mate-power-manager 1.25.0 - en to lt translation catalogue (402 entries)

en: %.0f second | %.0f seconds
lt[0]: %.0f sekundė
lt[1]: %.0f sekundės
lt[2]: %.0f sekundžių
lt[3]: %.0f sekundžių

en: %.1f day | %.1f days
lt[0]: %.1f diena
lt[1]: %.1f dienos
lt[2]: %.1f dienų
lt[3]: %.1f dienų

en: %.1f hour | %.1f hours
lt[0]: %.1f valanda
lt[1]: %.1f valandos
lt[2]: %.1f valandų
lt[3]: %.1f valandų

en: %.1f minute | %.1f minutes
lt[0]: %.1f minutė
lt[1]: %.1f minutės
lt[2]: %.1f minučių
lt[3]: %.1f minučių

en: %2im
lt: %2i min

en: %2im%02i
lt: %2i min %02i

en: %2is
lt: %2i s

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių
lt[3]: %d sekundžių

en: %i %s %i %s
lt: %i %s, %i %s

en: %i hour | %i hours
lt[0]: %i valanda
lt[1]: %i valandos
lt[2]: %i valandų
lt[3]: %i valandų

en: %i minute | %i minutes
lt[0]: %i minutė
lt[1]: %i minutės
lt[2]: %i minučių
lt[3]: %i minučių

en: %ih
lt: %i h

en: %ih%02im
lt: %i h %02i min

en: %s %s remaining (%.1f%%)
lt: liko %s %s (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
lt: %s %s iki įkrovimo (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
lt: %s %s iki įkrovimo (%.1f%%)
    Suteikia %s baterijos veikimo laiko

en: %s charging (%.1f%%)
lt: %s įkraunama (%.1f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
lt: %s iškraunama (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
lt: %s iškraunama (%.1f%%)

en: %s empty
lt: %s tuščias

en: %s is fully charged
lt: %s visiškai įkrauta (-as)

en: %s not present
lt: %s nėra

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
lt: liko %s nenutrūkstamo maitinimo šaltinio įkrovos (%.0f%%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
lt: liko %s (%.0f%%)

en: %s remaining
lt: Liko %s

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
lt: %s laukia įkrovimo (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
lt: %s laukia iškrovimo (%.1f%%)

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: 10 minutes
lt: 10 minučių

en: 2 hours
lt: 2 valandos

en: 6 hours
lt: 6 valandos

en: AC adapter | AC adapters
lt[0]: Kintamosios srovės adapteris
lt[1]: Kintamosios srovės adapteriai
lt[2]: Kintamosios srovės adapterių
lt[3]: Kintamosios srovės adapterių

en: About Power Manager Brightness Applet
lt: Apie energijos tvarkytuvės ryškumo įtaisą

en: About Power Manager Inhibit Applet
lt: Apie energijos tvarkytuvės uždraudimo įtaisą

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Adjusts laptop panel brightness.
lt: Reguliuoja nešiojamojo kompiuterio skydelio ryškumą.

en: Allow backlight brightness adjustment
lt: Leisti keisti foninio apšvietimo ryškumą

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
lt: Leidžia naudotojui išvengti automatinio energijos taupymo.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
lt: Liko maždaug <b>%s</b> iki išsikraus nenutrūkstamo maitinimo šaltinis (%.0f%%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
lt: Liko maždaug <b>%s</b> iki išsikraus nenutrūkstamo maitinimo šaltinis (%.0f%%). Norėdami išvengti duomenų praradimo, prijunkite kompiuterį prie kintamosios srovės šaltinio.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
lt: Liko maždaug <b>%s</b> (%.0f%%)

en: Ask me
lt: Paklausti manęs

en: Attached computer battery low
lt: Senka prijungto kompiuterio baterija

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
lt: Žemas prijungto kompiuterio baterijos įkrovos lygis (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Prijungtas kompiuteris baigia išsikrauti (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei jo neįkrausite.

en: Attribute
lt: Atributas

en: Automatic sleep enabled
lt: Automatinis užmigimas įjungtas

en: Automatic sleep inhibited
lt: Automatinis užmigimas išjungtas

en: Battery Charged | Batteries Charged
lt[0]: Baterija įkrauta
lt[1]: Baterijos įkrautos
lt[2]: Baterijos įkrautos
lt[3]: Baterijos įkrautos

en: Battery Discharging
lt: Baterija iškraunama

en: Battery critical low action
lt: Veiksmas, vykdytinas esant kritiškai mažai įkrovai

en: Battery critically low
lt: Baterijos įkrovos lygis kritiškai žemas

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
lt: Jūsų baterijos talpa labai sumažėjo (%1.1f%%), tai gali reikšti, kad ji paseno arba sugedo.

en: Battery is full
lt: Baterija įkrauta

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
lt: Baterija visiškai įkrauta.
    Suteikia %s kompiuterio veikimo laiko

en: Battery is low
lt: Baterijos energijos lygis mažas

en: Battery is very low
lt: Baterijos energijos lygis kritiškai mažas

en: Battery low
lt: Senka baterija

en: Battery may be broken
lt: Baterija gali būti susidėvėjusi

en: Blank screen
lt: Tuščias ekranas

en: Brightness Applet
lt: Ryškumo įtaisas

en: Brightness Applet Factory
lt: Ryškumo įtaiso gamykla

en: Cannot connect to mate-power-manager
lt: Nepavyko prisijungti prie mate-power-manager

en: Cannot get laptop panel brightness
lt: Nepavyko gauti nešiojamojo kompiuterio skydelio ryškumo

en: Capacity
lt: Talpa

en: Capacity:
lt: Talpa:

en: Cell charge
lt: Esama įkrova

en: Cell phone | Cell phones
lt[0]: Mobilusis telefonas
lt[1]: Mobilieji telefonai
lt[2]: Mobiliųjų telefonų
lt[3]: Mobiliųjų telefonų

en: Cell phone battery low
lt: Senka mobiliojo telefono akumuliatorius

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
lt: Žemas mobiliojo telefono įkrovos lygis (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Mobilusis telefonas baigia išsikrauti (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei jo neįkrausite.

en: Charge
lt: Įkrova

en: Charge accuracy
lt: Įkrovos tikslumas

en: Charge profile
lt: Įkrovos laiko profilis

en: Charge rate:
lt: Krovimo greitis:

en: Charge time:
lt: Įkrovos laikas:

en: Charged
lt: Įkrauta

en: Charging
lt: Kraunama

en: Check CPU load before sleeping
lt: Prieš užmiegant patikrinti CPU apkrovą

en: Computer | Computers
lt[0]: Kompiuteris
lt[1]: Kompiuteriai
lt[2]: Kompiuterių
lt[3]: Kompiuterių

en: Computer failed to hibernate.
lt: Kompiuterio nepavyko užmigdyti.

en: Computer failed to suspend.
lt: Kompiuterio pristabdyti nepavyko.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
lt: Kompiuteris labai greitai bus užmigdytas, jei nebus prijungtas prie maitinimo.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
lt: Kompiuteris labai greitai išsijungs, jei nebus prijungtas prie maitinimo.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
lt: Kompiuteris labai greitai bus pristabdytas, jei nebus prijungtas prie maitinimo.

en: Configure power management
lt: Konfigūruokite energijos valdymą

en: Correction factor
lt: Kompensavimo koeficientas

en: Could not get the maximum value of the backlight
lt: Nepavyko gauti didžiausios foninio apšvietimo reikšmės

en: Could not get the value of the backlight
lt: Nepavyko gauti foninio apšvietimo reikšmės

en: Could not set the value of the backlight
lt: Nepavyko nustatyti foninio apšvietimo reikšmės

en: Current charge:
lt: Esama įkrova:

en: Data length:
lt: Duomenų ilgis:

en: Description
lt: Aprašymas

en: Design charge:
lt: Projektinė įkrova:

en: Details
lt: Detalės

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device History
lt: Energijos retrospektyva

en: Device Information
lt: Informacija apie įrenginį

en: Device Profile
lt: Įrenginio profilis

en: Di_m display when idle
lt: Prite_mdyti ekraną, kai nenaudojamas

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
lt: Užtemdyti ekraną po tam tikro neaktyvumo periodo, kai naudojamas kintamosios srovės šaltinis

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
lt: Užtemdyti ekraną po tam tikro neaktyvumo periodo, kai naudojama baterijos energija

en: Discharge accuracy
lt: Iškrovos tikslumas

en: Discharge profile
lt: Iškrovos profilis

en: Discharge time:
lt: Iškrovos laikas:

en: Discharging
lt: Iškraunama

en: Display
lt: Rodymas

en: Display DPMS activated
lt: Aktyvuotas ekrano DPMS

en: Display options for the notification icon.
lt: Rodyti pranešimų piktogramos parametrus.

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Energy
lt: Energija

en: Energy (design)
lt: Energija (projektinė)

en: Energy when empty
lt: Energija, kai tuščia

en: Energy when full
lt: Energija, kai pilna

en: Excellent
lt: Puiki

en: Exit after a small delay (for debugging)
lt: Išeiti po trumpos pauzės (klaidoms ieškoti)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
lt: Išeiti įkėlus tvarkytuvę (klaidoms ieškoti)

en: Failed to hibernate
lt: Nepavyko užmigdyti

en: Failed to suspend
lt: Nepavyko pristabdyti

en: Failure was reported as:
lt: Problemos pranešimas:

en: Fair
lt: Normali

en: General
lt: Bendra

en: Get the current brightness
lt: Gauti dabartinį ryškumą

en: Get the number of brightness levels supported
lt: Gauti palaikomų ryškumo lygių skaičių

en: Good
lt: Gera

en: Graph type:
lt: Grafiko tipas:

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Hibernate button action
lt: Užmigdymo mygtuko veiksmas

en: History
lt: Žurnalas

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
lt: Ar rodyti pranešimą po nesėkmingo pristabdymo ar užmigdymo.

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
lt: Ar rodyti pranešimą, kai baterija pilnai įkrauta.

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
lt: Ar rodyti pranešimą, kai baterija išsikrauna.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
lt: Ar rodyti nustatymus ir statistiką kontekstiniame meniu

en: If sounds should be used
lt: Ar naudoti garsus

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
lt: Ar naudoti garsus, kai energijos lygis kritiškai mažas arba slopinimo užklausos sustabdė veiksmą.

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
lt: Ar patikrinti CPU naudojimą prieš atliekant neveiklumo veiksmą.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
lt: Ar baterijos įvykis turėtų būti aktyvuojamas, kai kompiuteris užvertas ir atjungtas nuo elektros tinklo

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
lt: Ar baterijos įvykis (pavyzdžiui, „Pristabdyti, kai dangtis uždarytas ir maitinamasi iš baterijos“) turėtų būti aktyvuojamas, kai kompiuterio dangtis buvo anksčiau užvertas ir tik po to atjungtas nuo elektros tinklo.

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
lt: Ar klaviatūros foninio apšvietimo ryškumas turėtų būti mažinamas, kai kompiuteris naudoja baterijos energiją

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
lt: Ar keisti ekrano ryškumą persijungiant tarp kintamosios srovės ir baterijos energijos.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
lt: Ar užtemdyti ekraną taupant energiją, kai kompiuteris neveiklus ir prijungtas prie elektros tinklo.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
lt: Ar užtemdyti ekraną taupant energiją, kai kompiuteris neveiklus ir naudoja baterijos energiją.

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
lt: Ar užtemdyti ekraną taupant energiją, kai kompiuteris naudoja baterijos energiją.

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
lt: Ar pranešti naudotojui, kad kompiuteris buvo atjungtas nuo elektros tinklo.

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
lt: Ar naudoti laiku paremtus pranešimus. Jei reikšmė neigiama, tada naudojamas procentinis pokytis. Tai gali padėi apeiti kai kuriuos klaidingus ACPI BIOS.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
lt: Ar turėtų būti rodomas pranešimas apie mažą talpą, kai baterija sugedusi

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
lt: Ar turėtų būti rodomas pranešimas apie mažą talpą, kai baterija sugedusi.

en: Image
lt: Paveikslas

en: Inhibit Applet
lt: Uždraudimo įtaisas

en: Inhibit Applet Factory
lt: Uždraudimo įtaiso gamykla

en: Keyboard | Keyboards
lt[0]: Klaviatūra
lt[1]: Klaviatūros
lt[2]: Klaviatūrų
lt[3]: Klaviatūrų

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
lt: Klaviatūros foninio apšvietimo ryškumas, kai naudojama elektros lizdo energija.

en: Keyboard battery low
lt: Senka klaviatūros baterija

en: LCD brightness : %d%%
lt: LCD ryškumas: %d%%

en: LCD brightness when on AC
lt: LCD ryškumas naudojant kintančiosios srovės energiją

en: LCD dimming amount when on battery
lt: LCD tamsinimas naudojant baterijos energiją

en: Laptop battery | Laptop batteries
lt[0]: Nešiojamojo kompiuterio baterija
lt[1]: Nešiojamojo kompiuterio baterijos
lt[2]: Nešiojamojo kompiuterio baterijų
lt[3]: Nešiojamojo kompiuterio baterijų

en: Laptop battery critically low
lt: Kritinis nešiojamojo kompiuterio baterijos įkrovos lygis

en: Laptop battery low
lt: Senka nešiojamojo kompiuterio baterija

en: Laptop lid close action on battery
lt: Veiksmas, uždarius nešiojamojo kompiuterio dangtį naudojant baterijos energiją

en: Laptop lid close action when on AC
lt: Veiksmas, uždarius nešiojamojo kompiuterio dangtį naudojant kintamosios srovės energiją

en: Laptop lid is closed
lt: Užvertas nešiojamojo kompiuterio dangtis

en: Last full charge:
lt: Paskutinioji pilna įkrova:

en: Lead acid
lt: Švino rūgšties

en: Lid has closed
lt: Dangtis užvožtas

en: Lid has opened
lt: Dangtis atvožtas

en: Lithium Ion
lt: Ličio jonų

en: Lithium Iron Phosphate
lt: Ličio geležies fosfato

en: Lithium Polymer
lt: Ličio polimerų

en: Lock GNOME keyring on sleep
lt: Užmigdant, užrakinti GNOME raktinę

en: Lock screen on hibernate
lt: Užmigdant, užrakinti ekraną

en: Lock screen on suspend
lt: Pristabdant užrakinti ekraną

en: Lock screen when blanked
lt: Užrakinti ekraną, kai jis užtemdytas

en: MATE Power Manager
lt: MATE energijos tvarkytuvė

en: MATE Power Manager Backlight Helper
lt: MATE energijos tvarkytuvės foninio apšvietimo pagalbinė programa

en: MATE Power Preferences
lt: MATE energijos nustatymai

en: MATE;power;management;preferences;settings;
lt: MATE;maitinimas;maitinimo;energijos;energija;valdymas;valdymo;tvarkymo;tvarkymas;nuostatos;nustatymai;

en: Make Default
lt: Padaryti numatytuoju

en: Manual inhibit
lt: Rankinis uždraudimas

en: Media player | Media players
lt[0]: Medijos grotuvas
lt[1]: Medijos grotuvai
lt[2]: Medijos grotuvų
lt[3]: Medijos grotuvų

en: Media player battery low
lt: Senka grotuvo akumuliatorius

en: Media player is low in power (%.0f%%)
lt: Žemas grotuvo įkrovos lygis  (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Grotuvas baigia išsikrauti (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei jo neįkrausite.

en: Method used to blank screen on AC
lt: Ekrano užtemdymo metodas, kai kompiuteris prijungtas prie elektros tinklo

en: Method used to blank screen on battery
lt: Ekrano užtemdymo metodas, kai naudojama baterija

en: Missing
lt: Nerasta

en: Model
lt: Modelis

en: Model:
lt: Modelis:

en: Monitor | Monitors
lt[0]: Monitorius
lt[1]: Monitoriai
lt[2]: Monitorių
lt[3]: Monitorių

en: Mouse | Mice
lt[0]: Pelė
lt[1]: Pelės
lt[2]: Pelių
lt[3]: Pelių

en: Mouse battery low
lt: Senka pelės baterija

en: Never
lt: Niekada

en: Nickel Cadmium
lt: Nikelio kadmio

en: Nickel metal hydride
lt: Nikelio metalo hidrido

en: No
lt: Ne

en: No backlights were found on your system
lt: Jūsų sistemoje nerasta foninio apšvietimo

en: No valid option was specified
lt: Nenurodytas tinkamas parametras

en: Notification Area
lt: Pranešimų vieta

en: Notify on a low power
lt: Pranešti apie mažą energijos lygį

en: Notify on a sleep failure
lt: Pranešti apie nepavykusį užmigimą

en: Notify on low capacity of mouse battery
lt: Pranešti, esant mažai pelės baterijos įkrovai

en: Notify when AC adapter is disconnected
lt: Pranešti, kai atjungiama nuo kintamosios srovės šaltinio

en: Notify when fully charged
lt: Pranešti, kai baterija yra pilnai įkrauta

en: Observe power management
lt: Stebėkite energijos valdymą

en: On AC Power
lt: Naudojant kintamąją srovę

en: On Battery Power
lt: Naudojant baterijos energiją

en: On UPS Power
lt: Naudojant nenutrūkstamo maitinimo šaltinio energiją

en: On battery power
lt: Naudoja baterijos energiją

en: Online
lt: Prijungta

en: Only display an icon when a battery is p_resent
lt: Rodyti piktogramą tik tada, kai kompiuteryje _yra baterija

en: Only display an icon when charging or _discharging
lt: Rodyti piktogramą tik įkrovimo ar _išsikrovimo metu

en: PDA | PDAs
lt[0]: Kišeninis kompiuteris
lt[1]: Kišeniniai kompiuteriai
lt[2]: Kišeninių kompiuterių
lt[3]: Kišeninių kompiuterių

en: PDA battery low
lt: Senka delninuko akumuliatorius

en: PDA is low in power (%.0f%%)
lt: Žemas delninuko įkrovos lygis (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Delninukas baigia išsikrauti (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei jo neįkrausite.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
lt: Klaviatūros foninio apšvietimo ryškumo procentas, kai naudojama elektros lizdo energija. Tinkamos reikšmės yra tarp 0 ir 100.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
lt: Klaviatūros foninio apšvietimo sumažinimo procentinė reikšmė, kai kompiuteris yra neaktyvus.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
lt: Klaviatūros foninio apšvietimo mažinimo procentas, kai naudojama baterijos energija.

en: Percentage
lt: Įkrova nuošimčiais

en: Percentage action is taken
lt: Procentai, kada vykdomas veiksmas

en: Percentage charge:
lt: Įkrova procentais:

en: Percentage considered critical
lt: Procentai, kai laikoma kritiška

en: Percentage considered low
lt: Procentai, kai laikoma maža

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
lt: Prijunkite kompiuterį prie kintamosios srovės šaltinio, idant neprarastumėte duomenų.

en: Poor
lt: Prastas

en: Power
lt: Kelti laipsniu

en: Power Information
lt: Energijos informacija

en: Power Management
lt: Energijos valdymas

en: Power Management Preferences
lt: Energijos valdymo nustatymai

en: Power Manager
lt: Energijos tvarkytuvė

en: Power Manager Brightness Applet
lt: Energijos tvarkytuvės ryškumo įtaisas

en: Power Manager Inhibit Applet
lt: Energijos tvarkytuvės uždraudimo įtaisas

en: Power Manager is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Energijos tvarkytuvė platinama tikintis, kad ji bus naudinga, bet BE JOKIŲ GARANTIJŲ; netgi be numanomų PARDAVIMO arba TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI garantijų. Dėl išsamesnės informacijos žiūrėkite GNU bendrąją viešąją licenciją.

en: Power Manager is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Energijos tvarkytuvė yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir/ar modifikuoti GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygomis, paskelbtomis Laisvosios programinės įrangos fondo (Free Software Foundation); 2-osios arba (jūsų pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: Power Statistics
lt: Energijos statistika

en: Power button action
lt: Išjungimo mygtuko veiksmas

en: Power management daemon
lt: Energijos valdymo tarnyba

en: Power plugged in
lt: Maitinimas prijungtas

en: Power unplugged
lt: Maitinimas atjungtas

en: Predicted time
lt: Prognozuojamas laikas

en: Prediction accuracy
lt: Spėjimo tikslumas

en: Present
lt: Yra

en: Product:
lt: Gaminys:

en: Put _display to sleep when inactive for:
lt: Užmigdyti _ekraną, kai kompiuteris neaktyvus:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
lt: Užmigdyti _kompiuterį, kai jis neaktyvus:

en: Rate
lt: Proc

en: Rechargeable
lt: Įkraunama

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
lt: Mažinti foninio apšvietimo ryškumą, kai naudojama baterijos energija

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
lt: Mažinti klaviatūros foninį apšvietimą, kai naudojama baterijos energija

en: Refreshed
lt: Atnaujinta

en: Resumed
lt: Pabudimas

en: Select this device at startup
lt: Pasirinkti šį įrenginį įkrovus sistemą

en: Serial number
lt: Serijos numeris

en: Serial number:
lt: Serijos numeris:

en: Set display _brightness to:
lt: Nustatyti ekrano r_yškumą į:

en: Set the current brightness
lt: Nustatyti dabartinį ryškumą

en: Show data points
lt: Rodyti duomenų taškus

en: Show version of installed program and exit
lt: Parodyti įdiegtos programos versiją ir išeiti

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Sleep timeout computer when on AC
lt: Laikotarpis iki kompiuterio užmigdymo naudojant kintamosios srovės šaltinį

en: Sleep timeout computer when on UPS
lt: Laikotarpis iki kompiuterio užmigdymo naudojant nenutrūkstamo maitinimo šaltinį

en: Sleep timeout computer when on battery
lt: Laikotarpis iki kompiuterio užmigdymo naudojant bateriją

en: Sleep timeout display when on AC
lt: Laikotarpis iki ekrano užmigdymo naudojant kintamosios srovės šaltinį

en: Sleep timeout display when on UPS
lt: Laikotarpis iki ekrano užmigdymo naudojant nenutrūkstamo maitinimo šaltinį

en: Sleep timeout display when on battery
lt: Laikotarpis iki ekrano užmigdymo naudojant bateriją

en: State
lt: Valstija

en: Statistics
lt: Statistika

en: Status:
lt: Būsena:

en: Supply
lt: Maitinimas

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Suspend button action
lt: Pristabdymo mygtuko veiksmas

en: Suspend failed
lt: Pristabdymas nesėkmingas

en: Suspend started
lt: Pristabdymas pradėtas

en: Tablet | Tablets
lt[0]: Planšetė
lt[1]: Planšetės
lt[2]: Planšečių
lt[3]: Planšečių

en: Tablet battery low
lt: Senka planšetinio kompiuterio baterija

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
lt: Žemas planšetinio kompiuterio įkrovos lygis (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Planšetinis kompiuteris baigia išsikrauti  (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jei jo neįkrausite.

en: Technology
lt: Technologija

en: Technology:
lt: Technologija:

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
lt: DPMS ekrano užtemdymo metodas, kai kompiuteris prijungtas prie elektros tinklo.

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
lt: DPMS ekrano užtemdymo metodas, kai naudojama baterija.

en: The ID of the last device selected
lt: Paskutinio pasirinkto prietaiso kodas

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lt: NMŠ energijos lygis yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris bus užmigdytas.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lt: NMŠ energijos lygis yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris bus išjungtas.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
lt: NMŠ energijos lygis yra žemiau kritinio lygio ir kompiuteris <b>išsijungs</b>, kai baterija visiškai išsikraus.

en: The URI to show to the user on sleep failure
lt: URI, rodomas naudotojui, jei nepavyksta užmigdyti kompiuterio.

en: The action to take when the UPS is critically low.
lt: Veiksmas, vykdytinas esant kritiškai mažam nenutrūkstamo maitinimo šaltinio energijos lygiui.

en: The action to take when the UPS is low.
lt: Veiksmas, vykdytinas esant mažam nenutrūkstamo maitinimo šaltinio lygiui.

en: The action to take when the battery is critically low.
lt: Veiksmas, vykdytinas esant kritiškai mažam baterijos energijos lygiui.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
lt: Veiksmas, vykdytinas uždarius nešiojamojo kompiuterio dangtį, kai naudojamas kintamos srovės energijos šaltinis.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
lt: Veiksmas, vykdytinas uždarius nešiojamojo kompiuterio dangtį, kai kompiuteris naudoja baterijos energiją.

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
lt: Veiksmas, vykdytinas nuspaudus užmigdymo mygtuką.

en: The action to take when the system power button is pressed.
lt: Veiksmas, vykdytinas nuspaudus maitinimo mygtuką.

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
lt: Veiksmas, vykdytinas nuspaudus pristabdymo mygtuką.

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
lt: Laikotarpis sekundėmis iki ekrano užmigdymo, kai naudojama kintamosios srovės energija.

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
lt: Neaktyvumo laikotarpis sekundėmis iki kompiuterio užmigdymo, kai naudojama kintamosios srovės energija.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
lt: Neaktyvumo laikotarpis sekundėmis iki kompiuterio užmigdymo, kai naudojamas nenutrūkstamo maitinimo šaltinis.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
lt: Laikotarpis sekundėmis iki ekrano užmigdymo, kai naudojamas nenutrūkstamo maitinimo šaltinis.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
lt: Neaktyvumo laikotarpis sekundėmis iki kompiuterio užmigdymo, kai naudojama baterijos energija.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
lt: Laikotarpis sekundėmis iki ekrano užmigdymo, kai naudojama baterijos energija.

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
lt: Ekrano tamsinimas, kai naudojama baterijos energija. Tinkamos reikšmės yra tarp 0 ir 100.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lt: Baterijos energijos lygis yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris bus užmigdytas.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lt: Baterijos energijos lygis yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris bus išjungtas.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
lt: Baterijos energijos lygis yra žemiau kritinio lygio ir kompiuteris bus pristabdytas.<br><b>PASTABA:</b> norint kompiuterį palaikyti pristabdymo būsenoje, pakanka nedaug energijos.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
lt: Baterijos energijos lygis yra žemiau kritinio lygio ir kompiuteris <b>išsijungs</b>, kai baterija visiškai išsikraus.

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
lt: Ekrano ryškumas, naudojant kintamosios srovės šaltinį. Tinkamos reikšmės yra tarp 0,0 ir 100,0.

en: The brightness of the screen when idle
lt: Ekrano ryškumas, kai kompiuteris neveiklus

en: The default amount of time to dim the screen after idle
lt: Neaktyvumo laikas, po kurio patamsinamas ekranas

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
lt: Neaktyvumo laikas, po kurio patamsinamas ekranas.

en: The default graph type to show for history
lt: Numatytasis rodomo praeities grafiko

en: The default graph type to show for stats
lt: Numatytasis rodomo statistikos grafiko tipas

en: The default graph type to show in the history window.
lt: Numatytasis grafiko rodomo praeities lange tipas.

en: The default graph type to show in the stats window.
lt: Numatytasis grafiko rodomo statistiko lange tipas.

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
lt: Paskutinio prietaiso identifikatorius, skirtas grąžinti į teisingą prietaisą

en: The index of the page number to show by default
lt: Įprastai rodoma puslapių numerių rodyklė

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
lt: Įprastai rodoma puslapių numerių rodyklė, skirta grąžinti į teisingą puslapį.

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
lt: Maksimalus praėjusio laiko intervalas, rodomas x ašyje.

en: The maximum time displayed for history
lt: Maksimalus rodomas praeities laikas

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
lt: Baterijos įkrova procentais, kai ši laikoma kritiška. Naudojama tik, kai use-time-for-policy reikšmė neigiama.

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
lt: Baterijos įkrova procentais, kai ši laikoma maža. Naudojama tik, kai use-time-for-policy reikšmė neigiama.

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
lt: Baterijos įkrova procentais, kai vykdomas kritinis veiksmas. Naudojama tik, kai use-time-for-policy reikšmė neigiama.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
lt: Klaviatūros foninio apšvietimo sumažinimo procentinė reikšmė, kai kompiuteris yra neaktyvus. Pavyzdžiui, jeigu nustatyta "60", foninis apšvietimas bus sumažintas 40%, kai kompiuteris bus neaktyvus. Tinkamos reikšmės yra tarp 0 ir 100.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
lt: Klaviatūros foninio apšvietimo mažinimo procentas, kai naudojama baterijos energija. Pavyzdžiui, naudojant baterijos energiją, jei nustatyta "60", foninis apšvietimas bus sumažintas 40%. Tinkamos reikšmės yra tarp 0 ir 100.

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
lt: Likęs laikas sekundėmis, iki kritiško veiksmo vykdymo. Naudojama tik, kai use-time-for-policy reikšmė teigiama.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
lt: Likęs laikas sekundėmis, iki įkrovos lygio laikymo kritišku. Naudojama tik, kai use-time-for-policy reikšmė teigiama.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
lt: Likęs laikas sekundėmis, iki įkrovos lygio laikymo mažu. Naudojama tik, kai use-time-for-policy reikšmė teigiama.

en: The time remaining when action is taken
lt: Likęs laikas, kai vykdomas veiksmas

en: The time remaining when critical
lt: Likęs laikas, kai kritiškai maža įkrova

en: The time remaining when low
lt: Likęs laikas, kai maža įkrova

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
lt: Kompiuteriui esant neveikliam, jo užmigdymo tipas.

en: There is no data to display.
lt: Nėra rodytinų duomenų.

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
lt: Tai nešiojamojo kompiuterio ekrano ryškumas naudojamas, kai seansas neaktyvus. Naudojama tik, kai use-time-for-policy reikšmė teigiama.

en: This program can only be used by the root user
lt: Šią programą gali paleisti tik root naudotojas

en: This program must only be run through pkexec
lt: Šią programą galima paleisti tik per pkexec

en: Time elapsed
lt: Praėjo laiko

en: Time to empty
lt: Laikas iki iškrovimo

en: Time to full
lt: Laikas iki pilnos įkrovos

en: Type
lt: Tipas

en: UPS | UPSs
lt[0]: Nenutrūkstamo maitinimo šaltinis
lt[1]: Nenutrūkstamo maitinimo šaltiniai
lt[2]: Nenutrūkstamo maitinimo šaltinių
lt[3]: Nenutrūkstamo maitinimo šaltinių

en: UPS Discharging
lt: Nenutrūkstamo maitinimo šaltinis iškraunamas

en: UPS critical low action
lt: Veiksmas, vykdytinas esant kritiškai mažai nenutrūkstamo maitinimo šaltinio įkrovai

en: UPS critically low
lt: Kritiškai mažas NMŠ energijos lygis

en: UPS low
lt: Senka nenutrūkstamo maitinimo šaltinis

en: UPS low power action
lt: Veiksmas, vykdytinas esant mažai nenutrūkstamo maitinimo šaltinio įkrovai

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown state
lt: Nežinoma būsena

en: Unknown technology
lt: Nežinoma technologija

en: Unknown time
lt: Nežinomas laikas

en: Use mate-screensaver lock setting
lt: Naudoti mate-screensaver užrakinimo nustatymus

en: Use smoothed line
lt: Piešti glodžias linijas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Vendor
lt: Gamintojas

en: Vendor:
lt: Gamintojas:

en: Visit help page
lt: Aplankyti pagalbos puslapį

en: Voltage
lt: Įtampa

en: Waiting to charge
lt: Laukia įkrovimo

en: Waiting to discharge
lt: Laukia iškrovimo

en: When UPS power is _critically low:
lt: Kai NMŠ energijos lygis _kritiškai mažas:

en: When UPS power is l_ow:
lt: Kai NMŠ energijos lygis _mažas:

en: When battery po_wer is critically low:
lt: Kai _baterijos energijos lygis kritiškai mažas:

en: When laptop lid is cl_osed:
lt: Kai užveriamas _neš. kompiuterio dangtis:

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
lt: Kai nepavyksta užmigdyti kompiuterio, galima parodyti naudotojui mygtuką, padedantį pataisyti problemą. Palikite reikšmę tuščią, jei mygtukas neturėtų būti rodomas

en: When the _suspend button is pressed:
lt: Kai paspaudžiamas _pristabdymo mygtukas:

en: When the power _button is pressed:
lt: Kai paspaudžiamas _išjungimo mygtukas:

en: When to show the notification icon
lt: Kada pranešimų vietoje rodyti piktogramą

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
lt: Ar NetworkManager turėtų prisijungti ir atsijungti užmiegant.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
lt: Ar NetworkManager turėtų atsijungti prieš pristabdant ar užmigdant, bei prisijungti tęsiant.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
lt: Ar GNOME raktinė užrakinama prieš užmigdymą. Tai reiškia, kad nubudus reikės vėl atrakinti raktinę.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
lt: Ar GNOME raktinė užrakinama prieš pristabdymą. Tai reiškia, kad pratęsus, reikės vėl atrakinti raktinę.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
lt: Ar užrakinti ekraną, kai kompiuteris pažadinamas iš užmigdymo. Parametras naudojamas tik tada, kai rakto lock-use-screensaver reikšmė neigiama.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
lt: Ar užrakinti ekraną, kai kompiuteris sugrąžinamas iš pristabdymo. Naudojama tik tada, kai rakto lock-use-screensaver reikšmė neigiama.

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
lt: Ar ekranas užrakinamas jį išjungus. Šis parametras naudojamas tik jei lock-use-screensave rakto reikšmė neigiama.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
lt: Ar užmigdyti, pristabdyti ar nedaryti nieko, neveiklumo metu

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
lt: Ar naudoti mate-screensaver ekrano užrakinimo nustatymus sprendžiant, ar užrakinti ekraną po užmigdymo, pristabdymo ar ekrano užtemdymo.

en: Whether to use time-based notifications
lt: Ar naudoti laiku paremtus pranešimus

en: Whether we should show the history data points
lt: Ar įsiminti praeities duomenis

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
lt: Ar statistikos lange reikėtų rodyti praeities duomenis.

en: Whether we should show the stats data points
lt: Ar įsiminti duomenis

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
lt: Ar statistikos lange reikėtų rodyti statistikos duomenis.

en: Whether we should smooth the history data
lt: Ar glotininti praeities duomenis

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
lt: Ar glotninti praeities grafiką.

en: Whether we should smooth the stats data
lt: Ar glotininti statistikos duomenis

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
lt: Ar glotninti statistikos grafiką.

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
lt: Žemas belaidės klaviatūros įkrovos lygis (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Belaidė klaviatūra baigia išsikrauti (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jeigu jo neįkrausite.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
lt: Žemas belaidės pelės įkrovos lygis (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Belaidė pelė baigia išsikrauti (%.0f%%). Šis įrenginys netrukus nustos veikti, jeigu jo neįkrausite.

en: Yes
lt: Taip

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lt: Turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su šia programa; jeigu negavote, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.

en: _About
lt: _Apie

en: _Always display an icon
lt: _Visada rodyti piktogramą

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Never display an icon
lt: _Niekada nerodyti piktogramos

en: _Only display an icon when battery power is low
lt: Rodyti piktogramą tik tada, kai baterijos energijos lygis _mažas

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: _Reduce backlight brightness
lt: _Mažinti foninio apšvietimo ryškumą

en: _Reduce keyboard backlight
lt: _Mažinti klaviatūros foninį apšvietimą

en: hour | hours
lt[0]: valandą
lt[1]: valandas
lt[2]: valandų
lt[3]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutę
lt[1]: minutes
lt[2]: minučių
lt[3]: minučių
