kdelibs4 - en to ku translation catalogue (242 entries)

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
ku:    <a href="%1">[Taybetmendî]</a>

en:  (In new window)
ku:  (Di paceya nû de)

en:  (In other frame)
ku:  (Di paceyeke din )

en:  - Subject:
ku:  - Mijar:

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
ku: %1 (%2 - %3x%4 Tipik)

en: %1 (%2x%3 Pixels)
ku: %1 (%2x%3 Tipik)

en: %1 (Link)
ku: %1 (Girêdan)

en: %1 - %2x%3 Pixels
ku: %1 - %2x%3 Tipik

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
ku[0]: %1 ji %2 Wêne barkirî.
ku[1]: %1 ji %2 Wêne barkirî.

en: %1 is already assigned to %2
ku: %1 jixwe bi %2 re hatiye tayînkirin

en: %2 (%1 K)
ku: %2 (%1 bayt)

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
ku[0]: %2 (%1 bayt)
ku[1]: %2 (%1 bayt)

en: &Allow storing passwords for this site
ku: &Bihêle bila nasnavan ji bo malperê tomar bike

en: &Break at Next Statement
ku: &Di daxuyaniya piştre navber heye

en: &Close Wallet
ku: Cuzdan &Bigire

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
ku: Polîtîkayên Paceyên Vedibin yên JacaSkrîptê &Veava Bike...

en: &Copy Email Address
ku: Navnîşana E-peyamê Ji Ber &Bigire

en: &Copy Link Address
ku: Navnîşana &Girêdanê Ji Ber Bigire

en: &Copy Text
ku: Nivîsê &Ji Ber Bigire

en: &Disable Error Reporting
ku: Raporkirina Çewtiyan &Bigire

en: &Do not show this message again
ku: &Careke din vê nameyê nîşan nede

en: &Edit
ku: Sere&rastkirin

en: &File
ku: &Pel

en: &Find in Frame...
ku: Di Çarçoveyê De &Bibîne...

en: &Find...
ku: &Bibîne...

en: &Hide Errors
ku: Çewtiyan &Veşêre

en: &Next
ku: &Pêşde

en: &Previous
ku: &Paşde

en: &Save Link As...
ku: Girêdanê Cuda &Tomar Bike...

en: &Selected text
ku: &Teksta ku hatiye hilbijartin

en: &Send Email
ku: &E-peyamekê Bişîne

en: &Send File | &Send Files
ku[0]: Pel &Bişîne
ku[1]: Pelan &Bişîne

en: &Send Unencrypted
ku: Bêşîfrê Bi&şîne

en: &Settings
ku: &Mîheng

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
ku[0]: Paceya Xweber Vedibe a Astengbûyî &Nîşan Bide
ku[1]: %1 Paceyên Xweber Vedibin ên Astengbûyî &Nîşan Bide

en: &Stop Script
ku: &Skrîptê Rawestîne

en: &Store
ku: &Tomar Bike

en: &Submit Anyway
ku: &Dîsa jî Bişîne

en: &View
ku: &Dîtin

en: &Whole words only
ku: &Tenê hemû peyv

en: (%1/s)
ku: (%1/ç)

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
ku: <qt><b>Çewtî</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
ku: <qt><b>Çewtî</b>: girêk %1: %2</qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
ku: <qt><p><strong>'Nivîsandina sernivîsê'</strong></p><p>Heke ev qutîka erêkirinê hatine çalakirin, dê li jora her rûpeleke derana çaperê a belgeya HTML'ê rêzika Sernivîsê hebe. Ev sernivîs ji dîroka rojane, URL'ya rûpela tê çapkirin û hejmara rûpelê pêk tê.</p><p>Heke qutîka erêkirinê hatine neçalakirin, dê di derana çaperê a belgeya HTML'ê de rêzika sernivîsê tune be.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
ku: <qt><p><strong>'Çapkirina Wêneyan'</strong></p><p>Heke ev qutîka erêkirinê hatibe çalakirin, wêneyên di pelê HTML de jî bên çapkirin. Karê çapkirinê dê hinek demdirêj be û zêdetir hibir an toner bê xerckirin.</p><p>Heke qutîka erêkirinê neçalak be, tenê nivîsên di belgeya HTML de dê bên nivîsandin. Dê çapkirin zûtir çêbe û hindiktir hibir û toner dê bê xerckirin.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
ku: <qt><p><strong>'Moda-Hevalbend-a-Çaperê'</strong></p><p>Heke ev qutîka erêkirinê hatibe çalakirin, dê derana belgeya HTML'ê tenê reş û spî be û rûerda bireng dê spî derkeve. Deran dê bileztir be û hindiktir hibir an jî toner xerc bike.</p><p>Heke qutîka erêkirinê hatine neçalakirin, dê derana belgeya HTML'ê, dê wekî ku di sepanê de xuya dibe, bi rengên xwe yên xweser derkeve. Bi vê yekê hemû derên hemû rûpelan dê bireng (an jî gewr-heke çapera te reş û spî be) derkeve. Dibe ku deran hêdîtir be, lê teqez dê zêdetir hibir an jî toner bê xerckirin.</p> </qt>

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
ku: <qt>Gihiştîna ji rûpelê ne ewle <br /><b>%1</b><br /> hate qedexekirin.</qt>

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
ku: <qt>Curenivîsê Mezin Bike<br /><br />Curenivîsa ku di vê paceyê de ye mezin bike.Tu dikarî pêl bişkoka mişkê bikî û ber bi jêr bikşînî û hemû mezinahiyên curenivîsan nîşan bidî.</qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
ku: <qt>Nivîsê bibîne<br /><br />Li rûpelê ku hatiye nîşandan de tu dikarî nivîsekê bibînî.</qt>

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
ku: <qt>Çarçoveyê çap bike <br /><br />Dibe ku gelek çarçoveyên rûpelan hebe. Heke tu dixwazî tenê yek çarçoveyê çap bikî, pêl ser vê çarçoveyê bike û piştî wê jî vê fonksiyonê bikar bîne.</qt>

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
ku: <qt>Biçûkirina Curetîp<br /><br />Curetîpan di vê nivîsê de biçûk bike. Tu dikarî pêl bişkoka mişkê bikî û ber bi jêr bikşînî û hemû mezinahiyên curenivîsan nîşan bidî.</qt>

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
ku: <qt>Wê ev form ji navnîşana <br /><b>%1</b><br /> ya di pergala pelan ya herêmî de ye were şandin.<br />Tu dixwazî vê formê bişînî?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
ku: <qt>Ev malper, dixwazî bi Javaskrîptê di hundirê paceya gerokeke nû de <p>%1</p> veke.<br />Tu yê destûrê bide vî tiştî?</qt>

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
ku: <qt>Ev malper dixwazî bi alîkariya JavaSkrîptê di paceyeke nû ya gerokê de, <p>%1</p> veke û daxwaz dike ku formekê bişîne.<br />Tu destûrê didî şandina formê?</qt>

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
ku: <qt>Vî rûpelê ne ewle girêdanê bi rûpelê <br /><b>%1</b> dihundirîne.<br />Tu dixwazî vê girêdanê bişopîne?</qt>

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
ku: Erebî

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
ku: Baltîkî

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
ku: Ewropayî Navîn

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
ku: Çîniya Hêsankirî

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
ku: Çîniya Kevneşopî

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
ku: Kîrîlî

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
ku: Yewnanî

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
ku: Îbranî

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
ku: Japonî

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
ku: Koreyî

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
ku: Tayî

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
ku: Tirkî

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
ku: Unîcode

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
ku: Ewropayî Rojava

[ctx: @title:group Document information]
en: General
ku: Giştî

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
ku: Çarçove

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ku: Pelê bi navê "%1" jixwe heye. Tu dixwazî li ser wê binivîse?

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
ku: Nivîseke sepanokî di vê rûpelê de heye dibe sedema rawestandina KHTM. Heke xebatê bidomîne jî dê bandorê li ser girankirina bernameyên din bike.
    Tu dixwazî vê nivîsa sepanokî rawstînîî?

en: Access Keys activated
ku: Bişkokên Gihiştînê Hatine Çalakkirin

en: Add URL to Filter
ku: URLya ku wê Were Parzûnkirin Lê Zêde Bike

en: Additional Information: %1
ku: Agahiyên Pêvek: %1

en: Allow
ku: Desturê Bide

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
ku: Dema di vî rûpelî de bernameyek dihate xebitandin çewtiyek derket.
    
    %1 rêzik %2:
    %3

en: Automatic Detection
ku: Dîtina Bixweber

en: Basic Page Style
ku: Şêweyê Rûpelê Bingeh

en: Block IFrame...
ku: IFrame Asteng Bike...

en: Block Image...
ku: Wêne Asteng Bike...

en: Block Images From %1
ku: Wêneyên Ji Navnîşana %1ê Tê Asteng Bike

en: Break at Next
ku: &Di ya piştre de navber hebe

en: Breakpoint
ku: Xala qutkirinê

en: C&ase sensitive
ku: &Bihistyariya tîpên GIRDEK û hûrdek

en: C&lear
ku: &Paqij Bike

en: Call
ku: Bang

en: Call Stack
ku: Sergoya gazîkirinan

en: Clear &History
ku: &Rabirdûyê Jê Bibe

en: Close source
ku: Çavkaniyê bigire

en: Close window?
ku: Bila pace were girtin?

en: Confirmation Required
ku: Erêkirin Divê

en: Confirmation: JavaScript Popup
ku: Erêkirin: Paceya Javascriptê

en: Console
ku: Konsole

en: Continue
ku: Bidomîne

en: Copy Image
ku: Wêne Ji Ber Bigire

en: Copy Image Location
ku: Riya Girêdanê Ji Ber Bigire

en: Create Web Shortcut
ku: Kurteriya Torê Veava Bike

en: Date and Time: %1
ku: Dîrok û Saet: %1

en: Default Font Size (100%)
ku: Mezinahiya Curetîpê Pêşdanasînî (% 100)

en: Description:
ku: Daxuyanî:

en: Details of the Request:
ku: Kîtekîtên Daxwazê:

en: Disallow
ku: Destûrê nede

en: Display Images on Page
ku: Di Rûpel de Wêneyan Nîşan Bide

en: Do &not store this time
ku: Vê carê tomar &neke

en: Do Not Allow
ku: Destûrê Nede

en: Do Not Download
ku: Danexe

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
ku: Tu dixwazî bijareya bi sernavê "%2"  ya navnîşana "%1"ê nîşan dide li lodên we yên bijareyan zêde bibe?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
ku: Tu dixwazî bijareya ku navnîşana "%1"ê nîşan dide li lodên we yên bijareyan zêde bide?

en: Do you want to store this password for %1?
ku: Tu dixwazî vê nasnavê ji bo %1 tomar bikî?

en: Do you want to store this password?
ku: Tu dixwazî vê nasnavê tomar bikî?

en: Document Information
ku: Agahiyên Belgeyê

en: Document encoding:
ku: Kodkirina belgeyê:

en: Done.
ku: Qediya.

en: Download
ku: Daxîne

en: Email to:
ku: Bişîne:

en: Embeddable HTML component
ku: Perçeyên HTML yên bixwe heyî

en: Embeddable component for multipart/mixed
ku: Ji bo multipart/mixed yekîneya tê veşartin

en: Enlarge Font
ku: Curetîpan Mezin Bike

en: Enter the URL:
ku: URL'ê têkevê:

en: Error: %1 - %2
ku: Çewtî: %1: %2

en: F&ind:
ku: Lê&gerîn:

en: Filter error
ku: Çewtiya parzûnê

en: Find Links as You Type
ku: Dema te dinivîsand de girêdana ku tu lê digeriya bibîne

en: Find Text as You Type
ku: Dema te dinivîsand de nivîsa ku tu lê digeriya bibîne

en: Follow
ku: Bişopîne

en: Frame Information
ku: Agahiya Çarçove

en: From c&ursor
ku: Ji k&ursor

en: HTML Settings
ku: Mîhengên HTML

en: HTML Toolbar
ku: Darikê HTML

en: HTTP Headers
ku: Sernavên HTTP

en: Image - %1x%2 Pixels
ku: Wêne- %1x%2 Tipik

en: Inactive
ku: Neçalak

en: Insert
ku: Têxe Nav

en: JavaScript &Debugger
ku: &Neqanderê Çewtiyan ya/ê Javascriptê

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
ku: Daxwaza Lêzêdekirina Bijareyan ya Javascriptê

en: JavaScript Debugger
ku: Neqanderê Çewtiyan ya Javascriptê

en: JavaScript Error
ku: Çewtiya Javascriptê

en: JavaScript Errors
ku: Çewtiyên JavaScript

en: Key Generator
ku: Afirandera Nifteyan

en: Last modified:
ku: Guherandina dawî:

en: Line
ku: Rêz

en: Loaded Scripts
ku: Skrîptên Barkirî

en: Local Variables
ku: Guherbarên Herêmî

en: Missing Plugin
ku: Pêvek Nehate Dîtin

en: Ne&ver store for this site
ku: Ji bo vî rûpelî t&u carî tomar neke

en: Network Transmission
ku: Veguheztina Toreyê

en: New Web Shortcut
ku: Kurteriya Torê ya Nû

en: New search provider
ku: Peydekerê lêgerînê ya nû

en: No handler found for %1.
ku: Ji bo %1 tu fermana guncav nehate dîtin.

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
ku: Ji bo '%1'  pêvek nehate dîtin.
    Tu dixwazî vê pêvekê ji malpera %2 daxe?

en: Not found
ku: Nehate dîtin

en: Open '%1'
ku: '%1' veke

en: Open in &New Tab
ku: Di &Hilpekîna Nû de Veke

en: Open in &This Window
ku: Di &Vê Paceyê de Veke

en: Open in New &Window
ku: Di &Paceyeke Nû de Veke

en: Opt&ions
ku: &Vebijêrk

en: Overwrite File?
ku: Bila Li Ser Pelî Were Nivîsandin?

en: Page loaded.
ku: Rûpel hate barkirin.

en: Parse error at %1 line %2
ku: Di rêzika %2 ya di hundirê %1ê de ye çewtî

en: Pause
ku: Navber

en: Play
ku: Lê Bide

en: Popup Window Blocked
ku: Paceya Vedibe Hate Blokkirin

en: Possible Causes:
ku: Sedemên Gengaz:

en: Possible Solutions:
ku: Çareseriyên Gengaz:

en: Print DOM Tree to STDOUT
ku: Çapkirina dara DOM ji bo STDOUT

en: Print Frame...
ku: Çarçoveyê Çap Bike...

en: Print Rendering Tree to STDOUT
ku: Çapkirina dara pêşkêşkirinê ji bo STDOUT

en: Print header
ku: Sernavê Danivîsînê

en: Print images
ku: Wêneyan çap bike

en: Printer friendly mode (black text, no background)
ku: Moda hevalê çaperê (tenê nivîsa reş, rûerd tuneye)

en: Property
ku: Taybetmendî

en: Protocol: %1
ku: Protokol: %1

en: Ready
ku: Amade

en: Reference
ku: Referans

en: Regular e&xpression
ku: Îfadeya &Sererast

en: Reindent Sources
ku: Çavkaniyên Reindent

en: Reload Frame
ku: Çarçoveyê Ji Nû Ve Bar Bike

en: Remove password for form %1
ku: Nasnavê ji %1 jê bibe

en: Rendering mode:
ku: Moda ceribandinê:

en: Report Exceptions
ku: Rewşên Taybet yên Raporê

en: Reset
ku: Vesazkirin

en: Save &Background Image As...
ku: Wêneyê &Rûerd Cuda Tomar Bike...

en: Save &Frame As...
ku: &Çarçoveyê Cuda Tomar Bike...

en: Save As
ku: Cuda tomar bike

en: Save Background Image As
ku: Wêneyê Rûerd Cuda Tomar Bike

en: Save Frame As
ku: Çarçoveyê Cuda Tomar Bike

en: Save Image As
ku: Wêne Cuda Tomar Bike

en: Save Image As...
ku: Wêne Cuda Tomar Bike...

en: Save Link As
ku: Girêdanê Cuda Tomar Bike

en: Search &provider name:
ku: Lê &navê peydekerê bigere:

en: Search for '%1' with
ku: Di hundirê %1 de bigere

en: Search for '%1' with %2
ku: Di hundirê %2 de li %1 bigere

en: Security Alert
ku: Alarma Ewlekariyê

en: Security Warning
ku: Hişyariya Ewlekariyê

en: Send Confirmation
ku: Erêkirinê Bişîne

en: Send Image...
ku: Wêne Bişîne...

en: Set &Encoding
ku: &Kodkirinan Sererast Bike

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
ku: Danezana Neçalak ya Paceyên Vedibe yên Têne Astengkirin &Nîşan Bide

en: Shrink Font
ku: Curetîpan Biçûk Bike

en: Step Into
ku: Gava Hundir

en: Step Out
ku: Gava Der

en: Step Over
ku: Gava Ser

en: Stop Animated Images
ku: Wêneyên livbar rawestîne

en: Stop Animations
ku: Wêneyên livdar rawestîne

en: Submit
ku: Şandin

en: Submit Confirmation
ku: Erêkirina Şandinê

en: Symbolic Link
ku: Girêdana Sembolîk

en: Technical Reason:
ku: Sedema Teknîkî:

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
ku: Di hundirê $PATH de Gerînendeyê Daxistinan (%1) nehate dîtin

en: The fake user-agent '%1' is in use.
ku: Sîxur-bikarhênerê sixte yê '%1' niha dixebite.

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
ku: Ev pel nikarin werin barkirin ji ber ku nehatine dîtin.
    Tu dixwazî dewam bikî?

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
ku: Dibe ku zencîreya sertîfîkaya SSL'ê xerabûyî be.

en: The requested operation could not be completed
ku: Karê ku dihate xwestin temam nebû

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
ku: Cuzdanê bi navê '%1' vekirî ye û ji bo daneyan forman û şîfreyan tê bikaranîn.

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
ku: Ev pêristeke lêgerînê ya derbasbare. şîfreya lêgerînê derbaske:

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
ku: Vî rûpelî xwest paceyeke ku vedibe veke lê hate astengkirin.
    Tu dikarî pêl îkona ku li ser darikê rewşê ye bike û vê tevgerê kontrol bike yan jî tu dikarî rê li ber paceya ku vedibe veke.

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
ku: Hate astengkirin ku ev rûpel Javascriptê bikar bîne û rûpelekî nû veke.

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
ku: Vî rûpelî dixwest pelekî ji kompîtura te bistîne û bi formê re bişîne. Karê şandina pêvekan ji bo ewlekariya te hate betalkirin.

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
ku: Ev malper hewl dide ku bi rêya E-peyamê daxuyaniyan bişîne.
    Tu dixwazî bidomînî?

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
ku: Ev malper dixwaze Javascriptê bikar bîne û paceyeke nû veke.
    Tu dixwazî paceyeke nû vebe?

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
ku: Ev malper dixwaze Javascriptê bikar bîne û di paceyeke nû de formekê veke.
    Tu destûrê didî şandina formê?

en: This web page contains coding errors.
ku: Di vî rûpelê webê de çewtiyên kodkirinê heye.

en: Title:
ku: Sernav:

en: Toggle Caret Mode
ku: Derbasî Moda Nîşankerê Sererastkirinan Bibe

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
ku: Ji nû vêya saz bike.  
    
    Xebata ya ligel Konqueror hate girtin!

en: UR&I shortcuts:
ku: Kurteriyên UR%I:

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
ku: Komponenta edîtora Kate nehate dîtin;
    ji kerema xwe re sazkirina KDE'yê kontrol bike.

en: Use S&tylesheet
ku: Kaxiza T&eşeyê Bikar Bîne

en: Value
ku: Nirx

en: View Do&cument Source
ku: Çavkaniya &Belgeyê Nîşan Bide

en: View Document Information
ku: Agahiya Belgeyê Nîşan Bide

en: View Frame Information
ku: Agahiya Çarçoveyê Nîşan Bide

en: View Frame Source
ku: Çavkaniya Çarçoveyê Nîşan Bide

en: View Image (%1)
ku: Wêne Nîşan Bide (%1)

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
ku: Hişyarî: Ev cureyeke ewleye lê agahiyan bê şîfrekirin dişîne.
    Dibe ku aliyek sêyemîn van agahiyan bibîne û şandinê asteng bike
    Tu bawerî ku dixwazî dewam bikî.

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
ku: Hişyarî: Daneya te dike ku bê şîfrekirin di rêya torê re were şandin
    Tu bawerî ku dixwazî bidomînî?

en: XML parsing error
ku: Çewtî di şîrovekirina XML de

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
ku: Van pelên ku li jêr e tu dixwazî ji kompîtura xwe bişîne înternetê.
    Tu dixwazî berdewam bikî?

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
ku: Çewtiyeke mezin di şîrovekirina:%1 di rêzika %2, stûna %3 de

en: the document is not in the correct file format
ku: belge ne di formata pelan ya rast de ye
