kcalc - en to lt translation catalogue (187 entries)

en: 
    	KCalc can compute with many more digits than the number that
    	fits on the display. This setting gives the maximum number of
    	digits displayed, before KCalc starts using scientific notation,
    	i.e. notation of the type 2.34e12.
lt: 
    	KCalc gali skaičiuoti naudojant daug daugiau skaitmenų, nei
    	telpa vaizduoklyje. Šia parinktimi galite nurodyti maksimalų
    	skaičių rodomų skaitmenų, iki KCalc persijungia į mokslinį
    	skaičių rodymo formatą (pavyzdžiui 2.34e12).

en: &Background:
lt: &Fonas

en: &Beep on error
lt: &Pyptelėti įvykus klaidai

en: &Bin
lt: &Dvej

en: &Button font:
lt: &Mygtukų šriftas

en: &Constants
lt: &Konstantos

en: &Dec
lt: &Deš

en: &Display font:
lt: &Vaizduoklio šriftas

en: &Foreground:
lt: &Priekinis planas:

en: &Functions:
lt: &Funkcinių

en: &Maximum number of digits:
lt: &Daugiausia skaitmenų:

en: &Memory:
lt: At&minties:

en: &Numbers:
lt: &Skaičių

en: &Settings
lt: &Nuostatos

[ctx: . calculator button]
en: .
lt: ,

en: 10 to the power of x
lt: 10 pakelta x laipsniu

en: A very simple mode where only the basic calculator buttons are shown
lt: Labai paprastas režimas, kai rodomos tik paprasčiausios skaičiuotuvo funkcijos

en: AND
lt: IR

en: Add display to memory
lt: Pridėti rodomą skaičių prie atminties

en: Add to memory
lt: Pridėti prie atminties

en: Arc cosine
lt: Arkkosinusas

en: Arc sine
lt: Arksinusas

en: Arc tangent
lt: Arktangentas

en: Atomic && Nuclear
lt: Atomai ir branduoliai

en: Atomic Mass Unit
lt: Atominis masės vienetas

en: Avogadro's Number
lt: Avogadro skaičius

en: Binary
lt: Dvejetainis

en: Bitwise AND
lt: Bitinis IR

en: Bitwise OR
lt: Bitinis ARBA

en: Bitwise XOR
lt: Bitinis X ARBA

en: Boltzmann Constant
lt: Bolcmano konstanta

en: Button & Display Colors
lt: Mygtukų ir ekrano spalvos

en: Button Colors
lt: Mygtukų spalvos

en: Change sign
lt: Keisti ženklą

en: Choose From List
lt: Pasirinkite iš sąrašo

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear all
lt: Išvalyti viską

en: Clear data store
lt: Išvalyti duomenų saugyklą

en: Click on a Bit to toggle it.
lt: Spauskite bitą norėdami jį įjungti ar išjungti

en: Close parenthesis
lt: Užverti skliaustus

en: Colors
lt: Spalvos

en: Constants
lt: Konstantos

en: Constants &Buttons
lt: &Konstantų mygtukai

en: Cosine
lt: Kosinusas

en: Ctrl+2
lt: Vald+2

en: Cube
lt: Kubas

en: Cube root
lt: Kubinė šaknis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis kablelis

en: Define Constants
lt: Nustatyti konstantas

en: Delete last data item
lt: Pašalinti paskutinį duomenį

en: Display Colors
lt: Ekrano spalvos

en: Division
lt: Dalyba

en: Earth Acceleration
lt: Laisvojo kritimo pagreitis

en: Easy Calculator Mode
lt: Paprasto skaičiuotuvo režimas

en: Electromagnetism
lt: Elektromagnetizmas

en: Elementary Charge
lt: Elementarusis krūvis

en: Enter data
lt: Įvesti duomenis

en: Euler Number
lt: Eulerio skaičius

en: Exponent
lt: Eksponentė

en: Exponential function
lt: Eksponentinė funkcija

en: Factorial
lt: Faktorialas

en: Fine-Structure Constant
lt: Smulkiosios struktūros konstanta

en: Font
lt: Šriftas

en: General
lt: Bendri

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

en: Golden Ratio
lt: Aukso pjūvis

en: Gravitation
lt: Gravitacija

en: Gravitational Constant
lt: Gravitacijos konstanta

en: Group digits
lt: Grupuoti skaitmenis

en: Grouping
lt: Grupavimas

en: He&x
lt: Š&eš

en: He&xadecimals:
lt: &Šešioliktainių:

en: Hexadecimal
lt: Šešioliktainis

en: Hyp
lt: Hip

en: Hyperbolic cosine
lt: Hiperbolinis kosinusas

en: Hyperbolic mode
lt: Hiperbolinė veiksena

en: Hyperbolic sine
lt: Hiperbolinis sinusas

en: Hyperbolic tangent
lt: Hiperbolinis tangentas

en: Impedance of Vacuum
lt: Vakuumo impedansas

en: Integer division
lt: Dalyba sveikais skaičiais

en: Inverse hyperbolic cosine
lt: Atvirkštinis hiperbolinis kosinusas

en: Inverse hyperbolic sine
lt: Atvirkštinis hiperbolinis sinusas

en: Inverse hyperbolic tangent
lt: Atvirkštinis hiperbolinis tangentas

en: KCalc can compute with many more digits than the number that fits on the display. This setting gives the maximum number of digits displayed, before KCalc starts using scientific notation, i.e. notation of the type 2.34e12.
lt: KCalc gali skaičiuoti naudojant daug daugiau skaitmenų nei telpa vaizduoklyje. Šioje parinktyje nurodote kokį didžiausią skaitmenų skaičių rodyti, iki KCalc pradės naudoti mokslinį vaizdavimo būdą,pavyzdžiui, 2.34e12.

en: KDE Calculator
lt: KDE skaičiuotuvas

en: Last stat item erased
lt: Paskutinis stat punktas ištrintas

en: Left bit shift
lt: Bitų poslinkis kairėn

en: Light Speed
lt: Šviesos greitis

en: List of user programmable constants
lt: Naudotojo programuojamų konstantų sąrašas

en: Log
lt: Žurnalas

en: Logarithm to base 10
lt: Logaritmas su pagrindu 10

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Mathematics
lt: Matematika

en: Maximum number of digits displayed
lt: Didžiausias rodomų skaitmenų skaičius

en: Maximum number of digits displayed.
lt: Maksimalus rodomų skaitmenų skaičius.

en: Mea
lt: Vid

en: Mean
lt: Vidurkis

[ctx: Mean]
en: Mea
lt: Vid

en: Median
lt: Medianas

en: Memory clear
lt: Atminties išvalymas

en: Memory recall
lt: Atminties iškvietimas

en: Memory store
lt: Atminties iškvietimas

en: Misc
lt: Kitkas

en: Mode with additional statistics buttons and optional constants buttons
lt: Režimas su papildomais statistiniais ir pasirinktinais konstantų mygtukais

en: Mode with logic buttons and selectable base. Optional bit edit available.
lt: Režimas su logikos mygtukais ir pasirenkamu pagrindu. Galima pasirinkti bitų redaktorių.

en: Mode with science buttons and optional constants buttons
lt: Režimas su moksliniais ir pasirinktų konstantų mygtukais

en: Molar Gas Constant
lt: Universalioji dujų konstanta

en: Multiplication
lt: Daugyba

en: Name of the user programmable constants.
lt: Naudotojo programuojamų konstantų vardas.

en: Natural log
lt: Natūrinis logaritmas

en: New Name for Constant
lt: Naujas vardas arba konstanta

en: New name:
lt: Naujas vardas:

en: Number of data entered
lt: Įvestų duomenų skaičius

en: Number of fixed decimal digits
lt: Fiksuotas skaitmenų po kablelio skaičius

en: Number of fixed decimal digits.
lt: Fiksuotas skaitmenų po kablelio skaičius.

en: Numeral System Mode
lt: Skaičių sistemų režimas

en: O&perations:
lt: Op&eracijų:

en: OR
lt: ARBA

en: Octal
lt: Aštuntainis

en: One's complement
lt: Papildymas

en: Open parenthesis
lt: Atidaryti skliaustus

en: Percent
lt: Procentas

en: Permeability of Vacuum
lt: Vakuumo magnetinė skvarba

en: Permittivity of Vacuum
lt: Vakuumo dielektrinė skvarba

en: Planck's Constant
lt: Planko konstanta

en: Plus
lt: Plius

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Predefined
lt: Apibėžtos iš anksto

en: Reciprocal
lt: Atvirkštinis

en: Result
lt: Rezultatas

en: Right bit shift
lt: Bitų poslinkis dešinėn

en: Sample standard deviation
lt: Pavyzdinis standartinis nuokrypis

en: Science Calculator Mode
lt: Mokslinio skaičiuotuvo režimas

en: Science Mode
lt: Mokslinis režimas

en: Second button function
lt: Antra mygtuko funkcija

en: Select Display Font
lt: Pasirinkite ekrano šriftą

en: Set &decimal precision
lt: &Fiksuotas skaitmenų skaičius po kablelio

en: Set Name
lt: Nustatyti vardą

en: Shift
lt: Lyg2

en: Show &result in window title
lt: Rodyti rezultatą lango &antraštėje

en: Show B&it Edit
lt: Rodyti &bitų redaktorių

en: Simple Mode
lt: Paprastas režimas

en: Sine
lt: Sinusas

en: Square
lt: Kvadratu

en: Square root
lt: Kvadratinės šaknies

en: St&atistic functions:
lt: &Statistinės funkcijos

en: Standard deviation
lt: Standartinis nuokrypis

en: Stat mem cleared
lt: Stat atmintis išvalyta

en: Statistic Calculator Mode
lt: Statistinis skaičiuotuvo režimas

en: Statistic Mode
lt: Statistikos režimas

en: Stefan-Boltzmann Constant
lt: Stefano-Bolcmano konstanta

en: Subtract from memory
lt: Atimti rodomą skaičių iš atminties

en: Sum of all data items
lt: Visų įvestų duomenų suma

en: Sum of all data items squared
lt: Visų duomenų kvadratų suma

en: Switch base to binary.
lt: Persijungti į dvejetainę sistemą.

en: Switch base to decimal.
lt: Persijungti į dešimtainę sistemą.

en: Switch base to hexadecimal.
lt: Persijungti į šešioliktainę sistemą

en: Switch base to octal.
lt: Persijungti į aštuntainę sistemą.

en: Tangent
lt: Tangentas

en: The background color of the display.
lt: Vaizduoklio fono spalva.

en: The color of function buttons.
lt: Funkcijų mygtukų spalva.

en: The color of hex buttons.
lt: Šešioliktainių mygtukų spalva.

en: The color of memory buttons.
lt: Atminties mygtukų spalva.

en: The color of number buttons.
lt: Skaičių mygtukų spalva.

en: The color of operation buttons.
lt: Operacijų mygtukų spalva.

en: The color of statistical buttons.
lt: Statistinių mygtukų spalva.

en: The font to use for the buttons
lt: Mygtukų užrašams naudojamas šriftas

en: The font to use for the buttons.
lt: Mygtukuose naudojamas šriftas.

en: The font to use in the display
lt: Vaizduoklyje naudojamas šriftas

en: The font to use in the display.
lt: Vaizduoklyje naudojamas šriftas.

en: The foreground color of the display.
lt: Vaizduoklio teksto spalva.

en: Thermodynamics
lt: Termodinamika

en: Third power
lt: Trečiuoju

en: Whether to beep on error
lt: Ar pyptelėti įvykus klaidai

en: Whether to beep on error.
lt: Ar pyptelėti įvykus klaidai.

en: Whether to group digits
lt: Ar grupuoti skaitmenis

en: Whether to group digits.
lt: Ar grupuoti skaitmenis.

en: Whether to show constant buttons.
lt: Ar rodyti konstantų mygtukus.

en: Whether to show the bit edit widget.
lt: Ar rodyti bitų redaktorių.

en: Whether to show the result in the window title
lt: Ar rodyti rezultatą lango antraštėje

en: Whether to show the result in the window title.
lt: Ar rodyti rezultatą lango antraštėje.

en: Whether to use fixed decimal places
lt: Ar naudoti fiksuotą skaičių skaitmenų po kablelio

en: Whether to use fixed decimal places.
lt: Ar naudoti fiksuotą skaitmenų po kablelio skaičių.

en: Write display data into memory
lt: Rašyti vaizduoklio duomenis į atmintį

[ctx: Write display data into memory]
en: Store
lt: Saugoti

en: x to the power of 1/y
lt: x pakelta 1/y laipsniu

en: x to the power of y
lt: x pakelta y laipsniu
