mate-power-manager 1.25.0 - en to hu translation catalogue (395 entries)

en: %.0f second | %.0f seconds
hu[0]: %.0f másodperc
hu[1]: %.0f másodperc

en: %.1f day | %.1f days
hu[0]: %.1f nap
hu[1]: %.1f nap

en: %.1f hour | %.1f hours
hu[0]: %.1f óra
hu[1]: %.1f óra

en: %.1f minute | %.1f minutes
hu[0]: %.1f perc
hu[1]: %.1f perc

en: %2im
hu: %2ip

en: %2im%02i
hu: %2ip %02i

en: %2is
hu: %2imp

en: %d second | %d seconds
hu[0]: %d másodperc
hu[1]: %d másodperc

en: %i %s %i %s
hu: %i %s, %i %s

en: %i hour | %i hours
hu[0]: %i óra
hu[1]: %i óra

en: %i minute | %i minutes
hu[0]: %i perc
hu[1]: %i perc

en: %id
hu: %in

en: %id%02ih
hu: %dn %02ió

en: %ih
hu: %ió

en: %ih%02im
hu: %ió %02im

en: %s %s remaining (%.1f%%)
hu: %s: %s van hátra (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
hu: %s: %s a feltöltésig (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
hu: %s: %s a feltöltésig (%.1f%%)
    Várható működési idő akkumulátorról: %s

en: %s charging (%.1f%%)
hu: %s: töltés (%.1f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
hu: %s: kisül (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
hu: %s: kisül (%.1f%%)

en: %s empty
hu: %s üres

en: %s is fully charged
hu: %s teljesen feltöltve

en: %s not present
hu: %s nincs jelen

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
hu: %s szünetmentes tápellátás van hátra (%.0f%%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
hu: %s akkumulátorkapacitás van hátra (%.0f%%)

en: %s remaining
hu: %s van még

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
hu: %s vár a feltöltésre (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
hu: %s vár a kisülésre (%.1f%%)

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: AC adapter | AC adapters
hu[0]: Hálózati csatlakozók
hu[1]: Hálózati csatlakozók

en: Actions
hu: Műveletek

en: Adjusts laptop panel brightness.
hu: A noteszgépkijelző fényerejét szabályozza.

en: Allow backlight brightness adjustment
hu: Lehetővé teszi a háttérvilágítás fényerejének szabályozását

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
hu: Lehetővé teszi az automatikus energiatakarékosság korlátozását.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
hu: A szünetmentes táp áthidalási idejéből még megközelítőleg <b>%s</b> van hátra (%.0f%%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
hu: A szünetmentes táp áthidalási idejéből még megközelítőleg <b>%s</b> van hátra (%.0f%%). Az adatvesztés elkerülése érdekében állítsa vissza a hálózati tápellátást.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
hu: Megközelítőleg <b>%s</b> van hátra (%.0lf%%)

en: Ask me
hu: Kérdezzen

en: Attached computer battery low
hu: A csatlakozó számítógép akkumulátora gyenge

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
hu: A csatlakozó számítógép akkumulátora gyenge (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
hu: A csatlakozó számítógép akkumulátora nagyon gyenge (%.0f%%). Ha nem tölti fel, az eszköz le fog állni.

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Automatic sleep enabled
hu: Automatikus energiatakarékosság engedélyezve

en: Automatic sleep inhibited
hu: Automatikus energiatakarékosság korlátozva

en: Battery Charged | Batteries Charged
hu[0]: Az akkumulátorok feltöltve
hu[1]: Az akkumulátorok feltöltve

en: Battery Discharging
hu: Az akkumulátor kisül

en: Battery critical low action
hu: Az akkumulátor kritikusan gyenge művelet

en: Battery critically low
hu: Az akkumulátor kritikusan gyenge

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
hu: Az akkumulátor kapacitása nagyon gyenge (%1.1f%%), ez azt jelentheti, hogy régi vagy hibás.

en: Battery is full
hu: Az akkumulátor feltöltve

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
hu: Az akkumulátor teljesen feltöltve
    Várható működési idő: %s

en: Battery is low
hu: Az akkumulátor gyenge

en: Battery is very low
hu: Az akkumulátor nagyon gyenge

en: Battery low
hu: Az akkumulátor gyenge

en: Battery may be broken
hu: Az akkumulátor hibás lehet

en: Blank screen
hu: Üres képernyő

en: Brightness Applet
hu: Fényerőszabályzó

en: Brightness Applet Factory
hu: Fényerőkezelő factory

en: Cannot connect to mate-power-manager
hu: Nem lehet csatlakozni a MATE Energiakezelőhöz.

en: Cannot get laptop panel brightness
hu: Nem kérhető le a noteszgép kijelzőjének fényereje

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: Capacity:
hu: Kapacitás:

en: Cell charge
hu: Cellatöltés

en: Cell phone | Cell phones
hu[0]: Mobiltelefon
hu[1]: Mobiltelefonok

en: Cell phone battery low
hu: A mobiltelefon akkumulátora gyenge

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
hu: A mobiltelefon akkumulátora gyenge (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hu: A mobiltelefon akkumulátora nagyon gyenge (%.0f%%). Ha nem tölti fel, az eszköz le fog állni.

en: Charge
hu: Töltés

en: Charge accuracy
hu: Töltés pontossága

en: Charge profile
hu: Töltés profilja

en: Charge rate:
hu: Töltés sebessége:

en: Charge time:
hu: Töltési idő:

en: Charged
hu: Feltöltve

en: Charging
hu: Töltés

en: Check CPU load before sleeping
hu: A processzorterhelés ellenőrzése energiatakarékos módra váltás előtt

en: Computer | Computers
hu[0]: Számítógép
hu[1]: Számítógépek

en: Computer failed to hibernate.
hu: A számítógép nem volt képes a hibernálás végrehajtására.

en: Computer failed to suspend.
hu: A számítógép nem volt képes a felfüggesztés végrehajtására.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
hu: A számítógép hamarosan hibernálva lesz, ha nem csatlakoztatja.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
hu: A számítógép hamarosan leáll, ha nem csatlakoztatja.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
hu: A számítógép hamarosan fel lesz függesztve, ha nem csatlakoztatja.

en: Configure power management
hu: Energiagazdálkodás beállítása

en: Correction factor
hu: Javítási tényező

en: Could not get the maximum value of the backlight
hu: Nem kérhető le a háttérvilágítás maximális értéke

en: Could not get the value of the backlight
hu: Nem kérhető le a háttérvilágítás értéke

en: Could not set the value of the backlight
hu: Nem állítható be a háttérvilágítás értéke

en: Current charge:
hu: Jelenlegi töltés:

en: Data length:
hu: Adathossz:

en: Description
hu: Leírás

en: Design charge:
hu: Tervezett töltés:

en: Details
hu: Részletek

en: Device
hu: Eszköz

en: Device History
hu: Eszköz előzményei

en: Device Information
hu: Eszközinformációk

en: Device Profile
hu: Eszköz profilja

en: Di_m display when idle
hu: Képernyő el_sötétítése üresjáratban

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
hu: A képernyő elsötétítése adott idejű tétlenség után hálózati tápellátás esetén

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
hu: A képernyő elsötétítése adott idejű tétlenség után akkumulátoros tápellátás esetén

en: Discharge accuracy
hu: Kisülés pontossága

en: Discharge profile
hu: Kisülés profilja

en: Discharge time:
hu: Kisülési idő:

en: Discharging
hu: Kisülés

en: Display
hu: Kijelző

en: Display DPMS activated
hu: Képernyő DPMS aktiválva

en: Display options for the notification icon.
hu: Beállítás megjelenítése értesítési ikonnak.

en: Do nothing
hu: Ne tegyen semmit

en: Empty
hu: Üres

en: Energy
hu: Energia

en: Energy (design)
hu: Energia (tervezett)

en: Energy when empty
hu: Energia üresen

en: Energy when full
hu: Energia feltöltve

en: Excellent
hu: Kitűnő

en: Exit after a small delay (for debugging)
hu: Kilépés rövid késleltetés után (hibakereséshez)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
hu: Kilépés a felügyelő betöltése után (hibakereséshez)

en: Failed to hibernate
hu: A hibernálás meghiúsult

en: Failed to suspend
hu: A felfüggesztés meghiúsult

en: Failure was reported as:
hu: A jelentett hiba:

en: Fair
hu: Elfogadható

en: General
hu: Általános

en: Get the current brightness
hu: A jelenlegi fényerő lekérése

en: Get the number of brightness levels supported
hu: A támogatott fényerőszintek számának lekérése

en: Good
hu: Jó

en: Graph type:
hu: Grafikontípus:

en: Hibernate
hu: Hibernálás

en: Hibernate button action
hu: Hibernálás gomb művelete

en: History
hu: Előzmények

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
hu: Megjelenjen-e értesítő üzenet, ha a felfüggesztés vagy hibernálás meghiúsul.

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
hu: Megjelenjen-e értesítő üzenet, ha az akkumulátor teljesen feltöltődött.

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
hu: Megjelenjen-e értesítő üzenet, ha az akkumulátor teljesen lemerülőben van.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
hu: A beállítások és statisztikaelemek megjelenjenek-e a helyi menüben

en: If sounds should be used
hu: Használandók-e hangok

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
hu: Használandók-e hangok, ha az energiaszint alacsony, vagy korlátozási kérések leállították az irányelvműveletet.

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
hu: Kerüljön-e ellenőrzésre a CPU terhelése a tétlenség esetén végrehajtandó művelet előtt.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
hu: Az akkumulátor esemény bekövetkezzen-e a fedél lehajtásakor és a hálózati tápellátás megszűnésekor

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
hu: Az akkumulátor fedél lezárása eseménye (például „Felfüggesztés a fedél lezárásakor akkumulátoros tápellátás esetén”) bekövetkezzen-e ha a fedél le van zárva és a hálózati tápfeszültség később szűnik meg.

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
hu: Akkumulátoros tápellátás esetén csökkenjen-e a billentyűzet háttérvilágításának fényereje

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
hu: A képernyő fényereje módosítandó-e a hálózati feszültség és akkumulátoros ellátás közti váltáskor.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
hu: Hálózati tápellátás esetén elsötétüljön-e a képernyő az energiatakarékosság érdekében, ha a számítógép tétlen.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
hu: Akkumulátoros tápellátás esetén elsötétüljön-e a képernyő az energiatakarékosság érdekében, ha a számítógép tétlen.

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
hu: Akkumulátoros tápellátás esetén csökkenjen-e a képernyő fényereje.

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
hu: Kapjon-e értesítést a felhasználó a hálózati csatlakozó kihúzásakor.

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
hu: Használandók-e az idő alapú értesítések. Hamis értékre állítva a százalékos változás kerül alkalmazásra, ez hibás ACPI BIOS esetén megoldhatja a problémát.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
hu: Megjelenjen-e a gyenge kapacitás figyelmeztetés hibás akkumulátor esetén

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
hu: Megjelenjen-e a gyenge kapacitás figyelmeztetés hibás akkumulátor esetén.

en: Image
hu: Kép

en: Inhibit Applet
hu: Energiagazdálkodás korlátozása

en: Inhibit Applet Factory
hu: Energiagazdálkodás-korlátozó factory

en: Keyboard | Keyboards
hu[0]: Billentyűzet
hu[1]: Billentyűzetek

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
hu: A Billentyűzet háttérvilágítás fényerejének csökkentése akkumulátoros tápellátás esetén.

en: Keyboard battery low
hu: A billentyűzet akkumulátora gyenge

en: LCD brightness : %d%%
hu: LCD fényerő: %d%%

en: LCD brightness when on AC
hu: LCD fényereje hálózati tápellátás esetén

en: LCD dimming amount when on battery
hu: LCD sötétítése akkumulátoros tápellátás esetén

en: Laptop battery | Laptop batteries
hu[0]: Noteszgép-akkumulátor
hu[1]: Noteszgép-akkumulátorok

en: Laptop battery critically low
hu: A noteszgép akkumulátora kritikusan gyenge

en: Laptop battery low
hu: A noteszgép akkumulátora gyenge

en: Laptop lid close action on battery
hu: A noteszgép fedelének lezárásakor végrehajtandó művelet akkumulátoros tápellátás esetén

en: Laptop lid close action when on AC
hu: A noteszgép fedelének lezárásakor végrehajtandó művelet hálózati tápellátás esetén

en: Laptop lid is closed
hu: Noteszgép fedele lezárva

en: Last full charge:
hu: Utolsó teljes töltés:

en: Lead acid
hu: Ólmos-savas

en: Lid has closed
hu: Fedél lezárva

en: Lid has opened
hu: Fedél kinyitva

en: Lithium Ion
hu: Lítiumion

en: Lithium Iron Phosphate
hu: Lítium-vasfoszfát

en: Lithium Polymer
hu: Lítiumpolimer

en: Lock GNOME keyring on sleep
hu: A GNOME kulcstartó zárolása energiatakarékos módba váltáskor

en: Lock screen on hibernate
hu: Képernyő zárolása hibernáláskor

en: Lock screen on suspend
hu: Képernyő zárolása felfüggesztéskor

en: Lock screen when blanked
hu: Képernyő zárolása elsötétítéskor

en: MATE Power Manager
hu: MATE Energiakezelő

en: MATE Power Manager Backlight Helper
hu: MATE Energiakezelő háttérvilágítás-segéd

en: MATE Power Preferences
hu: A MATE energiagazdálkodási beállításai

en: Make Default
hu: Beállítás alapértelmezettként

en: Manual inhibit
hu: Kézi korlátozás

en: Media player | Media players
hu[0]: Médialejátszó
hu[1]: Médialejátszók

en: Media player battery low
hu: A médialejátszó akkumulátora gyenge

en: Media player is low in power (%.0f%%)
hu: A médialejátszó akkumulátora gyenge (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hu: A médialejátszó akkumulátora nagyon gyenge (%.0f%%). Ha nem tölti fel, az eszköz le fog állni.

en: Method used to blank screen on AC
hu: A képernyő elsötétítésére használt módszer hálózati tápellátás esetén

en: Method used to blank screen on battery
hu: A képernyő elsötétítésére használt módszer akkumulátoros tápellátás esetén

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Model
hu: Modell

en: Model:
hu: Típus:

en: Monitor | Monitors
hu[0]: Monitor
hu[1]: Monitorok

en: Mouse | Mice
hu[0]: Egér
hu[1]: Egerek

en: Mouse battery low
hu: Az egér akkumulátora gyenge

en: Never
hu: Soha

en: Nickel Cadmium
hu: Nikkel-kadmium

en: Nickel metal hydride
hu: Nikkel-fém hidrid

en: No
hu: Tiltva

en: No backlights were found on your system
hu: Nem található háttérvilágítás a rendszeren

en: No valid option was specified
hu: Nem lett érvényes kapcsoló megadva

en: Notification Area
hu: Értesítési terület

en: Notify on a low power
hu: Értesítés alacsony energiaszint esetén

en: Notify on a sleep failure
hu: Értesítés az energiatakarékos mód hibája esetén

en: Notify on low capacity of mouse battery
hu: Értesítés, ha az egér akkumulátorának töltöttsége alacsony

en: Notify when AC adapter is disconnected
hu: Értesítés a hálózati csatlakozó eltávolításakor

en: Notify when fully charged
hu: Értesítés az akkumulátor teljes feltöltésekor

en: Observe power management
hu: Energiagazdálkodás megfigyelése

en: On AC Power
hu: Hálózaton

en: On Battery Power
hu: Akkumulátoron

en: On UPS Power
hu: Szünetmentes tápon

en: On battery power
hu: Akkumulátoron

en: Only display an icon when a battery is p_resent
hu: Ikon megjelenítése csak ha jelen _van akkumulátor

en: Only display an icon when charging or _discharging
hu: Ikon megjelenítése _csak töltés vagy kisülés közben

en: PDA | PDAs
hu[0]: PDA
hu[1]: PDA-k

en: PDA battery low
hu: A PDA akkumulátora gyenge

en: PDA is low in power (%.0f%%)
hu: A PDA akkumulátora gyenge (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hu: A PDA akkumulátora nagyon gyenge (%.0f%%). Ha nem tölti fel, az eszköz le fog állni.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
hu: A billentyűzet háttérvilágításának fényereje hálózati tápellátás esetén. A lehetséges értékek 0 és 100 között vannak.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
hu: A billentyűzet háttérvilágítás fényerejének csökkentése – százalékban megadva – ha a számítógép tétlen.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
hu: A billentyűzet háttérvilágítás fényerejének csökkentése – százalékban megadva – akkumulátoros tápellátás esetén.

en: Percentage
hu: Százalék

en: Percentage action is taken
hu: Százalékos arány művelet végrehajtásához

en: Percentage charge:
hu: Százalékos töltöttség:

en: Percentage considered critical
hu: Kritikusként kezelt százalékos arány

en: Percentage considered low
hu: Alacsonyként kezelt százalékos arány

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
hu: Az adatvesztés elkerülése érdekében csatlakoztassa a hálózati csatlakozót.

en: Poor
hu: Gyenge

en: Power
hu: Hatványozás

en: Power Information
hu: Tápellátási információ

en: Power Management
hu: Energiagazdálkodás

en: Power Management Preferences
hu: Energiagazdálkodás beállításai

en: Power Manager
hu: Energiakezelő

en: Power Manager Brightness Applet
hu: Energiakezelő fényerő kisalkalmazás

en: Power Manager Inhibit Applet
hu: Energiagazdálkodás korlátozása

en: Power Statistics
hu: Energiastatisztika

en: Power button action
hu: Bekapcsoló gomb művelete

en: Power management daemon
hu: Energiagazdálkodási démon

en: Power plugged in
hu: Áramellátás bekapcsolva

en: Power unplugged
hu: Áramellátás kikapcsolva

en: Predicted time
hu: Előrejelzett idő

en: Prediction accuracy
hu: Előrejelzés pontossága

en: Present
hu: Jelen van

en: Product:
hu: Termék:

en: Put _display to sleep when inactive for:
hu: Ké_pernyő energiatakarékos módjának bekapcsolása:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
hu: Számítógép _energiatakarékos módjának bekapcsolása:

en: Rechargeable
hu: Újratölthető

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
hu: A háttérvilágítás fényerejének csökkentése akkumulátoros tápellátás esetén

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
hu: A billentyűzet háttérvilágítás fényerejének csökkentése akkumulátoros tápellátás esetén

en: Refreshed
hu: Frissítve

en: Resumed
hu: Folytatás

en: Select this device at startup
hu: Ezen eszköz kiválasztása indításkor

en: Serial number
hu: Sorozatszám

en: Serial number:
hu: Sorozatszám:

en: Set display _brightness to:
hu: Képernyő fényerejé_nek beállítása:

en: Set the current brightness
hu: A jelenlegi fényerő beállítása

en: Show data points
hu: Adatpontok megjelenítése

en: Show version of installed program and exit
hu: A telepített program verziószámának megjelenítése és kilépés

en: Shutdown
hu: Leállítás

en: Sleep timeout computer when on AC
hu: Energiatakarékossági időkorlát hálózati tápellátás esetén

en: Sleep timeout computer when on UPS
hu: Számítógép energiatakarékossági időkorlátja szünetmentes táp használatakor

en: Sleep timeout computer when on battery
hu: Energiatakarékossági időkorlát akkumulátoros tápellátás esetén

en: Sleep timeout display when on AC
hu: Energiatakarékossági időkorlát megjelenítése hálózati tápellátás esetén

en: Sleep timeout display when on UPS
hu: Kijelző energiatakarékossági időkorlátja szünetmentes táp használatakor

en: Sleep timeout display when on battery
hu: Energiatakarékossági időkorlát megjelenítése akkumulátoros tápellátás esetén

en: State
hu: Állam

en: Statistics
hu: Statisztika

en: Status:
hu: Állapot:

en: Supply
hu: Ellátás

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Suspend button action
hu: Felfüggesztés gomb művelete

en: Suspend failed
hu: Felfüggesztés meghiúsult

en: Suspend started
hu: Felfüggesztés megkezdve

en: Tablet | Tablets
hu[0]: Táblagép
hu[1]: Táblagépek

en: Tablet battery low
hu: A táblagép akkumulátora gyenge

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
hu: A táblagép akkumulátora gyenge (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hu: A táblagép akkumulátora nagyon gyenge (%.0f%%). Ha nem tölti fel, az eszköz le fog állni.

en: Technology
hu: Technológia

en: Technology:
hu: Technológia:

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
hu: A képernyő elsötétítésére használandó DPMS módszer hálózati tápellátás esetén.

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
hu: A képernyő elsötétítésére használandó DPMS módszer akkumulátoros tápellátás esetén.

en: The ID of the last device selected
hu: Az utoljára kiválasztott eszköz azonosítója

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
hu: A szünetmentes táp kapacitása a kritikus szint alá esett és a gép hibernálásra készül.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
hu: A szünetmentes táp kapacitása a kritikus szint alá esett és a gép leállni készül.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
hu: A szünetmentes táp kapacitása a kritikus szint alá esett és teljes kiürülésekor a számítógép <b>ki fog kapcsolni</b>.

en: The URI to show to the user on sleep failure
hu: Az energiatakarékos mód hibája után megjelenítendő URI

en: The action to take when the UPS is critically low.
hu: Az UPS kritikusan alacsony szintje esetén végrehajtandó művelet.

en: The action to take when the UPS is low.
hu: Az UPS alacsony szintje esetén végrehajtandó művelet.

en: The action to take when the battery is critically low.
hu: Az akkumulátor kritikusan alacsony szintje esetén végrehajtandó művelet.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
hu: A noteszgép fedelének lezárásakor végrehajtandó művelet hálózati tápellátás esetén.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
hu: A noteszgép fedelének lezárásakor végrehajtandó művelet, ha a gép akkumulátorról működik.

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
hu: Mi történjen a hibernálás gomb lenyomásakor.

en: The action to take when the system power button is pressed.
hu: Mi történjen a kikapcsolás gomb lenyomásakor.

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
hu: Mi történjen a felfüggesztés gomb lenyomásakor.

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
hu: Hálózati tápellátás esetén ennyi másodpercnyi tétlenség után vált energiatakarékos módba a képernyő.

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
hu: Hálózati tápellátás esetén ennyi másodpercnyi tétlenség után vált energiatakarékos módba a számítógép.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
hu: A szünetmentes táp használata esetén ennyi másodpercnyi tétlenség után vált energiatakarékos módba a számítógép.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
hu: A szünetmentes táp használata esetén ennyi másodpercnyi tétlenség után vált energiatakarékos módba a képernyő.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
hu: Akkumulátoros tápellátás esetén ennyi másodpercnyi tétlenség után vált energiatakarékos módba a számítógép.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
hu: Akkumulátoros tápellátás esetén ennyi másodpercnyi tétlenség után vált energiatakarékos módba a képernyő.

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
hu: A képernyő fényerejének csökkentése ennyivel akkumulátoros tápellátás esetén. A lehetséges értékek 0 és 100 között vannak.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
hu: Az akkumulátor kapacitása a kritikus szint alá esett és a gép hibernálásra készül.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
hu: Az akkumulátor kapacitása a kritikus szint alá esett és a gép leállni készül.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
hu: Az akkumulátor kapacitása a kritikus szint alá esett és a gép felfüggesztésre készül.<br><b>Megjegyzés:</b> Minimális mértékben a számítógép felfüggesztett állapotban is fogyaszt áramot.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
hu: Az akkumulátor a kritikus szint alatt van és ez a számítógép <b>ki fog kapcsolni</b>, amint az akkumulátor teljesen kiürül.

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
hu: A képernyő fényereje hálózati tápellátás esetén. A lehetséges értékek 0.0 és 100.0 között vannak.

en: The brightness of the screen when idle
hu: A képernyő fényereje üresjáratban

en: The default amount of time to dim the screen after idle
hu: Üresjárat után a képernyő elsötétítésének alapértelmezett ideje

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
hu: Üresjárat után a képernyő elsötétítésének alapértelmezett ideje.

en: The default graph type to show for history
hu: Az előzményekhez megjelenítendő alapértelmezett grafikontípus

en: The default graph type to show for stats
hu: A statisztikákhoz megjelenítendő alapértelmezett grafikontípus

en: The default graph type to show in the history window.
hu: Az előzményablakban megjelenítendő alapértelmezett grafikontípus.

en: The default graph type to show in the stats window.
hu: A statisztikaablakban megjelenítendő alapértelmezett grafikontípus.

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
hu: Az utolsó eszköz azonosítója, amely a fókusz megfelelő eszköznek való visszaadására használatos.

en: The index of the page number to show by default
hu: Az alapértelmezésben megjelenítendő oldalszám indexe

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
hu: Az alapértelmezésben megjelenítendő oldalszám indexe, amely a fókusz megfelelő oldalra való visszaadására használatos.

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
hu: Az előzménygrafikon X tengelyén megjelenítendő maximális időtartam.

en: The maximum time displayed for history
hu: Az előzményekhez megjelenítendő maximális időtartam

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
hu: Az akkumulátor kritikusnak tekintett százalékos töltöttsége. Csak a use-time-for-policy kulcs hamis értéke esetén érvényes.

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
hu: Az akkumulátor alacsonynak tekintett százalékos töltöttsége. Csak a use-time-for-policy kulcs hamis értéke esetén érvényes.

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
hu: Az akkumulátor százalékos töltöttsége, amikor a kritikus művelet végrehajtandó. Csak a use-time-for-policy kulcs hamis értéke esetén érvényes.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
hu: A billentyűzet háttérvilágítás fényerejének csökkentése, amikor a számítógép tétlen. Például ha ezt az értéket „60”-ra állítja, akkor 40%-kal kisebb lesz a háttérvilágítás fényereje. A lehetséges értékek 0 és 100 között vannak.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
hu: A billentyűzet háttérvilágítás fényerejének csökkentése, amikor a számítógép akkumulátoros tápellátást használ. Például ha ezt az értéket „60”-ra állítja, akkor 40%-kal kisebb lesz a háttérvilágítás fényereje. A lehetséges értékek 0 és 100 között vannak.

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
hu: Az akkumulátor töltöttségéből hátralévő idő másodpercben, amikor a kritikus művelet végrehajtandó. Csak a use-time-for-policy kulcs igaz értéke esetén érvényes.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
hu: Az akkumulátor töltöttségéből hátralévő idő másodpercben annak kritikusként kezeléséhez. Csak a use-time-for-policy kulcs igaz értéke esetén érvényes.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
hu: Az akkumulátor töltöttségéből hátralévő idő másodpercben annak alacsonyként kezeléséhez. Csak a use-time-for-policy kulcs igaz értéke esetén érvényes.

en: The time remaining when action is taken
hu: A hátralévő idő, amikor művelet kerül végrehajtásra

en: The time remaining when critical
hu: A hátralévő idő annak kritikusként kezeléséhez

en: The time remaining when low
hu: A hátralévő idő annak alacsonyként kezeléséhez

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
hu: A számítógép tétlensége esetén használandó energiatakarékossági mód típusa.

en: There is no data to display.
hu: Nincsenek megjeleníthető adatok

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
hu: Ez a noteszgép-képernyőjének a munkamenet tétlensége esetén használandó fényereje. Csak a use_time_for_policy kulcs igaz értéke esetén érvényes.

en: This program can only be used by the root user
hu: Ezt a programot csak a root felhasználó használhatja

en: This program must only be run through pkexec
hu: Ezt a programot pkexecen keresztül szabad csak futtatni

en: Time elapsed
hu: Eltelt idő

en: Time to empty
hu: Idő a lemerülésig

en: Time to full
hu: Idő a feltöltésig

en: Type
hu: Típus

en: UPS | UPSs
hu[0]: Szünetmentes táp
hu[1]: Szünetmentes tápok

en: UPS Discharging
hu: A szünetmentes táp kisül

en: UPS critical low action
hu: A szünetmentes táp kritikusan gyenge művelet

en: UPS critically low
hu: A szünetmentes táp kritikusan gyenge

en: UPS low
hu: A szünetmentes táp gyenge

en: UPS low power action
hu: A szünetmentes táp gyenge művelet

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown state
hu: Ismeretlen állapot

en: Unknown technology
hu: Ismeretlen technológia

en: Unknown time
hu: Ismeretlen idő

en: Use mate-screensaver lock setting
hu: A mate-screensaver zárolási beállításainak használata

en: Use smoothed line
hu: Simított vonal használata

en: Value
hu: Érték:

en: Vendor
hu: Gyártó

en: Vendor:
hu: Szállító:

en: Visit help page
hu: Súgóoldal felkeresése

en: Voltage
hu: Feszültség

en: Waiting to charge
hu: Várakozás töltésre

en: Waiting to discharge
hu: Várakozás kisülésre

en: When UPS power is _critically low:
hu: Ha a _szünetmentes táp energiája kritikus:

en: When UPS power is l_ow:
hu: Ha a _szünetmentes táp energiája alacsony:

en: When battery po_wer is critically low:
hu: Ha az akkum_ulátor energiája kritikus:

en: When laptop lid is cl_osed:
hu: A _noteszgép fedelének lezárásakor:

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
hu: Ha az energiatakarékos mód hibázik, megjeleníthető egy gomb a helyzet javítása érdekében. Hagyja üresen, ha ne jelenjen meg gomb.

en: When the _suspend button is pressed:
hu: A _felfüggesztés gomb megnyomásakor:

en: When the power _button is pressed:
hu: A be_kapcsológomb megnyomásakor:

en: When to show the notification icon
hu: Mikor jelenjen meg az értesítési ikon

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
hu: A Hálózatkezelő kapcsolódjon-e és bontson-e az energiatakarékos mód változásakor

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
hu: A Hálózatkezelő bontsa-e a kapcsolatot felfüggesztés vagy hibernálás esetén és kapcsolódjon-e folytatáskor.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
hu: A MATE kulcstartó zárolásra kerüljön-e a számítógép hibernálása előtt. Ez azt jelenti, hogy folytatáskor fel kell oldania a kulcstartó zárolását.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
hu: A MATE kulcstartó zárolásra kerüljön-e a számítógép felfüggesztése előtt. Ez azt jelenti, hogy folytatáskor fel kell oldania a kulcstartó zárolását.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
hu: Le legyen-e zárva a képernyő, amikor a számítógép felébred a hibernálásból. Ez csak akkor használható, ha a lock_use_screensaver értéke hamis.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
hu: Le legyen-e zárva a képernyő, amikor a számítógép felébred a felfüggesztésből. Ez csak akkor használható, ha a lock_use_screensaver értéke hamis.

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
hu: Le legyen-e zárva a képernyő a kikapcsolásakor. Ez csak akkor használható, ha a lock_use_screensaver értéke hamis.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
hu: Legyen-e hibernálás, felfüggesztés vagy sem tétlenség esetén

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
hu: A mate-screensaver képernyő-zárolási értékei felhasználásra kerüljenek-e a képernyő lezárásához hibernálás, felfüggesztés vagy a képernyő elsötétítése után.

en: Whether to use time-based notifications
hu: Legyenek-e idő alapú értesítések

en: Whether we should show the history data points
hu: Megjelenjenek-e az előzmények adatpontjai

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
hu: Megjelenjenek-e az előzmények adatpontjai a statisztikaablakban?

en: Whether we should show the stats data points
hu: Megjelenjenek-e a statisztika adatpontjai

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
hu: Megjelenjenek-e a statisztika adatpontjai a statisztikaablakban?

en: Whether we should smooth the history data
hu: Az előzményadatok simításra kerüljenek-e

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
hu: Az előzményadatok simításra kerüljenek-e a grafikonon?

en: Whether we should smooth the stats data
hu: A statisztikaadatok simításra kerüljenek-e

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
hu: A statisztikaadatok simításra kerüljenek-e a grafikonon?

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
hu: A vezeték nélküli billentyűzet akkumulátora gyenge (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hu: A vezeték nélküli billentyűzet akkumulátora nagyon gyenge (%.0f%%). Ha nem tölti fel, az eszköz le fog állni.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
hu: A vezeték nélküli egér akkumulátora gyenge (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hu: A vezeték nélküli egér akkumulátora nagyon gyenge (%.0f%%). Ha nem tölti fel, az eszköz le fog állni.

en: Yes
hu: Engedélyezve

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Always display an icon
hu: _Mindig jelenítse meg az ikont

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Never display an icon
hu: So_ha ne jelenítse meg az ikont

en: _Only display an icon when battery power is low
hu: Ikon megjelenítése csak ha az _akkumulátor energiaszintje gyenge

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Reduce backlight brightness
hu: _Háttérvilágítás fényerejének csökkentése

en: hour | hours
hu[0]: óra
hu[1]: óra

en: minute | minutes
hu[0]: perc
hu[1]: perc
