processui - en to kk translation catalogue (141 entries)

en: %1 G
kk: %1 Г

en: %1 K
kk: %1 К

en: %1 M
kk: %1 М

en: %1 P
kk: %1 П

en: %1 T
kk: %1 Т

en: %1/s
kk: %1/с

en: &End Process...
kk: Процесті &аяқтау...

en: - Process has been stopped. It will not respond to user input at the moment.
kk: - Процесс тоқтап тұр. Дәл қазір ол пайдаланушының ендіргенін елемейді

en: - Process has finished and is now dead, but the parent process has not cleaned up.
kk: - Процесс аяқталып біткен, бірақ аталық процесі тазаланбаған.

en: - Process is doing some work.
kk: - Процесс бір жұмысты істеп жатыр.

en: - Process is waiting for something to happen.
kk: - Процесс бірдемені күтіп тұр

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Attempt to kill the currently selected process by sending it the SIGTERM signal.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Technical information: </span><br />The SIGTERM signal is sent to the given process. If there are insufficient privileges to do so, by default a password is requested.<br />By running the program <span style=" font-family:'Courier New,courier';">polkit-kde-authorization</span> you can give certain (or all) users permission to kill any process, without requiring a password. </p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Таңдап қойған процесіне SIGTERM сигналын жіберіп құрту әрекеті.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Техникалық мәлімет: </span><br />Көрсетілген процеске SIGTERM сигналы жіберілді. Егер құқығыңыз жетпесе, әдетте, пароль сұралады.<br /><span style="font-family:'Courier New,courier';">polkit-kde-authorization</span> деген бағдарламаны жегіп, кейбір (немесе барлық) пайдаланушыларға кез келген процесті, парольді сұрамай құртуға рұқсат бере аласыз. </p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Batch Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; font-style:italic;">(Since Linux 2.6.16.)</span><span style=" font-weight:400;"> This policy is similar to </span>Normal<span style=" font-weight:400;">, except that this policy will cause the scheduler to always assume that the process is CPU-intensive.  Consequently, the scheduler will apply a small scheduling penalty so that this process is mildly disfavored in scheduling decisions. This policy is useful for workloads that are non-interactive, but do not want to lower their nice value, and for workloads that want a deterministic scheduling policy without interactivity causing extra preemptions (between the workload's tasks).</span></p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Дестелік жоспарлау</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; font-style:italic;">(Linux 2.6.16 бастап.)</span><span style=" font-weight:400;"> Бұл саясат </span>Кәдімгі<span style=" font-weight:400;"> дегенге ұқсас, айырмашылығы - бұл саясат процесс процессор уақытын көп қажет етеді деп санайды.  Сондықтан, жоспарлағыш процеске уақыт бөлгенде сәл шектеп береді. Бұл саясат артықшылығын төмендетпей интерактивті емес жұмыстарды орындау үшін және тапсырма бөлімдерінің арасындағы артық ауысуларсыз орындалатын жұмыстарды істейтін анық саясат керек болғанда ыңғайлы.</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Best Effort Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Processes with a higher priority will take priority for access to the hard disk.  Programs running at the same <span style=" font-weight:600;">Best Effort/Normal</span> priority are served in a <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> fashion.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Best Effort Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Артықшылығы жоғары процесі қатқыл дискіге қатынауға артықшылық алады. Артықшылығы <span style=" font-weight:600;">Бар күшін салу/Кәдімгі</span> секілді бағдарламалар <span style=" font-weight:600;">Тұйық кезек</span> тәртібімен орындалады.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">First In-First Out Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When  a  <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> process  becomes  runnable,  it  will always immediately preempt any currently running <span style=" font-weight:600;">Normal</span> or <span style=" font-weight:600;">Batch</span> process.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Бірінші кірген-бірінші шығады (FIFO) кезек жоспары</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">FIFO</span> процесі орындалуға дайын болғанда бірден орындалып жатқан <span style=" font-weight:600;">Кәдімгі</span> немесе <span style=" font-weight:600;"> Дестелік</span> процестерін үзіп, орындала бастайды. </p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Idle Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A  program running with <span style=" font-weight:600;">Idle</span> I/O priority will only get disk time when no other program has asked for disk I/O for a defined grace period. The impact of <span style=" font-weight:600;">Idle</span> I/O processes on normal system activity should be zero. Priority is not applicable to this scheduling class.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Бос тұрғандағы жоспары</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Бос турғанда</span> деген Е/Ш артықшылықпен істейтін бағдарлама қатқыл дискіге қатынауға онымен басқа ,бағдарлама бір шама уақыт Е/Ш үшін пайдаланбағанда ғана қатынау мүмкіндігін алады. <span style=" font-weight:600;">Бос турғанда</span> істейтін процесс қалыпты жүйенің барысына мүлдем әсер етпейді. Бұл жоспарға артықшылық берілмейді.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normal Scheduling: Default Linux time-sharing  (Other)</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;">Normal<span style=" font-weight:400;"> is the standard Linux time-sharing scheduler that is intended for all processes that do not  require special static priority real-time mechanisms. The process to run is chosen from the list of other</span> Normal<span style=" font-weight:400;"> or </span>Batch<span style=" font-weight:400;"> processes based on a dynamic priority that is determined only inside this list. The dynamic priority is based on the priority level given and increased for each time-quantum the process is ready to run, but denied to run by the scheduler. This ensures fair progress among all Normal processes.</span></p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Кәдімгі жоспар: Әдетті Linux-тың уақытын бөлу жоспары</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;">Кәдімгі<span style=" font-weight:400;"> деген стандартты Linux-тың уақытты бөлу жоспары, ешбір ерекше тұрақты толық уақытты артықшылық тетіктерді талап етпейтін, барлық процестерге арналған жоспар. Жегілетін процесс </span> Кәдімгі<span style=" font-weight:400;"> немесе </span>Дестелік<span style=" font-weight:400;">, өз арасында анқталатын, динамикалық артықшылықты негіздеген, процестер тізімінен алынады. Динамикалық артықшылық дегені әрбір бөлінген бірақ жоспалағыш бермеген уақыт квант сайын жоғарлайтын артықтышылығы. Бұл кәдімгі процестер арасында әділ уақыт бөлуін қамтамасыз етететін ереже.</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normal Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the same as <span style=" font-weight:600;">Best Effort</span> scheduling, except that the priority is calculated automatically based on the CPU priority.  Processes with a higher priority will take priority for access to the hard disk.  Programs running at the same <span style=" font-weight:600;">Best Effort/Normal</span> priority are served in a <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> fashion.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Кәдімгі жоспар</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Бұл жоспарлау <span style=" font-weight:600;">Бар күшін салу</span> дегендей, бірақ, артықшылығы автоматты түрде процесссордың артықшылығының негізінде есептеледі.  Артықшылығы жоғары процестер қатқыл діскіге қатынауға артықшылық алады.  Сонда артықшылығы <span style=" font-weight:600;">Бар күшін салу/Кәдімгі</span> деген бағдарламалар <span style=" font-weight:600;">Тұйық кезек</span> дегендей қамтамасыз етіледі.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Real Time Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The <span style=" font-weight:600;">Real Time</span> scheduling class is given first access to the disk, regardless of what else is going on in the system. Thus the <span style=" font-weight:600;">Real Time</span> class needs to be used with some care, as it can starve other processes. As with the <span style=" font-weight:600;">Best Effort</span> class, 8 priority levels are defined denoting how big a time slice a given process will receive on each scheduling window.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Толық уақыт жоспары</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The <span style=" font-weight:600;">Толық уақыт</span> жоспар класы, басқаларына қарамай, қатқыл дискіге қатынауға бірден мүмкіндік алады. Сондықтан <span style=" font-weight:600;">Толық уақыт</span> класын абайлап пайдаланған жөн, өйткені ол басқа процестерді басып тастайды. Бұл класс <span style=" font-weight:600;">Бар күшін салу</span> кластағындай, әрбір жоспарлау аралығында қаншалықты ұзын уақыт үзіндісі берілетінін анықтайтын 8 артықшылық деңгейіне бөлінген.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Round Robin Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> is a simple enhancement of <span style=" font-weight:600;">FIFO</span>.  Everything described below for <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> also applies to <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span>, except that each process is only allowed to run for a maximum time quantum.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Тұйық кезек жоспары</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Тұйық кезек</span> деген <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> дегеннің сәл ғана өзгертілгені. Төмендегі <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> туралысы <span style=" font-weight:600;">Тұйық кезекке</span> де дұрыс, бір ғана айырмашылығы - әрбір процесіне мейілінше үлкен уақыт кванты беріледі.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">For CPU-intensive non-interactive processes.  Process is mildly disfavored in scheduling decisions.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процессорды көп жұмсайтын интерактивті емес процестерге арналған. Процесс жоспарлау кезінде біршама кемшілік көреді.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process can only use the hard disk when no other process has used it very recently.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процесс басқа бір процессбіршама уақыт қатқыл дискіге қатынамаған кезде ғана дискіні пайдалана алады.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process gets immediate access to the hard disk whenever needed, regardless of what else is going on.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процесс, басқаларына қарамай, қатқыл дискіге қатынауға бірден мүмкіндік алады.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process is given higher priority to access the hard disk than Normal.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процесс қатқыл дискіге қатынау үшін Қәдігі дегеннен артықшылығы бар.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process will run whenever runnable.  Higher priority than Normal or Batch.  Has Timeslicing.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процесс орындалуға дайын болғанда орындалады. Артықшылығы Кәдімгі мен Дестеліктерден жоғары. Бірақ уақыт бөлуіне бағынады.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process will run whenever runnable.  Higher priority than Normal or Batch.  No timeslicing.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процесс орындалуға дайын болғанда орындалады. Артықшылығы Кәдімгі мен Дестеліктен жоғары. Уақыт бөлуіне бағынбайды.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process's priority is based on the CPU priority.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процестің артықшылығы процеордың артықшылығын негіздейді.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The standard time-sharing scheduler for processes without special requirements.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ешбір арнаулы талаптарсыз,  процестер арасында стандартты уақытты бөлу жоспары.</p></body></html>

en: <qt><i>Technical information: </i>For each X11 window, the X11 property _NET_WM_PID is used to map the window to a PID.  If a process' windows are not shown, then that application incorrectly is not setting _NET_WM_PID.
kk: <qt><i>Техникалық мәлімет: </i>Әрбір X11 терезесінде _NET_WM_PID деген, терезені PID көрсеткішімен байланыстыратын параметрі болады. Егер процестың терезелері көрсетілмесе, ол қолданбасы _NET_WM_PID. дегенді дұрыс орнатпағаны.

en: <qt><i>Technical information: </i>The kernel process name is a maximum of 8 characters long, so the full command is examined.  If the first word in the full command line starts with the process name, the first word of the command line is shown, otherwise the process name is used.
kk: <qt><i>Техникалық мәлімет: </i>Командасы толығымен қабылдану үшін өзек процесінің атауы, ең көп дегенде 8 таңбалы болады. Егер команда жолы процестің атауынан басталса, онда команда жолының бірінші сөзі көрсетіледі, әйтпесе, процестің атауы қолданылады.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is an approximation of the Private memory usage, calculated as VmRSS - Shared, from /proc/*/statm.  This tends to underestimate the true Private memory usage of a process (by not including i/o backed memory pages), but is the best estimation that is fast to determine.  This is sometimes known as URSS (Unique Resident Set Size). For an individual process, see "Detailed  Memory Information" for a more accurate, but slower, calculation of the true Private memory usage.
kk: <qt><i>Техникалық мәлімет: </i>>Бұл Жеке жад көлемінің жүмсауын жуықтауы, ол /proc/*/statm дерегінің негізінде VmRSS - Shared деп есептелген. Бұл процесс 'шын' пайдаланған Жеке жадыны бағалауының төменгі шегіне жуық (бірақ Е/Ш мақсатына арнаған жад парақтарын есепке алмайтын) мән. Бұл тез есептелетін ең жақын жуықтауы. Кейбірде бұны URSS (Unique Resident Set Size) деп атайды. Бөлек процестің шын Жеке жад көлемінің жүмсауын "Жад туралы егжей-текжейлі мәлімет" деген баяу есептелетін, бірақ нақтырақ мәліметінен біле аласыз.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is an approximation of the Shared memory, called SHR in top.  It is the number of pages that are backed by a file (see kernel Documentation/filesystems/proc.txt).  For an individual process, see "Detailed Memory Information" for a more accurate, but slower, calculation of the true Shared memory usage.
kk: <qt><i>Техникалық мәлімет: </i>Бұл Ортақ (Shared) жады, top дегенде SHR деп аталған. Бұл файл арнап қойған жад парақтарының саны (өзек туралы Documentation/filesystems/proc.txt құжатын қараңыз.) Бөлек процестің шын Ортақ жад көлемінің жүмсауын "Жад туралы егжей-текжейлі мәлімет" деген баяу есептелетін, бірақ нақтырақ мәліметінен біле аласыз.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is from /proc/*/cmdline
kk: <qt><i>Техникалық мәлімет: </i>Бұл /proc/*/cmdline дегеннен

en: <qt><i>Technical information: </i>This is the Process ID.  A multi-threaded application is treated a single process, with all threads sharing the same PID.  The CPU usage etc will be the total, accumulated, CPU usage of all the threads.
kk: <qt><i>Техникалық мәлімет: </i>Бұл процестың индентификаторы. Көп ағынды қолданба бір ағынды деп саналып бір ортақ PID-ке ие болады.  Процессорды жұмсауы және басқа с.с. барлық ағындардың қосындысын көрсетеді.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is the amount of memory used by the Xorg process for images for this process.  This is memory used in addition to Memory and Shared Memory.<br><i>Technical information: </i>This only counts the pixmap memory, and does not include resource memory used by fonts, cursors, glyphsets etc.  See the <code>xrestop</code> program for a more detailed breakdown.
kk: <qt><i>Техникалық мәлімет: </i>>Бұл Xorg процесі кескіндері үшін жүмсаған жад көлемі. Бұл жад 'Жад' және 'Ортақ жады' дегендерге қосылады. <br><i>Техникалық мәлімет: </i>>Бұған так растрлық кескіндерге кеткен ғана жад кіреді, қаріп, меңзер, т.б.с.сияқтыларға жүмсалған жад кірмейді. Егжей-текжейін <code>xrestop</code> бағдарламасынан біле аласыз,

en: <qt>Are you sure you want to <b>immediately and forcibly kill</b> this process?  Any unsaved work may be lost. | <qt>Are you sure you want to <b>immediately and forcibly kill</b> these %1 processes?  Any unsaved work may be lost
kk[0]: <qt>Осы %1 процесті <b>бірден, мәжбүрлеп құртпақсыз</b> ба? Сақталмаған жұмыстар жоғалады

en: <qt>Change which processes are shown, and how they are shown.  The processes can be further filtered by using the Quick Search text filter.<p>
    <table>
    <tr><td>All Processes</td><td>Show all the processes on the system.</td></tr>
    <tr><td>All Processes, tree</td><td>Show all the processes on the system, in a hierarchical manner using the parent PID information.</td></tr>
    <tr><td>System Processes</td><td>Show processes running as root and as a user who cannot login.</td></tr>
    <tr><td>User Processes</td><td>Show processes running as a non-root user who can login.</td></tr>
    <tr><td>Own Processes</td><td>Show processes owned by the same user that this process is owned by.</td></tr>
    <tr><td>Programs Only</td><td>Show processes which are running as a user who can login and are either attached to a TTY or have at least one X11 Window.</td></tr>
    </table>
    <p>
    <i>Technical Information:</i><br>
    Processes with multiple threads are just shown as a single process, and not treated any differently.<br>
    Kernel threads are shown as normal processes, but are actually running inside the kernel and are not real processes.  As such, many of the fields (such as Username) do not apply.
kk: <qt>Қай процестер және қалай көрсетілетін таңдау.  Процестер мәтіннен Шұғыл іздеу арқылы әрі сүзгілеуге келеді.<p>
    <table>
    <tr><td>Барлық процестер</td><td>Жүйедегі барлық процестерін көрсету. </td></tr>
    <tr><td>Барлық процестер, бұтақтап</td><td>Жүйедегі барлық процестерін, аталық PID мәліметі бойынша бұтақтап көрсету.</td></tr>
    <tr><td>Жүйелік процестер</td><td>Иесі root және жүйеге кіре алмайтын пайдаланушының процестерін көрсету.</td></tr>
    <tr><td>Пайдаланушының процестері</td><td>Иесі root емес жүйеге кіре алатын пайдаланушының процестерін көрсету.</td></tr>
    <tr><td>Меңшікті процестер</td><td>Осы процесті жеккен пайдаланушының процестерін көрсету.</td></tr>
    <tr><td>Тек бағдарламалар</td><td>Иесі жүйеге кіре алатын және бір TTY-ге тіркелген не кемінде бір  X11 Window-ы бар пайдаланушының процестерін көрсету.</td></tr>
    </table>
    <p>
    <i>Техникалық мәлімет:</i><br>
    Бірнеше ағынды процестер бөлінбей бір процесс ретінде қөрсетіледі.<br>
    Өзек ағындары кәдімгі процестей көрсетіледі, бірақ өзекте орындалатын болғасын олар шынайы процестер емес. Сондықтан, өрістерінің көбі (Пайдаланушысы секілді) мәнің жоғалтады.

en: <qt>The amount of pixmap memory that this process is using.</qt>
kk: <qt>Процестің кескін растрларға жұмсаған жад көлемі.</qt>

en: <qt>The command with which this process was launched.</qt>
kk: <qt>Процесті жеккен командасы.</qt>

en: <qt>The title of any windows that this process is showing.</qt>
kk: <qt>Процестің барлық терезеленінің атауы.</qt>

en: <qt>The total system and user time that a process and all of its threads have been running on the CPU for. This can be greater than the wall clock time if the process has been across multiple CPU cores.
kk: <qt>Бұл процесс пен оның барлық осы процессорда орындалған ағындары жүмсаған жалпы жүйелік және пайдаланушының уақыты. Процесі бірнеше поцессордың өзектерін арасында үлестірлген болса, бұл уақыт, сағат көрсететін уақыттан артық болмақ.

en: <qt>The total user and system time that this process has been running for, displayed as minutes:seconds.
kk: <qt>Пайдаланушысы және оған бұл процесс жүмсаған (минут:секунд деп көрсетілген) жүйелік уақыты.

en: <qt>The user who owns this process.  If the effective, setuid etc user is different, the user who owns the process will be shown, followed by the effective user.  The ToolTip contains the full information.  <p><table><tr><td>Login Name/Group</td><td>The username of the Real User/Group who created this process</td></tr><tr><td>Effective User/Group</td><td>The process is running with privileges of the Effective User/Group.  This is shown if different from the real user.</td></tr><tr><td>Setuid User/Group</td><td>The saved username of the binary.  The process can escalate its Effective User/Group to the Setuid User/Group.</td></tr><tr><td>File System User/Group</td><td>Accesses to the filesystem are checked with the File System User/Group.  This is a Linux specific call. See setfsuid(2) for more information.</td></tr></table>
kk: <qt>Процеске ие пайдаланушысы.  Әрекеттегі, setuid, т.б. пайдаланушысы басқа болса, алдымен процестің иесі көрсетіледі, содан кейін - әрекеттегі пайдаланушісы.  Толық мәліметті ишара жазуынан ала аласыз. <p><table><tr><td>Пайдаланушысы/Тобы</td><td>Процесті бастаған шын пайдаланушсы/тобы</td></tr><tr><td>Әрекеттегі пайдаланушысы/тобы </td><td>Процесс әрекеттегі пайдаланушысы/тобы артықшылықтарымен орындалуда. Шын пайдаланушыдан басқа болса көрсетіледі.</td></tr> <tr><td>Setuid пайдаланушысы/тобы</td><td>Бинарлы файлдың жазылған ие пайдаланушысы. Процесс әрекеттегі пайдаланушысы/тобын Setuid пайдаланушысы/тобына ауыстыра алады.</td></tr><tr><td>Файлдық жүйе пайдаланушысы/тобы</td><td>Файлдық жүйеге қатынауы файлдық жүйенің пайдаланушысы/тобына тәуелді.  Бұл Linux ерекшелігі. Толығрақ setfsuid(2) дегеннен қараңыз.</td></tr></table>

en: <qt>This column shows the IO statistics for each process. The tooltip provides the following information:<br><table><tr><td>Characters Read</td><td>The number of bytes which this task has caused to be read from storage. This is simply the sum of bytes which this process passed to read() and pread(). It includes things like tty IO and it is unaffected by whether or not actual physical disk IO was required (the read might have been satisfied from pagecache).</td></tr><tr><td>Characters Written</td><td>The number of bytes which this task has caused, or shall cause to be written to disk. Similar caveats apply here as with Characters Read.</td></tr><tr><td>Read Syscalls</td><td>The number of read I/O operations, i.e. syscalls like read() and pread().</td></tr><tr><td>Write Syscalls</td><td>The number of write I/O operations, i.e. syscalls like write() and pwrite().</td></tr><tr><td>Actual Bytes Read</td><td>The number of bytes which this process really did cause to be fetched from the storage layer. Done at the submit_bio() level, so it is accurate for block-backed filesystems. This may not give sensible values for NFS and CIFS filesystems.</td></tr><tr><td>Actual Bytes Written</td><td>Attempt to count the number of bytes which this process caused to be sent to the storage layer. This is done at page-dirtying time.</td></table><p>The number in brackets shows the rate at which each value is changing, determined from taking the difference between the previous value and the new value, and dividing by the update interval.<p><i>Technical information: </i>This data is collected from /proc/*/io and is documented further in Documentation/accounting and Documentation/filesystems/proc.txt in the kernel source.
kk: <qt>Бұл бағанда әр процестің Енгізу-Шығару статистикасын көрсетеді.Ишара мәліметі келесідей:<br><table><tr><td>Оқылған таңбалар саны </td><td>Бұл тапсырма жинақтаушыдан қанша байт оқығаны. Бұл процес қанша байт read() және pread() қылғаннын қортындысы. Бұған tty IO секілділер де кіреді, бұған шын физикалық дискіден оқу болғаны-болмағаны бәрібір (мысалы, оқитынын кәштен алғаны жетерлік болса). </td></tr><tr><td>Жазылған таңбалар саны</td><td>Бұл тапсырма жинақтаушыға қанша байт жазу әрекет жасағаны. Ерекшеліктер оқылған санындағыдай.</td></tr><tr><td>Жүйелік оқу талаптары </td><td>Оқу Е/Ш (read() пен pread() секілді) операциялар саны.</td></tr><tr><td>Жүйелік жазу талаптары</td><td>Жазу Е/Ш (write() пен pwrite() секілді) операциялар саны.</td></tr><tr><td>Шын оқылған байттар</td><td>Бұл процесс жинақтаушыдан іс жүзінде қанша байт оқығаны. Бұл submit_bio() деңгейінде орындалып блоктармен істейтін файлдық жүйелерде нақты көрсеткіш. NFS я CIFS файлдық жүйелерде нақты нәтиже көрсетпейді.</td></tr><tr><td>Шын жазылған байттар</td> <td>Процесc жинақтаушыға қанша байт жазу әрекет жасағаны. Бұл буфер беттерді босату кезінде атқарылады.</td></table><p>Жақшадағы көрсеткіш - мәннің өзгеру жылдамдығы, мәннің алдындағысы мен жаңасының аралық уақытына бөлінген айымашылығы. <p><i>Техникалық мәлімет: </i>Бұл /proc/*/io дегеннен жиналған дерек, жалғасын Documentation/accounting және Documentation/filesystems/proc.txt деген өзегнің құжатарында таба аласыз.

en: <qt>This is approximately the amount of real physical memory that this process's shared libraries are using.<br>This memory is shared among all processes that use this library.</qt>
kk: <qt>Бұл процестің ортақ жиын файлдар жұмсаған шын физикалық жад көлемінің жуықтауы.<br>Бұл жад осы жиынды пайдаланатын барлық процестеріне ортақ.</qt>

en: <qt>This is the amount of real physical memory that this process is using by itself, and approximates the Private memory usage of the process.<br>It does not include any swapped out memory, nor the code size of its shared libraries.<br>This is often the most useful figure to judge the memory use of a program.  See What's This for more information.</qt>
kk: <qt>Бұл процесс өзі ғана жұмсаған шын физикалық жад көлемі, және процесс жүмсаған Жеке жад көлемін жуықтауы.<br>Бұған своп жады да, ортақ жиын файлдар кодының мөлшері де кірмейді.<br>Бұл іс жүзіндегі бағдарламаның талап ететін жад мөлшерінің көрсеткіші. Толығрақ 'Бұл не?' мәліметінен біле аласыз.</qt>

en: <qt>This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.</qt>
kk: <qt>Бұл процесс жұмсаған виртуалды жад мөлшері, сол қатарда ортақ жиын файлдары, графикалық жады, дискідегі файлдар, және т.б..  Бұл санның маңызы жоқ дерлік.</qt>

en: <qt>This is the size of allocated address space - not memory, but address space. This value in practice means next to nothing. When a process requests a large memory block from the system but uses only a small part of it, the real usage will be low, VIRT will be high. <p><i>Technical information: </i>This is VmSize in proc/*/status and VIRT in top.
kk: <qt>Бұл арнап бөлінген адрес кеңістігі - жады емес - адрес орындары. Іс жүзінде бұның мәні жоқ дерлік. Егерде бір процесі жадының үлкен үзіндісін сұрап алып, оны шамалы ғана пайдаланса, онда шын пайдалану көрсеткіші төмен, ал VIRT көрсеткіші жоғары болмақ. <p><i>Техникалық мәлімет: </i>Бұл көрсеткіш proc/*/status дегенде VmSize деп және top дегенде VIRT деп белгіленген.

en: All Processes
kk: Барлық процестер

en: All Processes, Tree
kk: Барлық процестер, Бұтакты

en: Are you sure you want to end this process?  Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?  Any unsaved work may be lost
kk[0]: Осы %1 процесті аяқтамақсыз ба? Сақталмаған жұмыстар жоғалады

en: Batch
kk: Дестелік

en: Best effort
kk: Бар күшін салу

en: Bytes actually read/written
kk: Шын оқылған/жазылған байттар

en: CPU Scheduler
kk: Процесссор жоспарлағышы

en: Change scheduling priority for:
kk: Келесінің жоспар артықшылығын өзгерту:

en: Characters read/written
kk: Оқып/жазылған таңбалар

[ctx: Context menu]
en: End Process | End Processes
kk[0]: Процестерін аяқтау

en: Continue (CONT)
kk: Жалғастыру (CONT)

[ctx: Dialog title]
en: End Process | End %1 Processes
kk[0]: %1 процесін аяқтау

[ctx: Dialog title]
en: Forcibly Kill Process | Forcibly Kill %1 Processes
kk[0]: %1 процесті мәжбүрлеп құрту

en: Display Units
kk: Бірліктерін көрсету

en: Display command line options
kk: Команда жолының параметрлерін көрсету

en: Displayed Information
kk: Көрсетілген мәлімет

en: Divide CPU usage by number of CPUs
kk: Процесорды жұмсауын процесорлар саннына бөлу

en: End
kk: Аяқтау

en: End Process | End Processes
kk[0]: Процестерін аяқтау

en: Filter which processes are shown by the text given here.  The text can be a partial string match of the Name, Command or Window Title of the process.  It can also be a Username or a Process ID number.<p>
    For example:
    
    <table>
    <tr><th>ksys</th><td>Show processes containing "<b>ksys</b>" in the name, for example the processes "<i>ksysguard</i>" and "<i>ksysguardd</i>".<td></tr>
    <tr><th>root</th><td>Show processes owned by <b>root</b>.  For example <i>init</i></td></tr>
    <tr><th>1234</th><td>Show the processes with the PID or Parent PID of <b>1234</b>.</td></th></tr>
    </table>
kk: Мұнда берілген мәтінде қай процестер көрсетілетінің сүзгілеу. Мәтіні процестердің сәйкес келетін Атауы, Командасы не Терезесінің айдарымен іріктеледі. Пайдаланушы және Процестің ID нөмірін де қолдануға болады.<p>
    Мысалы:
    
    <table>
    <tr><th>ksys</th><td>Атауында "<b>ksys</b>" дегені бар процестерін көрсету, мысалы, "<i>ksysguard</i>" пен "<i>ksysguardd</i>" деген процестерін көрсету.<td></tr>
    <tr><th>root</th><td>Иесі <b>root</b> деп белгіленген процестерін көрсету, мысалы, <i>init</i></td> деген процесі</tr>
    <tr><th>1234</th><td>PID не Аталық PID нөмірі <b>1234</b> деп белгіленген процесін көрсету.</td></th></tr>
    </table>

en: Focus on Quick Search
kk: Шұғыл іздеуге назар аудару

en: Forcibly Kill Process | Forcibly Kill Processes
kk[0]: Процестерді мәжбүрлеп құрту

en: Gigabytes
kk: Гигабайт

en: Gigabytes per second
kk: Гигабайт/сек

en: Hangup (HUP)
kk: Тоқтатып қою (HUP)

en: Hide Column '%1'
kk: '%1' бағанын жасыру

en: High Priority
kk: Жоғары артықшылық

en: I/O Scheduler
kk: Е/Ш жоспарлағышы

en: Idle
kk: Бос

en: Interrupt (INT)
kk: Үзілім (INT)

en: Jump to Parent Process
kk: Аталық процесіне ауысу

en: Jump to Parent Process (%1)
kk: Аталық процесіне ауысу (%1)

en: Jump to Process Debugging This One
kk: Осыны жөндеп жатқан процесіне ауысу

en: Kill
kk: Құрту

en: Kill (KILL)
kk: Құрту (KILL)

en: Kilobytes
kk: Килобайт

en: Kilobytes per second
kk: Килобайт/сек

en: Low Priority
kk: Төмен артықшылық

en: Megabytes
kk: Мегабайт

en: Megabytes per second
kk: Мегабайт/сек

en: Mixed
kk: Аралас

en: Normal
kk: Кәдімгі

en: Number of Read/Write operations
kk: Оқу/Жазу операциялар саны

en: Own Processes
kk: Меншікті процестер

en: Percentage
kk: Пайызы

en: Programs Only
kk: Тек бағдарламалар

en: Quick search
kk: Шұғыл іздеу

[ctx: Real Time scheduler]
en: RT
kk: Толық уақытты

en: Real time
kk: Толық уақыт

en: Resume Stopped Process
kk: Аялдатқан процесті жалғастыру

en: Round robin
kk: Тұйық кезек

[ctx: Round robin scheduler]
en: RR %1
kk: Тұйық кезек %1

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
kk: Интерактивті

en: Send Signal
kk: Сигнал жіберу

en: Set Priority
kk: Артықшылығын орнату

en: Set Priority... | Set Priority...
kk[0]: Артықшылығын орнату...

en: Show Application Window
kk: Қолданбаның терезесін көрсету

en: Show Column '%1'
kk: '%1' бағанын көрсету

en: Show I/O rate
kk: Е/Ш жылдамдығын көрсету

en: Show Tooltips
kk: Ишараларын көрсету

en: Suspend (STOP)
kk: Аялдату (STOP)

en: System Processes
kk: Жүйелік процестер

en: Terminate (TERM)
kk: Аяқтау (TERM)

en: The CPU usage of a process and all of its threads.
kk: Процесс және оның барлық ағындарының процесорды жұмсауы.

en: The controlling terminal on which this process is running.
kk: Процесс орындалып жатқан басқару терминалы.

en: The current CPU usage of the process.
kk: Процестің қазіргі процессорды жұмсауы.

en: The current total CPU usage of the process, divided by the %1 processor core in the machine. | The current total CPU usage of the process, divided by the %1 processor cores in the machine.
kk[0]: Осы компьютердегі %1 прцессор өзегіне бөлінген процестің қазіргі процессорды жұмсауы.

en: The current total CPU usage of the process.
kk: Процестің қазіргі процессорды жұмсауы.

en: The number of bytes read.  See What's This for more information.
kk: Оқылған байт есебі. Толығрақ "Бұл не?" анықтамасынан қараңыз.

en: The number of bytes written.  See What's This for more information.
kk: Жазылған байт есебі. Толығрақ "Бұл не?" анықтамасынан қараңыз.

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
kk: Процеске берілген артықшылығы. Кәдімгі жоспарлығыштың ауқымы 19-дан (ең төменгісі) -19-ға дейін (ең жоғарғысы).

en: The process name.
kk: Процестің атауы.

en: The unique Process ID that identifies this process.
kk: Процестің бірегей идентификаторы.

en: The user who owns this process.
kk: Процесты иеленген пайдаланушысы.

en: User 1 (USR1)
kk: 1-пайдаланушы (USR1)

en: User 2 (USR2)
kk: 2-пайдаланушы (USR2)

en: User Processes
kk: Пайдаланушы процестері

en: You do not have the permission to renice the process and there was a problem trying to run as root.
kk: Бұл процестің артықшылығын өзгертуге рұқсатыңыз жоқ және root әкімшісі бола алмадыңыз.

en: You must select a process first.
kk: Алдымен процесті таңдап алу керек.

[ctx: process heading]
en: CPU Time
kk: Процессор уақыты

[ctx: process heading]
en: Command
kk: Команда

[ctx: process heading]
en: IO Read
kk: ЕШ оқу

[ctx: process heading]
en: IO Write
kk: ЕШ жазу

[ctx: process heading]
en: Memory
kk: Жады

[ctx: process heading]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: process heading]
en: Niceness
kk: Артықшылығы

[ctx: process heading]
en: Shared Mem
kk: Ортақ жады

[ctx: process heading]
en: Username
kk: Пайдаланушысы

[ctx: process heading]
en: Virtual Size
kk: Виртуалды өлшемі

[ctx: process heading]
en: Window Title
kk: Терезе айдары

[ctx: process heading]
en: X11 Memory
kk: X11 жады

[ctx: scheduler]
en: (Batch) %1
kk: (Дестелік) %1

[ctx: scheduler]
en: Idle
kk: Іссіз
