kfontinst - en to km translation catalogue (414 entries)

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
km: %1 មាន​ពុម្ពអក្សរ <b>%2</b> ដែល​ត្រូវ​បានដំឡើង​រួច​ហើយ​នៅ​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
km[0]: រក​​​ឃើញ​ពុម្ព​អក្សរ​ %1 ស្ទួន​ ។

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
km: %1 គឺ​ជា​ពុម្ពអក្សរ​ផែនទី​រូបភាព ហើយ​ពួកវា​ត្រូ​វបាន​បិទ​នៅ​ក្នុង​ប្រព័ន្ធរបស់​អ្នក ។

en: %1 is not a font.
km: %1 មិនមែនជា​ពុម្ពអក្សរ ។

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
km[0]: %2 [%1 ភីកសែល]

en: &Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: (C) Craig Drummond, 2000 - 2009
km: រក្សាសិទ្ធិ​​ដោយ Craig Drummond  នៅ​ឆ្នាំ ២០០០ - ២០០៩

en: (C) Craig Drummond, 2004-2007
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៤-២០០៧ ដោយ Craig Drummond

en: (C) Craig Drummond, 2007
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៧ ដោយ Craig Drummond

en: 1 Font | %1 Fonts
km[0]: ពុម្ព​អក្សរ %1

en: 12pt
km: ១២pt

en: 18pt
km: ១៨pt

en: 24pt
km: ២៤pt

en: 36pt
km: ៣៦pt

en: 48pt
km: ៤៨pt

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy it into the appropriate folder -  "%1" for fonts available to just yourself, or  "%2" for system-wide fonts (available to all).</p>
km: <h1>កម្មវិធី​ដំឡើង​ពុម្ពអក្សរ</h1><p> ម៉ូឌុល​នេះ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ដំឡើង​ពុម្ពអក្សរ TrueTypeType1 និងពុម្ពអក្សរ​រូបភាព ។</p><p>អ្នក​ក៏​អាច​ដំឡើង​ពុម្ព​អក្សរ​ដោយ​ប្រើ​Konqueror ៖វាយ​ fonts:/ នៅ​ក្នុង​​របារទីតាំង​របស់​ Konqueror ហើយ​វា​នឹង​បង្ហាញ​ពុម្ពអក្សរ​របស់​អ្នក​ដែល​បាន​ដំឡើង​ ។ ដើម្បី​ដំឡើង​ពុម្ពអក្សរ​ ជាធម្មតា​ចម្លង​វា​ទៅ​ក្នុង​ថត​ -  "%1" ចំពោះ​​ពុម្ព​អក្សរ​ដែល​អាច​រក​បាន​សម្រាប់​ខ្លួន​អ្នក​ផ្ទាល់ ឬ "%2" សម្រាប់​ពុម្ព​អក្សរ​ប្រព័ន្ធ (អាច​ប្រើ​បាន​ទាំងអស់) ។</p>

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy one into the folder.</p>
km: <h1>កម្មវិធី​ដំឡើង​ពុម្ពអក្សរ</h1><p> ម៉ូឌុល​នេះ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ដំឡើងពុម្ពអក្សរ TrueType Type1 និង​ពុម្ព​​អក្សរ​រូបភាព ។</p><p>អ្នក​ក៏​អាច​ដំឡើង​ពុម្ព​អក្សរ​ដោយ​ប្រើ Konqueror ៖ វាយ fonts:/ ទៅក្នុងរបារ​ទីតាំង​របស់ Konqueror នោះវា​នឹង​បង្ហាញ​ពុម្ព​អក្សរ​ដែល​បាន​ដំឡើង​របស់​អ្នក ។ ដើម្បី​ដំឡើង​ពុម្ព​អក្សរ​មួយ តាម​ធម្មតា​ចម្លង​វា​ទៅ​ក្នុង​ថត ។</p>

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
km: <h3>បោះបង់ ?</h3><p>តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​បោះបង់​ឬ ?</p>

en: <h3>Error</h3>
km: <h3>កំហុស</h3>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
km: <h3>បាន​បញ្ចប់</h3><p>សូម​ចំណាំ​ថា កម្មវិធី​ដែលបើក​នឹង​តម្រូវ​ឲ្យ​ចាប់ផ្ដើម​ឡើង​វិញ ដើម្បី​ឲ្យ​ចំណាំ​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ។</p>

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
km: <h3>ក្រុម​ពុម្ពអក្សរ​</h3><p>បញ្ជី​នេះ​បង្ហាញ​ក្រុម​ពុម្ពអក្សរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​នៅ​លើ​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។ មាន​ក្រុម​ពុម្ពអក្សរ​សំខាន់ៗ​ចំនួន​ពីរគឺ ៖<ul><li><b>ខ្នាត​គំរូ</b> ជាក្រុម​ពិសេស​មួយ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ​ដោយ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ពុម្ព​អក្សរ ។<ul>%1</ul></li><li><b>ផ្ទាល់​ខ្លួន</b> ជា​ក្រុម​ដែល​បាន​បង្កើត​ឡើយ​ដោយ​អ្នក ។ ដើម្បី​បន្ថែម​គ្រួសារ​ពុម្ពអក្សរ​ទៅ​ក្រុម​ណាមួយ​ គ្រាន់​តែ​អូសវា​ធម្មតា​ពី​បញ្ជី​ពុម្ពអក្សរ ហើយ​ទម្លាក់​ទៅ​ក្នុង​ក្រុម​ណា​ដែល​អ្នកចង់​បាន​ជា​ការស្រេច ។ ដើម្បី​យក​គ្រួសារ​ពុម្ពអក្សរ​ចេញ​ពី​ក្រុម​ អូស​​ពុម្ពអក្សរ​​នៅលើក្រុម "ពុម្ពអក្សរ​ទាំងអស់" ។ </li></ul></p>

en: <i>%1</i> already exists.
km: មាន <i>%1</i> រួច​ហើយ ។

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
km: <i>%1</i> មាន​ពុម្ពអក្សរ <b>%2</b> ដែល​ត្រូ​វបាន​ដំឡើង​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​រួច​ហើយ ។

en: <i>%1</i> does not exist.
km: <i>%1</i> មិនទាន់មាន ។

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
km: <i>%1</i> គឺ​ជា​ពុម្ពអក្សរ​ផែនទី​រូបភាព ហើយ​ទាំង​នេះ​ត្រូ​វបានបិទ​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។

en: <i>%1</i> is not a font.
km: <i>%1</i> មិនមែនជា​ពុម្ពអក្សរទេ ។

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
km: <li><i>ពុម្ពអក្សរ​ទាំងអស់</i> ផ្ទុក​ពុម្ពអក្សរ​ដែល​បាន​ដំឡើង​លើ​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក - ទាំង "ប្រព័ន្ធ​" និង​ "ផ្ទាល់​ខ្លួន​" ។</li><li><i>ប្រព័ន្ធ​</i> ផ្ទុក​ពុម្ពអក្សរ​ទាំងអស់​ដែល​បាន​ដំឡើង​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​ (ឧ. អ្នក​ប្រើ​ទាំងអស់​អាច​ប្រើ​បាន​) ។</li><li><i>ផ្ទាល់ខ្លួន​</i> ផ្ទុក​ពុម្ពអក្សរ​ផ្ទាល់​របស់​អ្នក ។</li><li><i>ពុំ​បាន​ចាត់​ចំណាត់​ថ្នាក់</i> ផ្ទុក​ពុម្ពអក្សរ​ទាំងអស់​ដែល​មិន​ទាន់​បាន​ដាក់​នៅ​ក្នុង​ក្រុម​ "ផ្ទាល់​ខ្លួន​" ។</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
km: <li><i>ពុម្ព​អក្សរ​ទាំងអស់</i> ផ្ទុក​ពុម្ព​អក្សរ​ទាំងអស់​ដែល​បាន​ដំឡើង​នៅ​លើ​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។ </li><li><i>មិន​​បាន​ចាត់​ចំណាត់​ថ្នាក់</i> ផ្ទុក​ពុម្ព​អក្សរ​ទាំងអស់​ដែល​ពុំ​ទាន់​បាន​ដាក់​នៅ​ក្នុង​ក្រុម​ "ផ្ទាល់​ខ្លួន​" ។</li>

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
km: <p>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​</p><p>'<b>%1</b>' ឬ​?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
km[0]: <p>តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​អនុញ្ញាត​ពុម្ពអក្សរ %1 ​ដែល​មាន​នៅ​ក្នុង​ក្រុម '<b>%2</b>' ឬ ?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
km: <p>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​មិន​អនុញ្ញាត​</p><p>'<b>%1</b>' ដែល​បាន​ផ្ទុក​ក្នុង​ក្រុម​'<b>%2</b>' ឬ ?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
km: <p>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​មិន​អនុញ្ញាត​</p><p>'<b>%1</b>' ឬ ?</p>

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
km[0]: <p>តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​អនុញ្ញាត​ពុម្ពអក្សរ %1 ​ដែលមាន​នៅ​ក្នុង​ក្រុម '<b>%2</b>' ឬ ?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
km: <p>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​អនុញ្ញាត​​</p><p>'<b>%1</b>' ដែល​បាន​ផ្ទុក​ក្នុង​ក្រុម​'<b>%2</b>' ឬ?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
km: <p>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​អនុញ្ញាត</p><p>'<b>%1</b>' ឬ ?</p>

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
km[0]: <p>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​ផ្លាស់ទី​ព្ពអក្សរទាំង %1 នេះ​ពី <i>%2</i> ទៅ <i>%3</i>ឬ?</p>

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
km: <p>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​ផ្លាស់ទី</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>ពី <i>%2</i> ទៅ <i>%3</i>ឬ?</p>

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
km: <p>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​យក​ '<b>%1</b>' ចេញ​ឬ?</p><p><i>កា​រនេះ​នឹង​យក​ចេញ​បាន​តែ​ក្រុម​ តែ​​មិន​មែន​ជា​​ពុម្ពអក្សរ​ពិត​ឡើយ ។</i></p>

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
km: <p>បញ្ជីនេះ​បង្ហាញ​ពុម្ពអក្សរ​ដែលបាន​ដំឡើង​របស់​អ្នក ។ ពុម្ពអក្សរ​ត្រូវបាន​ដាក់ជាក្រុម​តាម​គ្រួសារ និង​ចំនួន​​នៅក្នុង​វង់ដង្កៀប​ការេ ដែល​បង្ហាញ​ពី​ចំនួន​រចនាប័ទ្ម​ដែ​ល​គ្រួសារ​មាន ។ ឧ.</p><ul><li>ពេលវេលា [4]<ul><li>ធម្មតា</li><li>ដិត</li><li>ដិត​ទ្រេត</li><li>ទ្រេត</li></ul></li></ul>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
km: មាន​<qt>ឈ្មោះ​ក្រុម​ <b>'%1'</b> ​រួច​ហើយ !</qt>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
km: <table><tr><td align="right">បាន​បើលក ៖</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">បាន​បិទ ៖</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">បាន​បើក​ដោយ​ផ្នែក ៖</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">សរុប ៖</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
km: <table><tr><td align="right">បានបើក ៖</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">បាន​បិទ ៖</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">សរុប ៖</td><td>%3</td></tr></table>

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
km: កញ្ជ្រោង​ត្នោតដ៏​រហ័ស លោត​រំលង​ឆ្កែ​កម្ជិល

en: Add Fonts
km: បន្ថែម​ពុម្ព​អក្សរ

en: Add to "%1".
km: បន្ថែម​ទៅ "%1" ។

en: Administrator
km: អ្នក​គ្រប់គ្រង​

en: Aegean Numbers
km: លេខ​អ៊ីឌ្យីន​

en: All
km: ទាំងអស់​

en: All Characters
km: តួអក្សរ​ទាំងអស់​

en: All Fonts
km: ពុម្ពអក្សរ​ទាំងអស់

en: Alphabetic Presentation Forms
km: សំណុំ​បែបបទ​ការ​បង្ហាញ​តាម​លំដាប់​អក្សរ​ក្រម​

en: Ancient Greek Musical Notation
km: ការ​កំណត់​តន្ត្រី​ក្រិក​បែប​បូរាណ

en: Ancient Greek Numbers
km: លេខ​ក្រិក​បែប​បុរាណ​

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: Arabic Presentation Forms-A
km: សំណុំបែបបទ​ A ​បង្ហាញ​តាម​អក្សរ​អារ៉ាប់

en: Arabic Presentation Forms-B
km: សំណុំបែប​បទ​ B ​បង្ហាញ​តាម​ភាសា​អារ៉ាប់​

en: Arabic Supplement
km: ការ​បំពេញ​អារ៉ាប់

en: Are you sure you wish to delete:
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប ៖

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​​ ៖
    %1

en: Armenian
km: អារមេនី

en: Arrows
km: ព្រួញ​

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាពត្រឹមត្រូវ ។<br><i>%1</i>

en: AutoSkip
km: រំលង​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Backend died
km: កម្មវិធី​ផ្នែកខាងក្រោយ​មិនដំណើរការ

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
km: កម្មវិធីផ្នែក​ខាងក្រោយ​មិនដំណើរការ​ទេ ប៉ុន្តែ​ត្រូវ​បាន​ចាប់ផ្ដើម​ឡើង​វិញ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត ។

en: Balinese
km: បាលីណេស​

en: Basic Latin
km: មូលដ្ឋាន​ឡាតាំង​

en: Bengali
km: បេហ្កាលី​

en: Black
km: ខ្មៅ​

en: Block Elements
km: ធាតុ​ទប់​ស្កាត់

en: Bold
km: ដិត​

en: Bopomofo
km: ​បូផូម៉ូហ្វូ​

en: Bopomofo Extended
km: បាន​ពង្រីក​បូផូម៉ូហ្វូ​

en: Box Drawing
km: ការ​គូរ​ប្រអប់​

en: Braille
km: អក្សរ​សម្រាប់​មនុស្ស​ខ្វាក់​

en: Braille Patterns
km: លំនាំអ្នក​សម្រាប់​មនុស្ស​ខ្វាក់​

en: Buginese
km: បាក់ហ្ក៍ហ្គី​ណេស​

en: Buhid
km: ប៊ូហាយ​

en: Byzantine Musical Symbols
km: និមិត្តសញ្ញាតន្ត្រី​បាយ​ហ្សានធិន​

en: CJK Compatibility
km: ភាព​ឆបគ្នា​របស់ CJK

en: CJK Compatibility Forms
km: សំណុំ​បែប​បទ​ភាព​ឆប​គ្នា​នៃ CJK

en: CJK Compatibility Ideographs
km: សញ្ញាក្រាហ្វិកភាព​ឆប​ CJK

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
km: ការ​បំពេញ​សញ្ញា​ក្រាហ្វិក​​នៃ​ភាព​ឆប​គ្នា​របស់ CJK

en: CJK Radicals Supplement
km: ការ​បំពេញ​ឫស CJK

en: CJK Strokes
km: ខ្វាច់ CJK

en: CJK Symbols and Punctuation
km: និមិត្តសញ្ញា និងការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត CJK

en: CJK Unified Ideographs
km: CJK បាន​បង្រួបបង្រួម​សញ្ញា​ក្រាហ្វិក

en: CJK Unified Ideographs Extension A
km: CJK បាន​សម្របសម្រួល​ផ្នែក​បន្ថែម​ A នូវ​សញ្ញា​ក្រាហ្វិក​

en: CJK Unified Ideographs Extension B
km: ផ្នែក​បន្ថែម B សញ្ញា​ក្រាហ្វិក​ CJK ដែល​បាន​បង្រួបបង្រួម​

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
km: អាច​ដំឡើង​តែ​ពុម្ពអក្សរ​ទៅ​កាន់ "%1" ឬ "%2" ។

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
km: អាច​យកតែ​ពុម្ពអក្សរ​ចេញ​ពី "%1" ឬ "%2" ។

en: Canadian Aboriginal
km: ជនជាតិ​ដើម​កាណាដា​

en: Cancel font scan?
km: បោះបង់​ការ​វិភាគ​ពុម្ព​អក្សរ ?

en: Cannot Print
km: មិន​អាច​បោះពុម្ព

en: Cannot copy fonts
km: មិនអាច​ចម្លង​ពុម្ពអក្សរ​បានទេ​

en: Cannot move fonts
km: មិនអាច​ផ្លាស់ទី​ពុម្ពអក្សរ​បានទេ

en: Category
km: ប្រភេទ​

en: Cherokee
km: ឈៀរ៉ូគី

en: Combining Diacritical Marks
km: សម្គាល់​ការ​បន្សំ​វណ្ណយុត្តិ

en: Combining Diacritical Marks Supplement
km: ការ​បន្សំ​ការ​បំពេញ​សម្គាល់​វណ្ណយុត្ត​

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
km: ការ​បន្សំ​សម្គាល់​វណ្ណយុត្ត​សម្រាប់​និមិត្ត​សញ្ញា​

en: Combining Half Marks
km: ការ​បន្សំ​សម្គាល់ពាក់​កណ្តាល​

en: Common
km: ទូទៅ

en: Condensed
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ខាប់​

en: Control Pictures
km: វត្ថុ​បញ្ជា​រូបភាព​

en: Coptic
km: ខប់ធិក​​

en: Could not read font.
km: មិនអាច​អាន​ពុម្ពអក្សរ​បាន​ឡើយ ។

en: Could not remove all files associated with %1
km: មិនអាច​យក​ឯកសារ​ទាំងអស់​ដែល​មាន %1

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
km: មិនអាច​យក​ឯកសារ​ទាំងអស់​ដែលមាន <i>%1</i> ចេញ​បានទេ

en: Counting Rod Numerals
km: រាប់​តួលេខ​ម្តង​មួយ​កំណាត់ៗ

en: Create New Group
km: បង្កើត​ក្រុម​ថ្មី​

en: Cuneiform
km: អក្សរ​សម័យ​បូរាណ​

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
km: ចំនួន​អក្សរ​សម័យ​បូរាណ​ និង​ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត

en: Currency Symbols
km: និមិត្តសញ្ញារូបិយប័ណ្ណ​

en: Cypriot
km: ស៊ីផ្រាយ​អូត

en: Cypriot Syllabary
km: ព្យាង្គ​ស៊ីផ្រាយអូត​

en: Cyrillic
km: ស៊ីរីលីក

en: Cyrillic Supplement
km: ការ​បំពេញ​ស៊ីរីលីក

en: Date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Delete
km: លុប

en: Delete Font
km: លុប​ពុម្ព​អក្សរ

en: Delete Fonts
km: លុប​ពុម្ព​អក្សរ

en: Delete Marked Files
km: លុប​ឯកសារ​ដែល​បាន​សម្គាល់

en: Demi Bold
km: ដិត​ពាក់កណ្តាល​

en: Deseret
km: ដេហ្សឺរិត​

en: Developer and maintainer
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍ និង​អ្នក​ថែទាំ

en: Dingbats
km: ឌីងប៊ែត​

en: Disable
km: មិន​អនុញ្ញាត​

en: Disable Font
km: ពុម្ពអក្សរ​មិន​អនុញ្ញាត​

en: Disable Fonts
km: ពុម្ពអក្សរ​មិន​អនុញ្ញាត​

en: Disabling
km: ការ​មិន​អនុញ្ញាត

en: Do not show this message again
km: កុំ​បង្ហាញ​សារ​នេះ​ម្ដង​ទៀត

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​លុប​ពុម្ពអក្សរ %1 ​ឬ ?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិតជា​មិន​ចង់​​​អនុញ្ញាត​ពុម្ពអក្សរ %1 ​ឬ ?

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​អនុញ្ញាត​ពុម្ពអក្សរ %1 ​ឬ ?

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
km: តើ​អ្នក​ចង់​ដំឡើង​ពុម្ព​អក្សរ​សម្រាប់​ប្រើ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ (ប្រើ​បាន​តែ​អ្នក) ឬ​សម្រាប់​​ប្រព័ន្ធ​ទាំងមូល (អ្នក​ប្រើ​ទាំងអស់​អាច​ប្រើ​បាន​)?

en: Duplicate Fonts
km: ពុម្ព​អក្សរ​ស្ទួន​

en: ERROR: Could not determine font's name.
km: កំហុស ៖ មិន​អាច​កំណត់​ឈ្មោះ​របស់​ពុម្ពអក្សរ ។

en: Enable
km: អនុញ្ញាត

en: Enable Font
km: ពុម្ពអក្សរ​អនុញ្ញាត

en: Enable Fonts
km: ពុម្ពអក្សរ​អនុញ្ញាត​

en: Enabling
km: អនុញ្ញាត​

en: Enclosed Alphanumerics
km: អក្សរ​ក្រម​លេខ​ដែល​បាន​រុំព័ទ្ធ​

en: Enclosed CJK Letters and Months
km: សំបុត្រ និង​ខែ​ដែល​រុំព័ទ្ធ​ទៅ​ដោយ CJK

en: Ethiopic
km: អេស៊ីអូពិក​

en: Ethiopic Extended
km: បាន​ពង្រីក​អេស៊ីអូពិក​

en: Ethiopic Supplement
km: ការ​បំពេញ​អេស៊ីអូពិក​

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Export Group
km: នាំក្រុម​ចេញ

en: Extra Bold
km: បន្ថែម​ដិត​​

en: Extra Condensed
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ខាប់​បន្ថែម​

en: Extra Expanded
km: ពង្រីក​បន្ថែម​

en: Extra Light
km: ពន្លឺ​ខាង​ក្រៅ​

en: Failed to download <i>%1</i>
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងកា​រទាញយក <i>%1</i>

en: Failed to open %1 for writing
km: បានបរាជ័យ​ក្នុង​កា​របើក​ %1 ដើម្បី​សរសេរ

en: Failed to save list of fonts to print.
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​បញ្ជី​នៃ​ពុម្ព​អក្សរ​សម្រាប់​បោះពុម្ព ។

en: Failed to start font printer.
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ចាប់ផ្ដើម​ម៉ាស៊ីន​បោះពុម្ព​ពុម្ព​អក្សរ ។

en: Failed to start the system daemon
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ចាប់ផ្ដើម​ដេមិន​ប្រព័ន្ធ

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
km: បានបរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ចាប់ផ្ដើម​ដេមិន​ប្រព័ន្ធ ។<br><i>%1</i>

en: Family
km: គ្រួសារ

en: File Location
km: ទីតាំង​ឯកសារ

en: File Name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ​

en: File Type
km: ប្រភេទ​ឯកសារ​

en: File containing list of fonts to print
km: ឯកសារ​ដែល​មាន​បញ្ជី​ពុម្ព​អក្សរ​សម្រាប់​បោះពុម្ព

en: Font
km: ពុម្ព​អក្សរ​

en: Font Installer
km: កម្មវិធី​ដំឡើង​ពុម្ព​អក្សរ

en: Font Printer
km: ម៉ាស៊ីន​បោះពុម្ព​ពុម​អក្សរ​

en: Font Viewer
km: កម្មវិធី​មើល​ពុម្ព​អក្សរ​

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
km: ពុម្ព​អក្សរ​សម្រាប់​បោះពុម្ព បាន​បញ្ជាក់​ជា​ "រចនាប័ទ្ម​គ្រួសារ" ​រចនាប័ទ្ម​ត្រូវ​ការ​ចំនួន​គត់ ២៤ ប៊ីត ​បាន​ចងក្រង​ជា​ ៖ <weight><width><slant>

en: Font/File
km: ពុម្ព​អក្សរ/ឯកសារ​

en: FontConfig Match
km: ផ្គូផ្គង​ FontConfig

en: Fonts
km: ពុម្ពអក្សរ​

en: Foundry
km: រោង​ស្មិត

en: General Punctuation
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត​ទូទៅ​

en: Geometric Shapes
km: រាង​ធរណីមាត្រ

en: Georgian
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Georgian Supplement
km: ការ​បំពេញ​ដ្យក់ដៀន​

en: Glagolitic
km: ហ្លាហ្គូលីធីក​

en: Gothic
km: ហ្គោធិក

en: Greek
km: ក្រិក

en: Greek Extended
km: បាន​ពង្រីក​ក្រិក​

en: Greek and Coptic
km: ក្រិក និង​អេស៊ីប​

en: Group
km: ក្រុម​

en: Gujarati
km: ហ្កុយ៉ារាទី​

en: Gurmukhi
km: គួរ​មុកឃី

en: Half-Width and Full-Width Forms
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទទឹងពាក់​កណ្ដាល និង​​ទទឹង​ពេញ

en: Han
km: ហាន​

en: Hangul
km: ហ៊ានហ្គូល​

en: Hangul Compatibility Jamo
km: ភាពឆប​គ្នា​នៃហ៊ែងហ្គោល ឌ្យែម៉ូ

en: Hangul Jamo
km: ហ៊ែង​ហ្គោល​ ឌ្យែម៉ូ

en: Hangul Syllables
km: ព្យាង្គ​ហ៊ែង​ហ្គោល​

en: Hanunoo
km: ហ៊ែន​អាន​នូ​​

en: Heavy
km: ខ្លាំង

en: Hebrew
km: ហេប្រូ

en: High Private Use Surrogates
km: ឯកជន​ខ្ពស់របស់​​ប្រើ​ជំនួស​

en: High Surrogates
km: របស់​ប្រើ​​ជំនួស​ខ្ពស់​

en: Hiragana
km: ហាយ​រ៉ាហ្គាណា​

en: IPA Extensions
km: ផ្នែក​បន្ថែម IPA

en: Ideographic Description Characters
km: ការ​ពិពណ៌នា​តួអក្សរសញ្ញា​ក្រាហ្វិក​

en: Inherited
km: មរតក​

en: Installing
km: ដំឡើង​

en: Italic
km: ទ្រេត​

en: Kanbun
km: កានប៊ូន​​

en: Kangxi Radicals
km: កា​របំពេញ​ឫស កាងស្ស៊ី

en: Kannada
km: កាណាដា​

en: Katakana
km: កាតាកាណា​

en: Katakana Phonetic Extensions
km: ផ្នែក​បន្ថែម​ហ្វូនីធិក​កាតាកាណា

en: Kharoshthi
km: ខារ៉ូហ្សស៊ី

en: Khmer
km: ខ្មែរ

en: Khmer Symbols
km: និមិត្តសញ្ញា​ខ្មែរ​

en: Lao
km: ឡាវ​

en: Latin
km: ឡាតាំង

en: Latin Extended Additional
km: ឡាតាំង​បាន​ពង្រីក​​ការ​បន្ថែម​

en: Latin Extended-A
km: ឡាតាំង បាន​ពង្រីក​ A

en: Latin Extended-B
km: ឡាតាំង បាន​ពង្រីក​ B

en: Latin Extended-C
km: ឡាតាំង បាន​ពង្រីក - C

en: Latin Extended-D
km: ឡាតាំង​បាន​ពង្រីក​ D

en: Latin-1 Supplement
km: ឡាតាំង​-1 ការ​បង្គ្រប់​

en: Letter, Lowercase
km: សំបុត្រ តួអក្សរ​តូច​

en: Letter, Modifier
km: សំបុត្រ កម្មវិធី​កែប្រែ​

en: Letter, Other
km: សំបុត្រ ដទៃ​ទៀត

en: Letter, Titlecase
km: សំបុត្រ អក្សរ​ធំ​នៅ​ដើម​ពាក្យ

en: Letter, Uppercase
km: សំបុត្រ អក្សរ​ធំ

en: Letter-Like Symbols
km: អក្សរ-ដូច​និមិត្តសញ្ញា

en: Light
km: ពន្លឺ​

en: Limbu
km: លីម​ប៊ូ​

en: Linear B
km: ​លីនេអ៊ែរ B

en: Linear B Ideograms
km: សញ្ញា​ក្រាហ្វិក​លីនែអ៊ែរ B

en: Linear B Syllabary
km: ព្យាង្គ​លីនែអ៊ែរ​ B

en: Links To
km: តំណ​ទៅ​កាន់​

en: Looking for files associated with %1
km: កំពុង​រក​មើល​ឯកសារ​ដែល​បាន​តភ្ជាប់​ជាមួយ %1

en: Low Surrogates
km: របស់​ប្រ់​ជំនួស​ទាប​

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
km: បង្កើត​ប្រអប់​ X app បណ្តោះ​អាសន្ន​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ដោយ​ winid

en: Malayalam
km: ម៉ាឡាយ៉ាឡាម

en: Mark for Deletion
km: សម្គាល់​សម្រាប់​លុប

en: Mark, Enclosing
km: សម្គាល់​ ព័ទ្ធជុំវិញ

en: Mark, Non-Spacing
km: សម្គាល់ គ្មានគម្លាត​

en: Mark, Spacing Combining
km: សម្គាល់ កា​រ​បន្សំ​គម្លាត​

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
km: និមិត្តសញ្ញាអក្សរ​ក្រម​លេខ​គណិត​វិទ្យា​

en: Mathematical Operators
km: សញ្ញា​ប្រមាណ​វិធី​គណិត​វិទ្យា

en: Medium
km: មធ្យម​

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
km: និមិត្តសញ្ញ A នៃ​គណិត​វិទ្យា​ផ្សេងៗ​

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
km: និមិត្តសញ្ញ B នៃ​គណិត​វិទ្យា​ផ្សេងៗ​

en: Miscellaneous Symbols
km: និមិត្តសញ្ញាផ្សេងៗ

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
km: និមិត្តសញ្ញា និង​ព្រួញ​ផ្សេងៗ

en: Miscellaneous Technical
km: បច្ចេកទេស​ផ្សេងៗ

en: Modifier Tone Letters
km: កម្មវិធី​កែប្រែ​សំឡេង​សំបុត្រ​

en: Mongolian
km: ម៉ុងហ្គោលី

en: Monospaced
km: ដក​ឃ្លា​តែ​ម្តង​

en: Move
km: ផ្លាស់ទី​

en: Move Font
km: ផ្លាស់ទី​ពុម្ព​អក្សរ​

en: Move Fonts
km: ផ្លាស់ទី​ពុម្ព​អក្សរ​

en: Move to personal folder.
km: ផ្លាស់ទី​ទៅ​ថត​ផ្ទាល់ខ្លួន ។

en: Move to system folder.
km: ផ្លាស់ទី​ទៅ​ថត​ប្រព័ន្ធ ។

en: Moving
km: ផ្លាស់ទី

en: Musical Symbols
km: និមិត្ត​​សញ្ញាតន្ដ្រី​

en: Myanmar
km: មីយ៉ាន់ម៉ា

en: New Group
km: ក្រុម​ថ្មី​

en: New Tai Lue
km: តាលី​ថ្មី​

en: No characters found.
km: រក​មិន​ឃើញ​តួអក្សរ​ឡើយ ។

en: No duplicate fonts found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ពុម្ព​អក្សរ​ស្ទួន​ ។

en: No files?
km: គ្មាន​ឯកសារ​ទេ ?

en: No fonts
km: គ្មាន​ពុម្ព​អក្សរ​

en: No special methods supported.
km: គ្មាន​វិធីសាស្ត្រ​ដែល​បានគាំទ្រ ។

en: Normal
km: ធម្មតា​

en: Nothing to Delete
km: គ្មាន​អ្វី​ដែល​ត្រូវ​លុប

en: Nothing to Disable
km: គ្មាន​អ្វីដែល​មិន​ត្រូវ​អនុញ្ញាត​

en: Nothing to Enable
km: គ្មាន​អ្វីដែល​ត្រូវ​អនុញ្ញាត​

en: Nothing to Move
km: គ្មាន​អ្វី​ដែល​ត្រូវ​ផ្លាស់ទី​

en: Number Forms
km: លេខ​សំណុំ​បែបបទ​

en: Number, Decimal Digit
km: លេខ​ តួលេខ​ទសភាគ​

en: Number, Letter
km: លេខ សំបុត្រ

en: Number, Other
km: លេខ ផ្សេង​ទៀត​

en: Oblique
km: ទ្រេត​

en: Ogham
km: អកហែម

en: Old Italic
km: ទ្រេត​បែប​បូរាណ​

en: Old Persian
km: ពឺស៊ាន​បែប​បូរាណ​

en: Only fonts may be deleted.
km: ពុម្ពអក្សរ​អាច​ត្រូវ​បានលុប ។

en: Open all %1 fonts in font viewer?
km: បើក​ពុម្ព​អក្សរ %1 ទាំងអស់​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី​មើល​ពុម្ព​អក្សរ​ឬ?

en: Open in Font Viewer
km: បើក​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី​មើល​ពុម្ព​អក្សរ

en: Optical Character Recognition
km: ការ​ទទួល​ស្គាល់​តួអក្សរ​អុបទិក

en: Oriya
km: អូរីយ៉ា​

en: Osmanya
km: អូស​ម៉ែនយ៉ា​​

en: Other, Control
km: ការ​ត្រួត​ពិនិត្យ​ផ្សេង

en: Other, Format
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ផ្សេង

en: Other, Not Assigned
km: មិន​បាន​កំណត់​ផ្សេង

en: Other, Private Use
km: ប្រើឯកជន​ផ្សេង​​

en: Other, Surrogate
km: ដទៃ​ទៀត​ ប្រើ​ជំនួស​

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
km: មិនមាន​សិទ្ធិ​នោះ​ទេ ។<br><i>%1</i>

en: Personal
km: ផ្ទាល់​ខ្លួន​

en: Personal Fonts
km: ពុម្ព​អក្សរ​ផ្ទាល់ខ្លួន​

en: Phags Pa
km: ហ្វ៊ែ​ប៉ា​

en: Phags-pa
km: ហ៊្វែ-ប៉ា

en: Phoenician
km: ហ្វូនីធិកស្យៀន​

en: Phonetic Extensions
km: ផ្នែក​បន្ថែម​ហ្វូនីធីក​

en: Phonetic Extensions Supplement
km: ការ​បំពេញ​ផ្នែក​បន្ថែមហ្វូនីធីក​

en: Please enter new string:
km: សូម​បញ្ចូល​ខ្សែ​អក្សរ​ថ្មី ៖

en: Please enter new text:
km: សូម​បញ្ចូល​អត្ថបទ​ថ្មី​ ៖

en: Please specify "%1" or "%2".
km: សូម​បញ្ជាក់ "%1" ឬ "%2" ។

en: Preview String
km: មើល​ខ្សែ​អក្សរ​ជាមុន

en: Preview Text
km: មើល​អត្ថបទ​ជា​មុន​

en: Preview Type
km: ប្រភេទ​មើល​ជាមុន​

en: Print
km: បោះពុម្ព

en: Print Font Samples
km: បោះពុម្ព​គំរូ​ពុម្ពអក្សរ

en: Private Use Area
km: ប្រើ​តំបន់​ឯកជន​

en: Properties
km: លក្ខណៈ​សម្បត្តិ

en: Proportional
km: ជា​សមាមាត្រ​

en: Punctuation, Close
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត បិទ

en: Punctuation, Connector
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត បន្ទាត់​តភ្ជាប់​

en: Punctuation, Dash
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត ដាច់ៗ

en: Punctuation, Final Quote
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត សម្រង់​ចុង​ក្រោយ

en: Punctuation, Initial Quote
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត ចាប់​ផ្តើម​ស្រង់​

en: Punctuation, Open
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត បើក

en: Punctuation, Other
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត ផ្សេងៗ

en: Regular
km: ធម្មតា​

en: Reload
km: ផ្ទុក​ឡើង​វិញ

en: Remove
km: យក​ចេញ​

en: Remove Group
km: យក​ក្រុម​ចេញ

en: Remove file containing list of fonts to print
km: យក​ចេញ​ឯកសារ​ដែល​ផ្ទុក​បញ្ជី​ពុម្ព​អក្សរ​សម្រាប់​បោះពុម្ព

en: Remove from current group.
km: យក​ចេញ​ពី​ក្រុម​បច្ចុប្បន្ន ។

en: Remove group
km: យកក្រុម​ចេញ​

en: Removing
km: យក​ចេញ​

en: Roman
km: រ៉ូម៉ាំង

en: Runic
km: រ៉ូនីក​

en: Select Font to View
km: ជ្រើស​ពុម្ព​អក្សរ​ដែល​ត្រូវ​មើល

en: Select size to print font:
km: ជ្រើស​ទំហំ​ដើម្បី​បោះពុម្ព​ពុម្ពអក្សរ​ ៖

en: Semi Bold
km: ដិត​ពាក់កណ្តាល​

en: Semi Condensed
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ខាប់​ពាក់​កណ្តាល​

en: Semi Expanded
km: ពង្រីក​ពាក់​កណ្តាល​

en: Separator, Line
km: សញ្ញា​ក្បៀស បន្ទាត់

en: Separator, Paragraph
km: សញ្ញា​ក្បៀស​ កថាខណ្ឌ

en: Separator, Space
km: សញ្ញា​ក្បៀស គម្លាត​

en: Set Criteria
km: កំណត់​លក្ខណៈ​វិនិច្ឆ័យ

en: Shavian
km: ស្ហេយវៀន​

en: Show Face:
km: បង្ហាញ​ផ្ទៃ​មុខ ៖

en: Simple font installer
km: កម្មវិធី​ដំឡើង​ពុម្ព​អក្សរ​ធម្មតា

en: Simple font printer
km: ម៉ាស៊ីន​បោះពុម្ព​តួ​អក្សរ​សាមញ្ញ

en: Simple font viewer
km: កម្មវិធី​មើល​ពុម្ព​អក្សរ​ធម្មតា​

en: Sinhala
km: ស៊ីន​ហាឡា​

en: Size
km: ទំហំ

en: Size index to print fonts
km: លិបិក្រម​ទំហំ​សម្រាប់​បោះពុម្ព​ទំហំ

en: Skip
km: រំលង

en: Small Form Variants
km: វ៉ាដ្យង់សំណុំ​បែប​បទ​តូច​

en: Spacing Modifier Letters
km: កម្មវិធី​កែប្រែ​គម្លាត​សំបុត្រ

en: Specials
km: ពិសេស

en: Standard Preview
km: ស្តង់ដារ​មើល​ជាមុន​

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Style
km: រចនាប័ទ្ម​

en: Superscripts and Subscripts
km: ស្គ្រីប​ខ្ពស់ និង​ស្គ្រីប​រង​

en: Supplemental Arrows-A
km: ព្រួញ​-A ដែល​បាន​បន្ថែម​

en: Supplemental Arrows-B
km: ព្រួញ​-B ដែល​បាន​បន្ថែម​

en: Supplemental Mathematical Operators
km: ប្រមាណ​វិធី​នៃ​គណិត​វិទ្យា​ដែល​បាន​បន្ថែម​

en: Supplemental Punctuation
km: ការ​ដាក់​វណ្ណយុត្តដែល​បាន​បង្កប់​

en: Supplementary Private Use Area-A
km: ការ​បំពេញ​ឯកជន​ប្រើ​ផ្ទៃ​-A

en: Supplementary Private Use Area-B
km: ការ​បំពេញ​ឯកជន​ប្រើ​ផ្ទៃ​-B

en: Syloti Nagri
km: ស៊ីឡូធិក ណាហ្គ្រី​

en: Symbol, Currency
km: និមិត្ត​សញ្ញ រូបិយប័ណ្ណ

en: Symbol, Math
km: រូបិយប័ណ្ណ គណិតវិទ្យា​

en: Symbol, Modifier
km: រូបិយប័ណ្ណ កម្មវិធី​កែប្រែ

en: Symbol, Other
km: រូបិយប័ណ្ណ ផ្សេងៗ

en: Symbol/Other
km: និមិត្ត​សញ្ញា/ផ្សេងៗ

en: Syriac
km: ស៊ីរី

en: System
km: ប្រព័ន្ធ​

en: System Fonts
km: ពុម្ព​អក្សរ​ប្រព័ន្ធ​

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
km: កម្មវិធី​ផ្នែក​ខាងក្រោយ​ប្រព័ន្ធ​មិន​ដំណើរការ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត ។<br><i>%1</i>

en: Tagalog
km: តាកាឡូក

en: Tagbanwa
km: ធែហ្ក​បាន​វ៉ាន​

en: Tags
km: ស្លាក

en: Tai Le
km: តាលី​

en: Tai Xuan Jing Symbols
km: និមិត្តសញ្ញា តាយ​​ស្យូន​ជីង​

en: Tamil
km: តាមីល​

en: Telugu
km: តេលូហ្គូ​

en: Thaana
km: ថាណា​

en: Thai
km: ថៃ​

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
km: គ្មាន​ពុម្ព​អក្សរ​ដែល​អាច​បោះពុម្ព​បាន​ទេ ។
    អ្នក​អាច​បោះពុម្ព​បាន​តែ​ពុម្ព​អក្សរ​ដែល​មិន​មែន​ជា​រូបភាព​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Thin
km: ស្តើង​

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
km: ជួ​ឈរ​នេះ​បង្ហាញ​ស្ថានភាព​គ្រួសារ​ពុម្ព​អក្សរ​ និង​រចនាប័ទ្ម​ពុម្ព​អក្សរ​ឯកជន ។

en: This displays a preview of the selected font.
km: នេះ​បង្ហាញ​ការ​មើល​ជាមុន​នៃ​ពុម្ព​អក្សរ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Tibetan
km: ទីបេ

en: Tifinagh
km: ធិហ្វហ្វាយ​នែហ្ក

en: URL to install
km: URL សម្រាប់​ដំឡើង​

en: URL to open
km: URL ដែល​ត្រូវ​បើក

en: Ugaritic
km: អាហ្ក​ហ្គារីធិក​

en: Ultra Bold
km: ដិត​ខ្លាំង​ពេក​

en: Ultra Condensed
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ខាប់​ខ្លាំង​ពេក

en: Ultra Expanded
km: ពង្រីក​ខ្លាំង​ពេក​

en: Ultra Light
km: ពន្លឺ​ខ្លាំង​ពេក​

en: Unable to start backend.
km: មិនអាច​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​ផ្នែក​ខាងក្រោយ​បានទេ ។

en: Unclassified
km: មិន​បាន​ចាត់​ថ្នាក់

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
km: កំហុស​មិន​រំពឹង​ទុក​នៅពេល​ដំណើរការ ៖ <i>%1</i>

en: Unicode Block: %1
km: ទប់ស្កាត់​យូនីកូដ ៖ %1

en: Unicode Script: %1
km: ស្គ្រីប​យូនីកូដ ៖ %1

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
km: ព្យាង្គ​ដើម​កំណត់​នៃ​ជនជាតិ​កាណាដា​ត្រូវ​បានបង្រួបបង្រួម

en: Uninstalling
km: លុប

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Unmark for Deletion
km: ដោះសម្គាល់​សម្រាប់លុប

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
km: សកម្មភាព​មិនបានគាំទ្រ​ទេ ។<br><i>%1</i>

en: Updating
km: ការ​ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព​

en: Variation Selectors
km: កម្មវិធី​ជ្រើស​បំរែ​បំរួល​​

en: Variation Selectors Supplement
km: ការ​បំពេញ​កម្មវិធី​ជ្រើស​ការ​​ផ្លាស់ប្ដូរ​​

en: Vertical Forms
km: សំណុំបែបបទ​បញ្ឈរ

en: Waterfall
km: ទឹក​ធ្លាក់

en: Where to Install
km: កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​ដំឡើង

en: Writing System
km: ប្រព័ន្ធ​​សរសេរ

en: XML Decimal Entity
km: ធាតុ​ទសភាគ​របស់​ XML

en: Yi
km: យី​

en: Yi Radicals
km: ឫស​យី​

en: Yi Syllables
km: ព្យាង្គ យី​

en: Yijing Hexagram Symbols
km: និមិត្តសញ្ញា​ផ្កាយ យីជីង​ដែល​មាន​ជ្រុង​ប្រាំមួយ

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
km: អ្នក​មិន​អាច​ដំឡើងកញ្ចប់​ពុម្ពអក្សរ​ដោយ​ផ្ទាល់​ឡើយ ។
    សូមស្រង់​ %1 ចេញ​ ហើយ​ដំឡើង​សមាសភាគ​ផ្ទាល់​ខ្លួន ។

en: You did not select anything to delete.
km: អ្នក​មិន​បាន​ជ្រើស​អ្វី​ដែល​ត្រូវ​លុប ។

en: You did not select anything to disable.
km: អ្នក​មិន​បាន​ជ្រើស​អ្វី​ដែល​មិន​ត្រូវ​អនុញ្ញាត ។​

en: You did not select anything to enable.
km: អ្នក​មិន​បាន​ជ្រើស​អ្វី​ដែល​ត្រូវ​អនុញ្ញាត ។

en: You did not select anything to move.
km: អ្នក​មិន​បាន​ជ្រើស​អ្វី​ដែល​ត្រូវ​ផ្លាស់ទី ។
