krusader - en to lt translation catalogue (1005 entries)

en: %1 (Link)
lt: %1 (Nuoroda)

en: %1 free
lt: %1 laisvos

en: %Each% is not allowed in parameter to %1
lt: Pakaitalo %Each% negalima naudoti kaip parametro %1

en: %Each% may not be in the second argument of %Move%
lt: Naudotojo veiksmas: pakaitalas %Each% negali būti pakaitalo %Move% antrasis argumentas

en: &Add
lt: &Pridėti

en: &Advanced
lt: &Sudėtingiau

en: &All Files
lt: &Visi failai

en: &Brief View
lt: &Glaustas vaizdas

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: &Case sensitive
lt: &Svarbu raidžių dydis

en: &Center Map Here
lt: &Žymėti centrą čia

en: &Close
lt: &Užverti

en: &Close Current Tab
lt: &Užverti dabartinę kortelę

en: &Compare Files
lt: Pa&lyginti failus

en: &Connect
lt: &Prisijungti

en: &Custom
lt: &Tik parinkti failai

en: &Delete
lt: &Trinti

en: &Delete (left single)
lt: Pa&šalinti (vieną kairėje)

en: &Delete All
lt: &Pašalinti viską

en: &Detach Tab
lt: A&tskirti kortelę

en: &Detailed View
lt: &Išsamus vaizdas

en: &Edit
lt: &Keisti

en: &Eject
lt: &Išstumti

en: &File
lt: &Failas

en: &General
lt: &Bendra

en: &Generic Viewer
lt: &Bendra žiūryklė

en: &Go
lt: &Eiti

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Hex Viewer
lt: &Šešioliktainė žiūryklė

en: &Invert Selection
lt: &Apversti žymėjimą

en: &KrViewer
lt: &Žiūryklė

en: &Load
lt: &Įkelti

en: &Locate...
lt: &Paieška (locate)...

en: &Match whole word only
lt: &Atitikti tik pilnus žodžius

en: &Modified between
lt: &Keista tarp

en: &Mount
lt: &Prijungti

en: &MountMan...
lt: &Prijungiami įrenginiai...

en: &New Text File...
lt: &Nauja tekstinis failas...

en: &Next Tab
lt: &Kita kortelė

en: &Not modified after
lt: &Nekeista po

en: &Of type:
lt: &Tipas:

en: &Open
lt: &Atverti

en: &Options
lt: &Parinktys

en: &Pause
lt: &Pristabdyti

en: &Previous Tab
lt: &Ankstesnė kortelė

en: &Profile handler
lt: &Profilio tvarkymas

en: &Properties...
lt: &Parinktys...

en: &Reload
lt: &Atnaujinti

en: &Results
lt: &Rezultatai

en: &Search...
lt: &Paieška...

en: &Search:
lt: &Ieškoti:

en: &Select All
lt: Pažymėti &viską

en: &Select Newer and Single
lt: Pažymėti na&ujesnius ir atskirus

en: &Select items
lt: &Pažymėti objektus

en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: &Skip
lt: Pralei&sti

en: &Split
lt: &Suskaidyti

en: &Start
lt: P&radėti

en: &Synchronizer
lt: &Sinchronizavimas

en: &Text Viewer
lt: &Teksto žiūryklė

en: &Text:
lt: &Tekstas:

en: &Toolbars
lt: Į&rankinės

en: &Tools
lt: Į&rankiai

en: &Trash
lt: &Šiukšlinė

en: &Unmount
lt: &Atjungti

en: &Unpack...
lt: &Išpakuoti...

en: &Unselect Group...
lt: &Atžymėti grupę...

en: &View
lt: &Rodymas

en: &Window
lt: &Langas

en: (1 byte) | (%1 bytes)
lt[0]: (%1 baitas)
lt[1]: (%1 baitai)
lt[2]: (%1 baitų)
lt[3]: (%1 baitas)

en: <Last session>
lt: <Paskutinė sesija>

en: <p>Case insensitive filename compare.</p><p><b>Note</b>: useful when synchronizing Windows filesystems.</p>
lt: <p>Lyginant failus nekreipti dėmesio į failo pavadinimo raidžių dydį.</p><p> <b>Dėmesio</b>: naudinga sinchronizuojant failus su Windows kompiuteriais.</p>

en: <p>Ignore date information during the compare process.</p><p><b>Note</b>: useful if the files are located on network filesystems or in archives.</p>
lt: <p>Palyginimo metu ignoruoti failų datas.</p><p> <b>Dėmesio</b>: naudinga tik tuomet, jei failai yra tinklo failų sistemose arba archyvuose.</p>

en: <p>Shows the last cursor position in the non active list panel.</p><p>This option is only available when you don't use the <i>KDE default colors</i>.</p>
lt: <p>Rodyti žymeklio vietą neaktyviame lange.</p> <p> Ši parinktis galima tik nenaudojant <i>KDE numatytų spalvų</i>.</p>

en: <p>The <b>background color</b> and the <b>alternate background</b> color alternates line by line.</p><p>When you don't use the <i>KDE default colors</i>, you can configure the alternate colors in the <i>colors</i> box.</p>
lt: <p><b>Fono spalva</b> ir <b>kita fono spalva</b> keičiasi kas eilutę.</p><p> Jei nenaudojate <i>numatytų KDE spalvų</i>, galite parinkti besikaitaliojančias spalvas <i>spalvų derinimo lange</i>.</p>

en: <p>The colors of the inactive panel are calculated by a dim color and a dim factor.</p>
lt: <p>Neaktyvaus lango spalvos bus apskaičiuotos pagal pritemdymo spalvą ir pritemdymo rodiklį.</p>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
lt: <qt><i>„%1“</i> bus <b>galutinai</b> ištrintas.</qt>

en: <qt><p>The archive <b>%1.%2</b> already exists. Do you want to overwrite it?</p><p>Zip will replace identically named entries in the zip archive or add entries for new names.</p></qt>
lt: <qt><p>Archyvas <b>%1.%2</b> jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?</p><p>Programa zip pakeis vienodai pavadintus objektus egzistuojančiame zip faile arba pridės naujus pavadinimus.</p></qt>

en: <qt>Do you really want to delete this item <b>physically</b> (not just removing it from the virtual items)?</qt> | <qt>Do you really want to delete these %1 items <b>physically</b> (not just removing them from the virtual items)?</qt>
lt[0]: <qt>Ar tikrai norite <b>fiziškai</b> pašalinti šį objektą? (Ne tik pašalinti iš virtualių objektų sąrašo?)</qt>
lt[1]: <qt>Ar tikrai norite <b>fiziškai</b> pašalinti %1 objektus? (Ne tik pašalinti iš virtualių objektų sąrašo?)</qt>
lt[2]: <qt>Ar tikrai norite <b>fiziškai</b> pašalinti %1 objektų? (Ne tik pašalinti iš virtualių objektų sąrašo?)</qt>
lt[3]: <qt>Ar tikrai norite <b>fiziškai</b> pašalinti %1 objektus? (Ne tik pašalinti iš virtualių objektų sąrašo?)</qt>

en: <qt>There was an error while running <b>%1</b>.</qt>
lt: <qt>Vykdant <b>%1</b> įvyko klaida.</qt>

en: >> Reading...
lt: >> Skaitoma...

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
lt: Iškirpti

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
lt: Pašalinti

[ctx: @title:column]
en: Date
lt: Data

[ctx: @title:column]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @title:menu]
en: Locate
lt: Ieškoti

en: A&ll
lt: &Visi

en: About to connect to...
lt: Ruošiamasi prisijungti prie...

en: ActionMan - Manage Your Useractions
lt: Naudotojo veiksmai

en: Actions Toolbar
lt: Veiksmų įrankinė

en: Active
lt: Aktyvus

en: Active panel
lt: Aktyvus langas

en: Add
lt: Įdėti

en: Add <b>Placeholders</b> for the selected files in the panel.
lt: Įdėti <b>pakaitalus</b> pažymėtiems lange failams.

en: Add Bookmark
lt: Įdėti žymelę

en: Add new atomic extension
lt: Įdėti naują nedalomą plėtinį

en: Add new entry
lt: Pridėti naują

en: Add protocol to the link list.
lt: Įdėti protokolą į sąryšių sąrašą.

en: Adds the selection in the line-edit to the list
lt: Įdėti įrašytą šabloną į šablonų sąrašą

en: Advanced
lt: Sudėtingesni

en: Advanced Properties
lt: Sudėtingesnės savybės

en: Again
lt: Dar kartą

en: All Files
lt: Visi failai

en: All files beginning with capital letters appear before files beginning with non-capital letters (UNIX default).
lt: Visi failai, kurių pavadinimai prasideda didžiosiomis raidėmis, sąraše pateikiami anksčiau už failus prasidedančius mažosiomis raidėmis (numatyta UNIX parinktis).

en: Alphabetical
lt: Pagal abėcėlę

en: Alphabetical and numbers
lt: Pagal abėcėlę ir skaičius

en: Alternate background:
lt: Kaitomo fono spalva:

en: Alternate selected background:
lt: Pažymėto obj. kaitomo fono spalva:

en: Always sort dirs by name
lt: Aplankus visada rūšiuoti pagal pavadinimą

en: An error occurred while accessing '%1'
lt: Bandant pasiekti „%1“ įvyko netikėta klaida

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
lt: Įvyko klaida bandant pasiekti „%1“. Sistemos atsakymas: %2

en: Any Character
lt: Bet koks simbolis

en: Append
lt: Papildyti

en: Append to current clipboard content with this separator (optional):
lt: Papildant dabartinę talpyklę, įterpti šį skirtuką (nebūtina):

en: Application
lt: Vykdoma programa

en: Archives
lt: Archyvai

en: Are you sure that you want to remove all selected actions?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus pažymėtus veiksmus?

en: Are you sure you want to quit?
lt: Ar tikrai norite baigti darbą?

en: Arguments of updatedb:
lt: updatedb komandos raktai:

en: Ask Parameter from User...
lt: Parametro paklausti naudotojo...

en: Ask for a result name when feeding items to the listbox. By default the standard value is used.
lt: Jei ši parinktis įjungta, bus prašoma įrašyti rezultatų kortelės pavadinimą. Jei parinktis išjungta, bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Asymmetric
lt: Asimetriška veiksena

en: At Least
lt: mažiausiai

en: At Most
lt: daugiausiai

en: Atomic extensions:
lt: Nedalomi plėtiniai:

en: Audio Files
lt: Audio failai

en: Automatically escape spaces
lt: Automatiškai apsaugoti tarpo simbolius

en: Automount filesystems
lt: Automatiškai montuoti failų sistemas

en: Background:
lt: Fono spalva:

en: Based on KDE's selection mode
lt: Žymėjimo veiksena atitinka KDE veikseną

en: Basic Operations
lt: Pagrindiniai veiksmai

en: Basic Properties
lt: Pagrindinės savybės

en: Belongs to &user
lt: Priklauso &naudotojui

en: Belongs to gr&oup
lt: Prik&lauso grupei

en: Black
lt: Juoda

en: Blue
lt: Mėlyna

en: BookMan II
lt: Žymelės II

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Bosnian translation
lt: Bosnių vertimas

en: Both
lt: Abu langai

en: Both keys allow selecting files. To select more than one file, hold the Ctrl key and click the left mouse button. Right-click menu is invoked using a short click on the right mouse button.
lt: Failus galima žymėti abiem klavišais. Norėdami pažymėti keletą failų laikykite Vald klavišą ir spustelėkite kairįjį pelės klavišą. Kontekstinis meniu iškviečiamas paspaudus dešinįjį pelės klavišą.

en: Brazilian Portuguese translation
lt: Brazilijos portugalų vertimas

en: Bulgarian translation
lt: Bulgarų vertimas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Byte
lt: B

en: C&opy selected to clipboard (left)
lt: Kopijuoti &kairėje pažymėtus objektus į talpyklę

en: Calculate &Occupied Space
lt: Suskaičiuoti &užimtą vietą

en: Calculate Occupied Space
lt: Suskaičiuoti užimtą vietą

en: Camera
lt: Fotoaparatas

en: Capacity: %1
lt: Talpa: %1

en: Caption (optional):
lt: Antraštė (nebūtina):

en: Cas&e sensitive
lt: &Svarbu raidžių dydis

en: Case Sensitive
lt: Svarbus raidžių dydis

en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: Case sensitive sorting
lt: Rūšiuojant skirti raidžių dydį

en: Catalan translation
lt: Katalonų vertimas

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Chan&ge...
lt: &Keisti...

en: Character code
lt: Pagal simbolio kodą

en: Character code and numbers
lt: Pagal simbolio kodą ir skaičius

en: Check the archive's integrity after packing it.
lt: Baigus pakuoti patikrinti archyvo vientisumą.

en: Check the state of the user interface components and restore them to their condition when last shutdown.
lt: Baigiant darbą įsimenamos visos naudotojo aplinkos parinktys ir kitą kartą pradėjus darbą atstatoma padėtis, buvusi prieš išjungiant Krusader.

en: Checksum Utilities
lt: Kontrolinių sumų įrankiai

en: Checksum file:
lt: Kontrolinės sumos failas:

en: Checksums were created successfully
lt: Kontrolinės sumos sukurtos sėkmingai

en: Checksums were verified successfully
lt: Kontrolinės sumos patikrintos sėkmingai

en: Chinese Simplified translation
lt: Kinų supaprastintos vertimas

en: Choose Files
lt: Nurodykite failus

en: Choose a column:
lt: Nurodykite stulpelį:

en: Choose a path:
lt: Nurodykite kelią:

en: Choose a profile:
lt: Nurodykite profilį:

en: Choose a sort sequence:
lt: Nurodykite rūšiavimo tvarką:

en: Choose a view mode:
lt: Nurodykite peržiūros veikseną:

en: Choose a window mode:
lt: Nurodykite lango veikseną:

en: Choose executable...
lt: Nurodykite vykdomąjį failą...

en: Classic
lt: Klasikinis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clears the entire list of selections
lt: Išvalyti visą šablonų sąrašą

en: Close
lt: Užverti

en: Close Current Tab
lt: Užverti dabartinę kortelę

en: Close Duplicated Tabs
lt: Užverti pasikartojančias korteles

en: Close Inactive Tabs
lt: Užverti neaktyvias korteles

en: Co&py selected to clipboard (right)
lt: Kopijuoti &dešinėje pažymėtus objektus į talpyklę

en: Colors
lt: Spalvos

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Com&bine Files...
lt: Su&jungti failus...

en: Combining the file %1...
lt: Sujungiamas failas %1...

en: Command being executed:
lt: Bus vykdoma ši komanda:

en: Command line is empty
lt: Komandos eilutė tuščia!

en: Command line switches:
lt: Komandinės eilutės raktai:

en: Command line will be visible after startup.
lt: Rodyti komandų eilutę pradedant darbą.

en: Command:
lt: Komanda:

en: Compact
lt: Kompaktiškas

en: Compare
lt: Palyginti

en: Compare b&y Content...
lt: Palyginti pagal t&urinį...

en: Compare by content
lt: Palyginti pagal turinį

en: Compare duplicated files with same size by content.
lt: Tokio pačio dydžio failus tuo pačiu vardu lyginti pagal turinį.

en: Comparing file %1 (%2)...
lt: Lyginamas failas %1 (%2)...

en: Configure &Krusader...
lt: &Konfigūruoti Krusader...

en: Configure your personal actions
lt: Savo sukurtų veiksmų konfigūravimas

en: Confirm feed to listbox
lt: Patvirtinti rezultatų pateikimą kortelėje

en: Confirm overwrites
lt: Patvirtinti perrašymą

en: Confirmations
lt: Patvirtinimai

en: Containing text
lt: Turinčių tekstą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy %1 file to: | Copy %1 files to:
lt[0]: Kopijuoti %1 failą į:
lt[1]: Kopijuoti %1 failus į:
lt[2]: Kopijuoti %1 failų į:
lt[3]: Kopijuoti %1 failą į:

en: Copy %1 to:
lt: Kopijuoti %1 į:

en: Copy file from one panel to the other.
lt: Kopijuoti failą iš vieno skydelio į kitą.

en: Copy from &left to right
lt: Kopijuoti iš kairės į &dešinę

en: Copy from &right to left
lt: Kopijuoti iš dešinės į &kairę

en: Copy selected to clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtus į talpyklę

en: Copy to %1
lt: Kopijuojami į %1

en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į talpyklę

en: Copy to Clipboard...
lt: Kopijuoti į talpyklę...

en: Copy to left
lt: Kopijuojami kairėn

en: Copy to left background:
lt: Kopijuojamų kairėn fono spalva:

en: Copy to left foreground:
lt: Kopijuojamų kairėn spalva:

en: Copy to right
lt: Kopijuojami dešinėn

en: Copy to right background:
lt: Kopijuojamų dešinėn fono spalva:

en: Copy to right foreground:
lt: Kopijuojamų dešinėn spalva:

en: Copy useractions to clipboard
lt: Kopijuoti veiksmus į talpyklę

en: Copying files
lt: Kopijuojamo failai

en: Could not start %1
lt: Nepavyko paleisti %1

en: Count:
lt: Kiekis:

en: Counting files in archive
lt: Skaičiuojami failai archyve

en: Create Checksum...
lt: Kurti kontrolinę sumą...

en: Create New
lt: Sukurti naują

en: Create in:
lt: Kur sukurti:

en: Create new useraction
lt: Sukurti naują veiksmą

en: Creating %1...
lt: Kuriama %1...

en: Current
lt: Dabartinis

en: Current File (!= Selected File)...
lt: Dabartinis failas (!= Pažymėtas failas)...

en: Current background:
lt: Dabartinis fonas:

en: Current foreground:
lt: Dabartinis objektas:

en: Custom
lt: Pasirinkti failai

en: Custom Selection Mode
lt: Individuali naudotojo veiksena

en: Custom color
lt: Parinkta spalva

en: Customize the way Krusader deals with archives
lt: Nurodykite kaip Krusader dirba su archyvais

en: Cut to Clipboard
lt: Iškirpti į talpyklę

en: Cyan
lt: Žalsvai mėlyna

en: Czech translation
lt: Čekų vertimas

en: D&isk Usage...
lt: Naudojama &vieta...

en: Danish translation
lt: Danų vertimas

en: Dark Blue
lt: Tamsiai mėlyna

en: Dark Cyan
lt: Tamsiai žalsvai mėlyna

en: Dark Gray
lt: Tamsiai pilka

en: Dark Green
lt: Tamsiai žalia

en: Dark Magenta
lt: Tamsiai rausva

en: Dark Red
lt: Tamsiai raudona

en: Dark Yellow
lt: Tamsiai geltona

en: Date
lt: Data

en: De&lete
lt: &Trinti

en: Decrease contrast
lt: Sumažinti kontrastą

[ctx: Default layout]
en: Default
lt: Numatytas

en: Default viewer mode:
lt: Numatyta žiūryklės veiksena:

en: Defined Links
lt: Nurodyti sąryšiai

en: Defines the panel profile used at startup. A panel profile contains:<ul><li>all the tabs paths</li><li>the current tab</li><li>the active panel</li></ul><b>&lt;Last session&gt;</b> is a special panel profile which is saved automatically when Krusader is closed.
lt: Pradedant dirbti įkraunamas šis langų profilis. Į langų profilį įeina ši informacija: <ul><li>visų kortelių keliai,</li> <li>dabartinė kortelė</li><li>aktyvus langas</li></ul> <b>&lt;Tęsti sesiją&gt;</b> yra specialus langų profilis, kuris įrašomas kiekvieną kartą baigiant darbą su Krusader.

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Delete %1
lt: Pašalinti %1

en: Delete %1 file | Delete %1 files
lt[0]: Pašalinti failą
lt[1]: Pašalinti %1 failus
lt[2]: Pašalinti %1failų
lt[3]: Pašalinti %1 failą

en: Delete background:
lt: Šalinamų objektų fono spalva:

en: Delete files
lt: Pašalinti failus

en: Delete foreground:
lt: Šalinamų objektų spalva:

en: Delete selected useractions
lt: Pašalinti pažymėtus veiksmus

en: Delete the marked selection from the list
lt: Pašalinti pažymėtą šabloną iš sąrašo

en: Deleting %1...
lt: Šalinama %1...

en: Deleting files
lt: Šalinami failai

en: Deleting files from %1 archives is not supported
lt: Failų trynimas iš %1 archyvų nepalaikomas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Deselec&t items
lt: &Atžymėti objektus

en: Deselect items
lt: Atžymėti objektus

en: Detailed
lt: Išsamiai

en: Detailed view
lt: Išsamus vaizdas

en: Details
lt: Išsamiau

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Differing
lt: Skirtingi

en: Differing background:
lt: Skirtumų fono spalva:

en: Differing foreground:
lt: Skirtumų spalva:

en: Digit
lt: Skaitmuo

en: Dim factor:
lt: Pritemdymo rodiklis:

en: Dim target color:
lt: Pritemdyti paskirties spalvą:

en: Dim the colors of the inactive panel
lt: Pritemdyti neaktyvaus lango spalvas

en: Dir history button
lt: Aplankų istorijos mygtukas

en: Disconnect &from Net
lt: Atsij&ungti nuo tinklo

en: Disk Usage
lt: Naudojama vieta

en: Disk Usage:
lt: Naudojama vieta:

en: Disk Usage: %1
lt: Disko naudojimas: %1

en: Display &Mixed Standard and Error Output
lt: &Sulieti standartinę ir klaidų išvestis

en: Display &Separated Standard and Error Output
lt: &Atskirti standartinę išvestį nuo klaidų išvesties

en: Display a warning when trying to close the main window.
lt: Perspėti prieš uždarant pagrindinį langą.

en: Display files beginning with a dot.
lt: Rodyti failus, kurių pirmasis pavadinimo simbolis yra taškas.

en: Display the full path in the folder tabs. By default only the last part of the path is displayed.
lt: Kortelės pavadinime bus rodomas pilnas aplanko kelias. Jei ši parinktis išjungta, bus rodoma tik paskutinė kelio dalis.

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį objektą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti %1 objektus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti %1 objektų?
lt[3]: Ar tikrai norite pašalinti %1 objektą?

en: Do you really want to delete this virtual item (physical files stay untouched)? | Do you really want to delete these %1 virtual items (physical files stay untouched)?
lt[0]: Ar tikrai norite ištrinti šį virtualų objektą (fiziškai objektai nebus keičiami)?
lt[1]: Ar tikrai norite ištrinti %1 virtualius objektus (fiziškai objektai nebus keičiami)?
lt[2]: Ar tikrai norite ištrinti %1 virtualių objektų (fiziškai objektai nebus keičiami)?
lt[3]: Ar tikrai norite ištrinti %1 virtualų objektą (fiziškai objektai nebus keičiami)?

en: Do you really want to move this item to the trash? | Do you really want to move these %1 items to the trash?
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti šį objektą į šiukšlinę?
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektus į šiukšlinę?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektų į šiukšlinę?
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektą į šiukšlinę?

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Double-click selects (classic)
lt: Spragtelėti dukart (klasikinis būdas)

en: Duplicate Current Tab
lt: Dubliuoti dabartinę kortelę

en: Duplicates
lt: Dublikatai

en: Dutch translation
lt: Olandų vertimas

en: E&xclude
lt: Iš&skyrus

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit (F4)
lt: Keisti (F4)

en: Edit File
lt: Keisti failą

en: Edit MIME Type
lt: Keisti MIME tipą

en: Edit Path
lt: Keisti kelią

en: Edit Protocol
lt: Keisti protokolą

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Editor:
lt: Redaktorius:

en: Eject
lt: Išstumti

en: Embedded terminal emulator does not work, using output collection instead.
lt: Vidinis terminalas neveikia, todėl bus tiesiog pateikta pilna išvestis.

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Empty trash bin
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Enable special bookmarks
lt: Įjungti specialias žymeles

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Encoding:
lt: Koduotė:

en: Encrypt headers
lt: Šifruoti failo antraštes

en: End of Line
lt: Eilutės pabaiga

en: Enter a URL to view:
lt: Įrašykite peržiūrimą URL:

en: Enter a selection:
lt: Įrašykite žymėjimą:

en: Enter the filename to edit:
lt: Įrašykite redaguojamo failo pavadinimą:

en: Enter the profile name:
lt: Įrašykite profilio pavadinimą:

en: Equal button (=)
lt: Sulyginimo mygtukas (=)

en: Equality threshold:
lt: Vienodumo slenkstis:

en: Equals
lt: Vienodi

en: Equals background:
lt: Vienodų objektų fono spalva:

en: Equals foreground:
lt: Vienodų objektų spalva:

en: Ergonomic Mode
lt: Ergonomiškas režimas

en: Error
lt: Klaida

en: Error at opening %1.
lt: Atveriant %1 įvyko klaida.

en: Error reading bookmarks file: %1
lt: Nepavyko perskaityti žymelių failo: %1

en: Error reading stdout or stderr
lt: Nepavyko perskaityti arba standartinės išvesties arba standartinės klaidų išvesties

en: Error saving file %1
lt: Įrašant failą %1 įvyko klaida

en: Error: %1
lt: Klaida: %1

en: Error: unable to read from file
lt: Klaida: nepavyko perskaityti failo

en: Error: unable to write to file
lt: Klaida: nepavyko įrašyti į failą

en: Errors were detected while creating the checksums
lt: Kuriant kontrolines sumas įvyko klaidų

en: Errors were detected while verifying the checksums
lt: Tikrinant kontrolines sumas rasta klaidų

en: Exclude
lt: Išskyrus

en: Executable foreground:
lt: Vykdomasis failas:

en: Execution Mode
lt: Vykdymo režimas

en: Execution mode
lt: Vykdymo veiksena

en: Expander: %Each% may not be in the second argument of %Clipboard%
lt: Naudotojo veiksmas: pakaitalas %Each% negali būti pakaitalo %Clipboard% antrasis argumentas

en: Expander: %Each% may not be in the second argument of %Copy%
lt: Naudotojo veiksmas: pakaitalas %Each% negali būti pakaitalo %Copy% antrasis argumentas

en: Expander: Bad argument to %1: %2 is not valid item specifier
lt: Veiksmui %1 nurodytas neteisingas argumentas %2

en: Expander: Bad panel specifier %1 in placeholder %2
lt: Naudotojo veiksmas: nurodytas neteisingas parametras %1 pakaitalui %2

en: Expander: Value %1 out of range for %_PanelSize(percent)%. The first parameter has to be >0 and <100
lt: Naudotojo veiksmas: pakaitalo %_PanelSize(percent)% reikšmė %1 išeina už galimų ribų. Pirmasis parametras turi būti tarp 0 ir 100

en: Expander: no column specified for %_ColSort(column)%
lt: Naudotojo veiksmas: pakaitalui %_ColSort(column)% nenurodytas stulpelis

en: Expander: no file to view in %_View(filename)%
lt: Išplėtiklis: nėra failo, kurį reikia peržiūrėti %_View(filename)%

en: Expander: no profile specified for %_NewSearch(profile)%
lt: Naudotojo veiksmas: pakaitalui %_NewSearch(profile)% nenurodytas profilis

en: Expander: no profile specified for %_Profile(profile)%; abort...
lt: Naudotojo veiksmas: pakaitalui %_Profile(profile)% nenurodytas profilis; darbas nutraukiamas...

en: Expander: no profile specified for %_Sync(profile)%
lt: Naudotojo veiksmas: pakaitalui %_Sync(profile)% nenurodytas profilis

en: Export Failed
lt: Eksportavimas nepavyko

en: Export color-scheme
lt: Eksportuoti spalvų parinktis

en: Export failed
lt: Eksportavimas nepavyko

en: Export useractions
lt: Eksportuoti veiksmus

en: Extension:
lt: Priesaga:

en: F2 Queue
lt: F2 Eilė

en: F3 View Dialog
lt: F3 Peržiūrėti

en: Feed to listbox
lt: Rezultatus į atskirą langą

en: File
lt: Failas

en: File %1 already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lt: Failas %1 jau egzistuoja. Ar tikrai norite jį perrašyti?

en: File &Filter:
lt: Failų &filtras:

en: File Already Exists
lt: Failas jau yra

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

[ctx: File property]
en: Group
lt: Grupė

[ctx: File property]
en: Group: %1
lt: Grupė: %1

[ctx: File property]
en: Modified
lt: Pakeista

[ctx: File property]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: File property]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: File property]
en: Perms
lt: Teisės

[ctx: File property]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: File property]
en: Type
lt: Tipas

en: File sizes are displayed in B, KB, MB and GB, not just in bytes.
lt: Failų dydžiai matuojami B, KB, MB ar GB, o ne tik tiesiog baitais.

en: Filelight
lt: Skritulio vaizdas

en: Filelight view
lt: Skritulio vaizdas

en: Filename of an Item List...
lt: Objektų sąrašo failas...

en: Files will be moved to trash when deleted.
lt: Kai ištrinami, failai bus perkeliami į šiukšlinę.

en: Files will be permanently deleted.
lt: Failai bus pašalinti visam laikui.

en: Files:
lt: Failai:

en: Files: %1
lt: Failai: %1

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter Files
lt: Filtro failai

en: Filter Mask (*.h, *.cpp, etc.)
lt: Filtro šablonas (*.h, *.cpp, ir pan.)

en: Find (Ctrl+F)
lt: Ieškoti (Vald+F)

en: Find next (Ctrl+N)
lt: Ieškoti kito (Vald+N)

en: Find previous (Ctrl+P)
lt: Ieškoti ankstesnio (Vald+P)

en: Fine-Tuning
lt: Kitos parinktys

en: Finished searching.
lt: Paieška baigta.

en: Floppy
lt: Diskelis

en: Folder
lt: Aplankas

en: Folder name:
lt: Aplanko pavadinimas:

en: Folders
lt: Aplankai

en: Follow &links
lt: S&ekti nuorodas

en: Follow symbolic links during the compare process.
lt: Sekti simbolines nuorodas viso proceso metu.

en: Follow symlinks
lt: Sekti simbolines nuorodas

en: Font with fixed width:
lt: Fiksuoto pločio šriftas:

en: Foreground:
lt: Spalva:

en: Format
lt: Formatuoti

en: Found
lt: Rasta

en: Found 0 matches.
lt: Atitikčių nerasta.

[ctx: Frame color]
en: Statusbar
lt: Būsenos juosta

[ctx: Frame shadow]
en: Raised
lt: Pakeltas

[ctx: Frame shadow]
en: Sunken
lt: Nuleistas

en: Free %
lt: Laisva %

en: Free Size
lt: Laisva vieta

en: Free: %1
lt: Laisva: %1

en: French translation
lt: Prancūzų vertimas

en: Function keys allow performing fast operations on files.
lt: Funkciniai klavišai skirti darbui pagreitinti.

en: Function keys will be visible after startup.
lt: Rodyti funkcinius klavišus pradedant darbą.

en: GByte
lt: GB

en: General
lt: Bendra

en: Generic mode
lt: Bendras režimas

en: German translation
lt: Vokiečių vertimas

en: Go to Location Bar
lt: Eiti į adreso juostą

en: Gray
lt: Pilka

en: Greek translation
lt: Graikų vertimas

en: Green
lt: Žalia

en: Grou&p
lt: &Grupė

en: Group
lt: Grupė

en: Hard Disk
lt: Kietas diskas

en: Hash
lt: Maiša (hash)

en: Here you can configure settings about useractions.
    To set up, configure and manage your useractions please use ActionMan.
lt: Galite keisti veiksmų parinktis.
    Kurti, keisti ir tvarkyti veiksmus galite naudotojo veiksmų lange.

en: Here you can name the file collection
lt: Čia galite pavadinti failų rinkinį

en: Hex mode
lt: Šešioliktainis režimas

en: Hexadecimal
lt: Šešioliktainė

en: High Contrast
lt: Didelis kontrastas

en: Hint: use 'internal editor' if you want to use Krusader's fast built-in editor
lt: Patariame naudoti „internal editor“ – greitą vidinį Krusader redaktorių

en: History
lt: Žurnalas

en: Home button (~)
lt: Pradžios mygtukas (~)

en: Host:
lt: Mazgas:

en: Hungarian translation
lt: Vengrų vertimas

en: I&nvert selection
lt: Ap&versti žymėjimą

en: Icon cache size (KB):
lt: Ženkliukų talpyklės dydis (KB):

en: Icon for Krusader
lt: Krusader ženkliukas

en: Icons for Krusader
lt: Krusader ženkliukai

en: Identifier:
lt: Identifikatorius:

en: If checked, each file will open in a separate window, otherwise, the viewer will work in a single, tabbed mode
lt: Jei ši parinktis įjungta, žiūryklė kiekvieną peržiūrimą failą atvers atskirame lange, kitu atveju žiūryklė veiks kortelių režimu

en: If checked, left clicking an item will select it, but will not unselect other, already selected items.
lt: Įjungus šią parinktį spragtelėjus virš objekto kairiuoju pelės klavišu, objektas bus pažymėtas. Kiti pažymėti objektai, jei tokių yra, nebus atžymėti.

en: If checked, left clicking an item will select it.
lt: Įjungus šią parinktį spragtelėjus virš objekto kairiuoju pelės klavišu, objektas bus pažymėtas.

en: If checked, right clicking an item will select it, but will not unselect other, already selected items.
lt: Įjungus šią parinktį spragtelėjus virš objekto dešiniuoju pelės klavišu, objektas bus pažymėtas. Kiti pažymėti objektai, jei tokių yra, nebus atžymėti.

en: If checked, right clicking an item will select it.
lt: Įjungus šią parinktį spragtelėjus virš objekto dešinuoju pelės klavišu, objektas bus pažymėtas.

en: If checked, use a mode based on KDE's style.
lt: Jei parinktis įjungta, naudoti KDE veikseną.

en: Ignore Case
lt: Raidžių dydis nesvarbu

en: Ignore Date
lt: Ignoruoti datą

en: Ignore hidden files
lt: Ignoruoti slepiamus failus

en: Image Files
lt: Paveikslėlių failai

en: Import color-scheme
lt: Importuoti spalvų parinktis

en: Import useractions
lt: Importuoti veiksmus

en: Important help in KDE 4 porting
lt: Svarbi pagalba perrašant į KDE 4

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Include all
lt: Įtraukti viską

en: Increase contrast
lt: Padidinti kontrastą

en: Information
lt: Informacija

en: Insert moves down
lt: Nuspaudus Insert klavišą eiti žemyn

en: Internal editor and viewer opens each file in a separate window
lt: Vidinė žiūryklė ir redaktorius kiekvieną failą atvers atskirame lange

en: Invalid date entered.
lt: Įvesta neteisinga data.

en: Invalid symlink
lt: Neteisinga simbolinė nuoroda

en: Invalid symlink foreground:
lt: Neteisinga simbolinė nuoroda:

en: Italian translation
lt: Italų vertimas

en: Item List of...
lt: Objektų sąrašas...

en: Japanese translation
lt: Japonų vertimas

en: Jump Back
lt: Grįžti

en: Jump back
lt: Grįžti

en: Jump to a Location...
lt: Pereiti į kitą adresą...

en: Jump to next match
lt: Eiti prie kito sutapimo

en: KDE Translation Teams
lt: KDE vertimo komandos

en: KDE default
lt: KDE numatyta

en: Kill
lt: Nutraukti darbą

en: Kill the running process
lt: Nutraukti dabartinio proceso darbą

en: Konfigurator - Creating Your Own Krusader
lt: Konfigūratorius – Sukurkite savo nuosavą Krusader!

en: Konqueror Mode
lt: Konqueror veiksena

en: Korean translation
lt: Korėjiečių vertimas

en: Krarc Password Dialog
lt: Krarc slaptažodžio dialogas

en: Krusader - ROOT PRIVILEGES
lt: Krusader – ROOT teisės

en: Krusader Mode
lt: Krusader veiksena

en: Krusader Search
lt: Krusader paieška

en: Krusader is unable to download %1
lt: Krusader negali atsiųsti %1

en: Krusader's settings upon startup
lt: Krusader darbo pradžios parinktys

en: Krusader::Choose Files
lt: Krusader::Pasirinkite failus

en: Krusader::Combining...
lt: Krusader::Sujungiama...

en: Krusader::Disk Usage
lt: Krusader::Naudojama vieta

en: Krusader::DiskUsage
lt: Krusader::Naudojama vieta

en: Krusader::Feed to listbox
lt: Krusader::Rezultatus į atskirą langą

en: Krusader::Filelight
lt: Krusader::Skritulio vaizdas

en: Krusader::Locate
lt: Krusader::Paieška (locate)

en: Krusader::ProfileManager
lt: Krusader::Profiliai

en: Krusader::Search
lt: Krusader::Paieška

en: Krusader::Splitter
lt: Krusader::Skaidytojas

en: Krusader::Splitting...
lt: Krusader::Skaidoma...

en: Krusader::Synchronize
lt: Krusader::Sinchronizavimas

en: Krusader::Synchronizer
lt: Krusader::Sinchronizavimas

en: Krusader::Wait
lt: Krusader::Laukiama

en: Last modified:
lt: Keitimo data:

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Layout:
lt: Išdėstymas:

en: Left
lt: Kairysis langas

en: Left Bookmarks
lt: Žymelės kairėje

en: Left History
lt: Istorija kairėje

en: Left Media
lt: Laikmenos kairėje

en: Left mouse button preserves selection
lt: Kairiuoju pelės klavišu išlaikyti žymėjimą

en: Left mouse button selects
lt: Pažymėti kairiuoju pelės klavišu

en: Left panel
lt: Kairysis langas

en: Left to right: Copy 1 file | Left to right: Copy %1 files
lt[0]: Iš kairės į dešinę: kopijuoti %1 failą
lt[1]: Iš kairės į dešinę: kopijuoti %1 failus
lt[2]: Iš kairės į dešinę: kopijuoti %1 failų
lt[3]: Iš kairės į dešinę: kopijuoti %1 failą

en: Left: Delete 1 file | Left: Delete %1 files
lt[0]: Kairė: trinti %1 failą
lt[1]: Kairė: trinti %1 failus
lt[2]: Kairė: trinti %1 failų
lt[3]: Kairė: trinti %1 failą

en: Light Gray
lt: Šviesiai pilka

en: Line View
lt: Tiesinis vaizdas

en: Line view
lt: Tiesinis vaizdas

en: Lines
lt: Linijos

en: Link Handling
lt: Nuoroda

en: Link Redirection
lt: Nuorodų keitimas

en: Links
lt: Sąryšiai

en: Lithuanian translation
lt: Lietuvių vertimas

en: Load a Panel Profile...
lt: Įkelti langų profilį...

en: Load a Searchmodule Profile...
lt: Atverti paieškos profilį...

en: Load a Synchronizer Profile...
lt: Atverti sinchronizavimo profilį...

en: Load this profile on startup
lt: Pradedant įkelti šį profilį

en: Loading Usage Information
lt: Skaičiuojama naudojama vieta

en: Loading the disk usage information...
lt: Įkeliama nauja naudojamos vietos informacija...

en: Local Network
lt: Vietinis tinklas

en: Locate
lt: Ieškoti

en: Locate results
lt: Paieškos rezultatai

en: Lock Tab
lt: Užrakinti kortelę

en: MByte
lt: MB

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: Magenta
lt: Rausva

en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Make sure to install new packers in your <code>$PATH</code> (e.g. /usr/bin)
lt: Naujus pakavimo  įrankius įdiekite į savo programų aplanką <code>$PATH</code> (pvz. /usr/bin)

en: Make sure to install new tools in your <code>$PATH</code> (e.g. /usr/bin)
lt: Naujus įrankius įdiekite į savo programų aplanką <code>$PATH</code> (pvz. /usr/bin)

en: Malformed URL:
    %1
lt: Neteisingas URL:
    %1

en: Manage Bookmarks
lt: Tvarkyti žymeles

en: Manage User Actions...
lt: Tvarkyti veiksmus...

en: Manipulate in which way:
lt: Keitimo veiksena:

en: Manipulate the Selection...
lt: Keisti pažymėjimą...

en: Mask (optional, all but 'Selected'):
lt: Šablonas (nebūtina; atitiks viską, išskyrus pažymėtas):

en: Match whole words only
lt: Sutampa tik pilni žodžiai

en: Max file size:
lt: Maks. failo dydis:

en: Media
lt: Laikmenos

en: Merge
lt: Sujungti

en: Minimum font size
lt: Mažiausias šrifto dydis

en: Missing Plugin
lt: Trūksta papildinio

en: Mnt.Point
lt: Prijungimo taškas

en: Mod&ified in the last
lt: Ke&ista per paskutinius

en: Modify search behavior
lt: Keisti paieškos elgseną

en: Mount
lt: Prijungti

en: MountMan
lt: Prijungiami įrenginiai

en: MountMan - Your Mount-Manager
lt: Prijungiami įrenginiai

en: MountMan is not operational. Sorry
lt: Prijungiamų įrenginių tarnyba neveikia.

en: Move
lt: Perkelti

en: Move %1 file to: | Move %1 files to:
lt[0]: Perkelti %1 failą į:
lt[1]: Perkelti %1 failus į:
lt[2]: Perkelti %1 failų į:
lt[3]: Perkelti %1 failą į:

en: Move %1 to:
lt: Perkelti %1 į:

en: Move file from one panel to the other.
lt: Perkelti failą iš vieno skydelio į kitą.

en: Move to %1
lt: Perkelti į %1

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Move to trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Moving files
lt: Perkeliami failai

en: Multi &Rename...
lt: Failų p&ervadinimo įrankis...

en: Multiple volume archive
lt: Daugiatomis supakuotas archyvas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Needed panel specification missing in expander %1
lt: Veiksmui %1 nenurodytas langas

en: New File Name
lt: Naujos failo pavadinimas

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: New Hardlink...
lt: Nauja tikra nuoroda...

en: New Link
lt: Nauja nuoroda

en: New MIME Type
lt: Naujas MIME tipas

en: New Net &Connection...
lt: Naujas tinklo &ryšys...

en: New Network Connection
lt: Naujas ryšys

en: New Symlink...
lt: Nauja simb. nuoroda...

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: New protocol
lt: Naujas protokolas

en: New search
lt: Nauja paieška

en: New target/name:
lt: Naujas objekto pavadinimas:

en: Newline
lt: Nauja eilutė

en: Next
lt: Kitas

en: Next Tab
lt: Kita kortelė

en: No password specified
lt: Nenurodytas slaptažodis

en: No permissions to edit this file.
lt: Nepakanka teisių keisti šį failą.

en: No permissions to view this file.
lt: Nepakanka teisių peržiūrėti šį failą.

en: No space information on non-local filesystems
lt: Informacija apie talpą ne vietinėse failų sistemose neprieinama

en: No&t modified in the last
lt: Ne&keista per paskutinius

en: Normal font:
lt: Normalus šriftas:

en: Not mounted.
lt: Neprijungta.

en: Not used
lt: Nenaudojama

en: Note
lt: Dėmesio

en: Note: a '?' is a wildcard
lt: Pastaba: „?“ yra pakaitos simbolis

en: Number of files: %1
lt: Failų skaičius: %1

en: Number of...
lt: Kiekis...

en: Numeric Permissions
lt: Teisės rodomos skaičiais

en: O&wner
lt: &Savininkas

en: Old Czech translation
lt: Senas čekų vertimas

en: Old Danish translation
lt: Senas olandų vertimas

en: Old French translation
lt: Senas prancūzų vertimas

en: Old German translation
lt: Senas vokiečių vertimas

en: Old Hungarian translation
lt: Senas vengrų vertimas

en: Old Japanese translation
lt: Senas japonų vertimas

en: Old Polish translation
lt: Senas lenkų vertimas

en: Old Russian translation
lt: Senas rusų vertimas

en: Old Spanish translation
lt: Senas ispanų vertimas

en: Old Swedish translation
lt: Senas švedų vertimas

en: Omit the current path (optional)
lt: Neįtraukti dabartinio kelio (nebūtina)

en: Only one Krusader instance is allowed to run.
lt: Vienu metu gali būti paleistas tik vienas Krusader.

en: Open
lt: Atverti

en: Open With
lt: Atverti su

en: Open file in viewer.
lt: Atverti failą žiūryklėje.

en: Open in New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Open in a new tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Open location in a new tab
lt: Adresą atverti naujoje kortelėje

en: Open menu with bookmarks. You can also add current location to the list, edit bookmarks or add subfolder to the list.
lt: Atverti žymelių meniu. Šiame meniu galėsite įtraukti dabartinį adresą į žymelių sąrašą, taisyti žymeles ir tvarkyti sąrašą.

en: Open the available media list
lt: Atverti laikmenų sąrašą

en: Open trash bin
lt: Atverti šiukšlinę

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Options
lt: Parinktys

en: Other panel
lt: Kitas langas

en: Other...
lt: Kita...

en: Output
lt: Išvestis

en: Output collection
lt: Išvesties pateikimas

en: Overwrite Existing File?
lt: Perrašyti egzistuojantį failą?

en: Overwrite entry
lt: Perrašyti

en: Overwrite or append?
lt: Perrašyti ar papildyti?

en: Own size
lt: Atskira talpa

en: Own size:
lt: Atskira talpa:

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Ownership
lt: Savininkas

en: P&ermissions
lt: &Teisės

en: Pac&k...
lt: &Supakuoti...

en: Pack
lt: Pakuoti

en: Pack %1
lt: Pakuoti %1

en: Pack %1 file | Pack %1 files
lt[0]: Supakuoti %1 failą
lt[1]: Supakuoti %1 failus
lt[2]: Supakuoti %1 failų
lt[3]: Supakuoti %1 failą

en: Packers
lt: Pakavimas

en: Packing
lt: Pakavimas

en: Packing %1...
lt: Pakuojama %1...

en: Packing File(s)
lt: Failai supakuojami

en: Panel
lt: Langas

en: Panel independent
lt: Nesvarbu kuris langas

en: Panel's Path...
lt: Lango kelias...

en: Parallel threads:
lt: Lygiagrečios gijos:

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paste from Clipboard
lt: Įkelti iš talpyklės

en: Paste useractions from clipboard
lt: Įkelti veiksmus iš talpyklės

en: Path
lt: Kelias

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Percent
lt: Procentai

en: Permissions
lt: Teisės

en: Permissions:
lt: Teisės:

en: Please enter the new link destination:
lt: Įveskite naują nuorodos paskirties vietą:

en: Please re-enter the values, so that the left side size will be smaller than (or equal to) the right side size.
lt: Įveskite tokias reikšmes, kad dydis kairėje pusėje būtų mažesnis arba lygus dydžiui dešinėje pusėje.

en: Please set a title for the menu entry
lt: Įrašykite meniu punkto pavadinimą

en: Please set a unique name for the useraction
lt: Įrašykite veiksmo pavadinimą

en: Please specify a location to search in.
lt: Nurodykite adresą, kuriame ieškoti.

en: Polish translation
lt: Lenkų vertimas

en: Popular URLs
lt: Dažniausi URL

en: Popular URLs...
lt: Dažniausi URL...

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Portuguese translation
lt: Portugalų vertimas

en: Position:
lt: Pozicija:

en: Predefined Selections
lt: Žymėjimų šablonai

en: Preset (optional):
lt: Išankstinis atsakymas (nebūtina):

en: Pressing the left mouse button selects files - you can click and select multiple files. Right-click menu is invoked using a short click on the right mouse button.
lt: Failai žymimi kairiuoju klavišu. Spustelėdami kairįjį pelės klavišą pažymėsite keletą failų. Kontekstinis meniu iškviečiamas paspaudus dešinįjį pelės klavišą.

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview Panel: display a preview of the current file
lt: Peržiūros skydelis: dabartinio failo peržiūra

en: Preview not available
lt: Peržiūra negalima

en: Preview:
lt: Peržiūra:

en: Preview: %1
lt: Peržiūra: %1

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous Tab
lt: Ankstesnė kortelė

en: Print...
lt: Spausdinti...

en: Pro&files
lt: Pro&filiai

en: Profile manager (Ctrl+P).
lt: Profilių tvarkymo įrankis (Vald+P).

en: Profiles
lt: Profilis

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Protocol not supported by Krusader:
    %1
lt: Krusader nesupranta šio protokolo:
    %1

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Protocols
lt: Protokolai

en: Query name
lt: Paieškos pavadinimas

en: Question:
lt: Klausimas:

en: Quiet
lt: Tyliai

en: Quit
lt: Baigti

en: Quit Krusader.
lt: Baigti darbą su Krusader.

en: ROOT (/)
lt: Šakninis aplankas (/)

en: Rainbow
lt: Vaivorykštė

en: Re&verse direction
lt: Apkeisti kryptį at&virkščiai

en: Ready.
lt: Paruošta.

en: Recordable CD/DVD-ROM
lt: Įrašomas CD/DVD-ROM

en: Red
lt: Raudona

en: Redirect Link...
lt: Nukreipti nuorodą...

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Removable media
lt: Ištraukiama laikmena

en: Remove entry
lt: Pašalinti

en: Remove protocol from the link list.
lt: Pašalinti protokolą iš sąryšių sąrašo.

en: Removing Useractions
lt: Pašalinti naudotojo sukurtus veiksmus

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename file, folder, etc.
lt: Pervadinti failą, aplanką ir pan.

en: Rename selects extension
lt: Pervadinant pažymėti plėtinį

en: Repeats, One or More Times
lt: Kartojasi vieną ar daugiau kartų

en: Repeats, Zero or More Times
lt: Kartojasi bet kiek kartų (arba nė vieno)

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Restore ori&ginal operation
lt: Atstatyti &įprastą veikseną

en: Results
lt: Rezultatai

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Right
lt: Dešinysis langas

en: Right Bookmarks
lt: Žymelės dešinėje

en: Right History
lt: Istorija dešinėje

en: Right Media
lt: Laikmenos dešinėje

en: Right clicking pops context menu immediately
lt: Spragtelėjus dešinį klavišą iškart parodyti kontekstinį meniu

en: Right mouse button preserves selection
lt: Dešiniuoju pelės klavišu išlaikyti žymėjimą

en: Right mouse button selects
lt: Pažymėti dešiniuoju pelės klavišu

en: Right panel
lt: Dešinysis langas

en: Right to left: Copy 1 file | Right to left: Copy %1 files
lt[0]: Iš dešinės į kairę: kopijuoti %1 failą
lt[1]: Iš dešinės į kairę: kopijuoti %1 failus
lt[2]: Iš dešinės į kairę: kopijuoti %1 failų
lt[3]: Iš dešinės į kairę: kopijuoti %1 failą

en: Right-click Menu
lt: Kontekstinis meniu

en: Root
lt: Šakninis aplankas

en: Root button (/)
lt: Šakninio aplanko mygtukas (/)

en: Run
lt: Įvykdyti

en: Run in terminal
lt: Vykdyti terminale

en: Russian translation
lt: Rusų vertimas

en: S&how options
lt: &Rodyti parinktis

en: S&wap Panels
lt: S&ukeisti langus

en: Same as active
lt: Tokia kaip aktyviame lange

en: Same as alt. background
lt: Tokia kaip kaitomo fono spalva

en: Same as background
lt: Tokia kaip ir bendras fonas

en: Same as foreground
lt: Naudoti bendrą spalvą

en: Same as selected background
lt: Tokia kaip pažymėto obj. fono spalva

en: Same as selected foreground
lt: Tokia kaip pažymėto obj. spalva

en: Save &Position
lt: &Įsiminti vietą

en: Save as...
lt: Įrašyti kaip...

en: Save last position, size and panel settings
lt: Įsiminti paskutinę lango vietą, dydį ir langų parinktis

en: Saving checksum files...
lt: Įrašomi kontrolinių sumų failai...

en: Scheme
lt: Schema

en: Scroll Results
lt: Peržiūrėti rezultatus

en: Search
lt: Paieška

en: Search &for:
lt: &Ieškoti:

en: Search for files
lt: Ieškoti failų

en: Search for:
lt: Ko ieškoti:

en: Search in arch&ives
lt: Ieškoti &archyvuose

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Searching for packers...
lt: Ieškoma pakavimo įrankių...

en: Searching for tools...
lt: Ieškoma įrankių...

en: Select &Different
lt: Pažymėti &skirtingus

en: Select &Group...
lt: Pažymėti &grupę...

en: Select &Newer
lt: Pažymėti &naujesnius

en: Select &Single
lt: Pažymėti &atskirus

en: Select Different &and Single
lt: Pažymėti s&kirtingus ir atskirus

en: Select Files
lt: Pažymėti failus

en: Select Remote Charset
lt: Parinkti nutolusią simbolių lentelę

en: Select a color scheme file
lt: Nurodykite spalvų parinkčių failą

en: Select a color-scheme file
lt: Nurodykite spalvų schemos failą

en: Select items
lt: Pažymėti objektus

en: Select the checksum method:
lt: Nurodykite kontrolinės sumos skaičiavimo būdą:

en: Select the following files:
lt: Pažymėti šiuos failus:

en: Selected + Current
lt: Dabartinis + pažymėtas

en: Selected 1
lt: Pažymėtas 1

en: Selected 2
lt: Pažymėtas 2

en: Selected background:
lt: Pažymėto objekto fono spalva:

en: Selected current foreground:
lt: Pažymėtas dabartinis objektas:

en: Selected files only
lt: Tik pažymėtus failus

en: Selected foreground:
lt: Pažymėto objekto spalva:

en: Selection Mode
lt: Žymėjimo veiksena

en: Selection mask:
lt: Pažymėjimo šablonas:

en: Send by Email
lt: Siųsti el. paštu

en: Send to &Embedded Terminal Emulator
lt: Persiųsti į vidinį &terminalą

en: Sending file: %2 | Sending files: %2
lt[0]: Siunčiamas failas: %2
lt[1]: Siunčiami failai: %2
lt[2]: Siunčiami failai: %2
lt[3]: Siunčiami failai: %2

en: Separate Program Call for Each...
lt: Programą vykdyti atskirai kiekvienam...

en: Separator between the items (optional)
lt: Skirtukas tarp objektų (nebūtina)

en: Separator between the items (optional):
lt: Skirtukas tarp objektų (nebūtina):

en: Serbian translation
lt: Serbų vertimas

en: Set Jump Back Point
lt: Nurodyti, kad būtų grįžtama čia

en: Set Relation Between the Panels...
lt: Nurodykite santykį tarp langų...

en: Set Sorting for This Panel...
lt: Nurodykite rūšiavimo tvarką šiam langui...

en: Set a protocol:
lt: Parinkti protokolą:

en: Set another path:
lt: Nurodyti kitą kelią:

en: Set another protocol:
lt: Parinkti kitą protokolą:

en: Set compression level
lt: Nurodykite pakavimo lygmenį

en: Set of Characters
lt: Simbolių rinkinys

en: Set the full path of the external applications
lt: Nurodykite kelius iki pagalbinių programų

en: Set the new size in percent:
lt: Nurodykite naują santykį procentais:

en: Setup Krusader the way you like it
lt: Derinti Krusader pagal savo poreikius

en: Shift/Ctrl-Left mouse button selects
lt: Pažymėti kairiuoju pelės klavišu ir Lyg2/Vald mygtukais

en: Shift/Ctrl-Right mouse button selects
lt: Pažymėti dešiniuoju pelės klavišu ir Lyg2/Vald mygtukais

en: Show &Command Line
lt: Rodyti &Komandų eilutę

en: Show &FN Keys Bar
lt: Rodyti &Funkcinių klavišų juostą

en: Show &Hidden Files
lt: Rodyti &slepiamus failus

en: Show Actions Toolbar
lt: Rodyti veiksmų juostą

en: Show Bookmarks Button
lt: Rodyti žymelių mygtuką

en: Show File System Type
lt: Rodyti failų sistemos tipą

en: Show History Button
lt: Rodyti istorijos mygtuką

en: Show Main Toolbar
lt: Pagrindinė priemonių juosta

en: Show Panel Toolbar
lt: Rodyti lango mygtukų juostą

en: Show Previews
lt: Rodyti peržiūras

en: Show Size:
lt: Rodyti dydį:

en: Show command line
lt: Rodyti komandų eilutę

en: Show current item even if not focused
lt: Rodyti dabartinį objektą net jei aktyvus kitas langas

en: Show file sizes
lt: Rodyti failų dydžius

en: Show files that exist on both sides.
lt: Rodyti failus, egzistuojančius abiejose pusėse.

en: Show files that exist on one side only.
lt: Rodyti failus, kurie yra tik vienoje pusėje.

en: Show function keys
lt: Rodyti funkcinius klavišus

en: Show hidden files
lt: Rodyti slepiamus failus

en: Show octal numbers (0755) instead of the standard permissions (rwxr-xr-x) in the permission column.
lt: Teises rodyti aštuonetainiais skaičiais (0755) vietoje numatyto rodymo raidėmis (rwxr-xr-x) teisių laukelyje.

en: Show only removable devices
lt: Rodyti tik keičiamuosius įrenginius

en: Show only the existing files
lt: Rodyti tik egzistuojančius failus

en: Show small files
lt: Rodyti mažus failus

en: Show space information
lt: Rodyti vietos informaciją

en: Show splashscreen
lt: Rodyti pasveikinimo langą

en: Side to feed:
lt: Nurodykite langą:

en: Since you chose to also search in archives, note the following limitations:
    You cannot search for text (grep) while doing a search that includes archives.
lt: Jei įjungta paieška archyvuose, atsiranda tam tikrų apribojimų.
    Nebebus galima ieškoti tekstiniuose failuose (komanda grep), jei paieška bus atliekama ir archyvuose.

en: Single instance mode
lt: Vieno Krusader veiksena

en: Singles
lt: Vieniši failai

en: Size
lt: Dydis

en: Size:
lt: Dydis:

en: Size: %1
lt: Dydis: %1

en: Slovak translation
lt: Slovakų vertimas

en: Slovenian translation
lt: Slovėnų vertimas

en: Some corrupted archives might cause a crash; therefore, testing is suggested.
lt: Kai kurie sugadinti archyvai gali nulaužti programą; todėl testavimas yra rekomenduojamas.

en: Sort method:
lt: Rikiavimo būdas:

en: Sp&lit File...
lt: S&kaidyti failą...

en: Spacebar calculates disk space
lt: Nuspaudus tarpo klavišą skaičiuojama užimama vieta

en: Spacebar moves down
lt: Nuspaudus tarpo klavišą eiti žemyn

en: Spanish translation
lt: Ispanų vertimas

en: Splitting the file %1...
lt: Skaidomas failas %1...

en: Standard Error (stderr)
lt: Standartinė klaidų išvestis (stderr)

en: Standard Output (stdout)
lt: Standartinė išvestis (stdout)

en: Start &Root Mode Krusader
lt: Paleisti Krusader &Root naudotojo teisėmis

en: Start &Terminal
lt: Paleisti &terminalą

en: Start ActionMan
lt: Paleisti naudotojo veiksmus

en: Start Terminal Here
lt: Paleisti terminalą čia

en: Start and &Forget
lt: &Paleisti ir palikti

en: Start in &New Terminal
lt: Paleisti &naujame terminale

en: Start left panel at <path>
lt: Pradedant kairiajame lange atverti šį aplanką

en: Start new disk usage search
lt: Pradėti naują naudojamos vietos paiešką

en: Start of Line
lt: Eilutės pradžia

en: Start right panel at <path>
lt: Pradedant dešiniajame lange atverti šį aplanką

en: Start to tray
lt: Paleidus sumažinti į sistemos dėklą

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Startup profile:
lt: Pradžios profilis:

en: Status
lt: Būsena

en: Statusbar will show basic information about file below mouse pointer.
lt: Būsenos juostoje pateikiama informacija apie failą, virš kurio yra pelės žymeklis.

en: Step into
lt: Atverti aplanką

en: Sw&ap Sides
lt: &Apkeisti puses

en: Swap sides (Ctrl+S).
lt: Apkeisti puses (Vald+S).

en: Swedish translation
lt: Švedų vertimas

en: Symbolic Link
lt: Simbolinė nuoroda

en: Symbolic link
lt: Simbolinė nuoroda

en: Symbolic link foreground:
lt: Simbolinė nuoroda:

en: Sync Panels
lt: Suvienodinti langus

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: Synchronize Selected Files...
lt: Sinchronizuoti pažymėtus failus...

en: Synchronize results
lt: Sinchronizuoti rezultatus

en: Synchronize with &KGet
lt: Sinchronizuoti su K&Get

en: Synchronizer
lt: Sinchronizavimas

en: System
lt: Sistema

en: T&est Archive
lt: &Tikrinti archyvą

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Term
lt: Terminalas

en: Terminal
lt: Terminale

en: Terminal execution
lt: Terminalo vykdymas

en: Terminal for UserActions:
lt: Veiksmų terminalas:

en: Test archive after packing
lt: Baigus pakuoti patikrinti archyvą

en: Test archive before unpacking
lt: Patikrinti archyvą prieš išpakuojant

en: Testing Archive
lt: Testuojamas archyvas

en: Text &Editor
lt: Teksto &redaktorius

en: Text Files
lt: Tekstiniai failai

en: Text found:
lt: Rastas tekstas:

en: Text mode
lt: Tekstinis režimas

en: Text position:
lt: Teksto pozicija:

en: The %1 path is incorrect, %2 used instead.
lt: Kelias %1 neteisingas, todėl buvo panaudotas kelias %2.

en: The %1 path is incorrect, no valid path found.
lt: Kelias %1 neteisingas, nepavyko rasti teisingo kelio.

en: The UsefulArts Organization
lt: UsefulArts organizacija

en: The bookmarks button will be visible.
lt: Žymelių mygtukas bus matomas.

en: The current action has been modified. Do you want to apply these changes?
lt: Dabartinis veiksmas buvo pakeistas. Ar norite įrašyti pakeitimus?

en: The current page has been changed. Do you want to apply changes?
lt: Parinktys šiame lange buvo pakeistos. Ar norite įrašyti pakeitimus?

en: The date %1 is not valid according to your locale. Please re-enter a valid date (use the date button for easy access).
lt: Data %1 neatitinka nustatytos lokalės! Įveskite teisingą datą (paprasčiau naudoti datos mygtuką).

en: The date on the left is later than the date on the right. Please re-enter the dates, so that the left side date will be earlier than the right side date.
lt: Data kairėje yra vėlesnė už datą dešinėje pusėje. Įveskite tokias datas, kad data kairėje pusėje būtų ankstesnė už datą dešinėje pusėje.

en: The date on top is later than the date on the bottom. Please re-enter the dates, so that the top date will be earlier than the bottom date.
lt: Data viršuje yra vėlesnė už datą apačioje. Įveskite tokias datas, kad data viršuje būtų ankstesnė už datą apačioje.

en: The file %1 does not contain valid UserActions.
lt: Nurodytame faile %1 nerasta jokių NaudotojoVeiksmų.

en: The folder %1 does not exist.
lt: Aplankas %1 neegzistuoja.

en: The history button will be visible.
lt: Istorijos mygtukas bus matomas.

en: The icon cache size influences how fast the contents of a panel can be displayed. However, too large a cache might consume your memory.
lt: Talpyklės dydis nusako kaip greit bus pateiktas lango turinys. Tačiau didesnė talpyklė naudos daugiau darbinės atminties.

en: The left mouse button does not select, but sets the current file without affecting the current selection. The right mouse button selects multiple files and the right-click menu is invoked by pressing and holding the right mouse button.
lt: Failai žymimi dešiniuoju klavišu. Kairysis klavišas nepažymi failų ir nekeičia esamo žymėjimo, bet nustato dabartinį failą jo nepažymėdamas. Kontekstinis meniu iškviečiamas nuspaudus ir palaikius dešinį pelės klavišą.

en: The old Bookmark Module
lt: Senas žymelių modulis

en: The panel toolbar will be visible.
lt: Mygtukų juosta bus matoma.

en: The passwords are different
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: The passwords are equal
lt: Slaptažodžiai sutampa

en: The synchronizer window contains data from a previous compare. If you exit, this data will be lost. Do you really want to exit?
lt: Sinchronizavimo lange yra anksčiau vykdyto palyginimo duomenys. Jei užversite langą, duomenys dings. Ar tikrai norite užverti?

en: The totals bar shows how many files exist, how many selected and the bytes math
lt: Santraukos juostoje pateikiama informacija kiek yra iš viso failų, kiek iš jų pažymėtos ir koks jų dydis baitais

en: This archive is encrypted, please supply the password:
lt: Archyvas užšifruotas, prašome pateikti slaptažodį:

en: This file already contains some useractions.
    Do you want to overwrite it or should it be merged with the selected actions?
lt: Šiame faile jau yra naudotojo veiksmai.
    Ar norite perrašyti failą, ar papildyti failą pažymėtais veiksmais?

en: This file already exists.
    Do you want to overwrite it or append the output?
lt: Failas jau egzistuoja.
    Ar norite jį perrašyti ar jį papildyti?

en: This file already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Failas jau egzistuoja. Ar tikrai norite jį perrašyti?

en: This placeholder allows some parameter:
lt: Nurodykite parinktis šiam pakaitalui:

en: Time shift (right-left):
lt: Laiko postūmis (dešinė–kairė):

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To archive
lt: Į archyvą

en: To compare two files by content, you can either:<ul><li>Select one file in the left panel, and one in the right panel.</li><li>Select exactly two files in the active panel.</li><li>Make sure there is a file in the other panel, with the same name as the current file in the active panel.</li></ul>
lt: Du failai bus palygintos pagal turinį, jei:<ul> <li> bus pažymėtas vienas failas dešiniame lange ir vienas kairiame lange</li><li> bus pažymėti du failai aktyviame lange</li><li> neaktyviame lange bus failas tokiu pačiu pavadinimu, kaip ir dabartinis failas aktyviame lange.</li></ul>

en: Toggle-button for sync-browsing
lt: Sinchroninio naršymo mygtukas

en: Tool
lt: Įrankis

en: Top
lt: Viršuje

en: Total Size
lt: Bendra talpa

en: Total Size:
lt: Talpa:

en: Total occupied space: %1
lt: Užimta vieta: %1

en: Total size
lt: Talpa

en: Total-Commander Mode
lt: Total Commander veiksena

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Trash bin
lt: Šiukšlinė

en: Tree Panel: a tree view of the local file system
lt: Medžio skydelis: vietinės failų sistemos aplankų medis

en: Tree:
lt: Medis:

en: Turkish translation
lt: Turkų vertimas

en: Type
lt: Tipas

en: Type:
lt: Tipas:

en: U&nselect All
lt: A&tžymėti viską

en: USB device
lt: USB įrenginys

en: USB pen drive
lt: USB raktas

en: Ukrainian translation
lt: Ukrainiečių vertimas

en: Unable to write to %1
lt: Nepavyko įrašyti į %1

en: Unlock Tab
lt: Atrakinti kortelę

en: Unmount
lt: Atjungti

en: Unpack %1 file to: | Unpack %1 files to:
lt[0]: Išpakuoti %1 failą į:
lt[1]: Išpakuoti %1 failus į:
lt[2]: Išpakuoti %1 failų į:
lt[3]: Išpakuoti %1 failą į:

en: Unpack %1 to:
lt: Išpakuoti %1 į:

en: Unpacking
lt: Išpakavimas

en: Unpacking %1...
lt: Išpakuojama %1...

en: Unpacking File(s)
lt: Išpakuojami failai

en: Up button (..)
lt: Mygtukas aukštyn (..)

en: Update DB
lt: Atnaujinti duomenų bazę

en: Use alternate background color
lt: Naudoti besikaitaliojančią fono spalvą

en: Use anti-aliasing
lt: Naudoti glotninimą

en: Use fixed width font as default
lt: Naudoti fiksuoto pločio šriftą jei nenurodyta kitaip

en: Use font with fixed width
lt: Naudoti fiksuoto pločio šriftą

en: Use full path tab names
lt: Kortelės pavadinime rodyti pilną kelią

en: Use human-readable file size
lt: Failų dydžius pateikti suprantamiau

en: Use icons in the filenames
lt: Prie pavadinimų rodyti ženkliukus

en: Use the default KDE colors
lt: Naudoti numatytas KDE spalvas

en: Use the system's default viewer
lt: Naudoti sistemos numatytą žiūryklę

en: Used: %1
lt: Naudojama: %1

en: User Action
lt: Veiksmas

en: User Action Parameter Dialog
lt: Veiksmo parinkčių langas

en: User Actions
lt: Naudotojo veiksmai

en: User Defined
lt: Naudotojo nurodytas

en: User Interface
lt: Naudotojo aplinka

en: User cancelled.
lt: Atšaukta naudotojo.

en: User&actions
lt: &Veiksmai

en: UserActions - invalid action
lt: Veiksmai: klaidingas veiksmas

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: V&iew left file
lt: Per&žiūrėti failą kairėje

en: Vary label font sizes
lt: Kintamo dydžio pavadinimo šriftas

en: Verify Checksum...
lt: Tikrinti kontrolinę sumą...

en: Vertical Mode
lt: Vertikali veiksena

en: Vi&ew right file
lt: Perži&ūrėti failą dešinėje

en: Video Files
lt: Video failai

en: View
lt: Peržiūra

en: View (F3)
lt: Peržiūrėti (F3)

en: View File
lt: Peržiūrėti failą

en: View File with Krusader's Internal Viewer...
lt: Peržiūrėti failą Krusader vidinėje žiūryklėje...

en: View Panel: view the current file
lt: Peržiūros langas: peržiūrėti dabartinį failą

en: View the file in hex-mode (better for binary files)
lt: Peržiūrėti failą šešioliktainiame režime (labiau tinka dvejetainiams failams)

en: View the file in text-only mode
lt: Failui peržiūrėti naudoti tekstinį režimą

en: View:
lt: Peržiūra:

en: Virtual Filesystem
lt: Virtuali failų sistema

en: Visible Panel Toolbar buttons
lt: Rodyti šiuos mygtukus

en: Warn on exit
lt: Perspėti prieš išjungiant

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: What to copy:
lt: Kopijuoti objektą:

en: What to move/rename:
lt: Perkeliami (pervadinami) objektai:

en: When renaming a file, the whole text is selected. If you want Total-Commander like renaming of just the name, without extension, uncheck this option.
lt: Pervadinant failą pažymimas visas tekstas. Jei norite pervadinti tik failo pavadinimą be plėtinio (kaip Total Commander), išjunkite šią parinktį.

en: Where to copy:
lt: Kopijavimo paskirties vieta:

en: Which file to view (normally '%aCurrent%'):
lt: Kurį failą peržiūrėti (dažniausiai „%aCurrent%“):

en: Which items:
lt: Kurie objektai:

en: White
lt: Balta

en: White Space
lt: Tarpų simboliai

en: Writing to %1 archives is not supported
lt: Rašymas į %1 archyvus nepalaikomas

en: Yellow
lt: Geltona

en: You can create links only on local file systems
lt: Kurti nuorodas galima tik vietinėse failų sistemose

en: You can edit links only on local file systems
lt: Keisti nuorodas galima tik vietinėse failų sistemose

en: Zdenko Podobný and Ondrej Pačay (Yogi)
lt: Zdenko Podobný ir Ondrej Pačay (Yogi)

en: Zoom In
lt: Padidinti

en: Zoom Out
lt: Sumažinti

en: an&d
lt: &ir

en: and %1 file | and %1 files
lt[0]: ir %1 faile
lt[1]: ir %1 failuose
lt[2]: ir %1 failų
lt[3]: ir %1 faile

en: batch renamer
lt: daugelio failų pervadinimas

en: checksum utility
lt: kontrolinių sumų įrankiai

en: day
lt: dienos

en: days
lt: dienas

en: diff utility
lt: diff programa

en: disabled
lt: išjungta

en: email client
lt: pašto klientas

en: enabled
lt: įjungta

en: hour
lt: val.

en: kByte
lt: KB

en: min
lt: min.

en: months
lt: mėnesius

en: patch for KViewer
lt: KViewer pataisa

en: popup cmdline
lt: Iššokanti komandų eilutė

en: rpm found, but cpio not found which is required for unpacking
lt: rasta rpm, bet nepavyko rasti cpio, kuris yra būtinas išpakavimui

en: sec
lt: sek.

[ctx: setting 'show size']
en: Always
lt: Visada

[ctx: singularOnly]
en: Do you really want to delete this item?
lt: Ar tikrai pageidaujate pašalinti šį objektą?

[ctx: singularOnly]
en: Do you really want to move this item to the trash?
lt: Ar tikrai norite perkelti šį objektą į šiukšlinę?

en: the first patch ever!
lt: pati pirmoji pataisa!

en: unarj not found, but arj found, which will be used for unpacking
lt: nepavyko rasti unarj, bet surasta arj, todėl arj bus naudojama išpakavimui

en: weeks
lt: savaites

en: years
lt: metus
