kfontinst - en to lt translation catalogue (434 entries)

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
lt: %1 viduje yra šriftas <b>%2</b>, kuris jau įdiegtas jūsų sistemoje.

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
lt[0]: Rastas %1 šrifto dublikatas.
lt[1]: Rasti %1 šriftų dublikatai.
lt[2]: Rasti %1 šriftų dublikatai.
lt[3]: Rastas %1 šrifto dublikatas.

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
lt: %1 yra taškinis šriftas, o tokie jūsų sistemoje yra išjungti.

en: %1 is not a font.
lt: %1 nėra šriftas.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
lt[0]: %2 [1 pikselis]
lt[1]: %2 [%1 pikseliai]
lt[2]: %2 [%1 pikselių]
lt[3]: %2 [%1 pikselis]

en: &Main Toolbar
lt: &Pagrindinė įrankių juosta

en: 1 Font | %1 Fonts
lt[0]: 1 šriftas
lt[1]: %1 šriftai
lt[2]: %1 šriftų
lt[3]: %1 šriftas

en: 12pt
lt: 12 tašk.

en: 18pt
lt: 18 tašk.

en: 24pt
lt: 24 tašk.

en: 36pt
lt: 36 tašk.

en: 48pt
lt: 48 tašk.

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy it into the appropriate folder -  "%1" for fonts available to just yourself, or  "%2" for system-wide fonts (available to all).</p>
lt: <h1>Šriftų diegimo programa</h1><p> Šis modulis leidžia jums įdiegti TrueType, Type1, ir taškinius šriftus.</p><p>Šriftus galite įdiegti ir pasinaudoję Konqueror: įrašykite fonts:/ į Konqueror arba Dolphin adreso juostą ir pamatysite visus įdiegtus šriftus. Norėdami įdiegti šriftą, paprasčiausiai nukopijuokite jį į atitinkamą aplanką – „%1“ aplankas skirtas šriftams, kurie prieinami tik jums, o „%2“ aplankas skirtas sistemos masto šriftams (jie yra prieinami visiems).</p>

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy one into the folder.</p>
lt: <h1>Šriftų diegimo programa</h1><p> Šis modulis leidžia jums įdiegti TrueType, Type1, ir taškinius šriftus.</p><p>Šriftus galite įdiegti ir pasinaudoję Konqueror: įrašykite fonts:/ į Konqueror adreso juostą ir pamatysite visus įdiegtus šriftus. Norėdami įdiegti šriftą, paprasčiausiai nukopijuokite jį į aplanką.</p>

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
lt: <h3>Atsisakyti?</h3><p>Ar tikrai norite atsisakyti?</p>

en: <h3>Error</h3>
lt: <h3>Klaida</h3>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
lt: <h3>Užbaigta</h3><p>Atkreipkite dėmesį, kad visos veikiančios programos turi būti paleistos iš naujo, kad įsigaliotų pasikeitimai.</p>

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
lt: <h3>Šriftų grupės</h3><p>Šiame sąraše rodomos jūsų sistemoje prieinamos šriftų grupės. Yra du pagrindiniai šrifto grupių tipai:<ul><li><b>Standartinės</b> - tai specialios šriftų tvarkytuvių naudojamos grupės.<ul>%1</ul></li><li><b>Tinkintos</b> - tai jūsų sukurtos grupės. Norėdami pridėti šriftų šeimą į kurią nors grupę, tiesiog, tempkite ją iš šriftų sąrašo į norimą grupę. Norėdami pašalinti šriftų šeimą iš grupės - tempkite ją į grupę „Visi šriftai“.</li></ul></p>

en: <i>%1</i> already exists.
lt: <i>%1</i> jau yra.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
lt: <i>%1</i> viduje yra šriftas <b>%2</b>, kuris jau įdiegtas jūsų sistemoje.

en: <i>%1</i> does not exist.
lt: <i>%1</i> nėra.

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
lt: <i>%1</i> yra taškinis šriftas, o jūsų sistemoje tokie šriftai yra išjungti.

en: <i>%1</i> is not a font.
lt: <i>%1</i> nėra šriftas.

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
lt: <li><i>Visi šriftai</i> - čia rasite visus jūsų sistemoje įdiegtus šriftus, tiek asmeninius, tiek sistemos.</li><li><i>Sistemos</i> - šriftai, kurie įdiegti sistemos mastu (t.y. prieinami visiems naudotojams).</li><li><i>Asmeniniai</i> - jūsų asmeniniai šriftai.</li><li><i>Neklasifikuoti</i> - šriftai, kurie kol kas nebuvo priskirti į "Tinkintų" grupę.</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
lt: <li><i>Visi šriftai</i> - visi jūsų sistemoje įdiegti šriftai.</li><li><i>Neklasifikuoti</i> - visi šriftai, kurie kol kas nebuvo priskirti į "Tinkintų" grupę.</li>

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
lt: <p>Ar tikrai norite ištrinti</p><p>„<b>%1</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
lt[0]: <p>Ar tikrai norite išjungti šį šriftą, esantį grupėje „<b>%2</b>“?</p>
lt[1]: <p>Ar tikrai norite išjungti šiuos %1 šriftus, esančius grupėje „<b>%2</b>“?</p>
lt[2]: <p>Ar tikrai norite išjungti %1 šriftų, esančius grupėje „<b>%2</b>“?</p>
lt[3]: <p>Ar tikrai norite išjungti šį %1 šriftą, esantį grupėje „<b>%2</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
lt: <p>Ar tikrai norite išjungti</p><p>„<b>%1</b>“, esantį grupėje „<b>%2</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
lt: <p>Ar tikrai norite išjungti</p><p>„<b>%1</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
lt[0]: <p>Ar tikrai norite įjungti šį šriftą, esantį grupėje „<b>%2</b>“?</p>
lt[1]: <p>Ar tikrai norite įjungti šiuos %1 šriftus, esančius grupėje „<b>%2</b>“?</p>
lt[2]: <p>Ar tikrai norite įjungti %1 šriftų, esančių grupėje „<b>%2</b>“?</p>
lt[3]: <p>Ar tikrai norite įjungti %1 šriftą, esantį grupėje „<b>%2</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
lt: <p>Ar tikrai norite įjungti</p><p>„<b>%1</b>“, esantį grupėje „<b>%2</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
lt: <p>Ar tikrai norite įjungti</p><p>„<b>%1</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
lt[0]: <p>Ar tikrai norite perkelti šį šriftą iš <i>%2</i> į <i>%3</i>?</p>
lt[1]: <p>Ar tikrai norite perkelti šiuos %1 šriftus iš <i>%2</i> į <i>%3</i>?</p>
lt[2]: <p>Ar tikrai norite perkelti šiuos %1 šriftų iš <i>%2</i> į <i>%3</i>?</p>
lt[3]: <p>Ar tikrai norite perkelti šį %1 šriftą iš <i>%2</i> į <i>%3</i>?</p>

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
lt: <p>Ar tikrai norite perkelti </p><p>"<b>%1</b>"</p><p>iš <i>%2</i> į <i>%3</i>?</p>

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
lt: <p>Ar tikrai norite pašalinti "<b>%1</b>"?</p><p><i>Tai pašalins tik grupę, bet ne pačius šriftus.</i></p>

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
lt: <p>Šiame sąraše yra įdiegti šriftai. Šriftai grupuojami pagal šeimą, o laužtiniuose skliaustuose rodoma, kiek ši šeima turi stilių. Pavyzdžiui:</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Paprastas</li><li>Pusjuodis</li><li>Pusjuodis Kursyvas</li><li>Kursyvas</li></ul></li></ul>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
lt: <qt>Grupė, pavadinimu <b>"%1"</b> jau yra.</qt>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
lt: <table><tr><td align="right">Įjungti:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Išjungti:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Dalinai įjungti:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Iš viso:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
lt: <table><tr><td align="right">Įjungti:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Išjungti:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Iš viso:</td><td>%3</td></tr></table>

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
lt: Įlinkdama fechtuotojo špaga sublykčiojusi pragręžė apvalų arbūzą

en: Add Fonts
lt: Pridėti šriftus

en: Add to "%1".
lt: Pridėti į „%1“.

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Aegean Numbers
lt: Egėjo skaičiai

en: All
lt: Visi

en: All Characters
lt: Visi simboliai

en: All Fonts
lt: Visi šriftai

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
lt: AaĄąBbCcČčDdEeĘęĖėFfGgHhIiĮįYyJjKkLlMmNnOoPpRrSsŠšTtUuŲųŪūVvZzŽž0123456789

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
lt: aąbcčdeęėfghiįyjklmnoprsštuųūvzž

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
lt: AĄBCČDEĘĖFGHIĮYJKLMNOPRSŠTUŲŪVZŽ

en: Alphabetic Presentation Forms
lt: Alfabetinės atvaizdavimo formos

en: Ancient Greek Musical Notation
lt: Senovės graikų muzikinė notacija

en: Ancient Greek Numbers
lt: Senovės graikų skaičiai

en: Arabic
lt: Arabų

en: Arabic Presentation Forms-A
lt: Arabų atvaizdavimo formos A

en: Arabic Presentation Forms-B
lt: Arabų atvaizdavimo formos B

en: Arabic Supplement
lt: Arabų priedas

en: Are you sure you wish to delete:
lt: Ar tikrai norite ištrinti:

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
lt: Ar tikrai norite ištrinti:
    %1

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Arrows
lt: Rodyklės

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
lt: Tapatybės nustatymas nepavyko.<br><i>%1</i>

en: AutoSkip
lt: Automatiškai praleisti

en: Backend died
lt: Vidinė pusė numirė

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
lt: Vidinė pusė numirė, tačiau paleista iš naujo. Bandykite dar kartą.

en: Balinese
lt: Balio

en: Basic Latin
lt: Lotynų pagrindiniai

en: Bengali
lt: Bengalų

en: Black
lt: Juodas

en: Block Elements
lt: Blokiniai elementai

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Bopomofo Extended
lt: Bopomofo išplėstiniai

en: Box Drawing
lt: Langelio piešimas

en: Braille
lt: Brailio

en: Braille Patterns
lt: Brailio raštai

en: Buginese
lt: Bugių

en: Buhid
lt: Buhidų

en: Byzantine Musical Symbols
lt: Bizantijos muzikiniai simboliai

en: CJK Compatibility
lt: CJK suderinamumas

en: CJK Compatibility Forms
lt: CJK suderinamumo formos

en: CJK Compatibility Ideographs
lt: CJK suderinamumo ideogramos

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
lt: CJK suderinamumo ideogramų priedas

en: CJK Radicals Supplement
lt: CJK radikalų priedas

en: CJK Strokes
lt: CJK brūkštelėjimai

en: CJK Symbols and Punctuation
lt: CJK simboliai ir skyrybos ženklai

en: CJK Unified Ideographs
lt: CJK jungtinės ideogramos

en: CJK Unified Ideographs Extension A
lt: CJK jungtinių ideogramų plėtinys A

en: CJK Unified Ideographs Extension B
lt: CJK jungtinių ideogramų plėtinys B

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
lt: Šriftus galima įdiegti tik arba į „%1“, arba į „%2“.

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
lt: Šriftus galima šalinti tik arba iš „%1“, arba iš „%2“.

en: Canadian Aboriginal
lt: Kanados aborigenų

en: Cancel font scan?
lt: Atsisakyti šriftų nuskaitymo?

en: Canceling…
lt: Atsisakoma…

en: Cannot Print
lt: Nepavyksta spausdinti

en: Cannot copy fonts
lt: Nepavyksta kopijuoti šriftus

en: Cannot move fonts
lt: Nepavyksta perkelti šriftus

en: Category
lt: Kategorija

en: Change Preview Text…
lt: Keisti peržiūros tekstą…

en: Change Text…
lt: Keisti tekstą…

en: Cherokee
lt: Čerokių

en: Combining Diacritical Marks
lt: Kombinaciniai diakritiniai ženklai

en: Combining Diacritical Marks Supplement
lt: Kombinacinių diakritinių ženklų priedas

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
lt: Kombinaciniai diakritiniai ženklai simboliams

en: Combining Half Marks
lt: Kombinaciniai pusiniai ženklai

en: Common
lt: Bendri

en: Condensed
lt: Suspaustas

en: Control Pictures
lt: Kontroliniai paveikslai

en: Coptic
lt: Koptų

en: Could not read font.
lt: Nepavyko perskaityti šrifto.

en: Could not remove all files associated with %1
lt: Nepavyko pašalinti visų failų, susijusių su %1

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
lt: Nepavyko pašalinti visų, su <i>%1</i> susietų, failų.

en: Counting Rod Numerals
lt: Skaičiuojamų lazdelių skaitmenys

en: Create New Group
lt: Sukurti naują grupę

en: Create New Group…
lt: Sukurti naują grupę…

en: Cuneiform
lt: Dantiraštis

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
lt: Dantiraščio skaičiai ir skyryba

en: Currency Symbols
lt: Valiutų simboliai

en: Cypriot
lt: Kipro

en: Cypriot Syllabary
lt: Kipro skiemenų rinkinys

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic Supplement
lt: Kirilicos priedas

en: Date
lt: Data

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Font
lt: Ištrinti šriftą

en: Delete Fonts
lt: Ištrinti šriftus

en: Delete Marked Files
lt: Ištrinti pažymėtus failus

en: Delete Selected Fonts…
lt: Ištrinti pažymėtus šriftus…

en: Deleting font(s)…
lt: Ištrinamas šriftas(-ai)…

en: Demi Bold
lt: Pusiau pusjuodis

en: Deseret
lt: Deseretas

en: Developer and maintainer
lt: Programuotojas ir prižiūrėtojas

en: Dingbats
lt: Puošybiniai ženklai

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable Font
lt: Išjungti šriftą

en: Disable Fonts
lt: Išjungti šriftus

en: Disable Fonts in Group…
lt: Išjungti šriftus grupėje…

en: Disabling
lt: Išjungiama

en: Disabling font(s)…
lt: Išjungiamas šriftas(-ai)…

en: Do not show this message again
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
lt[0]: Ar tikrai norite ištrinti šį šriftą?
lt[1]: Ar tikrai norite ištrinti šiuos %1 šriftus?
lt[2]: Ar tikrai norite ištrinti šiuos %1 šriftų?
lt[3]: Ar tikrai norite ištrinti šį %1 šriftą?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
lt[0]: Ar tikrai norite išjungti šį šriftą?
lt[1]: Ar tikrai norite išjungti šiuos %1 šriftus?
lt[2]: Ar tikrai norite išjungti šiuos %1 šriftų?
lt[3]: Ar tikrai norite išjungti šį %1 šriftą?

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
lt[0]: Ar tikrai norite įjungti šį šriftą?
lt[1]: Ar tikrai norite įjungti šiuos %1 šriftus?
lt[2]: Ar tikrai norite įjungti šiuos %1 šriftų?
lt[3]: Ar tikrai norite įjungti šį %1 šriftą?

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
lt: Ar norite įdiegti šriftus asmeniniam naudojimui (juos galėsite naudoti tik jūs), ar sistemos mastu (juos galės naudoti visi naudotojai)?

en: Download new fonts
lt: Atsisiųsti naujus šriftus

en: Duplicate Fonts
lt: Besidubliuojantys šriftai

en: ERROR: Could not determine font's name.
lt: KLAIDA: Nepavyko nustatyti šrifto pavadinimo.

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable Font
lt: Įjungti šriftą

en: Enable Fonts
lt: Įjungti šriftus

en: Enable Fonts in Group…
lt: Įjungti šriftus grupėje…

en: Enabling
lt: Įjungiama

en: Enabling font(s)…
lt: Įjungiamas šriftas(-ai)…

en: Enclosed Alphanumerics
lt: Apsuptos raidės ar skaitmenys

en: Enclosed CJK Letters and Months
lt: Apsuptos CJK raidės ir mėnesiai

en: Ethiopic
lt: Etiopų (Gezo)

en: Ethiopic Extended
lt: Etiopų išplėstiniai

en: Ethiopic Supplement
lt: Etiopų (Gezo) priedas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Export Group
lt: Eksportuoti grupę

en: Export…
lt: Eksportuoti…

en: Extra Bold
lt: Papildomai pusjuodis

en: Extra Condensed
lt: Papildomai suspaustas

en: Extra Expanded
lt: Papildomai išplėstas

en: Extra Light
lt: Papildomai lengvas

en: Failed to download <i>%1</i>
lt: Nepavyko atsisiųsti <i>%1</i>

en: Failed to open %1 for writing
lt: Nepavyko rašymui atverti %1

en: Failed to save list of fonts to print.
lt: Nepavyko įrašyti spausdintinų šriftų sąrašo.

en: Failed to start font printer.
lt: Nepavyko paleisti šriftų spausdintuvo.

en: Failed to start the system daemon
lt: Nepavyko paleisti sistemos tarnybos

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
lt: Nepavyko paleisti sistemos tarnybos.<br><i>%1</i>

en: Family
lt: Šeima

en: File Location
lt: Failo vieta

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: File Type
lt: Failo tipas

en: File containing list of fonts to print
lt: Failas, kuriame yra spausdintinų šriftų sąrašas

en: Filter by %1…
lt: Filtruoti pagal %1…

en: Find Duplicates…
lt: Rasti dublikatus…

en: Font
lt: Šriftas

en: Font Installer
lt: Šriftų diegimo programa

en: Font Management
lt: Šriftų tvarkymas

en: Font Printer
lt: Šriftų spausdintuvas

en: Font Viewer
lt: Šriftų žiūryklė

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
lt: Šriftas, kurį spausdinti, nurodytas kaip „Šeima,Stilius“, kur stilius yra 24 bitų dešimtainis skaičius, sudarytas kaip: <storis><plotis><pasvirumas>

en: Font/File
lt: Šriftas/Failas

en: FontConfig Match
lt: FontConfig atitikmuo

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Foundry
lt: Liejykla

en: General Punctuation
lt: Bendri skyrybos simboliai

en: Geometric Shapes
lt: Geometrinės formos

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Georgian Supplement
lt: Gruzinų priedas

en: Get New Fonts…
lt: Gauti naujus šriftus…

en: Glagolitic
lt: Glagolica

en: Gothic
lt: Gotų

en: Greek
lt: Graikų

en: Greek Extended
lt: Graikų išplėstiniai

en: Greek and Coptic
lt: Graikų ir Koptų

en: Group
lt: Grupė

en: Gujarati
lt: Gudžaratų

en: Half-Width and Full-Width Forms
lt: Pusės pločio ir pilno pločio formos

en: Hangul Compatibility Jamo
lt: Hangul suderinamumas su Jamo

en: Hangul Syllables
lt: Hangul skiemenys

en: Hanunoo
lt: Hanunuo

en: Heavy
lt: Tirštas

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: High Private Use Surrogates
lt: Aukštieji asmeninio naudojimo pakaitalai

en: High Surrogates
lt: Aukštieji pakaitalai

en: IPA Extensions
lt: IPA plėtiniai

en: Ideographic Description Characters
lt: Ideografiniai aprašo simboliai

en: Inherited
lt: Paveldėtas

en: Install fonts from a local file
lt: Įdiegti šriftus iš vietinio failo

en: Install from File…
lt: Įdiegti iš failo…

en: Installing
lt: Įdiegiama

en: Installing font(s)…
lt: Įdiegiamas šriftas(-ai)…

en: Install…
lt: Įdiegti…

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Kangxi Radicals
lt: Kangsi radikalai

en: Katakana Phonetic Extensions
lt: Katakana fonetiniai plėtiniai

en: Kharoshthi
lt: Kharošthi

en: Khmer
lt: Chmerų

en: Khmer Symbols
lt: Chmerų simboliai

en: Latin
lt: Lotynų

en: Latin Extended Additional
lt: Lotynų išplėstiniai papildomi

en: Latin Extended-A
lt: Lotynų išplėstiniai A

en: Latin Extended-B
lt: Lotynų išplėstiniai B

en: Latin Extended-C
lt: Lotynų išplėstiniai C

en: Latin Extended-D
lt: Lotynų išplėstiniai D

en: Latin-1 Supplement
lt: Lotynų-1 priedas

en: Letter, Lowercase
lt: Raidė, mažoji

en: Letter, Modifier
lt: Raidė, modifikatorius

en: Letter, Other
lt: Raidė, kita

en: Letter, Titlecase
lt: Raidė, iš didžiųjų raidžių

en: Letter, Uppercase
lt: Raidė, didžioji

en: Letter-Like Symbols
lt: Raidžių tipo simboliai

en: Light
lt: Lengvas

en: Limbu
lt: Limbų

en: Linear B
lt: Linijinis B

en: Linear B Ideograms
lt: Linijinės B ideogramos

en: Linear B Syllabary
lt: Linijinių B skiemenų rinkinys

en: Links To
lt: Siejasi su

en: Looking for additional files to install…
lt: Ieškoma papildomų failų, kuriuos įdiegti…

en: Looking for any associated files…
lt: Ieškoma susijusių failų…

en: Looking for files associated with %1
lt: Ieškoma su %1 susietų failų

en: Low Surrogates
lt: Žemieji pakaitalai

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
lt: Padaro dialogą laikiną X programoms, nurodytoms pagal lango ID (winid)

en: Malayalam
lt: Malajalių

en: Mark for Deletion
lt: Pažymėti ištrynimui

en: Mark, Enclosing
lt: Žymės, apsupimo

en: Mark, Non-Spacing
lt: Žymės, nepašalinami tarpai

en: Mark, Spacing Combining
lt: Žymės, tarpų sujungimas

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
lt: Matematiniai tekstiniai simboliai

en: Mathematical Operators
lt: Matematiniai operatoriai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
lt: Įvairūs matematiniai simboliai A

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
lt: Įvairūs matematiniai simboliai B

en: Miscellaneous Symbols
lt: Įvairūs simboliai

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
lt: Įvairūs simboliai ir rodyklės

en: Miscellaneous Technical
lt: Įvairūs techniniai

en: Modifier Tone Letters
lt: Tonų keitimo raidės

en: Mongolian
lt: Mongolų

en: Monospaced
lt: Lygiaplotis

en: Move
lt: Perkelti

en: Move Font
lt: Perkelti šriftą

en: Move Fonts
lt: Perkelti šriftus

en: Move to personal folder.
lt: Perkelti į asmeninį aplanką.

en: Move to system folder.
lt: Perkelti į sistemos aplanką.

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Moving font(s)…
lt: Perkeliamas šriftas(-ai)…

en: Musical Symbols
lt: Muzikiniai simboliai

en: Myanmar
lt: Mianmaro

en: Name of new group:
lt: Naujos grupės pavadinimas:

en: New Group
lt: Nauja grupė

en: New Tai Lue
lt: Naujieji Tai Lue

en: Nko
lt: NKo

en: No characters found.
lt: Nerasta jokių simbolių.

en: No duplicate fonts found.
lt: Nerasta jokių besidubliuojančių šriftų.

en: No files?
lt: Nėra failų?

en: No fonts
lt: Nėra šriftų

en: No special methods supported.
lt: Nepalaikomi jokie ypatingi metodai.

en: Normal
lt: Normalus

en: Nothing to Delete
lt: Nėra ką ištrinti

en: Nothing to Disable
lt: Nėra ką išjungti

en: Nothing to Enable
lt: Nėra ką įjungti

en: Nothing to Move
lt: Nėra ką perkelti

en: Number Forms
lt: Skaičių formos

en: Number, Decimal Digit
lt: Skaičius, dešimtainis skaitmuo

en: Number, Letter
lt: Skaičius, raidė

en: Number, Other
lt: Skaičius, kita

en: Oblique
lt: Pasviras

en: Old Italic
lt: Senoji italų

en: Old Persian
lt: Senoji persų

en: Only fonts may be deleted.
lt: Gali būti ištrinti tik šriftai.

en: Open all %1 fonts in font viewer?
lt: Atverti visus %1 šriftus šriftų žiūryklėje?

en: Open an existing font file
lt: Atverti esamą šrifto failą

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
lt[0]: Atverti šriftą šriftų žiūryklėje?
lt[1]: Atverti visus %1 šriftus šriftų žiūryklėje?
lt[2]: Atverti visus %1 šriftų šriftų žiūryklėje?
lt[3]: Atverti visus %1 šriftą šriftų žiūryklėje?

en: Open in Font Viewer
lt: Atverti šriftų žiūryklėje

en: Optical Character Recognition
lt: Optinis ženklų atpažinimas

en: Oriya
lt: Orijų

en: Osmanya
lt: Osmanų

en: Other, Control
lt: Kita, valdymas

en: Other, Format
lt: Kita, formatas

en: Other, Not Assigned
lt: Kita, nepriskirta

en: Other, Private Use
lt: Kita, asmeninio naudojimo

en: Other, Surrogate
lt: Kita, pakaitalas

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
lt: Leidimas atmestas.<br><i>%1</i>

en: Personal
lt: Asmeniniai

en: Personal Fonts
lt: Asmeniniai šriftai

en: Phags Pa
lt: Phagspos raštas

en: Phags-pa
lt: Phagspos raštas

en: Phoenician
lt: Finikiečių

en: Phonetic Extensions
lt: Fonetiniai plėtiniai

en: Phonetic Extensions Supplement
lt: Fonetinių plėtinių priedas

en: Please enter new string:
lt: Įveskite naują eilutę:

en: Please enter new text:
lt: Įveskite naują tekstą:

en: Please specify "%1" or "%2".
lt: Nurodykite „%1“ arba „%2“.

en: Preview String
lt: Peržiūros eilutė

en: Preview Text
lt: Peržiūros tekstas

en: Preview Type
lt: Peržiūros tipas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Font Samples
lt: Spausdinti šriftų pavyzdžius

en: Print font preview
lt: Spausdinti šrifto peržiūrą

en: Print…
lt: Spausdinti…

en: Private Use Area
lt: Asmeninio naudojimo sritis

en: Properties
lt: Savybės

en: Proportional
lt: Proporcinis

en: Punctuation, Close
lt: Skyrybos ženklas, užveriantis

en: Punctuation, Connector
lt: Skyrybos ženklas, jungtukas

en: Punctuation, Dash
lt: Skyrybos ženklas, brūkšnys

en: Punctuation, Final Quote
lt: Skyrybos ženklas, uždarančios kabutės

en: Punctuation, Initial Quote
lt: Skyrybos ženklas, atidarančios kabutės

en: Punctuation, Open
lt: Skyrybos ženklas, atveriantis

en: Punctuation, Other
lt: Skyrybos ženklas, kitas

en: Regular
lt: Paprastas

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Remove
lt: Šalinti

en: Remove Group
lt: Šalinti grupę

en: Remove Group…
lt: Šalinti grupę…

en: Remove file containing list of fonts to print
lt: Pašalinti failą, kuriame yra spausdintinų šriftų sąrašas

en: Remove from current group.
lt: Šalinti iš esamos grupės.

en: Remove group
lt: Šalinti grupę

en: Removing
lt: Šalinama

en: Rename…
lt: Pervadinti…

en: Roman
lt: Stačias

en: Runic
lt: Runos

en: Scan for Duplicate Fonts…
lt: Nuskaityti besidubliuojančius šriftus…

en: Scanning Files…
lt: Peržiūrimi failai…

en: Scanning font list…
lt: Peržiūrimas šriftų sąrašas…

en: Scanning for duplicate fonts. Please wait…
lt: Nuskaitomi besidubliuojantys šriftai. Palaukite…

en: Select Font to View
lt: Pasirinkite šriftą, kurį rodyti

en: Select size to print font:
lt: Pasirinkite spausdinamo šrifto dydį:

en: Semi Bold
lt: Dalinai pusjuodis

en: Semi Condensed
lt: Dalinai suspaustas

en: Semi Expanded
lt: Dalinai išplėstas

en: Separator, Line
lt: Skirtukas, linija

en: Separator, Paragraph
lt: Skirtukas, pastraipa

en: Separator, Space
lt: Skirtukas, tarpas

en: Set Criteria
lt: Nustatyti kriterijų

en: Show Face:
lt: Rodyti šriftą:

en: Simple font installer
lt: Paprasta šriftų diegimo programa

en: Simple font printer
lt: Paprastas šriftų spausdintuvas

en: Simple font viewer
lt: Paprasta šriftų žiūryklė

en: Sinhala
lt: Sinhalų

en: Size
lt: Dydis

en: Size index to print fonts
lt: Spausdinamų šriftų dydžio indeksas

en: Skip
lt: Praleisti

en: Small Form Variants
lt: Mažos formos variantai

en: Spacing Modifier Letters
lt: Tarpų tarp eilučių keitimo raidės

en: Specials
lt: Specialūs

en: Standard Preview
lt: Standartinė peržiūra

en: Status
lt: Būsena

en: Style
lt: Stilius

en: Superscripts and Subscripts
lt: Viršutiniai ir apatiniai indeksai

en: Supplemental Arrows-A
lt: Papildomos rodyklės A

en: Supplemental Arrows-B
lt: Papildomos rodyklės B

en: Supplemental Mathematical Operators
lt: Papildomi matematiniai operatoriai

en: Supplemental Punctuation
lt: Papildomi skyrybos ženklai

en: Supplementary Private Use Area-A
lt: Papildoma asmeninio naudojimo sritis A

en: Supplementary Private Use Area-B
lt: Papildoma asmeninio naudojimo sritis B

en: Symbol, Currency
lt: Simbolis, valiuta

en: Symbol, Math
lt: Simbolis, matematinis

en: Symbol, Modifier
lt: Simbolis, modifikavimo

en: Symbol, Other
lt: Simbolis, kita

en: Symbol/Other
lt: Simbolis/Kita

en: Syriac
lt: Sirų

en: System
lt: Sistemos

en: System Fonts
lt: Sistemos šriftai

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
lt: Sistemos vidinė pusė numirė. Bandykite dar kartą.<br><i>%1</i>

en: Tagalog
lt: Tagalų

en: Tags
lt: Žymės

en: Tai Xuan Jing Symbols
lt: Tai Xuan Jing simboliai

en: Tamil
lt: Tamilų

en: Telugu
lt: Telugų

en: Thaana
lt: Tana

en: Thai
lt: Tajų

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
lt: Nėra spausdinti tinkamų šriftų.
    Galite spausdinti tik netaškinius ir įjungtus šriftus.

en: Thin
lt: Plonas

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
lt: Šiame stulpelyje rodoma šriftų šeimos ir konkretaus šrifto stiliaus būsena.

en: This displays a preview of the selected font.
lt: Tai parodo pasirinkto šrifto peržiūrą.

en: Tibetan
lt: Tibetiečių

en: Tifinagh
lt: Tifinagas

en: URL to install
lt: Įdiegimo nuoroda

en: URL to open
lt: URL, kurį atverti

en: Ultra Bold
lt: Labai pusjuodis

en: Ultra Condensed
lt: Labai suspaustas

en: Ultra Expanded
lt: Labai išplėstas

en: Ultra Light
lt: Labai lengvas

en: Unable to start backend.
lt: Nepavyko paleisti vidinės pusės.

en: Unclassified
lt: Neklasifikuoti

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
lt: Netikėta klaida apdorojant: <i>%1</i>

en: Unicode Block: %1
lt: Unikodo blokas: %1

en: Unicode Script: %1
lt: Unikodo scenarijus: %1

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
lt: Kanados aborigenų

en: Uninstalling
lt: Šalinama

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unmark for Deletion
lt: Nebežymėti ištrynimui

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
lt: Nepalaikomas veiksmas.<br><i>%1</i>

en: Updating
lt: Atnaujinama

en: Updating font configuration. Please wait…
lt: Atnaujinama šriftų konfigūracija. Palaukite…

en: Variation Selectors
lt: Variacijų selektoriai

en: Variation Selectors Supplement
lt: Variacijų selektorių priedas

en: Vertical Forms
lt: Vertikalios formos

en: Waterfall
lt: Krioklys

en: Where to Install
lt: Kur įdiegti

en: Writing System
lt: Rašymo sistema

en: XML Decimal Entity
lt: XML dešimtainė esybė

en: Yi Radicals
lt: Yi radikalai

en: Yi Syllables
lt: Yi skiemenys

en: Yijing Hexagram Symbols
lt: Yijing heksagramų simboliai

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
lt: Negalite tiesiogiai įdiegti šriftų paketą.
    Išpakuokite %1, o komponentus įdiekite atskirai.

en: You did not select anything to delete.
lt: Nėra nieko pažymėta ištrynimui.

en: You did not select anything to disable.
lt: Nėra nieko pažymėta išjungimui.

en: You did not select anything to enable.
lt: Nėra nieko pažymėta įjungimui.

en: You did not select anything to move.
lt: Nėra nieko pažymėta perkėlimui.

en: …plus %1 more
lt: …ir dar %1
