synaptic - en to he translation catalogue (710 entries)

en: 	%s %s but %s is to be installed
he: 	%s %s אבל %s תותקן

en: 	%s %s but it is not installable
he: 	%s %s אך אינה ניתנת להתקנה

en: 	%s but it is a virtual package
he: 	%s אך החבילה היא וירטואלית

en: 	%s but it is not going to be installed
he: 	%s אך לא תותקן

en: 
    %s have to be downloaded
he: 
    %s צריך להוריד

en: 
    Completely removed the following packages:
he: 
    החבילות הבאות הוסרו לגמרי:

en: 
    Downgraded the following packages:
he: 
    החבילות הבאות הוחזרו לגרסה קודמת:

en: 
    Installed the following packages:
he: 
    החבילות הבאות הותקנו:

en: 
    Not all changes and updates succeeded. For further details of the failure, please expand the 'Details' panel below.
he: 
    לא כל השינויים והעדכונים הושלמו בהצלחה. לפרטים נוספים על התקלה, יש לפתוח את הסרגל 'פרטים' המופיע למטה.

en: 
    Package %s has no available version, but exists in the database.
    This typically means that the package was mentioned in a dependency and never uploaded, has been obsoleted or is not available with the contents of sources.list
he: 
    חבילה %s לא מכילה גרסה קיימת, אבל קיימת בבסיס נתונים. 
    זה אומר בדרך כלל שהחבילה צוינה בתלות, והיא לא הועלתה, היא התיישנה או שהיא לא קיימת בתוכן של sources.list

en: 
    Reinstalled the following packages:
he: 
    החבילות הבאות הותקנו מחדש:

en: 
    Removed the following ESSENTIAL packages:
he: 
    החבילות ההכרחיות הבאות הוסרו:

en: 
    Removed the following packages:
he: 
    החבילות הבאות הוסרו:

en: 
    Successfully applied all changes. You can close the window now.
he: 
    כל השינויים הוחלו בהצלחה. כעת ניתן לסגור את החלון.

en: 
    Successfully installed all packages of the current medium. To continue the installation with the next medium close this window.
he: 
    כל החבילות של המדיה הנוכחית הותקנו בהצלחה. בשביל להמשיך להתקין עם המדיה ההבאה יש לסגור את החלון הזה.

en: 
    Upgraded the following packages:
he: 
    החבילות הבאות שודרגו:

en: 
    While installing package %s:
he: 
    בזמן התקנת חבילה%s:

en: 
    While preparing for installation:
he: 
    בזמן הכנה של התקנת חבילה:

en:  %s: %s %s but %s is to be installed
he:  %s: %s %s אך %s יותקן

en:  or
he:  או

en: %d new package will be installed
     | %d new packages will be installed
he[0]: %d חבילה חדשות תותקן מחדש
he[1]: %d חבילות חדשות יותקנו מחדש

en: %d new package will be re-installed
     | %d new packages will be re-installed
he[0]: %d חבילה חדשה תותקן מחדש
he[1]: %d חבילות חדשות יותקנו מחדש

en: %d package is locked
     | %d packages are locked
he[0]: %d חבילה נעולה
he[1]: %d חבילות נעולות

en: %d package will be <b>downgraded</b>
     | %d packages will be <b>downgraded</b>
he[0]: %d חבילה <b>תשודרג מטה</b>
he[1]: %d חבילות <b>ישודרגו מטה</b>

en: %d package will be held back and not upgraded
     | %d packages will be held back and not upgraded
he[0]: %d חבילה לא תשודרג
he[1]: %d חבילות לא ישודרגו

en: %d package will be removed
     | %d packages will be removed
he[0]: %d חבילה תוסר
he[1]: %d חבילות יוסרו

en: %d package will be upgraded
     | %d packages will be upgraded
he[0]: %dחבילה חדשה תשודרג
he[1]: &d חבילות חדשות ישודרגו

en: %i packages listed, %i installed, %i broken. %i to install/upgrade, %i to remove
he: %i חבילות ברשימה, %i מותקנות, %i שבורות. %i להתקנה/לשדרוג, %i להסרה

en: %i packages listed, %i installed, %i broken. %i to install/upgrade, %i to remove; %s will be freed
he: %i חבילות ברשימה, %i מותקנות, %i שבורות. %i להתקנה/לשדרוג, %i להסרה; %s יתפנו

en: %i packages listed, %i installed, %i broken. %i to install/upgrade, %i to remove; %s will be used
he: %i חבילות ברשימה, %i מותקנות, %i שבורות. %i להתקנה/לשדרוג, %i להסרה; %s ינוצלו

en: %s Changelog
he: %s רשימת שינויים

en: %s Properties
he: מאפיינים של %s

en: %s of extra space will be freed
he: %s של שטח נוסף יתפנו

en: %s of extra space will be used
he: %s של שטח נוסף ינוצלו

en: %s: %s but it is a virtual package
he: %s: %s אך החבילה היא וירטואלית

en: %s: %s but it is not going to be installed
he: %s: %s אך אינה עומדת להיות מותקנת

en: (no vendor)
he: (אין ספק)

en: --add-cdrom Add a cdrom at startup (needs path for cdrom)
he: --add-cdrom הוספת תקליטור באתחול (נדרש נתיב לתקליטור)

en: --ask-cdrom Ask for adding a cdrom and exit
he: --ask-cdrom בקשת הוספת תקליטור ויציאה.

en: --dist-upgrade-mode  Call DistUpgrade and display changes
he: --dist-upgrade-mode  קריאה ל־DistUpgrade והצגת שינויים

en: --non-interactive Never prompt for user input
he: --non-interactive אל תבקש לעולם קלט מהמשתמש

en: --task-window Open with task window
he: --task-window פתיחה עם חלון משימות

en: --test-me-harder  Run test in a loop
he: --test-me-harder  ביצוע בדיקות בלולאה

en: --update-at-startup  Call "Reload" on startup
he: --update-at-startup קורא ל־ "Reload" עם ההפעלה

en: --upgrade-mode  Call Upgrade and display changes
he: --upgrade-mode  קריאה לרענון, שדרוג והצגת שינויים

en: -f=? Give an alternative filter file
he: -f=? ציון קובץ מסנן חלופי

en: -h   This help text
he: -h   טקסט עזרה זה

en: -i=? Start with the initial Filter with given name
he: -i=? הפעלת המסנן הראשוני עם השם שניתן

en: -r   Open in the repository screen
he: -r   היפתח במסך המאגר

en: -t   Give an alternative main window title (e.g. hostname with `uname -n`)
he: -t יש לתת כותרת ראשית חלופית לחלון (לדוגמה, hostname עם `uname -n`)

en: <b>%s</b> (<b>essential</b>) will be removed
he: <b>%s</b> (<b>חיוני</b>) תוסר

en: <b>%s</b> (version <i>%s</i>) will be installed
he: <b>%s</b> (גרסה <i>%s</i>) תותקןd

en: <b>%s</b> (version <i>%s</i>) will be re-installed
he: <b> %s </b> (גרסה <i>%s</i>) יותקן

en: <b>%s</b> (version <i>%s</i>) will be upgraded to version <i>%s</i>
he: <b>%s</b> (גרסה <i>%s</i>) תשודרג לגרסה <i>%s</i>

en: <b>%s</b> will be <b>downgraded</b>
he: <b>%s</b> <b>תשודרג מטה</b>

en: <b>%s</b> will be removed
he: <b>%s</b> תוסר

en: <b>%s</b> will be removed with configuration
he: <b>%s</b> תוסר, כולל הגדרות

en: <b>(ESSENTIAL) to be removed</b>
he: <b>(חבילות חיוניות) להסרה</b>

en: <b><big>Mark upgrades in a smart way?</big></b>
    
    The default upgrade method skips upgrades that would introduce conflicts or require installation of additional packages.
    
    The smart upgrade (dist-upgrade) attempts to resolve conflicts and to fulfil all dependencies of upgrades in a smart way.
    
    <b>Note:</b> The upgrades will be marked only. You still have to apply them afterwards.
he: <b><big>לסמן את השדרוגים בדרך החכמה?</big></b>
    
    השיטה הרגילה לשדרוג מדלגת על עדכונים שיגרמו להתנגשויות או שדורשים התקנת חבילות נוספות.
    
    השדרוג החכם (dist-upgrade) מנסה לפתור את ההתנגשויות, ולמלא את כל דרישות השדרוג בחוכמה.
    
    <b>שימו לב:</b> השידרוגים יסומנו בלבד. עדיין יהיה צורך להחיל אותם מאוחר יותר.

en: <b><big>Quit and discard marked changes?</big></b>
    
    There are still marked changes that have not yet been applied. They will get lost if you choose to quit 'Synaptic'.
he: <b><big>לצאת ולהשליך בחירות קיימות?</big></b>
    
    עדיין ישנם שינויים מסומנים שלא נעשו. הם ייעלמו אם תבחר לצאת מ-Synaptic.

en: <b>Appearance</b>
he: <b>חיפוש</b>

en: <b>Applying Changes</b>
he: <b>מחיל שינויים</b>

en: <b>Colors</b>
he: <b>צבעים</b>

en: <b>Columns</b>
he: <b>עמודות</b>

en: <b>Current</b>
he: <b>נוכחי</b>

en: <b>Fonts</b>
he: <b>גופנים</b>

en: <b>History files</b>
he: <b>קובצי היסטוריה</b>

en: <b>Installed Version</b>
he: <b>גרסה מותקנת</b>

en: <b>Latest Available Version</b>
he: <b>הגרסה האחרונה שזמינה</b>

en: <b>Maintainer:</b>
he: <b>מתחזק:</b>

en: <b>Marked</b>
he: <b>מסומן</b>

en: <b>Marking Changes</b>
he: <b>מסמן שינויים </b>

en: <b>Note:</b> Changes are not applied instantly. At first you have to mark all changes and then apply them.
he: <b>הערה:</b> השינויים אינם מתבצעים מיד. תחילה יש לסמן את כל השינויים ואז לבצע אותם.

en: <b>Note:</b> To install a version that is different from the default one, choose <b>Package -> Force Version...</b> from the menu.
he: <b>הערה:</b> כדי להתקין גרסה השונה מברירת המחדל, יש לבחור ב־<b>חבילה -> אילוץ גרסה...</b> מהתפריט.

en: <b>Other</b>
he: <b>אחר</b>

en: <b>Package upgrade behavior (default distribution)</b>
he: <b>התנהגות שדרוג חבילות (הפצת ברירת המחדל)</b>

en: <b>Package:</b>
he: <b>חבילה:</b>

en: <b>Priority:</b>
he: <b>עדיפות:</b>

en: <b>Proxy Server</b>
he: <b>שרת Proxy</b>

en: <b>Section:</b>
he: <b>מחלקה:</b>

en: <b>Status:</b>
he: <b>מצב:</b>

en: <b>Summary</b>
he: <b>סיכום</b>

en: <b>Tags:</b>
he: <b>:תוויות</b>

en: <b>Temporary Files</b>
he: <b>קבצים זמניים</b>

en: <b>Terminal Output:</b>
he: <b>פלט המסוף:</b>

en: <b>The following icons are used to indicate the current status of a package:</b>
he: <b>הצלמיות הבאות משתמשות בשביל לסמן את מצב החבילה:</b>

en: <b>To be DOWNGRADED</b>
he: <b>להחזרה לגרסה הקודמת</b>

en: <b>To be completely removed (including configuration files)</b>
he: <b>להסרה מוחלטת (כולל קובצי הגדרות)</b>

en: <b>To be removed</b>
he: <b>להסרה</b>

en: <b>Warning:</b> %d essential package will be removed
     | <b>Warning:</b> %d essential packages will be removed
he[0]: <b>אזהרה:</b> %d חבילה חיונית תוסר
he[1]: <b>אזהרה:</b> %d חבילות חיוניות יוסרו

en: <big><b>Could not download all necessary package files</b></big>
    
    The version of the package that you want to install might be no longer available in the repository, or there may be problems with the source of the package. Reload the package list and check the source of the package (e.g. CD or network connection).
he: <big><b>לא ניתן להוריד את כל קובצי החבילות הנדרשים</b></big>
    
    הגרסה של החבילה שברצונך להתקין עלולה לא להיות זמינה יותר במאגר, או שעלולה להיות בעיה עם מקור החבילה. יש לרענן את רשימת החבילות ולבדוק את מקורן (למשל תקליטור או חיבור לרשת).

en: <big><b>Could not download all repository indexes</b></big>
    
    The repository may no longer be available or could not be contacted because of network problems. If available an older version of the failed index will be used. Otherwise the repository will be ignored. Check your network connection and ensure the repository address in the preferences is correct.
he: <big><b>נכשל בהורדת כל אינדקסי המאגרים</b></big>
    
    יתכן שהמאגר אינו זמין כבר או שלא ניתן להתחבר אליו עקב בעיות ברשת. אם קיימת גרסה ישנה יותר של האינדקס הכושל יעשה בה שימוש. אחרת המאגר לא יהיה שמיש. יש לבדוק את חיבור הרשת ולוודא שכתובת המאגר בהעדפות נכונה.

en: <big><b>Enter the complete APT line of the repository that you want to add</b></big>
    
    The APT line contains the type, location and content of a repository, for example <i>"deb http://ftp.debian.org sarge main"</i>. You can find a detailed description of the syntax in the documentation.
he: <big><b>יש להזין את שורת ה־APT המלאה של המאגר שברצונך להוסיף</b></big>
    
    שורת ה־APT כוללת את סוג, מיקום ותוכן המאגר. לדוגמא, <i>"deb http://ftp.debian.org sarge main"</i>. ניתן למצוא פירוט מלא של אופן כתיבת השורה בתיעוד.

en: <i>Can't close while running</i>
he: <i>לא יכול לסגור בזמן ריצה</i>

en: <i>Finished</i>
he: <i>הסתיים</i>

en: <i>Preparing packages...</i>
he: <i>מכין חבילות...</i>

en: <i>Running...</i>
he: <i>רץ...</i>

en: <span size="large" weight="bold">Set an internal option</span>
he: <span size="large" weight="bold">לקבוע אפשרות פנימית</span>

en: <span size="large" weight="bold">These settings affect the core of your system. Consider any changes carefully.</span>
he: <span size="large" weight="bold">הגדרות אלו משפיעות על בסיס המערכת. יש לשקול כל שינוי ביתר זהירות.</span>

en: <span size="large" weight="bold">Which tasks should be performed by your computer?</span>
    
    These are preselected groups of packages to perform each task. If you select a task, the corresponding packages will be marked for installation.
he: <span size="large" weight="bold">אילו משימות תרצו להשלים בעזרת המחשב?</span>
    
    אלה אוספים מורכבים מראש של חבילות המיועדות לביצוע משימות מסוימות. בחירת משימה תסמן את החבילות המתאימות להתקנה.

en: <span size="small">Copyright (c) 2001-2004 Connectiva S/A 
    Copyright (c) 2002-2012 Michael Vogt</span>
he: <span size="small">כל הזכויות שמורות (c)‏ 2001‏-2004 Connectiva S/A 
    כל הזכויות שמורות (c)‏ 2002‏-2012 Michael Vogt</span>

en: <span size="xx-large" weight="bold">Synaptic version</span>
he: <span size="xx-large" weight="bold">גרסת Synaptic</span>

en: <span weight="bold" size="large">Apply the following changes?</span>
he: <span weight="bold" size="large">לבצע את השינויים?</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Could not mark all packages for installation or upgrade</span>
    
    The following packages have unresolvable dependencies. Make sure that all required repositories are added and enabled in the preferences.
he: <span weight="bold" size="larger">לא יכול לסמן את כל החבילות לשדרוג או התקנה</span>
    
    לחבילות האלה יש תלויות לא פתירות. יש לבדוק שכל המאגרים הנחוצים מאפשרים.

en: <span weight="bold" size="larger">Enter a label for this CD-Rom</span>
    
    The label will be used if you want to install packages from this CD-Rom. It is recommended to also write the label on the CD-Rom to easily find it again.
he: <span weight="bold" size="larger">יש להזין תווית לתקליטור הזה</span>
    
    בתווית התקליטור יעשה שימוש רק במידה שיוחלט להתקין חבילות מתקליטור זה. מומלץ גם לכתוב את התווית על התקליטור כדי שניתן יהיה לאתר אותו שוב בקלות.

en: <span weight="bold" size="larger">Enter the label of the CD-ROM</span>
he: <span weight="bold" size="larger">הכנס את שם התקליטור</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Mark additional required changes?</span>
he: <span weight="bold" size="larger">לסמן שינויים נחוצים נוספים?</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Your package information is out of date</span>
    
    Your package information is older than 48 hours. There could be important security updates available. It is recommended to reload the package information regularly.
he: <span weight="bold" size="larger">נתוני החבילות אינם מעודכנים</span>
    
    נתוני החבילות לא עודכנו למעלה מ־48 שעות. ייתכנו עדכוני אבטחה חשובים. מומלץ לעדכן את הנתונים באופן קבוע.

en: A package failed to install.  Trying to recover:
he: התקנת אחת החבילות כשלה. מתבצע נסיון לתיקון:

en: AND
he: וגם

en: APT line:
he: שורת APT:

en: APT system reports:
    %s
he: מערכת APT מדווחת:
    %s

en: A_pplication Font
he: _גופני תכנה

en: A_pply Marked Changes
he: בצע שינויים מסומנים

en: About Synaptic
he: אודות Synaptic

en: Add
he: הוספה

en: Add downloaded packages
he: הוספת חבילות שהורדו

en: Add packages downloaded with the "Generate package download script" feature to the system
he: הוספת חבילות שהורדו עם תכונת "יצירת סקריפט להורדת חבילות" למערכת

en: All
he: הכל

en: Alphabetic
he: לפי אלף בית

en: Always Ask
he: שאל תמיד

en: Always prefer the highest version
he: יש להעדיף תמיד את הגרסה העדכנית ביותר

en: Always prefer the installed version
he: העדפת הגרסה המותקנת תמיד

en: Amateur Radio
he: רדיו חובבני

en: An error occurred
he: ארעה שגיאה

en: An error occurred while saving configurations.
he: ארעה שגיאה בעת שמירת התצורה

en: Another synaptic is running
he: נמצא עותק נוסף של synaptic פעיל

en: Apply
he: בצע

en: Apply all marked changes
he: בצע כל השינויים המסומנים

en: Apply changes in a terminal window
he: הצע שינויים בחלון של מסוף

en: Applying Changes
he: מבצע שינויים

en: Applying marked changes. This may take a while...
he: מבצע את השינויים הנבחרים... זה ייקח קצת זמן

en: Architecture
he: ארכיטקטורה

en: Ask to confirm changes that also affect other packages
he: בקש אישור על שינויים הנוגעים גם לחבילות אחרות

en: Ask to quit after the changes have been applied successfully
he: שאל אם לצאת אחרי שהשינויים בוצעו בהצלחה

en: Authentication
he: הזדהות

en: Authentication is required to run the Synaptic Package Manager
he: נדרש אימות כדי להריץ את מנהל החבילות Synaptic

en: Automatic install
he: התקנה אוטומטית

en: Automatic removable
he: ניתנת להסרה אוטומטית

en: Automatically
he: אוטומטית

en: Automatically close after the changes have been successfully applied
he: סגירה אוטומטית לאחר שהשינויים החלו בהצלחה

en: Automatically installed
he: הותקנה באופן אוטומטי

en: Available versions:
he: גרסאות זמינות:

en: Bad regular expression '%s' in ReducedView file.
he: ביטוי סדיר לא תקין "%s" בקובץ תצוגה מוקטנת

en: Base System
he: מערכת הבסיס

en: Binary (deb)
he: בינרי (deb)

en: Boolean operator between property criterias:
he: אופרטור בוליאני מבין קריטריוני התכונה:

en: Breaks
he: שוברת את

en: Broken
he: שבור

en: Broken dependencies
he: תלויות שבורות

en: Broken:
he: שבור:

en: Can't read %s
he: לא יכול לקרוא %s

en: Can't write %s
he: לא יכול לכתוב %s

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot find filename or size tag
he: לא נמצא שם קובץ או תגית אורך

en: Cannot read vendors.list file
he: לא יכול לקרוא את הקובץ vendors.list

en: Cannot start configuration tool!
    You have to install the required package 'libgnome2-perl'.
he: לא יכלו להפעיל את כי ההגדרה.
    יש צורך להתקין את החבילה "libgnome2-perl".

en: Changes applied
he: השינויים הוחלו

en: Choose font
he: בחירת גופן

en: Choose the action from the context menu of the package.
he: בחר בפעולה הרצויה מתפריט החבילה.

en: Cleaning package lists...
he: מנקה רשימות חבילות...

en: Click on the status icon to open a menu that contains all actions.
he: לחץ על צלמית המצב בשביל לפתוח תפריט שמכיל את כל הפעולות.

en: Clicking on the status icon marks the most likely action
he: לחיצה על סמל המצב תסמן את הפעולה ההגיונית ביותר

en: Close this dialog after the changes have been successfully applied
he: סגירת החלון לאחר שהשינויים הוחלו בהצלחה

en: Color
he: צבע

en: Color packages by their status
he: צבע חבילות על ידי מצבן

en: Color selection
he: בחירת צבע

en: Colors
he: צבעים

en: Columns and Fonts
he: עמודות וגופנים

en: Comma separated list of hosts and domains that will not be contacted through the proxy (e.g. localhost, 192.168.1.231, .net)
he: רשימה מופרדת בפסיקים של מחשבים ודומיינים שלא יווצר אליהם קשר דרך proxy (לדוגמה localhost, 192.168.1.231, .net)

en: Common
he: כללי

en: Communication
he: תקשורת

en: Community Maintained (installed)
he: בתחזוקת הקהילה (מותקנות)

en: Complete changelog of the latest version:
he: רשימת שינויים מלאה של הגרסה האחרונה:

en: Completely
he: לחלוטין

en: Component
he: רכיב

en: Conflicting packages
he: חבילות סותרות

en: Conflicts
he: התנגשויות

en: Consider recommended packages as dependencies
he: יש להתייחס לחבילות המומלצות כאל תלויות

en: Converted From RPM by Alien
he: הומר מחבילת RPM על ידי Alien

en: Copy
he: העתקה

en: Copying package lists...
he: מעתיק רשימת חבילות...

en: Could not apply changes!
    Fix broken packages first.
he: לא יכול לבצע שינויים.
    תקן תחלה חבילות שבורות.

en: Could not upgrade the system!
    Fix broken packages first.
he: לא יכול לשדרג את המערכת.
    תקן תחילה חבילות שבורות.

en: Couldn't identify disc.
he: לא יכול לזהות את הכונן

en: Credits
he: תודות

en: Cross Platform
he: מערכות אחרות

en: Ctrl-c pressed
he: Ctrl-c נלחץ

en: Currently in broken policy state
he: כרגע במצב מדיניות שבורה

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Databases
he: מסדי נתונים

en: Debtag support is enabled.
he: תמיכה ב-Debtag הופעלה

en: Debug
he: ניפוי שגיאות

en: Default Upgrade
he: שדרוג ברירת מחדל

en: Delete _History files older than:
he: מחיקת _קובצי היסטוריה שנשמרו לפני:

en: Delete all cache package files now.
he: מחיקת כל החבילות מהמטמון עכשיו.

en: Dependants
he: תלוי על ידי

en: Dependencies
he: תלויות

en: Dependencies of the Latest Version
he: תלויות של הגרסה האחרונה

en: Dependency of
he: מהווה תלות עבור

en: Dependent packages
he: חבילות שתלויות

en: Depends
he: תלויות

en: Description
he: תיאור

en: Description %s
he: תיאור %s

en: Description and Name
he: תיאור ושם

en: Details
he: פרטים

en: Development
he: פיתוח

en: Difference between the files
he: ההבדל בין הקבצים

en: Direct connection to the Internet
he: חיבור ישיר לאינטרנט

en: Disc Label
he: תווית של תקליטור

en: Disc label:
he: שם תקליטור:

en: Disc not successfully scanned.
he: הכונן לא נסרק בהצלחה.

en: Distribution
he: הפצה

en: Distribution:
he: הפצה:

en: Do you want to add another CD-ROM?
he: האם ברצונך להוסיף עוד תקליטור?

en: Do you want to continue, ignoring these packages?
he: האם ברצונך להמשיך, תוך כדי התעלמות מהחבילות הללו?

en: Do you want to quit Synaptic?
he: האם ברצונך לצאת מ-Synaptic?

en: Documentation
he: תיעוד

en: Documented by
he: מתועד על ידי

en: Done
he: הסתיים

en: Done!
he: הסתיים

en: Double click on the package name.
he: לחיצה כפולה על שם החבילה.

en: Download
he: הורדה

en: Download Size
he: גודל ההורדה

en: Download rate: %s/s - %s remaining
he: קצב הורדה: %s לשנייה - נותרו %s

en: Download rate: ...
he: קצב ההורדה: ...

en: Download:
he: מוריד:

en: Downloading Changelog
he: מתבצעת הורדה של רשימת השינויים

en: Downloading Package Files
he: מתבצעת הורדה של קובצי חבילות

en: Downloading Package Information
he: נתוני החבילות מתקבלים כעת

en: Downloading file %li of %li
he: מוריד קובץ %li מתוך %li

en: ERROR: Could not get password entry for superuser
he: שגיאה: לא יכול לקרוא כניסת ססמה של מנהל מערכת

en: ERROR: could not create configuration directory %s
he: שגיאה: לא יכול ליצור ספריית תצורה %s

en: ERROR: could not create log directory %s
he: שגיאה: לא ניתן ליצור תיקיית רישום %s

en: ERROR: could not create state directory %s
he: שגיאה: לא ניתן ליצור תיקיית מצב %s

en: ERROR: could not create tmp directory %s
he: שגיאה: לא ניתן ליצור תיקייה זמנית %s

en: ERROR: couldn't open %s for writing
he: שגיאה: לא יכול לפתוח את %s לכתיבה

en: Editors
he: עורכים

en: Education
he: לומדות

en: Electronics
he: אלקטרוניקה

en: Email
he: דוא"ל

en: Embedded Devices
he: מכשירים משובצים

en: Empty disc name.
he: שם תקליטור ריק

en: Enabled
he: מאפשר

en: Enhances
he: מרחיבה את

en: Error failed to fork pty
he: ארעה תקלה בפיצול pty

en: Error in package %s
he: שגיאה בחבילה %s

en: Error parsing file record
he: שגיאה בעת פענוח רשומת הקובץ

en: Essential packages will be removed.
    This may render your system unusable!
he: חבילות חיוניות יוסרו.
    זה יכול להשאיר את המערכת שלך לא ניתנת לשימוש.

en: Exclude
he: למעט

en: Exclude selected sections
he: הוצא חבילות מהתחומים המסומנים

en: Excludes
he: הוצא

en: Expression was found, please see the list on the left for matching entries.
he: הביטוי נמצא, יש לחפש מבין האפשרויות המתאימות ברשומות שמימין.

en: Extra output was generated during Package Manager operation
he: פלט נוסף נוצר בזמן פעולת מנהל החבילות

en: Failed
he: נכשל

en: Failed to fetch %s
      %s
he: ארע כשל בהורדת %s
      %s

en: Failed to mark all available upgrades!
he: נכשל בניסיון לסמן את כל השדרוגים הקיימים.

en: Failed to mount the cdrom.
he: לא יכול לחבר את הכונן

en: Failed to open %s.new
he: ארע כשל בעת פתיחת %s.new

en: Failed to rename
he: לא ניתן לשנות שם

en: Failed to rename %s.new to %s
he: ארע כשל בעת שינוי שם של %s.new אל %s

en: Failed to reopen fd
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ מחדש

en: Failed to resolve dependency problems!
he: נכשל בניסיון לתיקון בעיית תלויות.

en: Failed to stat %s%s
he: נכשל בהתחלת %s%s

en: Field
he: שדה

en: File
he: קובץ

en: Files
he: קבצים

en: Filters
he: מסננים

en: Find
he: חיפוש

en: FingerPrint
he: חתימה

en: Fonts
he: גופנים

en: For installation or upgrade
he: לתקנה או לשדרוג

en: For removal
he: לשדרוג מטה

en: Force version:
he: חייב גרסה:

en: Found %i packages
he: נמצאו %i חבילות

en: GNOME Desktop Environment
he: סביבת העבודה של GNOME

en: GNU R statistical system
he: המערכת הסטטיסטית GNU R

en: Games and Amusement
he: משחקים ושעשועים

en: General
he: כללי

en: Generate a shell script so that you can download the selected packages on a different computer
he: יצירת תסריט מעטפת כדי שניתן יהיה להוריד את החבילה שנבחרה למחשב אחר

en: Generate package download script
he: יצירת סקריפט להורדת חבילות

en: Get Changelog
he: קבלת יומן השינויים

en: Get Screenshot
he: צילום המסך

en: Gnustep Desktop Environment
he: סביבת שולחן העבודה Gnustep

en: Graphics
he: גרפיקה

en: HTTP authentication
he: הזדהות HTTP

en: Haskell Programming Language
he: שפת התכנות Haskell

en: History
he: היסטוריה

en: History of installed, upgraded and removed software packages.
he: ההיסטוריה של התקנת, שדרוג והסרת חבילות תוכנה.

en: Hit
he: מוריד

en: Hold Current Version
he: החזק גרסה נוכחית

en: IP address or host name of the ftp proxy server
he: כתובת IP או שם מחשב של שרת ה-ftp proxy

en: IP address or host name of the http proxy server
he: כתובת IP או שם מחשב של שרת ה-http proxy

en: Icon Legend
he: מקרא צלמיות

en: Icon _Legend
he: מ_קרא סמלים

en: Identifying disc...
he: מזהה את הכונן...

en: Ignore
he: התעלמות

en: Ignoring invalid record(s) in sources.list file!
he: מתעלם מרשומות לא טובות בקובץ sources.list

en: Include
he: הוספה

en: Include selected sections only
he: הוסף חבילות מהתחומים המסומנים

en: Includes
he: כלול

en: Insert a disc in the drive.
he: נא להכניס תקליטור אל הכונן

en: Install, remove and upgrade software packages
he: התקנה, הסרה ושדרוג חבילות תכנה.

en: Installed
he: מותקן

en: Installed (auto removable)
he: מותקנות (הסרה אוטומטית)

en: Installed (local or obsolete)
he: מותקן (מיושן או מקומי)

en: Installed (locked to the current version)
he: מותקן (נעול לגרסה הנוכחית)

en: Installed (locked):
he: מותקן (נעול)

en: Installed (manual)
he: מותקנות (ידנית)

en: Installed (unsupported)
he: מותקן (ללא תמיכה)

en: Installed (upgradable)
he: מותקן (ניתן לשדרוג)

en: Installed Files
he: קבצים מותקנים

en: Installed Version
he: גרסה מותקנת

en: Installed packages that are up-to-date
he: חבילות מותקנות שעדכניות

en: Installed packages that are upgradable
he: חבילות מותקנות שניתנות לשדרוג

en: Installed packages that are upgradable to a later upstream version
he: חבילות מותקנות שאפשר לשדרוג אותן לגרסאות חדשות

en: Installed:
he: מותקן:

en: Installing and removing software
he: תוכנות מוסרות ומותקנות

en: Installing software
he: תוכנות מותקנות

en: Internal Error, AllUpgrade broke stuff. Please report.
he: שגיאה פנימית, AllUpgrade הרס דברים. נא לדווח.

en: Internal Error, non-zero counts
he: שגיאה פנימית, ספירה לא התאפסה

en: Internal error
he: שגיאה פנימית

en: Internal error opening cache (%d). Please report.
he: שגיאה פנימית בחישוב מחדש של מטמון (%d). נא לדווח.

en: Internationalization and localization
he: בינאום ולוקליזציה

en: Interpreted Computer Languages
he: שפות תכנות מורצות בזמן אמת

en: Invalid disc name!
he: שם תקליטור לא תקני

en: Invalid record in the preferences file, no Package header
he: רשומה לא תקינה בקובץ ההגדרות, אין כותרת חבילה

en: Java Programming Language
he: שפת התכנות Java

en: KDE Desktop Environment
he: סביבת העבודה של KDE

en: Keep Configuration
he: שמירה על ההגדרות

en: Kernel and modules
he: הליבה ומודולים

en: Label:
he: תווית:

en: Latest Version
he: גרסה אחרונה

en: Let synaptic pick the best version for you. If unsure use this option.
he: יש לאפשר למנהל החבילות לבחור את הגרסה הטובה ביותר. במידה של ספק יש לבחור באפשרות זו.

en: Libraries
he: ספריות

en: Libraries - Development
he: ספריות - פיתוח

en: Libraries - Old
he: ספריות - מיושנות

en: Library packages that are no longer needed (deborphan is required)
he: ספריות שאין בהן צורך ( יש צורך בdeborphan(

en: Line %u too long in markings file.
he: שורה %u ארוכה מדי בקובץ הבחירות

en: Lisp Programming Language
he: שפת התכנות Lisp

en: Local
he: מקומי

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Look in:
he: חפש ב:

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Malformed line %u in markings file
he: שורה %u לא תקנית בקובץ הבחירות

en: Man page:
    Wybo Dekker <wybo@servalys.nl>
    Michael Vogt <mvo@debian.org>
    Sebastian Heinlein <sebastian.heinlein@web.de>
    
    Manual:
    Sebastian Heinlein <sebastian.heinlein@web.de>
he: עמוד ההדרכה ב־Man:
    Wybo Dekker <wybo@servalys.nl>
    Michael Vogt <mvo@debian.org>
    Sebastian Heinlein <sebastian.heinlein@web.de>
    
    מדריך:
    Sebastian Heinlein <sebastian.heinlein@web.de>

en: Manual installed
he: הותקנה ידנית

en: Manual proxy configuration
he: הגדרת ידנית של proxy

en: Mark All Upgrades
he: סימון כל העדכונים

en: Mark Packages by _Task...
he: סימון חבילות לפי _משימה...

en: Mark Recommended for Installation
he: סימון גרסה מומלצת להתקנה

en: Mark Suggested for Installation
he: סימון גרסה מומלצת להתקנה

en: Mark all possible upgrades
he: סימון כל העדכונים האפשריים

en: Mark for Co_mplete Removal
he: סימון למחיקה מוחלטת

en: Mark for Complete Removal
he: סימון עבור הסרה מוחלטת

en: Mark for Installation
he: סימון עבור התקנה

en: Mark for R_einstallation
he: סימון להתקנה חוזרת

en: Mark for Reinstallation
he: סימון עבור התקנה מחדש

en: Mark for Removal
he: סימון עבור הסרה

en: Mark for Upgrade
he: סימון עבור שדרוג

en: Mark for _Installation
he: סימון ל_התקנה

en: Mark for _Removal
he: סימון להסרה

en: Mark for _Upgrade
he: סימון ל_שדרוג

en: Marked Changes
he: שינויים שסומנו

en: Marked for complete removal
he: מסומן עבור הסרה מוחלטת

en: Marked for complete removal:
he: מסמן להסרה מוחלטת:

en: Marked for downgrade
he: מסומן עבור שדרוג מטה

en: Marked for downgrade:
he: מסמן לשדרוג מטה:

en: Marked for installation
he: מסומן עבור ההתקנה

en: Marked for installation:
he: מסמן להתקנה:

en: Marked for re-installation
he: מסומן עבור התקנה מחדש

en: Marked for reinstallation:
he: מסמן להתקנה חוזרת:

en: Marked for removal
he: מסומן עבור הסרה

en: Marked for removal:
he: מסמן להסרה:

en: Marked for upgrade
he: מסומן עבור שדרוג

en: Marked for upgrade:
he: מסמן לשדרוג:

en: Marking all available upgrades...
he: מסמן את כל העדכונים האפשריים...

en: Mathematics
he: מתמטיקה

en: Meta Packages
he: חבילת על

en: Miscellaneous  - Graphical
he: שונות - גרפיקה

en: Miscellaneous - Text Based
he: שונות - מבוססי מסוף

en: Missing Recommends
he: מחסור בהמלצות

en: Mono/CLI Infrastructure
he: תשתית Mono/CLI

en: Mounting CD-ROM...
he: מחבר את התקליטור

en: Move D_own
he: רד למטה

en: Move _Up
he: עלה למעלה

en: Multimedia
he: מולטימדיה

en: N/A
he: לא זמין

en: NOT AUTHENTICATED
he: לא מאושר

en: Name
he: שם

en: Network
he: רשת

en: Networking
he: רשת

en: Never show this message again
he: אין להציג הודעה זו שוב

en: Never upgrade to a new version automatically. Be _very_ careful with this option as you will not get security updates automatically! If you manually force a version the package version will follow the chosen distribution.
he: לעולם אין תשדרג לגרסה החדשה אוטומטית. יש להזהר _מאוד_ עם אפשרות זו כיוון שלא יתקבלו עדכוני אבטחה אוטומטית! אם מתבצע אילוץ ידנית של גרסה אז גרסת החבילה תעקוב אחרי בחירת ההפצה.

en: New Filter %i
he: מסנן חדש %i

en: New in repository
he: חדש במאגר

en: New in repository:
he: חדשות במאגר:

en: Newsgroup
he: קבוצות דיון

en: No package is selected.
he: לא נבחרה אף חבילה.

en: No proxy for:
he: אין proxy ל:

en: No valid records were found.
he: לא נמצאו רשומת תקפות.

en: Not automatic:
he: לא אוטומטי:

en: Not found
he: לא נמצא

en: Not installable
he: לא ניתנות להתקנה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Not installed (locked)
he: לא מותקן (נעול)

en: Not installed (locked):
he: לא מותקן (נעול):

en: Not installed (new in repository)
he: לא מותקן (חדש במאגר)

en: Not installed (residual config)
he: לא מותקן (יש שרידים של קבצי הגדרה)

en: Not installed (unsupported)
he: לא מותקן (ללא תמיכה)

en: Not installed packages
he: חבילות לא מותקנות

en: Not installed:
he: לא מותקן:

en: Not marked
he: לא מסומנות

en: Number of undo operations:
he: מספר פעולות של ביטול

en: OCaml Programming Language
he: שפת התכנות OCaml

en: OK
he: אישור

en: OR
he: או

en: Obsoletes
he: מתיירות

en: Only experts should use this.
he: למומחים בלבד

en: Open changes
he: פתח שינויים

en: Operator
he: אופרטור

en: Origin
he: מקור

en: Original author:
    Alfredo K. Kojima <kojima@windowmaker.org>
    
    Maintainers:
    Michael Vogt <mvo@debian.org>
    Gustavo Niemeyer <niemeyer@conectiva.com>
    Sebastian Heinlein <sebastian.heinlein@web.de>
    
    Contributors:
    Enrico Zini <enrico@debian.org>
    Panu Matilainen <pmatilai@welho.com>
    Sviatoslav Sviridov <svd@lintec.minsk.by>
he: מחבר מקורי:
    Alfredo K. Kojima <kojima@windowmaker.org>
    
    מתחזקים:
    Michael Vogt <mvo@debian.org>
    Gustavo Niemeyer <niemeyer@conectiva.com>
    Sebastian Heinlein <sebastian.heinlein@web.de>
    
    תורמים:
    Enrico Zini <enrico@debian.org>
    Panu Matilainen <pmatilai@welho.com>
    Sviatoslav Sviridov <svd@lintec.minsk.by>

en: Orphaned
he: יותמו

en: PHP Programming Language
he: שפת התכנות PHP

en: Package
he: חבילה

en: Package Manager
he: מנהל חבילות

en: Package Manager output
he: פלט של מנהל החבילות

en: Package Name
he: שם החבילה

en: Package changes
he: שינוי בחבילות

en: Package is supported
he: החבילה נתמכת

en: Package management software using apt.
he: מנהל חבילות תכנה בעזרת apt

en: Package name
he: שם חבילה

en: Package with Debconf
he: חבילות עם Debconf

en: Packages installed automatically as part of a dependency
he: חבילות המותקנות אוטומטית כחלק מתלות

en: Packages installed automatically but no longer required by any other package
he: חבילות שמותקנות אוטומטית כך אינן נדרשות עוד על ידי חבילה אחרת כלשהי

en: Packages installed manually (not as a dependency of something else)
he: חבילות שהותקנו ידנית (לא כתלות במשהו אחר)

en: Packages that are new in the repository since that last "Reload"
he: חבילות חדשות במאגר מאז ה"רענון" האחרון

en: Packages that are not available in any repository
he: חבילות שלא קיימות באף מאגר

en: Packages that will be installed or upgraded
he: חבילות שיותקנו או ישודרגו

en: Packages that will be removed
he: חבילות שיוסרו

en: Packages that will never be upgraded
he: חבילות שאף פעם לא ישודרגו

en: Packages that won't be changed
he: חבילות שלא ישתנו

en: Packages with broken dependencies
he: חבילות עם תלויות שבורות

en: Password
he: סיסמה

en: Pattern
he: תבנית

en: Perl Programming Language
he: שפת התכנות Perl

en: Pinned
he: נעוץ

en: Please insert a disc in the drive.
he: נא להכניס תקליטור לכונן.

en: Please insert the disk labeled:
    %s
    in drive %s
he: נא להכניס את הכונן בשם:
    %s
    בכונן %s

en: Please select a directory
he: יש לבחור תיקייה

en: Policy broken
he: מדיניות שבורה

en: Port number of the ftp proxy server
he: מספר הפתחה של שרת ה־proxy עבור ftp

en: Port number of the http proxy server
he: מספר פורט של שרת http proxy

en: Port:
he: פורט:

en: PreDepends
he: תלויות קדם

en: Prefer package versions from the selected distribution when upgrading packages. If you manually force a version from a different distribution, the package version will follow that distribution until it enters the default distribution.
he: יש להעדיף גרסת חבילה מתוך הפצה שנבחרה בעת עדכון חבילות. אם תאלץ ידנית גרסה מהפצה שונה, הגרסה של החבילה תנהג לפי ההפצה ההיא עד שתיכנס להפצת ברירת המחדל.

en: Prefer versions from:
he: העדפת גרסאות מ־:

en: Preferences
he: העדפות

en: Preparing...
he: מכין...

en: Priority
he: עדיפות

en: Properties
he: מאפיינים

en: Provided Packages
he: חבילות קיימות

en: Provided packages
he: חבילות מסופקות

en: Provides
he: מספק

en: Python Programming Language
he: שפת התכנות Python

en: Queued
he: בתור

en: Quick Introduction
he: הכרות מהיר

en: Quick filter
he: מסנן מהיר

en: Rebuilding search index
he: אינדקס החיפוש נבנה מחדש

en: Recommendations
he: המלצות

en: Recommends
he: המלצות

en: Reduced View
he: תצוגה מוקטנת

en: ReducedView
he: תצוגה מוקטנת

en: Registering disc...
he: רושם תקליטור...

en: Release files for some repositories could not be retrieved or authenticated. Such repositories are being ignored.
he: לא יכול להוריד או לוודא קבצי שחרור עבור כמה מאגרים. מתעלם ממאגרים אלו.

en: Reload
he: רענון

en: Reload the package information to become informed about new, removed or upgraded software packages.
he: יש לטעון מחדש את רשימת החבילות כדי שלא להחמיץ חבילות חדשות, משודרגות או חבילות שהוסרו.

en: Reloading outdated package information:
he: יש לרענן את רשימת החבילות כשהיא לא מעודכנת:

en: Reloading package information...
he: מידע החבילות נטען מחדש...

en: Remember my answer for future upgrades
he: תשובתי תשמר לשדרוגים הבאים.

en: Remember the answer
he: שמירת התשובה

en: Removal of packages:
he: הסרת חבילות:

en: Remove
he: הסרה

en: Remove Including Orphaned Dependencies
he: הסר כולל תלויות יתומות

en: Removed packages that have left configuration files on the system
he: חבילות מוסרות שהשאירו קבצי הגדרה על המערכת

en: Removing software
he: תוכנות מוסרות

en: Replace configuration file
    '%s'?
he: האם להחליף את קובץ התצורה
    "%s"?

en: Replaced packages
he: חבילות מוחלפות

en: Replaces
he: החלפות

en: Repositories
he: מאגרים

en: Repositories changed
he: המאגרים השתנו

en: Residual config
he: מוסר (נשאר קבצי הגדרה)

en: Restricted On Export
he: מוגבל בייצוא

en: Return to the main screen
he: חזרה לחלון הראשי

en: ReverseDepends
he: תלויות הפוכות

en: Ruby Programming Language
he: שפת התכנות Ruby

en: S
he: מ

en: S_earch Results
he: ת_וצאות חיפוש

en: S_tatus
he: מ_צב

en: Save Markings _As...
he: שמירת שינויים בשם...

en: Save changes
he: שמירת שינויים

en: Save full state, not only changes
he: שמירת המצב המלא, לא רק שינויים

en: Save script
he: שמירת סקריפט

en: Scanning CD-ROM
he: סורק תקליטור

en: Scanning disc...
he: סורק דיסק...

en: Science
he: מדע

en: Search
he: חיפוש

en: Search Filter
he: מסנן חיפוש

en: Search History
he: היסטוריית החיפוש

en: Search for packages
he: חיפוש אחר חבילות

en: Search:
he: חיפוש:

en: Searching
he: בהליכי חיפוש

en: Section
he: אזור

en: Section(s)
he: מחלקות

en: Section(s):
he: מחלקות:

en: Sections
he: תחומים

en: Select All
he: בחירת הכול

en: Select directory
he: בחירת תיקייה

en: Select the package and choose the action from the 'Package' menu.
he: בחר בחבילה, ובחר בפעולה הרצויה מתפריט "חבילה".

en: Select the version of %s that should be forced for installation
he: בחר בגרסה של %s

en: Setting markings...
he: קובע בחירות...

en: Setup Vendors
he: ספקי הגדרות

en: Shells
he: מסופים

en: Show individual files
he: הצגת קבצים בודדים

en: Show package properties in the main window
he: הצגת מאפייני החבילות בחלון הראשי

en: Show this dialog at startup
he: הראה תיבת דו-שיח זו בהפעלת התכנית.

en: Size
he: גודל

en: Size:
he: גודל:

en: Smart Upgrade
he: שדרוג חכם

en: Some of the packages could not be retrieved from the server(s).
he: לא יכול להוריד כמה מהחבילות בשרת או שרתים.

en: Source (deb-src)
he: מקור (deb-src)

en: Starting help viewer...
he: מתחיל את מערכת העזרה...

en: Starting package configuration tool...
he: מתחיל את כלי תצורת ההגדרות...

en: Starting package documentation viewer...
he: מתחיל את המציג התיעוד של החבילה...

en: Stat failed for %s
he: הפעלה נכשלה בגלל %s

en: Status
he: מצב

en: Successfully fixed dependency problems
he: בעיית התלויות תוקנה בהצלחה

en: Successfully marked available upgrades
he: כל העדכונים האפשריים סומנו בהצלחה

en: Suggestions
he: הצעות

en: Suggests
he: הצעות

en: Summary
he: סיכום

en: Supported
he: נתמכת

en: Synaptic Package Manager
he: מנהל החבילות Synaptic

en: Synaptic Package Manager
he: מנהל החבילות Synaptic

en: Syntax error in line %s
he: שגיאת תחביר בשורה %s

en: System Administration
he: ניהול המערכת

en: System upgrade:
he: שדרוג מערכת:

en: Tags
he: כרטיסיות

en: Tasks
he: משימות

en: TeX Authoring
he: כתיבת TeX

en: Text Be_side Icons
he: טקסט ל_צד סמלים

en: Text _Below Icons
he: טקסט מ_תחת לסמלים

en: The changelog contains information about the changes and closed bugs in each version of the package.
he: רשימת השינויים כוללת מידע על השינויים והבאגים שנפתרו בכל גירסה של החבילה.

en: The chosen action also affects other packages. The following changes are required in order to proceed.
he: הפעולה שנבחרה תשפיע גם על חבילות אחרות. צריך לבצע את השינויים הבאים בשביל להמשיך.

en: The configuration file %s was modified (by you or by a script). An updated version is shipped in this package. If you want to keep your current version say 'Keep'. Do you want to replace the current file and install the new package maintainers version?
he: קובץ התצורה %s שונה (על ידיך או על ידי סקריפט). גרסה נמצאת בחבילה זו. אם ברצונך לשמור גרסה נוכחית יש ללחוץ על 'שמירה'. האם ברצונך להחליף הקובץ הנוכחי ולהתקין את גרסת המתחזקים החדשה של החבילה?

en: The following details are provided:
he: הפרטים הבאים סופקו:

en: The label will be used to identify the CD-ROM if you want to install packages from it later.
he: <span size="large" weight="bold">הגדר אפשרות פנימית</span>

en: The list of installed files is only available for installed packages
he: רשימת הקבצים המותקנים זמינה רק עבור חבילות מותקנות.

en: The list of sources could not be read.
    Go to the repository dialog to correct the problem.
he: לא ניתן לקורא את רשימת המקורות.

en: The marked changes are now being applied. This can take some time. Please wait.
he: השינויים שסומנו חלים כעת. הפעולה עלולה להימשך זמן מה, נא להתאזר בסבלנות.

en: The package files will be downloaded, but not installed
he: קובצי החבילות יורדו, אך לא יותקנו

en: The package lists or status file could not be parsed or opened.
he: לא ניתן לקורא את רשימת הקבצים, או קובץ המצב.

en: The package manager always selects the most applicable version available. If you force a different version from the default one, errors in the dependency handling can occur.
he: מנהל החבילות תמיד בוחר את הגרסה הזמינה היעילה ביותר. אם המשתמש מאלץ להתקין גרסה השונה מברירת המחדל, עלולה להגרם שגיאה בטיפול בתלויות.

en: The repositories will be checked for new, removed or upgraded software packages.
he: המאגרים ייבדקו למציאת חבילות חדשות, משודרגות, או חבילות שהוסרו.

en: The repository information has changed. You have to click on the "Reload" button for your changes to take effect
he: נתוני המאגרים השתנו. יש ללחוץ על "רענון" כדי שהשינויים יוחלו

en: The software on your system is organized in so called <i>packages</i>. The package manager enables you to install, to upgrade or to remove software packages.
he: התכנות במערכת שלך מאורגנות על ידי <i>חבילות</i>.  מנהל החבילות מאפשר לך להתקין, לשדרג ולהסיר חבילות.

en: There is another synaptic running in interactive mode. Please close it first.
he: קיים תהליך synaptic אחר שרץ במצב אינטראקטיבי. יש לסגור אותו תחילה.

en: There is another synaptic running in non-interactive mode. Please wait for it to finish first.
he: קיים תהליך synaptic אחר שרץ במצב לא אינטראקטיבי. יש להמתין תחילה לסיומו.

en: This application is supported by the distribution
he: יישום זה נתמך על ידי ההפצה

en: This behavior can be changed in the preferences later.
he: אפשר לשנות התנהגות זו במאפיינים מאוחר יותר.

en: This is your last opportunity to look through the list of marked changes before they are applied.
he: זאת האפשרות האחרונה להסתכל על השינויים לפני שהם מתבצעים.

en: This software is licensed under the terms of the GNU General Public License, Version 2
he: תוכנה זאת מורשת תחת הרישיון GNU General Public License (GPL) גרסה 2

en: This usually means that another package management application (like apt-get or aptitude) is already running. Please close that application first.
he: בעיה זו לרב נגרמת כיוון שיישום אחר לניהול חבילות (כמו apt-get או aptitude)פועל כעת. יש לסגור יישום זה קודם.

en: This will abort the operation and may leave the system in a broken state. Are you sure you want to do that?
he: בחירה זו תבטל את הפעולה ועלולה להשאיר את המערכת במצב שבור. האם לעשות זאת?

en: To be downgraded
he: לשדרוג מטה

en: To be installed
he: להתקנה

en: To be kept
he: להשארה

en: To be re-installed
he: להתקנה

en: To be removed
he: להסרה

en: To be upgraded
he: לשדרוג

en: Translated by
he: תורגם על ידי

en: Trying to recover from package failure
he: מתבצע ניסיון התאוששות משגיאה בחבילות

en: Type
he: סוג

en: URI
he: כתובת

en: URI:
he: כתובת:

en: U_nmark
he: _ביטול סימון

en: U_nmark All
he: _ביטול סימון של הכל

en: Unable to change to %s
he: נכשל בעת שינוי אל %s

en: Unable to correct dependencies
he: לא יכול לתקן תלויות

en: Unable to correct missing packages
he: לא יכול לתקן חבילות חסרות

en: Unable to create a tmp file
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני

en: Unable to get exclusive lock
he: לא ניתן להשיג נעילה בלעדית

en: Unable to locate any package files. Perhaps this is not an APT enabled disc.
he: לא יכול למצוא חבילות. אולי תקליטור זה אינו כולל מאגר APT.

en: Unable to lock the download directory
he: לא יכול לנעול את ספריית ההורדה

en: Unable to lock the list directory
he: לא יכול לנעול את ספריית הרשימה

en: Unable to mark upgrades
    Check your system for errors.
he: לא יכול לסמן שדרוגים
    יש לבדוק את המערכת לשגיאות.

en: Unable to read %s
he: נכשל בעת קריאת %s

en: Unable to read the cdrom database %s
he: לא יכול לקרוא את בסיס הנתונים מהתקליטור %s

en: Unchanged
he: ללא שינוי

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown source type
he: סוג מקור לא ידוע

en: Unmark
he: ביטול סימון

en: Unmounting CD-ROM...
he: מנתק תקליטור...

en: Upgradable
he: ניתן לשדרוג

en: Upgradable (upstream)
he: ניתן לשדרוג (לגרסה חדשה)

en: Upgradable:
he: ניתנות לעדכון:

en: Usage: synaptic [options]
he: שימוש: synaptic [options]

en: Use custom application font
he: שימוש בגופן מותאם אישית

en: Use custom terminal font
he: שימוש בגופן מסוף מותאם אישית

en: Username
he: שם משתמש

en: Utilities
he: עזרים

en: Value:
he: ערך:

en: Variable:
he: משתנה:

en: Vendor
he: ספק

en: Vendor block %s is invalid
he: בלוק הספק %s אינו חוקי

en: Vendors sign their packages to verify the origin and integrity of the packages. Disabling the verification is a security risk.
he: ספקים חותמים על חבילותיהם על מנת לוודא את מקורן ושלמותן. מניעת הווידוא מהווה מפגע אבטחתי.

en: Vendors...
he: ספקים...

en: Version
he: גרסה

en: Version Control Systems
he: מערכות לבקרת גרסאות

en: Version number
he: מספר גרסה

en: Version:
he: גרסה:

en: Versions
he: גרסאות

en: Video software
he: תוכנות וידאו

en: View package properties
he: צפייה במאפייני חבילה

en: Visible
he: גלוי

en: Visit Homepage
he: ביקור בעמוד הבית

en: Visit the home page at 
    https://github.com/mvo5/synaptic/wiki
he: בקר באתר הבית בכתובת 
    https://github.com/mvo5/synaptic/wiki

en: Waiting for disc...
he: מחכה לתקליטור...

en: Warning
he: אזהרה

en: Web servers
he: שרתי ווב

en: Word Processing
he: עיבוד תמלילים

en: World Wide Web
he: אינטרנט - WWW

en: Writing sources list...
he: שומר רשימת מקורות..

en: Written by
he: נכתב על ידי

en: Xfce Desktop Environment
he: סביבת שולחן העבודה Xfce

en: You are about to install software that <b>can't be authenticated</b>! Doing this could allow a malicious individual to damage or take control of your system.
he: מקור התוכנה המועמדת להתקנה <b>אינו ניתן לאימות</b>! פעולה זו עלולה לאפשר למאן דהוא להזיק למערכת שלך או להשתלט עליה.

en: You are adding the "universe" component.
    
     Packages in this component are not supported. Are you sure?
he: נבחר איזור ה־"universe" נבחר.
    
     חבילות באיזור זה אינן נתמכות. להמשיך?

en: You can mark packages for installation, upgrade or removal in several ways:
he: אפשר לסמן חבילות להתקנה, שדרוג או הסרה בכמה דרכים.

en: You have %d broken package on your system!
    
    Use the "Broken" filter to locate it. | You have %i broken packages on your system!
    
    Use the "Broken" filter to locate them.
he[0]: יש לך חבילה שבורה אחת במערכת!
    
    מומלץ להשתמש במסנן "שבור" כדי לאתר אותה.
he[1]: יש לך %d חבילות שבורות במערכת!
    
    מומלץ להשתמש במסנן "שבור" כדי לאתר אותן.

en: You have to install the package "dwww" to browse the documentation of a package
he: יש צורך להתקין את החבילה "dwww" בשביל לדפדף בתיעוד חבילה

en: You should reload the package information regularly. Otherwise you could miss important security upgrades.
he: כדאי לטעון מחדש את רשימת החבילות לעתים קרובות, כדי שלא להחמיץ עדכוני אבטחה חשובים.

en: Zope/Plone Environment
he: סביבת Zope/Plone

en: _About
he: _אודות

en: _Add CD-ROM...
he: _הוספת תקליטור

en: _Add Repository
he: _הוספת מאגר

en: _Architecture
he: _ארכיטקטורה

en: _Browse Documentation
he: _דפדף בתיעוד

en: _Configure...
he: _הגדרה...

en: _Contents
he: _תוכן

en: _Custom Filters
he: _מסננים מיוחדים

en: _Default Upgrade
he: שדרוג _ברירת המחדל

en: _Delete Cached Package Files
he: מחק חבילות זמניות

en: _Delete downloaded packages after installation
he: _מחיקת קובצי החבילות לאחר ההתקנה

en: _Description
he: _תיאור

en: _Deselect All
he: _ביטול בחירת הכל

en: _Download Changelog
he: _רישום הורדות

en: _Download package files only
he: הור_דת קובצי החבילות בלבד

en: _Edit
he: _עריכה

en: _File
he: _קובץ

en: _Filters
he: _מסננים

en: _Fix Broken Packages
he: _תקן חבילות שבורות

en: _Force Version
he: _חייב גרסה

en: _Force Version...
he: קבע גרסה...

en: _Help
he: _עזרה

en: _Hide
he: _הסתר

en: _Hide Details
he: ה_סתרת הפרטים

en: _History
he: _היסטוריה

en: _Icons Only
he: _סמלים בלבד

en: _Invert All
he: _הפוך הכל

en: _Keep
he: _שמירה

en: _Keep history
he: _שמירת ההיסטוריה

en: _Leave all downloaded packages in the cache
he: _שמירת כל החבילות המורדות במטמון

en: _Lock Version
he: _נעילת גרסה

en: _Mark
he: _סימון

en: _Mark All Upgrades...
he: סימון כל ה_שדרוגים...

en: _Only delete packages which are no longer available
he: יש ל_מחוק רק חבילות שאינן זמינות יותר במאגרים

en: _Package
he: _חבילה

en: _Properties
he: _מאפיינים

en: _Quick Introduction
he: _הקדמה מהירה

en: _Quit
he: _יציאה

en: _Read Markings...
he: _קריאת שינויים...

en: _Redo
he: בצ_ע שוב

en: _Reload
he: _רענון

en: _Reload Package Information
he: _רענון נתוני החבילות

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: _Repositories
he: _מאגרים

en: _Save Markings
he: _שמור שינויים...

en: _Search
he: _חיפוש

en: _Search...
he: _חיפוש...

en: _Sections
he: _תחומים

en: _Select All
he: בחירת ה_כול

en: _Set Internal Option...
he: הגדרת אפשרות _פנימית...

en: _Settings
he: ה_גדרות

en: _Show Details
he: _הצג פרטים

en: _Smart Upgrade
he: שדרוג _חכם

en: _Terminal Font
he: _גופן מסוף

en: _Text Only
he: _טקסט בלבד

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: _Undo
he: _ביטול

en: _Verify package signatures
he: _אימות החתימות של החבילות

en: bzip2 failed, perhaps the disk is full.
he: התכנה bzip2 נכשלה. אולי הכונן מלא.

en: contrib
he: תוספים

en: couldn't open %s for writing
he: לא יכול לפתוח את %s לכתיבה

en: days
he: ימים

en: dist upgrade Failed
he: שדרוג הפצה נכשל

en: gzip failed, perhaps the disk is full.
he: התכנה gzip נכשלה. אולי הכונן מלא.

en: non free
he: לא חופשי

en: or dependency
he: או תלות

en: translators-credits
he: Diego Iastrubni <elcuco@kdemail.net>, 2004.
    Yuval Tanny <yuvaltanny@mail.co.il>, 2004.
    Lior Kaplan <kaplan@debian.org>, 2004.
    Diego Iastrubni <elcuco@kde.org>, 2005.
    Yaniv Abir <yanivabir@gmail.com>, 2007.
    Yaron Shahrabani <sh.yaron@gmail.com>, 2010.
    Lior Kaplan <kaplan@debian.org>, 2010.
