remmina - en to he translation catalogue (437 entries)

en: %d password changed. | %d passwords changed.
he[0]: סיסמה אחת הוחלפה.
he[1]: %d סיסמאות הוחלפו.

en: %s You may need to install, and use Gnome Shell Extension Appindicator
he: %s יהיה עליך להתקין ולהשתמש בהרחבת מעטפת Gnome בשם Appindicator

en: %s You may need to install, and use KStatusNotifierItem
he: %s יהיה עליך להתקין ולהשתמש ב־KStatusNotifierItem

en: %s You may need to install, and use XApp Status Applet
he: %s יהיה עליך להתקין ולהשתמש ביישומון המצב XApp

en: %s You may need to install, and use XEmbed SNI Proxy
he: %s יהיה עליך להתקין ולהשתמש במתווך XEmbed SNI

en: %s and Remmina has built-in (compiled) support for libappindicator.
he: %s ול־Remmina יש תמיכה מובנית (ברמת הידור) ב־libappindicator.

en: %s not supported natively by your Desktop Environment. libappindicator will try to fallback to GtkStatusIcon/xembed
he: %s לא נתמך באופן טבעי בשולחן העבודה שלך. libappindicator ינסה לסגת אל GtkStatusIcon/xembed

en: %s your desktop does support it
he: %s קיימת תמיכה בשולחן העבודה שלך

en: - or protocol://username:encryptedpassword@host:port
he: - או protocol://username:encryptedpassword@host:port

en: /dev/ttyS0, /dev/ttyS1, etc.
he: ‎/dev/ttyS0,‏ ‎/dev/ttyS1 וכו׳

en: <Auto-detect>
he: <זיהוי אוטומטי>

en: <None>
he: <אין>

en: <big><b>The news are turned off</b></big>
    
    <span>
    Turning on news means the program connects to a Remmina server to download the release notes.
    </span>
    
    <span>
    Version checking can only be activated at compile time.
    </span>
    
    <span>
    <a href="https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/tags/" title="Remmina release notes"><i>Visit the website to read the release notes</i></a>.
    </span>
he: <big><b>החדשות כבויות</b></big>
    
    <span>
    הפעלת החדשות גוררת התחברות של התכנית לשרתי Remmina כדי להוריד את הערות הגרסה.
    </span>
    
    <span>
    ניתן להפעיל בדיקת גרסאות רק בזמן ההידור.
    </span>
    
    <span>
    <a href="https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/tags/" title="הערות הגרסה של Remmina">ניתן לבקר באתר כדי לקרוא את הערות הגרסה</a>.
    </span>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    VNC additional formats
    • ID:repeater ID number
    • unix:///path/socket.sock</big>
he: <big>התבניות הנתמכות
     • server
     • server[:port]
    תבניות נוספות ל־VNC
    • ID:repeater ID numberic-id
    • unix:///path/socket.sock</big>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    • username@server[:port] (SSH protocol only)</big>
he: <big>תבניות נתמכות
    • server
    • server[:port]
    • username@server[:port] (פרוטוקול SSH בלבד)</big>

en: <big>• command in PATH args %h
    • /path/to/foo -options %h %u
    • %h is substituted with the server name
    • %t is substituted with the SSH server name
    • %u is substituted with the username
    • %U is substituted with the SSH username
    • %p is substituted with Remmina profile name
    • %g is substituted with Remmina profile group name
    • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
    Do not run in background if you want the command to be executed before connecting.
    </big>
he: <big>• פקודה במשתנים שב־PATH‏ ‎%h
    • ‎/path/to/foo -options %h %u
    • %h מוחלף בשם השרת
    • %t מוחלף בשם שרת ה־SSH
    • %u מוחלף בשם המשתמש
    • %U מוחלף בשם המשתמש ב־SSH
    • %p מוחלף בשם בפרופיל ב־Remmina
    • %g מוחלף בשם קבוצת הפרופילים ב־Remmina
    • %d מוחלף בתאריך ובשעה המקומיים בתצורת ISO 8601
    לא להריץ ברקע אם ברצונך שהפקודה תופעל בטרם ההתחברות.
    </big>

en: <span weight='bold' size='larger'>Multi Password Changer</span>
he: <span weight='bold' size='larger'>מחליף סיסמאות במרוכז</span>

en: A non-critical error happened: %s
he: אירעה שגיאה לא קריטית: %s

en: Accept certificate?
he: לקבל את האישור?

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
he: הכתובת ארוכה מכדי להיות נתיב לשקע יוניקס: %s

en: An unknown error occured while trying to start PyHoca-CLI. Exit code: %i
he: אירעה שגיאה לא ידועה בעת ניסיון להפעיל את PyHoca-CLI. קוד יציאה: %i

[ctx: Appearance preferences]
en: Tabs grouping
he: קיבוץ לשוניות

en: Apply
he: החלה

en: Are you sure to delete the selected files on server?
he: למחוק את הקבצים הנבחרים מהשרת?

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
he: לסגור את %i החיבורים הפעילים בחלון הנוכחי?

en: Are you sure you want to close this last active connection?
he: לסגור את החיבור הפעיל האחרון?

en: Are you sure you want to delete “%s”?
he: למחוק את „%s”?

en: Audio output mode
he: מצב פלט שמע

en: Authentication failure: %s
he: כשל באימות: %s

en: Authentication type
he: סוג אימות

en: Auto-detect
he: זיהוי אוטומטי

en: Auto-start this profile
he: התחלת הפרופיל הזה אוטומטית

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
he: לקבל אוטומטית את כל טביעות האצבע והאישורים

en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
he: בהמתנה לחיבור SSH נכנס בפתחה %i…

en: Background colour
he: צבע רקע

en: Before connecting
he: לפני התחברות

en: Best (slowest)
he: מעולה (איטית ביותר)

en: Bold colour
he: צבע מודגש

en: Bright colours
he: צבעים בוהקים

en: CA CRL File
he: קובץ CRL של CA

en: CA Certificate File
he: קובץ אישור CA

en: COM1, COM2, etc.
he: COM1,‏ COM2 וכו׳

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־RDP‏ „%s”.

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־RDP‏ „%s”.

en: Certificate details:
he: פרטי אישור:

en: Change
he: החלפה

en: Change security settings
he: החלפת הגדרות אבטחה

en: Chat with %s
he: שיחה עם %s

en: Choose a file to upload
he: נא לבחור קובץ להעלאה

en: Choose a folder to save connection profiles from Remmina in.
he: נא לבחור את התיקייה לשמירת פרופילי החיבורים של Remmina.

en: Choose download location
he: בחירת מיקום להורדה

en: Client Certificate File
he: קובץ אישור צד לקוח

en: Client Certificate Key
he: מפתח אישור צד לקוח

en: Close
he: סגירה

en: Comma-separated list of monitor IDs and desktop orientations:
      • [<id>:<orientation-in-degrees>,]
      • 0,1,2,3
      • 0:270,1:90
    Orientations are specified in degrees, valid values are:
      •   0 (landscape)
      •  90 (portrait)
      • 180 (landscape flipped)
      • 270 (portrait flipped)
he: רשימה מופרדת בפסיקים של מזהי מסכים וכיווני שולחנות עבודה:
      • ‎[<id>:<orientation-in-degrees>,]
      • 0,1,2,3
      • 0:270,1:90
    ההטיות מצוינות במעלות, הערכים האפשריים הם:
      •   0 (לרוחב)
      •  90 (לאורך)
      • 180 (לרוחב הפוך)
      • 270 (לאורך הפוך)

en: Configure the available resolutions
he: הגדרת הרזולוציות הזמינות

en: Configure the keystrokes
he: הגדרת לחיצות המקשים

en: Confirm password
he: אישור הסיסמה

en: Connect
he: התחברות

en: Connect to VNC using a repeater:
      • The server field must contain the repeater ID, e.g. ID:123456789
      • The repeater field have to be set to the repeater IP and port, like:
        10.10.10.12:5901
      • From the remote VNC server, you will connect to
        the repeater, e.g. with x11vnc:
        x11vnc -connect repeater=ID:123456789+10.10.10.12:5500
he: התחברות ל־VNC באמצעות משחזר:
      • שדה השרת חייב להכיל את מזהה המשחזר, למשל: ID:123456789
      • בשדה המשחזר יש להגדיר את כתובת ה־IP והפתחה של המשחזר בצורה:
      10.10.10.12:5901
      • משרת ה־VNC המרוחק, יהיה עליך להתחבר
        למשחזר, למשל באמצעות x11vnc:
        x11vnc -connect repeater=ID:123456789+10.10.10.12:5500

en: Connect to remote desktops through the applet menu
he: התחברות לשולחנות עבודה מרוחקים דרך תפריט היישומונים

en: Connect via SSH from a new terminal
he: להתחבר דרך SSH במסוף חדש

en: Connected to %s via RDP
he: מחובר אל %s דרך RDP

en: Connected to %s:%d via SPICE
he: מחובר אל %s:%d דרך SPICE

en: Connected to %s:%d via SSH
he: מחובר אל %s:%d דרך SSH

en: Connected to %s:%d via VNC
he: מחובר אל %s:%d דרך VNC

en: Connected to %s:%d via X2Go
he: מחובר אל %s:%d דרך X2Go

en: Connecting to %s via SSH…
he: מתבצע חיבור אל „%s” דרך SSH…

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
he: ההתחברות לשקע יוניקס נכשלה: %s

en: Connecting to “%s” via SSH…
he: מתבצע חיבור אל „%s” דרך SSH…

en: Connecting to “%s”…
he: מתבצעת התחברות אל „%s”…

en: Copy
he: העתקה

en: Copy (host+C)
he: העתקה (מארח+C)

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
he: לא ניתן לגשת לשרת ה־RDP‏ „%s”.
    החשבון מושבת.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
he: לא ניתן לגשת לשרת ה־RDP‏ „%s”.
    תוקף החשבון פג.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
he: לא ניתן לגשת לשרת ה־RDP‏ „%s”.
    החשבון נעול.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
he: לא ניתן לגשת לשרת ה־RDP‏ „%s”.
    חלות הגבלות על חשבון המשתמש.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
he: לא ניתן לגשת לשרת ה־RDP‏ „%s”.
    על המשתמש להחליף סיסמה בטרם ההתחברות.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
he: לא ניתן לגשת לשרת ה־RDP‏ „%s”.
    לחשבון המשתמש אין הרשאות מתאימות.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
he: לא ניתן לגשת לשרת ה־RDP‏ „%s”.
    תוקף הסיסמה פג.

en: Could not authenticate using SSH certificate. %s
he: לא ניתן להזדהות עם אישור SSH.‏ %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
he: לא ניתן להזדהות עם סיסמת SSH.‏ %s

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
he: האימות נכשל, מתבצע ניסיון חיבור מחדש…

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
he: לא ניתן ליצור את הקובץ „%s” בשרת. %s

en: Could not create the file “%s”.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ „%s”.

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
he: לא ניתן ליצור את התיקייה „%s” בשרת. %s

en: Could not create the folder “%s”.
he: לא ניתן ליצור את התיקייה „%s”.

en: Could not delete “%s”. %s
he: לא ניתן למחוק את „%s”.‏ %s

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
he: לא ניתן למצוא את כתובת שרת ה־RDP‏ „%s”.

en: Could not find the file “%s”.
he: לא ניתן למצוא את הקובץ „%s”.

en: Could not open the file “%s” on the server. %s
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ „%s” בשרת. %s

en: Could not open the file “%s”.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ „%s”.

en: Could not open the folder “%s”. %s
he: לא ניתן לפתוח את התיקייה „%s”.‏ %s

en: Could not run command. %s
he: לא ניתן להריץ פקודה. %s

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
he: לא ניתן להריץ את הפקודה „%s” בשרת ה־SSH (מצב = %i).

en: Could not save the file “%s”.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ „%s”.

en: Could not start PyHoca-CLI:
    %s
he: לא ניתן להפעיל את PyHoca-CLI:‏
    ‚%s’

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
he: לא ניתן לכתוב את הקובץ „%s” לשרת. %s

en: Creating UNIX socket failed: %s
he: יצירת שקע יוניקס נכשלה: %s

en: Creation, editing, copying, and deletions require the Remmina password
he: יצירה, עריכה העתקה ומחיקות דורשים את הסיסמה של Remmina

en: Cursor blinking
he: הבהוב סמן

en: Cursor colour
he: צבע סמן

en: Cursor foreground colour
he: צבע סמן בחזית

en: Cursor shadow
he: צללית סמן העכבר

en: Custom
he: התאמה אישית

en: Decrease font size
he: הקטנת הכתב

en: Decrease font size (host+Page Down)
he: ה_קטנת כתב (מארח+PageDown)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default view
he: תצוגת ברירת מחדל

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete files on server
he: מחיקת קבצים מהשרת

en: Description
he: תיאור

en: Desktop orientation
he: כיוון שולחן עבודה

en: Desktop scale factor %
he: מקדם גודל תמונה של שולחן עבודה ב־%

en: Device scale factor %
he: מקדם גודל תמונה של מכשיר ב־%

en: Disable smooth scrolling
he: השבתת גלילה חלקה

en: Disconnect
he: התנתקות

en: Disconnected from %s via RDP
he: מנותק מ־%s דרך RDP

en: Disconnected from %s:%d via SPICE
he: מנותק מ־%s:%d דרך SPICE

en: Disconnected from %s:%d via SSH
he: מנותק מ־%s:%d דרך SSH

en: Disconnected from %s:%d via VNC
he: מנותק מ־%s:%d דרך VNC

en: Disconnected from %s:%d via X2Go
he: מנותק מ־%s:%d דרך X2Go

en: Disconnected from the SPICE server “%s”.
he: מנותק משרת SPICE‏ „%s”.

en: Discovered
he: התגלה

en: Domain
he: שם תחום

en: Don't remember passwords
he: לא לזכור סיסמאות

en: Download
he: הורדה

en: Download from server
he: הורדה מהשרת

en: Duplicate current connection
he: שכפול החיבור הנוכחי

en: Enable GTK-VNC debug
he: הפעלת ניפוי שגיאות של GTK-VNC

en: Enable Gateway websockets support
he: הפעלת תמיכה ב־websockets בשער הגישה

en: Enable SSH tunnel
he: הפעלת תעלת SSH

en: Enable extra hardening (disable closing confirmation, disable unsafe shortcut keys, hide tabs, hide search bar)
he: הפעלה הקשחה מוגברת (השבתת אישור סגירה, השבתת קיצורי מקשים מפוקפקים, הסתרת אטבים, הסתרת סרגל החיפוש)

en: Enable fullscreen
he: כניסה למסך מלא

en: Enable/Disable “Grab all keyboard events” status colour
he: להפעיל/להשבית צבע מצב „לכידת כל אירועי המקלדת”

en: Enabling this may help when the remote desktop looks scrambled
he: הפעלת אפשרות עשויה לסייע כששולחן העבודה המרוחק נראה מעורבב

en: Encrypt a password
he: הצפנת סיסמה

en: Enter SPICE password
he: נא להקליד סיסמה ל־SPICE

en: Enter VNC password
he: נא להקליד סיסמת VNC

en: Enter certificate authentication files
he: נא להביא את קובצי אימות האישור

en: Entry
he: רשומה

en: Error: %s
he: שגיאה: %s

en: Executing external commands…
he: מופעלות פקודות חיצוניות…

en: FILE
he: קובץ

en: File
he: קובץ

en: Filename
he: שם קובץ

en: Fill client window when scaled
he: למלא את חלון הלקוח בעת שינוי גודל

en: Find text
he: איתור טקסט

en: Find text (host+G)
he: איתור טקסט (מארח+G)

en: Fingerprint automatically accepted
he: טביעת האצבע התקבלה אוטומטית

en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע:

en: Font smoothing
he: החלקת גופנים

en: Force tight encoding
he: אכיפת הצפנה אדוקה

en: Foreground colour
he: צבע חזית

en: Forget passwords after use
he: לשכוח את הסיסמאות לאחר השימוש

en: FreeRDP > 2.3.0 is required to map scancodes
he: דרוש FreeRDP‏ > 2.3.0 כדי למפות קודים של סריקה

en: Full path of an existing folder
he: נתיב מלא לתיקייה קיימת

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Go to home folder
he: מעבר לתיקיית הבית

en: Go to parent folder
he: מעבר לתיקיית ההורה

en: Good
he: טובה

en: Grab all keyboard events
he: לכידת כל אירועי המקלדת

en: Group
he: קבוצה

en: Hexadecimal- or colour names (red, #ff0000).
    It changes the background colour of connection names in the Remmina connection toolbar (when in fullscreen).
he: קודים הקסדצימליים או שמות הצבעים (red, #ff0000).
    משנה את צבע רקע שם החיבור, בסרגל הכלים של החיבורים של Remmina (כאשר במצב מסך מלא).

en: High colour (16 bits)
he: צבע איכותי (‎16 סיביות)

en: Highlight colour
he: צבעי הדגשה

en: Highlight foreground colour
he: צבע הדגשה בחזית

en: Home
he: בית

en: If a GTK theme includes a dark variant, it will be used instead of the configured theme.
he: אם ערכת עיצוב של GTK כוללת הגוון כהה, ייעשה שימוש בה במקום בערכת העיצוב המוגדרת.

en: If the server should try to share the desktop by leaving other clients connected
he: האם על השרת לנסות לשתף את שולחן העבודה תוך כדי שמשתמשים אחרים נשארים מחוברים

en: Ignore remote bell messages
he: התעלמות מהודעות פעמון מרוחקות

en: Import
he: ייבוא

en: Increase and decrease font size
he: הגדלת והקטנת כתב

en: Increase font size
he: הגדלת הכתב

en: Increase font size (host+Page Up)
he: ה_גדלת כתב (מארח+PageUp)

en: Input device settings
he: הגדרות התקן קלט

en: Internal error.
he: שגיאה פנימית.

en: Invalid validation data in ProtocolSettings array!
he: נתוני האימות במערך ProtocolSettings שגויים!

en: Keep aspect ratio when scaled
he: לשמור על יחס התצוגה בשינוי גודל

en: Keyboard layout
he: פריסת מקלדת

en: Keyboard scancode remapping
he: מיפוי מחדש של קודים של סריקה למקלדת

en: Keystrokes
he: לחיצות מקשים

en: Language Wrapper
he: עוטף שפה

en: List monitor IDs
he: הצגת מזהי צגים

en: List of key=value,… pairs to remap scancodes. E.g. 0x56=0x29,0x29=0x56
he: רשימה של מפתח=ערך,… צמדים למיפוי מחדש של קודים של סריקה. למשל: 0x56=0x29,0x29=0x56

en: Local
he: מקומי

en: Log SSH session asynchronously
he: תיעוד חיבורי SSH באופן אסינכרוני

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
he: החיבור לשרת ה־RDP‏ „%s” אבד.

en: Low colour (8 bits)
he: צבע מופחת (‎8 סיביות)

en: Make Remmina your default remote desktop client
he: הגדרת Remmina כלקוח ברירת המחדל לחיבורי שולחן עבודה מרוחקים

en: Master password
he: סיסמה ראשית

en: Medium
he: בינונית

en: Menu
he: תפריט

en: Menu animation
he: הנפשת תפריטים

en: Minimize window
he: מזעור חלון

en: Modem
he: מודם

en: Modify connection profile (requires --set-option)
he: עריכת פרופיל חיבור (דורש ‎--set-option)

en: Move down
he: הורדה למטה

en: Move up
he: העלאה למעלה

en: Multi monitor
he: ריבוי צגים

en: Multi password changer
he: מחליף סיסמאות במרוכז

[ctx: Multi password changer]
en: Select
he: בחירה

[ctx: Multi password changer table]
en: Domain\Username
he: שם מתחם\משתמש

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
he: קבוצה

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
he: שם

en: Name
he: שם

en: Neither the 'path' nor 'dialog' parameters are initialized.
he: המשתנים ‚path’ ו־‚dialog’ אינם מאותחלים.

en: Network status: fully online
he: מצב הרשת: מחוברת לחלוטין

en: Network status: offline
he: מצב הרשת: כבויה

en: New Connection
he: חיבור חדש

en: New fingerprint:
he: טביעת אצבע חדשה:

en: No
he: לא

en: No X2Go session window appeared. Something went wrong…
he: לא הופיע חלון הפעלה של X2Go. משהו השתבש…

en: No clipboard sync
he: השבתת סנכרון לוח הגזירים

en: Normal colours
he: צבעים רגילים

en: Number of seconds to keep password valid for
he: מספר השניות לשמירה על תוקף הסיסמה

en: Old fingerprint:
he: טביעת אצבע ישנה:

en: Open Main Window
he: פתיחת החלון הראשי

en: Open SFTP transfer…
he: פתיחת העברת SFTP…

en: Open in web browser
he: פתיחה בדפדפן

en: Open the Remmina main window
he: לפתוח את החלון הראשי של Remmina

en: Options for redirection of audio output:
      • [sys:<sys>,][dev:<dev>,][format:<format>,][rate:<rate>,]
        [channel:<channel>] Audio output
      • sys:pulse
      • format:1
      • sys:oss,dev:1,format:1
      • sys:alsa
he: אפשרויות להפניית פלט שמע:
      • ‎[sys:<sys>,][dev:<dev>,][format:<format>,][rate:<rate>,]
       ‎ [channel:<channel>] פלט שמע
      • sys:pulse
      • format:1
      • sys:oss,dev:1,format:1
      • sys:alsa

en: Override pre-set VNC encodings
he: דריסת קידודים של VNC שהוגדרו מראש

en: Overwrite all files
he: לדרוס את כל הקבצים

en: Password
he: סיסמה

en: Password for private SSH key
he: ססמה למפתח SSH פרטי

en: Password hash
he: גיבוב סיסמה

en: Password to unlock private key
he: סיסמה לשחרור המפתח הפרטי

en: Paste
he: הדבקה

en: Paste (host+V)
he: הדבקה (מארח+V)

en: Permission
he: הרשאה

en: Pick a black colour
he: נא לבחור צבע שחור

en: Pick a blue colour
he: נא לבחור צבע כחול

en: Pick a bright blue colour
he: נא לבחור צבע כחול בוהק

en: Pick a bright green colour
he: נא לבחור צבע ירוק בוהק

en: Pick a bright yellow colour
he: נא לבחור צבע צהוב בוהק

en: Pick a cyan colour
he: נא לבחור צבע ציאן

en: Pick a green colour
he: נא לבחור צבע ירוק

en: Pick a light black colour
he: נא לבחור צבע שחור בהיר

en: Pick a light cyan colour
he: נא לבחור צבע ציאן בהיר

en: Pick a light magenta colour
he: נא לבחור צבע מג׳נטה בהיר

en: Pick a light white colour
he: נא לבחור צבע לבן בהיר

en: Pick a magenta colour
he: נא לבחור צבע מג׳נטה

en: Pick a red colour
he: נא לבחור צבע אדום

en: Pick a terminal colouring file
he: בחירת קובץ צבעים למסוף

en: Pick a white colour
he: נא לבחור צבע לבן

en: Pick a yellow colour
he: נא לבחור צבע צהוב

en: Picking a terminal colouring file replaces the file:
he: בחירת קובץ צבעים למסוף מחליפה את הקובץ:

en: Plugins
he: תוספים

en: Plugins relying on GtkSocket can't run in a Wayland session.
    For more info and a possible workaround, please visit the Remmina wiki at:
    
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/GtkSocket-feature-is-not-available-in-a-Wayland-session
he: תוספים שמסתמכים על GtkSocket לא יכולים לרוץ בהפעלה מסוג Wayland.
    למידע נוסף ולדרכי מעקף, אפשר לבקר בוויקי של Remmina בכתובת:
    
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/GtkSocket-feature-is-not-available-in-a-Wayland-session

en: Poor (fastest)
he: גרועה (מהירה ביותר)

en: Prefer dark theme
he: להעדיף ערכת עיצוב כהה

en: Preference
he: העדפה

en: Preferences
he: העדפות

en: Progress
he: תהליך

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Public key (automatic)
he: מפתח ציבורי (אוטומטי)

en: Quality
he: איכות

en: Quality settings
he: הגדרות איכות

en: Quick Connect
he: התחברות מהירה

en: Quit
he: יציאה

en: Reboot remote host
he: הפעלת מארח מרוחק מחדש

en: Receives updated news from remmina.org
he: מקבל חדשות עדכניות מ־remmina.org

en: Recent lists cleared.
he: רשימת האחרונים נמחקה.

en: Refresh
he: רענון

en: Refresh current folder
he: ריענון התיקייה הנוכחית

en: Remmina Applet
he: יישומון Remmina

en: Remmina Preferences
he: העדפות Remmina

en: Remmina VNC plugin for GNOME and KVM
he: תוסף VNC של Remmina ל־GNOME ו־KVM

en: Remmina debugging window
he: חלון ניפוי השגיאות של Remmina

en: Remote
he: מרוחק

en: Remote Desktop Gateway password
he: סיסמה לשער גישה לשולחן עבודה מרוחק

en: Remote scale factor
he: מקדם גודל תמונה מרוחק

en: Require password to connect or edit the profile
he: לדרוש סיסמה כדי להתחבר או לערוך את הפרופיל

en: Require to modify
he: דרישה לשינוי

en: Reset remote host (hard reboot)
he: איפוס מארח מרוחק (הפעלה קשיחה מחדש)

en: Resetting passwords, please wait…
he: הסיסמאות מתאפסות, נא להמתין…

en: Resize the window to fit in remote resolution
he: שינוי גודל החלון כדי שיתאים לרזולוציה המרוחקת

en: Resolution
he: רזולוציה

en: Resolutions
he: רזולוציות

en: Restricted admin mode password hash
he: גיבוב סיסמה למצב ניהול מוגבל

en: Resume all file transfers
he: להמשיך את כל העברות הקבצים

en: SFTP - Secure File Transfer
he: SFTP - העברת קבצים מאובטחת

en: SSH Proxy Command
he: פקודת מתווך SSH

en: SSH X11 Forwarding
he: העברת X11 דרך SSH

en: SSH agent
he: סוכן SSH

en: SSH certificate cannot be copied into the private SSH key. %s
he: לא ניתן להעתיק את אישור ה־SSH לקובץ ה־SSH הפרטי. %s

en: SSH certificate cannot be imported. %s
he: לא ניתן לייבא את אישור ה־SSH.‏ %s

en: SSH certificate file
he: קובץ אישור SSH

en: SSH identity file
he: קובץ זהות SSH

en: SSH password
he: סיסמת SSH

en: SSH private key file
he: קובץ מפתח SSH פרטי

en: Satellite
he: לוויין

en: Save as Default
he: שמירה כברירת מחדל

en: Save password
he: שמירת הסיסמה

en: Save session to file
he: שמירת הפעלה לקובץ

en: Saving the session asynchronously may have a notable performance impact
he: שמירת החיבור באופן אסינכרוני יכולה להשפיע באופן מהותי על הביצועים

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Screenshot taken
he: המסך צולם

en: Scrolled fullscreen
he: מסך מלא נגלל

en: Search text shortcut
he: חיפוש קיצור דרך של טקסט

en: Secret
he: סוד

en: Secured password storage in KWallet
he: אחסון סיסמאות מאובטח בארנק של KDE‏ (KWallet)

en: Secured password storage in the GNOME keyring
he: אחסון סיסמאות מאובטח בצרור המפתחות של GNOME

en: Security
he: אבטחה

en: Select All (host+A)
he: לבחור הכול (מארח+A)

en: Select all
he: לבחור הכול

en: Select all shortcuts
he: בחירה בכל הקיצורים

en: Selecting “SGR 1” also switches to the bright counterparts of the first 8 palette colours (in addition to making text bold).
he: בחירה ב־„SGR 1” מחליפה גם למקבילות הבהירות של 8 הצבעים הראשונים בערכה (בנוסף להדגשת הטקסט).

en: Send Ctrl+Alt+_Backspace
he: שליחת Ctrl+Alt+_Backspace

en: Send Ctrl+Alt+_Del
he: שליחת Ctrl+Alt+_Del

en: Send Ctrl+Alt+_F1
he: שליחת Ctrl+Alt+_F1

en: Send Ctrl+Alt+_F10
he: שליחת Ctrl+Alt+_F10

en: Send Ctrl+Alt+_F11
he: שליחת Ctrl+Alt+_F11

en: Send Ctrl+Alt+_F12
he: שליחת Ctrl+Alt+_F12

en: Send Ctrl+Alt+_F2
he: שליחת Ctrl+Alt+_F2

en: Send Ctrl+Alt+_F3
he: שליחת Ctrl+Alt+_F3

en: Send Ctrl+Alt+_F4
he: שליחת Ctrl+Alt+_F4

en: Send Ctrl+Alt+_F5
he: שליחת Ctrl+Alt+_F5

en: Send Ctrl+Alt+_F6
he: שליחת Ctrl+Alt+_F6

en: Send Ctrl+Alt+_F7
he: שליחת Ctrl+Alt+_F7

en: Send Ctrl+Alt+_F8
he: שליחת Ctrl+Alt+_F8

en: Send Ctrl+Alt+_F9
he: שליחת Ctrl+Alt+_F9

en: Send clipboard content as keystrokes
he: שליחת תוכן לוח הגזירים כלחיצות מקשים

en: Server
he: שרת

en: Set and use a secret key to protect Remmina from unauthorized use.
he: להגדיר ולהשתמש במפתח פרטי כדי להגן על Remmina מפני שימוש בלתי מורשה.

en: Set new password
he: הגדרת סיסמה חדשה

en: Set one or more profile settings, to be used with --update-profile
he: הגדרת חלקים נוספים בהגדרות הפרופיל, לשימוש עם ‎--update-profile

en: Share folder
he: שיתוף תיקייה

en: Shared connection
he: חיבור משותף

en: Shortcuts for copying and pasting
he: קיצור דרך להעתקה ולהדבקה

en: Show 'About'
he: הצגת ‚על אודות’

en: Show Hidden Files
he: הצגת קבצים מוסתרים

en: Show preferences
he: הצגת ההעדפות

en: Show the application version
he: להציג את מספר הגירסה

en: Show version of the application and its plugins
he: להציג את גירסת היישום והתוספים

en: Shutdown remote host
he: כיבוי המארח המרוחק

en: Since Snap packages run confined from the rest of the system, Remmina profiles are saved inside the Snap file system by default. You can change the location in the Remmina preferences.
he: מאחר שחבילות Snap רצות באופן מבודל משאר המערכת, הפרופילים של Remmina נשמרים בתוך מערכת הקבצים של ה־Snap כברירת מחדל. ניתן להחליף את המיקום בהעדפות של Remmina.

en: Size
he: גודל

en: Start in kiosk mode
he: הפעלה במצב קיוסק

en: Start-up
he: הפעלה

en: Start-up path
he: נתיב להתחלה

en: Start-up program
he: תכנית להתחלה

en: StatusNotifier/Appindicator support in “
he: תמיכה ב־StatusNotifier/Appindicator עבור „

en: Step size for auto-scroll
he: גודל צעד לגלילה אוטומטית

en: Subject:
he: נושא:

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mouse support
he: להחליף בין כפתור העכבר השמאלי לימני לתמיכה בעכבר לשמאליים

en: Switch tab pages
he: מעבר בין עמודי לשוניות

en: Terminal
he: מסוף

en: Terminal colour scheme
he: סכמת צבעים למסוף

en: Terminal content saved in
he: תוכן המסוף נשמר תחת

en: Terminal font
he: גופן מסוף

en: The %s protocol is unavailable because GtkSocket only works under X.org
he: הפרוטוקול %s אינו זמין כיוון ש־GtkSocket עובד רק תחת X.org

en: The Remote Desktop Gateway “%s” denied the user “%s\%s” access due to policy.
he: שער הגישה לשולחן העבודה המרוחק „%s” דחה את הגישה של המשתמש „%s‏\%s” עקב מדיניות.

en: The certificate changed! Details:
he: האישור הוחלף! פרטים:

en: The file exists already
he: הקובץ כבר קיים

en: The file “%s” is corrupted, unreadable, or could not be found.
he: הקובץ „%s” פגום, בלתי קריא או חסר.

en: The folder connection profiles are saved in, it defaults to the XDG_USER_DATA
he: התיקייה בה נשמרים פרופילי החיבורים, ברירת המחדל מכוונת אל XDG_USER_DATA

en: The input is not a valid integer!
he: הקלט אינו מספר שלם תקף!

en: The maximum number of reconnect attempts upon an RDP disconnect (default: 20)
he: כמות ניסיונות ההתחברות המחודשים המרבית עקב ניתוק מ־RDP (ברירת המחדל היא 20)

en: The multi password changer requires a secrecy plugin.
he: מחליף הסיסמאות במרוכז לא יכול לעבוד בלי תוסף הסודות.

en: The multi password changer requires a secrecy service.
he: מחליף הסיסמאות במרוכז לא יכול לעבוד בלי שירות הסודות.

en: The only allowed value is '%s'.
he: הערך היחידי שמורשה הוא ‚%s’.

en: The passwords do not match
he: הסיסמאות סותרות זו את זו

en: The server did not respond.
he: השרת לא הגיב.

en: The sound system of the X2Go server (default: 'pulse').
he: מערכת השמע של שרת ה־X2Go (ברירת מחדל: ‚pulse’).

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
he: הפקודה „%s” אינה זמינה בשרת ה־SSH.

en: The “%s” server refused the connection.
he: השרת „%s” דחה את החיבור.

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: This file contains the “Custom” terminal colour scheme selectable from the “Advanced” tab of terminal connections and editable in the “Terminal” tab in the settings.
he: קובץ זה מכיל את ערכת הצבעים „מותאמת אישית” למסוף וניתן לבחור אותה בלשונית „מתקדם” בחיבורי המסוף ולערוך אותה בלשונית „מסוף” בהגדרות.

en: This might not work on all VNC servers
he: יכול להיות שזה לא יעבוד על כל שרתי ה־VNC באשר הם

en: This window can help you find connection problems.
    You can stop and start the logging at any moment using the On/Off switch.
    The stats button (Ctrl+T), can be useful to gather system info you may share when reporting a bug.
    There is more info about debugging Remmina on https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging
he: החלון הזה יכול לסייע לך למצוא בעיות בחיבור.
    אפשר לעצור ולהפעיל את הרישום בכל עת באמצעות המתג הפעלה/כיבוי.
    כפתור הסטטיסטיקה (Ctrl+T) יכול לשמש לאיסוף מידע על המערכת אותו ניתן לשתף בעת דיווח על תקלה.
    יש מידע נוסף על ניפוי שגיאות ב־Remmina תחת https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging

en: Time in seconds before Remmina will lock the session and asks for a password again. Default: 300 Seconds.
he: הזמן בשניות לפני ש־Remmina תנעל את ההפעלה ותבקש סיסמה פעם נוספת. ברירת המחדל: 300 שניות.

en: To enable access to some important features, like password saving in your keyring and RDP printer sharing, please open your software center and give the appropriate permissions to Remmina. As an alternative you can enter the following commands in a terminal window:
he: כדי להפעיל גישה לכמה תכונות חשבונות כגון שמירת סיסמאות בצרור המפתחות שלך ושיתוף מדפסות דרך RDP נא לפתוח את מרכז התוכנה שלך ולהעניק ל־Remmina את ההרשאות המתאימות. לחלופין ניתן להקליד את הפקודות הבאות בחלון מסוף:

en: Toggle dynamic resolution update
he: הפעלת/כיבוי עדכון רזולוציה דינמי

en: Toggle fullscreen mode
he: הפעלת/כיבוי מצב מסך מלא

en: Toggle scaled mode
he: הפעלת/כיבוי מצב התאמת גודל

en: Tool
he: כלי

en: Tools
he: כלים

en: Total %i item. | Total %i items.
he[0]: סך הכול פריט אחד.
he[1]: סך הכול %i פריטים.

en: True colour (24 bits)
he: צבע אמתי (‎24 סיביות)

en: Turn off scaling to avoid screenshot distortion.
he: כיבוי מתיחה כדי להימנע מעיוותים בצילומי המסך.

en: Type
he: סוג

en: Type in SSH username and password.
he: נא להקליד שם משתמש וסיסמה ל־SSH.

en: Ultra low colour (3 bits)
he: צבע מופחת במיוחד (‎3 סיביות)

en: Unable to establish a connection to the RDP server “%s”. Check “Security protocol negotiation”.
he: לא ניתן ליצור התחברות לשרת ה־RDP‏ „%s”. יש לסמן את „משא ומתן על פרוטוקול אבטחה”.

en: Unable to import:
    %s
he: לא ניתן לייבא:
    %s

en: Unknown property '%i'
he: המאפיין ‚%i’ לא ידוע

en: Unlock
he: שחרור

en: Unlock Remmina
he: שחרור Remmina

en: Unsupported authentication type %u
he: סוג האימות %u לא נתמך

en: Up
he: למעלה

en: Upload
he: העלאה

en: Upload folder
he: העלאת התיקייה

en: Upload to server
he: העלאה לשרת

en: Use JPEG Compression
he: להשתמש בדחיסת JPEG

en: Use as default remote desktop client
he: להשתמש לקוח ברירת המחדל לחיבורי שולחן עבודה מרוחקים

en: Use client keyboard mapping
he: שימוש במיפוי המקלדת של הלקוח

en: Use default protocol (for --new)
he: להשתמש בפרוטוקול ברירת המחדל (עבור ‎--new)

en: Use default server name (for --new)
he: להשתמש בשם השרת כברירת מחדל (עבור ‎--new)

en: Use default system font
he: להשתמש בגופן ברירת המחדל של המערכת

en: Use server settings
he: להשתמש בהגדרות שרת

en: Use the current settings as the default for all new connection profiles
he: יש להשתמש בהגדרות הנוכחיות כברירת המחדל לכל פרופילי החיבור החדשים

en: Used i.a. by terminal services in a smart card channel to distinguish client capabilities:
      • < 4034: Windows XP base smart card functions
      • 4034-7064: Windows Vista/7: SCardReadCache(),
        SCardWriteCache(), SCardGetTransmitCount()
      • >= 7065: Windows 8 and newer: SCardGetReaderIcon(),
        SCardGetDeviceTypeId()
he: נהוג לעשות בזה שימוש למשל בשירותי מסוף עם ערוץ כרטיס חכם כדי להבדיל בין היכולות:
      • < 4034: פונקציות כרטיס חכם על בסיס Windows XP
      • 4034-7064: Windows Vista/7:‏ SCardReadCache(),
        SCardWriteCache()‎, SCardGetTransmitCount()‎
      • >= 7065: Windows 8 ומעלה: SCardGetReaderIcon(),
        SCardGetDeviceTypeId()‎

en: User
he: משתמש

en: User password
he: סיסמת משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: VNC password
he: סיסמת VNC

en: Valid for
he: תקף למשך

en: Version
he: גירסה

en: Wallpaper
he: רקע

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
he: אזהרה: השרת החליף את המפתח הציבורי שלו. משמעות הדבר היא שאו שמתבצעת נגדך מתקפה,
    או שהמנהל החליף את המפתח. טביעת האצבע של המפתח הציבורי החדש היא:

en: Warning: This plugin requires GtkSocket, but this feature is unavailable in a Wayland session.
he: אזהרה: תוסף זה דורש את GtkSocket, אך יכולת זו אינה זמינה בהפעלה מסוג Wayland.

en: Which direction should clipboard content be copied? (default: 'both').
he: לאיזה כיוון להעתיק תוכן לוח גזירים? (ברירת מחדל: ‚שניהם’ - both).

en: Window drag
he: גרירת חלונות

en: Yes
he: כן

en: You requested a H.264 GFX mode for the server “%s”, but your libfreerdp does not support H.264. Please use a non-AVC colour depth setting.
he: ביקשת מצב גרפי H.264 (GFX) עבור השרת „%s” אך ל־libfreerdp שלך אין תמיכה ב־H.264. נא להשתמש בהגדרת עומק צבע שאינה AVC.

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Clear
he: _ניקוי

en: _Copy
he: ה_עתקה

en: _Decrease font size
he: ה_קטנת הכתב

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: _Find text
he: _איתור טקסט

en: _Increase font size
he: ה_גדלת הכתב

en: _Menu
he: _תפריט

en: _OK
he: _אישור

en: _Paste
he: ה_דבקה

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Save
he: _שמירה

en: _Save and Connect
he: שמירה והת_חברות

en: _Select all
he: לבחור ה_כול

en: _Send
he: _שליחה

en: _Tools
he: _כלים

en: libsodium >= 1.9.0 is required to use Primary Password
he: צריך libsodium >= 1.9.0 כדי להשתמש בסיסמה העיקרית

en: timeout in seconds (default 300)
he: תום זמן המתנה בשניות (ברירת המחדל היא 300)

en: “Grab all keyboard events” status colour
he: צבע מצב „לכידת כל אירועי המקלדת”
