Quod Libet - en to lt translation catalogue (464 entries)

en: %(count)d song (%(time)s) | %(count)d songs (%(time)s)
lt[0]: %(count)d daina (%(time)s)
lt[1]: %(count)d dainos (%(time)s)
lt[2]: %(count)d dainų (%(time)s)

en: %(count)d station | %(count)d stations
lt[0]: %(count)d stotis
lt[1]: %(count)d stotys
lt[2]: %(count)d stočių

en: %(current)d/%(total)d songs saved
    (%(remaining)s remaining)
lt: %(current)d/%(total)d dainų išsaugota
    (%(remaining)s liko)

en: %(n)d time | %(n)d times
lt[0]: %(n)d  kartą
lt[1]: %(n)d kartus
lt[2]: %(n)d kartų

en: %(title)s and %(count)d more | %(title)s and %(count)d more
lt[0]: %(title)s bei dar %(count)d
lt[1]: %(title)s bei dar %(count)d
lt[2]: %(title)s bei dar %(count)d

en: %.1f seconds
lt: %.1f sekundė

en: %d album | %d albums
lt[0]: %d albumas
lt[1]: %d albumai
lt[2]: %d albumų

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų

en: %d disc | %d discs
lt[0]: %d diskas
lt[1]: %d diskai
lt[2]: %d diskų

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių

en: %d selected | %d selected
lt[0]: %d pasirinkta
lt[1]: %d pasirinkta
lt[2]: %d pasirinkta

en: %d song | %d songs
lt[0]: %d daina
lt[1]: %d dainos
lt[2]: %d dainų

en: %d song with no album | %d songs with no album
lt[0]: %d daina be jokio albumo
lt[1]: %d dainos be jokio albumo
lt[2]: %d dainų be jokio albumo

en: %d song with no artist | %d songs with no artist
lt[0]: %d daina be jokio atlikėjo
lt[1]: %d dainos be jokio atlikėjo
lt[2]: %d dainų be jokio atlikėjo

en: %d tasks running
lt: %d užduotys vykdomos

en: %d track | %d tracks
lt[0]: %d takelis
lt[1]: %d takeliai
lt[2]: %d takelių

en: %d year | %d years
lt[0]: %d metai
lt[1]: %d metai
lt[2]: %d metų

en: %r is not a unique prefix.
lt: „%r“ nėra unikalus priešdėlis.

en: Access all tags, including machine-generated ones e.g. MusicBrainz or Replay Gain tags
lt: Prieiti prie visų žymių, įskaitant kompiuterio sugeneruotas, pvz. MusicBrainz ar ReplayGain žymes

en: Active tasks
lt: Aktyvios užduotys

en: Add Music
lt: Pridėti muziką

en: Add a Location
lt: Pridėti vietą

en: Add a Tag
lt: Pridėti žymę

en: Add to Favorites
lt: Pridėti prie Mėgstamiausių

en: Add to _Queue
lt: Pridėti į _eilę

en: Al_bum
lt: Al_bumas

en: Album Art
lt: Albumų viršeliai

en: Album Collection
lt: Albumų kolekcija

en: Album Collection Preferences
lt: Albumų sąrašo nuostatos

en: Album Display
lt: Albumo vaizdas

en: Album List
lt: Albumų sąrašas

en: Album List Preferences
lt: Albumų sąrašo nuostatos

en: Album _Collection
lt: Albumų _kolekcija

en: Album includes _disc subtitle
lt: Albumo pavadinime yra disko _dalis

en: All
lt: Viskas

en: All Albums
lt: Visi albumai

en: All Stations
lt: Visos stotys

en: All _Headers
lt: _Visos antraštės

en: All information about the selected playlist will be deleted and can not be restored.
lt: Visa pažymėto grojaraščio informacija bus ištrinta be atkūrimo galimybės.

en: All stations listed are already in your library.
lt: Visos šios stotys jau yra Jūsų bibliotekoje.

en: Alternative
lt: Alternatyvioji

en: Ambient
lt: Ambientinė

en: Apply this query in addition to all others
lt: Taikyti šią užklausą kartu su kitomis

en: Are you sure you want to change the rating of all %d songs?
lt: Ar tikrai norite pakeisti visų %d dainų įvertį?

en: Are you sure you want to delete the playlist '%s'?
lt: Ar tikrai norite ištrinti grojaraštį '%s'?

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Ask for confirmation before changing the rating of multiple songs at once
lt: Prašyti patvirtinimo prieš pakeičiant kelių dainų įvertį vienu metu

en: Audio Feeds
lt: Audio kanalai

en: Audio tag editor
lt: Garso žymių redaktorius

en: Auto-save tag changes
lt: Automatiškai išsaugoti žymių pakeitimus

en: Auto_matic
lt: Auto_matinis

en: Begin playing immediately
lt: Iškart pradėti groti

en: Beginning
lt: Pradžia

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Blues
lt: Bliuzas

en: Bookmark Name
lt: Žymės vardas

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Browsers
lt: Naršyklės

en: Buffering
lt: Buferizuojama

en: Charts
lt: Topai

en: Check for changes in your library
lt: Ieškoti pasikeitimų bibliotekoje

en: Checking mount points
lt: Tikrinami prijungimo taškai

en: Choose to use artwork embedded in the audio (where available) over other sources
lt: Pasirinkite, jei norite, kad pirmenybė būtų teikiama į audio failus įterptiems albumų viršeliams (kai prieinama)

en: Classical
lt: Klasikinė

en: College Radio
lt: Koledžų radijo stotys

en: Confirm _multiple ratings
lt: Patvirtinti su_dėtinius įverčius

en: Country
lt: Kantri

en: Debug
lt: Derinimas

en: Deleting %(current)d/%(total)d.
lt: Ištrinama %(current)d/%(total)d.

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disc %s
lt: Diskas %s

en: Discard tag changes?
lt: Atšaukti žymių pakeitimus?

en: Display brief usage information
lt: Rodyti bendrą vartojimo informaciją

en: Display remaining time
lt: Rodyti, kiek liko laiko

en: Display version and copyright
lt: Rodyti versijos numerį ir autorių teises

en: Downloading station list
lt: Atsiunčiamas stočių sąrašas

en: Edit Display
lt: Redaguoti rodomą informaciją

en: Edit Tags
lt: Redaguoti žymes

en: Edit _Tags
lt: _Redaguoti žymes

en: Edit tags in your audio files
lt: Redaguoti Jūsų garso failų žymes

en: Electronic
lt: Elektroninė

en: Enable _one-click ratings
lt: Įjungti vien_o paspaudimo įverčius

en: Enable rating by clicking on the rating column in the song list
lt: Įjungti įverčių keitimą spragtelėjus įverčio stulpelyje dainų sąraše

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Enqueue a file or query
lt: Pridėti į eilę failą ar užklausą

en: Enqueue comma-separated files
lt: Pridėti į eilę kableliu atskirtus failus

en: Enter a name for the new folder:
lt: Įveskite naujo aplanko vardą:

en: Enter a name for the new playlist:
lt: Įveskite naujo grojaraščio pavadinimą:

en: Enter the location of an Internet radio station:
lt: Įveskite Interneto radijo stočių adresą:

en: Enter the location of an audio feed:
lt: Įveskite garso kanalo vietą:

en: Enter the location of an audio file:
lt: Įveskite garso failo vietą:

en: Ex Falso Preferences
lt: Ex Falso nuostatos

en: Exit Quod Libet
lt: Išjungti Quod Libet

en: Favorites
lt: Mėgstamiausios

en: File
lt: Failas

en: File System
lt: Failų sistema

en: File exists
lt: Failas egzistuoja

en: Filename
lt: Failo vardas

en: Filename includes _folder
lt: Failo varde yra _aplanko vardas

en: Files
lt: Failų

en: Filter on a random value
lt: Filtruoti pagal atsitiktinę reikšmę

en: Filter on a tag value
lt: Filtruoti pagal žymės reikšmę

en: Focus the running player
lt: Fokusuoti grojantį grotuvą

en: Folders
lt: Aplankai

en: Funk
lt: Fank

en: Gothic
lt: Gotikinė

en: Greek
lt: Graikų

en: Hide main window
lt: Slėpti pagrindinį langą

en: Hip Hop / Rap
lt: Hiphopas / Repas

en: If no Replay Gain information is available for a song, scale the volume by this value
lt: Jei Replay Gain garso derinimo informacija dainai neprieinama, pakoreguoti garsumo lygį šia reikšme

en: Ignore _All Errors
lt: Ignoruoti vis_as klaidas

en: Import Playlist
lt: Importuoti grojaraštį

en: Importing playlist.
    
    %(current)d/%(total)d songs added.
lt: Importuojamas grojaraštis.
    
    %(current)d/%(total)d dainų pridėta.

en: In Order
lt: Iš eilės

en: Indian
lt: Indų

en: Information
lt: Informacija

en: Inline _search includes people
lt: Į paiešką įtraukti atlikėju_s

en: Internet Radio
lt: Interneto radijas

en: Invalid argument for '%s'.
lt: Netaisyklingas „%s“ argumentas.

en: Invalid pattern
lt: Netaisyklingas šablonas

en: Invalid tag
lt: Netaisyklinga žymė

en: Invalid tag <b>%s</b>
    
    The files currently selected do not support editing this tag.
lt: Netaisyklinga žymė <b>%s</b>
    
    Failai, kuriuos pasirinkote, nepalaiko šios žymės redagavimo.

en: Invalid tags
lt: Netaisyklingos žymės

en: Invalid tags <b>%s</b>
    
    The files currently selected do not support editing these tags.
lt: Netaisyklingos žymės <b>%s</b>
    
    Failai, kuriuos pasirinkote, nepalaiko šių žymų redagavimo.

en: Invalid value
lt: Netaisyklinga reikšmė

en: Invalid value: <b>%(value)s</b>
    
    %(error)s
lt: Netaisyklinga reikšmė: <b>%(value)s</b>
    
    %(error)s

en: Japanese
lt: Japonų

en: Jazz
lt: Džiazas

en: Jump to next song
lt: Peršokti į kitą dainą

en: Jump to previous song
lt: Peršokti į praėjusią dainą

en: Jump to previous song or restart if near the beginning
lt: Peršokti į praėjusią dainą arba groti esamą dainą iš naujo, jei netoli pradžios

en: Language must be an ISO 639-2 three-letter code
lt: Kalba privalo būti ISO 639-2 trijų raidžių kodas

en: Latin
lt: Lotynų

en: Library
lt: Biblioteka

en: Library Browser
lt: Bibliotekos naršyklė

en: Listen to, browse, or edit your audio collection
lt: Klausykite, naršykite ar redaguokite savo muzikos kolekciją

en: Lyrics
lt: Dainos žodžiai

en: Merge
lt: Sulieti

en: Metal
lt: Metalas

en: Moving %(current)d/%(total)d.
lt: Perkeliama %(current)d/%(total)d.

en: Multiple %s Values
lt: Kelios lauko %s reikšmės

en: Music Player
lt: Muzikos grotuvas

en: MusicBrainz IDs must be in UUID format.
lt: MusicBrainz ID turi būti UUID formato.

en: MusicBrainz TRM ID
lt: „MusicBrainz“ TRM ID

en: MusicBrainz album status
lt: „MusicBrainz“ albumo statusas

en: MusicBrainz album type
lt: „MusicBrainz“ albumo tipas

en: MusicBrainz release ID
lt: „MusicBrainz“ leidimo ID

en: MusicBrainz release status must be 'official', 'promotional', or 'bootleg'.
lt: MusicBrainz leidimo statusas privalo būti 'official', 'promotional' arba 'bootleg'.

en: MusicIP PUID
lt: „MusicIP“ PUID

en: N/A
lt: N/D

en: Never
lt: Niekada

en: New Feed
lt: Naujas kanalas

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: New Name
lt: Naujas vardas

en: New Playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: New Station
lt: Nauja stotis

en: News
lt: Žinios

en: Next
lt: Kita

en: No Category
lt: Be kategorijos

en: No Internet radio stations were found at %s.
lt: Jokių Interneto radijo stočių nerasta %s.

en: No Songs
lt: Nėra dainų

en: No category
lt: Be kategorijos

en: No lyrics found for this song.
lt: Nerasta dainos žodžių šiai dainai.

en: No plugins found.
lt: Nerasta priedų.

en: No songs are selected.
lt: Nepasirinkta jokių dainų.

en: No stations found
lt: Nerasta stočių

en: No time information
lt: Nėra laiko informacijos

en: Not playing
lt: Negrojama

en: Oldies
lt: Senesnė muzika

en: Online Help
lt: Pagalba Internete

en: Open a new browser
lt: Atverti naują naršyklę

en: Option %r not recognized.
lt: Pasirinkimas „%r“ neatpažintas.

en: Option %r requires an argument.
lt: Pasirinkimas „%r“ reikalauja argumento.

en: Output Configuration
lt: Išvesties sąranka

en: Paned Browser
lt: Langų naršyklė

en: Paned Browser Preferences
lt: Langų naršyklės nuostatos

en: Path Patterns
lt: Kelio šablonai

en: Path is not absolute
lt: Kelias neabsoliutus

en: Pause playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Play a file
lt: Groti failą

en: Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Playback
lt: Grojimas

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Plugin Errors
lt: Priedų klaidos

en: Plugins
lt: Priedai

en: Prefer _embedded art
lt: Pageidautina naudoti į_terptinius albumų viršelius

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Previous
lt: Ankstesnė

en: Print filenames of results of query to stdout
lt: Spausdinti užklausų rezultatų failų vardus į standartinę išvestį

en: Print player status
lt: Parašyti apie grotuvo būseną

en: Print the contents of the queue
lt: Parašyti eilės turinį

en: Print the current playlist
lt: Parašyti dabartinį grojaraštį

en: Print the playing song and exit
lt: Parašyti dabar grojamos dainos pavadinimą ir išeiti

en: Produced by %s
lt: Prodiusavo %s

en: Properties
lt: Savybės

en: Punk
lt: Pank

en: Queued
lt: Eilėje

en: Random Al_bum
lt: Atsitiktinis a_lbumas

en: Random _Artist
lt: Atsitiktinis _atlikėjas

en: Random _Genre
lt: Atsitiktinis žanras

en: Ratings
lt: Įverčiai

en: Recently _Added
lt: Neseniai _pridėta

en: Recently _Played
lt: _Neseniai grota

en: Refresh and rescan library
lt: Atnaujinti biblioteką

en: Reggae / Dancehall
lt: Regis / „Šokių salės“ regis

en: Reggaeton
lt: Regetonas

en: Religious
lt: Religinė

en: Reload album _cover | Reload album _covers
lt[0]: Atnaujinti albumo _viršelį
lt[1]: Atnaujinti albumų _viršelius
lt[2]: Atnaujinti albumų _viršelius

en: Remove active browser filters
lt: Naikinti aktyvius naršyklių filtrus

en: Remove from Favorites
lt: Pašalinti iš Mėgstamiausių

en: Rename Files
lt: Pervadinti failus

en: Replace _underscores with spaces
lt: Pakeisti simbolius „_“ tarpo simboliais

en: Replace spaces with _underscores
lt: Pakeisti tarpus „_“ simboliu

en: Replay Gain Volume Adjustment
lt: Garsumo derinimas (Replay Gain)

en: Replay Gain gains must be entered in 'x.yy dB' format.
lt: ReplayGain garso pokyčiai turi būti įvesti „x.yy dB“ formatu.

en: Replay Gain peaks must be entered in 'x.yy' format.
lt: ReplayGain garso maksimumai turi būti įvesti „x.yy“ formatu.

en: Rock
lt: Rokas

en: Save changes to tags without confirmation when editing multiple files
lt: Redaguojant keletą failų išsaugoti žymių pakeitimus be patvirtinimo

en: Saved Searches
lt: Išsaugotos paieškos reikšmės

en: Saved Values
lt: Išsaugotos reikšmės

en: Saving <b>%s</b> failed. The file may be read-only, corrupted, or you do not have permission to edit it.
lt: Nepavyko išsaugoti <b>%s</b>. Failas gali būti apsaugotas nuo rašymo, sugadintas arba neturite teisių jo redaguoti.

en: Saving the songs you changed.
lt: Išsaugomos dainos, kurias pakeitėte.

en: Scale volume for all songs by this value, as long as the result will not clip
lt: Pakoreguoti garsumo lygį visoms dainoms šia reikšme, kol neatsiras iškraipymų

en: Scan Directories
lt: Peržvelgiami aplankai

en: Scanning %s
lt: Peržvelgiama %s

en: Scanning library
lt: Peržvelgiama biblioteka

en: Schlager
lt: Šlageriai

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Help
lt: Paieškos bibliotekoje pagalba

en: Search after _typing
lt: Ieško_ti bevedant užklausą

en: Search your audio library
lt: Ieškoti jūsų garsų bibliotekoje

en: Seek within the playing song
lt: Peršokti grojamoje dainoje

en: Select Directories
lt: Pasirinkti aplankus

en: Select _All
lt: P_asirinkti viską

en: Selected Discography
lt: Pasirinkta diskografija

en: Set the current browser
lt: Nustatyti dabartinę naršyklę

en: Set the volume
lt: Nustatyti garsumą

en: Show _Errors
lt: Rodyti klaidas

en: Show _programmatic tags
lt: Rodyti su_generuotas programines žymes

en: Show album _covers
lt: Rodyti albumų _viršelius

en: Show main window
lt: Rodyti pagrindinį langą

en: Show or hide the queue
lt: Rodyti ar slepti eilę

en: Show search results after the user stops typing
lt: Rodyti paieškos rezultatus vartotojui baigus įvesti užklausą

en: Slavic
lt: Slavų

en: Song List
lt: Dainų sąrašas

en: Songs
lt: Dainos

en: Songs in the listed folders will be added to the library during a library refresh
lt: Dainos, esančios šiuose aplankuose, bus pridėtos į Jūsų biblioteką jos atnaujinimo metu

en: Songs not in an album
lt: Dainos nėra albume

en: Split Arranger out of Ar_tist
lt: Išskaidyti aranžuotoją iš a_tlikėjo

en: Split Disc out of _Album
lt: Išskaidyti diską iš _albumo

en: Split _Originalartist out of Title
lt: Išskaidyti _Originalo atlikėją iš Pavadinimo žymės

en: Split _Performer out of Artist
lt: Išskaidyti muzikantą iš atlikėjo

en: Split _Performer out of Title
lt: Išskaidyti _Muzikantą iš Pavadinimo žymės

en: Split _Version out of Title
lt: Išskaidyti _versiją iš pavadinimo

en: Split into _Multiple Values
lt: Iš_skaidyti į keletą reikšmių

en: Split into multiple _values
lt: Išskaidyti į keletą _reikšmių

en: Start fro_m:
lt: Pradėti _nuo:

en: Start playback
lt: Pradėti grojimą

en: Start without plugins
lt: Paleisti be įskiepių

en: Station lists can only contain locations of stations, not other station lists or playlists. The following locations cannot be loaded:
    %s
lt: Stočių sąrašuose gali būti tik stočių vietos, ne kiti stočių sąrašai ar grojaraščiai. Šios vietos negali būti įkeltos:
    %s

en: Stop playback
lt: Sustabdyti grojimą

en: Stream
lt: Srautas

en: Strip _Windows-incompatible characters
lt: Pašalinti su _Windows nesuderinamus simbolius

en: Strip _diacritical marks
lt: Pašalinti _diakritinius ženklus

en: Strip non-_ASCII characters
lt: Pašalinti ne _ASCII simbolius

en: Tag
lt: Žymė

en: Tag Editing
lt: Žymių redagavimas

en: Tag may not be accurate
lt: Žymė gali būti netiksli

en: Tags
lt: Žymės

en: Tags From Path
lt: Žymės pagal kelią

en: Tags are added to existing ones
lt: Žymės pridedamos prie esamų

en: Tags have been changed but not saved. Save these files, or revert and discard changes?
lt: Žymės buvo pakeistos, bet neišsaugotos. Išsaugoti šiuos failus, atkurti buvusias reikšmes ar atsisakyti pakeitimų?

en: Tags replace existing ones
lt: Žymės pakeičia jau esamas

en: Talk / News
lt: Pokalbiai / Žinios

en: The 40 songs you've played most (more than 40 may be chosen if there are ties)
lt: 40 dažniausiai grotų dainų (gali būti parinkta daugiau nei 40, jei kai kurios bus grotos tiek pat kartų)

en: The audio device %r was not found. Check your Xine settings in ~/.quodlibet/config.
lt: Garso įrenginys %r nerastas. Patikrinkite Xine nuostatas ~/.quodlibet/config faile.

en: The current audio backend does not support URLs, Audio Feeds browser disabled.
lt: Dabartinė garso posistemė nepalaiko URL adresų. Audio kanalų naršyklė išjungta.

en: The date must be entered in 'YYYY', 'YYYY-MM-DD' or 'YYYY-MM-DD HH:MM:SS' format.
lt: Data turi būti įvesta tokiais formatais: „YYYY“, „YYYY-MM-DD“ arba „YYYY-MM-DD HH:MM:SS“.

en: The duplicate songs will be removed from the playlist '%s'.
lt: Pasikartojančios dainos bus pašalintos iš grojaraščio '%s'.

en: The files selected cannot be copied to other song lists or the queue.
lt: Failai, kuriuos pasirinkote, negali būti nukopijuoti į kitą dainų sąrašą ar eilę.

en: The pattern
    	<b>%s</b>
    contains / but does not start from root. To avoid misnamed folders, root your pattern by starting it with / or ~/.
lt: Šablone
    	<b>%s</b>
    yra „/“, bet jis neprasideda šaknimi. Siekdami išvengti netaisyklingų aplankų, nurodykite kelyje šaknį jį pradėdami „/“ arba „~/“.

en: The pattern
    	<b>%s</b>
    is invalid. Possibly it contains the same tag twice or it has unbalanced brackets (&lt; / &gt;).
lt: Šablonas
    	<b>%s</b>
    yra netaisyklingas. Greičiausiai jame yra kelios tos pačios žymės ar netvarkingi skliausteliai (&lt; / &gt;).

en: The pattern you entered was invalid. Make sure you enter &lt; and &gt; as \&lt; and \&gt; and that your tags are balanced.
    
    %s
lt: Šablonas, kurį įvedėte, netaisyklingas. Įsitikinkite, kad įvedėte &lt; ir &gt; kaip \&lt; ir \&gt; ir kad Jūsų žymės suderintos.
    
    %s

en: Time
lt: Laikas

en: Title includes _version
lt: Pavadinime yra dainos versija

en: Toggle main window visibility
lt: Perjungti pagrindinio lango matomumą

en: Toggle play/pause mode
lt: Perjungti grojimo/pauzės režimą

en: Total length:
lt: Visa trukmė:

en: Total size:
lt: Visas dydis:

en: Track
lt: Takelis

en: Track %s
lt: Takelis %s

en: Track List
lt: Takelių sąrašas

en: Track Numbers
lt: Takelių numeriai

en: Track unavailable
lt: Takelis neprieinamas

en: Try %s --help.
lt: Pamėginkite „%s“ --help.

en: Turkish
lt: Turkų

en: Turn down volume
lt: Pritildyti

en: Turn repeat off, on, or toggle it
lt: Išjungti/įjungti kartojimo veikseną

en: Turn up volume
lt: Pagarsinti

en: Unable to add feed
lt: Negalima pridėti kanalo

en: Unable to add location
lt: Negalima pridėti vietos

en: Unable to add songs
lt: Negalima pridėti dainų

en: Unable to add tag
lt: Negalima pridėti žymės

en: Unable to copy songs
lt: Negalima kopijuoti dainų

en: Unable to create audio output
lt: Negalima sukurti garso išvesties

en: Unable to create folder
lt: Negalima sukurti aplanko

en: Unable to delete folder
lt: Negalima ištrinti aplanko

en: Unable to edit song
lt: Negalima redaguoti dainos

en: Unable to import playlist
lt: Negalima importuoti grojaraščio

en: Unable to move to trash
lt: Nepavyko perkelti į šiukšlinę

en: Unable to rename file
lt: Negalima pervadinti failo

en: Unable to rename playlist
lt: Negalima pervadinti grojaraščio

en: Unable to save song
lt: Negalima išsaugoti dainos

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown %s
lt: Nežinoma (-s) %s

en: Unqueue a file or query
lt: Pašalinti iš eilės failą ar užklausą

en: Use only _lowercase characters
lt: Naudoti tik _mažąsias raides

en: Uses common English rules for title casing, as in "Dark Night of the Soul"
lt: Naudoti bendrines anglų kalbos taisykles pavadinimams, pvz. "Dark Night of the Soul"

en: Value
lt: Reikšmė

en: Visible Columns
lt: Matomi stulpeliai

en: When the playing song changes, scroll to it in the song list
lt: Kai pasikeičia grojama daina, perškoti ties ja dainų sąraše

en: Write
lt: Įrašyti

en: [Invalid Encoding]
lt: [Netaisyklinga koduotė]

en: [option]
lt: [pasirinktis]

en: [options]
lt: [pasirinktys]

en: _Add to Library
lt: _Pridėti į biblioteką

en: _Album Headers
lt: _Albumo antraštės

en: _Album List
lt: _Albumų sąrašas

en: _Album Mode
lt: _Albumo režimas

en: _Artist
lt: _Atlikėjas

en: _Audio Feeds
lt: _Audio kanalai

en: _Browse Library
lt: _Naršyti bibliotekoje

en: _Buffer duration:
lt: _Buferizavimo trukmė:

en: _Continue
lt: _Tęsti

en: _Control
lt: _Valdymas

en: _Custom
lt: _Individualus

en: _Date
lt: _Data

en: _Date Headers
lt: Dat_os antraštės

en: _Disc
lt: _Diskas

en: _Email:
lt: _El. paštas:

en: _Enable Replay Gain volume adjustment
lt: Įjungti Replay Gain garso d_erinimą

en: _Fall-back gain (dB):
lt: _Numatytasis derinimas (dB):

en: _File Headers
lt: _Failo antraštės

en: _File System
lt: _Failų sistema

en: _Filename
lt: Failo _vardas

en: _Filter on %s
lt: _Filtras laukui „%s“

en: _Filters
lt: _Filtrai

en: _Genre
lt: _Žanras

en: _Global filter:
lt: _Bendras filtras:

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Import
lt: _Importuoti

en: _In Order
lt: Iš _eilės

en: _Internet Radio
lt: _Interneto radijas

en: _Jump to Playing Song
lt: _Peršokti ties grojama daina

en: _Jump to playing song automatically
lt: _Automatiškai peršokti prie grojamos dainos

en: _Length
lt: T_rukmė

en: _Limit Results
lt: Ap_riboti rezultatus

en: _Limit:
lt: _Riba:

en: _Move to Trash
lt: _Perkelti į šiukšlinę

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _Others:
lt: _Kita:

en: _Output pipeline:
lt: _Išvestis:

en: _Paned Browser
lt: _Langų naršyklė

en: _People Headers
lt: A_tlikėjų antraštės

en: _Playlists
lt: _Grojaraščiai

en: _Plugins
lt: _Priedai

en: _Pre-amp gain (dB):
lt: _Pirminis derinimas (dB):

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Preview
lt: Perž_iūra

en: _Production Headers
lt: _Produkcijos antraštės

en: _Queue
lt: _Eilė

en: _Random
lt: _Atsitiktine tvarka

en: _Rating
lt: Į_vertis

en: _Remove from Playlist
lt: _Pašalinti iš grojaraščio

en: _Rename
lt: Per_vadinti

en: _Repeat
lt: _Kartoti

en: _Shuffle
lt: _Išmaišytai

en: _Tag:
lt: Žy_mė:

en: _Title
lt: Pa_vadinimas

en: _Title-case tags
lt: Žymes pradėti iš _didžiosios raidės

en: _Top 40
lt: 40 _geriausių

en: _Total tracks:
lt: Iš _viso takelių:

en: _Track
lt: _Takelio nr.

en: _Track Headers
lt: _Takelio antraštės

en: _Track Mode
lt: _Takelio režimas

en: _Unknown
lt: Nežinoma

en: _Update Stations
lt: _Atnaujinti stotis

en: _Value:
lt: _Reikšmė:

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Weight
lt: _Svoris

en: a music library and player
lt: muzikos biblioteka ir grotuvas

en: added
lt: pridėta

en: album
lt: albumas

en: album artist
lt: albumo atlikėjas

en: album gain
lt: albumo garso lygis

en: album peak
lt: albumo maks. garsumo lygis

en: albums
lt: albumai

en: an audio tag editor
lt: audio žymių redaktorius

en: arranger
lt: aranžuotojas

en: arrangers
lt: aranžuotojai

en: artist
lt: atlikėjas

en: artists
lt: atlikėjai

en: author
lt: autorius

en: authors
lt: autoriai

en: bitrate
lt: bitų dažnis

en: bookmark
lt: žymė

en: by %s
lt: atliko %s

en: composer
lt: kompozitorius

en: composers
lt: kompozitoriai

en: conductor
lt: dirigentas

en: conductors
lt: dirigentai

en: contact
lt: kontaktai

en: copyright
lt: autorių teisės

en: date
lt: data

en: description
lt: aprašymas

en: different across %d song | different across %d songs
lt[0]: skirtinga tarp %d dainos
lt[1]: skirtinga tarp %d dainų
lt[2]: skirtinga tarp %d dainų

en: directory
lt: aplankas

en: disc
lt: diskas

en: disc subtitle
lt: disko dalis

en: discs
lt: diskai

en: file format
lt: failo formatas

en: file size
lt: failo dydis

en: filename
lt: failo vardas

en: full name
lt: pilnas vardas

en: genre
lt: žanras

en: grouping
lt: grupavimas

en: label ID
lt: leidinio ID

en: language
lt: kalba

en: last played
lt: paskutinį kartą grota

en: last started
lt: paskutinį kartą grota

en: length
lt: trukmė

en: license
lt: licencija

en: location
lt: vieta

en: lyricist
lt: dainos ž. autorius

en: lyricists
lt: dainos ž. autoriai

en: missing from %d song | missing from %d songs
lt[0]: trūksta iš %d dainos
lt[1]: trūksta iš %d dainų
lt[2]: trūksta iš %d dainų

en: modified
lt: paskutinį kartą pakeista

en: mount point
lt: prijungimo taškas

en: organization
lt: organizacija

en: original album
lt: originalus albumas

en: original artist
lt: originalus atlikėjas

en: original release date
lt: originalo išleidimo data

en: original release year
lt: originalo išleidimo metai

en: people
lt: atlikėjai

en: performer
lt: muzikantas

en: performers
lt: muzikantai

en: plays
lt: grota

en: query
lt: užklausa

en: rating
lt: įvertis

en: recording date
lt: įrašymo data

en: reference loudness
lt: garsumo etalonas

en: release country
lt: išleidimo šalis

en: skips
lt: praleista

en: tag=value
lt: žymė=reikšmė

en: title
lt: pavadinimas

en: track
lt: takelio nr.

en: track gain
lt: takelio garso lygis

en: track peak
lt: takelio maks. garsumo lygis

en: tracks
lt: takeliai

en: version
lt: versija

en: website
lt: tinklalapis

en: year
lt: metai
