blueman-project - en to hr translation catalogue (553 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
hr[0]: %(minutes)d minuta
hr[1]: %(minutes)d minute
hr[2]: %(minutes)d minuta

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
hr[0]: %(seconds)d sekunda
hr[1]: %(seconds)d sekunde
hr[2]: %(seconds)d sekunda

en: %(service)s on %(device)s
hr: %(service)s na %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
hr: %d %s %d %s i %d %s

en: 17–33 percent
hr: 17–33 posto

en: 1–17 percent
hr: 1–17 posto

en: 33–50 percent
hr: 33–50 posto

en: 3D Display
hr: 3D zaslon

en: 3D Glasses
hr: 3D naočale

en: 3D Synchronization (3DSP)
hr: 3D usklađivanje (3DSP)

en: 50–67 percent
hr: 50–67 posto

en: 67–83 percent
hr: 67–83 posto

en: 83–99 percent
hr: 83–99 posto

en: <b>%(connections)d Active Connection</b> | <b>%(connections)d Active Connections</b>
hr[0]: <b>%(connections)d aktivno povezivanje</b>
hr[1]: <b>%(connections)d aktivna povezivanja</b>
hr[2]: <b>%(connections)d aktivnih povezivanja</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
hr: <b>Dogodila se greška pri učitavanju priključka. Obavijestite razvijatelje sa sadržajem ove poruke na našoj </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">web stranici.</a>

en: <b>Author:</b>
hr: <b>Autor:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
hr: <b>Automatsko povezivanje:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
hr: <b>Sukobljava se sa:</b>

en: <b>Connect To:</b>
hr: <b>Povezivanje sa:</b>

en: <b>Connected</b>
hr: <b>Povezan</b>

en: <b>DUN Support</b>
hr: <b>DUN podrška</b>

en: <b>Depends on:</b>
hr: <b>Zavisi o:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
hr: <b>Prekidanje povezivanja:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
hr: <b>Preuzeto:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
hr: <b>Prijem datoteke (Slanje datoteke)</b>

en: <b>File:</b>
hr: <b>Datoteka:</b>

en: <b>GSM settings</b>
hr: <b>GSM postavke</b>

en: <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
hr: <b>Kvaliteta povezivosti: %(lq)u%%</b>

en: <b>Log duration:</b>
hr: <b>Trajanje zapisivanja:</b>

en: <b>Log started:</b>
hr: <b>Zapisivanje započelo:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
hr: <b>NAP postavke</b>

en: <b>Name</b>
hr: <b>Naziv</b>

en: <b>Network Settings</b>
hr: <b>Mrežne postavke</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
hr: <b>Nema instaliranih DHCP poslužitelja</b>

en: <b>PAN Support</b>
hr: <b>PAN podrška</b>

en: <b>Plugin description:</b>
hr: <b>Opis priključka:</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
hr: <b>Jačina signala: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>Services</b>
hr: <b>Usluge</b>

en: <b>To:</b>
hr: <b>Na:</b>

en: <b>Total:</b>
hr: <b>Ukupno:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
hr: <b>Postavke prijenosa</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
hr: <b>Snaga prijenosa: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
hr: <b>Isključi _Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
hr: <b>Uključi _Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
hr: <b>Poslano:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
hr: <b>Postavke vidljivosti</b>

en: <b>_Connect</b>
hr: <b>_Poveži</b>

en: <b>_Disconnect</b>
hr: <b>_Prekini povezivanje</b>

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
hr: <big>Odaberite red(ke) i koristite <i>Control + C</i> za kopiranje</big>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
hr: <span size="small">Sljedeći argumenti će biti proslijeđeni:
    Adresa, Naziv, naziv usluge, uuid16s, rfcomm čvor
    Na primjer:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefon, DUN usluga, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s su prikazani kao popis odvojen zarezima
    
    Nakon isključenja uređaja skripta će biti poslana HUP signalom</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
hr: <span weight="bold" size="large">Slanje datoteka putem Bluetootha</span>

en: Accept
hr: Prihvati

en: Accept files from trusted devices
hr: Prihvati datoteke od pouzdanih uređaja

en: Access point
hr: Pristupna točka

en: Adap_ters
hr: Adap_teri

en: Adapter Preferences
hr: Osobitosti adaptera

en: Adapter for this connection is not available
hr: Adapter za ovo povezivanje nije dostupan

en: Adapter selection
hr: Odabir adaptera

en: Adds an exit menu item to quit the applet
hr: Dodaje izbornik izlaza za zatvaranje apleta

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
hr: Dodaje oznaku na ikonu stanja kada je Bluetooth aktivan i prikazuje broj povezivanja u napomenama.

en: Adds disconnect menu items
hr: Dodaje stavke izbornika prekidanja povezivanja

en: Adds standard menu items to the status icon menu
hr: Dodaje uobičajene stavke izbornika u izbornik ikona stanja

en: Advanced Audio
hr: Napredni zvuk

en: Alert Notification Service
hr: Usluga obavijesti upozorenja

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
hr: Dopušta vam nadgledanje (mobilne širokopojasne mreže) upotrebe mrežnog prometa. Korisno za tarifne pakete s ograničenim prijenosom podataka. Ovaj priključak prati svaki uređaj zasebno.

en: Always
hr: Uvijek

en: Always accept
hr: Uvijek prihvati

en: Always visible
hr: Uvijek vidljiv

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
hr: Trajanje otkrivanja u sekundama

en: Appearance
hr: Izgled

en: Applet's transfer service plugin is disabled
hr: Priključak za aplet prijenosa usluge je onemogućen

en: Are you sure you want to reset the counter?
hr: Sigurno želite poništiti brojač?

en: Audio Profile
hr: Zvučni profil

en: Audio Sink
hr: Slivnik zvuka

en: Audio Source
hr: Izvor zvuka

en: Audio and input profiles
hr: Profili ulaza i zvuka

en: Audio/Video
hr: Video/Zvuk

en: Audio/video
hr: Video/Zvuk

en: Authorization request for:
hr: Zahtjev ovjere za:

en: Auto power-on
hr: Automatsko uključivanje

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
hr: Automatski povezano s %(service)s na %(device)s

en: Automatically power on adapters
hr: Automatsko uključivanje adaptera

en: Automation IO
hr: Automatizacija IO

en: Barcode Scanner
hr: Skener barkôda

en: Basic Printing (BPP)
hr: Osnovni ispis (BPP)

en: Battery Service
hr: Usluga baterije

en: Block/Unblock this device
hr: Blokiraj/Odblokiraj ovaj uređaj

en: Blocked
hr: Blokirano

en: Blood Pressure
hr: Tlakomjer

en: Blood Pressure: Arm
hr: Tlakomjer: Ručni

en: Blood Pressure: Wrist
hr: Tlakomjer: Zglobni

en: Blueman Applet
hr: Blueman aplet

en: Blueman Bluetooth Manager
hr: Blueman Bluetooth upravitelj

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
hr: Blueman je GTK+ Bluetooth upravitelj

en: Bluetooth Active
hr: Bluetooth aktivan

en: Bluetooth Adapters
hr: Bluetooth adapteri

en: Bluetooth Authentication
hr: Bluetooth ovjera

en: Bluetooth Device
hr: Bluetooth uređaj

en: Bluetooth Devices
hr: Bluetooth uređaji

en: Bluetooth Disabled
hr: Bluetooth isključen

en: Bluetooth Enabled
hr: Bluetooth uključen

en: Bluetooth File Transfer
hr: Bluetooth prijenos datoteka

en: Bluetooth Manager
hr: Bluetooth upravitelj

en: Bluetooth Network
hr: Bluetooth mreža

en: Bluetooth Turned Off
hr: Bluetooth je isključen

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
hr: Bluetooth mora biti uključen kako bi upravitelj adaptera radio

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
hr: Bluetooth mora biti uključen kako bi upravitelj uređaja radio

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
hr: Bluez pozadinski program nije pokrenut, blueman-manager ne može nastaviti s radom.
    To vjerojatno znači da nema otkrivenih Bluetooth adaptera ili Bluetooth pozadinski program nije pokrenut.

en: Body Composition
hr: Sastav tijela

en: Bond Management
hr: Upravljanje obveznicama

en: BrowseGroupDescriptorServiceClassID
hr: PregledajGrupaOpisnikUslugaKlasaID

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
hr: Usluga pristupa kalendaru, zadacima i bilješkama (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
hr: Poslužitelj obavijesti za kalendar, zadatke i bilješke (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
hr: Profil kalendara, zadataka i bilješka (CTN)

en: Camcorder
hr: Prijenosna kamera

en: Camera
hr: Kamera

en: Cancel Operation
hr: Prekini radnju

en: Cancelling
hr: Prekidanje

en: Car audio
hr: Autoradio

en: Card Reader
hr: Čitač kartica

en: Cellular
hr: Mobitel

en: Characteristic Aggregate Format
hr: Karakterističan skupni format

en: Characteristic Declaration
hr: Izjava o karakteristikama

en: Characteristic Extended Properties
hr: Karakteristična proširena svojstva

en: Characteristic Presentation Format
hr: Karakterističan format prezentacije

en: Characteristic User Description
hr: Karakterističan opis korisnika

en: Client Characteristic Configuration
hr: Karakteristično podešavanje klijenta

en: Combo
hr: Višefunkcionalan uređaj

en: Common ISDN Access (CIP)
hr: Zajednički ISDN pristup (CIP)

en: Computer
hr: Računalo

en: Configuration
hr: Podešavanje

en: Configure Bluetooth Network
hr: Podesi Bluetooth mrežu

en: Configure selected plugin's preferences
hr: Podesi osobitosti odabranih priključaka

en: Configured directory for incoming files does not exist
hr: Postavljeni direktorij za dolazne datoteke ne postoji

en: Configuring networking requires privileges
hr: Podešavanje potrebnih mrežnih dozvola

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Confirm value for authentication:
hr: Potvrdi vrijednost ovjere:

en: Connected
hr: Povezan

en: Connected to %s
hr: Povezan sa %s

en: Connected:
hr: Povezano:

en: Connecting
hr: Povezivanje

en: Connecting…
hr: Povezivanje…

en: Connection Failed:
hr: Neuspjelo povezivanje:

en: Connection to BlueZ failed
hr: Povezivanje s BlueZ neuspjelo

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
hr: Povezuje profile automatskog povezivanja A2DP izvora, A2DP slivnika, i HID-a

en: Continuous Glucose Monitoring
hr: Neprekidni glukometar

en: Controller
hr: Upravljač igre

en: Controls Bluetooth adapter power states
hr: Upravlja stanjem energije Bluetooth adaptera

en: Cordless
hr: Bežični uređaj

en: Cordless Telephony
hr: Bežična telefonija

en: Create pairing with the device
hr: Uparivanje s uređajem

en: Current Time Service
hr: Usluga trenutnog vremena

en: Cycling Power
hr: Snaga pedaliranja

en: Cycling Speed and Cadence
hr: Brzina pedaliranja i ritam

en: Cycling: Cadence Sensor
hr: Biciklizam: Senzor ritma

en: Cycling: Cycling Computer
hr: Biciklizam: Biciklističko računalo

en: Cycling: Power Sensor
hr: Biciklizam: Senzor snage

en: Cycling: Speed Sensor
hr: Biciklizam: Senzor brzine

en: Cycling: Speed and Cadence Sensor
hr: Biciklizam: Senzor ritma i brzine

en: DHCP server type:
hr: Vrsta DHCP poslužitelja:

en: Data activity indication
hr: Pokazatelj aktivnosti podataka

en: Deny
hr: Uskrati

en: Dependency issue
hr: Problem zavisnosti

en: Desktop
hr: Stolno računalo

en: Device Information
hr: Informacije uređaja

en: Device Manager
hr: Upravitelj uređaja

en: Device Name
hr: Naziv uređaja

en: Device did not respond
hr: Uređaj nije odgovorio

en: Dialup Networking (DUN)
hr: Modemsko umrežavanje (DUN)

en: Dialup Settings
hr: Postavke modemskog povezivanja

en: Digital Pen
hr: Digitalna olovka

en: Digitizer Tablet
hr: Tablet s digitalizatorom

en: DirectPrinting (BPP)
hr: Izravno ispisivanje (BPP)

en: DirectPrintingReferenceObjectsService (BPP)
hr: Usluga preporučenog objekata izravnog ispisa (BPP)

en: Disconnect %s
hr: Prekini povezivanje s %s

en: Disconnected
hr: Povezivanje prekinuto

en: Disconnection Failed:
hr: Prekidanje povezivanja neuspjelo:

en: Discoverable timeout
hr: Trajanje otkrivanja

en: Discoverable… %ss
hr: Otkrivanje… %ss

en: Discovering…
hr: Otkrivanje…

en: Display
hr: Zaslon

en: Doll
hr: Lutka

en: ETA:
hr: Procijenjeno vrijeme prijema:

en: Enable Bluetooth
hr: Uključi Bluetooth

en: Enter PIN code for authentication:
hr: Upiši PIN kôd ovjere:

en: Enter passkey for authentication:
hr: Upiši lozinku ovjere:

en: Environmental Sensing
hr: Senzor okoliša

en: Error occurred
hr: Dogodila se greška

en: Error occurred while sending file %s
hr: Dogodila se greška pri slanju datoteke %s

en: Exit
hr: Zatvori

en: External Report Reference
hr: Upućivanje na vanjski izvještaj

en: Failed
hr: Neuspješno

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
hr: Neuspjelo automatsko pokretanje obex usluge. Pozadinski program obex mora biti pokrenut

en: Failed to change profile to %s
hr: Neuspješna promjena profila %s

en: Failed to connect
hr: Neuspjelo povezivanje

en: Failed to obtain an IP address on %s
hr: Neuspjelo dobavljanje IP adrese na %s

en: Fax
hr: Faks

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
hr: Datoteka %(0)s sa %(1)s uspješno primljena

en: File Sender
hr: Pošiljatelj datoteka

en: File received
hr: Datoteka primljena

en: Files received
hr: Datoteke primljene

en: Fingertip
hr: Prstni uređaj

en: Firmware Revision String
hr: Revizija frimvera

en: Forcefully disconnect the device
hr: Prisilno isključi uređaj

en: Fully
hr: Potpuno

en: GNSS Server
hr: GNSS poslužitelj

en: GSM Settings
hr: GSM postavke

en: Game
hr: Igra

en: Gamepad
hr: Upravljač igre

en: Gaming/Toy
hr: Igranje/Igračka

en: Generic Access
hr: Generički pristup

en: Generic Attribute
hr: Generičko svojstvo

en: Generic Audio
hr: Generički zvuk

en: Generic Barcode Scanner
hr: Generički skener barkôda

en: Generic Blood Pressure
hr: Generički tlakomjer

en: Generic Clock
hr: Generički sat

en: Generic Computer
hr: Generičko računalo

en: Generic Continuous Glucose Monitor
hr: Generički neprekidni glukometar

en: Generic Display
hr: Generički zaslon

en: Generic Eye-glasses
hr: Generičke naočale

en: Generic FileTransfer
hr: Generički prijenos datoteka

en: Generic Glucose Meter
hr: Generički glukometar

en: Generic Heart rate Sensor
hr: Generički senzor otkucaja srca

en: Generic Insulin Pump
hr: Generička inzulinska pumpa

en: Generic Keyring
hr: Generički privjesak

en: Generic Media Player
hr: Generički medijski reproduktor

en: Generic Medication Delivery
hr: Dostava generičkih lijekova

en: Generic Networking
hr: Generičko umrežavanje

en: Generic Personal Mobility Device
hr: Generički osobni prijenosni uređaj

en: Generic Phone
hr: Generički telefon

en: Generic Remote Control
hr: Generički daljinski upravljač

en: Generic Tag
hr: Generička oznaka

en: Generic Telephony
hr: Generička telefonija

en: Generic Thermometer
hr: Generički toplomjer

en: Generic Watch
hr: Generički sat

en: Generic: Cycling
hr: Generički: Biciklizam

en: Generic: Outdoor Sports Activity
hr: Generički: Sportske aktivnosti na otvorenom

en: Generic: Pulse Oximeter
hr: Generički: Pulsni oksimetar

en: Generic: Running Walking Sensor
hr: Generički: Senzor za hodanje i trčanje

en: Generic: Weight Scale
hr: Generička: Vaga za težinu

en: Glasses
hr: Naočale

en: Glucose
hr: Glukoza

en: Group Network
hr: Grupna mreža

en: HCR_Print (HCR)
hr: HCR_Ispis (HCR)

en: HCR_Scan (HCR)
hr: HCR_Skener (HCR)

en: HDP Sink
hr: HDP slivnik

en: HDP Source
hr: HDP izvor

en: HTTP Proxy
hr: HTTP proxy

en: Handheld
hr: Ručni uređaj

en: Handsfree
hr: Bezručni uređaj

en: Handsfree Audio Gateway
hr: Zvučni bezručni pristupnik

en: Hardcopy Control Channel
hr: Kanal upravljanja kopirkom

en: Hardcopy Data Channel
hr: Kanal podataka kopirke

en: Hardcopy Notification
hr: Obavijest kopirke

en: HardcopyCableReplacement (HCR)
hr: Promjena kabla kopirke (HCR)

en: Hardware Revision String
hr: Revizija hardvera

en: Headphones
hr: Slušalice

en: Headset
hr: Slušalice s mikrofonom

en: Headset Audio Gateway
hr: Zvučni pristupnik slušalica s mikrofonom

en: Health Thermometer
hr: Toplomjer

en: Heart Rate
hr: Otkucaji srca

en: Heart Rate Sensor: Heart Rate Belt
hr: Senzor otkucaja srca: Pojas otkucaja srca

en: Helmet
hr: Kaciga

en: Hi-Fi audio
hr: Hi-Fi glazbeni uređaj

en: Hidden
hr: Skriven

en: Hide _unnamed devices
hr: Sakrij _neimenovane uređaje

en: High
hr: Visoka

en: Human Interface Device
hr: Uređaj korisničkog sučelja

en: Human Interface Device (HID)
hr: Uređaj korisničkog sučelja (HID)

en: Human Interface Device Service (HID)
hr: Uslug uređaja korisničkog sučelja (HID)

en: IP Address:
hr: IP adresa:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
hr: IP adresa je u sukobu sa sučeljem %s koje ima istu adresu

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
hr: IP adresa se preklapa s podmrežom sučelja %s, koja ima sljedeća podešavanja  %s/%s
    To može prouzrokovati neželjeno ponašanje mreže

en: Imaging
hr: Ispis slika

en: Imaging (BIP)
hr: Ispis slika (BIP)

en: ImagingAutomaticArchive (BIP)
hr: Automatsko arhiviranje ispisa slika (BIP)

en: ImagingReferencedObjects (BIP)
hr: Preporučeni objekti ispisa slika (BIP)

en: ImagingResponder (BIP)
hr: Odgovor ispisa slika (BIP)

en: Immediate Alert
hr: Trenutno upozorenje

en: Include
hr: Obuhvati

en: Incoming Folder:
hr: Dolazna mapa:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
hr: Dolazna datoteka %(0)s sa %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
hr: Dolazna datoteka putem Bluetootha

en: Indoor Positioning
hr: Unutarnje pozicioniranje

en: Input/output error
hr: Izlazno/Ulazna greška

en: Insulin Pen
hr: Inzulinska olovka

en: Insulin Pump, durable pump
hr: Inzulinska pumpa, prijenosna pumpa

en: Insulin Pump, patch pump
hr: Inzulinska pumpa, flasterska pumpa

en: Intercom
hr: Portafon

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
hr: Sučelje %(0)s je povezano na IP adresu %(1)s

en: Internet Protocol Support
hr: Podrška internetskog protokola

en: Invalid IP address
hr: Nevaljana IP adresa

en: IrMC Sync
hr: IrMC usklađivanje

en: IrMC Sync Command
hr: Naredba za IrMC usklađivanje

en: Jacket
hr: Jakna

en: Joystick
hr: Igrača palica

en: Keyboard
hr: Tipkovnica

en: LAN Access Using PPP
hr: LAN pristup koristeći PPP

en: Laptop
hr: Prijenosno računalo

en: Launch DHCP client
hr: Pokreni DHCP klijent

en: Launch PPP daemon
hr: Pokreni PPP pozadinski program

en: Launching DHCP client requires privileges
hr: Pokretanje DHCP klijenta zahtijeva dozvole

en: Launching PPP daemon requires privileges
hr: Pokretanje PPP pozadinskog programa zahtijeva dozvole

en: Link Loss
hr: Gubitak povezivanja

en: Link Quality: %(lq)u%%
hr: Kvaliteta povezivosti: %(lq)u%%

en: Local Services
hr: Lokalne usluge

en: Location Display Device
hr: Uređaj za prikaz lokacije

en: Location Pod
hr: Područje za lokaciju

en: Location and Navigation
hr: Lociranje i navigacija

en: Location and Navigation Display Device
hr: Uređaj za lociranje i navigaciju

en: Location and Navigation Pod
hr: Područje za lociranje i navigaciju

en: Loudspeaker
hr: Zvučnik

en: Low
hr: Niska

en: Make the default adapter temporarily visible
hr: Postavi zadani adapter privremeno vidljivim

en: Manages local network services, like NAP bridges
hr: Upravlja uslugama lokalne mreže, poput NAP mostova

en: Manufacturer Name String
hr: Naziv proizvođača

en: Mark/Unmark this device as trusted
hr: Postavi/Ukloni ovaj uređaj kao pouzdan

en: Maximum items
hr: Najviše stavki

en: Message Access Profile (MAP)
hr: Profil pristupa poruka (NAP)

en: Message Access Server
hr: Poslužitelj za pristup porukama

en: Message Notification Server
hr: Poslužitelj za obavijesti poruka

en: Microphone
hr: Mikrofon

en: Miscellaneous
hr: Ostalo

en: Mobility Scooter
hr: Mobilni skuter

en: Model Number String
hr: Broj modela

en: More
hr: Više

en: Mouse
hr: Miš

en: Much
hr: Jača

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
hr: Protokol višekanalne prilagodbe (MCAP)

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
hr: Profil višeprofilne specifikacije (MPS)

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
hr: Usluga višeprofilne specifikacije (MPS)

en: Network
hr: Mreža

en: Network Access Point
hr: Mrežna pristupna točka

en: Network Access Point (NAP)
hr: Mrežna pristupna točka (NAP)

en: Network _Usage
hr: Upotreba _mreže

en: Next DST Change Service
hr: Usluga promjene sljedećg DST-a

en: No
hr: Ne

en: No audio endpoints registered
hr: Nema registriranih zvučnih krajnjih točka

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
hr: Statistika upotrebe trenutno je nedostupna. Najprije pokušaj uspostaviti povezivanje, a zatim provjeri ovu stranicu.

en: Not Connected
hr: Nije povezano

en: Not available
hr: Nedostupno

en: Not currently supported with this setup
hr: Trenutačno nije podržano s ovom postavkom

en: Not specified
hr: Nije navedeno

en: Number:
hr: Broj:

en: OBEX File Transfer
hr: OBEX prijenos datoteka

en: OBEX Object Push
hr: OBEX slanje objekta

en: Object Transfer
hr: Prijenos objekata

en: Open
hr: Otvori

en: Open Location
hr: Otvori lokaciju

en: Optimal
hr: Pogodna

en: Pager
hr: Dojavljivač

en: Pair
hr: Upari

en: Paired
hr: Upareno

en: Pairing PIN code for
hr: Uparivanje PIN kôda za

en: Pairing passkey for
hr: Uparivanje lozinke za

en: Pairing request
hr: Zahtjev za uparivanje

en: Pairing request for %s
hr: Zahtjev uparivanja za %s

en: Pairing request for device:
hr: Zahtjev za uparivanje uređaja:

en: Pairing request for:
hr: Zahtjev uparivanja za:

en: Palm
hr: Palm uređaj

en: Peripheral
hr: Periferni uređaji

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
hr: Željeni parametri povezivanja perifernih uređaja

en: Peripheral Privacy Flag
hr: Oznaka privatnosti perifernih uređaja

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone Alert Status Service
hr: Usluga statusa telefonskog upozorenja

en: Phonebook Access (PBAP)
hr: Pristup adresaru (PBAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
hr: Pristup adresaru (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
hr: Pristup adresaru (PBAP) - PSE

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
hr: Provjeri postoji li "<b>%s</b>" direktorij ili ga postavi s blueman-services. Do tada će se koristiti "%s" kao zadani

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
hr: Priključak <b>"%(0)s"</b> zavisi o <b>%(1)s</b>. Učitavanje <b>%(1)s</b> će još ukloniti <b>"%(0)s"</b>.
    Nastavi?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
hr: Priključak <b>%(0)s</b> je u sukobu sa <b>%(1)s</b>. Učitavanje <b>%(1)s</b> će ukloniti <b>%(0)s</b>.
    Nastavi?

en: Plugins
hr: Priključci

en: PnP Information
hr: PnP informacije

en: Pointing
hr: Pokazivački uređaj

en: Poor
hr: Slaba

en: Portable audio
hr: Prijenosni glazbeni uređaj

en: Powered Wheelchair
hr: Invalidska kolica s pogonom

en: Primary Service
hr: Glavna usluga

en: Printer
hr: Pisač

en: Printing Status (BPP)
hr: Stanje ispisa (BPP)

en: Proprietary
hr: Vlasnički

en: Provides DBus API for other Blueman components
hr: Omogućuje DBus API za ostale Blueman komponente

en: Provides OBEX file transfer capabilities
hr: Omogućuje mogućnosti OBEX prijenosa datoteka

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
hr: Omogućuje StatusNotifierItem za prikazivanje ikone stanja

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
hr: Omogućuje osnovni dhcp klijent za Bluetooth PAN povezivanja.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
hr: Omogućuje izbornik za aplet i API za druge priključke u svrhu manipuliranja

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
hr: Omogućuje stavku izbornika za postavljanje zadanog adaptera u privremeno vidljiv način rada, kada je adapter postavljen na sakriveno po zadanome

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
hr: Omogućuje stavku izbornika koja sadrži posljednja korištena povezivanja u svrhu bržeg pristupa

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
hr: Omogućuje osnovnu podršku za povezivanje na internet putem DUN profila.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
hr: Omogućuje usluge lozinke i ovjere za BlueZ pozadinski program

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
hr: Omogućuje podršku za modemsko umrežavanje (DUN) s Modemskim i Mrežnim upraviteljem

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
hr: Omogućuje podršku za Umrežavanje osobnog područja (PAN) predstavljenu u Mrežnom upravitelju 0.8

en: Public Browse Group
hr: Grupa javnog pregledavanja

en: Pulse Oximeter
hr: Pulsni oksimetar

en: R_ename device…
hr: P_reimenuj uređaj…

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
hr[0]: Primljena %(files)d datoteka u pozadini
hr[1]: Primljene %(files)d datoteke u pozadini
hr[2]: Primljeno %(files)d datoteka u pozadini

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
hr[0]: Primljena još %(files)d datoteka u pozadini
hr[1]: Primljene još %(files)d datoteke u pozadini
hr[2]: Primljeno još %(files)d datoteka u pozadini

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
hr: Jačina signala: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiving file
hr: Prijem datoteke

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
hr: Prijem datoteke %(0)s sa %(1)s

en: Recent _Connections
hr: Nedavna _povezivanja

en: Recommended
hr: Preporučeno

en: Reconnection Address
hr: Adresa ponovnog povezivanja

en: Reference Time Update Service
hr: Preporučena usluga nadopune vremena

en: ReferencePrinting (BPP)
hr: Preporučeno ispisivanje (BPP)

en: ReflectedUI (BPP)
hr: Reflektirano korisničko sučelje (BPP)

en: Reject
hr: Uskrati

en: Remote Control
hr: Daljinsko upravljanje

en: Remote Control Target
hr: Odredište daljinskog upravljanja

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove this device from the known devices list
hr: Ukloni ovaj uređaj s popisa poznatih uređaja

en: Rename device
hr: Preimenuj uređaj

en: Renew IP Address
hr: Obnovi IP adresu

en: Report Reference
hr: Upućivanje na izvještaj

en: Resource temporarily unavailable
hr: Resurs je privremeno nedostupan

en: Retry
hr: Pokušaj ponovno

en: Running Speed and Cadence
hr: Brzina trčanja i ritam

en: Running Walking Sensor: In-Shoe
hr: Senzor za hodanje i trčanje: Unutar obuće

en: Running Walking Sensor: On-Hip
hr: Senzor za hodanje i trčanje: Na kuku

en: Running Walking Sensor: On-Shoe
hr: Senzor za hodanje i trčanje: Na obući

en: SIM Access (SAP)
hr: SIM pristup (SAP)

en: S_ort By
hr: R_azvrstaj po

en: Scan Parameters
hr: Pretraga parametra

en: Scanner
hr: Skener

en: Script to execute on connection
hr: Skripta za pokretanje pri povezivanju

en: Search
hr: Pretraži

en: Search for nearby devices
hr: Pretraži uređaje u blizini

en: Searching
hr: Pretraživanje

en: Secondary Service
hr: Pomoćna usluga

en: Select Device
hr: Odaberi uređaj

en: Select audio profile for PulseAudio
hr: Odaberite profil zvuka za PulseAudio

en: Select folder for incoming file transfers
hr: Odaberi mapu za dolazne prijenose datoteka

en: Send File
hr: Pošalji datoteku

en: Send _Files to Device
hr: Pošalji _datoteku na uređaj

en: Send _note
hr: Pošalji _napomenu

en: Send a _File…
hr: Pošalji _datoteku…

en: Send a text note
hr: Pošalji tekstnu napomenu

en: Send file(s) to the device
hr: Pošalji datoteku(e) na uređaj

en: Send note
hr: Pošalji napomenu

en: Sending File
hr: Slanje datoteke

en: Serial Number String
hr: Serijski broj

en: Serial Port
hr: Serijski ulaz

en: Serial Port %s
hr: Serijski ulaz %s

en: Serial port connected
hr: Serijski ulaz priključen

en: Serial port connection script failed
hr: Neuspješno pokretanje skripte povezivanja serijskog ulaza

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
hr: Usluga serijskog ulaza na uređaju <b>%s</b> sada će biti dostupna putem <b>%s</b>

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Server Characteristic Configuration
hr: Karakteristično podešavanje poslužitelja

en: Service Changed
hr: Usluga se promijenila

en: Service Preferences
hr: Osobitosti usluga

en: Service:
hr: Usluga:

en: ServiceDiscoveryServerServiceClassID
hr: UslugaOtkrivanjePoslužiteljUslugaKlasaID

en: Set Bluetooth Adapter Properties
hr: Postavi svojstva Bluetooth adaptera

en: Set RfKill State
hr: Postavi RfKill stanje

en: Set-top box
hr: TV dekôder/prijemnik

en: Setting RfKill State requires privileges
hr: Postavljanje RfKill stanja zahtijeva dozvole

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
hr: Treba li se Bluetooth automatski uključiti?

en: Show _Statusbar
hr: Prikaži _traku stanja

en: Show _Toolbar
hr: Prikaži _alatnu traku

en: Show device information
hr: Prikaži informacije uređaja

en: Show input
hr: Prikaži unos

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
hr: Prikazuje obavijesti radne površine kada se uređaj poveže ili prekine povezivanje.

en: Shows network traffic usage
hr: Prikazuje korištenje mrežnog prometa

en: Skip
hr: Preskoči

en: Smartphone
hr: Pametni telefon

en: Software Revision String
hr: Revizija softvera

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
hr: Standardan rukovatelj SPP profilom povezivanja, dopušta pokretanje prilagođenih radnji

en: Sub-optimal
hr: Manje pogodna

en: Success!
hr: Uspješno!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
hr: Uspješno povezan sa <b>DUN</b> uslugom na <b>%(0)s.</b>
    Mreža je sada dostupna putem <b>%(1)s</b>

en: Switches Bluetooth killswitch status to match Bluetooth power state. Allows turning Bluetooth back on from an icon that shows its status; provided it isn't unplugged by the system, or physically.
hr: Prebacuje status prekidača za zatvaranje Bluetootha kako bi se podudarao sa stanjem napajanja Bluetootha. Omogućuje ponovno uključivanje Bluetootha pomoću ikone koja pokazuje njegovo stanje; pod uvjetom da nije isključen od strane sustava ili fizički iz napajanja.

en: System ID
hr: ID sustava

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
hr: Privremeno onemogućuje čuvara zaslona kad je Bluetooth upravljač za igre povezan.

en: Temporarily visible
hr: Privremeno vidljiv

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
hr: Najveći broj stavki nedavnih povezivanja koja će se prikazati u izborniku.

en: There was a problem launching script %s
    %s
hr: Pojavio se problem pokretanja skripte %s
    %s

en: Thermometer: Ear
hr: Toplomjer: Za uši

en: This should be overwritten
hr: Ovo bi se trebalo prebrisati

en: Too much
hr: Najjača

en: Total data received and rate of transmission
hr: Ukupno primljenih podataka i brzina prijenosa

en: Total data sent and rate of transmission
hr: Ukupno poslanih podataka i brzina prijenosa

en: Toy
hr: Igračka

en: Traffic statistics
hr: Statistika prometa

en: Transfer
hr: Prijenos

en: Transfer failed
hr: Prijenos neuspio

en: Transfer of file %(0)s failed
hr: Prijenos datoteke %(0)s neuspio

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
hr: Snaga prijenosa: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Transport Discovery
hr: Otkrivanje prijenosa

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
hr: Automatsko povezivanje s uslugom podešavanja pri pokretanju svakih 60 sekundi.

en: Trust
hr: Pouzdan

en: Trusted
hr: Pouzdano

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
hr: Pokušaj dobavljanja IP adrese na %s
    Malo pričekajte…

en: Turn off all adapters
hr: Isključi sve adaptere

en: Turn on all adapters
hr: Uključi sve adaptere

en: Tx Power
hr: Tx snaga

en: Uncategorized
hr: Bez kategorije

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unspecified
hr: Neodređen

en: Untrust
hr: Nepouzdan

en: User Data
hr: Korisnički podaci

en: Valid Range
hr: Valjani raspon

en: Vehicle
hr: Vozilo

en: Very High
hr: Vrlo visoka

en: Video Conferencing
hr: Video konferencija

en: Video Distribution
hr: Distribucija videa

en: Video Sink
hr: Slivnik videa

en: Video Source
hr: Izvor videa

en: Video camera
hr: Video kamera

en: Video conferencing
hr: Video konferencija

en: Video display and loudspeaker
hr: Video zaslon i zvučnik

en: Video monitor
hr: Video nadzor

en: VideoConferencingGW (VCP)
hr: Video konferencija GW (VCP)

en: WAP Client
hr: WAP klijent

en: Watch: Sports Watch
hr: Sat: Sportski sat

en: Wearable
hr: Prenosivi uređaj

en: Weight Scale
hr: Vaga za težinu

en: Wrist watch
hr: Ručni sat

en: Wrist-Worn
hr: Zglobni uređaj

en: Yes
hr: Da

en: _Added
hr: _Dodavanju

en: _Apply
hr: _Primijeni

en: _Block
hr: _Blokiraj

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Descending
hr: _Silazno

en: _Device
hr: _Uređaj

en: _Devices
hr: _Uređaji

en: _Exit
hr: _Zatvori

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Info
hr: _Informacije

en: _Local Services
hr: _Lokalne usluge

en: _Make Discoverable
hr: _Omogući otkrivanje

en: _Name
hr: _Nazivu

en: _OK
hr: _U redu

en: _Pair
hr: _Upari

en: _Plugins
hr: _Priključci

en: _Preferences
hr: _Osobitosti

en: _Remove…
hr: _Ukloni…

en: _Report a Problem
hr: _Prijavite problem

en: _Reset
hr: _Vrati izvorno

en: _Search
hr: _Pretraži

en: _Stop
hr: _Zaustavi

en: _Trust
hr: _Pouzdan

en: _Unblock
hr: _Odblokiraj

en: _Untrust
hr: _Nepouzdan

en: _View
hr: P_ogled

en: applet
hr: aplet

en: day | days
hr[0]: dan
hr[1]: dana
hr[2]: dana

en: hour | hours
hr[0]: sat
hr[1]: sata
hr[2]: sati

en: minute | minutes
hr[0]: minuta
hr[1]: minute
hr[2]: minuta

en: no
hr: ne

en: obexd not available
hr: obexd nije dostupan

en: yes
hr: da
