mate-settings-daemon 1.25.1 - en to lv translation catalogue (186 entries)

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
lv: Paātrinātāja reizinātājs peles kustībai. Sistēmas noklusētā vērtība ir -1.

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Accessibility Keyboard
lv: Pieejamības tastatūra

en: Accessibility keyboard plugin
lv: Pieejamības tastatūras spraudnis

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Antialiasing
lv: Kropļojumnovērse

en: Background
lv: Fons

en: Background plugin
lv: Fona spraudnis

en: Binding to enable or disable the touchpad.
lv: Sasaiste, lai ieslēgtu vai izslēgtu skārienpaliktni

en: Binding to launch the calculator.
lv: Sasaiste, lai palaistu kalkulatoru.

en: Binding to launch the email client.
lv: Sasaiste, lai palaistu e-pasta klientu.

en: Binding to launch the help browser.
lv: Sasaiste, lai palaistu palīdzības pārlūku.

en: Binding to launch the media player.
lv: Sasaiste, lai mediju atskaņotāju.

en: Binding to launch the search tool.
lv: Sasaiste, lai palaistu meklēšanas rīku.

en: Binding to launch the web browser.
lv: Sasaiste, lai palaistu tīmekļa pārlūku.

en: Binding to lock the screen.
lv: Sasaiste, lai noslēgtu ekrānu.

en: Binding to log out.
lv: Sasaiste, lai atteiktos.

en: Binding to lower the system volume.
lv: Sasaiste, lai samazinātu sistēmas skaļumu.

en: Binding to mute the system volume.
lv: Sasaiste, lai apklusinātu sistēmas skaļumu.

en: Binding to open the Home folder.
lv: Sasaiste, lai atvērtu mājas mapi.

en: Binding to pause playback.
lv: Sasaiste, lai pauzētu atskaņošanu.

en: Binding to raise the system volume.
lv: Sasaiste, lai paaugstinātu sistēmas skaļumu.

en: Binding to skip to next track.
lv: Sasaiste, lai pārietu uz nākamo celiņu.

en: Binding to skip to previous track.
lv: Sasaiste, lai pārietu uz iepriekšējo celiņu.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
lv: Sasaiste, lai sāktu atskaņošanu (vai pārslēgtu atskaņot/pauzēt).

en: Binding to stop playback.
lv: Sasaiste, lai apturētu atskaņošanu.

en: Cannot determine user's home directory
lv: Nevar noteikt lietotāja mājas mapi

en: Clipboard
lv: Starpliktuve

en: Clipboard plugin
lv: Starpliktuves spraudnis

en: Configure display settings
lv: Konfigurēt ekrāna iestatījumus...

en: Could not apply the stored configuration for monitors
lv: Nevarēja piemērot monitoriem saglabāto konfigurāciju

en: Could not enable mouse accessibility features
lv: Nevarēja aktivizēt peles pieejamības iespējas

en: Could not get default terminal. Verify that your default terminal command is set and points to a valid application.
lv: Nevarēja iegūt noklusēto termināli. Pārliecinieties, ka jūsu noklusētā termināļa komanda ir iestatīta un norāda uz derīgu lietotni.

en: Could not refresh the screen information: %s
lv: Nevar atsvaidzināt ekrāna informāciju: %s

en: Could not restore the display's configuration
lv: Nevarēja atjaunot displeja konfigurāciju

en: Could not restore the display's configuration from a backup
lv: Nevarēja atjaunot displeja konfigurāciju no rezerves kopijas

en: Could not save monitor configuration
lv: Nevar saglabāt monitora konfigurāciju

en: Could not switch the monitor configuration
lv: Nevarēja pārslēgt monitora konfigurāciju

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this is a valid command.
lv: Nevarēja izpildīt komandu: %s
    Pārliecinieties, ka tā ir derīga komanda.

en: Cursor size
lv: Kursora izmērs

en: Cursor theme
lv: Kursora tēma

en: Deactivate
lv: Deaktivizēt

en: Disable touchpad while typing
lv: Atslēgt skārienpaliktni, kad raksta

en: Distance before a drag is started.
lv: Attālums, pirms tiek sākta vilkšana.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
lv: Attālums pikseļos, kas kursoram ir jānoiet, pirms paātrinātā peles kustība tiek aktivizēta. Sistēmas noklusētā vērtība ir -1.

en: Do you want to activate Slow Keys?
lv: Vai vēlaties aktivizēt lēnos taustiņus?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
lv: Vai vēlaties aktivizēt lipīgo taustiņu funkciju?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
lv: Vai vēlaties deaktivizēt lēnos taustiņus?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
lv: Vai vēlaties deaktivizēt lipīgo taustiņu funkciju?

en: Do_n't activate
lv: N_eaktivizēt

en: Do_n't deactivate
lv: N_edeaktivizēt

en: Does the display look OK?
lv: Vai ekrāns izskatās labi?

en: Don't activate
lv: Neaktivizēt

en: Don't become a daemon
lv: Nekļūst par dēmonu

en: Don't deactivate
lv: Nedeaktivizēt

en: Don't show any warnings again
lv: Vairs nerādīt brīdinājumus

en: Double Click Time
lv: Dubultklikšķa laiks

en: Drag Threshold
lv: Vilkšanas slieksnis

en: Dummy
lv: Makets

en: Dummy plugin
lv: Maketa spraudnis

en: Eject
lv: Izgrūst

en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

en: Empty all of the items from the trash?
lv: Iztukšot visas vienības no miskastes?

en: Emptying the trash
lv: Iztukšo miskasti

en: Enable debugging code
lv: Ieslēgt atkļūdošans kodu

en: Enable mouse clicks with touchpad
lv: Ieslēgt peles klikšķus ar skārienpaliktni

en: Enable touchpad
lv: Ieslēgt skārienpaliktni

en: Enhance _contrast in colors
lv: Paaugstināt krāsu _kontrastu

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
lv: Kļūda, mēģinot palaist (%s),
    kurš ir saistīts ar taustiņu (%s)

en: File name of the bell sound to be played.
lv: Atskaņojamā zvana skaņas faila nosaukums.

en: Free percentage notify threshold
lv: Brīvā vieta procentos, lai paziņotu

en: Free space no notify threshold
lv: Brīvās vietas slieksnis, lai paziņotu

en: From:
lv: No:

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
lv: Izceļ pašreizējo kursora atrašanās vietu, kad Ctrl taustiņš tiek nospiests un atlaists.

en: Hinting
lv: Instruēšana

en: Home folder
lv: Mājas mape

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
lv: Iztukšojot miskasti, viss tās saturs būs neglābjami zudis. Miskastē esošās vienības var dzēst arī pa vienai.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Key binding (%s) is incomplete
lv: Taustiņu sasaiste (%s) ir nepilnīga

en: Key binding (%s) is invalid
lv: Taustiņu sasaiste (%s) ir nederīga

en: Keybindings
lv: Taustiņu sasaistes

en: Keybindings plugin
lv: Taustiņu sasaistes spraudnis

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Keyboard Bell Custom Filename
lv: Faila nosaukums pielāgotajam tastatūras zvanam

en: Keyboard _Preferences
lv: Tastatūras _iestatījumi

en: Keyboard plugin
lv: Tastatūras spraudnis

en: Launch calculator
lv: Palaist kalkulatoru

en: Launch email client
lv: Palaist e-pasta klientu

en: Launch help browser
lv: Palaist palīdzības pārlūku

en: Launch media player
lv: Palaist mediju atskaņotāju

en: Launch web browser
lv: Palaist tīmekļa pārlūku

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Length of a double click.
lv: Dubultklikšķa ilgums.

en: Locate Pointer
lv: Rādīt kursoru

en: Lock screen
lv: Noslēgt ekrānu

en: Log out
lv: Atteikties

en: Low Disk Space
lv: Maz diska vietas

en: MATE Settings Daemon
lv: MATE iestatījumu dēmons

en: Make _text larger and easier to read
lv: Padarīt _tekstu lielāku un vieglāk lasāmu

en: Manage X Settings
lv: Pārvaldīt X iestatījumus

en: Manage the X resource database
lv: Pārvaldīt X resursu datubāzi

en: Media keys
lv: Mediju taustiņi

en: Media keys plugin
lv: Mediju taustiņu spraudnis

en: Minimum notify period for repeated warnings
lv: Minimālais paziņojumu periods atkārtotiem brīdinājumiem

en: Motion Threshold
lv: Kustības slieksnis

en: Mount paths to ignore
lv: Montēšanas ceļi, kurus ignorēt

en: Mouse
lv: Pele

en: Mouse Preferences
lv: Peles iestatījumi

en: Mouse button orientation
lv: Peles pogas orientācija

en: Mouse plugin
lv: Peles spraudnis

en: Next track
lv: Nākamais celiņš

en: Normal
lv: Parasts

en: NumLock state
lv: NumLock stāvoklis

en: On-screen keyboard
lv: Ekrāna tastatūra

en: Pause playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Play (or play/pause)
lv: Atskaņot (vai atskaņot/pauzēt)

en: Press and _hold keys to accept them (Slow Keys)
lv: Spiediet un _turiet taustiņus, lai tos pieņemtu (lēnie taustiņi)

en: Previous track
lv: Iepriekšējais celiņš

en: RGBA order
lv: RGBA secība

en: Remember NumLock state
lv: Atcerēties NumLock stāvokli

en: Removing item %lu of %lu
lv: Noņem vienību %lu no %lu

en: Removing: %s
lv: Aizvāc: %s</i>

en: Right
lv: Pa Labi

en: Screen magnifier
lv: Ekrāna palielinātājs

en: Screen reader
lv: Ekrāna lasītājs

en: Search
lv: Meklēt

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
lv: Iestatiet šo uz PATIESS, ja jums ir problēmas ar netīšu skārienpaliktņa nospiešanu, kamēr rakstāt.

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
lv: Iestatiet šo uz PATIESS, lai varētu sūtīt peles klikšķus, uzsitot uz skārienpaliktņa.

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
lv: Iestatiet šo uz PATIESS, lai ieslēgtu visus skārienpaliktņus.

en: Set up screen size and rotation settings
lv: Iestatiet ekrāna izmēra un pagriešanas iestatījumus

en: Show Displays in Notification Area
lv: Rādīt displejus paziņojumu laukā

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
lv: cursor_theme norādītais kursora izmērs.

en: Slow Keys Alert
lv: Lēno taustiņu brīdinājums

en: Sound
lv: Skaņa

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
lv: Norādiet sarakstu ar montēšanas ceļiem, kuriem neskatīties, cik atlicis brīvās vietas.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
lv: Norādiet laiku minūtēs. Atkārtojošies brīdinājumi netiks rādīti biežāk kā norādītajā periodā.

en: Sticky Keys Alert
lv: Lipīgo taustiņu brīdinājums

en: Stop playback
lv: Apturēt atskaņošanu

en: Subsequent free percentage notify threshold
lv: Sekojošo paziņojumu slieksnis brīvās vietas procentos

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
lv: Samainīt vietām labo un kreiso peles pogu – kreiļu pelēm.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" for red on left (most common), "bgr" for blue on left, "vrgb" for red on top, "vbgr" for red on bottom.
lv: Apakšpikseļu secība LCD ekrānā; tiek izmantots tikai, kad kropļojumnovērse ir iestatīta uz "rgba". Iespējamās  vērtības ir "rgb", kad pa kreisi ir sarkanā (visizplatītākā), "bgr", kad pa kreisi ir zilā, "vbgr", kad sarkanā ir apakšā.

en: The resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch.
lv: Izmantojamā izšķirtspēja, kad pārveido fontu izmērus uz pikseļu izmēriem. Norāda punktus collā.

en: The selected configuration for displays could not be applied
lv: Izvēlēto ekrānu konfigurāciju nevarēja pielietot

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no antialiasing, "grayscale" for standard grayscale antialiasing, and "rgba" for subpixel antialiasing (LCD screens only).
lv: Kāda veida kropļojumnovērsi izmantot, kad renderē fontus. Iespējamās vērtības ir: "none", lai neizmantotu kropļojumnovērsi, "grayscale" standarta pelēktoņu kropļojumnovērsei, un "rgba" apakšpikseļu kropļojumnovērsei (tikai LCD ekrāniem).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no hinting, "slight" for basic, "medium" for moderate, and "full" for maximum hinting (may cause distortion of letter forms).
lv: Kāda veida norādīšanu izmantot, kad renderē fontus. Iespējamās vērtības ir "none" – bez norādīšanas, "slight" vienkāršai, "medium" vidējai, "full" maksimālai norādīšanai (var radīt kropļojumus burtu formās).

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
lv: Uz sējuma "%s" ir atlicis tikai %s diska vietas.

en: There was an error displaying help: %s
lv: Gadījās kļūda parādot palīdzību: %s

en: This computer has only %s disk space remaining.
lv: Šajā datorā ir atlicis tikai %s diska vietas.

en: Toggle magnifier
lv: Ieslēgt/izslēgt palielinātāju

en: Toggle on-screen keyboard
lv: Ieslēgt/izslēgt ekrāna tastatūru

en: Toggle screen reader
lv: Ieslēgt/izslēgt ekrāna lasītāju

en: Toggle touchpad
lv: Pārslēgt skārienpaliktni

en: Trying to switch the monitor configuration anyway.
lv: Mēģina tāpat pārslēgt monitora konfigurāciju.

en: Typing Break
lv: Drukāšanas pārtraukums

en: Typing break plugin
lv: Rakstīšanas pārtraukuma spraudnis

en: Universal Access Preferences
lv: Universālās pieejas iestatījumi

en: Upside Down
lv: Otrādi

en: Use on-screen _keyboard
lv: Lietot e_krāna tastatūru

en: Use screen _magnifier
lv: Lietot ekrāna _palielinātāju

en: Use screen _reader
lv: Lietot ek_rāna lasītāju

en: Volume down
lv: Samazināt skaļumu

en: Volume mute
lv: Klusums

en: Volume step
lv: Skaļuma solis

en: Volume step as percentage of volume.
lv: Skaļuma solis procentuāli.

en: Volume up
lv: Palielināt skaņu

en: When set to true, MATE will remember the state of the NumLock LED between sessions.
lv: Ja iestatīts kā patiess, MATE atcerēsies NumLock taustiņa stāvokli, mainot sesijas.

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
lv: Vai ekrāna tastatūra ir ieslēgta.

en: Whether the screen magnifier is turned on.
lv: Vai ekrāna palielinātājs ir ieslēgts.

en: Whether the screen reader is turned on.
lv: Vai ekrāna lasītājs ir ieslēgts.

en: X Resource Database
lv: X resursu datubāze

en: X Settings
lv: X iestatījumi

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
lv: Jūs varat atbrīvot diska vietu, iztukšojot miskasti, noņemot neizmantotas programmas vai failus, vai pārvietojot failus uz ārējo cieto disku.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
lv: Jūs varat atbrīvot diska vietu, iztukšojot miskasti, noņemot neizmantotas programmas vai failus, vai pārvietojot failus uz citu disku vai sadaļu.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
lv: Jūs varat atbrīvot diska vietu, noņemot neizmantotas programmas vai failus, vai pārvietojot failus uz ārējo cieto disku.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
lv: Jūs varat atbrīvot diska vietu, noņemot neizmantotas programmas vai failus, vai pārvietojot failus uz citu disku vai sadaļu.

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lv: Jūs nupat noturējāt Shift taustiņu piespiestu vairāk kā 8 sekundes. Tā ir tastatūras lēno taustiņu funkcijas saīsne, kas ietekmē to, kā darbojas jūsu tastatūra.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lv: Jūs tikko piespiedāt Shift taustiņu 5 reizes pēc kārtas.  Tā ir klaviatūras Lipīgo taustiņu funkcijas saīsne, kas ietekmē to kā darbojas jūsu klaviatūra.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lv: Jūs tikko vienlaicīgi piespiedāt divus taustiņus vai Shift taustiņu 5 reizes pēc kārtas.  Tas atslēdz klaviatūras lipīgo taustiņu funkciju, kas ietekmē to kā darbojas jūsu klaviatūra.

en: _Activate
lv: _Aktivizēt

en: _Deactivate
lv: _Deaktivizēt

en: _Empty Trash
lv: _Tukšot miskasti

en: _Ignore duplicate keypresses (Bounce Keys)
lv: _Ignorēt dubultu taustiņu nospiešanu (atlecošie taustiņi):

en: _Keep This Configuration
lv: Paturēt šo _konfigurāciju

en: _Press keyboard shortcuts one key at a time (Sticky Keys)
lv: Spiediet tastatūras saīsnes pa vienam taustiņam (lipīgie taustiņi)

en: _Restore Previous Configuration
lv: Atjaunot iep_riekšējo konfigurāciju

en: possible values are "on", "off", and "custom".
lv: iespējamās vērtības ir "on", "off", un "custom".
