libkleopatra - en to km translation catalogue (126 entries)

en: %1: %2
km: %1 ៖ %2

en: &Copy to Clipboard
km: ចម្លង​ទៅ​ក្ដារតម្បៀតខ្ទាស់

en: &Remember choice
km: ចងចាំ​ជម្រើស​

en: &Reread Keys
km: អាន​កូនសោ​​ឡើង​វិញ​

en: &Save to Disk...
km: រក្សាទុក​ទៅ​ថាស...

en: &Search for:
km: ស្វែងរក ៖

en: &Show Audit Log
km: បង្ហាញ​កំណត់ហេតុ​ត្រួតពិនិត្យ

en: &Start Certificate Manager
km: ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​វិញ្ញាបនបត្រ

en: '%1' empty or not found
km: '%1' ធាតុ​ ឬ​​រក​មិន​ឃើញ​

en: '%1' entry is empty/missing
km: '%1' ធាតុ​​ បាត់​/​សម្អាត​

en: '%1' too complex (would need shell)
km: '%1' ស្មុគស្មាញ​ពេក (ត្រូវការ​សែល)

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
km: ធាតុ 'file-patterns' គឺ​ទទេ/បាត់

en: 'id' entry is empty/missing
km: 'id' ធាតុ​ បាត់/​សម្អាត

en: 'output-file' entry is empty/missing
km: ធាតុ 'output-file' គឺ​ទទេ/បាត់

en: 1 server configured | %1 servers configured
km[0]: បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ម៉ាស៊ីន​​បម្រើ %1

en: <placeholder>none</placeholder>
km: <placeholder>គ្មាន</placeholder>

en: <placeholder>unknown</placeholder>
km: <placeholder>មិនស្គាល់</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
km: <qt><p>កំហុស​មួយ​បាន​កើតឡើង​នៅពេល​ទៅ​យក​សោ​ពី​កម្មវិធី​ខាងក្រោយ ៖</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
km: <qt><p>ប្រសិន​បើអ្នកធីក​ប្រអប់​នេះ ជម្រើស​របស់អ្នក​នឹង​ត្រូវបាន​រក្សាទុក ហើយ​អ្នក​នឹង​មិន​ត្រូវបាន​សួរ​ម្ដង​ទៀត​ឡើយ ។</p></qt>

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
km[0]: <qt>កម្មវិធី​ខាងក្រោយ %1​ ​បាន​ត្រឡប់​លទ្ធផល​ដែល​បានកាត់​ឲ្យ​ខ្លី ។<p>គ្មាន​សោ​ដែល​មាន​ត្រូវ​បានបង្ហាញ</p></qt>

en: Add to current attribute order
km: បន្ថែម​ទៅ​លំដាប់​គុណលក្ខណៈ​បច្ចុប្បន្ន

en: All Certificates
km: វិញ្ញាបនបត្រ​ទាំងអស់

en: All others
km: ផ្សេង​ទៀត​ទាំង​អស់​

en: Always Ask
km: សួរ​ជានិច្ច

en: Always Encrypt
km: អ៊ិនគ្រីបជានិច្ច​

en: Always Encrypt If Possible
km: អ៊ិនគ្រីបជានិច្ច​ បើ​អាចធ្វើ​បាន​

en: Always Encrypt with This Key
km: អ៊ិនគ្រីប​ជា​មួយ​​សោ​នេះ​​ជានិច្ច

en: Always Sign
km: ចុះហត្ថលេខា​ជា​និច្ច​

en: Always Sign If Possible
km: ចុះហត្ថលេខា​ជានិច្ច​បើ​អាច​ធ្វើ​បាន

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
km: មាន​កំហុស បាន​កើតឡើង​នៅពេល​ទៅ​ប្រមូល​យក​កំណត់ហេតុ​ត្រួតពិនិត្យ GnuPG ៖
    %1

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Ask
km: សួរ

en: Ask Whenever Encryption is Possible
km: សួរ​នៅពេលណា​ដែល​អាច​អ៊ិនគ្រីប​បាន

en: Ask Whenever Possible
km: សួរ​នៅពេល​ណា​ដែលអាច​ធ្វើទៅ​បាន

en: Available attributes:
km: គុណលក្ខណៈដែលមាន​ ៖

en: Business category
km: ប្រភេទ​អាជីវកម្ម

en: Cannot use both %f and | in '%1'
km: មិន​អាច​ប្រើ​ទាំង​ %f និង​ | ក្នុង​ '%1'

en: Caught unknown exception in group %1
km: មិនស្គាល់​កា​រចាប់យក​លើកលែង​តែ​នៅ​ក្នុង​ក្រុម %1

en: Certificate Manager Error
km: កំហុស​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​វិញ្ញាបនបត្រ

en: Change...
km: ផ្លាស់ប្ដូរ...

en: Checking selected keys...
km: កំពុង​ពិនិត្យ​កូនសោ​ដែល​​បានជ្រើស​...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
km: ជ្រើស​ឯកសារ​ត្រូវ​រក្សាទុក​កំណត់​ហេតុ GnuPG Audit

en: Clear
km: ជម្រះ

en: Common name
km: ឈ្មោះ​ធម្មតា

en: Could not save to file "%1": %2
km: មិនអាច​រក្សាទុក​ឯកសារ​ទៅកាន់​ឯកសារ "%1" ៖ %2

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
km: មិនអាចចាប់ផ្ដើម​អ្នកគ្រប់គ្រង​​វិញ្ញាបនបត្រ​បានឡើយ ។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​ការដំឡើង​របស់អ្នក ។

en: Country code
km: កូដ​ប្រទេស​

en: Current attribute order:
km: លំដាប់​គុណលក្ខណៈ​បច្ចុប្បន្ន​ ៖​

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Domain component
km: សមាសភាគ​ដែន​

en: Edit...
km: កែសម្រួល...

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​​

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
km: អ៊ិនគ្រីប​នៅពេល​ណា​ដែលអាច​អ៊ិនគ្រីប​បាន

en: Encryption Error
km: កំហុស​អ៊ិនគ្រីប

en: Encryption Result
km: ​លទ្ធផល​អ៊ិនគ្រីប

en: Encryption failed: %1
km: ការ​អ៊ិនគ្រីប​បាន​បរាជ័យ ៖ %1

en: Encryption keys:
km: សោ​អ៊ិនគ្រីប ៖

en: Encryption preference:
km: ចំណង់​ចំណូល​ចិត្ត​អ៊ិនគ្រីប ៖

en: Encryption successful
km: អ៊ិគ្រីប​ដោយ​ជោគជ័យ

en: Error in checksum definition %1: %2
km: កំហុស​ក្នុងការ​កំណត់​​ឆេកសាំ​​ %1 ៖ %2

en: Fax number
km: លេខ​ទូរសារ

en: Fetching keys...
km: កំពុង​ទៅ​យកសោ​...

en: File Save Error
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​ឯកសារ

en: Given name
km: នាមខ្លួន

en: GnuPG Audit Log Error
km: កំហុស​កំណត់​ហេតុ​ត្រួតពិនិត្យ GnuPG

en: GnuPG Audit Log Viewer
km: កម្មវិធី​មើល​កំណត់ហេតុ GnuPG Audit

en: GpgConf Error
km: កំហុស GpgConf

en: Inline OpenPGP (deprecated)
km: OpenPGP ក្នុង​តួ (បាន​បង្ក​វិនាសកម្ម​)

en: Key ID
km: លេខ​សម្គាល់​កូនសោ

en: Key List Result
km: លទ្ធផ​ល​នៃ​បញ្ជី​កូនសោ

en: Key Listing Failed
km: ការ​រាយ​កូនសោ​បាន​បរាជ័យ

en: Key Selection
km: ជម្រើស​កូនសោ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Mail address
km: អាសយដ្ឋាន​សំបុត្រ​

en: Mobile phone number
km: លេខ​ទូរស័ព្ទ​ចល័ត

en: Move one down
km: ផ្លាស់ទី​ចុះក្រោម​មួយ​

en: Move one up
km: ផ្លាស់ទី​ទៅ​លើ​មួយ​

en: Move to bottom
km: ផ្លាស់ទី​ទៅ​បាត​

en: Move to top
km: ផ្លាស់ទី​ទៅ​កំពូល​

en: My Certificates
km: វិញ្ញាបនបត្រ​របស់​ខ្ញុំ

en: Never Encrypt
km: កុំ​អ៊ិនគ្រីប

en: Never Encrypt with This Key
km: កុំ​អ៊ិនគ្រីប​ជាមួយ​សោ​នេះ​

en: Never Sign
km: កុំ​ចុះហត្ថលេខា​

en: No GnuPG Audit Log
km: គ្មានកំណត់ហេតុ GnuPG Audit

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
km: មិនមាន​កំណត់​ហេតុ GnuPG Audit សម្រាប់​ប្រតិបត្តិការ​នេះ ។

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
km: រក​មិន​មាន​កម្មវិធី​ខាងក្រោយ​សម្រាប់​​ការ​រាយ​កូនសោ​ទេ ។ ពិនិត្យ​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្នក ។

en: OpenPGP Key Selection
km: ជម្រើស​កូនសោ OpenPGP

en: Organization
km: អង្គការ

en: Organizational unit
km: ផ្នែក​នៃ​អង្គការ

en: Other Certificates
km: ​វិញ្ញាបនបត្រ​ផ្សេងៗ​

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
km: សូម​ជ្រើស​កូនសោ (OpenPGP ឬ S/MIME) ដើម្បី​ប្រើ​ប្រាស់ ។

en: Please select an OpenPGP key to use.
km: សូម​ជ្រើស​កូនសោ​ OpenPGP ដើម្បី​​​ប្រើ​ប្រាស់ ។

en: Please select an S/MIME key to use.
km: សូម​ជ្រើស​កូនសោ​ S/MIME ដើម្បី​ប្រើ​ប្រាស់ ។​

en: Postal code
km: កូដប្រៃសណីយ៍

en: Quoting error in '%1' entry
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ស្រង់​នៅ​ក្នុង​ធាតុ '%1'

en: Recheck Key
km: ពិនិត្យ​​កូនសោ​ឡើង​វិញ

en: Recipient:
km: អ្នកទទួល ៖

en: Remove from current attribute order
km: យក​ចេញ​ពី​លំដាប់​គុណលក្ខណៈ​បច្ចុប្បន្ន

en: S/MIME Key Selection
km: ជម្រើស​កូនសោ S/MIME

en: S/MIME Opaque
km: S/MIME ស្រអាប់​

en: Search for &External Certificates
km: ស្វែងរក​វិញ្ញាបនបត្រ​ខាង​ក្រៅ

en: Set the debugging level to
km: កំណត់​កម្រិត​បំបាត់​កំហុស​ទៅ

en: Show...
km: បង្ហាញ...

en: Signing Error
km: កំហុស​ក្នុងកា​រចុះហត្ថលេខា

en: Signing Result
km: ចុះហត្ថលេខា​លទ្ធផល

en: Signing failed: %1
km: ការ​ចុះហត្ថលេខា​បាន​បរាជ័យ ៖ %1

en: Signing successful
km: ចុះហត្ថលេខា​ដោយ​ជោគជ័យ

en: State or province
km: រដ្ឋ ឬ​ខេត្ត​

en: Street address
km: អាសយដ្ឋានផ្លូវ​​​

en: Surname
km: នាម​ត្រកូល​

en: System Error
km: កំហុស​ប្រព័ន្ធ

en: Telephone number
km: លេខ​ទូរស័ព្ទ

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
km: កមវិធី​ខាងក្រោយ OpenPGP មិន​គាំទ្រ​ការ​រាយ​កូនសោ​ទេ ។ ពិនិត្យ​ការ​ដំឡើង​របស់អ្នក ។

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
km: កម្មវិធី​ខាងក្រោយ S/MIME មិន​គាំទ្រ​ការរាយ​កូនសោ ។ ពិនិត្យ​ការ​ដំឡើង​របស់អ្នក ។

en: The following keys will be used for encryption:
km: កូន​សោ​ដូច​ខាង​ក្រោម​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​អ៊ិនគ្រីប ៖

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
km: ឧបករណ៍ gpgconf ត្រូវបាន​ប្រើ​ដើម្បី​ផ្ដល់​ព័ត៌មាន​ដល់​ប្រអប់​នេះ ដែល​មិន​ទំនងជា​បាន​ដំឡើង​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។ វា​មិន​ត្រឡប់​សមាសភាគ​ណាមួយ​ទេ ។ ចំពោះ​ព័ត៌មាន​បន្ថែម ព្យាយាម​ដំណើរការ "%1" នៅ​លើ​បន្ទាត់​ពាក្យ​បញ្ជា ។

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Trusted Certificates
km: ​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​ទុកចិត្ត

en: Unique ID
km: លេខ​សម្គាល់​តែ​មួយ​

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Your keys:
km: សោ​របស់​អ្នក ៖

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
km: ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​មិន​មានការ​គាំទ្រ​សម្រាប់​កំណត់ហេតុ GnuPG Audit

[ctx: no specific preference]
en: <none>
km: ​<គ្មាន>

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
km: <placeholder>គ្មាន</placeholder>

en: unknown
km: ​មិន​ស្គាល់
