kaddressbook - en to kk translation catalogue (104 entries)

en: %1 is not a GMX address book file.
kk: %1 дегені GMX  адрес кітапша файлы емес.

en: <qt>Unable to open <b>%1</b> for reading.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> файлы оқу үшін ашылмады.</qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген файл ашылмады.</qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b></qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген файл ашылмады.</qt>

[ctx: @action:button]
en: Apply Template...
kk: Үлгіні қолдану...

[ctx: @action:button]
en: Export to One File
kk: Бір файлға экспорттау

[ctx: @action:button]
en: Export to Several Files
kk: Бірнешеге экспорттау

[ctx: @action:button]
en: Import All...
kk: Бүкілін импорттау...

[ctx: @action:button]
en: Save Template...
kk: Үлгіні сақтау...

[ctx: @info]
en: <para>Unable to access vCard:</para><para>%1</para>
kk: <para>vCard-қа қатынау мүмкін болмады:</para><para>%1</para>

[ctx: @info]
en: Do you want to import this contact into your address book?
kk: Осы контакт адрес кітапшаңызға импортталсын ба?

[ctx: @info]
en: Please enter a name for the template:
kk: Үлгінің атауын келтіріңіз:

[ctx: @info]
en: Please select a template, that matches the CSV file:
kk: CSV файлына сәйкес келетін үлгіні таңдаңыз:

[ctx: @info]
en: You have selected a list of contacts, shall they be exported to several files?
kk: Бірнеше контакттар таңдалған. Олар бірнеше файлдарға экспортталсын ба?

[ctx: @info:status]
en: Cannot open input file.
kk: Кіріс файлы ашылмады.

[ctx: @info:status]
en: You must assign at least one column.
kk: Кем дегенде бір бағанды тағайындауңыз қажет.

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para>
kk: <para><list><item>y: екі цифрлы жыл саны</item><item>Y: төрт цифрлы жыл саны</item><item>m: бір не екі цифрлы ай нөмірі</item><item>M: екі цифрлы ай нөмірі</item><item>d: бір не екі цифрлы күн саны</item> <item>D: екі цифрлы күн саны</item><item>H: екі цифрлы сағат саны </item><item>I: екі цифрлы минут саны</item><item>S: екі цифрлы секунд саны</item></list></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
kk: Іскери өрістері экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
kk: Көрсетілген атауы - толық аты деп экспорттау

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
kk: Шифрлау кілттері экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
kk: Басқа өрістер экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
kk: Суреттер экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
kk: Сырлы өрістері экспортталсын

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a csv file to import
kk: Импорттайтын csv файлын таңдау

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the quote character
kk: Дәйексөз таңбасын таңдау

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the text codec
kk: Мәтіндік кодекті таңдау

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the custom delimiter character
kk: Бөлгіш ретінде өзгеше таңбаны орнату

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a comma
kk: Бөлгішін үтір қылу

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a custom character
kk: Өріс бөлгіші ретінде өзгеше таңбаны орнату

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a semicolon
kk: Бөлгішін үтірлі нүкте қылу

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a space character
kk: Өріс бөлгіші ретінде бос орын таңбасын орнату

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a tab character
kk: Өріс бөлгіші ретінде кестелегіш таңбасын орнату

[ctx: @info:tooltip]
en: Skip first row of csv file when importing
kk: Импорттағанда csv файлдың бірінші жолы елемей қалсын

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Specify a format to use for dates included in your csv data. Use the following sequences to help you define the format:</para><para><list><item>y: year with 2 digits</item><item>Y: year with 4 digits</item><item>m: month with 1 or 2 digits</item><item>M: month with 2 digits</item><item>d: day with 1 or 2 digits</item><item>D: day with 2 digits</item><item>H: hours with 2 digits</item><item>I: minutes with 2 digits</item><item>S: seconds with 2 digits</item></list></para><para>Example: "Y-M-D" corresponds to a date like "2012-01-04"</para>
kk: <para>csv дерегіңізге кіретін сандардың пішімін анықтаңыз. Пішімін анықтау үшін келесілерден құрылған тізбекті келтіріңіз:</para><para><list><item>y: 2 цифрлы жыл саны</item><item>Y: 4 цифрлы жыл саны</item><item>m: 1 не 2 цифрлы ай нөмірі</item><item>M: 2 цифрлы ай нөмірі</item><item>d: 1 не 2 цифрлы күн саны</item><item>D: 2 цифрлы күн саны</item><item>H: 2 цифрлы сағат саны</item><item>I: 2 цифрлы минут саны</item><item>S: 2 цифрлы секунд саны</item></list></para><para>Мысалы: "Y-M-D" деген "2012-01-04" деген күнге сәйкес келеді</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want the import to skip over the first row of the csv data. In many cases, the first line of a csv file will be a comment line describing the order of the data fields included in the file.
kk: Егерде импорттағанда csv деректердің бірінші жолын елемей қалдыру керек болса - осы белгіні қою керек. Көбінде, бірінші жолы түсініктеме мәліметінен тұрады.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың іскери өрістері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
kk: Контакттың көрсетілген атауы vCard-тың толық аттың өрісіне экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз. Бұл GMail не Android-те атты дұрыс келтіруге керек.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың шифрлау кілттері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың басқа өрістері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың суреттері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
kk: Шығыс vCard файлға контакттың сырлы өрістері экспортталсын десеңіз - осыны белгілеңіз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the character encoding of the data in your csv file.
kk: csv файлыңыздағы деректің  кодтамасын таңдау.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the character that your csv data uses to "quote" the field delimiter if that character happens to occur within the data.  For example, if the comma is the field delimiter, then any comma occurring with the data will be "quoted" by the character specified here.
kk: csv деректеріңізде "дәйексөздеуге" қолданатын таңба. Осы таңбасымен дәексөзделгені тырнақшаға алынады.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to start a file chooser that will allow you to select a csv file to import.
kk: Бұл батырманы басқанда ипорттайтын csv файлын таңдау мүмкіндігі беріледі.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a custom character to use as the delimiter character. If you enter more than 1 character, only the first will be used and the remaining characters will be ignored.
kk: Бөлгіш таңбасы ретінде өзгеше таңбаны келтіріңіз. Бірнешесін келтірсеңіз біріншісі ғана алынады.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if to use some other character as the field delimiter for the data in your csv file.
kk: Бұл сsv файлда өрістер бөлгіші ретінде басқа бір таңбаны таңдау.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the comma as a field separator.
kk: Бұл сsv файлда өрістер бөлгіші үтір деп таңдау.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the semicolon as a field separator.
kk: Бұл сsv файлда өрістер бөлгіші үтірлі нүкте деп таңдау.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the space character as a field separator.
kk: Бұл сsv файлда өрістер бөлгіші бос орын деп таңдау.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the tab character as a field separator.
kk: Бұл сsv файлда өрістер бөлгіші кестелегіш деп таңдау.

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Local (%1)
kk: Жергілікті стандарт (%1)

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: @label]
en: Do you really want to delete template '%1'?
kk: '%1' үлгісін шын өшірмексіз бе?

[ctx: @label]
en: File to import:
kk: Импорттайтын файл:

[ctx: @label]
en: Importing contacts
kk: Контакттарды импорттау

[ctx: @label]
en: There are no templates available yet.
kk: Қол жетерлік үлгілер жоқ.

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
kk: Күн пішімі:

[ctx: @label:listbox]
en: Text codec:
kk: Мәтіндік кодек:

[ctx: @label:listbox]
en: Text quote:
kk: Мәтін дәйекшесі:

[ctx: @option:check]
en: Business fields
kk: Іскери өрістер

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
kk: Көрсетілген атауы - толық аты

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
kk: Шифрлау кілттер

[ctx: @option:check]
en: Other fields
kk: Басқа өрістер

[ctx: @option:check]
en: Pictures
kk: Суреттер

[ctx: @option:check]
en: Private fields
kk: Сырлы өрістер

[ctx: @option:check]
en: Skip first row of file
kk: Файлдың бірінші жолы елемей қалсын

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Comma
kk: Үтір

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Semicolon
kk: Үтірлі нүкте

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Space
kk: Бос орын

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Tabulator
kk: Кестелегіш

[ctx: @title:group]
en: Delimiter
kk: Бөлгіші

[ctx: @title:group]
en: Export options
kk: Экспорттау параметрлері

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
kk: Экспорттайтын өрістер

[ctx: @title:window]
en: CSV Import Dialog
kk: CSV импорттау диалогы

[ctx: @title:window]
en: Import vCard
kk: vCard-ты импорттау

[ctx: @title:window]
en: No templates available
kk: Үлгілер жоқ

[ctx: @title:window]
en: Select vCard to Import
kk: Импорттайтын vCard-ты таңдаңыз

[ctx: @title:window]
en: Template Name
kk: Үлгінің атауы

[ctx: @title:window]
en: Template Selection
kk: Үлгіні таңдау

[ctx: @title:window]
en: vCard Import Failed
kk: vCard-ты импорттау қатесі

en: Device is not open
kk: Құрылғы ашылмаған екен

en: Export CSV file...
kk: CSV файлын экспорттау...

en: Export GMX file...
kk: GMX файлына экспорттау....

en: Export LDIF file...
kk: LDIF файлына экспорттау...

en: Export contacts to a GMX address book file.
kk: Контакттарды GMX адрес кітапша файлға экспорттау.

en: Export contacts to a file in comma separated value format.
kk: Контакттарды үтірмен бөліктелген мәтін пішімді файлға экспорттау.

en: Export contacts to a vCard 2.1 file.
kk: Контакттарды vCard 2.1 файлына экспорттау...

en: Export contacts to a vCard 3.0 file.
kk: Контакттарды vCard 3.0 файлына экспорттау...

en: Export contacts to an LDIF file.
kk: Контакттарды LDIF файлына экспорттау.

en: Export vCard 2.1...
kk: vCard 2.1-ге экспорттау...

en: Export vCard 3.0...
kk: vCard 3.0-ге экспорттау...

en: GMX address book file (*.gmxa)
kk: GMX адрес кітапша файлы (*.gmxa)

en: Import CSV file...
kk: CSV файлын импорттау...

en: Import From LDAP server...
kk: LDIF серверінен импорттау...

en: Import GMX file...
kk: GMX файлын импорттау...

en: Import LDIF file...
kk: LDIF файлынан импорттау...

en: Import contacts from a GMX address book file.
kk: GMX адрес кітапша файлынан контакттарды импорттау.

en: Import contacts from a file in comma separated value format.
kk: Үтірмен бөліктелген мәтін файлынан контакттарды импорттау.

en: Import contacts from a vCard file.
kk: vCard файлынан контакттарды импорттау.

en: Import contacts from an LDAP server.
kk: LDIF серверінен контакттарды импорттау.

en: Import contacts from an LDIF file.
kk: LDIF файлынан контакттарды импорттау.

en: Import vCard...
kk: vCard-ты импорттау...

en: Which contact do you want to export?
kk: Қай контактты экспорттауды қалайсыз?

en: You have not selected any contacts to export.
kk: Экспорттауға ешбір контакт таңдалмаған.
