caja 1.25.3 - en to lv translation catalogue (1362 entries)

en: 
    
    Add connect to server mount
lv: 
    
    Pievienot savienojumu servera montējumam

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
lv: 
    
    Pārlūkot failu sistēmu ar failu pārvaldnieku

en:  (another copy)
lv:  (vēl viena kopija)

en:  (copy)
lv:  (kopija)

en:  (invalid Unicode)
lv:  (nederīgs Unicode)

en: "%s" cannot open "%s" because "%s" cannot access files at "%s" locations.
lv: "%s" nevar atvērt "%s" tāpēc, ka "%s" nevar piekļūt failiem "%s" vietās.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
lv: "%s" neizdevās atrast. Iespējams, tas nesen ir izdzēsts.

en: "%s" is an executable text file.
lv: "%s" ir izpildāms teksta fails.

en: "%s" selected
lv: "%s" izvēlēts

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
lv: "%s" tiks kopēts, ja izvēlēsieties 'Ielīmēt' komandu

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
lv: "%s" tiks pārvietots, ja izvēlēsieties 'Ielīmēt' komandu

en: %'dnd link to %s
lv: %'d. saite uz %s

en: %'drd link to %s
lv: %'d. saite uz %s

en: %'dst link to %s
lv: %'d. saite uz %s

en: %'dth link to %s
lv: %'d. saite uz %s

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lv: %A, %-d %B %Y, %-H:%M:%S

en: %S of %S
lv: %S no %S

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
lv: %a, %Y. gada %-d. %B, %-H:%M

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lv: %a, %Y. gada %-d. %B, %-H:%M:%S

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
lv: %Y. gada %-d. %B, %-H:%M

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
lv: %Y. gada %-d. %B, %-H:%M

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
lv: %m/%-d/%y, %-H:%M

en: %m/%d/%y
lv: %d/%m/%y

en: %s (%'dnd copy)%s
lv: %s (%'d. kopija)%s

en: %s (%'drd copy)%s
lv: %s (%'d. kopija)%s

en: %s (%'dst copy)%s
lv: %s (%'d. kopija)%s

en: %s (%'dth copy)%s
lv: %s (%'d. kopija)%s

en: %s (%s bytes)
lv: %s (%s baiti)

en: %s (another copy)%s
lv: %s (cita kopija)%s

en: %s (copy)%s
lv: %s (kopija)%s

en: %s - File Browser
lv: %s - Failu pārlūks

en: %s Properties
lv: %s īpašības

en: %s Visible Columns
lv: %s Redzamas kolonnas

en: %s document
lv: %s dokuments

en: %s's Home
lv: %s mājas

en: %s, Free space: %s
lv: %s, brīva vieta: %s

en: (Empty)
lv: (Tukšs)

en: (some contents unreadable)
lv: (dažas lietas nenolasāmas)

en: 00/00/00, 00:00 PM
lv: 00/00/00, 00:00

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: 1 Hour
lv: 1 Stunda

en: 1 Month
lv: 1 Mēnesis

en: 1 Week
lv: 1 Nedēļa

en: 1 Year
lv: 1 gads

en: 6 Months
lv: 6 mēneši

en: <b>Available _Extensions:</b>
lv: <b>Pieejamie _Paplašinājumi:</b>

en: <b>Behavior</b>
lv: <b>Uzvedība</b>

en: <b>Date</b>
lv: <b>Datums</b>

en: <b>Default View</b>
lv: <b>Noklusētais skats</b>

en: <b>Executable Text Files</b>
lv: <b>Izpildāmi teksta faili</b>

en: <b>Folders</b>
lv: <b>Mapes</b>

en: <b>Icon Captions</b>
lv: <b>Ikonu teksti</b>

en: <b>List Columns</b>
lv: <b>Saraksta kolonnas</b>

en: <b>Media Handling</b>
lv: <b>Datu nesēju apstrāde</b>

en: <b>Other Media</b>
lv: <b>Citi datu nesēju veidi</b>

en: <b>Other Previewable Files</b>
lv: <b>Citi priekšskatāmie faili</b>

en: <b>Size</b>
lv: <b>Izmērs</b>

en: <b>Sound Files</b>
lv: <b>Skaņas faili</b>

en: <b>Text Files</b>
lv: <b>Teksta faili</b>

en: <b>Trash</b>
lv: <b>Miskaste</b>

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
lv: <big><b>Kļūda automātiski palaižot programmatūru</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
lv: <big><b>Šajā datu nesējā ir programmatūra, kuru paredzēts palaist automātiski. Vai vēlaties palaist to?</b></big>

en: ? bytes
lv: ? baiti

en: ? items
lv: ? vienības

en: A folder with the same name already exists in "%s".
lv: Mape ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē iekš '%s".

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
lv: Jaunāks fails ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē iekš "%s".

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
lv: Jaunāka mape ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē iekš "%s".

en: A string containing the saved geometry and coordinates string for navigation windows.
lv: Virkne satur saglabāto navigācijas loga ģeometriju un kordinātes.

en: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "Zoom Level:Integer". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "Integer" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "smallest". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "smaller". Do not shorten file names for other zoom levels. Available zoom levels: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)
lv: Virkne, kas nosaka kādā veidā pārāk garu failu nosaukumus vajadzētu aizstāt ar elipsēm, atkarībā no palielinājuma. Katrs no ierakstiem ir formā "Tālummaiņas līmenis: skaitlis". Katram norādītajam palielinājuma līmenim, ja skaitlis ir lielāks par 0, faila nosaukums nebūs garāks par norādīto rindiņu skaitu. Ja skaitlis ir 0 vai mazāks, konkrētajam palielinājumam netiks piemēroti nekādi ierobežojumi. Noklusētā "skaitlis" vērtība arī ir pieļaujama. Šādā gadījumā tā norādīs visu palielinājumu rindiņu skaitu. Piemēri: 0 - vienmēr rādīt pārāk garus failu nosaukumus, 3 - saīsināt failu no saukumus, ja tie pārsniedz trīs rindiņas; smallest:5,smaller:4,0 - Saīsināt failu nosaukumus, ja tie pārsniedz piecas rindiņas "smallest" palielinājumā. Saīsināt failu nosaukumus, ja tie pārsniedz četras rindiņas "smaller" palielinājumā. Citos palielinājumos nedarīt neko. Pieejamie palielinājumi: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)

en: A_ll columns have the same width
lv: Lai visām ko_lonnām ir vienāds platums

en: About Extension
lv: Par Paplašinājumu

en: Access files
lv: Piekļūt failiem

en: Access was denied.
lv: Pieeja tika liegta.

en: Access:
lv: Piekļuve:

en: Accessed:
lv: Izmantots:

en: Acti_on:
lv: D_arbība:

en: Activate next tab
lv: Aktivēt nākamo cilni

en: Activate previous tab
lv: Aktivēt ieprekšējo cilni

en: Add Application
lv: Pievienot lietotni

en: Add Emblems...
lv: Pievienot emblēmas...

en: Add _bookmark
lv: Pievienot grām_atzīmi

en: Add a bookmark for the current location to this menu
lv: Pievienot grāmatzīmi par pašreizējo atrašanās vietu šajā izvēlnē

en: Add a new criterion to this search
lv: Pievienot jaunu kritēriju meklējumam

en: Add new...
lv: Pievienot jaunu...

en: All columns have same width
lv: Visām kolonām ir vienāds platums

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
lv: Visi izpildāmie faili šajā mapē parādīsies "Skripti" izvēlnē.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Caja, which the scripts may use:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files in the inactive pane of a split-view window (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files in the inactive pane of a split-view window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI for current location in the inactive pane of a split-view window
lv: Visi izpildāmie faili šajā mapē parādīsies "Skripti" izvēlnē. Izvēloties skriptu no izvēlnes, tiks palaists dotais skripts.
    
    Izpildot no lokālās mapes, skriptiem tiks padoti izvēlētie failu nosaukumi. Izpildot no attālinātas mapes (piem., mapes, kas rāda tīmekļa vai ftp saturu), skriptam netiks padoti parametri.
    
    Jebkurā gadījumā Caja būs iestatījis sekojošus vides mainīgos izmantošanai skriptos:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: ar jaunu rindu atdalītie ceļi izvēlētajiem failiem (tikai, ja lokālie)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: ar jaunu rindu atdalīti URI izvēlētajiem failiem
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI pašreizējai atrašanās vietai
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: konkrētā loga pozīcija un izmērs
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: ar jaunu rindu atdalītie ceļi izvēlētajiem failiem sadalītā skata loga neaktīvajā rūtī (tikai, ja lokālie)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: ar jaunu rindu atdalīti URI izvēlētajiem failiem sadalītā skata loga neaktīvajā rūtī
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI atrašanās vietai sadalītā skata loga neaktīvajā rūtī

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
lv: Visi vienumi miskastē tiks neatgriezeniski dzēsti.

en: Allow _executing file as program
lv: Ļaut _izpildīt failu kā programmu

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
lv: Vienmēr lietot vietas ievadlauku, nevis ceļa joslu

en: An integer specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses on the desktop. If the number is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the number is 0 or smaller, no limit is imposed on the number of displayed lines.
lv: Skaitlis, kas nosaka kādā veidā pārāk garu failu nosaukumus vajadzētu aizstāt ar elipsēm uz darbvirsmas. Ja skaitlis ir lielāks par 0, faila nosaukums nebūs garāks par norādīto rindiņu skaitu. Ja skaitlis ir 0 vai mazāks, konkrētajam palielinājumam netiks piemēroti nekādi ierobežojumi.

en: An invalid drag type was used.
lv: Tika lietots nederīgs vilkšanas veids.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
lv: Vecāks fails ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē iekš "%s".

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
lv: Vecāka mape ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē iekš "%s".

en: Another file with the same name already exists in "%s".
lv: Cits fails ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē iekš "%s".

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
lv: Vēl viena mape ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē iekš "%s".

en: Another link to %s
lv: Vēl cita saite uz %s

en: Any
lv: Ikviens

en: Aperture Value
lv: Diafragmas atvērums

en: Apparition
lv: Parādība

en: Application does not accept documents on command line
lv: Lietotne nepieņem norādes uz dokumentiem no komandrindas

en: Apply Permissions to Enclosed Files
lv: Attiecināt atļaujas uz iekļautajiem failiem

en: Apply this action to all files and folders
lv: Pielietot šo darbību visiem failiem un mapēm

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties attīrīt apmeklēto atrašanās vietu sarakstu?

en: Are you sure you want to open all files?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties atvērt visus failus?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties neatgriezeniski dzēst "%B" no miskastes?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties neatgriezeniski izdzēst "%B"?

en: Arran_ge Items
lv: Sakārt_ot vienības

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
lv: Vaicāt pirms miskast_es tukšošanas vai failu dzēšanas

en: Ask what to do
lv: Vaicāt, ko darīt

en: Autorun Prompt
lv: Automātiskās palaišanas uzvedne

en: Azul
lv: Azuls

en: B_rowse media when inserted
lv: Pārlūkot ievietoto datu nesēju

en: Back history
lv: Iepriekš apmeklētais

en: Background
lv: Fons

en: Backgrounds and Emblems
lv: Foni un emblēmas

en: Basic
lv: Pamata

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
lv: Pirms Caja palaišanas, lūdzu, izveidojiet sekojošo mapi vai iestatiet tādas atļaujas, ka Caja var to izveidot.

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
lv: Pirms Caja palaišanas, lūdzu, izveidojiet šīs mapes vai iestatiet tādas atļaujas, ka Caja var tās izveidot.

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: Black
lv: Melns

en: Blue Ridge
lv: Zilā kore

en: Blue Rough
lv: Zilā nepabeigtība

en: Blue Type
lv: Zilais tips

en: Bookmark Name:
lv: Grāmatzīmes _nosaukums:

en: Bookmark for Nonexistent Location
lv: Grāmatzīme neeksistējošai vietai

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Browse Network
lv: Pārlūkot tīklu

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
lv: Pārlūkot visus no šīs mašīnas pieejamos lokālos un attālinātos diskus un mapes

en: Browse bookmarked and local network locations
lv: Pārlūkot grāmatzīmēs saglabātās vai lokālā tīkla vietas

en: Browse in New _Tab
lv: Pārlūko_t jaunā cilnē

en: Browse in New _Window
lv: Pārlūkot jaunā _logā

en: Browse the contents of the network
lv: Pārlūkot tīkla saturu

en: Browse the file system with the file manager
lv: Pārlūkot failu sistēmu ar failu pārvaldnieku

en: Brushed Metal
lv: Krāsotais metāls

en: Bubble Gum
lv: Košļājamā gumija

en: Burlap
lv: Rupjaudekls

en: By Access Date
lv: Pēc pieejas datuma

en: By Emblems
lv: Pēc emblēmas

en: By Extension
lv: Pēc paplašinājuma

en: By Modification Date
lv: Pēc pēdējām izmaiņām

en: By Modification _Date
lv: Pēc izmaiņu _datuma

en: By Name
lv: Pēc nosaukuma

en: By Path
lv: Pēc ceļa

en: By Size
lv: Pēc izmēra

en: By T_rash Time
lv: Pē_c miskastes laika

en: By Trashed Date
lv: Pēc izmešanas datuma

en: By Type
lv: Pēc tipa

en: By _Emblems
lv: Pēc _emblēmas

en: By _Name
lv: Pēc _nosaukuma

en: By _Size
lv: Pēc _izmēra

en: By _Type
lv: Pēc _tipa

en: CD _Audio:
lv: CD _audio:

en: C_ancel Remove
lv: At_celt izņemšanu

en: C_olors
lv: _Krāsas

en: C_onfigure Extension
lv: K_onfigurēt Paplašinājumu

en: C_onnect
lv: _Savienoties

en: Caja cannot handle "%s" locations.
lv: Caja neprot strādāt ar "%s" vietām.

en: Caja cannot handle this kind of location.
lv: Caja nespēj strādāt ar šāda tipa vietām.

en: Caja could not create the following required folders: %s.
lv: Caja nevarēja izveidot šīs pieprasītās mapes: %s.

en: Caja could not create the required folder "%s".
lv: Caja nevarēja izveidot pieprasīto mapi "%s".

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
lv: Caja nav iestatīts skatītājs, kas spētu parādīt šo mapi.

en: Caja is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lv: Caja tiek izplatīts ar cerību, ka tas būs noderīgs, tas tiek izplatīts BEZ JEBKĀDAS GARANTIJAS; pat bez iekļautām garantijām KA TAS IR DERĪGS KĀDAM KONKRĒTAM MĒRĶIM.  Sīkāku informāciju meklējiet GNU Vispārējās Publiskās Licences tekstā.

en: Caja is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lv: Caja ir brīva programma; jūs to varat brīvi izplatīt un/vai modificēt saskaņā ar Free Software Foundation publicētās GNU Vispārējās Publiskās Licences noteikumiem. Derīgi ir licences otrās versijas vai (pēc jūsu vēlmes) kādas vēlākas versijas redakcija.

en: Caja lets you organize files and folders, both on your computer and online.
lv: Caja ļauj jums darboties ar failiem un mapēm gan jūsu datorā. gan tiešsaistē.

en: Caja uses the users home folder as the desktop
lv: Caja lieto mājas mapi kā darbvirsmu

en: Caja will exit when last window destroyed.
lv: Caja izies pēc pēdējā loga aizvēršanas.

en: Camera Brand
lv: Kameras zīmols

en: Camera Model
lv: Kameras modelis

en: Camouflage
lv: Maskēšana

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your GVfs installation.
lv: Nevar ielādēt atbalstīto serveru metožu sarakstu.
    Lūdzu pārbaudiet GVfs instalāciju.

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lv: Nevar nodot dokumenta URI 'Typa=Link' darbvirsmas ierakstam

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Group Change?
lv: Atcelt grupas maiņu?

en: Cancel Owner Change?
lv: Atcelt īpašnieka maiņu?

en: Cannot find the autorun program
lv: Neizdodas atrast automātiskās palaišanas programmu

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
lv: Failu nevar izmest miskastē. Vai vēlaties to dzēst nekavējoties?

en: Chalk
lv: Krīts

en: Change Desktop _Background
lv: Mainīt darbvirsmas _fonu

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
lv: Izmainīt failu pārvaldnieka logu izskatu un izturēšanos

en: Change the visibility of this window's location bar
lv: Mainīt šī loga atrašanās vietas joslas redzamību

en: Change the visibility of this window's main toolbar
lv: Mainīt šī loga rīkjoslas redzamību

en: Change the visibility of this window's side pane
lv: Mainīt šī loga sānu rūts redzamību

en: Change the visibility of this window's statusbar
lv: Mainīt šī loga statusa joslas redzamību

en: Charcoal
lv: Krītiņi

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
lv: Pārbaudiet, ka rakstība ir pareiza un ka starpniekservera iestatījumi ir pareizi.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
lv: Pārliecinieties, ka jums ir atļauja dzēst emblēmu.

en: Check that you have permission to delete the pattern.
lv: Pārliecinieties, vai jums ir atļauja dzēst šo rakstu.

en: Choose a program with which to open the selected item
lv: Izvēlieties programmu, ar kuru atvērt izvēlēto vienību

en: Choose another application with which to open the selected item
lv: Izvēlieties citu lietotni, ar kuru atvērt izvēlēto vienību

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
lv: Izvēlies secību, kādā informācijas parādās zem ikonu nosaukumiem. Jo tuvāk tuvināsiet, jo vairāk informācijas parādīsies.

en: Choose the order of information to appear in the list view.
lv: Izvēlies secību, kādā informācija parādās saraksta skatā.

en: Choose the order of information to appear in this folder:
lv: Izvēlieties secību, kādā informācija parādās šajā mapē:

en: Choose what application to launch.
lv: Izvēlieties, kuru lietotni palaist.

en: Choose what happens when inserting media or connecting devices to the system
lv: Izvēlieties, kas notiek, ievietojot datu nesēju vai pieslēdzot sistēmai ierīces

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
lv: Izvēloties skriptu no izvēlnes, tiks palaists dotais skripts ar izvēlētajām vienībām kā ievadi.

en: Clea_r History
lv: Attī_rīt vēsturi

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
lv: Attīrīt 'Iet' izvēlni un Atpakaļ/Uz priekšu sarakstus

en: Click on a color to remove it
lv: Klikšķiniet uz krāsas, lai to noņemtu

en: Click on a pattern to remove it
lv: Klikšķiniet uz raksta, lai to noņemtu

en: Click on an emblem to remove it
lv: Klikšķiniet uz emblēmas, lai to noņemtu

en: Clos_e All Folders
lv: Aizvērt visas map_es

en: Close P_arent Folders
lv: _Aizvērt virsmapes

en: Close _All Windows
lv: _Aizvērt visus logus

en: Close all Navigation windows
lv: Aizvērt visus navigācijas logus

en: Close all folder windows
lv: Aizvērt visus mapes logus

en: Close tab
lv: Aizvērt cilni

en: Close the side pane
lv: Aizvērt sāna rūti

en: Close this folder
lv: Aizvērt šo mapi

en: Close this folder's parents
lv: Aizvērt šīs mapes virsmapes

en: Color _name:
lv: Krāsas no_saukums:

en: Color _value:
lv: Krāsas _vērtība:

en: Color for the default folder background. Only used if background_set is true.
lv: Noklusētā mapes fona krāsa. Tiek lietots tikai tad, ja background_set ir patiess.

en: Colors:
lv: Krāsas:

en: Command
lv: Komanda

en: Comment
lv: Komentārs

en: Compact View
lv: Kompaktais skats

en: Compact _Layout
lv: Kompakts _izkārtojums

en: Computer
lv: Dators

en: Computer icon visible on desktop
lv: Datora ikona redzama uz darbvirsmas

en: Concrete
lv: Betons

en: Connect To This Server
lv: Savienoties ar šo serveri

en: Connect to Server
lv: Savienoties ar serveri

en: Connect to Server %s
lv: Savienoties ar serveri %s

en: Connect to _Server...
lv: Savienoties ar _serveri...

en: Connect to a remote computer or shared disk
lv: Pieslēgties attālinātam serverim vai koplietošanas diskam

en: Connect to the drive associated with the open folder
lv: Savienoties ar atvērto mapi saistīto dzini

en: Connect to the selected drive
lv: Savienoties ar izvēlēto dzini

en: Connecting...
lv: Savienojas...

en: Content View
lv: Satura skats

en: Contents:
lv: Saturs:

en: Continue
lv: Turpināt

en: Cop_y to
lv: _Kopēt uz

en: Copy %d items to '%s'
lv: Kopēt %d vienumus uz "%s"

en: Copy '%s' to '%s'
lv: Kopēt "%s" uz "%s"

en: Copy _Anyway
lv: Kopēt _tāpat

en: Copy the current selection to the desktop
lv: Kopēt pašreizējo izvēli uz darbvirsmu

en: Copy the current selection to the home folder
lv: Kopēt pašreizējo izvēli uz mājas mapi

en: Copy the current selection to the other pane in the window
lv: Kopēt pašreizējo izvēli uz citu loga rūti

en: Copy the selected text to the clipboard
lv: Kopēt izvēlēto tekstu uz starpliktuvi

en: Copying "%B" to "%B"
lv: Kopē "%B" uz "%B"

en: Copying Files
lv: Kopē failus

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Cork
lv: Korķis

en: Could not add application
lv: Neizdevās pievienot lietotni

en: Could not add application to the application database: %s
lv: Neizdevās pievienot lietotni lietotņu datubāzei: %s

en: Could not determine original location of "%s"
lv: Neizdevās noteikt sākotnējo "%s" atrašanās vietu

en: Could not display "%s", because the host could not be found.
lv: Neizdevās attēlot "%s", jo neizdevās atrast resursdatoru.

en: Could not display "%s".
lv: Neizdevās attēlot "%s".

en: Could not find "%s".
lv: Neizdevās atrast "%s".

en: Could not find '%s'
lv: Neizdevās atrast '%s'

en: Could not find application
lv: Neizdodas atrast lietotni

en: Could not remove application
lv: Neizdevās izņemt lietotni

en: Could not remove emblem with name '%s'.
lv: Neizdevās noņemt emblēmu ar nosaukumu '%s'.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
lv: Neizdevās aizvākt failus no eksistējošas mapes %F.

en: Could not remove the already existing file %F.
lv: Neizdevās dzēst eksistējošu failu %F.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
lv: Neizdevās dzēst eksistējošu failu ar tādu pat nosaukumu mapē %F.

en: Could not remove the folder %B.
lv: Neizdevās izdzēst mapi %B.

en: Could not remove the source folder.
lv: Neizdevās aizvākt sākotnējo mapi.

en: Could not rename emblem with name '%s'.
lv: Neizdevās pārsaukt emblēmu ar nosaukumu '%s'.

en: Could not run application
lv: Neizdevās palaist lietotni

en: Could not set application as the default: %s
lv: Neizdevās iestatīt lietotni kā noklusēto: %s

en: Could not set as default application
lv: Neizdevās iestatīt lietotni kā noklusēto

en: Count _number of items:
lv: Vienību _skaits:

en: Countertop
lv: Letes virsma

en: Create Document from template "%s"
lv: Izveidot dokumentu no sagataves "%s"

en: Create L_auncher...
lv: Izveidot p_alaidēju...

en: Create _Document
lv: Izveidot _dokumentu

en: Create _Folder
lv: Izveidot _mapi

en: Create a New Color:
lv: Izveidot jaunu krāsu:

en: Create a New Emblem
lv: Izveidot jaunu emblēmu

en: Create a new empty file inside this folder
lv: Izveidot jaunu tukšu failu šajā mapē

en: Create a new empty folder inside this folder
lv: Izveidot jaunu tukšu mapi šajā mapē

en: Create a new folder '%s'
lv: Izveidot jaunu mapi "%s"

en: Create a new launcher
lv: Izveidot jaunu palaidēju

en: Create a symbolic link for each selected item
lv: Izveidot simbolisko saiti katrai vienībai

en: Create an empty file '%s'
lv: Izveidot jaunu tukšu failu "%s"

en: Create and delete files
lv: Izveidot un dzēst failus

en: Create link to '%s'
lv: Izveidot saiti uz "%s"

en: Create links to %d items
lv: Izveidot saites uz %d vienumiem

en: Create new file '%s' from template
lv: Izveidot jaunu failu "%s" no veidnes

en: Create the initial window with the given geometry.
lv: Izveidot sākuma logu ar doto ģeometriju.

en: Created:
lv: Izveidots:

en: Creating Properties window.
lv: Izveido īpašību logu.

en: Creating links in "%B"
lv: Veido saites "%B"

en: Creator
lv: Autors

en: Cu_t
lv: Izņe_mt

en: Cursor Position
lv: Kursora pozīcija

en: Custom Background
lv: Pielāgots fons

en: Custom Side Pane Background Set
lv: Pielāgots sānu rūts fona kopa

en: Cut the selected text to the clipboard
lv: Pārvietot izvēlēto tekstu uz starpliktuvi

en: D_efault zoom level:
lv: _Noklusētais tālummaiņas līmenis:

en: D_uplicate
lv: D_ublēt

en: Dark Cork
lv: Tumšais korķis

en: Date Accessed
lv: Pieejas datums

en: Date Digitized
lv: Digitalizācijas datums

en: Date Format
lv: Datuma formāts

en: Date Modified
lv: Pārveidošanas datums

en: Date Taken
lv: Uzņemšanas datums

en: Date when file was moved to the Trash
lv: Datums, kad fails tika ievietots miskastē

en: Decrease the view size
lv: Samazināt skata izmēru

en: Deep Teal
lv: Tumšais krīklis

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default Background Color
lv: Noklusētā fona krāsa

en: Default Background Filename
lv: Noklusētā fona faila nosaukums

en: Default Side Pane Background Color
lv: Noklusētā sānu rūts fona krāsa

en: Default Side Pane Background Filename
lv: Noklusētā sānu rūts fona faila nosaukums

en: Default Thumbnail Icon Size
lv: Noklusētais sīktēlu ikonu izmērs

en: Default _zoom level:
lv: Noklusētais _tālummaiņas līmenis:

en: Default column order in the list view
lv: Noklusētā kolonnu secība saraksta skatā

en: Default column order in the list view.
lv: Noklusētā kolonnu secība saraksta skatā.

en: Default compact view zoom level
lv: Noklusētais kompaktā skata tālummaiņas līmenis

en: Default folder viewer
lv: Noklusētais mapju skatītājs

en: Default icon zoom level
lv: Noklusētais ikonu tālummaiņas līmenis

en: Default list of columns visible in the list view
lv: Pēc noklusējuma saraksta skatā redzamo kolonnu saraksts

en: Default list of columns visible in the list view.
lv: Pēc noklusējuma saraksta skatā redzamās kolonnas.

en: Default list zoom level
lv: Noklusētais saraksta tālummaiņas līmenis

en: Default sort order
lv: Noklusētā kārtošanas secība

en: Default zoom level used by the compact view.
lv: Noklusētais tālummaiņas līmenis kompaktajā skatā.

en: Default zoom level used by the icon view.
lv: Noklusētais tālummaiņas līmenis ikonu skatā.

en: Default zoom level used by the list view.
lv: Noklusētais tālummaiņas līmenis saraksta skatā.

en: Delete %d copied items
lv: Dzēst %d kopētos vienumus

en: Delete %d duplicated items
lv: Dzēst %d dublētos vienumus

en: Delete '%s'
lv: Dzēst "%s"

en: Delete _All
lv: Dzēst _visus

en: Delete all items in the Trash
lv: Dzēst visas vienības miskastē

en: Delete all selected items permanently
lv: Dzēst visus izvēlētās vienības neatgriezeniski

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
lv: Dzēst katru izvēlēto vienību, bez pārvietošanas uz miskasti

en: Delete link to '%s'
lv: Dzēst saiti uz "%s"

en: Delete links to %d items
lv: Dzēst saites uz %d vienumiem

en: Delete the open folder permanently
lv: Dzēst atvērto mapi neatgriezeniski

en: Delete this folder, without moving to the Trash
lv: Dzēst šo mapi, nepārvietojot to uz miskasti

en: Deleting Files
lv: Dzēš failus

en: Deleting files
lv: Dzēš failus

en: Description
lv: Apraksts

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Desktop View
lv: Darbvirsmas Skats

en: Desktop computer icon name
lv: Darbvirsmas datora ikonas nosaukums

en: Desktop font
lv: Darbvirsmas fonts

en: Desktop home icon name
lv: Darbvirsmas mājas ikonas nosaukums

en: Desktop trash icon name
lv: Darbvirsmas miskastes ikonas nosaukums

en: Details:
lv: Detaļas:

en: Detect media in the selected drive
lv: Noteikt datu nesēju izvēlētajā dzinī

en: Devices
lv: Ierīces

en: Differences...
lv: Atšķirības...

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Disconnect the drive associated with the open folder
lv: Atvienot ar atvērto mapi saistīto dzini

en: Disconnect the selected drive
lv: Atvienoties no izvēlētā dziņa

en: Display
lv: Attēlot

en: Display Caja help
lv: Rādīt Caja palīdzību

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
lv: Parādīt logu, kas atļauj labot grāmatzīmes šajā izvēlnē

en: Display credits for the creators of Caja
lv: Rādīt Caja veidotājus

en: Display icons in the opposite order
lv: Attēlot ikonas pretējā secībā

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
lv: Parādīt paraugus, krāsas un emblēmas, kuras varētu lietot, lai izmainītu izskatu

en: Display this location with the compact view.
lv: Parādīt šo vietu kompaktajā skatā.

en: Display this location with the icon view.
lv: Parādīt šo vietu ikonu skatā.

en: Display this location with the list view.
lv: Parādīt šo atrašanās vietu saraksta skatā.

en: Do Nothing
lv: Nedarīt neko

en: Do _not Empty Trash
lv: _Neiztukšot miskasti

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
lv: Nepārvaldīt darbvirsmu (ignorēt iestatījumu, kas norādīts iestatījumu logā).

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
lv: Vai vēlaties iztukšot miskasti pirms atmontēšanas?

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
lv: Vai jūs vēlaties izdzēst jebkādas grāmatzīmes, kas saistītas ar šo neeksistējošo vietu, no jūsu saraksta?

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
lv: Vai vēlaties palaist "%s", var arī redzēt tā saturu?

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Domain Name:
lv: Domēna nosaukums:

en: Dots
lv: Punkti

en: Download location?
lv: Lejupielāžu vieta?

en: Drag a color to an object to change it to that color
lv: Metiet krāsu uz objekta, lai mainītu tā krāsu

en: Drag a pattern tile to an object to change it
lv: Metiet rakstu uz objekta, lai to mainītu

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
lv: Metiet emblēmu uz objekta, lai pievienotu to tam

en: Drag and drop is not supported.
lv: Vilkšana un nomešana netiek atbalstīta.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
lv: Vilkšana un nomešana tiek atbalstīta tikai darbā ar vietējām failsistēmām.

en: Duplicate '%s' in '%s'
lv: Dublēt "%s" iekš "%s"

en: Duplicate each selected item
lv: Dublēt katru izvēlēto vienību

en: Duplicate of %d items in '%s'
lv: Dublēt no %d viemumus iekš "%s"

en: Duplicating "%B"
lv: Dublē "%B"

en: E_mpty Trash
lv: Tukšot _miskasti

en: E_xecute
lv: Iz_pildīt

en: E_xtra Pane
lv: Pap_ildus rūts

en: Eclipse
lv: Aptumsums

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Bookmarks
lv: Rediģēt grāmatzīmes

en: Edit Caja preferences
lv: Rediģēt Caja iestatījumus

en: Edit the saved search
lv: Rediģēt saglabāto meklējumu

en: Eject the selected volume
lv: Izgrūst izvēlēto sējumu

en: Eject the volume associated with the open folder
lv: Izstumt ar šo atvērto mapi saistīto sējumu

en: Eject the volume associated with this folder
lv: Izstumt ar šo mapi saistīto sējumu

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Emblems:
lv: Emblēmas:

en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

en: Empty _Trash
lv: Iztukšot _miskasti

en: Empty all items from Trash?
lv: Iztukšot visus vienums no miskastes?

en: Emptying Trash
lv: Iztukšo miskasti

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
lv: Aktivizē Caja klasisko uzvedību, kurā visi logi ir pārlūki

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
lv: Ievadiet aprakstošu nosaukuma tekstu katrai emblēmai.  Šis nosaukums tiks lietots cituviet, lai identificētu emblēmu.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
lv: Ievadiet aprakstošu nosaukuma tekstu šai emblēmai.  Šis nosaukums tiks lietots cituviet, lai identificētu emblēmu.

en: Enter a new name for the displayed emblem:
lv: Ievadiet jaunu nosaukumu parādītajai emblēmai:

en: Envy
lv: Skaudība

en: Erase
lv: Dzēšana

en: Error starting autorun program: %s
lv: Kļūda palaižot automātiskās palaišanas programmu: %s

en: Error while copying "%B".
lv: Kļūda kopējot "%B".

en: Error while copying to "%B".
lv: Kļūda kopējot uz "%B".

en: Error while copying.
lv: Kļūda kopējot.

en: Error while creating directory %B.
lv: Kļūda veidojot direktoriju %B.

en: Error while creating file %B.
lv: Kļūda veidojot failu %B.

en: Error while creating link to %B.
lv: Kļūda veidojot saiti uz %B.

en: Error while deleting.
lv: Kļūda dzēšot.

en: Error while moving "%B".
lv: Kļūda pārvietojot "%B".

en: Error while moving files to trash.
lv: Kļūda izmetot miskastē.

en: Error while moving.
lv: Kļūda pārvietojot.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
lv: Kļūda: %s
    Lūdzu, izvēlieties citu skatītāju un mēģiniet vēlreiz.

en: Examples:
lv: Piemēri:

en: Execute:
lv: Izpildīt:

en: Exposure Program
lv: Ekspozīcijas režīms

en: Exposure Time
lv: Ekspozīcijas laiks

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Extensions
lv: Paplašinājumi

en: FILE
lv: FAILS

en: FTP (with login)
lv: FTP (ar lietotājvārdu)

en: Failed to load image information
lv: Neizdevās ielādēt informāciju par attēlu

en: Fibers
lv: Optika

en: File Browser
lv: Failu Pārlūks

en: File Management
lv: Failu pārvalde

en: File Management Preferences
lv: Failu pārvaldīšanas iestādījumi

en: File Manager
lv: Failu pārvaldnieks

en: File Operations
lv: Darbības ar failiem

en: File Permissions:
lv: Faila atļaujas:

en: File System
lv: Failu sistēma

en: File Type
lv: Faila tips

en: File access:
lv: Faila piekļuve:

en: File and Folder conflict
lv: Failu un Mapju konflikts

en: File conflict
lv: Failu konflikts

en: File is not a valid .desktop file
lv: Fails nav derīgs .desktop fails

en: File manager for the MATE desktop environment
lv: Failu pārvaldnieks MATE darbvirsmai

en: File not found
lv: Fails nav atrasts

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
lv: Noklusētā sānu rūts fona faila nosaukums. Tiek lietots tikai, ja side_pane_background_set ir patiess.

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
lv: Failus mapē "%B" nevar nokopēt tāpēc, ka jums nav atļaujas aplūkot tos.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
lv: Failus mapē "%B" nevar izdzēst, jo jums nav nepieciešamās atļaujas.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
lv: Failus mapē "%B" nevar apstrādāt tāpēc, ka jums nav nepieciešamās atļaujas skatīt tos.

en: Filesystem type:
lv: Failsistēma:

en: Fire Engine
lv: Uguns dzinējs

en: Flash Fired
lv: Lietota zibspuldze

en: Floral
lv: Puķes

en: Focal Length
lv: Fokālais attālums

en: Folder Permissions:
lv: Mapes atļaujas:

en: Folder access:
lv: Mapes piekļuve:

en: Folder:
lv: Mape:

en: For users with mice that have "Forward" and "Back" buttons, this key will determine if any action is taken inside of Caja when either is pressed.
lv: Lietotājiem ar pelēm, kurām ir "Uz priekšu" un "Atpakaļ" pogas, šī atslēga noteikts, vai jebkāda darbība tiek veikta Caja, ja kaut viena no šīm pogām ir nospiesta.

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Back" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
lv: Lietotājiem ar pelēm, kurām ir "Uz priekšu" un "Atpakaļ" pogas, šī atslēga iestatīs, kura poga aktivizēs "Atpakaļ" komandu pārlūka logā. Iespējamās vērtības ir robežās no 6 līdz 14.

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Forward" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
lv: Lietotājiem ar pelēm, kurām ir "Uz priekšu" un "Atpakaļ" pogas, šī atslēga iestatīs, kura poga aktivizēs "Uz priekšu" komandu pārlūka logā. Iespējamās vērtības ir robežās no 6 līdz 14.

en: Format the selected volume
lv: Formatēt izvēlēto sējumu

en: Format the volume associated with the open folder
lv: Formatēt ar šo atvērto mapi saistīto sējumu

en: Format the volume associated with this folder
lv: Formatēt ar šo mapi saistīto sējumu

en: Forward history
lv: Uz priekšu vēsturē

en: Fossil
lv: Fosilijas

en: Free space:
lv: Brīvā vieta:

en: Free space: %s
lv: Brīvā vieta: %s

en: GEOMETRY
lv: ĢEOMETRIJA

en: Go
lv: Iet

en: Go To:
lv: Iet Uz:

en: Go to the location specified by this bookmark
lv: Iet uz atrašanās vietu, kas norādīta šajā grāmatzīmē

en: Go to the next visited location
lv: Doties uz nākamo apmeklēto vietu

en: Go to the previous visited location
lv: Doties uz iepriekš apmeklēto vietu

en: Go to the same location as in the extra pane
lv: Iet uz to pašu atrašanās vietu, kas atvērta papildus rūtī

en: Granite
lv: Granīts

en: Grapefruit
lv: Greipfrūts

en: Green Weave
lv: Zaļais vilnis

en: Group
lv: Grupa

en: Group:
lv: Grupa:

en: History
lv: Vēsture

en: Home Folder
lv: Mājas mape

en: Home icon visible on desktop
lv: Mājas ikona redzama uz darbvirsmas

en: ISO Speed Rating
lv: ISO jutība

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
lv: Iekļaut dzēša_nas komandu, kas apiet miskasti

en: Ice
lv: Ledus

en: Icon
lv: Ikona

en: Icon View
lv: Ikonu skats

en: If set to "after-current-tab", then new tabs are inserted after the current tab. If set to "end", then new tabs are appended to the end of the tab list.
lv: Ja iestatīts uz "after_current_tab", jaunas cilnes tiks ievietotas pēc pašreizējās cilnes. Ja iestatīts uz "end", jaunas cilnes tiks pievienotas cilņu saraksta beigās.

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja sānu rūtī rādīs tikai mapes. Citādi rādīs gan failus, gan mapes.

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), tikko atvērtajiem logiem būs redzama vietas josla.

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), tikko atvērtajiem logiem būs redzama sānu rūts.

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), tikko atvērtajiem logiem būs redzama statusa josla.

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), tikko atvērtajiem logiem būs redzamas rīkjoslas.

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja pārlūka logi vienmēr lietos teksta ievada lauku adreses rīkjoslai, nevis ceļa joslai.

en: If set to true, then Caja lets you edit and display file permissions in a more unix-like way, accessing some more esoteric options.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja ļaus jums apskatīt un rediģēt failu atļaujas vairāk Unix-iskā veidā, piekļūstot dažām ezotēriskākām iespējām.

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja ikonu un saraksta skatos rāda mapes pirms failiem.

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja pārjautās, kad mēģināsiet dzēst failus vai iztukšot miskasti.

en: If set to true, then Caja will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja startējoties automātiski piemontēs datu nesējus, kā, piemēram, lietotāju cietos diskus vai noņemamos datu nesējus.

en: If set to true, then Caja will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja automātiski atvērs mapi piemontējot datu nesēju. Šis attiecas vienīgi uz datiem, kam nav noteikts zināms x-content/* tips. Datiem ar zināmu x-content tipu, tiks izpildīta lietotāja definētā darbība.

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Nauilus piedāvās iespēju izdzēst failu "uz vietas", bez pārvietošanas uz miskasti. Šī iespēja ir bīstama, tāpēc esiet piesardzīgi.

en: If set to true, then Caja will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja nekad neprasīs automātiski palaist programmas no tikko ievietotiem datu nesējiem.

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), Caja lietos mājas mapi kā darbvirsmu. Citādi par darbvirsmu tiks lietota mape ~/Darbvirsma.

en: If set to true, then all Caja windows will be browser windows. This is how Nautilus used to behave before version 2.6, and some people prefer this behavior.
lv: Ja iestatīts uz "true", patiess, visi Caja logi būs pārlūka logi. Šādi Nautilus uzvedās pirms 2.6 versijas, un dažiem lietotājiem šāda uzvedība patīk labāk.

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
lv: Ja iestatīts, aplauzt rindas, ja teksts kļūst pārāk plašs.

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), uz darbvirsmas atradīsies ikona ar saiti uz tīkla serveru skatu.

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), darbvirsmā būs ikona ar saiti uz datoru.

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), darbvirsmā būs ikona ar saiti uz mapi "Mājas".

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), uz darbvirsmas būs ikona ar saiti uz miskasti.

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), darbvirsmā tiks rādītas piemontēto sējumu ikonas.

en: If this preference is set, all columns in the compact view have the same width. Otherwise, the width of each column is determined seperately.
lv: Ja šis iestatījums ir iestatīts, visas kolonas kompaktajā skatā ir vienāda platuma. Pretējā gadījumā katras kolonas platums tiek noteikts atsevišķi.

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), faili jaunos logos tiks kārtoti pretējā secībā.

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), ikonas pēc noklusējuma jaunos logos tiks izkārtotas ciešāk.

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
lv: Ja iestatīts uz "true" (patiess), uzraksti tiks novietoti blakus ikonām nevis zem tām.

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
lv: Ja izdzēsīsiet vienību, tā tiks neatgriezeniski zaudēta.

en: Illustration
lv: Ilustrācija

en: Image
lv: Attēls

en: Image Type:
lv: Attēla tips:

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
lv: Attēliem, lielākiem par šo izmēru (baitos), netiks rādīti sīktēli. Nolūks ir izvairīties no sīktēlu veidošanas lieliem attēliem - tas var prasīt daudz laika un atmiņas.

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
lv: Lai atgūtu brīvo vietu šajā sējumā, ir jāiztukšo miskaste. Visas miskastē izmestas vienības tiks neatgriezeniski zaudētas.

en: Increase the view size
lv: Palielināt skata izmēru

en: Information
lv: Informācija

en: Justification
lv: Izlīdzināšana

en: Keep icons lined up on a grid
lv: Turēt ikonas izlīdzinātas pēc režģa

en: Keep icons sorted by emblems in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc emblēmām

en: Keep icons sorted by modification date in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc izmainīšanas datuma

en: Keep icons sorted by name in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc nosaukuma

en: Keep icons sorted by size in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc izmēra

en: Keep icons sorted by trash time in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc nosaukuma

en: Keep icons sorted by type in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc tipa

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Last changed:
lv: Pēdējo reizi mainīts:

en: Last modified:
lv: Pēdējo reizi pārveidots:

en: Leaf
lv: Lapa

en: Leave icons wherever they are dropped
lv: Atstāt ikonas, kur tās ir nomestas

en: Lemon
lv: Citrons

en: Less common media formats can be configured here
lv: Mazāk populārus datu nesēju formātus var konfigurēt šeit

en: Line wrap
lv: Rindu aplaušana

en: Link _name:
lv: Saites _nosaukums:

en: Link target:
lv: Saites mērķis:

en: Link to %s
lv: Saite uz %s

en: List Columns
lv: Saraksta kolonnas

en: List View
lv: Saraksta skats

en: List files only
lv: Sarakstā rādīt tikai failus

en: List of possible captions on icons
lv: Saraksts ar ikonu iespējamajiem parakstiem

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Do Nothing" in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
lv: X-content/* tipu saraksts, kuriem lietotājs ir izvēlējies "Nedarīt neko". Darbības vaicājuma logs netiks rādīts un neviena lietotne netiks palaista, ievietojot šāda tipa datu nesēju.

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Open Folder" in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
lv: X-content/* tipu saraksts, kuriem lietotājs ir izvēlējies "Atvērt mapi". Ievietojot šī tipa datu nesēju tiks atvērta mape ar tā saturu.

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
lv: X-content/* tipu saraksts, kuriem lietotājs ir izvēlējies palaist kādu lietotni. Ievietojot kādu no dotajiem datu nesēju veidiem tiks palaista atbilstošā lietotne.

en: List of x-content/* types set to "Do Nothing"
lv: X-content/* tipu saraksts, kam iestatīts "Nedarīt neko"

en: List of x-content/* types set to "Open Folder"
lv: X-content/* tipu saraksts, kam iestatīts "Atvērt mapi"

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
lv: X-content/* tipu saraksts, kam paredzēts palaist izvēlēto lietotni

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Local Files Only
lv: Tikai lokālos failus

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
lv: Meklē datorā mapes un failus pēc to nosaukumiem un satura

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location _Bar
lv: Atrašanās ietas _josla

en: Location:
lv: Vieta:

en: Lock the drive associated with the open folder
lv: Slēgt ar atvērto mapi saistīto dzini

en: Lock the selected drive
lv: Slēgt izvēlēto dzini

en: MIME Type
lv: MIME tips

en: M_ove to
lv: Pārviet_ot uz

en: Make a _Link
lv: Iz_veidot saiti

en: Make a permanent connection to this server
lv: Izveidot patstāvīgu savienojumu ar serveri

en: Make the selected icon resizable
lv: Padarīt atlasīto ikonu izmērmainīgu

en: Manila Paper
lv: Manila papīrs

en: Mark as _Trusted
lv: Atzīmēt kā _uzticamu

en: Maximum image size for thumbnailing
lv: Maksimālais attēla izmērs sīktēlu taisīšanai

en: Media
lv: Datu nesēji

en: Merge
lv: Apvienot

en: Merge Folder
lv: Apvienot mapi

en: Merge _All
lv: Apvienot _visus

en: Merge folder "%s"?
lv: Apvienot mapes "%s"?

en: Merge with
lv: Apvienot ar

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
lv: Apvienošana jautās pārrakstīšanas apstiprinājumu katram failam, kurš konfliktēs ar failiem mapē, kurā faili tiek kopēti.

en: Metering Mode
lv: Gaismas mērīšanas režīms

en: Mo_ve to Trash
lv: Pār_vietot uz miskasti

en: Modified:
lv: Modificēts:

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
lv: Pirm, 0000. gada 00. oktobris, 00:00

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
lv: Pirm, 0000. gada 00. oktobris, 00:00:00

en: Moss Ridge
lv: Sūnu kore

en: Mount and open %s
lv: Montēt un atvērt %s

en: Mount the selected volume
lv: Montēt izvēlēto sējumu

en: Mount the volume associated with the open folder
lv: Piemontēt ar šo atvērto mapi saistīto sējumu

en: Mount the volume associated with this folder
lv: Piemontēt ar šo mapi saistīto sējumu

en: Mouse button to activate the "Back" command in browser window
lv: Peles poga, ar ko aktivizēt "Atpakaļ" komandu pārlūka logā

en: Mouse button to activate the "Forward" command in browser window
lv: Peles poga, ar ko aktivizēt "Uz priekšu" komandu pārlūka logā

en: Move %d items back to '%s'
lv: Pārvietot %d vienumus atpakaļ uz "%s"

en: Move %d items back to trash
lv: Pārvietot %d vienumus atpakaļ uz miskasti

en: Move %d items to '%s'
lv: Pārvietot %d vienumus uz "%s"

en: Move %d items to trash
lv: Pārvietot %d vienumus uz miskasti

en: Move '%s' back to '%s'
lv: Pārvietot "%s" atpakaļ uz "%s"

en: Move '%s' back to trash
lv: Pārvietot "%s" atpakaļ uz miskasti

en: Move '%s' to '%s'
lv: Pārvietot "%s" uz "%s"

en: Move '%s' to trash
lv: Pārvietot "%s" uz miskasti

en: Move Dow_n
lv: Pārvietot uz _leju

en: Move Tab _Left
lv: Pārvietot cilni pa _kresi

en: Move Tab _Right
lv: Pārvietot cilni pa _labi

en: Move _Up
lv: Uz _augšu

en: Move current tab to left
lv: Pārvietot pašreizējo cilni pa kreisi

en: Move current tab to right
lv: Pārvietot pašreizējo cilni pa labi

en: Move each selected item to the Trash
lv: Pārvietot katru izvēlēto vienību uz miskasti

en: Move focus to the other pane in a split view window
lv: Pārlikt fokusu uz citu rūti sadalītā skata logā

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
lv: Pārvietot vai kopēt failus, kas iepriekš izvēlēti ar 'Izgriezt' vai 'Kopēt' komandu

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
lv: Pārvietot vai kopēt failus, kas iepriekš izvēlēti ar 'Izgriezt' vai 'Kopēt' komandu izvēlētajā mapē

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
lv: Pārvietot vai kopēt failus, kas iepriekš izvēlēti ar Izgriezt vai Kopēt komandu šajā mapē

en: Move the current selection to the desktop
lv: Pārvietot pašreizējo izvēli uz darbvirsmu

en: Move the current selection to the home folder
lv: Pārvietot pašreizējo izvēli uz mājas mapi

en: Move the current selection to the other pane in the window
lv: Pārvietot pašreizējo izvēli uz citu loga rūti

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
lv: Pārvietot atvērto mapi ārā no miskastes uz "%s"

en: Move the open folder to the Trash
lv: Pārvietot atvērto mapi uz miskasti

en: Move this folder to the Trash
lv: Pārvietot šo mapi uz miskasti

en: Move to _Trash
lv: Pārvie_tot uz miskasti

en: Moving "%B" to "%B"
lv: Pārvieto "%B" uz "%B"

en: Moving Files
lv: Pārvieto failus

en: Moving files to trash
lv: Izmet failus miskastē

en: Mud
lv: Purvs

en: Music
lv: Mūzika

en: Name
lv: Nosaukums

en: Network
lv: Tīkls

en: Network Servers
lv: Tīkla serveri

en: Network Servers icon visible on the desktop
lv: Tīkla serveru ikona redzama darbvirsmā

en: Network servers icon name
lv: Tīkla serveru ikonas nosaukums

en: Never
lv: Nekad

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
lv: Nejautāt un nepalaist automātiski programmas ievietojot datu nesējus

en: New _Tab
lv: Jauna _cilne

en: New _Window
lv: Jauns _logs

en: No applications found
lv: Nav atrasta neviena lietotne

en: No applications selected
lv: Nav izvēlētas lietotnes

en: No bookmarks defined
lv: Neviena grāmatzīme nav definēta

en: No other actions are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
lv: Neviena cita darbība nav pieejama, lai skatītu šo failu. Ja jūs kopēsiet šo failu uz sava datora, varbūt jums izdosies atvērt to.

en: No other applications are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
lv: Nav neviena cita lietotne pieejama, lai skatītu šo failu. Ja jūs kopēsiet failu uz datora, varbūt jums izdosies to atvērt.

en: No templates installed
lv: Nav instalētu sagatavju

en: None
lv: Nekas

en: None of the files could be added as emblems.
lv: Neviens no failiem nevar tikt pievienots kā emblēma.

en: Normal Si_ze
lv: Normāls i_zmērs

en: Not a launchable item
lv: Nepalaižama vienība

en: Not allowed to set group
lv: Nav tiesību iestatīt grupu

en: Not allowed to set owner
lv: Nav tiesību iestatīt īpašnieku

en: Not allowed to set permissions
lv: Nav tiesību iestatīt atļaujas

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Numbers
lv: Skaitļi

en: Ocean Strips
lv: Okeāna ceļi

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
lv: 0000. gada 00. oktobris, 00:00

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
lv: 0000. gada 00. oktobris, 00:00

en: Octal Permissions
lv: Oktālās atļaujas

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
lv: Izveido tikai logus ar speciāli norādītiem URI.

en: Only show folders in the tree side pane
lv: koka sānu rūtī rādīt tikai mapes

en: Onyx
lv: Oniks

en: Open %s
lv: Atvērt %s

en: Open %s and other "%s" files with:
lv: Atvērt %s un citus "%s" tipa failus ar:

en: Open %s and other %s document with:
lv: Atvērt %s un citus "%s" veida dokumentus ar:

en: Open %s with:
lv: Atvērt %s ar:

en: Open Failed, would you like to choose another action?
lv: Atvēršana neizdevās, vai vēlaties izvēlēties citu darbību?

en: Open Failed, would you like to choose another application?
lv: Atvēršana neizdevās, vai vēlaties izmantot citu lietotni?

en: Open File and Close window
lv: Atvērt failu un aizvērt Logu

en: Open Folder
lv: Atvērt mapi

en: Open Folder W_indow
lv: Atvērt mapes _logu

en: Open Location
lv: Atvērt atrašanās vietu

en: Open Wit_h
lv: Atvē_rt ar

en: Open With
lv: Atvērt ar

en: Open With %s
lv: Atvērt ar %s

en: Open With Other _Application...
lv: _Atvērt ar citu lietotni...

en: Open _Location...
lv: Atvērt _atrašanās vietu...

en: Open _Parent
lv: Atvērt _virsmapi

en: Open a browser window.
lv: Atvērt parlūka logu.

en: Open a folder window for the displayed location
lv: Atvērt mapes logu attēlotajai atrašanās ietai

en: Open all "%s" files with:
lv: Atvērt visus "%s" tipa failus ar:

en: Open all %s documents with:
lv: Atvērt visus %s veida dokumentus ar:

en: Open all files of type "%s" with:
lv: Atvērt visus "%s" tipa failus ar:

en: Open an extra folder view side-by-side
lv: Blakus atvērt papildus mapes skatu

en: Open another Caja window for the displayed location
lv: Atvērt vēl vienu Caja logu ar attēloto atrašanās vietu

en: Open another tab for the displayed location
lv: Atvērt vēl vienu cilni ar attēloto atrašanās vietu

en: Open each _folder in its own window
lv: Atvērt _katru mapi iekš sava loga

en: Open each selected item in a folder window
lv: Atvērt katru izvēlēto vienību mapes logā

en: Open each selected item in a navigation window
lv: Atvērt katru izvēlēto vienību navigācijas logā

en: Open each selected item in a new tab
lv: Atvērt katru izvēlēto vienību jaunā cilnē

en: Open in Navigation Window
lv: Atvērt navigācijas logā

en: Open in New _Tab
lv: Atvēr_t jaunā cilnē

en: Open in New _Window
lv: Atvērt jaunā _logā

en: Open in _Folder Window
lv: Atvērt _mapes logā

en: Open the contents of the File System
lv: Atvērt failu sistēmas saturu

en: Open the contents of your desktop in a folder
lv: Atvērt darbvirsmas saturu mapē

en: Open the parent folder
lv: Atvērt augstāka līmeņa mapi

en: Open the selected item in this window
lv: Atvērt izvēlēto vienību šajā logā

en: Open the trash
lv: Atvērt miskasti

en: Open this folder in a folder window
lv: Atvērt šo mapi mapes logā

en: Open this folder in a navigation window
lv: Atvērt šo mapi navigācijas logā

en: Open this folder in a new tab
lv: Atvērt šo mapi jaunā cilnē

en: Open with other Application...
lv: Atvērt ar citu lietotni...

en: Open your personal folder
lv: Atvērt jūsu privāto mapi

en: Open your personal templates folder
lv: Atvērt jūsu personisko sagatavju mapi

en: Open your personal trash folder
lv: Atvērt jūsu personisko miskastes mapi

en: Opening "%s".
lv: Atver "%s".

en: Orange
lv: Apelsīns

en: Original Location
lv: Sākotnējā atrašanās vieta

en: Original file
lv: Sākotnējais fails

en: Original folder
lv: Sākotnējā mape

en: Original location of file before moved to the Trash
lv: Sākotnējā atrašanās vieta, pirms fails tika ievietots miskastē

en: Other Type...
lv: Cits tips...

en: Other _Application...
lv: Cita _lietotne...

en: Others
lv: Citi

en: Others:
lv: Citi:

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner:
lv: Īpašnieks:

en: Pale Blue
lv: Bāli zils

en: Password:
lv: Parole:

en: Paste the text stored on the clipboard
lv: Ielīmēt tekstu, kas saglabāts starpliktuvē

en: Patterns:
lv: Raksti:

en: Perform a quick set of self-check tests.
lv: Izpildīt ātru pašpārbaudes testu kopu.

en: Perform or update the search
lv: Izpildīt vai atsvaidzināt meklējumu

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Picture
lv: Attēls

en: Places
lv: Vietas

en: Please check the spelling and try again.
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai rakstība ir pareiza un mēģiniet vēlreiz.

en: Please choose a different emblem name.
lv: Lūdzu, izvēlieties citu emblēmas vārdu.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
lv: Lūdzu, uzvelciet tikai vienu attēlu, lai iestatītu pielāgoto ikonu.

en: Please verify your user details.
lv: Lūdzu pārbaudiet savas lietotāja detaļas.

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
lv: Iespējamās vērtības ir "single", lai atvērtu failus ar vienu klikšķi, vai "double", lai atvērtu failus ar dubultklikšķi.

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
lv: Sagatavot izvēlētos failus kopēšanai ar 'Ielīmēt' komandu

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
lv: Sagatavot izvēlētos failus pārvietošanai ar 'Ielīmēt' komandu

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
lv: Sagatavot šo mapi kopēšanai ar 'Ielīmēt' komandu

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
lv: Sagatavot šo mapi pārvietošanai ar 'Ielīmēt' komandu

en: Preparing
lv: Sagatavo

en: Preparing to Move to "%B"
lv: Sagatavo pārvietošanai uz "%B"

en: Presentation
lv: Prezentācija

en: Preview
lv: Pirmsapskate

en: Preview _sound files:
lv: Priekšatskaņot _skaņas failus:

en: Properties
lv: Parametri

en: Public FTP
lv: Publisks FTP

en: Purple Marble
lv: Purpura marmors

en: Put labels beside icons
lv: Likt uzrakstus blakus ikonām

en: Quit Caja.
lv: Iziet no Caja.

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Re_name
lv: Pār_dēvēt

en: Re_versed Order
lv: Ap_griezta secība

en: Read and write
lv: Lasīt un rakstīt

en: Read-only
lv: Tikai lasīt

en: Redo
lv: Pāratsaukt

en: Redo the last undone action
lv: Atcelt atsaukto darbību

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Reload the current location
lv: Pārlādēt pašreizējo vietu

en: Remember this password
lv: Atcerēties šo paroli

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Remove this criterion from the search
lv: Aizvākt no

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Rename '%s' as '%s'
lv: Pārdēvēt "%s" uz "%s"

en: Rename Emblem
lv: Pārsaukt emblēmu

en: Rename selected item
lv: Pārsaukt izvēlēto vienību

en: Rename...
lv: Pārsaukt...

en: Renaming "%s" to "%s".
lv: Pārsauc "%s" par "%s".

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace _All
lv: _Aizvietot visus

en: Replace file "%s"?
lv: Aizvietot failu "%s"?

en: Replace folder "%s"?
lv: Aizvietot mapi "%s"?

en: Replace with
lv: Aizvietot ar

en: Replacing it will overwrite its content.
lv: Aizvietojot tā saturs tika pārrakstīts.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
lv: Aizvietojot to tiks noņemti visi faili mapē.

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
lv: Pārkārtot ikonas, lai tās labāk iederētos logā un izvairītos no pārklāšanās

en: Reset
lv: Pārstatīt

en: Reset View to _Defaults
lv: Pārstatīt skatu uz _noklusētajiem iestatījumiem

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
lv: Atiestatīšanas attēls ir speciāla ikona ko nevar izdzēst.

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
lv: Pārstatīt kārtošanas secību un tālummaiņas līmeni, lai atbilstu šī skata iestatījumiem

en: Resize Icon...
lv: Mainīt ikonas izmēru...

en: Restore %d items from trash
lv: Atjaunot %d vienumus no miskastes

en: Restore '%s' from trash
lv: Atjaunot "%s" no miskastes

en: Restore '%s' to '%s'
lv: Atjaunot "%s" uz "%s"

en: Restore Icon's Original Si_ze
lv: Atjaunot ikonas oriģinālo i_zmēru

en: Restore Icons' Original Si_zes
lv: Atjaunot ikonu oriģinālos i_zmērus

en: Restore Selected Items
lv: Atjaunot atlasītos vienumus

en: Restore each selected icon to its original size
lv: Atjaunot katru izvēlēto ikonu tās oriģinālajā izmērā

en: Restore group of '%s' to '%s'
lv: Atjaunot grupu no "%s" uz "%s"

en: Restore original permissions of '%s'
lv: Atjaunot "%s" sākotnējās atļaujas

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
lv: Atjaunot sākotnējās atļaujas vienumiem, kuri iekļauti iekš "%s"

en: Restore owner of '%s' to '%s'
lv: Atjaunot īpašnieku no "%s" uz "%s"

en: Restore selected items to their original position
lv: Atjaunot atlasītos vienumus uz sākotnējo atrašanās vietu

en: Reverse sort order in new windows
lv: Pretēja kārtošanas secība jaunos logos

en: Ridged Paper
lv: Šķautnains papīrs

en: Rough Paper
lv: Raupjš papīrs

en: Ruby
lv: Rubīns

en: Run "%s" on any selected items
lv: Palaist "%s" ar katru no izvēlētajām vienībām

en: Run in _Terminal
lv: Palaist _terminālī

en: Run or manage scripts from %s
lv: Palaist vai pārvaldīt skriptus no %s

en: SELinux Context
lv: SELinux konteksts

en: SELinux context:
lv: SELinux konteksts:

en: S_how Search
lv: _Rādīt meklēšanu

en: S_kip All
lv: _Izlaist visus

en: S_witch to Other Pane
lv: Pā_rslēgties uz citu rūti

en: Sa_me Location as Other Pane
lv: Tā _pati atrašanās vieta kā citai rūtij

en: Sa_ve Search
lv: Sa_glabāt meklējumu

en: Sa_ve Search As...
lv: Sa_glabāt meklējumu kā...

en: Safely remove the drive associated with the open folder
lv: Droši izņemt ar atvērto mapi saistīto dzini

en: Safely remove the selected drive
lv: Droši izņemt izvēlēto dzini

en: Save Search as
lv: Saglabāt meklējumu kā

en: Save the current search as a file
lv: Saglabāt pašreizējo meklējumu kā failu

en: Save the edited search
lv: Saglabāt laboto meklējumu

en: Saved search
lv: Saglabātais meklējums

en: Sea Foam
lv: Jūras putas

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Folder
lv: Meklēt mapē

en: Search _name:
lv: Meklējuma _nosaukums:

en: Search documents and folders by name
lv: Meklēt dokumentus un mapes pēc to nosaukumiem

en: Search for "%s"
lv: Meklēt "%s"

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Secure WebDAV (HTTPS)
lv: Drošs WebDAV (HTTPS)

en: Select All
lv: Izvēlēties visu

en: Select Custom Icon
lv: Izvēlēties pielāgotu ikonu

en: Select Folder to Save Search In
lv: Izvēlieties mapi, kurā saglabāt meklējumu

en: Select I_tems Matching...
lv: Izvēlēties a_tbilstošās vienības...

en: Select Items Matching
lv: Izvēlieties atbilstošās vienības

en: Select _All
lv: _Iezīmēt visu

en: Select a Category:
lv: Izvēlieties kategoriju:

en: Select a Color to Add
lv: Izvēlies krāsu, kuru pievienot

en: Select all and only the items that are not currently selected
lv: Izvēlieties vienīgi visas tās vienības, kas šobrīd nav izvēlētas

en: Select all items in this window
lv: Izvēlēties visas vienības šajā logā

en: Select all the text in a text field
lv: Izvēlēties visu tekstu teksta laukā

en: Select an Application
lv: Izvēlieties lietotni

en: Select an Image File for the New Emblem
lv: Izvēlieties attēla failu jaunajai emblēmai

en: Select an Image File to Add as a Pattern
lv: Izvēlieties attēla failu, ko pievienot kā rakstu

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
lv: Izvēlieties lietotni, ar kuru atvērt %s un citus "%s" tipa failus

en: Select an application to view its description.
lv: Izvēlieties programmu, kuras aprakstu vēlaties redzēt.

en: Select folder to search in
lv: Izvēlieties mapi, kurā meklēt

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
lv: Izvēlieties kā nākotnē atvērt "%s" un vai veikt šo darbību "%s" tipa datu nesējiem.

en: Select items in this window matching a given pattern
lv: Izvēlieties vienības šajā mapē pēc norādīta parauga

en: Select the columns visible in this folder
lv: Izvēlieties šajā mapē redzamās kolonnas

en: Select type
lv: Izvēlēties tipu

en: Selection Bound
lv: Izvēles ierobežojums

en: Server Details
lv: Servera detaļas

en: Session management options:
lv: Sesijas pārvaldības opcijas:

en: Set _user ID
lv: Iestatīt _lietotāja ID

en: Set as _Background
lv: Iestatīt kā _fonu

en: Set as background for _all folders
lv: Iestatīt kā fonu _visām mapēm

en: Set as background for _this folder
lv: Iestatīt kā fonu š_ai mapei

en: Set gro_up ID
lv: Iestatīt gr_upas ID

en: Set group of '%s' to '%s'
lv: Uzstādīt grupu no "%s" uz "%s"

en: Set owner of '%s' to '%s'
lv: Uzstādīt īpašnieku no "%s" uz "%s"

en: Set permissions of '%s'
lv: Uzstādīt atļaujas uz "%s"

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
lv: Uzstādīt atļaujas vienumiem, kas iekļauti iekš "%s"

en: Set the zoom level of the current view
lv: Iestatīt tālummaiņas līmeni pašreizējam skatam

en: Setting permissions
lv: Iestata atļaujas

en: Shale
lv: Slāneklis

en: Share:
lv: Koplietojums:

en: Show Emblems
lv: Rādīt emblēmas

en: Show History
lv: Rādīt vēsturi

en: Show Information
lv: Rādīt informāciju

en: Show Notes
lv: Rādīt piezīmes

en: Show Places
lv: Rādīt Vietas

en: Show Tree
lv: Rādīt koku

en: Show _Hidden Files
lv: Parādīt _slēptos failus

en: Show _only folders
lv: Rādīt _tikai mapes

en: Show _thumbnails:
lv: Rādīt _sīktēlus:

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
lv: Parādīt logu, kas ļauj jums iestatīt jūsu darbvirsmas rakstu vai krāsu

en: Show advanced permissions in the file property dialog
lv: Rādīt paplašinātās atļaujas faila īpašību logā

en: Show folders first in windows
lv: Pārlūka logos mapes rādīt pirmās

en: Show location bar in new windows
lv: Rādīt adreses joslu jaunos logos

en: Show more _details
lv: Parādīt vairāk _detaļu

en: Show mounted volumes on the desktop
lv: Rādīt montētos sējumus uz darbvirsmas

en: Show search
lv: Rādīt meklēšanu

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

en: Show side pane in new windows
lv: Rādīt sānu rūti jaunos logos

en: Show status bar in new windows
lv: Rādīt statusa joslu jaunos logos

en: Show te_xt in icons:
lv: Parādīt te_kstu ikonās:

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
lv: Parādīt mapi, kas satur skriptus, kas parādās šajā izvēlnē

en: Show the version of the program.
lv: Rādīt programmas versiju.

en: Show toolbar in new windows
lv: Rādīt rīkjoslu jaunos logos

en: Side pane view
lv: Sānu rūts skats

en: Silver
lv: Sudrabs

en: Size
lv: Izmērs

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Sky
lv: Debesis

en: Sky Ridge
lv: Debesu kore

en: Slashes are not allowed in filenames
lv: Slīpsvītras nav atļautas failu nosaukumos

en: Snow Ridge
lv: Sniega kore

en: Software
lv: Programmatūra

en: Some of the files could not be added as emblems.
lv: Dažus no failiem nevarēja pievienot kā emblēmas.

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
lv: Piedodiet, bet '%s' nav lietojams attēla fails.

en: Sorry, but emblem %s could not be deleted.
lv: Piedodiet, bet %s emblēmu nevar izdzēst.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
lv: Piedodiet, bet emblēmu atslēgvārdi var saturēt tikai burtus, tukšumus un skaitļus.

en: Sorry, but pattern %s could not be deleted.
lv: Piedodiet, bet %s rakstu nevar izdzēst.

en: Sorry, but the pattern %s could not be installed.
lv: Piedodiet, bet rakstu %s neizdevās instalēt.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
lv: Piedodiet, bet jau ir emblēma ar nosaukumu "%s".

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
lv: Piedodiet, bet jūs nevarat izpildīt komandas no attālinātās vietas.

en: Sorry, but you cannot replace the reset image.
lv: Piedodiet, bet jūs nevarat aizvietot atiestatīšanas attēlu.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
lv: Piedodiet, bet jums jāpiešķir kāds atslēgvārds jaunajai emblēmai.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
lv: Piedodiet, bet jums jāpiešķir kāds atslēgvārds jaunajai krāsai.

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
lv: Jaunajai krāsai jānorāda neizmantots krāsas nosaukums.

en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās nomainīt "%s" grupu: %s

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās mainīt "%s" īpašnieku: %s

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās mainīt "%s" atļaujas: %s

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās parādīt visu "%s" saturu: %s

en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
lv: Piedodiet, neizdevās pārsaukt "%s" par "%s": %s

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
lv: Piedodiet, neizdevās saglabāt pašrocīgās emblēmas nosaukumu.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
lv: Piedodiet, neizdevās saglabāt pašrocīgo emblēmu.

en: Sort _folders before files
lv: Kārtot _mapes pirms failiem

en: Special flags:
lv: Speciālie karogi:

en: Specified group '%s' doesn't exist
lv: Norādītā grupa '%s' neeksistē

en: Specified owner '%s' doesn't exist
lv: Norādītais īpašnieks '%s' neeksistē

en: Specify a location to open
lv: Norādiet vietu, ko atvērt

en: Specify file containing saved configuration
lv: Norādīt failu, kurš satur saglabāto konfigurāciju

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Speed tradeoff for when to preview a sound file when mousing over a files icon. If set to "always" then always plays the sound, even if the file is on a remote server. If set to "local-only" then only plays previews on local file systems. If set to "never" then it never previews sound.
lv: Ātruma taupīšana priekšatskaņojot skaņas failus braucot tiem pāri ar peli. Ja iestatīts uz "always", tad vienmēr atskaņos failu, pat ja tas atrodas uz attālināta servera. Ja iestatīts uz "local_only", tad atskaņos tikai vietējos failus. Ja iestatīts uz "never", neatskaņo nekad.

en: Speed tradeoff for when to show a preview of text file contents in the file's icon. If set to "always" then always show previews, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show previews for local file systems. If set to "never" then never bother to read preview data.
lv: Ātruma taupīšana rādot teksta faila priekšskatījumu iekš ikonas. Ja iestatīts uz "always", tad rāda vienmēr, pat ja tas atrodas uz attālināta servera. Ja iestatīts uz "local_only", tad rāda tikai vietējiem failiem. Ja iestatīts uz "never", nerāda nekad.

en: Speed tradeoff for when to show an image file as a thumbnail. If set to "always" then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show thumbnails for local file systems. If set to "never" then never bother to thumbnail images, just use a generic icon.
lv: Ātruma taupīšana rādot attēla saturu tā ikonā kā sīktēlu. Ja iestatīts uz "always", tad rāda vienmēr, pat ja tas atrodas uz attālināta servera. Ja iestatīts uz "local_only", tad rāda tikai vietējiem failiem. Ja iestatīts uz "never", nerāda nekad.

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to "always" then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show counts for local file systems. If set to "never" then never bother to compute item counts.
lv: Ātruma taupīšana rādot vienumu skaitu mapē. Ja iestatīts uz "always", tad rāda vienmēr, pat ja mape atrodas uz attālināta servera. Ja iestatīts uz "local_only", tad rāda tikai vietējām mapēm. Ja iestatīts uz "never", nerāda nekad.

en: Spreadsheet
lv: izklājlapa

en: St_atusbar
lv: St_atusa josla

en: Start the drive associated with the open folder
lv: Startēt ar atvērto mapi saistīto dzini

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
lv: Startēt ar atvērto mapi saistīto vairākdisku dzini

en: Start the selected drive
lv: Startēt izvēlēto dzini

en: Start the selected multi-disk drive
lv: Startēt izvēlēto vairākdisku dzini

en: Start the selected volume
lv: Startēt izvēlēto sējumu

en: Start the volume associated with the open folder
lv: Startēt ar šo atvērto mapi saistīto sējumu

en: Start the volume associated with this folder
lv: Startēt ar šo mapi saistīto sējumu

en: Starting %s
lv: Startē %s

en: Stop loading the current location
lv: Pārtraukt pašreizējās vietas ielādi

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
lv: Apstādināt ar atvērto mapi saistīto vairākdisku dzini

en: Stop the selected drive
lv: Apstādināt izvēlēto dzini

en: Stop the selected multi-disk drive
lv: Apstādināt izvēlēto vairākdisku dzini

en: Stop the selected volume
lv: Apstādināt izvēlēto sējumu

en: Stop the volume associated with the open folder
lv: Apstādināt ar šo atvērto mapi saistīto sējumu

en: Stop the volume associated with this folder
lv: Apstādināt ar šo mapi saistīto sējumu

en: Stucco
lv: Apmetuma ģipsis

en: Symbolic links only supported for local files
lv: Simboliskās saites ir atbalstītas vienīgi lokāliem failiem

en: T_emplates
lv: Sagatav_es

en: Tags
lv: Tagi

en: Tangerine
lv: Mandarīns

en: Terracotta
lv: Terakota

en: Text
lv: Teksts

en: Text Ellipsis Limit
lv: Teksta elipses limits

en: Text File
lv: Teksta fails

en: Text view:
lv: Teksta skats:

en: The Link "%s" is Broken.
lv: Saite "%s" ir sabeigta.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
lv: Saite "%s" ir sabeigta. Vai vēlaties pārvietot to uz miskasti?

en: The SELinux security context of the file.
lv: Šī faila SELinux drošības konteksts.

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
lv: Rindu izlīdzinājums iezīmes tekstā attiecībā vienam pret otru. Šis neietekmē iezīmju izlīdzinājumu to iedalījumā. Skatīt GtkMisc::xalign.

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
lv: Lietotnes palaidējs "%s" nav ticis atzīmēts kā uzticams. Ja jūs nezināt šī faila izcelsmi, tā palaišana varētu nebūt droša.

en: The color cannot be installed.
lv: Krāsu nevar instalēt.

en: The compact view encountered an error while starting up.
lv: Kompaktajā skatā gadījās kļūda sākot darbu.

en: The compact view encountered an error.
lv: Kompaktajā skatā gadījās kļūda.

en: The current position of the insertion cursor in chars.
lv: Pašreizējā ievietošanas kursora pozīcija rakstzīmēs.

en: The date the file was accessed.
lv: Datums, kad fails ir ticis lietots.

en: The date the file was modified.
lv: Datums, kad fails ir ticis mainīts.

en: The default action cannot open "%s" because it cannot access files at "%s" locations.
lv: Ar noklusēto darbību nevar atvērt "%s", jo ar to nevar piekļūt failiem "%s" vietās.

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
lv: Ikonu skata ikonu sīktēla noklusētais izmērs.

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are "name", "size", "type", "mtime", and "emblems".
lv: Noklusētā kārtošanas secība ikonu skatā. Iespējamās vērtības ir "name" - vārds, "size" - izmērs, "type" - tips, "mtime" - satura tips un "emblems" - emblēmas.

en: The default width of the side pane in new windows.
lv: Noklusētais sānu rūts platums jaunos logos.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
lv: Sākot darbu darbvirsmas skatā gadījās kļūda.

en: The desktop view encountered an error.
lv: Darbvirsmas skatā gadījās kļūda.

en: The destination folder is inside the source folder.
lv: Mērķa mape atrodas sākotnējajā mapē.

en: The destination is not a folder.
lv: Gala mērķis nav mape.

en: The destination is read-only.
lv: Gala mērķis ir tikai lasāms.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
lv: Šķiet, ka vilktais fails nav derīgs attēls.

en: The emblem cannot be added.
lv: Neizdodas pievienot emblēmu.

en: The emblem cannot be installed.
lv: Šo emblēmu nebija iespējams instalēt.

en: The emblems do not appear to be valid images.
lv: Šīs emblēmas neizskatās pēc derīgiem attēliem.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
lv: Failu "%B" nevar apstrādāt tāpēc, ka jums nav nepieciešamās atļaujas to lasīt.

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
lv: Failu "%B" neizdodas pārvietot uz miskasti.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
lv: Šķiet, ka fails "%s" nav derīgs attēls.

en: The file is not an image.
lv: Šis fails nav attēls.

en: The file is of an unknown type
lv: Šī faila tips nav zināms

en: The file that you dropped is not an image.
lv: Fails, kuru jūs nometāt, nav attēls.

en: The file that you dropped is not local.
lv: Fails, kuru jūs nometāt, nav vietējs.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
lv: Mapi "%B" nevar tikt nokopēt tāpēc, ka jums nav atļaujas to izveidot gala mērķī.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
lv: Mapi "%B" nevar nokopēt tāpēc, ka jums nav atļaujas to nolasīt.

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
lv: Mapi "%B" nevar izdzēst tāpēc, ka jums nav atļaujas to lasīt.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
lv: Mapi "%B" nevar apstrādāt tāpēc, ka jums nav nepieciešamās atļaujas to lasīt.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
lv: Mapi "%s" nevar atvērt uz "%s".

en: The folder contents could not be displayed.
lv: Mapes saturu nevar parādīt.

en: The font description used for the icons on the desktop.
lv: Darbvirsmas ikonu fonts.

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
lv: Failu datumu formāts. Iespējamās vērtības ir "locate", "iso", un "informal".

en: The geometry string for a navigation window.
lv: Navigācijas loga ģeometrijas virkne.

en: The group could not be changed.
lv: Neizdevās nomainīt grupu.

en: The group of the file.
lv: Faila grupa.

en: The history location doesn't exist.
lv: Vēstures vieta neeksistē.

en: The icon view encountered an error while starting up.
lv: Ikonu skatā gadījās kļūda sākot darbu.

en: The icon view encountered an error.
lv: Ikonu skatā gadījās kļūda.

en: The item cannot be restored from trash
lv: Vienību nevar atjaunot no miskastes

en: The item could not be renamed.
lv: Neizdevās pārsaukt vienību.

en: The list view encountered an error while starting up.
lv: Saraksta skatā gadījās kļūda sākot darbu.

en: The list view encountered an error.
lv: Saraksta skatā gadījās kļūda.

en: The location "%s" does not exist.
lv: Vieta "%s" neeksistē.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
lv: Vietu nevar attēlot ar šo skatītāju.

en: The location is not a folder.
lv: Dotā vieta nav mape.

en: The location of the file.
lv: Faila atrašanās vieta.

en: The media contains digital photos.
lv: Šajā datu nesējā ir digitālās fotogrāfijas.

en: The media contains software.
lv: Šajā datu nesējā ir programmatūra.

en: The media has been detected as "%s".
lv: Šis datu nesējs ir atpazīts kā "%s".

en: The mime type of the file.
lv: Faila MIME tips.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" jau ir lietots šajā mapē. Lūdzu, lietojiet citu nosaukumu.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" nav derīgs, jo tas satur rakstzīmi "/". Lūdzu, lietojiet citu nosaukumu.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" nav derīgs. Lūdzu, lietojiet citu nosaukumu.

en: The name and icon of the file.
lv: Faila nosaukums un ikona.

en: The owner could not be changed.
lv: Neizdevās nomainīt īpašnieku.

en: The owner of the file.
lv: Faila īpašnieks.

en: The permissions could not be changed.
lv: Neizdevās izmainīt atļaujas.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
lv: Neizdevās noteikt atļaujas "%s".

en: The permissions of the file, in octal notation.
lv: Faila atļaujas oktālā pierakstā.

en: The permissions of the file.
lv: Faila atļaujas.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
lv: Neizdevās noteikt izvēlētā faila atļaujas.

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
lv: Pozīcija uz otru izvēles galu no kursora rakstzīmēs.

en: The selection rectangle
lv: Izvēles taisnstūris

en: The server at "%s" cannot be found.
lv: Nevar atrast serveri iekš "%s".

en: The side pane view to show in newly opened windows.
lv: Sānu rūts skats, kuru lietot tikko atvērtos logos.

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs.

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
lv: Programmatūra tiks palaista pa tiešo no datu nesēja "%s". Jums nekad nevajadzētu darbināt programmatūru, kurai jūs neuzticaties.
    
    Ja šaubāties, izvēlieties 'Atcelt'.

en: The source file would be overwritten by the destination.
lv: Sākotnējais fails varētu būt mērķa pārrakstīts.

en: The target doesn't support symbolic links.
lv: Mērķis neatbalsta simboliskās saites.

en: The text of the label.
lv: Etiķetes teksts.

en: The type of the file.
lv: Faila tips.

en: There is %S available, but %S is required.
lv: Ir pieejami %S, taču pieprasīti ir %S.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
lv: Šajā mapē nav "%s". Varbūt tas tika nesen pārvietots vai izdzēsts?

en: There is no application installed for %s files
lv: %s failu apstrādei nav uzinstalēta neviena lietotne

en: There is no application installed for %s files.
    Do you want to search for an application to open this file?
lv: %s failu apstrādei nav uzinstalēta neviena lietotne.
    Vai vēlaties meklēt piemērotu lietotni šī tipa failu atvēršanai?

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
lv: Uz gala mērķa nav pietiekami daudz brīvās vietas. Mēģiniet aizvākt kādus failus, lai atbrīvotu vietu.

en: There is nothing on the clipboard to paste.
lv: Starpliktuvē nav nekā, ko ielīmēt.

en: There was an error copying the file into %F.
lv: Gadījās kļūda kopējot failu %F.

en: There was an error creating the directory in %F.
lv: Gadījās kļūda veidojot direktoriju %F.

en: There was an error creating the folder "%B".
lv: Kļūda veidojot mapi "%B".

en: There was an error creating the symlink in %F.
lv: Gadījās kļūda veidojot simbolisko saiti %F.

en: There was an error deleting %B.
lv: Gadījās kļūda dzēšot %B.

en: There was an error displaying help.
lv: Parādot palīdzību, radās kļūda.

en: There was an error displaying help: 
    %s
lv: Kļūda, parādot palīdzību: 
    %s

en: There was an error getting information about "%B".
lv: Notikusi kļūda iegūstot informāciju par "%B".

en: There was an error getting information about the destination.
lv: Kļūda iegūstot informāciju par gala mērķi.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
lv: Gadījās kļūda iegūstot informāciju par failiem mapē "%B".

en: There was an error launching the application.
lv: Bija kļūda palaižot lietotni.

en: There was an error moving the file into %F.
lv: Gadījās kļūda pārvietojot failu uz %F.

en: There was an error reading the folder "%B".
lv: Gadījās kļūda nolasot mapi "%B".

en: There was an internal error trying to search for applications:
lv: Gadījās iekšēja kļūda mēģinot meklēt lietotnes:

en: These files are on a Photo CD.
lv: Šie faili atrodas foto CD.

en: These files are on a Picture CD.
lv: Šie faili atrodas attēlu CD.

en: These files are on a Super Video CD.
lv: Šie faili atrodas super video CD.

en: These files are on a Video CD.
lv: Šie faili atrodas video CD.

en: These files are on a Video DVD.
lv: Šie faili atrodas video DVD.

en: These files are on a digital audio player.
lv: Šie faili atrodas digitālajā audio atskaņotājā.

en: These files are on an Audio CD.
lv: Šie faili atrodas audio CD.

en: These files are on an Audio DVD.
lv: Šie faili atrodas audio DVD.

en: This drop target only supports local files.
lv: Nomešanas mērķis atbalsta tikai vietējos failus.

en: This file cannot be ejected
lv: Šo failu nevar izstumt

en: This file cannot be mounted
lv: Šo failu nevar piemontēt

en: This file cannot be started
lv: Šo failu nevar startēt

en: This file cannot be stopped
lv: Šo failu nevar apstādināt

en: This file cannot be unmounted
lv: Šo failu nevar atmontēt

en: This is disabled due to security considerations.
lv: Tās ir atslēgtas drošības apsvērumu dēļ.

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
lv: Iespējams, tas ir tāpēc, ka tā ir pastāvīgā emblēma, nevis tāda, ko jūs pats esat pievienojis.

en: This link cannot be used, because it has no target.
lv: Šo saiti nevar izmantot, jo tai nav mērķa.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
lv: Šo saiti nevar lietot, jo tās mērķis "%s" neeksistē.

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
lv: Šo nosaukumu var iestatīt, ja vēlaties pielāgotu nosaukumu datora ikonai uz darbvirsmas.

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
lv: Šo nosaukumu var iestatīt, ja vēlaties pielāgotu nosaukumu mājas ikonai uz darbvirsmas.

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
lv: Šo nosaukumu var iestatīt, ja vēlaties pielāgotu nosaukumu tīkla serveru ikonai uz darbvirsmas.

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
lv: Šo nosaukumu var iestatīt, ja vēlaties pielāgotu nosaukumu miskastes ikonai uz darbvirsmas.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
lv: Lai atvērtu ne-vietējos failus, iekopējiet tos vietējā mapē un tad nometiet tos vēlreiz.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
lv: Lai atvērtu ne-vietējos failus, iekopējiet tos vietējā mapē un tad nometiet tos vēlreiz. Vietējie faili, kurus jūs nometāt, jau ir tikuši atvērti.

en: Toggle between button and text-based location bar
lv: Pārslēgties starp pogu un teksta atrašanās vietas joslu

en: Toggle the display of hidden files in the current window
lv: Pārslēgt neredzamo failu rādīšanu pašreizējajā logā

en: Toggle using a tighter layout scheme
lv: Pārslēgt ciešāka izkārtojuma shēmas izmantošanu

en: Toplevel files cannot be renamed
lv: Nevar pārsaukt augstākā līmeņa failus

en: Total capacity:
lv: Kopējā ietilpība:

en: Trash
lv: Miskaste

en: Trash icon visible on desktop
lv: Miskastes ikona redzama uz darbvirsmas

en: Trashed On
lv: Izmests misksatē

en: Trashing Files
lv: Izmet failus miskastē

en: Tree
lv: Koks

en: Try Again
lv: Mēģināt atkal

en: Type
lv: Veids

en: Type of click used to launch/open files
lv: Failu palaišanai/atvēršanai lietotais klikšķa veids

en: Type:
lv: Tips:

en: U_nlock Drive
lv: _Atslēgt dzini

en: Unable to eject %V
lv: Neizdevās izgrūst %V

en: Unable to eject %s
lv: Neizdevās izgrūst %s

en: Unable to eject location
lv: Neizdevās izgrūst vietu

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
lv: Neizdevās atzīmēt palaidēju uzticamu (izpildāmu)

en: Unable to mount %s
lv: Nevar piemontēt %s

en: Unable to mount location
lv: Neizdevās piemontēt vietu

en: Unable to mount the location.
lv: Neizdevās piemontēt vietu.

en: Unable to poll %s for media changes
lv: Neizdevās aptaujāt %s par datu nesēju izmaiņām

en: Unable to rename desktop file
lv: Nevar pārsaukt darbvirsmas mapi

en: Unable to rename desktop icon
lv: Nevar pārsaukt darbvirsmas ikonu

en: Unable to search for application
lv: Neizdevās meklēt lietotni

en: Unable to start %s
lv: Neizdevās startēt %s

en: Unable to start location
lv: Neizdevās startēt vietu

en: Unable to stop %s
lv: Neizdevās apstādināt %s

en: Unable to stop drive
lv: Neizdevās apstādināt dzini

en: Unable to unmount %V
lv: Neizdevās atmontēt %V

en: Unable to unmount location
lv: Neizdevās atmontēt vietu

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo the last action
lv: Atsaukt pēdējo darbību

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unlock the drive associated with the open folder
lv: Atslēgt ar atvērto mapi saistīto dzini

en: Unlock the selected drive
lv: Atslēgt izvēlēto dzini

en: Unmount the selected volume
lv: Atmontēt izvēlēto sējumu

en: Unmount the volume associated with the open folder
lv: Atmontēt ar šo atvērto mapi saistīto sējumu

en: Unmount the volume associated with this folder
lv: Atmontēt ar šo mapi saistīto sējumu

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lv: Neatpazīta darbvirsmas faila versija '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
lv: Neatpazīta palaišanas opcija: %d

en: Untrusted application launcher
lv: Neuzticams lietotnes palaidējs

en: Uri of the default folder background. Only used if background_set is true.
lv: Noklusētā mapes fona faila nosaukums. Tiek lietots tikai, ja background_set ir patiess.

en: Uri of the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
lv: Noklusētā sānu rūts fona faila nosaukums. Tiek lietots tikai, ja side_pane_background_set ir patiess.

en: Use De_fault
lv: Lietot _noklusēto

en: Use _Default Background
lv: Lietot _noklusēto fonu

en: Use extra mouse button events in Caja' browser window
lv: Izmantot papildus peles pogu notikumus Caja pārlūka logā

en: Use the normal view size
lv: Lietot normālo skata izmēru

en: Use tighter layout in new windows
lv: Jaunos logos lietot ciešāku izkārtojumu

en: User Details
lv: Lietotāja detaļas

en: User Name:
lv: Lietotāja vārds:

en: View _new folders using:
lv: Skatīt _jaunas mapes, izmantojot:

en: View of the current folder
lv: Skats pašreizējai mapei

en: View or modify the properties of each selected item
lv: Skatīt vai mainīt īpašības katrai izvēlētajai vienībai

en: View or modify the properties of the open folder
lv: Skatīt vai mainīt rekvizītus atvērtajai mapei

en: View or modify the properties of this folder
lv: Skatīt vai mainīt šīs mapes īpašības

en: Views
lv: Skati

en: Violet
lv: Violets

en: Visible _Columns...
lv: Redzamās _kolonnas...

en: Volume:
lv: Sējums:

en: Wavy White
lv: Viļņoti balts

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
lv: Trešdiena, 0000. gada 0. septembris, 00:00:00

en: What to do with executable text files when activated
lv: Ko iesākt ar izpildāmiem teksta failiem, kad tos aktivizē

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
lv: Ko iesākt ar izpildāmiem teksta failiem, kad tie tiek aktivizēti (ar parasto vai dubultklikšķi). Iespējamās vērtības ir "launch" - palaiž tos kā programmas, "ask" - izvēlas veicamo darbību dialogā, un "display" - parāda tos kā teksta failus.

en: When a folder is visited this viewer is used unless you have selected another view for that particular folder. Possible values are "list-view", "icon-view" and "compact-view".
lv: Kad tiek skatīta mape, tiek lietots šis skatītājs, ja vien attiecīgajai mapei nav izvēlēts cits skatītājs. Iespējamās vērtības ir "list_view", "icon_view" un "compact_view".

en: When to show number of items in a folder
lv: Kad rādīt vienību skaitu mapē

en: When to show preview text in icons
lv: Kad rādīt priekšskatījuma tekstu ikonās

en: When to show thumbnails of image files
lv: Kad rādīt attēlu sīktēlus

en: Where to position newly open tabs in browser windows.
lv: Kur pārlūka logā novietot tikko atvērtās cilnes.

en: Whether a custom default folder background has been set.
lv: Vai ir iestatīts pielāgots noklusētais mapes fons.

en: Whether a custom default side pane background has been set.
lv: Vai ir iestatīts pielāgots noklusētais sānu rūts fons.

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
lv: Vai navigācijas logam jābūt maksimizētam pēc noklusējuma.

en: Whether the navigation window should be maximized.
lv: Vai navigācijas logam vajadzētu būt maksimizētam.

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
lv: Vai vaicāt pēc apstiprinājuma dzēšot failus un tukšojot miskasti

en: Whether to automatically mount media
lv: Vai automātiski piemontēt datu nesējus

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
lv: Vai automātiski atvērt piemontētā datu nesēja mapi

en: Whether to enable immediate deletion
lv: Vai aktivizēt tūlītēju dzēšanu

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
lv: Vai priekšatskaņot skaņas, braucot ar peli pār skaņas faila ikonu

en: Whether to show backup files
lv: Vai rādīt rezerves kopiju failus

en: Whether to show hidden files
lv: Vai rādīt slēptos failus

en: White
lv: Balts

en: Width of the side pane
lv: Sānu rūts platums

en: Windows share
lv: Windows koplietojums

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
lv: Jūs neesat īpašnieks, tādēļ jūs nevarat mainīt atļaujas.

en: You can choose another view or go to a different location.
lv: Jūs varat izvēlēties citu skatu, vai arī pāriet uz citu vietu.

en: You can download it or make a link to it.
lv: Jūs varat to lejupielādēt vai arī izveidot saiti uz to.

en: You can only use images as custom icons.
lv: Jūs varat lietot tikai attēlus kā pielāgotas ikonas.

en: You can only use local images as custom icons.
lv: Jūs varat lietot tikai vietējos attēlus kā pielāgotās ikonas.

en: You can stop this operation by clicking cancel.
lv: Jūs varat atcelt šo darbību nospiežot 'Atcelt'.

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
lv: Jūs vienlaicīgi varat piešķirt tikai vienu pielāgoto ikonu!

en: You cannot assign more than one custom icon at a time.
lv: Jūs vienlaicīgi varat piešķirt tikai vienu pielāgoto ikonu.

en: You cannot copy a file over itself.
lv: Jūs nevarat kopēt failu pāri pašam failam.

en: You cannot copy a folder into itself.
lv: Jūs nevarat kopēt mapi pašā mapē.

en: You cannot move a file over itself.
lv: Jūs nevarat pārvietot failu pāri pašam failam.

en: You cannot move a folder into itself.
lv: Jūs nevarat pārvietot mapi pašā mapē.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju piekļūšanai gala mērķa mapei.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai nomainītu "%s" grupu.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
lv: Jums nav nepieciešamās atļaujas, lai pārsauktu "%s".

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai apskatītu "%s" saturu.

en: You have just inserted a Photo CD.
lv: Jūs tikko ievietojāt foto CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
lv: Jūs tikko ievietojāt attēlu CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
lv: Jūs tikko ievietojāt super video CD.

en: You have just inserted a Video CD.
lv: Jūs tikko ievietojāt video CD.

en: You have just inserted a Video DVD.
lv: Jūs tikko ievietojāt video DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
lv: Jūs tikko ievietojāt tukšu Blue-Ray disku.

en: You have just inserted a blank CD.
lv: Jūs tikko ievietojāt tukšu CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
lv: Jūs tikko ievietojāt tukšu DVD.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
lv: Jūs tikko ievietojāt tukšu HD DVD.

en: You have just inserted a digital audio player.
lv: Jūs tikko pievienojāt digitālo audio atskaņotāju.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
lv: Jūs tikko ievietojāt datu nesēju ar digitālajām fotogrāfijām.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
lv: Jūs tikko ievietojāt datu nesēju ar programmatūru, kuru ir paredzēts automātiski palaist.

en: You have just inserted a medium.
lv: Jūs tikko ievietojāt datu nesēju.

en: You have just inserted an Audio CD.
lv: Jūs tikko ievietojāt audio CD.

en: You have just inserted an Audio DVD.
lv: Jūs tikko ievietojāt audio DVD.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Caja; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
lv: Jums būtu bijis jāsaņem GNU Vispārējās publiskās licences kopiju kopā ar Caja; ja tā nav noticis rakstiet Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Zoom In
lv: Palielināt

en: Zoom Out
lv: Samazināt

en: Zoom _In
lv: Tuv_ināt

en: Zoom _Out
lv: Tā_lināt

en: Zoom to Default
lv: Mainīt tālumu uz noklusēto

en: _About
lv: P_ar

en: _About Extension
lv: Par Paplašinājumu

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Add Bookmark
lv: Pievienot gr_āmatzīmi

en: _Add a New Color...
lv: _Pievienot jaunu krāsu...

en: _Add a New Emblem...
lv: _Pievienot jaunu emblēmu...

en: _Add a New Pattern...
lv: _Pievienot jaunu rakstu...

en: _Always perform this action
lv: _Vienmēr veikt šo darbību

en: _Arrange items:
lv: _Sakārtot vienības:

en: _Ask each time
lv: _Vaicāt katru reizi

en: _Back
lv: _Atpakaļ

en: _Backgrounds and Emblems...
lv: _Foni un emblēmas...

en: _Bookmarks
lv: _Grāmatzīmes

en: _Browse...
lv: _Lūkoties...

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Close Tab
lv: Aizvērt _cilni

en: _Compact
lv: _Kompakts

en: _Computer
lv: _Dators

en: _Connect
lv: _Savienoties

en: _Connect Drive
lv: _Savienoties ar dzini

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Copy Here
lv: _Kopēt šeit

en: _DVD Video:
lv: _DVD video:

en: _Default zoom level:
lv: _Noklusētais tālummaiņas līmenis:

en: _Delete
lv: _Izdzēst

en: _Delete Permanently
lv: _Dzēst neatgriezeniski

en: _Desktop
lv: _Darbvirsma

en: _Detect Media
lv: Noteikt _datu nesēju

en: _Disconnect
lv: _Atvienoties

en: _Disconnect Drive
lv: _Atvienot dzini

en: _Display
lv: _Parādit

en: _Double click to open items
lv: _Dubultklikšķis atver vienības

en: _Download
lv: _Lejupielādēt

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Edit Bookmarks...
lv: R_ediģēt grāmatzīmes...

en: _Eject
lv: _Izgrūst

en: _Emblems
lv: _Emblēmas

en: _Empty File
lv: _Tukšs fails

en: _File
lv: _Fails

en: _Folder:
lv: _Mape:

en: _Format
lv: _Formatēt

en: _Format:
lv: _Formāts:

en: _Forward
lv: _Uz priekšu

en: _Go
lv: _Doties

en: _Group:
lv: _Grupa:

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Home
lv: _Mājas

en: _Home Folder
lv: _Mājas mape

en: _Icons
lv: _Ikonas

en: _Image:
lv: _Attēls:

en: _Invert Selection
lv: _Invertēt izvēlējumu

en: _Keep Aligned
lv: Turēt _līdzinātu

en: _Keyword:
lv: _Atslēgvārds:

en: _Launch Anyway
lv: _Palaist jebkurā gadījumā

en: _Link Here
lv: _Saitēt šeit

en: _List
lv: _Saraksts

en: _Location...
lv: _Atrašanās vieta...

en: _Location:
lv: _Vieta:

en: _Lock Drive
lv: _Slēgt dzini

en: _Main Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: _Manually
lv: _Pašrocigi

en: _Mount
lv: _Montēt

en: _Move Here
lv: _Pārvietot šeit

en: _Music Player:
lv: _Mūzikas atskaņotājs:

en: _Network
lv: _Tīkls

en: _Never prompt or start programs on media insertion
lv: _Nekad nevaicāt vai nepalaist programmas, ievietojot datu nesēju

en: _New Tab
lv: _Jauna cilne

en: _Next Tab
lv: _Nākamā cilne

en: _Only for files smaller than:
lv: _Tikai failiem, mazākiem par:

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Open Scripts Folder
lv: _Atvērt skriptu mapi

en: _Open With %s
lv: _Atvērt ar %s

en: _Organize Desktop by Name
lv: _Organizēt darbvirsmas pēc nosaukuma

en: _Organize by Name
lv: _Organizēt pēc nosaukuma

en: _Other pane
lv: _Cita rūts

en: _Owner:
lv: _Īpašnieks:

en: _Paste
lv: _Izlikt

en: _Paste Into Folder
lv: _Ielīmēt mapē

en: _Pattern:
lv: _Struktūra:

en: _Patterns
lv: _Raksti

en: _Photos:
lv: _Fotogrāijas:

en: _Places
lv: _Vietas

en: _Port:
lv: _Ports:

en: _Power On
lv: _Ieslēgt

en: _Previous Tab
lv: _Iepriekšējā cilne

en: _Properties
lv: _Parametri

en: _Read
lv: _Lasīt

en: _Redo
lv: _Pāratsaukt

en: _Redo creation of a file from template
lv: _Atcelt atsaukšanu faila izveidei no veidnes

en: _Redo creation of an empty file
lv: _Atcelt atsaukšanu tukša faila izveidei

en: _Reload
lv: _Pārlādēt

en: _Remember this application for "%s" files
lv: _Atcerēties šo lietotni "%s' tipa dokumentiem

en: _Remember this application for %s documents
lv: _Atcerēties šo lietotni %s veida dokumentiem

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Remove a Color...
lv: _Noņemt krāsu...

en: _Remove a Pattern...
lv: _Noņemt rakstu...

en: _Remove an Emblem...
lv: _Noņemt emblēmu...

en: _Remove...
lv: _Noņemt...

en: _Rename...
lv: _Pārsaukt...

en: _Restore
lv: _Atjaunot

en: _Retry
lv: Vēl_reiz

en: _Revert
lv: _Atgriezt

en: _Run
lv: _Palaist

en: _Run executable text files when they are opened
lv: _Palaist izpildāmos teksta failus, kad tie tiek atvērti

en: _Safely Remove Drive
lv: _Droši izņemt dzini

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Scripts
lv: _Skripti

en: _Search
lv: _Meklēt

en: _Search for Files...
lv: Meklēt failu_s...

en: _Search for:
lv: _Meklēt:

en: _Select Application
lv: _Izvēlieties lietotni

en: _Server:
lv: _Serveris:

en: _Side Pane
lv: _Sānu rūts

en: _Single click to open items
lv: Vien_s klikšķis atver vienības

en: _Skip
lv: Izlai_st

en: _Skip files
lv: Izlai_st failus

en: _Software:
lv: _Programmatūra:

en: _Start
lv: _Startēt

en: _Start Multi-disk Device
lv: __Startēt vairākdisku ierīci

en: _Start Multi-disk Drive
lv: _Startēt vairākdisku dzini

en: _Sticky
lv: _Lipīgs

en: _Stop
lv: _Pārtraukt

en: _Stop Multi-disk Device
lv: _Apstādināt vairākdisku ierīci

en: _Stop Multi-disk Drive
lv: _Apstādināt vairākdisku dzini

en: _Stop the drive associated with the open folder
lv: _Apstādināt ar atvērto mapi saistīto dzini

en: _Tabs
lv: _Cilnes

en: _Text beside icons
lv: _Teksts blakus ikonām

en: _Trash
lv: Miskas_te

en: _Type:
lv: _Tips:

en: _Undo
lv: _Atsaukt

en: _Undo creation of a file from template
lv: _Atsaukt faila izveidi no veidnes

en: _Undo creation of an empty file
lv: _Atsaukt tukša faila izveidošanu

en: _Unlock Drive
lv: _Atslēgt dzini

en: _Unmount
lv: _Atmontēt

en: _Up
lv: A_ugšup

en: _Use a custom command
lv: Izmantot _norādītu komandu

en: _Use compact layout
lv: _Lietot kompakto izkārtojumu

en: _View
lv: _Skats

en: _View As
lv: _Skatīt kā

en: _View executable text files when they are opened
lv: _Skatīt izpildāmos teksta failus, kad tie tiek atvērti

en: _Write
lv: _Rakstīt

en: _Zoom
lv: _Tālummaiņa

en: access
lv: piekļūt

en: by Modification _Date
lv: pēc izmaiņu _datuma

en: by T_rash Time
lv: pēc atk_ritnes laika

en: by _Emblems
lv: pēc _emblēmas

en: by _Name
lv: pēc _nosaukuma

en: by _Size
lv: pēc _izmēra

en: by _Type
lv: pēc _tipa

en: column
lv: kolonna

en: create/delete
lv: izveidot/dzēst

en: dropped data
lv: nomesti dati

en: dropped text.txt
lv: nomests teksts.txt

en: free
lv: brīvs

en: link
lv: saite

en: link (broken)
lv: saite (nedarbojas)

en: list
lv: rādīt sarakstā

en: loading...
lv: ielādē...

en: nd copy)
lv: . kopija)

en: new file
lv: jauns fails

en: no
lv: nevar

en: nothing
lv: nekas

en: on the desktop
lv: uz darbvirsmas

en: paused
lv: pauzēts

en: pausing
lv: aptur

en: pointing at "%s"
lv: norāda uz "%s"

en: program
lv: programma

en: queued
lv: ierindots

en: queuing
lv: ierindo

en: rd copy)
lv: . kopija)

en: read
lv: lasīt

en: st copy)
lv: . kopija)

en: th copy)
lv: . kopija)

en: today
lv: šodien

en: today at %-I:%M %p
lv: šodien %-H:%M

en: today at %-I:%M:%S %p
lv: šodien %-H:%M:%S

en: today at 00:00 PM
lv: šodien 00:00

en: today at 00:00:00 PM
lv: šodien 00:00:00

en: today, %-I:%M %p
lv: šodien, %-H:%M

en: today, 00:00 PM
lv: šodien, 00:00

en: unknown
lv: nezināms

en: unknown MIME type
lv: nezināms MIME tips

en: unknown type
lv: nezināmais tips

en: unreadable
lv: nenolasāms

en: untitled folder
lv: nenosaukta mape

en: used
lv: izmantots

en: write
lv: rakstīt

en: yesterday
lv: vakar

en: yesterday at %-I:%M %p
lv: vakar %-H:%M

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
lv: vakar %-H:%M:%S

en: yesterday at 00:00 PM
lv: vakar 00:00

en: yesterday at 00:00:00 PM
lv: vakar 00:00:00

en: yesterday, %-I:%M %p
lv: vakar, %-H:M

en: yesterday, 00:00 PM
lv: vakar, 00:00
