mate-power-manager 1.25.0 - en to he translation catalogue (242 entries)

en: %2im
he: %2i דקות

en: %2im%02i
he: ‏%2i דקות %02i שניות

en: %2is
he: %2i שניות

en: %id
he: ‏%i ימים

en: %id%02ih
he: ‏%i ימים %02i שעות

en: %ih
he: %i שעות

en: %ih%02im
he: ‏%i שעות %02i דקות

en: %s %s remaining (%.1f%%)
he: %s %s נותרו (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
he: %s %s עד לטעינה מלאה (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
he: %s %s עד לטעינה מלאה (%.1f%%)
    תתאפשר עבודה למשך %s עם הסוללה

en: %s charging (%.1f%%)
he: ‏%s נטענת (%.1f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
he: ‏%s נפרקת (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
he: %s מתרוקנת (%.1f%%)

en: %s is fully charged
he: %s טעונה במלואה

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
he: ‏%s נותר מאנרגיית הגיבוי של האל פסק (%.0f%%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
he: ‏%s נותר מאנרגיית הסוללה (%.0f%%)

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
he: %s ממתין לטעינה (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
he: %s ממתין להתרוקנות (%.1f%%)

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: Actions
he: פעולות

en: Adjusts laptop panel brightness.
he: מכוונן את בהירות צג המחשב הנייד.

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
he: מאפשר למשתמש למנוע חיסכון אוטומטי בחשמל.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
he: נותרו לך בערך <b>%s</b> מהאנרגיה באל פסק (%.0f%%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
he: יש לך בערך <b>%s</b> מהאנרגיה באל פסק (%.0f%%). יש לשחזר את המתח החלופי למחשב שלך כדי למנוע איבוד נתונים.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
he: חיי הסוללה הנותרים המשוערים הם <b>%s</b> ‏(%.0f%%)

en: Ask me
he: שאל אותי

en: Attached computer battery low
he: הסוללה המחוברת למחשב חלשה

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
he: המחשב המחובר הוא בעל סוללה חלשה (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
he: סוללת המחשב המחובר למחשב זה חלשה (%.0f%%). התקן זה יפסיק לפעול אם לא יוטען.

en: Attribute
he: תכונה

en: Automatic sleep enabled
he: שינה אוטומטית מופעלת

en: Automatic sleep inhibited
he: מצב שינה אוטומטי נמנע

en: Battery Discharging
he: סוללה מתרוקנת

en: Battery critically low
he: הסוללה כמעט ריקה

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
he: הסוללה שלך בעלת קיבולת קטנה ביותר (%1.1f%%), מה שמעיד על כך שהיא עלולה להיות ישנה או פגומה.

en: Battery is full
he: הסוללה מלאה

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
he: הסוללה טעונה במלואה.
    תתאפשר עבודה למשך %s עם הסוללה

en: Battery is low
he: הסוללה חלשה

en: Battery is very low
he: הסוללה ברמה מאוד נמוכה

en: Battery low
he: סוללה חלשה

en: Battery may be broken
he: ייתכן והסוללה פגומה

en: Blank screen
he: מסך ריק

en: Brightness Applet
he: יישומון בהירות

en: Cannot connect to mate-power-manager
he: לא ניתן להתחבר אל mate-power-manager

en: Cannot get laptop panel brightness
he: לא ניתן לקבל את ערך בהירות צג המחשב הנייד

en: Capacity
he: קיבולת

en: Capacity:
he: קיבולת:

en: Cell charge
he: טעינת תא

en: Cell phone battery low
he: סוללת הטלפון הסלולרי חלשה

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
he: הטלפון הסלולרי המחובר למחשב זה בעל סוללה חלשה (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
he: סוללת הטלפון הסלולרי המחובר למחשב זה חלשה (%.0f%%). התקן זה יפסיק לפעול אם לא יוטען.

en: Charge
he: טעינה

en: Charge accuracy
he: דיוק טעינה

en: Charge profile
he: פרופיל טעינה

en: Charge rate:
he: קצב טעינה:

en: Charge time:
he: זמן לטעינה:

en: Charged
he: טעונה

en: Charging
he: נטענת

en: Computer failed to hibernate.
he: המחשב כשל במהלך המעבר למצב שינה.

en: Computer failed to suspend.
he: המחשב נכשל במעבר למצב השהייה.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
he: המחשב יעבור למצב שינה בקרוב אלא אם כן יחובר למקור חשמל.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
he: המחשב יכובה בקרוב אלא אם כן יחובר למקור חשמל.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
he: המחשב יושהה בקרוב אלא אם כן יחובר למקור חשמל.

en: Configure power management
he: הגדרת צריכת החשמל

en: Correction factor
he: מתאם תיקון

en: Could not get the maximum value of the backlight
he: לא ניתן לקבל את הערך המירבי של התאורה האחורית

en: Could not get the value of the backlight
he: לא ניתן לקבל את ערך התאורה האחורית

en: Could not set the value of the backlight
he: לא ניתן להגדיר את ערך התאורה האחורית

en: Current charge:
he: טעינה נוכחית:

en: Data length:
he: אורך הנתונים:

en: Description
he: תיאור

en: Design charge:
he: טעינה מתוכננת:

en: Details
he: פרטים

en: Device
he: התקן

en: Device History
he: היסטורית ההתקן

en: Device Information
he: נתוני ההתקן

en: Device Profile
he: פרופיל ההתקן

en: Di_m display when idle
he: עמעם את ה_תצוגה בזמן המתנה

en: Discharge accuracy
he: דיוק התרוקנות

en: Discharge profile
he: פרופיל התרוקנות

en: Discharge time:
he: זמן לפריקה:

en: Discharging
he: מתרוקנת

en: Display
he: תצוגה

en: Display DPMS activated
he: תצוגת DPMS הופעלה

en: Do nothing
he: אל תעשה כלום

en: Empty
he: ריק

en: Energy
he: אנרגיה

en: Energy (design)
he: אנרגיה (תכנון)

en: Energy when empty
he: אנרגיה בעת התרוקנות

en: Energy when full
he: אנרגיה כשמלא

en: Excellent
he: מצויין

en: Failed to hibernate
he: כשל בכניסה למצב שינה

en: Failed to suspend
he: כשל בהשהיה

en: Failure was reported as:
he: הכשל דווח בתור:

en: Fair
he: סביר

en: General
he: כללי

en: Get the current brightness
he: קבלת הבהירות הנוכחית

en: Get the number of brightness levels supported
he: הגדרת מספר רמות הבהירות הנתמכות

en: Good
he: טוב

en: Graph type:
he: סוג הגרף:

en: Hibernate
he: מצב שינה

en: History
he: היסטוריה

en: Image
he: תמונה

en: Inhibit Applet
he: יישומון מניעה

en: Keyboard battery low
he: סוללת המקלדת חלשה

en: LCD brightness : %d%%
he: בהירות מסך ה־LCD:‏ %d%%

en: Laptop battery critically low
he: סוללת המחשב הנייד כמעט ריקה

en: Laptop battery low
he: סוללת המחשב הנייד חלשה

en: Laptop lid is closed
he: מכסה המחשב הנייד סגור

en: Last full charge:
he: טעינה מלאה אחרונה:

en: Lead acid
he: חומצה עופרת

en: Lid has closed
he: המכסה נסגר

en: Lid has opened
he: המכסה נפתח

en: Lithium Ion
he: ליתיום יון

en: Lithium Iron Phosphate
he: זרחת ליתיום ברזל

en: Lithium Polymer
he: ליתיום פולימר

en: MATE Power Manager
he: מנהל צריכת החשמל של MATE

en: MATE Power Manager Backlight Helper
he: מסייע צריכת החשמל של תאורת הרקע של MATE

en: MATE Power Preferences
he: העדפות צריכת חשמל של MATE

en: Make Default
he: הפיכה לבררת המחדל

en: Manual inhibit
he: מניעה ידנית

en: Media player battery low
he: סוללת נגן המדיה חלשה

en: Media player is low in power (%.0f%%)
he: נגן המדיה המחובר למחשב זה בעל סוללה חלשה (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
he: סוללת נגן המדיה המחובר למחשב זה חלשה (%.0f%%). התקן זה יפסיק לפעול אם לא יוטען.

en: Missing
he: חסר

en: Model
he: דגם

en: Model:
he: דגם:

en: Mouse battery low
he: סוללת העכבר חלשה

en: Never
he: לעולם לא

en: Nickel Cadmium
he: ניקל קדמיום

en: Nickel metal hydride
he: ניקל מטאל הידריד (NiMH)

en: No
he: לא

en: No backlights were found on your system
he: לא נמצאו תאורות אחוריות במערכת שלך

en: No valid option was specified
he: לא צוינה אפשרות תקפה

en: Notification Area
he: איזור הדיווחים

en: Notify on low capacity of mouse battery
he: להודיע כאשר סוללת העכבר בקיבולת נמוכה.

en: Observe power management
he: צפה בניהול צריכת החשמל

en: On AC Power
he: מחובר לשקע חשמל

en: On Battery Power
he: פועל על סוללה

en: On UPS Power
he: מופעל באמצעות אל־פסק

en: On battery power
he: פועל על סוללה

en: Online
he: מקוון

en: Only display an icon when a battery is p_resent
he: הצג צלמית רק כאשר הסוללה מ_ופעלת

en: Only display an icon when charging or _discharging
he: הצג צלמית רק בטעינת או _פריקת סוללה

en: PDA battery low
he: סוללת מחשב כף היד חלשה

en: PDA is low in power (%.0f%%)
he: מחשב כף היד המחובר למחשב זה בעל סוללה חלשה (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
he: סוללת מחשב כף היד המחובר למחשב זה חלשה (%.1f%%). התקן זה יפסיק לפעול אם לא יוטען.

en: Percentage
he: אחוזים

en: Percentage charge:
he: אחוז טעינה:

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
he: חבר את מתאם החשמל כדי למנוע איבוד נתונים.

en: Poor
he: עני

en: Power
he: חשמל

en: Power Information
he: מידע צריכת החשמל

en: Power Management
he: ניהול צריכת החשמל

en: Power Management Preferences
he: העדפות צריכת חשמל

en: Power Manager
he: מנהל צריכת החשמל

en: Power Manager Brightness Applet
he: יישומון לניהול בהירות והספק חשמלי

en: Power Manager Inhibit Applet
he: יישומון ניהול מניעת חיסכון בחשמל

en: Power Statistics
he: סטטיסטיקת חשמל

en: Power management daemon
he: מנוע ניהול צריכת החשמל

en: Power plugged in
he: החשמל מחובר

en: Power unplugged
he: חשמל מנותק

en: Predicted time
he: זמן מוערך

en: Prediction accuracy
he: דיוק חיזוי

en: Present
he: נוכח

en: Product:
he: מוצר:

en: Put _display to sleep when inactive for:
he: העבר את ה_תצוגה למצב שינה כשהמחשב אינו פעיל במשך:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
he: העבר את המחשב למצב _שינה כאשר הוא אינו פעיל במשך:

en: Rate
he: דירוג

en: Rechargeable
he: ניתן לטעינה מחדש

en: Refreshed
he: רוענן

en: Resumed
he: הומשך

en: Select this device at startup
he: בחר התקן זה עם ההפעלה

en: Serial number
he: מספר סידורי

en: Serial number:
he: מספר סידורי:

en: Set display _brightness to:
he: קבע את בהירות המסך ל־:

en: Set the current brightness
he: הגדרת הבהירות הנוכחית

en: Show data points
he: הצגת נקודות נתונים

en: Shutdown
he: כיבוי

en: State
he: מדינה

en: Statistics
he: סטטיסטיקה

en: Status:
he: מצב:

en: Supply
he: ספק

en: Suspend
he: השהייה

en: Suspend failed
he: ההשהייה נכשלה

en: Suspend started
he: ההשהייה התחילה

en: Tablet battery low
he: סוללת מחשב הלוח חלשה

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
he: מחשב הלוח המחובר למחשב זה בעל סוללה חלשה (%.1f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
he: סוללת מחשב הלוח חלשה (%.0f%%). התקן זה יפסיק לפעול אם לא יוטען.

en: Technology
he: טכנולוגיה

en: Technology:
he: טכנולוגיה:

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
he: האל־פסק כמעט ריק ולכן המחשב עומד להיכנס למצב שינה.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
he: האל־פסק כמעט ריק ולכן המחשב עומד לכבות.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
he: האל־פסק כמעט ריק, המחשב <b>יכבה</b> כאשר האל־פסק יתרוקן לחלוטין.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
he: הסוללה כמעט מרוקנת, לכן המחשב עומד להכנס למצב שינה.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
he: הסוללה כמעט מרוקנת והמחשב עומד להכבות.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
he: הסוללה כמעט מרוקנת, לכן המחשב עומד להכנס להשהייה. <br><b>שימו לב:</b> יש צורך בכמות קטנה של חשמל כדי להחזיק את המחשב בהשהייה.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
he: הסוללה כמעט מרוקנת והמחשב <b>יכובה</b> כשהיא תתרוקן לחלוטין.

en: There is no data to display.
he: אין נתונים להצגה.

en: This program can only be used by the root user
he: תכנה זו יכולה להיות בשימוש על ידי משתמש העל בלבד

en: This program must only be run through pkexec
he: על תכנית זו לרוץ דרך pkexec

en: Time elapsed
he: זמן שחלף

en: Time to empty
he: זמן לריקון

en: Time to full
he: זמן למילוי

en: Type
he: סוג

en: UPS Discharging
he: האל־פסק מתרוקן

en: UPS critically low
he: האל־פסק כמעט מרוקן

en: UPS low
he: סוללת האל־פסק חלשה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown technology
he: טכנולוגיה לא ידועה

en: Unknown time
he: זמן לא ידוע

en: Use smoothed line
he: השתמש בקו מוחלק

en: Value
he: ערך

en: Vendor
he: יצרן

en: Vendor:
he: יצרן:

en: Visit help page
he: בקר בעמוד העזרה

en: Voltage
he: מתח

en: Waiting to charge
he: ממתין לטעינה

en: Waiting to discharge
he: ממתין לפריקה

en: When UPS power is _critically low:
he: כשסוללת האל־פסק _כמעט מרוקנת:

en: When UPS power is l_ow:
he: כשעוצמת סוללת האל-פסק נמוכה:

en: When battery po_wer is critically low:
he: כשהסוללה _כמעט מרוקנת:

en: When laptop lid is cl_osed:
he: כשמכסה _המחשב הנייד סגור:

en: When the _suspend button is pressed:
he: כשכפתור ה_השהייה נלחץ:

en: When the power _button is pressed:
he: כשכפתור ה_כיבוי נלחץ:

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
he: המקלדת האלחוטית המחוברת למחשב זה בעלת עצמת סוללה נמוכה (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
he: סוללת המקלדת האלחוטית המחוברת למחשב זה חלשה (%.0f%%). התקן זה יפסיק לפעול אם לא יוטען.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
he: העכבר האלחוטי המחובר למחשב זה בעל סוללה חלשה (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
he: סוללת העכבר האלחוטי המחובר למחשב זה חלשה (%.0f%%). התקן זה יפסיק לפעול אם לא יוטען.

en: Yes
he: כן

en: _About
he: על _אודות

en: _Always display an icon
he: _הצג סמל תמיד

en: _Close
he: _סגור

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Never display an icon
he: _לעולם אל תציג סמל

en: _Only display an icon when battery power is low
he: הצג איקון  _רק כאשר הסוללה כמעט ריקה

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Reduce backlight brightness
he: _הנמך את בהירות האור האחורי
