mate-control-center 1.25.1 - en to lv translation catalogue (958 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
lv: Neizskatās, ka "%s" ir derīga tēma.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
lv: Neizskatās, ka "%s" ir derīga tēma. Tas varētu būt tēmu dzinējs, kas jums ir jākompilē.

en: %d %s by %d %s
lv: %d %s × %d %s

en: %s key is empty
lv: %s taustiņš ir tukšs

en: %s must be a directory
lv: %s jābūt direktorijai

en: %s must be a regular file
lv: %s jābūt parastam failam

en: %s must be owned by you
lv: %s jāpieder jums

en: %s must not have any directory components
lv: %s nedrīkst saturēt nevienu direktoriju komponentu

en: - MATE Default Applications
lv: - MATE noklusētās programmas

en: - MATE Keyboard Preferences
lv: - MATE tastatūras iestatījumi

en: - MATE Mouse Preferences
lv: - MATE peles iestatījumi

en: <Unknown Action>
lv: <Nezināma darbība>

en: <b>Di_rect internet connection</b>
lv: <b>Tiešs Inte_rnet pieslēgums</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
lv: <b>_Automātiska starpniekservera konfigurācija</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
lv: <b>_Pašrocīga starpniekservera konfigurācija</b>

en: <b>_Use authentication</b>
lv: <b>_Lietot autentifikāciju</b>

en: A computer break reminder.
lv: Datora pārtraukuma atgādinātājs.

en: A system error has occurred
lv: Gadījās sistēmas kļūda

en: About %s
lv: Par %s

en: About Me
lv: Par mani

en: Accel Mode
lv: Paātrināšanas režīms

en: Accelerator key
lv: Paātrinājumtaustiņš

en: Accelerator keycode
lv: Paātrinātāja taustiņkods

en: Accelerator modifiers
lv: Paātrinātāja modifikatori

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Accessible Lo_gin
lv: Peejamā pieslē_gšanās

en: Action
lv: Darbība

en: Add Wallpaper
lv: Pievienot tapeti

en: Add to Favorites
lv: Pievienot izlasei

en: Add to Startup Programs
lv: Pievienot Sākuma programmu sarakstam

en: Africa/Abidjan
lv: Āfrika/Abidžana

en: Africa/Accra
lv: Āfrika/Akkra

en: Africa/Addis_Ababa
lv: Āfrika/Adis-Abeba

en: Africa/Algiers
lv: Āfrika/Alžīra

en: Africa/Bamako
lv: Āfrika/Bamako

en: Africa/Bangui
lv: Āfrika/Bangi

en: Africa/Banjul
lv: Āfrika/Banžula

en: Africa/Bissau
lv: Āfrika/Bisau

en: Africa/Blantyre
lv: Āfrika/Blantaira

en: Africa/Brazzaville
lv: Āfrika/Brazzavila

en: Africa/Bujumbura
lv: Āfrika/Bužumbura

en: Africa/Cairo
lv: Āfrika/Kaira

en: Africa/Casablanca
lv: Āfrika/Kasablanka

en: Africa/Ceuta
lv: Āfrika/Seuta

en: Africa/Conakry
lv: Āfrika/Konkari

en: Africa/Dakar
lv: Āfrika/Dakāra

en: Africa/Dar_es_Salaam
lv: Āfrika/Dar-es-Salama

en: Africa/Djibouti
lv: Āfrika/Džibuti

en: Africa/Douala
lv: Āfrika/Duala

en: Africa/El_Aaiun
lv: Āfrika/El Ajuna

en: Africa/Freetown
lv: Āfrika/Frītauna

en: Africa/Gaborone
lv: Āfrika/Gaborona

en: Africa/Harare
lv: Āfrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
lv: Āfrika/Johanesburga

en: Africa/Kampala
lv: Āfrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
lv: Āfrika/Hartuma

en: Africa/Kigali
lv: Āfrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
lv: Āfrika/Kinšasa

en: Africa/Lagos
lv: Āfrika/Lagosa

en: Africa/Libreville
lv: Āfrika/Livervila

en: Africa/Lome
lv: Āfrika/Loma

en: Africa/Luanda
lv: Āfrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
lv: Āfrika/Lubumbaši

en: Africa/Lusaka
lv: Āfrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
lv: Āfrika/Malabo

en: Africa/Maputo
lv: Āfrika/Maputu

en: Africa/Maseru
lv: Āfrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
lv: Āfrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
lv: Āfrika/Mogadiša

en: Africa/Monrovia
lv: Āfrika/Monrovija

en: Africa/Nairobi
lv: Āfrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
lv: Āfrika/Ndžamena

en: Africa/Niamey
lv: Āfrika/Niameja

en: Africa/Nouakchott
lv: Āfrika/Nuakšota

en: Africa/Ouagadougou
lv: Āfrika/Uagadugu

en: Africa/Porto-Novo
lv: Āfrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
lv: Āfrika/Sao Tome

en: Africa/Tripoli
lv: Āfrika/Tripole

en: Africa/Tunis
lv: Āfrika/Tunisa

en: Africa/Windhoek
lv: Āfrika/Vindhuka

en: All Files
lv: Visi faili

en: All files
lv: _Visi faili

en: All_ow postponing of breaks
lv: Atļaut pārtraukumu at_likšanu

en: America/Adak
lv: Amerika/Adaka

en: America/Anchorage
lv: Amerika/Ankoridža

en: America/Anguilla
lv: Amerika/Angila

en: America/Antigua
lv: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
lv: Amerika/Araguana

en: America/Argentina/Buenos_Aires
lv: Amerika/Argentīna/Buenosairesa

en: America/Argentina/Catamarca
lv: Amerika/Argentīna/Katamarka

en: America/Argentina/Cordoba
lv: Amerika/Argentīna/Kordova

en: America/Argentina/Jujuy
lv: Amerika/Argentīna/Žužuja

en: America/Argentina/La_Rioja
lv: Amerika/Argentīna/La Rioha

en: America/Argentina/Mendoza
lv: Amerika/Argentīna/Mendosa

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
lv: Amerika/Argentīna/Rio Galegosa

en: America/Argentina/San_Juan
lv: Amerika/Argentīna/San Huana

en: America/Argentina/Tucuman
lv: Amerika/Argentīna/Tukumana

en: America/Argentina/Ushuaia
lv: Amerika/Argentīna/Ušuaja

en: America/Aruba
lv: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
lv: Amerika/Asunsjona

en: America/Atikokan
lv: Amerika/Atikokana

en: America/Bahia
lv: Amerika/Baija

en: America/Barbados
lv: Amerika/Barbadosa

en: America/Belem
lv: Amerika/Belema

en: America/Belize
lv: Amerika/Beliza

en: America/Blanc-Sablon
lv: Amerika/Blank-Sablona

en: America/Boa_Vista
lv: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
lv: Amerika/Bogota

en: America/Boise
lv: Amerika/Boise

en: America/Cambridge_Bay
lv: Amerika/Kembridž-Beja

en: America/Campo_Grande
lv: Amerika/Kampo-Grande

en: America/Cancun
lv: Amerika/Kankuna

en: America/Caracas
lv: Amerika/Karakasa

en: America/Cayenne
lv: Amerika/Kaijena

en: America/Cayman
lv: Amerika/Kaimanas

en: America/Chicago
lv: Amerika/Čikāga

en: America/Chihuahua
lv: Amerika/Čihuahua

en: America/Costa_Rica
lv: Amerika/Kostarika

en: America/Cuiaba
lv: Amerika/Kujaba

en: America/Curacao
lv: Amerika/Kjurasao

en: America/Danmarkshavn
lv: Amerika/Denmarkšavn

en: America/Dawson
lv: Amerika/Dousona

en: America/Dawson_Creek
lv: Amerika/Dausonkrīka

en: America/Denver
lv: Amerika/Denvera

en: America/Detroit
lv: Amerika/Detroita

en: America/Dominica
lv: Amerika/Dominika

en: America/Edmonton
lv: Amerika/Edmontona

en: America/Eirunepe
lv: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
lv: Amerika/Salvadora

en: America/Fortaleza
lv: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
lv: Amerika/Gleisbeja

en: America/Godthab
lv: Amerika/Gothaba

en: America/Goose_Bay
lv: Amerika/Gusbeja

en: America/Grand_Turk
lv: Amerika/Grandturka

en: America/Grenada
lv: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
lv: Amerika/Gvadelupe

en: America/Guatemala
lv: Amerika/Gvatemala

en: America/Guayaquil
lv: Amerika/Gvajakila

en: America/Guyana
lv: Amerika/Gvajana

en: America/Halifax
lv: Amerika/Halifaksa

en: America/Havana
lv: Amerika/Havanna

en: America/Hermosillo
lv: Amerika/Hermosilo

en: America/Indiana/Indianapolis
lv: Amerika/Indiāna/Inianapolisa

en: America/Indiana/Knox
lv: Amerika/Indiāna/Knoksa

en: America/Indiana/Marengo
lv: Amerika/Indiāna/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
lv: Amerika/Indiāna/Sankt-Pēterburga

en: America/Indiana/Vevay
lv: Amerika/Indiāna/Vevaja

en: America/Indiana/Vincennes
lv: Amerika/Indiāna/Vinsenesa

en: America/Inuvik
lv: Amerika/Inuvīka

en: America/Iqaluit
lv: Amerika/Ikaluita

en: America/Jamaica
lv: Amerika/Jamaika

en: America/Juneau
lv: Amerika/Džuno

en: America/Kentucky/Louisville
lv: Amerika/Kentuki/Lūisvilla

en: America/Kentucky/Monticello
lv: Amerika/Kentuki/Montičello

en: America/La_Paz
lv: Amerika/La Pasa

en: America/Lima
lv: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
lv: Amerika/Losandželosa

en: America/Maceio
lv: Amerika/Maseijo

en: America/Managua
lv: Amerika/Managua

en: America/Manaus
lv: Amerika/Manausa

en: America/Martinique
lv: Amerika/Martinika

en: America/Mazatlan
lv: Amerika/Masatlana

en: America/Menominee
lv: Amerika/Menomini

en: America/Merida
lv: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
lv: Amerika/Mehiko

en: America/Miquelon
lv: Amerika/Mikelona

en: America/Moncton
lv: Amerika/Monktona

en: America/Monterrey
lv: Amerika/Montereja

en: America/Montevideo
lv: Amerika/Montevideo

en: America/Montserrat
lv: Amerika/Montserrata

en: America/Nassau
lv: Amerika/Nassau

en: America/New_York
lv: Amerika/Ņujorka

en: America/Nipigon
lv: Amerika/Nipigona

en: America/Nome
lv: Amerika/Nome

en: America/Noronha
lv: Amerika/Noronja

en: America/North_Dakota/Center
lv: Amerika/Ziemeļdakota/Centrs

en: America/North_Dakota/New_Salem
lv: Amerika/Ziemeļdakota/Ņusalema

en: America/Panama
lv: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
lv: Amerika/Pangnirtunga

en: America/Paramaribo
lv: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
lv: Amerika/Fīniksa

en: America/Port-au-Prince
lv: Amerika/Portoprensa

en: America/Port_of_Spain
lv: Amerika/Portofspeina

en: America/Porto_Velho
lv: Amerika/Portoveļju

en: America/Puerto_Rico
lv: Amerika/Puertoriko

en: America/Rainy_River
lv: Amerika/Reinirivera

en: America/Rankin_Inlet
lv: Amerika/Rankininleta

en: America/Recife
lv: Amerika/Resifi

en: America/Regina
lv: Amerika/Redžaina

en: America/Rio_Branco
lv: Amerika/Riubranku

en: America/Santiago
lv: Amerika/Santjago

en: America/Santo_Domingo
lv: Amerika/Santo-Domingo

en: America/Sao_Paulo
lv: Amerika/Sanpaulu

en: America/Scoresbysund
lv: Amerika/Skorsbisunna

en: America/St_Johns
lv: Amerika/Sentdžonsa

en: America/St_Kitts
lv: Amerika/Sentkitsa

en: America/St_Lucia
lv: Amerika/Sentlusija

en: America/St_Thomas
lv: Amerika/Senttomasa

en: America/St_Vincent
lv: Amerika/Sentvincenta

en: America/Swift_Current
lv: Amerika/Sviftkarenta

en: America/Tegucigalpa
lv: Amerika/Tegusigalpa

en: America/Thule
lv: Amerika/Tule

en: America/Thunder_Bay
lv: Amerika/Tanderbeja

en: America/Tijuana
lv: Amerika/Tihuana

en: America/Toronto
lv: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
lv: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
lv: Amerika/Vankuvera

en: America/Whitehorse
lv: Amerika/Vaithorsa

en: America/Winnipeg
lv: Amerika/Vinnipega

en: America/Yakutat
lv: Amerika/Jakutata

en: America/Yellowknife
lv: Amerika/Jellounaifa

en: Antarctica/Casey
lv: Antarktika/Keisija

en: Antarctica/Davis
lv: Antarktika/Deivisa

en: Antarctica/DumontDUrville
lv: Antarktika/Djumondurvilla

en: Antarctica/Mawson
lv: Antarktika/Mousona

en: Antarctica/McMurdo
lv: Antarktika/Makmerdo

en: Antarctica/Palmer
lv: Antarktika/Palmera

en: Antarctica/Rothera
lv: Antarktika/Rotera

en: Antarctica/Syowa
lv: Antarktika/Sjova

en: Antarctica/Vostok
lv: Antarktika/Vostoka

en: Appearance
lv: Izskats

en: Appearance Preferences
lv: Izskata iestatījumi

en: Apply Background
lv: Pielietot fonu

en: Apply Font
lv: Pielietot fontu

en: Apply New Theme
lv: Izmantot jauno tēmu

en: Arctic/Longyearbyen
lv: Arktika/Longjerbjena

en: Asia/Aden
lv: Āzija/Adena

en: Asia/Almaty
lv: Āzija/Almati

en: Asia/Amman
lv: Āzija/Ammana

en: Asia/Anadyr
lv: Āzija/Anadira

en: Asia/Aqtau
lv: Āzija/Aktava

en: Asia/Aqtobe
lv: Āzija/Aktjubinska

en: Asia/Ashgabat
lv: Āzija/Ašgabata

en: Asia/Baghdad
lv: Āzija/Bagdāde

en: Asia/Bahrain
lv: Āzija/Bahreina

en: Asia/Baku
lv: Āzija/Baku

en: Asia/Bangkok
lv: Āzija/Bankoka

en: Asia/Beirut
lv: Āzija/Beiruta

en: Asia/Bishkek
lv: Āzija/Biškeka

en: Asia/Brunei
lv: Āzija/Bruneja

en: Asia/Choibalsan
lv: Āzija/Čoibalsana

en: Asia/Colombo
lv: Āzija/Kolombo

en: Asia/Damascus
lv: Āzija/Damaska

en: Asia/Dhaka
lv: Āzija/Dakka

en: Asia/Dili
lv: Āzija/Dili

en: Asia/Dubai
lv: Āzija/Dubaja

en: Asia/Dushanbe
lv: Āzija/Dušanbe

en: Asia/Gaza
lv: Āzija/Gaza

en: Asia/Hong_Kong
lv: Āzija/Honkonga

en: Asia/Hovd
lv: Āzija/Hovda

en: Asia/Irkutsk
lv: Āzija/Irkutska

en: Asia/Jakarta
lv: Āzija/Džakarta

en: Asia/Jayapura
lv: Āzija/Džajapura

en: Asia/Jerusalem
lv: Āzija/Jeruzaleme

en: Asia/Kabul
lv: Āzija/Kabula

en: Asia/Kamchatka
lv: Āzija/Kamčatka

en: Asia/Karachi
lv: Āzija/Karači

en: Asia/Krasnoyarsk
lv: Āzija/Krasnojarska

en: Asia/Kuala_Lumpur
lv: Āzija/Kuala Lumpura

en: Asia/Kuching
lv: Āzija/Kučinga

en: Asia/Kuwait
lv: Āzija/Kuveita

en: Asia/Macau
lv: Āzija/Makao

en: Asia/Magadan
lv: Āzija/Magadāna

en: Asia/Makassar
lv: Āzija/Makassara

en: Asia/Manila
lv: Āzija/Manila

en: Asia/Muscat
lv: Āzija/Maskata

en: Asia/Nicosia
lv: Āzija/Nikozija

en: Asia/Novosibirsk
lv: Āzija/Novosibirska

en: Asia/Omsk
lv: Āzija/Omska

en: Asia/Oral
lv: Āzija/Uraļska

en: Asia/Phnom_Penh
lv: Āzija/Pnompeņa

en: Asia/Pontianak
lv: Āzija/Pontianaka

en: Asia/Pyongyang
lv: Āzija/Phenjana

en: Asia/Qatar
lv: Āzija/Katara

en: Asia/Qyzylorda
lv: Āzija/Kizil-Orda

en: Asia/Riyadh
lv: Āzija/Rijadha

en: Asia/Sakhalin
lv: Āzija/Sahalina

en: Asia/Samarkand
lv: Āzija/Samarkanda

en: Asia/Seoul
lv: Āzija/Seula

en: Asia/Shanghai
lv: Āzija/Šanhaja

en: Asia/Singapore
lv: Āzija/Singapūra

en: Asia/Taipei
lv: Āzija/Taipeja

en: Asia/Tashkent
lv: Āzija/Taškenta

en: Asia/Tbilisi
lv: Āzija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
lv: Āzija/Teherana

en: Asia/Thimphu
lv: Āzija/Thimphu

en: Asia/Tokyo
lv: Āzija/Tokija

en: Asia/Ulaanbaatar
lv: Āzija/Ulan Batora

en: Asia/Urumqi
lv: Āzija/Urumči

en: Asia/Vientiane
lv: Āzija/Vjentjana

en: Asia/Vladivostok
lv: Āzija/Vladivostoka

en: Asia/Yakutsk
lv: Āzija/Jakutska

en: Asia/Yekaterinburg
lv: Āzija/Jekaterinburga

en: Asia/Yerevan
lv: Āzija/Erevāna

en: Assign shortcut keys to commands
lv: Piesaistīt komandām saīsņu taustiņus

en: Assistive Technologies
lv: Asistējošās tehnoloģijas

en: Assistive Technologies Preferences
lv: Asistējošo tehnoloģiju iestatījumi

en: Atlantic/Azores
lv: Atlantika/Azoru salas

en: Atlantic/Bermuda
lv: Atlantika/Bermudas

en: Atlantic/Canary
lv: Atlantika/Kanāriju salas

en: Atlantic/Cape_Verde
lv: Atlantika/Kape Verde

en: Atlantic/Madeira
lv: Atlantika/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
lv: Atlantika/Reikjavika

en: Atlantic/South_Georgia
lv: Atlantika/Dienviddžordžija

en: Atlantic/St_Helena
lv: Atlantika/Sv.Helēnas sala

en: Atlantic/Stanley
lv: Atlantika/Folklendu salas

en: Audio _Feedback...
lv: Skaņas at_griezeniskā saite...

en: Australia/Adelaide
lv: Austrālija/Adelaida

en: Australia/Brisbane
lv: Austrālija/Brisbena

en: Australia/Broken_Hill
lv: Austrālija/Broken Hilla

en: Australia/Currie
lv: Austrālija/Kernsa

en: Australia/Darwin
lv: Austrālija/Darvina

en: Australia/Hobart
lv: Austrālija/Hobarta

en: Australia/Lindeman
lv: Austrālija/Lindemana

en: Australia/Lord_Howe
lv: Austrālija/Lordhaua

en: Australia/Melbourne
lv: Austrālija/Melburna

en: Australia/Perth
lv: Austrālija/Pērta

en: Australia/Sydney
lv: Austrālija/Sidneja

en: Authenticated!
lv: Autorizēts!

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
lv: Nepieciešama autentifikācija, lai uzstādītu vairāku displeju atbalstu visiem lietotājiem

en: Autoconfiguration _URL:
lv: Autokonfigurācijas _URL:

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Background
lv: Fons

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
lv: Pīkstēt, k_ad pieejamības iespējas tiek ieslēgtas vai izslēgtas

en: Beep when a _modifier key is pressed
lv: Pīkstēt, kad tiek nospiests _modifikators

en: Beep when a _toggle key is pressed
lv: Pīkstēt, kad _tiek nospiests pārslēgs

en: Beep when a key is pr_essed
lv: Pīkstēt, kad ti_ek nospiests taustiņš

en: Beep when a key is reje_cted
lv: Pīkstēt, ja taustiņš tiek _noraidīts

en: Beep when key is _accepted
lv: Pīkstēt, j_a taustiņš tiek pieņemts

en: Beep when key is _rejected
lv: Pīkstēt, ja taustiņš netiek _pieņemts

en: Best _shapes
lv: Labākās _formas

en: Best co_ntrast
lv: Labākais ko_ntrasts

en: Bounce Keys
lv: Atlecošie taustiņi

en: By _country
lv: Pē_c valsts

en: By _language
lv: Pēc va_lodas

en: C_olors:
lv: _Krāsas:

en: C_ommand:
lv: K_omanda:

en: C_ustomize...
lv: Pielā_got...

en: Calculator
lv: Kalkulators

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot install theme
lv: Neizdevās instalēt tēmu

en: Center
lv: Centrēt

en: Change Passwo_rd...
lv: _Mainīt paroli...

en: Change pa_ssword
lv: Mainīt _paroli

en: Change password
lv: Mainīt paroli

en: Change your password
lv: Nomainīt jūsu paroli

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
lv: Asistējošās tehnoloģijas tiks ieslēgtas jūsu nākamajā pieslēgšanās reizē.

en: Check if breaks are allowed to be postponed
lv: Atzīmējiet, ja pārtraukumus drīkst atlikt

en: Checking password...
lv: Pārbauda paroli...

en: Child exited unexpectedly
lv: Apakšprocess negaidīti beidzās

en: Choose a Keyboard Model
lv: Izvēlieties tastatūras modeli

en: Choose a Layout
lv: Izvēlieties izkārtojumu

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
lv: Izvēlieties, kādas pieejamības iespējas aktivizēt, kad jūs pieslēdzaties sistēmai

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
lv: Spiediet <b>Mainīt paroli</b>, lai mainītu savu paroli.

en: Close and _Log Out
lv: Aizvērt un _beigt darbu

en: Close the control-center when a task is activated
lv: Aizvērt kontroles centru, kad aktivizēts uzdevums

en: Colors
lv: Krāsas

en: Command
lv: Komanda

en: Command associated with a custom keybinding.
lv: Komandas, kas saistītas pielāgotajām taustiņu sasaistēm

en: Common Tasks
lv: Ierastie uzdevumi

en: Compositing Manager
lv: Kompozicionēšanas pārvaldnieks

en: Control Center
lv: Kontroles centrs

en: Controls
lv: Vadīklas

en: Copying '%s'
lv: Kopē '%s'

en: Copying file: %u of %u
lv: Kopē failu:%u no %u

en: Copying files
lv: Kopē failus

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Could not access '%s' device
lv: Neizdevās piekļūt ierīcei '%s'

en: Could not access any fingerprint readers
lv: Neizdevās piekļūt pirkstu nospiedumu lasītājam

en: Could not detect displays
lv: Neizdevās noteikt displejus

en: Could not get information for %s: %s
lv: Nevar iegūt informāciju par %s: %s

en: Could not get screen information
lv: Neizdevās iegūt ekrāna informāciju

en: Could not get session bus while applying display configuration
lv: Neizdevās iegūt sesijas kopni, pielietojot ekrāna konfigurāciju

en: Could not install theme engine
lv: Neizdevās instalēt tēmu dzinēju

en: Could not open %s/%s: %s
lv: Nevar atvērt %s/%s: %s

en: Could not open %s: %s
lv: Nevar atvērt %s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s
lv: Nevar pārdēvēt %s par %s: %s

en: Could not save the monitor configuration
lv: Neizdevās saglabāt monitora konfigurāciju

en: Could not set the default configuration for monitors
lv: Nevarēja uzstādīt noklusēto displeju konfigurāciju

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
lv: Neizdevās izslēgt backend_stdin IO kanālu: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
lv: Neizdevās izslēgt backend_stdout IO kanālu: %s

en: Could not start finger capture on '%s' device
lv: Neizdevās sākt pirkstu nospieduma tveršanu uz '%s' ierīces

en: Current URI index
lv: Pašreizējais URI indekss

en: Current URI index - starts from 1
lv: Pašreizējais URI indekss - sākas no 1

en: Current _password:
lv: Pašreizējā _parole:

en: Cursor Blinking
lv: Kursora mirgošana

en: Cursor _blinks in text fields
lv: Kursors _mirgo teksta laukos

en: Cursor blinks speed
lv: Kursora mirgošanas ātrums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom Shortcut
lv: Pielāgota saīsne

en: Custom Shortcuts
lv: Pielāgotas saīsnes

en: Customize Theme
lv: Pielāgot tēmu

en: Customize the look of the desktop
lv: Pielāgot darbvirsmas izskatu

en: D_elay:
lv: Aiztur_e:

en: D_etails...
lv: D_etaļas...

en: Date
lv: Datums

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default Pointer
lv: Noklusētais kursors

en: Delete registered fingerprints?
lv: Dzēst reģistrētos pirkstu nospiedumus?

en: Des_ktop font:
lv: _Darbvirsmas fonts:

en: Description
lv: Apraksts

en: Description associated with a custom keybinding.
lv: Pielāgoto taustiņu sasaistu asociētais apraksts.

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
lv: Atslēgt lipī_gos taustiņus, ja divi taustiņi nospiesti reizē

en: Disable _Fingerprint Login...
lv: Atslēgt pieteikšanos ar _pirkstu nospiedumu...

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
lv: Vai vēlaties dzēst reģistrētos pirkstu nospiedumus, lai pieteikšanās ar pirkstu nospiedumiem tiktu atslēgta?

en: Document Viewer
lv: Dokumentu skatītājs

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Don't check whether the notification area exists
lv: Nepārbaudīt, vai eksistē paziņojumu apgabals

en: Done!
lv: Darīts!

en: Double-Click Timeout
lv: Dubultklikšķa noildze

en: Drag and Drop
lv: Vilkt un nomest

en: Duration of the break when typing is disallowed
lv: Pārtraukuma ilgums, kurā nav atļauta drukāšana

en: Duration of work before forcing a break
lv: Nepārtraukta darba ilgums pirms uzspiestā pārtraukuma

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Eject
lv: Izgrūst

en: Enable Fingerprint Login
lv: Aktivizēt pieteikšanos ar pirkstu nospiedumu

en: Enable _Fingerprint Login...
lv: Aktivizēt pieteikšanos ar _pirkstu nospiedumu...

en: Enable _mouse clicks with touchpad
lv: Ieslēgt klikšķus uz _skārienpaliktņa

en: Enable debugging code
lv: Ieslēgt atkļūdošans kodu

en: Enable software _compositing window manager
lv: Ieslēgt programmatūras _kompozicionēšanas logu pārvaldnieku

en: Error saving the new shortcut
lv: Kļūda, saglabājot jauno saīsni

en: Europe/Amsterdam
lv: Eiropa/Amsterdama

en: Europe/Andorra
lv: Eiropa/Andorra

en: Europe/Athens
lv: Eiropa/Atēnas

en: Europe/Belgrade
lv: Eiropa/Belgrada

en: Europe/Berlin
lv: Eiropa/Berlīne

en: Europe/Bratislava
lv: Eiropa/Bratislava

en: Europe/Brussels
lv: Eiropa/Brisele

en: Europe/Bucharest
lv: Eiropa/Buhareste

en: Europe/Budapest
lv: Eiropa/Budapešta

en: Europe/Chisinau
lv: Eiropa/Kišiņeva

en: Europe/Copenhagen
lv: Eiropa/Kopenhāgena

en: Europe/Dublin
lv: Eiropa/Dublina

en: Europe/Gibraltar
lv: Eiropa/Gibraltārs

en: Europe/Guernsey
lv: Eiropa/Gernsija

en: Europe/Helsinki
lv: Eiropa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
lv: Eiropa/Menas sala

en: Europe/Istanbul
lv: Eiropa/Stambula

en: Europe/Jersey
lv: Eiropa/Džersija

en: Europe/Kaliningrad
lv: Eiropa/Kaļiņingrada

en: Europe/Kiev
lv: Eiropa/Kijeva

en: Europe/Lisbon
lv: Eiropa/Lisabona

en: Europe/Ljubljana
lv: Eiropa/Ļubļana

en: Europe/London
lv: Eiropa/Londona

en: Europe/Luxembourg
lv: Eiropa/Luksemburga

en: Europe/Madrid
lv: Eiropa/Madride

en: Europe/Malta
lv: Eiropa/Malta

en: Europe/Mariehamn
lv: Eiropa/Mariehamna

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Samara
lv: Eiropa/Samāra

en: Europe/San_Marino
lv: Eiropa/San Marino

en: Europe/Sarajevo
lv: Eiropa/Sarajeva

en: Europe/Simferopol
lv: Eiropa/Simferopole

en: Europe/Skopje
lv: Eiropa/Skopje

en: Europe/Sofia
lv: Eiropa/Sofija

en: Europe/Stockholm
lv: Eiropa/Stokholma

en: Europe/Tallinn
lv: Eiropa/Tallina

en: Europe/Tirane
lv: Eiropa/Tarana

en: Europe/Uzhgorod
lv: Eiropa/Užgoroda

en: Europe/Vaduz
lv: Eiropa/Vaduca

en: Europe/Vatican
lv: Eiropa/Vatikāns

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Vilnius
lv: Eiropa/Viļņa

en: Europe/Volgograd
lv: Eiropa/Volgograda

en: Europe/Warsaw
lv: Eiropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
lv: Eiropa/Zagreba

en: Europe/Zaporozhye
lv: Eiropa/Zaporožje

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Exit shell on add or remove action performed
lv: Iziet no čaulas, izpildot pievienošanas vai noņemšanas darbības

en: Exit shell on help action performed
lv: Iziet no čaulas, izpildot palīdzības darbību

en: Exit shell on start action performed
lv: Iziet no čaulas, izpildot palaišanas darbību

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
lv: Iziet no čaulas, izpildot atjaunināšanas vai atinstalēšanas darbības

en: Eye candy added by Anders Carlsson
lv: Noformētājs: Anders Carlsson

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
lv: FONTA_FAILS IZVADES_FAILS

en: Failed to create temporary directory
lv: Neizdevās izveidot pagaidu mapi

en: Fast
lv: Ātri

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
lv: Fails '%s' jau eksistē. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: File Manager
lv: Failu pārvaldnieks

en: File System
lv: Failu sistēma

en: Filter
lv: Filtrs

en: Flash _window titlebar
lv: Zibsnis loga _virsraksta joslā

en: Flash entire _screen
lv: Zibsnis pa vi_su ekrānu

en: Font Rendering Details
lv: Fontu attēlošanas detaļas

en: Font Viewer
lv: Fontu pārlūks

en: Fonts
lv: Fonti

en: Fraction completed
lv: Pabeigtā daļa

en: Fraction of transfer currently completed
lv: Dotajā brīdī pabeigtā pārsūtīšanas daļa

en: From URI
lv: No URI

en: Full Name
lv: Pilnais vārds

en: General
lv: Vispārīgs

en: Get more backgrounds online
lv: Iegūt vairāk fona attēlu tīmeklī

en: Get more themes online
lv: Iegūt vairāk tēmu tīmeklī

en: Gra_yscale
lv: _Pelēktoņu

en: Groups
lv: Grupas

en: HTTP Proxy Details
lv: HTTP starpniekservera detaļas

en: H_TTP proxy:
lv: H_TTP starpniekserveris:

en: H_yper
lv: H_iper

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hide on start (useful to preload the shell)
lv: Sākumā paslēpt (noder, lai ielādētu čaulu iepriekš)

en: High
lv: Augsts

en: Hinting
lv: Instruēšana

en: Home folder
lv: Mājas mape

[ctx: Home folder]
en: Home
lv: Mājas

en: Horizontal gradient
lv: Horizontāla krāsu pāreja

en: Icons
lv: Ikonas

en: Icons only
lv: Tikai ikonas

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
lv: Ja pārdefinēsiet saīsni par "%s", saīsne "%s" tiks deaktivizēta.

en: Ignore Host List
lv: Ignorējamo datoru saraksts

en: Ignored Hosts
lv: Ignorētie datori

en: Image
lv: Attēls

en: Image Viewer
lv: Attēlu skatītājs

en: Image missing
lv: Nav attēla

en: Images
lv:  Attēli

en: Include _panel
lv: Iekļaut _paneli

en: Indian/Antananarivo
lv: Indija/Antananarivo

en: Indian/Chagos
lv: Indija/Čagosa

en: Indian/Christmas
lv: Indija/Ziemassvētku salas

en: Indian/Cocos
lv: Indija/Kokosu salas

en: Indian/Comoro
lv: Indija/Komoro

en: Indian/Kerguelen
lv: Indija/Kergelena

en: Indian/Mahe
lv: Indija/Mahe

en: Indian/Maldives
lv: Indija/Maldivas

en: Indian/Mauritius
lv: Indija/Maurīcija

en: Indian/Mayotte
lv: Indija/Maijotta

en: Indian/Reunion
lv: Indija/Rejunjona

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
lv: Nosaka, vai jāaizver komandrinda, kad veikta palīdzības darbība.

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
lv: Nosaka, vai jāaizver komandrinda, kad veikta palaišanas darbība.

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
lv: Nosaka, vai jāaizver komandrinda, kad veikta pievienošana vai aizvākšana.

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
lv: Nosaka, vai jāaizver komandrinda, kad veikta atjaunināšana vai atinstalēšana.

en: Install
lv: Instalēt

en: Install Failed
lv: Instalēšana neizdevās

en: Install multi-monitor settings for the whole system
lv: Uzstādīt vairāku displeju atbalstu visai sistēmai

en: Installation for theme "%s" failed.
lv: Tēmas "%s" instalācija neizdevās.

en: Installed
lv: Instalēts

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
lv: Instalē tēmas dažādām darbvirsmas daļām

en: Instant Messenger
lv: Tūlītējās ziņojumapmaiņas klients

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
lv: Nepietiekamas atļaujas, lai instalētu tēmu mapē:
     %s

en: Interface
lv: Saskarne

en: Internet
lv: Internets

en: Jump to Preferred Applications dialog
lv: Pāriet uz Noklusēto programmu logu

en: Jump to the Accessible Login dialog
lv: Pāriet uz Pieejamās pieslēgšanās logu

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
lv: Pāriet uz Tastatūras pieejamības logu

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
lv: Pāriet uz Peles pieejamības logu

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
lv: Tikai pielietot iestatījumus un iziet (savietojamības dēļ; tagad to pārvalda dēmons)

en: Keep Current Theme
lv: Saglabāt esošo tēmu

en: Key presses _repeat when key is held down
lv: Kad taustiņu tu_r nospiestu, atkārtot darbību

en: Keybinding
lv: Taustiņu sasaistes

en: Keybinding associated with a custom shortcut.
lv: Taustiņu sasaistes ar pielāgotajiem īsceļiem.

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
lv: Skaņas atgriezeniskā saite tastatūras pieejamībai

en: Keyboard Layout Options
lv: Tastatūras izkārtojuma opcijas

en: Keyboard Preferences
lv: Tastatūras iestatījumi

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

en: Keyboard _model:
lv: Tastatūras _modelis:

en: Large
lv: Liels

en: Launch calculator
lv: Palaist kalkulatoru

en: Launch email client
lv: Palaist e-pasta klientu

en: Launch help browser
lv: Palaist palīdzības pārlūku

en: Launch media player
lv: Palaist mediju atskaņotāju

en: Launch web browser
lv: Palaist tīmekļa pārlūku

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Layouts
lv: Izkārtojumi

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Left (with menu)
lv: Pa Kreisi (ar izvēlni)

en: Left index finger
lv: Kreisais rādītājpirksts

en: Left little finger
lv: Kreisais mazais pirkstiņš

en: Left middle finger
lv: Kreisais vidējais pirksts

en: Left ring finger
lv: Kreisais zeltnesis

en: Left thumb
lv: Kreisais īkšķis

en: Less than one minute until the next break
lv: Mazāk par vienu minūti līdz nākamajam pārtraukumam

en: List of keyboard layouts selected for usage
lv: Lietojamo tastatūras izkārtojumu saraksts

en: Lock screen
lv: Noslēgt ekrānu

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
lv: Pēc zināma laika noslēgt ekrānu, lai saudzētu veselību un izvairītos no nepārtraukta darba traumām

en: Log out
lv: Atteikties

en: Long
lv: Ilga

en: Low
lv: Zems

en: MATE Theme %s correctly installed
lv: MATE tēma %s sekmīgi instalēta

en: Mail Reader
lv: Pasta lasītājs

en: Mate Theme Package
lv: Mate tēmas pakotne

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Maximize Horizontally
lv: Maksimizēt horizontāli

en: Maximize Vertically
lv: Maksimizēt vertikāli

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Mirror Screens
lv: Spoguļekrāni

en: Mobility
lv: Mobilitāte

en: Models
lv: Modeļi

en: Monitor
lv: Displejs

en: Monitor Preferences
lv: Monitora iestatījumi

en: Monitor: %s
lv: Monitors: %s

en: More backgrounds URL
lv: URL papildu fona attēliem

en: More themes URL
lv: URL papildu tēmām

en: Mouse
lv: Pele

en: Mouse Keys
lv: Peles taustiņi

en: Mouse Orientation
lv: Peles orientācija

en: Mouse Preferences
lv: Peles iestatījumi

en: Move _Down
lv: Uz _leju

en: Move _Up
lv: Uz _augšu

en: Move the selected keyboard layout down in the list
lv: Pārvietot izvēlēto tastatūras izkārtojumu uz saraksta lejasgalu

en: Move the selected keyboard layout up in the list
lv: Pārvietot izvēlēto tastatūras izkārtojumu uz saraksta augšgalu

en: Movement Key
lv: Pārvietošanas taustiņš

en: Multimedia
lv: Multimediji

en: Multimedia Player
lv: Multimediju atskaņotājs

en: N_one
lv: Ne_kas

en: Name
lv: Nosaukums

en: Network Proxy
lv: Tīkla starpniekserveris

en: Network Proxy Preferences
lv: Tīkla starpniekservera iestatījumi

en: Network Servers
lv: Tīkla serveri

en: New
lv: Jauns

en: New Applications
lv: Jauna lietotne

en: New Document
lv: Jauns dokuments

en: New Spreadsheet
lv: Jauna tabullapa

en: New shortcut...
lv: Jauna saīsne...

en: New themes have been successfully installed.
lv: Jaunās tēmas ir sekmīgi uzinstalētas.

en: New windows u_se active window's layout
lv: Jauniem logiem lietot a_ktīvā loga izkārtojumu

en: Next track
lv: Nākamais celiņš

en: No Desktop Background
lv: Nav darbvirsmas fona

en: No Image
lv: Nav attēla

en: No matches found.
lv: Nav sakritību.

en: No theme file location specified to install
lv: Nav norādīta instalējamās tēmas faila atrašanās vieta

en: None
lv: Nekas

en: Normal
lv: Parasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Office
lv: Birojs

en: On
lv: Ieslēgts

en: Open a dialog to specify the color
lv: Atvērt dialoga logu, lai izvēlētos krāsu

en: Other
lv: Citas lietotnes

en: Other finger:
lv: Cits pirksts:

en: Overwrite _All
lv: Pārr_akstīt visus

en: PKEXEC_UID must be set to an integer value
lv: PKEXEC_UID vērtībai jābūt veselam skaitlim

en: Pacific/Apia
lv: Klusais okeāns/Apija

en: Pacific/Auckland
lv: Klusais okeāns/Oklenda

en: Pacific/Chatham
lv: Klusais okeāns/Čatema

en: Pacific/Efate
lv: Klusais okeāns/Efate

en: Pacific/Enderbury
lv: Klusais okeāns/Enderberija

en: Pacific/Fakaofo
lv: Klusais okeāns/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
lv: Klusais okeāns/Fudži

en: Pacific/Funafuti
lv: Klusais okeāns/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
lv: Klusais okeāns/Galapagu salas

en: Pacific/Gambier
lv: Klusais okeāns/Gambje

en: Pacific/Guadalcanal
lv: Klusais okeāns/Guadalkanala

en: Pacific/Guam
lv: Klusais okeāns/Guama

en: Pacific/Honolulu
lv: Klusais okeāns/Honolulu

en: Pacific/Kiritimati
lv: Klusais okeāns/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
lv: Klusais okeāns/Kusaie

en: Pacific/Kwajalein
lv: Klusais okeāns/Kvadžaleina

en: Pacific/Majuro
lv: Klusais okeāns/Madžuro

en: Pacific/Marquesas
lv: Klusais okeāns/Marķīzu salas

en: Pacific/Midway
lv: Klusais okeāns/Midueja

en: Pacific/Nauru
lv: Klusais okeāns/Nauru

en: Pacific/Niue
lv: Klusais okeāns/Niue

en: Pacific/Norfolk
lv: Klusais okeāns/Norfolka

en: Pacific/Noumea
lv: Klusais okeāns/Numea

en: Pacific/Pago_Pago
lv: Klusais okeāns/Pago Pago

en: Pacific/Palau
lv: Klusais okeāns/Palau

en: Pacific/Pitcairn
lv: Klusais okeāns/Pitkerna salas

en: Pacific/Port_Moresby
lv: Klusais okeāns/Port Morsbija

en: Pacific/Rarotonga
lv: Klusais okeāns/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
lv: Klusais okeāns/Saipana

en: Pacific/Tahiti
lv: Klusais okeāns/Taiti

en: Pacific/Tarawa
lv: Klusais okeāns/Tarava

en: Pacific/Tongatapu
lv: Klusais okeāns/Tongatapu

en: Pacific/Wake
lv: Klusais okeāns/Veika

en: Pacific/Wallis
lv: Klusais okeāns/Vollisa

en: Panel icon
lv: Paneļa ikona

en: Parent Window
lv: Vecāka logs

en: Parent window of the dialog
lv: Dialoga loga vecāka logs

en: Pause playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Place finger on reader
lv: Novietojiet pirkstu uz lasītāja

en: Play (or play/pause)
lv: Atskaņot (vai atskaņot/pauzēt)

en: Please contact your system administrator for help.
lv: Lūdzu, prasiet palīdzību savam sistēmas administratoram.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
lv: Ierakstiet jauno paroli vēlreiz laukā <b>Apstiprinājums</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
lv: Ierakstiet savu jauno paroli laukā <b>Jaunā parole</b>.

en: Pointer
lv: Kursors

en: Pointer Speed
lv: Kursora ātrums

en: Port:
lv: Ports:

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Preferred Applications
lv: Noklusētās programmas

en: Preview
lv: Pirmsapskate

en: Preview:
lv: Priekšskatījums:

en: Previous track
lv: Iepriekšējais celiņš

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
lv: Izdrukāt izvēlētā tastatūras izkārtojuma diagrammu

en: Proxy Configuration
lv: Starpniekservera konfigurācija

en: R_otation:
lv: R_otācija:

en: Re_fresh rate:
lv: Atsvaidzes _intensitāte:

en: Remove from Favorites
lv: Izņemt no izlases

en: Remove from Startup Programs
lv: Izņemt no Sākuma programmu saraksta

en: Remove the selected keyboard layout from the list
lv: Izņemt izvēlēto tastatūras izkārtojumu no saraksta

en: Rendering
lv: Attēlošana

en: Repeat Keys
lv: Atkārtot taustiņus

en: Repeat keys speed
lv: Taustiņu atkārtošanās ātrums

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
lv: Aizvietot patreizējo tastatūras izkārtojumu ar
    noklusējuma izkārtojumu

en: Reset to De_faults
lv: A_tjaunot uz noklusētajiem

en: Revert Font
lv: Atgriezt fontu

en: Right
lv: Pa Labi

en: Right (with menu)
lv: Pa Labi (ar izvēlni)

en: Right index finger
lv: Labais rādītājpirksts

en: Right little finger
lv: Labais mazais pirkstiņš

en: Right middle finger
lv: Labais vidējais pirksts

en: Right ring finger
lv: Labais zeltnesis

en: Right thumb
lv: Labais īkšķis

en: Roll up
lv: Uzrullēt

en: Run at st_art
lv: P_alaist sākot

en: SIZE
lv: IZMĒRS

en: S_ocks host:
lv: S_ocks serveris:

en: S_peed:
lv: Āt_rums:

en: S_uper (or "Windows logo")
lv: S_uper (vai "Windows logo")

en: Sa_me image in all monitors
lv: _Viens attēls visos monitoros

en: Save Theme As...
lv: Saglabāt tēmu kā...

en: Save _As...
lv: S_aglabāt kā...

en: Save _background image
lv: Saglabāt _fona attēlu

en: Scale
lv: Mērogot

en: Scrolling
lv: Ritināšana

en: Search
lv: Meklēt

en: Select Image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Select Theme
lv: Izvēlieties tēmu

en: Select a keyboard layout to be added to the list
lv: Izvēlēties tastatūras izkārtojumu, ko pievienot sarakstam

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
lv: Izvēlēties monitoru, lai mainītu tā īpašības; velciet, lai to pārvietotu.

en: Select finger
lv: Izvēlēties pirkstu

en: Select your default applications
lv: Izvēlieties jūsu noklusētās aplikācijas

en: Select your photo
lv: Izvēlieties savu foto

en: Set your keyboard preferences
lv: Mainīt tastatūras iestatījumus

en: Set your mouse preferences
lv: Mainīt peles iestatījumus

en: Set your network proxy preferences
lv: Mainīt tīkla starpniekservera iestatījumus

en: Set your personal information
lv: Iestatīt personisko informāciju

en: Set your window properties
lv: Iestatīt loga īpašības

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
lv: Nospiežot C_ontrol taustiņu, parādīt kursora atrašanās vietu

en: Short
lv: Īsa

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Show _visual feedback for the alert sound
lv: Rādīt _vizuālu indikatoru trauksmes skaņai

en: Show icons on buttons
lv: Rādīt ikonas uz pogām

en: Slide Show
lv: Slīdrāde

en: Slow
lv: Lēni

en: Slow Keys
lv: Lēnie taustiņi

en: Small
lv: Mazs

en: Smoothing
lv: Izlīdzināšana

en: Solid color
lv: Viena krāsa

en: Sound
lv: Skaņa

en: Span
lv: Sadalīt

en: Specify the filename of a theme to install
lv: Norādiet instalējamās tēmas faila nosaukumu

en: Specify the name of the page to show (general)
lv: Norādiet rādāmās lapas nosaukumu (general)

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
lv: Norādiet, kuru lapu rādīt (internet|multimedia|system|a11y)

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
lv: Norādiet, kuru lapu rādīt (theme|background|fonts|interface)

en: Start %s
lv: Palaist %s

en: Start the page with the accessibility settings showing
lv: Atvērt pieejamības iestatījumu lapu

en: Start the page with the typing break settings showing
lv: Atvērt darba pārtraukuma iestatījumi lapu

en: Sticky Keys
lv: Lipīgie taustiņi

en: Stop playback
lv: Apturēt atskaņošanu

en: Stretch
lv: Izstiept

en: Sub_pixel (LCDs)
lv: Sub_pikseļu (LCD monitoriem)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
lv: Sub_pikseļu izlīdzināšana (LCD)

en: Subpixel Order
lv: Subpikseļu secība

en: Swipe finger on reader
lv: Pārvelciet pirkstu lasītājam

en: System
lv: Sistēma

en: System error: %s.
lv: Sistēmas kļūda: %s.

en: TEXT
lv: TEKSTS

en: Take a break now (next in %dm)
lv: Dodies pārtraukumā (nākamais pēc %dm)

en: Take a break now (next in less than one minute)
lv: Dodies pārtraukumā (nākamais pēc mazāk kā vienas minūtes)

en: Take a break!
lv: Laiks atpūtai!

en: Task names and associated .desktop files
lv: Uzdevumu nosaukumi un saistītie .desktop faili

en: Terminal Emulator
lv: Termināļa emulators

en: Text
lv: Teksts

en: Text Editor
lv: Teksta redaktors

en: Text below items
lv: Teksts apakšā

en: Text beside items
lv: Teksts blakus

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Text to thumbnail (default: Aa)
lv: Sīktēla teksts (noklusētais: Aa)

en: That password was incorrect.
lv: Šī parole ir nepareiza.

en: The %s utility is not installed.
lv: Programma %s nav instalēta.

en: The MATE configuration tool
lv: MATE konfigurācijas rīks

en: The current controls theme does not support color schemes.
lv: Aktīvā vadīklu tēma neatbalsta krāsu shēmas.

en: The current theme suggests a background and a font.
lv: Šī tēma iesaka fonu un fontu.

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
lv: Šī tēma iesaka fonu un fontu. Pēdējo pielietoto fontu ieteikumu var atcelt.

en: The current theme suggests a background.
lv: Šī tēma iesaka fonu.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
lv: Šī tēma iesaka fonu. Tāpat var atcelt iepriekšējās fonta izmaiņas.

en: The current theme suggests a font.
lv: Šī tēma iesaka fontu.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
lv: Šī tēma iesaka fontu. Pēdējo pielietoto fontu ieteikumu var atcelt.

en: The device is already in use.
lv: Ierīce jau tiek lietota.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
lv: Pēdējās veiktās fonta izmaiņas var atcelt.

en: The monitor configuration has been saved
lv: Monitora iestatījumi saglabāti

en: The new password has already been used recently.
lv: Jaunā parole jau nesen tika lietota.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
lv: Jaunajai parolei jāsatur arī cipari vai īpašās rakstzīmes.

en: The old and new passwords are the same.
lv: Jaunā un vecā parole ir vienādas.

en: The old and new passwords are too similar.
lv: Jaunā un vecā parole ir pārāk līdzīgas.

en: The password is too short.
lv: Parole ir par īsu.

en: The password is too simple.
lv: Parole ir pārāk vienkārša.

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
lv: Saīsni "%s" nevar izmantot, jo tas apgrūtinās rakstīšanu.
    Lūdzu, mēģiniet to lietot kopā ar tādiem taustiņiem kā Control, Alt vai Shift.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
lv: Saīsne "%s" jau tiek lietota
     "%s"

en: The source filename must be absolute
lv: Avota faila nosaukumam jābūt absolūtam

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
lv: Kontroles centrā rādāmās darbības nosaukums, kam seko ";" kā atdalītājs un tad ar darbību saistītā un šo darbību izsaucošā .desktop faila nosaukums.

en: The theme "%s" has been installed.
lv: Tēma "%s" ir instalēta.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
lv: Tēma jau eksistē. Vai vēlaties to aizvietot?

en: The two passwords are not equal.
lv: Abas paroles nav vienādas.

en: The type of accelerator.
lv: Paātrinātāja tips.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
lv: Drukāšanas pārraugs rāda informāciju paziņojumu laukā. Šķiet, uz jūsu paneļa tāda nav. To var pievienot, klikšķinot ar labo peles taustiņu uz paneļa un izvēloties 'Pievienot panelim', tad 'Paziņojumu lauks', un tad 'Pievienot'.

en: Theme
lv: Tēma

en: Theme Installer
lv: Tēmu instalators

en: Theme Packages
lv: Tēmu pakotnes

en: Theme cannot be deleted
lv: Tēmu nevar izdzēst

en: Theme name must be present
lv: Vajadzīgs tēmas nosaukums

en: There was a problem while extracting the theme.
lv: Radās problēma, atarhivējot tēmu.

en: There was an error displaying help: %s
lv: Gadījās kļūda parādot palīdzību: %s

en: There was an error installing the selected file
lv: Kļūda, instalējot izvēlēto failu

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
lv: Šī konfigurācija tiks izmantota, kad kāds nākamreiz pieteiksies.

en: This program can only be used by the root user
lv: Šo programmu drīkst lietot tikai administrators

en: This program must only be run through pkexec(1)
lv: Šo programmu var laist tikai caur pkexec(1)

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
lv: Šī tēma neizskatīsies, kā paredzēts, jo nav instalēta tai vajadzīgā GTK+ tēma '%s'.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
lv: Šī tēma neizskatīsies, kā paredzēts, jo nav instalēta tai vajadzīgā ikonu tēma '%s'.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
lv: Šī tēma neizskatīsies, kā paredzēts, jo nav instalēta tai vajadzīgā logu pārvaldnieka tēma '%s'.

en: Thr_eshold:
lv: Sli_eksnis:

en: Tile
lv: Atkārtot

en: Time
lv: Laiks

en: Time Zone
lv: Laika zona

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Titlebar Action
lv: Virsraksta joslas darbība

en: To URI
lv: Uz URI

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
lv: Lai mainītu savu paroli, ievadiet savu pašreizējo paroli un klikšķiniet <b>Autorizēties</b>.
    Kad autorizācija notikusi, ievadiet jauno paroli, atkārtojiet to apstiprināšanai un klikšķiniet <b>Mainīt paroli</b>.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
lv: Lai ieslēgtu pieteikšanos ar pirkstu nospiedumiem, jums jāsaglabā sava pirksta nospiedums, izmantojot ierīci '%s'.

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
lv: Lai pārvietotu logu, pieturiet šo taustiņu un velciet logu ar peli:

en: Too many custom shortcuts
lv: Pārāk daudz pielāgoto saīsņu

en: Total URIs
lv: URI kopā

en: Total number of URIs
lv: URI kopējais skaits

en: Touchpad
lv: Skārienpaliktnis

en: Type
lv: Veids

en: Typing Break
lv: Drukāšanas pārtraukums

en: Typing Monitor
lv: Drukāšanas pārraugs

en: URI currently transferring from
lv: URI, no kura pašreiz pārsūta

en: URI currently transferring to
lv: URI, uz kuru pašreiz pārsūta

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
lv: Tīmekļa URL, kur var iegūt vairāk darbvirsmas fona attēlu. Ja šeit ir tukša virkne, attiecīgā saite neparādās.

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
lv: Tīmekļa URL, kur var iegūt vairāk darbvirsmas tēmu. Ja šeit ir tukša virkne, attiecīgā saite neparādās.

en: U_sername:
lv: Lietotāj_vārds:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
lv: Neizdevās parādīt drukāšanas pārtraukumu iestatījumu logu. Kļūda: %s

en: Unable to launch %s: %s
lv: Neizdevās palaist %s: %s

en: Unable to launch backend
lv: Neizdevās palaist aizmuguri

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
lv: Neizdevās palaist iestatījumu pārvaldnieku 'mate-settings-daemon'.
    Bez strādājoša MATE iestatījumu pārvaldnieka daži iestatījumi var nestāties spēkā. Tā varētu būt DBus problēma, vai arī konflikts ar jau strādājošu citu (piemēram, KDE) iestatījumu pārvaldnieku.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Upside Down
lv: Otrādi

en: Upside-down
lv: Otrādi

en: Usage: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    This program installs a RANDR profile for multi-monitor setups into
    a systemwide location.  The resulting profile will get used when
    the RANDR plug-in gets run in mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - a full pathname, typically /home/username/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relative name for the installed file.  This will get put in
                the systemwide directory for RANDR configurations,
                so the result will typically be %s/DEST_NAME
lv: Lietojums: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    Šī programma uzstāda RANDR profilu, priekš vairāku displeju atbalstam
    iekš sistēmas nozīmes atrašānās vietā. Šo profilu izmantos RANDR spraudnis
    kad tiks laists iekš mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - pilns ceļš, parasti, /home/lietotaja_vards/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relatīvais nosaukums pret uzstādīto failu. Šis tiks ievietots sistēmas
                nozīmes direktorijā, priekš RANDR konfigurācijas, rezultāts parasti būs
                %s/DEST_NAME

en: User name:
lv: Lietotāja vārds:

en: Vendors
lv: Piegādātāji

en: Version
lv: Versija

en: Vertical gradient
lv: Vertikāla krāsu pāreja

en: Video Player
lv: Video atskaņotājs

en: View and edit keyboard layout options
lv: Parādīt un mainīt tastatūras izkārtojumu

en: Visual
lv: Vizuālā

en: Visual cues for sounds
lv: Vizuālās norādes skaņām

en: Volume down
lv: Samazināt skaļumu

en: Volume mute
lv: Klusums

en: Volume up
lv: Palielināt skaņu

en: Web Browser
lv: Tīmekļa pārlūks

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
lv: Vai blakus pogu tekstam rādīt ikonas

en: Window Border
lv: Loga apdare

en: Window Preferences
lv: Loga iestatījumi

en: Window Selection
lv: Logu izvēle

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
lv: Logu pārvaldnieks "%s" nav reģistrējis konfigurācijas rīku

en: Windows
lv: Logi

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
lv: Vai vēlaties turpmāk lietot šo tēmu vai atstāt esošo?

en: Would you like to delete this theme?
lv: Vai vēlaties dzēst šo tēmu?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
lv: Programmētājs: Richard Hult <richard@imendio.com>

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
lv: Jums nav tiesību piekļūt šai ierīcei. Sazinieties ar sistēmas administratoru.

en: Your filter "%s" does not match any items.
lv: Jūsu filtram "%s" neatbilst neviens objekts.

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
lv: Jūsu pirksta nospiedums sekmīgi saglabāts. Tagad, ja viss strādā pareizi, jūs varēsiet pieteikties sistēmā, lietojot pirkstu nospiedumu lasītāju.

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
lv: Jūsu parole ir mainīta kopš jūsu autorizācijas! Lūdzu autorizēties vēlreiz.

en: Your password has been changed.
lv: Jūsu parole ir izmainīta.

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: [WALLPAPER...]
lv: [TAPETE...]

en: _About
lv: P_ar

en: _Acceleration:
lv: _Paātrinājums:

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
lv: Pieejamības iespējas var pārslēgt ar kl_aviatūras saīsnēm

en: _Add...
lv: _Pievienot

en: _Application font:
lv: _Lietotņu fonts:

en: _Authenticate
lv: _Autentificēt

en: _Break interval lasts:
lv: _Pauzes intervāls ilgst:

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Country:
lv: _Valsts:

en: _Delay:
lv: Aizt_ure:

en: _Delete
lv: _Izdzēst

en: _Delete Fingerprints
lv: _Dzēst pirkstu nospiedumus

en: _Description:
lv: _Apraksts:

en: _Details
lv: _Detaļas

en: _Detect monitors
lv: _Noteikt monitorus

en: _Document font:
lv: _Dokumentu fonts:

en: _Enable assistive technologies
lv: _Aktivizēt asistējošās tehnoloģijas

en: _FTP proxy:
lv: _FTP starpserveris:

en: _File
lv: _Fails

en: _Fixed width font:
lv: _Fiksēta platuma fonts:

en: _Full
lv: _Pilns

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Ignore fast duplicate keypresses
lv: _Ignorēt ātrus taustiņu atkārtojumus

en: _Input boxes:
lv: _Ievada lauki:

en: _Install...
lv: _Instalēt...

en: _Keyboard Accessibility
lv: _Tastatūras pieejamība

en: _Language:
lv: Va_loda:

en: _Left-handed
lv: _Kreiļiem

en: _Lock screen to enforce typing break
lv: S_lēgt ekrānu, lai uzspiestu darba pārtraukumu

en: _Medium
lv: _Vidēja

en: _Models:
lv: _Modeļi:

en: _Monochrome
lv: _Melnbalta

en: _Mouse Accessibility
lv: _Peles pieejamība

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _New password:
lv: _Jaunā parole:

en: _None
lv: _Nekāda

en: _Only accept long keypresses
lv: Ņemt vērā _tikai ilgi nospiestus taustiņus

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Options...
lv: _Opcijas...

en: _Overwrite
lv: _Pārrakstīt

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Pointer can be controlled using the keypad
lv: Kursoru var kontrolēt ar _papildtastatūras bultiņām

en: _Postpone Break
lv: _Atlikt pārtraukumu

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _Preferred Applications
lv: Noklusētās _programmas

en: _Reassign
lv: Pā_rdefinēt

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Reset to Defaults
lv: _Atjaunot uz noklusētajiem

en: _Resolution:
lv: _Izšķirtspēja:

en: _Retype new password:
lv: Jaunā parole _vēlreiz:

en: _Right-handed
lv: Lab_ročiem

en: _Run at start
lv: _Palaist sākot

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Secure HTTP proxy:
lv: _Drošā HTTP starpserveris:

en: _Select windows when the mouse moves over them
lv: _Aktivizēt logu, uz kura ir peles kursors

en: _Selected items:
lv: _Izvēlētās vienības:

en: _Sensitivity:
lv: _Jutība:

en: _Separate layout for each window
lv: Savs izkārtojums katram _logam

en: _Show monitors in panel
lv: Rādīt monitoru_s panelī

en: _Show...
lv: _Parādīt...

en: _Simulate simultaneous keypresses
lv: _Simulēt vienlaicīgu taustiņu nospiešanu

en: _Size:
lv: _Izmērs:

en: _Skip
lv: Izlai_st

en: _Slight
lv: _Viegla

en: _Speed:
lv: Ā_trums:

en: _Style:
lv: _Stils:

en: _Take a Break
lv: Laiks a_tpūtai

en: _Timeout:
lv: _Noildze:

en: _Tooltips:
lv: _Paskaidres:

en: _Type to test settings:
lv: Vieta ies_tatījumu pārbaudei:

en: _Variants:
lv: _Varianti:

en: _Vendors:
lv: _Piegādātāji:

en: _Window title font:
lv: _Loga virsraksta fonts:

en: _Windows:
lv: _Logi:

en: _Work interval lasts:
lv: _Darba intervāls ilgst:

en: filename
lv: faila nosaukums

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
lv: ja izvēlēts, kontroles centrs aizvērsies, aktivizējot "Ierasto uzdevumu".

en: minutes
lv: minūtes

en: multiple sizes
lv: vairāki izmēri

en: page
lv: lapa

en: seconds
lv: sekundes

en: unknown
lv: nezināms
