juk - en to lt translation catalogue (325 entries)

en: %1 Format
lt: %1 ir jo formatas

en: %1 to %2
lt: %1 į %2

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
lt: %1 ir jo parinktys

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
lt: JuK nepavyko atkurti garso failo<nl/><filename>%1</filename><nl/>dėl šios priežasties:<nl/><message>%2</message>

en: &Add
lt: &Pridėti

en: &Add category:
lt: &Pridėti kategoriją:

en: &Artist name:
lt: &Atlikėjo pavadinimas:

en: &Bitrate:
lt: Pralai&dumas:

en: &Comment:
lt: &Komentaras:

en: &Configure scrobbling...
lt: &Konfigūruoti "Scrobble" paslaugą...

en: &Delete
lt: &Ištrinti

en: &Delete Cover
lt: &Ištrinti viršelį

en: &Delete Covers
lt: &Ištrinti viršelius

en: &Delete files instead of moving them to the trash
lt: &Ištrinti failus, o ne perkelti į šiukšlinę

en: &Disable Random Play
lt: &Išjungti atsitiktinį atkūrimą

en: &Dock in System Tray
lt: Į&statyti į sistemos dėklą

en: &Empty Playlist...
lt: &Tuščias grojaraštis...

en: &File
lt: &Failas

en: &File Renamer...
lt: &Failų pervadinimo įrankis...

en: &Genre:
lt: Ža&nras:

en: &Guess Tag Information
lt: &Atspėti žymės informaciją

en: &Ignore this tag when renaming the file
lt: &Pervadinant failą, nepaisyti šios žymės

en: &Length:
lt: &Trukmė:

en: &Loop Playlist
lt: &Cikliškai kartoti atkūrimą

en: &Modify
lt: &Modifikuoti

en: &Multimedia keys
lt: &Multimedijos klavišai

en: &No keys
lt: &Jokių klavišų

en: &Play
lt: &Atkurti

en: &Player
lt: &Grotuvas

en: &Random Play
lt: &Atsitiktinis atkūrimas

en: &Remove
lt: Ša&linti

en: &Rename File
lt: Pe&rvadinti failą

en: &Rename...
lt: &Pervadinti...

en: &Resize Playlist Columns Manually
lt: &Rankiniu būdu keisti grojaraščio stulpelių dydį

en: &Save
lt: Į&rašyti

en: &Search Playlist...
lt: &Paieškos grojaraštis...

en: &Send to Trash
lt: &Siųsti į šiukšlinę

en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: &Show Columns
lt: &Rodyti stulpelius

en: &Standard keys
lt: &Standartiniai klavišai

en: &Stay in System Tray on Close
lt: &Užvėrus, išlikti sistemos dėkle

en: &Stop
lt: &Stabdyti

en: &Tag Guesser...
lt: Ž&ymių spėliojimas...

en: &Tagger
lt: Žy&mės

en: &View
lt: &Rodinys

en: &View Cover
lt: &Rodyti viršelį

en: &Year:
lt: &Metai:

en: 1 item | %1 items
lt[0]: 1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

en: <All Artists>
lt: <Visi atlikėjai>

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
lt[0]: Pažymėtas <b>1</b> failas.
lt[1]: Pažymėti <b>%1</b> failai.
lt[2]: Pažymėta <b>%1</b> failų.
lt[3]: Pažymėtas <b>%1</b> failas.

en: <br /><br /><i>Lyrics provided by <a href='%1'>LyricWiki</a></i>
lt: <br /><br /><i>Dainos žodžius pateikė <a href='%1'>LyricWiki</a></i>

en: <i>Loading...</i>
lt: <i>Įkeliama...</i>

en: <i>Lyrics are currently unavailable for %1 (no available lyrics provider)</i>
lt: <i>Šiuo metu nėra prieinami %1 dainos žodžiai (nėra prieinamų dainos žodžių teikėjų)</i>

en: <i>No file playing.</i>
lt: <i>Neatkuriamas joks failas.</i>

en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
lt: <qt><p>Jei šis langelis pažymėtas, failai bus <b>negrįžtamai šalinami</b>, o ne perkeliami į šiukšlinę.</p>
    
    <p><em>Atsargiai naudokite šią parinktį</em>: Daugelis failų sistemų negali patikimai atkurti ištrintų failų.</p></qt>

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
lt: <qt>Užvėrus pagrindinį langą, JuK veiks sistemos dėkle. Norėdami išjungti programą, "Failo" meniu naudokite elementą "Išjungti".</qt>

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
lt: <qt>Šie elementai bus <b>negrįžtamai ištrinti</b> iš jūsų standžiojo disko.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
lt: <qt>Šie elementai bus perkelti į šiukšlinę.</qt>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
lt: <span style='color:red'>Klaida gaunant dainos žodžius!</span>

[ctx: @title:window]
en: Album not Found
lt: Albumas nerastas

[ctx: @title:window]
en: Could not download cover art
lt: Nepavyko atsisiųsti viršelio iliustracijos

[ctx: @title:window]
en: Cover not Available
lt: Viršelis neprieinamas

en: About to delete selected files
lt: Ketinama ištrinti pasirinktus failus

en: Add Folder...
lt: Pridėti aplanką...

en: Add a new scheme
lt: Pridėti naują schemą

en: Add to Play Queue
lt: Pridėti į atkūrimo eilę

en: Album
lt: Albumas

en: Album &name:
lt: Albumo pavadi&nimas:

en: Album '%1' not found.
lt: Albumas "%1" nerastas.

en: Album Tag
lt: Albumo žymė

en: Album cover manager
lt: Albumų viršelių tvarkytuvė

en: Album:
lt: Albumas:

en: Albums
lt: Albumai

en: All Visible
lt: Visi matomi

en: Are you sure that you want to remove these items?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Are you sure you want to delete these covers?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šiuos viršelius?

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šiuos grojaraščius iš savo kolekcijos?

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Artist Tag
lt: Atlikėjo žymė

en: Artist:
lt: Atlikėjas:

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Assistant superhero, fixer of many things
lt: Pagalbinis super herojus, daugelio dalykų meistras

en: Author, chief dork and keeper of the funk
lt: Autorius, pagrindinis keistuolis ir jausmingos muzikos tvarkytojas

en: Automagic track data guessing, bugfixes
lt: Automatinis magiškas takelio duomenų spėliojimas, klaidų pataisymai

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
lt: Labai reikalingi žymių redaktoriaus klaidų pataisymai.

en: Bitrate
lt: Pralaidumas

en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: Changing Track Tags
lt: Takelio žymių keitimas

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
lt: Bendras įkvėpėjas MusicBrainz reikaluose

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Collection List
lt: Kolekcijų sąrašas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Configure Shortcuts
lt: Konfigūruoti sparčiuosius klavišus

en: Configure scrobbling...
lt: Konfigūruoti "Scrobble" paslaugą...

en: Copyright © 2002–2021, Scott Wheeler, Michael Pyne, and others
lt: Autorių teisės © 2002–2021, Scott Wheeler, Michael Pyne ir kiti

en: Could not delete these files
lt: Nepavyko ištrinti šių failų

en: Could not delete these files.
lt: Nepavyko ištrinti šių failų.

en: Could not move these files to the Trash
lt: Nepavyko perkelti šių failų į šiukšlinę

en: Could not save to file %1.
lt: Nepavyko įrašyti į failą %1.

en: Cover
lt: Viršelis

en: Cover Manager
lt: Viršelių tvarkytuvė

en: Cover fetched from <a href='https://last.fm/'>last.fm</a>.
lt: Viršelis gautas iš <a href='https://last.fm/'>last.fm</a>.

en: Cover found
lt: Viršelis rastas

en: Create Folder Playlist
lt: Sukurti aplanko grojaraštį

en: Create New Playlist
lt: Sukurti naują grojaraštį

en: Create Playlist From Selected Items...
lt: Sukurti grojaraštį iš pažymėtų elementų...

en: Create Search Playlist
lt: Sukurti paieškos grojaraštį

en: Currently used file name schemes
lt: Šiuo metu naudojamos failų pavadinimo schemos

en: DCOP interface
lt: DCOP sąsaja

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
lt: Ar norite pridėti šiuos elementus į dabartinį sąrašą, ar į kolekcijos sąrašą?

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
lt: Ar norite tuo pačiu ištrinti šiuos failus iš disko?

en: Do you want to save your changes to:
lt: Ar norite įrašyti pakeitimus į:

en: Docking in System Tray
lt: Įstatymas į sistemos dėklą

en: Downloading cover. Please Wait...
lt: Atsisiunčiamas viršelis. Palaukite...

en: Dynamic List
lt: Dinaminis sąrašas

en: Edit
lt: Taisyti

en: Edit '%1'
lt: Taisyti „%1“

en: Edit Search...
lt: Taisyti paiešką...

en: Edit Track Search
lt: Taisyti takelių paiešką

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enter example tags manually:
lt: Įvesti pavyzdines žymes rankiniu būdu:

en: Error
lt: Klaida

en: Error %1 when searching for cover:
    %2
lt: Klaida %1 ieškant viršelio:
    %2

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Example Tag Selection
lt: Pavyzdinių žymių pasirinkimas

en: Example Tags
lt: Pavyzdinės žymės

en: F&ile name:
lt: Fa&ilo pavadinimas:

en: FLAC and MPC support
lt: FLAC ir MPC palaikymas

en: Failed to download requested cover art: %1
lt: Nepavyko atsisiųsti užklaustos viršelio iliustracijos: %1

en: Fewer
lt: Mažiau

en: File Exists
lt: Failas jau yra

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: File Name (full path)
lt: Failo pavadinimas (pilnas kelias)

en: File Renamer
lt: Failų pervadinimo įrankis

en: File Renamer Configuration
lt: Failų pervadinimo įrankio konfigūracija

en: File Renamer Options
lt: Failų pervadinimo įrankio parinktys

en: File(s) to open
lt: Failas(-ai), kuriuos atverti

en: Folder List
lt: Aplankų sąrašas

[ctx: For save dialog, %1 is always .m3u]
en: Playlists (*%1)
lt: Grojaraščiai (*%1)

en: Friendly, neighborhood aRts guru
lt: Draugiškas, kaimyninis meno guru

en: From &File Name
lt: Iš &failo pavadinimo

en: From &Internet
lt: Iš &interneto

en: GStreamer port
lt: GStreamer realizavimas

en: Genre
lt: Žanras

en: Genre Tag
lt: Žanro žymė

en: Genre:
lt: Žanras:

en: Genres
lt: Žanrai

en: Get Cover From &File...
lt: Gauti viršelį iš &failo...

en: Get Cover From &Internet...
lt: Gauti viršelį iš &interneto...

en: Get example tags from this file:
lt: Gauti pavyzdines žymes iš šio failo:

en: Gimper of splash screen
lt: Prisistatymo lango kūrėjas

en: Global Shortcuts
lt: Visuotiniai spartieji klavišai

en: Global keybindings support
lt: Visuotinių klavišų susiejimų palaikymas

en: Guess Tag Information From &File Name
lt: Atspėti žymės informaciją iš &failo pavadinimo

en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
lt: Čia galite matyti šiuo metu sukonfigūruotas failų pavadinimo schemas, kurias įrašas "Atspėti žymės informaciją iš failo pavadinimo" naudoja dainos kontekstiniame meniu, kad išskleistų informaciją iš failo pavadinimo. Kiekvienoje eilutėje gali būti vienas iš šių vietaženklių:<ul>
    <li>%t: Pavadinimas</li>
    <li>%a: Atlikėjas</li>
    <li>%A: Albumas</li>
    <li>%T: Takelis</li>
    <li>%c: Komentaras</li>
    </ul>
    Pavyzdžiui, failo pavadinimo schema "[%T] %a - %t" atitiktų "[01] Jesus Culture - Love Has A Name", tačiau neatitiktų "(Jesus Culture) Love Has A Name". Antrajam pavadinimui turėtumėte naudoti schemą "(%a) %t".<p/>
    Turėkite omenyje, kad tvarka, kuria sąraše yra rodomos schemos yra svarbi, nes žymių spėliojimas eis per sąrašą nuo viršaus į apačią ir naudos pirmąją atitinkančią schemą.

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
lt: Čia galite pasirinkti grotuvo valdymui skirtus klavišus, kurie bus naudojami kaip visuotiniai spartieji klavišai

en: Hid&e
lt: &Slėpti

en: Hide Renamer Test Dialog
lt: Slėpti pervadinimo įrankio išbandymo dialogą

en: History
lt: Istorija

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
lt: Jei pažymėta, failai bus negrįžtamai šalinami, o ne perkeliami į šiukšlinę

en: Images (*.png *.jpg)
lt: Paveikslai (*.png *.jpg)

en: Import playlists
lt: Importuoti grojaraščius

en: Include in the &filename anyways
lt: Vis tiek įtraukti į &failo pavadinimą

en: Insert Category
lt: Įterpti kategoriją

en: Insert folder separator
lt: Įterpti aplanko skirtuką

en: JuK Docked
lt: JuK įstatytas

en: JuK can force the track used in a file name to have a minimum number of digits. You may want to do this for better sorting in file managers.
lt: JuK gali priversti failo pavadinime naudojama takelį turėti mažiau skaitmenų. To galite pageidauti, kad būtų lengviau rikiuoti failus failų tvarkytuvėse.

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
lt: JuK veikia įstatomoje veiksenoje
    Norėdami atkurti, naudokite kontekstinį
    meniu sistemos dėkle.

en: Jukebox and music manager by the KDE community
lt: Automatinis grotuvas ir muzikos tvarkytuvė pagal KDE bendruomenę

en: Jump to the currently playing item
lt: Peršokti prie šiuo metu atkuriamo elemento

en: KWallet is unavailable
lt: KWallet yra neprieinama

en: KWallet is unavailable, your Last.fm credentials will be stored without encryption.
lt: KWallet yra neprieinama, jūsų Last.fm prisijungimo duomenys bus laikomi be šifravimo.

en: Keep
lt: Palikti

en: Last.fm scrobbling support, lyrics, prepping for KDE Frameworks 5.
lt: Last.fm "Scrobble" paslaugos palaikymas, dainų žodžiai, paruošimas KDE Frameworks 5.

en: Length
lt: Trukmė

en: Login invalid.
lt: Prisijungimas neteisingas.

en: Login valid.
lt: Prisijungimas teisingas.

en: MPRIS2 Interface implementation.
lt: MPRIS2 sąsajos įgyvendinimas.

en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
lt: JuK pavertimas draugišku žmonėms, turintiems terabaitus muzikos

en: Manage &Folders...
lt: Tvarkyti a&plankus...

en: Manual Column Widths Enabled
lt: Įjungti rankiniai stulpelių pločiai

en: Manual column widths have been enabled. You can switch back to automatic column sizes in the view menu.
lt: Įjungti rankiniai stulpelių pločiai. Rodinio meniu galite grįžti prie automatinių stulpelių dydžių.

en: Match all of the following
lt: Atitikti visus iš šių

en: Match any of the following
lt: Atitikti bet kurį iš šių

en: Minimum number of digits:
lt: Mažiausias skaitmenų skaičius:

en: Modify scheme
lt: Modifikuoti schemą

en: More KDE Platform 4 porting efforts
lt: Daugiau KDE platformos 4 realizavimo pastangų

en: More automagical things, now using MusicBrainz
lt: Daugiau automatinių magiškų dalykų, dabar naudojama MusicBrainz

en: Move scheme down
lt: Nuleisti schemą

en: Move scheme up
lt: Pakelti schemą

en: Music folder:
lt: Muzikos aplankas:

en: Mute/Unmute
lt: Nutildyti/Įjungti garsą

en: New Name
lt: Naujas pavadinimas

en: No Change
lt: Be pakeitimų

en: No available cover for the album '%1'.
lt: Albumui "%1" nėra jokio prieinamo viršelio.

en: No file selected, or selected file has no tags.
lt: Nepažymėtas joks failas arba pažymėtame faile nėra žymių.

en: No lyrics available.
lt: Nėra prieinamų dainos žodžių.

en: Normal Matching
lt: Normalus atitikimas

en: Now Playing
lt: Dabar atkuriama

en: Open Containing Folder
lt: Atverti vidinį aplanką

en: Original Name
lt: Pradinis pavadinimas

en: P&ause
lt: &Pristabdyti

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Pattern Matching
lt: Šablono atitikimas

en: Play / Pause
lt: Atkurti / Pristabdyti

en: Play First Track
lt: Atkurti pirmą takelį

en: Play Next Album
lt: Atkurti kitą albumą

en: Play Queue
lt: Atkurti eilę

en: Play Toolbar
lt: Atkūrimo įrankių juosta

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Playlist From &Folder...
lt: Grojaraštis iš &aplanko...

en: Playlist name:
lt: Grojaraščio pavadinimas:

en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
lt: Pasirinkite aplankus, kurie turėtų būti išbraukti iš muzikos paieškos:

en: Please choose the folders where you keep your music:
lt: Pasirinkite aplankus, kuriuose laikote savo muziką:

en: Please enter a name for this playlist:
lt: Įveskite šio grojaraščio pavadinimą:

en: Please enter your <a href="https://last.fm/">last.fm</a> login credentials:
lt: Įveskite savo <a href="https://last.fm/">last.fm</a> prisijungimo duomenis:

en: Popup &Track Announcement
lt: Iškylantysis &takelio skelbimas

en: Porting to KDE Frameworks 5 when no one else was around
lt: Realizavimas KDE Frameworks 5, kai šalia nebuvo nieko kito

en: Porting to KDE Platform 4 when no one else was around
lt: Realizavimas KDE platformoje 4, kai šalia nebuvo nieko kito

en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami į sąrašo galą pridėti naują failų pavadinimo schemą.

en: Press this button to modify the currently selected scheme.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami modifikuoti šiuo metu pažymėtą schemą.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami nuleisti šiuo metu pažymėtą schemą žingsniu žemyn.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami pakelti šiuo metu pažymėtą schemą žingsniu aukštyn.

en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami pašalinti šiuo metu pažymėtą schemą iš sąrašo.

en: R&emove
lt: Šali&nti

en: Redisplay Popup
lt: Rodyti iškylantįjį langą iš naujo

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Remove Cover
lt: Šalinti viršelį

en: Remove Folder
lt: Šalinti aplanką

en: Remove From Playlist
lt: Šalinti iš grojaraščio

en: Remove Items?
lt: Šalinti elementus?

en: Remove scheme
lt: Šalinti schemą

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
lt: Pašalinus elementą iš kolekcijos, jis taip pat bus pašalintas iš visų jūsų grojaraščių. Ar tikrai norite tęsti?
    
    Vis dėlto, turėkite omenyje, kad jei katalogas, kuriame yra šie failai, yra jūsų "peržiūrėti paleidimo metu" sąraše, tuomet paleidimo metu failai bus pridėti iš naujo.

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Save &Play Queue on Exit
lt: &Išeinant, įrašyti atkūrimo eilę

en: Save Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: Save Playlist
lt: Įrašyti grojaraštį

en: Search Criteria
lt: Paieškos kriterijus

en: Search Playlist
lt: Paieškos grojaraštis

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Searching for cover. Please Wait...
lt: Ieškoma viršelio. Palaukite...

en: Seek Back
lt: Persukti atgal

en: Seek Forward
lt: Persukti pirmyn

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
lt: Persukinėjimas šiame faile nėra palaikomas naudojant jūsų garso nuostatas.

en: Select Cover Image File
lt: Pasirinkti viršelio paveikslo failą

en: Separator:
lt: Skirtukas:

en: Show &History
lt: Rodyti &istoriją

en: Show &Lyrics
lt: Rodyti &dainos žodžius

en: Show &Play Queue
lt: Rodyti at&kūrimo eilę

en: Show &Search Bar
lt: Rodyti &paieškos juostą

en: Show &Tag Editor
lt: Rodyti ž&ymių redaktorių

en: Show / Hide
lt: Rodyti / Slėpti

en: Show Cover &Manager
lt: Rodyti viršelių &tvarkytuvę

en: Show Playing
lt: Rodyti atkuriamus

en: Show Renamer Test Dialog
lt: Rodyti pervadinimo įrankio išbandymo dialogą

en: Substitution Example
lt: Keitinio pavyzdys

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
lt: Įstatymas į sistemos dėklą, "tiesioginis" žymių taisymas,
    klaidų pataisymai, propagavimas, moralinis palaikymas

en: T&rack:
lt: &Takelis:

en: Tag Guesser Configuration
lt: Žymių spėliojimo konfigūracija

en: Test login...
lt: Išbandyti prisijungimą...

en: The following files were unable to be changed.
lt: Šių failų nepavyko pakeisti.

en: The following rename operations failed:
lt: Šios pervadinimo operacijos patyrė nesėkmę:

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
lt: Muzikos duomenų podėlis sugadintas. JuK dabar turi peržiūrėti jį iš naujo. Tai gali šiek tiek užtrukti.

en: These folders will be scanned on startup for new files.
lt: Paleidimo metu, šiuose aplankuose bus peržiūrimi nauji failai.

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
lt: Šis failas jau yra.
    Ar norite jį pakeisti?

en: This will edit multiple files. Are you sure?
lt: Tai taisys kelis failus. Ar esate tikri?

en: Time
lt: Laikas

en: Title Tag
lt: Pavadinimo žymė

en: Trac&k name:
lt: &Takelio pavadinimas:

en: Track Name
lt: Takelio pavadinimas

en: Track Position
lt: Takelio pozicija

en: Track Tag
lt: Takelio žymė

en: Track announcement popups
lt: Takelių skelbimo iškylantieji langai

en: Track number:
lt: Takelio numeris:

en: Track numbering
lt: Takelių numeravimas

en: Tree
lt: Medis

en: Use &Album Random Play
lt: Naudoti atsitiktinį atkūrimą &albumui

en: Use &Random Play
lt: Naudoti atsitiktinį atkū&rimą

en: Use &this value:
lt: Naudoti š&ią reikšmę:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Validating login...
lt: Patikrinamas prisijungimas...

en: View Modes
lt: Rodinio veiksenos

en: Volume
lt: Garsumas

en: Volume Down
lt: Tildyti

en: Volume Up
lt: Pagarsinti

en: Volume: %1%
lt: Garsumas: %1%

en: Volume: %1% (muted)
lt: Garsumas: %1% (nutildyta)

en: When the Track's %1 is Empty
lt: Kai takelio %1 yra tuščias

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
lt: Naudojant failų pervadinimo įrankį, jūsų failai bus pervadinti į reikšmes, kurias turite savo takelio "%1" žymėje ir bet kokį žemiau nurodytą papildomą tekstą.

en: Year
lt: Metai

en: Year Tag
lt: Metų žymė

en: Year:
lt: Metai:

en: You are about to change the %1 on these files.
lt: Šiuose failuose bus pakeistas %1.

en: You are about to open directory. Are you sure you want to continue? | You are about to open %1 directories. Are you sure you want to continue?
lt[0]: Ketinate atverti katalogą. Ar tikrai norite tęsti?
lt[1]: Ketinate atverti %1 katalogus. Ar tikrai norite tęsti?
lt[2]: Ketinate atverti %1 katalogų. Ar tikrai norite tęsti?
lt[3]: Ketinate atverti %1 katalogą. Ar tikrai norite tęsti?

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
lt: Ketinate pervadinti šiuos failus. Ar tikrai norite tęsti?

en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
lt: Galite naudoti šiuos vietaženklius:
    %t: Pavadinimas
    %A: Albumas
    %a: Atlikėjas
    %T: Takelis
    %c: Komentaras

en: Your album art failed to download.
lt: Nepavyko atsisiųsti albumo iliustracijos.

en: Your album art has finished downloading.
lt: Albumo iliustracijos atsiuntimas užbaigtas.

[ctx: additional search options]
en: More
lt: Daugiau

en: album
lt: albumas

en: artist
lt: atlikėjas

en: back to playlist
lt: atgal į grojaraštį

[ctx: cd track number]
en: Track
lt: Takelis

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
lt: Kompaktiška

[ctx: current playlist]
en: Current
lt: Dabartinis

[ctx: example song title]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
lt: Parinktys

en: genre
lt: žanras

[ctx: new playlist]
en: &New
lt: &Naujas

[ctx: next track]
en: &Next
lt: &Kitas

[ctx: open audio file]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: previous track]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: silence playback]
en: Mute
lt: Nutildyti

[ctx: song title]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: song title]
en: Title:
lt: Pavadinimas:

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
lt: Numatytoji

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
en: Empty
lt: Tuščia

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
lt: D&ubliuoti...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
lt: Dubliuoti

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
lt: Įspėjimas
