spacefm - en to ltg translation catalogue (1469 entries)

en: 	<b>! overwrite file with link !</b>
ltg: 	<b>! samainäț failu iz nūrōdi !</b>

en: 	<b>( link )</b>
ltg: 	<b>( nūrōdȧ )</b>

en: 
    
    WARNING: %s is mounted.  By default, FSArchiver will only backup volumes mounted read-only.  To backup a read-write volume, you need to add --allow-rw-mounted to the command.  See 'man fsarchiver' for details.
ltg: 
    
    BREIDYNŌJUMS: %s ir pīmonteits  Pec nūklusiejuma FSArchiver taisa rezervis kopeji viņ laseišonys režimā pīmonteitōm īkōrtom.  Lai sataiseitu rezervis kopeji i raksteišonys režimā, komandai jōdaroksta atslāga --allow-rw-mounted.

en: 
    
    WARNING: %s is mounted.  You may want or need to unmount it before changing the label.
ltg: 
    
    BREIDYNŌJUMS: %s pīmonteits.  Pyrms pōrsauksōnys tys bȳtu jōnūmontej.

en: 
    %s %s
    Error: %s
ltg: 
    %s %s
    Kļūda: %s

en: 
    Auto Open Tab for %s in %s
ltg: 
    Automatiski attaisäț TABu deļ %s īkš %s

en: 
    Auto-Unmount: %s
ltg: 
    Auto-nūmonteišona: %s

en: 
    Auto-Unmount: error: no unmount command available
ltg: 
    Auto-nūmonteišona: kļūda: nav nūmonteišonys komandys

en: 
    Autoexec: %s
ltg: 
    Auto-palaizšona: %s

en: 
    Automount: %s
ltg: 
    Auto-monteišona: %s

en: 
    Automount: error: no mount command available
ltg: 
    Auto-monteišona: kļūda: nav monteišonys komandys

en: 
    Complete!
ltg: 
    Izdareits!

en: 
    For full documentation and examples see the SpaceFM User's Manual:
ltg: 
    Pylnīs aproksts ai pīmārim irā SpaceFM rūkys-grōmotā:

en: 
    Selected Menu Item '%s' As Handler
ltg: 
    Atlaseitōs īdalis '%s' kei apstrōdȧ

en: 
    The following arguments may be used as shown above:
ltg: 
    Var lītōț zemļōk radzamūs argumentus:

en:     @FILE    A text file from which to read a value.  In some cases this file
                 is monitored, so writing a new value to the file will update the
                 element.  In other cases, the file specifies an initial value.
ltg:     @FILE    Teksta fails nu kura jimț vierteibu.

en:     ICON     An icon name, eg:  gtk-open
ltg:     ICON     Nūsaukums, pīmāram:  gtk-open

en:     SAVEFILE A viewer's or editor's contents are saved to this file.
ltg:     SAVEFILE Saglobōț redaktora saturu failā.

en:     spacefm -g --label "A message" --button ok
ltg:     spacefm -g --label "Ziņōjums" --button ok

en:    !Link → %s (missing)
ltg:    !Saitȧ → %s (kļūda)

en:    !Link → %s/ (missing)
ltg:    !Saitȧ → %s/ (kļūda)

en:    !Link → ( error reading target )
ltg:    !Saitȧ → ( kļūda nūlaseišonā )

en:    Link → %s
ltg:    Saitȧ → %s

en:    Link → %s (%s)
ltg:    Saitȧ → %s (%s)

en:    Link → %s/
ltg:    Saitȧ → %s/

en:  %s free / %s
ltg:  %s breivs / %s

en:  ( AN ENTIRE DEVICE )
ltg:  ( VYSAI ĪKŌRTAI )

en:  A_uto Rename
ltg: _Auto-pōrsaukšona

en:  As Root
ltg:  Nu root

en:  Auto Re_name All
ltg: Auto-pōrsaukšona deļ vysim

en:  _Rename
ltg: Pō_rsaukț

en: !Link-> %s (missing)
ltg: !Nūrōdȧ-> %s (naeksistej)

en: # SpaceFM Session File
    
    # THIS FILE IS NOT DESIGNED TO BE EDITED - it will be read and OVERWRITTEN
    
    # If you delete all session* files, SpaceFM will be reset to factory defaults.
ltg: # SpaceFM sesejis Fails
    
    # ITYS FAILS NAV DŪMŌTS REDIGEIŠONAI - tū var nūlsäț i PŌRRAKSTÄȚ
    
    # KA jiuș izdzāssit vysus seseju failus, SpaceFM will be reset to factory defaults.

en: %d error %s
ltg: %d kļūda %s

en: %d errors %s
ltg: %d kļūdys %s

en: %d file, %s | %d files, %s
ltg[0]: %d fails, %s
ltg[1]: %d faily, %s
ltg[2]: %d faily, %s

en: %d files | %d files
ltg[0]: %d fails
ltg[1]: %d faily
ltg[2]: %d faily

en: %d folder | %d folders
ltg[0]: %d mapȧ
ltg[1]: %d mapis
ltg[2]: %d mapis

en: %s	( %lu bytes )
ltg: %s	( %lu baiti )

en: %s  ( %lu bytes )
ltg: %s  ( %lu baiti )

en: %s  (%s)  %s remaining
ltg: %s  (%s)  %s atlyka

en: %s ( %lu bytes )
ltg: %s ( %lu baiti )

en: %s Backup %s
ltg: %s rezervis kopeja %s

en: %s Removable Volume
ltg: %s izjemamīs disks

en: %s Restore %s
ltg: %s Atjaunōț %s

en: %s Volume
ltg: %s sadaļa

en: %s is currently mounted.  You must unmount it before you can check it.
ltg: %s ir pīmonteita.  Pyrms failu sistemys pōrbaudeišonys ir jōnūmontej.

en: %s is currently mounted.  You must unmount it before you can create a backup using Partimage.
ltg: %s ir pīmonteits.  Pyrms rezervis kopeišonys ai Partimage tys ir jōnūmontej.

en: %s is currently mounted.  You must unmount it before you can format it.
ltg: %s ir nūmonteits.  Pyrms formateišonys tys jōpīmoontej.

en: %s is currently mounted.  You must unmount it before you can restore it.
ltg: %s ir pīmonteits.  Pyrms atjaunōšonys tys ir jōnūmontej.

en: %s%d item   %s | %s%d items   %s
ltg[0]: %s%d objekts   %s
ltg[1]: %s%d objekti   %s
ltg[2]: %s%d objekti   %s

en: %s%d visible (%s)   %s | %s%d visible (%s)   %s
ltg[0]: %s%d radzamīs (%s)   %s
ltg[1]: %s%d radzamī (%s)   %s
ltg[2]: %s%d radzamī (%s)   %s

en: %sCurrently Selected Device: %s
    Volume Label: %s
    Device ID: %s
ltg: %sAtlaseitō īkōrta: %s
    Īkōrtys nūsaukums: %s
    Īkōrtys ID: %s

en: %sReading %s ...
ltg: %sNūlosa %s ...

en: & _Open
ltg: i attaisäț

en: '%s' is not an internal command
ltg: '%s' nav īškdejō komanda

en: ( broken link )
ltg: ( napareiza nūrōdȧ )

en: ( file contents are not valid UTF-8 )
ltg: ( faila saturs nav UTF-8 kodiejumā )

en: ( leave blank for current user )
ltg: ( tukšums deļ tānejō lītōtōja )

en: ( multiple files )
ltg: ( nazcik failu )

en: ( multiple types )
ltg: ( nazcik tipu )

en: ( no name )
ltg: ( bez nūsaukuma )

en: ( no subfolder )
ltg: ( nav apakšmapis )

en: ( no udev device )
ltg: ( nav udev īkōrta )

en: ( none )
ltg: ( nav )

en: ( read link error )
ltg: ( kļūda nūlosūt nūrōdi )

en: (disabled)
ltg: (atslāgts)

en: (no files)
ltg: (nav failu)

en: (none)
ltg: (nav)

en: (optional)
ltg: (īsaceits)

en: (requires reload)
ltg: (jōpōrstartej)

en: --dialog must be first option
ltg: opcejai --dialog jōbȳn pyrmijai

en: --socket-cmd must be first option
ltg: opcejai --socket jōbȳn pyrmijai

en: 1 file
ltg: 1 fails

en: :floppy
ltg: :disketȧ

en: :optical
ltg: :optiskīs

en: <b>( same size )</b>
ltg: <b>( tyspaț izmārs )</b>

en: <b>( same time )</b>
ltg: <b>( tyspaț laiks )</b>

en: <b>Co_mpress:</b>
ltg: <b>Saspīsț:</b>

en: <b>Count:</b>
ltg: <b>Satur:</b>

en: <b>E_xtension:</b>
ltg: <b>Paplašynōjums:</b>

en: <b>Ex_tract:</b>
ltg: <b>Izviļkț:</b>

en: <b>File Content</b>
ltg: <b>Faila saturs</b>

en: <b>File List</b>
ltg: <b>Failu saroksts</b>

en: <b>File Size</b>
ltg: <b>Faila izmārs</b>

en: <b>File Types to Search</b>
ltg: <b>Vaicojamūs failu tipi</b>

en: <b>File _Name:</b>
ltg: <b>Faila _nūsaukums:</b>

en: <b>Filename already exists.</b>  Please rename or select an action.
ltg: <b>Taids fails jau ir.</b>  Jōīroksta cyts faila nūsaukums ci cyta darbeiba

en: <b>Filename:</b>
ltg: <b>Nūsaukums:</b>

en: <b>Folder Name:</b>
ltg: <b>Mapis nūsaukums:</b>

en: <b>Folder _Name:</b>
ltg: <b>Mapis _nūsaukums:</b>

en: <b>Folder already exists.</b>  Please rename or select an action.
ltg: <b>Taida mapȧ jau ir.</b>  Jōīroksta cyts mapis nūsaukums ci cyta darbeiba.

en: <b>Group:</b>
ltg: <b>Grupa:</b>

en: <b>Icons</b>
ltg: <b>Ikonys</b>

en: <b>Last Modified</b>
ltg: <b>Izmaineits</b>

en: <b>Li_st:</b>
ltg: <b>_Saroksts:</b>

en: <b>Link _Name:</b>
ltg: <b>Nūrōdis nūsaukums:</b>

en: <b>Link _Target:</b>
ltg: <b>Nūrōdȧ:</b>

en: <b>Margins</b>
ltg: <b>Atkōpis</b>

en: <b>Open Co_mmand:</b>
ltg: <b>Attaisäț ai:</b>

en: <b>Opens _With:</b>
ltg: <b>Attaisäț ai:</b>

en: <b>Other:</b>
ltg: <b>Cyti:</b>

en: <b>Owner:</b>
ltg: <b>Īpašnīks:</b>

en: <b>P_ath:</b>
ltg: <b>Ceļš:</b>

en: <b>P_ath:</b>   <i>* create parent</i>
ltg: <b>Ceļš:</b>   <i>* sataisäț augšejū mapi</i>

en: <b>P_ath:</b>   <i>* overwrite existing file</i>
ltg: <b>Ceļš:</b>   <i>* pōrrakstäț asūšū failu</i>

en: <b>P_ath:</b>   <i>exists as file</i>
ltg: <b>Ceļš:</b>   <i>ir taids fails</i>

en: <b>P_ath:</b>   <i>exists as folder</i>
ltg: <b>Ceļš:</b>   <i>ir taida mapȧ</i>

en: <b>P_ath:</b>   <i>original</i>
ltg: <b>Ceļš:</b>   <i>исходный</i>

en: <b>P_ath:</b>   <i>parent exists as file</i>
ltg: <b>Ceļš:</b>   <i>augšejō mapȧ ir kei fails</i>

en: <b>Places to Search</b>
ltg: <b>Vaicōšonys vītys</b>

en: <b>Propertie_s:</b>
ltg: <b>Īpašeiby_s:</b>

en: <b>Search Result:</b>
ltg: <b>Vaicōšonys rezultati:</b>

en: <b>Size On Disk:</b>
ltg: <b>Aizjimtō vīta iz diska:</b>

en: <b>Total Size:</b>
ltg: <b>Kūpejs izmārs:</b>

en: <b>Type:</b>
ltg: <b>Tips:</b>

en: <b>Unmoun_t:</b>
ltg: <b>Nūmontäț:</b>

en: <b>_Accessed:</b>
ltg: <b>Nūlaseits:</b>

en: <b>_Filename:</b>
ltg: <b>_Faila nūsaukums:</b>

en: <b>_Filename:</b>   <i>* overwrite existing file</i>
ltg: <b>_Faila nūsaukums:</b>   <i>* pōrrakstäț asūšū failu</i>

en: <b>_Filename:</b>   <i>exists as file</i>
ltg: <b>_Faila nūsaukums:</b>   <i>ir taids fails</i>

en: <b>_Filename:</b>   <i>exists as folder</i>
ltg: <b>_Faila nūsaukums:</b>   <i>ir taida mapȧ</i>

en: <b>_Filename:</b>   <i>original</i>
ltg: <b>_Faila nūsaukums:</b>   <i>sōkuma</i>

en: <b>_Group:</b>
ltg: <b>_Grupa:</b>

en: <b>_Location:</b>
ltg: <b>Vīta:</b>

en: <b>_Modified:</b>
ltg: <b>Izmaineits:</b>

en: <b>_Mount:</b>
ltg: <b>Pī_montäț:</b>

en: <b>_Name:</b>
ltg: <b>_Nūsaukums:</b>

en: <b>_Name:</b>   <i>* overwrite existing file</i>
ltg: <b>_Nūsaukums:</b>   <i>* pōrrakstäț asūšū failu</i>

en: <b>_Name:</b>   <i>exists as file</i>
ltg: <b>_Nūsaukums:</b>   <i>ir taids fails</i>

en: <b>_Name:</b>   <i>exists as folder</i>
ltg: <b>_Nūsaukums:</b>   <i>ir taida mapȧ</i>

en: <b>_Name:</b>   <i>original</i>
ltg: <b>_Nūsaukums:</b>   <i>sōkuma</i>

en: <b>_Owner:</b>
ltg: <b>Īpašnīks:</b>

en: <b>_Parent:</b>
ltg: <b>Augšejō ma_pȧ:</b>

en: <b>_Parent:</b>   <i>* create parent</i>
ltg: <b>Augšejō ma_pȧ:</b>   <i>* sataisäț augšejū mapi<</i>

en: <b>_Parent:</b>   <i>original</i>
ltg: <b>Augšejō ma_pȧ:</b>   <i>sōkuma</i>

en: <b>_Parent:</b>   <i>parent exists as file</i>
ltg: <b>Augšejō ma_pȧ:</b>   <i>augšejō mapȧ ir kei fails</i>

en: <b>_Target:</b>
ltg: <b>Nūrōdȧ:</b>

en: <b>_Template:</b>
ltg: <b>Šablons:</b>

en: A_bove Others
ltg: Pyrma

en: A_dd
ltg: _Dalikț

en: A_ll Apps
ltg: Vysys programys

en: A_pply
ltg: Pīlītōț

en: A_s Root
ltg: Nu root

en: A_verage Remain
ltg: Atlicș videji

en: Aborting tasks...
ltg: Uzdavumu aptureišona...

en: Accessing
ltg: Tīseibu pīškieršona

en: Activates a menu item by emitting its shortcut key
ltg: Rōdäț menu, kurei dora tū pošu kū tausteņu kombinaceji

en: Add STOCK button, or LABEL button with ICON anywhere
ltg: Dalikț pūgu

en: Add STOCK dialog button, or LABEL button with ICON
ltg: Dalikț dialoga pūgu

en: Add a checkbox option
ltg: Dalikț karūdzeni

en: Add a combo list.  COMMAND run when Enter pressed.
ltg: Dalikț redigejamū izkreitūšū sarokstu. COMMAND pazalaiž nu Enter.

en: Add a drop-down list.  COMMAND run when clicked.
ltg: Dalikț izkreitūšū sarokstu.  COMMAND pazalaiž kod klikškis.

en: Add a file or pipe viewer
ltg: Dalikț izvadis ryndu

en: Add a horizontal line separator
ltg: Dalikț horizontalū lineji

en: Add a large text entry
ltg: Dalikț lelū teksta lauku

en: Add a list box with multiple selections
ltg: Dalikț sarokstu.

en: Add a list box.  COMMAND run when double-clicked.
ltg: Dalikț sarokstu. COMMAND kod dubultklikškis.

en: Add a password entry
ltg: Dalikț paroļa lauku

en: Add a progress bar
ltg: Dalikț progresa indikatoru

en: Add a radio option
ltg: Dalikț radio pūdzeni

en: Add a text entry
ltg: Dalikț teksta lauku

en: Add a text label
ltg: Dalikț nūsaukumu

en: Add a vertical line separator
ltg: Dalikț vertikalū lineji

en: Add an icon
ltg: Dalikț ikonu

en: Add an image
ltg: Dalikț attālu

en: Add asynchronous handler COMMAND to EVENT
ltg: Dalikț asinhronū COMMAND deļ EVENT

en: Add following widgets to a horizontal box
ltg: Dalikț reikus horizontalyjā konteinerī

en: Add following widgets to a vertical box
ltg: Dalikț reikus vertikalyjā konteinerī

en: Add multi-line text editor
ltg: Dalikț redaktoru

en: Add options after METHOD to specify a specific window, panel, and/or tab.
ltg: Dalīcit opcejis pec METHOD, lai nūrōdeitu lūgu, paneli ci TABU.

en: Add synchronous handler COMMAND to EVENT, replacing default handler
ltg: Dalikț asūšōs komandys vītā asinhronū COMMAND deļ EVENT

en: All De_faults
ltg: Vyss nūkluseitīs

en: All Files and Folders
ltg: Vysi faily i mapis

en: All Icons
ltg: Vysys ikonys

en: All _Workspaces
ltg: Iz vysim dorbgoldym

en: Always show the tab bar
ltg: Rōdäț TABu paneli

en: An application is preventing the volume "%s" from being unmounted
ltg: Programa naļaun nūmontäț sadali '%s'

en: An error occurred copying command data files
    
    %s
ltg: Kļūda kopejūt kamandys datu failus
    
    %s

en: An error occurred copying command files
    
    %s
ltg: Kļūda kopejūt kamandys failus
    
    %s

en: An error occurred creating a README file for this command.
ltg: Kļūda faila README taiseišonā

en: An error occurred renaming this desktop item.
ltg: Kļūda pōrsaucūt itū dorbgolda elementu.

en: Any
ltg: Vysūs laikūs

en: Appl_y
ltg: Apst_yprynōț

en: Application
ltg: Programa

en: Apply Changes ?
ltg: Apstyprynōț

en: Apply changes to the current handler?
ltg: Pōrmainäț itū apstrōdi

en: Archive
ltg: Arhivs

en: Archive Hand_lers
ltg: Arhivu apstrōdȧ

en: Archive Handlers
ltg: Arhivu apstrōdȧ

en: Archive Handlers - Create Archive
ltg: Arhivu apstrōdȧ - sataisäț arhivu

en: Archive _Handlers
ltg: Arhivu apstrōdȧ

en: Are you sure?
ltg: Jōizdzieš?

en: Arrange _Icons
ltg: Sortäț ikonys

en: Ask
ltg: Pōrprasäț

en: Audio CDs cannot be mounted, use music players to play the audio tracks
ltg: Audio CD navar pīmontäț, tū var klausätīs ai specialū programu

en: Audio Disc
ltg: Audio disks

en: Audio Files (mp3, ogg,...)
ltg: Audio faily (mp3, ogg, ...)

en: Auto Rename
ltg: Auto-pōrsaukšona

en: Auto Run On Audio CD
ltg: Autopalaizšona deļ Audio CD

en: Auto Run On Insert
ltg: Autopalaizšona īlīkūt

en: Auto Run On Mount
ltg: Autopalaizšona kod montej

en: Auto Run On Remove
ltg: Autopalaizšona izjemūt

en: Auto Run On Unmount
ltg: Autopalaizšona pec nūmonteišonys

en: Auto Run On Video DVD
ltg: Autopalaizšona deļ Video DVD

en: Auto See_k
ltg: Auto-vaicōšona

en: Auto _Run
ltg: Autopalaizšona

en: Auto-Mount Volumes
ltg: Autopalaizšona deļ sadaļu monteišonys

en: Auto-_Hide Manager
ltg: Auto nūglobōšona

en: Automatic
ltg: Automatiski

en: Automatically close window after DELAY seconds
ltg: Automatiski aiztaisäț lūgu pec DELAY sekunḑom

en: Average
ltg: Videjīs

en: Back
ltg: Atpakaļ

en: Back History
ltg: Atpakaļ pec viesturis

en: Background:
ltg: Fons:

en: Backup
ltg: Rezervis kopeja

en: Based on its name, the selected file appears to be an MBR backup file.  No other information is available for this type of backup.
ltg: Sprīžūt pec nūsaukuma atlaseitīs fails ir MBR rezervis kopeja.  Cytys informacejis par itū rezervis kopejis tipu nav.

en: Bl_acklist:
ltg: M_alnīs saroksts

en: Blank CD-R Disc
ltg: Tukšs CD-R disks

en: Blank CD-RW Disc
ltg: Tukšs CD-RW disks

en: Blank DVD+R Disc
ltg: Tukšs DVD+R disks

en: Blank DVD+RW Disc
ltg: Tukšs DVD+RW disks

en: Blank DVD-R Disc
ltg: Tukšs DVD-R disks

en: Blank DVD-RAM Disc
ltg: Tukšs DVD-RAM disks

en: Blank DVD-RW Disc
ltg: Tukšs DVD-RW disks

en: Blank discs cannot be mounted, use a CD recording application to record audio or data on the disc
ltg: Tukšū disku navar pīmontäț, jōīroksta keidi dati ai CD raksteišonys programu

en: Bookmark
ltg: Grōmotzeimȧ

en: Bookmark _Icon
ltg: Izj_imț

en: Bookmark target '%s' is missing or invalid.
ltg: Napareiza vīta '%s' grōmotzeimjai

en: Bookmarks Font (Panel %d)
ltg: Grōmotzeimju fonts (Panelș %d)

en: Bookmarks:
ltg: Grōmotzeimis:

en: Bottom:
ltg: Zamaškā:

en: Broken Link
ltg: Napareiza nūrōdȧ

en: Browse
ltg: Värtīs

en: Browse the file system
ltg: Värtīs failu sistemu

en: Browse...
ltg: Värtīs...

en: Built-In Command
ltg: Īkšdejō komanda

en: By _Date
ltg: Pec datuma

en: By _Name
ltg: Pec nūsaukuma

en: By _Size
ltg: Pec izmāra

en: By _Type
ltg: Pec tipa

en: Bytes
ltg: Baiti

en: CD-R Disc
ltg: CD-R disks

en: CD-ROM Disc
ltg: CD-ROM disks

en: CD-RW Disc
ltg: CD-RW disks

en: CHECK AS ROOT
ltg: PŌRBAUDÄȚ NU ROOT

en: COMMAND  command to show a custom task dialog
ltg: COMMAND  kas parōda lītōtōja uzdavumu dialoglūgu

en: CRemain
ltg: Palyka

en: C_hoose
ltg: Izavieläț

en: C_olumns
ltg: Kolonnys

en: C_opy
ltg: K_opäț

en: C_reate
ltg: Sataisäț

en: C_urrent Speed
ltg: Ōtrums

en: Calculating...
ltg: Riekinōšona...

en: Cancel
ltg: Atcȧļț

en: Cannot create temporary directory
ltg: Navar sataisäț pagaidu mapi

en: Cannot set missing element '%s'
ltg: Navar daškierț elementu '%s'

en: Case Sensitive
ltg: Īvārōț burtu lelumu

en: Center
ltg: Centreits

en: Change Desktop Item Name
ltg: Pōrsaukț dorbgolda elementu

en: Change Detection Blacklist
ltg: Izjāmumi izmaiņōs

en: Change File Date
ltg: Izmainäț faila datumu

en: Change Item Name
ltg: Izmainäț nūsaukumu

en: Change Label As Root
ltg: Nūmainäț nūsaukumu nu root

en: Change Volume Label
ltg: Pōrsaukț sadali

en: Change:
ltg: Izmainäț:

en: Changing...
ltg: Izamaina...

en: Check As Root
ltg: Pōrbaudäț nu root

en: Check As Root %s
ltg: Pōrbaudäț %s nu root

en: Checkbox
ltg: Kekseits

en: Choose Application
ltg: Programys

en: Choose Backup For Info
ltg: Izavielejit rezervis kopeji deļ informacejis

en: Choose Backup For Restore
ltg: Izevielejit rezervie kopeji, nu kurōs jōatjaunoj

en: Choose Custom Executable
ltg: Izavieläț izpyldamū failu

en: Choose Desktop Font
ltg: Dorbgolda fonts

en: Choose Executable
ltg: Izavieläț palaižamū failu

en: Choose Folder
ltg: Izavieläț mapi

en: Choose HTML Browser
ltg: Atlosit HTML pōrlūku

en: Choose Icon
ltg: Izavieläț ikonu

en: Choose Location
ltg: Izavielejit vītu

en: Choose Plugin File
ltg: Spraudņa fails

en: Choose User's Manual Location
ltg: Nūrōdit rūkysgrōmotys atsarasšonys vītu

en: Choose...
ltg: Izavieläț...

en: Cl_ose
ltg: Aiztaiseišona

en: Click runs executables
ltg: Izpyldamūs failus palaizț ai klikški

en: Clipboard Has Files
ltg: Clipboardā ir faily

en: Clipboard Has Text
ltg: Clipboardā ir teksts

en: Close the current box of widgets
ltg: Aiztaisäț konteineri

en: Close the dialog
ltg: Aiztaisäț dialogu

en: Co_mpress Commands:
ltg: Saspīšonys komandys:

en: Comm_and
ltg: Kom_anda

en: Command
ltg: Komanda

en: Command Dir
ltg: Komandys mapȧ

en: Command Line Too Long
ltg: Komandrynda ir par garu

en: Command _Line
ltg: Komandryndda

en: Command not found
ltg: Komanda nav atrosta

en: Command:
ltg: Komanda:

en: Con_text
ltg: Kon_teksts

en: Conf_igure
ltg: Konf_iguräț

en: Confirm Delete
ltg: Apstyprȳnōț

en: Confirm Delete As Root
ltg: Apstyprynojit dziešonu nu root

en: Confirm Remove
ltg: Apstyprynōț izjimšonu

en: Confirm delete/remove
ltg: Apstyprynōț dziesšonu i izjimšonu

en: Confirmation
ltg: Apstyprynōjums

en: Confirmation/Input Message:
ltg: Apstyprynōjums/Īvadis paziņōjums

en: Cont As Other
ltg: Turpynäț nu cyta

en: Content
ltg: Saturs

en: Continue
ltg: Turpynōț

en: Cop_y
ltg: Kopäț

en: Copy
ltg: Kopäț

en: Copy (Ctrl+Drag)
ltg: Kopäț (Ctrl+pōrviļkț)

en: Copy As Root
ltg: Kopäț nu root

en: Copy Command Error
ltg: Kopeišonys kļūda

en: Copy Desktop File
ltg: Kopäț dorbgolda dailu

en: Copy Pa_rent
ltg: Kopäț augšejū

en: Copy Target Error
ltg: Kļūda kopeišonā

en: Copy _Name
ltg: Kopäț _nūsaukumu

en: Copy _Path
ltg: Ko_päț ceļu

en: Copy _Target
ltg: Kopäț iz

en: Copy%s
ltg: Kopäț%s

en: Copy:
ltg: Kopäț:

en: Copying from folder:
ltg: Kopejās iz mapi:

en: Copying...
ltg: Kopejās...

en: Copy|Move|Link FILE(s) or DIR(s) to TARGET dir
ltg: Kopäț|Pōrviļkț|Sataisäț nūrōdi FILE(s) ci DIR(s) iz TARGET mapi

en: Cre_ate subfolder(s)
ltg: Sataisäț apakšmapi(s)

en: Create Archive
ltg: Sataisäț arhivu

en: Create Link To
ltg: Sataisäț nūrōdi deļ

en: Create Link%s
ltg: Sataisäț nūrōdi%s

en: Create New File%s
ltg: Sataisäț jaunu failu%s

en: Create New Folder%s
ltg: Sataisäț jaunu mapi%s

en: Create New XML
ltg: Jauns XML fails

en: Create Parent Folder
ltg: Sataisäț augšejū mapi

en: Create README
ltg: Sataisäț README

en: Creating
ltg: Taiseišona

en: Creating Dir
ltg: Mapis taiseišona

en: Creating Link
ltg: Nūrōdis taiseišona

en: Creation Failed
ltg: Taiseišana naizadȧvȧ

en: Cu_t
ltg: Izjimț

en: Current
ltg: Ōtrums

en: Current Panel
ltg: Tānejīs panelș

en: Current Re_main
ltg: Atlicș

en: Current Tab
ltg: Tānejīs TABs

en: Current: Disable
ltg: Tānejīs: iztslägț

en: Current: Enable
ltg: Tānejīs: īslägț

en: Current: Hide
ltg: Tānejīs: narōdäț

en: Current: Show
ltg: Tānejīs: rōdäț

en: DATA LOSS WARNING
ltg: BREIDYNŌJUMS PAR DATU DZIESŠONU

en: DELETE AS ROOT
ltg: DZÄSȚ NU ROOT

en: DIR            eg '/etc'
ltg: DIR            pīm. '/etc'

en: DVD+R Disc
ltg: DVD+R disks

en: DVD+RW Disc
ltg: DVD+RW disks

en: DVD-R Disc
ltg: DVD-R disks

en: DVD-RAM Disc
ltg: DVD-RAM disks

en: DVD-ROM Disc
ltg: DVD-ROM disks

en: DVD-RW Disc
ltg: DVD-RW disks

en: D_escending
ltg: Dylstūši

en: Data Dir
ltg: Datu mapȧ

en: Date Display
ltg: Datuma skots

en: Date Format:
ltg: Datuma formats:

en: De_vices
ltg: Īkōrtys

en: Defa_ults
ltg: Nūkluseitīs

en: Default
ltg: Nūkluseits

en: Default Drag Action:
ltg: Nūkluseitō darbeiba pōrviļkšonai:

en: Default Mount Options
ltg: Nūkluseitōs monteišonys opcejis

en: Delete %d selected item ? | Delete %d selected items ?
ltg[0]: Dzäsț %d atlaseitū objektu?
ltg[1]: Dzäsț %d atlaseitūs objektus?
ltg[2]: Dzäsț %d atlaseitūs objektus?

en: Delete %d selected item as root ? | Delete %d selected items as root ?
ltg[0]: Dzäsț %d atlaseitū objektu nu root?
ltg[1]: Dzäsț %d atlaseitūs objektus nu root?
ltg[2]: Dzäsț %d atlaseitūs objektus nu root?

en: Delete As Root
ltg: Dzäsț nu root

en: Delete:
ltg: Dzäsț:

en: Deleting...
ltg: Dziešās...

en: Design Mode Help
ltg: Par maineišonys režimu

en: Design Mode allows you to change the name, shortcut key and icon of menu, toolbar and bookmark items, show help for an item, and add your own custom commands and applications.
    
    To open the Design Menu, simply right-click on a menu item, bookmark, or toolbar item.  To open the Design Menu for a submenu, first close the submenu (by clicking on it).
    
    For more information, click the Help button below.
ltg: Maineišonys režimā var samainäț nūsaukumus, korstūs tausteņus, ikonu izskotu i var dalikț pošam sovys komandys.
    
    Maineišonys režims īzaslādz ai pȧlis lobū klikški iz menu.
    
    Lai īslāgtu maineišonys režimu deļ apakšmenu, tei jōaiztaisa.  Grōmotzeimis samainäț naizadūș.
    
    Lai izmaineitu reikjūslu jōnūklikškinoj iz pošys kairōkōs pūdzenis i jōizavielej Paleigu.

en: Desktop _Settings
ltg: Dorbgolda īstatiejumi

en: Destination directory "%1$s" is contained in source "%2$s"
ltg: Vīta iz kureini «%1$s» sakreit ai vītu nu kureinis «%2$s»

en: Destination same as source
ltg: Celi nu kureinis i iz kureini sakreit

en: Device
ltg: Īkōrta

en: Device "%s" not found in file system device table
ltg: Īkōrta "%s" nav atrosta failu sistemu tabulā

en: Device FSType
ltg: Īkōrtys failu sistemma

en: Device Hand_lers
ltg: Īkōrtu apstrōdȧ

en: Device Handlers
ltg: Īkōrtu apstrōdȧ

en: Device Is Mounted
ltg: Īkōrta pīmonteita

en: Device Label
ltg: Īkōrtys nūsaukums

en: Device Mount Point
ltg: Īkōrtys monteišonys vīta

en: Device Properties
ltg: Īkōrtys īpašeibys

en: Device UDI
ltg: Īkōrtys UDI

en: Device change         %e %f %v
ltg: Pōrmeiț īkōrtu  %e %f %v

en: Devices Font (Panel %d)
ltg: Īkōrtu fonts (Panelș %d)

[ctx: Devices|Open|]
en: Open In _Tab
ltg: Attaisäț _TABā

en: Dialog Message
ltg: Paziņōjums

en: Dir Write Access
ltg: Raksteišonys tīseibys mapī

en: Directory
ltg: Mapȧ

en: Directory Missing
ltg: Mapis nav

en: Directory doesn't exist
    
    %s
ltg: Taidys mapis nav
    
    %s

en: Disable
ltg: Izsläģt

en: Disable element NAME
ltg: Atslägț elementu NAME

en: Do_wn
ltg: Iz ļaji

en: Don't know how to open the file
ltg: Napazeistams faila tips

en: Don't load saved tabs
ltg: Nalōdäț saglobōtūs TABUS

en: Done
ltg: Pabeigts

en: Dynamic resize requires width and height > 0
ltg: Lai izmaineitu augstumam i plotumam jōbȳn > 0

en: E_dit As Root
ltg: Re_digäț kei root

en: E_xecute
ltg: Palaizț

en: E_xit
ltg: Izīț

en: E_xport
ltg: Eksportäț

en: Edi_t
ltg: Lobōț

en: Edit
ltg: Lobōț

en: Edit %s
ltg: Redigäț %s

en: Edit As _Root
ltg: Lobōț nu root

en: Edit Command Line
ltg: Redigäț komandu

en: Edit Rule
ltg: Lobōț nūteikumu

en: Edit u_devil.conf
ltg: Redigäț u_devil.conf

en: Editor Font
ltg: Redaktora fonts

en: Editor Not Set
ltg: Redaktors nav nūrōdeits

en: Editor:
ltg: Redaktors:

[ctx: Edit|CopyTo|]
en: _Panel
ltg: _Paneli

[ctx: Edit|CopyTo|]
en: _Tab
ltg: _TABu

[ctx: Edit|MoveTo|]
en: _Panel
ltg: _Paneli

[ctx: Edit|MoveTo|]
en: _Tab
ltg: _TABu

en: Elapsed
ltg: Progō

en: Empty File
ltg: Tukšs fails

en: Empty Folder
ltg: Tukša mapȧ

en: Ena_ble Handler
ltg: Nūkluseitō apstrōdȧ

en: Ena_ble as a default opener
ltg: Attaisäț ai nūkluseitū

en: Enable
ltg: Īslägț

en: Enable element NAME if previously disabled
ltg: Īslägț elementu NAME, ka tys beja atslāgts

en: Enter %s backup command:
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    	%%%%s	backup file ( %s )%s
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root
ltg: Īrokstit %s rezervis kopeišonys kommandu:
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fauils ( %s )
    	%%%%s	rezervis kopejis fails ( %s )%s
    
    BREIDYNŌJUMS   Komanda tikș izpiļdeita nu root

en: Enter Plugin URL
ltg: Spraudņa URL

en: Enter SpaceFM Plugin URL:
    
    (wget will be used to download the plugin file)
ltg: Īrokstit SpaceFM spraudņa URL:
    
    (fails tikș īlōdeits ai wget)

en: Enter an icon name, icon file path, or stock item name:
    
    Or click Choose to select an icon.  Not all icons may work properly due to various issues.
    
    Provided alternate SpaceFM icons:
    	spacefm-[48|128]-[cube|pyramid]-[blue|green|red]
    	spacefm-48-folder-[blue|red]
    
    For example: spacefm-48-pyramid-green
ltg: Īrokstit ikonys nūsaukumu ci ceļu da ikonys:
    
    Godōs ka i pec vysim īrokstim ikonys napazarōda.
    
    Alternativōs SpaceFM ikonys:
    	spacefm-[48|128]-[cube|pyramid]-[blue|green|red]
    	spacefm-48-folder-[blue|red]
    
    Pīmārs: spacefm-48-pyramid-green

en: Enter browser name or bash command line to be used to display HTML files and URLs:
    
    Use:
    	%%u	url
    
    (Leave blank for automatic browser detection)
ltg: Īrokstit pōrlūka nūsaukumu ci bash komandu, ai kū atsataisäș HTML faili i URL:
    
    Lītōț:
    	%%u	url
    
    (Ka nikas nabȳș īraksteits, SpaceFM raudzäș atrsț patș)

en: Enter change label command for fstype '%s':
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    	%%%%l	new label ( "%s" )
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root%s
ltg: Īrokstit komandu sadalis nusaukuma maineišonai deļ failu sistemys '%s':
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fails ( %s )
    	%%%%l	jauns nūsaukums ( "%s" )
    
    BREIDYNŌJUMS   Komanda deļ %s tikș izpiļdeita nu root

en: Enter filesystem check command:
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root
ltg: Īrokstit failu sistemys pōrbaudeišonys kommandu:
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fails ( %s )
    
    BREIDYNŌJUMS   Itei komanda tikș izpiļdeita nu root

en: Enter item name:
    
    Precede a character with an underscore (_) to underline that character as a shortcut key if desired.
ltg: Īrokstit īdalis nūsaukumu:
    
    Ai zeiimi (_) pyrms burta var nūrōdäț ka tys bȳș korstīs tausteņš.

en: Enter local file path or remote URL for the SpaceFM User's Manual:
    
    (Leave blank for default)
ltg: Īrokstit ceļu da faila ci URL, kur varātu bȳț SpaceFM rūkysgrōmota:
    
    (Nikō naīraksteišona nūrōdäs iz nūkluseitū vītu)

en: Enter mount command:
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    	%%%%o	volume-specific mount options
    		( %s )
    
    Note: fstab overrides some options
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root
ltg: Īrokstit monteišonys komandu:
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fails ( %s )
    	%%%%o	monteišonys opcejis
    		( %s )
    
    Pīzeimȧ: fstab pōrroksta opcejis
    
    BREIDYNŌJUMS   Itei komanda tikș izpiļdeita nu root

en: Enter new desktop item name:
    
    Changing the name of this desktop item requires modifying the contents of desktop file %s
ltg: Īrokstit jaunō dorbgolda elementa nūsaukumu:
    
    Lai nūmaineitu jaunō ellementa radzamū nūsaukumu jōredigej faila %s saturs

en: Enter new item name:
    
    Precede a character with an underscore (_) to underline that character as a shortcut key if desired.
    
    TIP: To change this item later, right-click on the item to open the Design Menu.
ltg: Īrokstit jaunu īdalis nūsaukumu:
    
    Ai zeiimi (_) pyrms burta var nūrōdäț ka tys bȳș korstīs tausteņš.
    Tips: Lai vālōk samaineitu itū nūsaukumu ai pȧlis lobū klikški jōīslādz maineišonys režims.

en: Enter pattern to select files and folders:
    
    If your pattern contains any uppercase characters, the matching will be case sensitive.
    
    Example:  *sp*e?m*
    
    TIP: You can also enter '%% PATTERN' in the path bar.
ltg: Īrokstit šablonu, pec kura tikș atlaseiti faily i mapis:
    
    Atlosūt tikș īvārots burtu lelums, ka šablonā bȳș lelȳ burti.
    
    Pīmārs:  *sp*e?m*
    
    Padūms: Var rakstäț šablonu '%% PATTERN' ryndā, kur rokstōs ceļš.

en: Enter program or bash command line to be run automatically when a SpaceFM instance exits:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_exit)
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod SpaceFM izslāgts:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_exit)

en: Enter program or bash command line to be run automatically when a SpaceFM instance starts:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_start)
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kūpā ai SpaceFM:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_start)

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a SpaceFM window gets focus:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_win_focus)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod SpaceFM lūgs ir fokusā:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_win_focus)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a SpaceFM window is closed:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_win_close)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod SpaceFM lūgs aizataisa:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_win_click)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a SpaceFM window is moved or resized:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_win_move)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
    
    Note: This command may be run multiple times during resize.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod mainōs lūga izmāri i vīta:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_win_move)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.
    Pīz. Komanda izapiļdäș kotru raizi, kod mainōs lūga izmāri i vīta .

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a device state changes:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_device)
    	%%f	device file
    	%%v	change  (added|removed|changed)
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod mainōs īkōrtys statuss:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_device)
    	%%f	īkōrtys fails
    	%%v	mainȧ  (dalykts|izjimts|maineits)

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a key is pressed:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_win_key)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    	%%k	key code  (key pressed)
    	%%m	modifier  (modifier keys)
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command when no asterisk prefix is used.
    
    Prefix your command with an asterisk (*) and conditionally return exit status 0 to inhibit the default handler.  For example:
    *if [ "%%k" != "0xffc5" ]; then exit 1; fi; spacefm -g --label "\nKey F8 was pressed." --button ok &
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș nūspīžūt tausteni:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_win_click)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    	%%b	pūga  (nūspīta pȧlis pūga)
    	%%m	modifikators  (tausteņš)
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā viņ tūraiz, ka pirms tīm nav simbola (*).
    Simbolu (*) var likț lai tiktu atgrīzta 0 nūkluseitijā apstrōdī.  Pīmārs:
    *if [ "%%k" != "0xffc5" ]; then exit 1; fi; spacefm -g --label "\nNūspīsts tausteņš F8." --button ok &

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a new SpaceFM window is opened:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_win_new)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș jauna SpaceFM lūga atsataiseišonys laikā:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_win_new)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a new tab is opened:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_tab_new)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod atsataisa jauns TABs:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_tab_new)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a panel gets focus:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_pnl_focus)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod fokuss ir iz paneļa:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_win_click)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a panel or panel element is shown or hidden:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_pnl_show)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    	%%f	focus  (element shown or hidden)
    	%%v	visible  (1 or 0)
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod keids paneļa elements teik rōdeits ci narōdeits:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_win_click)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    	%%f	fokuss  (elements teik rōdeits ci narōdaits)
    	%%v	radzams  (1 ci 0)
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a tab gets focus:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_tab_focus)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod fokuss ir iz TABa
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_tab_new)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever a tab is closed:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_tab_close)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	closed tab
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod TABs aizataisa
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_tab_new)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	aiztaiseits TABs

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever the file selection changes:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_pnl_sel)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command.
    
    Prefix your command with an asterisk (*) and conditionally return exit status 0 to inhibit the default handler.
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș kod keids panelī teik atzeimeits keids fails:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips   (evt_pnl_sel)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā.
    Simbolu (*) var likț lai tiktu atgrīzta 0 nūkluseitijā apstrōdī.

en: Enter program or bash command line to be run automatically whenever the mouse is clicked:
    
    Use:
    	%%e	event type  (evt_win_click)
    	%%w	window id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panel
    	%%t	tab
    	%%b	button  (mouse button pressed)
    	%%m	modifier  (modifier keys)
    	%%f	focus  (element which received the click)
    
    Exported bash variables (eg $fm_pwd, etc) can be used in this command when no asterisk prefix is used.
    
    Prefix your command with an asterisk (*) and conditionally return exit status 0 to inhibit the default handler.  For example:
    *if [ "%%b" != "2" ]; then exit 1; fi; spacefm -g --label "\nMiddle button was clicked in %%f" --button ok &
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu, kurei pazalaizș ai pȧlis klikški:
    
    Lītōț:
    	%%e	nūtykuma tips  (evt_win_click)
    	%%w	lūga id  (see spacefm -s help)
    	%%p	panelș
    	%%t	TABs
    	%%b	pūga  (nūspīta pȧlis pūga)
    	%%m	modifikators  (tausteņš)
    	%%f	fokuss  (elements, iz kurō ir pȧlis kursors)
    
    Bash maineigī (pīm. $fm_pwd, i.c.) dorbōsīș itymā komandā viņ tūraiz, ka pirms tīm nav simbola (*).
    Simbolu (*) var likț lai tiktu atgrīzta 0 nūkluseitijā apstrōdī.  Pīmārs:
    *if [ "%%b" != "2" ]; then exit 1; fi; spacefm -g --label "\nVidejīs klikškis iz %%f" --button ok &

en: Enter program or bash command line(s):
    
    Use:
    	%F	selected files  or  %f first selected file
    	%N	selected filenames  or  %n first selected filename
    	%d	current directory
    	%v	selected device (eg /dev/sda1)
    	%m	device mount point (eg /media/dvd);  %l device label
    	%b	selected bookmark
    	%t	selected task directory;  %p task pid
    	%a	menu item value
    	$fm_panel, $fm_tab, $fm_command, etc
ltg: Īrokstit programu ci bash komandu(ys):
    
    Lītōț:
    	%%F	atzeimeitūs failus ci  %%f pyrmū atzeimeitū failu
    	%%N	atzeimeitūs failu nūsaukumus ci  %%n pyrmō atzeimeitō faila nūsaukumu
    	%%d	mapi, kurymā atsarūnom
    	%%v	atzeimeitū īkōrtu (pīm. /dev/sda1)
    	%%m	īkōrtys monteišonys vītu (pīm. /media/dvd);  %%l īkōrtys nūsaukums
    	%%b	atzeimeitōs grōmotzeimis
    	%%t	atzeimeitū uzdavumu mapi;  %%p task pid
    	%%a	menu īrokstu
    	$fm_panel, $fm_tab, $fm_command, etc

en: Enter program or bash command line:
    
    Use:
    	%%F	selected files  or  %%f first selected file
    	%%N	selected filenames  or  %%n first selected filename
    	%%d	current directory
    	%%v	selected device (eg /dev/sda1)
    	%%m	device mount point (eg /media/dvd);  %%l device label
    	%%b	selected bookmark
    	%%t	selected task directory;  %%p task pid
    	%%a	menu item value
    	$fm_panel, $fm_tab, $fm_command, etc
ltg: Īrokstit programmu ci bash komandu:
    
    Lītōț:
    	%%F	atzeimeitūs failus ci  %%f pyrmū atzeimeitū failu
    	%%N	atzeimeitūs failu nūsaukumus ci  %%n pyrmō atzeimeitō faila nūsaukumu
    	%%d	mapi, kurymā atsarūnom
    	%%v	atzeimeitū īkōrtu (pīm. /dev/sda1)
    	%%m	īkōrtys monteišonys vītu (pīm. /media/dvd);  %%l īkōrtys nūsaukums
    	%%b	atzeimeitōs grōmotzeimis
    	%%t	atzeimeitū uzdavumu mapi;  %%p task pid
    	%%a	menu īrokstu
    	$fm_panel, $fm_tab, $fm_command, etc

en: Enter remove label command for fstype '%s':
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    	%%%%l	new label ( "%s" )
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root%s
ltg: Īrokstit komandu sadalis nusaukuma dziešonai deļ failu sistemys '%s':
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fails ( %s )
    	%%%%l	jauns nūsaukums ( "%s" )
    
    BREIDYNŌJUMS   Komanda deļ %s tikș izpiļdeita nu root

en: Enter the message to be displayed in this dialog:
    
    Use:
    	\n	newline
    	\t	tab
ltg: Īrokstit ziņu, kurei tikș rōdeita itymā dialoglūgā:
    
    Ziņōț:
    	\n	newline
    	\t	tab

en: Enter unmount command:
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root
ltg: Īrokstit nūmonteišonys komandu:
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fails ( %s )
    
    BREIDYNŌJUMS   Itei komanda tikș izpiļdeita nu root

en: Enter volume label for %s:%s
ltg: Īrokstit sadalis nūsaukumu %s:%s

en: Err_ors
ltg: Kļūdys

en: Error
ltg: Kļūda

en: Error  ( Stop If First )
ltg: Kļūda ( apturäț pi pyrmōs )

en: Error  ( Stop On Any )
ltg: Kļūda ( apturäț pi sȧvkurys )

en: Error <i>%s</i>
ltg: Kļūda <i>%s</i>

en: Error Creating Temp Directory
ltg: Kļūda taisūt Temp mapi

en: Error Loading Handler
ltg: Kļūda īlōdejūt apstrōdi

en: Error Saving Handler
ltg: Kļūda saglobojūt apstrōdi

en: Error creating parent folder
    
    %s
ltg: Kļūda augšejōs mapis taiseišonā
    
    %s

en: Error determining link's target
ltg: Kļūda nūrōdī

en: Error executing '%s'
    See stdout (run spacefm in a terminal) for debug info
ltg: '%s' palaizšonys kļūda
    Izvadȧ, palaižūt spacefm terminalā, parōdäș seikōku informaceji

en: Error hiding files
ltg: Kļūda faila sliepšonā

en: Error reading file
ltg: Faila laseišonys kļūda

en: Error reading plugin file %s
ltg: Kļūda nūlosūt spraudņa failu %s

en: Error reading root settings from /etc/spacefm/  Commands run as root may present a security risk
ltg: Kļūda nūlosūt lītōtōja root īstatiejumus nu /etc/spacefm/  Ai root tīseibys palaiztōs komandys var bȳț nadrūšys

en: Error renaming file
    
    %s
ltg: Kļūda faila pōrsaukšonā
    
    %s

en: Error saving file
ltg: Kļūda saglobojūt failu

en: Error writing temporary file
ltg: Raksteišonys kļūda pagaidu failā

en: Error writing to file
ltg: Faila raksteišonys kļūda

en: Error: Unable to establish connection with FAM.
    
    Do you have "FAM" or "Gamin" installed and running?
ltg: Error: Naizadȧvȧ dazaslägț pi FAM.
    
    Mož "FAM" ci "Gamin" nav dainstaleiti?

en: Error: Unable to initialize inotify file change monitor.
    
    Do you have an inotify-capable kernel?
ltg: Kļūda: Naizadȧvȧ palaizț inotify - failu izmaiņu pōrlūku.
    
    Mož kernelī nav inotify atbolsta?

en: Error: Unable to save session file
    
    ( %s )
ltg: Kļūda: Navar saglobōț sesejis failu
    
    ( %s )

en: Error: Unable to save session file.  Do you want to exit without saving?
    
    ( %s )
ltg: Kļūda: Navar saglobōț sesejis failu.  Izīț bez saglobōšonys?
    
    ( %s )

en: Error: unable to load command (internal error)
ltg: Kļūda: naizadȧvȧ īlōdäț komandu (īkšdejō kļūda)

en: Error: unable to save command (can't get script path?)
ltg: Kļūda: naizadȧvȧ saglobōț komandu (mož napareizs ceļš da skripta?)

en: Error: unable to save command (internal error)
ltg: Kļūda: naizadȧvȧ saglobōț komandu (īkšdejō kļūda)

en: Errors
ltg: Kļūdys

en: Event COMMAND Substitution Variables:
ltg: Nūtykuma COMMAND pīškiertī maineigī:

en: Example  1.1 M  file  -rwxr--r--  user:group  2011-01-01 01:11
ltg: Pīmārs  1.1 M  file  -rwxr--r--  user:group  2011-01-01 01:11

en: Example Bookmark Name
ltg: Pīmārs grōmotzeimis nūsaukumam

en: Example Input 0123456789
ltg: Īvoda pīmārs 012345678

en: Example Item 0123456789
ltg: Pīmārs elementam 0123456789

en: Example Output 0123456789
ltg: Izvoda pīmārs 0123456789

en: Example:
ltg: Pīmārs:

en: Example:
ltg: Pīmārs:

en: Examples
ltg: Pīmāri

en: Execute
ltg: Izpiļdäț

en: Export Error
ltg: Eksporteišonys kļūda

en: Export Plugin
ltg: Eksportäț spraudni

en: External %s
ltg: Ōrejīs %s

en: Extract %s
ltg: Atpakōț %s

en: Extract To
ltg: Atpakōț

en: Extract _To
ltg: Rozpakōț iz

en: FILE...  Files copied to clipboard
ltg: FILE...  Faily pōrkopāti iz clipboard

en: FILE...  Files cut to clipboard
ltg: FILE...  Faily izjymti nu clipboard

en: F_ilename
ltg: Nūsaukums

en: F_iles First
ltg: Fa_ily sōkumā

en: F_ocus
ltg: F_okuss

en: Failed to connect to the HAL daemon: %s
ltg: Navar dazaslägt pi HAL demona: %s

en: Failed to open "%s".
ltg: Navar attaisäț "%s".

en: Failed to read file "%s": %s
ltg: Navar attaisäț failu "%s": %s

en: Fil_ename
ltg: Faila nūsaukums

en: File
ltg: Nu faila

en: File Contains:
ltg: Fails satur:

en: File Hand_lers
ltg: Failu apstrōdȧ

en: File Handlers
ltg: Failu apstrōdȧ

en: File Is Dir
ltg: Fails ir mapȧ

en: File Is Link
ltg: Fails ir nūrōdȧ

en: File Is Text
ltg: Fails ir teksta fails

en: File List Font (Panel %d)
ltg: Failu saroksta fonts (Panelș %d)

en: File Manager
ltg: Failu menedžers

en: File Properties
ltg: Faila īpašeibys

en: File System
ltg: Failu sistema

en: File Type:
ltg: Faila tips:

en: File _Handlers...
ltg: Apstrōdȧ...

en: File _Info
ltg: _Info par failu

en: File doesn't exist
ltg: Taida faila nav

en: Filename
ltg: Faila nūsaukums

en: Filename Encoding:
ltg: Faila nūsaukuma kodiejums:

en: Filename Exists
ltg: Faila nūsaukums jau ir

en: Find Files
ltg: Vaicōț failus

en: Finished with %d error | Finished with %d errors
ltg[0]: Pabeigts ai %d kļūdu
ltg[1]: Pabeigts ai %d kļūdom
ltg[2]: Pabeigts ai %d kļūdom

en: Finished with error
ltg: Pabeigts ai kļūdu

en: Finished with error  ( exit status %d )
ltg: Pabeigts ai kļūdu  ( statusa kods %d )

en: Fit
ltg: Īlikț

en: Floppy Drive
ltg: disketȧ

en: Floppy Mounted
ltg: Disketȧ pīmonteita

en: Floppy Unmounted
ltg: Disketȧ atmonteita

en: Fo_cus
ltg: Fokuss

en: Focus element NAME, or raise dialog window
ltg: Nūfokusäț elementu NAME ci pacȧļț dialoga lūgu

en: Fol_der
ltg: Mapȧ

en: Folder
ltg: Mapȧ

en: Folder Exists
ltg: Taida mapȧ ir

en: Folders Fi_rst
ltg: Mapis sōkumā

en: Follow _Dir
ltg: Atsaceräț mapi

en: Font:
ltg: Fonts:

en: For full documentation and examples see the SpaceFM User's Manual:
ltg: Vysu dokumentaceji i pīmārus var atrasț SpaceFM rūkys-grōmotā:

en: Format
ltg: Formatäț

en: Format %s
ltg: Formatäț %s

en: Forward
ltg: Iz prīšku

en: Forward History
ltg: Iz prīšku pec viesturis

en: From:
ltg: Nu:

en: General
ltg: Golvonō

en: General Note: For desktop transparency to work, you need to be running a compositing window manager or separate compositor like compton or xcompmgr. You can then use use nitrogen or xwinwrap to set wallpaper on the background.
    
    This message will not repeat.
ltg: Lai iz dorbgolda bȳtu caurspeidiegums jōdarbynoj specialys programmys, taidys kei compton ci xcompmgr.
    
    Itys paziņōjums vaira natikș rōdeits.

en: Gets a property
ltg: Parōdäț vierteibu

en: Gets a task property
ltg: Parōdäț vierteibys uzdavumam

en: Given device "%s" is not a volume or drive
ltg: Īkōrta '%s' nav ni sadaļa ni disks

en: Go to folder
ltg: Attaisäț mapi

[ctx: Go|]
en: _Tab
ltg: Iz _TABu

en: Graphical SU Not Available
ltg: Graphical SU komanda nav nūkonfigureita

en: Graphical SU:
ltg: Grafiskīs SU:

en: Greater Than:
ltg: Lelōks par:

en: Handler Not Found
ltg: Apstrōdȧ nav atrosta

en: Help Not Available
ltg: Paleiga nav

en: Hidden _Last
ltg: Slāptī faily beigōs

en: Hide
ltg: Narōdäț

en: Hide 'Close Tab' buttons
ltg: Narōdäț TABa aiztaiseišonys pūgu

en: Hide File
ltg: Narōdäț failu

en: Hide element NAME
ltg: Narōdäț elementu NAME

en: Highlight _Bar
ltg: Fona krōsa

en: Highlight _Text
ltg: _Teksta krōsa

en: Home
ltg: Sātys mapȧ

en: Hover selects
ltg: Atlasäț vysu zam kursora

en: I_nterface
ltg: Izskots

en: Icon
ltg: Ikona

en: Icon:
ltg: Ikona:

en: If enabled, use as handler for:
ltg: Ka īslāgt, tūraiz lītōț kei apstrōdi deļ:

en: Ignore _Hide Policy
ltg: Naīvārōț _Hide Polic

en: Ignore _No Policy
ltg: Naīvārōț _No Policy

en: Image Files (jpg, png,...)
ltg: Attāla faily (jpg, png,...)

en: Import GTK Bookmarks
ltg: Importäț GTG grōmotzeimis

en: In _Panel
ltg: panelī

en: In _Tab
ltg: TABā

en: In addition to a folder or file path, commands can be entered in the Path Bar.  Prefixes:
    	$	run as task
    	&	run and forget
    	+	run in terminal
    	!	run as root
    Use:
    	%%F	selected files  or  %%f first selected file
    	%%N	selected filenames  or  %%n first selected filename
    	%%d	current directory
    	%%v	selected device (eg /dev/sda1)
    	%%m	device mount point (eg /media/dvd);  %%l device label
    	%%b	selected bookmark
    	%%t	selected task directory;  %%p task pid
    	%%a	menu item value
    	$fm_panel, $fm_tab, $fm_command, etc
    
    Example:  $ echo "Current Directory: %%d"
    Example:  +! umount %%v
ltg: Ceļa raksteišonys ryndā var bȳț naviņ ceļš da faila, a i komanda.  Prīškā var likț:
    	$	palaizț kei uzdavumu
    	&	palaizț i aizmiersț
    	+	tpalaizț terminalā
    	!	tpalaizț nu root
    Use:
    	%%F	atlaseitūs failus  ci  %%f pyrmū nu atlaseitīm failym
    	%%N	atlaseitūs failu nūsaukumus  ci  %%n pyrmū nu atlaseitīm failu nūsaukumim
    	%%d	mapi, kurijā atsarūnom
    	%%v	atlaseitū īkōrtu (pīm. /dev/sda1)
    	%%m	īkōrtys monteišonys vīta (pīm. /media/dvd);  %%l īkōrtys nūsaukums
    	%%b	atlaseitū grōmotzeimi
    	%%t	atlaseitū uzdavuma mapi;  %%p uzdavuma pid
    	%%a	menu sadali
    	$fm_panel, $fm_tab, $fm_command, etc
    
    Pīmārs:  $ echo "Current Directory: %%d"
    Pīmārs:  +! umount %%v

en: In folder:
ltg: Mapī:

en: In_cluded
ltg: Dalykts

en: Input
ltg: Īvadȧ

en: Input Font
ltg: Īvoda fonts

en: Insert as
ltg: Īlikț kei

en: Install Plugin
ltg: Dainstaläț spraudni

en: Instance exit         %e
ltg: Procesa aptureišona   %e

en: Instance start        %e
ltg: Procesa palaizšona        %e

en: Internal Mounted
ltg: Disks pīmonteits

en: Internal Unmounted
ltg: Disks atmonteits

en: Invalid Bookmark Target
ltg: Napareiza vīta grōmotzeimjai

en: Invalid Destination
ltg: Napareizs ceļš nu kureinis

en: Invalid Group
ltg: Napareiza grupa

en: Invalid Plugin
ltg: Napareizs spraudnis

en: Invalid Plugin Filename
ltg: Napareizs spraudņa nūsaukums

en: Invalid URL
ltg: napareizs URL

en: Invalid User
ltg: Napareizs lītōtōjs

en: Invalid destination
ltg: Napareizs ceļš nu kureinis

en: Invalid mount option when attempting to mount the volume "%s"
ltg: Napareiza sadalis '%s' monteišonys opceja

en: Item
ltg: Elements

en: Keep Terminal Open
ltg: Paturäț terminalu attaiseitu

en: Key:
ltg: Tausteņš:

en: Kill As Other
ltg: Aiztaisäț nu cyta

en: LABEL AS ROOT
ltg: NŪSAUKUMS NU ROOT

en: L_ast Location
ltg: Pādejō vīta

en: L_ocation
ltg: Vīta

en: Label As Root %s
ltg: Nūsaukums deļ %s nu root

en: Large Icons
ltg: Lelōs ikonys

en: Large Icons:
ltg: Lelys ikonys:

en: Last Modified
ltg: Padejū raizi izmaineits

en: Launch desktop manager daemon
ltg: Startäț dorbgoldu menedžeri

en: Left:
ltg: Kairijā:

en: Lin_k
ltg: Nūrōdȧ

en: Lin_k Target
ltg: Nūrōdȧ iz

en: Link
ltg: Nūrōdȧ

en: Link (Ctrl+Shift+Drag)
ltg: Sataisäț nūrōdi (Ctrl+Shift+pōrviļkț)

en: Link Tar_get
ltg: Iz kō nūrōdȧ

en: Link Target
ltg: nūrōda iz

en: Link Target Error
ltg: Ошибка цели ссылки

en: Link-> %s
ltg: Nūrōdȧ-> %s

en: Link:
ltg: Nūrōdȧ:

en: Linking from folder:
ltg: Taisōs nūrōdȧ iz mapi:

en: Linking...
ltg: Nūrōdȧ taisōs...

en: Local Volumes
ltg: Lokālōs sadalis

en: MBR File
ltg: MBR fails

en: MIME Type
ltg: MIME tips

en: MIME Type Has Handler
ltg: MIME tipam ir sova apstrōdȧ

en: MIM_E Type:
ltg: MIM_E tips

en: MOUNT AS ROOT
ltg: MOŅTÄȚ NU ROOT

en: Make contents user-_writable
ltg: Atļauț lītōtōjam mainäț saturu

en: Manual Opened ?
ltg: Rūkysgrōmota attaiseita ?

en: Max Pic Size To Thumbnail:
ltg: Maksimals attāla izmārs prīškapskatȧi:

en: Menu Item Properties
ltg: Menu elementa īpašeibys

en: Mi_xed
ltg: Jauktīs

en: Mkdir Error
ltg: Kļūda mapis taiseišonā

en: Mode:
ltg: Režims:

en: Modified
ltg: Izmaineits

en: Mount %s
ltg: Montäț %s

en: Mount As Root
ltg: Montäț nu root

en: Mount As Root %s
ltg: Montäț %s nu root

en: Mount DEVICE or URL
ltg: Pīmontäț DEVICE ci URL

en: Mount _Optical
ltg: Moņtäț _optiskūs

en: Mount _Volumes...
ltg: Moņtäț sadalis...

en: Mounted Network
ltg: Teikla resurss pīmonteits

en: Mounted Other
ltg: Cyts pīmonteits

en: Mounted _Networks
ltg: Pīmoņteitūs teikla resursus

en: Mounted _Other
ltg: Cytus pīmoņteitūs

en: Mounting a network share requires a udev (--disable-hal) build of SpaceFM.
ltg: Teikla resursu monteišonai vajdzeigs udev, t.i., (--disable-hal) kompilejūt SpaceFM.

en: Mouse click           %e %w %p %t %b %m %f
ltg: Pȧlis klikškis           %e %w %p %t %b %m %f

en: Mov_e
ltg: Pōrnȧsț

en: Move
ltg: Pōrnäsț

en: Move (Shift+Drag)
ltg: Pōrlikț (Shift+pōrviļkț)

en: Move As Root
ltg: Pōrlikț nu root

en: Move Dialog Font
ltg: Pōrlikšonys dialoga fonts

en: Move _To
ltg: Pōrlikț iz

en: Move%s
ltg: Pōrlikț%s

en: Move:
ltg: Pōrlikț:

en: Moving from folder:
ltg: Pōrzalīk nu mapis:

en: Moving...
ltg: Pōrzavalk...

en: Multiple Selected
ltg: Atlasiets nazcik failu

en: NOTE:  When compiling the list of applications to appear in the Open submenu for a text file, SpaceFM will include applications associated with the MIME type (eg text/html) AND applications associated with text/plain.  If you select Remove on an application, it will be removed as an associated application for the MIME type (eg text/html), but will NOT be removed as an associated application for text/plain (unless the MIME type is text/plain).  Thus using Remove may not remove the application from the Open submenu for this type, unless you also remove it from text/plain.
ltg: PĪZEIMȦ:  SpaceFM deļ attaiseišonys menu teksta failym pgogramys jem nu saisteitīm MIME tipim (pīm. text/html) i nu programom, kurys saisteitys ai tipu text/plain.  Ka jiuș izjemot ai text/html saisteitū programu, ai tipu text/plain saisteitōs programys taipaț palīk.Deļ tō, var gadätīs, ka izjemūt keidu programu tei palīk, cikam natikș izjimta ai tipu text/plain saisteitō prgrama

en: N_ew
ltg: Jaunā

en: Name
ltg: Nūsaukums

en: Name already exists.
    
    Please input a new one:
ltg: Tauds nūsaukums jau ir.
    
    Īrokstit cytu:

en: Name:
ltg: Имя:

en: Nat_ural
ltg: Nat_urals

en: New
ltg: Jauns

en: New Context Command
ltg: Jauna komanda

en: New File
ltg: Jauns fails

en: New Folder
ltg: Jauna mapȧ

en: New Tab
ltg: Jauns TABs

en: New Tab Here
ltg: Jauns TABs itȧ

en: New _Bookmark
ltg: Jauna grōmotzeimȧ

en: New _Command
ltg: Jauna komanda

en: New _Submenu
ltg: Jaun_s apakšmenu

en: New _Window
ltg: Jauns lūgs

en: New filename:
ltg: Jauns faila nūsaukums:

en: New folder name:
ltg: Mapis nūsaukums:

[ctx: New|]
en: _Bookmark
ltg: Grōmotzeimȧ

[ctx: New|]
en: _Tab
ltg: _TABs

[ctx: New|Radio]
en: Fil_e
ltg: ails

[ctx: New|Radio]
en: Fol_der
ltg: mapȧ

[ctx: New|Radio]
en: _Link
ltg: nūrōdȧ

en: No README file exists for this command.
    
    Create a default README file for you to fill in?
ltg: Itai komandai nav README faila.
    
    Sataisäț README?

en: No archive handler/command found for file:
ltg: Arhiva apstrōdȧ/komanda nav atrosta:

en: No archive handlers configured. You must add a handler before creating an archive.
ltg: Nav sakonfigureita arhivu apstrōdȧ. Pyrms arhiva taiseišonys jōnūrōda ai kū tūs apstrōdōț.

en: No files are selected
ltg: Faily nav atlaseiti

en: No function - for compatibility only
ltg: Nav funkcejis - deļ savītōjameibys

en: No handler is configured for this device type, or no %s command is set.  Add a handler in Settings|Device Handlers or Protocol Handlers.
ltg: Apstrōdȧ deļ itōs īkōrtys nav sakonfigureita, a ci nav %s komandys.  Jōdalīk apstrōdȧ Īkōrtys|Īstatiejumi|Protokala apstrōdȧ.

en: No network handler is configured for this URL, or no mount command is set.  Add a handler in Devices|Settings|Protocol Handlers.
ltg: Apstrōdȧ deļ itō URL nav sakonfigureita, a ci nav monteišonys komandys.  Jōdalīk apstrōdȧ Īkōrtys|Īstatiejumi|Protokala apstrōdȧ.

en: No operation - does nothing but evaluate arguments
ltg: Nav operaceju - viņ nūlasäț argumentus

en: No root settings found in /etc/spacefm/  Setting a root editor in Preferences should remove this warning on startup.   Otherwise commands run as root may present a security risk.
ltg: Nav atrosti lītōtōja root īstatiejumi mapī /etc/spacefm/  Lai itys ziņōjums vaira jōnūrōda lītōtōja root redaktors.  Sovaižōk, ai root tīseibys palaiztōs komandys var bȳț nadrūšys.

en: Normal
ltg: Normāls

en: Note:  MIME type '%s' is currently set to open with the '%s' archive handler, rather than with your associated MIME application.
    
    You may also need to disable this handler in Open|Archive Defaults|Archive Handlers, OR select global option Open|Archive Defaults|Open With App, for this type to be opened with your associated application by default.
ltg: Pīzeimȧ:  MIME tips '%s' tān atsataisäs ai arhivu apstrōdi '%s', a na ai pīsaisteitū MIME programu.
    
    Lai fails atsataiseitu ai pīsaisteitū MIME programu, vajag atslägt apstrōdi. Tū var izdaräț menu Attaisäț|Arhivs... deļ itō faila tipa ci menu Nūkluseits|Attaisäț ai

en: OVERWRITE WARNING
ltg: BREIDYNŌJUMS PAR PŌRRAKSTEIŠONU

en: On _Audio CD
ltg: _Audio CD

en: On _Insert
ltg: Īlīkūt

en: On _Mount
ltg: Monteišonys laikā

en: On _Remove
ltg: Izjemūt

en: On _Unmount
ltg: Nūmoņtejūt

en: On _Video DVD
ltg: _Video DVD

en: Open Containing _Folder
ltg: Attaisäț mapi

en: Open DIR or default in a new tab
ltg: Attaisäț DIR ci nūkluseitū ceļu jaunā TABĀ

en: Open FILE in user's or root's text editor
ltg: Attaisäț FILE lītōtōja ci root teksta redaktorā

en: Open In Browser:
ltg: Attaisäț pōrlūkā

en: Open In Current Tab
ltg: Attaisäț asūšijā TABā

en: Open In New Tab
ltg: Attaisäț jaunā TABā

en: Open In _Editor
ltg: Attaisäț redaktorā

en: Open Root Window
ltg: Attaisäț lūgu ai root tīseibom

en: Open Terminal
ltg: Attaisäț terminalu

en: Open URL
ltg: Attaisäț URL

en: Open URL %s
ltg: Attaisäț URL %s

en: Open URL in user's web browser
ltg: Attaisäț URL Web pōrlūkā

en: Open With _Default
ltg: Attaiasäț ai nūkluseitū

en: Open _Tab
ltg: Attaisäț _TABu

en: Open _URL
ltg: Attaisäț _URL

en: Open folder
ltg: Attaisäț mapi

en: Open folder in current tab of last used window
ltg: Attaisäț mapi pādejō lūga asūšijā TABĀ

en: Open folders in new tab of last window (default)
ltg: Attaisäț mapis pādejō lūga jaunā TABĀ (nūkluseits)

en: Open folders in new window
ltg: Attaisäț mapis jaunā lūgā

en: Open folders in panel 'P' (1-4)
ltg: Attaisäț mapis panelī 'P' (1-4)

en: Open folders using associated MIME application
ltg: Attaisäț mapis ai MIME programom

en: Opened in Terminal
ltg: Attaisäț terminalā

en: Opt_ions
ltg: Opcej_is

en: Optical Has Media
ltg: Optiskijā īkōrtā ir disks

en: Optical Mounted
ltg: Optiskīs disks pīmonteits

en: Optical No Media
ltg: Optiskijā īkōrtā nav diska

en: Optio_ns
ltg: Opcejis

en: Option --config-dir contains invalid chars - cannot start
ltg: Opcejī --config-dir ir nakorekti simboly — navar palaizț

en: Option --config-dir ignored - an instance is already running
ltg: Opceja --config-dir teik ignorāta - programa jau dorbojās

en: Otherwise the current tab of the current panel in the last window is used.
ltg: Cytaiž tikș lītōts attaiseitīs TABS pādejā lūgā.

en: Overwrite All
ltg: Pōrrakstäț vysu

en: Overwrite Existing File
ltg: Pōrrakstäț asūšu failu

en: Overwrite Plugin ?
ltg: Pōrrakstäț spraudni?

en: Overwrite Script?
ltg: Pōrrakstäț skriptu?

en: Overwrite _All
ltg: Pōrrakstäț vysus

en: Overwrite?
ltg: Pōrrakstäț?

en: Owner
ltg: Īpašnīks

en: P_ath
ltg: Ceļš

en: P_athname:
ltg: Ceļš:

en: Pa_rent
ltg: Augšejō mapȧ

en: Pa_use
ltg: Apt_uräț

en: Pad:
ltg: Storpā:

en: Panel
ltg: Panelș

en: Panel 1 Device
ltg: Paneļa 1 īkōrta

en: Panel 1 Directory
ltg: Paneļa 1 mapȧ

en: Panel 1 Has Sel
ltg: Panelī 1 ir atlaseitī

en: Panel 2 Device
ltg: Paneļa 2 īkōrta

en: Panel 2 Directory
ltg: Paneļa 2 mapȧ

en: Panel 2 Has Sel
ltg: Panelī 2 ir atlaseitī

en: Panel 3 Device
ltg: Paneļa 3 īkōrta

en: Panel 3 Directory
ltg: Paneļa 3 mapȧ

en: Panel 3 Has Sel
ltg: Panelī 3 ir atlaseitī

en: Panel 4 Device
ltg: Paneļa 4 īkōrta

en: Panel 4 Directory
ltg: Paneļa 4 mapȧ

en: Panel 4 Has Sel
ltg: Panelī 4 ir atlaseitī

en: Panel Count
ltg: Paneļa numerș

en: Panel _1
ltg: Panelș _1

en: Panel _2
ltg: Panelș _2

en: Panel _3
ltg: Panelș _3

en: Panel _4
ltg: Panelș _4

en: Panel _Bar
ltg: Paneļu vadeiba

en: Panel focus           %e %w %p %t
ltg: Paneļa fokuss       %e %w %p %t

en: Panel show/hide       %e %w %p %t %f %v
ltg: Rōdäț/narōdäț paneli  %e %w %p %t %f %v

en: Paste _As
ltg: Īlikț kei

en: Paste _Link
ltg: Īlikț nūrōdi

en: Paste _Target
ltg: Īlikț iz kureini

en: Path Bar Font (Panel %d)
ltg: Ceļa īraksteišonys fonts (Panelș %d)

en: Path Bar _Help
ltg: Īroksta ryndys paleigs

en: Path contains linefeeds
ltg: Caļa pīrokstā ir tukšumi

en: Pause
ltg: Pīturäț

en: Paused
ltg: Pītureits

en: Paused  ( exit status %d )
ltg: Aptureits  ( statusa kods %d )

en: Paused  ( pid %d )
ltg: Aptureits  ( pid %d )

en: Permanently remove the '%s' SUBMENU AND ALL ITEMS WITHIN IT?
    
    This action will delete all settings and files associated with these items.
ltg: Piļneigi izjimț apakšmenu '%s' i vysu, kas irā itymā apakšmenu?
    
    Tikș dzāsti vysi ai apakšmenu saisteitī faili i īstatiejumi.

en: Permanently remove the '%s' item?
    
    This action will delete all settings and files associated with this item.
ltg: Piļneigi izjimț īdali '%s' ?
    
    Tikș dzāsti vysi ai īdali saisteitī faili i īstatiejumi.

en: Permanently remove the selected handler?
ltg: Nūjimț itū apstrōdi

en: Permission
ltg: Tīseibys

en: Plain Text Files
ltg: Teksta faily

en: Please choose an application or enter a command:
ltg: Atzeimejit programu nu saroksta ci īrokstit tū:

en: Please choose an application:
ltg: Izaveilejit programu:

en: Please configure a valid Graphical SU command in View|Preferences|Advanced
ltg: Jōnūkonfigurej Graphical SU komandu, jōīt iz menu Skots|Īstatiejumi|Papyldus

en: Please configure a valid Terminal SU command in View|Preferences|Advanced
ltg: Jōnūkonfigurej Terminal SU komandu, jōīt iz menu Skots|Īstatiejumi|Papyldus

en: Please enter a valid MIME Type or Pathname pattern.
ltg: Īrokstit MIME tipu ci ceļu.

en: Please enter a valid handler name.
ltg: Īrokstit apstrōdis nūsaukumu

en: Please install /usr/bin/sha256sum so I can improve your security while running root commands
ltg: Lai palelynōtu drūšeibu nu root jōdainstalej komanda sha256sum

en: Please select an image file
ltg: Izavielejit attāla failu

en: Please set a valid terminal program in View|Preferences|Advanced
ltg: Jōnūkonfigurej terminal komandu, jōīt iz menu Skots|Īstatiejumi|Papyldus

en: Please set root's editor in View|Preferences|Advanced
ltg: Nūrōdit root redaktoru sadalī Skots|Īstatiejumi|Papyldus

en: Please set your editor in View|Preferences|Advanced
ltg: Nūrōdit redaktoru sadalī Skots|Īstatiejumi|Papyldus

en: Please set your terminal program in View|Preferences|Advanced
ltg: Īrokstiț terminala komandu Skots|Īstatiejumi|Papyldus

en: Plugin Dir
ltg: Spraudņu mapȧ

en: Popup Error
ltg: Rōdäț kļūdu

en: Popup Output
ltg: Rōdäț izvadi

en: Popup Task
ltg: Rōdäț uzdavumu

en: Popup _All Tasks
ltg: Vysim uzd_avumim

en: Preferences
ltg: Īstatiejumi

en: Press button named BUTTON-NAME
ltg: Nūspīsț pūgu BUTTON-NAME

en: Propert_ies
ltg: Īpaše_ibys

en: Properties %s
ltg: %s īpašeibys

en: Protocol Hand_lers
ltg: Protokolu apstrōdȧ

en: Protocol Handlers
ltg: Protokolu apstrōdȧ

en: Q_ueue
ltg: Rynda

en: Qu_eue
ltg: Rynda

en: Queued
ltg: Ryndā

en: Queued  ( exit status %d )
ltg: Ryndā  ( statusa kods %d )

en: Queued  ( pid %d )
ltg: Ryndā  ( pid %d )

en: R_oot
ltg: Nu r_oot

en: R_oot Window
ltg: Jauns r_oot lūgs

en: Re/mount With Options
ltg: Pōrmoņtät ai opcejom

en: Re_/mount
ltg: Pōr_/moņtäț

en: Re_al Path
ltg: Eistīs ceļš

en: Re_fresh
ltg: Atsvaidzynōț

en: Re_load
ltg: Pōr_lōdäț

en: Re_vert
ltg: Atgrīzț

en: Read
ltg: Lasäț

en: Read commands from FILE or PIPE.  COMMAND for init.
ltg: Nūlasäț komandys nu FILE ci PIPE.  COMMAND deļ init.

en: Recursive (apply changes to folders and their contents)
ltg: Rekursivi (izmainäț vysōs apakšmaṕōs)

en: Recursively delete FILE(s) or DIR(s)
ltg: Rekursivi dzäsț FILE(s) ci DIR(s)

en: Refresh
ltg: Atsvaidzynōț

en: Reload %s
ltg: Pōrkrauț %s

en: Remain
ltg: Atlyka

en: Remo_ve / Eject
ltg: Izjimț

en: Remount %s
ltg: Pōrmontäț %s

en: Removable Mounted
ltg: Izjemamō īkōrta pīmonteita

en: Removable Unmounted
ltg: Izjemamō īkōrta atmonteita

en: Remove %s
ltg: Izjimț %s

en: Remove Text Type Association
ltg: Nūjimț teksta faila tipa atpazeižonu

en: Remove handler COMMAND from EVENT
ltg: Nūjimț asinhronū COMMAND deļ EVENT

en: Removing
ltg: Izjimšona

en: Rename Error
ltg: Kļūda pōrsaukšonā

en: Rename Required
ltg: Vajdzeiga pōrsaukšona

en: Renaming
ltg: Pōrsaukšona

en: Reor_der
ltg: Sortäț

en: Reorder Columns Help
ltg: Par kolonnu pōrlikšonu

en: Res_ume
ltg: Turpynäț

en: Restore
ltg: Atjaunōț

en: Restore Default Handlers
ltg: Nūkluseitō apstrōdȧ

en: Restore Info
ltg: Atjaunōț informaceji

en: Restore MBR
ltg: Atjaunōț MBR

en: Right click shows WM menu
ltg: Lobīs klikškis attaisa menu

en: Right:
ltg: Lobijā:

en: Root Editor Not Set
ltg: Root redaktors nav nūrōdeits

en: Root's Editor:
ltg: Lītōtōja root redaktors:

en: Run As Task
ltg: Palaizț kei uzdavumu

en: Run As User
ltg: Palaizț nu root

en: Run As User:
ltg: Palaizț nu lītōtōja:

en: Run COMMAND in DIR
ltg: Palaizț COMMAND mapī DIR

en: Run COMMAND on window close attempt
ltg: Palaizț COMMAND kod aizataisōs lūgs

en: Run COMMAND when a key combination is pressed
ltg: Palaizț COMMAND ai tausteņu kombinaceji

en: Run In Terminal
ltg: Palaizț terminalā

en: Run Options
ltg: Palaizšonys opcejis

en: Run as a daemon
ltg: Palaizț fonā

en: Run editor in terminal
ltg: Palaizț redaktoru terminalā

en: Run root's editor in terminal
ltg: Palaizț root redaktoru terminalā

en: Run this command as username:
    
    ( Leave blank for current user )
ltg: Palaizț itū komandu nu lītōtōja:
    
    ( tukšs deļ tānejō lītōtōja )

en: Run:
ltg: Palaizț:

en: Running with %d error | Running with %d errors
ltg[0]: Dorbojās ai %d kļūdu
ltg[1]: Dorbojās ai %d kļūdom
ltg[2]: Dorbojās ai %d kļūdom

en: Running...
ltg: Dorbojās...

en: Running...  ( exit status %d )
ltg: Dorbojās... ( statusa kods %d )

en: Running...  ( pid %d )
ltg: Dorbojās...  ( pid %d )

en: SI File Sizes (1K = 1000) (requires restart)
ltg: Izmārs pec SI (1K = 1000) (jōpōrstartej)

en: S_elect
ltg: Atzeimeišona

en: S_elect By Pattern
ltg: Atlasäț p_ec parauga

en: S_eparator
ltg: Atdal_eitōjș

en: S_how
ltg: Rōdäț

en: S_kip All
ltg: Izlaisț vysus

en: Save %s Backup
ltg: Saglobōț rezrvis kopeji %s

en: Save As Plugin File
ltg: Saglobōț kei spraudni

en: Save Modified Script?
ltg: Saglobōț izmaineitū skriptu?

en: Save Root Settings
ltg: Saglobōț lītōtōja root īstatiejumus

en: Save Session Error
ltg: Kļūda saglobojūt seseji

en: Save Ta_bs
ltg: Saglobōț TA_Bus

en: Save files and write source output to FILE
ltg: Saglobōț failus i izvodu saglobōț FILE

en: Save your changes to the command script?
ltg: Saglobōț izmaineitū komandys skriptu?

en: Scroll Output
ltg: Rytynōț izvadi

en: Search Again
ltg: Vaicōț väļ

en: Search for files and folders
ltg: Vaicōț mapis i failus

en: Search hidden files
ltg: Vaicōț slāptūs failus

en: Search in subfolders
ltg: Vaicōț apakšmaṕōs

en: Select By Pattern
ltg: Atlasäț pec šablona

en: Select Link Target
ltg: Deļ kō nūrōdȧ

en: Select Template File
ltg: Šablona fails

en: Select Template Folder
ltg: Šablonu mapȧ

en: Select a folder
ltg: Atlasäț mapi

en: Select item VALUE (or first/all) in element NAME
ltg: Atzeimäț VALUE (pyrmū/vysus) elementā NAME

en: Selected Device Handler
ltg: Izvieleitō īkōrtu apstrōdȧ

en: Selected Protocol Handler
ltg: Izvieleitō protokolu apstrōdȧ

en: Selection changed     %e %w %p %t
ltg: Pōrmeiț atzeimōtū   %e %w %p %t

en: Send a socket command (See -s help)
ltg: Pōrsyutäț komandu iz socket (See -g help)

en: Separator
ltg: Atdaleitōjs

en: Set
ltg: Dalikț

en: Set Click Command
ltg: Pȧlis klikškȧ komanda

en: Set Device Command
ltg: Komanda darbeibom ai īkōrtu

en: Set Display Name Format
ltg: Nūsaukuma rōdeišonys parametri

en: Set GID
ltg: Īstatäț GID

en: Set Icon
ltg: Nūmainäț ikonu

en: Set Instance Exit Command
ltg: Komanda izīšonys laikā

en: Set Instance Startup Command
ltg: Komanda starteišonys laikā

en: Set Key
ltg: Dalikț tausteni

en: Set New Tab Command
ltg: Komanda jauna TABa atsataiseišonys laikā

en: Set New Window Command
ltg: Komanda jauna lūga atsataiseišonys laikā

en: Set Panel Focus Command
ltg: Komanda, kod fokuss ir iz paneļa

en: Set Panel Select Command
ltg: Atzeimeišonys komanda paneļam

en: Set Panel Show Command
ltg: Rōdeišonys komanda paneļam

en: Set Submenu Name
ltg: Jauns apakšmenu nūsaukums

en: Set Tab Close Command
ltg: TABa aizataiseišonys komanda

en: Set Tab Focus Command
ltg: Komanda, kod fokuss ir iz TABa

en: Set UID
ltg: Īstatäț UID

en: Set Window Close Command
ltg: Komanda, kod lūgs aiztaiseits

en: Set Window Focus Command
ltg: Komanda, kod lūgs ir fokusā

en: Set Window Icon
ltg: Lūga ikona

en: Set Window Keypress Command
ltg: Komanda, kod nūspīsts tausteņš

en: Set Window Move/Resize Command
ltg: Komanda, kod mainōs lūga izmāri i vīta

en: Set Window Title Format
ltg: Lūga nūsaukuma formats

en: Set base variable name  (Default: "dialog")
ltg: Maineigō nūsaukums (Nūkluseitīs: «dialog»)

en: Set desktop wallpaper to FILE
ltg: Dorbgolda fonu jimț nu FILE

en: Set element NAME to VALUE
ltg: Elementam NAME daškierț VALUE

en: Set minimum width, height, padding (-1 = don't change)
ltg: Minimals plotums, augstums, atkōpȧ (-1 = namainäț)

en: Set properties with METHOD 'set', or get the value with 'get'.
ltg: METHOD 'set' īpašeibys, var nūlasäț ai 'get'.

en: Set window icon
ltg: Ikonys nūsaukums

en: Set window title
ltg: Lūga nūsaukums

en: Set window title format:
    
    Use:
    	%%n	current folder name (eg bin)
    	%%d	current folder path (eg /usr/bin)
    	%%p	current panel number (1-4)
    	%%t	current tab number
    	%%P	total number of panels visible
    	%%T	total number of tabs in current panel
    	*	asterisk shown if tasks running in window
ltg: Īrokstit kam jōbȳn lūga nūsaukumā:
    
    Lītōț:
    	%%n	mapis nūsaukums, kurymā atsarūnom (pīm. bin)
    	%%d	ceļš da mapis, kurymā atsarūnom (pīm. /usr/bin)
    	%%p	paneļa numerș (1-4)
    	%%t	TABa numerș
    	%%P	radzamūs paneļu skaits
    	%%T	TABu skaits panelī
    	*	simbols (*) paziņoj ka lūgā dorbojās uzdavums

en: Sets a property
ltg: Īstatäț vierteibu

en: Sets a task property
ltg: Īstatäț vierteibys uzdavumam

en: Setti_ngs
ltg: Īstatiejumi

en: Shadow:
ltg: Susātivs:

en: Sho_w Output
ltg: Rōdäț izvadi

en: Show
ltg: Rōdäț

en: Show Bookmarks
ltg: Rōdäț grōmotzeimis

en: Show Devices
ltg: Rōdäț īkōrtys

en: Show File Search
ltg: Rōdäț failu vaicōšonu

en: Show Hidden
ltg: Rōdäț slāptūs

en: Show Panel %d
ltg: Rōdäț paneli %d

en: Show Preferences ('N' is the Pref tab number)
ltg: Rōdäț īstatiejumus (kur 'N' ir īstatiejumu TABA numerș)

en: Show Thumbnails
ltg: Prīškapskatȧ

en: Show Tree
ltg: Rōdäț kūku

en: Show _Manager
ltg: Rōdäț _menedžeru

en: Show a custom dialog (See -g help)
ltg: Rōdäț lītōtōja dialoglūgu (See -g help)

en: Show desktop settings
ltg: Dorbgolda īstatiejumi

en: Show element NAME if previously hidden
ltg: Rōdäț elementu NAME, ka tys beja nūglobōts

en: Show root user indicator color
ltg: root lītōtōja lūgs sorkonā krōsā

en: Show version information
ltg: Rōdäț verseji

en: Show/Hide Volumes
ltg: Rōdäț/narōdäț diska dalis

en: Shows custom submenu named MENUNAME as a popup menu
ltg: Rōdäț lītōtōja menu MENUNAME kei iznyrstūšū menu

en: Shows this help reference.  (Also see manual link below.)
ltg: Rōdäț itū paleigu. (Var vārtīs i atsauci zemļōk)

en: Single click opens files
ltg: Attaisäț ai vīnu klikški

en: Size
ltg: Izmārs

en: Size & Date
ltg: Izmārs i datums

en: Skip All
ltg: Izlaisț vysu

en: Small Icons:
ltg: Mozys ikonys:

en: Smaller Than:
ltg: Mozōks par:

en: SpaceFM Dialog creates a custom GTK dialog based on the GUI elements you
    specify on the command line, features run-time internal/external commands which
    can modify elements, and outputs evaluatable/parsable results.
ltg: SpaceFM dialogi ļaun taisäț ai GTK dialog paleidzeibu grafiskūs elementus,
    pīškierț kotram elementam keidu komandu ci darbeibu i laiku, taipaț var
    komadu argumentus konfiguräț izvadi.

en: SpaceFM Error
ltg: SpaceFM kļūda

en: SpaceFM Error: Unable to autosave session file ( %s )
ltg: SpaceFM kļūda: navar saglobōț seseju failu ( %s )

en: SpaceFM File Search
ltg: Failu vaicōšona

en: SpaceFM Open Folder
ltg: Attaisäț mapi

en: SpaceFM _News
ltg: SpaceFM zinis

en: SpaceFM icons and logo by Goran Simovic
    
    Additional icons were taken from the Tango Desktop Project icon set
ltg: SpaceFM iconys i logo taisä Goran Simovic
    
    Cytys ikonys jymtys nu Tango Desktop Project ikonu komplekta

en: SpaceFM requires bash to be installed.  Other shells are NOT equivalent as SpaceFM uses features only found in genuine bash (v4+).
    
    The program %s was not found.  Install bash or use configure option --with-bash-path to specify a custom location at build time.
ltg: SpaceFM darbeibai vajdzeigs bash.  Cytys alternativōs programys nadora vysu, kū dora bash (v4+).
    
    Programa %s nav atrosta.  Instalejit bash ci opcejī --with-bash-path nūrōdit, kur tys atsarūn.

en: Specify panel 1-4.  eg:
ltg: Nūrōdit paneli 1-4. Pīm.:

en: Specify tab 1-...  eg:
ltg: Nūrōdit TABU 1-... Pīm.:

en: Specify window.  eg:
ltg: Nūrōdit lūgu. Pīm.:

en: Sta_rted
ltg: Sta_rteits

en: Started
ltg: Sōkts

en: Starts a new task
ltg: Jauns uzdavums

en: Status
ltg: Statuss

en: Status Bar Font (Panel %d)
ltg: Statusa jūslys fonts (Panelș %d)

en: Status Bar Highlight Color
ltg: Statusa jūslys fona krōsa

en: Status Bar Text Highlight Color
ltg: Statusa jūslys teksta krōsa

en: Status:
ltg: Statuss:

en: Stay On _Top
ltg: Viersā

en: Sticky
ltg: Lipeigs

en: Stop As Other
ltg: Apturäț nu cyta

en: Stop If Error First
ltg: Apturäț pi pyrmōs kļūdys

en: Stop If _First
ltg: Pōrtraukț pi pyrmōs kļūdys

en: Stop On Any Error
ltg: Apturäț pi sȧvkurys kļūdys

en: Stop On _Any
ltg: Pōrtraukț pi kļūdys

en: Stop all tasks running in this window?
ltg: Apturäț vysus uzdavumus itymā lūgā?

en: Stopped
ltg: Aptureits

en: Stopped with %d error | Stopped with %d errors
ltg[0]: Aptureits pi %d kļūdys
ltg[1]: Aptureits pi %d kļūdom
ltg[2]: Aptureits pi %d kļūdom

en: Stretch
ltg: Izstīpts

en: Styl_e
ltg: Stils

en: Style
ltg: Stils

en: Sub_menu
ltg: Apakš_menu

en: Sub_menu Icon
ltg: Apakšmenu ikona

en: Submenu
ltg: Apakšmenu

en: Sync
ltg: Sinhronizäț

en: T_ooltips
ltg: Padūmi

en: T_otal
ltg: Kūpā

en: T_ree
ltg: Kūks

en: Ta_rget
ltg: Iz kureini

en: Tab 1_0
ltg: TABā 1_0

en: Tab Count
ltg: TABa numerș

en: Tab Font (Panel %d)
ltg: TABu fonts (Panelș %d)

en: Tab _1
ltg: TABā _1

en: Tab _2
ltg: TABā _2

en: Tab _3
ltg: TABā _3

en: Tab _4
ltg: TABā _4

en: Tab _5
ltg: TABā _5

en: Tab _6
ltg: TABā _6

en: Tab _7
ltg: TABā _7

en: Tab _8
ltg: TABā _8

en: Tab _9
ltg: TABā _9

en: Tab _Here
ltg: TABs itȧ

en: Tab close             %e %w %p %t
ltg: TABa aiztaiseišona      %e %w %p %t

en: Tab focus             %e %w %p %t
ltg: TABa fokuss      %e %w %p %t

en: Tab new               %e %w %p %t
ltg: Jauns TABs         %e %w %p %t

en: Target
ltg: iz kō

en: Target:  (a .desktop or executable file)
ltg: Iz kureini:  (dodbgolda ci palaižamīs fails

en: Targets:  (a semicolon-separated list of paths or URLs)
ltg: Iz kureini:  (ceļu ci URLu, kurus rozdala ai simbolu ;, saroksts)

en: Task Count
ltg: Uzdavuma numerș

en: Task Directory
ltg: Uzdavuma mapȧ

en: Task Manager Font
ltg: Uzdavumu menedžera fonts

en: Task Name
ltg: Uzdavuma nūsaukums

en: Task Popup Font (affects new tasks)
ltg: Paziņōjumi fonts (dorbōsīs deļ jaunīm uzdavumim)

en: Task Type
ltg: Uzdavuma tips

en: Te_mplate
ltg: Paraugs

en: Template Missing
ltg: Šablona nav

en: Terminal Not Available
ltg: Terminals nav pīejams

en: Terminal SU Not Available
ltg: Terminal SU komanda nav nūkonfigureita

en: Terminal SU:
ltg: Terminala SU:

en: Terminal:
ltg: Terminals:

en: Text:
ltg: Teksts:

en: The /etc/udevil directory was not found.  Is udevil installed?
ltg: Mapȧ /etc/udevil nav atrosta. Programa udevil instaleita?

en: The archive creation command is empty.  Please enter a command.
ltg: Arhiva taiseišonys komandys vītā ir tukšums. Īrokstit komandu.

en: The command line does not begin with a text file (script) to be opened, or the script was not found in your $PATH.
ltg: Komanda nazasōc nu teksta faila (skripta) attaiseišonys, ci skripts nav atrosts $PATH.

en: The command script on disk has changed.
    
    Do you want to overwrite it?
ltg: Komandys skripts iz diska ir izmaineits.
    
    Pōrrakstäț tū?

en: The entered URL is not valid.
ltg: Īraksteitīs URL napareizs.

en: The file path exists.  Overwrite existing file?
ltg: Fails nūrōdeitijā ceļā jau ir. Pōrrakstäț?

en: The following variables should be in the archive creation command:
    
    One of the following:
    
    %%%%n: First selected file/directory to archive
    %%%%N: All selected files/directories to archive
    
    and one of the following:
    
    %%%%o: Resulting single archive
    %%%%O: Resulting archive per source file/directory (see %%%%n/%%%%N)
ltg: Arhiva taiseišonys komandai jōnūrōda maineigī:
    
    Vīnu nu zemļōk saraksteitōm:
    
    %%%%n: Pyrmīs atlaseitīs fails/mapȧ iz arhivu
    %%%%N: Vysi atlaseitī faily/mapis iz arhivu
    
    i väļ vīnu nu zemļōk saraksteitōm:
    
    %%%%o: Vīns arhivs
    %%%%O: Arhivs kotram failam/mapȧi (izaver %%%%n/%%%%N)

en: The imported plugin folder does not contain a valid plugin.
    
    (%s/)
ltg: Īimporteitījā mapī nav apraudņa failu.
    
    (%s/)

en: The names of the selected files will be added to the '.hidden' file located in this folder, which will hide them from view in SpaceFM.  You may need to refresh the view or restart SpaceFM for the files to disappear.
    
    To unhide a file, open the .hidden file in your text editor, remove the name of the file, and refresh.
ltg: Atlaseitūs faily nūsaukumi tikș daraksteiti failā '.hidden', kas satur naradzamūs deļ SpaceFM failu nūsaukumus.  Vajag atsvaidzynōț SpaceFM ci restartäț tū lai īraudzātu failus.
    
    Lai radzäț failus var teksta redaktorā attaisäț failu .hidden i poddzäsț tūs failu nūsaukumus, kuri jōraḑz; jōatsvaidzynoj SpaceFM.

en: The new file cannot be created
ltg: Naizadȧvȧ sataisäț jaunu failu

en: The parent folder does not exist.  Create it?
ltg: Nav augšejōs mapis. Sataisäț?

en: The selected backup already exists.  Overwrite?
ltg: Taida rezervis kopeja jau ir. Pōrrakstäț?

en: The selected file is not a recognized backup file.
    
    FSArchiver filenames contain 'fsarchiver' or end in '.fsa'.  Partimage filenames contain 'partimage' or end in '.000'.  MBR filenames end in '.mbr', '.mbr.bin', or '-MBR-back' and are 512 bytes in size.  If you are SURE this file is a valid backup, you can rename it to avoid this error.
ltg: Atlaseitīs fails nav rezervis kopeja.
    
    FSArchiver failu nūsaukumā ir 'fsarchiver' ci tī beidzās ai '.fsa'.  Partimage failu nūsaukumā ir 'partimage' ci tī beidzās ai '.000'.  MBR failu nūsaukums beidzās ai '.mbr', '.mbr.bin', ci '-MBR-back' i tūs izmars ir 512 baiti.  Ka asot pōrlīcynōti par rezervis kopejis faila pareizeibu, tys ir jōpōrsauc.

en: The specified template does not exist
ltg: Nūrōdeitīs šablons naeksistej

en: The volume "%s" is not mounted
ltg: Sadaļa '%s' nav pīmonteita

en: The volume "%s" uses the <i>%s</i> file system which is not supported by your system
ltg: Iz sadalis "%s" ir failu sistema <i>%s</i>, kurū nasaprūt jiusu sistema

en: The volume "%s" was probably mounted manually on the command line
ltg: Sadaļa '%s' vysdreižōk beja pīmonteita nu komandryndys

en: There is already a plugin installed as '%s'.  Overwrite ?
    
    Tip: You can also rename this plugin file to install it under a different name.
ltg: Spraudnș '%s' jau ir instaleits.  Pōrrakstäț?
    
    Padūms: Var pōrsaukț failu i spraudņm bȳș cyts nūsaukums.

en: These files have been copied to the clipboard
ltg: Itī faily tyka sakopāti clipboard

en: This build of SpaceFM has desktop integration disabled
ltg: Itymā SpaceFM atslāgts dorbgolds

en: This plugin does not include a README file.
ltg: Itam spraudņam nav README faila

en: This plugin's filename is invalid.  Please rename it using alpha-numeric ASCII characters and try again.
ltg: Napareizs spraudņa nūsaukums.  Nūsaukumā var bȳț viņ burti, cypari i ASCII simboly.

en: This symlink's target is missing or you do not have permission to access it:
    %s
    
    Target: %s
ltg: Nūrōdī īraksteitōs vītys nav ci nav tīseibu tū värtīs:
    %s
    
    Target: %s

en: Tile
ltg: Mozaika

en: Timed out calculating total size
ltg: Cīž ilgi nūteik izmāra riekinōšona

[ctx: Title|]
en: Create New
ltg: Sataisäț jaunu

[ctx: Title|CreateNew|]
en: File
ltg: failu

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
ltg: mapi

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Link
ltg: nūrōdi

en: To
ltg: Iz

en: To change the order of the columns, drag the column header to the desired location.
ltg: Lai pōrmeitu kolonnu izkōrtōjumu tōs jōpōrvalk aiz viersroksta.

en: To folder:
ltg: Iz mapi:

en: To:
ltg: Iz:

en: Too many columns (>%d) in %s
ltg: Par daudzi (>%d) kolonnu %s

en: Toolbar Icons:
ltg: Paneļa ikonys:

en: Toolbar Item Properties
ltg: Reikjūslys elementa īpašeibys

en: Top:
ltg: Viersā:

en: Total
ltg: Vysa

en: Transparency Requirements
ltg: Praseibys caurspeideigumam

en: Transparent
ltg: Caurspeideigs

en: Trash:
ltg: Iz karzini:

en: Trashing...
ltg: Syutōs iz karzini...

en: Typ_e
ltg: Tips

en: Type
ltg: Tips

en: Type:
ltg: Tips:

en: UNMOUNT AS ROOT
ltg: NŪMOŅTÄȚ NU ROOT

en: U_p
ltg: Iz augšu

en: Unable To Rename
ltg: Navar pōrsaukt

en: Unable to access %s
    
    %s
ltg: Navar attaisäț %s
    
    %s

en: Unable to create temporary directory
ltg: Navar sataisäț Temp mapi

en: Unable to create temporary files
ltg: Naizadȧvȧ sataisäț temp failus

en: Unable to eject device
ltg: Nasaīt izstumț īkōrtu

en: Unable to mount device
ltg: Nasaīt pīmontäț īkōrtu

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
ltg: Navar attaisäț failu:
    "%s"
    %s

en: Unable to unmount device
ltg: Nasaīt nūmontäț īkōrtu

en: Uninstall Plugin
ltg: Atinstaläț spraudni

en: Uninstall the '%s' plugin?
    
    ( %s )
ltg: Atinstaläț spraudni '%s' ?
    
    ( %s )

en: Unknown Type
ltg: Nazynoms tips

en: Unmount %s
ltg: Nūmontäț %s

en: Unmount As Root
ltg: Nūmontäț nu root

en: Unmount As Root %s
ltg: Nūmontäț %s nu root

en: Unmount DEVICE or mount point DIR
ltg: Nūmontäț DEVICE ci mapi DIR

en: Unmount-If-Mounted: %s
ltg: Nūmontäț-ka-pīmonteits: %s

en: Unselect item VALUE (or all) in element NAME
ltg: Nūjimț atzeimiejumu VALUE (ci vysus) elementā NAME

en: Unset
ltg: Nūjimț

en: Up
ltg: Iz augšu

en: Usage:
ltg: Izmontōšona:

en: Usage:
ltg: Lītōšona:

en: Use DIR as configuration directory
ltg: Lītōț DIR kei konfigureišonys mapi

en: Use Regular Expression
ltg: Lītōț regularōs izteiksmis

en: User Is Root
ltg: Lītōtōjs ir root

en: User's Manual Not Found
ltg: Rūkysgrōmota nav atrosta

en: Value:
ltg: Vierteiba:

en: Video Files (avi, mpg,...)
ltg: Video faily (avi, mpg,...)

[ctx: View|Events|]
en: _Tab
ltg: _TABs

[ctx: View|Events|Panel|]
en: _Show
ltg: Rōdeišona

[ctx: View|Events|Tab|]
en: _Close
ltg: Aiztaisäț

[ctx: View|Events|Window|]
en: _New
ltg: Jau_ns

en: Volume
ltg: Sadaļa

en: Wallpaper:
ltg: Dorbgolda fons:

en: Whit_elist:
ltg: Boltīs saroksts:

en: Wi_ndow Title
ltg: Lūga nūsaukums

en: Window close          %e %w %p %t
ltg: Lūga aiztaiseišona         %e %w %p %t

en: Window focus          %e %w %p %t
ltg: Lūga fokuss         %e %w %p %t

en: Window keypress       %e %w %p %t %k %m
ltg: Lūga tausteni      %e %w %p %t %k %m

en: Window move/resize    %e %w %p %t
ltg: Lūga pōrstumšona/izmārs  %e %w %p %t

en: Window new            %e %w %p %t
ltg: Jauns lūgs            %e %w %p %t

en: Within One Day
ltg: Dīnys laikā

en: Within One Month
ltg: Mieneša laikā

en: Within One Week
ltg: Nedelis laikā

en: Within One Year
ltg: Goda laikā

en: Within Selected Date Range
ltg: Nūrōdeitijā laikā

en: Write
ltg: Rakstäț

en: Writing
ltg: Raksteišona

en: You are about to erase %s %s- ALL DATA WILL BE LOST.  Be patient - this can take awhile and dd gives no feedback.
    
    Enter command to overwrite entire volume with /dev/%s:
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root
ltg: Jiuș taisotäș dzäsț %s %s- IZADZÄȘ VYSI DATI.  Esit pacīteigs - komanda dd narōda darbeibys procesu.
    
    Īrokstit komandu pōrraksteišonai ai datim nu īkōrtys /dev/%s:
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fails ( %s )
    
    BREIDYNŌJUMS   Komanda tikș izpiļdeita nu root

en: You are about to format %s %s- ALL DATA WILL BE LOST.
    
    Enter %s format command:
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root
ltg: Jiuș taisotäș formatäț %s %s- IZADZÄȘ VYSI DATI.
    
    Īrokstit komandu %s formateišonai:
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fails ( %s )
    
    BREIDYNŌJUMS   Komanda tikș izpiļdeita nu root

en: You are about to overwrite the MBR boot code of %s using %s.
    
    This change may prevent your computer from booting properly.  All important data on the entire device should be backed up first.
    
    Proceed?  (If you press Yes, you still have one more opportunity to abort before the disk is modified.)
ltg: Jiuș taisotäș pōrrakstäț MBR boot code īkōrtai %s lītojūt %s.
    
    Itōs izmainis var samaitōț sistemys īzalōdeisōnu.  Vysum svareigūm datus nu itōs īkōrtys vajdzātu saglobōț rezervis kopejī.
    
    Apstyprynōț?  (Ka nūspīssit Da, Jiusim bȳș väļ vīna īspieja atsasacät diska modificeišonys.)

en: You are about to restore %s %susing %s - ALL DATA WILL BE LOST.
    
    Enter %s restore command:
    
    Use:
    	%%%%v	device file ( %s )
    	%%%%s	backup file ( %s )
    
    EDIT WITH CARE   This command is run as root
ltg: Tikș atjaunōts %s %slītojūt %s - IZADZÄȘ VYSI DATI.
    
    Īrokstit %s atjaunōšonys komandu:
    
    Lītōț:
    	%%%%v	īkōrtys fails ( %s )
    	%%%%s	rezervis kopejis fails ( %s )
    
    BREIDYNŌJUMS   Komanda tikș izpiļdeita nu root

en: You are not privileged to eject the volume "%s"
ltg: Nav tīseibu datu nesieja '%s' izjimšonai

en: You are not privileged to mount the volume "%s"
ltg: Nav tīseibu sadalis "%s" pīmonteišonai

en: You are not privileged to unmount the volume "%s"
ltg: Nav tīseibu sadalis "%s" nūmonteišonai

en: You do not have permission to edit the contents of file %s
    
    Consider copying the file to the desktop, or link to a copy placed in ~/.local/share/applications/
ltg: Nav tīseibu faila %s satura redigeišonai
    
    Var nūkopäț tū iz dorbgolda ci sataisäț nūrōdi iz tō kopeji mapī ~/.local/share/applications/

en: Your command line is greater than 2000 characters and may be truncated when saved.  Consider using a command script instead by selecting Script on the Command tab.
ltg: Komanryndā ir vaira par 2000 simbolym, pādejī simboly var nadazarakstäț tūs saglobojūt. Lobōk komandryndys vītā lītōț Komandu TABu.

en: Your input is invalid because it contains linefeeds
ltg: Īraksteitīs nav korekts

en: Zoom
ltg: Mainäț izmāru

en: [ SNIP - additional errors above have been trimmed from this log ]
ltg: [ SNIP - cytys kļūdys izjimtys nu itō saroksta ]

en: [ SNIP - additional output above has been trimmed from this log ]
ltg: [ SNIP - cyta izvadȧ izjimta nu itō saroksta ]

en: [PATTERN]      eg '*.jpg'
ltg: [PATTERN]      pīm. '*.jpg'

en: [blank]
ltg: [tukšs]

en: [no media]
ltg: [nav diska]

en: _About
ltg: P_ar

en: _Actions
ltg: D_arbeiba

en: _Add
ltg: D_alikț

en: _Add...
ltg: D_alikț...

en: _Advanced
ltg: P_apyldus

en: _All Tasks
ltg: Vysi uzdavumi

en: _Application
ltg: Progr_ama

en: _Archive
ltg: _Arhivs

en: _Archive Defaults
ltg: Nūkluseitīs pakōtōjs

en: _Archive Format:
ltg: _Arhiva formats:

en: _As Root
ltg: Kei root

en: _Ascending
ltg: _Augūši

en: _Associated Apps
ltg: S_aisteitōs programys

en: _Auto Mount
ltg: _Automonteišona

en: _Average Speed
ltg: Videjīs ōtrums

en: _Back
ltg: Atpakaļ

en: _Backup
ltg: Sataisäț rezervis kopeji

en: _Bookmark
ltg: Grōmotzeimȧ

en: _Bookmarks
ltg: Grōmotzeimis

en: _Browse
ltg: Värtīs

en: _Browser
ltg: Pōrlūks

en: _Case Sensitive
ltg: Īvārōț burtu lelumu

en: _Change Detection
ltg: Izmainis monteišonā

en: _Check
ltg: Pōrbaudäț

en: _Choose...
ltg: Izavieläț...

en: _Click
ltg: Klikškis

en: _Close
ltg: Aiztaisäț

en: _Columns
ltg: Kolonnys

en: _Command
ltg: Komanda

en: _Command:
ltg: Komanda:

en: _Compact
ltg: Pamata

en: _Confirm Create
ltg: Apstyprynōț sataiseišonu

en: _Continue
ltg: Turpynōț

en: _Copy
ltg: Kopäț

en: _Copy To
ltg: Kopäț iz

en: _Count
ltg: Numerș

en: _Create Subfolder
ltg: Sataisäț apakšmapi

en: _Custom
ltg: Pec cyta kō

en: _Default
ltg: Nūkluseitō

en: _Delete
ltg: _Dzäsț

en: _Descending
ltg: _Dylstūšīs

en: _Design Mode
ltg: Maineišonys režims

en: _Desktop
ltg: _Dorbgolds

en: _Desktop Application
ltg: Dorbgolda programa

en: _Desktop Folder
ltg: _Dorbgolda mapi

en: _Detailed
ltg: _Detalis

en: _Detailed Stats
ltg: Seikōk

en: _Device
ltg: Īkōrtys

en: _Device Handlers
ltg: Īkōrtys apstrō_dȧ

en: _Devices
ltg: Īkōrtys

en: _Display Name
ltg: Rō_däț nūsaukumu

en: _Edit
ltg: R_edigäț

en: _Edit Command
ltg: R_edigäț komandu

en: _Edit Script
ltg: R_edigäț skriptu

en: _Edit fstab
ltg: R_edigäț fstab

en: _Eject
ltg: Izjimț

en: _Elapsed
ltg: Progōja

en: _Empty Drives
ltg: Tukšūs diskus

en: _Error Option
ltg: Kļūdu opcejis

en: _Event Manager
ltg: Nūtykumu m_enedžers

en: _Exit
ltg: Izīšona

en: _Extract
ltg: Rozpakōț

en: _FAQ
ltg: BUJ

en: _File
ltg: _Fails

en: _File List
ltg: _Failu saroksts

en: _File Search
ltg: Vaicōț _failus

en: _Focus
ltg: _Fokuss

en: _Folder
ltg: Mapȧ

en: _Font
ltg: _Fonts

en: _Format
ltg: _Formatäț

en: _Forward
ltg: Iz prīšku

en: _From File
ltg: Nu _faila

en: _Fullscreen
ltg: Iz vysa ekrana

en: _GTK Bookmarks
ltg: _GTK grōmotzeimis

en: _General
ltg: _Golvonīs

en: _Get Plugins
ltg: Dalikț spraudņus

en: _Go
ltg: Īț iz

en: _Help
ltg: Paleigs

en: _Hidden Files
ltg: Slāptī faily

en: _Hidden First
ltg: Slāptī faily sōkumā

en: _Hide
ltg: Narōdäț

en: _Hide Panel
ltg: Narōdäț paneli

en: _Home
ltg: Sātys mapȧ

en: _Homepage
ltg: Sātys lopa

en: _Icon
ltg: _Ikona

en: _Icon:
ltg: _Ikona:

en: _Icons
ltg: _Ikonys

en: _Ignore Context / Show All  (global setting)
ltg: Nazavärț kontekstu / Rōdäț vysu (kūpejī īsatirjumi)

en: _Import
ltg: _Imports

en: _Info
ltg: _Informaceja

en: _Install
ltg: _instaläț

en: _Instance
ltg: Process

en: _Internal Drives
ltg: D_iskus

en: _Invert Selection
ltg: Apma_inäț atlaseišonu

en: _Item
ltg: Elements

en: _Key Shortcut
ltg: Korstīs tausteņš

en: _Keypress
ltg: Tausteņš

en: _Label
ltg: Zeimȧ

en: _Large Icons
ltg: Lelys ikonys

en: _Link
ltg: Nūrōdȧ

en: _List Contents
ltg: Rōdäț saturu

en: _Location
ltg: Vīta

en: _Manual Location
ltg: Rūkysgrōmotys atsarasšonys vīta

en: _Menu Item
ltg: _Menu elements

en: _Middle Click
ltg: Videjīs klikškis

en: _Modified
ltg: Iz_maineits

en: _Mount
ltg: _Moņtäț

en: _Mount Options
ltg: _Monteišonys opcejis

en: _Mount Removable
ltg: _Moņtäț izjemamūs

en: _Move
ltg: Pōrnȧsț

en: _Move To
ltg: Pōrlikț iz

en: _Move/Resize
ltg: Lūga izmāri i vīta

en: _Name
ltg: _Nūsaukums

en: _Name:
ltg: _Nūsaukums:

en: _New
ltg: Jau_ns

en: _New Tab
ltg: Jauns TABs

en: _Next
ltg: Aiz

en: _OK
ltg: Labi

en: _Open
ltg: Attaisäț

en: _Open With App
ltg: Attaisäț ai

en: _Option
ltg: _Opceja

en: _Options
ltg: _Opcejis

en: _Overwrite
ltg: Pōrrakstäț

en: _Overwrite Option
ltg: Pōrraksteišonys opcejis

en: _Owner
ltg: Īpašnīks

en: _Panel
ltg: _Panelș

en: _Parent
ltg: Augšejō ma_pȧ

en: _Partition Tables
ltg: Sadaļu tabulys

en: _Paste
ltg: Īlikț

en: _Path Bar
ltg: Ceļa īroksts

en: _Pause
ltg: _Pīturäț

en: _Pause On Error
ltg: Apturäț pi kļūdys

en: _Permission
ltg: Tīseibys

en: _Permissions
ltg: _Tīseibys

en: _Plugins
ltg: S_praudni

en: _Popups
ltg: _Paziņōjumi

en: _Preferences
ltg: Īstatiejumi

en: _Prev
ltg: _Pyrma

en: _Properties
ltg: Ī_pašeibys

en: _Protocol Handlers
ltg: _Protokola apstrōdȧ

en: _Queue
ltg: Rynda

en: _Queue New Tasks
ltg: Dalikț jaunū uzdavumu ryndā

en: _Quick
ltg: _Dreiži

en: _Recursive
ltg: _Rekursivi

en: _Remove
ltg: Izjimț

en: _Rename
ltg: Pō_rsaukț

en: _Reorder
ltg: Pō_rkōrtōț

en: _Restore
ltg: Atjaunōț nu rezervis kopejis

en: _Resume
ltg: Atsōkț

en: _Root
ltg: Nu _root

en: _Root Editor
ltg: root redaktors

en: _Root Terminal
ltg: _Root terminals

en: _Rubberband Select
ltg: Atlaseišona

en: _Script
ltg: Skrypts

en: _Select All
ltg: Atla_säț vysu

en: _Set As Default
ltg: Pec nūklu_siejuma

en: _Set Default
ltg: Nūklu_seitīs

en: _Set as default application for this file type
ltg: Pī_saistäț programu itam failu tipam

en: _Settings
ltg: Pōr_saukț

en: _Show Bookmarks
ltg: Rōdäț grōmotzeimi_s

en: _Show Devices
ltg: Rōdäț īkōrty_s

en: _Side Toolbar
ltg: _Sōnejō reikjūsla

en: _Single Click
ltg: Klikškis

en: _Size
ltg: Izmār_s

en: _Skip
ltg: Izlai_sț

en: _Smart Queue
ltg: Gudrō rynda

en: _Sort
ltg: _Sortäț

en: _Startup
ltg: _Starteišona

en: _Status
ltg: _Statuss

en: _Stop
ltg: Aturäț

en: _Sync
ltg: _Sinhronizäț

en: _Task Manager
ltg: Uzdevumu menedžers

en: _Terminal
ltg: _Terminals

en: _Thumbnails (global)
ltg: Prīšksko_ts

en: _To
ltg: Iz

en: _Tool
ltg: Reiki

en: _Toolbar
ltg: Reikjūsla

en: _Toolbar Item
ltg: Reikjūslys elemen_ts

en: _Tools
ltg: Reiki

en: _Tree
ltg: Kūks

en: _Type
ltg: _Tips

en: _Unmount
ltg: Nūmoņtäț

en: _Unmount On Exit
ltg: Atmoņtäț kod izīt

en: _Unselect All
ltg: Nījimț atlaseišon_u

en: _Unset
ltg: Nūjimț

en: _Up
ltg: Iz augšu

en: _User's Manual
ltg: Rūkysgrōmota

en: _Verbose
ltg: Smolkōk

en: _View
ltg: Skots

en: _Volume Management
ltg: Sadaļu menedžers

en: _Volumes...
ltg: Disku sadalis

en: _Window
ltg: Lūgs

en: _Window Icon
ltg: Lūga ikona

en: _Write Access
ltg: Atļauț raksteišonu

en: begins with
ltg: sōcās ai

en: changing
ltg: maina

en: contains
ltg: satur

en: contents of Elapsed task column (read-only)
ltg: kolonnys Pagōjș saturs (laseišona)

en: contents of Started task column (read-only)
ltg: kolonnys Starteits saturs (laseišona)

en: contents of Status task column  (read-only)
ltg: uzdavumu Statusa kolonna (laseišona)

en: copy
ltg: kopeja

en: copying
ltg: kopej

en: copying  File  1:15  65.2 M  30.2 M/s
ltg: kopejās File 1:15  65,2 М  30,2 M/sс

en: custom tmp_dir contains invalid chars - reverting to /tmp
ltg: izvieleitō tmp_dir nūsaukumā ir nakorekts simbols — atsagrīž vacīs /tmp

en: custom tmp_dir does not exist - reverting to /tmp
ltg: izvieleitō tmp_dir naeksistej — atsagrīž vacīs /tmp

en: deleting
ltg: dzieš

en: devices
ltg: īkōrtys

en: doesn't begin with
ltg: nazasōc ai

en: doesn't contain
ltg: nasatur

en: doesn't end with
ltg: nazabeidz ai

en: doesn't equal
ltg: nav vīnaids

en: doesn't match
ltg: napodīt

en: doesn't match all rules:
ltg: nasakreit vysi nūteikumi:

en: doesn't match any rule:
ltg: nasakreit nivīns nūteikums:

en: eg '100'
ltg: pīm. '100'

en: eg '100x50'
ltg: pīm. '100x50'

en: eg '1024x768'  (read-only)
ltg: pīm. '1024x768'  (laseišona)

en: eg '800x600'
ltg: pīm. '800x600'

en: eg 'Current Status: Example'
ltg: pīm. 'Tānejīs statuss: Pīmārs'

en: eg 'Some\nlines\nof text'
ltg: pīm. «Cytys\nteksta\nryndys»

en: eg 'gtk-open'
ltg: pīm. 'gtk-open'

en: eg '~/copy-file-contents-to-clipboard.txt'
ltg: pīm. '~/copy-file-contents-to-clipboard.txt'

en: element '%s' does not exist
ltg: elements '%s' naeksistej

en: ends with
ltg: beidzās ai

en: equals
ltg: vīnaids

en: error creating file %s: %s
ltg: kļūda sataisūt failu %s: %s

en: error reading file %s: %s
ltg: kļūda nūlosūt failu %s: %s

en: error writing file %s: %s
ltg: kļūda rokstūt failā %s: %s

en: event type (evt_start|evt_exit|...)
ltg: nūtykuma tips (evt_start|evt_exit|...)

en: file '%s' contents are not valid UTF-8
ltg: faila '%s' saturs nav UTF-8 kodiejumā

en: file '%s' is not a regular file
ltg: fails '%s' nav sprosts fails

en: file '%s' is not a regular file or a pipe
ltg: fails '%s' nav sprosts fails i nav pipe

en: files
ltg: faily

en: focus element (panelN|filelist|devices|bookmarks|dirtree|pathbar)
ltg: fokuss iz elementa (panelN|filelist|devices|bookmarks|dirtree|pathbar)

en: focus element is visible (0 or 1, or device state change)
ltg: nūfokuseitīs elements radzams (0 ci 1, ci īkōrtys statusa pōrmeišona)

en: hidden | hidden
ltg[0]: slāptīs
ltg[1]: slāptī
ltg[2]: slāptī

en: internal command %s requires an argument
ltg: īškdejai komandai %s vajdzeigs arguments

en: internal command press is invalid for non-button %s
ltg: īškdejō komanda iz pūgys %s nūspīsšonys nanūstrōdō

en: internal command un/select is invalid for %s
ltg: īškdejō komanda na/atlasäț deļ %s nanūstrōdō

en: invalid dialog option
ltg: nakorekta dialoga opceja

en: is greater than
ltg: lelōks par

en: is less than
ltg: mozōks par

en: item if context
ltg: konteksta elements

en: key code  (eg 0x63)
ltg: tausteņa kods (pīm, 0x63)

en: larger
ltg: lelōks

en: linking
ltg: taisa saiti

en: matches
ltg: podīt

en: matches all rules:
ltg: sakreit vysi nūteikumi:

en: matches any rule:
ltg: sakreit sȧvkurs nūteikums::

en: modifier key (eg 0x4  used with clicks and keypresses)
ltg: tausteņš modifikators (pīm, 0x4, lītoj kūpā ai klikški i tausteni)

en: mount
ltg: pīmontäț

en: mouse button (0=double 1=left 2=middle 3=right ...)
ltg: pȧlis pūga (0=dubult 1=kairō 2=videjō 3=lobō ...)

en: moving
ltg: pōrvalk

en: new
ltg: jauns

en: newer
ltg: jaunōks

en: none
ltg: nikō

en: older
ltg: vacōks

en: panel number (1-4)
ltg: paneļa numerș (1-4)

en: paused
ltg: aptureits

en: pipe '%s' data is not valid UTF-8
ltg: pipe '%s' nav UTF-8 kodiejumā

en: prefix '%s' is not a valid variable name
ltg: prīvōrdam '%s' nakorekts nūsaukums

en: progress percent (1..100) or '' to pulse
ltg: progress procentūs (1..100) ci '' to pulse

en: queued
ltg: gaida ryndu

en: running
ltg: dorbojās

en: size
ltg: izmārs

en: smaller
ltg: mozōks

en: spacefm-auth not found in path - this reduces your security
ltg: spacefm-auth naatsarūn nūkluseitijā vītā - tys samozynoj drūšeibu

en: spacefm: %s requires a directory path
ltg: spacefm: %s vajdzeigs ceļš iz mapi

en: spacefm: %s requires a file path
ltg: spacefm: %s vajdzeigs ceļš da faila

en: spacefm: %s requires two arguments
ltg: spacefm: komandai %s vajdzeigi div argumenti

en: spacefm: --socket-cmd requires an argument
ltg: spacefm: --socket-cmd vajdzeigs arguments

en: spacefm: Error: Unable to save session
           %s
ltg: spacefm: Kļūda: navar saglobōț seseji
           %s

en: spacefm: argument is not valid UTF-8
ltg: spacefm: arguments nav UTF-8 kodiejumā

en: spacefm: command %s requires an argument
ltg: spacefm: komandai %s vajdzeigs arguments

en: spacefm: command set requires an argument
ltg: spacefm: komandai set vāga argumentu

en: spacefm: could not connect to socket (not running? or DISPLAY not set?)
ltg: spacefm: navar dazaslägț pi socket (nav palaizț? ci nav nūrōdeits DISPLAY?)

en: spacefm: could not create socket
ltg: spacefm: navar sataisäț socket

en: spacefm: custom submenu '%s' not found
ltg: spacefm: apakšmenu '%s' nav atrosta

en: spacefm: directory '%s' does not exist
ltg: spacefm: mapȧ '%s' naeksistej

en: spacefm: error reading file '%s'
ltg: spacefm: kļūda faila '%s' nūlaseišonā

en: spacefm: event handler not found
ltg: spacefm: nūtykumu apstrōdȧ nav atrosta

en: spacefm: file '%s' does not contain valid UTF-8 text
ltg: spacefm: fails '%s' nasatur korektu UTF-8 tekstu

en: spacefm: internal task %s is read-only
ltg: spacefm: īskejs uzdavums %s viņ lasäț

en: spacefm: invalid %s task option '%s'
ltg: spacefm: nakorekta uzdavuma %s opceja '%s'

en: spacefm: invalid %s value
ltg: spacefm: nakorekta vierteiba %s

en: spacefm: invalid TARGET '%s'
ltg: spacefm: nakorekts TARGET '%s'

en: spacefm: invalid column name '%s'
ltg: spacefm: nakorekts kolonnys nūsaukums '%s'

en: spacefm: invalid column width
ltg: spacefm: napareizs kolonnys plotums

en: spacefm: invalid event type '%s'
ltg: spacefm: nakorekts nūtykumu tips '%s'

en: spacefm: invalid keycode '%s'
ltg: spacefm: nakorekts tausteņa kods '%s'

en: spacefm: invalid option '%s'
ltg: spacefm: napareiza opceja '%s'

en: spacefm: invalid panel %d
ltg: spacefm: napareiza panelș %d

en: spacefm: invalid panel number
ltg: spacefm: napareizs paneļa numerș

en: spacefm: invalid property %s
ltg: spacefm: nakorekts īpašeiba %s

en: spacefm: invalid queue_state '%s'
ltg: spacefm: nakorekta gaideišonys rynda '%s'

en: spacefm: invalid response from socket
ltg: spacefm: nakorekta atbiļdȧ nu socket

en: spacefm: invalid slider value
ltg: spacefm: nakorekta slider vierteiba

en: spacefm: invalid socket command
ltg: spacefm: napareiza socket komanda

en: spacefm: invalid socket method '%s'
ltg: spacefm: nakorekts socket metodȧ '%s'

en: spacefm: invalid tab %d
ltg: spacefm: nakorekts TABs %d

en: spacefm: invalid tab number
ltg: spacefm: napareizs TABa numerș

en: spacefm: invalid task '%s'
ltg: spacefm: nakorekts uzdavums '%s'

en: spacefm: invalid task property '%s'
ltg: spacefm: nakorekta uzdavuma īpašeiba '%s'

en: spacefm: invalid task type '%s'
ltg: spacefm: nakorekts uzdavumu tips '%s'

en: spacefm: invalid window
ltg: spacefm: nakorekts lūgs

en: spacefm: invalid window %s
ltg: spacefm: nakorekts lūgs %s

en: spacefm: menu '%s' context hidden or disabled
ltg: spacefm: menu '%s' saturs atslāgts

en: spacefm: no such directory '%s'
ltg: spacefm: nav taidys mapis '%s'

en: spacefm: no such file '%s'
ltg: spacefm: nav taida faila '%s'

en: spacefm: option %s requires an argument
ltg: spacefm: opcejai %s navāg argumenta

en: spacefm: panel %d is not visible
ltg: spacefm: panelș %d nav radzams

en: spacefm: relative path '%s' requires %s option --dir DIR
ltg: spacefm: relativam ceļam '%s' vajdzeiga %s opceja --dir DIR

en: spacefm: task property '%s' is read-only
ltg: spacefm: uzdavuma īpašeiba '%s' viņ lasäț

en: spacefm: task type %s requires FILE argument(s)
ltg: spacefm: uzdavumu tipam %s vajdzeigs arguments FILE

en: spacefm: task type %s requires TARGET argument
ltg: spacefm: uzdavumam %s vajdzeigs arguments TARGET

en: spacefm: task type %s requires udev build
ltg: spacefm: uzdavumam %s vajdzeigs udev

en: spacefm: text is not valid UTF-8
ltg: spacefm: teksts nav UTF-8 kodiejumā

en: sr0 [no media] :EXAMPLE
ltg: sr0 [nav diska] :PĪMĀRS

en: stalled
ltg: apzaturā

en: tab number (1-...)
ltg: TABa numerș (1-...)

en: text to show in Average task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu kolonnā Videjīs

en: text to show in CRemain task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu kolonnā Palicș

en: text to show in Count task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu Numeru kolonnā

en: text to show in Current task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu kolonnā Ōtrums

en: text to show in Folder task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu Maṕu kolonnā

en: text to show in Item task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu kolonnā Punkts

en: text to show in Remain task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu kolonnā Atlicș

en: text to show in To task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu kolonnā Iz kureini

en: text to show in Total task column
ltg: teksts, kū jōrōda uzdavumu kolonnā Kūpā

en: trashing
ltg: izjem

en: udev Not Configured
ltg: udev nav sakonfigureits

en: unmount
ltg: nūmontäț

en: window ID
ltg: lūga ID
