Xfce Apps - en to hye translation catalogue (293 entries)

en: 
    Parole Media Player %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    https://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
    
    Please report bugs to <https://bugzilla.xfce.org/>.
hye: 
    Parole Նուագարկիչ %s
    
    Xfce Goodies Project ֊ի մասնիկ
    https://goodies.xfce.org
    
    Արտոնագրուած է GNU GPL ֊ով։
    
    Տեղեկացրեք սխալների մասին <https://bugzilla.xfce.org/>.

en: 16:9 (Widescreen)
hye: 16:9 (Լայն ցուցադրիչ)

en: 4:3 (TV)
hye: 4:3 (Հեռ․)

en: <b>Audio Visualization</b>
hye: <b>Ձայնային տեսողականացում</b>

en: <b>Author</b>
hye: <b>Հեղինակ</b>

en: <b>Color Balance</b>
hye: <b>Գոյնի համակշիռ</b>

en: <b>Description</b>
hye: <b>Նկարագրութիւն</b>

en: <b>Keyboard</b>
hye: <b>Ստեղնաշար</b>

en: <b>Playlist Settings</b>
hye: <b>Նուագացուցակի կարգաւորումներ</b>

en: <b>Screensaver</b>
hye: <b>Էկրանապահ</b>

en: <b>Subtitle Settings</b>
hye: <b>Ենթավերնագրի կարգաւորումներ</b>

en: <b>Video Output</b>
hye: <b>Տեսագրութեան արտածում</b>

en: <big><b>Open Network Location</b></big>
hye: <big><b>Բացել տեղային դիրքը</b></big>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>by</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Artist</span></big>
hye: <big><span color='#BBBBBB'><i></i></span> <span color='#F4F4F4'>Անյայտ կատարողի կողմից</span></big>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>on</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Album</span></big>
hye: <big><span color='#BBBBBB'><i></i></span> <span color='#F4F4F4'>Անյայտ հաւաքածուում</span></big>

en: <i>by</i>
hye: <i>ըստ</i>

en: <i>on</i>
hye: <i>այստեղ`</i>

en: <span color='#F4F4F4'><b><big>Unknown Song</big></b></span>
hye: <span color='#F4F4F4'><b><big>Անյայտ երգ</big></b></span>

en: A_ngle Menu
hye: Ա_նկեան ցանկ

en: Add
hye: Յաւելել

en: Add files to playlist
hye: Աւելացնել նիշեր նուագացուցակում

en: Add to playlist...
hye: Աւելացնել նուագացուցակում․․․

en: Additional software is required.
hye: Պահանջուում է լրացուցիչ ծրագրաշար։

en: Advanced Stream Redirector
hye: Ընդլայնուած Stream Redirector

en: All files
hye: Բոլոր նիշերը

en: All supported files
hye: Բոլոր ապահովուած նիշերը

en: Always minimize to tray when window is closed
hye: Միշտ փոքրացնել մինչ դարակ, երբ պատուհանը փակուած է

en: Always replace playlist with opened files
hye: Միշտ փոխարինել նուագացուցակը բացուած նիշերի հետ

en: Arabic
hye: Արաբերէն

en: Are you sure you want to quit?
hye: Լքե՞լ։

en: Are you sure you wish to clear your recent items history?  This cannot be undone.
hye: Ջնջե՞լ վերջին տարրերի պատմութիւնը։ Այն կջնջուի անվերադարձ։

en: Armenian
hye: Հայերէն

en: Audio
hye: Ձայնագրութիւն

en: Audio CD
hye: Ձայնային CD

en: Audio Track #%d
hye: Ձայնայետագիծ #%d

en: Audio Track:
hye: Ձայնայետագիծ

en: Audio and video
hye: Ձայնային եւ տեսային

en: Auto
hye: Ինքնա

en: Automatic
hye: Ինքնուրոյն

en: Automatically show subtitles when playing movie file
hye: Շարժապատկերային նիշի ժամանակ՝ ինքնուրոյն ցուցադրել ենթագրերը

en: Baltic
hye: Բալթիկ

en: Brightness:
hye: Պայծառութիւն․

en: Buffering
hye: Պահենացում

en: Buffering (0%)
hye: Պահնակում (0%)

en: By Extension
hye: Ըստ յաւելման

en: Cancel
hye: Չեղարկել

en: Celtic
hye: Սելտիկ

en: Central European
hye: Կենտրոնաեվրոպական

en: Chapter %i
hye: Գլուխ %i

en: Check and remove duplicate media entries
hye: Ստուգել եւ հեռացնել կրկնաւրինակ մեդիայ մասնիկները

en: Chinese Simplified
hye: Պարզեցուած չիներէն

en: Chinese Traditional
hye: Աւանդական չիներէն

en: Clear
hye: Մաքրել

en: Clear History
hye: Մաքրել պատմութիւնը

en: Clear Recent Items
hye: Ջնջել վերջին տարրերը

en: Clear playlist
hye: Մաքրել նուագացուցակը

en: Close
hye: Փակել

en: Clutter (OpenGL)
hye: Նուազ առաջնահերթ (OpenGL)

en: Configure your media player
hye: Կազմաձեւեք մեդիայ նուագարկիչը

en: Continue
hye: Շարունակել

en: Contrast:
hye: Ցայտունութիւն․

en: Croatian
hye: Խորուաթերէն

en: Current Locale
hye: Ընթացիկ տեղոյթ

en: Cyrillic
hye: Կիրիլեան

en: Cyrillic/Russian
hye: Կիրիլեան/Ռուսերէն

en: Cyrillic/Ukrainian
hye: Կիրիլեան/Ուկրայիներէն

en: Decrease volume
hye: Ցածրացնել ուժգնութիւնը

en: Disable screensaver when playing movies
hye: Անջատել էկրանապահը տեսագրութիւնների նուագարկման ժամանակ

en: Disc Playlist
hye: Սկավառակի նուագացուցակ

en: Display
hye: Ցուցադրիչ

en: Display Parole user manual
hye: Ցուցադրել Parole֊ի աւգտատիրոջ ձեռնարկը

en: Do not load plugins
hye: Չբեռնել  ներդրաւնները

en: Do you want to continue loading or stop?
hye: Շարունակե՞լ բեռնումը, թե դադարեցնել։

en: Don't Install
hye: Չտեղակայել

en: Empty
hye: Դատարկ

en: Enable keyboard multimedia keys
hye: Միացնել ստեղնաշարի բազմասփիւռ ստեղները

en: Encoding:
hye: Կոդաւորում․

en: Error
hye: Սխալ

en: Error saving playlist file
hye: Նուագացուցակում նիշի պահման սխալ

en: Exit fullscreen
hye: Դուրս գալ լիաէկրանից

en: Extend your media player
hye: Ընդլայնեք մեդիայ նուագարկիչը

en: Extension
hye: Յաւելում

en: File Type
hye: Նիշի տիպ

en: Font:
hye: Տառատեսակ․

en: Fullscreen
hye: Ամբողջական ցուցադրիչի աշխատակերպ

en: GStreamer Error
hye: GStreamer Սխալ

en: GStreamer backend error
hye: GStreamer ներքին սխալ

en: General
hye: Ընդհանուր

en: Georgian
hye: Վրացերէն

en: Go
hye: Առաջ

en: Go back 1 minute
hye: Գնալ յետ 1 րոպէ

en: Go back 10 minutes
hye: Հետ գնալ 10 րոպե

en: Go back 10 seconds
hye: Հետ գնալ 10 վայրկեան

en: Go forward 1 minute
hye: Գնալ առաջ 1 րոպէ

en: Go forward 10 minutes
hye: Առաջ գնալ 10 րոպե

en: Go forward 10 seconds
hye: Առաջ գնալ 10 վայրկեան

en: Go to position
hye: Գնալ

en: Greek
hye: Հունարէն

en: Gujarati
hye: Գուջարաթի

en: Gurmukhi
hye: Գուրմուքի

en: Hebrew
hye: Եբրայերէն

en: Hebrew Visual
hye: Տեսական եբրայերէն

en: Hide Playlist
hye: Թաքցնել նուագացուցակ

en: Hindi
hye: Հինդի

en: Hue:
hye: Երանգ․

en: Icelandic
hye: Իսլանդերէն

en: Increase volume
hye: Բարձրացնել ուժգնութիւնը

en: Insert Disc
hye: Ներդնել սկաւառակ

en: Install
hye: Տեղակալել

en: Japanese
hye: Ճապոներէն

en: Korean
hye: Կորեերէն

en: Leave Fullscreen
hye: Դուրս գալ ամբողջական ցուցադրիչի աշխատակերպից

en: Leave _Fullscreen
hye: Դուրս գալ _ամբողջական ցուցադրիչի աշխատակերպից

en: Lower volume
hye: Ցածրեցնել ծաւալը

en: M3U Playlists
hye: M3U Նուագացուցակներ

en: MPRIS2 remote control
hye: MPRIS2 Հեռակառավարում

en: Media stream is not seekable
hye: Մեդիայ հոսքը չի կարող որոնուել

en: Media to play
hye: Մեդիայ նուագարկելու համար

en: Message
hye: Նամակ

en: Mini Mode
hye: Նուազ․ աշխատակերպ

en: Minimize to tray
hye: Փոքրացնել մինչ դարակ

en: Move Down
hye: Շարժել ներքեւ

en: Move Up
hye: Շարժել վերեւ

en: Mute
hye: Լռեցնել

en: Mute volume
hye: Ձայնազրկել

en: Next Track
hye: Հաջորդ երգը

en: Next track
hye: Հաջորդ երգը

en: No available plugin installer was found.
hye: Հասանելի ներդրաւնի տեղակայիչ չի գտնուել։

en: No installed plugins found on this system
hye: Այս համակարգում չեն գտնուել տեղակայուած ներդրաւներ

en: None
hye: Ոչ մեկը

en: Nordic
hye: Հիւսիսային

en: Notify
hye: Ծանուցել

en: Open
hye: Բացել

en: Open Containing Folder
hye: Բացել պարունակող պանակ

en: Open Media Files
hye: Բացել մեդիայ նիշեր

en: Open Network Location
hye: Բացել տեղային դիրքը

en: Open _Location...
hye: Բացել _տեղը․․․

en: Open _Recent
hye: Բացել _վերջիններից․․․

en: Open a new instance
hye: Նոր նմուշ

en: Open file
hye: Բացել նիշ

en: Open location
hye: Բացել դիրք

en: PLS Playlists
hye: PLS Նուագացուցակներ

en: P_lugins
hye: Ն_երդրաւններ

en: P_revious Track
hye: Ն_ախորդ երգը

en: Parole Media Player
hye: Parole նուագարկիչ

en: Parole Media Player cannot start.
hye: Parole Նուագարկիչը չի կարող միանալ։

en: Parole Plugins
hye: Parole ներդրաւն

en: Parole Settings
hye: Parole կարգաւորումներ

en: Parole can be minimized to the system tray instead.
hye: Parole ֊ն կարող է փոքրեցուել համակարգի դարակը ներառելով։

en: Parole features playback of local media files, including video with subtitles support, Audio CDs, DVDs, and live streams. Parole is also extensible via plugins.
hye: Parole֊ի տեղային մեդիայ նիշերի իւրահատուկ  նուագարկում, ներառելով տեսանիւթերը ենթագրի ապահովումով, Audio CD֊ներ, DVD֊ներ, եւ ուղիղ եթեր։ Parole֊ն արդենընդլայնուած է ներդրաւների միջոցով։

en: Parole is a modern simple media player based on the GStreamer framework and written to fit well in the Xfce desktop. It is designed with simplicity, speed and resource usage in mind.
hye: Parole֊ն ժամանակակից պարզ նուագարկիչ է, որը հիմնուած է GStreamer framework ֊ի վրայ եւ գրուած է հարմարացնելու Xfce աշխատասեղանը։ Այն ձեւաւորուած է պարզ, արագ եւ միջոցների աւգտագործման համար։

en: Parole is already running, use -i to open a new instance
hye: Parole֊ն արդեն միանում է, աւգտագործեք -i նոր նմուշ բացելու համար

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
hye: Parole֊ին պէտք է <b>%s</b> այս նիշը նուագարկելու համար։

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
    It can be installed automatically.
hye: Parole֊ին պէտք է <b>%s</b> այս նիշը նուագարկելու համար։
    Այդ կարող է բեռնուել ինքնուրոյն։

en: Pause
hye: Դադար

en: Permission denied
hye: Թոյլատուուտիւնը մերժուած է

en: Persian
hye: Պարսկերէն

en: Play
hye: Միացնել

en: Play Disc
hye: Նուագարկել սկաւառակը

en: Play opened files
hye: Նուագարկել բացուած նիշերը

en: Play or pause if already playing
hye: Նուագարկման ընթացքում միացնել կամ դադարեցնել

en: Play your media
hye: Նուագարկել Ձեր մեդիան

en: Play/Pause
hye: Նուագարկել/Դադարեցնել

en: Playback
hye: Նուագարկում

en: Playlist
hye: Նուագացուցակ

en: Playlist (%i chapter) | Playlist (%i chapters)
hye[0]: Նուագացուցակ (%i գլուխ)
hye[1]: Նուագացուցակ (%i գլուխ)

en: Playlist (%i item) | Playlist (%i items)
hye[0]: Նուագացուցակ (%i տարր)
hye[1]: Նուագացուցակ (%i տարրեր)

en: Playlist files
hye: Նուագացուցակի նիշեր

en: Please check your installation
hye: Ստուգեք Ձեր տեղակայումը

en: Please check your installation.
hye: Ստուգեք Ձեր տեղակայումը։

en: Please choose a supported playlist format
hye: Նշեք նուագացուցակի ապահովուած ձեւաչափ

en: Please go to https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs to report your bug.
hye: Սխալի մասին տեղեկացնելու համար դիմեք՝  https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs

en: Please restart Parole for this change to take effect.
hye: Վերագործարկեք Parole֊ն փոփոխութիւնների արդիւնքները տեսնելու համար։

en: Plugin
hye: Ներդրաւն

en: Plugin failed to load
hye: Չյաջողուեց բեռնել ներդրաւնը

en: Position:
hye: Դիրք․

en: Previous Track
hye: Նախորդ երգը

en: Previous track
hye: Նախորդ երգը

en: Print version information and exit
hye: Ցուցադրել տարբերակի վերաբերեալ տեղեկոյթը եւ դուրս գալ

en: Quit
hye: Լքել

en: Raise volume
hye: Բարձրացնել ծաւալը

en: Remember my choice
hye: Հիշել

en: Remember playlist
hye: Հիշել նուագացուցակը

en: Remove
hye: Հեռացնել

en: Remove selected item
hye: Հեռացնել նշուած միաւորը

en: Remove selected media
hye: Հեռացնել նշուած մեդիան

en: Repeat
hye: Կրկնել

en: Replace playlist when opening files
hye: Փոխարինել նուագացուցակը նիշերի բացման ժամանակ

en: Reset to defaults
hye: Վերականգնել լռելեայն

en: Romanian
hye: Ռումիներէն

en: Saturation:
hye: Հագեցում․

en: Save Playlist as...
hye: Պահել նուագացուցակը որպէս․․․

en: Select File Types (By Extension)
hye: Ընտրեք նիշերի տեսակները (Ըստ յաւելման)

en: Select Subtitle File
hye: Ընտրեք ենթագրի նիշ

en: Select Text Subtitles...
hye: Ընտրել գրոյթային ենթագրեր․․

en: Select next item
hye: Նշեք հաջորդ միաւորը

en: Select previous item
hye: Նշեք նախորդ միաւորը

en: Set Audio-CD/VCD/DVD device path
hye: Սահմանել ձայնային֊CD/VCD/DVD սարքերի ուղիները

en: Shareable Playlist
hye: Համաաւգտագործելի Նուագացուցակ

en: Show Playlist
hye: Ցուցադրել նուագացուցակ

en: Show icon in the system tray
hye: Ցուցադրել պատկերակ համակարգի դարակում

en: Show menubar
hye: Ցուցադրել ցանկագաւտին

en: Show notifications for currently playing tracks
hye: Ցուցադրել ծանուցումներ ներկայ նուագուող երգերի համար

en: Show visual effects when an audio file is played
hye: Ցուցադրել տեսողական պատկերումները, երբ միացուած է ձայնային նիշ

en: Shuffle
hye: Խառնել

en: South European
hye: Հարաւեւրոպական

en: Square
hye: Քառակուսի

en: Start in embedded mode
hye: Միանալ ներկառուցուած աշխատակերպով

en: Start in fullscreen mode
hye: Մեկնարկել ամբողջական ցուցադրիչի աշխատակերպով

en: Start playing opened files
hye: Նուագարկել բացուած նիշերը

en: Stop
hye: Դադար

en: Subtitle #%d
hye: Ենթագիր #%d

en: Subtitle Files
hye: Ենթագրերի նիշեր

en: Subtitles
hye: Ենթավերնագրեր

en: Subtitles:
hye: Ենթագրեր․

en: Thai
hye: Թայերէն

en: The stream is taking too much time to load
hye: Տուեալ հոսքը կբեռնուի երկար ժամանակում

en: This development release adds a new mini mode and the ability to play or replay content by clicking the circle icons. Theming is simplified and filenames are displayed when no ID3 tags are found.
hye: Այս մշակուած թողարկումը աւելացնում է նոր փոքր աշխատակերպ եւ հնարաւորութիւն է տալիս նուագարկել եւ վերանուագարկել պարունակութիւնը սեղմելով կլոր պատկերակներին։ Տարանջատումը պարզեցուած է, նշանունները ցուցադրուում են երբ ID3 պատկերակները գտնուած չեն։

en: This development release fixes several bugs, typos, and historical details present in the documentation. Tags are now processed on files delivered over HTTP/S. The clutter video backend is disabled for GTK+ 3.22 and newer due to significant API changes.
hye: Այս մշակուած թողարկումը շտկել է որոշ սխալներ, տառասխալներ եւ պատմութեան մանրամասները կան փասթաթղթում։ Պիտակները հիմա մշակուել են HTTP/S ֊ի առաքած նիշերում։ Նուազ առաջնահերթ տեսագրութիւնների ներքինը անջատուած է GTK+ 3.22 ֊ի համար եւ նորութեան շնորհիւ  նշանակալցնում է API փոփոխութիւնները։

en: This development release is a large cleanup of the codebase, making Parole lighter and easier to improve. All URLs have been updated to HTTPS. A large number of bugs have been resolved and a new keyboard shortcuts helper has been introduced.
hye: Այս մշակուած թողարկումը այլագրի շտեմարանի լայն յարդարանքն է , որը սարքում է Parole֊ն աւելի պայծառ եւ հեշտ բարելաւելի։ Բոլոր URL֊ները թարմեցուած էին HTTPS֊ի։ Մեծաքանակ սխալներ են շտկուել եւ ներկայացուել է նոր ստեղնաշարի դիւրացման աւգնականը։

en: This is a minor translations-only release.
hye: Սա սոսկ թարգմանական տարբերակ է։

en: This release features the completed transition to the Gtk+3 toolkit, improvements in the user-interface (more streamlined menus), better playlists. Furthermore existing plugins have been improved and a new one has been added (MPRIS2). Most of the artwork has been updated for this release and we use the GStreamer1.0 framework now by default.
hye: Այս թողարկումը իւրահատկում է կատարուած տարանցում դեպի Gtk+3 toolkit, ապացոյցները  (աւելի  պարզեցուած ցանկերը), լավ նուագացուցակները։ Հետագայում առկա ներդրաւնները բարելաւուել են եւ աւելացուել է նոր (MPRIS2)։ Ամենանկարազարդերը թարմեցուել են այս թողարկման մէջ եւ մենք աւգտագործում ենք GStreamer1.0 framework լռելեայն։

en: This release fixes a problem with detecting DVD drive locations.
hye: Այս թողարկումը լուծում է  խնդիր յայտնաբերելով DVD սարքի դիրքը։

en: This release improves the build process and includes several bug fixes. This new stable release is a recommended upgrade for all users.
hye: Այց թողարկումը բարելաւում է կառույցի գործընթացները եւ ներառում է որոշ սխալների ուղղում։ Այս նոր կայուն թողարկումը խորհուրդ է տրուում թարմեցնել բոլոր աւգտատերերի համար։

en: This release marks the first stable release of the 1.0 series. A new Automatic video output option was added to improve usage on virtual machines and low power devices. A large number of bugs were also resolved, making this release suitable for all users.
hye: Այս թողարկումը համարուում է առաջին կայուն թողարկումը 1.0 շարքից։ Նոր իտ տնքնաշխաեսագրութեան արտածման ընտրանքը աւելացուել է վերիրային մեքենաների եւ ցածր հոսանքի սարքերի աւգտագործումը բարելաւելու համար։ Մեծ քանակութեամբ խնդիրներ արդեն լուծուել են,  այս թողարկումը հարմար դարձնելով բոլոր աւգտատերերի համար։

en: This unstable development release adds the new clutter backend and cleans up deprecated Gtk3 symbols. It also adds a "go to position" feature and several bugs have been addressed.
hye: Այս անկայուն մշակուած թողարկումը աւելացնում է նոր նուազ առաջնահերթ ներքինը եւ մաքրում է արգելուած Gtk3 նշանները։ Այն միշտ աւելացնում է "գնալ դեպի դիրք" հատկութիւնը եւ ուղարկուել են որոշ սխալներ։

en: Toggle fullscreen
hye: Փոխանջատել լիաէկրանը

en: Toggle menubar
hye: Փոխանջատել ընտրացանկի գոտին

en: Toggle playlist
hye: Փոխանջատել նուագացուցակը

en: Track %i
hye: Շաւիղ %i

en: Tray icon
hye: Դարակի պատկերակ

en: Tray icon plugin
hye: Դարակի պատկերակի ներդրաւն

en: Turkish
hye: Թուրքերէն

en: Type %s --help to list all available command line options
hye: Մուտքագրեք %s --help հրամանների բոլոր ընտրանքները ցուցակաւորելու համար

en: Unable to install missing codecs.
hye: Հնարաւոր չէ տեղակայել կորած կոդեկները

en: Unable to load "%s" plugin, check your GStreamer installation.
hye: Հնարաւոր չէ բեռնել "%s" ներդրաւնը, ստուգեք Ձեր GStreamer ֊ի տեղակայումը։

en: Unable to open default web browser
hye: Հնարաւոր չէ բացել լռելեայն վեբ զննիչը

en: Unicode
hye: Համահունչ

en: Unknown
hye: Անյայտ

en: Unknown Album
hye: Անյայտ հաւաքածու

en: Unknown Artist
hye: Անյայտ Կատարող

en: Unknown Song
hye: Անյայտ երգ

en: Unknown playlist format
hye: Նուագացուցակի անյայտ ձեւաչափ

en: Unmute
hye: Միացնել

en: Unmute (restore) volume
hye: Անձայնազրկել (վերականգնել) ծաւալը

en: Video
hye: Տեսագրութիւն

en: Vietnamese
hye: Վիետնամերէն

en: View
hye: Տեսք

en: Visit Parole website
hye: Այցելեք Parole վեբկայքը

en: Visit Website
hye: Այցելել կայք

en: Visualization type:
hye: Տեսողականացման տեսակ․

en: Volume
hye: Ծաւալ

en: Volume _Down
hye: Իջեց_նել

en: Volume _Up
hye: _Բարձրացնել

en: Western
hye: Արեւմտեան

en: X Window System (No Xv)
hye: X Window System (Առանց Xv)

en: [FILES...] - Play movies and songs
hye: [ՆԻՇԵՐ...] - Նուագարկել տեսահոլովակներ եւ երգեր

en: _About
hye: _Ծրագրի մասին

en: _Aspect Ratio
hye: _Կողմերի հարաբերութիւն

en: _Audio
hye: _Ձայն

en: _Audio Menu
hye: _Ձայնային ցանկ

en: _Audio Track
hye: _Շաւիղ

en: _Chapter Menu
hye: _Գլուխների ցանկ

en: _Chapters
hye: _Գլուխներ

en: _Clear recent items...
hye: _Մաքրել նախորդ տարրերը․․․

en: _Contents
hye: _Ձեռնարկ

en: _DVD Menu
hye: _DVD ցանկ

en: _Fullscreen
hye: _Ամբողջական ցուցադրիչ

en: _Help
hye: _Աջակցութիւն

en: _Keyboard Shortcuts
hye: _Ստեղնաշարի դիւրանցումներ

en: _Leave Fullscreen
hye: _Դուրս գալ ամբողջական ցուցադրիչի աշխատակերպից

en: _Media
hye: _Միջավայր

en: _Mute
hye: _Լռեցնել

en: _Next
hye: _Յաջորդը

en: _Next Track
hye: _Հաջորդ երգը

en: _Open
hye: _Բացել

en: _Open...
hye: _Բացել...

en: _Pause
hye: _Կանգնեցնել

en: _Play
hye: _Միացնել

en: _Playback
hye: _Նուագարկում

en: _Preferences
hye: _Կարգաւորումներ

en: _Previous
hye: _Հետ

en: _Quit
hye: _Դուրս գալ

en: _Repeat
hye: _Կրկնել

en: _Report a Bug...
hye: _Տեղեկացնել սխալի մասին․․․

en: _Save Playlist...
hye: _Պահել նուագացանկը․․․

en: _Shuffle
hye: _Խառնել

en: _Subtitles
hye: _Սուբտիտրեր

en: _Title Menu
hye: _Անուան ցանկ

en: _Tools
hye: _Գործիք

en: _Video
hye: _Տեսանիւթ

en: by
hye: ըստ

en: on
hye: այստեղ`
