kaddressbook - en to kk translation catalogue (175 entries)

en: &Configure KAddressBook...
kk: KAddressBook &баптауы...

en: &Edit
kk: Өңд&еу

en: &Export
kk: &Экспорт

en: &File
kk: &Файл

en: &New
kk: &Жаңа

en: &Settings
kk: &Баптау

en: &Themes
kk: &Нақыштар

en: &Tools
kk: Құ&ралдар

en: &View
kk: &Көрініс

[ctx: @action:button Next contact]
en: Next
kk: Келесі

[ctx: @action:button Previous contact]
en: Previous
kk: Алдыңғы

[ctx: @action:inmenu]
en: Simple (one column)
kk: Қарапайым (бір бағанды)

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
kk: Үш бағанды

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
kk: Екі бағанды

[ctx: @info:status]
en: %1 out of %2
kk: %1 / %2

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
kk: Тандалған адрестік кітапшадан бүкіл контакттар

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
kk: Барлық адрестік кітапшаларыңыздың бүкіл контакттары

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
kk: Іскери өрістері экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
kk: Көрсетілген атауы - толық аты деп экспорттау

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
kk: Шифрлау кілттері экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
kk: Басқа өрістер экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
kk: Суреттер экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
kk: Сырлы өрістері экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the next contact in the list
kk: Тізімде келесі контактқа ауысу

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the previous contact in the list
kk: Тізімде алдыңғы контактқа ауысу

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
kk: Тек қазір таңдалған қонтакттар

[ctx: @info:tooltip]
en: Search contacts in list
kk: Тізімінен контакттарды іздеу

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
kk: Жоғары деңгейлі қапшықты ішкі қапшықтармен қоса таңдау

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the primary sort field
kk: Қай өрісі бойынша негізгі реттеуді жасау

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the print style
kk: Басып шығару стилін таңдау

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sorting order
kk: Реттеу тәртібін таңдау

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың іскери өрістері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
kk: Контакттың көрсетілген атауы vCard-тың толық аттың өрісіне экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз. Бұл GMail не Android-те атты дұрыс келтіруге керек.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың шифрлау кілттері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың басқа өрістері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың суреттері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың сырлы өрістері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
kk: Жоғары деңгейлі қапшықты ішкі қапшықтармен қоса таңдасаңыз - осыны белгілеңіз. Тек жоғары деңгейлі қапшықтағы ғана контакттар алынсын десеңіз - белгілемеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose if you want to sort your contacts in ascending or descending order. Use the sorting criterion option to specify on which contact field the sorting will be performed.
kk: Контакттар өсу не кему тәртібі бойынша реттелетінін таңдаңыз. Қай өрісі бойынша өсу не кему параметрін таңдау керек.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
kk: Графикалық интерфейсте таңдалған контакттары ғана керек болса - осыны таңдаңыз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
kk: Бір адрестік кітапшадан бүкіл контакттарын таңдауды қаласаңыз - осыны таңдаңыз. Таңдаған соң барша адрестік кітапшалар тізімінен ұсынылады.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
kk: Барлық адрестік кітапшаларыңыздың бүкіл контакттарын таңдау үшін осы параметрін қолданыңыз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose your desired printing style. See the preview image to help you decide.
kk: Басып шығару стилін қалау. Таңдауды нобай кескініне қарап жасаңыз..

[ctx: @info:whatsthis]
en: From this list you can select the field on which your contacts are sorted in the print output.  Use the sorting order option to determine if the sort will be in ascending or descending order.
kk: Бұл тізімінен басып шығарғанда контакттар қай өрісі бойынша реттелетінін таңдауы. Реттеу тәртібі параметрін өсу не кему қылу керек.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the next contact in the list.
kk: Тізімде келесі контактқа ауысу үшін осыны басыңыз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the previous contact in the list.
kk: Тізімде алдыңғы контактқа ауысу үшін осыны басыңыз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Print the complete address book or a selected number of contacts.
kk: Адрестік кітапшасын түгел не таңдалған контакттарын басып шығару.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start typing a search string in this box and the list of contacts matching that string will be displayed.  This is a quick way of searching for contacts of interest.
kk: Осы өрісте іздейтін контакттың атауын тере бастаңыз - сәйкес келетіндер тізімі көрсетіледі. Бұл іздеудің ең оңайы.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
kk: Қолданба бойы қолданатын перне тіркесімдерді баптауға арналған диалог ұсынылады.

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
kk: Анықталмаған

[ctx: @item:inlistbox Ascending sort order]
en: Ascending
kk: Арту ретімен

[ctx: @item:inlistbox Descending sort order]
en: Descending
kk: Кему ретімен

[ctx: @label]
en: (No preview available.)
kk: (Қарап шығу мүмкін емес.)

[ctx: @label:listbox]
en: Criterion:
kk: Не бойынша:

[ctx: @label:listbox]
en: Order:
kk: Реттеу тәртібі:

[ctx: @label:textbox]
en: What should the print look like?
    KAddressBook has several printing styles, designed for different purposes.
    Choose the style that suits your needs below.
kk: Қандай пішімде басып шығару керек?
    KAddressBook бағдарламасында әртүрлі мақсатқа арналған басып шығарудың бірнеше стилі бар.
    Төменде лайықты стилді таңдауыңызға болады.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
kk: Іскери өрістер

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
kk: Көрсетілген атауы - толық аты

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
kk: Шифрлау кілттер

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
kk: Ішкі қапшықтарды қоса

[ctx: @option:check]
en: Other fields
kk: Басқа өрістер

[ctx: @option:check]
en: Pictures
kk: Суреттер

[ctx: @option:check]
en: Private fields
kk: Сырлы өрістер

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
kk: Бүкіл контакттар

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
kk: Келесідегі бүкіл контакттарын:

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
kk: Таңдалған контакттар

[ctx: @title:group]
en: Export options
kk: Экспорттау параметрлері

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
kk: Экспорттайтын өрістер

[ctx: @title:group]
en: Print Style
kk: Басып шығару стилі

[ctx: @title:group]
en: Sorting
kk: Реттеу

[ctx: @title:window]
en: Choose Printing Style
kk: Басып шығару стилін таңдау

en: Address Book
kk: Адрес кітапшасы

en: All EMails
kk: Барлық эл.пошталары

en: Alternating the background color
kk: Алмасып тұратын ая түсі

en: Appearance
kk: Сыртқы көрінісі

en: Appearance Page
kk: Сыртқы көрінісі

en: Assistant
kk: Көмекшісі

en: Birthday
kk: Туған күні

en: Blog Feed
kk: Блог ақпары

en: Business Address
kk: Жұмыс адресі

en: Change the background color of every row
kk: Жолдар аясының түсін ауыспалы қылу

en: Check this box if you want contact birthdays to be printed.
kk: Контакттардың тұған күндері басып шығарылсын десеңіз - осы белгні қойыңыз.

en: Check this box if you want contact email addresses to be printed.
kk: Контакт эл.пошта адрестері басып шығарылсын десеңіз - осы белгні қойыңыз.

en: Check this box if you want contact notes to be printed.
kk: Контакттардағы қосымша жазбалары басып шығарылсын десеңіз - осы белгні қойыңыз.

en: Check this box if you want contact organizations to be printed.
kk: Ұйым контакттар басып шығарылсын десеңіз - осы белгні қойыңыз.

en: Check this box if you want contact phone numbers to be printed.
kk: Контакт телефон нөмірлері басып шығарылсын десеңіз - осы белгні қойыңыз.

en: Check this box if you want contact street addresses to be printed.
kk: Контакт көше адрестері басып шығарылсын десеңіз - осы белгні қойыңыз.

en: Choose Contacts to Print
kk: Басып шығарылатын контакттарды таңдау

en: Choose Printing Style
kk: Басып шығару стилін таңдау

en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline background color.
kk: Бұл батырма атау аясының түсін таңдауға мүмкіндік береді.

en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline text.
kk: Бұл батырма атаудың мәтін түсін таңдауға мүмкіндік береді.

en: Compact Printing Style
kk: Ықшам басып шығару стилі

en: Compact Style
kk: Ықшам стилі

en: Contact Headers
kk: Контакттар айдары

en: Current maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Detailed Print Style - Appearance
kk: Егжей-тегжейлі басып шығару стилі  - Сыртқы көрінісі

en: Detailed Style
kk: Егжей-тегжейлі стилі

en: Domestic Address
kk: Ел ішіндегі адресі

en: Email address:
kk: Эл.пошта адресі:

en: Email addresses
kk: Эл.пошта адрестері

en: Email addresses:
kk: Эл.пошта адрестері:

en: Emails
kk: Эл.поштасы

en: Family Name
kk: Фамилиясы:

en: Fields
kk: Өрістер

[ctx: Finished printing]
en: Done
kk: Дайын

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
kk: Эл.поштасы (4)

en: Full Name
kk: Толық аты

en: Given Name
kk: Өз аты

en: Headline background color:
kk: Атау аясының түсі:

en: Headline text color:
kk: Атаудың мәтін түсі:

en: Home Address
kk: Үй адресі

en: Importing one contact to %2 | Importing %1 contacts to %2
kk[0]: %1 контактты %2 дегенге импорттау

en: International Address
kk: Халықаралық адресі

en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

en: Manager
kk: Бастығы

en: Mike's Printing Style
kk: Майк басып шығару стилі

en: Note
kk: Қосымша жазулар

en: Notes:
kk: Қосымша жазба:

en: Office
kk: Кеңсесі

en: Organization
kk: Ұйымы

en: Organization:
kk: Ұйымы:

en: Parcel Address
kk: Салым адресі

en: Phone Numbers
kk: Телефон нөмірлері

en: Phone numbers
kk: Телефон нөмірлері

en: Postal Address
kk: Пошта адресі

en: Postal addresses
kk: Пошта адрестері

en: Preferred Address
kk: Негізгі адресі

en: Preferred EMail
kk: Негізгі эл.поштасы

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
kk: Эл.поштасы (негізгі)

en: Print Contact's Information
kk: Контакт мәліметін басып шығару

en: Print Progress
kk: Басып шығару барысы

en: Print contact birthdays
kk: Контакттардың тұған күндерін басып шығару

en: Print contact email addresses
kk: Эл.пошта адрестерін басып шығару

en: Print contact notes
kk: Контакттардағы қосымша жазбаларын басып шығару

en: Print contact organizations
kk: Ұйым контакттар мәліметін басып шығару

en: Print contact phone numbers
kk: Контакт телефон нөмірлерін басып шығару

en: Print contact street addresses
kk: Көше адрестерді басып шығару

en: Print the birthday
kk: Туған күнін басып шығару

en: Print the home address, with home phone number and mobile phone number
kk: Үй адресі, үй телефонның және қалта телефонның нөмірін басып шығару

en: Printing
kk: Басып шығару

en: Printout for Ring Binders
kk: Шығыршықты түптегішке басып шығару

en: Profession
kk: Мамандығы

en: Progress
kk: Барысы

en: Quick search
kk: Шұғыл іздеу

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
kk: Шығыршықты түптегішке басып шығару стилі  - Сыртқы көрінісі

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
kk: Эл.поштасы (2)

en: Select All
kk: Бүкілін таңдау

en: Select all contacts in the current address book view.
kk: Назардағы көріністен барлық көрінетін контакттарды таңдап алу.

en: Select the address book the imported contact(s) shall be saved in:
kk: Импортталған контакттар қай адрес кітапшасына сақталатынын таңдау:

en: Select the headline text background color
kk: Атау мәтін аясының түсін таңдау

en: Select the headline text color
kk: Атаудың мәтін түсін таңдау

en: Setting up colors
kk: Түстерін баптау

en: Setting up document
kk: Құжатты баптау

en: Setting up fields
kk: Өрістерді орнату

en: Show QR Codes
kk: QR кодтарын көрсету

en: Show QR Codes in the contact.
kk: Контактта QR кодтарын көрсету.

en: Show a simple mode of the address book view.
kk: Адрес кітапша көрінісінің қарапайым режімі.

en: Spouse
kk: Жұбайы

en: Telephone:
kk: Телефоны:

en: Telephones:
kk: Телефондары:

en: The KDE Address Book Application
kk: KDE-тің адрес кітапша қолданбасы

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
kk: Эл.поштасы (3)

en: Web page:
kk: Веб парағы:

en: Website
kk: Вебсайты

en: Which contacts do you want to print?
kk: Қай контакттар басып шығарылсын?

en: Work Address
kk: Жұмыс адресі

en: first color
kk: бірінші түс

en: print the business address, with business phone number
kk: жұмыс адресін, жұмыс телефонымен бірге

en: second color
kk: екінші түс

en: the first color, if alternating color is checked
kk: бірінші түс, егер  ауыспалы түстер таңдалса

en: the second color, if alternating color is checked
kk: екінші түс, егер  ауыспалы түстер таңдалса

en: with birthday
kk: туған күнімен

en: with business address
kk: жұмыс адресімен

en: with e-mail
kk: эл.поштамен

en: with home address
kk: үй адресімен
