okular - en to kk translation catalogue (422 entries)

en:  Loaded a one-page document. |  Loaded a %1-page document.
kk[0]:  %1-бетті құжат жүктелді.

en: "Unique instance" control
kk: "Жалғыз дана" басқаруы

en: %1 Properties
kk: %1 қасиеттері

[ctx: %1 is the file name]
en: %1
    
    One bookmark | %1
    
    %2 bookmarks
kk[0]: %1
    
    %2 бетбелгі

[ctx: %1 is the name of the file to save]
en: &Save '%1'...
kk: '%1' дегенді &сақтау...

[ctx: %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
kk: %1-экран

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 x %2 in (%3)
kk: %1 x %2 дюйм (%3)

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 x %2 mm (%3)
kk: %1 x %2 мм (%3)

en: &Add...
kk: Қ&осу...

en: &Appearance
kk: &Көрініс

en: &Author:
kk: &Авторы:

en: &Auto Fit
kk: &Автошақтау

en: &Bookmarks
kk: &Бетбелгілер

en: &Color:
kk: &Түсі:

en: &Continuous
kk: &Тұтас таспа

en: &Default Font:
kk: Әдетті қ&аріпі:

en: &Delete
kk: &Өшіру

en: &Edit
kk: Өңд&еу

en: &Edit...
kk: Өңд&еу...

en: &Embedded Files
kk: &Ендірме файлдар

en: &File
kk: &Файл

en: &Fonts
kk: Қ&аріптер

en: &General
kk: &Жалпы

en: &Go
kk: Ө&ту

en: &Help
kk: &Анықтама

en: &Import PostScript as PDF...
kk: Postscript-ті PDF-ке &импорттау...

en: &Name:
kk: &Атауы:

en: &Opacity:
kk: &Мөлдірсіздігі:

en: &Open Pop-up Note
kk: Қалқымалы жазбаны &ашу

en: &Orientation
kk: &Бағдары

en: &Page:
kk: Қай &бетке:

en: &Properties
kk: Қ&асиеттері

en: &Remove
kk: Ө&шіру

en: &Settings
kk: &Баптау

en: &Tools
kk: Құ&ралдар

en: &Trim Margins
kk: &Жиектерін келтіру

en: &Type:
kk: &Түрі:

en: &View
kk: &Көрініс

en: &View Mode
kk: &Көрініс режімі

[ctx: 'File' as normal file, that can be opened, saved, etc..]
en: File
kk: Файл

[ctx: 'source' is a source file]
en: Source: %1
kk: Көзі: %1

en: *|All Files
kk: *|Бүкіл файлдар

en: <b>Click</b> to open a file or <b>Click and hold</b> to select a recent file
kk: Файлды ашу үшін <b>Түртіңіз</b> немесе жуырдағы файлды ашу үшін <b>Түртіп басып тұрыңыз</b>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not create temporary file <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>
kk: <qt><strong>Файл қатесі!</strong> <nobr><strong>%1</strong></nobr> уақытша файл құрылмады.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not open the file <nobr><strong>%1</strong></nobr> for uncompression. The file will not be loaded.</qt>
kk: <qt><strong>Файл қатесі!</strong> <nobr><strong>%1</strong></nobr> файлы тарқатуға ашылмады. Файл жүктеуге келмейді.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not uncompress the file <nobr><strong>%1</strong></nobr>. The file will not be loaded.</qt>
kk: <qt><strong>Файл қатесі!</strong><nobr><strong>%1</strong></nobr> файлы тарқатылмады. Файл жүктелмейді.</qt>

en: <qt>More than one backend found for the MIME type:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Please select which one to use:</qt>
kk: <qt><b>%1</b> (%2).<br /><br />MIME түрімен айналысатын бірнеше тетіктер табылды:<br />Қайсын қолданатынын таңдаңыз:</qt>

en: <qt>This error typically occurs if the file is corrupt. If you want to be sure, try to decompress the file manually using command-line tools.</qt>
kk: <qt>Бұл қате көбінде файл бүлінгенде пайда болады. Күмәнданбау үшін команда жолының құралымен тарқатып көріңіз.</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract Font
kk: Қаріпті &тарқату

[ctx: @action:inmenu]
en: &Save As...
kk: &Былай сақтау...

[ctx: @info:whatsthis]
en: <qt>Set the command of a custom text editor to be launched.<br />
    You can also put few placeholders:
    <ul>
      <li>%f - the file name</li>
      <li>%l - the line of the file to be reached</li>
      <li>%c - the column of the file to be reached</li>
    </ul>
    If %f is not specified, then the file name is appended to the specified command.
kk: <qt>Қалаған мәтін редакторын жегу командасы.<br />
    Бірнеше қолдануға болатын орынбасарлары:
    <ul>
      <li>%f - файл атауы</li>
      <li>%l - Файлдағы керек жолы</li>
      <li>%c - Файлдағы керек бағаны</li>
    </ul>
    Егер %f келтірілмесе, файл атауы көрсетілген команданан кейін жалғасады.

[ctx: @title:column]
en: Created
kk: Құрылған кезі

[ctx: @title:column]
en: Description
kk: Сипаттамасы

[ctx: @title:column]
en: Modified
kk: Өзгертілген кезі

[ctx: @title:column]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: @title:column]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: @title:window]
en: Embedded Files
kk: Ендірме файлдар

en: A problem occurred during the execution of the 'dvipng' command.
kk: 'dvipng' командасын орындау кезінде бір мәселе орын алды.

en: A problem occurred during the execution of the 'latex' command.
kk: 'latex' командасын орындау кезінде бір мәселе орын алды.

en: About Backend
kk: Тетігі туралы...

en: Accessibility
kk: Арнайы мүмкіндіктер

en: Accessibility Reading Aids
kk: Оқуды жеңілдету

en: Add Bookmark
kk: Бетбелгіні қосу

[ctx: Add an annotation to the page]
en: add annotation
kk: аңдатпаны қосу

[ctx: Advance every %1 seconds]
en:  second |  seconds
kk[0]:  секунд

en: Advance to the Next Page
kk: Келесі бетке

en: Annotation | %1 Annotations
kk[0]: %1 аңдатпа

en: Annotation Options
kk: Аңдатпа параметрлері

en: Annotation Properties
kk: Аңдатпа қасиеттері

en: Annotation improvements
kk: Аңдатпа жақсартулары

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a freehand line
kk: Қолжазба сызығын салу

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a polygon (click on the first point to close it)
kk: Көпбұрышты салу (тұйық қылу үшін алғашқы нүктесін түртіңіз)

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a rectangle
kk: Төртбұрышты салу

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a straight line
kk: Түзу сызықты салу

[ctx: Annotation tool]
en: Draw an ellipse (drag to select a zone)
kk: Эллипсті салу (аумағын тышқанмен таңдаңыз)

[ctx: Annotation tool]
en: Highlight text
kk: Мәтінді бояулау

[ctx: Annotation tool]
en: Inline Text Annotation (drag to select a zone)
kk: Құрамындағы мәтін аңдатпасы (аумағын тышқанмен таңдаңыз)

[ctx: Annotation tool]
en: Put a pop-up note
kk: Қалқымалы жазбаны орналастыру

[ctx: Annotation tool]
en: Put a stamp symbol
kk: Мөр таңбасын қою

[ctx: Annotation tool]
en: Squiggle text
kk: Иректі сызылған мәтін

[ctx: Annotation tool]
en: Strike out text
kk: Мәтінді сызып тастау

[ctx: Annotation tool]
en: Underline text
kk: Астын сызу

en: Annotations
kk: Аңдатпалар

en: Annotations artwork
kk: Аңдатпаның авторы

en: Appearance
kk: Көрінісі

en: Approved
kk: Мақұлданған

en: As Is
kk: Бар түрде

en: Author
kk: Авторы

en: Author: %1
kk: Авторы: %1

en: Auto Fit
kk: Автошақтау

en: Back
kk: Артқа

en: Backend Selection
kk: Тетігін таңдау

en: Beginning of the document
kk: Құжаттың басталуы

en: Bookmark
kk: Бетбелгі

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Can not find a plugin which is able to handle the document being passed.
kk: Тапсырылған құжатпен айналысатын плагині табылған жоқ.

en: Cannot find dvipng executable.
kk: dvipng орындау файлы табылмады.

en: Cannot find latex executable.
kk: latex орындау файлы табылмады.

[ctx: Caption for a screen annotation]
en: Screen
kk: Экран

[ctx: Caption for a widget annotation]
en: Widget
kk: Виджет

en: Caret
kk: Енгізу белгісі

en: Caret Properties
kk: Енгізу белгісінің қасиеттері

en: Case Sensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп

en: Case sensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп

en: Category
kk: Санаты

en: Center
kk: Ортаға

en: Click to begin
kk: Түртіп бастаңыз

en: Click to open a file
    Click and hold to open a recent file
kk: Файлды ашу үшін түртіңіз
    Жуырдағы файлды ашу үшін түртіп басып тұрыңыз

en: Close
kk: Жабу

en: Close &Find Bar
kk: &Табу панелін жабу

en: Close Document
kk: Құжатты жабу

en: Close this note
kk: Жазбаны жабу

en: Comment
kk: Түсініктемесі

en: Confidential
kk: Сырлы

en: Configure Annotations...
kk: Аңдатпаларды баптау...

en: Configure Backends
kk: Тетігін баптау

en: Configure Backends...
kk: Тетігін баптау...

en: Configure Okular...
kk: Оkular-ды баптау...

en: Configure Viewer
kk: Қарау құралын баптау

en: Configure Viewer Backends
kk: Карау құралы тетігін баптау

en: Configure Viewer Backends...
kk: Карау құралы тетігін баптау...

en: Configure Viewer...
kk: Қарау құралын баптау...

en: Configure Web Shortcuts...
kk: Веб-қысқармаларын баптау...

en: Contents
kk: Мазмұндары

en: Copy Link Address
kk: Сілтеме адресін көшіріп алу

en: Copy Text
kk: Мәтінді көшіріп алу

en: Copy forbidden by DRM
kk: Көшіруге DRM (авторлықты қорғау) тыйым салған

en: Copy to Clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіріп алу

en: Copyright
kk: Авторлық құқығы

en: Could not find a suitable binary for printing. Make sure CUPS lpr binary is available
kk: Басып шығару үшін керек орындайтын файл табылған жоқ. CUPS-тың lpr бағдарламасы бар екенін тексеріңіз.

en: Could not load print preview part
kk: Басып шығаратынды алдын-ала көрсету бөлшегі жүктелмеді

en: Could not open "%1" for writing. File was not saved.
kk: "%1" деген жазуға ашылмады. Файл сақталған жоқ.

en: Could not open %1. Reason: %2
kk: %1 ашылмады. Себебі: %2

en: Could not open '%1'. File does not exist
kk: "%1" деген ашылмады. Файл жоқ.

en: Could not open a temporary file
kk: EУақытша файлы ашылмады.

en: Could not open the temporary file for saving.
kk: Сақтау үшін уақытша файл ашылмады.

en: Could not print the document. Detailed error is "%1". Please report to bugs.kde.org
kk: Құжат басып шығарылмады. Қатенің егжей-тегжейі "%1" дегенде. bugs.kde.org дегенге хабарлаңыз

en: Could not print the document. Unknown error. Please report to bugs.kde.org
kk: Құжат басып шығарылмады. Беймалім қате. bugs.kde.org дегенге хабарлаңыз

en: Create annotation tool
kk: Аңдатпа құралын құру

en: Created
kk: Құрылған кезі

en: Created Okular from KPDF codebase
kk: Okular-ды KPDF негізінде жасаған

en: Creator
kk: Құрушысы

en: Departmental
kk: Қызметтік

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Description:
kk: Сипаттамасы:

en: Draft
kk: Алдын-ала жобасы

en: Draw a rectangle around the table, then click near edges to divide up; press Esc to clear.
kk: Кестені айнала төртбұрышты сызып, мәтінді бөлу үшін шетінен түртіңіз; тазалау үшін Esc пернесін басыңыз.

en: Draw a rectangle around the text/graphics to copy.
kk: Көшірмелеу үшін мәтін/суретті төртбұрышпен қоршап алыңыз.

en: E&xport As
kk: Былай э&кспорттау

[ctx: Edit a combo form's selection]
en: edit combo form selection
kk: таңдау пішінің ашымалы тізімін өңдеу

[ctx: Edit a list form's choices]
en: edit list form choices
kk: таңдаулар пішінің тізімін өңдеу

[ctx: Edit an annotation's text contents]
en: edit annotation contents
kk: аңдатпа мазмұның өңдеу

[ctx: Edit an form's text contents]
en: edit form contents
kk: пішін мазмұнын өңдеу

en: Edit annotation tool
kk: Аңдатпа құралын өңдеу

[ctx: Edit the state of a group of form buttons]
en: edit form button states
kk: пішін батырмасының күйін өңдеу

en: Editor
kk: Редакторы

en: Editor Options
kk: Редакторының параметрлері

en: Ellipse
kk: Эллипс

en: Embedded (subset)
kk: Ендірілген (ішжиын)

en: Embedded: %1
kk: Ендірілген: %1

[ctx: Enable case sensitive search in the side navigation panels]
en: Case Sensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп

[ctx: Enable regular expression search in the side navigation panels]
en: Regular Expression
kk: Үлгі өрнегі

en: End Presentation
kk: Презентацияны аяқтау

en: End of the document
kk: Құжаттың соңы

en: Enter at least 3 letters to filter pages
kk: Беттер сүзгі үшін кемінде 3 әріпті келтіріңіз

en: Enter the new name of the bookmark:
kk: Бетбелгінің жаңа атауы:

en: Error: Can't open more than one document with the --unique switch
kk: Қате: --unique параметрімен бір ғана құжатты ашуға болады

en: Execute '%1'...
kk: '%1' дегенді жегу...

en: Exit Presentation Mode
kk: Презентация режімінен шығу

en: Experimental
kk: Эксперименталды

en: Expired
kk: Ескірген

en: File
kk: Файл

en: File Attachment
kk: Файлды тіркемелеу

en: File Attachment Properties
kk: Тіркеме файл қасиеттері

en: File Path
kk: Файл жолы

en: File Size
kk: Файл өлшемі

en: File could not be saved in '%1'. %2
kk: Файл '%1' дегенге сақталмады. %2

en: File could not be saved in '%1'. Try to save it to another location.
kk: Файл '%1' дегенге сақталмады. Басқа орынға сақтап көріңіз.

en: File not saved.
kk: Файл сақталмады.

en: Filter Options
kk: Сүзгі параметрлері

en: Final
kk: Ақырғы

en: Find Next
kk: Келесіні табу

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
kk: Келесі

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
kk: Алдыңғы

[ctx: Find text]
en: F&ind:
kk: &Іздейтіні:

en: Find...
kk: Табу...

en: First Page
kk: Бірінші бет

en: Fit &Page
kk: Түгел &бетке шақтау

en: Fit &Width
kk: &Енін шақтау

en: Fit Page
kk: Түгел бетке шақтау

en: Fit Width
kk: Енін шақтау

en: Follow This Link
kk: Осы сілтемеге еру

en: Font:
kk: Қаріпі:

en: For Comment
kk: Пікір үшін

en: For Public Release
kk: Ашық жариялау үшін

en: Former maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Forward
kk: Алға

en: Freehand Line
kk: Қолжазба сызығы

en: Freehand Line Properties
kk: Қолсызық қасиеттері

en: From current page
kk: Назардағы беттен бастап

en: Fully embedded
kk: Толық ендірілген

en: General
kk: Жалпы

en: General Options
kk: Жалпы параметрлері

[ctx: Generic text edit command]
en: edit text
kk: мәтінді өңдеу

en: Geometrical shape
kk: Геометриялық пішіні

en: Geometry
kk: Фигура

en: Geometry Properties
kk: Фигура қасиеттері

en: Go To Page...
kk: Өтетін бет...

en: Go back to the Previous Page
kk: Алдыңғы бетке қайту

en: Go to '%1'
kk: '%1' дегенге өту

en: Go to Page
kk: Бір бетке өту

en: Go to This Bookmark
kk: Осы бетбелгіге өту

en: Go to page %1
kk: %1-бетіне өту

en: Go to the next bookmark
kk: Келесі бетбелгісіне өту

en: Go to the place you were after
kk: Бұдан алдында қайтқан бетке қайта бару

en: Go to the place you were before
kk: Бұдан алдында болған бетке қайту

en: Go to the previous bookmark
kk: Алдыңғы бетбелгісіне өту

en: Green Highlighter
kk: Жасыл бояулағыш

en: Group by Author
kk: Авторлар бойынша топтастыру

en: Group by Page
kk: Беттер бойынша топтастыру

en: Help
kk: Анықтамасы

en: Highlight
kk: Бояулау

en: Highlighter
kk: Бояулағыш

en: Image (%1 by %2 pixels)
kk: Кескін (%1 x %2 пиксел)

en: Image [%1x%2] copied to clipboard.
kk: Кескін [%1x%2] алмасу буферіне көшіріп алынды.

en: Image [%1x%2] saved to %3 file.
kk: Кескін [%1x%2] %3 файлына сақталды.

en: Importing PS file as PDF (this may take a while)...
kk: PS файлды PDF-ке импорттау (біршама уақыт алуы мүмкін)...

en: Information
kk: Мәлімет

en: Inline Note
kk: Құрамындағы жазба

en: Inline Note Properties
kk: Құрамындағы жазба қасиеттері

en: Insert
kk: Ендіру

en: JavaScript Script
kk: JavaScript скрипті

en: Jump to next match
kk: Келесі табылғанына өту

en: Jump to previous match
kk: Алдыңғы табылғанына өту

en: KPDF developer
kk: KPDF жасаушысы

en: Keeps used memory as low as possible. Do not reuse anything. (For systems with low memory.)
kk: Мейілінше жадын үнемдеу. Ештеңені қайта пайдаланбау. (Жады аз компьютерлерге арналған.)

en: Key
kk: Перне

en: Keywords
kk: Түйінді сөздері

en: LaTeX rendering failed
kk: LaTeX кескіндеу жаңылысы

en: Last Page
kk: Соңғы бет

[ctx: Layouted like: '5 [pages] of 10']
en: of
kk: /

en: Left
kk: Солға

en: Loads and keeps everything in memory. Preload all pages. (Will use at maximum 50% of your total memory or your free memory, whatever is bigger.)
kk: Бүкілін жадында алып сақтау. Бүкіл беттерді алдын-ала жүктеу. (Бос жадының 50%-дан артық шықпайды.)

en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар панелі

en: Match All Words
kk: Барлық сөздер сәйкес болсын

en: Match Any Word
kk: Кемінде бір сөз сәйкес болсын

en: Match Phrase
kk: Түгел сөйлем сәйкес болсын

en: Modified
kk: Өзгертілген кезі

en: Modified: %1
kk: Өзгертілген кезі: %1

[ctx: Modify an annotation's internal properties (Color, line-width, etc.)]
en: modify annotation properties
kk: аңдатпа қасиеттерін өзгерту

en: Modify search behavior
kk: Іздеу тәртібін өзгерту

en: Move &Down
kk: &Төмендету

en: Move &Up
kk: &Жоғарлату

en: Moves to the beginning of the document
kk: Құжаттың басына ауысу

en: Moves to the end of the document
kk: Құжаттың соңына ауысу

en: Moves to the next page of the document
kk: Құжаттың келесі бетіне ауысу

en: Moves to the previous page of the document
kk: Құжаттың алдыңғы бетіне ауысу

en: Movie
kk: Фильм

en: Movie Properties
kk: Фильм қасиеттері

en: Name
kk: Атауы

en: New Text Note
kk: Жаңа жазба

en: Next Bookmark
kk: Келесі бетбелгіге

en: Next Page
kk: Келесі бет

[ctx: Next page]
en: Next
kk: Келесі

en: No
kk: Жоқ

en: No Bookmarks
kk: Бетбелгілер жоқ

en: No application found for opening file of mimetype %1.
kk: %1 MIME түрлі файлды ашатын қолданба табылған жоқ.

en: No description available.
kk: Сипатамасы жоқ.

en: Not Approved
kk: Мақұлданбаған

en: Not For Public Release
kk: Ашық жариялау үшін емес

[ctx: Not available size]
en: N/A
kk: А/Ж

en: Not raise window
kk: Терезені алға шығармау

en: Note
kk: Жазба

en: Okular cannot copy %1 to the specified location.
    
    The document does not exist anymore.
kk: Okular %1 дегенді көрсетілген орынға сақтай алмады.
    
    Құжат енді жоқ.

en: Okular, a universal document viewer
kk: Okular, әмбебап құжат қарау құралы

en: Open Document
kk: Құжатты ашу

en: Open external file
kk: Сыртқы файлды ашу

[ctx: Opens the selected document]
en: Open Document
kk: Құжатты ашу

en: Options
kk: Параметрлері

en: Options for Presentation Mode
kk: Презентация режімінің параметрлері

en: Original Orientation
kk: Бастапқы бағдары

en: P&resentation
kk: П&резентация

en: Page %1
kk: %1-бет

en: Page Number
kk: Бет нөмірі

en: Page Size
kk: Бет өлшемі

en: Page of the document to be shown
kk: Құжаттың көрсететін беті

en: Pages
kk: Беттері

en: Pages: %1
kk: Беттер саны: %1

en: Paragraph
kk: Абзац

en: Pause movie
kk: Фильмді аялдау

en: Performance
kk: Жылдамдығы

en: Performance Tuning
kk: Жылдамдығын лайықтау

en: Plain &Text...
kk: Кәдімгі &мәтін...

en: Play movie
kk: Фильмді көрсету

en: Play movie...
kk: Фильмді көрсету...

en: Play sound...
kk: Дыбысты шығару...

en: Polygon
kk: Көпбұрыш

en: Polygon Properties
kk: Көпбұрыш қасиеттері

en: Pop-up Note
kk: Қалқымалы жазба

en: Pop-up Note Properties
kk: Қалқымалы жазба қасиеттері

en: Presentation
kk: Презентация

en: Previous Bookmark
kk: Алдыңғы бетбелгіге

en: Previous Page
kk: Алдыңғы бет

[ctx: Previous page]
en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Print Preview
kk: Басатынды алдын-ала қарау

en: Print conversion failed
kk: Басу үшін түрлендіру жаңылысы.

en: Printer was in invalid state
kk: Принтер дұрыс емес күйде

en: Printing process could not start
kk: Басып шығару процесі басталмады

en: Printing process crashed
kk: Басып шығару процесі қирады

en: Printing this document is not allowed.
kk: Бұл құжатты басып шығаруға болмайды.

en: Printing to file failed
kk: Файлға басып шығару жаңылысы.

en: Producer
kk: Өндірушісі

en: Quit
kk: Шығу

en: Reading font information...
kk: Қаріп мәліметін оқу...

[ctx: Reason for inhibiting the screensaver activation, when the presentation mode is active]
en: Giving a presentation
kk: Презентация

en: Rectangle
kk: Төртбұрыш

en: Reloa&d
kk: Қайта жүкт&еу

en: Reload the current document from disk.
kk: Назардағы құжатты дискіден қайта оқу.

en: Reloading the document...
kk: Құжатты қайта жүктеу...

en: Remove Bookmark
kk: Бетбелгіні өшіру

[ctx: Remove an annotation from the page]
en: remove annotation
kk: аңдатпаны өшіру

en: Rename Bookmark
kk: Бетбелгінің атауын өзгерту

en: Rename the current bookmark
kk: Назардағы бетбелгіні қайта атау

en: Rename this Bookmark
kk: Бетбелгінің атауын өзгерту

en: Resume movie
kk: Фильмді жалғастыру

en: Right
kk: Оңға

en: Rotate &Left
kk: &Солға бұру

en: Rotate &Right
kk: &Оңға бұру

[ctx: Rotate left]
en: Left
kk: Солға

[ctx: Rotate right]
en: Right
kk: Оңға

en: S&earch:
kk: &Іздейтіні:

en: Save to File...
kk: Файлға сақтау...

en: Scroll Down
kk: Төменге жүгірту

en: Scroll Page Down
kk: Бетті төмен жүгірту

en: Scroll Page Up
kk: Бетті жоғары жүгірту

en: Scroll Up
kk: Жоғарға жүгірту

en: Search Options
kk: Іздеу параметрлері

en: Search for '%1' with
kk: Мынамен %1 дегенді іздеу:

en: Select text
kk: Мәтінді таңдау

en: Select zooming area. Right-click to zoom out.
kk: Жақындататын аумақты таңдаңыз. Алыстау үшін оң батырманы түртіңіз.

en: Show &Page Bar
kk: &Беттер панелін көрсету

en: Show Forms
kk: Пішіндерді көрсету

en: Show bookmarked pages only
kk: Бетбелгісі бар беттер ғана көрсетілсін

en: Sold
kk: Сатылған

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Sound Properties
kk: Дыбыс қасиеттері

en: Speak Current Page
kk: Назардағы бетті даустау

en: Speak Text
kk: Мәтінді дауыстау

en: Speak Whole Document
kk: Түгел құжатты даустау

en: Squiggle
kk: Иректі сызылған

en: Stamp
kk: Мөр

en: Stamp Properties
kk: Мөр қасиеттері

en: Start Presentation
kk: Презентацияны бастау

en: Start the document in presentation mode
kk: Құжатты презентация режімінде көрсету

en: Start with print dialog
kk: Басып шығару диалогынан бастау

en: Stop Sound
kk: Дыбысты тоқтату

en: Stop Speaking
kk: Даустауды тоқтату

en: Stop movie
kk: Фильмді тоқтату

en: Straight Line
kk: Түзу сызығы

en: Straight Line Properties
kk: Түзу сызық қасиеттері

en: Strike Out
kk: Сызылып тастаған

en: Strike out
kk: Сызып тастаған

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Switch Blackscreen Mode
kk: Қара экран режіміне ауысу

en: Switch Screen
kk: Экранды ауыстыру

[ctx: Symbol for caret annotations]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Graph
kk: График

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Paperclip
kk: Қыстырғыш

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Push Pin
kk: Жапсырма шеге

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Tag
kk: Жарлық

en: Table selection tool
kk: Кесте таңдау құралы

en: TeX Font Metric
kk: TeX қаріп метрикасы

en: TeX FreeType-handled
kk: TeX FreeType-өңдеуі

en: TeX virtual
kk: TeX виртуалды

en: Text (1 character) | Text (%1 characters)
kk[0]: Мәтін (таңбалар саны: %1)

en: Text Markup Properties
kk: Мәтін пішімдеу қасиеттері

en: Text markup
kk: Мәтін пішімдеуі

en: Text of the new note:
kk: Жаңа жазбаның мәтіні:

en: Text to search for
kk: Іздейтін мәтін

en: The document is trying to execute an external application and, for your safety, Okular does not allow that.
kk: Құжат бір сыртқы қолданбаны жегу әрекет жасауда, бірақ Okular қауіпсіздікті қамтамасыз етіп оған жол бермеді.

en: The loading of %1 has been canceled.
kk: %1 жүктеуі доғарылды.

en: The program "ps2pdf" was not found, so Okular can not import PS files using it.
kk: "ps2pdf" бағдарламасы табылмаған себебінен Okular онымен PS файлды импорт ете алмайды.

en: There are two ways of exiting presentation mode, you can press either ESC key or click with the quit button that appears when placing the mouse in the top-right corner. Of course you can cycle windows (Alt+TAB by default)
kk: Презентация режімінен шығудың екі жолы бар: біріншісі - ESC пернесін басу; екіншісі - тышқан меңзерін жоғарғы шетке апарғанда, жоғары оң жақ бұрышында шыға келетін батырмасын түртіп. Сонымен қатар, әрине, басқа терезелерге аусып шығуға да болады (әдетте Alt+TAB пернелер арқылы)

en: There is already a unique Okular instance running. This instance won't be the unique one.
kk: Жегілген жалғыз деген Okular данасы бар. Бұл дана жалғыз бола алмайды.

en: There was no file to print
kk: Басып шығаратын файл жоқ

en: This annotation may contain LaTeX code.
    Click here to render.
kk: Бұл аңдатпада LaTeX коды болуы мүмкін.
    Оны кескіндеу үшін осында түртіңіз.

en: This document has XFA forms, which are currently <b>unsupported</b>.
kk: Бұл құжатта XFA пішіндер бар, олардың әзірше <b>қолдауы жоқ</b>.

en: This document has embedded files. <a href="okular:/embeddedfiles">Click here to see them</a> or go to File -> Embedded Files.
kk: Ендірме файлдары бар құжат. <a href="okular:/embeddedfiles">Көру үшін түртіңіз</a>  немесе мәзірінен "Файл->Ендірме файлдар" дегенді таңдаңыз.

en: This document has forms. Click on the button to interact with them, or use View -> Show Forms.
kk: Пішіндері бар құжат. Олармен әрекеттесу үшін батырманы басыңыз немесе мәзірінен "Көрініс->Пішіндерді көрсету" дегенді таңдаңыз.

[ctx: This is the document format]
en: OpenDocument Text
kk: OpenDocument мәтіні

en: This link points to a close document action that does not work when using the embedded viewer.
kk: Бұл сілтеме құжатты жабу әрекетті жасайды, бірақ ол, басқа бағдарламаның құрамындағы қарау құралы күйінде істемейді.

en: This link points to a quit application action that does not work when using the embedded viewer.
kk: Бұл сілтеме қолданбадан шығу әрекетін жасайды, бірақ ол, басқа бағдарламаның құрамындағы қарау құралы күйінде істемейді.

en: Thumbnails
kk: Нобайлары

en: Title
kk: Атауы

en: Title: %1
kk: Атауы: %1

en: Tools
kk: Құралдар

en: Top Secret
kk: Аса құпиялы

[ctx: Translate an annotation's position on the page]
en: translate annotation
kk: аңдатпаны аудару

en: Type
kk: Түрі

en: Type:
kk: Түрі:

en: Unable to find file to print
kk: Басып шығаратын файл табылмады

en: Unable to find the Okular component.
kk: Okular бөлшегі табылмады.

en: Underline
kk: Асты сызық

en: Unknown File
kk: Беймәлім файл

[ctx: Unknown author]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Unknown font
kk: Беймәлім қаріп

[ctx: Unknown font type]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Viewer Toolbar
kk: Қарау құрал панелі

en: Welcome
kk: Қош келдіңіз

en: Where do you want to save %1?
kk: %1 дегенді қайда сақтамақсыз?

en: Yellow Highlighter
kk: Сары бояулағыш

en: Yes
kk: Иә

en: Yes (subset)
kk: Иә (ішжиын)

en: Zoom
kk: Ұлғайту/кішірейту

[ctx: [document title/filename] – Presentation]
en: %1 – Presentation
kk: %1 - Презентация

[ctx: font name not available (empty)]
en: [n/a]
kk: [а/ж]

[ctx: pause the movie playback]
en: Pause
kk: Аялдау

en: ps2pdf not found
kk: ps2pdf табылмады

[ctx: remove a collection of annotations from the page]
en: remove annotations
kk: аңдатпаларды өшіру

[ctx: start the movie playback]
en: Play
kk: Айдау

[ctx: stop the movie playback]
en: Stop
kk: Тоқтату
