korganizer - en to lv translation catalogue (376 entries)

en: &Actions
lv: &Darbības

en: &Add
lv: &Pievienot

en: &Address Book
lv: &Adrešu grāmata

en: &Also Dissociate Future Ones
lv: Nošķirt arī &nākotnes reizes

en: &Cancel
lv: &Atcelt

en: &Copy
lv: &Kopēt

en: &Day
lv: &Diena

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Delete Event
lv: &Dzēst notikumu

en: &Delete To-do
lv: &Dzēst darbu

en: &Dissociate
lv: &Nošķirt

en: &Edit
lv: R&ediģēt

en: &Edit Event...
lv: R&ediģēt notikumu...

en: &Edit To-do...
lv: R&ediģēt darbu...

en: &Edit...
lv: R&ediģēt...

en: &Event List
lv: No&tikumu saraksts

en: &Events
lv: &Notikumi

en: &Export
lv: &Eksportēt

en: &File
lv: &Fails

en: &Go
lv: &Iet

en: &Help
lv: P&alīdzība

en: &Import
lv: &Importēt

en: &Journal
lv: D&ienasgrāmata

en: &Journals
lv: &Dienasgrāmatas

en: &Mail Free Busy Information...
lv: &Nosūtīt brīvs/aizņemts informāciju...

en: &Make Sub-to-do Independent
lv: &Padarīt apakšdarbu neatkarīgu

en: &Month
lv: &Mēnesis

en: &Move
lv: &Pārvietot

en: &New
lv: &Jauns

en: &Next Day | &Next %1 Days
lv[0]: &Nākamā %1 diena
lv[1]: &Nākamās %1 dienas
lv[2]: &Nākamās %1 dienas

en: &Only Dissociate This One
lv: Nošķirt tikai š&o reizi

en: &Publish Item Information...
lv: &Publicēt ierakstu...

en: &Refresh
lv: &Atsvaidzināt

en: &Retrieve
lv: &Ielādēt

en: &Search for:
lv: &Meklēt:

en: &Send as iCalendar...
lv: &Sūtīt kā iCalendar...

en: &Settings
lv: Ie&statījumi

en: &Show
lv: &Rādīt

en: &Show Event
lv: &Rādīt notikumu

en: &Show To-do
lv: &Rādīt darbu

en: &Sidebar
lv: &Sānjosla

en: &To-do List
lv: Da&rbu saraksts

en: &To:
lv: &Kam:

en: &Upload Free Busy Information
lv: A&ugšupielādēt brīvs/aizņemts informāciju

en: &View
lv: S&kats

en: &Week
lv: &Nedēļa

en: &Zoom
lv: &Mērogs

en: <p><em>No Item Selected</em></p><p>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</p>
lv: <p><em>Nav izvēlēts ieraksts</em></p><p>Izvēlieties notikumu, darbu vai dienasgrāmatas ierakstu, tad šeit redzēsiet aprakstu.</p>

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
lv: <qt><p>Šeit izvēlieties datumus, kurus vēlaties redzēt KOrganizer galvenajā skatā. Lai iezīmētu vairākas dienas, turiet peles pogu un velciet.</p><p>Ar augstāk esošajām pogām var pārlūkot citus mēnešus un gadus.</p><p>Katra rinda parāda vienu nedēļu. Skaitlis kreisajā kolonā ir nedēļas numurs gadā. Nospiežot uz tā var izvēlēties visu nedēļu.</p></qt>

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
lv: <qt>Šis pilnībā paslēps izvēlnes joslu. To var atkal parādīt, nospiežot %1.</qt>

[ctx: @action Jump to today]
en: To &Today
lv: Uz šo&dienu

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully copied to %2.
lv: "%1" veiksmīgi nokopēts uz %2.

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully moved from %2 to %3.
lv: "%1" veiksmīgi pārvietots no %2 uz %3.

[ctx: @info]
en: Cannot write iCalendar file %1. %2
lv: Neizdevās ierakstīt iCalendar failā %1. %2

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the filter "%1"?
lv: Vai tiešām vēlaties neatgreizeniski dzēst filtru '%1'?

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the item "%1"?
lv: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst ierakstu "%1"?

[ctx: @info]
en: Unable to add the item "%1" into %2. This item has not been moved.
lv: Neizdevās pievienot ierakstu "%1" pie %2. Ieraksts nav pārvietots.

[ctx: @info]
en: Unable to configure this plugin
lv: Neizdevās konfigurēt šo spraudni

[ctx: @info]
en: Unable to copy the item "%1" to %2.
lv: Neizdevas kopēt ierakstu "%1" uz %2.

[ctx: @info]
en: Unable to edit "%1" because it is locked by another process.
lv: Nevar rediģēt "%1", jo to noslēdzis kāds cits process.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box to make KOrganizer mark the working hours for this day of the week. If this is a work day for you, check this box, or the working hours will not be marked with color.
lv: Atzīmējiet šo, lai KOrganizer izceltu jūsu darba laiku šajā nedēļas dienā. Ja jums šī ir darba diena, atzīmējiet to, savādāk šajā dienā netiks rādīts darba laiks.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose here the color of the calendar selected using the combo box above.
lv: Šeit norādiet krāsu kalendāram, ko izvēlējāties augstāk.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to define a new filter.
lv: Nospiediet šo pogu, lai izveidotu jaunu filtru.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to remove the currently active filter.
lv: Nospiediet šo pogu, lai noņemtu aktīvo filtru.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the calendar you want to modify. You can change the selected calendar color using the button below.
lv: Šeit izvēlieties kalendāru, ko vēlaties mainīt. Ar zemāk redzamo pogu varat izmanīt kalendāra krāsu.

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in days]
en: day(s)
lv: diena(as)

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in hours]
en: hour(s)
lv: stunda(as)

[ctx: @item:inlistbox reminder units in minutes]
en: minute(s)
lv: minūte(es)

[ctx: @label]
en: Default reminder time:
lv: Noklusētais atgādināšanas laiks

[ctx: @label]
en: Event text
lv: Notikuma teksts

[ctx: @label]
en: Use holiday region:
lv: Lietot svētku dienu reģionu:

[ctx: @label default filter name]
en: New Filter %1
lv: Jauns filtrs %1

[ctx: @label suffix in the N days spin box]
en:  days
lv:  dienas

[ctx: @label suffix in the hour size spin box]
en:  pixels
lv:  pikseļi

[ctx: @option:check]
en: Show at the bottom of the agenda views
lv: Rādīt apakšā dienas kārtības skatos

[ctx: @option:check]
en: Show at the top of the agenda views
lv: Show at the top of the agenda viewsShow at the top of the agenda viewsRādīt augšpusē dienas kārtības skatos

[ctx: @title::window]
en: Edit Calendar Filters
lv: Rediģēt kalendāra filtrus

[ctx: @title:group]
en: Appointments
lv: Tikšanās

[ctx: @title:group]
en: Calendar Decorations
lv: Kalendāra dekorācijas

[ctx: @title:group]
en: Date Navigator
lv: Datuma navigators

[ctx: @title:group]
en: Display Options
lv: Attēlošanas iestatījumi

[ctx: @title:group]
en: General Time and Date
lv: Pamata laiks un datums

[ctx: @title:group]
en: Holidays
lv: Brīvdienas

[ctx: @title:group]
en: Other Options
lv: Citas opcijas

[ctx: @title:group]
en: Position
lv: PositionNovietojums

[ctx: @title:group]
en: Reminders
lv: Atgādinājumi

[ctx: @title:group]
en: Resources
lv: Resursi

[ctx: @title:group]
en: Working Period
lv: Darba laiks

[ctx: @title:group email settings]
en: Email Settings
lv: E-pasta iestatījumi

[ctx: @title:tab]
en: Agenda View
lv: Dienas kārtības skats

[ctx: @title:tab]
en: Colors
lv: Krāsas

[ctx: @title:tab]
en: Default Values
lv: Noklusētās vērtības

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
lv: Fonti

[ctx: @title:tab]
en: Month View
lv: Mēneša skats

[ctx: @title:tab]
en: Regional
lv: Reģions

[ctx: @title:tab]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @title:tab]
en: Todo View
lv: Darbu skats

[ctx: @title:tab general settings]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:tab personal settings]
en: Personal
lv: Personīgi

[ctx: @title:window]
en: Copying Failed
lv: Kopēšana neveiksmīga

[ctx: @title:window]
en: Copying Succeeded
lv: Kopēšana veiksmīga

[ctx: @title:window]
en: Delete Filter?
lv: Dzēst filtru?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item?
lv: Dzēst ierakstu?

[ctx: @title:window]
en: Moving Failed
lv: Neizdevās pārvietot

[ctx: @title:window]
en: Moving Succeeded
lv: Pārvietošana veiksmīga

en: A Personal Organizer
lv: Pesonīgais organizators

en: A column header of the %1 dates in the month.
lv: Kolonas galvene mēneša %1 datumiem.

en: Add as new calendar
lv: Pievienot kā jaunu kalendāru

en: Agenda view
lv: Dienaskārtības skats

en: Agenda view background color
lv: Dienaskārtības skata fona krāsa

en: Agenda view current-time line color
lv: Dienaskārtības skata pašreizējā laika līnijas krāsa

en: Also Delete &Future
lv: Dzēst arī &nākotnes

en: Always ask
lv: Vienmēt vaicāt

en: Always display completed to-dos at the bottom of the list
lv: Vienmēr rādīt pabeigtos darbus saraksta beigās

en: Attach &inline
lv: Pievienot &iekļauti

en: Attach as &link
lv: Pievienot kā &saiti

en: Attach complete message
lv: Pievienot visu vēstuli

en: Attach inline &without attachments
lv: Pievienot iekļauti &bez pielikumiem

en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
lv: Publicējot brīvs/aizņemts informāciju, jūs ļaujat citiem lietotājiem, plānojot notikumus, ņemt vērtā jūsu kalendāru. Tiek publicēti tikai laiki, kad esat aiņemts, netiek publicēts ko jūs darat šajā laikā.

en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
lv: Ielādējot citu publicēto brīvs/aizņemts informāciju, jūs, veidojot tikšanos, varat ņemt vērtā citu kalendārus.

en: C&ancel
lv: &Atcelt

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Calendars Side by Side
lv: Kalendāri blakus cits citam

en: Cannot upload calendar to '%1'
lv: Neizdevās augšuplādēt kalendāru uz `%1`

en: Change...
lv: Mainīt...

en: Check this box if you want all completed to-dos to be always grouped at the bottom of the to-do list.
lv: Atzīmējiet šo, ja vēlaties ka pabeigtie darbi tiek grupēti saraksta beigās.

en: Check this box if you want to show seconds on the current-time line.
lv: Atzīmējiet šo, ja vēlaties, lai pie pašreizējā laika līnijas rādītu sekundes.

en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
lv: Atzīmējiet šo, ja vēlaties, lai dzēšot ierakstus parādītu apstiprināšanas lodziņu.

en: Check this box to display a line in the day or week view indicating the current-time line (Marcus Bains line).
lv: Atzīmējiet šo, lai rādītu līniju, kas apzīmē pašreizējo laiku (Marcus Bains līnija) dienas un nedēļas skatos.

en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in agenda view items.
lv: Atzīmējiet šo, lai rādītu ikonas (atgādinājums, atkārtošanās, utt.) dienaskārtības skatā.

en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in month view items.
lv: Atzīmējiet šo, lai mēneša skata ierakstiem rādītu ikonas (atgādinājums, atkārtošanās, utt.).

en: Check this box to display journals in the month view.
lv: Atzīmējiet šo, lai mēneša skatā rādītu dienasgrāmatas ierakstus.

en: Check this box to display summary tooltips when hovering the mouse over an event or a to-do.
lv: Atzīmējiet šo, lai uzkavējoties ar peli virs darba vai notikumu rādītu paskaidri ar tā kopsavilkumu.

en: Check this box to display to-dos in the agenda view.
lv: Atzīmējiet šo, lai rādītu darbus dienaskārtības skatā.

en: Check this box to display to-dos in the month view.
lv: Atzīmējiet šo, lai mēneša skatā rādītu darbus.

en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
lv: Atzīmējiet ši, lai lejupielādētu brīvs/aizņemts informāciju formātā "lietotājs@domēns.ifb" (piemēram, jānis@firma.lv.ifb). Citādi tiks izmantots "lietotājs.ifb" (piemēram jānis.ifb). Ja neizniet kā konfigurēt šo, vaicājiet servera administratoram.

en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
lv: Atzīmējiet šo, lai KOrganizer atcerētos jūsu paroli un neprasītu to katrreiz, kad jāielādē brīvs/aizņemts informācija. Parole tiks glabāta konfigurācijas failā.
    Drošības dēļ, nav vēlams glabāt paroles konfigurācijas failā.

en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
lv: Atzīmējiet šo, lai KOrganizer svētku dienās neizceltu darba laiku.

en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
lv: Atzīmējiet šo, lai automātiski atzīmētu darba pabeigšanu, izveidojot jaunu dienasgrāmatas ierakstu.

en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
lv: Atzīmējiet šo, lai izceltu dienas, kurās notiek ikdienu atkārtojošas darbības. Vai neatzīmējiet, lai tādējāti iegūtu labāku pārskatu par pārējiem notikumiem.

en: Check this box to show the days containing journals in bold typeface in the Date Navigator when in journal view.
lv: Atzīmējiet šo, lai datuma navigatorā izceltu dienas, kurās ir dienasgrāmatas ieraksti, kad dienasgrāmatas skatā.

en: Check this box to show the days containing to-dos in bold typeface in the Date Navigator when in to-do view.
lv: Atzīmējiet šo, lai datuma navigatorā izceltu dienas, kurās ir darbi, kad darbu skatā.

en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
lv: Atzīmējiet šo, lai izceltu dienas, kurās notiek iknedēļu atkārtojošas darbības. Vai neatzīmējiet, lai tādējāti iegūtu labāku pārskatu par pārējiem notikumiem.

en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
lv: Atzīmējiet šo, lai dienas vai nedēļas skatā iezīmējot laika diapazonu, automātiski palaistu notikuma redaktoru. Laika diapazonu var iezīmēt, velkot peli no iecerētā notikuma sākšanās laika līdz beigu laikam.

en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
lv: Atzīmējiet šo, lai automātiski augšupielādētu jūsu brīvs/aizņemts informāciju.
    Ir iespējams izlaist šo un pašrocīgi augšupielādēt brīvs/aizņemts informāciju, izmantojot KOrganizer Dienaskārtība izvēlni.
    Piezīme: Tas nav nepieciešams, ja KOrganizer strādā kā KDE Kolab klients, jo Kolab2 serveris pats publicē brīvs/aizņemts informāciju un pārvalda piekļuvi tai.

en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the month view. If this box is checked, you will gain some space for the monthly view, but other widgets, such as the date navigator, the item details and the calendars list, will not be displayed.
lv: Atzīmējiet šo rūti, lai mēneša skatu rādītu pa visu KOrganizer logu. Tādā veidā jums būs vairāk vietas mēneša skatam, bet tiks paslēpts datuma navigators, ierakstu detaļas un kalendāru saraksts.

en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the to-do list view. If this box is checked, you will gain some space for the to-do list view, but other widgets, such as the date navigator, the to-do details and the calendars list, will not be displayed.
lv: Atzīmējiet šo rūti, lai darbu saraksta skatu rādītu pa visu KOrganizer logu. Tādā veidā jums būs vairāk vietas darbu sarakstam, bet tiks paslēpts datuma navigators, ierakstu detaļas un kalendāru saraksts.

en: Click here to scroll the display to week number %1 of the currently displayed year.
lv: Spiediet šeit, lai ritinātu skatu uz rādītā gada %1. nedēļu.

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the next month
lv: Nospiediet šo pogu, lai ritinātu skatu uz apmēram šo pašu datumu nākamajā mēnesī

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the previous month
lv: Nospiediet šo pogu, lai ritinātu skatu uz apmēram šo pašu datumu iepriekšējā mēnesī

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the next year
lv: Nospiediet šo pogu, lai ritinātu skatu uz apmēram šo pašu dienu nākamajā gadā

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the previous year
lv: Nospiediet šo pogu, lai ritinātu skatu uz apmēram šo pašu dienu iepriekšējā gadā

en: Color Usage
lv: Krāsas

en: Configure &Date && Time...
lv: Konfigurēt &datumu un laiku...

en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
lv: Šeit norādiet minimālo augšupielāžu intervālu minūtē. Tas ietekmē tikai automātiksās publicēšanas režīmu.

en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
lv: Šeit norādiet cik dienām uz priekšu pubilcēt brīvs/aizņemts informāciju.

en: Confirm deletes
lv: Apstiprināt dzēšanas

en: Copying Failed
lv: Neizdevās kopēt

en: Could not start control module for date and time format.
lv: Neizdevās palaist datuma un laika formāta kontroles moduli.

en: Current-time line
lv: Pašreizējā laika līnija

en: Daily ending hour
lv: Darbs beidzas

en: Daily starting hour
lv: Darbs sākas

en: Date Range
lv: Datumu diapazons

en: Day begins at
lv: Diena sākas pulkst.

en: Default event color
lv: Noklusētā notikuma krāsa

en: Default todo attachment method
lv: Noklusētā pievienošanas metode darbam

en: Delete &All
lv: Dzēst &visas

en: Delete All
lv: Dzēst visus

en: Delete C&urrent
lv: Dzēst š&o

en: Delete Only This
lv: Dzēst tikai šo

en: Desc&riptions
lv: Ap&rakstos

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Display icons in agenda view items
lv: Rādīt ikonas dienaskārtības skatā.

en: Display icons in month view items
lv: Rādīt ikonas pie ierakstiem mēneša skatā

en: Display journals in the month view
lv: Rādīt dienasgrāmatas mēneša skatā

en: Display seconds with the current-time indicator
lv: Rādīt sekundes pie pašreizējā laika līnijas

en: Display the current-time indicator
lv: Parāda pašreizējā laika indikatoru

en: Display to-dos in the agenda view
lv: Rādīt darbus dienaskārtības skatā

en: Display to-dos in the month view
lv: Rādīt darbus mēneša skatā

en: Dissociate future occurrences
lv: Nošķirt nākotnes reizes

en: Dissociate occurrence
lv: Nošķirt reizi

en: Dissociating Failed
lv: Neizdevās nošķirt

en: Dissociating the future occurrences failed.
lv: Neizdevās nošķirt nākotnes reizes.

en: Dissociating the occurrence failed.
lv: Neizdevās nošķirt reizi

en: Do you want to overwrite %1?
lv: Vai vālaties pārrakstīt %1?

en: Draw agenda items using their calendar color for the inside and border
lv: Attēlot dienaskārtības ierakstus to kalendāra krāsā gan iekšpusi gan robežu

en: Draw month items using their calendar color for the inside and border
lv: Attēlot mēneša ierakstus, to kalendāra krāsā gan iekšpusē gan robežu

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Enable automatic event editor with time range selection
lv: Automātiski atvērt notikumu redaktoru pēc laika diapazona iezīmēšanas

en: Enable tooltips for displaying summaries
lv: Rādīt paskaidres ar kopsavilkumu

en: Enter the URL for the server on which your Free/Busy information shall be published here.
    Ask the server administrator for this information.
lv: Šeit ievadiet servera URL, kurā publicēt brīvs/aizņemts informāciju.
    Pajautājiet administratoram, ko šeit rakstīt.

en: Enter the ending time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
lv: Šeit ievadiet cikos beidzas jūsu darba diena. Darba laiks tiks izcelts kalendārā.

en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
lv: Šeit ievadiet jūsu konta pieteikšanās informāciju serverī.
    Kolab2 serverim norādiet: Jūsu reģistrēto UID (unikālo identifikatoru). Noklusēti jūsu UID ir e-pasta adrese uz Kolab2 servera, bet tas var arī būt kas cits.

en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events, as it will be displayed at the top.
lv: Šei ievadiet cikos sākas diena. Šis ir agrākais laiks, ko izmantojiet plānošanai, tas tiks rādīts pašā augšā.

en: Enter the start time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
lv: Šeit ievadiet cikos sākas jūsu darba diena. Darba laiks tiks izcelts kalendārā.

en: Enter your groupware server login password here.
lv: Šeit ievadiet jūsu grupdarba servera paroli.

en: Error
lv: Kļūda

en: Exclude holidays
lv: Nestrādāju svētku dienās

en: F&ilter
lv: F&iltrēt

en: Filter Details
lv: Filtra detaļas

en: Filters Toolbar
lv: Filtru rīkjosla

en: Former Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Fr&om:
lv: N&o:

en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
lv: Šeit varat norādīt cik dienas pēc darba pabeigšanas tas vairs netiks rādīts darbu sarakstā. Ja, piemēram, ievadīsiet 1, tad tiks noslēpti visi darbim, kas pabeigti vairāk nekā pirms 24 stundām.

en: Hide &inactive to-dos
lv: Slēpt &neaktīvos darbus

en: Hide &recurring events and to-dos
lv: Slēpt &atkārtojošos notikumus un darbus

en: Hide co&mpleted to-dos
lv: Slēpt &pabeigtos darbus

en: Hide to-dos not assigned to me
lv: Slēpt darbus, kas nav piešķirti man

en: Highlight color
lv: Izcelšanas krāsa

en: Holiday
lv: Brīvdiena

en: Holiday color
lv: Svētku dienu krāsa

en: Hour size
lv: Stundas izmērs

en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
lv: Ja atzīmēts šis, filtrs noslēps visus pabeigtos darbus. Papildus, varat norādīt, lai slēpj tikai vairākas dienas atpakaļ pabeigtos.

en: Import &Calendar...
lv: Importēt &kalendāru...

en: In Horizontally
lv: Tuvāk horizontāli

en: In Vertically
lv: Tuvāk vertikāli

en: Journal
lv: Dienasgrāmata

en: Journal of %1
lv: %1 dienasgrāmata

en: KOrganizer Confirmation
lv: KOrganizer apstiprinājums

en: Locations
lv: Vietas

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Make sub-to-dos independent
lv: Padarīt apakšdarbus neatkarīgus

en: Manage View &Filters...
lv: Pārvaldīt skata &filtrus...

en: Merge all calendars into one view
lv: Apvienot visus kalenārus vienā skatā

en: Merge into existing calendar
lv: Pievienot esošam kalendāram

en: Merged calendar
lv: Apvienotais kalendārs

en: Minimum time between uploads (in minutes):
lv: Minimālais intervāls starp augšupielādēm (minūtēs):

en: Month view
lv: Mēneša skats

en: Month view background color
lv: Mēneša skata fona krāsa

en: Month view uses full window
lv: Mēneša skats izmanto pilnu logu

en: Moving Failed
lv: Neizdevās pārvietot

en: Multiple Calendar Display
lv: Vairāku kalendāru attēlošana

en: New &Journal...
lv: &Jauns dienasgrāmatas ieraksts...

en: New &To-do...
lv: Jauns &darbs...

en: New Calendar
lv: Jauns kalendārs

en: New E&vent...
lv: Jauns &notikums...

en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
lv: Veidojot jauni notikumu, darbu vai dienasgrāmatas ierakstu, tiek

en: New Su&b-to-do...
lv: Jauns a&pakšdarbs...

en: Next x days
lv: Nākamās N dienas

en: No filter
lv: Nav filtra

en: Only attach link to message
lv: Pievienot tikai norādi uz vēstuli

en: Only calendar
lv: Tikai kalendārs

en: Original Author
lv: Oriģināla autors

en: Out Horizontally
lv: Tālāk horizontāli

en: Out Vertically
lv: Tālāk vertikāli

en: P&ublish
lv: P&ublicēt

en: Part of work sponsored by Google with Summer of Code 2005
lv: Daļu no darba sponsorēja Goole Summer of Code 2005 ietvaros.

en: Passwor&d:
lv: Paro&le:

en: Password:
lv: Parole:

en: Paste failed: unable to determine a valid target date.
lv: Ielīmēšana neveiksmīga: neizdevās noteikt derīgu mērķa datumu.

en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu dienaskārtības skata fontu. Šī poga atvērts fonta izvēles logu, ļaujot izvēlēties fontu, ko izmantot notikumiem dienaskārtības skatā.

en: Press this button to configure the current-time line font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the current-time line in the agenda view.
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu pašreizējā laika fontu. Šī poga atvērs fonta izvēles logu, kurā varēsiet izvēlēties dienaskārtības pašreizējā laika līnijas fontu.

en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu mēneša skata fontu. Šī poga atvērts fonta izvēles logu, ļaujot izvēlēties fontu, ko izmantot notikumiem mēneša skatā.

en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu laika joslas fontu. Laika josla ir tā loga daļa, kas dienaskārtības skatā rāda dienas stundas. Šī poga atvērs fonta izvēles logu, kurā varēsiet izvēlēties laika joslas fontu.

en: Publish
lv: Publicēt brīvs/aizņemts informāciju nākamajām

en: Publish your free/&busy information automatically
lv: Automātiski publicēt &brīvs/aizņemts informāciju

en: Pur&ge Completed To-dos
lv: Izmest pabei&gtos darbus

en: Purge
lv: Tīrīt

en: Purge To-dos
lv: Tīrīt darbus

en: Re&member password
lv: Atce&rēties paroli

en: Re&quest Update
lv: Pieprasīt at&jauninājumu

en: Record completed to-dos in journal entries
lv: Pierakstīt darbu pabeigšanu dienasgrāmatā

en: Redo
lv: Pārdarīt

en: Remember p&assword
lv: Atcerēties p&aroli

en: Remove Attachments
lv: Izņemt pielikumus

en: Removing attachments from an email might invalidate its signature.
lv: Pielikumu izņemšana no e-pasta vēstules var padarīt nederīgu tās parakstu.

en: Removing not possible
lv: Nav iespējams izdzēst

en: Reset to Defaults
lv: Atjaunot noklusējumus

en: S&chedule
lv: G&rafiks

en: Saved calendar '%1'.
lv: Saglabāts kalendārs '%1'.

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Scroll backward to the previous month
lv: Ritināt mēnesi atpakaļ

en: Scroll backward to the previous year
lv: Ritināt gadu atpakaļ

en: Scroll forward to the next month
lv: Ritināt mēnesi uz priekšu

en: Scroll forward to the next year
lv: Ritināt gadu uz priekšu

en: Scroll to week number %1
lv: Ritināt uz %1. nedēļu

en: Search For
lv: Meklēt

en: Search In
lv: Meklēt

en: Select "Switch between views with tabs" if you would like to alternate between calendars using the tab key.
lv: Izvēlieties "Pārslēgties starp skatiem ar Tabulāciju", ja vēlaties pārslēgties starp kalendāriem ar tabulācijas taustiņu.

en: Select a color to use for the current-time (Marcus Bains) line.
lv: Izvēlieties krāsu pašreizējā laika līnijai (Marcus Bains).

en: Select a month
lv: Izvēlieties mēnesi

en: Select a year
lv: Izvēlieties gadu

en: Select the "Merge all calendars into one view" option if you would like all your calendars to be shown together in one agenda view.
lv: Izvēlieties "Apvienot visus kalenārus vienā skatā", ja vēlaties ka visi kalendāri ir kopā vienā dienaskārtības skatā.

en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
lv: Izvēlieties variantu "Tikai kalendārs", ja vēlaties attēlot kalendāra ierakstus (gan pildījumu gan robežu) kalendāra krāsā. Resursu krāsas var iestatīt konfigurācijas lapā 'Krāsas un Fonti'.

en: Select the "Show calendars side by side" option if you would like to see two calendars at once, in a side-by-side view.
lv: Izvēlieties "Rādīt kalendārus blakus", ja vēlaties redzēt divus kalendārus vienlaicīgi vienu blakus otram.

en: Select the Month view background color here.
lv: Šeit izvēlieties mēneša skata fona krāsu.

en: Select the agenda view background color here.
lv: Šeit izvēlieties dienaskārtības skata fona krāsu.

en: Select the height of the hour rows in the agenda grid, in pixels. Increasing this value will make each row in the agenda grid taller.
lv: Norādiet stundu rindu augstumu dienaskārtības skatā, piskeļos. Lielāka vērtība nozīmē augstākas rindas.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your Month and in the date navigator.
lv: Šeit izvēlieties izcelšanas krāsu. Tā tiks izmantota, lai izceltu iezīmēto daļu mēneša skatā un datuma navigatorā.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
lv: Šeit norādiet izcelšanas krāsu. Šī krāsa tiks lietota, lai dienaskārtības skatā izceltu iezīmētu laika diapazonu, kā arī datumu navigatorā.

en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
lv: Šiet norādiet kādā krāsa ir svētku dienas. Svētku dienu krāsa tiek izmantota svētku dienu nosaukumam mēneša skatā un svētku dienu šūnām datuma navigatorā.

en: Select the to-do due today color here.
lv: Šeit izvēlieties šodien pabeidzama darba krāsa.

en: Select the to-do overdue color here.
lv: Šeit izvēlieties iekavētu darbu krāsu.

en: Select the working hours background color for the Month view here.
lv: Šeit izvēlieties darba stundu fona krāsu mēneša skatā.

en: Select the working hours color for the agenda view here.
lv: Šeit izvēlieties darba stundu krāsu dienaskārtības skatā.

en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
lv: Atzīmējiet šo, ja nevēlaties, lai skatos rādītu atkārtojošos notikumus un darbus. Ikdienas un iknedēļas ieraksti aizņem daudz vietas, tāpēc ir noderīgi tos noslēpt.

en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
lv: No saraksta izvēlieties savu laika joslu. Ja jūsu pilsēta nav sarakstā, izvēlieties kādu, kura ir tai pašā laika joslā kā jūsējā. KOrganizer automātiski pārslēgs dienasgaismas taupīšanas stāvokli

en: Send &Cancellation to Attendees
lv: Nosūtīt dalībniekiem at&celšanu

en: Send &Invitation to Attendees
lv: Nosūtīt dalībniekiem &ielūgumus

en: Send Status &Update
lv: Pieprasīt statusa atja&uninājumu

en: Server Information
lv: Servera informācija

en: Server URL:
lv: Servera URL:

en: Set the height (in pixels) for an hour in the agenda grid
lv: Norādiet stundas augstumu (pikesļos) dienaskārtības skatā

en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
lv: Atzīmējiet šo, lai pieprasītu lietotājs@domēns.ifb, ielādējot datus par lietotājs.ifb

en: Setting Default Preferences
lv: Atjauno noklusētos iestatījumus

en: Show Calendar Manager
lv: Rādīt kalendāru pārvaldnieku

en: Show Date Navigator
lv: Rādīt datuma navigatoru

en: Show Item Viewer
lv: Rādīt ierakstu skatu

en: Show To-do View
lv: Rādīt darbu skatu

en: Show all calendars merged together
lv: Rādīt visus kalendārus kopā

en: Show all except selected
lv: Rādīt visus, izņemot izvēlētos

en: Show calendars side by side
lv: Rādīt kalendārus blakus

en: Show current-time (Marcus Bains) line
lv: Rādīt pašreizējā laika līniju (Marcus Bains)

en: Show icons in agenda view items
lv: Rādīt ikonas dienaskārtības skatā

en: Show icons in month view items
lv: Rādīt ikonas mēneša skatā

en: Show in Context
lv: Rādīt kontekstā

en: Show items that recur daily
lv: Rādīt notikumus, kas atkārtojas katru dienu

en: Show items that recur weekly
lv: Rādīt notikumus, kas atkārtojas katru nedēļu

en: Show journals
lv: Rādīt dienasgrāmatas

en: Show journals instead of events when in Journal View
lv: Dienasgrāmatas režīmā rādīt dienasgrāmatas ierakstus, nevis notikumus

en: Show only selected
lv: Rādīt tikai izvēlētos

en: Show seconds on the current-time (Marcus Bains) line
lv: Rādīt sekundes pie pašreizējā laika līnijas (Marcus Bains)

en: Show this many days at a time in the Next "x" days view
lv: Rādīt tik dienas 'Nākamās N dienas' skatā

en: Show to-dos
lv: Rādīt darbus

en: Show to-dos instead of events when in Todo View
lv: Darbu režīmā rādīt darbus, nevis notikumus

en: Show two calendars side-by-side
lv: Rādīt divus kalendārus blakus

en: Su&mmaries
lv: &Kopsavilkumos

en: Switch between views with tabs
lv: Pārslēgties starp skatiem ar Tabulāciju

en: Tab through calendars
lv: Tabulācija pārslēdz kalendāturs

en: Text
lv: Tekstu

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2 or all its occurrences?
lv: Kalendāra ieraksts "%1" atkārtojas vairākas reizes. Vai vēlaties dzēst tikai aktīvo, kas ir %2 vai visas reizes?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2, also future occurrences, or all its occurrences?
lv: Kalendāra ieraksts "%1" atkārtojas vairākas reizes. Vai vēlaties dzēst tikai aktīvo, kas ir %2 vai tikai nākotnes reizes, vai visas reizes?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
lv: Kalendāra ieraksts "%1" atkārtojas vairākas reizes. Vai tiešām vēlaties dzēst visas tā reizes?

en: The default way of attaching dropped emails to a task
lv: Noklusētais veids, kā darbam pievienot e-pasta vēstules

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
lv: Lejupielādētie notikumi tika pievienoti aktīvajam kalendāram.

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
lv: Šis darbam "%1" ir apakšdarbi. Vai vēlaties izdzēst tikai šo darbu un padarīt tā apakšdarbus neatkarīgus, vai dzēst šo darbu un visus tā apakšdarbus?

en: The item "%1" is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
lv: Ierakstu "%1" noslēpj jūsu aktīvie filtra noteikumi, tāpēc tas nebūs redzams kalendārā.

en: The item "%1" is marked read-only and cannot be deleted; it probably belongs to a read-only calendar.
lv: Ieraksts "%1" ir atzīmēts kā tikai lasāms un to nevar izdzēst. Iespējams, tas pieder tikai lasāmam kalendāram.

en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
lv: Šī iespēja slēpj visus darbus, kas piešķirti kādam citam.<br>
    Tiks pārbaudīti tikai tie darbi, kam ir vismaz viens dalībnieks. Ja jūs neesat to sarakstā, tad darbs tiks nslēpts.

en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
lv: Šī iespēja noslēpt visus darbus, kuriem vēl nav sasniegts sākšanās datums.

en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
lv: Šis ļauj jums norādīt, kurus pabeigtos darbus slēpt. Ja izvēlaties <i>Tūlīt</i>, darbi tiks noslēpti uzreiz pēc to pabeigšanas. Skaitļa rūtī, varat norādīt cik dienas paturēt redzamus pabeigtos darbus.

en: Time bar
lv: Laika josla

en: Time range selection in agenda view starts event editor
lv: Dienaskārtībā, iezīmējot laika diapazonu, tiek atvērts notikuma redaktors.

en: Time&line
lv: Laika &grafiks

en: To-&dos
lv: &Darbi

en: To-do due today color
lv: Šodien pabeidzama darba krāsa

en: To-do list view uses full window
lv: Darbu skats izmanto pilnu logu

en: To-do overdue color
lv: Iekavēta darba krāsa

en: Today
lv: Šodiena

en: Todo completed: %1 (%2)
lv: Darbs pabeigts: %1 (%2)

en: URL '%1' is invalid.
lv: Nederīgs URL '%1'.

en: Unable to copy the item to %1.
lv: Nevar kopēt šo ierakstu uz %1.

en: Unable to move the item to  %1.
lv: Neizdevās pārvietot šo ierakstu uz %1.

en: Unable to save %1 "%2".
lv: Neizdevās saglabāt %1 "%2".

en: Unable to save calendar to the file %1.
lv: Neizdevās saglabāt kalendāru failā %1.

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo: %1
lv: Atsaukt: %1

en: Use full email &address for retrieval
lv: Ielādei izmantot pilnu e-pasta &adresi

en: Use this color for the Agenda View current-time (Marcus Bains) line
lv: Lietot šo krāsu dienaskārtības skata pašreizējā laika līnijai (Marcus Bains)

en: User&name:
lv: Lietotāj&vārds:

en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
lv: Rāda KOrganizer galvenajā skatā izvēlēto notikumu, dienasgrāmatas ierakstu un darbu aprakstu.

en: Views
lv: Skati

en: W&ork Week
lv: &Darba nedēļa

en: What's &Next
lv: Ko &tālāk

en: Working hours color
lv: Darba stundu krāsa

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
lv: Jūs grasāties visus iesatījumus atastatīt uz noklusētajām vērtībām. Pazudīs visi jūsu pielāgojumi.

[ctx: counter proposal]
en: Request Chan&ge
lv: Pieprasīt iz&maiņas

en: days of free/busy information
lv: dienām

[ctx: filter name]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: login name on the Kolab server]
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

[ctx: main toolbar]
en: Main
lv: Galvenā

[ctx: save failure cause unknown]
en: Reason unknown
lv: Nezināms iemesls

[ctx: scroll backward]
en: &Backward
lv: &Atpakaļ

[ctx: scroll backward]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: scroll forward]
en: &Forward
lv: Uz &priekšu

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
lv: tikai-lasāms
