Xfce Apps - en to lt translation catalogue (291 entries)

en: 
    Parole Media Player %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    https://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
    
    Please report bugs to <https://bugzilla.xfce.org/>.
lt: 
    Parole medijos leistuvė %s
    
    Xfce Goodies projekto dalis
    https://goodies.xfce.org
    
    Licencijuota pagal GNU GPL.
    
    Prašome apie klaidas pranešti adresu <https://bugzilla.xfce.org/>.

en: 16:9 (Widescreen)
lt: 16:9 (Plačiaekranis)

en: <b>Audio Visualization</b>
lt: <b>Garso įrašų vizualizavimas</b>

en: <b>Color Balance</b>
lt: <b>Spalvų balansas</b>

en: <b>Keyboard</b>
lt: <b>Klaviatūra</b>

en: <b>Playlist Settings</b>
lt: <b>Grojaraščio nustatymai</b>

en: <b>Screensaver</b>
lt: <b>Ekrano užsklanda</b>

en: <b>Subtitle Settings</b>
lt: <b>Subtitrų nustatymai</b>

en: <b>Video Output</b>
lt: <b>Vaizdo išvestis</b>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>by</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Artist</span></big>
lt: <big><span color='#BBBBBB'><i>kurią atlieka</i></span> <span color='#F4F4F4'>Nežinomas Atlikėjas</span></big>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>on</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Album</span></big>
lt: <big><span color='#BBBBBB'><i>iš</i></span> <span color='#F4F4F4'>Nežinomo Albumo</span></big>

en: <i>by</i>
lt: <i>kurią atlieka</i>

en: <i>on</i>
lt: <i>iš</i>

en: <span color='#F4F4F4'><b><big>Unknown Song</big></b></span>
lt: <span color='#F4F4F4'><b><big>Nežinoma Daina</big></b></span>

en: A modern simple media player for the Xfce Desktop Environment.
lt: Šiuolaikinė paprasta medijos leistuvė skirta Xfce darbalauko aplinkai.

en: A_ngle Menu
lt: Ka_mpų meniu

en: About
lt: Apie

en: Add
lt: Pridėti

en: Add files to playlist
lt: Pridėti failus į grojaraštį

en: Add to playlist...
lt: Pridėti į grojaraštį...

en: Additional software is required.
lt: Reikalinga papildoma programinė įranga.

en: Advanced Stream Redirector (%s)
lt: Išplėstinis srauto nukreipėjas (%s)

en: All files
lt: Visi failai

en: All supported files
lt: Visi palaikomi failai

en: Always minimize to tray when window is closed
lt: Visada užvėrus langą suskleisti į sistemos dėklą

en: Always replace playlist with opened files
lt: Visuomet pakeisti grojaraštį atvertais failais

en: Arabic
lt: Arabų

en: Are you sure you want to quit?
lt: Ar tikrai norite baigti?

en: Are you sure you wish to clear your recent items history?  This cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite išvalyti paskiausiai naudotų elementų istoriją? Šio veiksmo neįmanoma bus atšaukti.

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Audio
lt: Garsas

en: Audio CD
lt: Garso CD

en: Audio Track #%d
lt: Garso takelis #%d

en: Audio Track:
lt: Garso takelis:

en: Audio and video
lt: Garsas ir vaizdas

en: Auto
lt: Automatinė

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: Automatically show subtitles when playing movie file
lt: Automatiškai rodyti subtitrus, grojant filmo failą

en: Baltic
lt: Baltijos

en: Brightness:
lt: Ryškumas:

en: Buffering
lt: Buferiavimas

en: Buffering (0%)
lt: Buferizacija (0%)

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Celtic
lt: Keltų

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Chapter %i
lt: Skyrius %i

en: Check and remove duplicate media entries
lt: Tikrinti ir šalinti besidubliuojančius medijos įrašus

en: Chinese Simplified
lt: Kinų supaprastinta

en: Chinese Traditional
lt: Kinų tradicinė

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear History
lt: Išvalyti istoriją

en: Clear Recent Items
lt: Išvalyti paskiausiai naudotus elementus

en: Clear playlist
lt: Išvalyti grojaraštį

en: Close
lt: Užverti

en: Configure your media player
lt: Konfigūruokite savo medijos leistuvę

en: Continue
lt: Tęsti

en: Contrast:
lt: Kontrastas:

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Current Locale
lt: Dabartinė lokalė

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic/Russian
lt: Kirilica/Rusų

en: Cyrillic/Ukrainian
lt: Kirilica/Ukrainiečių

en: Decrease volume
lt: Tildyti

en: Disable screensaver when playing movies
lt: Rodant filmus, išjungti ekrano užsklanda

en: Disc Playlist
lt: Disko grojaraštis

en: Display
lt: Ekranas

en: Display Parole user manual
lt: Rodyti Parole naudotojo žinyną

en: Do not load plugins
lt: Neįkelti įskiepių

en: Do you want to continue loading or stop?
lt: Norite tęsti įkėlimą ar sustabdyti?

en: Don't Install
lt: Neįdiegti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Enable keyboard multimedia keys
lt: Įjungti multimedinius klaviatūros klavišus

en: Encoding:
lt: Koduotė:

en: Error
lt: Klaida

en: Error saving playlist file
lt: Klaida įrašant grojaraščio failą

en: Exit fullscreen
lt: Išeiti iš viso ekrano

en: Extend your media player
lt: Išplėskite savo medijos leistuvę

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: GStreamer Error
lt: GStreamer klaida

en: GStreamer backend error
lt: GStreamer vidinės sąsajos klaida

en: General
lt: Bendra

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Go
lt: Eiti

en: Go back 1 minute
lt: Grįžti 1 minutę atgal

en: Go back 10 minutes
lt: Grįžti 10 minučių atgal

en: Go back 10 seconds
lt: Grįžti 10 sekundžių atgal

en: Go forward 1 minute
lt: Pereiti 1 minutę pirmyn

en: Go forward 10 minutes
lt: Pereiti 10 minučių pirmyn

en: Go forward 10 seconds
lt: Pereiti 10 sekundžių pirmyn

en: Go to position
lt: Pereiti į laiką

en: Greek
lt: Graikų

en: Gujarati
lt: Gudžaratų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew Visual
lt: Hebrajų vizuali

en: Hue:
lt: Atspalvis:

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Increase volume
lt: Pagarsinti

en: Insert Disc
lt: Įdėti diską

en: Install
lt: Įdiegti

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Leave Fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Leave _Fullscreen
lt: Išjungti _viso ekrano veikseną

en: Lower volume
lt: Patildyti

en: M3U Playlist (%s)
lt: M3U grojaraštis (%s)

en: MPRIS2 remote control
lt: MPRIS2 nuotolinis valdymas

en: Media stream is not seekable
lt: Medijos srautas nepersukamas

en: Media to play
lt: Medija, kurią atkurti

en: Message
lt: Pranešimas

en: Mini Mode
lt: Minimali veiksena

en: Minimize to tray
lt: Suskleisti į sistemos dėklą

en: Move Down
lt: Nuleisti žemyn

en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Mute volume
lt: Nutildyti

en: Next Track
lt: Kitas takelis

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: No available plugin installer was found.
lt: Nerasta jokios prieinamos įskiepių diegimo programos.

en: No installed plugins found on this system
lt: Sistemoj įdiegtų įskiepių nerasta

en: None
lt: Joks

en: Nordic
lt: Skandinavų

en: Notify
lt: Rodyti pranešimus

en: OK
lt: Gerai

en: Open
lt: Atverti

en: Open Containing Folder
lt: Atverti vidinį aplanką

en: Open Media Files
lt: Atverti medijos failus

en: Open Network Location
lt: Atverti vietą tinkle

en: Open _Location...
lt: Atverti _vietą...

en: Open _Recent
lt: Atverti _paskiausiai naudotus

en: Open a new instance
lt: Atverti naują kopiją

en: Open file
lt: Atverti failą

en: Open location
lt: Atverti vietą

en: PLS Playlist (%s)
lt: PLS grojaraštis (%s)

en: P_lugins
lt: Į_skiepiai

en: P_revious Track
lt: _Ankstesnis takelis

en: Parole Media Player
lt: Parole medijos leistuvė

en: Parole Media Player cannot start.
lt: Parole medijos leistuvė negali būti paleista.

en: Parole Plugins
lt: Parole įskiepiai

en: Parole Settings
lt: Parole nustatymai

en: Parole can be minimized to the system tray instead.
lt: Vietoj to, Parole gali būti suskleista į sistemos dėklą.

en: Parole features playback of local media files, including video with subtitles support, Audio CDs, DVDs, and live streams. Parole is also extensible via plugins.
lt: Parole gali atkurti vietinius medijos failus, įskaitant vaizdo įrašus su subtitrų palaikymu, garso įrašus, CD, DVD, bei tiesioginius srautinius siuntimus. Parole taip pat yra išplečiama per įskiepius.

en: Parole is a modern simple media player based on the GStreamer framework and written to fit well in the Xfce desktop. It is designed with simplicity, speed and resource usage in mind.
lt: Parole yra šiuolaikinė paprasta medijos leistuvė, pagrįsta GStreamer karkasu ir sukurta taip, kad pritaptų prie Xfce darbalaukio. Ji sukurta, turint omenyje paprastumą, greitį ir išteklių naudojimą.

en: Parole is already running, use -i to open a new instance
lt: Parole jau veikia, naudokite „-i“ jei norite atverti naują kopiją

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
lt: Parole reikia <b>%s</b>, kad grotų šį failą.

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
    It can be installed automatically.
lt: Parole reikia <b>%s</b>, kad grotų šį failą.
    Tai gali būti įdiegta automatiškai.

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Permission denied
lt: Neturite teisės

en: Persian
lt: Persų

en: Play
lt: Groti

en: Play Disc
lt: Leisti diską

en: Play opened files
lt: Atkurti atvertus failus

en: Play or pause if already playing
lt: Groti arba pristabdyti, jei jau grojama

en: Play your media
lt: Groti savo mediją

en: Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Playback
lt: Atkūrimas

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Playlist (%i chapter) | Playlist (%i chapters)
lt[0]: Grojaraštis (%i skyrius)
lt[1]: Grojaraštis (%i skyriai)
lt[2]: Grojaraštis (%i skyrių)
lt[3]: Grojaraštis (%i skyrių)

en: Playlist (%i item) | Playlist (%i items)
lt[0]: Grojaraštis (%i elementas)
lt[1]: Grojaraštis (%i elementai)
lt[2]: Grojaraštis (%i elementų)
lt[3]: Grojaraštis (%i elementų)

en: Playlist files
lt: Grojaraščio failai

en: Please check your installation
lt: Prašome patikrinti savo diegimą

en: Please check your installation.
lt: Prašome patikrinti savo diegimą.

en: Please choose a supported playlist format
lt: Prašome pasirinkti palaikomą grojaraščio formatą

en: Please go to https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs to report your bug.
lt: Norint pranešti apie klaidą, prašome apsilankyti https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs

en: Please restart Parole for this change to take effect.
lt: Prašome paleisti Parole iš naujo, kad įsigaliotų šis pakeitimas.

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugin failed to load
lt: Įskiepio įkėlimas nepavyko

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Previous Track
lt: Ankstesnis takelis

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Print version information and exit
lt: Parodyti versijos informaciją ir išeiti

en: Quit
lt: Išeiti

en: Raise volume
lt: Pagarsinti

en: Remember my choice
lt: Prisiminti mano pasirinkimą

en: Remember playlist
lt: Įsiminti grojaraštį

en: Remove
lt: Šalinti

en: Remove selected item
lt: Šalinti pasirinktą elementą

en: Remove selected media
lt: Šalinti pasirinktą mediją

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Replace playlist when opening files
lt: Pakeisti grojaraštį atveriant failus

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti numatytuosius

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Saturation:
lt: Sodrumas:

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save Playlist as...
lt: Įrašyti grojaraštį kaip...

en: Select Subtitle File
lt: Pasirinkti subtitrų failą

en: Select Text Subtitles...
lt: Pasirinkti subtitrus...

en: Select next item
lt: Pasirinkti kitą elementą

en: Select previous item
lt: Pasirinkti ankstesnį elementą

en: Set Audio-CD/VCD/DVD device path
lt: Nustatyti Garso-CD/VCD/DVD įrenginio kelią

en: Shareable Playlist (%s)
lt: Bendrinamas grojaraštis (%s)

en: Show Playlist
lt: Rodyti grojaraštį

en: Show icon in the system tray
lt: Rodyti piktogramą sistemos dėkle

en: Show menubar
lt: Rodyti meniu juostą

en: Show notifications for currently playing tracks
lt: Rodyti pranešimus apie šiuo metu grojamus takelius

en: Show visual effects when an audio file is played
lt: Grojant garso įrašo failą, rodyti vizualinius efektus

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: South European
lt: Pietų Europos

en: Square
lt: Kvadratas

en: Start in embedded mode
lt: Paleisti įtaisytoje veiksenoje

en: Start in fullscreen mode
lt: Paleisti viso ekrano veiksenoje

en: Start playing opened files
lt: Pridėjus, pradėti atkurti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Subtitle #%d
lt: Subtitrai #%d

en: Subtitle Files
lt: Subtitrų failai

en: Subtitles
lt: Subtitrai

en: Subtitles:
lt: Subtitrai:

en: Thai
lt: Tajų

en: The stream is taking too much time to load
lt: Srautas įkeliamas pernelyg ilgai

en: This development release adds a new mini mode and the ability to play or replay content by clicking the circle icons. Theming is simplified and filenames are displayed when no ID3 tags are found.
lt: Ši kūrimo laida prideda naują minimalią veikseną ir galimybę atkurti ar iš naujo atkurti turinį, spustelėjant apskritimo piktogramas. Apipavidalinimas yra supaprastintas, o kuomet nerandama ID3 žymių, yra rodomi failų pavadinimai.

en: This development release fixes several bugs, typos, and historical details present in the documentation. Tags are now processed on files delivered over HTTP/S. The clutter video backend is disabled for GTK+ 3.22 and newer due to significant API changes.
lt: Ši kūrimo laida pataiso kelias programos bei rašybos klaidas ir dokumentacijoje esančią istorinę informaciją. Dabar, žymės yra apdorojamos per HTTP/S pristatomiems failams. Dėl reikšmingų API pakeitimų, clutter vaizdo vidinė pusė, skirta GTK+ 3.22 ir naujesnėms versijoms, yra išjungta.

en: This development release is a large cleanup of the codebase, making Parole lighter and easier to improve. All URLs have been updated to HTTPS. A large number of bugs have been resolved and a new keyboard shortcuts helper has been introduced.
lt: Ši kūrimo laida yra didelis kodo išvalymas, padarantis Parole labiau supaprastintą ir lengviau tobulinamą. Visi URL buvo atnaujinti į HTTPS. Buvo išspręstas didelis kiekis klaidų ir buvo pristatytas naujas klaviatūros susiejimų pagelbiklis.

en: This is a minor bugfix release.
lt: Tai yra smulkių klaidų pataisymų laida.

en: This is a minor translations-only release.
lt: Tai yra smulki tik vertimų atnaujinimo laida.

en: This release adds support for automatic codec installation.
lt: Ši laida prideda automatinio kodekų įdiegimo palaikymą.

en: This release features the completed transition to the Gtk+3 toolkit, improvements in the user-interface (more streamlined menus), better playlists. Furthermore existing plugins have been improved and a new one has been added (MPRIS2). Most of the artwork has been updated for this release and we use the GStreamer1.0 framework now by default.
lt: Ši laida pasižymi užbaigtu perėjimu prie Gtk+3 įrankinės, patobulinimais naudotojo sąsajoje (labiau tiesmukiški meniu), geresniais grojaraščiais. Be to, buvo patobulinti esami įskiepiai ir pridėtas vienas naujas įskiepis (MPRIS2). Didžioji apipavidalinimų dalis buvo atnaujinta ir dabar, pagal numatymą, mes naudojame GStreamer1.0 karkasą.

en: This release fixes a problem with detecting DVD drive locations.
lt: Ši laida ištaiso problemą, susijusią su DVD disko vietos aptikimu.

en: This release improves the build process and includes several bug fixes. This new stable release is a recommended upgrade for all users.
lt: Ši laida patobulina kūrimo procesą, o taip pat joje yra ištaisytos kelios klaidos. Ši stabili laida yra rekomenduojamas atnaujinimas visiems naudotojams.

en: This release improves thumbnail management and storage and fixes volume hotkeys when viewing fullscreen content.
lt: Ši laida pagerina miniatiūrų tvarkymą ir saugojimą ir pataiso garsio sparčiuosius klavišus, kai turinys peržiūrimas visame ekrane.

en: This release inhibits power management during video playback.
lt: Ši laida vaizdo įrašų atkūrimo metu sulaiko maitinimo valdymą.

en: This release marks the first stable release of the 1.0 series. A new Automatic video output option was added to improve usage on virtual machines and low power devices. A large number of bugs were also resolved, making this release suitable for all users.
lt: Ši laida pažymi pirmąją stabilią 1.0 serijos laidą. Naujas automatinės vaizdo išvesties parametras buvo pridėtas, kad būtų pagerintas naudojimas virtualiose mašinose ir mažos galios įrenginiuose. Buvo išspręsta daugybė klaidų, taip padarant šią laidą tinkamą visiems naudotojams.

en: This release refreshes the playlist and dialog look and feel. Shuffling the playlist is more efficient and can be reversed. DVD support has also been improved and will no longer freeze when started.
lt: Ši laida atnaujina grojaraščio ir dialogo išvaizdą ir turinį. Grojaraščio maišymas yra efektyvesnis ir gali būti pakeistas atvirkštine tvarka. Taip pat buvo pagerintas DVD palaikymas, todėl paleidus DVD, jis daugiau nebestrigs.

en: This unstable development release adds the new clutter backend and cleans up deprecated Gtk3 symbols. It also adds a "go to position" feature and several bugs have been addressed.
lt: Ši nestabili laida prideda naują clutter vidinę pusę bei išvalo nebereikalingus Gtk3 simbolius. Taip pat joje pridedama ypatybė „Pereiti į laiką“ bei ištaisytos kelios klaidos.

en: Toggle fullscreen
lt: Perjungti rodymą visame ekrane

en: Toggle menubar
lt: Perjungti meniu juostą

en: Toggle playlist
lt: Perjungti grojaraštį

en: Track %i
lt: Takelis %i

en: Tray icon
lt: Dėklo piktograma

en: Tray icon plugin
lt: Dėklo piktogramos įskiepis

en: Turkish
lt: Turkų

en: Type %s --help to list all available command line options
lt: Įveskite %s --help, norėdami pamatyti visus prieinamas komandų eilutės parametrus

en: Unable to install missing codecs.
lt: Nepavyko įdiegti trūkstamų kodekų.

en: Unable to load "%s" plugin, check your GStreamer installation.
lt: Nepavyko įkelti „%s“ įskiepio, patikrinkite savo GStreamer diegimą.

en: Unable to open default web browser
lt: Nepavyko atverti numatytosios naršyklės

en: Unicode
lt: Unikodas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown Album
lt: Nežinomas albumas

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown Song
lt: Nežinoma daina

en: Unknown playlist format
lt: Nežinomas grojaraščio formatas

en: Unmute
lt: Įjungti garsą

en: Unmute (restore) volume
lt: Įjungti (atkurti) garsį

en: Video
lt: Vaizdas

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: View
lt: Rodinys

en: Visit Parole website
lt: Aplankyti Parole svetainę

en: Visualization type:
lt: Vizualizacijos tipas:

en: Volume
lt: Garsis

en: Volume _Down
lt: Pat_ildyti

en: Volume _Up
lt: _Pagarsinti

en: Western
lt: Vakarų

en: X Window System (No Xv)
lt: X Langų Sistema (Be Xv)

en: X Window System (X11/XShm/Xv)
lt: X Langų Sistema (X11/XShm/Xv)

en: [FILES...] - Play movies and songs
lt: [FAILAI...] - Groti filmus ir dainas

en: _About
lt: _Apie

en: _Aspect Ratio
lt: _Proporcija

en: _Audio
lt: _Garsas

en: _Audio Menu
lt: _Garso meniu

en: _Audio Track
lt: Garso _takelis

en: _Chapter Menu
lt: _Skyrių meniu

en: _Chapters
lt: _Skyriai

en: _Clear recent items...
lt: _Išvalyti paskiausius elementus...

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _DVD Menu
lt: _DVD meniu

en: _Fullscreen
lt: Visas _ekranas

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros susiejimai

en: _Leave Fullscreen
lt: Išjungti _viso ekrano veikseną

en: _Media
lt: _Kūrinys

en: _Mute
lt: _Nutildyti

en: _Next
lt: _Kitas

en: _Next Track
lt: _Kitas takelis

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Open...
lt: _Atverti...

en: _Pause
lt: _Pristabdyti

en: _Play
lt: _Groti

en: _Playback
lt: Atkūri_mas

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: _Repeat
lt: _Kartoti

en: _Report a Bug...
lt: P_ranešti apie klaidą...

en: _Save Playlist...
lt: Į_rašyti grojaraštį...

en: _Shuffle
lt: _Maišyti

en: _Subpicture Menu
lt: _Subpaveikslų meniu

en: _Subtitles
lt: _Subtitrai

en: _Title Menu
lt: _Antraščių meniu

en: _Tools
lt: Į_rankiai

en: _Video
lt: _Vaizdas

en: by
lt: kurią atlieka

en: on
lt: iš
