Xfce Apps - en to kk translation catalogue (297 entries)

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
kk: %s жобаға қосуға болмайды, өйткені оның өлшемі iso9660 үшін рұқсат етілген максималды өлшемнен артық.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
kk: %s iso9660 деңгей 2 ұсынатын шамасынан артық болып тұр. Бұл ескі жүйелер не БҚ үшін мәселе туғызуы мүмкін..

en: %s's home
kk: %s-ң үй бумасы

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
kk: %s: %s
    Командалық жолдың опцияларын көру үшін, %s --help енгізіңіз.

en: %s: %s (code %X)
kk: %s: %s (коды %X)

en: %s: node name not unique
kk: %s: торап аты бірегей емес

en: %s: null pointer
kk: %s: нөлдік сілтеме

en: %s: out of memory
kk: %s: жады жеткіліксіз

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
kk: <b>Құрылғы үшін жылдамдықтар тізімін алу мүмкін емес.</b>
    
    Оптикалық құрылғылар үшін бұл белгілі ақаулық. Оны түзетуге көңіл білдірсеңіз, libburn жинағына қараңыз.
    
    Жазуды жалғастыруға болады, мәселелер болса, хабарласыңыз.
    
    <i>Рахмет!</i>

en: <big>Burn _Image</big>
kk: <big>Бе_йнені жазу</big>

en: <big>New _Data Composition</big>
kk: <big>Жаңа _мәліметтер жобасы</big>

en: <big>_Audio CD</big>
kk: <big>_Аудио CD</big>

en: <big>_Blank Disc</big>
kk: <big>_Дискті тазарту</big>

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
kk: <small>Жоба үшін бастапқы атын өзгертуді қалайсыз ба?</small>

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
kk: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Жазу үшін бейне файлын таңдаңыз</span>

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
kk: "%s" атауы бар файл бумада бар болып тұр, файл жобаға қосылмады.

en: A file with the same name is already present in the composition.
kk: Аттас файл жоба ішінде бар болып тұр.

en: A full, but erasable disc is in the drive
kk: Жетекте толық, бірақ өшіруге боалтын диск бар

en: A plugin
kk: Плагин

en: A problem with the burn backend occurred.
kk: Жазу жүйесінде қате кетті.

en: Aborted
kk: Үзілді

en: Aborting...
kk: Тоқтату...

en: Add
kk: Қосу

en: Add a new directory to the composition
kk: Жобаға жаңа буманы қосу

en: Add the selected file(s) to the composition
kk: Ерекшеленген файл(дар)ды жобаға қосу

en: Adding files to the composition
kk: Жобаға файлдарды қосу

en: Adding home directory
kk: Үй бумасын қосу

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: An error occured while writing ISO: %s
kk: ISO жазғанда қате кетті: %s

en: An error occurred in the burn backend
kk: Жазу жүйесінде қате кетті.

en: An error occurred in the burn backend.
kk: Жазу жүйесінде қате кетті.

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
kk: '%s' gstreamer көмегімен тану кезінде қате орын алды

en: Another CD burning GUI
kk: Тағы бір дисктерді жазу GUI

en: Are you sure you want to abort?
kk: Әрекетті үзуді шынымен қалайсыз ба?

en: Artist
kk: Орындаушы

en: Audio CD playable in regular stereos
kk: Кәдімгі плеерлерде ойналатын аудио CD

en: Audio composition
kk: Аудио диск жобасы

en: Auto
kk: Авто

en: Blank CD-RW
kk: CD-RW тазарту

en: Blank Disc
kk: Дискті тазарту

en: Blank mode
kk: Тазарту режимі

en: Blanking disc...
kk: Дискті тазарту...

en: Burn Composition
kk: Жобаны жазу

en: Burn DVD Image
kk: DVD бейнесін жазу

en: Burn Image
kk: Бейнені жазу

en: Burn Image (xfburn)
kk: Бейнені жазу (xfburn)

en: Burn a prepared compilation, i.e. an .ISO file
kk: Дайын жобаны жазу, мысалы .ISO файлын

en: Burn image
kk: Бейнені жазу

en: Burn mode is not currently implemented.
kk: Жазу режиміне әзірше қолдау жоқ.

en: Burn speeds supported by the device
kk: Құрылғы қолдайтын жазу жылдамдықтары

en: Burning composition...
kk: Жобаны жазу...

en: Burning device
kk: Жазу құрылғысы

en: Burning image...
kk: Бейнені жазу...

en: Burning track %2d/%d...
kk: Трек жазылуда %2d/%d...

en: CD Reader device
kk: CD оқу құрылғысы

en: CD and DVD burning application
kk: CD мен DVD жазу қолданбасы

en: CD copying finished successfully.
kk: CD дискісін көшіру сәтті аяқталды.

en: Can burn Blu-ray
kk: Blu-ray жаза алады

en: Can burn CDR
kk: CDR жазады

en: Can burn CDRW
kk: CDRW жазады

en: Can burn DVDPLUSR
kk: DVDPLUSR жазады

en: Can burn DVDR
kk: DVDR жазады

en: Can burn DVDRAM
kk: DVDRAM жазады

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Cancelled
kk: Тоқтатылған

en: Cannot access drive (it might be in use)
kk: Құрылғыға қатынас құру қатесі (қолдануда болуы мүмкін)

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
kk: Бұл жазу режимінде мультисессиялық дискіге мәліметті қоса алмайсыз (орнына TAO қолданыңыз)

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
kk: Мультисессиялық дискіге осы режимде мәліметті қосуға болмайды (орнына TAO қолданыңыз).

en: Cannot burn audio onto a DVD.
kk: Аудио дискіні DVD-ге жазу мүмкін емес.

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
kk: Диск қалып-күйін анықтау мүмкін емес - қайтадан көру үшін enter басыңыз.

en: Cannot open image.
kk: Бейне файлын ашу мүмкін емес.

en: Cannot recognize state of drive and disc
kk: Құрылғы мен дисктің қалып-күйін анықтау мүмкін емес

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
kk: Құрылғы мен дисктің қалып-күйін анықтау мүмкін емес.

en: Capacity:
kk: Көлемі:

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
kk: Бұл баптауды өзгертуді іске асыру үшін бағдарламаны қайта қосу керек.

en: Clear
kk: Тазарту

en: Clear the content of the composition
kk: Жобаны тазарту

en: Close composition
kk: Жобаны жабу

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
kk: Мәліметтері бар жабылған диск анықталды, бос не жабылмаған керек.

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
kk: Жабылған диск анықталды. Оны тазарту керек не басқа, қосуға болатын диск керек

en: Closing session...
kk: Сессияны жабу...

en: Closing track...
kk: Тректі жабу...

en: Completed
kk: Аяқталған

en: Composition name
kk: Жоба аты

en: Contents
kk: Құрамасы

en: Continue to _show this notice
kk: Осы е_скертуді көруді жалғастыру

en: Copy Data CD
kk: Мәліметтер CD-ін көшіру

en: Copy data CD
kk: Мәліметтер CD-н көшіру

en: Copy data DVD
kk: Мәліметтер DVD-н көшіру.

en: Could not create ISO source structure.
kk: ISO көзінің құрамасын жасау мүмкін емес.

en: Could not create destination ISO file: %s
kk: Мақсат ISO файлын жасау мүмкін емес: %s

en: Could not open %s.
kk: %s ашу мүмкін емес.

en: Could not open %s: %s
kk: %s ашу мүмкін емес: %s

en: Could not stat %s: %s
kk: %s табу мүмкін емес: %s

en: Create ISO from CD
kk: CD-дан ISO бейнесін жасау

en: Create a new data disc with the files of your choosing
kk: Таңдауыңызша файлдары бар жобаны жасау

en: Create directory
kk: Буманы жасау

en: Currently selected device
kk: Ағымдағы құрылғы

en: DVD Reader device
kk: DVD оқу құрылғысы

en: DVD+RW does not need blanking
kk: DVD+RW тазарту керек етпейді

en: Data %s~%d
kk: Мәліметтер %s~%d

en: Data Composition
kk: Мәліметтер жобасы

en: Data composition
kk: Мәліметтер жобасы

en: Default value for eject checkbox
kk: Шығару жалаушасының бастапқы мәні

en: Detected devices
kk: Табылған құрылғылар

en: Determine whether the close button is visible
kk: Жабу батырмасының көрінуін басқарады

en: Device address
kk: Құрылғы адресі

en: Device buffer:
kk: Құрылғы буфері:

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Disc is not erasable.
kk: Бұл өшірілетін диск емес.

en: Disc status
kk: Диск қалйп-күйі

en: Disk Burning
kk: Дисктерді жазу

en: Display information about Xfburn
kk: Xfburn туралы ақпаратты көрсету

en: Display name
kk: Атын көрсету

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
kk: Дискті келешек жазу процесіне қолдануға болатындай тазарту керек пе?

en: Done
kk: Аяқталды

en: Drive can't burn on the inserted disc
kk: Құрылғы салынған дискіге жаза алмайды

en: Drive is empty
kk: Құрылғы бос

en: Duplicate filename '%s' for '%s'
kk: '%s' үшін '%s' қайталанатын файл аты

en: E_ject disk
kk: Д_искті шығару

en: Eject the disc
kk: Дискті шығару

en: Empty speed list
kk: Жылдамдық тізімін тазарту

en: Error determining disc
kk: Дискті анықтау қатесі

en: Error(s) occured while adding files
kk: Файлдарды қосқан кезде қате(лер) орын алды

en: Estimated writing speed:
kk: Орташа жазу жылдамдығы:

en: FIFO buffer size (in kb)
kk: FIFO буфер өлшемі (Кб есебінде)

en: FIFO buffer:
kk: FIFO буфері:

en: Failed
kk: Сәтсіз аяқталды

en: Failed to change songs while transcoding
kk: Транскодтау кезінде өлеңдерді алмастыру қатесі

en: Failed to get image size
kk: Бейне көлемін анықтау мүмкін емес

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
kk: %s транскодерін іске қосу қатесі: %s
    	(бастапқы түріне оралу)

en: Failure
kk: Сәтсіз

en: File
kk: Файл

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
kk: %s файлында сығылмаған PCM wave аудио жоқ

en: File %s does not have a .wav extension
kk: %s файлында .wav кеңейтуі жоқ

en: File browser
kk: Файлдарды шолу

en: File(s) to add to composition
kk: Жобаға қосылатын файл(дар)

en: Filename
kk: Файл аты

en: Filesystem
kk: Файлдық жүйе

en: Flushing cache...
kk: Кэшті тазарту...

en: Folder
kk: Бума

en: Formatted.
kk: Пішімделген.

en: Formatting failed.
kk: Пішімдеу сәтсіз.

en: Formatting...
kk: Пішімдеу...

en: Full Blank (slow)
kk: Толық тазарту (баяу)

en: Full Deformat (slow)
kk: Толық қайта пішімдеу (баяу)

en: Full Format
kk: Толық пішімдеу

en: General
kk: Жалпы

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
kk: Gstreamer транскодалауды бастамады (уақыты бітті)

en: ISO images
kk: ISO бейнелері

en: Image
kk: Бейне

en: Image file '%s' does not exist.
kk: '%s' бейне файлы жоқ болып тұр.

en: Image to burn
kk: Жазу үшін бейне

en: Initializing...
kk: Іске қосылу...

en: Inserted disc is already blank
kk: Салынған диск бос болып тұр

en: Inserted disc is full
kk: Салынған диск толып тұр

en: Inserted disc is unsuitable
kk: Салынған диск жарамайды

en: Is it a valid combination
kk: Бұл дұрыс комбинация ма

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
kk: Құрылғы мен диск жобаны жазу үшін келе ме?

en: Is the disc erasable
kk: Өшірілетін диск пе

en: Label
kk: Белгі

en: Length
kk: Ұзындығы

en: List of devices
kk: Құрылғ_ылар тізімі

en: Local Path
kk: Жергілікті жолы

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
kk: Файлдың дұрыстығына және өзіңіздің оған рұқсатына көз жеткізіңіз.

en: Max
kk: Максимал

en: Min. fill was %2d%%
kk: Мин. толуы %2d%%

en: Name
kk: Аты

en: New audio composition
kk: Жаңа аудио жобасы

en: New data composition
kk: Жаңа мәліметтер жобасы

en: New directory
kk: Жаңа бума

en: No burners are currently available
kk: Жазатын құрылғылар табылмады

en: No disc detected in drive
kk: Құрылғыда диск табылмады

en: No disc detected in drive.
kk: Құрылғыда диск табылмады.

en: No disc detected in the drive.
kk: Құрылғыда диск табылмады.

en: Node
kk: Құрылғысы

en: Number of burners in the system
kk: Жүйедегі диск жазатын құрылғылар саны

en: Number of drives in the system
kk: Жүйедегі диск құрылғылар саны

en: Number of drives in the system (readers and writers)
kk: Диск құрылғылар саны (оқитын және жазатын)

en: Only create _ISO
kk: Те_к ISO бейнесін жасау

en: Options
kk: Опциялар

en: Please insert a recordable disc and hit enter
kk: Жазуға болатын дискті салып, enter басыңыз

en: Please insert a recordable disc.
kk: Жазуға болатын дискіні салыңыз.

en: Pos
kk: Орны

en: Possibly the disc(s) are in use, and cannot get accessed.
    
    Please unmount and restart the application.
    
    If no disc is in the drive, check that you have read and write access to the drive with the current user.
kk: Мүмкін, диск(тер) қолдануда, және оларға рұқсат жоқ.
    
    Оларды тіркеуден босатып, қолданбаны қайта қосыңыз.
    
    Құрылғыда диск болмаса, ағымдағы пайдаланушының құрылғыға құқығы бар екеніне көз жеткізіңіз.

en: Prefere_nces
kk: Бап_таулар

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
kk: Қайта жазылатын дискіні жаңа жазуға дайындау

en: Proceed to Burn
kk: Жазуға өту

en: Profile name as reported by libburn
kk: libburn қайтарған профайл аты

en: Profile no. as reported by libburn
kk: libburn қайтарған

en: Quick Blank
kk: Жылдам тазарту

en: Quick Deformat
kk: Жылдам қайта пішімдеу

en: Quick Format
kk: Жылдам пішімдеу

en: Quit Xfburn
kk: Xfburn-нан шығу

en: Reading CD...
kk: CD оқу...

en: Ready
kk: Дайын

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Refresh file list
kk: Файлдар тізімін жаңарту

en: Remove
kk: Өшіру

en: Remove the selected file(s) from the composition
kk: Жобадан ерекшеленген файл(дар)ды өшіру

en: Rename
kk: Атын ауыстыру

en: Rename Artist
kk: Орындаушы атын өзгерту

en: Rename Title
kk: Атауын өзгерту

en: Rename the artist of the selected file
kk: Ерекшеленген файлдың орындаушысын өзгерту

en: Rename the selected file
kk: Ерекшеленген файлдың атын ауыстыру

en: Rename the title of the selected file
kk: Ерекшеленген файлдың атауын өзгерту

en: Sc_an for devices
kk: Құрылғ_ыларды іздеу

en: Select command
kk: Команданы таңдаңыз

en: Show _hidden files
kk: Жас_ырын файлдарды көрсету

en: Show a text entry for the name of the volume
kk: Бөлім аты үшін мәтін өрісін көрсету

en: Show close button
kk: Жабу батырмасын көрсету

en: Show file browser
kk: Файлдар шолуды көрсету

en: Show human_readable filesizes
kk: Адамға _түсінікті файлдар өлшемдерін көрсету

en: Show mode selection
kk: Режимді таңдауды көрсету

en: Show mode selection combo
kk: Режимді таңдау тізімін көрсету

en: Show preferences dialog
kk: Баптаулар терезесін көрсету

en: Show speed selection
kk: Жылдамдық таңдауды көрсету

en: Show speed selection combo
kk: Жылдамдықты таңдау тізімін көрсету

en: Show toolbar
kk: Саймандар панелін көрсету

en: Show volume name
kk: Бөлім атын көрсету

en: Show warning on _empty speed list
kk: Жылдамдықтар тізі_мі бос болса, ескерту

en: Show writers only
kk: Тек жазатындарын көрсету

en: Show/hide the file browser
kk: Файлдар шолуды көрсету/жасыру

en: Show/hide the toolbar
kk: Саймандар панелін көрсету/жасыру

en: Size
kk: Өлшемі

en: Sorry, multisession is not yet supported
kk: Кешіріңіз, мультисессияға әлі қолдау жоқ

en: Stream _Recording
kk: Ағынды жа_зу

en: Temporary directory
kk: Уақытша бума

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
kk: Қарапайым транскодер құрамында бар.
    Бірақ, ол тек сығылмаған .wav
    файлдарын өндей алады.
    Сізге бірнеше аудио файл түрлерінен
    аудио жобаларды құру керек болса, осы
    бағдарламаны gstreamer қолдауын қосып,
    қайта жинау керек.

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
kk: Тазарту режимі қалыптыдан басқаша хабарламаларды көрсетеді

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
kk: Gstreamer транскодері gstreamer жинағын
    аудио жобаларды құру үшін қолданады.
    
    Барлық плагиндер орнатылған болса, аудио
    файлдардың барлық түріне қолдау болады.
    Аудио файл өнделмесе, сізде gstreamer-дің
    'good','bad', және 'ugly' плагиндер дестелері
    орнатылғанына көз жеткізіңіз.

en: The inserted disc is already blank.
kk: Салынған диск бос болып тұр.

en: The selected image does not fit on the inserted disc
kk: Таңдалған бейне салынған дискіге сыймайды

en: The text of the label
kk: Белгі мәтіні

en: The write mode is not supported currently.
kk: Жазу режиміне қазір қолдау жоқ.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
kk: Салынған дискіде орын жеткіліксіз.

en: Time total:
kk: Жалпы уақыты:

en: Title
kk: Атауы

en: Toolbar Editor
kk: Саймандар панелін түзету

en: Tune how Xfburn behaves
kk: Xfburn әрекеттерін баптау

en: Type
kk: Түрі

en: Unable to determine image size.
kk: Бейне көлемін анықтау мүмкін емес.

en: Unable to grab the drive.
kk: Құрылғыны басқару мүмкін емес.

en: Unable to initialize the burning backend.
kk: Жазу жүйесін іске қосу мүмкін емес.

en: User Aborted
kk: Пайдаланушы тоқтатқан

en: Volume name :
kk: Бөлім аты :

en: Welcome
kk: Қош келдіңіз

en: Welcome to Xfburn!
kk: Xfburn-ге қош келдіңіз!

en: What files can get burned to an audio CD?
kk: Аудио CD-ге қандай файлдарды жазуға болады?

en: Write Blu-ray
kk: Blu-ray жазу

en: Write CD-R
kk: CD-R жазу

en: Write CD-RW
kk: CD-RW жазу

en: Write DVD-R
kk: DVD-R жазу

en: Write DVD-RAM
kk: DVD-RAM жазу

en: Write _mode:
kk: Жазу режи_мі:

en: Write-once disc, no blanking possible
kk: Тек жазу үшін диск, тазарту мүмкін емес

en: Writing CD...
kk: CD жазу...

en: Writing ISO...
kk: ISO-ны жазу...

en: Writing Lead-In...
kk: Lead-In жазу...

en: Writing Lead-Out...
kk: Lead-Out жазу...

en: Writing pregap...
kk: Дискті жазу...

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
kk: Xfburn - бұл libburnia библиотекасы негізіндегі CD/DVD жазуға арналған құрал. Ол көмегімен CD/DVD(-RW) тазарту, ISO бейнелері және audio CD жазу және жасауға, сонымен қатар, деректердің жеке таңдауларын CD немесе DVD-ге жазуға болады. Ол тұрақты, және үнемі әзірленіп жатыр.

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
kk: Сіз үй бумаңызды жобаға қосуды таңдадыңыз. Бұл әрекет ұзақ уақытты алуы мүмкін, немесе мәліметтер дискке сыймайтын жағдай болуы мүмкін.
    
    Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
kk: Дискке сыятын көлемнен көбірек жазуды сұрап тұрсыз.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
kk: Дискте ең көп дегенде 99 трек болуы мүмкін.

en: You must give a name to the file.
kk: Файлға атау беруіңіз керек.

en: _About
kk: Осы тур_алы

en: _Actions
kk: Әр_екеттер

en: _Blank
kk: Та_зарту

en: _Burn Composition
kk: Ж_обаны жазу

en: _Burn image
kk: _Бейнені жазу

en: _Clean temporary directory on exit
kk: Шыққан кезде уақыт_ша буманы тазарту

en: _Copy CD
kk: CD кө_шіру

en: _Copy DVD
kk: DVD кө_шіру

en: _Dummy write
kk: Жазуды и_митациялау

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _File
kk: _Файл

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Quit after success
kk: _Сәтті аяқталғаннан кейін шығу

en: _Speed:
kk: Ж_ылдамдық:

en: _View
kk: _Түрі

en: abandoned
kk: бас тартылды

en: aborted
kk: тоқтатылған

en: basic
kk: негізгі

en: default
kk: бастапқысы

en: ended
kk: аяқталған

en: ending
kk: аяқтау

en: failing
kk: қате

en: length
kk: ұзақтығы

en: no info
kk: ақпараты жоқ

en: not implemented
kk: іске асырылмаған

en: see console
kk: консолін қараңыз

en: standby
kk: күту

en: unknown
kk: белгісіз

en: unused
kk: қолданылмаған
