kaddressbook - en to km translation catalogue (172 entries)

en: &Configure KAddressBook...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ KAddressBook...

en: &Edit
km: កែសម្រួល

en: &Export
km: នាំចេញ

en: &File
km: ឯកសារ

en: &New
km: ថ្មី

en: &Settings
km: ការកំណត់

en: &View
km: មើល

[ctx: @action:button Next contact]
en: Next
km: បន្ទាប់

[ctx: @action:button Previous contact]
en: Previous
km: មុន

[ctx: @action:inmenu]
en: Simple (one column)
km: សាមញ្ញ (មួយ​ជួរឈរ)

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
km: បី​ជួរឈរ

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
km: ពីរ​ជួរឈរ

[ctx: @info:status]
en: %1 out of %2
km: %1 នៃ %2

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
km: ទំនាក់ទំនង​ទាំងអស់​ពី​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ដែល​បាន​ជ្រើស

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
km: ទំនាក់ទំនង​ទាំងអស់​ពី​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ទាំងអស់​របស់​អ្នក

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
km: នាំចេញ​វាល​ពាណិជ្ជកម្ម

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
km: នាំចេញ​ឈ្មោះ​បង្ហាញ​ជា​ឈ្មោះ​ពេញ

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
km: នាំចេញ​ការ​អ៊ិនគ្រីប​សោ

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
km: នាំចេញ​វាល​ផ្សេងៗ

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
km: នាំចេញ​រូបភាព

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
km: នាំចេញ​វាល​ឯកជន

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the next contact in the list
km: ផ្លាស់ទី​ទៅកាន់​ទំនាក់ទំនង​បន្ទាប់​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the previous contact in the list
km: ផ្លាស់ទី​ទៅកាន់​ទំនាក់ទំនង​មុន​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
km: តែ​ទំនាក់ទំនង​ដែល​បាន​ជ្រើស​បច្ចុប្បន្ន​ប៉ុណ្ណោះ

[ctx: @info:tooltip]
en: Search contacts in list
km: ស្វែងរក​ទំនាក់ទំនង​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
km: ជ្រើស​ថត​រង​ទាំងអស់​រួម​ទាំង​ថត​មេ

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the primary sort field
km: ជ្រើស​វាល​តម្រៀប​ចម្បង

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the print style
km: ជ្រើស​រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sorting order
km: ជ្រើស​លំដាប់​តម្រៀប

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​នាំចេញ​វាល​ជំនួញ​របស់​ទំនាក់ទំនង​ទៅកាន់​ឯកសារ​លទ្ធផល vCard ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​នាំចេញ​ឈ្មោះ​បង្ហាញ​របស់​ទំនាក់ទំនង​ទៅកាន់​វាល​ឈ្មោះ​ពេញ​របស់ vCard ។ វា​អាច​ទាមទារ​ឲ្យ​ប្រើឈ្មោះ​ដែល​បាន​បង្ហាញ​ត្រឹមត្រូវ​នៅ​ក្នុង GMail ឬ Android ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​នាំចេញ​កូនសោ​ការ​អ៊ិនគ្រីប​របស់​ទំនាក់ទំនង​ទៅកាន់​ឯកសារ​លទ្ធផល vCard ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​នាំចេញ​វាល​ផ្សេងទៀត​របស់​ទំនាក់ទំនង​ទៅកាន់​ឯកសារ​លទ្ធផល vCard ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​នាំចេញ​រូបភាព​ទំនាក់ទំនង​ទៅកាន់​ឯកសារ​លទ្ធផល vCard ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​នាំចេញ​វាល​ឯកជន​របស់​ទំនាក់ទំនង​ទៅកាន់​ឯកសារ​លទ្ធផល vCard ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​ជ្រើស​ទំនាក់ទំនង​ទាំងអស់​ពី​ថត​នេះ រួម​ទាំង​ថត​រង ។ ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់បាន​តែ​ទំនាក់ទំនង​ពី​ថត​មេ​ទេ កុំ​ធីក​ប្រអប់​នេះ​អី ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose if you want to sort your contacts in ascending or descending order. Use the sorting criterion option to specify on which contact field the sorting will be performed.
km: ជ្រើស​ថា​តើ​អ្នក​ចង់​តម្រៀប​ទំនាក់ទំនង​របស់​អ្នក​តាម​លំដាប់​កើន ឬ​ចុះ ។ ប្រើ​ជម្រើស​លក្ខខណ្ឌ​តម្រៀប​ដើម្បី​បញ្ជាក់​នៅ​លើ​វាល​ទំនាក់ទំនង​ណាមួយ​ដែល​ត្រូវ​អនុវត្ត​ការ​តម្រៀប ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
km: ធីក​ជម្រើស​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់បាន​តែ​ទំនាក់ទំនង​ដែល​អ្នក​បាន​ជ្រើស​នៅ​ក្នុង​ចំណុចប្រទាក់​ក្រាហ្វិក ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
km: ធីក​ជម្រើស​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​ជ្រើស​ទំនាក់ទំនង​ទាំងអស់​ចេញពី​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​មួយ​ប៉ុណ្ណោះ​ក្នុង​ចំណោម​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ជាច្រើន​របស់​អ្នក ។ នៅ​ពេល​បាន​ធីក​ជម្រើស​នេះ អ្នក​នឹង​បានឃើញ​ប្រអប់​ទម្លាក់​ចុះ​មួយ​ដែល​មាន​រាយ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ទាំងនោះ ហើយ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ជ្រើស​មួយ​​ដែល​អ្នក​ចង់បាន ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
km: ធីក​ជម្រើស​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​ជ្រើស​ទំនាក់ទំនង​ទាំងអស់​របស់​អ្នក​ពី​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់​អ្នក ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose your desired printing style. See the preview image to help you decide.
km: ជ្រើស​រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព​ដែល​អ្នក​ចង់​បាន ។ មើល​រូបភាព​ជាមុន​ដើម្បី​ជួយ​ក្នុង​ការ​សម្រេចចិត្ត ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: From this list you can select the field on which your contacts are sorted in the print output.  Use the sorting order option to determine if the sort will be in ascending or descending order.
km: ពី​បញ្ជី​នេះ​អ្នក​អាច​ជ្រើស​វាល​ទំនាក់ទំនង​របស់​អ្នក​ដែល​បាន​តម្រៀប​នៅ​ក្នុង​លទ្ធផល​បោះពុម្ព ។ ប្រើ​ជម្រើស​លំដាប់​តម្រៀប​ដើម្បី​កំណត់​ថា​តើ​ត្រូវ​តម្រៀប​ក្នុង​លំដាប់​កើន ឬ​លំដាប់​ចុះ ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the next contact in the list.
km: ចុច​ប៊ូតុង​នេះ​ដើម្បី​ផ្លាស់ទី​​ទៅកាន់​ទំនាក់ទំនង​បន្ទាប់​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the previous contact in the list.
km: ចុច​ប៊ូតុង​នេះ​ដើម្បី​ផ្លាស់ទី​​ទៅកាន់​ទំនាក់ទំនង​មុន​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Print the complete address book or a selected number of contacts.
km: បោះពុម្ព​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ទាំងមូល ឬ​ចំនួន​ទំនាក់ទំនង​ដែលបានជ្រើស ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start typing a search string in this box and the list of contacts matching that string will be displayed.  This is a quick way of searching for contacts of interest.
km: ចាប់ផ្ដើម​វាយ​ឃ្លា​ស្វែងរក​នៅ​ក្នុង​ប្រអប់​នេះ បន្ទាប់មក​បញ្ជី​ទំនាក់ទំនង​ដែល​ផ្គូផ្គង​ជាមួយ​ឃ្លា​នោះ​នឹង​បង្ហាញ ។ នេះ​ជា​វិធីសាស្ត្រ​ស្វែងរក​រហ័ស​សម្រាប់​ទំនាក់ទំនង​ដែល​ចាប់អារម្មណ៍ ។

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
km: អ្នក​នឹង​បាន​ឃើញ​ប្រអប់​មួយ​ដែល​អាច​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ផ្លូវកាត់​របស់​កម្មវិធី​ពេញលេញ ។

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
km: មិនបាន​កំណត់

[ctx: @item:inlistbox Ascending sort order]
en: Ascending
km: ឡើង

[ctx: @item:inlistbox Descending sort order]
en: Descending
km: ចុះ

[ctx: @label]
en: (No preview available.)
km: (មិន​មាន​ការ​មើល​ជាមុន​ទេ)

[ctx: @label:listbox]
en: Criterion:
km: លក្ខណៈ​វិនិច្ឆ័យ ៖

[ctx: @label:listbox]
en: Order:
km: លំដាប់ ៖

[ctx: @label:textbox]
en: What should the print look like?
    KAddressBook has several printing styles, designed for different purposes.
    Choose the style that suits your needs below.
km: តើ​ការ​បោះពុម្ព​គួរ​តែ​មាន​រូបរាង​យ៉ាង​ម៉េច ?
    KAddressBook មាន​រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព​ជា​ច្រើន ដែល​បាន​រចនា​ឡើង​សម្រាប់​គោលបំណង​ផ្សេងៗគ្នា ។
    ជ្រើស​រចនាប័ទ្ម​ដែល​សម​នឹង​តម្រូវការ​របស់​អ្នក​ដូច​ខាង​ក្រោម ។

[ctx: @option:check]
en: Business fields
km: វាល​ពាណិជ្ជកម្ម

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
km: បង្ហាញ​ឈ្មោះ​ជា​ឈ្មោះ​ពេញ

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
km: ការ​អ៊ីនគ្រីប​សោ

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
km: រួម​ទាំង​ថត​រង

[ctx: @option:check]
en: Other fields
km: វាល​ផ្សេងៗ

[ctx: @option:check]
en: Pictures
km: រូបភាព

[ctx: @option:check]
en: Private fields
km: វាល​ឯកជន

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
km: ទំនាក់ទំនង​ទាំងអស់

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
km: ទំនាក់ទំនង​ទាំងអស់​ពី ៖

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
km: ទំនាក់ទំនង​ដែល​បាន​ជ្រើស

[ctx: @title:group]
en: Export options
km: ជម្រើស​នាំចេញ

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
km: ឯកសារ​ដែល​ត្រូវ​នាំចេញ ៖

[ctx: @title:group]
en: Print Style
km: រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព

[ctx: @title:group]
en: Sorting
km: តម្រៀប

[ctx: @title:window]
en: Choose Printing Style
km: ជ្រើស​រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព

en: Address Book
km: សៀវភៅ​អាសយដ្ឋានស

en: All EMails
km: អ៊ីមែល​ទាំងអស់

en: Alternating the background color
km: ឆ្លាស់​ពណ៌​ផ្ទៃខាងក្រោយ

en: Appearance
km: រូបរាង

en: Appearance Page
km: ទំព័រ​រូបរាង

en: Assistant
km: អ្នក​ជំនួយ​ការ

en: Birthday
km: ថ្ងៃ​កំណើត

en: Blog Feed
km: មតិព័ត៌មាន​កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Business Address
km: អាសយដ្ឋាន​កន្លែង​ធ្វើកាត

en: Change the background color of every row
km: ប្ដូរ​ពណ៌​ផ្ទៃខាងក្រោយ​របស់​ជួរដេក​ទាំងអស់

en: Check this box if you want contact birthdays to be printed.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​បោះពុម្ព​ថ្ងៃ​កំណើត​របស់​ទំនាក់ទំនង ។

en: Check this box if you want contact email addresses to be printed.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​បោះពុម្ព​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​ទំនាក់ទំនង ។

en: Check this box if you want contact notes to be printed.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​បោះពុម្ព​កំណត់ចំណាំ​របស់​ទំនាក់ទំនង ។

en: Check this box if you want contact organizations to be printed.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​បោះពុម្ព​អង្គភាព​របស់​ទំនាក់ទំនង ។

en: Check this box if you want contact phone numbers to be printed.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​បោះពុម្ព​លេខ​ទូរស័ព្ទ​របស់​ទំនាក់ទំនង ។

en: Check this box if you want contact street addresses to be printed.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ​ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​បោះពុម្ព​អាសយដ្ឋាន​ផ្លូវ​របស់​ទំនាក់ទំនង ។

en: Choose Contacts to Print
km: ជ្រើស​ទំនាក់ទំនង​ត្រូវ​បោះពុម្ព

en: Choose Printing Style
km: ជ្រើស​រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព

en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline background color.
km: ចុច​ប៊ូតុង​នេះ​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​ជ្រើស​ពណ៌​ដែល​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​កំណត់​ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់ចំណងជើង ។

en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline text.
km: ចុច​ប៊ូតុង​នេះ​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​ជ្រើស​ពណ៌​ដែល​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​កំណត់​ពណ៌​សម្រាប់​ចំណងជើង​អត្ថបទ ។

en: Compact Printing Style
km: បង្រួម​រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព

en: Compact Style
km: រចនាប័ទ្ម​បង្រួម

en: Contact Headers
km: បឋមកថា​ទំនាក់ទំនង

en: Current maintainer
km: អ្នកថែទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: Detailed Print Style - Appearance
km: រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព​លម្អិត - រូបរាង

en: Detailed Style
km: រចនាប័ទ្ម​លម្អិត

en: Domestic Address
km: អាសយដ្ឋាន​ក្នុង​ស្រុក

en: Email address:
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល ៖

en: Email addresses
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Email addresses:
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល ៖

en: Family Name
km: នាម​ត្រកូល

en: Fields
km: វាល

[ctx: Finished printing]
en: Done
km: ធ្វើ​រួច

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
km: អ៊ីមែល (៤)

en: Full Name
km: ឈ្មោះ​ពេញ

en: Given Name
km: នាម​ខ្លួន

en: Headline background color:
km: ពណ៌​ផ្ទៃខាងក្រោយ​របស់​ចំណង​ជើង ៖

en: Headline text color:
km: ពណ៌​អត្ថបទ​ចំណង​ជើង ៖

en: Home Address
km: អាសយដ្ឋាន​ផ្ទះ

en: Importing one contact to %2 | Importing %1 contacts to %2
km[0]: នាំចូល​ទំនាក់ទំនង %1 ទៅ​កាន់ %2

en: International Address
km: អាសយដ្ឋាន​អន្តរជាតិ

en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: Manager
km: អ្នក​គ្រប់គ្រង

en: Mike's Printing Style
km: រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព​របស់ Mike

en: Note
km: ចំណាំ

en: Notes:
km: ចំណាំ ៖

en: Office
km: ការិយាល័យ

en: Organization
km: អង្គភាព

en: Organization:
km: អង្គភាព ៖

en: Parcel Address
km: អាសយដ្ឋាន​កញ្ចប់​ប្រៃសនីយ៍

en: Phone Numbers
km: លេខ​ទូរស័ព្ទ

en: Phone numbers
km: លេខ​ទូរស័ព្ទ

en: Postal Address
km: អាសយដ្ឋាន​ប្រៃសនីយ៍

en: Postal addresses
km: អាសយដ្ឋាន​ប្រៃសណីយ៍​

en: Preferred Address
km: អាសយដ្ឋាន​ដែល​ពេញចិត្ត

en: Preferred EMail
km: អ៊ីមែល​ដែល​ពេញចិត្ត

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
km: EMail (ពេញ​ចិត្ត)

en: Print Contact's Information
km: បោះពុម្ព​ព័ត៌មាន​​ទំនាក់ទំនង

en: Print Progress
km: ការ​បោះពុម្ព​កំពុងដំណើរការ

en: Print contact birthdays
km: បោះពុម្ព​ថ្ងៃ​កំណើត​របស់​ទំនាក់ទំនង

en: Print contact email addresses
km: បោះពុម្ព​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​ទំនាក់ទំនង

en: Print contact notes
km: បោះពុម្ព​ចំណាំ​របស់​ទំនាក់ទំនង

en: Print contact organizations
km: បោះពុម្ព​អង្គភាព​របស់​ទំនាក់ទំនង

en: Print contact phone numbers
km: បោះពុម្ព​លេខ​ទូរស័ព្ទ​របស់​ទំនាក់ទំនង

en: Print contact street addresses
km: បោះពុម្ព​អាសយដ្ឋាន​ផ្លូវ​របស់​ទំនាក់ទំនង

en: Print the birthday
km: បោះពុម្ព​ថ្ងៃកំណើត

en: Print the home address, with home phone number and mobile phone number
km: បោះពុម្ព​អាសយដ្ឋាន​ផ្ទះ លេខទូរស័ព្ទ​ផ្ទះ និង​លេខ​ទូរស័ព្ទ​ចល័ត

en: Printing
km: បោះពុម្ព

en: Printout for Ring Binders
km: សន្លឹក​បោះពុម្ព​សម្រាប់​រាង​ជា​រង្វង់

en: Profession
km: វិជ្ជាជីវៈ

en: Progress
km: ដំណើរការ

en: Quick search
km: ស្វែងរក​រហ័ស

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
km: រចនាប័ទ្ម​បោះពុម្ព​រាង​ជា​រង្វង់ - រូបរាង

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
km: អ៊ីមែល (២)

en: Select All
km: ជ្រើស​ទាំងអស់

en: Select all contacts in the current address book view.
km: ជ្រើស​ទំនាក់ទំនង​ទាំងអស់​នៅ​ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​បច្ចុប្បន្ន ។

en: Select the address book the imported contact(s) shall be saved in:
km: ជ្រើស​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ទំនាក់ទំនង​ដែល​បាន​ជ្រើស ៖

en: Select the headline text background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃខាងក្រោយ​របស់​ចំណង​ជើង​អត្ថបទ

en: Select the headline text color
km: ជ្រើស​ពណ៌​អត្ថបទ​ចំណងជើង ៖

en: Setting up colors
km: រៀបចំ​ពណ៌

en: Setting up document
km: រៀបចំ​ឯកសារ

en: Setting up fields
km: រៀបចំ​វាល

en: Show QR Codes
km: បង្ហាញ​កូដ QR

en: Show QR Codes in the contact.
km: បង្ហាញ​កូដ QR នៅ​ក្នុង​ទំនាក់ទំនង ។

en: Show a simple mode of the address book view.
km: បង្ហាញ​របៀប​ធម្មតា​របស់​ទិដ្ឋភាព​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន ។

en: Spouse
km: ប្រពន្ធ

en: Telephone:
km: ទូរស័ព្ទ ៖

en: Telephones:
km: ទូរស័ព្ទ ៖

en: The KDE Address Book Application
km: កម្មវិធី​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់ KDE

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
km: អ៊ីមែល (៣)

en: Web page:
km: ទំព័រ​បណ្ដាញ ៖

en: Website
km: តំបន់​បណ្ដាញ

en: Which contacts do you want to print?
km: តើ​ទំនាក់ទំនង​ណាមួយ​ដែល​អ្នក​ចង់​បោះពុម្ព ?

en: Work Address
km: អាសយដ្ឋាន​កន្លែង​ធ្វើការ

en: first color
km: ពណ៌​ទី​មួយ

en: print the business address, with business phone number
km: បោះពុម្ព​អាសយដ្ឋាន​ជំនួញ និង​លេខ​ទូរស័ព្ទ​ជំនួញ

en: second color
km: ពណ៌​ទី​ពីរ

en: the first color, if alternating color is checked
km: ពណ៌​ទី​មួយ ប្រសិនបើ​បាន​ធីក​ការ​ឆ្លាស់​ពណ៌

en: the second color, if alternating color is checked
km: ពណ៌​ទី​ពីរ ប្រសិនបើ​បាន​ធីក​ការ​ឆ្លាស់​ពណ៌

en: with birthday
km: ជាមួយ​ថ្ងៃកំណើត

en: with business address
km: ជាមួយ​អាសយដ្ឋាន​ជំនួញ

en: with e-mail
km: ដែល​មាន​អ៊ីមែល

en: with home address
km: ជាមួយ​អាសយដ្ឋាន​ផ្ទះ
