libakonadi - en to lv translation catalogue (170 entries)

en: &Copy Folder | &Copy %1 Folders
lv[0]: &Kopēt %1 mapi
lv[1]: &Kopēt %1 mapes
lv[2]: &Kopēt %1 mapes

en: &Copy Here
lv: &Kopēt šeit

en: &Copy Item | &Copy %1 Items
lv[0]: &Kopēt %1 vienību
lv[1]: &Kopēt %1 vienības
lv[2]: &Kopēt %1 vienību

en: &Delete Item | &Delete %1 Items
lv[0]: &Dzēst %1 vienību
lv[1]: &Dzēst %1 vienības
lv[2]: &Dzēst %1 vienību

en: &Link Here
lv: &Saitēt šeit

en: &Move Here
lv: &Pārvietot šeit

en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: &New Folder...
lv: &Jauna mape...

en: &Paste
lv: &Ielīmēt

en: &Use custom icon:
lv: &Izmantot pielāgotu ikonu:

en: 0 Byte
lv: 0 baitu

en: 0 objects
lv: 0 objektu

[ctx: @info]
en: Cannot fetch item in offline mode.
lv: Nevar ielādēt vienību bezsaistes režīmā.

[ctx: @info]
en: Updating local collection failed: %1.
lv: Neizdevās atjaunināt lokālo kolekciju: %1.

[ctx: @info:status]
en: Error.
lv: Kļūda.

[ctx: @info:status]
en: Offline
lv: Nesaistē

[ctx: @info:status]
en: Syncing...
lv: Sinhronizē...

[ctx: @info:status Application ready for work]
en: Ready
lv: Gatavs

[ctx: @label]
en: One object | %1 objects
lv[0]: %1 objekts
lv[1]: %1 objekti
lv[2]: %1 objektu

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:tab general properties page]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:window]
en: New Folder
lv: Jauna mape

en: A MySQL server error log file was found but is not readable: %1
lv: Tika atrasts MySQL servera kļūdu žurnāls, bet tas nav nolasāms: %1

en: Add to Favorite Folders
lv: Pievienot iecienītajām mapēm

en: Agent identifier
lv: Aģenta identifikators

en: Agent instance creation timed out.
lv: Aģenta instances izveidošanas noildze.

en: Akonadi Agent
lv: Akonadi aģents

en: Akonadi control process not registered at D-Bus.
lv: Akonadi kontroles process nav reģistrēts pie D-Bus.

en: Akonadi control process registered at D-Bus.
lv: Akonadi kontroles process reģistrēts pie D-Bus.

en: Akonadi server process not registered at D-Bus.
lv: Akonadi servera process nav reģistrēts pie D-Bus.

en: Akonadi server process registered at D-Bus.
lv: Akonadi servera process reģistrēts pie D-Bus.

en: An error occurred during the startup of the Akonadi server. The following self-tests are supposed to help with tracking down and solving this problem. When requesting support or reporting bugs, please always include this report.
lv: Gadījās kļūda palaižot Akonadi serveri. Šīs iebūvētās pārbaudes ir paredzētas problēmu atrašanai un risināšanai. Lūdzot palīdzību vai nosūtot kļūdas ziņojumus, vienmēr iekļaujiet šo atskaiti.

en: At least one resource agent has been found.
lv: Ir atrasts vismaz viens resursu aģents.

en: C&ancel
lv: &Atcelt

en: Cannot connect to PostgreSQL server.
lv: Neizdevās pieslēgties PostgreSQL serverim.

en: Cannot connect to the Akonadi service.
lv: Neizdevās pieslēgties Akonadi servisam.

en: Copy Folder To...
lv: Kopēt mapi uz...

en: Copy Item To...
lv: Kopēt vienību uz...

en: Copy Report to Clipboard
lv: Kopēt atskaiti uz starpliktuvi

en: Copy to This Folder
lv: Kopēt uz šo mapi

en: Could not create folder: %1
lv: Neizdevās izveidot mapi: %1

en: Could not delete folder: %1
lv: Neizdevās izdzēst mapi: %1

en: Could not fetch root collection of resource %1.
lv: Neizdevās ielādēt resursa %1 saknes kolekciju.

en: Could not open file '%1'
lv: Neizdevās atvērt failu '%1'

en: Could not paste data: %1
lv: Neizdevās ielīmēt datus: %1

en: Current Akonadi control error log found.
lv: Atrasts pašreizējs Akonadi kontroles kļūdu žurnāls.

en: Current Akonadi server error log found.
lv: Atrasts pašreizējs Akonadi servera kļūdu žurnāls.

en: Database driver found.
lv: Nav atrasts datubāzes draiveris.

en: Database driver not found.
lv: Nav atrasts datubāzes draiveris.

en: Details
lv: Detaļas

en: Executing the MySQL server '%1' failed with the following error message: '%2'
lv: MySQL servera '%1' palaišana neveiksmīga, kļūdas ziņojums: '%2'

en: Executing the MySQL server failed.
lv: Neizdevās palaist MySQL serveri.

en: Failed to configure default resource via D-Bus.
lv: Neizdevās konfigurēt noklusēto resursu caur D-Bus.

en: Failed to fetch the resource collection.
lv: Neizdevās ielādēt resursu kolekciju.

en: Favorite Folders
lv: Iecienītās mapes

en: Folder &Properties
lv: Mapes ī&pašības

en: Found unresolved orphan collections
lv: Atrastas neatpazītas bāreņu kolekcijas

en: Index is no longer available
lv: Indekss vairs nav pieejams

en: Invalid collection
lv: Nederīga kolekcija

en: Invalid collection given.
lv: Iedota nederīga kolekcija.

en: Invalid parent
lv: Nederīgs vecāks

en: Invalid resource identifier '%1'
lv: Nederīgs resursa identifikators '%1'

en: Invalid resource instance.
lv: Nederīga resursa instance.

en: Locally Cached Parts
lv: Lokāli pieglabātās daļas

en: Manage Local &Subscriptions...
lv: Pārvaldīt lokālos &pierakstus...

en: Move Folder To...
lv: Pārvietot mapi uz...

en: Move Item To...
lv: Pārvietot vienību uz...

en: MySQL error log not readable.
lv: MySQL kļūdu žurnāls nav lasāms.

en: MySQL found with unexpected name.
lv: MySQL atrasts ar negaidītu nosaukumu.

en: MySQL server configuration is usable.
lv: MySQL servera konfigurācija ir lietojama.

en: MySQL server configuration not found or not readable.
lv: MySQL servera konfigurācija nav atrasta vai nav lasāma.

en: MySQL server configuration not tested.
lv: MySQL servera konfigurācija nav pārbaudīta.

en: MySQL server custom configuration found.
lv: Atrasta MySQL servera pielāgotā konfigurācija.

en: MySQL server custom configuration not available.
lv: MySQL servera pielāgotā konfigurācija nav pieejama.

en: MySQL server custom configuration not readable.
lv: MySQL servera pielāgotā konfigurācija nav lasāma.

en: MySQL server default configuration found.
lv: Atrasta noklusētā MySQL servera konfigurācija.

en: MySQL server default configuration not found.
lv: Nav atrasta MySQL servera noklusētā konfigurācija.

en: MySQL server error log not tested.
lv: MySQL servera kļūdu žurnāls nav pārbaudīts.

en: MySQL server executable not tested.
lv: MySQL servera izpildfails nav pārbaudīts.

en: MySQL server found.
lv: MySQL serveris atrasts.

en: MySQL server found: %1
lv: MySQL serveris atrasts: %1

en: MySQL server is executable.
lv: MySQL serveris ir izpildāms.

en: MySQL server log contains errors.
lv: MySQL servera žurnāls satur kļūdas.

en: MySQL server log contains no errors.
lv: MySQL servera žurnālā nav kļūdu.

en: MySQL server log contains warnings.
lv: MySQL servera žurnāls satur brīdinājumus.

en: MySQL server not executable.
lv: MySQL serveris nav izpildāms.

en: MySQL server not found.
lv: MySQL serveris nav atrasts.

en: MySQL server not readable.
lv: MySQL serveris nav lasāms.

en: No current Akonadi control error log found.
lv: Nav pašreizēja Akonadi kontroles kļūdu žurnāla.

en: No current Akonadi server error log found.
lv: Nav pašreizēja Akonadi servera kļūdu žurnāla.

en: No current MySQL error log found.
lv: Nav atrasts aktīvs MySQL kļūdu žurnāls.

en: No description available
lv: Apraksts nav pieejams

en: No item available for this index
lv: Nav pieejams ieraksts šim indeksam

en: No objects specified for moving
lv: Nav norādīti pārvietojamie objekti

en: No previous Akonadi control error log found.
lv: Nav atrasts iepriekšējais Akonadi kontroles kļūdu žurnāls.

en: No previous Akonadi server error log found.
lv: Nav atrasts iepriekšējais Akonadi servera kļūdu žurnāls.

en: No resource ID given.
lv: Mav dots resursa ID.

en: No resource agents found.
lv: Nav atrasts neviens resursu aģents.

en: No session available for this index
lv: Nav pieejama sesija šim indeksam

en: No such collection.
lv: Nav tādas kolekcijas.

en: No valid destination specified
lv: Nav norādīts derīgs mērķis

en: Open collection dialog
lv: Atvērt kolekciju logu

en: Payload part '%1' is not available for this index
lv: Satura daļa '%1' nav pieejama šim indeksam

en: PostgreSQL server found.
lv: PostgreSQL serveris atrasts.

en: Previous Akonadi control error log found.
lv: Atrasts iepriekšējais Akonadi kontroles kļūdu žurnāls.

en: Previous Akonadi server error log found.
lv: Atrasts iepriekšējais Akonadi servera kļūdu žurnāls.

en: Protocol version check not possible.
lv: Nav iespējams veikt protokola versijas pārbaudi.

en: Quota
lv: Kvota

en: Remove from Favorite Folders
lv: Izņemt no iecienītajām mapēm

en: Rename Favorite...
lv: Pārdēvēt iecienīto...

en: Resource agents found.
lv: Atrasti resursu aģenti.

en: Resource synchronization timed out.
lv: Reursu sinhronizācijas noildze.

en: Save Report...
lv: Saglabāt atskaiti...

en: Save Test Report
lv: Saglabāt pārbaudes atskaiti

en: Server protocol version is too old.
lv: Servera protokola versija ir par vecu

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Starting Akonadi server...
lv: Palaiž Akonadi serveri...

en: Statistics
lv: Statistika

en: Stopping Akonadi server...
lv: Aptur Akonadi serveri...

en: Storage Size
lv: Glabāšanas izmērs

en: The Akonadi control process did not report any errors during its current startup.
lv: Akonadi kontroles process neziņoja nevienu kļūdu veicot palaišanu.

en: The Akonadi control process did not report any errors during its previous startup.
lv: Akonadi kontroles process neziņoja nevienu kļūdu iepriekšējās palaišanas laikā.

en: The Akonadi control process is not registered at D-Bus which typically means it was not started or encountered a fatal error during startup.
lv: Akonadi kontroles process nav reģistrēts pie D-Bus, tas parasti nozīmē ka tas nav palaists vai to palaižot gadījusies kļūme.

en: The Akonadi control process is registered at D-Bus which typically indicates it is operational.
lv: Akonadi kontroles process ir reģistrēts pie D-Bus, tas parasti nozīmē ka tas darbojas.

en: The Akonadi personal information management framework is not operational.
    Click on "Details..." to obtain detailed information on this problem.
lv: Akonadi personīgās informācijas pārvaldības ietvars nestrādā.
    Lai iegūtu papildus informāciju, nospiediet uz "Detaļas...".

en: The Akonadi server did not report any errors during its current startup.
lv: Akonadi serveris neziņoja nevienu kļūdu veicot palaišanu.

en: The Akonadi server did not report any errors during its previous startup.
lv: Akonadi serveris neziņoja nevienu kļūdu iepriekšējās palaišanas laikā.

en: The Akonadi server process is not registered at D-Bus which typically means it was not started or encountered a fatal error during startup.
lv: Akonadi servera process nav reģistrēts pie D-Bus, tas parasti nozīmē ka tas nav palaists vai to palaižot gadījusies kļūme.

en: The Akonadi server process is registered at D-Bus which typically indicates it is operational.
lv: Akonadi servera process ir reģistrēts pie D-Bus, tas parasti nozīmē ka tas darbojas.

en: The MySQL server configuration was found at %1 and is readable.
lv: MySQL servera konfigurācija tika atasta iekš %1 un ir lasāma.

en: The MySQL server configuration was not found or is not readable.
lv: MySQL servera konfigurācija netika atrasta vai nav lasāma.

en: The MySQL server error log file '%1' contains errors.
lv: MySQL servera žurnāla fails '%1' satur kļūdas.

en: The MySQL server log file '%1' contains warnings.
lv: MySQL servera žurnāla fails '%1' satur brīdinājumus.

en: The MySQL server log file '%1' does not contain any errors or warnings.
lv: MySQL servera žurnāla failā '%1' nav kļūdu vai brīdinājumu.

en: The PostgreSQL server was found and connection is working.
lv: PostgreSQL serveris atrasts un savienojums strādā.

en: The QtSQL driver '%1' is required by your current Akonadi server configuration and was found on your system.
lv: Esošajai Akonadi servera konfigurācijai nepieciešams QtSQL draiveris '%1' un tas tika atrasts.

en: The QtSQL driver '%1' is required by your current Akonadi server configuration.
    The following drivers are installed: %2.
    Make sure the required driver is installed.
lv: Esošajai Akonadi servera konfigurācijai nepieciešams QtSQL draiveris '%1'.
    Ir instalēti šādi draiveri: %2.
    Pārliecinietes, ka ir insalēts nepieciešamais draiveris.

en: The current configuration does not require an internal MySQL server.
lv: Aktīvā konfigurācija nepieprasa iekšēju MySQL serveri.

en: The custom configuration for the MySQL server was found and is readable at %1
lv: MySQL servera pielāgotā konfigurācija tika atrasta un ir lasāma iekš %1

en: The custom configuration for the MySQL server was found at %1 but is not readable. Check your access rights.
lv: MySQL pielāgotā konfigurācija tika atrasta vietā %1, bet nav lasāma. Pārbaudiet savas piekļuves tiesības.

en: The custom configuration for the MySQL server was not found but is optional.
lv: Netika atrasta pielāgotā MySQL severa konfigurācija, bet tā nav obligāta.

en: The default configuration for the MySQL server was found and is readable at %1.
lv: Tika atrasta noklusētā MySQL servera konfigurācija tun tā ir lasāma vietā %1.

en: The default configuration for the MySQL server was not found or was not readable. Check your Akonadi installation is complete and you have all required access rights.
lv: Netika atrasta noklusētā MySQL servera konfigurācija vai to nevarēja nolasīt. Pārbaudiet vai Akonadi instalācija ir pabeigta un vai jums ir nepieciešamās piekļuves atļaujas.

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found and could be executed successfully.
    Result:
    %2
lv: Programma '%1' Akonadi servera kontrolēšanai tikai atrasta un to izdevās veiksmīgi palaist.
    Rezultāts:
    %2

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found but could not be executed successfully.
    Result:
    %2
    Make sure the Akonadi server is installed correctly.
lv: Programma '%1' Akonadi servera kontrolēšanai tikai atrasta, bet to neizdevās palaist.
    Rezultāts:
    %2
    Pārliecinieties ka Akonadi serveris ir korekti instalēts.

en: The program 'akonadictl' needs to be accessible in $PATH. Make sure you have the Akonadi server installed.
lv: Nepieciešams, lai programma 'akonadictl' ir pieejama iekš $PATH. Pārliecinieties ka ir instalēts Akonadi serveris.

en: The protocol version of the Akonadi server is incompatible. Make sure you have a compatible version installed.
lv: Akonadi servera protokola versija nav savietojama. Pārliecinieties vai jums ir savietojama Akonadi versija.

en: Timeout trying to get lock.
lv: Noildze mēģinot iegūt slēgu.

en: Total Messages
lv: Vēstules kopā

en: Unable to create agent instance.
lv: Neizdevās izveidot aģenta instanci.

en: Unable to fetch item for index
lv: Neizdevās ielādēt ierakstu pēc indeksa

en: Unable to obtain D-Bus interface for resource '%1'
lv: Neizdevās iegūt D-Bus saskarni resursam '%1'

en: Unknown error.
lv: Nezināma kļūda.

en: Unnamed plugin
lv: Nenosaukts spraudnis

en: Unread Messages
lv: Nelasītas vēstules

en: User canceled operation.
lv: Lietotājs pārtrauca darbību.

en: Without a connection to the server it is not possible to check if the protocol version meets the requirements.
lv: Bez savienojuma ar serveri nevar pārbaudīt vai protokola versija atbilst prasībām.

en: akonadictl found and usable
lv: akonadictl atrasta un ir lietojama

en: akonadictl found but not usable
lv: akonadictl atrasta, bet nav lietojama

en: akonadictl not found
lv: nav atrasta akonadictl

[ctx: collection size]
en: Size
lv: Izmērs

en: folder
lv: mape

en: minute | minutes
lv[0]: minūte
lv[1]: minūtes
lv[2]: minūtes

en: minutes
lv: minūtes

[ctx: never check the cache]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: number of entities in the collection]
en: Total
lv: Kopā

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
lv: Nelasīti

[ctx: object names]
en: Content:
lv: Saturs:
