kmailcvt - en to km translation catalogue (90 entries)

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
km[0]: សារ​ស្ទួន %1 មិន​បាន​នាំចូល

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
km[0]: សារ​ស្ទួន %1​ មិន​បាន​នាំចូល​ទៅថត %2 នៅ​ក្នុង KMail

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
km[0]: សារ %1 ត្រូវ​បាននាំចូល ។

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
km: <b>កំហុស ៖</b> មិនអាច​បន្ថែម​សារ​​ទៅ​កាន់​ថត %1 បាន​ទេ ។ មូលហេតុ ៖ %2

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
km: <b>កំហុស ៖</b> មិនអាច​បង្កើត​ថត ។ មូលហេតុ​គឺ ៖ %1

en: <b>Warning:</b> Could not check that the folder already exists. Reason: %1
km: <b>ការ​ព្រមាន ៖</b> មិនអាច​ពិនិត្យ​មើល​ថត​ដែលមាន​រួ​ចហើយ ។ មូលហេតុ​គឺ ៖ %1

en: <b>Warning:</b> Could not fetch mail in folder %1. Reason: %2 You may have duplicate messages.
km: <b>ការ​ព្រមាន ៖</b> មិនអាច​ទៅ​យក​សំបុត្រ​នៅ​ក្នុង​ថត %1 បាន​ទេ ។ មូលហេតុ​គឺ ៖ %2 អ្នក​ប្រហែល​ជា​មាន​សារ​ស្ទួន ។

en: <b>Warning:</b> Got a bad message folder, adding to root folder.
km: <b>ការ​ព្រមាន ៖</b> បាន​ទទួល​ថត​សារ​មិន​ត្រឹមត្រូវ បន្ថែម​ទៅកាន់​ថត root ។

en: <b>Warning:</b> Got an invalid message in folder %1.
km: <b>ការ​ព្រមាន ៖</b> បាន​ទទួល​សារ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​នៅ​ក្នុង %1 ។

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល Evolution 1.x​</b></p><p>ជ្រើស​ថត​មូលដ្ឋាន​​នៃ​​សំបុត្រ​​របស់Evolution (តាម​ធម្មតា ~/evolution/local) ។</p><p>ព្រោះ​ថា វា​អាច​បង្កើត​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​ម្ដង​ទៀត ថត​នឹង​ត្រូវ​បាន​ទុក​ក្រោម ៖"Evolution-ការ​នាំចូល" ។</p>

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល​របស់ Evolution 2.x​</b></p><p>ជ្រើស​ថត​មូលដ្ឋាន​របស់​ថត​សំបុត្រ​ Evolution មូលដ្ឋាន​របស់​អ្នក (តាម​ធម្មតា ~/.evolution/mail/local/) ។</p><p><b>ចំណាំ ៖</b> កុំ​ជ្រើស​ថត​ដែល​ <u>មិន</u> មាន​ឯកសារ mbox (ឧទាហរណ៍ maildir) ៖ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ធ្វើ​ដូច្នេះ អ្នក​នឹង​ទទួល​បាន​ថត​ថ្មី​ជា​ច្រើន ។</p><p>ព្រោះថា វា​អាច​បង្កើត​​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​ម្ដង​ទៀត​ ថត​នឹង​ត្រូវ​បាន​ទុក​ក្រោម ៖ "Evolution-កា​រ​នាំចូល" ។</p>

en: <p><b>Evolution 3.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល Evolution 3.x​</b></p><p>ជ្រើស​ថត​គោល​នៃ​​ថត​សំបុត្រ Evolution មូលដ្ឋាន​របស់​អ្នក (ជាទូទៅ ~/evolution/local) ។</p><p>ដោយសារ​វា​អាច​បង្កើត​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​បាន ដូច្នេះ​ថត​នឹង​ត្រូវ​បាន​ទុក​ក្រោម ៖"ការ​នាំចូល Evolution" ។</p>

en: <p><b>KMail Archive File Import Filter</b></p><p>This filter will import archives files previously exported by KMail.</p><p>Archive files contain a complete folder subtree compressed into a single file.</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ​របស់ KMail​</b></p><p>តម្រង​នេះ​នឹង​នាំចូល​នូវ​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ​ដែលពីមុន​បាននាំចេញ​ដោយ KMail ។</p><p>ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ​មាន​ថត​មែកធាង​រង​ពេញលេញ​ ដែលបានបង្ហាប់​ក្នុង​ឯកសារ​តែ​មួយ ។</p>

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល​សំបុត្រ​អត្ថបទ​ដែលមាន​រចនាសម្ព័ន្ធ​របស់ Lotus Notes</b></p><p>តម្រង​នេះ​នឹង​នាំចូលរចនាសម្ព័ន្ធ​ឯកសារ​អត្ថបទ​ពី​កម្មវិធី​អ៊ីមែល​របស់ Lotus Notes ដែល​បាន​នាំចេញ​ទៅ​ក្នុង KMail ។ ប្រើ​តម្រង​នេះ ប្រសិន​បើអ្នក​ចង់​នាំចូល​សំបុត្រ​ពីកម្មវិធី​អ៊ីមែល​របស់ Lotus ឬ​កម្មវិធី​ទៀត ដែល​ប្រើ​ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ​ដែល​មាន​រចនាសម្ព័ន្ធរបស់ Lotus Notes ។</p><p><b>ចំណាំ ៖</b> ព្រោះថា​វា​អាច​បង្កើត​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​ឡើង​វិញ​ សារ​ដែល​បាន​នាំចូល​នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្ទុក​នៅ​ក្នុង​ថត​រង​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​តាម​ឯកសារ​ដែល​ពួកវា​បាន​មក ក្រោម ៖"LNotes-នាំចូល" ក្នុង​ថត​មូលដ្ឋាន​របស់​អ្នក ៖</p>

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល​សំបុត្រ​របស់ OS​</b></p><p>តម្រង​នេះ​នាំចូល​អ៊ីមែល​ពី​កម្មវិធី​អ៊ីមែល​ក្នុង Apple Mac OS X ។</p>

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល​អ៊ីមែល​របស់ Opera</b></p><p>តម្រង​នេះ​នឹង​នាំចូល​សំបុត្រ​ពី​ថត​សំបុត្រ​របស់ Opera ។ ប្រើ​តម្រង​នេះ ប្រសិន​បើ​អ្ន​ក​ចង់​នាំចូល​សំបុត្រ​ទាំង​អស់​ក្នុង​គណនី​នៅ​ក្នុង Opera maildir ។</p><p>ជ្រើស​ថត​នៃ​គណនី (តាម​ធម្មតា ~/.opera/mail/store/account*) ។</p><p><b>ចំណាំ ៖</b> អ៊ីមែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​នាំចូល​ទៅ​ក្នុង​ថត​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​បន្ទាប់​ពី​គណនី​ដែល​ពួក​វា​មាន ដោយ​បាន​ដាក់បុព្វ​បទ​ដោយ OPERA-</p>

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល​របស់ Outlook Express ៤/៥/៦</b></p><p>អ្នក​នឹង​ត្រូវ​កំណត់​ទីតាំង​ថត​ដែល​ប្រអប់​សំបុត្រ​ត្រូវ​បាន​ទុក​ ដោយ​ស្វែងរក​ឯកសារ .dbx ឬ .mbx ក្រោម <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> នៅ​ក្នុង​វីនដូ 9x</li><i>Documents and Settings</i> នៅ​ក្នុង​វីនដូ ២០០០ ឬ​ខ្ពស់​ជាង​នេះ</ul></p><p><b>ចំណាំ ៖</b> ព្រោះ​ថា​ វា​អាច​បង្កើត​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​ម្ដង​ទៀត ថត​​ដែល​បាន​មក​ពី Outlook Express ៥ និង ៦ នឹង​ត្រូវ​បាន​ទុក​ក្រោម ៖"OE-Import" ក្នុង​ថត​មូលដ្ឋាន​របស់​​អ្នក ។</p>

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល Sylpheed</b></p><p>ជ្រើស​ថត​មូលដ្ឋាន​របស់​ថត​សំបុត្រ​របស់ Sylpheed ដែល​អ្នក​ចង់​​នាំចូល (តាម​ធម្មតា ៖~/Mail ) ។</p><p>ព្រោះ​ថា​ វា​អាច​បង្កើត​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​ម្ដង​ទៀត ថត​នឹង​ត្រូវ​​បាន​ទុក​ក្រោម ៖"Sylpheed-ការ​នាំចូល" នៅ​ក្នុង​ថត​មូលដ្ឋាន ។</p><p>តម្រង​នេះ​ក៏​បង្កើត​ស្ថានភាព​របស់​​សារ​ម្ដង​ទៀត​ផងដែរ ឧ. ថ្មី ឬ​បញ្ជូន​បន្ត ។</p>

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល​របស់ The Bat!​</b></p><p>ជ្រើស​ថត​មូលដ្ឋាន​របស់ 'The Bat!' ថត​សំបុត្រ​មូលដ្ឋាន​ដែល​អ្នក​ចង់​នាំចូល ។</p><p><b>ចំណាំ ៖</b> តម្រង​នេះ​នាំចូល​ឯកសារ *.tbb ពី​ថត​មូលដ្ឋាន​របស់ 'The Bat!' ឧ.ពី​គណនី POP និង​មិន​បាន​មក​ពីគណនី IMAP/DIMAP ។</p><p>ព្រោះថា វា​អាច​បង្កើត​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​ម្ដង​ទៀត ថត​នឹង​ត្រូវ​បាន​ទុក​ក្រោម ៖"TheBat-ការ​នាំចូល" នៅ​ក្នុង​គណនី​មូលដ្ឋាន​របស់​អ្នក ។</p>

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
km: <p><b>តម្រង​នាំចូល Thunderbird/Mozilla</b></p><p>ជ្រើស​ថត​សំបុត្រ​មូលដ្ឋាន​របស់ Thunderbird/Mozilla (តាម​ធម្មតា~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/) ។</p><p><b>ចំណាំ ៖</b> កុំ​ជ្រើស​ថត​ដែល​ <u>មិន​</u> មាន​ឯកសារ mbox (ឧទាហរណ៍ maildir) ៖ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ធ្វើ​ដូច្នេះ អ្នក​នឹង​ទទួល​បាន​ថត​ថ្មី​ជា​ច្រើន ។</p><p>ព្រោះថា​ វា​អាច​បង្កើត​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​ម្ដ​ង​ទៀត ថត​នឹង​ត្រូវ​បាន​ទុក​ក្រោម ៖ "Thunderbird-ការ​នាំចូល" ។</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
km: <p><b>តម្រង​នាចូល mbox</b></p><p>តម្រង​នេះ​នឹង​នាំចូល​ឯកសារ mbox ទៅ​ក្នុង​ KMail ។ ប្រើ​តម្រង​នេះ​ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​នាំចូល​សំបុត្រ​ពី​ Ximian Evolution ឬ​កម្មវិធី​អ៊ីមែល​​ផ្សេងៗ​ទៀត ដែល​ប្រើ​ទ្រង់ទ្រាយ​យូនីក​ដើម​នេះ ។</p><p><b>ចំណាំ ៖</b> អ៊ីមែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​នាំចូល​ទៅ​ក្នុង​ថត​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​បន្ទាប់​ពី​ឯកសារ​ដែល​ពួក​វា​មាន ដោយ​បាន​ដាក់​បុព្វបទ​ដោយ​ MBOX-</p>

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
km: <p>ជ្រើស​ថត​សំបុត្រ​របស់ Pegasus នៅ​លើ​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក (មាន​ឯកសារ*.CNM, *.PMM និង *.MBX) ។ នៅ​លើ​ប្រព័ន្ធ​ជា​ច្រើន វា​ត្រូវ​បាន​ទុក​ក្នុង C:\pmail\mail ឬC:\pmail\mail\admin</p><p><b>ចំណាំ ៖</b> ព្រោះ​ថា វា​អាច​បង្កើត​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​ម្ដង​ទៀត ថត​នឹង​ត្រូវ​បានទុក​ក្រោម ៖"PegasusMail-ការ​នាំចូល" ។</p>

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
km: <p>ជ្រើស​ថត​ដែល​មាន​អ៊ីមែល​នៅ​លើ​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។ អ៊ីមេល​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ក្នុង​ថត​មួយ​ ដែល​មាន​ឈ្មោះ​ដូចគ្នា​នឹង​ឈ្មោះ​ថត​ដែល​ពួក​វា​នៅក្នុង​នោះ ដោយ​បាន​ដាក់​បុព្វបទ​ PLAIN-</p><p>​តម្រង​នេះ​នឹង​នាំចូល​អ៊ីមែល​ .msg, .eml និង .txt ទាំង​អស់ ។</p>

en: All Files (*)
km: ឯកសារ​ទាំង​អស់ (*)

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
km: មិន​អាច​ញែក​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត បន្ត​នាំចូល​ដោយ​គ្មាន​ការ​គាំទ្រ​ថត​រង ។

en: Could not import %1
km: មិន​អាច​នាំចូល %1

en: Counting files in archive...
km: កំពុង​រាប់​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​ប័ណ្ណសារ...

en: Counting files...
km: កំពុង​រាប់​ឯកសារ...

en: Current:
km: បច្ចុប្បន្ន​ ៖

[ctx: Define folder name where we import lotus note mails]
en: LNotes-Import
km: ការ​នាំចូល LNotes

[ctx: Define folder where we will import thebat mails]
en: TheBat-Import
km: ការ​នាំចូល TheBat

en: Error: failed to read temporary file at %1
km: កំហុស ៖ បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​អាន​ឯកសារ​បណ្ដោះអាសន្ន​នៅ %1

en: Finished import, canceled by user.
km: ​ការ​នាំចូល​បាន​បញ្ចប់ ដោយ​បាន​បោះបង់​ដោយ​អ្នក​ប្រើ ។

en: Finished importing Outlook Express emails
km: ការ​នាំចូល​អ៊ីមែល​របស់ Outlook Express បាន​បញ្ចប់

en: Finished importing emails from %1
km: ​នាំចូល​អ៊ីមែល​ពី %1 បាន​បញ្ចប់

en: From:
km: មក​ពី ៖

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
km: នាំចូល​សំបុត្រ​មូលដ្ឋាន​របស់ Evolution 1.x ​និង​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
km: នាំចូល​សំបុត្រ​មូលដ្ឋាន​របស់ Evolution 2.x និង​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត

en: Import Evolution 3.x Local Mails and Folder Structure
km: នាំចូល​សំបុត្រ​មូលដ្ឋាន​របស់ Evolution 3.x និង​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត

en: Import Folders From Pegasus-Mail
km: ថត​នាំចូល​ពី​សំបុត្រ Pegasus

en: Import From OS X Mail
km: នាំចូល​ពី​សំបុត្រ​របស់ OS X

en: Import KMail Archive File
km: នាំចូល​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ KMail

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
km: នាំចូល KMail Maildirs និង​រចនាម្ព័ន្ធ​ថត

en: Import Lotus Notes Emails
km: នាំចូល​អ៊ីមែល​របស់ Lotus Notes

en: Import Opera Emails
km: នាំចូល​អ៊ីមែល​របស់​ Opera

en: Import Outlook Express Emails
km: នាំចូល​អ៊ីមែល​​របស់ Outlook Express

en: Import Plain Text Emails
km: នាំចូល​អ៊ីមែល​ជា​អត្ថបទ​ធម្មតា​

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
km: នាំចូល Sylpheed Maildirs និង​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
km: នាំចូល​ Bat ! សំបុត្រ និង​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
km: នាំចូល​សំបុត្រ​មូលដ្ឋាន និង​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​​របស់​​​ Thunderbird/Mozilla

en: Import folder %1...
km: នាំចូល​ថត %1...

en: Import folder structure...
km: នាំចូល​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត...

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
km: នាំចូល​ឯកសារ​ mbox (យូនីក, Evolution)

en: Importing %1
km: កំពុង​នាំចូល​ %1

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
km: កំពុង​នាំចូល​​ថត​សំបុត្រ​របស់ 'យូនីក' ('.mbx')...

en: Importing OE4 Mailbox %1
km: កំពុង​នាំចូល​ប្រអប់​សំបុត្រ​ OE4 %1

en: Importing OE5+ Folder file %1
km: កំពុង​នាំចូល​ថត​​​ឯកសារ​ OE5+ %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
km: កំពុង​នាំចូល​ប្រអប់​​សំបុត្រ​ OE5+ %1

en: Importing emails from %1
km: កំពុង​នាំចូល​អ៊ីមែល​ពី %1

en: Importing emails from %1...
km: កំពុង​នាំចូល​អ៊ីមែល​ពី %1...

en: Importing folder '%1'...
km: កំពុង​នាំចូល​ថត '%1'...

en: Importing in progress...
km: ការ​នាំចូល​កំពុង​ដំណើរការ...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
km: កំពុង​នាំចូល​ថត​សំបុត្រ​ ('.pmm')...

en: Importing new mail files ('.cnm')...
km: កំពុង​នាំចូល​ឯកសារ​សំបុត្រ​ថ្មី ('.cnm')...

en: Importing new mail files...
km: កំពុង​នាំចូល​​ឯកសារ​សំបុត្រ​ថ្មី​...

en: Importing the archive failed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងកា​រនាំចូលប័ណ្ណសារ ។

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
km: នាំ​ចូល​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ '%1' ទៅ​ក្នុង​ថត '%2' បាន​ជោគជ័យ ។

en: Message %1
km: សារ %1

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
km: រក​មិន​ឃើញ​ប្រអប់​សំបុត្រ​ Outlook Express ​ក្នុង​ថត %1 ។

en: No directory selected.
km: គ្មាន​ថត​បាន​ជ្រើស ។

en: No files found for import.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​​ដើម្បី​នាំចូល ។

en: No files selected.
km: មិន​បាន​ជ្រើស​ឯកសារ ។

en: No subfolder named 'cur' in folder %1.
km: គ្មាន​ថត​រង​ដែល​មាន​ឈ្មោះ 'cur' នៅ​ក្នុង​ថត %1 នោះ​ទេ ។

en: Parsing the folder structure...
km: កំពុង​ញែក​រចនាសម្ព័ន្ធ​ថត​...

en: Please select an archive file that should be imported.
km: សូម​ជ្រើស​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ​ដែល​គួរ​ត្រូវ​បាននាំចូល ។

en: Select KMail Archive File to Import
km: ជ្រើស​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ KMail ត្រូវ​នាំចូល

en: Select Profile:
km: ជ្រើស​ទម្រង់ ៖

en: Start import file %1...
km: ចាប់​ផ្ដើម​នាំចូល​ឯកសារ %1...

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
km: ឯកសារ '%1' មិន​បង្ហាញ​ថា​ជា​ប័ណ្ណសារ​ត្រឹមត្រូវ​នោះ​ទេ ។

en: To:
km: ជូន​ចំពោះ ៖

en: Total:
km: សរុប ៖

en: Unable to open %1, skipping
km: មិន​អាច​បើក %1 បាន​ទេ រំលង

en: Unable to open archive file '%1'
km: មិន​អាច​បើក​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ '%1' បាន​ទេ

en: Unable to open mailbox %1
km: មិន​អាច​បើក​ប្រអប់​សំបុត្រ​ %1

en: Unable to retrieve folder for folder path %1.
km: មិន​អាច​ទៅ​យក​ថត​សម្រាប់​ផ្លូវថត​ %1 បាន​ទេ ។

en: Unexpected subdirectory named '%1'.
km: ថតរង​ដែល​មិន​រំពឹង​ទុក​មាន​ឈ្មោះ '%1' ។

en: Unexpected subfolder %1 in folder %2.
km: ថតរង​ដែល​មិនបាន​រំពឹង​ទុក​ %1 នៅ​ក្នុង​ថត %2 ។

[ctx: define folder name when we will import pegasus mail]
en: PegasusMail-Import
km: ការ​នាំចូល PegasusMail

[ctx: define folder name where we import evolution mails]
en: Evolution-Import
km: ការ​នាំចូល Evolution

[ctx: define folder name where we will import sylpheed mails]
en: Sylpheed-Import
km: ការ​នាំចូល Sylpheed
