Xfce Apps - en to ie translation catalogue (238 entries)

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
ie: %s es plu grand quam to es permissibil de ISO9660 nivelle 2. It posse esser un problema por antiqui sistemas o programmas.

en: %s's home
ie: Hem de %s

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
ie: %s: %s
    Usa %s --help por vider li complet liste de disponibil optiones.

en: %s: node name not unique
ie: %s: nómine de node ne es unic

en: %s: out of memory
ie: %s: memorie exhaustet

en: <big>Burn _Image</big>
ie: <big>Registrar un _image</big>

en: <big>New _Data Composition</big>
ie: <big>Crear un composition de _data</big>

en: <big>_Blank Disc</big>
ie: <big>_Blanc disco</big>

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
ie: <small>Esque vu vole modificar un predefinit nómine del composition?</small>

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
ie: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Selecter un image por registrar</span>

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
ie: Un file «%s» ja existet in ti-ci fólder, li file ne ha esset adjuntet.

en: A file with the same name is already present in the composition.
ie: Un file con li sam nómine ja existe in li composition.

en: A full, but erasable disc is in the drive
ie: Un plen ma efaciabil disco es in li unité

en: A plugin
ie: Un plugin

en: A problem with the burn backend occurred.
ie: Un problema evenit con li infrastructura de registration.

en: Aborted
ie: Interruptet

en: Aborting...
ie: Interruption...

en: Add
ie: Adjunter

en: Add a new directory to the composition
ie: Adjunter un nov fólder al composition

en: Add the selected file(s) to the composition
ie: Adjunter li selectet files al composition

en: Adding files to the composition
ie: Adjuntente files al composition

en: Adding home directory
ie: Adjunter li hem-fólder

en: All files
ie: Omni files

en: An error occured while writing ISO: %s
ie: Un errore evenit registrante un ISO: %s

en: An error occurred in the burn backend.
ie: Un problema evenit in li infrastructura de registration.

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
ie: Un errore evenit identificante «%s» per gstreamer

en: Another CD burning GUI
ie: Un altri interfacie por registrar CDs

en: Are you sure you want to abort?
ie: Esque vu vole interrupter?

en: Audio CD playable in regular stereos
ie: Discos audio-CD reproductibil in comun stereosistemas

en: Audio composition
ie: Audio-composition

en: Blank CD-RW
ie: Disco CD-RW blanc

en: Blank Disc
ie: Disco blanc

en: Blank mode
ie: Mode de blancation

en: Blanking disc...
ie: Blancante li disco...

en: Burn Composition
ie: Registrar li composition

en: Burn DVD Image
ie: Registrar un image de DVD

en: Burn Image
ie: Registrar un image

en: Burn Image (xfburn)
ie: Registrar un image (xfburn)

en: Burn a prepared compilation, i.e. an .ISO file
ie: Registrar un preparat compilation, t.e. un file .ISO

en: Burn image
ie: Registrar un image

en: Burn speeds supported by the device
ie: Velocitás de registration supportat per li aparate

en: Burning composition...
ie: Registrante li composition...

en: Burning device
ie: Aparate de registrator

en: Burning image...
ie: Registrante li image...

en: Burning track %2d/%d...
ie: Registrante li track %2d/%d...

en: CD Reader device
ie: Aparate de letor audio-CD

en: CD and DVD burning application
ie: Registrator de discos CD e DVD

en: Can burn Blu-ray
ie: Posse registrar Blu-Ray

en: Can burn CDR
ie: Posse registrar CDR

en: Can burn CDRW
ie: Posse registrar CD-RW

en: Can burn DVDPLUSR
ie: Posse registrar DVD+R

en: Can burn DVDR
ie: Posse registrar DVD-R

en: Can burn DVDRAM
ie: Posse registrar DVD-RAM

en: Cancel
ie: Anullar

en: Cancelled
ie: Anullat

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
ie: It es impossibil adjunter data a un disco multisession in ti-ci mode de scrition (usa TAO)

en: Cannot burn audio onto a DVD.
ie: Es ínpossibil registrar audio sur un DVD.

en: Cannot open image.
ie: Ne successat aperter un image.

en: Capacity:
ie: Capacitá:

en: Clear
ie: Vacuar

en: Close composition
ie: Clúder li composition

en: Closing session...
ie: Cludente un session...

en: Closing track...
ie: Cludente un track...

en: Completed
ie: Compleet

en: Composition name
ie: Nómine de composition

en: Contents
ie: Contenete

en: Copy Data CD
ie: Copiar un CD de data

en: Copy data CD
ie: Copiar un CD de data

en: Copy data DVD
ie: Copiar un DVD de data

en: Could not open %s.
ie: Ne successat aperter %s.

en: Could not open %s: %s
ie: Ne successat aperter %s: %s

en: Could not stat %s: %s
ie: stat ne successat por %s: %s

en: Create ISO from CD
ie: Crear un ISO ex un CD

en: Create a new data disc with the files of your choosing
ie: Crear un nov disco de data con files selectet per vos

en: Create directory
ie: Crear un fólder

en: DVD Reader device
ie: Aparate de letor DVD

en: DVD+RW does not need blanking
ie: DVD+RW ne besona blancation

en: Data Composition
ie: Composition de data

en: Data composition
ie: Composition de data

en: Detected devices
ie: Detectet aparates

en: Device address
ie: Adresse de aparate

en: Device buffer:
ie: Buffre de aparate:

en: Devices
ie: Aparates

en: Disc is not erasable.
ie: Li disco ne es efaciabil.

en: Disc status
ie: Statu de disco

en: Disk Burning
ie: Registration de discos

en: Display information about Xfburn
ie: Monstrar information pri Xfburn

en: Display name
ie: Visibil nómine

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
ie: Esque vu vole blancar li disco por usar it por ti-ci registration?

en: Done
ie: Finit

en: Drive can't burn on the inserted disc
ie: Li registrator ne posse scrir sur li insertet disco

en: Drive is empty
ie: Unité es vacui

en: Duplicate filename '%s' for '%s'
ie: Duplicat fil-nómine «%s» por «%s»

en: E_ject disk
ie: E_jecter li disco

en: Eject the disc
ie: Ejecter li disco

en: Empty speed list
ie: Vacui liste de velocitás

en: Error(s) occured while adding files
ie: Quelc errores evenit adjuntente files

en: Estimated writing speed:
ie: Evaluat velocitá de scrition:

en: FIFO buffer size (in kb)
ie: Grandore de buffre FIFO (in ko)

en: FIFO buffer:
ie: Buffre FIFO:

en: Failed
ie: Ne successat

en: Failed to get image size
ie: Ne successat obtener li grandore del image

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
ie: Ne successat inicialisar transcodificator %s: %s
    	(revertente al implementation basic)

en: Failure
ie: Dessuccesse

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
ie: File %s ne contene íncompresset audio-undes PCM

en: File %s does not have a .wav extension
ie: File %s ne have un extension .wav

en: File browser
ie: Navigator del files

en: Filename
ie: Fil-nómine

en: Filesystem
ie: Fil-sistema

en: Flushing cache...
ie: Vacuante li cache...

en: Folder
ie: Fólder

en: Formatted.
ie: Formatat.

en: Formatting failed.
ie: Formatation ne successat.

en: Formatting...
ie: Formatante...

en: Full Blank (slow)
ie: Complet blancation (lentmen)

en: Full Deformat (slow)
ie: Complet des-formate (lentmen)

en: Full Format
ie: Complet formate

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
ie: Gstreamer ne ha startat transcoder

en: ISO images
ie: Images ISO

en: Image file '%s' does not exist.
ie: Un file de image «%s» ne existe.

en: Image to burn
ie: Image por registrar

en: Initializing...
ie: Inicialisante...

en: Inserted disc is already blank
ie: Li insertet disco ja es blanc

en: Inserted disc is full
ie: Li insertet disco es plen

en: Inserted disc is unsuitable
ie: Li insertet disco ne es ínapt

en: Is the disc erasable
ie: Efaciabil?

en: Label
ie: Etiquette

en: Length
ie: Duration

en: List of devices
ie: Liste de aparates?

en: Local Path
ie: Local rute

en: Min. fill was %2d%%
ie: Min plenage esset %2d%%

en: Name
ie: Nómine

en: New audio composition
ie: Crear un audio-composition

en: New data composition
ie: Crear un composition de data

en: New directory
ie: Nov fólder

en: No burners are currently available
ie: Null registratores es actualmen disponibil

en: No disc detected in drive
ie: Null disco detectet in li unité

en: No disc detected in drive.
ie: Null disco detectet in li unité.

en: No disc detected in the drive.
ie: Null disco detectet in li unité.

en: Number of burners in the system
ie: Númere de registratores in li sistema

en: Number of drives in the system
ie: Númere de unités in li sistema

en: Number of drives in the system (readers and writers)
ie: Númere de unités in li sistema (letores e scritores)

en: On the _fly
ie: Copiar d_irectmen

en: Only create _ISO
ie: Solmen crear un _ISO

en: Options
ie: Optiones

en: Please insert a recordable disc.
ie: Ples inserter un registrabil disco.

en: Prefere_nces
ie: Prefere_nties

en: Preferences
ie: Preferenties

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
ie: Preparar un rescritabil disco por a un nov registration

en: Proceed to Burn
ie: Registrar sin egarda

en: Profile name as reported by libburn
ie: Nómine de profil de libburn

en: Profile no. as reported by libburn
ie: Nró de profil de libburn

en: Quick Blank
ie: Rapid blancation

en: Quick Deformat
ie: Rapid des-formate

en: Quick Format
ie: Rapid formate

en: Quit Xfburn
ie: Surtir Xfburn

en: Reading CD...
ie: Letion del CD...

en: Ready
ie: Finit

en: Refresh
ie: Refriscar

en: Refresh file list
ie: Refriscar li liste de files

en: Remove
ie: Remover

en: Remove the selected file(s) from the composition
ie: Remover li selectet file(s) ex li composition

en: Rename
ie: Renominar

en: Rename Artist
ie: Renominar li artist

en: Rename Title
ie: Renominar li titul

en: Rename the artist of the selected file
ie: Renominar li artist del selectet file

en: Rename the selected file
ie: Renominar li selectet file

en: Rename the title of the selected file
ie: Renominar li titul del selectet file

en: Sc_an for devices
ie: E_xaminar aparates

en: Select command
ie: Selecte un comande

en: Show _hidden files
ie: Revelar c_elat files

en: Show close button
ie: Monstrar li buton Cluder

en: Show file browser
ie: Monstrar li navigator de files

en: Show mode selection
ie: Monstrar li selection de mode

en: Show preferences dialog
ie: Monstrar li dialog de preferenties

en: Show toolbar
ie: Monstrar li panel de instrumentarium

en: Show volume name
ie: Monstrar li nómine de volume

en: Show writers only
ie: Monstrar solmen scritores

en: Show/hide the file browser
ie: Monstrar li navigator de files

en: Show/hide the toolbar
ie: Monstrar li panel de instrumentarium

en: Size
ie: Grandore

en: Sorry, multisession is not yet supported
ie: Regretabilmen li multisession ancor ne es supportat

en: Temporary directory
ie: Directoria temporari

en: The inserted disc is already blank.
ie: Li insertet disco ja es blanc.

en: The selected image does not fit on the inserted disc
ie: Li selectet image es tro grand por li insertet disco

en: The text of the label
ie: Li textu del etiquette

en: There is not enough space available on the inserted disc.
ie: Ínsuficent spacie sur li insertet disco.

en: Time total:
ie: Total duration:

en: Title
ie: Titul

en: Toolbar Editor
ie: Redactor del instrumentarium

en: Tune how Xfburn behaves
ie: Adjustar li conduida de Xfburn

en: Type
ie: Tip

en: Unable to initialize the burning backend.
ie: Ne successat inicialisar li infrastructura de registration.

en: User Aborted
ie: Interruptet per li usator

en: Volume name :
ie: Nómine de volume:

en: Welcome
ie: Benevenit

en: Welcome to Xfburn!
ie: Benevenit a Xfburn!

en: What files can get burned to an audio CD?
ie: Qualcunc files posse esser registrat sur un audio-CD?

en: Write Blu-ray
ie: Registrar un Blu-Ray

en: Write CD-R
ie: Registrar CD-R

en: Write CD-RW
ie: Registrar un CD-RW

en: Write DVD-R
ie: Registrar un DVD-R

en: Write DVD-RAM
ie: Registrar un DVD-RAM

en: Write _mode:
ie: _Mode de scrition:

en: Write-once disc, no blanking possible
ie: Li disco es solmen-scrition, it es impossibil blancar it

en: Writing CD...
ie: Registrante un CD...

en: Writing ISO...
ie: Registrante un ISO...

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
ie: Vu pena registrar plu data quam li disco posse contener.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
ie: Vu posse haver admaxim 99 tracks.

en: _About
ie: _Pri

en: _Actions
ie: _Actiones

en: _Blank
ie: _Eraser

en: _Burn Composition
ie: _Registrar li composition

en: _Burn image
ie: _Registrar un image

en: _Copy CD
ie: _Copiar un CD

en: _Copy DVD
ie: _Copiar un DVD

en: _Dummy write
ie: _Simular scrition

en: _Edit
ie: _Redacter

en: _Help
ie: Au_xilie

en: _Quit
ie: S_urtir

en: _Speed:
ie: _Velocitá:

en: _View
ie: _Vise

en: abandoned
ie: abandonat

en: aborted
ie: interruptet

en: default
ie: predefinit

en: ended
ie: finit

en: ending
ie: finiente

en: failing
ie: dessuccesse

en: length
ie: longore

en: libburn PACKET block types
ie: tipes de bloc PACKET de libburn

en: libburn RAW block types
ie: tipes de bloc RAW de libburn

en: libburn SAO block types
ie: tipes de bloc SAO de libburn

en: libburn TAO block types
ie: tipes de bloc TAO de libburn

en: no info
ie: null info

en: not implemented
ie: ne implementat

en: standby
ie: atendente

en: unknown
ie: ínconosset

en: unused
ie: ínusat
