kcmkonqhtml - en to lt translation catalogue (256 entries)

en:  day |  days
lt[0]:  diena
lt[1]:  dienos
lt[2]:  dienų
lt[3]:  diena

en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundė
lt[1]:  sekundės
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundė

en: &Black on white
lt: &Juoda baltame

en: &Export...
lt: &Eksportuoti...

en: &Fixed font:
lt: Past&ovaus pločio:

en: &Foreground:
lt: P&riekinis planas:

en: &Host or domain name:
lt: &Mazgo ar domeno vardas:

en: &Import...
lt: &Importuoti...

en: &Java policy:
lt: &Java taisyklė:

en: &Maximum completions:
lt: &Daugiausia užbaigimų:

en: &Medium font size:
lt: &Vidutinis šrifto dydis:

en: &New...
lt: &Nauja...

en: &Path to Java executable, or 'java':
lt: &Java vykdomojo failo, arba „java“, kelias:

en: &Show close button on tabs
lt: &Rodyti užvėrimo mygtuką ant kortelių

en: &Suppress images
lt: &Slėpti paveikslus

en: &Use same size for all elements
lt: Na&udoti tą patį dydį visiems elementams

en: &Use security manager
lt: N&audoti saugumo tvarkyklę

en: &White on black
lt: &Balta juodame

en: (c) 1999 - 2001 The Konqueror Developers
lt: © 1999 - 2001 Konqueror programuotojai

en: <b>Background</b><p>Behind this door lays the ability to choose a custom default background.</p>
lt: <b>Fonas</b><p>Čia Jūs galite nurodyti pagrindinį derintą foną.</p>

en: <b>Background</b><p>This background color is the one displayed behind the text by default. A background image will override this.</p>
lt: <b>Fonas</b><p>Nutylint, šita fono spalva yra parodoma šrifto fone. Fono paveikslas ją gali uždengti.</p>

en: <b>Black on White</b><p>This is what you normally see.</p>
lt: <b>Juoda baltame</b><p>Tai yra tas, ką Jūs paprastai matote.</p>

en: <b>Custom</b><p>Select this option to define a custom color for the default font.</p>
lt: <b>Derinta</b><p>Nustatyti pagrindinio šrifto derintai spalvai, pažymėkite šią parinktį.</p>

en: <b>Font family</b><p>A font family is a group of fonts that resemble one another, with family members that are e.g. bold, italic, or any number of the above.</p>
lt: <b>Šrifto šeima</b><p>Šrifto šeima yra šriftų, panašių vienas į kitą, grupė. Šeimos nariai yra, pavyzdžiui, pusjuodis, kursyvas, arba bet kuris iš žemiau išvardintų.</p>

en: <b>Foreground color</b><p>The foreground color is the color that the text is drawn in.</p>
lt: <b>Priekinio plano spalva</b><p>Priekinio plano spalva, yra spalva, kuria yra nudažomas tekstas.</p>

en: <b>Images</b>
lt: <b>Paveikslėliai</b>

en: <b>Stylesheets</b><p>See http://www.w3.org/Style/CSS for further information on cascading style sheets.</p>
lt: <b>Stilių lentelės</b><p>Papildomai informacijai apie kaskadines stilių lenteles skaitykite http://www.w3.org/Style/CSS</p>

en: <b>Stylesheets</b><p>Use this groupbox to determine how Konqueror will render style sheets.</p>
lt: <b>Stilių lentelės</b><p>Kaip Konqueror turi apdoroti stilių lenteles, nustatykite pasinaudodami šita kortele.</p>

en: <b>Suppress background images</b><p>Selecting this option will prevent Konqueror from loading background images.</p>
lt: <b>Slėpti fono paveikslus</b><p>Tai pažymėjus, Konqueror'ui bus neleidžiama įkelti fono paveikslų.</p>

en: <b>Suppress images</b><p>Selecting this will prevent Konqueror from loading images.</p>
lt: <b>Slėpti paveikslus</b><p>Tai pažymėjus, Konqueror'ui bus neleidžiama įkelti paveikslų.</p>

en: <b>Use accessibility stylesheet</b><p>Selecting this option will allow you to define a default font, font size, and font color with a few simple clicks of the mouse. Simply wander over to the Customize... dialog and pick out your desired options.</p>
lt: <b>Naudoti prieinamumo stilių lentelę</b><p>Pažymėjus šią parinktį galėsite apibūdinti numatytąjį šriftą, jo dydį ir spalvą keliais pelės mygtuko paspaudimais. Tiesiog keliaukite į „Pritaikyti... dialogą ir pasirinkite reikiamas reikšmes.</p>

en: <b>Use default stylesheet</b><p>Select this option to use the default stylesheet.</p>
lt: <b>Naudoti numatytąją stilių lentelę</b><p>Naudotis numatytąja stilių lentele, pažymėkite šitą parinktį.</p>

en: <b>Use same color for all text</b><p>Select this option to apply your chosen color to the default font as well as any custom fonts as specified in a stylesheet.</p>
lt: <b>Ta pati spalva visiems tekstams</b><p>Pažymėkite šitą parinktį, pritaikyti Jūsų pasirinktą spalvą pagrindiniam, o taip pat ir kiekvienam derintam ir nurodytam stilių lentelėje, šriftui.</p>

en: <b>Use same family for all text</b><p>Select this option to override custom fonts everywhere in favor of the base font.</p>
lt: <b>Naudoti tą pačią šeimą visiems tekstams</b><p>Pažymėkite šitą parinktį, jeigu norite visur pakeisti bendrus šriftus.</p>

en: <b>Use same size for all elements</b><p>Select this option to override custom font sizes in favor of the base font size. All fonts will be displayed in the same size.</p>
lt: <b>Naudoti tą patį dydį visiems elementams</b><p>Pažymėkite šitą parinktį pakeisti skirtingo dydžio šriftams bazinio dydžio šriftais.  Visi šriftai bus parodomi tokio paties dydžio.</p>

en: <b>Use user-defined stylesheet</b><p>If this box is checked, Konqueror will try to load a user-defined style sheet as specified in the location below. The style sheet allows you to completely override the way web pages are rendered in your browser. The file specified should contain a valid style sheet (see http://www.w3.org/Style/CSS for further information on cascading style sheets).</p>
lt: <b>Naudoti naudotojo parinktą stilių lentelę</b><p>Jeigu yra pažymėta šita parinktis, Konqueror bandys įkelti naudotojo pasirinktą stilių lentelę,nurodytą žemiau. Stilių lentelė leidžia visiškai anuliuoti žiniatinklio puslapių pateikimo būdą Jūsų naršyklėje. Nurodytas failas turi turėti teisingą stilių lentelę (detalesnei informacijai apie kaskadines stilių lenteles žiūrėk http://www.w3.org/Style/CSS).</p>

en: <b>White on Black</b><p>This is your classic inverse color scheme.</p>
lt: <b>Balta juodame</b><p>Tai klasikinė invertuota spalvų schema.</p>

en: <h1>Konqueror AdBlocK</h1> Konqueror AdBlocK allows you to create a list of filters that are checked against linked images and frames. URL's that match are either discarded or replaced with a placeholder image.
lt: <h1>Konqueror AdBlocK</h1> Konqueror AdBlocK leidžia sukurti filtrus, pagal kuriuos bus tikrinami susieti paveikslėliai ir kadrai. URL kurie atitiks filtrus bus arba ignoruojami arba pakeisti imituojančiu paveikslėliu.

en: <h1>Konqueror Browser</h1> Here you can configure Konqueror's browser functionality. Please note that the file manager functionality has to be configured using the "File Manager" configuration module. You can make some settings how Konqueror should handle the HTML code in the web pages it loads. It is usually not necessary to change anything here.
lt: <h1>Konqueror naršyklė</h1> Čia Jūs galite konfigūruoti Konqueror naršyklės funkcionalumą. Prašome pastebėti, kad failų tvarkyklės funkcionalumas turi būti konfigūruojamas naudojant „Failų tvarkyklės“ konfigūravimo modulį.  Jūs galite padaryti kai kuriuos nustatymus, kaip Konqueror turėtų tvarkytis su HTML kodu įkeliamuose žiniatinklio puslapiuose. Paprastai nėra būtina ką nors čia pakeisti.

en: <h1>Konqueror Fonts</h1>On this page, you can configure which fonts Konqueror should use to display the web pages you view.
lt: <h1>Konqueror šriftai</h1>Šiame puslapyje Jūs galite konfigūruoti, kokius šriftus Konqueror turėtų naudoti rodomus žiniatinklio puslapius.

en: <h1>Konqueror Stylesheets</h1> This module allows you to apply your own color and font settings to Konqueror by using stylesheets (CSS). You can either specify options or apply your own self-written stylesheet by pointing to its location.<br /> Note that these settings will always have precedence before all other settings made by the site author. This can be useful to visually impaired people or for web pages that are unreadable due to bad design.
lt: <h1>Konqueror stilių lentelės</h1>Su šiuo moduliu galima Konqueror'ui pritaikyti savus spalvų ir šriftų nustatymus, pasinaudojant stilių lentelėmis (CSS). Galite tiesiog nurodyti parinktis, arba pritaikyti savo paties parašytą stilių lentelę, nurodant į jos vietą.<br /> Atminkite, kad šie nustatymai visada turės pirmenybę prieš kitus, srities autoriaus padarytus nustatymus. Tai gali būti patogu žmonėms su regėjimo sutrikimais arba žiniatinklio puslapiams, kurių neįmanoma perskaityti dėl jo blogo dizaino.

en: <h2>JavaScript</h2>On this page, you can configure whether JavaScript programs embedded in web pages should be allowed to be executed by Konqueror.<h2>Java</h2>On this page, you can configure whether Java applets embedded in web pages should be allowed to be executed by Konqueror.<br /><br /><b>Note:</b> Active content is always a security risk, which is why Konqueror allows you to specify very fine-grained from which hosts you want to execute Java and/or JavaScript programs.
lt: <h2>JavaScript</h2>Šiame puslapyje Jūs galite konfigūruoti ar Konqueror'ui leidžiama vykdyti įdėtas puslapyje JavaScript programėles.<h2>Java</h2>Šiame puslapyje Jūs galite konfigūruoti ar  Konqueror'ui leidžiama vykdyti žiniatinklio puslapyje įdėtus Java įskiepius.<br /><br /><b>Pastaba:</b> Aktyvūs komponentai visada didina saugumo riziką, todėl Konqueror leidžia labai tiksliai nustatyti, iš kurių mazgų Jūs norite vykdyti Java ir/ar JavaScript programas.

en: <html>
    <head>
    <style>
    <!--
    %1
    -->
    </style>
    </head>
    <body>
    <h1>Heading 1</h1>
    <h2>Heading 2</h2>
    <h3>Heading 3</h3>
    
    <p>User-defined stylesheets allow increased
    accessibility for visually handicapped
    people.</p>
    
    </body>
    </html>
lt: <html>
    <head>
    <style>
    <!--
    %1
    -->
    </style>
    </head>
    <body>
    <h1>Antraštė 1</h1>
    <h2>Antraštė 2</h2>
    <h3>Antraštė 3</h3>
    
    <p>Naudotojo parinktos stilių lentelės
    padidina žiniatinklio prieinamumą sutrikusio regėjimo
    žmonėms.</p>
    
    </body>
    </html>

en: <html>Controls how Konqueror handles underlining hyperlinks:<br /><ul><li><b>Enabled</b>: Always underline links</li><li><b>Disabled</b>: Never underline links</li><li><b>Only on Hover</b>: Underline when the mouse is moved over the link</li></ul><br /><i>Note: The site's CSS definitions can override this value.</i></html>
lt: <html>Kontroliuoja Konqueror jungčių pabraukimą:<br /><ul><li><b>Visada</b>: Visada pabraukti jungtis</li><li><b>Niekada</b>: Niekada nepabraukti jungčių</li><li><b>Po žymekliu</b>Pabraukti, kai pelės žymeklis yra virš jungties</li></ul><br /> <i>Pastaba: srities CSS apibėžimai turi pirmenybę prieš šią reikšmę</i></html>

en: <html>Controls how Konqueror shows animated images:<br /><ul><li><b>Enabled</b>: Show all animations completely.</li><li><b>Disabled</b>: Never show animations, show the starting image only.</li><li><b>Show only once</b>: Show all animations completely but do not repeat them.</li></ul></html>
lt: <html>Kontroliuoja kaip Konqueror rodo animuotus paveikslėlius: <br /> <ul> <li><b>Įjungti</b>: Pilnai rodyti visas animacijas.</li><li><b>Uždrausti</b>: Niekada nerodyti animacijų, tik pirminį paveikslėlį </li><li><b>Tik vieną kartą</b>: Rodyti animacijas, bet nekartoti jų.</li></ul></html>

en: <html>Determines whether Konqueror should use smooth steps to scroll HTML pages, or whole steps:<br /><ul><li><b>Always</b>: Always use smooth steps when scrolling.</li><li><b>Never</b>: Never use smooth scrolling, scroll with whole steps instead.</li><li><b>When Efficient</b>: Only use smooth scrolling on pages where it can be achieved with moderate usage of system resources.</li></ul></html>
lt: <html>Apsprendžia, ar Konqueror turi naudoti tolygų HTML slinkimą, ar žingsnį:<br /><ul><li><b>Visuomet</b>: visuomet naudoti nuoseklų slinkimą.</li><li><b>Niekada</b>: niekuomet nenaudoti nuoseklaus slinkimo, pereiti ištisais žingsniais.</li><li><b>Kai tai efektyvu</b>: nuoseklų slinkimą naudoti tik tada, kai to galima pasiekti pernelyg neapkraunant sistemos.</li></ul></html>

en: <html>If this box is checked, Konqueror will automatically load any images that are embedded in a web page. Otherwise, it will display placeholders for the images, and you can then manually load the images by clicking on the image button.<br />Unless you have a very slow network connection, you will probably want to check this box to enhance your browsing experience.</html>
lt: <html>Jeigu yra pažymėtas šis langelis, Konqueror automatiškai įkels visus žiniatinklio puslapio paveikslėlius. Priešingu atveju jis rodys paveikslėlių vietas, o paveikslus galėsite įkelti rankiniu būdu, paspausdami jų mygtuką. <br /> Tikriausiai norėsite pažymėti šį langelį ir tuo pagerinti savo naršymą, nebent Jūsų prisijungimas prie tinklo yra labai lėtas.</html>

en: <html>If this box is checked, Konqueror will draw a frame as a placeholder around images embedded in a web page that are not yet fully loaded.<br />You will probably want to check this box to enhance your browsing experience, especially if have a slow network connection.</html>
lt: <html>Jeigu yra pažymėtas šis langelis, Konqueror automatiškai įkels visus žiniatinklio puslapio paveikslus. Priešingu atveju jis rodys paveikslų vietas, o paveikslus galėsite įkelti rankiniu būdu, paspausdami jų mygtuką. <br /> Tikriausiai norėsite pažymėti šį langelį ir tuo pagerinti savo naršymą, nebent Jūsų prisijungimas prie tinklo yra labai lėtas.</html>

en: <p>This box contains the domains and hosts you have set a specific Java policy for. This policy will be used instead of the default policy for enabling or disabling Java applets on pages sent by these domains or hosts.</p><p>Select a policy and use the controls on the right to modify it.</p>
lt: <p>Šiame langelyje yra domenai ir mazgai, kuriems esate nustatę specifines Java taisykles. Šios taisyklės bus naudojamos vietoje pagrindinių taisyklių, leidžiant arba uždraudžiant šių domenų arba mazgų puslapių siunčiamus Java įskiepius.</p><p>Pažymėkite taisyklę ir, norėdami ją modifikuoti, naudokite dešinėje esančius mygtukus.</p>

en: <p>This box contains the domains and hosts you have set a specific JavaScript policy for. This policy will be used instead of the default policy for enabling or disabling JavaScript on pages sent by these domains or hosts.</p><p>Select a policy and use the controls on the right to modify it.</p>
lt: <p>Šiame lange yra domenai ir mazgai, kuriems esate nustatę specifines JavaScript taisykles. Šios taisyklės bus naudojamos vietoje pagrindinių taisyklių, leidžiant arba uždraudžiant šių domenų arba mazgų siunčiamų puslapių JavaScript scenarijus. </p><p>Pažymėkite taisyklę, ir, norėdami ją modifikuoti, naudokite dešinėje esančius mygtukus.</p>

en: <p>This is the currently selected font family</p>
lt: <p>Čia yra dabar pasirinkta šriftų šeima</p>

en: <qt><p>Enter an expression to filter. Filters can be defined as either:<ul><li>a shell-style wildcard, e.g. <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, the wildcards <tt>*?[]</tt> may be used</li><li>a full regular expression by surrounding the string with '<tt>/</tt>', e.g. <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Any filter string can be preceded by '<tt>@@</tt>' to whitelist (allow) any matching URL, which takes priority over any blacklist (blocking) filter.
lt: <qt><p>Įveskite filtro išraišką. Filtrus galima aprašyti kaip:<ul><li>apvalkalo šablonus, pavyzdžiui <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, gali būti naudojami šablonai <tt>*?[]</tt></li><li>pilnas reguliarus reiškinys, apgaubtas simboliais '<tt>/</tt>', pavyzdžiui <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Prieš kiekvieną filtro eilutę galima rašyti '<tt>@@</tt>', norite leisti rodyti atitinkantį URL ir tai yra aukštesnio prioriteto nurodymas nei draudimas.

en: <qt><p>The filter export format is a plain text file. The file begins with a header line <tt>[AdBlock]</tt>, then all of the filters follow each on a separate line.
lt: <qt><p>Filtro eksporto formatas yra paprastas tekstinis failas. Failas prasideda eilute <tt>[AdBlock]</tt>, tada į atskiras eilutes surašomi visi filtrai.

en: <qt><p>The filter import format is a plain text file. Blank lines, comment lines starting with '<tt>!</tt>' and the header line <tt>[AdBlock]</tt> are ignored. Any other line is added as a filter expression.
lt: <qt><p>Filtro importo failo formatas yra paprastas teksto failas. Ignoruojamos tuščios eilutės, komentarų eilutės, prasidedančios simboliu '<tt>!</tt>' bei viršutinė eilutė <tt>[AdBlock]</tt>. Visos kitos eilutės pridedamos kaip filtrai.

en: <qt>Filter expression (e.g. <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">more information</a>):
lt: <qt>Filtro išraiška (pavyzdžiui <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">daugiau informacijos</a>):

en: <qt>More information on <a href="importhelp">import format</a>, <a href="exporthelp">export format</a>
lt: <qt>Daugiau informacijos apie <a href="importhelp">importo formatą</a>, <a href="exporthelp">eksporto formatą</a>

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show Blank Page
lt: Rodyti tuščią puslapį

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show Introduction Page
lt: Rodyti įvadinį puslapį

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show My Bookmarks
lt: Rodyti žymeles

[ctx: @label:listbox]
en: When &Konqueror starts:
lt: Kai &Konqueror paleidžiamas:

[ctx: @title:group]
en: Do&main-Specific
lt: &Nuo domeno priklausančios

[ctx: @title:group]
en: Doma&in-Specific
lt: Nuo domeno &priklausančios

[ctx: @title:group]
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
lt: Šriftai

[ctx: @title:tab]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @title:tab]
en: Stylesheets
lt: Stiliaus lentelės

[ctx: @title:window]
en: Change Java Policy
lt: Keisti Java taisyklę

[ctx: @title:window]
en: Change JavaScript Policy
lt: Keisti JavaScript taisyklę

[ctx: @title:window]
en: Domain-Specific Policies
lt: Taisyklės, susietos su domenu

[ctx: @title:window]
en: New Java Policy
lt: Nauja Java taisyklė

[ctx: @title:window]
en: New JavaScript Policy
lt: Nauja JavaScript taisyklė

[ctx: @title:window]
en: Select Home Page
lt: Pasirinkite namų puslapį

en: A&nimations:
lt: A&nimacijų rodymas:

en: A&utomatically load images
lt: A&utomatiškai įkelti paveikslėlius

en: Accept
lt: Leisti

en: Accept all popup window requests.
lt: Priimti visus pasirodančių langų kūrimo paklausimus.

en: Accept popup window requests only when links are activated through an explicit mouse click or keyboard operation.
lt: Pasirodantys langai bus kuriami tik tada, kai langas atidaromas spragtelėjus pele ar su klaviatūra.

en: Activate previously used tab when closing the current tab
lt: Aktyvuoti anksčiau naudotą kortelę užveriant dabartinę kortelę

en: Additional Java a&rguments:
lt: Papildomi Java a&rgumentai:

en: Allow
lt: Leisti

en: Allow automatic delayed &reloading/redirecting
lt: Leisti automatinį uždelstą &perkrovimą / nukreipimą

en: Allow scripts to change the text of the status bar.
lt: Leisti scenarijams pakeisti būsenos juostos tekstą.

en: Allow scripts to change the window position.
lt: Leisti scenarijams keisti lango vietą.

en: Allow scripts to change the window size.
lt: Leisti scenarijams keisti lango dydį.

en: Allow scripts to focus the window.
lt: Leisti scenarijams iškelti langą į pirmąjį planą.

en: Ask
lt: Klausti

en: Ask for name and folder when adding bookmarks
lt: Klausti vardo ir aplanko pridedant žymeles

en: Automatic Filter
lt: Automatinis filtras

en: Automatic update interval:
lt: Automatinio atnaujinimo intervalas:

en: Bac&kground:
lt: F&onas:

en: Base family:
lt: Pagrindinė šeima:

en: Base font si&ze:
lt: Pagrindinis šrifto &dydis:

en: Boo&kmarks
lt: Žy&melės

en: C&ursive font:
lt: &Kursyvinis šriftas:

en: Chan&ge cursor over links
lt: &Keisti žymeklį virš nuorodų

en: Chan&ge...
lt: &Keisti...

en: Check this box if you want to inform a web site that you do not want your web browsing habits tracked.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite pranešti svetainėms, kad nenorite, jog jūsų naršymo įpročiai būtų sekami.

en: Click on this button to change the policy for the host or domain selected in the list box.
lt: Paspauskite šitą mygtuką norėdami pakeisti mazgo ar domeno taisyklę, pažymėtą sąrašo lange.

en: Click on this button to delete the policy for the host or domain selected in the list box.
lt: Paspauskite šitą mygtuką norėdami ištrinti mazgo ar domeno taisyklę, pažymėtą sąrašo lange.

en: Click on this button to manually add a host or domain specific policy.
lt: Spauskite šitą mygtuką norėdami rankomis pridėti mazgui arba domenui specifinę taisyklę.

en: Click this button to choose the file that contains the Java policies. These policies will be merged with the existing ones. Duplicate entries are ignored.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami pasirinkti failą, turintį Java taisykles. Šios taisyklės bus sujungtos su jau esančiomis.  Sutampantys įrašai bus ignoruojami.

en: Click this button to choose the file that contains the JavaScript policies. These policies will be merged with the existing ones. Duplicate entries are ignored.
lt: Paspauskite šitą mygtuką pasirinkti failui, turinčiam JavaScript taisykles. Šios taisyklės bus sujungtos su jau esančiomis.  Sutampantys įrašai bus ignoruojami.

en: Click this button to save the Java policy to a zipped file. The file, named <b>java_policy.tgz</b>, will be saved to a location of your choice.
lt: Paspauskite šitą mygtuką norėdami išsaugoti Java taisyklę supakuotame faile. Failas, pavadintas <b>java_policy.tgz</b>, bus išsaugota Jūsų pasirinktoje vietoje.

en: Click this button to save the JavaScript policy to a zipped file. The file, named <b>javascript_policy.tgz</b>, will be saved to a location of your choice.
lt: Paspauskite šitą mygtuką išsaugoti JavaScript taisyklę supakuotame faile. Failas, pavadintas <b>javascript_policy.tgz</b>, bus išsaugotas Jūsų pasirinktoje vietoje.

en: Colors
lt: Spalvos

en: Confirm &when closing windows with multiple tabs
lt: Patvirtinti &uždarant langus su keliomis kortelėmis

en: Cus&tom
lt: De&rinta

en: Custom&ize...
lt: Prita&ikyti sau...

en: De&lete
lt: &Ištrinti

en: Debugging
lt: Išriktavimas

en: Default encoding:
lt: Koduotė, naudojama kitaip nenurodžius:

en: Default web browser engine:
lt: Numatytas naršyklės varikliukas:

en: Deny
lt: Neleisti

en: Domain-Specific JavaScript Policies
lt: Nuo domeno priklausančios JavaScript taisyklės

en: Dra&w frame around not completely loaded images
lt: Pieš&ti rėmelius apie iki galo neįkeltus paveikslėlius

en: Ena&ble JavaScript globally
lt: Globaliai leidžiamas Java&Script

en: Enable Access Ke&y activation with Ctrl key
lt: Įgalinti Prieigos kla&višo aktyvavimą su Vald(Ctrl) klavišu

en: Enable Ja&va globally
lt: Globaliai leidžiama &Java

en: Enable debu&gger
lt: Įjungti išri&ktuotoją

en: Enable filters
lt: Įgalinti filtrus

en: Enable or disable AdBlocK filters. When enabled, a set of URL expressions should be defined in the filter list for blocking to take effect.
lt: Įgalinti arba išjungti AdBlocK filtrus. Įgalinus filtrus būtina nurodyti išraiškas, pagal kurias apibūdinti filtrai blokuos paveikslėlius ar kadrus.

en: Enables builtin JavaScript debugger.
lt: Įgalina JavaScript išriktuotoją.

en: Enables the execution of scripts written in ECMA-Script (also known as JavaScript) that can be contained in HTML pages. Note that, as with any browser, enabling scripting languages can be a security problem.
lt: Leis vykdyti scenarijus, parašytus su ECMA-Script (taip pat žinomas kaip JavaScript), kuriuos gali turėti HTML puslapiai. Atminkite, kad kaip ir kiekvienoje naršyklėje, scenarijų leidimas gali sukelti saugumo problemų.

en: Enables the execution of scripts written in Java that can be contained in HTML pages. Note that, as with any browser, enabling active contents can be a security problem.
lt: Leis paleisti Java kalba parašytus scenarijus, kurie gali būti HTML puslapiuose. Atminkite, kad, kaip ir kiekvienoje naršyklėje, aktyvių komponentų leidimas gali sukelti saugumo problemų.

en: Enables the reporting of errors that occur when JavaScript code is executed.
lt: Įjungia klaidų, kurios įvyksta vykdant JavaScript kodą, pranešimus.

en: Enabling the security manager will cause the jvm to run with a Security Manager in place. This will keep applets from being able to read and write to your file system, creating arbitrary sockets, and other actions which could be used to compromise your system. Disable this option at your own risk. You can modify your $HOME/.java.policy file with the Java policytool utility to give code downloaded from certain sites more permissions.
lt: Saugumo tvarkyklės įjungimas privers jvm veikti kartu su Saugumo Tvarkykle. Tai neleis įskiepiams skaityti ir rašyti į Jūsų failų sistemą, kurti bet kokius socket'us, ir vykdyti kitus veiksmus, galinčius pakenkti Jūsų sistemos saugumui.  Išjunkite šią parinktį savo rizika.  Jūs galite pakeist HOME/.java.policy failą su Java policytool pagalbine programa jei norite suteikti daugiau leidimų kodui, atsisiųstam iš tam tikrų sričių.

en: Enabling this will cause the jvm to use KIO for network transport
lt: Čia galima nustatyti, kad jvm naudotų KIO tinklo transportui

en: Enter the name of a host (like www.kde.org) or a domain, starting with a dot (like .kde.org or .org)
lt: Įrašykite mazgo vardą (panašiai kaip www.kde.org) ar domeną, pradedant tašku (panašiai kaip .kde.org ar .org)

en: Enter the path to the java executable. If you want to use the jre in your path, simply leave it as 'java'. If you need to use a different jre, enter the path to the java executable (e.g. /usr/lib/jdk/bin/java), or the path to the directory that contains 'bin/java' (e.g. /opt/IBMJava2-13).
lt: Įrašykite java vykdomojo failo kelią. Jeigu pageidaujate naudoti jre savo kelyje, paprasčiausiai palikite jį „java“.  Jeigu norite naudoti kitą jre, įrašykite vykdomojo failo kelią (pavyzdžiui, /usr/lib/jdk/bin/java), arba aplanko kelią, kur yra „bin/java“ (pavyzdžiui, /opt/IBMJava2-13).

en: Export...
lt: Eksportuoti...

en: Fantas&y font:
lt: I&šmoningas šriftas:

en: Focus window:
lt: Iškelti langą:

en: Font &size adjustment for this encoding:
lt: Šrifto dydžio &pataisa šiai koduotei:

en: Font Family
lt: Šrifto šeima

en: Font Si&ze
lt: &Šrifto dydis

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

en: Form Com&pletion
lt: F&ormos užbaigimas

en: Global JavaScript Policies
lt: Globalios JavaScript taisyklės

en: Here you can select how many values Konqueror will remember for a form field.
lt: Čia galite nurodyti kiek reikšmių formos laukui Konqueror įsimins.

en: Here you can set specific Java policies for any particular host or domain. To add a new policy, simply click the <i>New...</i> button and supply the necessary information requested by the dialog box. To change an existing policy, click on the <i>Change...</i> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <i>Delete</i> button will remove the selected policy, causing the default policy setting to be used for that domain.
lt: Čia galite nustatyti specifines Java taisykles bet kuriam mazgui ar domenui. Norėdami įdėti naują taisyklę, paprasčiausiai paspauskite <i>Pridėti...</i> mygtuką ir įrašykite reikalingą informaciją į dialogo langą.  Norėdami pakeisti jau esančią taisyklę, spauskite <i>Keisti...</i> mygtuką ir pasirinkite pageidaujamą taisyklę iš taisyklių dialogo lango.  Paspaudus mygtuką <i>Pašalinti</i>, pažymėta taisyklė bus pašalinta, ir tam domenui bus naudojamos bendrosios taisyklės.

en: Here you can set specific JavaScript policies for any particular host or domain. To add a new policy, simply click the <i>New...</i> button and supply the necessary information requested by the dialog box. To change an existing policy, click on the <i>Change...</i> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <i>Delete</i> button will remove the selected policy causing the default policy setting to be used for that domain. The <i>Import</i> and <i>Export</i> button allows you to easily share your policies with other people by allowing you to save and retrieve them from a zipped file.
lt: Čia galite nustatyti specifines JavaScript taisykles bet kuriam mazgui ar domenui.  Norėdami įdėti naują taisyklę, paprasčiausiai paspauskite <i>Pridėti..</i> mygtuką ir įrašykite reikalingą informaciją į dialogo langą.  Norėdami pakeisti jau esančią taisyklę, spauskite <i>Keisti...</i> mygtuką ir pasirinkite pageidaujamą taisyklę iš taisyklių dialogo lango.  Paspaudus mygtuką <i>Pašalinti</i>, pažymėta taisyklė bus pašalinta, ir tam domenui bus naudojamos bendrosios taisyklės. Mygtukai <i>Importuoti</i> ir <i>Eksportuoti</i> leis nesunkiai pasidalinti taisyklėmis su kitais - išsaugoti jas archyvuotame faile, ar pasiimi iš tokio.

en: Hide filtered images
lt: Slėpti filtruotus paveikslėlius

en: Hide the tab bar when only one tab is open
lt: Slėpti kortelių juostą jei atverta tik viena kortelė

en: Home page:
lt: Namų puslapis:

en: Host/Domain
lt: Mazgas/Domenas

en: If this box is checked, Konqueror will allow you to change the title of the bookmark and choose a folder in which to store it when you add a new bookmark.
lt: Jei šis laukas pažymėtas, pridedant naują žymelę Konqueror leis pakeisti žymelės pavadinimą ir pasirinkti aplanką, kuriame ją išsaugoti.

en: If this box is checked, Konqueror will remember the data you enter in web forms and suggest it in similar fields for all forms.
lt: Esant pažymėtam langeliui, Konqueror įsimins Jūsų įrašomus žiniatinklio formose duomenis ir juos pasiūlys panašiuose visų formų laukeliuose.

en: If this box is checked, Konqueror will show only those bookmarks in the bookmark toolbar which you have marked to do so in the bookmark editor.
lt: Jei šis laukas pažymėtas, Konqueror rodys tik tas žymeles žymelių įrankinėje, kurias pažymėjimu išrinkote žymelių redaktoriuje.

en: If this box is checked, you can go back in history by right clicking on a Konqueror view. To access the context menu, press the right mouse button and move.
lt: Pažymėjus tai Jūs galite grįžti atgal istorijoje spragtelėje dešinį pelės klavišą ties Konqueror vaizdu.  Norėdami pasiekti konteksto meniu, paspauskite dešinį pelės klavišą ir pajudinkite pelę.

en: If this box is checked, you can open the URL in the selection by middle clicking on a Konqueror view.
lt: Jei šis laukelis pažymėtas, galėsite atverti URL pažymėtame plote spausdami viduriniuoju pelės klavišu Konqueror vaizde.

en: If this option is set, the shape of the cursor will change (usually to a hand) if it is moved over a hyperlink.
lt: Jeigu nustatyta šita parinktis, žymeklio forma pasikeis (dažniausiai į ranką), kai jis atsidurs virš nuorodos.

en: If you disable this, Konqueror will stop interpreting the <i>window.open()</i> JavaScript command. This is useful if you regularly visit sites that make extensive use of this command to pop up ad banners.<br /><br /><b>Note:</b> Disabling this option might also break certain sites that require <i>window.open()</i> for proper operation. Use this feature carefully.
lt: Jeigu išjungsite šitą parinktį, Konqueror nebeinterpretuos <i>window.open()</i> Javascript komandos. Tai yra naudinga, jeigu dažnai lankote sritis, kurios plačiai naudoja šią komandą parodyti reklaminiams skydeliams.<br /><br /><b>Pastaba:</b> Blokuojant šitą parinktį galima sugadinti kai kurias sritis, kurioms būtinas <i>window.open()</i> normaliam funkcionalumui. Naudokite šitą savybę atsargiai!

en: If you want special arguments to be passed to the virtual machine, enter them here.
lt: Jeigu norite pateikti specialius argumentus virtualiai mašinai, įrašykite juos čia.

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignore attempts of scripts to change the status bar text. The web page will <i>think</i> it changed the text but the actual text will remain unchanged.
lt: Ignoruoti scenarijų bandymus pakeisti būsenos juostos tekstą. Interneto puslapis <i>galvos</i> kad pakeitė tekstą, tačiau iš tiesų niekaip jo neįtakos.

en: Ignore attempts of scripts to change the window position. The web page will <i>think</i> it moved the window but the actual position is not affected.
lt: Ignoruoti scenarijų bandymus keisti lango vietą. Interneto puslapis <i>galvos</i> kad perkėlė langą, tačiau iš tiesų niekaip jo neįtakos.

en: Ignore attempts of scripts to change the window size. The web page will <i>think</i> it changed the size but the actual window is not affected.
lt: Ignoruoti scenarijų bandymus keisti lango dydį. Interneto puslapis <i>galvos</i> kad pakeitė dydį, tačiau iš tiesų niekaip jo neįtakos.

en: Ignore attempts of scripts to focus the window. The web page will <i>think</i> it brought the focus to the window but the actual focus will remain unchanged.
lt: Ignoruoti scenarijų bandymus iškelti langą į pirmąjį planą. Interneto puslapis <i>galvos</i> kad iškėlė langą į pirmąjį planą, tačiau iš tiesų niekaip jo neįtakos.

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Import...
lt: Importuoti...

en: Insert
lt: Įterpti

en: Java Runtime Settings
lt: Java vykdymo nuostatos

en: JavaScript access controls
    Per-domain policies extensions
lt: JavaScript priėjimo valdikliai
    Nuo domeno priklausantys taisyklių pakeitimai

en: JavaScript policy:
lt: JavaScript taisyklė:

en: Konqueror Browsing Control Module
lt: Konqueror naršymo valdymo modulis

en: Konqueror will never display text smaller than this size,<br />overriding any other settings.
lt: Konqueror niekada nerodys teksto mažesniu negu šis dydžiu,<br /> nepriklausomai nuo jokių kitų nustatymų

en: M&iddle click opens URL in selection
lt: Spragtelėji&mas viduriniuoju klavišu atveria pažymėtą URL

en: M&inimum font size:
lt: Minima&lus šrifto dydis:

en: Manual Filter
lt: Rankinis filtras

en: Middle-click on a tab to close it
lt: Vidurinio klavišo spragtelėjimas užveria kortelę

en: Modify status bar text:
lt: Pakeisti būsenos juostos tekstą:

en: Mouse Beha&vior
lt: Pelės elge&sys

en: Move window:
lt: Perkelti langą:

en: Name
lt: Pavadinimas

en: O&pen new tabs in the background
lt: At&verti naujas korteles foniniu režimu

en: Offer to save website passwords
lt: Siūlyti išsaugoti svetainių slaptažodžius

en: Only on Hover
lt: Tik po pelės žymekliu

en: Open &links in new tab instead of in new window
lt: Atverti &nuorodas naujoje kortelėje vietoj naujo lango

en: Open &new tab after current tab
lt: Atverti &naują kortelę už dabartinės

en: Open as tab in existing Konqueror when URL is called externally
lt: Atverti kaip kortelę veikiančiame Konqueror lange iš išorės iššaukiamus URL

en: Open new windows:
lt: Atverti naujus langus:

en: Open pop&ups in new tab instead of in new window
lt: Atverti iškylančius lang&us naujoje kortelėje, o ne naujame lange

en: Policy
lt: Taisyklė

en: Pressing the Ctrl key when viewing webpages activates Access Keys. Unchecking this box will disable this accessibility feature. (Konqueror needs to be restarted for this change to take effect.)
lt: Naršant žiniatinklio puslapius ir nuspaudus Vald(Ctrl) klavišą bus aktyvuoti KDE prieigos klavišai. Panaikinus pažymėjimą ši pritaikymo neįgaliesiems galimybė bus išjungta. (Pakeitimas įsigalios paleidus Konqueror iš naujo).

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Prompt every time a popup window is requested.
lt: Klausti kas kart, kai paprašoma sukurti pasirodantį langą.

en: Reject
lt: Neleisti

en: Reject all popup window requests.
lt: Atmesti visus pasirodančių langų paklausimus.

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Report &errors
lt: Pranešti &klaidas

en: Resize window:
lt: Keisti lango dydį:

en: Right click goes &back in history
lt: Dešinys spragtelėjimas veda &atgal žurnalo įrašuose

en: S&erif font:
lt: S&erifinis šriftas:

en: S&mooth scrolling:
lt: &Tolygus slinkimas:

en: S&tandard font:
lt: S&tandartinis šriftas:

en: Sa&ns serif font:
lt: &Ne serifinis šriftas:

en: Search:
lt: ieškoti:

en: Select a Java policy for the above host or domain.
lt: Nurodykite Java taisyklę esamam mazgui arba domenui.

en: Select a JavaScript policy for the above host or domain.
lt: Nurodykite JavaScript taisyklę duotam mazgui arba domenui.

en: Select the default encoding to be used; normally, you will be fine with 'Use language encoding' and should not have to change this.
lt: Pažymėkite numatytą koduotę. Paprastai tinka parinktis „Naudoti nurodytą kalbai koduotę“ ir Jūs neturėtumėte šito keisti.

en: Send the DNT header to tell web sites you do not want to be tracked
lt: Siųsti DNT antraštę, kad svetainės žinotų, jog jūs nenorite būti sekamas

en: Show Only Once
lt: Tik vieną kartą

en: Show only marked bookmarks in bookmark toolbar
lt: Rodyti tik pažymėtas žymeles žymelių įrankinėje

en: Shu&tdown applet server when inactive for more than
lt: Iš&jungti Įskiepių serverį neesant aktyvumo daugiau nei

en: Smart
lt: Tik po veiksmo

en: Some web pages request an automatic reload or redirection after a certain period of time. By unchecking this box Konqueror will ignore these requests.
lt: Kai kurie žiniatinklio puslapiai paprašo automatinio perkrovimo ar nukreipimo po tam tikro laiko tarpo.  Nepažymėjus šios parinkties Konqueror ignoruos tokius paklausimus.

en: Some websites change the status bar text by setting <i>window.status</i> or <i>window.defaultStatus</i>, thus sometimes preventing displaying the real URLs of hyperlinks. This option specifies the treatment of such attempts.
lt: Kai kurios Interneto svetainės pačios pakeičia būsenos juostos tekstą naudodamos <i>window.status</i> ar <i>window.status</i> komandas, tokiu būdu kartais paslėpdamos tikruosius hipernuorodų URL adresus. Ši parinktis nurodo, kaip bus reaguojama į tokius bandymus.

en: Some websites change the window position on their own by using <i>window.moveBy()</i> or <i>window.moveTo()</i>. This option specifies the treatment of such attempts.
lt: Kai kurios Interneto svetainės pačios pakeičia lango vietą naudodamos <i>window.moveBy()</i> ar <i>window.moveTo()</i> komandas. Ši parinktis nurodo, kaip bus reaguojama į tokius bandymus.

en: Some websites change the window size on their own by using <i>window.resizeBy()</i> or <i>window.resizeTo()</i>. This option specifies the treatment of such attempts.
lt: Kai kurios Interneto svetainės pačios pakeičia lango dydį naudodamos <i>window.resizeBy()</i> ar <i>window.resizeTo()</i> komandas. Ši parinktis nurodo, kaip bus reaguojama į tokius bandymus.

en: Some websites set the focus to their browser window on their own by using <i>window.focus()</i>. This usually leads to the window being moved to the front interrupting whatever action the user was dedicated to at that time. This option specifies the treatment of such attempts.
lt: Kai kurios Interneto svetainės pačios iškelia langą į pirmąjį planą naudodamos <i>window.focus()</i> komandą. Papratai dėl to langas iškyla į pirmąjį planą nutraukdamas tai, ką naudotojas tuo metu daro. Ši parinktis nurodo, kaip bus reaguojama į tokius bandymus.

en: Stylesheets
lt: Stilių lentelės

en: Suppress background images
lt: Slėpti fono paveikslus

en: Tabbed Browsing
lt: Naršymas kortelėse

en: This is the font used to display fixed-width (i.e. non-proportional) text.
lt: Tai šriftas, naudojamas parodyti pastovaus simbolio pločio (t.y. neproporciniam) tekstui.

en: This is the font used to display normal text in a web page.
lt: Tai šriftas, naudojamas rodyti normaliam žiniatinklio puslapio tekstui.

en: This is the font used to display text that is marked up as a fantasy font.
lt: Šis šriftas naudojamas parodyti tekstui, pažymėtam išmoningu (fantasy).

en: This is the font used to display text that is marked up as italic.
lt: Šis šriftas naudojamas parodyti tekstui, pažymėtam kursyvu.

en: This is the font used to display text that is marked up as sans-serif.
lt: Šis šriftas naudojamas parodyti tekstui, pažymėtam sans-serif (be uodegyčių).

en: This is the font used to display text that is marked up as serif.
lt: Šis šriftas naudojamas parodyti tekstui, pažymėtam serif (su uodegytėm).

en: This is the list of URL filters that will be applied to all embedded images and media objects.
lt: Tai yra sąrašas URL filtrų, kurie bus pritaikomi visiems susietiems paveikslėliams ir objektams.

en: This is the relative font size Konqueror uses to display web sites.
lt: Tai reliatyvus Konqueror naudojamas šrifto dydis žiniatinklio puslapiams rodyti.

en: This will ask you whether you are sure you want to close a window when it has multiple tabs opened in it.
lt: Tai paklaus Jūsų ar Jūs tikrai norite užverti langą, jei lange yra kelios atvertos kortelės.

en: This will display close buttons inside each tab.
lt: Kiekvienoje kortelėje bus rodomas uždarymo mygtukas.

en: This will display the tab bar only if there are two or more tabs. Otherwise it will always be displayed.
lt: Kortelių juosta bus rodoma tik tuo atveju, jei yra atvertos dvi kortelės ar daugiau. Kitu atveju juosta bus rodoma visą laiką.

en: This will open a new tab in the background, instead of in the foreground.
lt: Bus atverta nauja kortelė fone, priešingu atveju ji bus atverta priekiniame plane.

en: This will open a new tab instead of a new window in various situations, such as choosing a link or a folder with the middle mouse button.
lt: Tai atvers naują kortelę vietoje naujo lango įvairiose situacijose, tokiose kaip nuorodos ar aplanko pasirinkimas naudojant vidurinįjį pelės mygtuką.

en: This will open a new tab opened from a page after the current tab, instead of after the last tab.
lt: Bus atverta nauja kortelė iškart po dabartinės kortelės, o ne už visų kortelių.

en: U&se accessibility stylesheet
lt: &Naudoti prieinamumą pagerinančią stilių lentelę

en: Uncheck this box to prevent being prompted to save website passwords
lt: Nuimkite varnelę, kad neleisti siūlyti išsaugoti svetainių slaptažodžius

en: Und&erline links:
lt: Pa&braukti jungtis:

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Us&e default stylesheet
lt: &Naudoti numatytąją stilių lentelę

en: Use &KIO
lt: Naudoti &KIO

en: Use &user-defined stylesheet
lt: &Naudotojo parinkta stilių lentelė

en: Use Global
lt: Naudoti globalius nustatymus

en: Use Language Encoding
lt: Naudoti nurodytą kalbai koduotę

en: Use global
lt: Naudoti bendruosius nustatymus

en: Use same color for all text
lt: Ta pati spalva visiems tekstams

en: Use same family for all text
lt: Naudoti tą pačią šeimą visiems tekstams

en: Use setting from global policy.
lt: Naudoti nustatymus iš bendrosios taisyklės.

en: When Efficient
lt: Kai tai efektyvu

en: When all the applets have been destroyed, the applet server should shut down. However, starting the jvm takes a lot of time. If you would like to keep the java process running while you are browsing, you can set the timeout value to whatever you like. To keep the java process running for the whole time that the konqueror process is, leave the Shutdown Applet Server checkbox unchecked.
lt: Kai visi įskiepiai būna sunaikinti, įskiepių serveris išsijungia. Vienok, jvm paleidimas užima šiek tiek laiko. Jeigu savo naršymo metu norite palikti java procesą veikiantį, galite nustatyti jums reikalingą laiko reikšmę.  Norėdami palikti java procesą veikiantį visą konqueror darbo laiką, nepažymėkite langelio „Išjungti įskiepių serverį“.

en: When checking this the previous used or opened tab will be activated when you close the current active tab instead of the one right to the current tab.
lt: Pažymėjus šį laukelį anksčiau naudota ar atidaryta kortelė bus aktyvuota ir rodoma tuo atveju, jei uždarysite šiuo metu aktyvią kortelę.

en: When enabled blocked images will be removed from the page completely, otherwise a placeholder 'blocked' image will be used.
lt: Įgalinus, blokuojami paveikslėliai bus arba visiškai pašalinami iš puslapio, priešingu atveju bus įdėtas imituojantis paveikslėlis „blokuojamas“.

en: When you click a URL in another KDE program or call kfmclient to open a URL, the current desktop will be searched for a non-minimized Konqueror and, if found, the URL opened as a new tab within it. Otherwise a new Konqueror window will be opened with the required URL.
lt: Spustelėjus  URL kitoje KDE programoje ar nurodžius kfmclient atverti URL, aktyviame darbastalyje bus atlikta paieška ieškant nesumažinto Konqueror lango, ir, jei toks langas bus surastas, URL bus atvertas jame kaip nauja kortelė. Kitu atveju su nurodytu URL bus atvertas naujas Konqueror langas.

en: When you click on a tab using the middle mouse button or mouse wheel, it will close that tab.
lt: Spragtelėjus kortelę viduriniu pelės klavišu arba ratuku kortelė bus užverta.

en: Whether or not JavaScript popups if allowed shall open in a new tab or in a new window.
lt: Nustato ar JavaScript scenarijų iššaukiami langai pasirodys najame lange, ar naujoje kortelėje.

en: You must first enter a domain name.
lt: Visų pirma turite įrašyti domeno vardą.

en: You must first select a policy to be changed.
lt: Pirmiau reikia pažymėti keičiamą taisyklę.

en: You must first select a policy to delete.
lt: Pirmiau reikia pažymėti pašalinamą taisyklę.

[ctx: animations]
en: Disabled
lt: Niekada

[ctx: animations]
en: Enabled
lt: Pilnai

[ctx: smooth scrolling]
en: Always
lt: Visada

[ctx: soft scrolling]
en: Never
lt: Niekada

[ctx: underline]
en: Disabled
lt: Išjungtas

[ctx: underline]
en: Enabled
lt: Įjungtas
