kate - en to lt translation catalogue (195 entries)

en:  [read only]
lt:  [tik skaitymui]

en: &Behavior
lt: &Elgesys

en: &Close Document
lt: &Užverti dokumentą

en: &Edit
lt: &Keisti

en: &File
lt: &Failas

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Ignore Changes
lt: &Ignoruoti pakeitimus

en: &Load last used session
lt: Į&kelti paskutinę naudotą sesiją

en: &Manage Sessions...
lt: &Tvarkyti sesijas...

en: &Manually choose a session
lt: Pasiri&nkti sesiją rankiniu būdu

en: &Next Tab
lt: &Kita kortelė

en: &Open
lt: &Atverti

en: &Open Containing Folder
lt: &Atverti aplanką, kuriame patalpinta

en: &Other...
lt: &Kita...

en: &Plugins Handbook
lt: &Papildinių vadovas

en: &Previous Tab
lt: &Ankstesnė kortelė

en: &Quick Open
lt: &Greitai atverti

en: &Reload
lt: Įkel&ti iš naujo

en: &Reload All
lt: &Viską įkelti iš naujo

en: &Rename...
lt: &Pervadinti...

en: &Save Session
lt: &Išsaugoti sesiją

en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: &Start new session
lt: Pradėti naują &seansą

en: &Status Bar Items
lt: Būsenos juostos įrašai

en: &Tools
lt: &Įrankiai

en: &View
lt: &Rodymas

en: &View Difference
lt: &Rodyti skirtumą

en: <p>The document '%1' has been modified, but not saved.</p><p>Do you want to save your changes or discard them?</p>
lt: <p>Dokumentas „%1“ buvo pakeistas, tačiau neišsaugotas.</p><p>Ar norite išsaugoti pakeitimus, ar juos atmesti?</p>

en: <p>You are attempting to open one or more large files:</p><ul>%1</ul><p>Do you want to proceed?</p><p><strong>Beware that kate may stop responding for some time when opening large files.</strong></p>
lt: <p>Bandote atverti vieną ar kelis didelius dokumentus:</p><ul>%1</ul> <p>Tikrai norite tęsti?</p><p><strong>Turėkite omenyje, kad atverdama didelius dokumentus „Kate“ gali nustoti reaguoti į naudotojo veiksmus.</strong></p>

en: <qt>The documents listed below have changed on disk.<p>Select one or more at once, and press an action button until the list is empty.</p></qt>
lt: <qt>Žemiau išvardinti dokumentai buvo pakeisti diske.<p>Pažymėkite vieną ar daugiau ir spauskite kurį nors veiksmo mygtuką, pakartokite veiksmą kol sąrašas ištuštės.</p></qt>

en: <qt>The following documents have been modified. Do you want to save them before closing?</qt>
lt: <qt>Šie dokumentai buvo pakeisti. Ar norite juos įrašyti prieš užveriant?</qt>

en: <qt>You are about to hide the sidebars. With hidden sidebars it is not possible to directly access the tool views with the mouse anymore, so if you need to access the sidebars again invoke <b>View &gt; Tool Views &gt; Show Sidebars</b> in the menu. It is still possible to show/hide the tool views with the assigned shortcuts.</qt>
lt: <qt>Jūs rengiatės slėpti šonines juostas. Paslėpus šonines juostas nebegalėsite pasiekti įrankių peržiūros pele, tad, jei vėl prireiks šoninių juostų, spauskite iš meniu pasirinkite <b>Langas &gt; Įrankių peržiūra &gt; Rodyti šonines juostas</b>. Taip pat, kaip ir anksčiau, galėsite pasiekti įrankių peržiūras joms priskirtais sparčiaisiais klavišais.</qt>

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
lt: Visiems žmonėms, kurie prisidėjo, o aš jų nepaminėjau

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Bottom Sidebar
lt: Apatinė juosta

en: Calculates the difference between the editor contents and the disk file for the selected document, and shows the difference with the default application. Requires diff(1).
lt: Padaro skirtumų sąrašą tarp diske esančio dokumento ir redaguojamos versijos ir parodo skirtumą numatyta programa. Reikia turėti įdiegtą diff(1).

en: Check this if you want document configuration like for example bookmarks to be saved past editor sessions. The configuration will be restored if the document has not changed when reopened.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite dokumento konfigūraciją, pvz., žymeles, išsaugoti kitoms redaktoriaus sesijoms. Konfigūracija bus atstatyta jei dokumentas nuo praėjusio uždarymo nėra pakeistas.

en: Cl&ose Current View
lt: Užverti &dabartinį vaizdą

en: Clos&e All
lt: Už&daryti viską

en: Close Document
lt: Užverti dokumentą

en: Close Inactive Views
lt: Užverti neaktyvius rodymus

en: Close Orphaned
lt: Užverti našlaičius

en: Close Other
lt: Užverti kitus

en: Close Other &Documents
lt: Užverti &kitus dokumentus

en: Close all documents
lt: Užverti visus dokumentus.

en: Close all documents in the file list that could not be reopened, because they are not accessible anymore.
lt: Uždaryti visus failų sąraše esančius dokumentus, kurių nepavyko iš naujo įkelti, nes jie daugiau nebepasiekiami.

en: Close all open documents.
lt: Užverti visus atvertus dokumentus.

en: Close every view but the active one
lt: Užverti visus rodymus išskyrus aktyvų

en: Close other open documents.
lt: Užverti visus atvertus dokumentus.

en: Close the current document.
lt: Užverti dabartinį dokumentą.

en: Close the currently active split view
lt: Užverti dabartinį aktyvų perskirtą vaizdą

en: Close this window
lt: Užverti šį langą

en: Closing Aborted
lt: Uždarymas nutrauktas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Configure the application's keyboard shortcut assignments.
lt: Konfigūruoti programų klaviatūros trumpių priskyrimus.

en: Configure various aspects of this application and the editing component.
lt: Konfigūruoja įvairius šios programos ir redagavimo komponento aspektus.

en: Configure which items should appear in the toolbar(s).
lt: Konfigūruoti nurodant, kurie elementai turi būti pateikiami įrankių juotoje (-ose).

en: Control view space splitting
lt: Valdyti rodymo erdvės skaldymą

en: Core Developer
lt: Branduolio programuotojas

en: Could not save the document 
    '%1'
lt: Nepavyko įrašyti dokumento 
    „%1“

en: Create a new document
lt: Sukurti naują dokumentą

en: Created
lt: Sukurta

en: Data you requested to be saved could not be written. Please choose how you want to proceed.
lt: Jūsų prašomi įrašyti duomenys negali būti įrašomi. Prašome pasirinkti, kaip norite tęsti.

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Description
lt: Aprašymas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Diff Output
lt: Diff rezultatas (skirtumai)

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Documents Modified on Disk
lt: Dokumentai buvo pakeisti diske

en: Documents to open.
lt: Atvertini dokumentai

en: Error Creating Diff
lt: Klaida kuriant palyginimą (Diff)

en: Filename
lt: Failo vardas

en: Focus the next tab.
lt: Fokusuoti kitą kortelę.

en: Focus the previous tab.
lt: Fokusuoti ankstesnę kortelę.

en: Force start of a new kate instance (is ignored if start is used and another kate instance already has the given session opened), forced if no parameters and no URLs are given at all.
lt: Priversti pradėti naują kate egzempliorių (ignoruojamas, jei naudojamas pradėjimas ir jau veikia kitas kate egzempliorius, atidaręs nurodytą sesiją), priverčiamas, jei nenurodoma jokių parinkčių ar nuorodų.

en: Former Core Developer
lt: Ankstesnis branduolio programuotojas

en: Here you can see all available Kate plugins. Those with a check mark are loaded, and will be loaded again the next time Kate is started.
lt: Čia galite pasižiūrėti visus prieinamus Kate papildinius. Tie, kurie turi žymę, yra įkelti ir vėl bus įkeliami kitą kartą paleidžiant Kate.

en: Hide Inactive Views
lt: Užverti neaktyvius rodymus

en: Hide every view but the active one
lt: Užverti visus rodymus išskyrus aktyvų

en: Hide menu bar
lt: Slėpti meniu juostą

en: Highlighting for Ferite
lt: Ferite paryškinimas

en: Highlighting for ILERPG
lt: ILERPG paryškinimas

en: Highlighting for LaTeX
lt: LaTeX paryškinimas

en: Highlighting for Makefiles, Python
lt: Makefiles, Python paryškinimas

en: Highlighting for Python
lt: Python paryškinimas

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
lt: RPM spec. failams, Perl, Diff ir kt. paryškinimas

en: Highlighting for SQL
lt: SQL paryškinimas

en: Highlighting for Scheme
lt: Scheme paryškinimas

en: Highlighting for VHDL
lt: VHDL paryškinimas

en: If using an already running kate instance, block until it exits, if URLs given to open.
lt: Jei naudojamas jau veikiantis kate egzempliorius, blokuoti tol, kol jis bus uždarytas, jei nurodyta atidarytina nuoroda

en: Ignoring amount of white space changed, the files are identical.
lt: Neskaitant tarpų pakeitimų, failai yra identiški.

en: Include &window configuration
lt: Įskaitant &lango konfigūraciją

en: Internal error: there is more than one instance open for a given session.
lt: Vidinė klaida: daugiau nei vienas egzempliorius atidarytas su ta pačia sesija.

en: KWrite Author
lt: KWrite autorius

en: KWrite Undo History, Kspell integration
lt: KWrite atstatymų sistema, Kspell integracija

en: KWrite XML Syntax highlighting support
lt: KWrite XML sintaksės paryškinimo palaikymas

en: KWrite port to KParts
lt: KWrite perkėlė į KParts

en: Kate - Advanced Text Editor
lt: Kate - sudėtingesnis tekstų redaktorius

en: Keep &meta-information past sessions
lt: Išlaikyti pr&aėjusių sesijų metainformaciją

en: Left Sidebar
lt: Kairioji šoninė juosta

en: Location
lt: Vieta

en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Make the next split view the active one.
lt: Sukurti kurio nors aktyvaus kitą perskyrimą.

en: Make the previous split view the active one.
lt: Sukurti kurio nors aktyvaus ankstesnį perskyrimą.

en: Manage Sessions
lt: Tvarkyti sesijas

en: Modified
lt: Pakeista

en: Move Splitter Down
lt: Perkelti skirtuką žemyn

en: Move Splitter Left
lt: Perkelti skirtuką į kairę

en: Move Splitter Right
lt: Perkelti skirtuką į dešinę

en: Move Splitter Up
lt: Perkelti skirtuką į viršų

en: Move To
lt: Perkelti į

en: Move the splitter of the current view down
lt: Perkelti dabartinio rodinio skirtuką žemyn

en: Move the splitter of the current view to the left
lt: Perkelti dabartinio rodinio skirtuką į kairę

en: Move the splitter of the current view to the right
lt: Perkelti dabartinio rodinio skirtuką į dešinę

en: Move the splitter of the current view up
lt: Perkelti dabartinio rodinio skirtuką į viršų

en: Name
lt: Vardas

en: Navigate to this column.
lt: Nukreipti į šį stulpelį.

en: Navigate to this line.
lt: Nukreipti į šią eilutę.

en: New Session
lt: Nauja sesija

en: New file opened while trying to close Kate, closing aborted.
lt: Bandant užverti Kate atvertas naujas failas, uždarymas nutraukiamas.

en: Next Split View
lt: Kitas perskirtas vaizdas

en: Only try to reuse kate instance with this pid (is ignored if start is used and another kate instance already has the given session opened).
lt: Bandyti panaudoti kate tik su tokiu pid (ignoruojama, jei nurodyta pradėti, o kitas kate egzempliorius jau atidarė nurodytą sesiją)

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Open W&ith
lt: Atverti &su

en: Open a form to quick open documents.
lt: Atverti formą greitam dokumentų atvėrimui.

en: Open an existing document for editing
lt: Atverti esantį dokumentą redagavimui

en: Open the current document using another application registered for its file type, or an application of your choice.
lt: Atverti dabartinį dokumentą su kita, priskirta šiam failų tipui, arba Jūsų pasirinkta programa.

en: Opening Large File
lt: Atveriamas didelis failas

en: Overwrite selected documents, discarding disk changes
lt: Perrašyti pažymėtus dokumentus, atmetant diske padarytus pakeitimus

en: PHP Keyword/Datatype list
lt: PHP raktažodžių arba duomenų tipų sąrašas

en: Patches and more
lt: Pataisos ir kt.

en: Plugin Manager
lt: Papildinių tvarkyklė

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Previous Split View
lt: Ankstesnis perskirtas vaizdas

en: Python Plugin Developer
lt: Python papildinio kūrėjas

en: QA and Scripting
lt: QA ir scenarijai

en: Read the contents of stdin.
lt: Skaityti stdin turinį.

en: Reload all open documents.
lt: Įkelti iš naujo visus atvertus dokumentus.

en: Reload selected documents from disk
lt: Įkelti iš naujo visus pažymėtus dokumentus iš disko

en: Remove modified flag from selected documents
lt: Pašalinti pakeistą žymę iš pažymėtų dokumentų

en: Reopening files from the last session...
lt: Vėl atveriami paskutinės sesijos failai...

en: Right Sidebar
lt: Dešinioji šoninė juosta

en: Save A&ll
lt: Įrašyti &viską

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save As (%1)
lt: Įrašyta kaip (%1)

en: Save Documents
lt: Įrašyti dokumentus

en: Save Session &As...
lt: Įrašyti sesiją &kaip...

en: Save all open, modified documents to disk.
lt: Įrašyti visus atvertus modifikuotus dokumentus į diską.

en: Se&lect All
lt: Žy&mėti viską

en: Sess&ions
lt: Se&sijos

en: Session Chooser
lt: Sesijos parinkimo priemonė

en: Session Elements
lt: Sesijos elementai

en: Session Management
lt: Sesijų tvarkymas

en: Session Name
lt: Sesijos vardas

en: Session Renaming
lt: Sesijos pervadinimas

en: Session name:
lt: Sesijos vardas:

en: Set encoding for the file to open.
lt: Nustatyti atveriamo failo koduotę.

en: Sho&w Path in Titlebar
lt: Rodyti &kelią pavadinimo juostoje

en: Show %1
lt: Rodyti: %1

en: Show &Tabs
lt: Rodyti &korteles

en: Show Side&bars
lt: Rodyti šo&nines juostas

en: Show the complete document path in the window caption
lt: Rodyti pilną dokumento kelią lango antraštėje

en: Split &Horizontal
lt: Perskirti &horizontaliai

en: Split Ve&rtical
lt: Dalinti ve&rtikaliai

en: Split View
lt: Suskaldytas vaizdas

en: Split the currently active view horizontally into two views.
lt: Perskirti dabartinį aktyvų vaizdą horizontaliai į du vaizdus.

en: Split the currently active view vertically into two views.
lt: Perskirti dabartinį aktyvų vaizdą vertikaliai į du vaizdus.

en: Start Kate with a given session.
lt: Pradėti Kate su duota sesija.

en: Starting Up
lt: Paleidžiama

en: Status on Disk
lt: Būklė diske

en: Testing, ...
lt: Išbandau...

en: The Editing Commands
lt: Redagavimo komandos

en: The cool buffersystem
lt: Puiki buferio sistema

en: The diff command failed. Please make sure that diff(1) is installed and in your PATH.
lt: Palyginimo komanda (diff) nesuveikė. Prašome patikrinti, ar diff(1) yra įdiegta ir yra jūsų kelyje PATH.

en: The file '%1' could not be opened: it is not a normal file, it is a folder.
lt: Failas „%1“ negali būti atidarytas: tai ne paprastas failas, o aplankas.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
lt: Failai/URL, atverti šios programos, bus ištrinti po panaudojimo

[ctx: The special case of 'Delete unused meta-information after']
en: (never)
lt: (niekada)

[ctx: The suffix of 'Delete unused meta-information after']
en:  day |  days
lt[0]:  dienos
lt[1]:  dienų
lt[2]:  dienų
lt[3]:  dienos

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
lt: Tai išvardins paskutines Jūsų atvertus failus ir leis jums lengvai iš naujo juos atidaryti.

en: This shows help files for various available plugins.
lt: Tai parodys įvairių galimų papildinių žinyno failus.

en: This will close all open documents. Are you sure you want to continue?
lt: Bus uždaryti visi atidaryti dokumentai. Ar tikrai norite tęsti?

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
lt: Tai pilnai paslėps meniu juostą. Norėdami vėl ją parodyti spauskite %1.

en: To save a session, you must specify a name.
lt: Norėdami įrašyti sesiją turite nurodyti jos vardą.

en: Toggle Orientation
lt: Perjungti orientaciją

en: Toggles the orientation of the current split view
lt: Perjungia dabartinio rodinio skirtuką orientaciją

en: Tool &Views
lt: &Rodyti įrankius

en: Top Sidebar
lt: Viršutinė juosta

en: Use this command to show or hide the tabs for the views
lt: Naudokite šią komandą, kad rodyti ar slėpti korteles rodymuose

en: Use this command to show or hide the view's statusbar
lt: Parodyti arba slėpti vaizdų būsenos juostą, naudokite šią komandą

en: Very nice help
lt: Labai šaunus žinynas

en: column
lt: stulpelis

en: encoding
lt: koduotė

en: line
lt: eilutė

en: session
lt: sesija
