kmailcvt - en to kk translation catalogue (97 entries)

en:  (default)
kk:  (әдетті)

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
kk[0]: %1 қайталанатын хат импортталған жоқ

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
kk[0]: KMail-дің %2 қапшығына %1 қосарланған хат түсті

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
kk[0]: %1 хат  импортталды.

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
kk: <b>Қате: </b> KMail-дің %1 қапшығына хатты қосуы болмады. Себебі: %2

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
kk: <b>Қате:</b> Қапшық құрылмады. Себебі: %1

en: <b>Warning:</b> Could not check that the folder already exists. Reason: %1
kk: <b>Ескерту:</b> Қапшық бар ма - жоқ па, тексерілмеді. Себебі: %1

en: <b>Warning:</b> Could not fetch mail in folder %1. Reason: %2 You may have duplicate messages.
kk: <b>Warning:</b> %1 қапшығынан пошта алынбады. Себебі: %2 Қосарланған хаттар болуы мүмкін.

en: <b>Warning:</b> Got a bad message folder, adding to root folder.
kk: <b>Ескерту:</b> хаттың жарамсыз қапшығы алынды, ол түбір қапшығына қосылады.

en: <b>Warning:</b> Got an invalid message in folder %1.
kk: <b>Ескерту:</b> %1 қапшығында дұрыс емес хат түсті.

en: <p><b>Balsa import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Balsa mailfolder (usually ~/mail/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Balsa-Import".</p>
kk: <p><b>Balsa поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Импорттауға Balsa-ның негізгі пошта қапшығын таңдаңыз (әдетте, ол ~/mail/).</p><p>Қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, ол "Balsa-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p>

en: <p><b>Claws-mail import filter</b></p><p>Select the base directory of the Claws-mail mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "ClawsMail-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
kk: <p><b>Claws поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Импорттауға Claws-тың негізгі пошта каталогын таңдаңыз (әдетте, ол ~/Mail ).</p><p>Қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, ол "ClawsMail-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p><p>Сонымен қатар бұл сүзгі хаттың күй-жайын да қайталап береді, мысалы, жаңа не басқаға жіберілген деп.</p>

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
kk: <p><b>Evolution 1.x поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Импорттауға Evolution-ның негізгі пошта каталогын таңдаңыз (әдетте, ол ~/evolution/local).</p><p>Қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, ол "Evolution-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p>

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
kk: <p><b>Evolution 2.x поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Импорттауға Evolution-ның негізгі пошта каталогын таңдаңыз (әдетте, ол ~/.evolution/mail/local/).</p><p> Ешқашанда мазмұны mbox-файлдардан <u>емес</u>  (мысалы maildir пішімдегі) қапшықты таңдамаңыз: өйтсеңіз, нәтижесінде тым көп жаңа қапшық құрылады.</p><p>Сонымен қапшықтар жүйесі қайталауға келсе, ол "Evolution-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p>

en: <p><b>Evolution 3.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
kk: <p><b>Evolution 3.x поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Импорттауға Evolution-ның негізгі пошта қапшығын таңдаңыз (әдетте, ол ~/.local/share/evolution/mail/local).</p><p>Қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, ол "Evolution-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p>

en: <p><b>KMail Archive File Import Filter</b></p><p>This filter will import archives files previously exported by KMail.</p><p>Archive files contain a complete folder subtree compressed into a single file.</p>
kk: <p><b>KMail архив файлын импортау сүзгісі</b></p><p>Бұл сүзгі KMail экспортаған архив файлдарын импорттауға арналған.</p> <p>Архив файлы - бір сығылған файлға жиналған тұтас қапшықтар бұтағы.</p>

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
kk: <p><b>Lotus Notes-тың Structured Text пішімдегі эл.поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Бұл сүзгі Lotus Notes эл.пошта клиентінен немесе басқа да бағдарламадан экспортталған Structured Text пішімдегі файлдарды KMail-ге импорттап береді.</p><p><b>Ескерту:</b> қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, импортталған хаттар "LNotes-Import" деген қапшықтың ішкі қапшытарында сақталады. Әрбір ішкі қапшықтың атауы хаттар алынған файлдың атауын қайталайды.</p>

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
kk: <p><b>OS X Mail клиентінен импорттау сүзгісі</b></p><p>Бұл Apple Mac OS X Mail клиентінен импорттау сүзгісі.</p>

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
kk: <p><b>Opera эл.поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Сүзгі Opera пошта қапшығынан импорт етеді. Бір тіркелгінің барлық Opera поштасын импорттауға қолданыңыз.</p><p>Тіркелгінің каталогын таңдаңыз(әдетте, ол ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Ескерту:</b> Хаттар "OPERA-" деген префикстен кейін алынған тіркелгінің атын жалғап аталған қапшыққа импортталды.</p>

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
kk: <p><b>Outlook Express 4/5/6 импорттау сүзгісі</b></p><p>Пошта жәшігі қай қапшықта орналасқанын .dbx не .mbx файлдары қайда жатқанын іздеп табасыз. Іздеуді<ul><li>Windows 9x жүйесінде <i>C:\Windows\Application Data</i></li> <li>Windows 2000 және кейінгі жүйелерінде <i>Documents and Settings</i></li></ul> қапшығынан істеу керек.</p><p><b>Ескерту:</b> Сонымен, қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, Outlook Express 5 пен 6-ның қапшықтары "OE-Import" деген қапшықта сақталады.</p>

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
kk: <p><b>Sylpheed поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Импорттауға Sylpheed-тің негізгі пошта каталогын таңдаңыз (әдетте, ол ~/Mail ).</p><p>Қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, ол "Sylpheed-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p><p>Сонымен қатар бұл сүзгі хаттың күй-жайын да қайталап береді, мысалы, жаңа не басқаға жіберілген деп.</p>

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
kk: <p><b>Bat! эл.поштасын импорттау сүзгісі</b></p><p>Импорттауға 'The Bat!'-тың негізгі пошта каталогын таңдаңыз.</p><p><b>Ескерту:</b> Бұл сүзгі 'The Bat!'-тың жергілікті қапшығындағы *.tbb-файлдарынан (POP поштасын, IMAP/DIMAP поштасын тимей) импорттайды.</p><p>Қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, ол "TheBat-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p>

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
kk: <p><b>Thunderbird/Mozilla клиентінен импорттау сүзгісі</b></p><p>Импорттауға Thunderbird/Mozilla-ның негізгі пошта қапшығын таңдаңыз (әдетте, ол  ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Ескерту:</b> Ешқашанда мазмұны mbox-файлдардан <u>емес</u>  (мысалы maildir пішімдегі) қапшықты таңдамаңыз: өйтсеңіз, нәтижесінде тым көп жаңа қапшық құрылады.</p><p>Сонымен, қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, ол "Thunderbird-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p>

en: <p><b>mailman gzip import filter</b></p><p>This filter will import mailman gzipped files into KMail.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MAILMAN-</p>
kk: <p><b>mailman gzip импорттау сүзгісі</b></p><p>Бұл mailman gzip файлдарды KMail-ге импорт ететін сүзгі.</p><p><b>Ескерту:</b> Хаттар "MAILMAN-" деген префикстен кейін алынған файлдың атын жалғап аталған қапшыққа импортталды.</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
kk: <p><b>mbox-ты импорттау сүзгісі</b></p><p>Бұл mbox файлдарды KMail-ге импорт ететін сүзгі. Бұны Ximian Evolution немесе басқа да UNIX-тің дәстүрлі пішімін пайдаланатын пошта бағдарламасының импорт етуге қолданыңыз.</p><p><b>Ескерту:</b> Хаттар "MBOX-" деген префикстен кейін алынған файлдың атын жалғап аталған қапшыққа импортталды.</p>

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
kk: <p>Жүйеңіздегі Pegasus-Mail каталогын таңдаңыз (ішінде *.CNM, *.PMM және *.MBX файлдары жатқан). Жүйелердің көбінде ол C:\pmail\mail немесе C:\pmail\mail\admin деген қапшық</p><p><b>Ескерту:</b> Қапшықтар құрылымы қайталауға келсе, ол "PegasusMail-Import" деген қапшықта өрбіп құрылады.</p>

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
kk: <p>Эл.пошта файлдары жатқан каталогты таңдаңыз. Хаттар "PLAIN-" деген префикстен кейін алынған каталогының атын жалғап аталған қапшықтарға орналастырылады.</p><p>Бұл сүзгі барлық .msg, .eml және .txt файлдардағы эл.поштаны импорттайды.</p>

en: All Files (*)
kk: Бүкіл файлдар (*)

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
kk: Қапшықтар құрылымы талдауға келмеді; импортта ішкі қапшықтар құрылымы қайталанбайды.

en: Could not import %1
kk: %1 деген импортталмады

en: Could not import %1, duplicated message
kk: %1 деген импортталмады, хаттар қосарланады

en: Counting files in archive...
kk: Архивтегі файдарды санау...

en: Counting files...
kk: Файдарды санау...

en: Current:
kk: Назардағысы:

en: Error: failed to read temporary file at %1
kk: Қате: %1 дегендегі уақытша файлды оқу жаңылысы.

en: Finished import, canceled by user.
kk: Пайдаланушысы айнып, импорт тоқталды.

en: Finished importing Outlook Express emails
kk: Outlook Express эл.поштасы имортталды

en: Finished importing emails from %1
kk: %1 эл.поштасын импорттау аяқталды

en: From:
kk: Басы:

en: Holger Schurig <br>( rewritten by Danny Kukawka )
kk: Holger Schurig <br>( жаңадан жазғаны - Danny Kukawka )

en: Import Balsa Local Mails and Folder Structure
kk: Balsa поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import Claws-mail Maildirs and Folder Structure
kk: Claws-mail поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
kk: Import Evolution 1.x поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
kk: Import Evolution 2.x поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import Evolution 3.x Local Mails and Folder Structure
kk: Import Evolution 3.x поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import Folders From Pegasus-Mail
kk: Pegasus-Mail қапшықтарын импорттау

en: Import From OS X Mail
kk: OS X Mail пошта клиентінен импорттау

en: Import KMail Archive File
kk: KMail архив файлын импортау

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
kk: KMails поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import Lotus Notes Emails
kk: Lotus Notes эл.поштасын импорттау

en: Import Opera Emails
kk: Opera эл.поштасын импорттау

en: Import Outlook Express Emails
kk: Outlook Express эл.поштасын импорттау

en: Import Plain Text Emails
kk: Жай мәтінді эл.поштасын импорттау

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
kk: Sylpheed поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
kk: Bat! поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
kk: Thunderbird/Mozilla поштасы мен қапшықтарын импорттау

en: Import folder %1...
kk: %1 қапшығын импорттау...

en: Import folder structure...
kk: Қапшықтар құрылымын импорттау...

en: Import mailman gzip Files
kk: mailman gzip файлдарды импортау

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
kk: Mbox файлдарын (UNIX, Evolution) импорттау

en: Importing %1
kk: %1 импорт ету

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
kk: 'UNIX' пошта қапшықтарын ('.mbx') импорттау...

en: Importing OE4 Mailbox %1
kk: OE4 %1 пошта жәшігін импорттау

en: Importing OE5+ Folder file %1
kk: OE5+ %1 қапшық файлын импорттау

en: Importing OE5+ Mailbox %1
kk: OE5+ %1 пошта жәшігін импорттау

en: Importing emails from %1
kk: %1 дегеннен эл.поштаны импорттау

en: Importing emails from %1...
kk: %1 эл.поштасын импорттау...

en: Importing folder '%1'...
kk: '%1' қапшығын импорттау...

en: Importing in progress...
kk: Импорт ету...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
kk: Пошта қапшықтарын ('.pmm') импорттау...

en: Importing new mail files ('.cnm')...
kk: Жаңа пошта файлдарын ('.cnm') импорттау...

en: Importing new mail files...
kk: Жаңа пошта файлдарын импорттау...

en: Importing the archive failed.
kk: Архив файлдарын импорттау...

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
kk: '%1' архив файлы %2 қапшығына импортталды.

en: Laurence Anderson <br>( Filter enhanced by Danny Kukawka )</p>
kk: Laurence Anderson <br>( Сүзгіні жетелеген - Danny Kukawka )</p>

en: Laurence Anderson <p>( Filter accelerated by Danny Kukawka )</p>
kk: Laurence Anderson <p>( Сүзгіні тездеткен - Danny Kukawka )</p>

en: Message %1
kk: %1 хаты

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
kk: %1 каталогы Outlook Express пошта жәшіктері табылмады.

en: No directory selected.
kk: Каталогы таңдалмаған.

en: No files found for import.
kk: Импорттайтын файлдар табылмады.

en: No files selected.
kk: Файлдар таңдалмаған.

en: No subfolder named 'cur' in folder %1.
kk: %1 қапшығында 'cur' деген қапшығы жоқ.

en: Parsing the folder structure...
kk: Қапшық құрылымын талдау...

en: Please select an archive file that should be imported.
kk: Импорттайтын архив файлын таңдаңыз.

en: Select KMail Archive File to Import
kk: Импортау үшін KMail архив файлын таңдау

en: Select Profile:
kk: Профилі:

en: Start import file %1...
kk: %1 файлын импорттауы басталды...

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
kk: '%1' файлы дұрыс архиві емес сияқты.

en: To:
kk: Аяғы:

en: Total:
kk: Жалпы:

en: Unable to open %1, skipping
kk: %1 ашылмай өткізіп жіберілді

en: Unable to open archive file '%1'
kk: '%1' архив файлы ашылмады

en: Unable to open archive file '%1', skipping
kk: '%1' архив файлы ашылмады, тастап кетеді

en: Unable to open mailbox %1
kk: %1 пошта жәшігінің файлы ашылмады

en: Unable to retrieve folder for folder path %1.
kk: %1 қапшық жолындағы қапшық алынбады.

en: Unexpected subdirectory named '%1'.
kk: Болмау тиіс %1 ішкі қапшығы табылды.

en: Unexpected subfolder %1 in folder %2.
kk: %2 қапшығында болмау тиіс %1 ішкі қапшығы табылды.
