KDE 4.4 - en to hu translation catalogue (313 entries)

en:  megabytes
hu:  megabájt

en: %1 file | %1 files
hu[0]: %1 fájl
hu[1]: %1 fájl

en: &Archive
hu: &Archiválás

en: &Automatically create subfolders
hu: Az almappák a&utomatikus létrehozása

en: &File
hu: &Fájl

en: &Help
hu: &Súgó

en: &Preserve paths when extracting
hu: Az elérési utak megőr&zése kibontáskor

en: &Settings
hu: &Beállítások

en: (c) 1997-2019, The Ark Developers
hu: © Az Ark fejlesztői, 1997-2019.

en: , %1 folder | , %1 folders
hu[0]: , %1 mappa
hu[1]: , %1 mappa

en: <b>Job Description</b>
hu: <b>Leírás</b>

[ctx: @action]
en: About Viewer Component
hu: Az előnézet komponens névjegye

[ctx: @action:button]
en: Add
hu: Hozzáadás

[ctx: @action:button]
en: Don't Open
hu: Ne nyissa meg

[ctx: @action:button]
en: Open as Read-Only
hu: Megnyitás csak olvashatóként

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
hu: Előnézet szövegként

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract
hu: &Kibontás

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
hu: &Tulajdonságok

[ctx: @action:inmenu]
en: &Test Integrity
hu: Integritás&teszt

[ctx: @action:inmenu]
en: E&xtract All
hu: Összes &kibontása

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Copy As...
hu: Másolat mentése másként…

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Information Panel
hu: Információs panel megjelenítése

[ctx: @action:inmenu Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress
hu: Tömörítés

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
hu: Kibontás ide

[ctx: @action:inmenu Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract
hu: Kibontás

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress to...
hu: Tömörítés ide…

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive here
hu: Kibontás ide

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive here, autodetect subfolder
hu: Kibontás ide, almappa automatikus felismerése

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive to...
hu: Kibontás ide…

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Add &Comment]
en: Edit &Comment
hu: M&egjegyzés szerkesztése

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Edit &Comment]
en: Add &Comment
hu: &Megjegyzés hozzáadása

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
hu: <filename>%1</filename> már létezik, de nem mappa, hanem fájl.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
hu: <filename>%1</filename> egy könyvtár.

[ctx: @info]
en: Archive corrupted or insufficient permissions.
hu: Az archívum sérült, vagy a jogosultságok nem megfelelőek.

[ctx: @info]
en: Ark can extract archives to local destinations only.
hu: Az Ark csak helyi célokra tud kibontani archívumokat.

[ctx: @info]
en: Ark does not currently support ISO files with UDF filesystem.
hu: Az Ark jelenleg nem támogatja az UDF-fájlrendszerű ISO-fájlokat.

[ctx: @info]
en: Could not compress entry, operation aborted.
hu: A bejegyzés tömörítése nem sikerült, művelet megszakítva.

[ctx: @info]
en: Could not move the extracted file to the destination directory. | Could not move the extracted files to the destination directory.
hu[0]: A kibontott fájl nem helyezhető át a célmappába.
hu[1]: A kibontott fájlok nem helyezhetőek át a célmappába.

[ctx: @info]
en: Could not open the archive for writing entries.
hu: Nem sikerült az archívumot megnyitni bejegyzések írásához.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename>. Check whether you have write permission.
hu: A(z) <filename>%1</filename> nem írható felül. Ellenőrizze, hogy van-e írási jogosultsága.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression level.
hu: Nem sikerült beállítani a tömörítési szintet.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression method.
hu: Nem sikerült beállítani a tömörítési eljárást.

[ctx: @info]
en: Deleting this file is not undoable. Are you sure you want to do this? | Deleting these files is not undoable. Are you sure you want to do this?
hu[0]: Biztosan ezt szeretné? A törölt fájl véglegesen elveszik.
hu[1]: Biztosan ezt szeretné? A törölt fájlok véglegesen elvesznek.

[ctx: @info]
en: Extraction failed because the disk is full.
hu: A kibontás nem sikerült, mert a lemez betelt.

[ctx: @info]
en: Extraction failed: Incorrect password
hu: Sikertelen kicsomagolás: hibás jelszó

[ctx: @info]
en: Failed to create a temporary file for writing data.
hu: Nem sikerült létrehozni átmeneti fájlt az adatok írásához.

[ctx: @info]
en: Failed to locate program <filename>%1</filename> on disk.
hu: Nem található a következő program a lemezen: <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Fatal error, extraction aborted.
hu: Végzetes hiba, kibontás megszakítva.

[ctx: @info]
en: Loading the archive <filename>%1</filename> failed with the following error:<nl/><message>%2</message>
hu: A(z) <filename>%1</filename> archívum betöltése nem sikerült, a hibaüzenet:<nl/><message>%2</message>

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
hu: Már létezik <filename>%1</filename> nevű archívum. Szeretné felülírni?

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> could not be loaded, as it was not possible to read from it.
hu: A(z) <filename>%1</filename> archívum nem tölthető be, mivel nem lehetett abból olvasni.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> does not exist anymore, therefore it cannot be copied to the specified location.
hu: A(z) <filename>%1</filename> archívumot nem sikerült a megadott mappába másolni. Már nem létezik az archívum.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> is password protected. Please enter the password.
hu: Az archívum (<filename>%1</filename>) jelszóval védett, kérjük adja meg.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
hu: A(z) <filename>%1</filename> archívum nem található.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> will be created as soon as you add a file.
hu: A(z) <filename>%1</filename> archívum azonnal létrejön, amint ad hozzá fájlt.

[ctx: @info]
en: The archive could not be extracted to <filename>%1</filename> because Ark can only extract to local destinations.
hu: Az archívum nem bontható ki a(z) <filename>%1</filename> helyre, mivel az Ark csak helyi célra tud kibontani.

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
hu: Nem sikerült elmenteni az archívumot <filename>%1</filename> néven. Próbálja meg más helyre menteni.

[ctx: @info]
en: The archive is empty or Ark could not open its content.
hu: Az archívum üres, vagy az Ark nem tudta megnyitni a tartalmát.

[ctx: @info]
en: The archive you're trying to open is corrupt.<nl/>Some files may be missing or damaged.
hu: A megnyitni kívánt archívum sérült.<nl/>Néhány fájl hiányzik, vagy hibás.

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
hu: Már létezik <filename>%1</filename> nevű mappa, biztosan folytatni szeretné a kibontást?

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
hu: Nem sikerült létrehozni ezt a mappát: <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>.
hu: Hiba történt a(z) <filename>%1</filename> kibontásakor.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>. Any further archive will not be extracted.
hu: Hiba történt a(z) <filename>%1</filename> kibontásakor. A további archívumok nem lesznek kibontva.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>
hu: Hiba történt a(z) <filename>%1</filename> kibontásakor:<nl/><message>%2</message>

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Any further archive will not be extracted.
hu: Hiba történt a(z) <filename>%1</filename> kibontásakor:<nl/><message>%2</message><nl/>A további archívumok nem lesznek kibontva.

[ctx: @info Error in a message box]
en: Could not compress entry.
hu: A bejegyzés tömörítése nem sikerült.

[ctx: @info:tooltip]
en: Adding files to existing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.<nl/><nl/>Extract the files and create a new archive if you want to add files.
hu: Fájlok hozzáadása jelszóval védett, fejléc titkosítása nélküli archívumokhoz jelenleg nem támogatott.<nl/><nl/>Bontsa ki a fájlokat, és hozzon létre egy új archívumot.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add files to the archive
hu: Kattintson rá, ha fájlokat szeretne hozzáadni az archívumhoz

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add or edit comment
hu: Kattintson rá megjegyzés hozzáadásához vagy szerkesztéséhez

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open the selected file with an external program
hu: Kattintson rá a kijelölt fájl megnyitásához egy külső programmal

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to preview the selected file
hu: Kattintson rá a kijelölt fájl előnézetéhez

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to see properties for archive
hu: Kattintson rá az archívum tulajdonságainka megjelenítéséhez

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to test the archive for integrity
hu: Kattintson rá az archívum integritásának teszteléséhez

[ctx: @info:tooltip]
en: Testing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.
hu: Jelszóval védett, fejléc titkosítása nélküli archívumok tesztelése jelenleg nem támogatott.

[ctx: @title:group]
en: Extract
hu: Kibontás

[ctx: @title:tab]
en: Extraction
hu: Kibontás

[ctx: @title:tab]
en: General
hu: Általános

[ctx: @title:tab]
en: Plugins
hu: Bővítmények

[ctx: @title:tab]
en: Previews
hu: Előnézetek

[ctx: @title:window]
en: Add Files
hu: Fájlok hozzáadása

[ctx: @title:window]
en: Add Files to %1
hu: Fájlok hozzáadása ehhez: %1

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
hu: Nem hozható létre előnézet

[ctx: @title:window]
en: Corrupt archive
hu: Sérült archívum

[ctx: @title:window]
en: Delete File | Delete Files
hu[0]: Fájl törlése
hu[1]: Fájlok törlése

[ctx: @title:window]
en: Extract
hu: Kibontás

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
hu: A fájl már létezik

[ctx: @title:window]
en: File Exists
hu: A fájl létezik

[ctx: @title:window]
en: File Modified
hu: Fájl módosítva

[ctx: @title:window]
en: Properties for %1
hu: A(z) %1 tulajdonságai

[ctx: @title:window]
en: Save Copy As
hu: Másolat mentése másként

en: Add &Files...
hu: Fájlok hozzá&adása…

en: Add the specified files to 'filename'. Create archive if it does not exist. Quit when finished.
hu: Hozzáadja a megadott fájlokat az adott nevű archívumhoz. Ha még nem létezik ilyen nevű archívum, létrehozza. Végül kilép.

en: Adding comment
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Adding files is not supported for this archive.
hu: Fájlok hozzáadása ehhez az archívumhoz nem támogatott.

en: Advanced Options
hu: Speciális beállítások

en: Advanced editing functionalities
hu: Speciális szerkesztőfunkciók

en: All &files
hu: Min&den fájl

en: Archive
hu: Archiválás

en: Archive contents will be read, and if detected to not be a single folder or a single file archive, a subfolder with the name of the archive will be created.
hu: Beolvassa az archívumot, és ellenőrzi, hogy csak egy mappát vagy egyetlen fájlt tartalmaz-e. Ha egynél többet, akkor létrehoz egy almappát az archívum nevével.

en: Archive name:
hu: Archívum neve:

en: Archive type:
hu: Archívumtípus:

en: Ark cannot open symlinks.
hu: Az Ark nem tud megnyitni szimbolikus linkeket.

en: Ark does not currently support testing this archive.
hu: Az Ark jelenleg nem támogatja ennek az archívumnak a tesztelését.

en: Ask for password before showing the list of files in the archive
hu: Jelszó kérése az archívum fájllistájának megjelenítése előtt

en: Automatically choose a filename, with the selected suffix (for example rar, tar.gz, zip or any other supported types)
hu: Automatikusan fájlnevet választ a megadott kiterjesztéssel (pl. rar, tar.gz, zip)

[ctx: BLAKE2 hash code]
en: BLAKE2 checksum
hu: BLAKE2 ellenőrzőösszeg

[ctx: CRC hash code]
en: CRC checksum
hu: CRC ellenőrzőösszeg

en: Calculating...
hu: Számolás…

en: Change the current dir to the first entry and add all other entries relative to this one.
hu: Az első bejegyzés mappájába vált, és a többi bejegyzést ehhez képest relatív elérési úttal veszi fel.

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose how to extract all the files in the archive
hu: Kattintson rá a kibontási ablak megnyitásához. Meg lehet adni az összes fájlhoz, hogyan legyen kibontva

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
hu: Kattintson rá a kibontási ablak megnyitásához. Meg lehet adni, hogy minden fájl ki legyen-e bontva vagy csak a kijelöltek.

en: Close &Ark after extraction
hu: Az &Ark bezárása kicsomagolás után

en: Close Ark after extraction
hu: Az Ark bezárása kicsomagolás után

en: Close Ark after extraction.
hu: Az Ark bezárása kicsomagolás után.

en: Closing preview
hu: Az előnézet bezáródik

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Comment has been modified.
hu: A megjegyzés módosítva.

en: Compress to Archive
hu: Tömörítés

en: Compressing a file | Compressing %1 files
hu[0]: Egy fájl tömörítése
hu[1]: %1 fájl tömörítése

en: Compression
hu: Tömörítés

[ctx: Compression method]
en: Method
hu: Eljárás

en: Compression method(s):
hu: Tömörítés eljárás(ok):

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
hu: Tömörítési arány

en: Compression ratio:
hu: Tömörítési arány:

en: Copying a file | Copying %1 files
hu[0]: Egy fájl másolása
hu[1]: %1 fájl másolása

en: Could not load the archive because it contains ill-formed entries and might be a malicious archive.
hu: Nem sikerült betölteni az archívumot, mivel rosszul formázott bejegyzéseket tartalmaz, és ártalmas lehet.

en: Could not write to destination <filename>%1</filename>.<nl/>Check whether you have sufficient permissions.
hu: Nem sikerült írni a(z) <filename>%1</filename> célhelyre.<nl/>Ellenőrizze, hogy megfelelő jogosultságai vannak-e.

en: Create New Archive
hu: Új archívum létrehozása

en: Create New Archive...
hu: Új archívum létrehozása…

en: Create multi-volume archive
hu: Több archívum létrehozása

en: Default action when opening archive entries.
hu: Alapértelmezett művelet archívumbejegyzések megnyitásakor.

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
hu[0]: Egy fájl törlése az archívumból
hu[1]: %1 fájl törlése

en: Description
hu: Leírás

en: Destination
hu: Cél

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
hu: A kibontás célmappája. Alapértelmezés szerint az archívum mappája, ha nincs más megadva.

en: Disable preview for files larger than:
hu: Előnézet kikapcsolása az ennél nagyobb fájlokhoz:

en: Don't ask again.
hu: Ne kérdezze többet.

en: E&xtraction into subfolder:
hu: Kibontás &almappába:

en: Encryption method:
hu: Titkosítási mód:

en: Entries with the same names can't be pasted to the same destination.
hu: Az egyező nevű bejegyzések nem illeszthetőek be ugyanarra a helyre.

en: Error during extraction
hu: Hiba történt kibontás közben

en: Extension:
hu: Kiterjesztés:

en: Extract
hu: Kibontás

en: Extract All Files
hu: Minden fájl kibontása

en: Extract To...
hu: Kibontás ide…

en: Extract here
hu: Kibontás ide

en: Extract multiple archives
hu: Több archívum kibontása

en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry
hu: Kibontás almappába, ha az archívum több, mint egy legfelső szintű bejegyzést tartalmaz

en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry.
hu: Kibontás almappába, ha az archívum több, mint egy legfelső szintű bejegyzést tartalmaz.

en: Extracting Files
hu: Fájlok kibontása

en: Extracting all files
hu: Minden fájl kibontás

en: Extracting one file | Extracting %1 files
hu[0]: Egy fájl kibontása
hu[1]: %1 fájl kibontása

en: Extraction Dialog
hu: Kibontási párbeszédablak

en: Extraction failed due to an unknown error.
hu: A kibontás ismeretlen hiba miatt meghiúsult.

en: Extraction failed due to one or more corrupt files. Any extracted files may be damaged.
hu: A kibontás meghiúsult egy vagy több sérült fájl miatt. Minden kibontott fájl hibás lehet.

en: Extraction failed due to unsupported compression method (%1).
hu: A kibontás nem támogatott titkosítási mód miatt megszakadt (%1).

en: Extraction failed due to unsupported encryption method.
hu: A kibontás nem támogatott titkosítási mód miatt megszakadt.

en: Extraction failed.
hu: A kibontás meghiúsult.

en: Extraction failed. Make sure that enough space is available.
hu: Sikertelen kibontás. Ellenőrizze, hogy van-e elég szabad hely.

en: Extraction failed. Make sure you provided the correct password and that enough space is available.
hu: Sikertelen kibontás. Ellenőrizze, hogy helyes jelszót adott-e meg, és van-e elég szabad hely.

en: Extraction of the entry:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>failed with the error message:<nl/>    %2<nl/><nl/>Do you want to continue extraction?<nl/>
hu: A bejegyzés kibontása:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>meghiúsult a következő hibaüzenettel:<nl/>    %2<nl/><nl/>Szeretné folytatni a kibontást?<nl/>

en: Failed to add entry: %1
hu: Nem sikerült hozzáadni a bejegyzést: %1

en: Failed to copy entry: %1
hu: Nem sikerült másolni a bejegyzést: %1

en: Failed to create directory: %1
hu: Nem sikerült létrehozni a mappát: %1

en: Failed to delete entry: %1
hu: Nem sikerült törölni a bejegyzést: %1

en: Failed to find all archive volumes.
hu: Nem sikerült megtalálni az összes archívumkötetet.

en: Failed to load a suitable plugin. Make sure any executables needed to handle the archive type are installed.
hu: Nem található megfelelő bővítmény. Ellenőrizze, hogy minden, az archívumtípus kezeléséhez szükséges program telepítve van-e.

en: Failed to locate entry: %1
hu: Nem található a bejegyzés: %1

en: Failed to move entry: %1
hu: Nem sikerült áthelyezni a bejegyzést: %1

en: Failed to open '%1':<nl/>%2
hu: A(z) „%1” megnyitása nem sikerült:<nl/>%2

en: Failed to open archive: %1
hu: Nem sikerült megnyitni az archívumot: %1

en: Failed to open file for writing: %1
hu: Nem sikerült megnyit a fájlt írásra: %1

en: Failed to read data for entry: %1
hu: Nem sikerült olvasni a bejegyzés adatait: %1

en: Failed to read metadata for entry: %1
hu: Nem sikerült olvasni a bejegyzés metaadatait: %1

en: Failed to set compression options for entry: %1
hu: Nem sikerült beállítani a bejegyzés tömörítési opcióit: %1

en: Failed to set metadata for entry: %1
hu: Nem sikerült beállítani a bejegyzés metaadatait: %1

en: Failed to write archive.
hu: Nem sikerült írni az archívumot.

en: Failed to write data for entry: %1
hu: Nem sikerült írni a bejegyzés adatait: %1

[ctx: File permissions]
en: Mode
hu: Mód

[ctx: File version]
en: Version
hu: Verzió

[ctx: File's group]
en: Group
hu: Csoport

[ctx: File's owner username]
en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Filename can't contain slashes and can't be equal to "." or ".."
hu: A fájlnév nem tartalmazhat perjelet, és nem lehet „.” vagy „..”

en: Filename:
hu: Fájlnév:

en: Files with the following paths already exist. Do you want to continue overwriting them?
hu: Fájlok a következő elérési utakkal már léteznek. Szeretné folytatni azok felülírását?

en: Files with the following paths already exist. Remove them if you really want to overwrite.
hu: Fájlok a következő elérési utakkal már léteznek. Távolítja el azokat, ha biztosan szeretne felülírni.

en: Files/Folders to Compress
hu: Tömörítendő fájlok és mappák

en: Folder exists
hu: Már létezik ilyen nevű mappa

en: Folder:
hu: Mappa:

en: Folders can't be moved into themselves.
hu: A mappák nem helyezhetőek át önmagukba.

en: Form
hu: Űrlap

en: Former Maintainer
hu: Korábbi karbantartó

en: Former maintainer
hu: Korábbi karbantartó

en: Group:
hu: Csoport:

en: Has comment:
hu: Van megjegyzés:

en: How the main window is divided.
hu: A főablak felosztása.

en: Icons
hu: Ikonok

en: Ideas, help with the icons
hu: Ötletek, segítség az ikonok készítésénél

en: Incorrect password, please try again.
hu: A jelszó nem megfelelő, próbálja meg még egyszer.

en: Incorrect password.
hu: A jelszó hibás.

en: Information Panel
hu: Jellemzők panel

en: It is not possible to set compression level for the %1 format.
hu: A(z) %1 formátum esetén nem lehet megadni a tömörítési szintet.

en: It is not possible to set compression method for the %1 format.
hu: A(z) %1 formátum esetén nem lehet megadni a tömörítési eljárást.

en: Job Tracker
hu: Feladatkövető

en: KDE Archiving tool
hu: KDE fájltömörítő alkalmazás

en: Last modified:
hu: Utoljára módosítva:

en: Level:
hu: Szint:

en: List supported MIME types.
hu: Támogatott MIME-típusok listázása.

en: Listing the archive failed.
hu: Az archívum listázása meghiúsult.

en: Loading archive
hu: Archívum betöltése

en: MD5 hash:
hu: MD5-üzenetkivonat:

en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: Maintainer
hu: Karbantartó

en: Maintainer, KF5 port
hu: Karbantartó, KF5 port

en: Method:
hu: Eljárás:

en: Mime-type:
hu: MIME-típus:

en: Moving a file | Moving %1 files
hu[0]: Egy fájl áthelyezése
hu[1]: %1 fájl áthelyezése

en: Moving a folder into itself
hu: Mappa áthelyezése önmagába

en: Multi-volume Archive
hu: Többkötetes archívum

en: Multi-volume:
hu: Többkötetes:

en: Name
hu: Név

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
hu: Név

en: No archive loaded
hu: Nincs betöltve archívum

en: No input files were given.
hu: Nincs megadva bemeneti fájl.

en: No suitable plugin found. Ark does not seem to support this file type.
hu: Nem található megfelelő bővítmény. Az Ark úgy tűnik, nem támogatja ezt a fájltípust.

en: Not enough memory for loading the archive.
hu: Nincs elég memória az archívum betöltéséhez.

en: Number of entries:
hu: Bejegyzések száma:

en: One file selected | %1 files selected
hu[0]: Egy fájl kijelölve
hu[1]: %1 fájl kijelölve

en: One or more wrong checksums
hu: Egy vagy több hibás ellenőrzőösszeg.

en: Open &destination folder after extraction
hu: A célmappa megny&itása a kibontás végén

en: Open destination folder after extraction
hu: A célmappa megnyitása a kibontás végén

en: Open destination folder after extraction.
hu: A célmappa megnyitása a kibontás végén.

en: Open the fi&le with associated application
hu: Fáj&l megnyitása a társított alkalmazással

en: Opened read-only:
hu: Csak olvashatóan megnyitva:

en: Options
hu: Beállítások

en: Owner:
hu: Tulajdonos:

en: Packed size:
hu: Csomagolt méret:

en: Password Protection
hu: Jelszavas védelem

en: Password-protected:
hu: Jelszóval védett:

en: Please check your permissions to create it.
hu: Ellenőrizze a létrehozási jogosultságokat.

en: Please wait while the preview is being closed...
hu: Egy kis türelmet, az előnézet bezáródik…

en: Pre&view the file with internal previewer
hu: Fájl elő&nézete a beépített nézőkével

en: Preserve paths when extracting
hu: Az elérési utak megőrzése kibontáskor

en: Preserve paths when extracting.
hu: Az elérési utak megőrzése kibontáskor.

en: Preview file size limit in megabytes.
hu: Fájlelőnézeti méretkorlát megabájtokban.

en: Protection of the archive with password is not possible with the %1 format.
hu: Az archívum jelszavas védelme nem lehetséges a(z) %1 formátum esetén.

en: Protection of the list of files is not possible with the %1 format.
hu: A fájllista védelme nem lehetséges a(z) %1 formátum esetén.

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
hu: Bekér egy archívumnevet, létrehozza az archívumot, hozzáadja a kijelölt fájlokat és végül kilép.

en: Quick Extract To...
hu: Gyors kitömörítés ide…

en: Retry
hu: Ismét

en: SHA-1 hash:
hu: SHA-1 üzenetkivonat:

en: SHA-256 hash:
hu: SHA-256 üzenetkivonat:

en: Save
hu: Mentés

en: Sele&cted files only
hu: &Csak a kiválasztott fájlokat

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
hu: Beállítóablak a hozzáadás és kibontás műveletekhez

en: Show a warning when creating zip archives with AES encryption
hu: Figyelmeztetés megjelenítése AES titkosított ZIP-archívumok készítésekor

en: Some Information about the job
hu: Jellemzők

en: Source archive
hu: Forrásarchívum

en: Symbolic Link
hu: Szimbolikus link

en: Target:
hu: Cél:

en: Test Results
hu: Teszteredmények

en: Testing archive
hu: Archívum tesztelése

en: The %1 format does not support multi-volume archives.
hu: A(z) %1 formátum nem támogatja a többkötetes archívumokat.

en: The archive failed the integrity test.
hu: Az archívum integritástesztje sikertelen.

en: The archive passed the integrity test.
hu: Az archívum integritástesztje sikeres.

en: The archive reader could not be initialized.
hu: Nem sikerült inicializálni az archívumbeolvasót.

en: The archive writer could not be initialized.
hu: Nem sikerült inicializálni az archívumkiírót.

en: The chosen password does not match the given verification password.
hu: A választott jelszó nem egyezik a megadott ellenőrzési jelszóval.

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
hu: Az Ark nem támogatja ezt a tömörítési típust: „%1”

en: The destination argument will be set to the path of the first file supplied.
hu: A célargumentum az elsőként megadott fájl elérési útja lesz.

en: The file <filename>%1</filename> was modified. Do you want to update the archive?
hu: A(z) <filename>%1</filename> fájl módosult. Szeretné frissíteni az archívumot?

en: The following files could not be extracted:
hu: Nem sikerült kibontani a következő fájlokat:

en: The internal viewer cannot preview this file.
hu: A beépített megjelenítő nem tud előnézetet készíteni a fájlhoz.

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
hu: A belső megjelenítő nem tud előnézetet létrehozni ehhez a fájltípushoz.<nl/>(%1)<nl/><nl/>Szeretné megpróbálni megjeleníteni sima szövegként?

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
hu: A belső megjelenítő nem tud előnézetet létrehozni ehhez az ismeretlen fájltípushoz.<nl/><nl/>Szeretné megpróbálni megjeleníteni sima szövegként?

en: The plugin cannot be used because one or more required executables are missing. Check your installation.
hu: A bővítmény nem használható, mivel egy vagy több szükséges állomány hiányzik. Ellenőrizze a telepítését.

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
hu: Almappa nevében nem szerepelhet „/” karakter.

en: This encryption method may not be supported by older archiving software.
hu: Ezt a titkosítási módot a régebbi archiváló szoftverek nem biztos, hogy támogatják.

[ctx: Timestamp]
en: Date
hu: Dátum

en: Type archive name...
hu: Írja be az archívum nevét…

en: Type to search...
hu: Írja ide a keresett szöveget…

en: Type:
hu: Típus:

en: URLs to open.
hu: A megnyitandó URL-címek.

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
hu: Nem található az Ark objektum, ellenőrizze, telepítve vannak-e a szükséges csomagok.

en: Unknown file type
hu: Ismeretlen fájltípus

en: Unknown size
hu: Ismeretlen méret

en: Unpacked size:
hu: Kibontott méret:

en: Unrar reported a non-RAR archive. The installed unrar version (%1) is old. Try updating your unrar.
hu: Az Unrar egy nem RAR-típusú archívumot jelzett. A telepített unrar verzió (%1) régi. Próbálja meg frissíteni.

en: Use the batch interface instead of the usual dialog. This option is implied if more than one url is specified.
hu: Párbeszédablak helyett egy kötegelt feldolgozáshoz kialakított kezelőfelület jelenik meg. Ha egynél több URL van megadva, automatikusan aktiválódik.

en: Volume size:
hu: Kötetméret:

en: Welcome to Ark
hu: Üdvözli az Ark

en: When clicking a file in an archive or pressing the Return key:
hu: Fájlra kattintáskor egy archívumban vagy a Return billentyű lenyomásakor:

en: Whether to check by default the extraction into subfolder checkbox in the Extraction Dialog, when the archive has more than one top-level entry.
hu: A kibontás almappába jelölőnégyzet bejelölése a kibontási párbeszédablakban, ha az archívum több, mint egy legfelső szintű bejegyzést tartalmaz.

en: Whether to limit the preview according to file size.
hu: Előnézet korlátozása a fájlméret alapján.

en: Whether to show a warning when creating zip archives with AES encryption.
hu: Figyelmeztetés megjelenítése AES titkosított ZIP-archívumok készítésekor.

en: Whether to show the information panel.
hu: Információs panel megjelenítése.

en: Wrong password.
hu: Hibás jelszó.

en: You can only add local files to an archive.
hu: Csak helyi fájlokat adhat az archívumhoz.

en: You need to either supply a filename for the archive or a suffix (such as rar, tar.gz) with the <command>--autofilename</command> argument.
hu: Meg kell adni az archívum fájlnevét vagy egy kiterjesztést (például rar, tar.gz) és az <command>--autofilename</command> argumentumot.

en: Your unrar executable is version %1, which is too old to handle this archive. Please update to a more recent version.
hu: Az unrar verziója %1, amely túl régi ennek az archívumnak a kezeléséhez. Frissítse egy újabb verzióra.

en: bkisofs code
hu: bkisofs kód

[ctx: extraction folder]
en: Destination
hu: Cél

en: no
hu: nem

en: only file contents (%1)
hu: csak fájltartalom (%1)

[ctx: open a file with external program]
en: Open &With...
hu: Megnyitás &mással…

[ctx: referred to compression method]
en: unknown
hu: ismeretlen

[ctx: the argument is a file extension (the period is not a typo)]
en: Automatically add .%1
hu: A .%1 hozzáadása automatikusan

[ctx: to open an archive]
en: Open Archive
hu: Archívum megnyitása

[ctx: to open an archive]
en: Open Archive...
hu: Archívum megnyitása…

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
hu: &Előnézet

en: yes
hu: igen

en: yes (%1 volumes)
hu: igen (%1 kötet)

en: yes (%1)
hu: igen (%1)
