kfontinst - en to kk translation catalogue (414 entries)

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
kk: %1 дегенде <b>%2</b> деген қаріп бар, бірақ бұндай қаріп жүйеңізде орнатылған ғой.

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
kk[0]: %1 қайталанған қаріп табылды.

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
kk: %1 деген нүктелік қаріп, олар жүйеңізде бұғатталған.

en: %1 is not a font.
kk: %1 деген қаріп емес.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
kk[0]: %2 [%1 пиксел]

en: &Main Toolbar
kk: &Негізгі құралдар панелі

en: 1 Font | %1 Fonts
kk[0]: %1 қаріп

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy it into the appropriate folder -  "%1" for fonts available to just yourself, or  "%2" for system-wide fonts (available to all).</p>
kk: <h1>Қаріп орнатқышы</h1><p> Бұл модуль TrueType, Type1 және нүктелік қаріптерін орнатып береді.</p><p>Осымен қатар, Konqueror қолданбасының көмегімен де қаріптерді орнатуға болады, бұл үшін адрес жолына fonts:/ деп жазу керек. Сосын қаріптерді орнату үшін керек қапшыққа: тек өзіңізге орнатуды қаласаңыз - "%1" қапшығына, жалпы жүйе деңгейінде (барлығының пайдасына) орнатам десеңіз - "%2" қапшығына, жай ғана қаріп файлын көшіріп қойыңыз.</p>

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy one into the folder.</p>
kk: <h1>Қаріп орнатқышы</h1><p> Бұл модуль TrueType, Type1 және нүктелік қаріптерін орнатып береді.</p><p>Осымен қатар, Konqueror қолданбасының көмегімен де қаріптерді орнатуға болады, бұл үшін адрес жолына fonts:/ деп жазу керек. Қаріптерді орнату үшін ашылған қапшыққа жай ғана қаріп файлын көшіріп алыңыз.</p>

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
kk: <h3>Доғару?</h3><p>Шынымен доғарғыңыз келе ме?</p>

en: <h3>Error</h3>
kk: <h3>Қате</h3>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
kk: <h3>Бітті</h3><p>Өзгерістерді ашылып тұрған қолданбаларға жеткізу үшін оларды қайта жегу керек екенін ескерген жөн.</p>

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
kk: <h3>Қаріп топтары</h3><p>Бұл тізбеде жүйеңізде бар қаріп топтарын көрсетеді. Жалпы қаріптер 2 негізгі топқа бөлінеді:<ul><li><b>Стандартты</b> деген қаріп менеджері пайдаланатын арнаулы топтардан тұрады.<ul>%1</ul></li><li><b>Өзімдікі</b> дегенге өзіңіз құрған топтар жатады. Осы бір тобына қаріп шоғырын қосу үшін оны жай қаріптер тізімінен сүйреп, керек топқа апарып тастаңыз. Бір шоғырды топтан кетіру үшін ол қаріпті "Барлық қаріптер" тобына сүйреп апарып тастаңыз.</li></ul></p>

en: <i>%1</i> already exists.
kk: <i>%1</i> деген бар екен.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
kk: <i>%1</i> дегенде <b>%2</b> деген қаріп бар, бірақ ондай қаріп жүйеңізде орнатылған ғой.

en: <i>%1</i> does not exist.
kk: <i>%1</i> деген жоқ екен.

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
kk: <i>%1</i> деген нүктелік қаріп, олар жүйеңізде бұғатталған.

en: <i>%1</i> is not a font.
kk: <i>%1</i> деген қаріп емес.

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
kk: <li><i>Барлық қаріптер</i> деген жүйеңізде орнатылған "Жүйелік" пен "Дербес" дегендегі бүкіл қаріптерден тұрады.</li><li><i>Жүйелік</i> дегенге жалпы жүйелік (барлығының пайдалануы) деңгейде орнатылған қаріптер кіреді.</li><li><i>Дербес</i> өзіңіздің дербес қаріптерден тұрады.</li><li><i>Жіктелмеген</i> дегенде әзірше "Өзімдікі" тобына орналастырмаған қаріптері.</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
kk: <li><i>Барлық қаріптер</i> деген жүйеңізде орнатылған бүкіл қаріптерден тұрады.</li><li><i>Жіктелмеген</i> деген әзірше "Басқа" тобына орналастырмаған қаріптерден тұрады.</li>

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
kk: <p>Келесіні шынымен өшіргіңіз келе ме?</p><p>'<b>%1</b>'</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
kk[0]: <p>'<b>%2</b>' топтағы %1 қаріпті шынымен бұғаттауды қалайсыз ба?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
kk: <p>'<b>%2</b>' тобындағы '<b>%1</b>'</p><p>дегенді шынымен бұғаттауды қалайсыз ба?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
kk: <p>'<b>%1</b>'</p><p>дегенді шынымен бұғаттауды қалайсыз ба?</p>

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
kk[0]: <p>'<b>%2</b>' топтағы %1 қаріпті шынымен рұқсат етуді қалайсыз ба?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
kk: <p>'<b>%2</b>' тобындағы '<b>%1</b>'</p><p>дегенді шынымен рұқсат етуді қалайсыз ба?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
kk: <p>'<b>%1</b>'</p><p>дегенді шынымен рұқсат етуді қалайсыз ба?</p>

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
kk[0]: <p>Шынымен осы %1 қаріпті <i>%2</i> дегеннен <i>%3</i> дегенге жылжытқыңыз келе ме?</p>

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
kk: <p>Шынымен</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>дегенді <i>%2</i> дегеннен <i>%3</i> дегенге жылжытқыңыз келе ме?</p>

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
kk: <p>Шынымен '<b>%1</b>' дегенді өшірмексіз бе?</p><p><i>Бұл тобын ғана өшіреді, шын қаріптер қалады.</i></p>

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
kk: <p>Бұл тізімде орнатылған қаріптер көрсетіледі. Қаріптер шоғырлар бойынша топтастырылған, тік жақшада шоғыр қатарында қанша мүше бар екені келтіріледі, мысалы,</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Қалыпты</li><li>Қалың</li><li>Қалың Көлбеу</li><li>Көлбеу</li></ul></li></ul>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
kk: <qt><b>'%1'</b> деген топ бар екен.</qt>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
kk: <table><tr><td align="right">Рұқсат етілгендер:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Бұғатталғандар:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Ішінара рұқсат етілгендер:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Жалпы:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
kk: <table><tr><td align="right">Рұқсат етілгендер:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Бұғатталғандар:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Жалпы:</td><td>%3</td></tr></table>

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
kk: Училищесінің шеберханасында революция: объективті коэффициенттерін көтеру үшін кәсіпке, яғни автомодельдеудің орнына үйге жиһаз құруға кірісті

en: Add Fonts
kk: Қаріптерді қосу

en: Add to "%1".
kk: "%1" дегенге қосу.

en: Administrator
kk: Әкімші

en: Aegean Numbers
kk: Эгейдік сандар

en: All
kk: Барлығы

en: All Characters
kk: Барлық таңбалар

en: All Fonts
kk: Барлық қаріптер

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
kk: АаӘәБбВвГгҒғДдЕеЁёЖжЗзИиЙйКкҚқЛлМмНнҢңОоӨөПпРрСсТтУуҰұҮүФфХхҺһЦцЧчШшЩщЪъЫыІіЬьЭэЮюЯя

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
kk: аәбвгғдеёжзийкқлмнңоөпрстуұүфхһцчшщъыіьэюя

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
kk: АӘБВГҒДЕЁЖЗИЙКҚЛМНҢОӨПРСТУҰҮФХҺЦЧШЩЪЫІЬЭЮЯ

en: Alphabetic Presentation Forms
kk: Әліппелік презентация пішіндер

en: Ancient Greek Musical Notation
kk: Көне грек музыкалық ноталар

en: Ancient Greek Numbers
kk: Көне грек сандары

en: Arabic
kk: Араб

en: Arabic Presentation Forms-A
kk: Араб презентация пішіндер-A

en: Arabic Presentation Forms-B
kk: Араб презентация пішіндер-B

en: Arabic Supplement
kk: Араб қосымшасы

en: Are you sure you wish to delete:
kk: Шынымен мынаны өшрмексіз бе:

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
kk: Шынымен мынаны өшрмексіз бе:
    %1

en: Armenian
kk: Армян

en: Arrows
kk: Жебелер

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
kk: Аутентификация жаңылысы.<br><i>%1</i>

en: AutoSkip
kk: Автоаттап кету

en: Backend died
kk: Тетігі құрыды

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
kk: Тетігі құрыды, бірақ қайта жегілді. Қайталап көріңіз.

en: Balinese
kk: Балинезе

en: Basic Latin
kk: Негізгі латын

en: Bengali
kk: Бенгали

en: Black
kk: Қара

en: Block Elements
kk: Блок элементтері

en: Bold
kk: Қалың

en: Bopomofo
kk: Бопомофо

en: Bopomofo Extended
kk: Бопомофо үстемесі

en: Box Drawing
kk: Қоршау құрамалары

en: Braille
kk: Брайль

en: Braille Patterns
kk: Брайль әліппесі

en: Buginese
kk: Бугинезе

en: Buhid
kk: Бухид

en: Byzantine Musical Symbols
kk: Византия музыка символдары

en: CJK Compatibility
kk: Иероглиф үйлесімділік

en: CJK Compatibility Forms
kk: Иероглиф үйлесімдік пішіндері

en: CJK Compatibility Ideographs
kk: Иероглиф үйлесімдік идеографтар

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
kk: Иероглифтердің идеограф қосымшасы

en: CJK Radicals Supplement
kk: Иероглиф түбірлер қосымшасы

en: CJK Strokes
kk: Иероглиф сызықтары

en: CJK Symbols and Punctuation
kk: Иероглиф символдар мен тыныс белгілері

en: CJK Unified Ideographs
kk: Иероглиф бірыңғай идеографикалар

en: CJK Unified Ideographs Extension A
kk: Иероглиф бірыңғай идеографик A үстемесі

en: CJK Unified Ideographs Extension B
kk: Иероглифтердің бірыңғай идеограф B үстемесі

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
kk: Қаріптерді "%1" не "%2" дегенге ғана орнатуға болады.

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
kk: Қаріптерді "%1" не "%2" дегеннен өшіруге болады.

en: Canadian Aboriginal
kk: Канада аборигендық

en: Cancel font scan?
kk: Қаріп іздеу доғарылсын ба?

en: Cannot Print
kk: Басып шығаруға болмайды

en: Cannot copy fonts
kk: Қаріптер көшірілмеді

en: Cannot move fonts
kk: Қаріптер жылжымады

en: Category
kk: Санаты

en: Cherokee
kk: Чероки

en: Combining Diacritical Marks
kk: Құрама диакритикалық белгілері

en: Combining Diacritical Marks Supplement
kk: Құрама диакритикалық белгілердің қосымшасы

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
kk: Символдардың құрама диакритикалық белгілері

en: Combining Half Marks
kk: Құрама жарты белгілері

en: Common
kk: Жалпы

en: Condensed
kk: Қысылған

en: Control Pictures
kk: Контроль суреттер

en: Coptic
kk: Копт жазуы

en: Could not read font.
kk: Қаріп оқылмады.

en: Could not remove all files associated with %1
kk: %1 дегенмен байланысты бүкіл файлдар өшірілмейді.

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
kk: <i>%1</i> дегенмен байланысты бүкіл файлдар өшірілмеді

en: Counting Rod Numerals
kk: Санау таяқша сандары

en: Create New Group
kk: Жаңа топты құру

en: Cuneiform
kk: Сына жазу

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
kk: Сына жазудың сандар мен тыныс белгілері

en: Currency Symbols
kk: Ақша белгілері

en: Cypriot
kk: Киприот

en: Cypriot Syllabary
kk: Киприот буын әліппесі

en: Cyrillic
kk: Кирилл жазуы

en: Cyrillic Supplement
kk: Кирилл жазу қосымшасы

en: Date
kk: Күні

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete Font
kk: Қаріпті өшіру

en: Delete Fonts
kk: Қаріптерді өшіру

en: Delete Marked Files
kk: Белгілеген файлдарды өшіру

en: Demi Bold
kk: Жартылай қалың

en: Deseret
kk: Десерет

en: Devanagari
kk: Девангари

en: Developer and maintainer
kk: Жасаушысы және жетілдірушісі

en: Dingbats
kk: Өрнектер

en: Disable
kk: Бұғаттау

en: Disable Font
kk: Қаріпті бұғаттау

en: Disable Fonts
kk: Қаріптерді бұғаттау

en: Disabling
kk: Бұғаттау

en: Do not show this message again
kk: Бұл хабарлама ендігәрі көрсетілмесін

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
kk[0]: Шынымен осы %1 қаріпті өшіргіңіз келе ме?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
kk[0]: Шынымен осы %1 қаріпті бұғаттауды қалайсыз ба?

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
kk[0]: Шынымен осы %1 қаріпті рұқсат етуді қалайсыз ба?

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
kk: Қаріпт(ерд)і дербес (тек өзіңіздің) пайдалануына, немесе жалпы жүйелік (барлығының пайдалануы) деңгейіне орнатпақсыз ба?

en: Duplicate Fonts
kk: Қайталанған қаріптер

en: ERROR: Could not determine font's name.
kk: ҚАТЕ: Қаріптің атауы анықталмады.

en: Enable
kk: Рұқсат ету

en: Enable Font
kk: Қаріпті рұқсат ету

en: Enable Fonts
kk: Қаріптерді рұқаст ету

en: Enabling
kk: Рұқсат ету

en: Enclosed Alphanumerics
kk: Қоршалған әріп-сандықтар

en: Enclosed CJK Letters and Months
kk: Коршалған иероглиф таңбалар және айлар

en: Ethiopic
kk: Эфиопиялық

en: Ethiopic Extended
kk: Эфиоп үстемесі

en: Ethiopic Supplement
kk: Эфиопиялық қосымша

en: Expanded
kk: Созылған

en: Export Group
kk: Топты экспорттау

en: Extra Bold
kk: Аса қалың

en: Extra Condensed
kk: Аса қысылған

en: Extra Expanded
kk: Аса созылған

en: Extra Light
kk: Аса жеңіл

en: Failed to download <i>%1</i>
kk: <i>%1</i> дегенді жүктеу жаңылды

en: Failed to open %1 for writing
kk: %1 дегенді жазу үшін ашқанда жаңылыс орын алды

en: Failed to save list of fonts to print.
kk: Басатын қаріптердің тізімін сақтау жаңылысы.

en: Failed to start font printer.
kk: Қаріпті басып шығаруды бастау жаңылысы.

en: Failed to start the system daemon
kk: Жүйелік қызметті жегу жаңылысы.

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
kk: Жүйелік қызметті жегу жаңылысы.<br><i>%1</i>

en: Family
kk: Шоғыры

en: File Location
kk: Файлдың орналасуы

en: File Name
kk: Файл атауы

en: File Type
kk: Файл түрі

en: File containing list of fonts to print
kk: Басып шығаратын қаріптер тізімі жазылған файл

[ctx: First letter of the alphabet (in upper then lower case)]
en: Aa
kk: Аа

en: Font
kk: Қаріп

en: Font Installer
kk: Қаріп орнатқышы

en: Font Printer
kk: Қаріпті басып шығару

en: Font Viewer
kk: Қаріпті қарау құралы

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
kk: Басып шығаратын қаріпі, сілтеу түрі: "Шоғыры,Стилі", мұндағы Стиль дегені - <қалыңдығы><ені><көлбеулігі> деп құрастырған 24-биттік ондық сан

en: Font/File
kk: Қаріп/Файл

en: FontConfig Match
kk: FontConfig сәйкестігі

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Foundry
kk: Тұрпаты

en: General Punctuation
kk: Жалпы тыныс белгілері

en: Geometric Shapes
kk: Геометиялық фигуралар

en: Georgian
kk: Гүржі

en: Georgian Supplement
kk: Гүржі қосымшасы

en: Glagolitic
kk: Глаголица

en: Gothic
kk: Готик

en: Greek
kk: Грек

en: Greek Extended
kk: Грек үстемесі

en: Greek and Coptic
kk: Грек пен Копт

en: Group
kk: Тобы

en: Gujarati
kk: Гуджарати

en: Gurmukhi
kk: Гурмухи

en: Half-Width and Full-Width Forms
kk: Ені жартылай және толық пішіндер

en: Han
kk: Хан

en: Hangul
kk: Хангыл

en: Hangul Compatibility Jamo
kk: Хангыл үйлесімдік Джамо

en: Hangul Jamo
kk: Хангыл Джамо

en: Hangul Syllables
kk: Ханғыл буындары

en: Hanunoo
kk: Хануну

en: Heavy
kk: Салмақты

en: Hebrew
kk: Иврит

en: High Private Use Surrogates
kk: Жеке қолданатын үлкен ауыстырғыштар

en: High Surrogates
kk: Үлкен ауыстырғыштар

en: Hiragana
kk: Хирагана

en: IPA Extensions
kk: IPA үстемелері

en: Ideographic Description Characters
kk: Идеографик түсініктеме таңбалары

en: Inherited
kk: Мұраланған

en: Installing
kk: Орнату

en: Italic
kk: Көлбеу

en: Kanbun
kk: Канбун

en: Kangxi Radicals
kk: Кангши түбірлері

en: Kannada
kk: Каннада

en: Katakana
kk: Катакана

en: Katakana Phonetic Extensions
kk: Катакана фонетикалық үстемелері

en: Kharoshthi
kk: Кхароштхи

en: Khmer
kk: Кхмер

en: Khmer Symbols
kk: Кхмер символдары

en: Lao
kk: Лао

en: Latin
kk: Латын

en: Latin Extended Additional
kk: Латын қосымша үстемесі

en: Latin Extended-A
kk: Латын A-үстемесі

en: Latin Extended-B
kk: Латын B-үстемесі

en: Latin Extended-C
kk: Латын C-үстемесі

en: Latin Extended-D
kk: Латын D-үстемесі

en: Latin-1 Supplement
kk: Latin-1 қосымшасы

en: Letter, Lowercase
kk: Әріп, Кіші

en: Letter, Modifier
kk: Әріп, Түрлендіргіш

en: Letter, Other
kk: Әріп, Басқа

en: Letter, Titlecase
kk: Әріп, Басшы

en: Letter, Uppercase
kk: Әріп, Үлкен

en: Letter-Like Symbols
kk: Әріп тәрізді символдары

en: Light
kk: Жеңіл

en: Limbu
kk: Лимбу

en: Linear B
kk: Сызықты B

en: Linear B Ideograms
kk: Сызықты B идеограммалар

en: Linear B Syllabary
kk: Сызықты B буындар әліппесі

en: Links To
kk: Келесіге сілтеме

en: Looking for files associated with %1
kk: %1 дегенмен байланысты файлдарды қарастыру

en: Low Surrogates
kk: Кіші ауыстырғыштар

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
kk: winid бойынша таңдалған X қолданбалар үшін диалогты өтпелі қылу

en: Malayalam
kk: Малайям

en: Mark for Deletion
kk: Өшіруге белгілеу

en: Mark, Enclosing
kk: Белгі, Енгізу

en: Mark, Non-Spacing
kk: Белгі, Ажыратпау

en: Mark, Spacing Combining
kk: Белгі, Біріктірілген бос орын

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
kk: Математика әріпті-цифрлық символы

en: Mathematical Operators
kk: Математикалық амалдар

en: Medium
kk: Орташа

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
kk: Түрлі математикалық символдар-A

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
kk: Түрлі математикалық символдар-B

en: Miscellaneous Symbols
kk: Түрлі басқа символдар

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
kk: Түрлі символ мен жебелер

en: Miscellaneous Technical
kk: Түрлі техникалық

en: Modifier Tone Letters
kk: Түрлендру тон таңбалары

en: Mongolian
kk: Монгол

en: Monospaced
kk: Бірқадамды

en: Move
kk: Жылжыту

en: Move Font
kk: Қаріпті жылжыту

en: Move Fonts
kk: Қаріптерді жылжыту

en: Move to personal folder.
kk: Бөлек қапшыққа жылжыту.

en: Move to system folder.
kk: Жүйелік қапшыққа жылжыту.

en: Moving
kk: Жылжыту

en: Musical Symbols
kk: Музыкалық символдар

en: Myanmar
kk: Мьянма

en: NKo
kk: НКо

en: New Group
kk: Жаңа топ

en: New Tai Lue
kk: Жаңа Тай Лу

en: Nko
kk: Нко

en: No characters found.
kk: Таңбалар жоқ.

en: No duplicate fonts found.
kk: Қаріптердің қайталанғандары табылған жоқ.

en: No files?
kk: Файлдар жоқ па?

en: No fonts
kk: Қаріптер жоқ

en: No special methods supported.
kk: Арнаулы әдістерінің қолдауы жоқ.

en: Normal
kk: Кәдімгі

en: Nothing to Delete
kk: Өшіретін ештеңе жоқ

en: Nothing to Disable
kk: Бұғаттайтын ештеңе жоқ

en: Nothing to Enable
kk: Рұқсат ететін ештеңе жоқ

en: Nothing to Move
kk: Көшіретін ештеңе жоқ

en: Number Forms
kk: Сан пішіндері

en: Number, Decimal Digit
kk: Сан, Ондық цифра

en: Number, Letter
kk: Сан, Әріп

en: Number, Other
kk: Сан, Басқа

[ctx: Numbers and characters]
en: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^&-+@~#<>{}[]
kk: 0123456789.:,;(*!?'/\")№$€%^&-+@~#<>{}[]

en: Oblique
kk: Қиғаш

en: Ogham
kk: Одхам

en: Old Italic
kk: Ескі көлбеу

en: Old Persian
kk: Ескі парсы

en: Only fonts may be deleted.
kk: Тек қаріптер ғана өшіріледі.

en: Open all %1 fonts in font viewer?
kk: Барлық %1 қаріптерді ашып қарайсыз ба?

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
kk[0]: Барлық %1 қаріптерді ашып қарайсыз ба?

en: Open in Font Viewer
kk: Қарау құралымен ашу

en: Optical Character Recognition
kk: Таңбаны оптикалық танып-талдау

en: Oriya
kk: Ория

en: Osmanya
kk: Османия

en: Other, Control
kk: Басқа, Басқару

en: Other, Format
kk: Басқа, Пішімдеу

en: Other, Not Assigned
kk: Басқа, Тағайындалмаған

en: Other, Private Use
kk: Басқа, Жеке қолданатын

en: Other, Surrogate
kk: Басқа, Ауыстырғыш

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
kk: Рұқсат жоқ.<br><i>%1</i>

en: Personal
kk: Дербес

en: Personal Fonts
kk: Дербес қаріптер

en: Phags Pa
kk: Фагс Па

en: Phags-pa
kk: Фагс-па

en: Phoenician
kk: Финикиялық

en: Phonetic Extensions
kk: Фонетикалық үстемелері

en: Phonetic Extensions Supplement
kk: Фонетикалық үстемелер қосымшасы

en: Please enter new string:
kk: Жаңа үлгісін келтіріңіз:

en: Please enter new text:
kk: Жаңа үлгісін келтіріңіз:

en: Please specify "%1" or "%2".
kk: "%1" не "%2" біреуін келтіріңіз.

en: Preview String
kk: Үлгі мәтіні

en: Preview Text
kk: Үлгі мәтіні

en: Preview Type
kk: Үлгісінің түрі

en: Print
kk: Басып шығару

en: Print Font Samples
kk: Қаріп үлгісін басып шығару

en: Private Use Area
kk: Жеке қолданатын ауықым

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Proportional
kk: Пропорционалды

en: Punctuation, Close
kk: Тыныс белгісі, Жабатын

en: Punctuation, Connector
kk: Тыныс белгісі, Біріктіргіш

en: Punctuation, Dash
kk: Тыныс белгісі, Сызықша

en: Punctuation, Final Quote
kk: Тыныс белгісі, Жабатын тырнақша

en: Punctuation, Initial Quote
kk: Тыныс белгісі, Ашатын тырнақша

en: Punctuation, Open
kk: Тыныс белгісі, Ашатын

en: Punctuation, Other
kk: Тыныс белгісі, Басқа

en: Regular
kk: Қалыпты

en: Reload
kk: Қайта жүктеп алу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Remove Group
kk: Тобын өшіру

en: Remove file containing list of fonts to print
kk: Басып шығаратын қаріптер тізім файлын өшіру

en: Remove from current group.
kk: Тобынан өшіру.

en: Remove group
kk: Тобын өшіру

en: Removing
kk: Өшіру

en: Runic
kk: Рун жазуы

en: Select Font to View
kk: Көретін қаріпті таңдау

en: Select size to print font:
kk: Басып шығаратын қаріптің өлшемі:

en: Semi Bold
kk: Жарым қалың

en: Semi Condensed
kk: Жарым қысылған

en: Semi Expanded
kk: Жарым созылған

en: Separator, Line
kk: Бөлгіші, Жол

en: Separator, Paragraph
kk: Бөлгіші, Абзац

en: Separator, Space
kk: Бөлгіші, Бос_орын

en: Set Criteria
kk: Шартты қою

en: Shavian
kk: Шоувиан

en: Show Face:
kk: Түрін көрсету:

en: Simple font installer
kk: Қарапайым қаріп орнатқышы

en: Simple font printer
kk: Қарапайым қаріпті басып шығарғыш

en: Simple font viewer
kk: Қарапайым қаріпті қарау құралы

en: Sinhala
kk: Сингала

en: Size
kk: Өлшемі

en: Size index to print fonts
kk: Қаріптерді басу индекс өлшемі

en: Skip
kk: Аттап кету

en: Small Form Variants
kk: Шағын пішін түрлері

en: Spacing Modifier Letters
kk: Бос орынды түрлендіру әріптері

en: Specials
kk: Арнаулы

en: Standard Preview
kk: Стандартты үлгі

en: Status
kk: Күй-жайы

en: Style
kk: Стилі

en: Superscripts and Subscripts
kk: Жол үстіліктер мен астылықтар

en: Supplemental Arrows-A
kk: Қосымша жебелер-A

en: Supplemental Arrows-B
kk: Қосымша жебелер-B

en: Supplemental Mathematical Operators
kk: Қосымша математикалық амалдар

en: Supplemental Punctuation
kk: Қосымша тыңыс белгілері

en: Supplementary Private Use Area-A
kk: Қосымша жеке қолданатын ауықым-A

en: Supplementary Private Use Area-B
kk: Қосымша жеке қолданатын ауықым-B

en: Syloti Nagri
kk: Сулоти Нагри

en: Symbol, Currency
kk: Таңба, Ақша

en: Symbol, Math
kk: Таңба, Матем.

en: Symbol, Modifier
kk: Таңба, Түрлендіргіші

en: Symbol, Other
kk: Таңба, Басқа

en: Symbol/Other
kk: Символ/Басқа

en: Syriac
kk: Сириялық

en: System
kk: Жүйелік

en: System Fonts
kk: Жүйелік қаріптері

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
kk: Жүйелік тетігі құрыды. Қайталап көріңіз.<br><i>%1</i>

en: Tagalog
kk: Тагалог

en: Tagbanwa
kk: Тагбанва

en: Tags
kk: Тегтер

en: Tai Le
kk: Тай Ле

en: Tai Xuan Jing Symbols
kk: Тай Шуан Жинг символдары

en: Tamil
kk: Тамил

en: Telugu
kk: Телугу

en: Thaana
kk: Таана

en: Thai
kk: Тай

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
kk: Басып шығаруға жарайтын қаріп жоқ.
    Тек нүктелік емес және рұқсат етілген қана қарібімен басуға болады.

en: Thin
kk: Жүқа

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
kk: Бұл бағанда қаріп шоғырының күй-жайын және жеке қаріптердің стилін көрсетеді.

en: This displays a preview of the selected font.
kk: Таңдалған қаріптің үлгісін көрсету.

en: Tibetan
kk: Тибеттік

en: Tifinagh
kk: Тифинах

en: URL to install
kk: Орнататын URL

en: URL to open
kk: Ашатын URL

en: Ugaritic
kk: Угарит

en: Ultra Bold
kk: Әсіре қалың

en: Ultra Condensed
kk: Әсіре қысылған

en: Ultra Expanded
kk: Әсіре созылған

en: Ultra Light
kk: Әсіре жеңіл

en: Unable to start backend.
kk: Тетігі жегілмеді.

en: Unclassified
kk: Жіктелмеген

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
kk: Өңдеу кезде күтпеген қате пайда болды: <i>%1</i>

en: Unicode Block: %1
kk: Юникод блогы: %1

en: Unicode Script: %1
kk: Юникод жазуы: %1

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
kk: Бірыңғай Канада аборигендік буындар

en: Uninstalling
kk: Орнатудан шығару

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Unmark for Deletion
kk: Өшіруге белгіленгендерден шығару

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
kk: Танымайтын амал.<br><i>%1</i>

en: Updating
kk: Жаңарту

en: Variation Selectors
kk: Түрлерді таңдағыштар

en: Variation Selectors Supplement
kk: Түрлерді таңдағыштар қосымшасы

en: Vertical Forms
kk: Тік пішіндер

en: Waterfall
kk: Сарқырама

en: Where to Install
kk: Қайда орналастыру

en: Writing System
kk: Жазу жүйесі

en: XML Decimal Entity
kk: XML ондық мәні

en: Yi
kk: Юи

en: Yi Radicals
kk: Юи түбірлері

en: Yi Syllables
kk: Юи буындары

en: Yijing Hexagram Symbols
kk: Юдзин гексограма символдары

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
kk: Қаріп дестені тікелей орната алмайсыз.
    %1 дененді тарқатып, бір-бірлеп орнатып көріңіз.

en: You did not select anything to delete.
kk: Өшіру үшін ештеңе таңдалмаған.

en: You did not select anything to disable.
kk: Бұғаттау үшін ештеңе таңдалмаған.

en: You did not select anything to enable.
kk: Рұқсат ету үшін ештеңе таңдалмаған.

en: You did not select anything to move.
kk: Көшіру үшін ештеңе таңдалмаған.
