juk - en to kk translation catalogue (293 entries)

en: %1 Format
kk: %1 пішімі

en: %1 to %2
kk: %1 дегенді %2 дегенге

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
kk: %1 параметрлері

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
kk: <filename>%1</filename> аудио файлын<nl/>JuK орындай алмады. <nl/>Себебі келесі:<nl/><message>%2</message>

en: &Add
kk: Қ&осу

en: &Artist name:
kk: Ор&ындаушысы:

en: &Bitrate:
kk: Б&ит легі:

en: &Comment:
kk: &Түсініктемсі:

en: &Configure scrobbling...
kk: Скроблингті &баптау...

en: &Delete
kk: Ө&шіру

en: &Delete Cover
kk: Мұқабасын ө&шіру

en: &Delete Covers
kk: Мұқабаларды ө&шіру

en: &Delete files instead of moving them to the trash
kk: Өшірілгендерге тастаудың орнына файлдар ж&ойылсын

en: &Disable Random Play
kk: Ретін кездейсоқ қ&ылмау

en: &Dock in System Tray
kk: Жүйелік сөреде &көрсетілсін

en: &Empty Playlist...
kk: &Бос тізім...

en: &File
kk: &Файл

en: &File Renamer...
kk: &Файлды қайта атау...

en: &Genre:
kk: &Жанры:

en: &Guess Tag Information
kk: Тегтің мәліметін &тауып алу

en: &Ignore this tag when renaming the file
kk: Файлды қайта атағанда бұл тег &елемей қалсын

en: &Length:
kk: Ұз&ындығы:

en: &Loop Playlist
kk: Тізімді қайта&лау

en: &Modify
kk: &Өзгерту

en: &Multimedia keys
kk: &Мультимедиа пернелері

en: &No keys
kk: Пернелер ж&оқ

en: &Play
kk: А&йдау

en: &Player
kk: О&йнатқыш

en: &Random Play
kk: &Кездейсоқ ретімен

en: &Remove
kk: Ө&шіру

en: &Rename File
kk: &Файлды қайта атау

en: &Rename...
kk: Қ&айта атау...

en: &Resize Playlist Columns Manually
kk: Тізім бағандар өлшемін қолмен &өзгерту

en: &Save
kk: &Сақтау

en: &Search Playlist...
kk: Тізімінде &іздеу...

en: &Send to Trash
kk: "Өшірілгендерге" &тастау

en: &Settings
kk: &Баптау

en: &Show Columns
kk: Бағандар &көрсетілсін

en: &Standard keys
kk: &Стандартты пернелер

en: &Stay in System Tray on Close
kk: Жапқанда жүйелік &сөреде қалсын

en: &Stop
kk: &Тоқтату

en: &Tag Guesser...
kk: &Тег болжағышы...

en: &Tagger
kk: &Тегтермен айналысу

en: &View
kk: &Жаңа

en: &View Cover
kk: Мұқабасын қ&арау

en: &Year:
kk: Ж&ылы:

en: 1 item | %1 items
kk[0]: %1 нысан

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
kk[0]: <b>%1</b> файл таңдалған.

en: <i>Loading...</i>
kk: <i>Жүктеу...</i>

en: <i>No file playing.</i>
kk: <i>Орындалып жатқан файл жоқ.</i>

en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
kk: <qt><p>Құсбелгісі қойылса, өшірілетін файлдар Өшірілгендерге тастауынын орнына <b>мүлдем жойылады</b>.</p>
    
    <p><em>Байқап қолданыңыз</em>: Файл жүйелерінің көбі жойылған файлдарды қайта қалпына келтіруге кепіл берілмейді.</p></qt>

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
kk: <qt>Негізгі терезесін жапқанда JuK жүйелік сөреде қалады. Қолданбаны әбден жабу үшін "Файл" мәзіріндегі "Шығу" дегенді таңдаңыз.</qt>

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
kk: <qt>Бұл нысандар қатқыл дискіңізден <b>мүлдем жойылады</b>.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
kk: <qt>Бұл нысандар "Өшірілгендер" қапшығына тасталады.</qt>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
kk: <span style='color:red'>Өлең дерегін алу кезде қате орын алды!</span>

en: About to delete selected files
kk: Таңдалған файлдары өшіру алдындасыз

en: Add Folder...
kk: Қапшықты қосу...

en: Add a new scheme
kk: Жаңа сұлбаны қосу

en: Add to Play Queue
kk: Орындау кезегіне қосу

en: Album
kk: Альбомы

en: Album &name:
kk: Альбо&мы:

en: Album Tag
kk: Альбом

en: Album cover manager
kk: Альбом мұқабалар менеджері

en: Album:
kk: Альбомы:

en: Albums
kk: Альбомдар

en: All Visible
kk: Барлық көрінетін

en: Are you sure that you want to remove these items?
kk: Осыларды өшіргіңіз келгені рас па?

en: Are you sure you want to delete these covers?
kk: Осы мұқабаларды өшіргіңіз келгені рас па?

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
kk: Осы орындау тізімдерін жинағыңыздан өшіргіңіз келгені рас па?

en: Artist
kk: Орындаушысы

en: Artist Tag
kk: Орындаушы

en: Artist:
kk: Орындаушысы:

en: Artists
kk: Орындаушылар

en: Author, chief dork and keeper of the funk
kk: Авторы және басшысы

en: Automagic track data guessing, bugfixes
kk: Жолсызық мәліметтерін автоболжау, қателерді жою

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
kk: Тег-белгі редакторыңын өте маңызды қателерді түзеген

en: Bitrate
kk: Бит легі

en: Case Sensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп

en: Changing Track Tags
kk: Жолсызық тегтерін өзгерту

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
kk: MusicBrainz шеберді жобалауға үлес қосушы

en: Collection
kk: Жинаққа

en: Collection List
kk: Жинақ тізімі

en: Comment
kk: Түсініктемесі

en: Configure Shortcuts
kk: Перне тіркесімдердін баптау

en: Configure scrobbling...
kk: Скроблингті баптау...

en: Could not delete these files
kk: Бұл файлдар өшірілмеді

en: Could not delete these files.
kk: Бұл файлдар өшірілмеді.

en: Could not move these files to the Trash
kk: Бұл файлдар "Өшірілгендерге" тасталмады

en: Could not save to file %1.
kk: %1 файлға сақталмады.

en: Cover
kk: Мұқабасы

en: Cover Manager
kk: Мұқабалар менеджері

en: Create Folder Playlist
kk: Қапшықтағыдан тізім құру

en: Create New Playlist
kk: Жаңа орындау тізімін құру

en: Create Playlist From Selected Items...
kk: Таңдап орындау тізімін құру...

en: Create Search Playlist
kk: Тізімнің іздеуін құрастыру

en: Currently used file name schemes
kk: Қазір таңдалған файл атауының сұлбасы

en: DCOP interface
kk: DCOP интерфейсі

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
kk: Осылар қазіргі орындау тізіміне, әлде жинағыңызға қосылсын ба?

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
kk: Бұл файлдар дискіден де өшірілсін бе?

en: Do you want to save your changes to:
kk: Өзгерістерді келесіге сақтау:

en: Docking in System Tray
kk: Жүйелік сөреде орналасу

en: Downloading cover. Please Wait...
kk: Мұқаба жүктелуде. Күте тұрыңыз...

en: Dynamic List
kk: Өзгермелі тізім

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Edit '%1'
kk: '%1' дегенді өңдеу

en: Edit Search...
kk: Іздейтінді өзгерту...

en: Edit Track Search
kk: Іздеу шартын өзгерту

en: Enable
kk: Рұқсат етілсін

en: Enter example tags manually:
kk: Мысал тегті қолмен келтіріңіз:

en: Error
kk: Қате

en: Example
kk: Мысал

en: Example Tag Selection
kk: Мысал тегті таңдау

en: Example Tags
kk: Мысал тегтер

en: F&ile name:
kk: Ф&айл атауы:

en: FLAC and MPC support
kk: FLAC және MPC қолдауы

en: Fewer
kk: Шамалырақ

en: File Exists
kk: Бұндай файл бар

en: File Name
kk: Файл атауы

en: File Name (full path)
kk: Файл атауы (толық жолымен)

en: File Renamer
kk: Файлды қайта атау

en: File Renamer Configuration
kk: Файлдарды қайта атауын баптау

en: File Renamer Options
kk: Файлды қайта атау параметрлері

en: File(s) to open
kk: Файл(дар)ды ашу

en: Folder List
kk: Қапшықтар тізімі

en: Friendly, neighborhood aRts guru
kk: aRts бойынша білімді ұста

en: From &File Name
kk: &Файл атауынан

en: From &Internet
kk: &Интернеттен

en: GStreamer port
kk: GStreamer порты

en: Genre
kk: Жанры

en: Genre Tag
kk: Жанр

en: Genre:
kk: Жанры:

en: Genres
kk: Жанрлар

en: Get Cover From &File...
kk: Мұқабасын &файлдан алу...

en: Get Cover From &Internet...
kk: Мұқабасын &Интернеттен алу...

en: Get example tags from this file:
kk: Мысал тегті мынау файлдан алу:

en: Gimper of splash screen
kk: Бейнепердесін салған

en: Global Shortcuts
kk: Жалпы жүйелік тіркесімдер

en: Global keybindings support
kk: Жалпы жүйелік перне тіркесімдер

en: Guess Tag Information From &File Name
kk: Тегтің мәліметін &файл атауынан тауып алу

en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
kk: Мұнда өлеңнің контекстті мәзірдегі "Тегтің мәліметін файл атауынан тауып алу" дегені файл атауынан тегтер мәліметін алып шығару үшін таңдалған файл атауының сұлбасын көре аласыз. Әрбір жол келесілерден тұрады:<ul>
    <li>%t: Атауы</li>
    <li>%a: Орындаушысы</li>
    <li>%A: Альбомы</li>
    <li>%T: Жолсызығы</li>
    <li>%c: Түсініктемесі</li>
    </ul>
    Мысалы, "[%T] %a - %t" деген сұлба "[01] Deep Purple - Smoke on the water" дегенге сәйкес келеді, бірақ "(Deep Purple) Smoke on the water" деген келмейді. Соңғысына "(%a) %t" деген сәйкес келеді.<p/>
    Тізімдегі сұлбалар реті де маңызды, өйткені тег болжағышы тізімді жоғардан төменге дейін қарап, бірінші сәйкес келгенін қолданады.

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
kk: Мұнда ойнатқышты басқару үшін жалпы жүйелік перне тірсесімдерді таңдай аласыз

en: Hid&e
kk: Жасыр&у

en: Hide Renamer Test Dialog
kk: Қайта атауды сынау диалогын жасыру

en: History
kk: Журнал

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
kk: Құсбелгісі қойылса, өшірілетін файлдар Өшірілгендерге тастауының орнына мүлдем жойылады

en: Import playlists
kk: Орындау тізімдерін импорттау

en: Include in the &filename anyways
kk: Әрқашанда &файл атауына қосылсын

en: Insert Category
kk: Санатты ендіру

en: Insert folder separator
kk: Қапшықтар бөлгішін ендіру

en: JuK Docked
kk: Juk түйілген түрде

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
kk: JuK жүйелік сөреде бүктелген күйде жегілген.
    Қалпына келтіруге жүйелік сөре контекстті мәзірін пайдаланыңыз.

en: Jump to the currently playing item
kk: Ойнап жатқанға өту

en: Keep
kk: Жоқ, керегі жоқ

en: Length
kk: Ұзындығы

en: Login invalid.
kk: Кіру өткен жоқ.

en: Login valid.
kk: Кіру өтті.

en: MPRIS2 Interface implementation.
kk: MPRIS2 интерфейсін іске асыруы.

en: Main Toolbar
kk: Негізгі құрралдар

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
kk: JuK-ті музыканы терабайттап сақтайтындармен байланыстырған

en: Manage &Folders...
kk: Қ&апшықтарды басқару...

en: Manual Column Widths Enabled
kk: Бағандар енін қолмен өзгерту рұқсат етілген

en: Match all of the following
kk: Барлық келесі шарттарға сәйкес келетін

en: Match any of the following
kk: Келесі бір шартқа сәйкес келетін

en: Minimum number of digits:
kk: Аз дегендегі цифрлар таңбасы:

en: Modify scheme
kk: Сұлбаны өзгерту

en: More KDE Platform 4 porting efforts
kk: KDE 4 жүйесіне бейімдеуге біраз үлес қосқан

en: More automagical things, now using MusicBrainz
kk: MusicBrainz қолданатын көп нәрселер

en: Move scheme down
kk: Сұлбаны төмендету

en: Move scheme up
kk: Сұлбаны жоғарлату

en: Music folder:
kk: Музыка қапшығы:

en: Mute/Unmute
kk: Үнін өшіру/шығару

en: New Name
kk: Жаңа атауы

en: No Change
kk: Өзгеріс жоқ

en: No file selected, or selected file has no tags.
kk: Файл таңдалмаған, не онда тегтер жоқ.

en: No lyrics available.
kk: Өлең жоқ

en: Normal Matching
kk: Қалыпты сәйкестік

en: Now Playing
kk: Қазір ойнауда

en: Original Name
kk: Өзгертілмек атауы

en: P&ause
kk: &Аялдау

en: Password:
kk: Паролі:

en: Pattern Matching
kk: Үлгіге сәйкесті

en: Play / Pause
kk: Айдау / Аялдау

en: Play First Track
kk: Бірінші жолсызығын ойнау

en: Play Next Album
kk: Келесі альбомды ойнау

en: Play Queue
kk: Орындау кезегі

en: Play Toolbar
kk: Ойнату панелі

en: Playlist
kk: Орындау тізімі

en: Playlist From &Folder...
kk: Қ&апшықтан тізім...

en: Playlist name:
kk: Орындау тізімі:

en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
kk: Қай қапшықтарды музыкаңы іздеу жер санатынан шығару керек:

en: Please choose the folders where you keep your music:
kk: Музыкаңызды сақтайтын қапшығыңыз:

en: Please enter a name for this playlist:
kk: Бұл тізімге атау беріңіз:

en: Popup &Track Announcement
kk: Ж&олсызық мәлімет терезесі көрсетілсін

en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
kk: Жаңа сұлбаны тізімінің соңына кою үшін осыны басыңыз.

en: Press this button to modify the currently selected scheme.
kk: Қазір таңдалып тұрған сұлбаны өзгерту үшін осыны басыңыз.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
kk: Қазір таңдалып тұрған сұлбаны бір сатыға төмендету үшін осыны басыңыз.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
kk: Қазір таңдалып тұрған сұлбаны бір сатыға жоғарлату үшін осыны басыңыз.

en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
kk: Қазір таңдалып тұрған сұлбаны тізімінен өшіру үшін осыны басыңыз.

en: R&emove
kk: Өш&іру

en: Redisplay Popup
kk: Қалқымалыны қайта көрсету

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Reload
kk: Қайта жүктеп алу

en: Remove Cover
kk: Мұқабасын өшіру

en: Remove Folder
kk: Қапшықты өшіру

en: Remove From Playlist
kk: Орындау тізімінен өшіру

en: Remove Items?
kk: Өшірілсін бе?

en: Remove scheme
kk: Сұлбаны өшіру

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
kk: Жинақтан өшіргені барлық орындау тізімдеріңізден де өшіріледі. Жалғастырасыз ба?
    
    Бірақ осы файлдар "бастағанда қарастырылатындар" тізімінде болса, олар келесі жеккенде қайта тізіміне ілегеді.

en: Rename
kk: Қайта атау

en: Replace
kk: Ауыстыру

en: Save &Play Queue on Exit
kk: Шыққанда &орындау кезегі сақталсын

en: Save Changes
kk: Өзгерістерді сақтау

en: Search Criteria
kk: Іздеу шарты

en: Search Playlist
kk: Тізімінде іздеу

en: Searching for cover. Please Wait...
kk: Мұқаба ізделуде. Күте тұрыңыз...

en: Seek Back
kk: Артта іздеп жүгірту

en: Seek Forward
kk: Алда іздеп жүгірту

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
kk: Бұл аудио параметрлеріңізбен бұндай файлда іздеуге болмайды.

en: Select Cover Image File
kk: Мұқаба кескінің файлын таңдаңыз

en: Separator:
kk: Бөлгіші:

en: Show &History
kk: &Журналын көрсету

en: Show &Lyrics
kk: Ө&лең сөздерін көрсету

en: Show &Play Queue
kk: &Орындау кезегін көрсету

en: Show &Search Bar
kk: &Іздеу жолағын көрсету

en: Show &Tag Editor
kk: &Тегтер өңдегішін көрсету

en: Show / Hide
kk: Көрсету / Жасыру

en: Show Cover &Manager
kk: &Мұқабалар менеджерін көрсету

en: Show Playing
kk: Ойнап жатқанын көрсету

en: Show Renamer Test Dialog
kk: Қайта атауды сынау диалогын көрсету

en: Substitution Example
kk: Алмастыру мысалы

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
kk: Жүйелік сөреге орналастыру, ендірілген тегтер өңдегіші,
    қателерді жөндеу, үгіт-насихат, моралдық қолдау

en: T&rack:
kk: Ж&олсызығы:

en: Tag Guesser Configuration
kk: Тег болжағыштың баптаулары

en: Test login...
kk: Кіріп көру...

en: The following files were unable to be changed.
kk: Келесі файлдар өзгертілмеді.

en: The following rename operations failed:
kk: Келесі қайта атау әрекеті сәтсіз болды:

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
kk: Музыка кэші бұзылған. JuK-ке оны қайта толтыру үшін уақыт керек.

en: These folders will be scanned on startup for new files.
kk: Бастағанда осы қапшықтарда жаңа файлдар қарастырылады.

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
kk: Бұндай файл бар екен.
    Оны ауыстырмақсыз ба?

en: This will edit multiple files. Are you sure?
kk: Бұл бірнеше файлдарды өзгертеді. Жалғастырайық па?

en: Time
kk: Уақыт

en: Title Tag
kk: Атау

en: Trac&k name:
kk: Ж&олсызық атауы:

en: Track Name
kk: Жолсызық атауы

en: Track Position
kk: Жолсызықтың реті

en: Track Tag
kk: Жолсызық

en: Track announcement popups
kk: Жолсызық мәлімет терезесі

en: Track number:
kk: Жолсызық нөмірі:

en: Track numbering
kk: Жолсызық нөмірлеуі

en: Tree
kk: Бұтақ

en: Use &Album Random Play
kk: &Альбомды кездейсоқ ретімен орындау

en: Use &Random Play
kk: &Кездейсоқ ретімен ойнау

en: Use &this value:
kk: &Мынау мәні қолданылсын:

en: Username:
kk: Пайдаланушы:

en: Validating login...
kk: Кіру мәліметін тексеру...

en: View Modes
kk: Көрініс күйлері

en: Volume
kk: Үнділігі

en: Volume Down
kk: Үнділігін төмендету

en: Volume Up
kk: Үнділігін жоғарлату

en: When the Track's %1 is Empty
kk: Жолсызықтың %1 тегі бос болса

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
kk: Қайта аталғанда файлдар жолсызықтың %1 тегінің мәніне төменде келтірілген қосымша мәтінді қосып атайды.

en: Year
kk: Шығарылған жылы

en: Year Tag
kk: Шығарылған жыл

en: Year:
kk: Шығарылған жылы:

en: You are about to change the %1 on these files.
kk: Осы файлдарының %1 дегенін өзерту алдындасыз.

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
kk: Сіз келесі файлдардың атауларын өзгерту алдындасыз. Жалғастыра бересіз бе?

en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
kk: Келесі орынбасарларды қолдана аласыз:
    %t: Атауы
    %A: Альбомы
    %a: Орындаушы
    %T: Жолсызық
    %c: Түсініктеме

en: Your album art failed to download.
kk: Албомыңыздың безендіруін жүктеу жаңылысы.

en: Your album art has finished downloading.
kk: Албомыңыз безендіруінің жүктеуі аяқталды.

[ctx: additional search options]
en: More
kk: Артығырақ

en: album
kk: альбомы

en: artist
kk: орындаушы

en: back to playlist
kk: тізімге қайту

[ctx: cd track number]
en: Track
kk: Жолсызығы

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
kk: Ықшам

[ctx: current playlist]
en: Current
kk: Ойнап жатқаны

[ctx: example song title]
en: Title
kk: Атауы

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
kk: Параметрлері

en: genre
kk: жанры

[ctx: new playlist]
en: &New
kk: &Жаңа

[ctx: next track]
en: &Next
kk: &Келесіні

[ctx: open audio file]
en: Open
kk: Ашу

[ctx: previous track]
en: Previous
kk: Алдыңғыны

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
kk: Өшіру

[ctx: silence playback]
en: Mute
kk: Дыбыссыз

[ctx: song title]
en: Title
kk: Атауы

[ctx: song title]
en: Title:
kk: Атауы:

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
kk: Әдетті

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
en: Empty
kk: Бос

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
kk: Қ&осарлау

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
kk: Қосарлау

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
kk: Ескерту
