Xfce Apps - en to he translation catalogue (294 entries)

en: 
    Parole Media Player %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    https://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
    
    Please report bugs to <https://bugzilla.xfce.org/>.
he: 
    נגן המדיה Parole %s
    
    חלק מפרויקט דברים טובים של Xfce 
    https://goodies.xfce.org
    
    רישיון תחת GNU GPL.
    
    אנא דווח על באגים ל־<https://bugzilla.xfce.org/>.

en: 16:9 (Widescreen)
he: 16:9 (מסך רחב)

en: 20:9 (DVB)
he: ‫20:9 (DVB)

en: 4:3 (TV)
he: 4:3 (טלוויזיה)

en: <b>Audio Visualization</b>
he: <b>חיזוי שמע</b>

en: <b>Color Balance</b>
he: <b>איזון צבע</b>

en: <b>Keyboard</b>
he: <b>מקלדת</b>

en: <b>Playlist Settings</b>
he: <b>הגדרות רשימת נגינה</b>

en: <b>Screensaver</b>
he: <b>שומר מסך</b>

en: <b>Subtitle Settings</b>
he: <b>הגדרות כתוביות</b>

en: <b>Video Output</b>
he: <b>פלט וידאו</b>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>by</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Artist</span></big>
he: <big><span color='#BBBBBB'><i>מאת</i></span> <span color='#F4F4F4'>אמן לא ידוע</span></big>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>on</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Album</span></big>
he: <big><span color='#BBBBBB'><i>מתוך</i></span> <span color='#F4F4F4'>אלבום לא ידוע</span></big>

en: <i>by</i>
he: <i>מאת</i>

en: <i>on</i>
he: <i>מתוך</i>

en: <span color='#F4F4F4'><b><big>Unknown Song</big></b></span>
he: <span color='#F4F4F4'><b><big>שיר לא ידוע</big></b></span>

en: A modern simple media player for the Xfce Desktop Environment.
he: נגן מדיה פשוט מודרני עבור סביבת שולחן עבודה Xfce.

en: A_ngle Menu
he: תפריט _מבט

en: About
he: אודות

en: Add
he: הוסף

en: Add files to playlist
he: הוסף קבצים אל רשימת נגינה

en: Add to playlist...
he: הוסף אל רשימת נגינה...

en: Additional software is required.
he: נחוצה תוכנה נוספת.

en: Advanced Stream Redirector (%s)
he: מנתב זרם מתקדם (%s)

en: All files
he: כל הקבצים

en: All supported files
he: כל הקבצים הנתמכים

en: Always minimize to tray when window is closed
he: תמיד מזער למגש כאשר החלון סגור

en: Always replace playlist with opened files
he: החלף תמיד רשימת נגינה עם קבצים פתוחים

en: Arabic
he: ערבי

en: Are you sure you want to quit?
he: האם אתה בטוח שברצונך לצאת?

en: Are you sure you wish to clear your recent items history?  This cannot be undone.
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לטהר היסטוריית פריטים אחרונים?  פעולה זו הינה בלתי הפיכה.

en: Armenian
he: ארמני

en: Audio
he: שמע

en: Audio CD
he: תקליטור שמע

en: Audio Track #%d
he: רצועת שמע מס׳ %d

en: Audio Track:
he: רצועת שמע:

en: Audio and video
he: שמע ווידאו

en: Auto
he: אוטומטי

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Automatically show subtitles when playing movie file
he: הצג כתוביות אוטומטית בעת נגינת קובץ סרט

en: Baltic
he: בלטי

en: Brightness:
he: בהירות:

en: Buffering
he: כעת אוגר

en: Buffering (0%)
he: כעת אוגר (0%)

en: Cancel
he: ביטול

en: Celtic
he: קלטי

en: Central European
he: מרכז אירופי

en: Chapter %i
he: פרק %i

en: Check and remove duplicate media entries
he: בדוק והסר רשומות מדיה כפולות

en: Chinese Simplified
he: סיני מפושט

en: Chinese Traditional
he: סיני מסורתי

en: Clear
he: נקה

en: Clear History
he: נקה היסטוריה

en: Clear Recent Items
he: טהר פריטים אחרונים

en: Clear playlist
he: נקה רשימת נגינה

en: Close
he: סגור

en: Configure your media player
he: הגדר את נגן המדיה שלך

en: Continue
he: המשך

en: Contrast:
he: ניגודיות:

en: Croatian
he: קרואטי

en: Current Locale
he: מקומיות נוכחית

en: Cyrillic
he: קירילי

en: Cyrillic/Russian
he: קירילי/רוסי

en: Cyrillic/Ukrainian
he: קירילי/אוקראיני

en: Decrease volume
he: הנמך עוצמה

en: Disable screensaver when playing movies
he: נטרל שומר מסך בעת נגינת סרטים

en: Disc Playlist
he: רשימת נגינה דיסק

en: Display
he: תצוגה

en: Display Parole user manual
he: הצג מדריך המשתמש של Parole

en: Do not load plugins
he: אל תטען תוספים

en: Do you want to continue loading or stop?
he: האם ברצונך להמשיך בטעינה או לעצור?

en: Don't Install
he: אל תתקין

en: Empty
he: ריק

en: Enable keyboard multimedia keys
he: אפשר מקשי מקלדת מולטימדיה

en: Encoding:
he: קידוד:

en: Error
he: שגיאה

en: Error saving playlist file
he: שגיאה בשמירת קובץ רשימת נגינה

en: Exit fullscreen
he: צא ממסך מלא

en: Extend your media player
he: הרחב את נגן המדיה שלך

en: Font:
he: גופן:

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: GStreamer Error
he: שגיאת GStreamer

en: GStreamer backend error
he: שגיאת מגשר עורפי GStreamer

en: General
he: כללי

en: Georgian
he: גאורגי

en: Go
he: עבור

en: Go back 1 minute
he: חזור דקה 1

en: Go back 10 minutes
he: לך אחורה 10 דקות

en: Go back 10 seconds
he: לך אחורה 10 שניות

en: Go forward 1 minute
he: קפוץ דקה 1

en: Go forward 10 minutes
he: לך קדימה 10 דקות

en: Go forward 10 seconds
he: לך קדימה 10 שניות

en: Go to position
he: עבור אל אזור

en: Greek
he: יווני

en: Gujarati
he: גוג׳ראטי

en: Gurmukhi
he: גורמוחי

en: Hebrew
he: עברי

en: Hebrew Visual
he: עברי ויזואלי

en: Hindi
he: הינדי

en: Hue:
he: גוון:

en: Icelandic
he: איסלנדי

en: Increase volume
he: הגבר עוצמה

en: Insert Disc
he: הכנסת תקליטור

en: Install
he: התקן

en: Japanese
he: יפני

en: Korean
he: קוריאנית

en: Leave Fullscreen
he: עזוב מסך מלא

en: Leave _Fullscreen
he: עזוב _מסך מלא

en: Lower volume
he: עמש תעמצוע ךמנה

en: M3U Playlist (%s)
he: רשימת נגינה M3U (%s)

en: MPRIS2 remote control
he: שלט רחוק MPRIS2

en: Media stream is not seekable
he: זרם מדיה אינו בר חיפוש

en: Media to play
he: מדיה לניגון

en: Message
he: הודעה

en: Mini Mode
he: מצב מיני

en: Minimize to tray
he: מזער לתוך מגש

en: Move Down
he: הזז מטה

en: Move Up
he: הזז מעלה

en: Mute
he: השתק

en: Mute volume
he: עמש תמצוע קתשה

en: Next Track
he: רצועה הבאה

en: Next track
he: הרצועה הבאה

en: No available plugin installer was found.
he: לא נמצא מתקין תוסף זמין.

en: No installed plugins found on this system
he: לא נמצאו תוספים מותקנים במערכת זו

en: None
he: ללא

en: Nordic
he: נורדי

en: Notify
he: מתריע

en: OK
he: אישור

en: Open
he: פתח

en: Open Containing Folder
he: פתח תיקייה מכילה

en: Open Media Files
he: פתח קבצי מדיה

en: Open Network Location
he: פתח מיקום רשת

en: Open _Location...
he: פתח _מיקום...

en: Open _Recent
he: פתח _אחרונים

en: Open a new instance
he: פתח תהליך חדש

en: Open file
he: פתח קובץ

en: Open location
he: פתח מיקום

en: PLS Playlist (%s)
he: רשימת נגינה PLS (%s)

en: P_lugins
he: _תוספים

en: P_revious Track
he: הר_צועה קודמת

en: Parole Media Player
he: נגן המדיה Parole

en: Parole Media Player cannot start.
he: לא ניתן להתחיל את נגן המדיה Parole.

en: Parole Plugins
he: תוספי Parole

en: Parole Settings
he: הגדרות Parole

en: Parole can be minimized to the system tray instead.
he: ‏Parole ניתן למזעור אל מגש המערכת במקום.

en: Parole features playback of local media files, including video with subtitles support, Audio CDs, DVDs, and live streams. Parole is also extensible via plugins.
he: ‏Parole טומן בחובו ניגון של קבצי מדיה מקומיים, כולל וידאו עם תמיכה בכתוביות, תקליטורי שמע CD, DVD, וזרמים חיים. Parole הינו בר הרחבה דרך תוספים.

en: Parole is a modern simple media player based on the GStreamer framework and written to fit well in the Xfce desktop. It is designed with simplicity, speed and resource usage in mind.
he: ‏Parole הינו נגן מדיה פשוט המבוסס על מערכת GStreamer וחובר כדי להיות תואם באופן מיטבי בתוך שולחן העבודה Xfce. נגן זה תוכנן תוך הקפדה על פשטות, מהירות וניצול משאבים.

en: Parole is already running, use -i to open a new instance
he: Parole כבר כעת רץ, השתמש ב־-i על מנת לפתוח תהליך חדש

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
he: ‏Parole צריך <b>%s</b> כדי לנגן את קובץ זה.

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
    It can be installed automatically.
he: ‏Parole צריך <b>%s</b> כדי לנגן את קובץ זה.
    הוא ניתן להתקנה אוטומטית.

en: Pause
he: השהה

en: Permission denied
he: ההרשאה נדחתה

en: Persian
he: פרסי

en: Play
he: נגן

en: Play Disc
he: נגן תקליטור

en: Play opened files
he: נגן קבצים פתוחים

en: Play or pause if already playing
he: נגן או השהה אם כבר כעת מתנגן

en: Play your media
he: נגן את המדיה שלך

en: Play/Pause
he: נגן/השהה

en: Playback
he: ניגון

en: Playlist
he: רשימת נגינה

en: Playlist (%i chapter) | Playlist (%i chapters)
he[0]: רשימת נגינה (פרק %i)
he[1]: רשימת נגינה (%i פרקים)
he[2]: רשימת נגינה (%i פרקים)
he[3]: רשימת נגינה (%i פרקים)

en: Playlist (%i item) | Playlist (%i items)
he[0]: רשימת נגינה (פריט %i)
he[1]: רשימת נגינה (%i פריטים)
he[2]: רשימת נגינה (%i פריטים)
he[3]: רשימת נגינה (%i פריטים)

en: Playlist files
he: קבצי רשימת נגינה

en: Please check your installation
he: אנא בדוק את ההתקנה שלך

en: Please check your installation.
he: אנא בדוק את ההתקנה שלך.

en: Please choose a supported playlist format
he: אנא בחר פורמט רשימת נגינה נתמך

en: Please go to https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs to report your bug.
he: אנא היכנס לאתר https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs על מנת לדווח על הבאג שלך.

en: Please restart Parole for this change to take effect.
he: אנא הפעל מחדש את Parole על מנת ששינוי זה ייכנס לתוקף.

en: Plugin
he: תוסף

en: Plugin failed to load
he: תוסף נכשל להיטען

en: Preferences
he: העדפות

en: Previous Track
he: רצועה קודמת

en: Previous track
he: הרצועה הקודמת

en: Print version information and exit
he: הדפס את מידע הגרסה וצא

en: Quit
he: יציאה

en: Raise volume
he: הגבר את עוצמת השמע

en: Remember my choice
he: זכור את בחירתי

en: Remember playlist
he: זכור רשימת נגינה

en: Remove
he: הסר

en: Remove selected item
he: הסר פריט נבחר

en: Remove selected media
he: הסר מדיה נבחרת

en: Repeat
he: חזור

en: Replace playlist when opening files
he: החלף רשימת נגינה בעת פתיחת קבצים

en: Reset to defaults
he: אפס לברירות מחדל

en: Romanian
he: רומני

en: Saturation:
he: רוויה:

en: Save
he: שמור

en: Save Playlist as...
he: שמור רשימת נגינה בשם...

en: Select Subtitle File
he: בחר קובץ כתוביות

en: Select Text Subtitles...
he: בחירת תמליל כתוביות...

en: Select next item
he: בחר פריט הבא

en: Select previous item
he: בחר פריט קודם

en: Set Audio-CD/VCD/DVD device path
he: קבע נטיב תקליט שמע CD/VCD/DVD

en: Shareable Playlist (%s)
he: רשימת נגינה הניתנת לשיתוף (%s)

en: Show Playlist
he: הצג רשימת נגינה

en: Show icon in the system tray
he: הצג סמל במגש מערכת

en: Show menubar
he: הצג שורת תפריט

en: Show notifications for currently playing tracks
he: הצג התראות לרצועות המנוגנות ברגע נתון

en: Show visual effects when an audio file is played
he: הצג אפקטים חזותיים כאשר קובץ שמע מתנגן

en: Shuffle
he: ערבל

en: South European
he: דרום אירופי

en: Square
he: ריבוע

en: Start in embedded mode
he: התחל במצב מוטמע

en: Start in fullscreen mode
he: התחל במצב מסך מלא

en: Start playing opened files
he: התחל לנגן קבצים פתוחים

en: Stop
he: עצור

en: Subtitle #%d
he: כתובית מס׳ %d

en: Subtitle Files
he: קבצי כתוביות

en: Subtitles
he: כתוביות

en: Subtitles:
he: כתוביות:

en: Thai
he: תאי

en: The stream is taking too much time to load
he: לזרם לוקח יותר מדי זמן לעלות

en: This development release adds a new mini mode and the ability to play or replay content by clicking the circle icons. Theming is simplified and filenames are displayed when no ID3 tags are found.
he: גרסת פיתוח זו מוסיפה מצב מיני חדש ואת היכולת לנגן או לנגן בהילוך חוזר תוכן בעזרת קליק באיקוני המעגל. ביצוע ערכת נושא הפך פשוט יותר ושמות קבצים מוצגים כאשר תגי ID3 לא נמצאים.

en: This development release fixes several bugs, typos, and historical details present in the documentation. Tags are now processed on files delivered over HTTP/S. The clutter video backend is disabled for GTK+ 3.22 and newer due to significant API changes.
he: גרסת פיתוח זו מתקנת מספר באגים, שגיאות כתיב, ופרטים היסטוריים הקיימים בתיעוד. תגים מעובדים כעת על קבצים שנמסרו דרך HTTP/S. המגשר העורפי של וידאו אי סדר מנוטרל עבור GTK+ 3.22 וחדשים יותר עקב שינויים מהותיים ב-API.

en: This development release is a large cleanup of the codebase, making Parole lighter and easier to improve. All URLs have been updated to HTTPS. A large number of bugs have been resolved and a new keyboard shortcuts helper has been introduced.
he: גרסת פיתוח זו הינה ניקוי גדול של בסיס הקוד, ההופך את Parole לקלה יותר וניתנת לשיפור באופן קל יותר. כל כתובות ה-URL עודכנו ל-HTTPS. תוקן מספר גדול של באגים והוכנס עוזר חדש לקיצורי מקלדת.

en: This is a minor bugfix release.
he: גרסה זו היא גרסה קטנה לתיקון באגים.

en: This is a minor translations-only release.
he: זוהי גרסה משנית לתרגומים בלבד.

en: This release adds support for automatic codec installation.
he: גרסה זו מוסיפה תמיכה להתקנה אוטומטית של מקודדים.

en: This release features the completed transition to the Gtk+3 toolkit, improvements in the user-interface (more streamlined menus), better playlists. Furthermore existing plugins have been improved and a new one has been added (MPRIS2). Most of the artwork has been updated for this release and we use the GStreamer1.0 framework now by default.
he: שחרור זה טומן בחובו סיום מעבר לערכת כלים Gtk+3, שיפורים בממשק-משתמש (עוד תפריטים מפושטים), רשימות נגינה טובות יותר. נוסף על כך, תוספים קיימים שופרו ואחד חדש התווסף (MPRIS2). מרבית הגרפיקה עודכנה לצורך שחרור זה ואנחנו משתמשים כעת במערכת GStreamer1.0 באופן שגרתי.

en: This release fixes a problem with detecting DVD drive locations.
he: שחרור זה מתקן בעיה באיתור מיקומי כונני DVD.

en: This release improves the build process and includes several bug fixes. This new stable release is a recommended upgrade for all users.
he: שחרור זה משפר את תהליך הבניה וכולל מספר תיקוני באגים. שחרור יציב חדש זה הינו שדרוג מומלץ עבור כל המשתמשים.

en: This release improves thumbnail management and storage and fixes volume hotkeys when viewing fullscreen content.
he: גרסה זו משפרת ניהול ואחסון תמונות ממוזערות ומתקנת מקשי קיצור דרך רמת קול בצפיה של תוכן במצב מסך מלא.

en: This release inhibits power management during video playback.
he: גרסה זו מרסנת ניהול חשמל במהלך ניגון וידאו.

en: This release marks the first stable release of the 1.0 series. A new Automatic video output option was added to improve usage on virtual machines and low power devices. A large number of bugs were also resolved, making this release suitable for all users.
he: גרסה זו מסמנת את הגרסה היציבה הראשונה של סדרה 1.0. אפשרות פלט וידאו אוטומטי חדשה נוספה על מנת לשפר צריכה במכונות וירטואליות והתקני הספק נמוך. מספר גדול של באגים תוקנו, כך שהגירסה הזו מתאימה לכל המשתמשים.

en: This release refreshes the playlist and dialog look and feel. Shuffling the playlist is more efficient and can be reversed. DVD support has also been improved and will no longer freeze when started.
he: גרסה זו מרעננת את המראה והתחושה של רשימת הנגינה והדו שיח. ערבוב רשימת הנגינה יעיל יותר וניתן להיפוך. תמיכת DVD גם כן שופרה ולא תקפא יותר בהפעלה.

en: This unstable development release adds the new clutter backend and cleans up deprecated Gtk3 symbols. It also adds a "go to position" feature and several bugs have been addressed.
he: שחרור פיתוח לא יציב זה מוסיף את המגשר עורפי clutter החדש וגם מנקה סמלי Gtk3 פחותים. זה גם מוסיף תכונת "עבור אל מיקום" וגם מספר באגים הופנו.

en: Toggle fullscreen
he: הפעל מסך מלא

en: Toggle menubar
he: הפעל שורת תפריט

en: Toggle playlist
he: הפעל רשימת נגינה

en: Track %i
he: רצועה %i

en: Tray icon
he: סמל מגש

en: Tray icon plugin
he: תוסף סמל מגש

en: Turkish
he: טורקי

en: Type %s --help to list all available command line options
he: הקלד %s --help על מנת לראות את רשימת כל האפשרויות זמינות בשורת הפקודה

en: Unable to install missing codecs.
he: לא ניתן להתקין מקודדים חסרים.

en: Unable to load "%s" plugin, check your GStreamer installation.
he: ‭.ךלש GStreamer תנקתה תא קודב ,"%s" ףסות תולעהל לוכי אל.

en: Unable to open default web browser
he: לא מסוגל לפתוח דפדפן רשת

en: Unicode
he: יוניקוד

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown Album
he: אלבום לא ידוע

en: Unknown Artist
he: אמן לא ידוע

en: Unknown Song
he: שיר לא ידוע

en: Unknown playlist format
he: פורמט רשימת נגינה לא מוכר

en: Unmute
he: בטל השתקה

en: Unmute (restore) volume
he: בטל את השתקת (שחזר את) העוצמה

en: Video
he: וידאו

en: Vietnamese
he: וייטנאמי

en: View
he: תצוגה

en: Visit Parole website
he: בקר באתר רשת Parole

en: Visualization type:
he: טיפוס חיזוי:

en: Volume
he: עוצמה

en: Volume _Down
he: ה_נמך עצמה

en: Volume _Up
he: ה_גבר עצמה

en: Western
he: מערבי

en: X Window System (No Xv)
he: X Window System (בלי Xv)

en: [FILES...] - Play movies and songs
he: [קבצים...] - נגן סרטים ושירים

en: _About
he: _אודות

en: _Aspect Ratio
he: י_חס תצוגה

en: _Audio
he: _אודיו

en: _Audio Menu
he: תפריט _אודיו

en: _Audio Track
he: _רצועת שמע

en: _Chapter Menu
he: תפריט _פרק

en: _Chapters
he: _פרקים

en: _Clear recent items...
he: _נקה פריטים אחרונים...

en: _Contents
he: _תכנים

en: _DVD Menu
he: _DVD תפריט

en: _Fullscreen
he: _מסך מלא

en: _Help
he: _עזרה

en: _Keyboard Shortcuts
he: _קיצורי מקלדת

en: _Leave Fullscreen
he: _עזוב מסך מלא

en: _Media
he: מ_דיה

en: _Mute
he: ה_שתק

en: _Next
he: ה_בא

en: _Next Track
he: הרצועה ה_באה

en: _Open
he: _פתח

en: _Open...
he: _פתח...

en: _Pause
he: _השהה

en: _Play
he: _נגן

en: _Playback
he: _ניגון

en: _Preferences
he: _העדפות

en: _Previous
he: _קודם

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Repeat
he: _חזור

en: _Report a Bug...
he: _דווח על באג...

en: _Save Playlist...
he: _שמור רשימת נגינה...

en: _Shuffle
he: _ערבל

en: _Subpicture Menu
he: תפריט _תת תמונה

en: _Subtitles
he: _כתוביות

en: _Title Menu
he: תפריט _כותרת

en: _Tools
he: _כלים

en: _Video
he: _וידאו

en: by
he: מאת

en: on
he: מתוך
