kmail - en to kk translation catalogue (301 entries)

en: &Copy Here
kk: Мұнда &көшірмелеу

en: &Move Here
kk: Мұнда &жылжыту

en: <b>%1</b> message (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages (<b>%2</b> unread)
kk[0]: <b>%2</b> хат (<b>%1</b> оқылмаған)

en: <b>%1</b> message in subtree (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages in subtree (<b>%2</b> unread)
kk[0]: Бұтақта <b>%1</b> хат (<b>%2</b> оқылмаған)

en: <b>%1</b> reply | <b>%1</b> replies
kk[0]: <b>%1</b> жауап

en: <b>%1</b> thread | <b>%1</b> threads
kk[0]: <b>%1</b> ілеспе тобы

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
kk: Бүкіл басқа қойындыларды жабу

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
kk: Қойндыны &жабу

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Custom...
kk: Өзге...

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Default
kk: Әдетті

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Automatic
kk: Авто

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Custom...
kk: Өзге...

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Action Item
kk: Амал күтетін

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Forwarded
kk: Басқаға жіберілген

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ham
kk: Құнды

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Attachment
kk: Тіркемесі бар

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Invitation
kk: Шақыру

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ignored
kk: Елемеген

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Important
kk: Маңызды

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Replied
kk: Жауап берілген

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Spam
kk: Спам

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Unread
kk: Оқылмаған

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Watched
kk: Қаралған

[ctx: @action:inmenu soften the text color]
en: Soften
kk: Күңгіртеу

[ctx: @info:status Finished view fill]
en: Ready
kk: Дайын.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the quick search field when changing folders
kk: Қапшықты ауыстырғанда жедел іздеу өрісін тазалау

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
kk: Назардағы қойындыны жабу

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
kk: Жаңа қойындыны ашу

[ctx: @info:tooltip]
en: Prevent the quick search field from being cleared when changing folders
kk: Қапшықты ауыстырғанда жедел іздеу өрісін тазалауын болдырмау

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received Yesterday']
en: Messages received %1
kk: %1 қабылданған хат

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received on 2008-12-21']
en: Messages received on %1
kk: %1 қабылданған хаттар

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent Yesterday']
en: Messages sent %1
kk: %1 жіберілген хат

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent on 2008-12-21']
en: Messages sent on %1
kk: %1 жіберілген хаттар

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started Yesterday']
en: Threads started %1
kk: %1 басталған ілеспелер

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started on 2008-12-21']
en: Threads started on %1
kk: %1 басталған ілеспелер

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggle this button if you want to keep your quick search locked when moving to other folders or when narrowing the search by message status.
kk: Бұл батырманы шұғыл іздеуді басқа қапшықтарды қарап не іздеу шартын тарылытқанда сақтап қалу үшін басыңыз.

[ctx: @label:textbox Description of the option]
en: Description:
kk: Сипаттамасы:

[ctx: @label:textbox Name of the option]
en: Name:
kk: Атауы:

[ctx: @label:textbox Property name]
en: Name:
kk: Атауы:

[ctx: @title:column Subject of messages]
en: Subject
kk: Тақырыбы

[ctx: @title:tab Advanced settings tab for aggregation mode]
en: Advanced
kk: Жетелеу

[ctx: @title:tab Advanced theme settings]
en: Advanced
kk: Жетелеу

[ctx: @title:tab Empty messagelist]
en: Empty
kk: Бос

[ctx: @title:tab General options of a view mode]
en: General
kk: Жалпы

en: A simple, backward compatible, single row theme
kk: Қарапайым, бұрынғымен үйлесімді, жалғыз жолды нақышы

en: A smart multiline and multi item theme
kk: Күшті, көпжолды, мәліметі толық нақышы

en: A smart multiline and multi item theme with a clickable status column
kk: Күшті, көпжолды, мәліметі толық, түртетін бағанды нақышы

en: Action Item
kk: Амал күтетін

en: Action Item Icon
kk: Амал күтетіннің таңбашасы

en: Activate Next Tab
kk: Келесі қойындыға өту

en: Activate Previous Tab
kk: Алдыңғы қойындыға өту

en: Activate Tab %1
kk: %1 қойындысына ауысу

en: Activity by Date, Flat
kk: Кезі бойынша, жәй түрде

en: Activity by Date, Threaded
kk: Кезі бойынша, ілеспелерге жіктелген

en: Add Column...
kk: Бағанды қосу...

en: Add New Column
kk: Жаңа бағанды қосу

en: Adjust Column Sizes
kk: Баған өлшемін шақтау

en: Aggregation
kk: Шоғырлау

en: Always Expand Groups
kk: Топтарды жайып

en: Always Expand Threads
kk: Ілеспелерді жайып

en: Always Show
kk: Әрқашанда көрсету

en: Appearance
kk: Көрінсі

en: Attachment Icon
kk: Тіркеме таңбашасы

en: Background Color
kk: Аясының түсі

en: Background Style
kk: Аясының стилі

en: Batch Job (No Interactivity)
kk: Дестелі тапсырма (интерактивтігі жоқ)

en: By Action Item Status
kk: Күтетін амалының күйі бойынша

en: By Date/Time
kk: Кезі бойынша

en: By Date/Time of Most Recent in Subtree
kk: Бұтағындағы ең жаңасы бойынша

en: By Exact Date (of Thread Leaders)
kk: Нақты (ілеспелер басының) кезі бойынша

en: By Important Status
kk: Маңыздылық күйі бойынша

en: By Receiver
kk: Алушы ретімен

en: By Sender
kk: Жіберуші ретімен

en: By Size
kk: Өлшемі бойынша

en: By Smart Date Ranges (of Thread Leaders)
kk: Тағайындаған (ілеспелер басының) кезі бойынша

en: By Smart Sender/Receiver
kk: Тағайындаған Жіберуші/Алушы ретімен

en: By Subject
kk: Тақырыбы бойынша

en: By Unread Status
kk: Оқылмаған күйі бойынша

en: C&ancel
kk: Қ&айту

en: Check this if this column label should be updated depending on the folder "inbound"/"outbound" type.
kk: Қапшық "кіріс"/"шығыс" болуына қарай бағанның жалығы белгіенсін десеңіз - осы белгіні қойыңыз.

en: Check this if this column should be visible when the theme is selected.
kk: Нақышы таңдалғанда баған көрінетін тиіс болса - белгілеңіз.

en: Clone Aggregation
kk: Шоғырлауды қосарлау

en: Clone Theme
kk: Нақышын қосарлау

en: Close Tab
kk: Қойындыны жабу

en: Close tab
kk: Қойндыны жабу

en: Collapse All Groups
kk: Бүкіл топтарды бүктеу

en: Collapse Group
kk: Топты бүктеу

en: Column Properties
kk: Бағанның қасиетері

en: Column Properties...
kk: Бағанның қасиетері...

en: Combined New/Unread/Read/Replied/Forwarded Icon
kk: Оқылмаған/Оқылған/Жауап берген/Басқаға жіберілген қоспа таңбашасы

en: Configure...
kk: Баптау...

en: Contains "Sender or Receiver" field
kk: "Жіберуші не Алушы" өрстері болсын

en: Content Items
kk: Мазмұндағылары

en: Create New Tab
kk: Жаңа қойындыны құру

en: Current Activity, Flat
kk: Қазіргісі, жәй түрде

en: Current Activity, Threaded
kk: Қазіргісі, ілеспелерге жіктелген

en: Date
kk: Кезі

[ctx: Date of a message]
en: Date
kk: Кезі

[ctx: Default theme name]
en: Classic
kk: Классикалық

en: Delete Aggregation
kk: Шоғырлауын өшіру

en: Delete Column
kk: Бағанды өшіру

en: Delete Theme
kk: Нқышын өшіру

[ctx: Description for an Unknown Type]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: Description of Type Date]
en: Date
kk: Кезі

[ctx: Description of Type Receiver]
en: Receiver
kk: Алушы

[ctx: Description of Type Sender]
en: Sender
kk: Жіберуші

[ctx: Description of Type Size]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: Description of Type Subject]
en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Display Tooltips
kk: Ишараларды көрсету

en: Display tooltips for messages and group headers
kk: Хат пен топ айдарларың ишаралары болсын

en: Enable this option to display tooltips when hovering over an item in the message list.
kk: Тышқаның меңзері тізімдегі аталымның үстінен жүгіріп өткенде ишарасы  қалқып шығып көрсетілсін десеңіз - осы белгіні қойыңыз.

en: Encryption
kk: Шифрлау

en: Encryption State Icon
kk: Шифрлау күйінің таңбашасы

en: Expand All Groups
kk: Бүкіл топтарды жаю

en: Expand Group
kk: Топты тарқату

en: Expand Recent Groups
kk: Жуырдағы топтарды жайып

en: Expand Threads With Unread Messages
kk: Оқылмағаны бар ілеспелерді жайып

en: Expand Threads With Unread or Important Messages
kk: Оқылмағаны не маңыздысы бар ілеспелерді жайып

en: Export Aggregation
kk: Шоғырлауын экспорттау

en: Export Aggregation...
kk: Шоғырлауын экспорттау...

en: Export Theme
kk: Нақышын экспорттау

en: Export Theme...
kk: Нақышын экспорттау...

en: Favor Interactivity
kk: Интерактивтік басым

en: Favor Speed
kk: Жылдамдығы басым

en: Fill view strategy:
kk: Көрініс стратегиясы

en: Five Weeks Ago
kk: Бес апта бұрын

en: Flat Date View
kk: Кезі бойынша жәй көрінісі

en: Folder
kk: Қапшық

en: Folder Always Uses This Sort Order
kk: Қапшықтағы реттеу тәртібі осындай болсын

en: Font
kk: Қаріпі

en: Foreground Color
kk: Мәтіннің түсі

en: Four Weeks Ago
kk: апта бұрын

en: From
kk: Кімден

en: Gradient Joined Rectangle
kk: Жабысқан градиентті тікбұрыш

en: Gradient Rectangles
kk: Градиентті тікбұрыштар

en: Group Header
kk: Топ айдары

en: Group Header Expand/Collapse Icon
kk: Топ айдары жайылған/бүктелген таңбашасы

en: Group Header Label
kk: Топ айдары тамғасы

en: Group Sort Direction
kk: Топтарды реттеу бағыты

en: Group Sort Order
kk: Топтарды реттеу тәртібі

en: Group expand policy:
kk: Топтарды жаю ережесі

en: Grouped 1 Thread of %2 | Grouped %1 Threads of %2
kk[0]: %2 ілеспелерден %1 топталды

en: Grouping:
kk: Топтастыру:

en: Groups && Threading
kk: Топтар мен Ілеспелері

en: Header click sorts messages:
kk: Айдардан түртіп хаттарды реттеу:

en: Header:
kk: Айдары:

[ctx: Hide a mark if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Hide
kk: Жасыру

en: Horizontal Spacer
kk: Көлденеңінен бөлгіші

en: Icon size:
kk: Таңбаша өлшемі:

en: Import Aggregation
kk: Шоғырлауын импорттау

en: Import Aggregation...
kk: Шоғырлауын импорттау

en: Import Theme
kk: Нақышын импорттау

en: Import Theme...
kk: Нақышын импорттау

en: Important Icon
kk: Маңыздының  таңбашасы

[ctx: Indicates whether or not a header label is visible]
en: Visible
kk: Көрінетін

en: Invitation Icon
kk: Шақыру таңбашасы

[ctx: Keep a empty space in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Empty Space
kk: Бос орын қалсын

en: Last Week
kk: Өткен апта

en: Least Recent on Top
kk: Ең ескісі жоғарда

en: Max Date
kk: Макс. кезі

en: Message
kk: Хат

[ctx: Message Aggregation Group Header: Month name and Year number]
en: %1 %2
kk: %1 %2 жыл

en: Message Group
kk: Хаттар тобы

en: Message List
kk: Хаттар тізімі

en: Message Sort Direction
kk: Хаттарды реттеу бағыты

en: Message Sort Order
kk: Хаттарды реттеу тәртібі

en: Message Tags
kk: Хат белгілері

[ctx: Message importance indication]
en: Important
kk: Маңызды

en: Messages received by %1
kk: %1 қабылдаған хаттар

en: Messages received from %1
kk: %1 дегеннен келген хаттар

en: Messages received within %1
kk: Қабылданған кезі %1 деген хаттар

en: Messages sent by %1
kk: %1 жіберген хаттар

en: Messages sent to %1
kk: %1 дегене жіберілген хаттар

en: Messages sent within %1
kk: Жіберілген кезі %1 деген хаттар

en: Most Recent Date
kk: Ең жаңасы

en: Most Recent Message
kk: Ең жаңа хат

en: Most Recent on Top
kk: Ең жаңасы жоғарда

en: Move Column to Left
kk: Бағанды солға жылжыту

en: Move Column to Right
kk: Бағанды оңға жылжыту

en: Move Tab Left
kk: Қойындыны солға жылжыту

en: Move Tab Right
kk: Қойындыны оңға жылжыту

en: Never Expand Groups
kk: Топтарды жаймай

en: Never Expand Threads
kk: Ілеспелерді жаймай

en: Never Show
kk: Ешқашанда көрсетпеу

en: New Aggregation
kk: Жаңа шоғырлауы

en: New Column
kk: Жаңа баған

en: New Theme
kk: Жаңа нақышы

en: New tab
kk: Жаңа қойынды

[ctx: No grouping of messages]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: No threading of messages]
en: None
kk: Жоқ

en: None (Storage Order)
kk: Жоқ (Сақталған ретімен).

en: Note
kk: Жазба

en: Note Icon
kk: Жазба таңбашасы

en: Perfect Only
kk: Жауап бойынша ғана

en: Perfect and by References
kk: Жауап және сілтеме бойынша

en: Perfect, by References and by Subject
kk: Жауап, сілтеме және тақырып бойынша

en: Plain Joined Rectangle
kk: Жәй жабысқан тікбұрыш

en: Plain Rectangles
kk: Жәй тікбұрыштар

en: Preview
kk: Қарап-шығу

en: Processed 1 Message of %2 | Processed %1 Messages of %2
kk[0]: %2 хаттан %1 өңделді

en: Read/Unread
kk: Оқылған/Оқылмаған

en: Receiver
kk: Алушы

[ctx: Receiver of a message]
en: Receiver
kk: Алушы

[ctx: Receiver of the email]
en: To
kk: Кімге

en: Remove
kk: Өшіру

en: Replied
kk: Жауап берілген

en: Replied/Forwarded Icon
kk: Жауап берген/Басқаға жіберілген таңбашасы

en: Right click on the header to add or modify columns. Drag the content items and drop them on the columns in order to compose your theme. Right click on the items inside the view for more options.
kk: Бағанды қосу не өзгерту үшін айдарынан тышқанның оң батырмасымен түртіңіз. Керек аталымың көздеген бағанға сүйреп апарыңыз. Косымша амалдарға жету үшін, керек аталымға меңзеп тышқанның оң батырмасын басыңыз.

en: Rounded Joined Rectangle
kk: Жабысқан доңгеленген тікбұрыш

en: Rounded Rectangles
kk: Дөңгеленген тікбұрыштар

en: Sample Tag 1
kk: 1-белгінің мысалы

en: Sample Tag 2
kk: 2-белгінің мысалы

en: Sample Tag 3
kk: 3-белгінің мысалы

[ctx: Search for messages.]
en: Search
kk: Іздеу

en: Sender
kk: Жіберуші

[ctx: Sender of a message]
en: Sender
kk: Жіберуші

en: Sender/Receiver
kk: Жіберуші/Алушы

en: Senders/Receivers, Flat
kk: Жіберуші/Алушы, жәй түрде

en: Show Default Columns
kk: Әдетті бағандарды көрсету

en: Show Quick Search Bar
kk: Жедел іздеу панелін көрсету

[ctx: Show the icon softened in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Softened Icon
kk: Таңбшасы күнгірт болсын

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Signature State Icon
kk: Қолтаңбалау күйінің таңбашасы

en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: Size of a message]
en: Size
kk: Өлшемі

en: Smart
kk: &Күшті

en: Smart with Clickable Status
kk: Күшті, түртетін күй-жайы

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Ascending
kk: Өсу ретімен

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Descending
kk: Кему ретімен

[ctx: Sort order for messages]
en: Ascending
kk: Өсу ретімен

[ctx: Sort order for messages]
en: Descending
kk: Кему ретімен

en: Sorting
kk: Реттеу

en: Spam/Ham
kk: Спам/Құнды

en: Spam/Ham Icon
kk: Спам/Құнды таңбашасы

en: Standard Mailing List
kk: Стандартты хабарлау тізімі

en: Status
kk: Күй-жайы

[ctx: Status of an item]
en: Action Item
kk: Амал күтетін

[ctx: Status of an item]
en: Forwarded
kk: Басқаға жіберілген

[ctx: Status of an item]
en: Ham
kk: Құнды

[ctx: Status of an item]
en: Has Attachment
kk: Тіркемесі бар

[ctx: Status of an item]
en: Ignored
kk: Елемеген

[ctx: Status of an item]
en: Important
kk: Маңызды

[ctx: Status of an item]
en: Read
kk: Оқылған

[ctx: Status of an item]
en: Replied
kk: Жауап берілген

[ctx: Status of an item]
en: Sent
kk: Жіберілген

[ctx: Status of an item]
en: Spam
kk: Спам

[ctx: Status of an item]
en: Unread
kk: Оқылмаған

[ctx: Status of an item]
en: Watched
kk: Қаралған

en: Styled Joined Rectangles
kk: Мәнерленген жабысқан тікбұрыштар

en: Styled Rectangles
kk: Мәнерленген тікбұрыштар

en: Tag List
kk: Тізімді белгілеу

en: The label that will be displayed in the column header.
kk: Бағанның айдарында көрсетілетін жарлығы.

en: The sorting order that clicking on this column header will switch to.
kk: Айдарынан түртіп ретттеу тәртібін ауыстратын қылу.

en: Theme
kk: Нақышы

en: This is a plain and old list of messages sorted by date: no groups and no threading.
kk: Бұл баяғы қарапайым хаттар тізімінің көрінісі: топтастырмай, ілеспелерге қатаң бөлусіз.

en: This is a plain and old mailing list view: no groups and heavy threading.
kk: Бұл баяғы қарапайым хабарлау тізімніің көрінісі: топтастырмай, ілеспелерге қатаң бөлусіз.

en: This view groups the messages by senders or receivers (depending on the folder type). Messages are not threaded.
kk: Бұл көрністе хаттар жіберуші немесе алшылар бойынша топтасады. Хатттар ілеспелерге жіктелмейді.

en: This view groups the messages in threads and then groups the threads by the starting user.
kk: Бұл көрністе хатттар ілеспелерге жіктеледі де ілеспелер бастауыш пайдаланушылар бойынша топтасады.

en: This view uses day-by-day groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
kk: Бұл көрністе күннен кейін күнге бөлу қолданылады. Хатттар ілеспелерге жіктелмейді. Мысалы, "Бүгін" дегенде жәй бүкіл бүгін келген хаттар болады.

en: This view uses day-by-day groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
kk: Бұл көрністе күннен кейін күнге бөлу қолданылады. Хатттар ілеспелерге жіктеледі. Мысалы, "Бүгін" дегенде бүкіл бүгін келген хаттар және бүгін келгені бар ілеспелері болады.

en: This view uses smart date range groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
kk: Бұл көрністе тағайындалған кездерге бөлу қолданылады. Хатттар ілеспелерге жіктелмейді. Мысалы, "Бүгін" дегенде жәй бүкіл бүгін келген хаттар болады.

en: This view uses smart date range groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
kk: Бұл көрністе тағайындалған кездерге бөлу қолданылады. Хатттар ілеспелерге жіктеледі. Мысалы, "Бүгін" дегенде бүкіл бүгін келген хаттар және бүгін келгені бар ілеспелері болады.

en: Thread Starters
kk: Ілеспе бастауыштар бойынша

en: Thread expand policy:
kk: Ілеспелерді жаю ережесі

en: Thread leader:
kk: Ілеспе басы:

en: Threaded 1 Message of %2 | Threaded %1 Messages of %2
kk[0]: %2 хаттан %1 ілеспелерге жіктелді

en: Threading:
kk: Ілеспелерді жіктеу:

en: Threads containing messages with dates within %1
kk: Кезі %1 дегені бар ілеспелер

en: Threads directed to %1
kk: %1 дегенге арналған ілеспелер

en: Threads started by %1
kk: %1 бастаған ілеспелер

en: Threads started within %1
kk: %1 кезінде басталған ілеспелер

en: Threads with messages dated %1
kk: Кезі %1 деп белгіенгн ілеспелер

en: Threads with most recent message by %1
kk: Жуырдағы хаттары бар %1 бастаған ілеспелер

en: Threads with most recent message directed to %1
kk: Жуырдағы хаттары бар %1 дегенге арналған ілеспелер

en: Three Weeks Ago
kk: Ұш апта бұрын

en: Today
kk: Бүгін

en: Topmost Message
kk: Ең жоғарғы хат

en: Two Weeks Ago
kk: Екі апта бұрын

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Unnamed Aggregation
kk: Аталмаған шоғырлауы

en: Unnamed Column
kk: Аталиаған баған

en: Unnamed Theme
kk: Аталмаған нақышы

en: Unread
kk: Оқылмаған

en: Unread/Read Icon
kk: Оқылмаған/Оқылған таңбашасы

en: Updated 1 Group of %2 | Updated %1 Groups of %2
kk[0]: %2 топтан %1 жаңартылды

en: Vertical Separation Line
kk: Тігінен бөлу сызығы

en: Very long subject very long subject very long subject very long subject very long subject very long
kk: Өте ұзын тақырып өте ұзын тақырып өте ұзын тақырып өте ұзын тақырып өте ұзын тақырып өте ұзын тақырып

en: Visible by default
kk: Әдетте көрінетін

en: Watched/Ignored
kk: Қаралған/Елемеген

en: Watched/Ignored Icon
kk: Қаралған/Елемеген таңбашасы

en: When Disabled
kk: Бұғатталғанда

en: Yesterday
kk: Кеше

en: by Date/Time
kk: кезі бойынша

en: by Date/Time of Most Recent Message in Group
kk: Тобындағы ең жаңасы бойынша

en: by Receiver
kk: Алушы бойынша

en: by Sender
kk: Жіберуші бойынша

en: by Sender/Receiver
kk: Жіберуші/Алушы бойынша

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
kk: Тақырыбы жоқ

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: suffix in a spinbox]
en:  pixel |  pixels
kk[0]:  пиксел
