blueman-project - en to hu translation catalogue (491 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
hu[0]: %(minutes)d perc
hu[1]: %(minutes)d perc

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
hu[0]: %(seconds)d másodperc
hu[1]: %(seconds)d másodperc

en: %(service)s on %(device)s
hu: %(service)s ezen: %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
hu: %d %s %d %s és %d %s

en: 17–33 percent
hu: 17-33 százalék

en: 1–17 percent
hu: 1-17 százalék

en: 33–50 percent
hu: 33-50 százalék

en: 3D Display
hu: 3D megjelenítő

en: 3D Glasses
hu: 3D szemüveg

en: 50–67 percent
hu: 50-67 százalék

en: 67–83 percent
hu: 67-83 százalék

en: 83–99 percent
hu: 83-99 százalék

en: <b>%(connections)d Active Connection</b> | <b>%(connections)d Active Connections</b>
hu[0]: <b>%(connections)d aktív kapcsolat</b>
hu[1]: <b>%(connections)d aktív kapcsolat</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
hu: <b>Hiba lépett fel a bővítmény betöltésekor. Jelezze a fejlesztőknek, ennek az üzenetnek a tartalmával </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">weboldalunkon.</a>

en: <b>Author:</b>
hu: <b>Szerző:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
hu: <b>Automatikus csatlakozás:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
hu: <b>Ütközik ezzel:</b>

en: <b>Connect To:</b>
hu: <b>Csatlakozva ehhez:</b>

en: <b>Connected</b>
hu: <b>Csatlakozva</b>

en: <b>DUN Support</b>
hu: <b>DUN támogatás</b>

en: <b>Depends on:</b>
hu: <b>Függ ettől:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
hu: <b>Leválasztás:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
hu: <b>Letöltve:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
hu: <b>Fájlfogadás (külső indítású)</b>

en: <b>File:</b>
hu: <b>Fájl:</b>

en: <b>GSM settings</b>
hu: <b>GSM beállítások</b>

en: <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
hu: <b>Kapcsolat minősége: %(lq)u%%</b>

en: <b>Log duration:</b>
hu: <b>Naplózás időtartama:</b>

en: <b>Log started:</b>
hu: <b>Naplózás elindult:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
hu: <b>NAP beállítások</b>

en: <b>Name</b>
hu: <b>Név</b>

en: <b>Network Settings</b>
hu: <b>Hálózati beállítások</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
hu: <b>Nincs telepített DHCP kiszolgáló</b>

en: <b>PAN Support</b>
hu: <b>PAN támogatás</b>

en: <b>Plugin description:</b>
hu: <b>Bővítmény leírása:</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
hu: <b>Jelerősség: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>Services</b>
hu: <b>Szolgáltatások</b>

en: <b>To:</b>
hu: <b>Cél:</b>

en: <b>Total:</b>
hu: <b>Összesen:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
hu: <b>Átviteli beállítások</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
hu: <b>Átvitel-teljesítményszint: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
hu: <b>Bluetooth _kikapcsolása</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
hu: <b>Bluetooth _bekapcsolása</b>

en: <b>Uploaded:</b>
hu: <b>Feltöltve:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
hu: <b>Láthatósági beállítás</b>

en: <b>_Connect</b>
hu: <b>_Csatlakozás</b>

en: <b>_Disconnect</b>
hu: <b>_Leválasztás</b>

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
hu: <big>Válassza ki a sorokat és használja a <i>Control + C</i> billentyűkombinációt a másoláshoz</big>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
hu: <span size="small"> A következő argumentumok kerülnek átadásra:
    cím, név, szolgáltatás név, uuid16s, rfcomm csomópont
    Például:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, telefon, DUN szolgáltatás, 0x1103, /dev/rfcomm0
    a uuid16s vesszővel elválasztott listaként kerül visszaadásra
    
    Az eszköz leválasztásakor a parancsfájl HUP szignált kap</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
hu: <span weight="bold" size="large">Fájlok küldése Bluetoothon keresztül</span>

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Accept files from trusted devices
hu: Fájlok elfogadása a megbízható eszközöktől

en: Access point
hu: Hozzáférési pont

en: Adap_ters
hu: Csa_tolók

en: Adapter
hu: Csatoló

en: Adapter Preferences
hu: Csatoló beállítások

en: Adapter for this connection is not available
hu: Nem érhető el a csatoló ehhez a kapcsolathoz

en: Adapter selection
hu: Csatoló választása

en: Adds an exit menu item to quit the applet
hu: Bezárás menüelem hozzáadása a kisalkalmazásból kilépéshez

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
hu: Az állapotikonra egy jelzést tesz, ha a Bluetooth aktív, és megjeleníti a kapcsolatok számát a buboréksúgóban.

en: Adds disconnect menu items
hu: Leválasztás menüelemek megjelenítése

en: Adds standard menu items to the status icon menu
hu: A szokásos menüpontok hozzáadása az állapotikon menüjéhez

en: Advanced Audio
hu: Fejlett hang

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
hu: A (mobil szélessávú) hálózati forgalom figyelésének engedélyezése. Hasznos korlátozott adatforgalom esetén. Ez a bővítmény minden eszközt külön követ.

en: Always
hu: Mindig

en: Always accept
hu: Elfogadás mindig

en: Always visible
hu: Mindig látható

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
hu: A láthatóként töltött idő mennyisége másodpercben

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Applet's transfer service plugin is disabled
hu: A kisalkalmazás átviteli szolgáltatásának bővítménye letiltva

en: Are you sure you want to reset the counter?
hu: Biztosan lenullázza a számlálót?

en: Audio Profile
hu: Hangprofil

en: Audio Sink
hu: Hangfogadó

en: Audio Source
hu: Hangforrás

en: Audio and input profiles
hu: Hang és bemeneti profilok

en: Audio/Video
hu: Hang/videó

en: Audio/video
hu: Hang/videó

en: Authorization request for:
hu: Engedélykérés ehhez:

en: Auto power-on
hu: Automatikus bekapcsolás

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
hu: Automatikus csatlakozás a(z) %(device)s eszköz %(service)s szolgáltatásához

en: Automatically power on adapters
hu: Csatolók automatikus bekapcsolása

en: Automation IO
hu: Automatizálás adatkapcsolat

en: Barcode Scanner
hu: Vonalkód-olvasó

en: Basic Printing (BPP)
hu: Alap nyomtatás (BPP)

en: Battery Service
hu: Akkumulátor szolgáltatás

en: Block/Unblock this device
hu: Eszköz blokkolása/feloldása

en: Blocked
hu: Blokkolva

en: Blood Pressure
hu: Vérnyomás

en: Blood Pressure: Arm
hu: Vérnyomásmérő: kar

en: Blood Pressure: Wrist
hu: Vérnyomásmérő: csukló

en: Blueman Applet
hu: Blueman kisalkalmazás

en: Blueman Bluetooth Manager
hu: Blueman Bluetooth-kezelő

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
hu: A Blueman egy GTK+ alapú Bluetooth-kezelő

en: Bluetooth Active
hu: Bluetooth aktív

en: Bluetooth Adapters
hu: Bluetooth csatolók

en: Bluetooth Authentication
hu: Bluetooth hitelesítés

en: Bluetooth Device
hu: Bluetooth eszköz

en: Bluetooth Devices
hu: Bluetooth eszközök

en: Bluetooth Disabled
hu: Bluetooth letiltva

en: Bluetooth Enabled
hu: Bluetooth engedélyezve

en: Bluetooth File Transfer
hu: Bluetooth fájlátvitel

en: Bluetooth Manager
hu: Bluetooth kezelő

en: Bluetooth Network
hu: Bluetooth hálózatok

en: Bluetooth Turned Off
hu: Bluetooth kikapcsolva

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
hu: A Bluetooth-t be kell kapcsolni, a csatolókezelő működéséhez

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
hu: A Bluetooth-t be kell kapcsolni, a eszközkezelő működéséhez

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
hu: A Bluez démon nem fut, a blueman-manager nem tudja folytatni.
    Ez azt jelentheti, hogy nincs elérhető Bluetooth csatoló, vagy a  Bluetooth démon nem indult el.

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
hu: Calendar, Task, and Notes (CTN) profil

en: Camcorder
hu: Kézi videókamera

en: Camera
hu: Kamera

en: Cancel Operation
hu: Művelet megszakítása

en: Cancelling
hu: Megszakítás

en: Car audio
hu: Autós kihangosítás

en: Card Reader
hu: Kártyaolvasó

en: Cellular
hu: Mobil

en: Characteristic Aggregate Format
hu: Jellemző összesítő formátum

en: Characteristic Presentation Format
hu: Jellemző megjelenítési formátum

en: Combo
hu: Kombinált

en: Computer
hu: Számítógép

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Configure Bluetooth Network
hu: Bluetooth hálózat beállítása

en: Configure selected plugin's preferences
hu: A kiválasztott bővítmény beállítása

en: Configured directory for incoming files does not exist
hu: A bejövő fájlokhoz beállított könyvtár nem létezik

en: Configuring networking requires privileges
hu: A hálózat beállításához megfelelő jog szükséges

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Confirm value for authentication:
hu: Erősítse meg a hitelesítéshez használt értéket:

en: Connected
hu: Csatlakozva

en: Connected to %s
hu: Csatlakozva ide: %s

en: Connected:
hu: Csatlakoztatva:

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Connecting…
hu: Kapcsolódás…

en: Connection Failed:
hu: Kapcsolódás sikertelen:

en: Connection to BlueZ failed
hu: A BlueZ csatlakozás sikertelen

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
hu: Összekapcsolja az automatikusan kapcsolódó profillal rendelkező A2DP hangforrást, az A2DP hangfogadót és a HID eszközt.

en: Continuous Glucose Monitoring
hu: Folyamatos vércukoszint-mérő

en: Controller
hu: Vezérlő

en: Controls Bluetooth adapter power states
hu: A Bluetooth csatoló teljesítményállapotát vezérli

en: Cordless
hu: Vezeték nélküli

en: Cordless Telephony
hu: Vezeték nélküli telekommunikáció

en: Create pairing with the device
hu: Párosítás az eszközzel

en: Cycling: Cadence Sensor
hu: Biciklizés: Ütemérzékelő

en: Cycling: Cycling Computer
hu: Biciklizés: Kerékpár computer

en: Cycling: Power Sensor
hu: Biciklizés: Teljesítményérzékelő

en: Cycling: Speed Sensor
hu: Biciklizés: Sebességérzékelő

en: Cycling: Speed and Cadence Sensor
hu: Biciklizés: Sebesség- és ütemérzékelő

en: DHCP server type:
hu: DHCP kiszolgáló típusa:

en: Data activity indication
hu: Adatforgalom kijelzés

en: Deny
hu: Elutasítás

en: Dependency issue
hu: Függőségi probléma

en: Desktop
hu: Asztali

en: Device Information
hu: Eszközinformációk

en: Device Manager
hu: Eszközkezelő

en: Device Name
hu: Eszköz neve

en: Device did not respond
hu: Az eszköz nem válaszolt

en: Dialup Networking (DUN)
hu: Betárcsázós hálózat (DUN)

en: Dialup Settings
hu: Betárcsázási beállítások

en: Digital Pen
hu: Digitális toll

en: Digitizer Tablet
hu: Digitalizáló-tábla

en: Disconnect %s
hu: %s leválasztása

en: Disconnected
hu: Leválasztva

en: Disconnection Failed:
hu: Leválasztás sikertelen:

en: Discoverable timeout
hu: Keresési idő lejárt

en: Discoverable… %ss
hu: Látható… %s s

en: Discovering…
hu: Felfedezés…

en: Display
hu: Képernyő

en: Doll
hu: Baba

en: ETA:
hu: Hátralévő idő:

en: Enable Bluetooth
hu: Bluetooth bekapcsolása

en: Enter PIN code for authentication:
hu: Adja meg a PIN-kódot a hitelesítéshez:

en: Enter passkey for authentication:
hu: Írja be a hitelesítéshez használt jelszót:

en: Error occurred
hu: Hiba történt

en: Error occurred while sending file %s
hu: Hiba történt a(z) „%s” fájl küldése során

en: Exit
hu: Kilépés

en: External Report Reference
hu: Külső alapértékek jelentése

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
hu: Nem sikerült az obex szolgáltatás automatikus indítása. Győződjön meg róla, hogy az obex démon fut.

en: Failed to change profile to %s
hu: Nem lehetett megváltoztatni a profilt erre: %s

en: Failed to connect
hu: Sikertelen csatlakozás

en: Failed to obtain an IP address on %s
hu: Nem sikerült IP-címhez jutni itt: %s

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
hu: A(z) %(0)s fájl sikeresen fogadva innen: %(1)s

en: File Sender
hu: Fájlküldő

en: File received
hu: Fájl fogadva

en: Files received
hu: Fájlok fogadva

en: Fingertip
hu: Ujjbegy

en: Firmware Revision String
hu: Firmver revízió karakterlánc

en: Forcefully disconnect the device
hu: Eszköz erőszakos leválasztása

en: Fully
hu: Teljesen

en: GNSS Server
hu: GNSS szerver

en: GSM Settings
hu: GSM beállítások

en: Game
hu: Játék

en: Gamepad
hu: Játékvezérlő

en: Gaming/Toy
hu: Játékeszköz

en: Generic Access
hu: Általános hozzáférés

en: Generic Attribute
hu: Általános attribútum

en: Generic Audio
hu: Általános hang

en: Generic Barcode Scanner
hu: Általános vonalkód-olvasó

en: Generic Blood Pressure
hu: Általános vérnyomásmérő

en: Generic Clock
hu: Általános óra

en: Generic Computer
hu: Általános számítógép

en: Generic Continuous Glucose Monitor
hu: Általános folyamatos vércukoszint-mérő

en: Generic Display
hu: Általános képernyő

en: Generic Eye-glasses
hu: Általános szemüveg

en: Generic FileTransfer
hu: Általános fájlátvitel

en: Generic Glucose Meter
hu: Általános c

en: Generic Heart rate Sensor
hu: Általános pulzusmérő

en: Generic Insulin Pump
hu: Általános inzulin pumpa

en: Generic Keyring
hu: Általános kulcstartó

en: Generic Media Player
hu: Általános médialejátszó

en: Generic Networking
hu: Általános hálózat

en: Generic Personal Mobility Device
hu: Általános személyes mobilitás eszköz

en: Generic Phone
hu: Általános telefon

en: Generic Remote Control
hu: Általános távirányító

en: Generic Tag
hu: Általános címke

en: Generic Telephony
hu: Általános telekommunikáció

en: Generic Thermometer
hu: Általános hőmérő

en: Generic Watch
hu: Általános karóra

en: Generic: Cycling
hu: Általános: biciklizés

en: Generic: Pulse Oximeter
hu: Általános: Pulzus véroxigén

en: Generic: Running Walking Sensor
hu: Általános: futás-séta érzékelő

en: Generic: Weight Scale
hu: Általános: Mérleg

en: Glasses
hu: Szemüveg

en: Glucose
hu: Vércukor

en: Group Network
hu: Csoport hálózat

en: HDP Sink
hu: HDP fogadó

en: HDP Source
hu: HDP forrás

en: Handheld
hu: Kéziszámítógép

en: Handsfree
hu: Kéznélküli

en: Hardware Revision String
hu: Hardver revízió karakterlánc

en: Headphones
hu: Fejhallgató

en: Headset
hu: Fejhallgató

en: Headset Audio Gateway
hu: Fejhallgató hangátjáró

en: Health Thermometer
hu: Egészségügyi hőmérő

en: Heart Rate
hu: Szívritmus

en: Heart Rate Sensor: Heart Rate Belt
hu: Pulzusmérő: pulzusmérő öv

en: Helmet
hu: Sisak

en: Hi-Fi audio
hu: Hi-Fi hangrendszer

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hide _unnamed devices
hu: _Névtelen eszközök elrejtése

en: High
hu: Magas

en: IP Address:
hu: IP-cím:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
hu: Az IP-cím és a(z) %s eszköz címe ütközik, mivel megegyeznek

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
hu: Az IP-cím és a(z) %s eszköz alhálózata fedi egymást, amely a következő beállításokat használja: %s/%s
    Ez helytelen hálózati működést okozhat

en: Imaging
hu: Képalkotó

en: Imaging (BIP)
hu: Képalkotó (BIP)

en: Immediate Alert
hu: Azonnali figyelmeztetés

en: Incoming Folder:
hu: Bejövő mappa:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
hu: A(z) %(0)s fájl érkezik innen: %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
hu: Bejövő fájl Bluetooth-on

en: Indoor Positioning
hu: Épületen belüli helymeghatározás

en: Input/output error
hu: kimeneti/bemeneti hiba

en: Intercom
hu: Kaputelefon

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
hu: A(z) %(0)s eszközhöz a(z) %(1)s IP-cím lett hozzárendelve

en: Internet Protocol Support
hu: Internet Protocol támogatás

en: Invalid IP address
hu: Érvénytelen IP-cím

en: IrMC Sync
hu: IrMC szinkronizálás

en: IrMC Sync Command
hu: IrMC szinkronizálás parancs

en: Jacket
hu: Kabát

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: LAN Access Using PPP
hu: LAN adatkapcsolat PPP használatával

en: Launch DHCP client
hu: DHCP ügyfél indítása

en: Launch PPP daemon
hu: PPP démon indítása

en: Launching DHCP client requires privileges
hu: A DHCP ügyfél indításához megfelelő jog szükséges

en: Launching PPP daemon requires privileges
hu: A PPP démon indításához megfelelő jog szükséges

en: Link Loss
hu: Kapcsolatvesztés

en: Link Quality: %(lq)u%%
hu: Kapcsolatminőség: %(lq)u%%

en: Local Services
hu: Helyi szolgáltatások

en: Loudspeaker
hu: Hangszóró

en: Low
hu: Alacsony

en: Make the default adapter temporarily visible
hu: Az alapértelmezett csatoló átmenetileg láthatóvá tétele

en: Manages local network services, like NAP bridges
hu: Kezeli a helyi hálózati szolgáltatásokat, például a NAP hidakat

en: Manufacturer Name String
hu: Gyártó neve karakterlánc

en: Mark/Unmark this device as trusted
hu: Az eszköz megbízható/nem megbízható

en: Maximum items
hu: Elemek maximális száma

en: Message Access Profile (MAP)
hu: Üzenet-hozzáférés profil (MAP)

en: Microphone
hu: Mikrofon

en: Miscellaneous
hu: Vegyes

en: Model Number String
hu: Modell jelzés karakterlánc

en: More
hu: Tovább

en: Mouse
hu: Egér

en: Much
hu: Sok

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
hu: Multi-Profile Specification (MPS) profil

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
hu: Multi-Profile Specification (MPS) szolgáltatás

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Access Point
hu: Hálózati hozzáférési pont

en: Network Access Point (NAP)
hu: Hálózati hozzáférési pont (NAP)

en: Network _Usage
hu: Adat_használat

en: No
hu: Tiltva

en: No audio endpoints registered
hu: Nincs bejegyzett hang-végpont

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
hu: Még nincs használható statisztika. Először próbáljon csatlakozni, majd ellenőrizze ezt az oldalt.

en: Not Connected
hu: Nincs csatlakoztatva

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Not currently supported with this setup
hu: Jelenleg nem támogatott ezzel a beállítással

en: Not specified
hu: Nem meghatározott

en: Number:
hu: Szám:

en: OBEX File Transfer
hu: OBEX fájlátvitel

en: OBEX Object Push
hu: OBEX objektum átküldés

en: Object Transfer
hu: Objektum-átvitel

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open Location
hu: Hely megnyitása

en: Optimal
hu: Optimális

en: Pager
hu: Személyhívó

en: Pair
hu: Párosítás

en: Paired
hu: Párosítva

en: Pairing PIN code for
hu: Párosítási PIN-kód ehhez:

en: Pairing passkey for
hu: Párosítási kulcs ehhez:

en: Pairing request
hu: Párosítási kérelem

en: Pairing request for %s
hu: Párosítás kérés a(z) „%s” eszköztől

en: Pairing request for device:
hu: Párosítás kérelem az eszközhöz:

en: Pairing request for:
hu: Párosítási kérelem ehhez:

en: Palm
hu: Tenyérgép

en: Peripheral
hu: Periféria

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
hu: Periféria előnyben részesített kapcsolat beállítások

en: Peripheral Privacy Flag
hu: c

en: Phone
hu: Telefon

en: Phonebook Access (PBAP)
hu: Telefonkönyv-hozzáférés profil (PBAP)

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
hu: Győződjön meg róla, hogy a(z) „<b>%s</b>” könyvtár létezik, vagy állítsa be a blueman-services használatával. Addig az alapértelmezett „%s” lesz használva.

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
hu: A(z) <b>„%(0)s”</b> bővítmény függ ettől: <b>%(1)s</b>. A(z) <b>%(1)s</b> eltávolítása eltávolítja ezt is: <b>„%(0)s”</b>.
    Folytatja?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
hu: A(z) <b>%(0)s</b> bővítmény ütközik ezzel: <b>%(1)s</b>. A(z) <b>%(1)s</b> betöltése eltávolítja ezt: <b>%(0)s</b>.
    Folytatja?

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: PnP ID
hu: PnP azonosító

en: PnP Information
hu: PnP információ

en: Pointing
hu: Mutatóeszköz

en: Poor
hu: Gyenge

en: Portable audio
hu: Hordozható hangszóró

en: Powered Wheelchair
hu: Elektromos kerekesszék

en: Primary Service
hu: Elsődleges szolgáltatás

en: Printer
hu: Nyomtató

en: Printing Status (BPP)
hu: Nyomtatási állapot (BPP)

en: Proprietary
hu: Tulajdonosi

en: Provides DBus API for other Blueman components
hu: DBus API-t biztosít más Blueman összetevőkhöz

en: Provides OBEX file transfer capabilities
hu: OBEX fájlátviteli lehetőségeket nyújt

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
hu: Biztosítja az állapotikon megjelenítését a StatusNotifierItem segítségével

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
hu: Alap DHCP ügyfelet biztosít a Bluetooth PAN kapcsolatokhoz.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
hu: Menüt biztosít a kisalkalmazásnak, valamint egy API-t, hogy más bővítmények is hozzáférjenek

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
hu: Egy menüpontot ad az alapértelmezett csatoló ideiglenes láthatóvá tételéhez, ha az alapértelmezésben rejtett állapotra van állítva.

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
hu: Hozzáadja a menühöz az utolsó használt kapcsolatot a gyors eléréshez

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
hu: Alapvető támogatást nyújt a DUN profilon keresztül az internethez csatlakozáshoz.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
hu: Jelszó- és hitelesítési szolgáltatásokat nyújt a BlueZ démonnak

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
hu: Támogatja a betárcsázós hálózatokat (DUN) a modemkezelővel és a hálózatkezelővel

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
hu: Támogatja a személyes hálózatokat (PAN), amely a NetworkManager 0.8-as kiadásában jelent meg

en: Public Browse Group
hu: Nyilvános tallózási csoport

en: Pulse Oximeter
hu: Pulzus véroxigén

en: R_ename device…
hu: _Eszköz átnevezése…

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
hu[0]: %(files)d fájl fogadva a háttérben
hu[1]: %(files)d fájl fogadva a háttérben

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
hu[0]: További %(files)d fájl fogadva a háttérben
hu[1]: További %(files)d fájl fogadva a háttérben

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
hu: Jelerősség: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiving file
hu: Fájl fogadása

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
hu: A(z) %(0)s fájl fogadása innen: %(1)s

en: Recent _Connections
hu: Legutóbbi _kapcsolatok

en: Recommended
hu: Ajánlott

en: Reconnection Address
hu: Újrakapcsolódási cím

en: Reject
hu: Elutasítás

en: Remote Control
hu: Távirányító

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove this device from the known devices list
hu: Eszköz eltávolítása az ismert eszközök közül

en: Rename device
hu: Eszköz átnevezése

en: Renew IP Address
hu: IP-cím megújítása

en: Report Reference
hu: Alapértékek jelentése

en: Resource temporarily unavailable
hu: Az erőforrás átmenetileg nem elérhető

en: Retry
hu: Újra

en: Running Walking Sensor: In-Shoe
hu: Futás-séta érzékelő: cipőben

en: Running Walking Sensor: On-Hip
hu: Futás-séta érzékelő: csípő

en: Running Walking Sensor: On-Shoe
hu: Futás-séta érzékelő: cipőn

en: S_ort By
hu: _Rendezés:

en: Scan Parameters
hu: Szkennelési beállítások

en: Scanner
hu: Szkenner

en: Script to execute on connection
hu: Csatlakozáskor futtatandó parancsfájl

en: Search
hu: Keresés

en: Search for nearby devices
hu: Elérhető eszközök keresése

en: Searching
hu: Keresés

en: Secondary Service
hu: Másodlagos szolgáltatás

en: Select Device
hu: Válasszon eszközt

en: Select audio profile for PulseAudio
hu: Hangprofil beállítása a PulseAudiohoz

en: Select folder for incoming file transfers
hu: Válassza ki a bejövő fájlok mappáját

en: Send File
hu: Fájl küldése

en: Send _Files to Device
hu: _Fájlok küldése az eszközre

en: Send _note
hu: Jegyzet _küldése

en: Send a _File…
hu: _Fájl küldése…

en: Send a text note
hu: Szöveges jegyzet küldése

en: Send file(s) to the device
hu: Fájlok küldése az eszközre

en: Send note
hu: Jegyzet küldése

en: Sending File
hu: Fájl küldése

en: Serial Number String
hu: Sorozatszám karakterlánc

en: Serial Port
hu: Soros port

en: Serial Port %s
hu: Soros port %s

en: Serial port connected
hu: Soros port csatlakoztatva

en: Serial port connection script failed
hu: Soros port kapcsolódási parancsfájl sikertelen

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
hu: Soros port szolgáltatás most már lehetséges ezen eszközön: <b>%s</b>, ezen keresztül: <b>%s</b>

en: Server
hu: Szerver

en: Service Changed
hu: A szolgáltatás megváltozott

en: Service Preferences
hu: Szolgáltatás beállítások

en: Service:
hu: Szolgáltatás:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
hu: Bluetooth csatoló beállítások

en: Set RfKill State
hu: RfKill állapot beállítása

en: Set-top box
hu: Beltéri egységek

en: Setting RfKill State requires privileges
hu: Az RfKill állapot beállításához megfelelő jog szükséges

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
hu: A Bluetooth be legyen mindig kapcsolva?

en: Show _Statusbar
hu: Á_llapotsor megjelenítése

en: Show _Toolbar
hu: _Eszköztár megjelenítése

en: Show device information
hu: Eszközinformációk megjelenítése

en: Show input
hu: Bemenet megjelenítése

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
hu: Értesítések megjelenítése az eszközök csatlakoztatásakor és leválasztásakor

en: Shows network traffic usage
hu: Megjeleníti a hálózati forgalmat

en: Skip
hu: Kihagyás

en: Smartphone
hu: Okostelefon

en: Software Revision String
hu: Szoftver revízió karakterlánc

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
hu: Szabványos SPP profilkapcsolat kezelő, lehetővé teszi az egyéni műveleteket

en: Sub-optimal
hu: Nem optimális

en: Success!
hu: Sikeres

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
hu: Sikeresen csatlakozva a <b>DUN</b> szolgáltatáshoz, itt: <b>%(0)s.</b>
    A hálózat most már elérhető ezen keresztül: <b>%(1)s</b>

en: System ID
hu: Rendszer azonosító

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
hu: Ideiglenesen felfüggeszti a képernyővédőt, ha egy bluetooth játékvezérlő kapcsolódik.

en: Temporarily visible
hu: Átmenetileg látható

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
hu: A legutóbbi hálózati kapcsolatok maximális száma, amit megjelenít a menü.

en: There was a problem launching script %s
    %s
hu: Hiba történt a(z) %s parancsfájl indításakor
    %s

en: Thermometer: Ear
hu: Hőmérő: fül

en: This should be overwritten
hu: Ezt felül kell írni

en: Too much
hu: Túl sok

en: Total data received and rate of transmission
hu: Összes fogadott adat és átviteli sebesség

en: Total data sent and rate of transmission
hu: Összes küldött adat és átviteli sebesség

en: Toy
hu: Játékeszköz

en: Traffic statistics
hu: Forgalmi statisztikák

en: Transfer
hu: Átvitel

en: Transfer failed
hu: Átvitel sikertelen

en: Transfer of file %(0)s failed
hu: A(z) %(0)s fájl átvitele sikertelen

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
hu: Átvitel-teljesítményszint: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
hu: Induláskor és 60 másodpercenként csatlakozni próbál a beállítható szolgáltatásokhoz.

en: Trust
hu: Megbízható

en: Trusted
hu: Megbízható

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
hu: IP-cím beszerzése itt: %s
    Kérem várjon…

en: Turn off all adapters
hu: Minden csatoló kikapcsolása

en: Turn on all adapters
hu: Minden csatoló bekapcsolása

en: Tx Power
hu: Adóteljesítmény

en: Uncategorized
hu: Besorolatlan

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unspecified
hu: Nincs megadva

en: Untrust
hu: Nem meghízható

en: User Data
hu: Felhasználói adatok

en: VCR
hu: Videókazetta-felvevő (VCR)

en: Valid Range
hu: Érvényes tartomány

en: Vehicle
hu: Jármű

en: Very High
hu: Nagyon magas

en: Video Conferencing
hu: Videókonferencia

en: Video Distribution
hu: Videóelosztás

en: Video Sink
hu: Videófogadó

en: Video Source
hu: Videóforrás

en: Video camera
hu: Videókamera

en: Video conferencing
hu: Videókonferencia

en: Video display and loudspeaker
hu: Videómegjelenítő és hangszóró

en: Video monitor
hu: Videómonitor

en: WAP Client
hu: WAP kliens

en: Watch: Sports Watch
hu: Karóra: sportóra

en: Wearable
hu: Viselhető

en: Weight Scale
hu: Mérleg

en: Wrist watch
hu: Karóra

en: Wrist-Worn
hu: Csuklón viselhető

en: Yes
hu: Engedélyezve

en: _Adapter
hu: Cs_atoló

en: _Added
hu: _Hozzáadva

en: _Apply
hu: _Alkalmaz

en: _Block
hu: _Blokkolás

en: _Cancel
hu: _Megszakítás

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Descending
hu: Csö_kkenő

en: _Device
hu: _Eszköz

en: _Devices
hu: _Eszközök

en: _Exit
hu: _Kilépés

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Info
hu: _Információ

en: _Local Services
hu: Helyi szo_lgáltatások

en: _Make Discoverable
hu: _Láthatóvá tétel

en: _Name
hu: _Név

en: _Pair
hu: _Párosítás

en: _Plugins
hu: _Bővítmények

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Remove…
hu: _Eltávolítás…

en: _Report a Problem
hu: _Hiba jelentése

en: _Reset
hu: _Visszaállítás

en: _Search
hu: _Keresés

en: _Stop
hu: _Megállítás

en: _Trust
hu: _Megbízható

en: _Unblock
hu: B_lokkolás feloldása

en: _Untrust
hu: _Nem megbízható

en: _View
hu: _Nézet

en: applet
hu: kisalkalmazás

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap

en: hour | hours
hu[0]: óra
hu[1]: óra

en: minute | minutes
hu[0]: perc
hu[1]: perc

en: no
hu: nem

en: obexd not available
hu: obexd nem elérhető

en: yes
hu: igen
