mate-settings-daemon 1.25.1 - en to he translation catalogue (132 entries)

en: Accessibility
he: נגישות

en: Accessibility Keyboard
he: מקלדת נגישות

en: Accessibility keyboard plugin
he: תוסף מקלדת נגישות

en: Activate
he: הפעל

en: Background
he: תמונת רקע

en: Background plugin
he: תוסף רקע

en: Bluetooth disabled
he: Bluetooth כבוי

en: Bluetooth enabled
he: Bluetooth פעיל

en: Cannot determine user's home directory
he: לא יכול לזהות את ספריית הבית של המשתמש

en: Change system time
he: שינוי שעת המערכת

en: Change system time zone
he: שינוי אזור הזמן של המערכת

en: Clipboard
he: לוח

en: Clipboard plugin
he: תוסף לוח

en: Configure display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Configure hardware clock
he: הגדרת שעון החומרה

en: Could not apply the stored configuration for monitors
he: לא ניתן להחיל את התצורה השמורה על הצגים

en: Could not enable mouse accessibility features
he: לא ניתן להפעיל את אפשרויות נגישות העכבר

en: Could not get default terminal. Verify that your default terminal command is set and points to a valid application.
he: לא ניתן לקבל את מסוף ברירת המחדל. יש לוודא כי פקודת מסוף ברירת המחדל מוגדרת ושהיא אכן מצביעה אל יישום תקף.

en: Could not refresh the screen information: %s
he: לא ניתן לרענן את נתוני המסך: %s

en: Could not restore the display's configuration
he: לא ניתן לשחזר את תצורת התצוגה

en: Could not restore the display's configuration from a backup
he: לא ניתן לשחזר את תצורת התצוגה מגיבוי

en: Could not save monitor configuration
he: לא ניתן לשמור את תצורת הצג

en: Could not switch the monitor configuration
he: לא ניתן להחליף את תצורת הצג

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this is a valid command.
he: לא ניתן להריץ את הפקודה %s
    יש לוודא כי זוהי פקודה תקנית.

en: Deactivate
he: כבה

en: Do you want to activate Slow Keys?
he: האם ברצונך לאפשר הפעלת מקשים איטיים?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
he: האם ברצונך להפעיל מקשים דביקים?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
he: האם ברצונך להפסיק מקשים איטיים?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
he: האם ברצונך להפסיק מקשים דביקים?

en: Do_n't activate
he: אל _תאפשר

en: Do_n't deactivate
he: אך ת_כבה

en: Does the display look OK?
he: האם התצוגה נראית בסדר?

en: Don't activate
he: אל תאפשר

en: Don't deactivate
he: לא לכבות

en: Don't show any warnings again
he: לא להציג אזהרות שוב

en: Don't show any warnings again for this file system
he: אין להציג אזהרות שוב עבור מערכת קבצים זו

en: Dummy
he: מדומה

en: Dummy plugin
he: תוסף מדומה

en: Empty Trash
he: פינוי האשפה

en: Empty all of the items from the trash?
he: האם לרוקן את כל הפריטים מהאשפה?

en: Emptying the trash
he: מרוקן את האשפה

en: Enhance _contrast in colors
he: הגבר את _ניגודיות הצבעים

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
he: שגיאה בזמן ניסיון הרצת (%s)
    המקושר למקש (%s)

en: Examine…
he: בחינה...

en: From:
he: מתוך:

en: Hinting
he: רמיזה

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
he: פינוי האשפה יגרום לאבדן הפריטים בה לצמיתות. יש אפשרות למחוק כל פריט בנפרד.

en: Ignore
he: התעלמות

en: Key binding (%s) is incomplete
he: קיצור המקש (%s) אינו שלם

en: Key binding (%s) is invalid
he: קיצור המקש (%s) אינו תקין

en: Keybindings
he: צירופי מקשים

en: Keybindings plugin
he: תוסף צירופי מקשים

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Keyboard _Preferences
he: העדפות ה_מקלדת

en: Keyboard plugin
he: תוסף מקלדת

en: Left
he: שמאלה

en: Locate Pointer
he: איתור סמן

en: Low Disk Space
he: שטח פנוי מועט

en: MATE Settings Daemon
he: מנוע ההגדרות של MATE

en: Make _text larger and easier to read
he: ה_גדלת את הטקסט לקריאה נוחה יותר

en: Manage X Settings
he: נהל הגדרות X

en: Manage the X resource database
he: נהל את מסד נתוני משאבי X

en: Media keys
he: מקשי מדיה

en: Media keys plugin
he: תוסף מקשי מדיה

en: Module
he: מודול

en: Module Path
he: נתיב המודול

en: Mouse
he: עכבר

en: Mouse Preferences
he: העדפות העכבר

en: Mouse accessibility requires Mousetweaks to be installed on your system.
he: נגישות עכבר דורשת ש־mousetweaks תהיה מותקנת במערכת.

en: Mouse plugin
he: תוסף עכבר

en: Mpris plugin
he: תוסף Mpris

en: NSS security system could not be initialized
he: לא ניתן להפעיל את מערכת האבטחה NSS

en: Normal
he: רגיל

en: Preparing to empty trash…
he: בהכנות לפינוי סל המחזור...

en: Press and _hold keys to accept them (Slow Keys)
he: לחץ והח_זק כדי לקבלם (מקשים איטיים)

en: Privileges are required to change the system time zone.
he: נדרשות הרשאות כדי לשנות את אזור הזמן של המערכת.

en: Privileges are required to change the system time.
he: נדרשות הרשאות לשנות את שעת המערכת.

en: Privileges are required to configure the hardware clock.
he: נדרשות הרשאות כדי להגדיר את שעון החומרה.

en: Removing item %lu of %lu
he: הסרת פריט %lu מתוך %lu

en: Removing: %s
he: בהסרה: %s

en: Replace the current daemon
he: החלפת הסוכן הנוכחי

en: Right
he: ימינה

en: Rotation not supported
he: הטיה אינה נתמכת

en: Search
he: חיפוש

en: Set up screen size and rotation settings
he: הגדרות גודל וסיבוב מסך

en: Show _Current Layout
he: הצגת הפריסה ה_נוכחית

en: Shut down
he: כבה

en: Slot ID
he: מזהה החריץ

en: Slot Series
he: סדרת החריצים

en: Slow Keys Alert
he: התרעת מקשים איטיים

en: Sound
he: קול

en: Sticky Keys Alert
he: התרעת מקשים דביקים

en: The selected configuration for displays could not be applied
he: לא ניתן להחיל את תצורת התצוגות הנבחרת

en: The slot the card is in
he: החריץ בו נמצא הכרטיס

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
he: בכרך  "%s" נותר %s מקום פנוי בכונן בלבד.

en: There was an error displaying help: %s
he: אירעה שגיאה בהצגת העזרה: %s

en: This computer has only %s disk space remaining.
he: במחשב זה ישנם %s פנויים בכונן הקשיח.

en: Trying to switch the monitor configuration anyway.
he: מתבצע נסיון להחלפת תצורת הצג בכל אופן

en: Typing Break
he: הפסקת הקלדה

en: Typing break plugin
he: תוסף הפסקת הקלדה

en: Universal Access Preferences
he: העדפות גישה אוניברסלית

en: Upside Down
he: היפוך

en: Use on-screen _keyboard
he: השתמש ב_מקלדת על המסך

en: Use screen _magnifier
he: השתמש במ_גדיל מסך

en: Use screen _reader
he: השתמש ב_קורא מסך

en: X Resource Database
he: מסד נתוני משאבי X

en: X Settings
he: הגדרות X

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
he: ניתן לפנות מקום בכונן על ידי ריקון האשפה, הסרת תוכניות או קבצים שאינם בשימוש, או על ידי העברת קבצים לכונן חיצוני.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
he: ניתן לפנות מקום בכונן על ידי ריקון האשפה, הסרת קבצים או תוכניות שאינם בשימוש, או על ידי העברת קבצים למחיצה אחרת או לכונן אחרים.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
he: ניתן לפנות מקום בכונן על ידי הסרת תוכניות או קבצים, או על ידי העברת קבצים לכונן חיצוני.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
he: ניתן לפנות מקום בכונן על ידי הסרת קבצים או תוכניות שאינם בשימוש, או על ידי העברת קבצים למחיצה אחרת או לכונן אחרים.

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
he: כרגע הוחזק מקש ה־Shift למשך 8 שניות.  זהו הקיצור עבור תכונת המקשים האיטיים, המשפיעה על אופן פעולת המקלדת.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
he: כרגע לחצת על מקש ה־Shift 5 פעמים ברצף. זהו הקיצור עבור תכונת המקשים הדביקים, המשפיעה על אופן פעולת המקלדת שלך.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
he: כרגע לחצת על שני מקשים יחדיו, או שלחצת על מקש ה־Shift 5 פעמים ברצף. בכך מבוטלת תכונת המקשים הדביקים, המשפיעה על אופן פעולת המקלדת שלך.

en: _Activate
he: _הפעלה

en: _Configure Display Settings…
he: ה_גדרת תצורת התצוגה...

en: _Deactivate
he: _נטרול

en: _Empty Trash
he: _פינוי האשפה

en: _Ignore duplicate keypresses (Bounce Keys)
he: ה_תעלם מלחיצות מקשים נשנות (הקפצת מקשים)

en: _Keep This Configuration
he: _שמירת תצורה זו

en: _Layouts
he: _פריסות

en: _Press keyboard shortcuts one key at a time (Sticky Keys)
he: לחיצה על אחד ממקשי הקיצורים בכל פעם (מקשים דביקים)

en: _Restore Previous Configuration
he: ש_חזור התצורה הקודמת

en: could not watch for incoming card events - %s
he: לא ניתן לעקוב אחר אירועי כרטיס נכנסים - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
he: ארעה שגיאה בלתי צפויה בעת המתנה לאירועי כרטיס חכם

en: name
he: שם

en: no suitable smartcard driver could be found
he: לא נמצא מנהל התקן התואם לכרטיס החכם

en: path to smartcard PKCS #11 driver
he: הנתיב למנהל ההתקן PKCS #11 של הכרטיס החכם

en: per-slot card identifier
he: מזהה כרטיס לפי חריץ

en: received error or hang up from event source
he: התקבלה שגיאה או ניתוק ממקור האירוע

en: smartcard driver
he: מנהל התקן הכרטיס החכם

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
he: לא ניתן לטעון את מנהל ההתקן של הכרטיס החכם '%s'
