kmail - en to lv translation catalogue (202 entries)

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
lv: %1% visdrīzak ir mēstule, pārliecību %3%.
    
    Pilna atskaite:
    Varbūtība=%2
    Pārliecība=%4

en: %1% probability of being spam.
    
    Full report:
    Probability=%2
lv: %1% varbūtība, ka mēstule.
    
    Pilna atskaite:
    Varbūtība=%2

en: %1.
    
    Full report:
    %2
lv: %1.
    
    Pilna atskaite:
    %2

en: &Automatic invitation sending
lv: &Automātiska ielūgumu izstūtīšana

en: &Find in Message...
lv: &Meklēt vēstulē...

en: &Import
lv: &Importēt

en: &Mangle From:/To: headers in replies to invitations
lv: Ap&mainīt No:/Kam: galvenes, atbildot uz ielūgumiem

en: &Set Encoding
lv: Uzstādīt &kodējumu

en: &View Source
lv: Skatīt pirm&kodu

en: 1 certificate was unchanged. | %1 certificates were unchanged.
lv[0]: %1 sertifikāts palika nemainīts.
lv[1]: %1 sertifikāti palika nemainīti.
lv[2]: %1 sertifikātu palika nemainīti.

en: 1 new certificate was imported. | %1 new certificates were imported.
lv[0]: Tika importēts %1 sertifikāts.
lv[1]: Tika importēti %1 sertifikāti.
lv[2]: Tika importēti %1 sertifikātu.

en: 1 new secret key was imported. | %1 new secret keys were imported.
lv[0]: Tika importēta %1 slepenā atslēga.
lv[1]: Tika importētas %1 slepenās atslēgas.
lv[2]: Tika importētas %1 slepeno atslēgu.

en: 1 secret key was unchanged. | %1 secret keys were unchanged.
lv[0]: %1 slepenā atslēga palika nemainīta.
lv[1]: %1 slepenās atslēgas palika nemainītas.
lv[2]: %1 slepeno atslēgu palika nemainītas.

en: <qt>Invitations are normally sent as attachments to a mail. This switch changes the invitation mails to be sent in the text of the mail instead; this is necessary to send invitations and replies to Microsoft Outlook.<br />But, when you do this, you no longer get descriptive text that mail programs can read; so, to people who have email programs that do not understand the invitations, the resulting messages look very odd.<br />People that have email programs that do understand invitations will still be able to work with this.</qt>
lv: <qt>Ielūgumus parasti nosūta kā pielikumus. Šis slēdzis liek ielūgumu vēstules nosūtīt vēstules tekstā. Tas ir nepieciešams, lai nosūtītu ielūgumus un atbildes uz Microsoft Outlok.<br />Bet, darot to, netiks nosūtīts programmām saprotams ielūguma apraksts, un cilvēki, kuru programmas nesaprot šādus ielūgumus, saņems visai dīvainus ielūgumus.<br />Cilvēki, kuru programmas saprot šādus ielūgumus, joprojām spēs ar tiem strādāt.</qt>

[ctx: @info]
en: Do you really want to execute <filename>%1</filename>?
lv: Vai tiešām gribat izpildīt <filename>%1</filename>?

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lv: Fails ar nosaukumu "%1" jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: A policy was not met.
lv: Netika ievērota politika.

en: A system error occurred.
lv: Notika sistēmas kļūda.

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Address copied to clipboard.
lv: Adrese nokopēta starpliktuvē.

en: Allow messages to load external references from the Internet
lv: Atļaut vēstulēm ielādēt ārējas saites no Interneta

en: Always decrypt messages when viewing or ask before decrypting
lv: Skatoties, vienmēr atšifrēt vēstules vai vaicāt pirms atšifrēšanas

en: Attachment: %1
lv: Pielikums: %1

en: Attachments:
lv: Pielikumi:

en: Auto
lv: Automātisks

en: Automatic collapse level:
lv: Automātiskās sakļaušanas līmenis:

en: Automatic invitation sending
lv: Automātiska ielūgumu izstūtīšana

en: Available CRL is too old.
lv: Pieejamais CRL ir pārāk vecs.

en: CRL not available.
lv: Nav pieejams CRL.

en: Certificate import details:
lv: Sertifikāta importēšanas detaļas:

[ctx: Certificate import failed.]
en: Failed: %1 (%2)
lv: Neizdevās: %1 (%2)

en: Certificate import status:
lv: Sertifikāta importēšanas statuss:

en: Choose display style of attachments
lv: Izvēlieties pielikumu attēlošanas stilu

en: Choose display style of message headers
lv: Izvēlieties vēstuļu galveņu attēlošanas stilu

en: Collapse quoted text.
lv: Sakļaut citātu.

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy Link Address
lv: Kopēt saiti

en: Could not decrypt the data.
lv: Neizdevās atšifrēt datus.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist sertifikātu pārvaldnieku. Lūdzu pārbaudiet jūsu instalāciju.

en: Date:
lv: Datums:

en: Decrypt Message
lv: Atšifrēt vēstuli

en: Decrypt message.
lv: Atšifrēt vēstuli.

en: Delete Attachment
lv: Dzēst pielikumu

en: Delete invitation emails after the reply to them has been sent
lv: Dzēst ielūgumu vēstules, kad nosūtīta atbilde uz tām

en: Deleting an attachment might invalidate any digital signature on this message.
lv: Pielikuma dzēšana var padarīt nederīgu šīs vēstules parakstu.

en: Description
lv: Apraksts

en: Different results for signatures
lv: Parakstiem atšķirīgi rezultāti

en: Do Not Keep
lv: Nepaturēt

en: Do not ask again
lv: Turpmāk nevaicāt

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
lv: Nesūtīt saņemšanas paziņojumus par saņemtām šifrētām vēstulēm

en: Do not show attachments in the message viewer
lv: Nerādīt pielikumus vēstules skatītājā

en: Edit with:
lv: Rediģēt ar:

en: Enable this option to show different levels of quoted text. Disable to hide the levels of quoted text.
lv: Ieslēdziet šo, lai parādītu citātus vairākos līmeņos. Atslēdziet, lai slēptu citēšanas līmeņus.

en: Enable this option to show quoted text with a smaller font.
lv: Ieslēdziet šo, lai rādītu citātus mazākā fontā.

en: Encapsulated message
lv: Iekapsulēta vēstule

en: Encrypted message
lv: Šifrēta vēstule

en: Encrypted message (decryption not possible)
lv: Šifrēta vēstule (nevar atšifrēt)

en: End of encapsulated message
lv: Iekapsulētās daļas beigas

en: End of encrypted message
lv: Šfirētās daļas beigas

en: End of signed message
lv: Parakstītās daļas beigas

en: Error evaluating spam score
lv: Kļūda aprēķinot mēstules punktus

en: Error saving attachment
lv: Kļūda saglabājot pielikumu

en: Error verifying the signature
lv: Kļūda pārbaudot parakstu

en: Error: Signature not verified
lv: Kļūda: Paraksts nav apstiprināts

en: Exchange-compatible invitation &naming
lv: Ar Exchange savietojami ielūgumu &nosaukumi

en: Exchange-compatible invitation naming
lv: Ar Exchange savietojami ielūgumu nosaukumi

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Expand all quoted text.
lv: Izvērst visus citātus.

en: Export...
lv: Eksportēt...

en: Found no attachments to save.
lv: Nav pielikumu ko saglabāt.

en: From
lv: No

en: From:
lv: No:

en: Good signature
lv: Derīgs paraksts

en: Good signature.
lv: Derīgs paraksts.

en: Groupware Compatibility && Legacy Options
lv: Grupdarba savietojamības un vecas iespējas

en: Hide Details
lv: Slēpt detaļas

en: Hide signature details.
lv: Slēpt paraksta detaļas.

en: Import...
lv: Importēt...

en: Invalid signature.
lv: Nederīgs paraksts

en: KMail Error
lv: KMail kļūda

en: KMail Question
lv: KMail jautājums

en: KMail is unable to detect when the chosen editor is closed. To avoid data loss, editing the attachment will be aborted.
lv: KMail nespēj noteikt, kad tiks aizvērts izvēlētais redaktors. Lai izvairītos no datu zudumiem, pielikuma rediģēšana tiks pārtraukta.

en: Keep Encryption
lv: Paturēt šifrētu

en: Keep Signature
lv: Paturēt parakstu

en: Load external references from the Internet for this message.
lv: Ielādēt no Interneta šīs vēstules ārējās norādes.

en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
lv: Apmainīt No:/Kam: galvenes, atbildot uz atbildēm

en: Message Structure Viewer
lv: Vēstules struktūras skatītājs

en: Message was signed by %1.
lv: Vēstuli ir parakstījis %1.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
lv: Vēstuli parakstījis %2 (Atslēgas ID:%1).

en: Message was signed by %2 with key %1.
lv: Vēstuli parakstījis %2 ar atslēgu %1.

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
lv: Vēstuli ir parakstījis %3, %1 ar atslēgu %2

en: Message was signed on %1 with key %2.
lv: Vēstule ir parakstīta %1 ar atslēgu %2.

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
lv: Vēstule parakstīta %1 ar neuzticamu atslēgu %2.

en: Message was signed with key %1.
lv: Vēstule ir parakstīta ar atslēgu %1.

en: Message was signed with unknown key %1.
lv: Vēstule parakstīta ar nezināmu atslēgu %1.

en: Message was signed with unknown key.
lv: Vēstule ir parakstīta ar nezināmu atslēgu.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your invitations, try setting this option.
lv: Microsoft Outlook ir daudz trūkumu iCalendar standarta realizācijā, šī iespēja apiet vienu no tiem. Ja jums ir problēmas ka Outlook lietotāji nesaņem jūsu ielūgumus, mēģiniet ieslēgt šo iespēju.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
lv: Microsoft Outlook ir daudz trūkumu iCalendar standarta realizācijā, šī iespēja apiet vienu no tiem. Ja jums ir problēmas sarakstoties ar Outlook lietotājiem, kas nesaņem jūsu atbildes, mēģiniet ieslēgt šo iespēju.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server,
    has a problem understanding standards-compliant groupware email.
    Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
lv: Microsoft Outlook, strādājot kopā ar Microsoft Exchange server,
     ir problēmas saprast standartiem atbilstošu grupdarba e-pastu. 
    Ieslēdziet šo iespēju, lai sūtītu grupdarba ielūgumus tā, ka Microsoft Exchange tos saprot.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server, has a problem understanding standards-compliant groupware email. Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
lv: Microsoft Outlook, strādājot kopā ar Microsoft Exchange server, ir problēmas saprast standartiem atbilstošu grupdarba e-pastu. Ieslēdziet šo iespēju, lai sūtītu grupdarba ielūgumus tā, ka Microsoft Exchange tos saprot.

en: Modify...
lv: Rediģēt...

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz miskasti

en: No Spam agent
lv: No Spam aģents

en: No Subject
lv: Nav temata

en: No mail address is stored in the %1 used for signing, so we cannot compare it to the sender's address %2.
lv: Parakstīšanai izmantotajā %1 nav saglabāts e-pasta adrese, tāpēc nevar salīdzināt to ar sūtītāja adresi %2.

en: No public key to verify the signature
lv: Nav publiskās atslēgas, lai varētu pārbaudīt parakstu

en: No signature found
lv: Paraksts nav atrasts

en: No status information available.
lv: Nav pieejama statusa informācija.

en: Not enough information to check signature validity.
lv: Nepietiek informācijas, lai pārbaudītu parakstu.

en: Not enough information to check signature. %1
lv: Nepietiek informācijas, lai pārbaudītu parakstu. %1

en: One key has been revoked.
lv: Viena atslēga ir anulēta.

en: One key has expired.
lv: Vienai atslēgai beidzies derīguma termiņš.

en: Open URL
lv: Atvērt URL

en: Open With...
lv: Atvērt ar...

en: Opening URL...
lv: Atver URL...

en: Overwrite File?
lv: Pārrakstīt failu?

en: Please wait while the message is being decrypted...
lv: Lūdzu uzgaidiet, šifrē vēstuli...

en: Please wait while the signature is being verified...
lv: Lūdzu uzgaidiet, pārbauda parakstu...

en: Prefer HTML to plain text
lv: Dot priekšroku HTML

en: Properties
lv: Īpašības

en: Reason: %1
lv: Iemesls: %1

en: Reduce font size for &quoted text
lv: Samazināt &citētā teksta fonta izmēru

en: Reduce font size for quoted text
lv: Samaināt citētā teksta fonta izmēru

en: Reply to:
lv: Atbildēt uz:

en: Save &As...
lv: Saglabāt &kā...

en: Save All Attachments...
lv: Saglabāt visus pielikumus...

en: Save As...
lv: Saglabāt kā..

en: Save Attachment
lv: Saglabā pielikumu

en: Save Attachments To
lv: Saglabāt pielikumus iekš

en: Scroll Message Down
lv: Ridināt vēstuli lejup

en: Scroll Message Down (More)
lv: Ridināt vēstuli lejup (vairāk)

en: Scroll Message Up
lv: Ridināt vēstuli augšup

en: Scroll Message Up (More)
lv: Ridināt vēstuli augšup (vairāk)

en: Select All Text
lv: Iezīmēt visu tekstu

en: Send &invitations in the mail body
lv: Sūtīt &ielūgumus vēstules tekstā

en: Send groupware invitations in the mail body
lv: Sūtīt grupdarba ielūgumus pasta tekstā

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
lv: Sūtītāja e-pasta adrese nav saglabāta parakstam izmantotajā %1.

en: Show &expand/collapse quote marks
lv: Rādīt citātu izvēršanas/savēršanas zīm&es

en: Show Details
lv: Rādīt detaļas

en: Show GnuPG Audit Log for this operation
lv: Rādīt šīs darbības GnuPG analīzes žurnālu

en: Show Message Structure
lv: Rādīt vēstules struktūru

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
lv: Rādīt visus pielikumus kā ikonas. Nospiežot atver tos.

en: Show all attachments inline (if possible)
lv: Iekļaut pielikumus vēstules tekstā (ja iespējams)

en: Show always
lv: Rādīt vienmēr

en: Show attachments as suggested by sender.
lv: Rādīt visus pielikumus kā to ieteicis sūtītājs.

en: Show certificate 0x%1
lv: Rādīt sertifikātu 0x%1

en: Show expand/collapse quote marks
lv: Rādīt citātu izvēršanas/savēršanas zīmes

en: Show never
lv: Nerādīt nekad

en: Show signature details.
lv: Parādīt paraksta detaļas.

en: Signature is valid.
lv: Paraksts ir derīgs.

en: Size
lv: Izmērs

en: Sorry, no certificates were found in this message.
lv: Atvainojiet, šajā vēstulē nav sertifikātu.

en: Sorry, no details on certificate import available.
lv: Atvainojiet, nav pieejama informācija par sertifikātu inportēšanu.

en: Spam Status:
lv: Mēstules statuss:

en: Spam filter score could not be extracted from header
lv: Mēstuļu filtra novērtējumu neizdevās izgūt no vēstules galvenes

en: Spam filter score not a number
lv: Mēstuļu filtra novērtījums nav skaitlis

[ctx: Start of warning message.]
en: Warning:
lv: Brīdinājums:

en: Status
lv: Statuss

en: Status:
lv: Statuss:

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
lv: Vēstules daļa %1 ir šifrēta. Vai saglabājot vēlaties to paturēt šifrētu?

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
lv: Vēstules daļa %1 ir parakstīta. Vai saglabājot vēlaties paturēt parakstu?

en: The signature has expired.
lv: Paraksta derīguma terminš beidzies.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
lv: Paraksts ir īsts un atslēga ir pilnībā uzticama.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
lv: Paraksts ir īsts, bet atslēga ir tikai nedaudz uzticama.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
lv: Paraksts ir īsts un atslēga ir absolūti uzticama.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
lv: Paraksts ir īsts, bet atslēga ir neuzticama.

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
lv: Paraksts ir īsts, bet atslēgas uzticamība nav zināma.

en: The validity of the signature cannot be verified.
lv: Paraksta derīgumu nevar apstiprināt.

en: This message is encrypted.
lv: Šī vēstule ir šifrēta.

en: Threshold could not be extracted from header
lv: Mēstuļu filtra slieksni neizdevās izgūt no vēstules galvenes

en: Threshold not a valid number
lv: Slieksnis nav derīgs skaitlis

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
lv: Kam:

en: Turn on HTML rendering for this message.
lv: Atslēgt HTML attēlošanu šai vēstulei.

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai Outlook(tm) spētu saprast jūsu atbildes uz ielūgumu atbildēm

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai Outlook(tm) spētu saprast jūsu atbildes uz ielūgumiem

en: Type
lv: Tips

en: URL copied to clipboard.
lv: URL nokopēts starpliktuvē.

en: Unable to edit attachment
lv: Nespēj rediģēt pielikumu

en: Unable to verify: key missing.
lv: Nevar pārbaudīt: trūkst atslēgas.

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown signature state
lv: Nezināms paraksta stāvoklis

en: Use Fi&xed Font
lv: Lietot &fiksētu fontu

[ctx: View->]
en: &Attachments
lv: &Pielikumi

[ctx: View->]
en: &Headers
lv: &Galvenes

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
lv: Kā ikon&as

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
lv: &Sēpt

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
lv: &Iekļauti

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
lv: &Grudri

en: Viewer settings
lv: Skatītāja iestatījumi

en: Warning: The signature is bad.
lv: Brīdinājums: Paraksts ir viltots.

en: When this is checked, received invitation emails that have been replied to will be moved to the Trash folder, once the reply has been successfully sent.
lv: Ja šis ir ieslēgts, saņemtie ielūgumi pēc atbildes nosūtīšanas tiks pārvietoti uz miskasti.

en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
lv: Ja šis ir ieslēgts, jūs neredzēsiet vēstules rakstīšanas logu. Tā vietā visi ielūgumu tiks nosūtīti automātiski. Ja jūs vēlaties redzēt vēstules saturu pirms tās nosūtīšanas, varat atslēgt šo. Bet, ņemiet vērā, ka vēstules teksts ir iCalendar sintaksē un jums nevajadzētu to labot ar roku.

en: When this is on, the user will not see the mail composer window. Invitation mails are sent automatically.
lv: Ja šīs ir ieslēgts, netiks atvērts vētules rakstīšanas logs. Ielūgums tiks nosūtīts automātiski.

en: Work online.
lv: Strādāt tiešsaitē.

en: body part
lv: satura daļa

en: certificate
lv: sertifikāts

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
lv: pielikums.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
lv: pielikums.%1

en: sender:
lv: sūtītājs:

en: stored:
lv: saglabāts:

[ctx: to open]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: to view something]
en: View
lv: Skatīt
