korganizer - en to lt translation catalogue (454 entries)

en: %1 completed to-do was purged. | %1 completed to-dos were purged.
lt[0]: %1 atliktas darbas buvo pašalintas.
lt[1]: %1 atlikti darbai buvo pašalinti.
lt[2]: %1 atliktų darbų buvo pašalinta.
lt[3]: %1 atliktas darbas buvo pašalintas.

en: &Actions
lt: &Veiksmai

en: &Add
lt: &Pridėti

en: &Address Book
lt: &Adresų knygelė

en: &Agenda
lt: &Darbotvarkė

en: &Also Dissociate Future Ones
lt: A&tskirti ir ateities pasikartojimus

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: &Configure KOrganizer...
lt: &Konfigūruoti KOrganizer...

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: &Day
lt: &Diena

en: &Delete
lt: &Trinti

en: &Delete Event
lt: Paša&linti įvykį

en: &Delete To-do
lt: Paša&linti darbą

en: &Dissociate
lt: &Atskirti

en: &Edit
lt: &Keisti

en: &Edit Event...
lt: R&edaguoti įvykį...

en: &Edit To-do...
lt: R&edaguoti darbą...

en: &Edit...
lt: &Keisti...

en: &Event List
lt: Į&vykių sąrašas

en: &Events
lt: Į&vykiai

en: &Export
lt: &Eksportuoti

en: &File
lt: &Failas

en: &Go
lt: &Eiti

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Import
lt: &Importuoti

en: &Journal
lt: Die&nynas

en: &Journals
lt: Dieny&nai

en: &Mail Free Busy Information...
lt: Išsiųsti &el. laišku užimtumo informaciją...

en: &Make Sub-to-do Independent
lt: Padaryti priklausomą darbą &nepriklausomu

en: &Month
lt: &Mėnesis

en: &Move
lt: &Perkelti

en: &New
lt: &Naujas

en: &Next Day | &Next %1 Days
lt[0]: Atei&nanti diena
lt[1]: Atei&nančios %1 dienos
lt[2]: Atei&nančios %1 dienų
lt[3]: Atei&nanti %1 diena

en: &Only Dissociate This One
lt: &Atskirti tik šį pasikartojimą

en: &Publish Item Information...
lt: &Skelbti įrašo informaciją...

en: &Refresh
lt: &Atnaujinti

en: &Retrieve
lt: &Atsisiuntimas

en: &Search for:
lt: Ko i&eškoti:

en: &Send as iCalendar...
lt: Siųsti kaip &iCalendar failą...

en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: &Show
lt: &Rodyti

en: &Show Event
lt: &Rodyti įvykį

en: &Show To-do
lt: &Rodyti darbą

en: &Sidebar
lt: Šoninė &juosta

en: &To-do List
lt: &Darbų sąrašas

en: &To:
lt: &Iki:

en: &Upload Free Busy Information
lt: Išsiųsti &užimtumo informaciją

en: &View
lt: &Rodymas

en: &Week
lt: Sa&vaitė

en: &Zoom
lt: &Mastelis

en: (No need if using Kolab server version 2)
lt: (Nereikia, jei naudojate 2 Kolab serverio versiją)

en: *.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra|Audio Files (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)
lt: *.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra|Garso failai (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)

en: 0 completed to-dos were purged.
lt: 0 atliktų darbų buvo pašalinta.

en: <a href="whatsthis:%1">How does this work?</a>
lt: <a href="whatsthis:%1">Kaip tai veikia?</a>

en: <p><em>No Item Selected</em></p><p>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</p>
lt: <p><em>Nieko nepažymėta</em></p> <p>Pasirinkę įvykį, dienyną ar darbą, čia matysite jo aprašymą.</p>

en: <qt><b>Warning:</b> Qt Designer could not be found. It is probably not installed. You will only be able to import existing designer files.</qt>
lt: <qt><b>Perspėjimas:</b> Qt Designer programa nerasta. Greičiausiai ši programa nėra įdiegta. Galėsite importuoti tik egzistuojančius „designer“ failus.</qt>

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
lt: <qt><p>Pažymėkite datas, kurias norite matyti KOrganizer pagrindiniame rodyme. Laikykite nuspaudę pelės mygtuką jei norite pažymėti daugiau nei vieną dieną.</p><p>Spauskite viršuje esančius mygtukus jei norite pereiti prie tolimesnių / ankstesnių mėnesių ar metų.</p><p>Kiekviena eilutė yra savaitė. Kairiame stulpelyje esantis skaičius yra savaitės numeris metuose. Norėdami pažymėti visą savaitę, spragtelėkite tą skaičių.</p></qt>

en: <qt><p>This section allows you to add your own GUI Elements ('<i>Widgets</i>') to store your own values into %1. Proceed as described below:</p><ol><li>Click on '<i>Edit with Qt Designer</i>'</li><li>In the dialog, select '<i>Widget</i>', then click <i>OK</i></li><li>Add your widgets to the form</li><li>Save the file in the directory proposed by Qt Designer</li><li>Close Qt Designer</li></ol><p>In case you already have a designer file (*.ui) located somewhere on your hard disk, simply choose '<i>Import Page</i>'</p><p><b>Important:</b> The name of each input widget you place within the form must start with '<i>X_</i>'; so if you want the widget to correspond to your custom entry '<i>X-Foo</i>', set the widget's <i>name</i> property to '<i>X_Foo</i>'.</p><p><b>Important:</b> The widget will edit custom fields with an application name of %2.  To change the application name to be edited, set the widget name in Qt Designer.</p></qt>
lt: <qt><p>Šioje skiltyje galite pridėti savo grafinės sąsajos elementus ('<i>valdiklius</i>'), kurie leis įrašyti jūsų reikšmes į %1. Darykite taip:</p><ol><li>Spauskite '<i>Redaguoti su Qt Designer</i>'</li><li>Dialoge parinkite '<i>Valdiklis</i>', tada spauskite <i>Gerai</i></li><li>Pridėkite savo valdiklius į formą</li><li>Įrašykite failą aplanke, kurį pasiūlys Qt Designer</li><li>Uždarykite Qt Designer</li></ol><p>Jei jau turite dizainerio failą (*.ui), esantį kažkur jūsų diske, tiesiog parinkite '<i>Importuoti puslapį</i>'</p><p><b>Svarbu:</b> Kiekvieno jūsų pridedamo į formą valdiklio pavadinimas turi prasidėti „<i>X_</i>“. Taigi jei norite valdiklio, atitinkančio jūsų savą įrašą „<i>X-Foo</i>“, nurodykite valdiklio savybę <i>pavadinimas</i> „<i>X_Foo</i>“.</p><p><b>Svarbu:</b> Valdiklis keis savus laukus su programa, kuri vadinasi %2.  Norėdami pakeisti redaguojamos programos pavadinimą, nustatykite valdiklio pavadinimą naudodami Qt Designer.</p></qt>

en: <qt>Do you really want to delete '<b>%1</b>'?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite pašalinti „<b>%1</b>“?</qt>

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
lt: <qt>Tai pilnai paslėps meniu juostą. Norėdami vėl ją parodyti spauskite %1.</qt>

[ctx: @action Jump to today]
en: To &Today
lt: Į &šiandieną

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully copied to %2.
lt: „%1“ sėkmingai nukopijuota į %2.

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully moved from %2 to %3.
lt: „%1“ buvo sėkmingai perkeltas iš %2 į %3.

[ctx: @info]
en: Cannot write iCalendar file %1. %2
lt: Negalima įrašyti iCalendar failo %1. %2

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the filter "%1"?
lt: Ar tikrai norite visiškai pašalinti filtrą „%1“?

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the item "%1"?
lt: Ar tikrai norite galutinai pašalinti elementą „%1“?

[ctx: @info]
en: Unable to add the item "%1" into %2. This item has not been moved.
lt: Nepavyko pridėti elemento „%1“ prie %2. Elementas nebuvo perkeltas.

[ctx: @info]
en: Unable to configure this plugin
lt: Šio papildinio nepavyko konfigūruoti

[ctx: @info]
en: Unable to copy the item "%1" to %2.
lt: Negalima nukopijuoti elemento „%1“ į %2.

[ctx: @info]
en: Unable to edit "%1" because it is locked by another process.
lt: Negalima redaguoti „%1“, nes jis užrakintas kito proceso.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box to make KOrganizer mark the working hours for this day of the week. If this is a work day for you, check this box, or the working hours will not be marked with color.
lt: Įjunkite šią parinktį jei norite, kad KOrganizer pažymėtų šios savaitės dienos darbo laiką. Jei tai yra darbo diena, pažymėkite šį langelį, nes kitaip darbo valandos nebus pažymėtos spalva.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose here the color of the calendar selected using the combo box above.
lt: Čia galite pasirinkti kalendoriaus, kuris pasirinktas viršuje esančiame išskleidžiamame sąraše, spalvą.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the URL for the server on which the Free/Busy information is published here.
    Ask the server administrator for this information.
    Here is a Kolab2 Server URL example:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    Alternatively, you can specify a full path to the Free/Busy. For example: 
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb
lt: Čia įrašykite URL serverio, kuriame publikuojama užimtumo informacija.
    Šios informacijos teiraukitės pas serverio administratorių.
    Štai Kolab2 serverio URL pavyzdys:
    
    https://kolab2.pavyzdys.lt/freebusy/
    
    Taipogi galite nurodyti ir pilną kelia iki užimtumo informacijos. Pavyzdžiui:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to define a new filter.
lt: Norėdami sukurti naują filtrą, spustelėkite šį mygtuką.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to remove the currently active filter.
lt: Norėdami pašalinti aktyvų filtrą, spustelėkite šį mygtuką.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the calendar you want to modify. You can change the selected calendar color using the button below.
lt: Pažymėkite kalendorių, kurį norite modifikuoti. Pažymėto kalendoriaus spalvą galite pakeisti žemiau esančiu mygtuku.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons to use
lt: Naudotini ženkliukai

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in days]
en: day(s)
lt: diena(os/ų)

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in hours]
en: hour(s)
lt: valanda(os/ų)

[ctx: @item:inlistbox reminder units in minutes]
en: minute(s)
lt: minutė(ės/čių)

[ctx: @label]
en: Default reminder time:
lt: Numatytas priminimo laikas:

[ctx: @label]
en: Event text
lt: Įvykio tekstas

[ctx: @label]
en: Mail transport:
lt: Pašto programa:

[ctx: @label]
en: Use holiday region:
lt: Naudoti švenčių regioną:

[ctx: @label default filter name]
en: New Filter %1
lt: Naujas filtras %1

[ctx: @label suffix in the N days spin box]
en:  days
lt:  diena(os/ų)

[ctx: @label suffix in the hour size spin box]
en:  pixels
lt:  taškas(ai/ų)

[ctx: @option:check]
en: Show at the bottom of the agenda views
lt: Rodyti darbotvarkės peržiūros apačioje

[ctx: @option:check]
en: Show at the top of the agenda views
lt: Rodyti darbotvarkės peržiūros viršuje

[ctx: @title::window]
en: Edit Calendar Filters
lt: Redaguoti kalendoriaus filtrus

[ctx: @title:group]
en: Appointments
lt: Susitikimai

[ctx: @title:group]
en: Calendar Decorations
lt: Kalendoriaus dekoracijos

[ctx: @title:group]
en: Date Navigator
lt: Datos navigatorius

[ctx: @title:group]
en: Display Options
lt: Rodyti parinktis

[ctx: @title:group]
en: General Time and Date
lt: Bendrasis laikas ir data

[ctx: @title:group]
en: Holidays
lt: Šventės

[ctx: @title:group]
en: Other Options
lt: Kitos parinktys

[ctx: @title:group]
en: Position
lt: Pozicija

[ctx: @title:group]
en: Reminders
lt: Priminimai

[ctx: @title:group]
en: Resources
lt: Resursai

[ctx: @title:group]
en: Working Period
lt: Darbo laikas

[ctx: @title:group email settings]
en: Email Settings
lt: El. pašto nuostatos

[ctx: @title:tab]
en: Agenda View
lt: Darbotvarkės rodinys

[ctx: @title:tab]
en: Colors
lt: Spalvos

[ctx: @title:tab]
en: Default Values
lt: Numatytosios reikšmės

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
lt: Šriftai

[ctx: @title:tab]
en: Month View
lt: Mėnesio rodinys

[ctx: @title:tab]
en: Regional
lt: Regioninės nuostatos

[ctx: @title:tab]
en: Save
lt: Įrašymas

[ctx: @title:tab]
en: Todo View
lt: Darbų rodinys

[ctx: @title:tab calendar account settings]
en: Calendars
lt: Kalendoriai

[ctx: @title:tab general settings]
en: General
lt: Bendrieji

[ctx: @title:tab personal settings]
en: Personal
lt: Asmeniniai duomenys

[ctx: @title:window]
en: Copying Failed
lt: Kopijavimas nepavyko

[ctx: @title:window]
en: Copying Succeeded
lt: Kopijavimas pavyko

[ctx: @title:window]
en: Delete Filter?
lt: Pašalinti filtrą?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item?
lt: Trinti elementą?

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar
lt: Importuoti kalendorių

[ctx: @title:window]
en: Moving Failed
lt: Perkėlimas nepavyko

[ctx: @title:window]
en: Moving Succeeded
lt: Perkėlimas pavyko

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar Folder %1
lt: Kalendoriaus aplanko „%1“ savybės

en: A Personal Organizer
lt: Asmeninės informacijos tvarkytuvė

en: A column header of the %1 dates in the month.
lt: %1 datų mėnesyje stulpelio antraštė.

en: Add as new calendar
lt: Pridėti kaip naują kalendorių

en: Agenda %1
lt: Darbotvarkė %1

en: Agenda view
lt: Darbotvarkės rodinys

en: Agenda view background color
lt: Darbotvarkės rodinio fono spalva

en: Agenda view current-time line color
lt: Dienotvarkės rodinio esamo laiko linijos spalva

en: Alarm
lt: Įspėjimas

en: Also Delete &Future
lt: Pašalinti ir &ateities

en: Always ask
lt: Visada klausti

en: Always confirm when deleting items
lt: Visada patvirtinti kai trinami elementai

en: Always display completed to-dos at the bottom of the list
lt: Visuomet rodyti užbaigtus darbus sąrašo gale

en: An error occurred while purging completed to-dos: %1
lt: Įvyko klaida šalinant atliktus darbus: %1

en: An error occurred: %1
lt: Įvyko klaida: %1

en: Attach &inline
lt: Pridėti &tekste

en: Attach as &link
lt: Pridėti kaip &nuorodą

en: Attach complete message
lt: Pridėti visą laišką

en: Attach inline &without attachments
lt: Pridėti tekste &be priedų

en: Attendees
lt: Dalyviai

en: Attending
lt: Dalyvauja

en: Available Pages
lt: Prieinami puslapiai

en: Be asked which calendar to use
lt: Paklausiama, į kurį kalendorių rašyti

en: Boolean
lt: Loginis

en: Busy days background color
lt: Užimtų dienų fono spalva

en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
lt: Publikuodami savo užimtumo informaciją leidžiate kitiems atsižvelgi į Jūsų kalendorių kviečiant susitikti. Publikuojami tik laikai, kai esate užimtas, tačiau ne kodėl esate užimtas.

en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
lt: Atsisiųsdami kitų paskelbtą užimtumo informaciją, galite į ją atsižvelgti ką nors kviesdami susitikti.

en: C&ancel
lt: A&tšaukti

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calendar's custom icon
lt: Kalendoriaus savita ženkliukas

en: Calendars Side by Side
lt: Kalendoriai vienas greta kito

en: Cannot upload calendar to '%1'
lt: Negalima nusiųsti kalendoriaus į „%1“

en: Change...
lt: Pakeisti...

en: Check this box if you want agenda's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad dienotvarkės rodyme dienų, kurios tori bent vieną visos dienos įvykį, fonas būtų nuspalvintas kitokia spalva. Naudojamą fono spalvą galite nustatyti spalvų konfigūravimo puslapyje. Ieškokite „užimtų dienų fono spalvos“ parinkties.

en: Check this box if you want month view's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad mėnesio rodyme dienų, kurios tori bent vieną visos dienos įvykį, fonas būtų nuspalvintas kitokia spalva. Naudojamą fono spalvą galite nustatyti spalvų konfigūravimo puslapyje. Ieškokite „užimtų dienų fono spalvos“ parinkties.

en: Check this box if you want to see all your to-dos in a flat list instead of being arranged in a hierarchical tree.
lt: Pažymėkite šį laukelį, jei norite matyti visus darbus plokščiame sąraše, nei išrikiuotus hierarchiniame medyje

en: Check this box if you want to show seconds on the current-time line.
lt: Įjungus šią parinktį dabartinio momento linijoje bus rodomos sekundės.

en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
lt: Įjungus šią parinktį trinant įrašus bus papildomai paklausiama ar tikrai norite tai daryti.

en: Check this box to display a line in the day or week view indicating the current-time line (Marcus Bains line).
lt: Įjungus šią parinktį dienos ir savaitės peržiūrose atsiras raudona linija, nurodanti dabartinį laiką (Marko Bains linija).

en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in agenda view items.
lt: Įjungus šią nuostatą darbotvarkės įrašuose bus rodomos žadintuvo, pasikartojimo ir kiti ženkliukai.

en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in month view items.
lt: Pažymėkite šį laukelį, kad rodyti ženkliukus (žadintuvą, rekursiją, pan.) mėnesio rodinio elementuose.

en: Check this box to display journals in the month view.
lt: Pažymėkite šį laukelį, kad rodyti dienynus mėnesio rodinyje.

en: Check this box to display summary tooltips when hovering the mouse over an event or a to-do.
lt: Įjungus šią parinktį palaikius pelę virš įvykio bus rodoma aiškinamoji kortelė.

en: Check this box to display the time in month view items.
lt: Pažymėkite šį laukelį, kad rodyti laiką mėnesio rodinio elementuose.

en: Check this box to display to-dos in the agenda view.
lt: Įjungus šią nuostatą darbotvarkės peržiūroje bus rodomi darbai.

en: Check this box to display to-dos in the month view.
lt: Pažymėkite šį laukelį, kad rodyti darbus mėnesio rodinyje.

en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite užimtumo informaciją gauti „naudotojas@domenas.ifb“ formatu (pvz., vardenis@kompanija.lt.ifb). Antraip ši informacija bus atsisiunčiama tokiu formatu: naudotojas.ifb (pvz., vardenis.ifb). Jei nežinote, kaip ir kodėl konfigūruoti šią parinktį, pasiklauskite serverio administratoriaus.

en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad KOrganizer prisimintų Jūsų slaptažodį ir neprašytų kiekvieną kartą jį įvesti išsiunčiant užimtumo informaciją. Jis bus įrašytas į konfigūracijos failą.
    Saugumo sumetimais to daryti nerekomenduojama.

en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
lt: Įjunkite šią parinktį jei nenorite, kad KOrganizer žymėtų darbo valandas švenčių dienomis.

en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
lt: Įjungus šią parinktį į dienyną bus automatiškai rašomi įrašai apie atliktus darbus.

en: Check this box to retrieve other people's Free/Busy information automatically. Note that you have to fill the correct server information to make this possible.
lt: Pažymėkite šį laukelį jei norite automatiškai gauti kitų asmenų užimtumo informaciją. Pažymėtina, kad tam turėsite teisingai užpildyti serverio informacijos laukelius.

en: Check this box to select a working week when clicking on the Date Navigator's week numbers, or uncheck it to choose the whole week.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite datos navigatoriuje pažymėti darbo savaitę žymėdami darbo savaitės numerius. Išjunkite parinktį, jei taip norite pažymėti visą savaitę.

en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad kasdien pasikartojantys įvykiai būtų atspindimi pusjuodžiu šriftu Datos navigatoriuje, arba panaikinkite pažymėjimą, jei norite, kad Datos navigatorius geriau atspindėtų kitus (kasdien nesikartojančius) įvykius.

en: Check this box to show the days containing journals in bold typeface in the Date Navigator when in journal view.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad datos navigatoriuje dienyno įrašų turinčios dienos būtų atspindimos pusjuodžiu šriftu.

en: Check this box to show the days containing to-dos in bold typeface in the Date Navigator when in to-do view.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad datų navigatoriuje darbų turinčios dienos būtų atspindimos pusjuodžiu šriftu.

en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad kas savaitę pasikartojantys įvykiai būtų atspindimi pusjuodžiu šriftu Datos navigatoriuje, arba panaikinkite pažymėjimą, jei norite, kad Datos navigatorius geriau atspindėtų kitus (kas savaitę nesikartojančius) įvykius.

en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
lt: Pažymėjus šią parinktį įvykių redaktorius bus paleistas automatiškai pasirinkus laiko tarpą dienos ar savaitės rodyme. Norėdami pažymėti laiko tarpą, tempkite pelę nuspaudę mygtuką nuo numatomo įvykio pradžios iki pabaigos laiko.

en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad jūsų užimtumo informacija būtų išsiunčiama automatiškai.
    Šią parinktį galima praleisti ir užimtumo informaciją išsiųsti paštu arba išsiųsti į serverį naudojantis KOrganizer meniu „Tvarkaraštis“.
    Pastaba: jei KOrganizer veikia kaip KDE Kolab klientas, to nereikalaujama, nes Kolab2 serveris pats pasirūpina Jūsų užimtumo informacijos publikavimu ir kitų naudotojų supažindinimu su ja.

en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the month view. If this box is checked, you will gain some space for the monthly view, but other widgets, such as the date navigator, the item details and the calendars list, will not be displayed.
lt: Įjungus šią parinktį visas KOrganizer langas bus naudojamas rodant mėnesio peržiūrą. Pažymėję šią parinktį mėnesio peržiūrai turėsite daugiau vietos, tačiau kiti valdikliai, tokie, kaip datos navigatorius, atvejo detalių peržiūra ir resursų sąrašas nebus rodomi.

en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the to-do list view. If this box is checked, you will gain some space for the to-do list view, but other widgets, such as the date navigator, the to-do details and the calendars list, will not be displayed.
lt: Įjungus šią parinktį visas KOrganizer langas bus naudojamas rodant darbų sąrašo peržiūrą. Pažymėję šią parinktį darbų peržiūrai turėsite daugiau vietos, tačiau kiti valdikliai, tokie, kaip datos navigatorius, darbų informacija ir kalendorių sąrašas nebus rodomi.

en: Classname:
lt: Klasės pavadinimas:

en: Click here to scroll the display to week number %1 of the currently displayed year.
lt: Spauskite čia norėdami pereiti į šiuo metu rodomų metų savaitę Nr. %1.

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the next month
lt: Spauskite šį mygtuką jei norite nukeliauti į tą maždaug pačią datą ateinantį mėnesį

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the previous month
lt: Spauskite šį mygtuką norėdami pamatyti maždaug tą pačią dieną mėnesiu anksčiau

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the next year
lt: Spauskite šį mygtuką jei norite nukeliauti į tą pačią datą ateinančiais metais

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the previous year
lt: Spauskite šį mygtuką jei norite nukeliauti į tą pačią datą praėjusiais metais

en: Color Usage
lt: Spalvų naudojimas

en: Color busy days with a different background color
lt: Užimtas dienas spalvinti kitokia fono spalva

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Configure &Date && Time...
lt: Konfigūruoti &datą ir laiką...

en: Configure View...
lt: Konfigūruoti rodinį...

en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
lt: Čia galite nustatyti minimalų laiko intervalą minutėmis tarp išsiuntimų. Ši parinktis reikšminga tik tuo atveju, jei esate nusprendę publikuoti savo informaciją automatiškai.

en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
lt: Nustatykite, kiek kalendorinių dienų turi būti viešai publikuota iš Jūsų darbotvarkės.

en: Confirm deletes
lt: Perklausti šalinant

en: Copying Failed
lt: Kopijavimas nepavyko

en: Could not add a calendar. Error: %1
lt: Nepavyko pridėti kalendoriaus. Klaida: %1

en: Could not load calendar %1.
lt: Nepavyko įkelti kalendoriaus %1.

en: Could not start control module for date and time format.
lt: Negalima paleisti valdymo modulio datos ir laiko formavimui.

en: Current-time line
lt: Dabartinio laiko linija

en: Daily ending hour
lt: Dienos pabaiga (val.)

en: Daily starting hour
lt: Dienos pradžia (val.)

en: Date
lt: Data

en: Date & Time
lt: Data ir laikas

en: Date Range
lt: Laikotarpis

en: Day begins at
lt: Diena prasideda

en: Default event color
lt: Numatytoji įvykio spalva

en: Default todo attachment method
lt: Numatytasis darbų prikabinimo metodas

en: Delete &All
lt: Pašalinti &visus

en: Delete All
lt: Pašalinti visus

en: Delete C&urrent
lt: Pašalinti &dabartinį

en: Delete Only This
lt: Pašalinti tik šį

en: Delete Page
lt: Pašalinti puslapį

en: Delete all completed to-dos from checked calendars?
lt: Pašalinti visus užbaigtus darbus iš pažymėtų kalendorių?

en: Desc&riptions
lt: Aprašyma&i

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Display icons in agenda view items
lt: Darbotvarkės rodinio elementuose rodyti ženkliukus

en: Display icons in month view items
lt: Rodyti ženkliukus mėnesio rodinio elementuose

en: Display journals in the month view
lt: Rodyti dienynus mėnesio rodinyje

en: Display seconds with the current-time indicator
lt: Dabartinio momento linijoje rodyti sekundes

en: Display the current-time indicator
lt: Rodyti dabartinio laiko žymeklį.

en: Display time in month view items
lt: Rodyti laiką mėnesio rodinio elementuose

en: Display to-do list in a full KOrganizer window
lt: Rodyti darbų sąrašą visame KOrganizer lange

en: Display to-dos as a flat list instead of a hierarchical tree
lt: Rodyti darbus plokščiame sąraše vietoje hierarchinio medžio

en: Display to-dos in a flat list
lt: Rodyti darbus plokščiame sąraše

en: Display to-dos in the agenda view
lt: Rodyti darbus darbotvarkės rodinyje

en: Display to-dos in the month view
lt: Rodyti darbus mėnesio rodinyje

en: Dissociate future occurrences
lt: Atskirti ateityje įvyksiančius pasikartojimus

en: Dissociate occurrence
lt: Atskirti pasikartojimą

en: Dissociating Failed
lt: Atskyrimas nepavyko

en: Dissociating the future occurrences failed.
lt: Ateityje įvyksiančių pasikartojimų atskyrimas nepavyko.

en: Dissociating the occurrence failed.
lt: Pasikartojimo atskyrimas nepavyko.

en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence or also dissociate future ones?
lt: Ar norite atskirti tik šį įvykį %1 nuo pasikartojimų ar ir visus būsimus?

en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence?
lt: Ar norite atskirti įvykį %1 nuo pasikartojimų?

en: Do you want to overwrite %1?
lt: Ar norite perrašyti %1?

en: Draw agenda items using their calendar color for the inside and border
lt: Brėžti darbotvarkės elementus naudojant jų kalendoriaus spalvą vidui ir rėmeliui

en: Draw month items using their calendar color for the inside and border
lt: Brėžti mėnesio elementus naudojant jų kalendoriaus spalvą vidui ir rėmeliui

en: Edit with Qt Designer...
lt: Redaguoti su Qt Designer...

en: Edit...
lt: Redaguoti...

en: Enable automatic event editor with time range selection
lt: Įjungti automatinį įvykių redaktorių su laiko ruožų pasirinkimu

en: Enable tooltips for displaying summaries
lt: Rodyti aiškinamąsias korteles su įvykių santraukomis

en: Enter the URL for the server on which your Free/Busy information shall be published here.
    Ask the server administrator for this information.
lt: Čia įrašykite URL serverio, kuriame bus publikuojama Jūsų užimtumo informacija.
    Šios informacijos teiraukitės serverio administratoriaus.

en: Enter the ending time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
lt: Čia įrašykite darbo valandų pabaigos laiką. Darbo valandas KOrganizer pažymės tam tikra spalva.

en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
lt: Čia įrašykite savo paskyros serveryje prisijungimo informaciją.
    Kolab2 serverio specifika: užregistruokite savo naudotojo ID (unikalų identifikatorių). Numatytoji parinktis būtų, kad naudotojo ID Kolab2 serveryje atitinka Jūsų el. pašto adresą, tačiau gali būti ir kitaip. Jei yra kitaip, įrašykite savo naudotojo ID.

en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events, as it will be displayed at the top.
lt: Čia įrašykite standartinį įvykių pradžios laiką. Šis laikas turėtų būti anksčiausias kokį tik naudojate įvykiams, nes jis bus rodomas viršuje.

en: Enter the start time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
lt: Čia įrašykite darbo valandų pradžios laiką. Darbo valandas KOrganizer pažymės tam tikra spalva.

en: Enter your groupware server login password here.
lt: Čia įveskite savo grupinio darbo serverio prisijungimo slaptažodį.

en: Error
lt: Klaida

en: Exclude holidays
lt: Išskyrus šventes

en: Export as &iCalendar...
lt: Eksportuoti kaip &iCalendar...

en: F&ilter
lt: F&iltras

en: Filter Details
lt: Filtro detalės

en: Filters Toolbar
lt: Filtrų įrankinės

en: Former Maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

en: Fr&om:
lt: &Nuo:

en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
lt: Čia galite nustatyti kiek dienų praėjus nuo darbo užbaigimo tas darbas bus slepiamas darbų sąraše. Pasirinkus „Tuoj pat“, bus slepiami visi užbaigti darbai. Pasirinkus, pavyzdžiui, 1, bus slepiami visi darbai, kurie užbaigti seniau nei prieš 24 valandas.

en: Hide &inactive to-dos
lt: Slėpti neaktyv&ius darbus

en: Hide &recurring events and to-dos
lt: &Slėpti pasikartojančius įvykius ir darbus

en: Hide co&mpleted to-dos
lt: Slėpti &baigtus darbus

en: Hide menu bar
lt: Slėpti meniu juostą

en: Hide to-dos not assigned to me
lt: Slėpti darbus, kurie nėra paskirti man

en: Highlight color
lt: Paryškinimo spalva

en: Holiday color
lt: Švenčių spalva

en: Hour size
lt: Valandos dydis

en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
lt: Įjungus šią parinktį, filtras paslėps visus darbus, kurie yra jau atlikti. Taip pat gali būti slepiami darbai, kurie atlikti prieš daugiau nei nurodyta dienų.

en: Import &Calendar...
lt: Importuoti &kalendorių...

en: Import Page
lt: Importuoti puslapį

en: Import Page...
lt: Importuoti puslapį...

en: Import the specified files as separate calendars
lt: Importuoti nurodytus failus kaip atskirus kalendorius

en: In Horizontally
lt: Padidinti horizontaliai

en: In Vertically
lt: Padidinti vertikaliai

en: Journal
lt: Dienynas

en: Journal of %1
lt:  %1 dienynas

en: KOrganizer Confirmation
lt: KOrganizer patvirtinimas

en: Key:
lt: Klavišas:

en: Locations
lt: Vietos

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Make sub-to-dos independent
lt: Padaryti priklausomus darbus nepriklausomais

en: Manage View &Filters...
lt: Tvarkyti rodinio &filtrus...

en: Maybe Attending
lt: Galbūt dalyvauja

en: Merge all calendars into one view
lt: Sulieti visus kalendorius į vieną vaizdą

en: Merge into existing calendar
lt: Sujungti su esančiu kalendoriumi

en: Merge the specified files into an existing calendar
lt: Sulieti nurodytus failus į egzistuojantį kalendorių

en: Merged calendar
lt: Sujungtas kalendorius

en: Minimum time between uploads (in minutes):
lt: Minimalus laikas tarp išsiuntimo (minutėmis):

en: Month view
lt: Mėnesio rodinys

en: Month view background color
lt: Mėnesio peržiūros fono spalva

en: Month view uses full window
lt: Mėnesio peržiūra per visą langą

en: Moving Failed
lt: Perkėlimas nepavyko

en: Multiple Calendar Display
lt: Kelių kalendorių rodymas

en: Needs Reply
lt: Reikia atsakyti

en: New &Journal...
lt: Naujas &dienyno įrašas...

en: New &To-do...
lt: Naujas &darbas...

en: New Calendar
lt: Naujas kalendorius

en: New E&vent...
lt: Na&ujas įvykis...

en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
lt: Nauji įvykiai, darbai ir dienyno įrašai:

en: New Su&b-to-do...
lt: Naujas p&riklausomas darbas...

en: New calendar added successfully
lt: Naujas kalendoriaus pridėtas sėkmingai

en: Next x days
lt: Ateinančios x dienos

en: No filter
lt: Be filtro

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Numeric Value
lt: Skaitinė reikšmė

en: Only attach link to message
lt: Pridėti tik nuorodą į laišką

en: Only calendar
lt: Tik kalendorius

en: Organizer
lt: Organizatorius

en: Original Author
lt: Originalo autorius

en: Out Horizontally
lt: Sumažinti horizontaliai

en: Out Vertically
lt: Sumažinti vertikaliai

en: P&ublish
lt: P&ublikuoti

en: Part of work sponsored by Google with Summer of Code 2005
lt: Dalies darbo sponsorius – projektas Google kodo vasara 2005

en: Passwor&d:
lt: Slaptažo&dis:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paste failed: unable to determine a valid target date.
lt: Įkėlimas nepavyko: nepavyko nustatyti teisingos pradžios datos.

en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
lt: Spauskite šį mygtuką norėdami konfigūruoti darbotvarkės vaizdo šriftą. Šis mygtukas atvers dialogą „Pasirinkite šriftą“, kuriame galėsite pasirinkti šriftus įvykiams darbotvarkės peržiūrai.

en: Press this button to configure the current-time line font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the current-time line in the agenda view.
lt: Spauskite šį mygtuką norėdami konfigūruoti dabartinio laiko linijos šriftą. Šis mygtukas atvers „Šrifto pasirinkimo“ dialogą, leidžiantį pasirinkti valandoms laiko juostoje rašyti naudojamą šriftą

en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
lt: Spauskite šį mygtuką jei norite sukonfigūruoti mėnesio peržiūros šriftą. Šis mygtukas atvers dialogą „Pasirinkite šriftą“, kuriame galėsite pasirinkti šriftus įvykiams mėnesio peržiūrai.

en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
lt: Spauskite šį mygtuką norėdami konfigūruoti laiko juostos šriftą. Laiko juosta yra valdiklis, rodantis valandas darbotvarkės peržiūroje. Šis mygtukas atvers „Šrifto pasirinkimo“ dialogą, leidžiantį pasirinkti valandoms laiko juostoje rašyti naudojamą šriftą

en: Preview of Selected Page
lt: Pažymėto puslapio peržiūra

en: Publish
lt: Publikavimas

en: Publish your free/&busy information automatically
lt: Publikuoti &užimtumo informaciją automatiškai

en: Pur&ge Completed To-dos
lt: P&ašalinti užbaigtus darbus

en: Purge
lt: Išvalyti

en: Purge To-dos
lt: Išvalyti darbus

en: Qt Designer Fields Dialog
lt: Qt Designer laukų dialogas

en: Re&member password
lt: Prisi&minti slaptažodį

en: Re&quest Update
lt: &Prašyti atnaujinimo

en: Read Only
lt: Tik skaitymui

en: Record completed to-dos in journal entries
lt: Įrašyti atliktus darbus dienyno įrašuose

en: Recurring
lt: Kartojimas

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Redo: %1
lt: Atstatyti: %1

en: Remember p&assword
lt: Įsiminti &slaptažodį

en: Remove Attachments
lt: Pašalinti priedus

en: Removing attachments from an email might invalidate its signature.
lt: Pašalinant priedus nuo el. laiško gali susigadinti parašas.

en: Removing not possible
lt: Pašalinimas neįmanomas

en: Reset to Defaults
lt: Atstatyti numatytąsias

en: Retrieve other people's free/&busy information automatically
lt: Atsisiųsti &kitų žmonių užimtumo informaciją automatiškai

en: S&chedule
lt: &Tvarkaraštis

en: Saved calendar '%1'.
lt: Įrašytas kalendorius „%1“.

en: Schedule
lt: Tvarkaraščio

en: Scroll backward to the previous month
lt: Eiti atgal į ankstesnį mėnesį

en: Scroll backward to the previous year
lt: Eiti atgal į ankstesniuosius metus

en: Scroll forward to the next month
lt: Eiti pirmyn, į ateinantį mėnesį

en: Scroll forward to the next year
lt: Eiti pirmyn į ateinančius metus

en: Scroll to week number %1
lt: Keliauti į savaitę Nr. %1

en: Search For
lt: Ko ieškoti:

en: Search In
lt: Kur ieškoti:

en: Select a color to use for the current-time (Marcus Bains) line.
lt: Pasirinkite spalvą esamo laiko (Marcus Bains) linijai.

en: Select a month
lt: Pasirinkite mėnesį

en: Select a year
lt: Pasirinkite metus

en: Select the Month view background color here.
lt: Pasirinkite mėnesio peržiūros fono spalvą.

en: Select the agenda view background color here.
lt: Pasirinkite darbotvarkės peržiūros fono spalvą.

en: Select the height of the hour rows in the agenda grid, in pixels. Increasing this value will make each row in the agenda grid taller.
lt: Parinkite valandų eilučių aukštį darbotvarkėje pikseliais. Didinant šią reikšmę augs ir kiekviena darbotvarkės eilutė.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your Month and in the date navigator.
lt: Čia galite pasirinkti paryškinimo spalvą. Paryškinimo spalva bus naudojama pažymėto periodo išryškinimui mėnesio peržiūroje ir datos navigatoriuje.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
lt: Pažymėkite paryškinimo spalvą. Paryškinimo spalva bus naudojama šiuo metu pažymėtos dalies išskyrimui darbotvarkės rodinyje ir datos navigatoriuje.

en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
lt: Čia pasirinkite spalvą, kuria bus rodomos šventės. Šventės spalva bus naudojama šventės pavadinimui mėnesio peržiūroje ir šventės datai Datos navigatoriuje.

en: Select the number of "x" days to be displayed in the next days view. To access the next "x" days view, choose the "Next X Days" menu item from the "View" menu.
lt: Parinkite, kiek dienų rodyti ateinančių dienų peržiūroje. Norėdami persijungti į ateinančių dienų peržiūrą, parinkite „Ateinančios X dienos“ iš „Rodymo“ meniu.

en: Select the to-do due today color here.
lt: Pasirinkite darbo, kurio atlikimo terminas baigiasi šiandien, spalvą

en: Select the to-do overdue color here.
lt: Pasirinkite vėluojančio darbo spalvą.

en: Select the working hours background color for the Month view here.
lt: Pasirinkite mėnesio peržiūros darbo valandų darbotvarkėje spalvą.

en: Select the working hours color for the agenda view here.
lt: Pasirinkite darbo valandų darbotvarkės peržiūroje spalvą.

en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
lt: Pažymėjus šią parinktį pasikartojantys įvykiai ir darbai nebus rodomi pagrindinėse peržiūrose. Kasdien ar kas savaitę pasikartojantys atvejai užima daug vietos, tad juos kartais patogu paslėpti.

en: Select this option to choose the calendar to be used to record the item each time you create a new event, to-do or journal entry. This choice is recommended if you intend to use the shared folders functionality of the Kolab server or have to manage multiple accounts using Kontact as a KDE Kolab client.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite nurodyti kalendorių, į kurį bus įrašomi naujai sukurti įvykiai, darbai ar dienyno įrašai. Ši parinktis yra rekomenduojama jei ketinate naudotis Kolab serverio dalinimosi aplankais funkcijomis, arba jei turite tvarkyti keletą paskyrų naudojant Kontact kaip KDE Kolab klientą.

en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
lt: Iš vietovių sąrašo pasirinkite laiko zoną. Jei Jūsų miesto sąraše nėra, pasirinkite miestą, turintį tokią pačią laiko juostą. KOrganizer automatiškai prisitaikys keičiantis vasaros/žiemos laikui.

en: Selected Calendars
lt: Pažymėti kalendoriai

en: Selection
lt: Pažymėjimas

en: Send &Cancellation to Attendees
lt: Siųsti dalyviams pranešimą apie &atšaukimą

en: Send &Invitation to Attendees
lt: Siųsti kvietimą dalyviams

en: Send Status &Update
lt: Siųsti būsenos a&tnaujinimą

en: Server Information
lt: Serverio informacija

en: Server URL:
lt: Serverio adresas:

en: Set the height (in pixels) for an hour in the agenda grid
lt: Nurodykite valandos aukštį (taškais) darbotvarkės tinklelyje

en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
lt: Norint atsisiųsti iš serverio, nustatykite naudotojas@domenas.ifb vietoj naudotojas.ifb

en: Setting Default Preferences
lt: Nustatomos numatytosios parinktys

en: Show Calendar Manager
lt: Rodyti kalendoriaus tvarkyklę

en: Show Date Navigator
lt: Rodyti datos navigatorių

en: Show Item Viewer
lt: Rodyti pažymėto elemento peržiūrą

en: Show To-do View
lt: Rodyti darbų sąrašą

en: Show all calendars merged together
lt: Rodyti visus kalendorius sulietus į vieną

en: Show all except selected
lt: Rodyti visus išskyrus pasirinktus

en: Show calendars side by side
lt: Rodyti kalendorius greta

en: Show current-time (Marcus Bains) line
lt: Rodyti dabartinio laiko (Marcus Bains) liniją

en: Show icons in agenda view items
lt: Darbotvarkės rodinio elementuose rodyti ženkliukus

en: Show icons in month view items
lt: Rodyti ženkliukus mėnesio rodinio elementuose

en: Show in Context
lt: Rodyti kontekste

en: Show items that recur daily
lt: Rodyti kasdien pasikartojančius įvykius

en: Show items that recur weekly
lt: Rodyti kas savaitę pasikartojančius įvykius

en: Show journals
lt: Rodyti dienynus...

en: Show journals instead of events when in Journal View
lt: Dienyno peržiūroje rodyti dienyną, o ne įvykius

en: Show one calendar per agenda column
lt: Rodyti vieną kalendorių kiekviename dienotvarkės stulpelyje

en: Show only selected
lt: Rodyti tik parinktus

en: Show seconds on the current-time (Marcus Bains) line
lt: Rodyti sekundes dabartinio laiko (Marko Bains) linijoje

en: Show this many days at a time in the Next "x" days view
lt: Tiek dienų vienu metu rodyti ateinančių „x“ dienų peržiūroje

en: Show time in month view items
lt: Rodyti laiką mėnesio peržiūros elementuose

en: Show to-dos
lt: Rodyti darbus

en: Show to-dos instead of events when in Todo View
lt: Darbų sąraše rodyti darbus, o ne įvykius

en: Show two calendars side-by-side
lt: Rodyti du kalendorius vieną greta kito

en: Su&mmaries
lt: Reziu&me

en: Switch between views with tabs
lt: Persijungti tarp peržiūrų kortelių pagalba

en: Tab through calendars
lt: Tab per kalendorius

en: Text
lt: Tekstas

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2 or all its occurrences?
lt: Įvykis „%1“ kartojasi keletą kartų. Ar norite pašalinti tik dabartinį, %2, ar viską?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2, also future occurrences, or all its occurrences?
lt: Įvykis „%1“ kartojasi keletą kartų. Ar norite pašalinti tik dabartinį, %2, tik ateityje vyksiančius pasikartojimus ar viską?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
lt: Įvykis „%1“ kartojasi keletą datų. Ar tikrai norite pašalinti šį įvyki su visais jo pasikartojimais?

en: The default way of attaching dropped emails to a task
lt: Numatytasis numestų el. laiškų prijungimo prie darbo būdas

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
lt: Atsiųsti įvykiai bus sujungti su dabartiniu kalendoriumi.

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
lt: Darbas „%1“ turi jam priklausančių darbų. Ar norite pašalinti tik šį darbą ir jam priklausančius padaryti nepriklausomais, ar pašalinti šį ir visus jam priklausančius darbus?

en: The item "%1" is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
lt: Įvykis „%1“ atitinka dabartines filtro taisykles, taigi bus paslėptas ir nerodomas šiame rodyme.

en: The item "%1" is marked read-only and cannot be deleted; it probably belongs to a read-only calendar.
lt: Įvykis „%1“ pažymėtas kaip tik skaitomas, todėl negali būti pašalintas. Jis tikriausiai priklauso tik skaitomam kalendoriui.

en: There are no completed to-dos to purge.
lt: Nėra atliktų darbų, kad juo pašalinti.

en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
lt: Ši parinktis paslepia sąraše visus darbus, kurie priskirti kažkam kitam.<br>
    Bus patikrinti tik tie darbai, kurie turi bent vieną dalyvį. Jei nesate dalyvių sąraše, darbas bus paslėptas.

en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
lt: Įjungus šią parinktį bus nerodomi darbai, kurių pradžios data dar neatėjo. (Atsiminkite, kad pradžios datos reikšmė skiriasi nuo atlikimo termino datos.)

en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
lt: Ši parinktis leidžia nustatyti, kurie atlikti darbai turėtų būti slepiami. Pasirinktus <i>Tuoj pat</i>, darbas bus slepiamas vos tik jį užbaigus. Skaitiklyje galite nustatyti pasirinktą dienų skaičių.

en: Time bar
lt: Laiko juostelė

en: Time range selection in agenda view starts event editor
lt: Laiko tarpo pažymėjimas darbotvarkėje automatiškai startuoja įvykio redaktorių

en: Time&line
lt: Laiko grafikas

en: To-&dos
lt: &Darbai

en: To-do
lt: Darbas

en: To-do due today color
lt: Darbo, kurį reikia šiandien užbaigti, spalva

en: To-do list view uses full window
lt: Darbų sąrašo rodinys naudoja visą langą

en: To-do overdue color
lt: Vėluojančio darbo spalva

en: Today
lt: Šiandien

en: Todo completed: %1 (%2)
lt: Darbas užbaigtas: %1 (%2)

en: Toggle Reminder
lt: Perjungti priminimą

en: Toggle To-do Completed
lt: Perjungti į pabaigtas užduotis

en: Type:
lt: Tipas:

en: URL '%1' is invalid.
lt: Adresas „%1“ yra neteisingas.

en: Unable to copy the item to %1.
lt: Negalima nukopijuoti įrašo į %1.

en: Unable to display the work week since there are no work days configured. Please properly configure at least 1 work day in the Time and Date preferences.
lt: Negalima rodyti darbo savaitės, nes nenustatytos darbo dienos. Prašome tinkamai sukonfigūruoti bent jau vieną darbo dieną laiko ir datos nustatymuose.

en: Unable to move the item to  %1.
lt: Negalima perkelti įrašo į %1.

en: Unable to save %1 "%2".
lt: Nepavyksta įrašyti %1 „%2“.

en: Unable to save calendar to the file %1.
lt: Negalima išsaugoti kalendoriaus kaip failo %1.

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo: %1
lt: Atšaukti: %1

en: Use custom calendar setup
lt: Naudoti savitus kalendoriaus nustatymus

en: Use full email &address for retrieval
lt: Atsisiuntimui naudoti visą el. pašto adresą

en: Use this color for the Agenda View current-time (Marcus Bains) line
lt: Naudoti šią spalvą dienotvarkės rodinio esamo laiko (Marcus Bains) linijai

en: User&name:
lt: &Naudotojas:

en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
lt: Čia galite matyti įvykių, dienoraščio įrašų ir darbų, pažymėtų pagrindiniame KOrganizer rodyme, detales.

en: Views
lt: Peržiūros

en: W&ork Week
lt: Darb&o savaitė

en: Week numbers select a work week when in work week mode
lt: Darbo savaičių numeriai darbo savaičių savaičių režime parenka darbo savaites

en: What's &Next
lt: Kas &toliau

en: Working hours color
lt: Darbo valandų spalva

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
lt: Jūs pasirinkote nustatyti visų parinkčių numatytąsias reikšmes. Visi pakeitimai bus prarasti.

[ctx: counter proposal]
en: Request Chan&ge
lt: Prašyti pa&keitimo

en: days of free/busy information
lt: užimtumo informacijos dienų

[ctx: filter name]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: login name on the Kolab server]
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

[ctx: main toolbar]
en: Main
lt: Pagrindinis

[ctx: save failure cause unknown]
en: Reason unknown
lt: Priežastis nežinoma

[ctx: scroll backward]
en: &Backward
lt: &Atgal

[ctx: scroll backward]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: scroll forward]
en: &Forward
lt: &Pirmyn

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
lt: tik skaitymui
