Audacious - en to hu translation catalogue (312 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
hu: 
    (További üzenetek el vannak rejtve.)

en: %1 files selected
hu: %1 fájl kiválasztva

en: %d channel | %d channels
hu[0]: %d csatorna
hu[1]: %d csatorna

en: %d file found | %d files found
hu[0]: %d fájl található
hu[1]: %d fájl található

en: %s Settings
hu: %s beállítások

en: (character encoding error)
hu: (karakterkódolási hiba)

en: (unknown title)
hu: (ismeretlen cím)

en: <b>Album Art</b>
hu: <b>Albumborító</b>

en: <b>Behavior</b>
hu: <b>Viselkedés</b>

en: <b>Compatibility</b>
hu: <b>Kompatibilitás</b>

en: <b>Export</b>
hu: <b>Exportálás</b>

en: <b>Metadata</b>
hu: <b>Metaadat</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
hu: <b>Egyéb</b>

en: <b>Network Settings</b>
hu: <b>Hálózati beállítások</b>

en: <b>Output Settings</b>
hu: <b>Kimeneti beállítások</b>

en: <b>Playlist</b>
hu: <b>Lejátszólista</b>

en: <b>Popup Information</b>
hu: <b>Felbukkanó információk</b>

en: <b>Proxy Configuration</b>
hu: <b>Proxy beállítása</b>

en: <b>Recording Settings</b>
hu: <b>Felvételi beállítások</b>

en: <b>ReplayGain</b>
hu: <b>Lejátszási erősítés</b>

en: <b>Song Display</b>
hu: <b>Szám megjelenítése</b>

en: ALBUM - TITLE
hu: ALBUM - CÍM

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
hu: ELŐADÓ - ALBUM - CÍM

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
hu: ELŐADÓ - ALBUM - SZÁM. CÍM

en: ARTIST - TITLE
hu: ELŐADÓ - CÍM

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
hu: ELŐADÓ [ ALBUM ] - SZÁM. CÍM

en: About %s
hu: A(z) %s névjegye

en: About Audacious
hu: Az Audacious névjegye

en: Acid Jazz
hu: Acid jazz

en: Acid Rock
hu: Acid rock

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add Files
hu: Fájlok hozzáadása

en: Add Folder
hu: Mappa hozzáadása

en: Add URL
hu: URL hozzáadása

en: Add files to a temporary playlist
hu: Fájlok hozzáadása egy ideiglenes lejátszólistához

en: Add files to the playlist
hu: Fájlok hozzáadása a lejátszó listához

en: Add folders nested within playlist files
hu: A lejátszólista fájlokba ágyazott mappák hozzáadása

en: Add folders recursively
hu: Mappák hozzáadása rekurzívan

en: Adjust volume by:
hu: Hangerő állítása:

en: Advance when the current song is deleted
hu: Továbblépés, ha a jelenlegi zeneszám törlésre kerül

en: Advanced
hu: Speciális

en: After applying ReplayGain
hu: A lejátszási erősítés alkalmazása után

en: After applying effects
hu: Az effektek alkalmazása után

en: After applying equalization
hu: A hangszínszabályozás alkalmazása után

en: Album Artist
hu: Album előadó

en: Album artist
hu: Album előadó

en: Amplify all files:
hu: Összes fájl erősítése:

en: Amplify untagged files:
hu: Címkézetlen fájlok erősítése:

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Arabic
hu: Arab

en: Artist
hu: Előadó

en: As decoded
hu: Dekódolt

en: Audacious Settings
hu: Audacious beállítások

en: Audacious is running in GTK (legacy) mode.
hu: Az Audacious GTK (régi) módban fut.

en: Audacious is running in Qt mode.
hu: Az Audacious Qt módban fut.

en: Audio
hu: Hang

en: Audio CD, track %s
hu: Audio CD, %s. szám

en: Auto character encoding detector for:
hu: Automatikus karakterkódolás felismerése ennél:

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Baltic
hu: Balti

en: Based on shuffle
hu: Véletlenszerű sorrend alapján

en: Bit depth:
hu: Bitmélység:

en: Bitrate
hu: Bitráta

en: Bitrate:
hu: Bitráta:

en: Browse
hu: Böngészés

en: Buffer size:
hu: Pufferméret:

en: C_lear history
hu: _Előzmények törlése

en: C_lose on jump
hu: Bezárás _ugrás után

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cannot load %s: unsupported file name extension.
hu: A(z) %s nem tölthető be: a fájlkiterjesztés nem támogatott.

en: Cannot save %s: unsupported file name extension.
hu: A(z) %s nem menthető: a fájlkiterjesztés nem támogatott.

en: Category
hu: Kategória

en: Chamber Music
hu: Kamarazene

en: Channels
hu: Csatornák

en: Chinese
hu: Kínai

en: Choose File
hu: Fájl választása

en: Choose Folder
hu: Mappa választása

en: Cl_ear
hu: _Törlés

en: Classical
hu: Klasszikus

en: Clear the playlist when opening files
hu: Lejátszólista törlése fájlok megnyitásakor

en: Close _dialog on add
hu: _Párbeszédablak bezárása hozzáadás után

en: Close _dialog on open
hu: _Párbeszédablak bezárása megnyitás után

en: Codec
hu: Kodek

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Composer
hu: Zeneszerző

en: Confirm Overwrite
hu: Felülírás megerősítése

en: Copy
hu: Másolás

en: Credits
hu: Köszönet

en: Custom
hu: Egyéni

en: Custom string:
hu: Egyéni karakterlánc:

en: Date
hu: Dátum

en: Death Metal
hu: Death metal

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Delete Selected
hu: Kiválasztott törlése

en: Description
hu: Leírás

en: Disco
hu: Diszkó

en: Display the jump-to-song window
hu: A „számhoz ugrás” ablak megjelenítése

en: Display the main window
hu: Főablak megjelenítése

en: Do not load metadata for songs until played
hu: A dal lejátszásáig ne töltse be a metaadatokat

en: Do you want to permanently remove “%s”?
hu: Biztos, hogy véglegesen törli ezt: "%s"?

en: EQF File ...
hu: EQF fájl …

en: Easy Listening
hu: Easy listening

en: Effect
hu: Effekt

en: Enable ReplayGain
hu: Lejátszási erősítés engedélyezése

en: Enable audio stream recording with %s
hu: Hangfolyam felvételének engedélyezése ezzel: %s

en: Enable proxy usage
hu: Proxyhasználat engedélyezése

en: Enter URL:
hu: URL megadása:

en: Enter time (minutes:seconds):
hu: Idő megadása (perc:másodperc):

en: Equalizer
hu: Hangszínszabályzó

en: Equalizer Presets
hu: Hangszínszabályzó előbeállítások

en: Error
hu: Hiba

en: Error loading %s.
hu: Hiba a(z) %s betöltésekor.

en: Error loading plugin
hu: Hiba a bővítmény betöltésekor

en: Error opening %s:
    %s
hu: Hiba a(z) %s megnyitáskor:
    %s

en: Error opening output stream
hu: Hiba a kimeneti folyam megnyitásakor

en: Error playing %s:
    %s
hu: Hiba a(z) %s lejátszásakor:
    %s

en: Error reading %s:
    %s
hu: Hiba a(z) %s olvasásakor
    %s

en: Error recording output stream
hu: Hiba a kimeneti folyam rögzítésekor

en: Error saving %s.
hu: Hiba a(z) 1%s mentésekor.

en: Error writing tag(s).
hu: Hiba a címke/címkék írása közben.

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
hu: Ezen szavaknak megfelelő képek kizárása (vesszővel elválasztva):

en: Export
hu: Exportálás

en: Export Playlist
hu: Lejátszólista exportálása

en: Fallback character encodings:
hu: Tartalék karakterkódolások:

en: File name
hu: Fájlnév

en: File path
hu: Fájl elérési útja

en: Filter:
hu: Szűrő:

en: Floating point
hu: Lebegőpontos

en: Format:
hu: Formátum:

en: Function
hu: Funkció

en: GTK (legacy) mode is unavailable in this build.
hu: A GTK (régi) mód nem érhető el ebben az összeállításban.

en: Gangsta Rap
hu: Gengszter rap

en: General
hu: Általános

en: Genre
hu: Műfaj

en: Greek
hu: Görög

en: Guess missing metadata from file path
hu: A hiányzó metaadatok kitalálása az elérési útból

en: Hard Rock
hu: Kemény rock

en: Heavy Metal
hu: Heavy metal

en: Hebrew
hu: Héber

en: Import
hu: Importálás

en: Import Playlist
hu: Lejátszólista importálása

en: Info
hu: Információ

en: Information
hu: Információk

en: Input
hu: Bemenet

en: Interface:
hu: Felület:

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
hu: \ (visszaper jel) mappahatárolóként értelmezése

en: Invalid access mode
hu: Érvénytelen hozzáférési mód

en: Invalid audio format
hu: Érvénytelen hangformátum

en: Invalid file name
hu: Érvénytelen fájlnév

en: Japanese
hu: Japán

en: Jump to Song
hu: Ugrás számra

en: Jump to Time
hu: Ugrás időpontra

en: Korean
hu: Koreai

en: Length
hu: Hossz

en: Level
hu: Szint

en: License
hu: Licenc

en: Load
hu: Betöltés

en: Load EQF File
hu: EQF fájl betöltése

en: Load Preset File
hu: Előbeállítás fájl betöltése

en: Log Inspector
hu: Napló vizsgáló

en: Log Level:
hu: Naplózási szint:

en: Message
hu: Üzenet

en: Metadata
hu: Metaadatok

en: Mode:
hu: Mód:

en: MusicBrainz ID
hu: MusicBrainz felhasználó

en: N/A
hu: –

en: Network
hu: Hálózat

en: New Age
hu: New age

en: New Playlist
hu: Új lejátszólista

en: New Wave
hu: Új hullám

en: No audio recording plugin available
hu: Nincs elérhető hangrögzítő bővítmény

en: No files found.
hu: Fájl nem található.

en: None
hu: Nincs

en: Now Playing
hu: Most játszott

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open Files
hu: Fájlok megnyitása

en: Open Folder
hu: Mappa megnyitása

en: Open URL
hu: URL megnyitása

en: Open files in a temporary playlist
hu: Fájlok megnyitása egy ideiglenes lejátszólistában

en: Output plugin:
hu: Kimeneti bővítmény:

en: Overwrite %s?
hu: Felülírja ezt: %s?

en: Pause if playing, play otherwise
hu: Lejátszás esetén szüneteltetés, különben lejátszás

en: Pause instead of resuming immediately
hu: Szünet helyett azonnali folytatás

en: Pause playback
hu: Lejátszás szüneteltetése

en: Performer
hu: Előadó

en: Playlist
hu: Lejátszólista

en: Please select one preset to export.
hu: Kérem válasszon előbeállítást exportáláshoz.

en: Please type a filename extension or select a format from the drop-down list.
hu: Írjon be egy kiterjesztést, vagy válasszon egy formátumot a legördülő listából.

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Polish
hu: Lengyel

en: Popup delay (tenths of a second):
hu: Felbukkanó ablak késleltetése (tizedmásodperc):

en: Preamp
hu: Előerősítés

en: Preset File ...
hu: Előbeállítás fájl …

en: Preset files (*.preset *.eqf *.q1)
hu: Előbeállító fájlok (*.preset *.eqf *.q1)

en: Presets ...
hu: Előbeállítások …

en: Prevent clipping (recommended)
hu: Vágás megakadályozása (ajánlott)

en: Print debugging messages (may be used twice)
hu: Hibakeresési üzenetek kiírása (kétszer is használható)

en: Probe content of files with no recognized file name extension
hu: A fájlok tartalmának vizsgálata, ha nem ismert a fájl kiterjesztése

en: Proxy hostname:
hu: Proxy gépnév:

en: Proxy password:
hu: Proxy jelszó:

en: Proxy username:
hu: Proxy felhasználónév:

en: Punk Rock
hu: Punk rock

en: Qt mode is unavailable in this build.
hu: Qt mód nem elérhető ebben az összeállításban.

en: Quality
hu: Minőség

en: Quality:
hu: Minőség:

en: Queue Manager
hu: Várakozási sor kezelő

en: Quit on playback stop
hu: Kilépés a lejátszás megállásakor

en: Record stream:
hu: Folyam rögzítése:

en: Recording Date
hu: Rögzítés dátuma

en: Recording Year
hu: Rögzítés éve

en: Remove Playlist
hu: Lejátszólista törlése

en: Rename Playlist
hu: Lejátszólista átnevezése

en: Reset to Zero
hu: Nullázás

en: Restart in GTK (legacy) mode
hu: Újraindítás GTK (régi) módban

en: Restart in Qt mode
hu: Újraindítás Qt módban

en: Resume playback on startup
hu: Lejátszás folytatása indításkor

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revert Changes
hu: Változtatások visszavonása

en: Rhythm and Blues
hu: Rhythm and blues

en: Rock and Roll
hu: Rock and roll

en: Run in GTK mode
hu: Futtatás GTK módban

en: Run in Qt mode
hu: Futtatás Qt módban

en: Russian
hu: Orosz

en: Save
hu: Mentés

en: Save EQF File
hu: EQF fájl mentése

en: Save Preset
hu: Előbeállítás mentése

en: Save Preset File
hu: Előbeállítás fájl mentése

en: Save error
hu: Mentési hiba

en: Save successful
hu: Sikeres mentés

en: Search depth:
hu: Keresési mélység:

en: Search for images matching song file name
hu: A dal fájlnevével megegyező képek keresése

en: Search for images matching these words (comma-separated):
hu: Ezen szavaknak megfelelő képek keresése (vesszővel elválasztva):

en: Search recursively
hu: Keresés rekurzívan

en: Seek error
hu: Tekerési hiba

en: Select Format by Extension
hu: Formátum kiválasztása kiterjesztés alapján

en: Select instance to run/control
hu: Válassza ki a futtatandó/vezérelendő példányt

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Set Font
hu: Betűkészlet beállítása

en: Show command-line help
hu: Parancssori súgó megjelenítése

en: Show hours separately (1:30:00 vs. 90:00)
hu: Óraelválasztó megjelenítése (1:300:00 vagy 90:00)

en: Show leading zeroes (02:00 vs. 2:00)
hu: Vezető nullák megjelenítése (2:00 helyett 02:00)

en: Show popup information
hu: Felbukkanó információs ablak megjelenítése

en: Show song numbers
hu: A dalok számának megjelenítése

en: Show time scale for current song
hu: Aktuális dal idősávjának megjelenítése

en: Show version
hu: Verzió megjelenítése

en: Skip to next song
hu: Ugrás a következő számhoz

en: Skip to previous song
hu: Ugrás az előző számhoz

en: Soft clipping
hu: Szoftveres vágás

en: Song Info
hu: Dal információk

en: Standard input
hu: Szabványos bemenet

en: Start playback
hu: Lejátszás indítása

en: Start without a graphical interface
hu: Indítás grafikus felület nélkül

en: Step forward/backward by:
hu: Előre/visszalépés:

en: Stereo
hu: Sztereó

en: Stop playback
hu: Lejátszás megállítása

en: Stream recording must be configured in Audio Settings before it can be used.
hu: A hangfolyam felvételét be kell állítani a Hangbeállításokban, mielőtt az használható lenne.

en: Swing
hu: Szving

en: TITLE
hu: CÍM

en: TITLE - ARTIST
hu: CÍM - ELŐADÓ

en: TITLE - ARTIST - ALBUM
hu: CÍM - ELŐADÓ - ALBUM

en: Taiwanese
hu: Tajvani

en: Technical
hu: Műszaki

en: Title
hu: Cím

en: Title format:
hu: Címformátum:

en: Track
hu: Szám

en: Track %d
hu: %d. szám

en: Track Number
hu: Sorszám

en: Track number
hu: Szám sorszáma

en: Transport
hu: Átvitel

en: Turkish
hu: Török

en: Un_queue
hu: _Kiszedés a sorból

en: Unknown URI scheme
hu: Ismeretlen URI séma

en: Unknown option: %s
hu: Ismeretlen kapcsoló: %s

en: Unknown option: -%c
hu: Ismeretlen kapcsoló: -%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
hu: Használat: audacious [KAPCSOLÓ] … [FÁJL] …

en: Use SOCKS proxy
hu: SOCKS proxy használata

en: Use authentication with proxy
hu: Hitelesítés használata a proxyval

en: Use relative paths when possible
hu: Használjon relatív útvonalakat, amikor csak lehetséges

en: Use software volume control (not recommended)
hu: Szoftveres hangerőszabályzás használata (nem ajánlott)

en: Visualization
hu: Megjelenítés

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: What would you like to call this playlist?
hu: Mi legyen a lejátszólista neve?

en: Working ...
hu: Folyamatban …

en: Year
hu: Év

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Add
hu: _Hozzáadás

en: _Auto-fill empty fields
hu: _Üres mezők automatikus kitöltése

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Don’t ask again
hu: _Ne kérdezze többször

en: _Enable
hu: _Engedélyezés

en: _Export
hu: _Exportálás

en: _Filter:
hu: Szű_rő:

en: _Import
hu: _Importálás

en: _Jump
hu: _Ugrás

en: _Next
hu: _Következő

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: _Overwrite
hu: _Felülírás

en: _Plugins ...
hu: _Bővítmények …

en: _Previous
hu: _Előző

en: _Queue
hu: _Sorba állítás

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Rename
hu: Át_nevezés

en: _Revert
hu: _Visszaállítás

en: _Save
hu: _Mentés

en: _Save %1 files
hu: _%1 fájl mentése

en: _Save to history
hu: _Mentés az előzmények közé

en: _Set
hu: _Beállítás

en: _Settings
hu: _Beállítások

en: _Unqueue
hu: _Kiszedés a sorból

en: percent
hu: százalék

en: seconds
hu: másodperc
