akregator - en to lv translation catalogue (305 entries)

en:  (1 unread article) |  (%1 unread articles)
lv[0]:  (%1 nelasīts raksts)
lv[1]:  (%1 nelasīti raksti)
lv[2]:  (%1 nelasītu rakstu)

en:  (no unread articles)
lv: (nav nelasītu rakstu)

en:  article |  articles
lv[0]:  raksts
lv[1]:  raksti
lv[2]:  rakstu

en:  day |  days
lv[0]:  diena
lv[1]:  dienas
lv[2]:  dienu

en:  minute |  minutes
lv[0]:  minūte
lv[1]:  minūtes
lv[2]:  minūšu

en: &Add Feed...
lv: Ziņu &avota pievienošana

en: &Article
lv: R&aksts

en: &Configure Akregator...
lv: Iestatīt &Akregator

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Delete Feed
lv: &Dzēst ziņu avotu

en: &Delete Folder
lv: &Dzēst mapi

en: &Delete articles older than:
lv: &Dzēšamo rakstu vecums:

en: &Edit
lv: &Labot

en: &Edit Feed...
lv: &Labot ziņu avotu

en: &Export Feeds...
lv: Izn&est ziņu avotus

en: &Fetch Feed
lv: &Pārskatīt ziņu avotu

en: &Fetch Feeds
lv: &Pārskatīt ziņu avotus

en: &File
lv: &Faili

en: &General
lv: Vispārī&gi

en: &Go
lv: &Iet

en: &Import Feeds...
lv: &Ienest zinu avotus

en: &Keep all articles
lv: &Saglabāt visus rakstus

en: &Mark As
lv: &Atzīmēt kā

en: &Mark Feed as Read
lv: Atzī&mēt ziņu avotu kā lasītu

en: &Mark Feeds as Read
lv: Atzī&mēt ziņu avotus kā lasītus

en: &Mark as Important
lv: Atzī&mēt kā svarīgu

en: &Name:
lv: &Nosaukums

en: &Next Article
lv: &Nākamais raksts

en: &Next Feed
lv: &Nākamais ziņu avots

en: &Normal View
lv: &Parastais skats

en: &Open Homepage
lv: &Atvērt mājaslapu

en: &Previous Article
lv: Ie&priekšējais raksts

en: &Previous Feed
lv: Ie&priekšējais ziņu avots

en: &Rename Folder
lv: Pā&rdēvēt mapi

en: &Save Link As...
lv: S&aglabāt saiti kā...

en: &Settings
lv: Ie&statījumi

en: &URL:
lv: &URL

en: &Use default settings
lv: Izmantot nokl&usētos iestatījumus

en: &Use interval fetching
lv: &Pārskatīt ziņu avotus ar starplaikiem

en: &View
lv: &Skats

en: &Widescreen View
lv: Plat&ekrāna skats

en: 'Delayed mark as read' feature
lv: 'Aizkavētā lasītas atzīmēšana' funkcija

en: 1 unread article | %1 unread articles
lv[0]: %1 nelasīts raksts
lv[1]: %1 nelasīti raksti
lv[2]: %1 nelasītu rakstu

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām dzēst rakstu <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
lv: <qt>Vai tiešam nodzēst ziņu avotu <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām dzēst mapi <b>%1</b>, tās ziņu avotus un apakšmapes?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the selected article?</qt> | <qt>Are you sure you want to delete the %1 selected articles?</qt>
lv[0]: <qt>Vai tiešām dzēst %1 izvēlēto rakstu?</qt>
lv[1]: <qt>Vai tiešām dzēst %1 izvēlētos rakstus?</qt>
lv[2]: <qt>Vai tiešām dzēst %1 izvēlēto rakstu?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām nodzēst šo ziņu avotu?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām dzēst šo mapi, tās ziņu avotus un apakšmapes?</qt>

en: <qt>Could not open feed list (%1) for reading.</qt>
lv: <qt>Nevar atvērt lasīšanai ziņu avotu (%1).</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt>Nederīgs standarta ziņu avotu saraksts (kļūdains OPML). Izveidota rezerves kopija:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). Could not create a backup.</qt>
lv: <qt>Nederīgs standarta ziņu avotu saraksts (kļūdains OPML). Nevar izveidot rezerves kopiju.</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt>Nederīgs standarta ziņu avotu saraksts (kļūdains XML). Izveidota rezerves kopija:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). Could not create a backup.</qt>
lv: <qt>Nederīgs standarta ziņu avotu saraksts (kļūdains XML). Nevar izveidot rezerves kopiju.</qt>

en: A KDE Feed Reader
lv: KDE ziņu avotu lasītājs

en: About
lv: Par

en: Access denied: Cannot save feed list to <b>%1</b>. Please check your permissions.
lv: Pieeja liegta. Nevar saglabāt ziņu avotu sarakstu  <b>%1</b>. Pārliecinieties, ka jums ir nepieciešamās pieejas tiesības.

en: Access denied: cannot write to file %1. Please check your permissions.
lv: Pieeja liegta: nevar ierakstīt failā %1. Pārliecinieties, ka jums ir rakstīšanas tiesības.

en: Add Feed
lv: Ziņu avota pievienošana

en: Add Folder
lv: Mapes pievienošana

en: Add Imported Folder
lv: Pievienot ienesto mapi

en: Add New Source
lv: Jauna ziņu avota pievienošana

en: Add a feed with the given URL
lv: Pievienot ziņu avotu ar norādīto URL.

en: Adva&nced
lv: &Papildus

en: Advanced Feed Reader Settings
lv: Papildu ziņu avotu lasītāja iestatījumi

en: Akregator did not close correctly. Would you like to restore the previous session?
lv: Akregator netika korekti aizvērts. Vai vēlaties atjaunot iepriekšējo darba sesiju?

en: All Articles
lv: Visi raksti

en: All Feeds
lv: Visi ziņu avoti

en: Always show the tab bar
lv: Vienmēr rādīt ciļņu joslu.

en: Always show the tab bar, even when only one tab is open
lv: Rādit ciļņu joslu arī tad, ja tajā ir tikai viens cilnis.

en: Ar&chive
lv: &Arhīvs

en: Archive Backend
lv: Arhivēšanas aizmugure

en: Archive Mode
lv: Arhivēšanas režīms

en: Are you sure you want to disable this introduction page?
lv:  Vai tiešām nerādīt šo ievada lapu?

en: Article Limit
lv: Rakstu skaita ierobežojums

en: Article List
lv: Rakstu saraksts

en: Article List Colors
lv: Rakstu saraksta krāsas

en: Article display mode.
lv: Raksta attēlošanas režims

[ctx: Articlelist's column header]
en: Author
lv: Autors

[ctx: Articlelist's column header]
en: Content
lv: Saturs

[ctx: Articlelist's column header]
en: Date
lv: Datums

[ctx: Articlelist's column header]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: Articlelist's column header]
en: Feed
lv: Ziņu avots

[ctx: Articlelist's column header]
en: Title
lv: Virsraksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Articles list.
lv: Rakstu saraksts.

en: Author
lv: Autors

en: Author of librss
lv: librss autors

en: Bug tracker management, Usability improvements
lv: Atkļūdošana, uzlabojumi

en: C&ancel Feed Fetches
lv: &Atcelt ziņu avotu ielādi

en: C&ombined View
lv: Savien&otais skats

en: Cannot move folder %1 to its own subfolder %2
lv: Nevar pārvietot mapi %1 uz tās apakšmapi %2

en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

en: Close the current tab
lv: Aizvērt pašreizējo cilni

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Complete Story
lv: Pilns raksts

en: Concurrent Fetches
lv: Vienlaicīga ziņu avotu pārskatīšana

en: Configurable delay between selecting an article and it being marked as read.
lv: Intervāls starp raksta izvēli un kā lasīta atzīmēšanu.

en: Configure Feed Reader Appearance
lv: Iestatīt ziņu avotu lasītāja izskatu

en: Configure Feed Reader Archive
lv: Konfigurēt ziņu avotu arhīvu

en: Configure Feed Reader Browser
lv: Iestatīt ziņu avotu pārlūku

en: Configure Feeds
lv: Konfigurēt ziņu avotus

en: Contributor
lv: Atbalstītājs

en: Copy &Link Address
lv: &Kopēt saites adresi

en: Copy Link Address
lv: Kopēt saites adresi

en: Could not fetch feed: %1
lv: Nepārskatīts ziņu avots: %1

en: Could not find the Akregator part; please check your installation.
    %1
lv: Kļūda Akregator instalācijā, lūdzu, pārliecinieties par tās veselumu.
    %1

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
lv: Nevar ievest failu %1 (nederīgs OPML)

en: Could not read feed (invalid XML)
lv: Nevar nolasīt ziņu avotu (XML kļūda)

en: Could not read feed (invalid feed)
lv: Nevar nolasīt ziņu avotu (nederīgs ziņu avots)

en: Could not read feed (unknown format)
lv: Nevar nolasīt ziņu avotu (nezināms formāts)

en: Date
lv: Datums

en: Day | Days
lv[0]: Diena
lv[1]: Dienas
lv[2]: Dienu

en: Default Archive Settings
lv: Noklusētie arhīva iestatījumi

en: Default expiry age for articles in days.
lv: Noklusētais rakstu vecuma ierobežojums (dienās).

en: Delete Article
lv: Dzēst rakstu

en: Delete Expired Articles
lv: Dzēst vecos rakstus

en: Delete Feed
lv: Nodzēst ziņu avotu

en: Delete Folder
lv: Nodzēst mapi

[ctx: Delete articles older than:]
en:  day |  days
lv[0]:  diena
lv[1]:  dienas
lv[2]:  dienu

en: Delete articles older than:
lv: Dzēšamu rakstu vecums:

en: Delete expired articles
lv: Dzēst vecos rakstus

en: Detach Tab
lv: Atdalīt cilni

en: Developer
lv: Programmas veidotājs

en: Di&sable archiving
lv: At&slēgt arhivēšanu

en: Disable
lv: Atslēgt

en: Disable Archiving
lv: Atslēgt arhivēšanu

en: Disable Introduction Page
lv: Atslēgt ievada lapu

en: Display name of RSS column
lv: RSS kolonnā attēlojamais nosaukums

en: Do Not Expire Important Articles
lv: Pastāvīgi glabāt svarīgus rakstus

en: Do not expire important articles
lv: Saglabāt svarīgus rakstus

en: Do not save any articles
lv: Nesaglabāt nevienu rakstu

en: Downloading %1
lv: Lejupielādē %1

en: Enclosure
lv: Pielikums

en: Expiry Age
lv: Rakstu vecuma ierobežojums

en: External Browsing
lv: Ārējais pārlūks

en: Fe&tch All Feeds
lv: Pārskatī&t visus ziņu avotus

en: Fee&d
lv: &Ziņu avoti

en: Feed &URL:
lv: Ziņu avota &URL

en: Feed Properties
lv: Ziņu avota īpašības

en: Feed added:
     %1
lv: Pievienots ziņu avots:
     %1

en: Feed file not found on remote server
lv: Ziņu avota fails serverī nav atrasts

en: Feed found, downloading...
lv: Ziņu avots atrasts, lejupielādē...

en: Feed list was deleted
lv: Ziņu avots izdzēsts

en: Feed not found from %1.
lv: %1 ziņu avots nav atrasts.

[ctx: Feedlist's column header]
en: Feeds
lv: Ziņu avotus

[ctx: Feedlist's column header]
en: Total
lv: Kopā

[ctx: Feedlist's column header]
en: Unread
lv: Nelasīti

en: Feeds
lv: Ziņu avoti

en: Feeds added:
     %1
lv: Pievienoti ziņu avoti:
     %1

en: Fetch aborted
lv: Ziņu avotu pārskatīšana atcelta

en: Fetch all fee&ds on startup
lv: Pārlūkot ziņu &avotus, uzsākot Akregator sesiju.

en: Fetch all feeds every %1 minutes.
lv: Ik pēc %1 minūtēm pārskatīt ziņas no visiem avotiem.

en: Fetch completed
lv: Ziņu avoti pārskatīti

en: Fetch error
lv: Kļūda, pārskatot ziņu avotus

en: Fetch feedlist on startup.
lv: Pārlūkot ziņu avotu sarakstu, uzsākot Akregator sesiju.

en: Fetch feeds every:
lv: Ziņu avotu pārskatīšanas biežums:

en: Fetch on startup
lv: Pārlūkot ziņu avotus, uzsākot Akregator sesiju.

en: Fetching Feeds...
lv: Ziņu avotu pārskatīšana

en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
lv: Pirmā (parasti vertikālā) sadalītāja izmērs.

en: Fixed font:
lv: Fiksēts fonts:

en: Folder name:
lv: Mapes nosaukums:

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Fonts
lv: Fonti

en: Go Down in Tree
lv: Pārvietoties kokā lejup

en: Go Left in Tree
lv: Pārvietoties kokā pa kreisi

en: Go Right in Tree
lv: Pārvietoties kokā pa labi

en: Go Up in Tree
lv: Pārvietoties kokā augšup

en: Go to Bottom of Tree
lv: Doties uz koka lejpusi

en: Go to Top of Tree
lv: Doties uz koka augšpusi

en: Handbook
lv: Palīdzības rokasgrāmata

en: Hide main window on startup
lv: Sākot Akregator, slēpt galveno logu

en: Hour | Hours
lv[0]: Stunda
lv[1]: Stundas
lv[2]: Stundu

en: Icons
lv: Ikonas

[ctx: Important articles filter]
en: Important
lv: Svarīgs

en: Imported Feeds
lv: Ienestie ziņu avoti

en: Imported Folder
lv: Ievesta mape

en: Imported folder name:
lv: Ienestās mapes nosaukums

en: Insomnia
lv: Bezmiega naktis

en: Interval for autofetching
lv: Ziņu autosaņemšanas intervāls

en: Interval for autofetching in minutes.
lv: Ziņu autosaņemšanas intervāls minūtēs.

en: KDE Dot News
lv: KDE Dot ziņas

en: Keep All Articles
lv: Saglabāt visus rakstus

en: Keep Enabled
lv: Saglabāt

en: Left mouse click:
lv: Peles kreisās pogas funkcija:

en: Limit Number of Articles
lv: Ierobežot rakstu skaitu

en: Limit archi&ve to:
lv: Arhī&va ierobežojums:

[ctx: Limit feed archive size to:]
en:  article |  articles
lv[0]:  raksts
lv[1]:  raksti
lv[2]:  rakstu

en: Limit the number of articles in a feed
lv: Ierobežot rakstu skaitu ziņu avotā

en: Load the &full website when reading articles
lv: &Raksta lasīšanai ielādēt visu vietni

en: Loading canceled
lv: Ielāde atcelta

en: Loading completed
lv: Ielāde pabeigta

en: Loading...
lv: Ielāde...

en: Ma&rk All Feeds as Read
lv: A&tzīmēt visus ziņu avotus kā lasītus

en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Mar&k articles as read when they arrive
lv: Atzīmēt saņemtos ra&kstus kā lasītus

en: Mar&k selected article read after
lv: Atzīmēt ra&kstu kā lasītu pēc

en: Mark &all feeds as read on startup
lv: Atzīmēt &visus ziņu avotus kā izlasītus, uzsākot Akregator sesiju.

en: Mark all feeds as read on startup
lv: Uzsākot Akregator sesiju, atzīmēt visus ziņu avotus kā izlasītus

en: Mark all feeds as read on startup.
lv: Uzsākot Akregator sesiju, atzīmēt visus ziņu avotus kā izlasītus.

en: Mark selected article as new
lv: Atzīmēt izvēlēto rakstu kā jaunu

en: Mark selected article as read
lv: Atzīmēt izvēlēto rakstu kā lasītu

en: Mark selected article as unread
lv: Atzīmēt izvēlēto rakstu kā nelasītu

[ctx: Mark selected article read after]
en:  second |  seconds
lv[0]:  sekundes
lv[1]:  sekundēm
lv[2]:  sekundēm

en: Medium font size:
lv: Vidējs fonta izmērs:

en: Middle mouse click:
lv: Peles vidējās pogas funkcija:

en: Minimum font size:
lv: Mazākais fonta izmērs:

en: Minute | Minutes
lv[0]: Minūte
lv[1]: Minūtes
lv[2]: Minūšu

en: Move Node Down
lv: Pārvietot mezglu lejup

en: Move Node Left
lv: Pārvietot mezglu pa kreisi

en: Move Node Right
lv: Pārvietot mezglu pa labi

en: Move Node Up
lv: Pārvietot mezglu augšup

en: N&ext Unread Feed
lv: Nākamais n&elasītais ziņu avots

en: Ne&w Folder...
lv: &Jauna mape

en: Ne&xt Unread Article
lv: &Nākamais nelasītais raksts

en: Network
lv: Tīmeklis

en: Networking is available now.
lv: Tīkls tagad ir pieejams.

en: Networking is not available.
lv: Nav pieejams tīkls.

[ctx: New articles filter]
en: New
lv: Jauns

en: New articles:
lv: Jauni raksti

en: Node or destination folder not found
lv: Mezgls vai mērķa mape nav atrasta

en: Notify when new articles arri&ve
lv: &Paziņot par jauniem rakstiem

en: Number of articles to keep per feed.
lv: Saglabājamo rakstu skaits ziņu avotā.

en: Number of concurrent fetches
lv: Vienlaicīgi lejupielādējamo ziņu avotu skaits

en: OPML Parsing Error
lv: OPML lasīšanas kļūda

en: Open Link in External &Browser
lv: Atver saiti &pārlūkā

en: Open Link in New &Tab
lv: A&tvērt saiti jaunā cilnē

en: Open a link which would normally open in a new window (external browser) in a new tab instead
lv: Saiti, kas parasti tiek atvērta jaunā logā (ārējā pārlūkā), tā vietā atvērt jaunā cilnē

en: Open in Background Tab
lv: Atvērt aizmugurējā cilnē

en: Open in External Browser
lv: Atvērt pārlūkā

en: Open in Tab
lv: Atvērt cilnē

en: Open links in new tab instead of in new window
lv: Atvērt saites jaunā cilnē nevis jaunā logā

en: Opening Feed List...
lv: Atver ziņu avotu sarakstu...

en: Pre&vious Unread Article
lv: &Iepriekšējais nelasītais raksts

en: Prev&ious Unread Feed
lv: Iepr&iekšējais nelasītais ziņu avots

en: Read Error
lv: Lasīšanas kļūda

en: Reload All Tabs
lv: Pārlādēt visas cilnes

en: Remove &Important Mark
lv: Noņemt svarīguma atzīm&i

en: Reset search bar when changing feeds
lv: Mainot ziņu avotu, atiestatīt meklēšanas joslu

en: Resets the quick filter when changing feeds.
lv: Mainot ziņu avotu, atiestata ātro filtru.

en: Restore Session
lv: Atjaunot sesiju

en: Sans serif font:
lv: Bezserifa fonts:

en: Save an unlimited number of articles.
lv: Saglabāt neierobežotu rakstu skaitu.

en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
lv: Otrā (parasti horizontālā) sadalītāja izmērs.

en: Select Next Tab
lv: Pāriet uz nākamo cilni

en: Select Previous Tab
lv: Pāriet uz iepriekšējo cilni

en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
lv: Paziņot par jauniem rakstiem.

en: Send &File...
lv: Sūtīt &failu

en: Send &Link Address...
lv: &Nosūtīt saites adresi...

en: Serif font:
lv: Serifa fonts:

en: Show Quick Filter
lv: Parādīt ātro filtru

en: Show Quick Filter Bar
lv: Parādīt ātro filtru joslu

en: Show close button on each tab
lv: Rādīt aizvēršanas pogu katrā cilnē

en: Show close buttons on tabs
lv: Rādīt ciļņos aizvēršanas pogu

en: Show close buttons on tabs instead of icons
lv: Ikonas vietā cilnē attēlot aizvēršanas pogu

en: Show tra&y icon
lv: &Rādīt sistēmas joslas ikonu

en: Show tray icon
lv: Rādīt ikonu ikonjoslā.

en: Sizes for first splitter
lv: Pirmā joslu sadalītāja izmēri

en: Sizes for second splitter
lv: Otrā sadalītāja izmērs

en: Spanish feeds
lv: Spāņu ziņu avoti

en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
lv: Norāda, vai atļauti ikonjoslas paziņojumi.

en: Specifies if the tray icon is shown or not.
lv: Norāda, vai ikonjoslā parādīsies Akregator ikona.

en: Standard font:
lv: Standarta fonts:

en: Startup
lv: Sesijas uzsākšana

en: Status Filter
lv: Stāvokļa filtrs

en: Stores the last search line text
lv: Saglabā meklēto tekstu

en: Stores the last status filter setting
lv: Saglabā stāvokļa filtra iestatījumus

en: Tabs
lv: Ciļņi

en: Text Filter
lv: Teksta filtrs

en: The feed to be listed was already removed.
lv: Attēlojamais ziņu avots jau nodzēsts.

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
lv: Nevar nolasīt failu %1, pārliecinieties, ka tas pastāv un tam ir lasīšanas tiesības.

en: This option allows user to specify custom user-agent string instead of using the default one. This is here because some proxies may interrupt the connection because of having "gator" in the name.
lv: Šī opcija ļauj norādīt lietotāja aģentu noklusētā iestatījuma vietā, kas var noderēt, ja starpniekserveris pārtrauc savienojumu dēļ frāzes "gator" lietotāja aģenta virknē.

en: Timeout on remote server
lv: Noilgums servera pusē

en: Tons of bug fixes
lv: Kļūdu labojumi

en: U&se a custom update interval
lv: &Ziņu avotu atjaunošanas intervāls

en: Unknown host
lv: Nezināms resursdators

[ctx: Unread articles filter]
en: Unread
lv: Nelasīts

en: Unread articles:
lv: Nelasīti raksti:

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: Use &notifications for all feeds
lv: Atļaut &paziņojumus no visiem ziņu avotiem

en: Use HTML Cache
lv: Izmantot HTML kešatmiņu

en: Use KDE web browser when opening in external browser.
lv: Izmantot KDE Tīmekļa pārlūku vietņu atvēršanai ārpus Akregator

en: Use custom colors
lv: Izmantot lietotāja noteiktas krāsas

en: Use default KDE web browser
lv: Izmantot noklusēto KDE tīmekļa pārlūku

en: Use interval fetching
lv: Pārlūkot ziņu avotus pēc starplaikiem

en: Use notifications
lv: Atļaut paziņojumus.

en: Use the &browser cache (less network traffic)
lv: Izmantot &pārlūka kešatmiņu (samazina tīkla trafiku)

en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
lv: Ziņu avotu lejupielādei izmantot KDE darbvirsmas HTML kešatmiņas iestatījumus nelietderīga trafika palielinājuma novēršanai. Atslēdziet šo opciju tikai nepieciešamības gadījumā.

en: Use the specified command when opening in external browser.
lv: Vietnes atvēršanai ārējā pārlūkā izmantot šo komandu.

en: Use this command:
lv: Izmantot komandu:

en: View Mode
lv: Attēlošanas režims

en: What the click with left mouse button should do.
lv: Peles kreisās pogas funkcija.

en: What the click with middle mouse button should do.
lv: Peles vidējās pogas funkcija.

en: When adding feeds, place them in this group
lv: Pievienojot ziņu avotu, ievietot to šajā grupā

en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
lv: Šī opcija saglabā svarīgos rakstus neatkarīgi no to vecuma vai rakstu skaita ierobežojumiem.

en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
lv: Atzīmēt rakstu kā lasītu pēc noteikta laika intervāla.

en: Write Error
lv: Rakstīšanas kļūda

en: You can view multiple articles in several open tabs.
lv: Cilnēs varat atvērt vairākus rakstus vienlaicīgi.

[ctx: as in: mark as new]
en: &New
lv: Jau&nu

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
lv: &Lasītu

[ctx: as in: mark as unread]
en: &Unread
lv: &Nelasītu

[ctx: error message window caption]
en: XML Parsing Error
lv: XML lasīšanas kļūda

[ctx: global settings]
en: Global
lv: Globāls

[ctx: never fetch new articles]
en: Never
lv: Nekad
