orca - en to he translation catalogue (1253 entries)

en:  %d column |  %d columns
he[0]:  עמודה %d
he[1]:  שתי (%d) עמודות
he[2]:  %d עמודות
he[3]:  %d עמודות

en:  dot dot dot
he:  נקודה נקודה נקודה

en:  subscript %s
he:  %s בכתב תחתי

en:  superscript %s
he:  %s בכתב עילי

en: %(count)d %(repeatChar)s character | %(count)d %(repeatChar)s characters
he[0]: תו %(repeatChar)s %(count)d
he[1]: ‫%(count)d תווי %(repeatChar)s
he[2]: ‫%(count)d תווי %(repeatChar)s
he[3]: ‫%(count)d תווי %(repeatChar)s

en: %(index)d of %(total)d item selected | %(index)d of %(total)d items selected
he[0]: ‫%(index)d מתוך ‏‏%(total)d פריטים נבחר
he[1]: ‏%(index)d מתוך ‏‏%(total)d פריטים נבחרו
he[2]: ‏%(index)d מתוך ‏‏%(total)d פריטים נבחרו
he[3]: ‏%(index)d מתוך ‏‏%(total)d פריטים נבחר

en: %(uri)s link to %(file)s
he: קישור %(uri)s ל־%(file)s

en: %.2f kilobytes
he: ‫%.2f קילובתים

en: %.2f megabytes
he: ‫%.2f מגהבתים

en: %H hours and %M minutes
he: ‫%H שעות ו־%M דקות

en: %H hours, %M minutes and %S seconds
he: %H שעות, %M דקות ו־%S שניות

en: %d byte | %d bytes
he[0]: בית %d
he[1]: ‫%d בתים
he[2]: ‫%d בתים
he[3]: ‫%d בתים

en: %d character too long | %d characters too long
he[0]: תו (%d) יותר מדי
he[1]: שני (%d) תווים יותר מדי
he[2]: %d תווים יותר מדי
he[3]: %d תווים יותר מדי

en: %d column | %d columns
he[0]: עמודה %d
he[1]: ‫%d עמודות
he[2]: ‫%d עמודות
he[3]: ‫%d עמודות

en: %d day ago | %d days ago
he[0]: אתמול (%d)
he[1]: שלשום (%d)
he[2]: לפני %d יום
he[3]: לפני %d ימים

en: %d file found | %d files found
he[0]: נמצא קובץ %d
he[1]: נמצאו %d קבצים
he[2]: נמצאו %d קבצים
he[3]: נמצאו %d קבצים

en: %d form | %d forms
he[0]: טופס %d
he[1]: ‫%d טפסים
he[2]: ‏%d טפסים
he[3]: ‏%d טפסים

en: %d heading | %d headings
he[0]: כותרת ‏%d
he[1]: ‏%d כותרות
he[2]: ‏%d כותרות
he[3]: ‏%d כותרות

en: %d hour ago | %d hours ago
he[0]: לפני שעה (%d)
he[1]: לפני שעתיים (%d)
he[2]: לפני %d שעות
he[3]: לפני %d שעות

en: %d item | %d items
he[0]: פריט %d
he[1]: ‫%d פריטים
he[2]: ‫%d פריטים
he[3]: ‫%d פריטים

en: %d item found | %d items found
he[0]: נמצא פריט (%d)
he[1]: נמצאו שני (%d) פריטים
he[2]: נמצאו %d פריטים
he[3]: נמצאו %d פריטים

en: %d message.
     | %d messages.
he[0]: הודעה אחת (%d).
he[1]: שתי (%d) הודעות.
he[2]: %d הודעות.
he[3]: %d הודעות.

en: %d minute ago | %d minutes ago
he[0]: לפני דקה (%d)
he[1]: לפני שתי (%d) דקות
he[2]: לפני %d דקות
he[3]: לפני %d דקות

en: %d notification | %d notifications
he[0]: התראה %d
he[1]: %d התראות
he[2]: %d התראות
he[3]: %d התראות

en: %d percent of document read | %d percent of document read
he[0]: %d מהמסמך נקרא
he[1]: %d מהמסמך נקראו
he[2]: %d מהמסמך נקראו
he[3]: %d מהמסמך נקראו

en: %d percent. | %d percent.
he[0]: אחוז %d.
he[1]: ‏%d אחוז.
he[2]: ‏%d אחוז.
he[3]: ‏%d אחוז.

en: %d pixel | %d pixels
he[0]: פיקסל %d
he[1]: ‫%d פיקסלים
he[2]: ‫%d פיקסלים
he[3]: ‫%d פיקסלים

en: %d second ago | %d seconds ago
he[0]: לפני שנייה (%d)
he[1]: לפני שתי (%d) שניות
he[2]: לפני %d שניות
he[3]: לפני %d שניות

en: %d space | %d spaces
he[0]: רווח %d
he[1]: ‏%d רווחים
he[2]: ‏%d רווחים
he[3]: ‏%d רווחים

en: %d tab | %d tabs
he[0]: לשונית אחת (%d)
he[1]: שתי (%d) לשוניות
he[2]: %d לשוניות
he[3]: %d לשוניות

en: %d table | %d tables
he[0]: טבלה %d
he[1]: ‫%d טבלאות
he[2]: ‫%d טבלאות
he[3]: ‫%d טבלאות

en: %d unvisited link | %d unvisited links
he[0]: קישור ‏‏%d שלא נלחץ
he[1]: ‏‏%d קישורים שלא נלחצו
he[2]: ‏‏%d קישורים שלא נלחצו
he[3]: ‏‏%d קישורים שלא נלחצו

en: %d value | %d values
he[0]: ערך אחד (%d)
he[1]: שני (%d) ערכים
he[2]: %d ערכים
he[3]: %d ערכים

en: %d visited link | %d visited links
he[0]: קישור ‏%d שנלחץ
he[1]: ‏%d קישורים שנלחצו
he[2]: ‏%d קישורים שנלחצו
he[3]: ‏%d קישורים שנלחצו

en: %s default voice
he: קול ברירת המחדל %s

en: %s link
he: קישור %s

en: (%d dialog) | (%d dialogs)
he[0]: (חלונית אחת - %d)
he[1]: (שתי - %d חלוניות)
he[2]: (%d חלוניות)
he[3]: (%d חלוניות)

en: 0 items
he: 0 פריטים

en: A ACUTE
he: A הטעמה עילית

en: A CIRCUMFLEX
he: A גג

en: A GRAVE
he: A הטעמה משנית

en: A RING
he: A טבעת

en: A TILDE
he: A טילדה

en: A UMLAUT
he: A אומלאוט

en: A channel only if its _window is active
he: ערוץ רק אם החלון שלו _פעיל

en: Actions
he: פעולות

en: Active _Profile:
he: _פרופיל פעיל:

en: Actual String
he: מחרוז מקורית

en: Add bookmark
he: הוספת סימנייה

en: Adjust selected attribute
he: התאמת המאפיין הנבחר

en: All cha_nnels
he: כל הערו_צים

en: Announce cell _header
he: הכרזה על _כותרת התא

en: Announce when your _buddies are typing
he: להודיע כאשר _חברים שלך מקלידים

en: Application
he: יישום

en: Applies to:
he: חל על:

en: Arabic Grade 1
he: ערבית דרגה 1

en: Attribute Name
he: שם המאפיין

en: Automatically start speaking a page when it is first _loaded
he: להתחיל להקריא עמוד אוטומטית עם טעינתו ה_ראשונה

en: Bee_p updates
he: _צפצוף על עדכונים

en: Beginning of row.
he: התחלת שורה.

en: Belgium Dutch Grade 1
he: הולנדית בלגית דרגה 1

en: Bookmark not found.
he: לא נמצאה סימנייה.

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Bottom Left
he: משמאל למטה

en: Bottom of column.
he: תחתית עמודה.

en: Braille
he: ברייל

en: Braille Bindings
he: תבניות ברייל

en: Braille Indicator
he: מחוון ברייל

en: Brie_f
he: קצ_ר

en: Browse mode
he: מצב עיון

en: Browse mode is sticky.
he: מצב העיון דביק.

en: C CEDILLA
he: C סדיליה

en: C_urrent location
he: מיקום נ_וכחי

en: Canada French Grade 1
he: צרפתית קנדית דרגה 1

en: Canada French Grade 2
he: צרפתית קנדית דרגה 2

en: Cannot start the screen reader because it cannot connect to the Desktop.
he: לא ניתן להפעיל את מקריא המסך כיוון שאין לו אפשרות להתחבר לשולחן העבודה.

en: Cell %s
he: תא %s

en: Cell spans %d column | Cell spans %d columns
he[0]: התא מתפרס על עמודה (%d)
he[1]: התא מתפרס על שתי (%d) עמודות
he[2]: התא מתפרס על %d עמודות
he[3]: התא מתפרס על %d עמודות

en: Cell spans %d row | Cell spans %d rows
he[0]: התא מתפרס על שורה (%d)
he[1]: התא מתפרס על שתי (%d) שורות
he[2]: התא מתפרס על %d שורות
he[3]: התא מתפרס על %d שורות

en: Change spoken number style
he: החלפת סגנון המספר המוקרא

en: Column %s selected
he: נבחרה העמודה %s

en: Column %s unselected
he: בוטלה בחירת העמודה %s

en: Columns %s through %s selected
he: נבחרו עמודות %s עד %s

en: Columns %s through %s unselected
he: בוטלה בחירת עמודות %s עד %s

en: Columns reordered
he: העמודות סודרו מחדש

en: Command
he: פקודה

en: Context is %s
he: ההקשר הוא %s

en: Contraction _Table:
he: _טבלת קיצורים:

en: Control caret navigation
he: שליטה בניווט הסמן

en: Copied selection to clipboard.
he: הבחירה הועתקה ללוח הגזירים.

en: Could not activate the settings manager. Exiting.
he: לא ניתן להפעיל את מנהל ההגדרות. התוכנית תיסגר.

en: Could not find current location.
he: לא ניתן זהות את המיקום הנוכחי.

en: Cursor Position
he: מיקום הסמן

en: Cursor Routing
he: הזזת סמן

en: Cut Begin
he: התחלת העתקה

en: Cut Line
he: העתקת שורה

en: Cut selection to clipboard.
he: גזירת הבחירה ללוח הגזירים.

en: Czech Grade 1
he: צ'כית דרגה 1

en: DIR
he: תיקייה

en: D_uration (secs):
he: מ_שך (שניות):

en: Dat_e format:
he: תבנית ת_אריך:

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Decrease the speech rate
he: הפחתת קצב הדיבור

en: Decrease the speech volume
he: הפחתת קצב הדיבור

en: Default
he: בררת מחדל

en: Default Synthesizer
he: סינתסייזר ברירת המחדל

en: Default button is %s
he: כפתור ברירת המחדל הוא %s

en: Default button is %s. Grayed
he: כפתור ברירת המחדל הוא %s. מוחשך

en: Default button not found
he: כפתור ברירת המחדל לא נמצא

en: Description list with %d term | Description list with %d terms
he[0]: רשימת תיאורים עם ביטוי אחד (%d)
he[1]: רשימת תיאורים עם שני (%d) ביטויים
he[2]: רשימת תיאורים עם %d ביטויים
he[3]: רשימת תיאורים עם %d ביטויים

en: Disable _end of line symbol
he: בטל את סימן _סוף השורה

en: Display Settings
he: הגדרות תצוגה

en: Display a list of blockquotes
he: הצגת רשימת ציטטות

en: Display a list of buttons
he: הצגת רשימת כפתורים

en: Display a list of check boxes
he: הצגת רשימת תיבות סימון

en: Display a list of clickables
he: הצגת רשימת פריטים לחיצים

en: Display a list of combo boxes
he: הצגת רשימת תיבות בחירה

en: Display a list of entries
he: הצגת רשימת רשומות

en: Display a list of form fields
he: הצגת רשימות שדות טופס

en: Display a list of headings
he: הצגת רשימת כותרות

en: Display a list of headings at level %d
he: הצגת רשימת כותרות ברמה %d

en: Display a list of images
he: הצגת רשימת תמונות

en: Display a list of internal frames
he: הצגת רשימת מסגרות פנימיות

en: Display a list of large objects
he: הצגת רשימה של עצמים גדולים

en: Display a list of links
he: הצגת רשימת קישורים

en: Display a list of list items
he: הצגת רשימת פריטי רשימה

en: Display a list of lists
he: הצגת רשימת רשימות

en: Display a list of radio buttons
he: להציג רשימה של כפתורי בחירה

en: Display a list of unvisited links
he: להציג רשימה של קישורים שטרם ביקרת בהם

en: Display a list of visited links
he: הצגת רשימת קישורים בהם ביקרת

en: Do not announce when your buddies are typing.
he: לא להודיעה כאשר החברים שלך מקלידים.

en: Do not speak chat room name.
he: לא להקריא שם חדר צ׳אט.

en: Dot _7
he: נקודה _7

en: Dot _8
he: נקודה _8

en: Dots 7 an_d 8
he: נקודות 7 _ו־8

en: E ACUTE
he: E הטעמה עילית

en: E CIRCUMFLEX
he: E גג

en: E GRAVE
he: E הטעמה משנית

en: E UMLAUT
he: E אומלאוט

en: ETH
he: אד׳ (גדולה)

en: Echo
he: הד

en: Echo set to None.
he: ההד הוגדר לכלום.

en: Echo set to key and word.
he: ההד הוגדר למקש ולמילה.

en: Echo set to key.
he: ההד הוגדר למקש.

en: Echo set to sentence.
he: ההד הוגדר למשפט.

en: Echo set to word and sentence.
he: ההד הוגדר למילה ולמשפט.

en: Echo set to word.
he: ההד הוגדר למילה.

en: Enable Braille _support
he: הפעל _תמיכה בברייל

en: Enable _alphabetic keys
he: הפעל מקשים _אלפבתיים

en: Enable _function keys
he: הפעלת מקשי _פונקציות

en: Enable _key echo
he: הפעלת הקראת _מקשים

en: Enable _modifier keys
he: הפעלת מקשי ה_חלפה ‎(alt,shift,...)

en: Enable _navigation keys
he: הפעלת מקשי _ניווט

en: Enable _punctuation keys
he: הפעלת מקשי _פיסוק

en: Enable _space
he: הפעלת _רווח

en: Enable _word wrap
he: הפעלת _גלישת שורות

en: Enable ac_tion keys
he: הפעלת מקשי פעו_לות

en: Enable echo by _sentence
he: הפעלת הד לפי _משפט

en: Enable echo by _word
he: הפעלת הד לפי _מילה

en: Enable echo by cha_racter
he: הפעל אמירת מקשים לפי ת_ו

en: Enable flash _messages
he: הפעלת הודעות מה_בהבות

en: Enable layout mode for content
he: הפעלת מצב פריסה לתוכן

en: Enable n_umeric keys
he: הפעלת מקשים _נומריים

en: Enable sticky browse mode
he: הפעלת מצב דפדוף דביק

en: Enable sticky focus mode
he: להפעיל מצב מיקוד דביק

en: End of container.
he: סוף פריט תכולה.

en: End of row.
he: סוף השורה.

en: End of table
he: סוף הטבלה

en: Enter and exit flat review mode
he: כניסה ויציאה ממצב סקירה שטוחה

en: Enter learn mode.  Press escape to exit learn mode
he: כניסה למצב למידה.  לחיצה על escape תצא ממצב למידה

en: Entering flat review.
he: כניסה לסקירה שטוחה.

en: Error: Could not create list of objects.
he: שגיאה: לא ניתן ליצור רשימה של עצמים.

en: Exiting learn mode.
he: יוצא ממצב למידה.

en: FILE
he: קובץ

en: Feed of unknown size
he: ערוץ עדכונים בגודל לא ידוע

en: Feed with %d article | Feed with %d articles
he[0]: ערוץ עדכונים עם כתבה (%d)
he[1]: ערוץ עדכונים עם שתי (%d) כתבות
he[2]: ערוץ עדכונים עם %d כתבות
he[3]: ערוץ עדכונים עם %d כתבות

en: Find
he: מצא

en: Find Options
he: אפשרויות חיפוש

en: Finished loading %s.
he: טעינת %s הסתיימה.

en: Finished loading.
he: טעינה הסתיימה.

en: Flash Message Settings
he: הגדרות הודעות מהבהבות

en: Flat review
he: סקירה שטוחה

en: Flat review contents
he: תוכן סקירה שטוחה

en: Focus mode
he: מצב מיקוד

en: Focus mode is sticky.
he: מצב המיקוד דביק.

en: France French Grade 1
he: צרפתית דרגה 1

en: France French Grade 2
he: צרפתית דרגה 2

en: Freeze
he: הקפאה

en: General
he: כללי

en: German Grade 0
he: גרמנית דרגה 0

en: German Grade 1
he: גרמנית דרגה 1

en: German Grade 2
he: גרמנית דרגה 2

en: Global Voice Settings
he: הגדרות קול גלובלי

en: Go down one cell
he: לרדת תא אחד למטה

en: Go left one cell
he: לעבור תא אחד שמאלה

en: Go right one cell
he: לעבור תא אחד ימינה

en: Go to bookmark
he: מעבר לסימנייה

en: Go to end of container
he: מעבר לסוף העצם המכיל

en: Go to next blockquote
he: מעבר לציטטה הבאה

en: Go to next button
he: מעבר לכפתור הבא

en: Go to next character
he: מעבר לתו הבא

en: Go to next check box
he: מעבר לתיבת הסימון הבאה

en: Go to next clickable
he: מעבר ללחיץ הבא

en: Go to next combo box
he: מעבר לתיבה המשולבת הבאה

en: Go to next entry
he: מעבר לרשומה הבאה

en: Go to next form field
he: מעבר לשדה הבא בטופס

en: Go to next heading
he: מעבר לכותרת הבאה

en: Go to next heading at level %d
he: מעבר לכותרת הבאה ברמה %d

en: Go to next image
he: מעבר לתמונה הבאה

en: Go to next internal frame
he: מעבר למסגרת הפנימית הבאה

en: Go to next large object
he: מעבר לעצם הגדול הבא

en: Go to next line
he: מעבר לשורה הבאה

en: Go to next link
he: מעבר לקישור הבא

en: Go to next list
he: מעבר לרשימה הבאה

en: Go to next list item
he: מעבר לפריט הבא ברשימה

en: Go to next live region
he: מעבר לאזור החי הבא

en: Go to next paragraph
he: לעבור לפסקה הבאה

en: Go to next radio button
he: לעבור ללחצן הבחירה הבא

en: Go to next separator
he: לעבור למפריד הבא

en: Go to next table
he: לעבור לטבלה הבאה

en: Go to next unvisited link
he: לעבור לקישור הבא שטרם ביקרת בו

en: Go to next visited link
he: מעבר לקישור הבא שכבר ביקרת בו

en: Go to next word
he: מעבר למילה הבאה

en: Go to previous blockquote
he: מעבר לציטטה הקודמת

en: Go to previous button
he: מעבר לכפתור קודם

en: Go to previous character
he: מעבר לתו הקודם

en: Go to previous check box
he: מעבר לתיבת הסימון הקודמת

en: Go to previous clickable
he: מעבר ללחיץ הקודם

en: Go to previous combo box
he: מעבר לתיבה המשולבת הקודמת

en: Go to previous entry
he: מעבר לרשומה הקודמת

en: Go to previous form field
he: מעבר לשדה הקודם בטופס

en: Go to previous heading
he: מעבר לכותרת הקודמת

en: Go to previous heading at level %d
he: מעבר לכותרת הקודמת ברמה %d

en: Go to previous image
he: מעבר לתמונה הקודמת

en: Go to previous internal frame
he: מעבר למסגרת הפנימית הקודמת

en: Go to previous large object
he: מעבר לעצם הגדול הקודם

en: Go to previous line
he: מעבר לשורה הקודמת

en: Go to previous link
he: מעבר לקישור הקודם

en: Go to previous list
he: מעבר לרשימה הקודמת

en: Go to previous list item
he: מעבר לפריט הקודם ברשימה

en: Go to previous live region
he: מעבר לאזור החי הקודם

en: Go to previous paragraph
he: לעבור לפסקה הקודמת

en: Go to previous radio button
he: לעבור ללחצן הבחירה הקודם

en: Go to previous separator
he: לעבור למפריד הקודם

en: Go to previous table
he: לעבור לטבלה הקודמת

en: Go to previous unvisited link
he: לעבור לקישור הקודם שטרם ביקרת בו

en: Go to previous visited link
he: מעבר לקישור הקודם שכבר ביקרת בו

en: Go to previous word
he: מעבר למילה הקודמת

en: Go to start of container
he: מעבר לתחילת הפריט המכיל

en: Go to the beginning of the line
he: מעבר לתחילת השורה

en: Go to the bottom of the file
he: מעבר לסוף הקובץ

en: Go to the end of the line
he: מעבר לסוף השורה

en: Go to the first cell in a table
he: לעבור לתא הראשון בטבלה

en: Go to the first child of the object with navigator focus.
he: מעבר לצאצא הראשון של העצם עם מיקוד הנווט.

en: Go to the last cell in a table
he: לעבור לתא האחרון בטבלה

en: Go to the last live region which made an announcement
he: מעבר לאזור האחרון שהכריז הכרזה

en: Go to the next object
he: מעבר לעצם הבא

en: Go to the parent of the object with navigator focus.
he: מעבר להורה העצם שהניווט ממוקד עליו.

en: Go to the previous object
he: מעבר לעצם הקודם

en: Go to the top of the file
he: מעבר לראש הקובץ

en: Go up one cell
he: לעלות תא אחד למעלה

en: Greek Grade 1
he: יוונית דרגה 1

en: Hindi Grade 1
he: הינדית דרגה 1

en: Hungarian 8 dot computer
he: מחשב 8 נקודות הונגרי

en: Hungarian Grade 1
he: הונגרית דרגה 1

en: Hungarian Grade 2
he: הונגרית דרגה 2

en: Hyperlink
he: קישור

en: Hyperlink Indicator
he: מחוון קישורים

en: I ACUTE
he: I הטעמה עילית

en: I CIRCUMFLEX
he: I גג

en: I GRAVE
he: I הטעמה משנית

en: I UMLAUT
he: I אומלאוט

en: Icon panel
he: סמל בלוח

en: Increase the speech rate
he: הגברת קצב הדיבור

en: Increase the speech volume
he: הגברת קצב הדיבור

en: Italian Grade 1
he: איטלקית דרגה 1

en: Key Binding
he: מקשי קיצור

en: Key Bindings
he: קיצורי מקשים

en: Key binding deleted. Press enter to confirm.
he: קיצור המקשים נמחק. לחץ על enter כדי לאשר.

en: Key captured: %s. Press enter to confirm.
he: המקש הנקלט: %s. לחץ על enter כדי לאשר.

en: Keyboard Layout
he: פריסת מקלדת

en: LEVEL %d
he: רמה %d

en: Last row deleted.
he: השורה האחרונה נמחקה.

en: Latvian Grade 1
he: לטבית דרגה 1

en: Layout mode.
he: מצב פריסה.

en: Learn mode.  Press escape to exit.
he: מצב למידה. escape ליציאה.

en: Line
he: שורה

en: Line Down
he: שורה למטה

en: Line Left
he: קו שמאל

en: Line Right
he: קו ימין

en: Line Up
he: שורה למעלה

en: List of unknown size
he: רשימה בגודל לא ידוע

en: List with %d item | List with %d items
he[0]: רשימה עם פריט %d
he[1]: רשימה עם %d פריטים
he[2]: רשימה עם %d פריטים
he[3]: רשימה עם %d פריטים

en: Load profile
he: טעינת פרופיל

en: Load user profile
he: טעינת פרופיל משתמש

en: Loading.  Please wait.
he: טוען.  נא להמתין.

en: M_ost
he: ה_רוב

en: Mark in braille
he: סימון בברייל

en: Mark the beginning of a text selection
he: סימון תחילת בחירת הטקסט

en: Mark the end of a text selection
he: סימון סוף בחירת הטקסט

en: Match _entire word only
he: התאם מילים _שלמות בלבד

en: Message from chat room %s
he: הודעה מחדר הצ'ט %s

en: Messages are _detailed
he: ההודעות מ_פורטות

en: Messages are _persistent
he: ההודעות מ_קובעות

en: Minimum length of matched text:
he: אורך מינימלי של התאמת טקסט:

en: Misspelled word: %s
he: שגיאת כתיב: %s

en: Monitor live regions
he: מעקב אחר אזורים חיים

en: Mouse
he: עכבר

en: Mouse over object not found.
he: עכבר על גבי עצם לא נמצא.

en: Mouse review
he: סקירת עכבר

en: Mouse review disabled.
he: סקירת עכבר הושבתה.

en: Mouse review enabled.
he: סקירת עכבר הופעלה.

en: Move _down one
he: להוריד אחד למ_טה

en: Move _up one
he: להעלות אחד למ_עלה

en: Move flat review to the beginning of the previous line
he: העברת הסקירה השטוחה לתחילת השורה הקודמת

en: Move flat review to the end position
he: העברת סקירה שטוחה למקום הסיום

en: Move flat review to the home position
he: העברת סקירה שטוחה למקום הבית

en: Move to _bottom
he: להוריד ל_תחתית

en: Move to _top
he: להעלות ל_ראש

en: N TILDE
he: N טילדה

en: NAME
he: שם

en: Nesting level %d
he: רמת קינון %d

en: Netherlands Dutch Grade 1
he: הולנדית דרגה 1

en: New chat tab %s
he: לשונית צ'ט חדשה %s

en: New item has been added
he: לא נוסף אף פריט

en: No actions found on: %s
he: לא נמצאו פעולות עבור: %s

en: No application has focus.
he: אין יישום במיקוד.

en: No bookmarks found.
he: לא נמצאו סימניות.

en: No children.
he: אין צאצאים.

en: No files found.
he: לא נמצאו קבצים.

en: No focus
he: אין מיקוד

en: No more blockquotes.
he: אין יותר ציטטות.

en: No more buttons.
he: אין עוד כפתורים.

en: No more check boxes.
he: אין יותר תיבות סימון.

en: No more clickables.
he: אין עוד פריטים לחיצים.

en: No more combo boxes.
he: אין עוד תיבות משולבות.

en: No more entries.
he: אין יותר רשומות.

en: No more form fields.
he: אין עוד שדות בטופס.

en: No more headings at level %d.
he: אין עוד כותרות ברמה %d.

en: No more headings.
he: אין עוד כותרות.

en: No more images.
he: אין עוד תמונות.

en: No more internal frames.
he: אין עוד מסגרות פנימיות.

en: No more large objects.
he: אין יותר פריטים גדולים.

en: No more links.
he: אין עוד קישורים.

en: No more list items.
he: אין עוד פריטים ברשימה.

en: No more lists.
he: אין עוד רשימות.

en: No more live regions.
he: אין עוד אזורים חיים.

en: No more paragraphs.
he: אין יותר פסקאות.

en: No more radio buttons.
he: אין עוד לחצן בחירה.

en: No more separators.
he: אין יותר מפרידים.

en: No more tables.
he: אין עוד טבלאות.

en: No more unvisited links.
he: אין עוד קישורים שלא ביקרת בהם.

en: No more visited links.
he: אין עוד קישורים שביקרת בהם.

en: No next.
he: אין הבא.

en: No notification messages
he: אין הודעות התראה

en: No parent.
he: אין הורה.

en: No previous.
he: אין פריט קודם.

en: No selected text.
he: לא נבחר טקסט.

en: Non-uniform
he: לא אחיד

en: Norwegian Grade 0
he: נורבגית דרגה 0

en: Norwegian Grade 1
he: נורבגית דרגה 1

en: Norwegian Grade 2
he: נורבגית דרגה 2

en: Norwegian Grade 3
he: נורבגית דרגה 3

en: Not in a container.
he: לא בתוך פריט תכולה.

en: Not in a dialog
he: לא בחלונית

en: Not in a table.
he: לא טבלה.

en: Not on a link.
he: לא בקישור.

en: Not using flat review.
he: אין שימוש בסקירה שטוחה.

en: Notification
he: התראה

en: Notification presenter
he: מציג התראות

en: O ACUTE
he: O הטעמה משנית

en: O CIRCUMFLEX
he: O גג

en: O GRAVE
he: O הטעמה עילית

en: O STROKE
he: o מלוכסן

en: O TILDE
he: O טילדה

en: O UMLAUT
he: O אומלאוט

en: OPTION
he: אפשרות

en: Object details
he: פרטי עצם

en: Object mode.
he: מצב עצמים.

en: Object navigation
he: ניווט עצמים

en: Onl_y speak changed lines during find
he: לה_קריא רק שורות שהשתנו במהלך איתור

en: Only speak displayed text
he: להקריא רק טקסט שמוצג

en: Open the Find dialog
he: פתיחת חלונית האיתור

[ctx: OptionGroup]
en: Spell Check
he: בדיקת איות

en: Optional arguments
he: ארגומנטים כרשות

en: Options:
he: אפשרויות:

en: Orca Screen Reader
he: מקריא המסך Orca

en: Page Navigation
he: ניווט בעמודים

en: Page has %s.
he: בעמוד יש %s.

en: Pi_tch:
he: גובה צ_ליל:

en: Pointer moved to object.
he: הסמן עבר לפריט.

en: Polish Grade 1
he: פולנית דרגה 1

en: Portuguese Grade 1
he: פורטוגזית דרגה 1

en: Present Unless
he: נוכח אלא אם כן

en: Present _context of error
he: הצגת ה_קשר השגיאה

en: Present current date
he: הצגת התאריך הנוכחי

en: Present current time
he: הצגת השעה הנוכחית

en: Present next notification message
he: הצגת הודעת ההתראה הבאה

en: Present size and location of current object
he: הצגת גודל ומקום העצם הנוכחי

en: Present the contents of the input line
he: הצגת תוכן שורת הקלט

en: Present the default button
he: הצגת כפתור ברירת המחדל

en: Present the status bar
he: הצגת שורת המצב

en: Present the title bar
he: הצגת שורת הכותרת

en: Press alt+f6 to give focus to child windows.
he: יש ללחוץ על alt+f6 כדי להעביר את המיקוד לחלונות הצאצאיים.

en: Press space to expand, and use up and down to select an item.
he: יש ללחוץ על רווח להרחבה ולהשתמש בלמעלה ולמטה כדי לבחור פריט.

en: Press space to toggle.
he: רווח להחלפת מצב.

en: Print the known running applications
he: הצג רשימה של יישומים ידועים

en: Process a cursor routing key
he: עיבוד מפתח ניווט סמן

en: Profile %s already exists.
    Continue updating the existing profile with these new changes?
he: הפרופיל %s כבר קיים.
    להמשיך לעדכן את הפרופיל הקיים עם השינויים החדשים האלה?

en: Profile could not be loaded: %s
he: אי אפשר לטעון את הפרופיל: %s

en: Profile set to %s.
he: הפרופיל הוגדר לכדי %s.

en: Profiles
he: פרופילים

en: Progress Bar Updates
he: עדכוני פסי התקדמות

en: Progress bar %d.
he: פס התקדמות %d.

[ctx: ProgressBar]
en: All
he: כולם

[ctx: ProgressBar]
en: Application
he: יישום

[ctx: ProgressBar]
en: Frequency (secs):
he: תדירות (שניות):

[ctx: ProgressBar]
en: Window
he: חלון

en: Pronunciation
he: הגייה

en: Pronunciation Dictionary
he: מילון הגייה

en: Punctuation Level
he: רמת פיסוק

en: Punctuation level set to most.
he: רמת הפיסוק הוגדרה למרבית.

en: Punctuation level set to none.
he: רמת הפיסוק הוגדרה לכלום.

en: Punctuation level set to some.
he: רמת הפיסוק הוגדרה לחלקית.

en: Quit the screen reader
he: יציאה ממקריא המסך

en: Read the attributes associated with the current text character
he: הקראת המאפיינים שקשורים לתו הטקסט הנוכחי

en: Remove user profile
he: הסרת פרופיל משתמש

en: Replacement String
he: מחרוזת מוחלפת

en: Return to object with keyboard focus
he: חזרה לעצם עם מיקוד מקלדת

en: Row %(row)d, column %(column)d.
he: שורה %(row)d, עמודה %(column)d.

en: Row %s selected
he: השורה %s נבחרה

en: Row %s unselected
he: בוטלה בחירת השורה %s

en: Row deleted.
he: שורה נמחקה.

en: Row inserted at the end of the table.
he: נוספה שורה בסוף הטבלה.

en: Row inserted.
he: נוספה שורה.

en: Rows %s through %s selected
he: שורות %s עד %s נבחרו

en: Rows %s through %s unselected
he: בוטלה בחירת שורות %s עד %s

en: Rows reordered
he: השורות סודרו מחדש

en: S_peak colors as names
he: הקראת _צבעים כשמות

en: Save Profile As
he: שמירת פרופיל בשם

en: Save Profile As Conflict
he: שמירת פרופיל כסתירה

en: Save _As
he: _שמירה בשם

en: Save bookmarks
he: שמירת סימניות

en: Say All
he: להקריא הכול

en: Say All B_y:
he: דבר ל_פי:

en: Screen Reader Find Dialog
he: חלונית איתור מקריא מסך

en: Screen Reader Preferences
he: העדפות מקריא המסך

en: Screen Reader Preferences for %s
he: העדפות מקריא מסך עבור %s

en: Screen reader off.
he: מקריא מסך כבוי.

en: Screen reader on.
he: מקריא מסך פעיל.

en: Screen reader settings reloaded.
he: הגדרות מקריא המסך נטענו מחדש.

en: Screen reader version %s.
he: מקריא מסך בגרסה %s.

en: Search _backwards
he: חפש _אחורה

en: Search complete.
he: החיפוש הושלם.

en: Search direction:
he: כיוון החיפוש:

en: Search for the next instance of a string
he: חיפוש אחר מופע המחרוזת הבא

en: Search for the previous instance of a string
he: חיפוש אחר מופע המחרוזת הקודם

en: Search for:
he: חיפוש אחר:

en: Searching.
he: מחפש.

en: Selected text is: %s
he: הטקסט הנבחר הוא: %s

en: Selection Indicator
he: מחוון ברירה

en: Selection deleted.
he: הבחירה נמחקה.

en: Selection restored.
he: הבחירה שוחזרה.

en: Sentence
he: משפט

en: Set up user preferences (GUI version)
he: הגדרת העדפות משתמש (גרסה חזותית)

en: Show actions menu
he: הצגת תפריט פעולות

en: Show this help message and exit
he: הצגת הודעת העזרה הזאת ולצאת

en: Simplified navigation disabled.
he: הושבת ניווט מפושט.

en: Simplified navigation enabled.
he: הופעל ניווט מפושט.

en: Six Dots
he: שש נקודות

en: Size: %d, %d. Location: %d, %d.
he: גודל: %d, %d. מיקום: %d, %d.

en: Skip _blank cells
he: דלג על תאים _ריקים

en: So_me
he: חל_קי

en: Spanish Grade 1
he: ספרדית דרגה 1

en: Speak
he: דיבור

en: Speak _cell
he: הקראת _תא

en: Speak _cell coordinates
he: הקראת _נקודות הציון של התא

en: Speak _description
he: הקראת ה_תיאור

en: Speak _indentation and justification
he: להגיד את הה_זחה ואת היישור

en: Speak _numbers as digits
he: הקראת מ_ספרים כספרות

en: Speak and braille a previous chat room message
he: הקראה ויצירת ברייל של ההודעה האחרונה בחדר הצ׳אט

en: Speak blank lines
he: דבר שורות ריקות

en: Speak cell
he: הקראת תא

en: Speak child p_osition
he: להקריא את מקום ה_צאצא

en: Speak link details
he: הקראת פרטי קישור

en: Speak messages from
he: דבר הודעות מ

en: Speak multicase strings as wor_ds
he: הקראת מילים עם _רישיות מעורבבות כמילים

en: Speak numbers as digits.
he: להגיד מספרים כספרות.

en: Speak numbers as words.
he: להקריא מספרים כמילים.

en: Speak object under mo_use
he: להגיד את הפריט ש_תחת סמן העכבר

en: Speak results during _find
he: הקראת תוצאות במהלך _איתור

en: Speak row
he: הקראת שורה

en: Speak spreadsheet cell coordinates
he: הקראת נקודות ציון של תא בגיליון נתונים

en: Speak the current flat review line
he: הקראת שורת הסקירה השטוחה הנוכחית

en: Speak tutorial messages
he: הקראת הודעות הסבר

en: Speech
he: דיבור

[ctx: Speech]
en: Verbosity level: brief
he: רמת פירוט: מתומצת

[ctx: Speech]
en: Verbosity level: verbose
he: רמת פירוט: מפורט

en: Speech Dispatcher
he: משלח הקראה

en: Speech _system:
he: _מערכת דיבור:

en: Speech and verbosity
he: הקראה ופירוט

en: Speech disabled.
he: הדיבור מכובה.

en: Speech enabled.
he: הדיבור מופעל.

en: Speech is unavailable.
he: דיבור אינו זמין.

en: Speech synthesi_zer:
he: מסנ_תז דיבור:

en: Spell _error
he: הקראת _שגיאה

en: Spell _suggestion
he: הקראת ה_צעה

en: Spell the current flat review line
he: איות שורת הסקירה השטוחה הנוכחית

en: Spoken Context
he: הקשר מוקרא

en: Start from:
he: התחלה מ־:

en: Start-up Profile:
he: פרופיל פתיחה:

en: Status bar not found
he: לא נמצאה שורת מצב

en: Structural navigation keys off.
he: מקשי ניווט מבניים מושבתים.

en: Structural navigation keys on.
he: מקשי ניווט מבניים פעילים.

en: Swedish Grade 1
he: שוודית דרגה 1

en: System
he: מערכת

en: THORN
he: ת׳ורן (גדולה)

en: TREE LEVEL %d
he: דרגת עץ %d

en: Table Navigation
he: ניווט בטבלה

en: Text Attributes
he: מאפייני טקסט

en: Text attributes
he: מאפייני טקסט

en: Text unselected.
he: בחירת הטקסט בוטלה.

en: The following are not valid:
he: הבאים אינם תקפים:

en: The key entered is already bound to %s
he: מקש הקיצור שהוקלד כבר מקושר לפעולה %s

en: The keybinding has been removed.
he: קיצור המקשים הוסר.

en: The new key is: %s
he: המקש החדש הוא: %s

en: Time and Date
he: שעה ותאריך

en: To activate press return.
he: ‫Enter להפעלה.

en: To activate press space.
he: רווח להפעלה.

en: To collapse, press shift plus left.
he: כדי לצמצם יש ללחוץ על Shift עם שמאלה.

en: To enable focus mode press %s.
he: כדי להפעיל מצב מיקוד יש ללחוץ על %s.

en: To enter sub menu, press right arrow.
he: כדי להיכנס לתת־תפריט, יש ללחוץ על החץ ימינה.

en: To expand, press shift plus right.
he: כדי להרחיב יש ללחוץ על Shift עם ימינה.

en: To get to the system menus press the alt+f1 key.
he: כדי להגיע לתפריטי המערכת יש ללחוץ על הצירוף alt+f1.

en: To move to items, use either the arrow keys or type ahead searching.
he: כדי להעביר פריטים, להשתמש או במקשי החצים או להקליד טרום חיפוש.

en: To navigate, press left or right arrow. To move through items press up or down arrow.
he: כדי לנווט, יש ללחוץ על החץ שמאלה או ימינה. כדי לעבור בין פריטים יש ללחוץ על החץ למעלה או למטה.

en: Toggle simplified object navigation.
he: מחליף מצב ניווט עצמים פשוט.

en: Toggle speech verbosity level
he: החלפת רמת פירוט הקראה

en: Toggle structural navigation keys
he: הפעלת מקשי ניווט מובנים

en: Toggle the silencing of speech
he: החלפת מצב השתקת הקראה

en: Top Left
he: צד שמאל למעלה

en: Top of column.
he: ראש עמודה.

en: Top of window
he: ראש החלון החלון

en: Type in text.
he: נא להקליד טקסט.

en: U ACUTE
he: U הטעמה משנית

en: U CIRCUMFLEX
he: U גג

en: U GRAVE
he: U הטעמה עילית

en: U UMLAUT
he: U אומלאוט

en: U.K. English Grade 1
he: אנגלית בריטית דרגה 1

en: U.K. English Grade 2
he: אנגלית בריטית דרגה 2

en: U.S. English Grade 1
he: אנגלית אמריקנית דרגה 1

en: U.S. English Grade 2
he: אנגלית אמריקנית דרגה 2

en: Unable to get calculator display
he: לא ניתן להציג את המחשבון

en: Unbound
he: ללא מקש

en: Unicode %s
he: יוניקוד %s

en: Uppercase
he: אותיות רישיות

en: Usage:
he: שימוש:

en: Use arrow keys to change.
he: מקשי החצים משמשים לשינוי.

en: Use left and right to view other tabs.
he: יש להשתמש בשמאלה וימינה כדי לצפות בלשוניות אחרות.

en: User Profile Conflict!
he: סתירה בפרופיל המשתמש!

en: Ver_bose
he: מ_פורט

en: Verbosity
he: רמת פירוט

en: Version of this application
he: גרסת היישום

en: Vo_lume:
he: עוצמת _קול:

en: Voice
he: קול

en: Voice Type Settings
he: הגדרות סוג קול

[ctx: VoiceType]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: VoiceType]
en: Hyperlink
he: קישור

[ctx: VoiceType]
en: System
he: מערך

[ctx: VoiceType]
en: Uppercase
he: אותיות רישיות

en: Welsh Grade 1
he: וולשית דרגה 1

en: Welsh Grade 2
he: וולשית דרגה 2

en: Width: %d. Height: %d. %d from left. %d from top.
he: רוחב: %d. גובה: %d. %d משמאל. %d מלמעלה.

en: Window
he: חלון

en: Wrapping to bottom.
he: גלישה למטה.

en: Wrapping to top.
he: גלישה למעלה.

en: Y ACUTE
he: Y הטעמה עילית

en: Y UMLAUT
he: Y אומלאוט

en: You are about to remove profile %s. All unsaved settings and settings saved in this profile will be lost. Do you want to continue and remove this profile and all related settings?
he: פעולה זו תסיר את הפרופיל %s. כל ההגדרות שלא נשמרו והגדרות שנשמרו בפרופיל הזה תאבדנה. להמשיך להסיר את הפרופיל ואת כל ההגדרות שקשורות אליו?

en: _Abbreviated role names
he: שמות תפקידים _מקוצרים

en: _Activate
he: ה_פעלה

en: _All
he: _מלאה

en: _Apply
he: ה_חלה

en: _Braille updates
he: _עדכונים בברייל

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Capitalization style:
he: _סגנון הגדלת אותיות:

en: _Close
he: _סגירה

en: _Delete
he: _מחיקה

en: _Desktop
he: _פריסה שולחנית

en: _Enable Contracted Braille
he: ה_פעלת ברייל מקוצר

en: _Enable speech
he: ה_פעלת דיבור

en: _Find
he: _איתור

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Jump to
he: ל_קפוץ אל

en: _Language:
he: _שפה:

en: _Laptop
he: _פריסה ניידת

en: _Load
he: _טעינה

en: _Match case
he: הת_אם רשיות

en: _New entry
he: רשומה _חדשה

en: _OK
he: _אישור

en: _Person:
he: _אישיות:

en: _Present tooltips
he: _הצג רמזים צצים

en: _Profile Name:
he: שם ה_פרופיל:

en: _Rate:
he: _קצב:

en: _Remove
he: ה_סרה

en: _Reset
he: _איפוס

en: _Search for:
he: ‏_חיפוש אחר:

en: _Speak Chat Room name
he: _דבר את שם החדר

en: _Speak all
he: לה_קריא הכול

en: _Speak updates
he: הקראת _עדכונים

en: _System messages are detailed
he: הודעות המערכת מ_פורטות

en: _Time format:
he: תבנית _זמן:

en: _Top of window
he: _ראש החלון

en: _Voice type:
he: סוג _קול:

en: _Wrap around
he: _גלוש מסביב

en: a : alpha, b : bravo, c : charlie, d : delta, e : echo, f : foxtrot, g : golf, h : hotel, i : india, j : juliet, k : kilo, l : lima, m : mike, n : november, o : oscar, p : papa, q : quebec, r : romeo, s : sierra, t : tango, u : uniform, v : victor, w : whiskey, x : xray, y : yankee, z : zulu
he: א : אלף , ב : בועז , ג : גימל , ד : דוד , ה : הגר , ו : וו , ז : זאב , ח : חוה , ט : טיח , י : יונה , כ : כרמל , ל : לאה , מ : משה , נ : נשר , ס : סמך , ע : עין , פ : פסל , צ : ציפור , ק : קורח , ר : רות , ש : שמיר , ת : תלם

en: a acute
he: a הטעמה עילית

en: a ring
he: a טבעת

en: a tilde
he: a טילדה

en: a umlaut
he: a אומלאוט

en: acute
he: הטעמה עילית

en: all items selected
he: כל הפריטים נבחרו

en: and
he: אמפרסנד

en: announce when your buddies are typing.
he: הודעה כאשר החברים שלך מקלידים.

en: apostrophe
he: אפוסטרוף

en: at
he: כרוכית

en: backslash
he: לוכסן הפוך

en: black diamond
he: יהלום שחור

en: black square
he: ריבוע שחור

en: blank
he: ריק

en: bold
he: הדגשה

en: bookmark entered
he: הוכנסה סימנייה

en: bookmarks could not be saved
he: לא ניתן לשמור את הסימניות

en: bookmarks saved
he: הסימנייה נשמרה

[ctx: braille dots]
en: _None
he: _ללא

en: broken bar
he: קו שבור

en: bullet
he: תבליט

en: c cedilla
he: c סדיליה

[ctx: capitalization style]
en: Icon
he: סמל

[ctx: capitalization style]
en: None
he: ללא

[ctx: capitalization style]
en: Spell
he: הקראה

[ctx: capitalization style]
en: icon
he: סמל

[ctx: capitalization style]
en: none
he: ללא

[ctx: capitalization style]
en: spell
he: הקראה

en: cedilla
he: סדיליה

[ctx: cell]
en: %s through %s unselected
he: נבחרו %s עד %s

en: cents
he: סנטים

en: check mark
he: סימון חיובי

[ctx: checkbox]
en: checked
he: מסומנת

[ctx: checkbox]
en: not checked
he: לא מסומנת

[ctx: checkbox]
en: partially checked
he: מסומנת חלקית

en: clickable
he: לחיץ

[ctx: clipboard]
en: copied
he: מועתק

[ctx: clipboard]
en: cut
he: גזירה

[ctx: clipboard]
en: pasted
he: הודבק

en: collapsed
he: מכווץ

en: colon
he: נקודתיים

[ctx: color name]
en: antique white
he: לבן עתיק

[ctx: color name]
en: beige
he: בז׳

[ctx: color name]
en: black
he: שחור

[ctx: color name]
en: brown
he: חום

[ctx: color name]
en: chartreuse
he: שארטרוז

[ctx: color name]
en: chocolate
he: שוקולד

[ctx: color name]
en: dark blue
he: כחול כהה

[ctx: color name]
en: dark cyan
he: ציאן כהה

[ctx: color name]
en: dark gray
he: אפור כהה

[ctx: color name]
en: dark green
he: ירוק כהה

[ctx: color name]
en: dark khaki
he: חאקי כהה

[ctx: color name]
en: dark magenta
he: מג׳נטה כהה

[ctx: color name]
en: dark olive green
he: ירוק זית כהה

[ctx: color name]
en: dark orange
he: כתום כהה

[ctx: color name]
en: dark red
he: אדום כהה

[ctx: color name]
en: dark turquoise
he: טורקיז כהה

[ctx: color name]
en: deep pink
he: ורוד עמוק

[ctx: color name]
en: dim gray
he: אפור מעומעם

[ctx: color name]
en: floral white
he: לבן פרחוני

[ctx: color name]
en: forest green
he: ירוק יער

[ctx: color name]
en: fuchsia
he: פוקסיה

[ctx: color name]
en: gold
he: זהב

[ctx: color name]
en: gray
he: אפור

[ctx: color name]
en: green
he: ירוק

[ctx: color name]
en: green yellow
he: צהוב ירוק

[ctx: color name]
en: hot pink
he: ורוד עז

[ctx: color name]
en: indian red
he: אדום אינדיאני

[ctx: color name]
en: ivory
he: שנהב

[ctx: color name]
en: khaki
he: חאקי

[ctx: color name]
en: lavender
he: לבנדר

[ctx: color name]
en: lawn green
he: ירוק מדשאה

[ctx: color name]
en: light blue
he: כחול בהיר

[ctx: color name]
en: light cyan
he: ציאן בהיר

[ctx: color name]
en: light gray
he: אפור בהיר

[ctx: color name]
en: light green
he: ירוק בהיר

[ctx: color name]
en: light pink
he: ורוד בהיר

[ctx: color name]
en: light salmon
he: סלמון בהיר

[ctx: color name]
en: light sky blue
he: כחול שמיים בהיר

[ctx: color name]
en: light yellow
he: צהוב בהיר

[ctx: color name]
en: lime
he: ליים

[ctx: color name]
en: lime green
he: ירוק ליים

[ctx: color name]
en: magenta
he: מג׳נטה

[ctx: color name]
en: mint cream
he: קרם מנטה

[ctx: color name]
en: olive
he: זית

[ctx: color name]
en: orange
he: כתום

[ctx: color name]
en: orange red
he: כתום אדום

[ctx: color name]
en: pale green
he: ירוק חיוור

[ctx: color name]
en: pale turquoise
he: טורקיז חיוור

[ctx: color name]
en: pink
he: ורוד

[ctx: color name]
en: plum
he: שזיף

[ctx: color name]
en: purple
he: סגול

[ctx: color name]
en: red
he: אדום

[ctx: color name]
en: royal blue
he: כחול מלכותי

[ctx: color name]
en: sea green
he: ירוק ים

[ctx: color name]
en: steel blue
he: כחול מתכתי

[ctx: color name]
en: tomato
he: עגבנייה

[ctx: color name]
en: turquoise
he: טורקיז

[ctx: color name]
en: wheat
he: חיטה

[ctx: color name]
en: white
he: לבן

[ctx: color name]
en: white smoke
he: עשן לבן

[ctx: color name]
en: yellow
he: צהוב

[ctx: color name]
en: yellow green
he: צהוב ירוק

en: column %(index)d of %(total)d
he: עמודה %(index)d מתוך %(total)d

en: column %d
he: עמודה %d

en: comma
he: פסיק

[ctx: command]
en: redo
he: שחזור

[ctx: command]
en: undo
he: ביטול

[ctx: content]
en: deletion end
he: סיום מחיקה

[ctx: content]
en: deletion start
he: תחילת מחיקה

[ctx: content]
en: highlight end
he: סיום הדגשה

[ctx: content]
en: highlight start
he: תחילת הדגשה

[ctx: content]
en: insertion end
he: סיום הוספה

[ctx: content]
en: insertion start
he: תחילת הוספה

[ctx: content]
en: suggestion end
he: סיום הצעה

en: copyright
he: זכויות יוצרים

en: cube root of
he: שורש שלישי של

en: currency sign
he: סימן מטבע

en: dagger
he: פגיון

en: dash
he: פיסוק, קו מפרי

en: degrees
he: מעלות

en: details for %s
he: פרטים על %s

en: diaeresis
he: דיאריסיס

en: different site
he: אתר אחר

en: divided by
he: לחלק ב־

en: document selected from cursor position
he: המסמך נבחר ממקום הסמן

en: document unselected from cursor position
he: בחירת המסמך ממקום הסמן בוטלה

en: dollar
he: דולר

en: dot
he: נקודה

en: double click
he: לחיצה כפולה

en: double dagger
he: פגיון כפול

en: double low quote
he: מירכאות כפולות תחתונות

en: double prime
he: תגיים

en: e acute
he: a הטעמה עילית

en: e circumflex
he: e גג

en: e grave
he: e הטעמה משנית

en: e umlaut
he: e אומלאוט

en: editable combo box
he: תיבה משולבת שזמינה לעריכה

en: editable content
he: תוכן זמין לעריכה

en: empty
he: ריק

en: en dash
he: קו מפריד

en: enter new key
he: הקלד שילוב מקשים חדש

en: entire document selected
he: כל המסמך נבחר

en: entire document unselected
he: בוטלה הבחירה בכל המסמך

en: equals
he: שווה

[ctx: error]
en: grammar
he: דקדוק

[ctx: error]
en: invalid
he: שגוי

[ctx: error]
en: invalid entry
he: רשומה שגויה

[ctx: error]
en: invalid grammar
he: דקדוק שגוי

[ctx: error]
en: invalid spelling
he: איות שגוי

[ctx: error]
en: spelling
he: איות

en: eth
he: אד׳ (קטנה)

en: euro
he: אירו

en: exclaim
he: סימן קריאה

en: expanded
he: מורחב

en: faster.
he: מהיר יותר.

en: florin
he: פלורין

en: fraction end
he: סוף שבר

en: fraction start
he: תחילת שבר

en: fraction without bar, start
he: שבר ללא קו שבר, התחלה

[ctx: generic name]
en: application
he: יישום

en: grave
he: הטעמה משנית

en: grayed
he: מוחשך

en: greater
he: גדול מ

en: has formula
he: מכיל נוסחה

en: has long description
he: יש לו תיאור ארוך

en: hdng
he: כתרת

en: heavy check mark
he: סימון עבה חיובי

en: higher.
he: גבוה יותר.

en: horizontal
he: אופקי

en: horizontal scroll bar
he: פס גלילה אופקי

en: horizontal slider
he: מחוון גלילה אופקי

en: horizontal splitter
he: מפצל אופקי

en: i acute
he: i הטעמה עילית

en: i circumflex
he: i גג

en: i grave
he: i הטעמה משנית

en: i umlaut
he: i אומלאוט

en: ifrm
he: מסגר

en: image map link
he: קישור למיפוי תמונה

en: img
he: תמנ

en: inaccessible
he: לא נגיש

[ctx: indentation and justification]
en: Disabled
he: מושבת

[ctx: indentation and justification]
en: Enabled
he: פעיל

en: inverted exclamation point
he: סימן קריאה הפוך

en: inverted question mark
he: סימן שאלה בפוך

en: item %(index)d
he: פריט %(index)d

[ctx: key echo]
en: None
he: ללא

[ctx: key echo]
en: key
he: מפתח

[ctx: key echo]
en: key and word
he: מפתח ומילה

[ctx: key echo]
en: sentence
he: משפט

[ctx: key echo]
en: word
he: מילה

[ctx: key echo]
en: word and sentence
he: מילה ומשפט

[ctx: keybindings]
en: Default
he: בררת מחדל

[ctx: keybindings]
en: Learn mode
he: מידע נוסף

[ctx: keybindings]
en: Modified
he: נערך

[ctx: keyboard]
en: Alt
he: אלט

[ctx: keyboard]
en: Control
he: קונטרול

[ctx: keyboard]
en: Shift
he: שיפט

en: lbl
he: תות

en: leaving table.
he: עוזב את הטבלה.

en: left brace
he: סוגריים מסולסלים שמאליים

en: left bracket
he: סוגריים מרובעים שמאליים

en: left double quote
he: מירכאות כפולות שמאליות

en: left paren
he: סוגריים שמאליים

en: left single quote
he: מירכה שמאלית בודדת

en: less
he: קטן מ

en: line selected from start to previous cursor position
he: השורה נבחרה מתחילת מיקום האחרון של הסמן

en: line selected to end from previous cursor position
he: השורה נבחרה לסוף מהמיקום האחרון של הסמן

en: link
he: קישור

[ctx: link state]
en: unvisited
he: לא בוקר

[ctx: link state]
en: visited
he: בוקר

[ctx: listitem]
en: not selected
he: לא נבחר

en: lnk
he: קשר

[ctx: location]
en: Not found
he: לא נמצא

[ctx: locking key state]
en: off
he: כבוי

[ctx: locking key state]
en: on
he: פעיל

en: logical not
he: לא לוגי

en: louder.
he: בקול רם יותר.

en: lower.
he: נמוך יותר.

en: lst
he: רשמ

en: lstitm
he: פרטאחר

en: lyrdpn
he: חלשכב

en: macron
he: מקרון

[ctx: math enclosure]
en: a box
he: ריבוע

[ctx: math enclosure]
en: a circle
he: עיגול

[ctx: math enclosure]
en: a line at the bottom
he: שורה בחתית

[ctx: math enclosure]
en: a line on the right
he: שורה מימין

[ctx: math enclosure]
en: a long division sign
he: סימן חילוק ארוך

[ctx: math enclosure]
en: a northeast arrow
he: חץ לצפון־מזרח

[ctx: math enclosure]
en: a rounded box
he: ריבוע מעוגל

[ctx: math enclosure]
en: and
he: וגם

[ctx: math script]
en: pre-subscript
he: טרום כתב תחתי

[ctx: math script]
en: pre-superscript
he: טרום כתב עילי

[ctx: math script generic]
en: subscript
he: כתב תחתי

[ctx: math script generic]
en: superscript
he: כת עילי

[ctx: math symbol]
en: %s with underline
he: %s עם קו תחתי

[ctx: math symbol]
en: %s with vertical line
he: %s עם קו אנכי

[ctx: math symbol]
en: angle
he: זווית

[ctx: math symbol]
en: because
he: כיוון

[ctx: math symbol]
en: black circle
he: עיגול שחור

[ctx: math symbol]
en: black diamond
he: יהלום שחור

[ctx: math symbol]
en: black medium small square
he: ריבוע בינוני-קטן שחור

[ctx: math symbol]
en: black square
he: ריבוע שחור

[ctx: math symbol]
en: bold %s
he: %s מודגש

[ctx: math symbol]
en: breve
he: ברווה

[ctx: math symbol]
en: circumflex
he: גג

[ctx: math symbol]
en: difference between
he: הבדל בין

[ctx: math symbol]
en: division slash
he: לוכסן חלוקה

[ctx: math symbol]
en: does not divide
he: לא מתחלק

[ctx: math symbol]
en: dot
he: נקודה

[ctx: math symbol]
en: dot minus
he: נקודה מינוס

[ctx: math symbol]
en: dot plus
he: נקודה פלוס

[ctx: math symbol]
en: double integral
he: אינטגרל כפול

[ctx: math symbol]
en: double vertical line
he: קו אנכי כפול

[ctx: math symbol]
en: down arrow
he: חץ למטה

[ctx: math symbol]
en: down arrow from bar
he: חץ למטה עם בסיס

[ctx: math symbol]
en: down double arrow
he: חץ כפול למטה

[ctx: math symbol]
en: empty set
he: קבוצה ריקה

[ctx: math symbol]
en: end of proof
he: סוף ההוכחה

[ctx: math symbol]
en: geometric proportion
he: פרופורציה גאומטרית

[ctx: math symbol]
en: greater than
he: גדול מ

[ctx: math symbol]
en: greater than or equivalent to
he: גדול מאשר או שווה ל־

[ctx: math symbol]
en: greater than or less than
he: גודל מאשר או קטן מאשר

[ctx: math symbol]
en: horizontal ellipsis
he: השמטה אופקית

[ctx: math symbol]
en: háček
he: וי קטן

[ctx: math symbol]
en: identical to
he: זהה ל־

[ctx: math symbol]
en: infinity
he: אינסוף

[ctx: math symbol]
en: integral
he: אינטגרל

[ctx: math symbol]
en: intersection
he: חיתוך

[ctx: math symbol]
en: inverted lazy S
he: ‫S הפוכה עצלה

[ctx: math symbol]
en: italic %s
he: %s נטוי

[ctx: math symbol]
en: left arrow
he: חץ שמאלה

[ctx: math symbol]
en: left arrow from bar
he: חץ שמאלה עם בסיס

[ctx: math symbol]
en: left double arrow
he: חץ כפול שמאלה

[ctx: math symbol]
en: left right arrow
he: חץ ימינה שמאלה

[ctx: math symbol]
en: left right double arrow
he: חץ ימינה שמאלה כפול

[ctx: math symbol]
en: less than
he: קטן מ

[ctx: math symbol]
en: less than or equivalent to
he: קטן מאשר או שווה ל־

[ctx: math symbol]
en: less than or greater than
he: קטן מאשר או גדול מאשר

[ctx: math symbol]
en: logical and
he: וגם לוגי

[ctx: math symbol]
en: logical or
he: או לוגי

[ctx: math symbol]
en: minus
he: מינוס

[ctx: math symbol]
en: minus or plus
he: מינוס פלוס

[ctx: math symbol]
en: minus tilde
he: מינוס טילדה

[ctx: math symbol]
en: monospace %s
he: %s ברוחב אחיד

[ctx: math symbol]
en: multiset multiplication
he: שכפול רב־קבוצה

[ctx: math symbol]
en: neither greater than nor equal to
he: לא גדול או שווה ל־

[ctx: math symbol]
en: neither greater than nor equivalent to
he: לא גדול מאשר או שווה ל־

[ctx: math symbol]
en: neither greater than nor less than
he: לא גדול או קטן מאשר

[ctx: math symbol]
en: neither less than nor equal to
he: לא קטן או שווה ל־

[ctx: math symbol]
en: neither less than nor equivalent to
he: לא קטן מאשר או שווה ל־

[ctx: math symbol]
en: neither less than nor greater than
he: לא קטן ולא גדול מאשר

[ctx: math symbol]
en: north east arrow
he: חץ צפון־מזרח

[ctx: math symbol]
en: north east double arrow
he: חץ כפול לצפון־מזרח

[ctx: math symbol]
en: north west arrow
he: חץ צפון־מערב

[ctx: math symbol]
en: north west double arrow
he: חץ כפול לצפון מערב

[ctx: math symbol]
en: not equal to
he: לא שווה ל

[ctx: math symbol]
en: not greater than
he: לא גדול מאשר

[ctx: math symbol]
en: not identical to
he: לא זהה ל

[ctx: math symbol]
en: not less than
he: לא קטן מאשר

[ctx: math symbol]
en: not tilde
he: לא טילדה

[ctx: math symbol]
en: not true
he: לא אמת

[ctx: math symbol]
en: parallel to
he: מקביל ל־

[ctx: math symbol]
en: proportion
he: פרופורציה

[ctx: math symbol]
en: ratio
he: יחס

[ctx: math symbol]
en: reversed tilde
he: טילדה הפוכה

[ctx: math symbol]
en: right angle
he: זווית ימנית

[ctx: math symbol]
en: right arrow
he: חץ ימינה

[ctx: math symbol]
en: right arrow from bar
he: חץ ימינה מקו (ממופה אל)

[ctx: math symbol]
en: right double arrow
he: חץ ימינה כפול

[ctx: math symbol]
en: right-pointing arrow
he: חץ מצביע ימינה

[ctx: math symbol]
en: right-pointing arrowhead
he: ראש עץ מצביע ימינה

[ctx: math symbol]
en: ring equal to
he: טבעת שווה

[ctx: math symbol]
en: ring in equal to
he: טבעת בתוך שווה

[ctx: math symbol]
en: sine wave
he: גל סינוס

[ctx: math symbol]
en: south east arrow
he: חץ לדרום מערב

[ctx: math symbol]
en: south east double arrow
he: חץ כפול לדרום־מזרח

[ctx: math symbol]
en: south west double arrow
he: חץ כפול לדרום־מערב

[ctx: math symbol]
en: spherical angle
he: זווית ספרית

[ctx: math symbol]
en: sum
he: סכום

[ctx: math symbol]
en: surface integral
he: אינטגרל משטחי

[ctx: math symbol]
en: therefore
he: לפיכך

[ctx: math symbol]
en: tilde
he: טילדה

[ctx: math symbol]
en: triple integral
he: אינטגרל משולש

[ctx: math symbol]
en: triple tilde
he: טילדה משולשת

[ctx: math symbol]
en: union
he: איחוד

[ctx: math symbol]
en: up arrow
he: חץ למעלה

[ctx: math symbol]
en: up arrow from bar
he: חץ למעלה עם בסיס

[ctx: math symbol]
en: up double arrow
he: חץ כפול למעלה

[ctx: math symbol]
en: up down arrow
he: חץ למעלה למטה

[ctx: math symbol]
en: up down double arrow
he: חץ כפול למעלה למטה

[ctx: math symbol]
en: vertical ellipsis
he: השמטה אנכית

[ctx: math symbol]
en: white circle
he: עיגול לבן

[ctx: math symbol]
en: white square
he: ריבוע לבן

[ctx: math table]
en: nested table end
he: סוף טבלה מקוננת

[ctx: math table]
en: table end
he: סוף טבלה

en: math table with %d row | math table with %d rows
he[0]: טבלה מתמטית עם שורה אחת (%d)
he[1]: טבלה מתמטית עם שתי (%d) שורות
he[2]: טבלה מתמטית עם %d שורות
he[3]: טבלה מתמטית עם %d שורות

en: menu button
he: כפתור תפריט

en: middle dot
he: נקודה אמצעית

en: minus
he: מינוס

en: misspelled
he: שגיאת כתיב

en: mnu
he: תפר

en: mnubr
he: סרתפר

en: mnuitm
he: פרטתפרט

en: mu
he: מו

en: multi-select
he: בחירת מגוון

en: n tilde
he: n טילדה

en: nested math table with %d row | nested math table with %d rows
he[0]: טבלה מתמטית מקוננת עם שורה אחת (%d)
he[1]: טבלה מתמטית מקוננת עם שתי (%d) שורות
he[2]: טבלה מתמטית מקוננת עם %d שורות
he[3]: טבלה מתמטית מקוננת עם %d שורות

en: newline
he: שורה חדשה

en: no break space
he: רווח קשיח

[ctx: notification]
en: Bottom
he: תחתית

[ctx: notification]
en: Top
he: ראש

[ctx: notification presenter]
en: Notifications
he: התראות

[ctx: notification presenter]
en: Received
he: התקבל

en: number
he: מספר

[ctx: number style]
en: digits
he: ספרות

[ctx: number style]
en: words
he: מילים

en: o acute
he: o הטעמה משנית

en: o circumflex
he: o גג

en: o grave
he: o הטעמה עילית

en: o stroke
he: o מלוכסן

en: o tilde
he: o טילדה

en: o umlaut
he: o אומלאוט

en: off
he: כבוי

en: on
he: פעיל

en: one fourth
he: רבע

en: one half
he: חצי

en: opens dialog
he: פותח חלונית

en: opens grid
he: פותח רשת

en: opens listbox
he: פותח תיבת רשימה

en: opens menu
he: פותח תפריט

en: opens tree
he: פותח עץ

en: ordinal
he: סודר

en: page selected from cursor position
he: העמוד נבחר ממקום הסמן

en: page selected to cursor position
he: העמוד נבחר למקום הסמן

en: page unselected from cursor position
he: בחירת העמוד בוטלה ממקום הסמן

en: page unselected to cursor position
he: בחירת העמוד בוטלה למקום הסמן

en: paragraph marker
he: סמן פסקה

en: per mille
he: למייל

en: percent
he: אחוז

en: plus
he: פלוס

en: plus or minus
he: פלוס מינוס

en: politeness level %s
he: רמת נימוס %s

en: pounds
he: פאונדים

en: prime
he: תג

[ctx: punctuation level]
en: _None
he: _ללא

en: question
he: סימן שאלה

en: quote
he: ציטטה

[ctx: radiobutton]
en: not selected
he: לא נבחר

[ctx: radiobutton]
en: selected
he: נבחר

en: registered
he: סימן רשום

en: required
he: נדרש

en: right brace
he: סוגריים מסולסלים ימניים

en: right bracket
he: סוגריים מרובעים ימניים

en: right double quote
he: מירכאות כפולות ימניות

en: right paren
he: סוגריים ימניים

en: right single quote
he: מירכה ימנית בודדת

en: ring
he: טבעת

[ctx: role]
en: afterword
he: אפילוג

[ctx: role]
en: appendix
he: נספח

[ctx: role]
en: banner
he: כרזה

[ctx: role]
en: bibliography
he: ביבליוגרפיה

[ctx: role]
en: bibliography entry
he: רשומת ביבליוגרפיה

[ctx: role]
en: chapter
he: פרק

[ctx: role]
en: colophon
he: קולופון

[ctx: role]
en: complementary content
he: תוכן משלים

[ctx: role]
en: conclusion
he: מסקנה

[ctx: role]
en: cover
he: כריכה

[ctx: role]
en: credit
he: הוקרה

[ctx: role]
en: credits
he: הוקרות

[ctx: role]
en: dedication
he: הקדשה

[ctx: role]
en: epigraph
he: אפיגרף

[ctx: role]
en: epilogue
he: אפילוג

[ctx: role]
en: errata
he: אראטה

[ctx: role]
en: example
he: דוגמה

[ctx: role]
en: feed
he: ערוץ עדכונים

[ctx: role]
en: foreword
he: הקדמה

[ctx: role]
en: glossary
he: מונחון

[ctx: role]
en: index
he: מפתח

[ctx: role]
en: information
he: מידע

[ctx: role]
en: introduction
he: היכרות

[ctx: role]
en: main content
he: תוכן ראשי

[ctx: role]
en: navigation
he: ניווט

[ctx: role]
en: page break
he: מעבר עמוד

[ctx: role]
en: page list
he: רשימת עמודים

[ctx: role]
en: preface
he: הקדמה

[ctx: role]
en: prologue
he: פרולוג

[ctx: role]
en: region
he: אזור

[ctx: role]
en: search
he: חיפוש

[ctx: role]
en: subtitle
he: כתובית

[ctx: role]
en: suggestion
he: הצעה

[ctx: role]
en: switch
he: בורר

[ctx: role]
en: table of contents
he: תוכן עניינים

en: root end
he: סוף שורש

en: root of
he: שורש של

en: root start
he: התחלת שורש

en: row %(index)d of %(total)d
he: שורה %(index)d מתוך %(total)d

en: row %d
he: שורה %d

en: same page
he: אותו דף

en: same site
he: אותו האתר

en: section
he: סעיף

en: semicolon
he: נקודה פסיק

[ctx: shortbraille]
en: form
he: טופס

en: single low quote
he: מירכה תחתונה בודדת

en: slash
he: לוכסן

en: slower.
he: לאט יותר.

en: soft hyphen
he: מקף רך

en: sorted
he: מסודר

en: sorted ascending
he: מסודר בסדר עולה

en: sorted descending
he: מסודר בסדר יורד

en: space
he: רווח

en: speak chat room name.
he: הקראת שם חדר צ׳אט.

[ctx: spoken punctuation]
en: All
he: הכול

[ctx: spoken punctuation]
en: Most
he: הכי הרבה

[ctx: spoken punctuation]
en: None
he: ללא

[ctx: spoken punctuation]
en: Some
he: חלקי

en: square root of
he: שורש ריבועי של

en: star
he: כוכבית

[ctx: status bar]
en: Not found
he: לא נמצא

en: string not found
he: מחרוזת החיפוש לא נמצאה

[ctx: structural navigation]
en: Blockquote
he: ציטטה

[ctx: structural navigation]
en: Blockquotes
he: ציטטות

[ctx: structural navigation]
en: Button
he: כפתור

[ctx: structural navigation]
en: Buttons
he: כפתורים

[ctx: structural navigation]
en: Caption
he: כותרת

[ctx: structural navigation]
en: Check Box
he: תיבת סימון

[ctx: structural navigation]
en: Check Boxes
he: תיבות סימון

[ctx: structural navigation]
en: Clickable
he: לחיץ

[ctx: structural navigation]
en: Clickables
he: לחיצים

[ctx: structural navigation]
en: Combo Box
he: תיבת בחירה

[ctx: structural navigation]
en: Combo Boxes
he: תיבות בחירה

[ctx: structural navigation]
en: Description
he: תיאור

[ctx: structural navigation]
en: Entries
he: רשומות

[ctx: structural navigation]
en: Form Fields
he: שדות טופס

[ctx: structural navigation]
en: Heading
he: כותרת ראשית

[ctx: structural navigation]
en: Headings
he: כותרות ראשיות

[ctx: structural navigation]
en: Headings at Level %d
he: כותרות ברמה %d

[ctx: structural navigation]
en: Image
he: תמונה

[ctx: structural navigation]
en: Images
he: תמונות

[ctx: structural navigation]
en: Internal Frame
he: מסגרת פנימית

[ctx: structural navigation]
en: Internal Frames
he: מסגרות פנימיות

[ctx: structural navigation]
en: Label
he: תווית

[ctx: structural navigation]
en: Large Objects
he: פריטים גדולים

[ctx: structural navigation]
en: Level
he: רמה

[ctx: structural navigation]
en: Link
he: קישור

[ctx: structural navigation]
en: Links
he: קישורים

[ctx: structural navigation]
en: List
he: רשימה

[ctx: structural navigation]
en: List Item
he: פריט ברשימה

[ctx: structural navigation]
en: List Items
he: פריטים ברשימה

[ctx: structural navigation]
en: Lists
he: רשימות

[ctx: structural navigation]
en: Not found
he: לא נמצא

[ctx: structural navigation]
en: Object
he: עצם

[ctx: structural navigation]
en: Paragraph
he: פסקה

[ctx: structural navigation]
en: Paragraphs
he: פסקאות

[ctx: structural navigation]
en: Radio Button
he: כפתור בחירה

[ctx: structural navigation]
en: Radio Buttons
he: כפתורי בחירה

[ctx: structural navigation]
en: Role
he: תפקיד

[ctx: structural navigation]
en: Selected Item
he: פריט שנבחר

[ctx: structural navigation]
en: State
he: מצב

[ctx: structural navigation]
en: Tables
he: טבלאות

[ctx: structural navigation]
en: Text
he: טקסט

[ctx: structural navigation]
en: Unvisited Links
he: קישורים בהם טרם ביקרת

[ctx: structural navigation]
en: Value
he: ערך

[ctx: structural navigation]
en: Visited Links
he: קישורים בהם ביקרת

en: subscript 0
he: 0 בכתב תחתון

en: subscript 1
he: 1 בכתב תחתון

en: subscript 2
he: 2 בכתב תחתון

en: subscript 3
he: 3 בכתב תחתון

en: subscript 4
he: 4 בכתב תחתון

en: subscript 5
he: 5 בכתב תחתון

en: subscript 6
he: 6 בכתב תחתון

en: subscript 7
he: 7 בכתב תחתון

en: subscript 8
he: 8 בכתב תחתון

en: subscript 9
he: 9 בכתב תחתון

en: subscript equals
he: שווה בכתב תחתון

en: subscript left paren
he: סוגריים שמאליים בכתב תחתון

en: subscript minus
he: מינוס בכתב תחתון

en: subscript plus
he: פלוס בכתב תחתון

en: subscript right paren
he: סוגריים ימניים בכתב תחתון

en: superscript 0
he: אפס בכתב עילי

en: superscript 1
he: אחד בכתב עילי

en: superscript 2
he: שתיים בכתב עילי

en: superscript 3
he: שלוש בכתב עילי

en: superscript 4
he: ארבע בכתב עילי

en: superscript 5
he: חמש בכתב עילי

en: superscript 6
he: שש בכתב עילי

en: superscript 7
he: שבע בכתב עילי

en: superscript 8
he: שמונה בכתב עילי

en: superscript 9
he: תשע בכתב עילי

en: superscript a
he: ‫a בכתב עילי

en: superscript equals
he: שווה בכתב עילי

en: superscript left paren
he: סוגריים שמאליים בכתב עילי

en: superscript minus
he: מינוס בכתב עילי

en: superscript n
he: n בכתב עילי

en: superscript plus
he: פלוס בכתב עילי

en: superscript right paren
he: סוגריים ימניים בכתב עילי

[ctx: switch]
en: off
he: כבוי

[ctx: switch]
en: on
he: פעיל

en: tab
he: טאב

en: table of unknown size
he: טבלה בגודל לא ידוע

en: table with %d column, row count unknown | table with %d columns, row count unknown
he[0]: טבלה עם עמודה אחת (%d), כמות השורות לא ידועה
he[1]: טבלה עם שתי (%d) עמודות, כמות השורות לא ידועה
he[2]: טבלה עם %d עמודות, כמות השורות לא ידועה
he[3]: טבלה עם %d עמודות, כמות השורות לא ידועה

en: table with %d row | table with %d rows
he[0]: טבלה עם שורה (%d)
he[1]: טבלה עם שתי (%d) שורות
he[2]: טבלה עם %d שורות
he[3]: טבלה עם %d שורות

en: table with %d row, column count unknown | table with %d rows, column count unknown
he[0]: טבלה עם שורה אחת (%d), כמות העמודות לא ידועה
he[1]: טבלה עם שתי (%d) שורות, כמות העמודות לא ידועה
he[2]: טבלה עם %d שורות, כמות העמודות לא ידועה
he[3]: טבלה עם %d שורות, כמות העמודות לא ידועה

[ctx: tablecell]
en: not selected
he: לא נבחר

[ctx: text]
en: rdonly
he: לקריאה בלבד

[ctx: text]
en: read only
he: לקריאה בלבד

[ctx: text]
en: selected
he: נבחר

[ctx: text]
en: unselected
he: בחירה בוטלה

[ctx: textattr]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: textattr]
en: Heading
he: כותרת

[ctx: textattr]
en: Text body
he: גוף הטקסט

[ctx: textattr]
en: background color
he: צבע רקע

[ctx: textattr]
en: background full height
he: גובה מלא של הרקע

[ctx: textattr]
en: baseline
he: קו בסיס

[ctx: textattr]
en: black
he: שחור

[ctx: textattr]
en: blink
he: הבהוב

[ctx: textattr]
en: bottom
he: למטה

[ctx: textattr]
en: center
he: ממורכז

[ctx: textattr]
en: direction
he: סעיף

[ctx: textattr]
en: double
he: כפול

[ctx: textattr]
en: editable
he: ניתן לעריכה

[ctx: textattr]
en: false
he: שרק

[ctx: textattr]
en: family name
he: שם משפחה

[ctx: textattr]
en: fill
he: מילוי

[ctx: textattr]
en: font effect
he: אפקטי גופן

[ctx: textattr]
en: foreground color
he: צבע חזית

[ctx: textattr]
en: indent
he: הזחה

[ctx: textattr]
en: inherit
he: ירושה

[ctx: textattr]
en: invisible
he: בלתי נראה

[ctx: textattr]
en: italic
he: נטוי

[ctx: textattr]
en: justification
he: כיוון הטקסט

[ctx: textattr]
en: language
he: שפה

[ctx: textattr]
en: left
he: שמאל

[ctx: textattr]
en: line height
he: גובה שורה

[ctx: textattr]
en: line through
he: קו חוצה

[ctx: textattr]
en: low
he: נמוך

[ctx: textattr]
en: ltr
he: שמאל לימין

[ctx: textattr]
en: middle
he: אמצעי

[ctx: textattr]
en: mistake
he: טעות

[ctx: textattr]
en: no justification
he: ללא כיוון

[ctx: textattr]
en: none
he: ללא

[ctx: textattr]
en: paragraph style
he: סגנון פסקה

[ctx: textattr]
en: pixels above lines
he: פיקסלים מעל שורות

[ctx: textattr]
en: pixels below lines
he: פיקסלים מתחת לשורות

[ctx: textattr]
en: right
he: ימין

[ctx: textattr]
en: rise
he: הגבהה

[ctx: textattr]
en: rtl
he: ימין לשמאל

[ctx: textattr]
en: scale
he: קנה מידה

[ctx: textattr]
en: single
he: אחד

[ctx: textattr]
en: size
he: גודל

[ctx: textattr]
en: solid
he: הדגשה

[ctx: textattr]
en: spelling
he: איות

[ctx: textattr]
en: stretch
he: מתיחה

[ctx: textattr]
en: strike through
he: קו חוצה

[ctx: textattr]
en: style
he: סגנון

[ctx: textattr]
en: sub
he: תחתי

[ctx: textattr]
en: super
he: עילי

[ctx: textattr]
en: text decoration
he: קישוט טקסט

[ctx: textattr]
en: text rotation
he: סיבוב טקסט

[ctx: textattr]
en: text shadow
he: צללית טקסט

[ctx: textattr]
en: top
he: עליון

[ctx: textattr]
en: true
he: אמת

[ctx: textattr]
en: underline
he: קו תחתי

[ctx: textattr]
en: variant
he: הגוון

[ctx: textattr]
en: vertical align
he: יישור אנכי

[ctx: textattr]
en: weight
he: משקל

[ctx: textattr]
en: word
he: מילה

[ctx: textattr]
en: wrap mode
he: מצב גלישה

[ctx: textattr]
en: writing mode
he: מצב כתיבה

en: thorn
he: ת׳ורן (קטנה)

en: three fourths
he: שלושה רבעים

en: tilde
he: טילדה

en: times
he: כפל

en: toggle
he: מתג

[ctx: togglebutton]
en: not pressed
he: לא לחוץ

[ctx: togglebutton]
en: pressed
he: לחוץ

en: trademark
he: סימן מסחר

en: tree level %d
he: דרגת עץ %d

en: triangular bullet
he: תבליט משולש

en: triple click
he: לחיצה משולשת

en: triple prime
he: שלושה תגים

en: u acute
he: u הטעמה משנית

en: u circumflex
he: u גג

en: u grave
he: u הטעמה עילית

en: u umlaut
he: u אומלאוט

en: underline
he: קו תחתי

en: vertical
he: אנכי

en: vertical bar
he: קו אנכי

en: vertical scroll bar
he: פס גלילה אנכי

en: vertical slider
he: מחוון גלילה אנכי

en: vertical splitter
he: מפצל אנכי

en: visited link
he: קישור בו ביקרת

en: white space
he: רווח לבן

en: x-shaped bullet
he: תבליט בצורת איקס

en: y acute
he: y הטעמה עילית

en: y umlaut
he: y אומלאוט

en: yen
he: ין
