Audacious Plugins - en to lv translation catalogue (899 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
lv: 
    (Turpmākie ziņojumi tika paslēpti.)

en:   (invalid UTF-8)
lv:   (nederīgs UTF-8)

en: %a: Artist
    %b: Album
    %c: Number of channels
    %f: File name (full path)
    %F: Frequency (Hertz)
    %l: Length (milliseconds)
    %n or %s: Formatted title (see playlist settings)
    %p: Currently playing (1 or 0)
    %r: Rate (bits per second)
    %t: Playlist position
    %T: Title (unformatted)
lv: %a: izpildītājs
    %b: albums
    %c: kanālu skaits
    %f: faila nosaukums (pilns ceļš)
    %F: frekvence (hercos)
    %l: ilgums (milisekundes)
    %n vai %s: formatētais nosaukums (skatīt repertuāru iestatījumos)
    %p: pašreiz atskaņo (1 vai 0)
    %r: bitātrums (biti sekundē)
    %t: repertuāra pozīcija
    %T: nosaukums (neformatēts)

en: %d channel | %d channels
lv[0]: %d kanāls
lv[1]: %d kanāli
lv[2]: %d kanālu

en: %d result | %d results
lv[0]: %d rezultātu
lv[1]: %d rezultāts
lv[2]: %d rezultāti

en: %d song | %d songs
lv[0]: %d dziesmu
lv[1]: %d dziesma
lv[2]: %d dziesmas

en: %s Settings
lv: %s iestatījumi

en: (no description)
lv: (bez apraksta)

en: (none)
lv: (nekas)

en: * no comments available in this MIDI file *
lv: * komentāri šajā MIDI failā nav pieejami *

en: * no lyrics available in this MIDI file *
lv: * dziesmu vārdu teksti šajā MIDI failā nav pieejami *

en: 2SF Decoder
lv: 2SF dekodētājs

en: <b>Action:</b>
lv: <b>Darbība:</b>

en: <b>Advanced</b>
lv: <b>Paplašināti</b>

en: <b>Analyzer</b>
lv: <b>Analizators</b>

en: <b>Bass Boost</b>
lv: <b>Basu pastiprinājums</b>

en: <b>Channel Mixer</b>
lv: <b>Kanālu mikseris</b>

en: <b>Channels</b>
lv: <b>Kanāli</b>

en: <b>Color</b>
lv: <b>Krāsa</b>

en: <b>Commands</b>
lv: <b>Komandas</b>

en: <b>Compression</b>
lv: <b>Kompresija</b>

en: <b>Connection</b>
lv: <b>Savienojums</b>

en: <b>Conversion</b>
lv: <b>Pārveidošana</b>

en: <b>Crossfade</b>
lv: <b>Sapludināšana</b>

en: <b>Crystalizer</b>
lv: <b>Kristalizators</b>

en: <b>Delete Method</b>
lv: <b>Dzēšanas metode</b>

en: <b>Device</b>
lv: <b>Ierīce</b>

en: <b>Echo</b>
lv: <b>Atbalss</b>

en: <b>Emulation</b>
lv: <b>Emulācija</b>

en: <b>Extra Stereo</b>
lv: <b>Papildus stereo</b>

en: <b>Fonts</b>
lv: <b>Šrifti</b>

en: <b>Frame Headers</b>
lv: <b>Kadru galvenes</b>

en: <b>General</b>
lv: <b>Vispārīgs</b>

en: <b>ID3 Tags</b>
lv: <b>ID3 birkas/tagi</b>

en: <b>Internet Sources</b>
lv: <b>Interneta avoti</b>

en: <b>Key Binding:</b>
lv: <b>Taustiņa piesaiste:</b>

en: <b>Local Storage</b>
lv: <b>Lokālā failu noliktava</b>

en: <b>Metadata</b>
lv: <b>Metadati</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
lv: <b>Dažādi</b>

en: <b>Mouse Scroll Action</b>
lv: <b>Peles rullīša darbība</b>

en: <b>Note</b>
lv: <b>Nots</b>

en: <b>OpenPSF Configuration</b>
lv: <b>OpenPSF konfigurācija</b>

en: <b>Other Settings</b>
lv: <b>Citi iestatījumi</b>

en: <b>Output</b>
lv: <b>Izvade</b>

en: <b>Pitch</b>
lv: <b>Toņkārta/augstums</b>

en: <b>Playback time</b>
lv: <b>Atskaņošanas laiks</b>

en: <b>Playback</b>
lv: <b>Atskaņošana</b>

en: <b>Playlist Columns</b>
lv: <b>Repertuāru kolonnas</b>

en: <b>Playlist Tabs</b>
lv: <b>Repertuāru cilnes</b>

en: <b>Preamp</b>
lv: <b>Priekšpastiprinājums</b>

en: <b>Rate Mappings</b>
lv: <b>Tempu kartējumi:</b>

en: <b>Repeat</b>
lv: <b>Atkārtot</b>

en: <b>Resampling</b>
lv: <b>Iztveršanas tempa pārveidošana</b>

en: <b>Reverb</b>
lv: <b>Atbalss</b>

en: <b>Sample rate</b>
lv: <b>Iztveršanas temps</b>

en: <b>Silence Removal</b>
lv: <b>Klusuma izņemšana</b>

en: <b>Skin</b>
lv: <b>Apdare/ādiņa</b>

en: <b>Speed</b>
lv: <b>Ātrums</b>

en: <b>Subtunes</b>
lv: <b>Apakšmelodijas</b>

en: <b>Surround</b>
lv: <b>Ieskaušana</b>

en: <b>Synthesizer</b>
lv: <b>Sintezators</b>

en: <b>Tip</b>
lv: <b>Padoms</b>

en: <b>Type</b>
lv: <b>Tips</b>

en: <b>VU Meter Settings</b>
lv: <b>VU Mērnieka iestatījumi</b>

en: <b>XSF Configuration</b>
lv: <b>XSF konfigurācija</b>

en: <small>Artist is truncated at the start, Title -- at the end</small>
lv: <small>Izpildītājs tiek saīsināts sākumā, Nosaukums -- beigās</small>

en: <small>Chars are ORed in RegExp, surrounded by whitespace</small>
lv: <small>Rakstzīmes ir ORed iekš RegExp, atstarpju ieskautas</small>

en: <small>Separate multiple paths with a colon.
    These paths are searched in addition to LADSPA_PATH.
    After adding new paths, press Enter to scan for new plugins.</small>
lv: <small>Vairākus ceļus atdaliet ar kolu.
    Šie ir papildu ceļi mainīgajā LADSPA_PATH esošajiem.
    Pēc jauno ceļu pievienošanas nospiediet 'Enter', lai skenētu jaunos spraudņus.</small>

en: <span size="smaller"> MIDI Comments and Lyrics </span>
lv: <span size="smaller"> MIDI Komentāri un dziesmu vārdu teksti </span>

en: <span size="smaller"> MIDI Info </span>
lv: <span size="smaller"> MIDI informācija </span>

en: A Tact Generator by Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    To use it, add a URL: tact://beats*num/den
    e.g. tact://77 to play 77 beats per minute
    or tact://60*3/4 to play 60 bpm in 3/4 tacts
lv: Takts ģenerators, autors Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    Lai to izmantotu, pievienojiet URL: tact://sitienu*skaitītājs/saucējs
    piem., tact://77, lai atskaņotu 77 sitienus minūtē
    vai tact://60*3/4, lai atskaņotu 60 s/min 3/4 taktsmērā

en: A plugin that can be used to start playing at a certain time.
    
    Originally written by Adam Feakin and Daniel Stodden.
lv: Spraudnis, kas var tikt izmantots, lai sāktu atskaņošanu noteiktā laikā.
    
    Sākotnējie autori: Adam Feakin un Daniel Stodden.

en: A simple plugin to control Audacious using the LIRC remote control daemon
    
    Adapted for Audacious by:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Based on the XMMS LIRC plugin by:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    For more information about LIRC, see http://lirc.org.
lv: Vienkāršs spraudnis Audacious vadīšanai izmantojot LIRC attālinātās vadības
    dēmonu
    
    Audacious adaptācijas autori:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Balstīts uz XMMS LIRC spraudņa, kura autori ir:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    Papildu informācijai par LIRC skatiet http://lirc.org.

en: AAC (Raw) Decoder
lv: AAC (jēldati) dekodētājs

en: ALSA Output
lv: ALSA izvade

en: ALSA Output Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    My thanks to William Pitcock, author of the ALSA Output Plugin NG, whose code served as a reference when the ALSA manual was not enough.
lv: ALSA izvades spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2009-2012 John Lindgren
    
    Paldies William Pitcock, ALSA NG izvades spraudņa autoram, kura kods kalpoja kā paraugs, kad ar ALSA rokasgrāmatu vien nepietika.

en: AMIDI-Plug
    modular MIDI music player
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    written by Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    
    special thanks to...
    
    Clemens Ladisch and Jaroslav Kysela
    for their cool programs aplaymidi and amixer; those
    were really useful, along with alsa-lib docs, in order
    to learn more about the ALSA API
    
    Alfredo Spadafina
    for the nice midi keyboard logo
    
    Tony Vroon
    for the good help with alpha testing
lv: AMIDI-Plug
    modulārs MIDI mūzikas atskaņotājs
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    Autors Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    
    Īpašs paldies...
    
    Clemens Ladisch un Jaroslav Kysela
    par viņu programmām aplaymidi and amixer; tās, līdz ar alsa-lib dokumentiem, bija ļoti noderīgas, mācoties par ALSA API
    
    Alfredo Spadafina
    par jauku midi klaviatūras logo
    
    Tony Vroon
    par palīdzību alfa testēšanā

en: AMIDI-Plug (MIDI Player)
lv: AMIDI-Plug (MIDI atskaņotājs)

en: AMIDI-Plug - select SoundFont file
lv: AMIDI-Plug — izvēlieties SoundFont failu

en: AOSD (On-Screen Display)
lv: AOSD (virsekrāna displejs)

en: ASXv1/ASXv2 Playlists
lv: ASXv1/ASXv2 repertuāri

en: ASXv3 Playlists
lv: ASXv3 repertuāri

en: A_bout ...
lv: _Par ...

en: About ...
lv: Par ...

en: AdPlug (AdLib Player)
lv: AdPlug (AdLib atskaņotājs)

en: Add Files
lv: Pievienot failus

en: Add Files ...
lv: Pievienot failus ...

en: Add Folder ...
lv: Pievienot mapi ...

en: Add URL ...
lv: Pievienot URL ...

en: Add U_RL ...
lv: Pievienot U_RL ...

en: Additional Command
lv: Papildu komanda

en: Advance in playlist when scrolling upward
lv: Tinot uz augšu, pāriet uz priekšu repertuārā

en: Alarm
lv: Modinātājs

en: Alarm at (default):
lv: Modināt (noklusējums):

en: Album
lv: Albums

en: Album Art
lv: Albuma vāks

en: Album Artist
lv: Albuma izpildītājs

en: Album artist
lv: Albuma izpildītājs

en: Album:
lv: Albums:

en: Algorithm quality:
lv: Algoritma kvalitāte:

en: Allow aliasing
lv: Ļaut aliases

en: Alternative
lv: Alternatīvā

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always on Top
lv: Vienmēr virspusē

en: Always show notification
lv: Vienmēr rādīt paziņojumu

en: Always show tabs
lv: Vienmēr rādīt cilnes

en: Ampache Browser
lv: Ampache pārlūks

en: Ampache Browser for Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Copyright (C) Róbert Čerňanský and John Lindgren
    License: GNU GPLv3
lv: Ampache klients atskaņotājam Audacious.
    http://ampache-browser.org/
    
    Autortiesības (C) Róbert Čerňanský un John Lindgren
    Licence: GNU GPLv3

en: Analyzer
lv: Analizators

en: Animation
lv: Animācija

en: Archived Winamp 2.x skin
lv: Arhivēta Winamp 2.x ādiņa

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Artist:
lv: Izpildītājs:

en: Audacious Equalizer
lv: Audacious balansieris

en: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Written by Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Based in part on Evan Martin's Ghosd library:
    http://neugierig.org/software/ghosd/
lv: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Autors Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Daļēji balstīts uz Evan Martin Ghosd bibliotēku:
    http://neugierig.org/software/ghosd/

en: Audacious Ogg Vorbis Decoder
    
    Based on the Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis Plugin:
    http://www.xiph.org/
    
    Original code by:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Contributions from:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>
lv: Audacious Ogg Vorbis dekodētājs
    
    Balstīts uz Xiph.org fonda Ogg Vorbis spraudņa: http://www.xiph.org/
    
    Oriģinālā koda autors:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Pienesumi no:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>

en: Audacious Playlist Editor
lv: Audacious repertuāra redaktors

en: Audacious Playlists (audpl)
lv: Audacious repertuāri (audpl)

en: Audacious PulseAudio Output Plugin
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lv: Audacious PulseAudio izvades spraudnis
    
    Šī ir brīvā programmatūra. Jūs varat to izplatīt un/vai modificēt saskaņā
    ar GNU GPL licenses nosacījumiem, kurus publicējis Free Software
    Foundation; lietojiet licenses 2. versiju, vai arī (pēc jūsu izvēles)
    jebkuru vēlāku versiju.
    
    Šī programma tiek izplatīta cerot, ka tā būs noderīga, bet BEZ JEBKĀDAS
    GARANTIJAS; pat PIEPRASĪJUMA vai NODERĪBAS ĪPAŠAM MĒRĶIM garantijas.
    Sīkākai informācijai skatiet GNU General Public License.
    
    GNU GPL licenses kopijai vajadzētu būt saņemtai kopā ar šo programmu.
    Ja tā nav, rakstiet uz Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Audacious Scrobbler Plugin 2.0 by Pitxyoki,
    
    Copyright © 2012-2013 Luís M. Picciochi Oliveira <Pitxyoki@Gmail.com>
    
    Thanks to John Lindgren for giving me a hand at the beginning of this project.
lv: Audacious atskaņojumu nosūtīšanas spraudnis 2.0, autors Pitxyoki,
    
    Autortiesības © 2012-2013 Luís M. Picciochi Oliveira <Pitxyoki@Gmail.com>
    
    Paldies John Lindgren par palīdzību projekta sākumā.

en: Audacious is not playing.
lv: Audacious pašreiz neatskaņo.

en: Audacious is now using an improved version of the Last.fm Scrobbler.
    Please check the Preferences for the Scrobbler plugin.
lv: Audacious pašlaik izmanto Last.fm atskaņojumu nosūtītāja uzlabotu versiju.
    Lūdzu, pārbaudiet atskaņojumu nosūtītāja spraudņa iestatījumus.

en: Audio CD Menu Items
lv: Audio CD izvēlnes elementi

en: Audio CD Plugin
lv: Audio CD spraudnis

en: Audio Settings ...
lv: Audio iestatījumi ...

en: Audio _Settings ...
lv: Audio ie_statījumi ...

en: Audio device:
lv: Audio ierīce:

en: Audio mode:
lv: Audio režīms:

en: Auto
lv: Automātiski

en: Auto-hide
lv: Automātiski paslēpt

en: Automatically connect to output ports
lv: Automātiski pieslēgties izvades portiem

en: Automatically toggle queue for matching entries
lv: Automātiski pārslēgt rindošanu atbilstošajiem ierakstiem

en: Available columns
lv: Pieejamās kolonnas

en: Available plugins:
lv: Pieejamie spraudņi:

en: Average bitrate:
lv: Vidējais bitātrums:

en: Balance: %d%% left
lv: Balanss: %d%% pa kreisi

en: Balance: %d%% right
lv: Balanss: %d%% pa labi

en: Balance: center
lv: Balanss: centrs

en: Bars
lv: Stabiņi

en: Based on the xmms_sndfile plugin:
    Copyright (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Adapted for Audacious by Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lv: Balstīts uz xmms sndfile spraudņa:
    Autortiesības (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Audacious adaptācija — Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    Šī ir brīvā programmatūra. Jūs varat to izplatīt un/vai modificēt saskaņā
    ar GNU GPL licenses nosacījumiem, kurus publicējis Free Software
    Foundation; lietojiet licenses 2. versiju, vai arī (pēc jūsu izvēles)
    jebkuru vēlāku versiju.
    
    Šī programma tiek izplatīta cerot, ka tā būs noderīga, bet BEZ JEBKĀDAS
    GARANTIJAS; pat PIEPRASĪJUMA vai NODERĪBAS ĪPAŠAM MĒRĶIM garantijas.
    Sīkākai informācijai skatiet GNU General Public License.
    
    GNU GPL licenses kopijai vajadzētu būt saņemtai kopā ar šo programmu.
    Ja tā nav, rakstiet uz Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Bauer Stereophonic-to-Binaural (BS2B)
lv: Bauer stereofoniski-uz-binaurāli (BS2B)

en: Best sinc interpolation
lv: Labākā sinc interpolācija

en: Binding mouse buttons
lv: Piesaista peles pogas

en: Bitrate
lv: Bitātrums

en: Bitrate:
lv: Bitreits:

en: Blues
lv: Blūzs

en: Buffering ...
lv: Buferizācija ...

en: By Al_bum
lv: Pēc a_lbuma

en: By Albu_m Artist
lv: Pēc albu_ma izpildītāja

en: By Album
lv: Pēc albuma

en: By Album Artist
lv: Pēc albuma izpildītāja

en: By Artist
lv: Pēc izpildītāja

en: By C_omment
lv: Pēc _komentāra

en: By Comment
lv: Pēc komentāra

en: By Custom Title
lv: Pēc pielāgotā nosaukuma

en: By File Name
lv: Pēc faila nosaukuma

en: By File Path
lv: Pēc faila ceļa

en: By File _Path
lv: Pēc faila _ceļa

en: By Genre
lv: Pēc žanra

en: By Length
lv: Pēc ilguma

en: By Release Date
lv: Pēc izlaišanas datuma

en: By Release _Date
lv: Pēc izlaišanas _datuma

en: By Title
lv: Pēc dziesmas nosaukuma

en: By Track Number
lv: Pēc celiņa numura

en: By Track _Number
lv: Pēc celiņa _numura

en: By _Artist
lv: Pēc _izpildītāja

en: By _Custom Title
lv: Pēc _pielāgota nosaukuma

en: By _File Name
lv: Pēc _faila ceļa

en: By _File Path
lv: Pēc _faila ceļa

en: By _Genre
lv: Pē_c žanra

en: By _Length
lv: Pēc _ilguma

en: By _Title
lv: Pēc n_osaukuma

en: Call Letters
lv: Saucamie burti?

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot read start/end LSN for track %d.
lv: Neizdevās nolasīt LSN sākumu/beigas celiņam %d.

en: Center volume:
lv: Centra skaļums:

en: Change playing song
lv: Mainīt atskaņojamo dziesmu

en: Change volume
lv: Mainīt skaļumu

en: Channel Mixer
lv: Kanālu mikseris

en: Channel Mixer Plugin for Audacious
    Copyright 2011-2012 John Lindgren and Michał Lipski
lv: Kanālu miksera spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2011-2012 John Lindgren un Michał Lipski

en: Channels:
lv: Kanāli:

en: Chars to split on:
lv: Rakstzīmes uz kurām dalīt:

en: Chars to truncate on:
lv: Rakstuzīmes saīsināt uz:?

en: Check Permission
lv: Pārbaudīt piekļuvi

en: Checking Last.fm access ...
lv: Pārbauda Last.fm piekļuvi ...

en: Choose Folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Choose the days for the alarm to come on
lv: Izvēlieties dienas, kurās ieslēgsies modinātājs

en: Classical
lv: Klasiskā mūzika

en: Clear A-B Repeat
lv: Atstatīt A-B atkārtošanu

en: Clear Queue
lv: Atcelt rindošanu

en: Clear previous selection before searching
lv: Notīrīt iepriekšējo iezīmējumu pirms meklēšanas

en: Client name:
lv: Klienta nosaukums:

en: Clock speed:
lv: Takts frekvence:

en: Close to the system tray
lv: Aizvērt sistēmas ikonu joslu

en: Color %i:
lv: %i. krāsa:

en: Coloring:
lv: Krāsa:

en: Colors
lv: Krāsas

en: Command to run at the end of a song:
lv: Komanda, ko palaist dziesmas beigās:

en: Command to run at the end of the playlist:
lv: Komanda, ko palaist repertuāra beigās:

en: Command to run when song title changes (for network streams):
lv: Komanda, ko palaist, kad nomainās dziesmas nosaukums (tīkla plūsmām):

en: Command to run when starting a new song:
lv: Komanda, ko palaist, sākot atskaņot jaunu dziesmu:

en: Comment
lv: Komentārs

en: Composite extension not loaded
lv: Composite paplašinājums nav ielādēts

en: Composite manager detected
lv: Kompozitēšanas pārvaldnieks atrasts

en: Composite manager not detected;
    unless you know that you have one running, please activate a composite manager otherwise the OSD won't work properly
lv: Kompozitēšanas pārvaldnieks nav atrasts;
    ja vien esat pārliecināts, ka jums tas ir palaists, lūdzu, aktivizējiet kompozitēšanas pārvaldnieku, citādi OSD nefunkcionēs pareizi

en: Composite manager not required for fake transparency
lv: Viltus caurspīdībai kompozitēšanas pārvaldnieks nav nepieciešams

en: Compression ratio:
lv: Kompresijas/saspiešanas attiecība:

en: Concave Rectangle
lv: Ieliekts taisnstrūris

en: Connect to physical ports only
lv: Pievienoties tikai fiziskiem portiem

en: Console music decoder engine based on Game_Music_Emu 0.5.2
    Supported formats: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>
lv: Konsoļu mūzikas dekodētāja dzinējs, balstīts uz Game Music Emu 0.5.2
    Atbalstītie formāti: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Audacious spraudņa autori:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>

en: Context name:
lv: Konteksta nosaukums:

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copyright (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> and others.
    
    Many thanks to libcdio developers <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    and to libcddb developers <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Also thank you to Tony Vroon for mentoring and guiding me.
    
    This was a Google Summer of Code 2007 project.
lv: Autortiesības (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> un citi.
    
    Liels paldies libcdio izstrādātājiem <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    un libcddb izstrādātājiem <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Paldies arī Tony Vroon par padomiem.
    
    Šis bija Google Summer of Code 2007 projekts.

en: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Some of the plugin code was by Miles Egan.
lv: Autortiesības 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Daļai koda autors ir Miles Egan.

en: CoreAudio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    Copyright 2017,18 René J.V. Bertin
     (original code and code adapted from
      Apple examples, (C) Apple 2013)
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
lv: CoreAudio Audacious izvades spraudnis
    Copyright 2014 William Pitcock
    Copyright 2017,18 René J.V. Bertin
     (oriģinālais kods un pielāgotais kods no
      Apple piemēriem, (C) Apple 2013)
    
    Balstīts uz SDL Audacious izvades spraudni
    Copyright 2010 John Lindgren

en: CoreAudio output
lv: CoreAudio izvade

en: Country
lv: Kantrī

en: Create a new playlist with matching entries
lv: Izveidot jaunu repertuāru no atlasei atbilstošajiem ierakstiem

en: Crossfade
lv: Sapludināšana (pārejas)

en: Crossfade Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
lv: Sapludināšanas spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2010-2014 John Lindgren

en: Crystalizer
lv: Kristalizators

en: Cu_t
lv: _Izgriezt

en: Cubic
lv: Kubiskā

en: Cue Sheet Plugin
lv: Cue lapas spraudnis

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Current Song
lv: Pašreizējā dziesma

en: Custom Title
lv: Pielāgotais nosaukums

en: Custom notification duration:
lv: Pielāgotā paziņojuma ilgums:

en: Custom title
lv: Pielāgots nosaukums

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut frequency:
lv: Nogriešanas frekvence:

en: Cutoff:
lv: Nogriešana:

en: Day
lv: Diena

en: Days
lv: Dienas

en: Decades
lv: Dekādes

en: Decoration
lv: Noformējums

en: Decouple from pitch
lv: Atpārot no toņkārtas/augstuma

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default PCM device
lv: Noklusētā PCM ierīce

en: Default device
lv: Noklusētā ierīce

en: Default mixer device
lv: Noklusētā miksera ierīce

en: Default song length:
lv: Noklusētais dziesmas garums:

en: Delay:
lv: Aizture/aizkave:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Files
lv: Dzēst failus

en: Delete Selected Files
lv: Dzēst izvēlētos failus

en: Description
lv: Apraksts

en: Desktop Notifications
lv: Darbvirsmas paziņojumi

en: Desktop Notifications Plugin for Audacious
    Copyright (C) 2010 Maximilian Bogner
    Copyright (C) 2011-2013 John Lindgren and Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    This plugin is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This plugin is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
lv: Darbvirsmas paziņojumu spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības (C) 2010 Maximilian Bogner
    Autortiesības (C) 2011-2013 John Lindgren un Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    Šis spraudnis ir brīvā programmatūra: varat to izplatīt un/vai modificēt zem GNU Vispārējās Publiskās licences, ko publicējis Brīvās Programmatūras fonds — licences versija 3 vai jebkura vēlāka.
    
    Šis spraudnis tiek izplatīts cerībā, ka tas būs noderīgs, bet BEZ JEBKĀDAS GARANTIJAS; pat bez IESPĒJAS PĀRDOT vai PIEMĒROTĪBAS NOTEIKTAM MĒRĶIM garantijas. Lai iegūtu vairāk detaļu, skatiet GNU Vispārējo Publisko licenci.
    
    GNU Vispārējās Publiskās licences kopijai vajadzētu būt saņemtai kopā ar šo programmu. Ja tā nav, skatiet <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Details about %s
lv: Detaļas par %s

en: Device (blank for default):
lv: Ierīce (noklusētajai atstāt tukšu):

en: Disable
lv: Atslēgt

en: Disable 'Always On Top'
lv: Atstatīt 'Vienmēr virspusē'

en: Disable the popup window
lv: Atslēgt izlecošo logu

en: Display OSD using:
lv: Rādīt OSD izmantojot:

en: Display legend
lv: Rādīt leģendu

en: Display:
lv: Rādīt:

en: Displayed columns
lv: Parādītās kolonnas

en: Do not automatically select chip model
lv: Neizdarīt automātisku čipa modeļa izvēli

en: Do not automatically select clock speed
lv: Neizdarīt automātisku takts frekvences izvēli

en: Do you want to move %d files to the trash?
lv: Vai vēlaties pārvietot %d failus uz miskasti?

en: Do you want to move %s to the trash?
lv: Vai vēlaties pārvietot %s uz miskasti?

en: Do you want to permanently delete %d files?
lv: Vai vēlaties neatgriezeniski dzēst  %d failus?

en: Do you want to permanently delete %s?
lv: Vai vēlaties neatgriezeniski dzēst %s?

en: Dock at Bottom
lv: Pietauvot apakšā

en: Dock at Left
lv: Pietauvot pa kreisi

en: Dock at Right
lv: Pietauvot pa labi

en: Dock at Top
lv: Pietauvot augšā

en: Dots
lv: Punkti

en: Double Size
lv: Dubultizmērs

en: Drive is empty.
lv: Dzinis ir tukšs.

en: Drum shift:
lv: Bungu pārbīde:

en: Dynamic Range Compression Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
lv: Dinamiskā diapozona kompresijas spraudnis atskaņotājam
    Audacious
    Autortiesības 2010-2014 John Lindgren

en: Dynamic Range Compressor
lv: Dinamiskā diapazona kompresors

en: Dynamic range:
lv: Dinamiskais diapazons:

en: E_ffects ...
lv: E_fekti ...

en: Echo
lv: Atbalss

en: Echo Plugin
    By Johan Levin, 1999
    Surround echo by Carl van Schaik, 1999
    Updated for Audacious by William Pitcock and John Lindgren, 2010-2014
lv: Atbalss spraudnis
    Autors Johan Levin, 1999
    Ieskaujošās atbalss autors Carl van Schaik, 1999
    Atskaņotājam Audacious atjauninājuši William Pitcock un John Londgren, 2010-2014

en: Echo:
lv: Atbalss:

en: Effects ...
lv: Efekti ...

en: Electronic
lv: Elektroniska

en: Emulate MOS 8580 (default: MOS 6581)
lv: Emulēt MOS 8580 (noklusējums: MOS 6581)

en: Emulate filter
lv: Emulēt filtru

en: Enable
lv: Iespējot/ieslēgt

en: Enable 'Always On Top'
lv: Iestatīt 'Vienmēr virspusē'

en: Enable VBR/ABR
lv: Iespējot VBR/ABR

en: Enable audio resampling
lv: Ieslēgt audio iztveršanas tempa pārveidošanu

en: Enable exclusive mode to prevent virtual mixing.
lv: Iespējot/ieslēgt izņēmuma režīmu, lai novērstu virtuālo miksēšanu.

en: Enable format conversions made by the OSS software.
lv: Ieslēgt OSS programmatūras veiktās formāta pārveides.

en: Enable subtunes
lv: Ieslēgt apakšmelodijas

en: Enable trigger
lv: Ieslēgt palaidēju/tirgeri

en: Enabled plugins:
lv: Iespējotie spraudņi:

en: Enforce strict ISO compliance
lv: Uzspiest stingru ISO savietojamību

en: Entries
lv: Ieraksti

en: Entry Number
lv: Ieraksta numurs

en: Entry number
lv: Ieraksta numurs

en: Error
lv: Kļūda

en: Error connecting to MMS server
lv: Kļūda pieslēdzoties MMS serverim

en: Error opening %s:
    %s
lv: Kļūda atverot %s:
    %s

en: Error parsing URL
lv: Kļūda parsējot URL

en: Error parsing redirect
lv: Kļūda parsējot pārvirzi

en: Error protection
lv: Aizsardzība pret kļūdām

en: Error reading audio CD.
lv: Kļūda nolasot audio CD.

en: Event
lv: Notikums

en: Export Playlist ...
lv: Eksportēt repertuāru ...

en: Extra Stereo
lv: Papildus stereo

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin, 1999
lv: Papildus stereo spraudnis
    
    Autors Johan Levin, 1999

en: FFmpeg Plugin
lv: FFmpeg spraudnis

en: FLAC Decoder
lv: FLAC dekodētājs

en: Fade in:
lv: Pakāpeniski parādīties:

en: Fade out:
lv: Pakāpeniski izgaist/izbalēt:

en: Fading
lv: Izdzišana/Izdziestošs

en: Failed to connect to JACK port %s.
lv: Neizdevās pieslēgties JACK portam %s.

en: Failed to connect to the JACK server; is it running?
lv: Neizdevās pieslēgties JACK serverim, vai tas ir palaists?

en: Failed to create the CDDB connection.
lv: Neizdevās izveidot CDDB savienojumu.

en: Failed to finish initializing opened CD drive.
lv: Neizdevās pabeigt inicializēt atvērtu CD dzini.

en: Failed to initialize cdio subsystem.
lv: Neizdevās inicializēt cdio apakšsistēmu.

en: Failed to open CD device %s.
lv: Neizdevās atvērt CD ierīci %s.

en: Failed to query the CDDB server
lv: Neizdevās aptaujāt CDDB serveri.

en: Failed to query the CDDB server: %s
lv: Neizdevās aptaujāt CDDB serveri: %s

en: Failed to read the CDDB info: %s
lv: Neizdevās nolasīt CDDB informāciju: %s

en: Failed to retrieve first/last track number.
lv: Neizdevās saņemt pirmā/pēdējā celiņa numuru.

en: Fake transparency
lv: Viltus caurspīdība

en: Fall-off time:
lv: Nokrišanas (Fall-off) laiks:

en: Falloff:
lv: Krišana:

en: Fast
lv: Ātri

en: Fast sinc interpolation
lv: Ātrā sinc interpolācija

en: Fastest
lv: Visātrāk

en: Feed level:
lv: Ievades līmenis:

en: Feedback:
lv: Atbilde (atgriezeniskā saite):

en: Fetch lyrics from:
lv: Dziesmu vārdu ielādēt no:

en: File Info Box
lv: Faila info lodziņš

en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: File Name:
lv: Faila nosaukums:

en: File Path
lv: Faila ceļš

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File path
lv: Faila ceļš

en: FileWriter Plugin
lv: Failu rakstītāja spraudnis

en: Filter ports (regex, use any port if blank):
lv: Filtrēt portus (regex, izmantojot jebkuru brīvu portu):

en: Final
lv: Beigu

en: Fire
lv: Uguns

en: Folk
lv: Tautas

en: Font %i:
lv: %i. fonts:

en: Fonts
lv: Šrifti

en: For better crossfading, enable
    the Silence Removal effect.
lv: Labākai sapludināšanai, ieslēdziet
    klusuma izņemšanas efektu.

en: Force addition of version 2 tag
lv: Uzspiest 2.versijas birku/tagu pievienošanu

en: Format:
lv: Formāts:

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Further truncate those on chars
lv: Turpmāk saīsināt/apgriezt šos uz rakstzīmēm

en: GIO Plugin
lv: GIO spraudnis

en: GIO Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
lv: GIO spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2009-2012 John Lindgren

en: GTK Interface
lv: GTK saskarne

en: Game Console Music Decoder
lv: Spēļu konsoles mūzikas dekodētājs

en: General
lv: Vispārīgi

en: Generate file name from:
lv: Ģenerēt faila nosaukumu no:

en: Genre
lv: Žanrs

en: Global Hotkey Plugin
    Control the player with global key combinations or multimedia keys.
    
    Copyright (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Contributors include:
    Copyright (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>
lv: Global Hotkey Plugin (Globālo īstaustiņu spraudnis)
    Ļauj vadīt atskaņotāju ar globālām taustiņu kombinācijām vai multivides taustiņiem.
    
    Copyright (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Piedalījušies arī:
    Copyright (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>

en: Global Hotkeys
lv: Globālie īsinājumtaustiņi

en: Help
lv: Palīdzība

en: High
lv: Augsta

en: Hotkeys:
lv: Īsinājumtaustiņi:

en: Ice
lv: Ledus

en: Ignore insufficient number of ports
lv: Ignorēt nepietiekamu portu skaitu

en: Ignore length from SPC tags
lv: Ignorēt garumu no SPC birkām(tagiem)

en: Ignore length from file
lv: Ignorēt ilgumu no faila

en: Ignore subtunes shorter than:
lv: Ignorēt apakšmelodijas, kas īsākas par:

en: Import Playlist ...
lv: Importēt repertuāru ...

en: Include album name in notification
lv: Paziņojumā iekļaut albuma nosaukumu

en: Increase reverb
lv: Palielināt atbalsi

en: Information
lv: Informācija

en: Inspirational
lv: Iedvesmojoša

en: Intensity:
lv: Intensitāte:

en: Intermediate
lv: Vidēja

en: International
lv: Starptautiska

en: Interpolation:
lv: Interpolācija:

en: Invalid URI %s.
lv: Nederīgs URI %s.

en: Invalid open mode
lv: Neatļauts atvēršanas režīms

en: Invert Selection
lv: Invertēt iezīmētos

en: It is not recommended to bind the primary mouse buttons without modifiers.
    
    Do you want to continue?
lv: Nav ieteicams piesaistīt galvenās peles pogas bez modifikatoriem.
    
    Vēlaties turpināt?

en: JACK Output
lv: JACK izvade

en: JACK supports only floating-point audio.  You must change the output bit depth to floating-point in Audacious settings.
lv: JACK atbalsta tikai peldošā punkta audio. Jums Audacious iestatījumos jāizmaina izvades dziļums uz 'peldošā punkta'.

en: Jazz
lv: Džezs

en: Jump to Song ...
lv: Pāriet uz dziesmu ...

en: Jump to Time ...
lv: Pāriet uz laiku ...

en: Jump to _Time ...
lv: Pāriet uz _laiku ...

en: Jump to file
lv: Pāriet uz failu

en: LADSPA Host
lv: LADSPA hosts

en: LADSPA Host for Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren
lv: LADSPA hosts priekš Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren

en: LIRC Plugin
lv: LIRC spraudnis

en: Latin
lv: Latīņamerikas

en: Length
lv: Ilgums

en: Length (msec):
lv: Garums (ms):

en: Level:
lv: Līmenis:

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Line
lv: Līnijas

en: Linear
lv: Linēārā

en: Linear (fast)
lv: Lineārs (ātrs)

en: Linear interpolation
lv: Lineārā interpolācija

en: Lines
lv: Līnijas

en: Listeners
lv: Klausītāji

en: Load lyric files (.lrc) from local storage
lv: Ielādēt dziesmu vārdu failus (.lrc) no lokālās noliktavas

en: Looking for lyrics ...
lv: Meklē dziesmas vārdu tekstu ...

en: Low
lv: Zema

en: Lyrics
lv: Dziesmu vārdi

en: Lyrics could not be found.
lv: Dziesmas vārdi netika atrasti.

en: M3U Playlists
lv: M3U repertuāri

en: MMS Plugin
lv: MMS spraudnis

en: MPG123 Plugin
lv: MPG123 spraudnis

en: MPRIS 2 Server
lv: MPRIS 2 serveris

en: Mark as copyright
lv: Atzīmēt kā autortiesībām aizsargātu

en: Mark as original
lv: Atzīmēt kā oriģinālu

en: Market
lv: Tirgus

en: Max OSD width:
lv: Maksimālais OSD platums:

en: Maximum bitrate:
lv: Maksimālais bitātrums:

en: Medium
lv: Vidēji

en: Medium sinc interpolation
lv: Vidējā sinc interpolācija

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Metal
lv: Metāls

en: Method:
lv: Metode:

en: Minimum
lv: Minimālā

en: Minimum bitrate:
lv: Minimālais bitātrums:

en: Misc
lv: Dažādi

en: Missing title and/or artist.
lv: Trūkst nosaukuma un/vai izpildītāja.

en: Mixer device:
lv: Miksera ierīce:

en: Mixer element:
lv: Miksera elements:

en: ModPlug (Module Player)
lv: ModPlug (moduļu atskaņotājs)

en: Module paths:
lv: Moduļu ceļi:

en: Module player based on libopenmpt
    
    Written by: Chris Spiegel <cspiegel@gmail.com>
lv: Moduļu atskaņotājs, bāzēts uz libopenmpt
    
    Sarakstījis: Chris Spiegel <cspiegel@gmail.com>

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Monitor library for changes
lv: Monitorēt bibliotēkas izmaiņas

en: Moonstone
lv: Mēnessakmens

en: Move to trash
lv: Pārvietot uz miskasti

en: Move to trash instead of deleting immediately
lv: Pārvietot uz miskasti, nevis dzēst nekavējoties

en: Multi-Monitor options
lv: Daudzmonitoru opcijas

en: Multi-format audio decoding plugin for Audacious using
    FFmpeg multimedia framework (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>
lv: Daudzformātu audio dekodēšanas spraudnis atskaņotājam Audacious,
    izmantojot FFMpeg multitvides karkasu (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious spraudņa autori:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>

en: Multiplier:
lv: Reizinātājs:

en: Mute
lv: Apklusināt

en: N_o Playlist Advance
lv: Ne_virzīties uz priekšu repertuārā

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Nearest (fastest)
lv: Tuvākais (ātrākais)

en: Neon HTTP/HTTPS Plugin
lv: Neon HTTP/HTTPS spraudnis

en: Never
lv: Nekad

en: New Playlist
lv: Jauns repertuārs

en: Next
lv: Nākošais

en: Next Album
lv: Nākošais albūms

en: Next Playlist
lv: Nākošais repertuārs

en: Next track
lv: Nākamais celiņš

en: No JACK output ports were found. Please check settings.
lv: Netika atrasti JACK izvades porti. Lūdzu, pārbaudiet iestatījumus.

en: No Playlist Advance
lv: Nevirzīties uz priekšu repertuārā

en: No audio capable CD drive found.
lv: Netika atrasts CD dzinis ar audio atskaņošanas iespēju.

en: No files are selected.
lv: Faili nav izvēlēti.

en: No. of Tracks:
lv: Celiņu skaits:

en: Noise reduction
lv: Trokšņu samazināšana

en: None
lv: Neviens

en: Normal
lv: Normāls

en: Now Playing
lv: Pašreiz atskaņo

en: Nowhere
lv: Nekur

en: Number of results to show:
lv: Attēlojamo rezultātu skaits:

en: OPL Emulator:
lv: OPL emulators:

en: OSS3 Output
lv: OSS3 izvade

en: OSS4 Output
lv: OSS4 izvade

en: OSS4 Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 Michał Lipski
    
    I would like to thank people on #audacious, especially Tony Vroon and John Lindgren and of course the authors of the previous OSS plugin.
lv: OSS4 izvades spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2010-2012 Michał Lipski
    
    Autors vēlas pateikties cilvēkiem kanālā #audacious, īpaši Tony Vroon un John Lindgren, un, protams, iepriekšējā OSS spraudņa autoriem.

en: Off
lv: Izslēgts

en: Ogg Vorbis Decoder
lv: Ogg Vorbis dekodētājs

en: Omit Xing VBR header
lv: Atmest/izlaist Xing VBR galveni

en: On
lv: Ieslēgts

en: On All Workspaces
lv: Uz visām darbvirsmām

en: On automatic song change
lv: Automātiski mainoties dziesmai

en: On seek or manual song change
lv: Meklējot vai pašrocīgi mainot dziesmu

en: Only %d JACK output ports were found but %d are required.
lv: Tika atrasti tikai %d JACK izvades porti, bet vajadzīgi %d.

en: Only add v1 tag
lv: Pievienot tikai 1.versijas birku/tagu

en: Only add v2 tag
lv: Pievienot tikai 2.versijas birku/tagu

en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

en: Open Files
lv: Atvērt failus

en: Open Files ...
lv: Atvērt failus ...

en: Open Folder ...
lv: Atvērt mapi ...

en: Open URL ...
lv: Atvērt URL ...

en: Open _URL ...
lv: Atvērt _URL ...

en: OpenGL Spectrum Analyzer
lv: OpenGL spektra analizators

en: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    
    Based on the XMMS plugin:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    License: GPLv2+
lv: OpenGL spektra analizators atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2013 Christophe Budé, John Lindgren un Carlo Bramini
    
    Balstīts uz XMMS spraudni:
    Autortiesības 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson un 4Front Technologies
    
    Licence: GPLv2+

en: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    Copyright 2014, 2020 Ariadne Conill
    
    Based on the XMMS plugin:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    License: GPLv2+
lv: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious (OpenGL spektra analizators priekš Audacious)
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    Copyright 2014, 2020 Ariadne Conill
    
    Balstīts uz XMMS spraudni:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    Licence: GPLv2+

en: OpenMPT (Module Player)
lv: OpenMPT (moduļu atskaņotājs)

en: OpenPSF PSF1/PSF2 Decoder
lv: OpenPSF PSF1/PSF2 dekodētājs

en: Options
lv: Opcijas

en: Options Menu
lv: Iestatījumu izvēlne

en: Original code by
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/
lv: Oriģinālā koda autors
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/

en: Original file name
lv: Oriģinālais faila nosaukums

en: Original file name (no suffix)
lv: Oriģinālais faila nosaukums (bez sufiksa)

en: Original file tag
lv: Oriģinālais faila tags

en: Other
lv: CIts

en: Output
lv: Izvade

en: Output channels:
lv: Izvades kanāli:

en: Output file format:
lv: Izvades faila formāts:

en: Overlap:
lv: Pārklāšanās:

en: Override default chorus:
lv: Aizstāt noklusēto kori:

en: Override default gain:
lv: Aizstāt noklusēto pastiprinājumu:

en: Override default polyphony:
lv: Aizstāt noklusēto polifoniju:

en: Override default reverb:
lv: Aizstāt noklusēto atbalsi:

en: Override device:
lv: Nomākt/aizstāt ierīci:

en: Oversample
lv: Pārdiskretizācija

en: PCM device:
lv: PCM ierīce:

en: PLS Playlists
lv: PLS repertuāri

en: P_laylist
lv: _Repertuārs

en: Parameters passed to the shell should be enclosed in quotation marks.  Unquoted parameters may lead to unexpected results.
lv: Parametrus, kuri tiek padoti čaulai, vajadzētu ietvert pēdiņās. Pretējā gadījumā rodas risks drošībai.

en: Paste
lv: Ievietot

en: Paste at End
lv: Ievietot beigās

en: Paste at _End
lv: Ielīmēt _beigās

en: Path:
lv: Ceļš:

en: Paus_e
lv: Pauz_e

en: Pause
lv: Pauze

en: Pause Off
lv: Pauze izslēgta

en: Pause On
lv: Pauze ieslēgta

en: Pause/Resume
lv: Pauze/Atsākt

en: Peak falloff:
lv: Virsotņu krišana:

en: Peak hold time:
lv: Maksimālais aizkaves/aiztures laiks:

en: Permission denied.  Open the following URL in a browser, allow Audacious access to your account, and then click 'Check Permission' again:
lv: Piekļuves atļauja liegta. Atveriet sekojošo URL pārlūkā, dodiet Audacious piekļuvi jūsu kontam un tad noklikšķiniet uz "Pārbaudīt piekļuvi" vēlreiz:

en: Permission granted.  Scrobbling for user %s.
lv: Piekļuves atļauja dota. Nosūta atskaņojumu lietotājam: %s

en: Phase:
lv: Fāze

en: Pla_y CD
lv: _Atskaņot CD

en: Placement
lv: Novietojums

en: Play
lv: Atskaņot

en: Play Amiga MODs
lv: Atskaņot Amiga MOD-us

en: Play/Resume
lv: Atskaņot/Atsākt

en: Playback
lv: Atskaņošana

en: Playback Start
lv: Atskaņošanas sākums

en: Player:
lv: Atskaņotājs:

en: Playlist
lv: Repertuārs

en: Playlist (optional)
lv: Repertuārs (neobligāts)

en: Playlist Manager
lv: Repertuāru pārvaldnieks

en: Playlist Manager ...
lv: Repertuāru pārvaldnieks ...

en: Playlist _Manager ...
lv: Reper_tuāru pārvaldnieks ...

en: Playlist mode.
lv: Repertuāra režīms.

en: Playlist:
lv: Repertuārs:

en: Please wait ...
lv: Lūdzu, uzgaidiet ...

en: Polyphase (best)
lv: Polifāzes (labākais)

en: Pop
lv: Pops

en: Port:
lv: Ports:

en: Position
lv: Novietojums

en: Pre_vious
lv: _Iepriekšējais

en: Preamp
lv: Priekšpastiprinājums

en: Prepend track number to file name
lv: Pievienot celiņa numuru faila nosaukumam

en: Presets:
lv: Gatavie regulējumi/iestatījumi:

en: Press a key combination inside a text field.
lv: Nospiediet taustiņu kombināciju teksta laukā.

en: Press a key combination inside a text field.
    You can also bind mouse buttons.
lv: Nospiediet taustiņu kombināciju teksta laukā.
    Jūs varat piesaistīt arī peles pogas.

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous Album
lv: Iepriekšējais albūms

en: Previous Playlist
lv: Iepriekšējais repertuārs

en: Previous track
lv: Iepriekšējais celiņš

en: Public Radio
lv: Publiskais radio

en: PulseAudio Output
lv: PulseAudio izvade

en: Q#
lv: R#

en: Qt Interface
lv: Qt saskarne

en: QtMultimedia Audio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
lv: QtMultimedia Audio izvades spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2014 William Pitcock
    
    Bāzēts uz Audacious SDL izvades spraudņa
    Autortiesības 2010 John Lindgren

en: QtMultimedia Output
lv: QtMultimedia izvade

en: Quality
lv: Kvalitāte

en: Quality (0-1):
lv: Kvalitātes līmenis (0-1):

en: Quality:
lv: Kvalitāte:

en: Queue Manager ...
lv: Rindas pārvaldnieks ...

en: Queue Position
lv: Vieta rindā

en: Queue position
lv: Novietojums rindā

en: Queue/Unqueue
lv: Ierindot/Izņemt no rindas

en: Quick
lv: Ātra

en: Quiet after:
lv: Kluss pēc:

en: Quit
lv: Iziet

en: R&B and Urban
lv: Ritms un blūzs (R&B) un urbānā

en: R_everse Order
lv: Apgri_eztā kārtībā

en: Raise player window(s)
lv: Pacelt atskaņotāja logu(s)

en: Randomize List
lv: Sajaukt (nejaušībot) repertuāru

en: Rap
lv: Reps

en: Rate:
lv: Temps (rate):

en: Read speed:
lv: Lasīšanas ātrums:

en: Read-and-append mode not supported
lv: Režīms lasīt-un-pievienot nav atbalstīts

en: Real transparency (requires X Composite Ext.)
lv: Īsta caurspīdība (nepieciešams X Composite paplašin.)

en: Reconnect to LIRC server
lv: Pieslēgties vēlreiz LIRC serverim

en: Record Stream
lv: Ierakstīt straumi

en: Recording off
lv: Ierakstīšana izslēgta

en: Recording on
lv: Ierakstīšana ieslēgta

en: Rectangle
lv: Taisnstūris

en: Refresh
lv: Aktualizēt

en: Refresh Playlist
lv: Atsvaidzināt repertuāru

en: Reggae
lv: Regejs

en: Relative X offset:
lv: Relatīvā X nobīde:

en: Relative Y offset:
lv: Relatīvā Y nobīde:

en: Reminder
lv: Atgādinājums

en: Remo_ve
lv: Noņe_mt/izvākt

en: Remove All
lv: Noņemt/izvākt visus

en: Remove Duplicates
lv: Novākt dublikātus

en: Remove Playlist
lv: Noņemt/izvākt repertuāru

en: Remove Selected
lv: Novākt iezīmētos

en: Remove Unavailable Files
lv: Novākt nepieejamos failus

en: Remove Unselected
lv: Novākt neiezīmētos

en: Remove _Duplicates
lv: Izņemt _dublikātus

en: Remove _Unavailable Files
lv: Izņemt _nepieejamos failus

en: Ren_ame
lv: Pār_dēvēt

en: Ren_ame ...
lv: Pā_rdēvēt ...

en: Rename Playlist ...
lv: Pārdēvēt repertuāru ...

en: Render Style
lv: Renderēšanas stils

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat count:
lv: Atkārtojumu skaits:

en: Repeat point A set.
lv: Atkārtošanas punkts A iestatīts.

en: Repeat point B set.
lv: Atkārtošanas punkts B iestatīts.

en: Repeat points cleared.
lv: Atkārtošanas punkti notīrīti.

en: Repeat song in endless loop
lv: Atkārtot dziesmu bezgalīgā ciklā

en: Rescan library at startup
lv: Pārskanēt bibliotēku pie startēšanas laikā

en: Reset to Defaults
lv: Atstatīt uz noklusējumu

en: Reverse List
lv: Reversot repertuāru

en: Revoke Permission
lv: Atcelt piekļuves atļauju

en: Rock
lv: Roks

en: Roll Up Equalizer
lv: Saritināt balansieri

en: Roll Up Player
lv: Saritināt atskaņotāju

en: Roll Up Playlist Editor
lv: Saritināt repertuāra redaktoru

en: Rounded Rectangle
lv: Noapaļots taisnstrūris

en: SDL Output
lv: SDL izvade

en: SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
lv: SDL izvades spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2010 John Lindgren

en: SID Player
lv: SID atskaņotājs

en: S_huffle
lv: _Jaukt

en: Sample Rate Converter
lv: Diskretizācijas frekvences (sample rate) pārveidotājs

en: Sample Rate Converter Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
lv: Diskretizācijas frekvences pārveidotāja spraudnis atskaņotājam
    Audacious
    Autortiesības 2010-2012 John Lindgren

en: Sample rate
lv: Iztveršanas temps (sample rate)

en: Sample rate:
lv: Iztveršanas temps:

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Save Locally
lv: Saglabāt lokāli.

en: Save and restore volume:
lv: Saglabāt un atgriezt iepriekšējo skaļumu:

en: Save into custom directory:
lv: Saglabāt pielāgotā mapē:

en: Save into original directory
lv: Saglabāt oriģinālajā mapē

en: Save volume between sessions.
lv: Saglabāt skaļumu starp sesijām.

en: Scope
lv: Loks/vēriens/sfēra

en: Scope Style:
lv: Loka/vēriena/sfēras stils:

en: Scrobbler 2.0
lv: Atskaņojumu nosūtītājs (Scrobbler) 2.0

en: Scroll on song change
lv: Ritināt dziesmām mainoties

en: Scroll song title
lv: Ritināt dziesmas nosaukumu

en: Scroll song title in both directions
lv: Ritināt dziesmas nosaukumu abos virzienos

en: Se_ttings ...
lv: Ies_tatījumi ...

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Library
lv: Meklēt bibliotēkā

en: Search Tool
lv: Meklēšanas rīks

en: Search _Library
lv: Meklēt _bibliotēkā

en: Search and Select
lv: Meklēt un iezīmēt

en: Search entries in active playlist
lv: Meklēt ierakstus aktīvajā repertuārā

en: Search library
lv: Meklēt bibliotēkā

en: Search playlist
lv: Meklēt repertuāru

en: Seasonal and Holiday
lv: Gadalaiku un svētku

en: Seek to %d:%-2.2d / %d:%-2.2d
lv: Pāriet uz %d:%-2.2d / %d:%-2.2d

en: Select All
lv: Iezīmēt visus

en: Select None
lv: Novākt/notīrīt iezīmējumu

en: Select _All
lv: Iezīmēt _visu

en: Select a playlist
lv: Izvēlieties repertuāru

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
lv: Iezīmējiet ierakstus repertuārā, aizpildot vienu vai vairākus laukus. Laukos jāizmanto regulāro izteiksmju sintakse, reģistrnejutīga. Ja neziniet, kā regulārās izteiksmes darbojas, vienkārši nosaukuma daļu tam, ko meklējat.

en: Select main player window font:
lv: Izvēlieties galvenā atskaņotāja loga fontu:

en: Select playlist font:
lv: Izvēlieties repertuāra šriftu:

en: Server:
lv: Serveris:

en: Services
lv: Servisi

en: Set A-B Repeat
lv: Iestatīt A-B atkārtošanu

en: Set Alarm ...
lv: Iestatīt modinātāju/signālu ...

en: Set Repeat Point _A
lv: Iestatīt atkārtojuma punktu _A

en: Set Repeat Point _B
lv: Iestatīt atkārtojuma punktu _B

en: Set maximum playback time:
lv: Iestatīt maksimālo atskaņošanas laiku:

en: Set minimum playback time:
lv: Iestatīt minimālo atskaņošanas laiku:

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings ...
lv: iestatījumi ...

en: Shadow
lv: Ēna

en: Show
lv: Rādīt

en: Show Equalizer
lv: Rādīt balansieri

en: Show I_nfo Bar
lv: Rādīt i_nfo joslu

en: Show Info Bar Vis_ualization
lv: Rādīt info joslas viz_ualizāciju

en: Show Info Bar _Album Art
lv: Rādīt i_nfo joslas albūma attēlu

en: Show On-Screen-Display
lv: Parādīt virsekrāna displeju

en: Show Playlist Editor
lv: Rādīt repertuāra redaktoru

en: Show Remaining Time
lv: Rādīt atlikušo laiku

en: Show _Menu Bar
lv: Rādīt _izvēlnes joslu

en: Show _Remaining Time
lv: Rādīt a_tlikušo laiku

en: Show _Status Bar
lv: Rādīt _statusa/stāvokļa joslu

en: Show close buttons
lv: Rādīt aizvēršanas pogas

en: Show column headers
lv: Rādīt kolonnu galvenes

en: Show entry counts
lv: Rādīt ierakstu skaitu

en: Show peaks
lv: Rādīt virsotnes

en: Show playback controls
lv: Rādīt atskaņošanas vadīkļus

en: Show playlist tabs:
lv: Rādīt repertuāra cilnes:

en: Shuffle
lv: Jaukt

en: Shuffle by Albu_m
lv: Sajaukt pēc albu_ma

en: Shuffle by Album
lv: Sajaukt pēc albuma

en: Silence Removal
lv: Klusuma izņemšana

en: Silence Removal Plugin for Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren
lv: Klusuma izņemšanas spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2014 John Lindgren

en: Sine tone generator by Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000 Hz tone and a 2005 Hz tone
lv: Sinusa toņu ģenerators, autors Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Modificējis Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Lai to izmantotu, pievienojiet URL:  tone://frekvence1;frekvence2;frekvence3;...
    piem., tone://2000;2005, lai atskaņotu 2000 Hz tonu un 2005 Hz toni

en: Single mode.
lv: Vieninstances režīms.

en: Size (bytes)
lv: Izmērs (baitos)

en: Skip leading silence
lv: Izlaist klusumu sākumā

en: Skip trailing silence
lv: Izlaist klusumu beigās

en: Skip/repeat samples
lv: Izlaist/atkārtot paraugus

en: Slow
lv: Lēni

en: Slowest
lv: Vislēnāk

en: Smooth
lv: Gluds

en: Sndfile Plugin
lv: Sndfile spraudnis

en: Sndio Output
lv: Sndio izvade

en: Sndio error: Unsupported audio format (%d)
lv: Sndio kļūda: neatbalstīts audio formāts (%d)

en: Sndio error: sio_open() failed
lv: Sndio kļūda: sio_open() neizdevās

en: Sndio error: sio_setpar() failed
lv: Sndio kļūda: sio_setpar() neizdevās

en: Sndio error: sio_start() failed
lv: Sndio kļūda: sio_start() neizdevās

en: SoX Resampler
lv: SoX diskretizācijas frekvences pārveidotājs

en: SoX Resampler Plugin for Audacious
    Copyright 2013 Michał Lipski
    
    Based on Sample Rate Converter Plugin:
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
lv: SoX diskretizācijas frekvences pārveidošanas spraudnis
    Autortiesības 2013 Michał Lipski
    
    Balstīts uz diskretizācijas frekvences pārveidošanas spraudni:
    autortiesības 2010-2012 John Lindgren

en: Solid
lv: Aizpildīts

en: Song Change
lv: Dziesmas maiņa

en: Song Info
lv: Dziesmas info

en: Song Info ...
lv: Dziesmas info ...

en: Song _Info ...
lv: Dziesmas _info ...

en: Sort List
lv: Kārtot repertuāru

en: Sort Se_lected
lv: Kārtot izvē_lētos

en: Sort Selected
lv: Kārtot iezīmētos

en: Soundtracks
lv: Skaņu celiņi

en: Spectrum Analyzer
lv: Spektra analizators

en: Speed and Pitch
lv: Ātrums un augstums (toņkārta)

en: Spline (good)
lv: Splaina (labs)

en: Split title into artist and title on chars
lv: Sadalīt nosaukumu izpildītājā un nosaukumā, uz rakstzīmēm

en: Start at
lv: Sākt ar

en: Status Icon
lv: Statusa ikona

en: Status Icon Plugin
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
lv: Statusa ikonas spraudnis
    
    Autortiesības 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Autortiesības 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    Šis spraudnis nodrošina ar statusa ikonu, kas novietota
    sistēmas ikonu joslas apgabalā.

en: Status Icon Plugin (partial port for Qt interface)
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
lv: Statusa ikonas spraudnis (daļējs ports Qt saskarnei)
    
    Autortiesības 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Autortiesības 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    Šis spraudnis nodrošina ar statusa ikonu, kas novietota
    sistēmas ikonu joslas apgabalā.

en: Step backward
lv: Soli atpakaļ

en: Step forward
lv: Soli uz priekšu

en: Stereo separation:
lv: Stereo celiņu atdalīšana:

en: Stop A_fter This Song
lv: Apt_urēt pēc šīs dziesmas

en: Stop After This Song
lv: Apturēt pēc pašreizējās dziesmas

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Stopping after song.
lv: Aptur pēc pašreizējās dziesmas.

en: Store fetched lyrics in local cache
lv: Ielādētos dziesmu vārdus saglabāt lokālajā kešatmiņā

en: Stream Tuner
lv: Straumēšanas iestatītājs

en: Stream name:
lv: Straumes nosaukums:

en: Strictly enforce minimum bitrate
lv: Stingri uzspiest minimālo bitātrumu

en: Style:
lv: Stils:

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Surround
lv: Surround skaņa

en: T#
lv: C#

en: Tact Generator
lv: Takts ģenerators

en: Tact generator: %d bpm
lv: Takts ģenerators: %d sit./min.

en: Tact generator: %d bpm %d/%d
lv: Takts ģenerators: %d sit./min. %d/%d

en: Tags
lv: Birkas/tagi

en: Talk
lv: Runa

en: Test
lv: Testēt

en: Text
lv: Teksts

en: The JACK server requires a sample rate of %d Hz, but Audacious is playing at %d Hz.  Please use the Sample Rate Converter effect to correct the mismatch.
lv: JACK serverim vajadzīga diskretizācijas frekvence %d Hz, bet Audacious atskaņo %d Hz. Lūdzu, izmantojiet diskretizācijas frekvences pārveidotāja efektu, lai izlabotu nesakritību.

en: The Scrobbler plugin could not be started.
    There might be a problem with your installation.
lv: Neizdevās palaist atskaņojumu nosūtītāja spraudni.
    Iespējams, jūsu instalācijā radusies problēma.

en: Themes
lv: Tēmas

en: There was a problem contacting Last.fm.
lv: Radās problēma, sazinoties ar Last.fm.

en: These settings will take effect when Audacious is restarted.
lv: Šie iestatījumi būs spēkā, pārstartējot Audacious.

en: This is your wakeup call.
lv: Šis ir jūsu modinātāja/mošanās zvans.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lv: Šī ir brīvā programmatūra. Jūs varat to izplatīt un/vai modificēt saskaņā
    ar GNU GPL licenses nosacījumiem, kurus publicējis Free Software
    Foundation; lietojiet licenses 2. versiju, vai arī (pēc jūsu izvēles)
    jebkuru vēlāku versiju.
    
    Šī programma tiek izplatīta cerot, ka tā būs noderīga, bet BEZ JEBKĀDAS
    GARANTIJAS; pat PIEPRASĪJUMA vai NODERĪBAS ĪPAŠAM MĒRĶIM garantijas.
    Sīkākai informācijai skatiet GNU General Public License.
    
    GNU GPL licenses kopijai vajadzētu būt saņemtai kopā ar šo programmu.
    Ja tā nav, rakstiet uz Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Threshold:
lv: Slieksnis:

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Time
      Alarm at:
        The time for the alarm to come on.
    
      Quiet after:
        Stop alarm after this amount of time.
           (if the wakeup dialog is not closed)
    
    
    Days
      Day:
        Select the days for the alarm to activate.
    
      Time:
        Choose the time for the alarm on each day,
        or select the toggle button to use the default
        time.
    
    
    Volume
      Fading:
        Fade the volume up to the chosen volume
        for this amount of time.
    
      Start at:
        Start fading from this volume.
    
      Final:
        The volume to stop fading at.  If the fading
        time is 0 then set volume to this and start
        playing.
    
    
    Options:
      Additional Command:
        Run this command at the alarm time.
    
      Playlist:
        Load this playlist. If no playlist
        is given, the current one will be used.
        The URL of an mp3/ogg stream
        can also be entered here.
    
      Reminder:
        Display a reminder when the alarm goes off.
        Type the reminder in the input field and enable
        the checkbox if you want it to be shown.
lv: Laiks
      Modinātājs: 
        Laiks, kad zvanīs modinātājs.
    
      Kluss pēc: 
        Apturēt modinātāju pēc šāda laika perioda.
          (ja pamošanās dialoglogs netiek aizvērts)
    
    
    Dienas
      Diena:
        Izvēlieties, kādās dienās modinātāju aktivizēt.
    
      Laiks:
        Izvēlieties modinātāja laiku katrā dienā, 
        vai izvēlieties pārslēgšanas pogu, lai izmantotu
        noklusēto laiku.
    
    
    Skaļums
      Izdzišana:
        Samazināt skaļumu līdz izvēlētajam līmenim
        šādu laika periodu.
    
      Sākt:
        Sākt izdzišanu no šāda skaļuma līmeņa.
    
      Beigt: 
        Skaļums, pie kāda apstādināt izdzišanu. Ja
        izdzišanas laiks ir 0, tad iestatiet skaļumu uz
        šo un sāciet atskaņošanu.
    
    
    Opcijas:
      Papildu komanda:
        Palaist šo komandu modināšanas laikā.
    
      Repertuārs: 
        Ielādēt šo repertuāru, lai no tā atskaņotu
        dziesmas. Ja repertuārs nav dots, tiks izmantotas
        dziesmas, kuras pašreiz ir sarakstā.
        Šeit var tikt ievadīts arī mp3/ogg straumes URL.
    
      Atgādinātājs:
        Parādīt atgādinājumu, kad palaižas modinātājs;
        ierakstiet atgādinājumu rāmītī un ieslēdziet pārslēgšanas
        pogu, ja vēlaties, lai atgādinājumu parāda.

en: Time Div:
lv: Laika dalītājs:

en: Timing (ms)
lv: Ilgums (ms)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Title Change
lv: Nosaukuma maiņa

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Title: %t
    Author: %a
    From: %f
    Tracker: %T
    Comment: %C
    Chip type: %c
    Stereo: %s
    Loop: %l
    Chip freq: %F
    Player Freq: %P
    Year: %y
lv: Nosaukums: %t
    Autors: %a
    No: %f
    Trakeris: %T
    Komentārs: %C
    Čipa tips: %c
    Stereo: %s
    Cikls: %l
    Čips frekvence: %F
    Atskaņotāja frekvence: %P
    Gads: %y

en: To import your music library into Audacious, choose a folder and then click the "refresh" icon.
lv: Lai importētu jūsu mūzikas bibliotēku atskaņotājā Audacious, izvēlieties mapi un noklikšķiniet uz ikonas "aktualizēt/atsvaidzināt".

en: To repeat forever, set the repeat count to -1.
lv: Lai atkārtotu bezgalīgi, iestatiet skaitu -1.

en: Toggle player window(s)
lv: Pārslēgt atskaņotāja logu(s)

en: Toggle repeat
lv: Pārslēgt atkārtošanu

en: Toggle shuffle
lv: Pārslēgt jaukšanu

en: Toggle stop after current
lv: Pārslēgt atkārtošanu pēc pašreizējā

en: Tone Generator
lv: Toņa ģenerators

en: Tone Generator:
lv: Toņa ģenerators:

en: Too many redirects
lv: Pārāk daudz pārviržu

en: Top 500 Stations
lv: Top 500 radio-stacijas

en: Track
lv: Celiņš

en: Track %d is a data track.
lv: Celiņš %d ir datu celiņš.

en: Track %d not found.
lv: Celiņš %d netika atrasts.

en: Transparency
lv: Caurspīdība

en: Transpose:
lv: Transponēt/pārlikt:

en: Treble:
lv: Augstie toņi:

en: Trigger
lv: Palaidējs

en: Triggers OSD when a playlist entry is played.
lv: Palaiž OSD, kad tiek atskaņots repertuāra ieraksts.

en: Triggers OSD when playback is paused.
lv: Palaiž OSD, kad tiek nopauzēta atskaņošana.

en: Triggers OSD when playback is unpaused.
lv: Palaiž OSD, kad tiek atjaunota atskaņošana pēc pauzes.

en: Triggers OSD when the song title changes (for internet streams).
lv: Palaiž OSD, izmainoties dziesmas nosaukumam (interneta straumēm).

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Type
lv: Tips

en: Type:
lv: Tips:

en: Ultra High
lv: Ļoti ļoti augsta

en: Unable to fetch %s
lv: Neizdevās saņemt %s

en: Unable to parse %s
lv: Neizdevās apstrādāt (pārsēt) %s

en: Unarchived Winamp 2.x skin
lv: Atarhivēta Winamp 2.x ādiņa

en: Undock
lv: Attauvot

en: Unknown HTTP error
lv: Nezināma HTTP kļūda

en: Unsupported disk type.
lv: Neatbalstīts diska tips.

en: Upmix to
lv: Paaugstinoša mikserēšana uz

en: Use CD-Text
lv: Lietot CD-text

en: Use CDDB
lv: Lietot CDDB

en: Use HTTP instead of CDDBP
lv: Lietot HTTP nevis CDDBP

en: Use accurate length calculation (slow)
lv: Lietot precīzo ilguma aprēķināšanu (lēni)

en: Use alternate device:
lv: Lietot citu ierīci:

en: Use bit perfect audio (adapt device sampling rate)
lv: Izmantot bitu perfektu audio (pielāgot ierīces sampling rate)

en: Use bitmap fonts (supports ASCII only)
lv: Lietot bitmap šriftus (atbalsta tikai ASCII)

en: Use bold font for column headers
lv: Izmantot treknrakstu kolonu galvenēm/virsrakstiem

en: Use exclusive mode
lv: Izmantot ekskluzīvo režīmu

en: Use only when song length is unknown
lv: Izmantot tikai, kad dziesmas ilgums nav zināms

en: Use rate mappings
lv: Lietot tempu kartējumus

en: Use steep filter
lv: Lietot stāvu filtru

en: VBR quality level:
lv: VBR kvalitātes līmenis:

en: VTX Decoder
lv: VTX dekodētājs

en: VU Meter
lv: VU Mērnieks

en: VU Meter Plugin for Audacious
    Copyright 2017-2019 Marc Sánchez Fauste
lv: VU Mērnieka spraudnis priekš Audacious
    Copyright 2017-2019 Marc Sánchez Fauste

en: VU Meter Style:
lv: VU mērnieka stils:

en: Vertical lines
lv: Vertikālas līnijas

en: Very High
lv: Ļoti augsta

en: View
lv: Skatīt

en: Visualization
lv: Vizualizēšana

en: Visualization type:
lv: Vizualizācijas tips:

en: Visualizations
lv: Vizualizācijas

en: Voice Removal
lv: Balss notušēšana/noņemšana

en: Voiceprint / VU meter
lv: Balss vizualizēšana / VU mērnieks

en: Voiceprint Coloring:
lv: Balss vizualizācijas krāsa:

en: Volume
lv: Skaļums

en: Volume Down
lv: Samazināt skaļumu

en: Volume Up
lv: Palielināt skaļumu

en: Volume _Down
lv: _Samazināt skaļumu

en: Volume _Up
lv: _Palielināt skaļumu

en: Volume down
lv: Klusāk

en: Volume up
lv: Skaļāk

en: Volume:
lv: Skaļums:

en: Volume: %d%%
lv: Skaļums: %d%%

en: Vortex file format player by Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Based on in_vtx.dll by Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious plugin by Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>
lv: Vortex failu formāta atskaņotājs, autors Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Balstīts uz in_vtx.dll, autors Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious spraudņa autors Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>

en: Wait before reconnecting:
lv: Gaidīt, pirms atkārtoti pieslēgties:

en: WavPack Decoder
lv: WavPack dekodētājs

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: What do these options mean?
lv: Ko šīs opcijas nozīmē?

en: Win32 waveOut Plugin for Audacious
    Copyright 2016 John Lindgren
lv: Win32 waveOut spraudnis atskaņotājam Audacious
    Autortiesības 2016 John Lindgren

en: Winamp Classic Interface
lv: Winamp klasiskā saskarne

en: Windowed sinc
lv: Ielogota sinc (sinhronizācija)

en: Working ...
lv: Darbojas ...

en: XML Shareable Playlists (XSPF)
lv: XML kopīgojamie repertuāri (XSPF)

en: Year
lv: Gads

en: You can use the following format codes, which will be replaced before running the command (not all are useful for the end-of-playlist command):
lv: Varat izmantot šādus formatēšanas kodus, kuri pirms komandas palaišanas tiks aizvietoti (ne visi ir derīgi "end-of-playlist" komandai):

en: You need to allow Audacious to scrobble tracks to your Last.fm account.
lv: Jums jādod atļauja Audacious nosūtīt atskaņojumu uz savu Last.fm kontu.

en: Your reminder for today is...
lv: Jūsu atgādinājums šodienai ir...

en: Your scrobbles are being saved on your computer temporarily.  They will be submitted as soon as Audacious is allowed access.
lv: Jūsu atskaņojumi pagaidām ir saglabāti jūsu datorā.
    Tie tiks nosūtīti tiklīdz Audacious tiks atļauta piekļuve.

en: _Add
lv: Pi_evienot

en: _Add CD
lv: Pi_evienot CD

en: _Add Files ...
lv: Pievienot f_ailus ...

en: _Add Folder ...
lv: _Pievienot mapi ...

en: _Add to Playlist
lv: Pi_evienot repertuāru

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Clear Repeat Points
lv: _Notīrīt atkārtojuma punktus

en: _Close
lv: Ai_zvērt

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Create Playlist
lv: Iz_veidot repertuāru

en: _Equalizer ...
lv: _Balansieris ...

en: _Export ...
lv: _Eksportēt ...

en: _File
lv: _Fails

en: _Find ...
lv: A_trast ...

en: _Import ...
lv: _Importēt ...

en: _Jump to Song ...
lv: Pāriet uz _dziesmu ...

en: _Log Inspector ...
lv: Ž_urnāla inspektors ...

en: _New
lv: _Jauns

en: _Next
lv: _Nākošais

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Open Containing Folder
lv: _Atvērt saturošo mapi

en: _Open Files ...
lv: Atvērt _failus ...

en: _Open Folder ...
lv: _Atvērt mapi ...

en: _Output
lv: I_zvade

en: _Paste
lv: I_elīmēt

en: _Play
lv: A_tskaņot

en: _Play/Resume
lv: _Atskaņot/Atsākt

en: _Playback
lv: _Atskaņošana

en: _Queue Manager ...
lv: Ri_ndas pārvaldnieks ...

en: _Queue/Unqueue
lv: Ie_rindot/Izņ. no rindas

en: _Quit
lv: I_ziet

en: _Random Order
lv: Nejaušā _kārtībā

en: _Record Stream
lv: Ie_rakstīt straumi

en: _Refresh
lv: A_tsvaidzināt

en: _Refresh Selected
lv: A_tsvaidzināt izvēlētos

en: _Remove
lv: _Noņemt/izvākt

en: _Rename ...
lv: Pā_rdēvēt ...

en: _Repeat
lv: _Atkārtot

en: _Services
lv: _Servisi

en: _Settings ...
lv: I_estatījumi ...

en: _Sort
lv: _Kārtot

en: _View
lv: S_kats

en: _Visualizations ...
lv: _Vizualizācijas ...

en: all monitors
lv: visi monitori

en: by
lv: izpilda

en: dB/second
lv: dB/sekundē

en: enable
lv: iespējot/ieslēgt

en: hours
lv: stundas

en: lossless
lv: bezzudumu

en: lossy
lv: zudumīgs/zudumains

en: lossy (hybrid)
lv: zudumīgs/zudumains (hibrīdais)

en: minutes
lv: minūtes

en: monitor %i
lv: %i. monitors

en: note numbers
lv: nošu numuri

en: of this genre
lv: šajā žanrā

en: on
lv: uz

en: ports if input has fewer channels
lv: portiem, ja ievadei ir mazāk kanālu

en: seconds
lv: sekundes

en: semitones
lv: pustoņi

en: sequenced
lv: sekvencēts

en: variable
lv: mainīgs
