akregator - en to lt translation catalogue (383 entries)

en:  (1 unread article) |  (%1 unread articles)
lt[0]:  (%1 neperskaitytas straipsnis)
lt[1]:  (%1 neperskaityti straipsniai)
lt[2]:  (%1 neperskaitytų straipsnių)
lt[3]:  (%1 neperskaitytas straipsnis)

en:  (no unread articles)
lt: (nėra neperskaitytų straipsnių)

en:  article |  articles
lt[0]:  straipsnis
lt[1]:  straipsniai
lt[2]:  straipsnių
lt[3]:  straipsnis

en:  day |  days
lt[0]:  diena
lt[1]:  dienos
lt[2]:  dienų
lt[3]:  diena

en:  minute |  minutes
lt[0]:  minutę
lt[1]:  minutes
lt[2]:  minučių
lt[3]:  minutę

en: &Add Feed...
lt: &Pridėti kanalą...

en: &Article
lt: S&traipsnis

en: &Configure Akregator...
lt: &Konfigūruoti Akregator...

en: &Copy Email Address
lt: &Kopijuoti el. pašto adresą

en: &Delete
lt: &Trinti

en: &Delete Feed
lt: Iš&trinti kanalą

en: &Delete Folder
lt: &Trinti aplanką

en: &Delete articles older than:
lt: &Pašalinti straipsnius senesnius nei:

en: &Edit
lt: &Keisti

en: &Edit Feed...
lt: &Redaguoti kanalą...

en: &Export Feeds...
lt: &Eksportuoti kanalus...

en: &Fetch Feed
lt: &Atsiųsti kanalo naujienas

en: &Fetch Feeds
lt: &Atsiųsti kanalo naujienas

en: &File
lt: &Failas

en: &Find in Message...
lt: &Ieškoti pranešime...

en: &General
lt: &Bendri

en: &Go
lt: &Eiti

en: &Import Feeds...
lt: &Importuoti kanalus...

en: &Keep all articles
lt: &Saugoti visus straipsnius

en: &Mark As
lt: Ž&ymėti kaip

en: &Mark Feed as Read
lt: Žy&mėti kanalą skaitytu

en: &Mark Feeds as Read
lt: Žy&mėti kanalą skaitytu

en: &Mark as Important
lt: Žymėti s&varbiu

en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

en: &Next Article
lt: &Kitas straipsnis

en: &Next Feed
lt: &Kitas kanalas

en: &Normal View
lt: &Paprastas rodinys

en: &Open Homepage
lt: Atverti namų svetainę

en: &Previous Article
lt: &Ankstesnis straipsnis

en: &Previous Feed
lt: &Ankstesnis kanalas

en: &Rename Folder
lt: Pe&rvadinti aplanką

en: &Save Link As...
lt: Į&rašyti jungtį kaip...

en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: &Use default settings
lt: &Naudoti numatytas nuostatas

en: &Use interval fetching
lt: &Periodiškai atsiųsti

en: &View
lt: &Rodymas

en: &Widescreen View
lt: Plačia&ekranis rodinys

en: 'Delayed mark as read' feature
lt: Funkcija 'Atidėti žymimi kaip perskaityti'

en: 1 unread article | %1 unread articles
lt[0]: %1 neperskaitytas straipsnis
lt[1]: %1 neperskaityti straipsniai
lt[2]: %1 neperskaitytų straipsnių
lt[3]: %1 neperskaitytas straipsnis

en: <b>Description:</b> %1<br />
lt: <b>Aprašymas:</b> %1<br />

en: <h2>Article list</h2>Here you can browse articles from the currently selected feed. You can also manage articles, as marking them as persistent ("Mark as Important") or delete them, using the right mouse button menu. To view the web page of the article, you can open the article internally in a tab or in an external browser window.
lt: <h2>Straipsnių sąrašas</h2>Čia galite peržiūrėti straipsnius iš šiuo metu parinkto kanalo. Taipogi galite tvarkyti straipsnius, pasižymėdami juos kaip svarbius arba juos pašalinti, spausdami dešinį pelės klavišą ir pasirinkdami atitinkamą veiksmą kontekstiniame meniu. Norėdami pažiūrėti straipsnio tinklalapį, galite jį atverti šios programos kortelėje arba išorinėje naršyklėje.

en: <i>and 1 other</i> | <i>and %1 others</i>
lt[0]: <i>ir vienas kitas</i>
lt[1]: <i>ir %1 kiti</i>
lt[2]: <i>ir %1 kitų</i>
lt[3]: <i>ir %1 kitas</i>

en: <qt><p>XML parsing error in line %1, column %2 of %3:</p><p>%4</p></qt>
lt: <qt><p>XML apdorojimo klaida %1 eilutėje, %2 stulpelyje iš %3:</p><p>%4</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite ištrinti straipsnį <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite pašalinti kanalą <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite ištrinti aplanką <b>%1</b> ir visus jame esančius kanalus bei poaplankius?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the selected article?</qt> | <qt>Are you sure you want to delete the %1 selected articles?</qt>
lt[0]: <qt>Ar tikrai norite ištrinti dabartinį straipsnį?</qt>
lt[1]: <qt>Ar tikrai norite ištrinti %1 dabartinius straipsnius?</qt>
lt[2]: <qt>Ar tikrai norite ištrinti %1 dabartinių straipsnių?</qt>
lt[3]: <qt>Ar tikrai norite ištrinti %1 dabartinį straipsnį?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite pašalinti šį kanalą?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite ištrinti šį aplanką ir visus jame esančius kanalus bei poaplankius?</qt>

en: <qt>Could not open feed list (%1) for reading.</qt>
lt: <qt>Nepavyko atverti kanalų sąrašo (%1) skaitymui.</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
lt: <qt>Standartinis kanalų sąrašas sugadintas (neteisingas OPML). Buvo sukurta atsarginė kopija:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). Could not create a backup.</qt>
lt: <qt>Standartinis kanalų sąrašas sugadintas (neteisingas OPML). Nepavyko sukurti atsarginės kopijos.</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
lt: <qt>Standartinis kanalų sąrašas sugadintas (neteisingas XML). Buvo sukurta atsarginė kopija:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). Could not create a backup.</qt>
lt: <qt>Standartinis kanalų sąrašas sugadintas (neteisingas XML). Nepavyko sukurti atsarginės kopijos.</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
lt: Užverti visas kitas korteles

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
lt: Užverti visas korteles

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
lt: Atkabinti kortelę

[ctx: @action:inmenu]
en: New Feed...
lt: Pridėti kanalą...

[ctx: @info:status]
en: Create a new feed
lt: Pridėti naują kanalą

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can add a new feed.
lt: Pasirodysiančiame lange galėsite pridėti naują kanalą.

en: A KDE Feed Reader
lt: KDE kanalų skaitytuvė

en: About
lt: Apie

en: Access Key Enabled
lt: Įgalinti prieigos klavišus

en: Access denied: Cannot save feed list to <b>%1</b>. Please check your permissions.
lt: Nėra teisių prisijungti: nepavyko nusiųsti kanalų sąrašą į <b>%1</b>. Pasitikrinkite savo teises.

en: Access denied: cannot write to file %1. Please check your permissions.
lt: Nėra teisių: nepavyko rašyti į failą %1. Patikrinkite savo teises.

en: Activate Tab %1
lt: Aktyvinti kortelę %1

en: Add Feed
lt: Pridėti kanalą

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

en: Add Imported Folder
lt: Pridėti importuotą aplanką

en: Add New Source
lt: Pridėti naują šaltinį

en: Add a feed with the given URL
lt: Pridėti kanalą su nurodytu URL

en: Address copied to clipboard.
lt: Adresas nukopijuotas į iškarpinę.

en: Adva&nced
lt: Išsa&miau

en: Advanced Feed Reader Settings
lt: Išsamesnės kanalų skaitytuvo nuostatos

en: Akregator Export for %1
lt: Akregator eksportavimas į %1

en: Akregator did not close correctly. Would you like to restore the previous session?
lt: Akregator tvarkingai neužsidarė. Ar norėtumėte atstatyti ankstesnę sesiją?

en: Akregator is a KDE news feed reader.
lt: Akregator yra KDE naujienų kanalų skaitytuvė.

en: All Articles
lt: Visi straipsniai

en: All Feeds
lt: Visi kanalai

en: Always show the tab bar
lt: Visada rodyti kortelių juostą

en: Always show the tab bar, even when only one tab is open
lt: Visada rodyti kortelių juostą, net tada, kai rodoma tik viena kortelė

en: Ar&chive
lt: Ar&chyvas

en: Archive Backend
lt: Archyvavimo įrankis

en: Archive Mode
lt: Archyvo režimas

en: Are you sure you want to disable this introduction page?
lt: Ar tikrai norite išjungti įvadinį puslapį?

en: Article Limit
lt: Straipsnių apribojimas

en: Article List
lt: Straipsnių sąrašas

en: Article List Colors
lt: Straipsnio sąrašo spalvos

en: Article display mode.
lt: Straipsnių vaizdavimo režimas.

[ctx: Articlelist's column header]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: Articlelist's column header]
en: Content
lt: Turinys

[ctx: Articlelist's column header]
en: Date
lt: Data

[ctx: Articlelist's column header]
en: Description
lt: Aprašymas

[ctx: Articlelist's column header]
en: Feed
lt: Kanalas

[ctx: Articlelist's column header]
en: Title
lt: Antraštė

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Articles list.
lt: Straipsnių sąrašas.

en: Ask me later
lt: Paklausti vėliau

en: Author
lt: Autorius

en: Author of librss
lt: librss autorius

en: Auto-Expand folders with unread articles
lt: Automatiškai išplečia aplankus, kuriuose yra neperskaitytų straipsnių

en: Auto-expand folders containing unread articles
lt: Automatiškai išplėsti aplankus, kuriuose yra neperskaitytų straipsnių

en: Auto-expand folders with unread articles
lt: Automatiškai išplėsti aplankus, kuriuose yra neperskaitytų straipsnių

en: Bug tracker management, Usability improvements
lt: Klaidų valdymas, naudojimo patobulinimai

en: C&ancel Feed Fetches
lt: Nutr&aukti naujienų atsiuntimą

en: C&ombined View
lt: &Kombinuotas rodinys

en: Cannot move folder %1 to its own subfolder %2
lt: Negalima perkelti aplanko %1 į jo paties poaplankį %2

en: Change Important Flag
lt: Keisti svarbumo žymę

en: Check Phishing Url
lt: Tikrinti, ar URL apgaulingas

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Close tab
lt: Užverti kortelę

en: Close the current tab
lt: Užverti esamą kortelę

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Command to launch external browser. URL will substitute for %u.
lt: Komanda, paleidžianti išorinę naršyklę. URL atitinka %u.

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Complete Story
lt: Pilnas pasakojimas

en: Concurrent Fetches
lt: Vienu metu veikiantys atsiuntimai

en: Configurable delay between selecting an article and it being marked as read.
lt: Konfigūruojamas uždelsimas tarp straipsnio pažymėjimo ir jo paskelbimo skaitytu.

en: Configure Feed Reader Appearance
lt: Konfigūruoti kanalų skaitytuvo išvaizdą

en: Configure Feed Reader Archive
lt: Konfigūruoti kanalų skaitytuvo archyvą

en: Configure Feed Reader Browser
lt: Konfigūruoti kanalų skaitytuvo naršyklę

en: Configure Feeds
lt: Konfigūruoti kanalus

en: Configure Plugins
lt: Konfigūruoti papildinius

en: Contributor
lt: Bendradarbiai

en: Copy &Link Address
lt: Kopijuoti &nuorodos adresą

en: Copy Image Location
lt: Kopijuoti piešinio vietą

en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Could not fetch feed: %1
lt: Nepavyko atsiųsti kanalo: %1

en: Could not find the Akregator part; please check your installation.
    %1
lt: Nerasta Akregator komponentė, patikrinkite įdiegimą.
    %1

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
lt: Nepavyko importuoti failo %1 (netinkamas OPML)

en: Could not read feed (invalid XML)
lt: Nepavyko perskaityti kanalo (blogas XML)

en: Could not read feed (invalid feed)
lt: Nepavyko perskaityti kanalo (neteisingas kanalas)

en: Could not read feed (unknown format)
lt: Nepavyko perskaityti kanalo (nežinomas formatas)

en: Date
lt: Data

en: Day | Days
lt[0]: Dieną
lt[1]: Dienas
lt[2]: Dienų
lt[3]: Dieną

en: Default Archive Settings
lt: Numatytosios archyvavimo nuostatos

en: Default expiry age for articles in days.
lt: Standartinis senaties terminas straipsniams (dienomis)

en: Delete Article
lt: Trinti straipsnį

en: Delete Expired Articles
lt: Trinti pasenusius straipsnius

en: Delete Feed
lt: Ištrinti kanalą

en: Delete Folder
lt: Trinti aplanką

[ctx: Delete articles older than:]
en:  day |  days
lt[0]:  diena
lt[1]:  dienos
lt[2]:  dienų
lt[3]:  diena

en: Delete articles older than:
lt: Trinti straipsnius senesnius nei:

en: Delete expired articles
lt: Trinti pasenusius straipsnius

en: Detach Tab
lt: Atkabinti kortelę

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Di&sable archiving
lt: &Uždrausti archyvavimą

en: Disa&ble archiving
lt: Už&drausti archyvavimą

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable Archiving
lt: Išjungti archyvavimą

en: Disable Introduction
lt: Išjungti įžanginį puslapį

en: Disable Introduction Page
lt: Išjungti įžanginį puslapį

en: Display name of RSS column
lt: Rodyti RSS skilties pavadinimą

en: Do Not Expire Important Articles
lt: Nesendinti svarbių straipsnių

en: Do Not Restore Session
lt: Neatstatyti sesijos

en: Do not expire important articles
lt: Nesendinti svarbių straipsnių

en: Do not save any articles
lt: Nesaugoti jokių straipsnių

en: Downloading %1
lt: Atsiunčiamas %1

en: Enable Javascript
lt: Įgalinti Javascript

en: Enclosure
lt: Santrumpa

en: Expiry Age
lt: Senaties terminas

en: External Browsing
lt: Išorinis naršymas

en: Fe&tch All Feeds
lt: &Atsiųsti visų kanalų naujienas

en: Fee&d
lt: K&analas

en: Feed &URL:
lt: Kanalo &URL:

en: Feed Properties
lt: Kanalo savybės

en: Feed added:
     %1
lt: Pridėtas naujienų kanalas:
     %1

en: Feed file not found on remote server
lt: Kanalų failas nutolusiame serveryje nerastas

en: Feed found, downloading...
lt: Kanalas rastas, atsiunčiama...

en: Feed list was deleted
lt: Kanalų sąrašas ištrintas

en: Feed not found from %1.
lt: Kanalas šaltinyje %1 nerastas.

en: Feed readers provide a convenient way to browse different kinds of content, including news, blogs, and other content from online sites. Instead of checking all your favorite web sites manually for updates, Akregator collects the content for you.
lt: Naujienų skaitytuvė leidžia patogiai naršyti įvairiausią turinį, įskaitant naujienų puslapius, tinklaraščius ir kitą žiniatinklio turinį. Tam kad nereikėtų rankiniu būdu vis tikrinti, ar neatsinaujino mėgstamos internetinės svetainės, Akregator jų turinį Jums pateikia vienoje vietoje.

[ctx: Feedlist's column header]
en: Feeds
lt: Kanalai

[ctx: Feedlist's column header]
en: Total
lt: Viso

[ctx: Feedlist's column header]
en: Unread
lt: Neskaitytų

en: Feeds
lt: Kanalai

en: Feeds added:
     %1
lt: Pridėti naujienų kanalai:
     %1

en: Fetch aborted
lt: Atsiuntimas nutrauktas

en: Fetch all fee&ds on startup
lt: Ti&krinti kanalų naujienas įjungimo metu

en: Fetch all feeds every %1 minutes.
lt: Atsiųsti visų kanalų naujienas kas %1 minutę.

en: Fetch completed
lt: Atsiuntimas baigtas

en: Fetch error
lt: Atsiuntimo klaida

en: Fetch feedlist on startup.
lt: Atsiųsti naujienų sąrašą įsijungiant

en: Fetch feeds every:
lt: Atsiųsti naujienas kas:

en: Fetch on startup
lt: Atsiųsti naujienas įsijungiant

en: Fetching Feeds...
lt: Atsiunčiami kanalai...

en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
lt: Pirmo (paprastai vertikalaus) skirtuko dydžiai.

en: Fixed font:
lt: Pastovaus pločio šriftas:

en: Folder name:
lt: Aplanko pavadinimas:

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Former maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

en: Gentoo Ebuild
lt: Gentoo Ebuildas

en: Go Down in Tree
lt: Eiti medžiu žemyn

en: Go Left in Tree
lt: Eiti medžiu kairėn

en: Go Right in Tree
lt: Eiti medžiu dešinėn

en: Go Up in Tree
lt: Eiti medžiu aukštyn

en: Go to Bottom of Tree
lt: Eiti į medžio apačią

en: Go to Top of Tree
lt: Eiti į medžio viršūnę

en: Handbook
lt: Žinynas

en: Hide Read Feeds
lt: Slėpti skaitytus kanalus

en: Hide feeds with no unread articles
lt: Slėpti kanalus, kuriuose nėra neperskaitytų straipsnių

en: Hide main window on startup
lt: Paleidus slėpti pagrindinį programos langą

en: Hides feeds with no unread articles
lt: Paslepia kanalus, kuriuose nėra neperskaitytų straipsnių

en: Hour | Hours
lt[0]: Valandą
lt[1]: Valandas
lt[2]: Valandų
lt[3]: Valandą

en: Icons
lt: Ženkliukai

[ctx: Important articles filter]
en: Important
lt: Svarbus

en: Imported Feeds
lt: Importuoti kanalai

en: Imported Folder
lt: Importuotas aplankas

en: Imported folder name:
lt: Importuoto aplanko pavadinimas:

en: Insomnia
lt: Nemiga

en: Interval for autofetching
lt: Automatinio naujienų atsiuntimo intervalas

en: Interval for autofetching in minutes.
lt: Automatinio naujienų atsiuntimo intervalas minutėmis.

en: KDE Dot News
lt: KDE Dot naujienos

en: Keep All Articles
lt: Saugoti visus straipsnius

en: Keep Enabled
lt: Laikyti įjungtą

en: Left mouse click:
lt: Spragtelėjimas kairiu pelės mygtuku:

en: Limit Number of Articles
lt: Riboti straipsnių skaičių

en: Limit archi&ve to:
lt: Riboti archy&vą:

en: Limit feed archi&ve size to:
lt: Apriboti kanalų archy&vo dydį iki:

[ctx: Limit feed archive size to:]
en:  article |  articles
lt[0]:  straipsnio
lt[1]:  straipsnių
lt[2]:  straipsnių
lt[3]:  straipsnio

en: Limit the number of articles in a feed
lt: Riboti straipsnių skaičių kanale

en: Load the &full website when reading articles
lt: Skaitant straipsnį atsiųsti visą svetainę

en: Loading canceled
lt: Įkėlimas atšauktas

en: Loading completed
lt: Įkėlimas užbaigtas

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Ma&rk All Feeds as Read
lt: Žymė&ti visus kanalus skaitytais

en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Malware
lt: Kenkimo programinė įranga

en: Mar&k articles as read when they arrive
lt: Straipsniui atėjus iš &karto žymėti jį skaitytu

en: Mar&k selected article read after
lt: Žymėti &nurodytą straipsnį skaitytu po

en: Mark &all feeds as read on startup
lt: Žymė&ti visus kanalus skaitytais įjungimo metu

en: Mark Article as Read
lt: Pažymėti straipsnį kaip perskaitytą

en: Mark Article as Unread
lt: Pažymėti straipsnį kaip neperskaitytą

en: Mark all feeds as read on startup
lt: Įsijungiant žymė&ti visus kanalus skaitytais

en: Mark all feeds as read on startup.
lt: Įsijungiant žymė&ti visus kanalus skaitytais.

en: Mark as Important
lt: Žymėti svarbiu

en: Mark as Read
lt: Pažymėti kaip skaitytą

en: Mark as Unread
lt: Pažymėti kaip neskaitytą

en: Mark selected article as new
lt: Žymėti pasirinktą straipsnį nauju

en: Mark selected article as read
lt: Žymėti pasirinktą straipsnį skaitytu

en: Mark selected article as unread
lt: Žymėti pasirinktą straipsnį perskaitytu

[ctx: Mark selected article read after]
en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundės
lt[1]:  sekundžių
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundės

en: Medium font size:
lt: Vidutinis šrifto dydis:

en: Middle mouse click:
lt: Spragtelėjimas viduriniu pelės mygtuku:

en: Minimum font size:
lt: Minimalus šrifto dydis:

en: Minute | Minutes
lt[0]: Minutę
lt[1]: Minutes
lt[2]: Minučių
lt[3]: Minutę

en: Misc
lt: Kita

en: Move Node Down
lt: Kelti elementą žemyn

en: Move Node Left
lt: Stumti elementą kairėn

en: Move Node Right
lt: Stumti elementą dešinėn

en: Move Node Up
lt: Kelti elementą aukštyn

en: Mute
lt: Nutildyti

en: N&ext Unread Feed
lt: Kitas &neskaitytas kanalas

en: Ne&w Folder...
lt: &Naujas aplankas...

en: Ne&xt Unread Article
lt: &Kitas neskaitytas straipsnis

en: Network
lt: Tinklas

en: Networking is available now.
lt: Tinklas dabar yra pasiekiamas.

en: Networking is not available.
lt: Tinklas nepasiekiamas.

[ctx: New articles filter]
en: New
lt: Naujas

en: New articles:
lt: Nauji straipsniai:

en: No result found
lt: Nieko nerasta

en: Node or destination folder not found
lt: Nerastas elementas arba paskirties aplankas

en: Notify when new articles arri&ve
lt: Pranešti, kai &atvyksta nauji straipsniai

en: Number of articles to keep per feed.
lt: Straipsnių skaičiaus kanale riba

en: Number of concurrent fetches
lt: Vienu metu veikiančių atsiuntimų skaičius

en: OPML Parsing Error
lt: OPML sintaksės analizavimo klaida

en: Open In Background Tab
lt: Atverti foninėje kortelėje

en: Open In External Browser
lt: Atverti išorinėje naršyklėje

en: Open Link in External &Browser
lt: Atverti nuorodą išorinėje naršyklėje

en: Open Link in External Browser
lt: Atverti nuorodą išorinėje naršyklėje

en: Open Link in New &Tab
lt: Atverti nuorodą naujoje kortelėje

en: Open a link which would normally open in a new window (external browser) in a new tab instead
lt: Atverti nuorodą, kuri paprastai atsiveria naujame lange (išorinėje naršyklėje), naujoje kortelėje

en: Open in Background Tab
lt: Atidaryti foninėje kortelėje

en: Open in External Browser
lt: Atverti išorinėje naršyklėje

en: Open in Tab
lt: Atverti kortelėje

en: Open links in new tab instead of in new window
lt: Atverti nuorodas naujoje kortelėje, o ne naujame lange

en: Opening Feed List...
lt: Atveriamas kanalų sąrašas...

en: Planet KDE
lt: KDE Planeta

en: Pre&vious Unread Article
lt: &Ankstesnis neskaitytas straipsnis

en: Prev&ious Unread Feed
lt: Ank&stesnis neskaitytas kanalas

en: Read Error
lt: Skaitymo klaida

en: Reload All Tabs
lt: Iš naujo įkelti visas korteles

en: Remove &Important Mark
lt: Naikinti žymę „&Svarbus“

en: Remove Important Status
lt: Naikinti žymę „Svarbus“

en: Reset search bar when changing feeds
lt: Išvalyti paieškos juostą persijungiant į kitą kanalą

en: Resets the quick filter when changing feeds.
lt: Išvalo greitą filtrą keičiant kanalą.

en: Restore Session
lt: Atstatyti sesiją

en: Sans serif font:
lt: Sans serif šriftas:

en: Save Image On Disk...
lt: Įrašyti paveikslą į diską...

en: Save an unlimited number of articles.
lt: Išsaugoti neribotą straipsnių skaičių

en: Search articles...
lt: Ieškoti straipsnių...

en: Search articles...<%1>
lt: Ieškoti straipsnių...<%1>

en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
lt: Antro (paprastai horizontalaus) skirtuko dydžiai.

en: Security
lt: Saugumas

en: Select Next Tab
lt: Pažymėti kitą kortelę

en: Select Previous Tab
lt: Pažymėti ankstesnę kortelę

en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite būti informuoti, kai atsiranda nauji straipsniai

en: Send &File...
lt: Siųsti &failą...

en: Send &Link Address...
lt: Siųsti nuo&rodą...

en: Send File Address
lt: Siųsti nuorodą į failą...

en: Send Link Address
lt: Siųsti nuorodą...

en: Send the Html Page of Article
lt: Siųsti straipsnio HTML puslapį

en: Send the URL of the article
lt: Siųsti straipsnio URL nuorodą

en: Serif font:
lt: Serif šriftas:

en: Set Focus to Quick Search
lt: Nustatyti fokusavimą greitai paieškai

en: Show Quick Filter
lt: Rodyti greito filtro juostą

en: Show Quick Filter Bar
lt: Rodyti greito filtro juostą

en: Show Unread In Taskbar
lt: Neskaitytus rodyti užduočių juostoje

en: Show close button on each tab
lt: Ant kiekvienos kortelės rodyti uždarymo mygtuką

en: Show close buttons on tabs
lt: Rodyti ant kortelių uždarymo mygtukus

en: Show close buttons on tabs instead of icons
lt: Rodyti ant kortelių uždarymo mygtukus, o ne ženkliukus

en: Show tra&y icon
lt: Rodyti sistemos &dėklo ženkliuką

en: Show tray icon
lt: Rodyti sistemos dėklo ženkliuką

en: Show unread articles in Taskbar
lt: Neperskaitytus straipsnius rodyti užduočių juostoje

en: Sizes for first splitter
lt: Pirmo skirtuko dydis

en: Sizes for second splitter
lt: Antro skirtuko dydžiai.

en: Speak Text
lt: Balsu perskaityti tekstą

en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
lt: Nurodo, ar naudojami baliono tipo pranešimai.

en: Specifies if the tray icon is shown or not.
lt: Nurodo, ar rodoma yra dėklo ženkliukas.

en: Specifies if we show unread article in taskbar.
lt: Nurodo, ar rodyti neskaitytus straipsnius užduočių juostoje.

en: Standard font:
lt: Standartinis šriftas:

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Status Filter
lt: Būsenos filtras

en: Stores the last search line text
lt: Išsaugo paskutinės paieškos tekstą

en: Stores the last status filter setting
lt: Išsaugo paskutinę filtro reikšmę

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Text Filter
lt: Teksto filtras

en: Thank you, The Akregator Team
lt: Ačiū Jums, Akregator komanda

en: The feed to be listed was already removed.
lt: Kanalas, kuris turėjo būti parodytas, jau pašalintas.

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
lt: Nepavyko nuskaityti failo %1, patikrinkite, ar jis tikrai egzistuoja ir ar šis naudotojas turi teisę jį skaityti.

en: The network is broken.
lt: Tinklo ryšio klaida.

en: The url %1 is not valid.
lt: URL %1 nėra tinkamas

en: There are no unread articles
lt: Nėra neperskaitytų straipsnių

en: This option allows user to specify custom user-agent string instead of using the default one. This is here because some proxies may interrupt the connection because of having "gator" in the name.
lt: Ši parinktis leidžia nustatyti savitą agento eilutę, o ne naudoti standartinę. Tai yra čia dėl to, kad kai kurie įgaliotieji serveriai gali pertraukti ryšį, jei yra „gator“ pavadinime.

en: This web site is a malware, do you want to continue to show it?
lt: Ši svetainė kenksminga, tikrai norite ją atverti?

en: Timeout on remote server
lt: Nutolusi darbo stotis per ilgai neatsako

en: Tons of bug fixes
lt: Būrys pataisymų

en: U&se a custom update interval
lt: Naudoti &savo atskirą atnaujinimo intervalą

en: Unknown host
lt: Nežinoma stotis

en: Unmute
lt: Įjungti garsą

[ctx: Unread articles filter]
en: Unread
lt: Neskaitytas

en: Unread articles:
lt: Neskaityti straipsniai:

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Update ever&y:
lt: A&tnaujinti kas:

en: Use &notifications for all feeds
lt: &Pranešinėti apie visus kanalus

en: Use &this command:
lt: &Naudoti šią komandą:

en: Use HTML Cache
lt: Naudoti HTML podėlį

en: Use KDE web browser when opening in external browser.
lt: Naudoti KDE naršyklę, atidarant išorinę naršyklę

en: Use custom colors
lt: Nurodyti savo spalvas

en: Use default KDE web browser
lt: Naudoti numatytąją KDE žiniatinklio naršyklę

en: Use default web &browser
lt: Naudoti nu&matytą naršyklę

en: Use interval fetching
lt: Periodiškai atsiųsti

en: Use notifications
lt: Naudoti pranešimus

en: Use the &browser cache (less network traffic)
lt: Naudoti naršyklės krepšį (reikės mažiau tinklo pralaidumo)

en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
lt: Atsiunčiant straipsnius naudoti bendrą KDE HTML krepšį (kad būtų išvengta bereikalingo tinklo pralaidumo švaistymo). Išjunkite tik kai tikrai reikia.

en: Use the specified command when opening in external browser.
lt: Naudoti nurodytą komandą, atidarant straipsnį išorinėje naršyklėje

en: Use this command:
lt: Naudoti šią komandą:

en: Verify URLs using Google's Safe Browsing API
lt: URL tikrinti naudojant Google saugaus naršymo API

en: View Mode
lt: Žiū&rėjimo būdas

en: We hope that you will enjoy Akregator.
lt: Tikimės, kad Jums Akregator patiks.

en: Webengine Plugins
lt: Internetinių variklių papildiniai

en: What the click with left mouse button should do.
lt: Ką turi daryti kairiojo pelės mygtuko spragtelėjimas.

en: What the click with middle mouse button should do.
lt: Ką turi daryti vidurinio pelės mygtuko spragtelėjimas.

en: When adding feeds, place them in this group
lt: Pridedant kanalus, jungti juos prie šitos grupės

en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
lt: Kai šį parinktis įjungta, straipsniai, kuriuos jūs pažymėjote kaip svarbius, nebus pašalinti net kai jų amžius bus didesnis nei senaties terminas arba jei straipsnių skaičius kanale bus viršytas.

en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
lt: Ar palaukti, prieš žymint parinktą straipsnį perskaitytu.

en: Write Error
lt: Rašymo klaida

en: You can view multiple articles in several open tabs.
lt: Galite peržiūrėti kelis straipsnius keliose atvertose kortelėse

[ctx: as in: mark as new]
en: &New
lt: &Nauju

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
lt: &Skaitytu

[ctx: as in: mark as unread]
en: &Unread
lt: N&eskaitytu

[ctx: error message window caption]
en: XML Parsing Error
lt: XML sintaksės analizavimo klaida

[ctx: global settings]
en: Global
lt: Globalūs

[ctx: never fetch new articles]
en: Never
lt: Niekada
