eom 1.25.0 - en to lt translation catalogue (332 entries)

en:  (invalid Unicode)
lt:  (neteisingas Unikodas)

en: %.1f (35mm film)
lt: %.1f (35mm juostelė)

en: %.1f (lens)
lt: %.1f (lęšis)

en: %a, %d %B %Y
lt: %Y %B %d (%a)

en: %a, %d %B %Y  %X
lt: %Y %B %d (%a) %X

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
lt[0]: %i × %i pikselio
lt[1]: %i × %i pikselių
lt[2]: %i × %i pikselių
lt[3]: %i × %i pikselio

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
lt[0]: %i × %i pikselis  %s    %i%%
lt[1]: %i × %i pikseliai  %s    %i%%
lt[2]: %i × %i pikselių  %s    %i%%
lt[3]: %i × %i pikselių  %s    %i%%

en: <b>%f:</b> original filename
lt: <b>%f:</b> pradinis failo vardas

en: <b>%n:</b> counter
lt: <b>%n:</b> skaitiklis

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
lt: „%s“ šiukšlinė nerasta. Ar norite šį paveikslą ištrinti negrįžtamai?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
lt: Reikšmė didesnė už 0 nurodo kiek sekundžių paveikslas išlieka ekrane iki parodomas kitas. Nulis – išjungti automatinį naršymą.

en: About Eye of MATE
lt: Apie Eye of MATE

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: Active plugins
lt: Aktyvūs įskiepiai

en: All Files
lt: Visi failai

en: All Images
lt: Visi paveikslai

en: Allow zoom greater than 100% initially
lt: Leisti pradžioje didesnį mastelį negu 100%

en: Aperture
lt: Diafragma

en: Aperture Value:
lt: Diafragmos reikšmė:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
lt: Ar tikrai norite perkelti
    „%s“ į šiukšlinę?

en: Are you sure you want to move
    the %d selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti
    %d pasirinktą paveikslą į šiukšlinę?
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti
    %d pasirinktus paveikslus į šiukšlinę?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti
    %d pasirinktų paveikslų į šiukšlinę?
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti
    %d pasirinktą paveikslą į šiukšlinę?

en: As _background
lt: Kaip _fonas

en: As check _pattern
lt: Kaip lan_guotas raštas

en: As custom c_olor:
lt: Kaip pasirinktinė s_palva:

en: As custom color:
lt: Kaip pasirinktinė spalva:

en: At least two file names are equal.
lt: Mažiausiai du failų pavadinimai yra vienodi.

en: Author:
lt: Autorius:

en: Automatic orientation
lt: Automatinė orientacija

en: Background
lt: Fonas

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Both
lt: Abu

en: Browse and rotate images
lt: Naršyti ir pasukti atvaizdus

en: Bytes:
lt: Baitai:

en: C_enter:
lt: C_entras:

en: Camera
lt: Kamera

en: Camera Model:
lt: Fotoaparato modelis:

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
lt: Keičia esamo lango paveikslų kolekcijos polangio matomumą

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
lt: Keičia esamo lango šoninio polangio matomumą

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
lt: Keičia būsenos juostos esamame lange matomumą

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
lt: Keičia įrankių juostos esamame lange matomumą

en: Choose a folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Close _without Saving
lt: Užverti _neįrašant

en: Close main window without asking to save changes.
lt: Užverti pagrindinį langą, neklausiant ar įrašyti pakeitimus.

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Color for Transparent Areas
lt: Skaidrių vietų spalva

en: Copy the selected image to the clipboard
lt: Kopijuoti pasirinktą paveikslą į iškarpinę

en: Copyright:
lt: Autorinės teisės:

en: Could not display help for Eye of MATE
lt: Nepavyko parodyti Eye of MATE žinyno

en: Could not load image '%s'.
lt: Nepavyko įkelti paveikslo „%s“.

en: Couldn't access trash.
lt: Nepavyko gauti prieigos prie šiukšlinės.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
lt: Nepavyko išskirti atminties JPEG failo įkėlimui

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
lt: Nepavyko sukurti laikino failo įrašymui: %s

en: Couldn't delete file
lt: Nepavyko ištrinti failo

en: Date
lt: Data

en: Date in statusbar
lt: Data būsenos juostoje

en: Date/Time:
lt: Data/laikas:

en: Delay in seconds until showing the next image
lt: Delsa prieš parodant kitą paveikslą

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Destination folder:
lt: Paskirties aplankas:

en: Details
lt: Detalės

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are checked, color and none. If color is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
lt: Nustato kaip turėtų būti nurodomas skaidrumas. Teisingos vertės yra languotas raštas, spalva ir niekaip. Jei pasirinkta spalva, tuomet praeinamos spalvos raktas nustato naudojamos spalvos vertę.

en: Disable image collection
lt: Išjungti paveikslų kolekciją

en: EXIF not supported for this file format.
lt: Šiam failo formatui EXIF nepalaikomas.

en: E_xpand images to fit screen
lt: Ište_mpti atvaizdus, kad užpildytų ekraną

en: East
lt: Rytų

en: Edit Image
lt: Redaguoti paveikslą

en: Edit the application toolbar
lt: Keisti programos įrankių juostą

en: Edit the current image using %s
lt: Redaguoti esamą paveikslą naudojant %s

en: Enlarge the image
lt: Padidinti paveikslą

en: Error launching appearance preferences dialog:
lt: Klaida, paleidžiant išvaizdos nustatymų dialogą:

en: Error on deleting image %s
lt: Trinant paveikslą %s įvyko klaida

en: Error printing file:
    %s
lt: Klaida spausdintant failą:
    %s

en: Exposure
lt: Išlaikymas

en: Exposure Time:
lt: Išlaikymo laikas:

en: External program to use for editing images
lt: Paveikslų redagavimui skirta išorinė programa

en: Extrapolate Image
lt: Ekstrapoliuoti paveikslą

en: Eye of MATE Image Viewer
lt: Eye of MATE paveikslų žiūryklė

en: Eye of MATE Preferences
lt: Eye of MATE nustatymai

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
lt: Eye of MATE nepavyko pagal failo vardą nustatyti palaikomo įrašomo failo formato.

en: Eye of MATE is a simple graphics viewer for the MATE Desktop Environment.
lt: Eye of MATE yra paprasta grafikos žiūryklė, skirta MATE darbalaukio aplinkai.

en: Eye of MATE is a simple viewer for browsing images on your computer. Once an image is loaded, you can zoom and rotate the image, and also view subsequent images in the directory the image was loaded from.
lt: Eye of MATE yra paprasta paveikslų žiūryklė, skirta naršyti po paveikslus jūsų kompiuteryje. Kai įkeliamas paveikslas, galite ji didinti/mažinti, pasukti, o taip pat žiūrėti kitus paveikslus esančius tame pačiame įkelto paveikslo kataloge.

en: File Name Preview
lt: Failų pavadinimų peržiūra

en: File Path Specifications
lt: Failų kelio specifikacijos

en: File Size
lt: Failo dydis

en: File format is unknown or unsupported
lt: Failo formatas nežinomas arba nepalaikomas

en: Filename format:
lt: Failo vardo formatas:

en: Fit
lt: Taikyti

en: Fit the image to the window
lt: Pritaikyti paveikslo dydį langui

en: Flash:
lt: Blykstė:

en: Flip _Horizontal
lt: Apversti _horizontaliai

en: Flip _Vertical
lt: Apversti _vertikaliai

en: Focal Length
lt: Židinio nuotolis

en: Focal Length:
lt: Židinio nuotolis:

en: Folder
lt: Aplankas

en: Fullscreen with double-click
lt: Viso ekrano veiksena dvikarčiu spustelėjimu

en: GPS Data
lt: GPS duomenys

en: General
lt: Bendra

en: Go to a random image of the collection
lt: Rodyti atsitiktinį rinkinio paveikslą

en: Go to the first image of the collection
lt: Rodyti pirmąjį rinkinio paveikslą

en: Go to the last image of the collection
lt: Rodyti paskutinįjį rinkinio paveikslą

en: Go to the next image of the collection
lt: Rodyti kitą rinkinio paveikslą

en: Go to the previous image of the collection
lt: Rodyti ankstesnį rinkinio paveikslą

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Help on this application
lt: Šios programos žinynas

en: Horizontal
lt: Horizontaliai

en: ISO Speed Rating:
lt: ISO greičio dydis:

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
lt: Jei įjungta ir aktyviame lange nėra įkelta paveikslų, failų parinkiklis rodys naudotojo paveikslų aplanką naudodamas XDG specialius naudotojų aplankus. Jei išjungta arba paveikslų aplankas nesukonfigūruotas, rodys darbinį katalogą.

en: If activated, Eye of MATE won't ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
lt: Jei įjungta, Eye of MATE neklaus patvirtinimo prieš perkeliant paveikslus į šiukšlinę. Bus klausiama patvirtinimo, jei bent vienas iš failų negali būti perkeltas į šiukšlinę, todėl bus ištrintas.

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
lt: Jei įjungta, išsamus metaduomenų sąrašas savybių dialoge bus perkeltas į atskirą puslapį dialoge. Toks dialogas turėtų būti patogesnis naudoti mažame ekrane, pvz. internetiniuose kompiuteriuose. Jei išjungta, metaduomenys bus rodomi „Metaduomenų“ puslapyje.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
lt: Jeigu skaidrumo raktas turi vertę COLOR, tada šis raktas nurodo spalvą kuri naudojama skaidrumui nustatyti.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
lt: Jei įjungta, fono spalva bus naudojama plotui už paveikslo užpildyti. Jei išjungta, naudojama GTK+ tema nustatys užpildymo spalvą.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
lt: Jeigu ši reikšmė nustatyta į NEIGIAMĄ, maži paveikslai nebus ištempti tam, kad tilptų į ekraną.

en: If you don't save, all your changes will be lost.
lt: Jei neįrašysite, visi jūsų atlikti pakeitimai bus prarasti.

en: If you don't save, your changes will be lost.
lt: Jei neįrašysite, jūsų atlikti pakeitimai bus prarasti.

en: Image
lt: Paveikslas

en: Image Data
lt: Paveikslo duomenys

en: Image Enhancements
lt: Atvaizdo pagerinimai

en: Image Properties
lt: Atvaizdo savybės

en: Image Settings
lt: Paveikslo nustatymai

en: Image Taking Conditions
lt: Paveikslų darymo sąlygos

en: Image View
lt: Paveikslo rodinys

en: Image Zoom
lt: Paveikslo mastelis

en: Image collection pane position.
lt: Paveikslų kolekcijos polangio vieta

en: Image loading failed.
lt: Nepavyko įkelti paveikslo.

en: In
lt: Didinti

en: Inches
lt: Colių

en: Interpolate Image
lt: Interpoliuoti paveikslą

en: Keywords:
lt: Raktažodžiai:

en: Leave Fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Left
lt: Kairėje

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
lt: Įjungtų įskiepių sąrašas. Jame nėra aktyvių įskiepių „vietos“. Norėdami gauti nurodyto įskiepio „vietą“, žiūrėkite .eom-plugin failą.

en: Location:
lt: Vieta:

en: Loop through the image sequence
lt: Rodyti ciklišką paveikslų seką

en: Maker Note
lt: Kūrėjo pastabos

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
lt: _Slėpti

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Metering
lt: Matavimas

en: Metering Mode:
lt: Matavimo veiksena:

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Mirror the image horizontally
lt: Atspindėti paveikslą horizontaliai

en: Mirror the image vertically
lt: Atspindėti paveikslą vertikaliai

en: Move the selected image to the trash folder
lt: Perkelti pasirinktą paveikslą į šiukšlinę

en: Move the selected item on the toolbar
lt: Perkelti pasirinktą elementą į įrankių juostą

en: Move to _Trash
lt: Perkelti į ši_ukšlinę

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: No image loaded.
lt: Neįkeltas joks paveikslas.

en: No images found in '%s'.
lt: „%s“ paveikslų nerasta.

en: None
lt: Nėra

en: Normal
lt: Normalus

en: North
lt: Šiaurės

en: Open Containing _Folder
lt: Atverti talpinantį _aplanką

en: Open Folder
lt: Atverti aplanką

en: Open Image
lt: Atverti paveikslą

en: Open _with
lt: Atverti _su

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Open in fullscreen mode
lt: Atverti viso ekrano veiksenoje

en: Open in slideshow mode
lt: Atverti skaidrių rodymo veiksenoje

en: Open the selected image with a different application
lt: Atverti pažymėtą paveikslą su kita programa

en: Opening image "%s"
lt: Atveriamas paveikslas „%s“

en: Options
lt: Parametrai

en: Other
lt: Kitos

en: Out
lt: Mažinti

en: Page Setup
lt: Puslapio sąranka

en: Pause Slideshow
lt: Stabdyti skaidrių rodymas

en: Pause or resume the slideshow
lt: Stabdyti arba pratęsti skaidrių rodymą

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
lt: Bandykite kitą failo plėtinį, pvz., .png arba .jpg.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Position
lt: Pozicija

en: Prefere_nces
lt: _Nustatymai

en: Preferences for Eye of MATE
lt: Eye of MATE nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Print the selected image
lt: Spausdinti pažymėtą paveikslą

en: Prope_rties
lt: Sa_vybės

en: Properties
lt: Savybės

en: Question
lt: Klausimas

en: Randomize the image sequence
lt: Paveikslų seką sudaryti atsitiktinai

en: Reload Image
lt: Įkelti iš naujo

en: Reload current image
lt: Įkelti iš naujo esamą atvaizdą

en: Remove the selected item from the toolbar
lt: Pašalinti pasirinktą elementą iš įrankių juostos

en: Remove the selected toolbar
lt: Pašalinti pasirinktą įrankių juostą

en: Rename from:
lt: Pervadinti iš:

en: Replace spaces with underscores
lt: Pakeisti tarpus pabraukimais

en: Right
lt: Dešinėje

en: Rotate Counterc_lockwise
lt: Pasukti prieš _laikrodžio rodyklę

en: Rotate the image 90 degrees to the left
lt: Pasukti paveikslą 90 laipsnių į kairę

en: Rotate the image 90 degrees to the right
lt: Pasukti paveikslą 90 laipsnių į dešinę

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: Norėdami pamatyti komandų eilutės parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.

en: S_elect the images you want to save:
lt: _Pasirinkite paveikslus, kuriuos norite įrašyti:

en: S_lideshow
lt: S_kaidrių rodymas

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

en: Save Image
lt: Įrašyti paveikslą

en: Save _As
lt: Įrašyti k_aip

en: Save _As…
lt: Įrašyti k_aip…

en: Save changes in currently selected images
lt: Įrašyti pažymėtų paveikslų pakeitimus

en: Save changes to image "%s" before closing?
lt: Įrašyti paveikslo „%s“ pakeitimus prieš užveriant?

en: Save the selected images with a different name
lt: Įrašyti pažymėtus paveikslus kitu pavadinimu

en: Saving image "%s" (%u/%u)
lt: Įrašomas paveikslas „%s“ (%u/%u)

en: Saving image locally…
lt: Paveikslas įrašomas vietiniame diske…

en: Scroll wheel zoom
lt: Slinkties ratuko mastelis

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Sequence
lt: Seka

en: Set as _Desktop Background
lt: Nustatyti kaip _darbalaukio foną

en: Set the selected image as the desktop background
lt: Nustatyti pasirinktą paveikslą kaip darbalaukio foną

en: Show the application's version
lt: Rodyti programos versiją

en: Show the current image in fullscreen mode
lt: Rodyti pasirinktą paveikslą viso ekrano veiksenoje

en: Show the folder which contains this file in the file manager
lt: Rodyti failų tvarkytuvėje aplanką, kuriame yra šis failas

en: Show the image at its normal size
lt: Rodyti paveikslą normaliu dydžiu

en: Show the properties and metadata of the selected image
lt: Rodyti pasirinkto paveikslo savybes ir metaduomenis

en: Show “_%s”
lt: Rodyti „_%s“

en: Show/Hide the image collection pane scroll buttons.
lt: Rodyti/slėpti paveikslų kolekcijos polangio slinkties mygtukus.

en: Show/Hide the image collection pane.
lt: Rodyti/slėpti paveikslų kolekcijos polangį.

en: Show/Hide the window side pane.
lt: Rodyti/slėpti lango šoninį polangį.

en: Show/Hide the window statusbar.
lt: Rodyti/slėpti lango būsenos juostą.

en: Show/Hide the window toolbar.
lt: Rodyti/slėpti lango įrankių juostą.

en: Shrink the image
lt: Sumažinti paveikslą

en: Side _Pane
lt: Šoninis _polangis

en: Simple image viewer
lt: Paprasta paveikslų žiūryklė

en: Size
lt: Dydis

en: Slideshow
lt: Skaidrių rodymas

en: Smooth images when zoomed-_in
lt: _Didinant glotninti paveikslą

en: Smooth images when zoomed-_out
lt: _Mažinant glotninti paveikslą

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
lt: Kai kurių pasirinktų paveikslų negalima perkelti į šiukšlinę, tad jie bus ištrinti negrįžtamai. Ar tikrai norite tęsti?

en: South
lt: Pietų

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
lt: Paleisti naują egzempliorių užuot naudojus jau paleistą

en: Start a slideshow view of the images
lt: Rodyti paveikslus kaip skaidrių rodymą

en: Start counter at:
lt: Paleisti skaitliuką nuo:

en: T_oolbar
lt: Įr_ankinė

en: Tag
lt: Žyma

en: Taken on
lt: Fotografuota

en: Temporary file creation failed.
lt: Laikino failo sukūrimas nepavyko.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
lt: Spalva, naudojama plotui už paveikslo užpildyti. Jei fono spalva nenurodyta, ji yra nustatoma iš naudojamos GTK+ temos.

en: The desktop file name (including the ".desktop") of the application to use for editing images (when the "Edit Image" toolbar button is clicked). Set to the empty string to disable this feature.
lt: Programos, kuri bus naudojama paveikslų redagavimui (kuomet įrankių juostoje bus nuspaudžiamas mygtukas "Redaguoti paveikslą") darbalaukio failo pavadinimas (įskaitant ".desktop"). Palikite tuščią eilutę, norėdami išjungti šią funkciją.

en: The given locations contain no images.
lt: Nurodytose vietose paveikslų nėra.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
lt: Paveikslas „%s“ pakeistas kitos programos.
    Ar norite įkelti jį iš naujo?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
lt: Paveikslas „%s“ nustatytas kaip darbalaukio fonas.
    Ar norite pakeisti jo išvaizdą?

en: The image whose printing properties will be set up
lt: Paveikslas, kurio spausdinimo nustatymai bus keičiami

en: The information for the page where the image will be printed
lt: Informacija apie puslapį, kuriame bus spausdinamas paveikslas

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
lt: Daugiklis taikomas naudojant pelės slinkties ratuką mastelio keitimui. Ši reikšmė apibrėžia mastelio žingnį naudojama kiekvienam slinkties įvykiui. Pavyzdžiui, 0.05 – 5% mastelio didėjimas su kiekvienu slinkties įvykiu, o 1.00 – 100%.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
lt[0]: Yra %d paveikslas, turintis neįrašytų pakeitimų. Įrašyti pakeitimus prieš užveriant?
lt[1]: Yra %d paveikslai, turintys neįrašytų pakeitimų. Įrašyti pakeitimus prieš užveriant?
lt[2]: Yra %d paveikslų, turinčių neįrašytų pakeitimų. Įrašyti pakeitimus prieš užveriant?
lt[3]: Yra %d paveikslas, turintis neįrašytų pakeitimų. Įrašyti pakeitimus prieš užveriant?

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Ši programa yra platinama tikintis, kad ji bus naudinga, tačiau NESUTEIKIANT JOKIŲ GARANTIJŲ; netgi numanomų PARDAVIMO arba TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI garantijų. Išsamesnę informaciją rasite GNU Bendrojoje Viešojoje licencijoje.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Ši programa yra laisvoji programinė įranga; galite ją platinti ir / arba modifikuoti GNU Bendrosios Viešosios Licencijos sąlygomis, paskelbtomis Laisvosios Programinės Įrangos Fondo; 2-osios arba (jūsų pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: Time
lt: Laikas

en: To:
lt: Į:

en: Toolbar Editor
lt: Įrankių juostos rengyklė

en: Transformation failed.
lt: Transformuoti nepavyko.

en: Transformation on unloaded image.
lt: Neįkelto paveikslo transformacija.

en: Transparency color
lt: Skaidrumo spalva

en: Transparency indicator
lt: Skaidrumo indikatorius

en: Transparent Parts
lt: Skaidrios dalys

en: Trash images without asking
lt: Mesti paveikslus į šiukšlinę, neklausiant

en: Type
lt: Tipas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Undo the last change in the image
lt: Atšaukti paskutinį paveikslo pakeitimą

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Use "%s" to open the selected image
lt: Atverti pasirinktą paveikslą su „%s“

en: Use a custom background color
lt: Naudoti pasirinktąją fono spalvą

en: Value
lt: Reikšmė

en: Vertical
lt: Vertikaliai

en: Viewing a slideshow
lt: Rodoma pateiktis

en: West
lt: Vakarų

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
lt: Ar failų parinkiklis turėtų rodyti naudotojo paveikslų aplanką, jei neįkeltas joks paveikslas.

en: Whether the image collection pane should be resizable.
lt: Ar paveikslų kolekcijos polangis turi būti keičiamo dydžio.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
lt: Ar didinant mastelį, paveikslas turėtų būti ekstrapoliuotas. Taip gaunama prastesnė kokybė ir tai yra šiek tiek lėčiau už neekstrapoliuotus paveikslus.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
lt: Ar mažinant mastelį, paveikslas turėtų būti interpoliuotas. Taip gaunama geresnė kokybė, tačiau tai yra šiek tiek lėčiau už neinterpoliuotus paveikslus.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
lt: Ar paveikslas turėtų būti automatiškai paverstas atsižvelgiant į EXIF orientaciją.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
lt: Ar metaduomenų sąrašas savybių dialoge turėtų turėti savo puslapį.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
lt: Ar mastelio keitimui turėtų būti naudojamas slinkties ratukas.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
lt: Ar paveikslų seka turi būti rodoma nesibaigiančiu ciklu.

en: Whether the sequence of images should be shown in an random loop.
lt: Ar atvaizdų seka turi būti rodoma atsitiktinės sekos ciklu.

en: Width:
lt: Plotis:

en: XMP Other
lt: XMP kita

en: XMP Rights Management
lt: XMP teisių valdymas

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lt: Prie šios programos turėtų būti pridėta GNU Bendroji viešoji licencija; jeigu ne, kreipkitės į Laisvosios programinės įrangos fondą, 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, JAV.

en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

en: Zoom multiplier
lt: Mastelio daugiklis

en: [FILE…]
lt: [FAILAS...]

en: _About
lt: _Apie

en: _Automatic orientation
lt: _Automatinis pasukimas

en: _Best Fit
lt: _Geriausiai tinka

en: _Bottom:
lt: _Apačia:

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Delete Toolbar
lt: _Pašalinti įrankių juostą

en: _Do not ask again during this session
lt: _Daugiau neklausti šio seanso metu

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _First Image
lt: _Pirmas paveikslas

en: _Fullscreen
lt: _Visame ekrane

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Height:
lt: _Aukštis:

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Image
lt: _Paveikslas

en: _Image Collection
lt: _Kolekcija

en: _Last Image
lt: Pas_kutinis paveikslas

en: _Left:
lt: _Kairė:

en: _Loop sequence
lt: _Ciklinė seka

en: _Move on Toolbar
lt: _Perkelti į įrankių juostą

en: _Next
lt: _Kitas

en: _Next Image
lt: _Kitas paveikslas

en: _Normal Size
lt: _Normalus dydis

en: _Open Background Preferences
lt: _Atverti fono nustatymus

en: _Open…
lt: _Atverti...

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Previous Image
lt: _Ankstesnis paveikslas

en: _Print…
lt: S_pausdinti...

en: _Random Image
lt: _Atsitiktinis paveikslas

en: _Random sequence
lt: _Atsitiktinė seka

en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

en: _Remove from Toolbar
lt: _Pašalinti iš įrankių juostos

en: _Reset to Default
lt: _Atkurti numatytuosius

en: _Retry
lt: _Bandyti dar kartą

en: _Right:
lt: _Dešinė:

en: _Rotate Clockwise
lt: Pasukti pagal laik_rodžio rodyklę

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Scaling:
lt: _Didinimas:

en: _Statusbar
lt: _Būsenos juosta

en: _Switch image after:
lt: _Pakeisti paveikslą po:

en: _Toolbar
lt: Į_rankių juosta

en: _Tools
lt: Įr_ankiai

en: _Top:
lt: _Viršus:

en: _Undo
lt: Atša_ukti

en: _Unit:
lt: _Vienetai:

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Width:
lt: _Plotis:

en: _Zoom In
lt: _Didinti

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: as is
lt: kaip yra

en: image;viewer;JPEG;PNG;TIFF;SVG;MATE;photos;browse;thumbnails;rotate;
lt: paveiklsų;paveiksliukų;žiūryklė;JPEG;PNG;TIFF;SVG;MATE;nuotraukos;nuotraukų;naršyti;miniatiūros;pasukti;

en: pixel | pixels
lt[0]: pikselis
lt[1]: pikseliai
lt[2]: pikselių
lt[3]: pikselių

en: seconds
lt: sekundžių
