processui - en to lv translation catalogue (134 entries)

en: &End Process...
lv: Nob&eigt procesu...

en: - Process has been stopped. It will not respond to user input at the moment.
lv: - Process ir apstādināts. Šobrīd lietotāja ievade nav iespējama.

en: - Process has finished and is now dead, but the parent process has not cleaned up.
lv: - Process ir pabeidzis izpildi un tagad ir beigts, bet vecākprocess nav satīrījis vidi.

en: - Process is doing some work.
lv: - Process veic darbību.

en: - Process is waiting for something to happen.
lv: - Process gaida.

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Attempt to kill the currently selected process by sending it the SIGTERM signal.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Technical information: </span><br />The SIGTERM signal is sent to the given process. If there are insufficient privileges to do so, by default a password is requested.<br />By running the program <span style=" font-family:'Courier New,courier';">polkit-kde-authorization</span> you can give certain (or all) users permission to kill any process, without requiring a password. </p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Mēģināt nogalināt pašreiz izvēlēto procesu, nosūtot tam signālu 'SIGTERM'.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Tehniskā informācija: </span><br />Signāls SIGTERM tiek nosūtīts dotajam procesam. Ja tam nav pietiekamu privilēģiju, pēc noklusējuma tiek pieprasīta parole.<br />Palaižot programmu <span style=" font-family:'Courier New,courier';">polkit-kde-authorization</span>, jūs noteiktiem (vai visiem) lietotājiem varat piešķirt atļauju nokaut jebkuru procesu bez vajadzības pēc paroles. </p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Batch Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; font-style:italic;">(Since Linux 2.6.16.)</span><span style=" font-weight:400;"> This policy is similar to </span>Normal<span style=" font-weight:400;">, except that this policy will cause the scheduler to always assume that the process is CPU-intensive.  Consequently, the scheduler will apply a small scheduling penalty so that this process is mildly disfavored in scheduling decisions. This policy is useful for workloads that are non-interactive, but do not want to lower their nice value, and for workloads that want a deterministic scheduling policy without interactivity causing extra preemptions (between the workload's tasks).</span></p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Batch Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; font-style:italic;">(Since Linux 2.6.16.)</span><span style=" font-weight:400;"> Šī politika ir līdzīga </span>Normālajai<span style=" font-weight:400;">, izņemot to, ka šī politika liek plānotājam vienmēr izdarīt pieņēmumu, ka process ir procesorintensīvs. Tādēļ procesam tiek uzlikts neliels plānotāja sods un tas tiek nedaudz apdalīts plānošanas lēmumos. Šī politika ir noderīga tādām uzdevumkopām, kas nav interaktīvas, bet kuras negrib samazināt savu prioritātes (nice) vērtību, kā arī uzdevumkopām, kam vajag deterministisku plānošanas politiku bez papildus apsteigšanu izraisīšanas dēļ interaktivitātes (starp uzdevumkopas uzdevumiem).</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Best Effort Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Processes with a higher priority will take priority for access to the hard disk.  Programs running at the same <span style=" font-weight:600;">Best Effort/Normal</span> priority are served in a <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> fashion.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Labākā mēģinājuma (Best Effort) plānošana</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesiem ar augstāku prioritāti būs prioritāte piekļuvei cietajam diskam. Programmas, kam ir tāda pati <span style=" font-weight:600;">Labākā mēģinājuma/Normālās</span> prioritāte tiek apkalpti <span style=" font-weight:600;">Apļnodošanas</span> kārtībā.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">First In-First Out Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When  a  <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> process  becomes  runnable,  it  will always immediately preempt any currently running <span style=" font-weight:600;">Normal</span> or <span style=" font-weight:600;">Batch</span> process.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">FIFO (pirmais iekšā - pirmais ārā) plānotājs</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kad <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> kļūst izpildāms, tas vienmēr nekavējoties apsteidz jebkuru <span style=" font-weight:600;">Normālu</span> vai <span style=" font-weight:600;">Uzkrāto (batch)</span>procesu, kas izpildās tajā brīdī.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Idle Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A  program running with <span style=" font-weight:600;">Idle</span> I/O priority will only get disk time when no other program has asked for disk I/O for a defined grace period. The impact of <span style=" font-weight:600;">Idle</span> I/O processes on normal system activity should be zero. Priority is not applicable to this scheduling class.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Tukšgaitas (Idle) plānošana</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Programma, kas izpildās ar <span style=" font-weight:600;">Tukšgaitas</span> I/O prioritāti dabūs diska laiku tikai tad, ja neviena cita programma nav noteiktā "labvēlības" laikā pieprasījusi diska I/O. Ietekmei uz normālu sistēmas darbību <span style=" font-weight:600;">Tukšgaitas</span> I/O procesiem vajadzētu būt vienādai ar nulli. Šai plānošanas klasei nav piemērojamas prioritātes.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normal Scheduling: Default Linux time-sharing  (Other)</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;">Normal<span style=" font-weight:400;"> is the standard Linux time-sharing scheduler that is intended for all processes that do not  require special static priority real-time mechanisms. The process to run is chosen from the list of other</span> Normal<span style=" font-weight:400;"> or </span>Batch<span style=" font-weight:400;"> processes based on a dynamic priority that is determined only inside this list. The dynamic priority is based on the priority level given and increased for each time-quantum the process is ready to run, but denied to run by the scheduler. This ensures fair progress among all Normal processes.</span></p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normālā plānošana: Linux noklusētā laika dalīšana (Cits)</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;">Normālā<span style=" font-weight:400;"> ir Linuxa standarta laika dalīšanas plānotājs, kas ir domāts visiem procesiem, kam nav nepieciešama īpaši statiskas prioritātes reāllaika mehānismi. Darbināmais process tiek izvēlēts no saraksta ar citiem</span> Normāliem<span style=" font-weight:400;"> vai </span>Uzkrātajiem (Batch)<span style=" font-weight:400;"> procesiem balstoties uz dinamisku prioritāti, kas tiek noteikta tikai šī saraksta iekšienē. Dinamiskā prioritāte balstās uz piešķirto prioritātes līmeni un tiek palielināta par katru laika kvantu, kurā process būtu bijis gatavs darboties, bet darboties nav ļāvis plānotājs. Tas nodrošina godīgu virzību visiem Normālajiem procesiem.</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normal Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the same as <span style=" font-weight:600;">Best Effort</span> scheduling, except that the priority is calculated automatically based on the CPU priority.  Processes with a higher priority will take priority for access to the hard disk.  Programs running at the same <span style=" font-weight:600;">Best Effort/Normal</span> priority are served in a <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> fashion.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normālā plānošana</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Tā ir tāda pati kā <span style=" font-weight:600;">Labākā mēģinājuma (Best Effort)</span> plānošana, izņemot to, ka prioritāte tiek aprēķināta automātiski, pamatojoties uz procesora prioritāti. Procesi ar augstāku prioritāti izmantos prioritāti diska piekļuvei. Programmas, kam ir vienādas <span style=" font-weight:600;">Labākā mēģinājuma/Normālās</span> prioritātes, tiek apkalpotas <span style=" font-weight:600;">Apļnodošanas</span> kārtībā.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Real Time Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The <span style=" font-weight:600;">Real Time</span> scheduling class is given first access to the disk, regardless of what else is going on in the system. Thus the <span style=" font-weight:600;">Real Time</span> class needs to be used with some care, as it can starve other processes. As with the <span style=" font-weight:600;">Best Effort</span> class, 8 priority levels are defined denoting how big a time slice a given process will receive on each scheduling window.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Reāllaika plānošana</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Reāllaika</span> plānošanas klasei tiek pirmajai dota piekļuve diskam, neņemot vērā to, kas vēl notiek sistēmā. Tādēļ <span style=" font-weight:600;">Reāllaika</span> klasi jāizmanto piesardzīgi, jo tā var nomērdēt citus procesus. Līdzīgi kā <span style=" font-weight:600;">Labākā mēģinājuma</span> klasē tiek definēti 8 prioritāteslīmeņi, kas nosaka, cik lielu laikšķēli saņems process katrā plānošanas logā.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Round Robin Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> is a simple enhancement of <span style=" font-weight:600;">FIFO</span>.  Everything described below for <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> also applies to <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span>, except that each process is only allowed to run for a maximum time quantum.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Apļnodošanas (Round-robin) plānošana</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Apļnodošana</span> ir vienkāršs <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> uzlabojums.  Viss, kas tālāk rakstīts par <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> attiecas arī uz <span style=" font-weight:600;">Apļnodošanu</span>, izņemot to, ka katram procesam ļauj izpildīties tikai noteiktu maksimālo laika kvantu.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">For CPU-intensive non-interactive processes.  Process is mildly disfavored in scheduling decisions.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesorintensīviem neinteraktīviem procesiem.  Process tiek nedaudz "apdalīts" plānošanas lēmumos.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process can only use the hard disk when no other process has used it very recently.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process var izmantot disku tikai tad, ja neviens cits process ļoti nesenā laikā nav izmantojis disku.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process gets immediate access to the hard disk whenever needed, regardless of what else is going on.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process uzreiz dabū piekļuvi diskam, kad vien tas ir vajadzīgs, lai arī kas cits notiktu.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process is given higher priority to access the hard disk than Normal.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesam tiek piešķirta augstāka prioritāte darbam ar disku, salīdzinot ar Normālo.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process will run whenever runnable.  Higher priority than Normal or Batch.  Has Timeslicing.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesi tiks izpildīti, kad vien izpildāmi. Augstāka prioritāte par Normālo vai Uzkrāto (batch). Izmanto laikšķēles (timeslicing) - centrālais procesors izdala laika intervālu atsevišķa darba izpildei. Laikšķēlei beidzoties, centrālais procesors pāriet uz nākamo laikšķēli cita darba veikšanai.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process will run whenever runnable.  Higher priority than Normal or Batch.  No timeslicing.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesi tiks darbināti, kad vien izpildāmi. Augstāka prioritāte par Normālo vai Uzkrāto (batch).  Bez laikšķēlēm.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process's priority is based on the CPU priority.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Procesu prioritāte ir balstīta uz procesora prioritāti.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The standard time-sharing scheduler for processes without special requirements.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Parastais laika dalīšanas plānotājs procesiem bez īpašām prasībām.</p></body></html>

en: <qt><i>Technical information: </i>For each X11 window, the X11 property _NET_WM_PID is used to map the window to a PID.  If a process' windows are not shown, then that application incorrectly is not setting _NET_WM_PID.
lv: <qt><i>Tehniskā informācija: </i>lai logu kartētu uz tā PID, tiek izmantota katra X11 loga _NET_WM_PID īpašība. Ja procesa logi netiek parādīti, tad šī programma pareizi neiestata tās _NET_WM_PID.

en: <qt><i>Technical information: </i>The kernel process name is a maximum of 8 characters long, so the full command is examined.  If the first word in the full command line starts with the process name, the first word of the command line is shown, otherwise the process name is used.
lv: <qt><i>Tehniskā informācija: </i>Kodola procesa nosaukums ir lielākais 8 rakstzīmes garš, tāpēc tiek rādīta pilna komanda.  Ja pilnas komandas pirmais vārds sākas ar procesa nosaukumu, tad tiek rādīts pirmais komandas vārds, citos gadījumos tiek rādīts procesa nosaukums.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is an approximation of the Private memory usage, calculated as VmRSS - Shared, from /proc/*/statm.  This tends to underestimate the true Private memory usage of a process (by not including i/o backed memory pages), but is the best estimation that is fast to determine.  This is sometimes known as URSS (Unique Resident Set Size). For an individual process, see "Detailed  Memory Information" for a more accurate, but slower, calculation of the true Private memory usage.
lv: <qt><i>Tehniskā informācija: </i>Šis ir aptuvens privātās atmiņas izlietojums, aprēķināts kā VmRSS - Shared, no /proc/*/statm. Tam ir tieksme būt mazākam nekā patiesajam procesa privātās atmiņas izlietojumam (jo neiekļauj i/o balstītās atmiņas lapas), tomēr tas ir labākais aprēķins, kurš ir arī ātrs. Šis dažkārt ir pazīstams arī kā URSS (Unique Resident Set Size). Individuāliem procesiem skatiet "Detalizēta atmiņas informācija", lai iegūtu precīzāku, bet lēnāku patiesās privātās atmiņas izlietojuma aprēķinu.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is an approximation of the Shared memory, called SHR in top.  It is the number of pages that are backed by a file (see kernel Documentation/filesystems/proc.txt).  For an individual process, see "Detailed Memory Information" for a more accurate, but slower, calculation of the true Shared memory usage.
lv: <qt><i>Tehniskā informācija: </i>Šis ir aptuvens koplietošanas atmiņas lielums, komandā 'top' saukts par SHR. Tas ir aptuvens lapu skaits, kuras balstītas failā (skatiet Documentation/filesystems/proc.txt kodola izejas koda mapē). Atsevišķam procesam skatiet "Detalizēta atmiņas informācija", lai saņemtu precīzāku, bet lēnāku patiesās koplietošanas atmiņas aprēķinu.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is from /proc/*/cmdline
lv: <qt><i>Tehniskā informācija: </i>Šis tiek ņemts no /proc/*/cmdline

en: <qt><i>Technical information: </i>This is the Process ID.  A multi-threaded application is treated a single process, with all threads sharing the same PID.  The CPU usage etc will be the total, accumulated, CPU usage of all the threads.
lv: <qt><i>Tehniskā informācija: </i>šis ir procesa ID. Daudzpavedienu programma tiek skatīta kā viens process, kura visi pavedieni dala vienu PID. Procesora lietojums un citi rādītāji būs kopējie visu pavedienu rādītāji.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is the amount of memory used by the Xorg process for images for this process.  This is memory used in addition to Memory and Shared Memory.<br><i>Technical information: </i>This only counts the pixmap memory, and does not include resource memory used by fonts, cursors, glyphsets etc.  See the <code>xrestop</code> program for a more detailed breakdown.
lv: <qt><i>Tehniskā informācija: </i>šis ir atmiņas daudzums, ko izmato Xorg process šī procesa attēlu apstrādei. Šī ir atmiņa, kas tiek izmantota papildus atmiņai un koplietošanas atmiņai.<br><i>Tehniskā informācija: </i> šeit tiek skaitīta tikai pikseļkaršu atmiņa, un netiek iekļauta atmiņa, kuru izmanto fonti, kursori, glifu komplekti, utt. Skatiet programmu <code>xrestop</code>, lai saņemtu detalizētāku statistiku.

en: <qt>Are you sure you want to <b>immediately and forcibly kill</b> this process?  Any unsaved work may be lost. | <qt>Are you sure you want to <b>immediately and forcibly kill</b> these %1 processes?  Any unsaved work may be lost
lv[0]: <qt>Vai tiešām vēlaties <b>nekavējoties un piespiedu kārtā nokaut</b> šo %1 procesu? Visi nesaglabātie darbi var tikt zaudēti.
lv[1]: <qt>Vai tiešām vēlaties <b>nekavējoties un piespiedu kārtā nokaut</b> šos %1 procesus? Visi nesaglabātie darbi var tikt zaudēti.
lv[2]: <qt>Vai tiešām vēlaties <b>nekavējoties un piespiedu kārtā nokaut</b> šos %1 procesus? Visi nesaglabātie darbi var tikt zaudēti.

en: <qt>Change which processes are shown, and how they are shown.  The processes can be further filtered by using the Quick Search text filter.<p>
    <table>
    <tr><td>All Processes</td><td>Show all the processes on the system.</td></tr>
    <tr><td>All Processes, tree</td><td>Show all the processes on the system, in a hierarchical manner using the parent PID information.</td></tr>
    <tr><td>System Processes</td><td>Show processes running as root and as a user who cannot login.</td></tr>
    <tr><td>User Processes</td><td>Show processes running as a non-root user who can login.</td></tr>
    <tr><td>Own Processes</td><td>Show processes owned by the same user that this process is owned by.</td></tr>
    <tr><td>Programs Only</td><td>Show processes which are running as a user who can login and are either attached to a TTY or have at least one X11 Window.</td></tr>
    </table>
    <p>
    <i>Technical Information:</i><br>
    Processes with multiple threads are just shown as a single process, and not treated any differently.<br>
    Kernel threads are shown as normal processes, but are actually running inside the kernel and are not real processes.  As such, many of the fields (such as Username) do not apply.
lv: <qt>Mainīt, kuri procesi tiek rādīti un kā tie tiek rādīti. Procesi var tikt filtrēti smalkāk, izmantojot teksta filtru 'Ātrā meklēšana'.<p>
    <table>
    <tr><td>Visi procesi</td><td>Rādīt visus sistēmas procesus.</td></tr>
    <tr><td>Visi procesi, koks</td><td>Rādīt visus sistēmas procesus hierarhiskā veidā, izmantojot vecāka PID informāciju.</td></tr>
    <tr><td>Sistēmas procesi</td><td>Rādīt procesus, kuri pieder root vai arī lietotājam, kas nevar pieteikties sistēmā.</td></tr>
    <tr><td>Lietotāja procesi</td><td>Rādīt procesus, kuri pieder ne-root lietotājam, kam ir arī iespējams pieteikties sistēmā.</td></tr>
    <tr><td>Savi procesi</td><td>Rādīt procesus, kuri pieder tam pašam lietotājam, kuram pieder šis process.</td></tr>
    <tr><td>Tikai programmas</td><td>Rādīt procesus, kuri pieder lietotājam, kam ir arī iespējams pieteikties sistēmā, un ir vai nu piesaistīti TTY vai arī tiem pieder vismaz viens X11 logs.</td></tr>
    </table>
    <p>
    <i>Tehniskā informācija:</i><br>
    Procesi ar vairākiem pavedieniem tiek rādīti kā atsevišķi procesi, un netiek apstrādāti citādi nekā pārējie.<br>
    Kodola pavedieni tiek rādīti kā normāli procesi, bet patiesībā tie darbojas kodolā un nav reāli procesi. Līdz ar to daudzi lauki (piem., lietotājvārds) uz tiem neattiecas.

en: <qt>The amount of pixmap memory that this process is using.</qt>
lv: <qt>Bitkaršu atmiņas izmērs, ko izmanto šis process.</qt>

en: <qt>The command with which this process was launched.</qt>
lv: <qt>Komanda, ar kuru palaida procesu.</qt>

en: <qt>The title of any windows that this process is showing.</qt>
lv: <qt>Jebkuru logu, kurus process rāda, virsraksts.</qt>

en: <qt>The total system and user time that a process and all of its threads have been running on the CPU for. This can be greater than the wall clock time if the process has been across multiple CPU cores.
lv: <qt>Kopējais sistēmas un lietotāja laiks, ko process un visi tā pavedieni ir pavadījuši uz šī procesora. Ja process izmanto vairākus procesora kodolus, šis var būt lielāks nekā parastais pulksteņa laiks.

en: <qt>The total user and system time that this process has been running for, displayed as minutes:seconds.
lv: <qt>Kopējais šī procesa lietotāja un sistēmas laiks, attēlots kā minūtes:sekundes.

en: <qt>The user who owns this process.  If the effective, setuid etc user is different, the user who owns the process will be shown, followed by the effective user.  The ToolTip contains the full information.  <p><table><tr><td>Login Name/Group</td><td>The username of the Real User/Group who created this process</td></tr><tr><td>Effective User/Group</td><td>The process is running with privileges of the Effective User/Group.  This is shown if different from the real user.</td></tr><tr><td>Setuid User/Group</td><td>The saved username of the binary.  The process can escalate its Effective User/Group to the Setuid User/Group.</td></tr><tr><td>File System User/Group</td><td>Accesses to the filesystem are checked with the File System User/Group.  This is a Linux specific call. See setfsuid(2) for more information.</td></tr></table>
lv: <qt>Lietotājs, kuram pieder šis process. Ja efektīvais, setuid, utt., lietotājs ir atšķirīgs, tiks rādīts lietotājs, kuram process pieder, kam sekos efektīvais lietotājs. Paskaidre satur pilnu informāciju.  <p><table><tr><td>Pietiekšanās vārds/Grupa</td><td>Lietotājvārds reālajam lietotājam/grupai, kas izveidoja šo procesu</td></tr><tr><td>Efektīvais lietotājs/grupa</td><td>Process ir palaists ar efektīvā lietotāja/grupas privilēģijām. Tas tiek rādīts, ja atšķiras no īstā lietotāja.</td></tr><tr><td>Setuid lietotājs/grupa</td><td>Process var pacelt tā efektīvo lietotāju/grupu uz Setuid lietotāju/grupu.</td></tr><tr><td>Failu sistēmas lietotājs/grupa</td><td>Piekļuve failu sistēmai tiek pārbaudīta caur failu sistēmas lietotāju/grupu. Šis izsaukums ir specifisks Linux sistēmām. Vairāk informācijai skatiet setfsuid(2).</td></tr></table>

en: <qt>This column shows the IO statistics for each process. The tooltip provides the following information:<br><table><tr><td>Characters Read</td><td>The number of bytes which this task has caused to be read from storage. This is simply the sum of bytes which this process passed to read() and pread(). It includes things like tty IO and it is unaffected by whether or not actual physical disk IO was required (the read might have been satisfied from pagecache).</td></tr><tr><td>Characters Written</td><td>The number of bytes which this task has caused, or shall cause to be written to disk. Similar caveats apply here as with Characters Read.</td></tr><tr><td>Read Syscalls</td><td>The number of read I/O operations, i.e. syscalls like read() and pread().</td></tr><tr><td>Write Syscalls</td><td>The number of write I/O operations, i.e. syscalls like write() and pwrite().</td></tr><tr><td>Actual Bytes Read</td><td>The number of bytes which this process really did cause to be fetched from the storage layer. Done at the submit_bio() level, so it is accurate for block-backed filesystems. This may not give sensible values for NFS and CIFS filesystems.</td></tr><tr><td>Actual Bytes Written</td><td>Attempt to count the number of bytes which this process caused to be sent to the storage layer. This is done at page-dirtying time.</td></table><p>The number in brackets shows the rate at which each value is changing, determined from taking the difference between the previous value and the new value, and dividing by the update interval.<p><i>Technical information: </i>This data is collected from /proc/*/io and is documented further in Documentation/accounting and Documentation/filesystems/proc.txt in the kernel source.
lv: <qt>Šī kolonna rāda katra procesa IO statistiku. Paskaidre parāda šādu informāciju:<br><table><tr><td>Nolasītie simboli</td><td>Baitu skaits, kuru nolasīšanu no glabātuves izraisījis šis uzdevums. Šī gluži vienkārši ir baitu summa, kuru šis process ir padevis read() un pread(). Tā sevī iekļauj tādus lielumus kā tty IO un nav atkarīga no tā, vai tika veikta nolase vai ierakstīšana fiziskajā diskā (nolase varēja tikt veikta no lapu kešatmiņas).</td></tr><tr><td>Ierakstītie simboli</td><td>Baitu skaits, kura ierakstīšanu diskā izraisīja vai izraisīs šis uzdevums. Uz šo attiecas līdzīgi noteikumi kā uz statistiku 'Nolasītie simboli'.</td></tr><tr><td>Lasīšanas sistēmizsaukumi</td><td>Lasīšanas operāciju, piem., read() un pread(), skaits.</td></tr><tr><td>Rakstīšanas sistēmizsaukumi</td><td>Rakstīšanas operāciju, piem., write() un pwrite(), skaits.</td></tr><tr><td>Patiesie nolasītie baiti</td><td>Baitu skaits, kuru nolasīšanu no glabātuves slāņa izraisīja šis process. Tas tiek darīts submit_bio() līmenī, tādēļ precīzs ir blokiem balstītās failu sistēmās. Var uzrādīt nepareizas vērtības NFS un CIFS failu sistēmām.</td></tr><tr><td>Patiesie ierakstītie baiti</td><td></td>Mēģina norādīt baitu skaitu, kuru nosūtīšanu uz glabātuves slāni izraisīja šis process. Tas tiek darīts lapu 'sasmērēšanas' laikā.</table><p>Skaitlis iekavās norāda tempu, kādā katra vērtība mainās, tiek aprēķināta, ņemot starpību starp iepriekšējo un jauno vērtību, un dalot ar atjaunošanas intervālu.<p><i>Tehniskā informācija: </i>šie dati tiek ievākti no /proc/*/io un ir dokumentēti sīkāk 'Documentation/accounting' un 'Documentation/filesystems/proc.txt' kodola izejas kodā.

en: <qt>This is approximately the amount of real physical memory that this process's shared libraries are using.<br>This memory is shared among all processes that use this library.</qt>
lv: <qt>Šis ir aptuvens reālās fiziskās atmiņas apjoms, ko izmanto procesa koplietotās bibliotēkas.<br/> Šo atmiņu kopīgi izmanto visi procesi, kas lieto attiecīgo bibliotēku.</qt>

en: <qt>This is the amount of real physical memory that this process is using by itself, and approximates the Private memory usage of the process.<br>It does not include any swapped out memory, nor the code size of its shared libraries.<br>This is often the most useful figure to judge the memory use of a program.  See What's This for more information.</qt>
lv: <qt>Šis ir reālās fiziskās atmiņas apjoms, kuru izmanto pats process, un ir aptuvens procesa privātās atmiņas lielums.<br/>Tas neietver atmiņu, kas pārnesta uz maiņvietu (swap), nedz arī koplietoto bibliotēku aizņemto atmiņu.<br/> Šis bieži ir visnoderīgākais skaitlis, kas raksturo programmas atmiņas izlietojumu. Vairāk informācijai skatiet 'Kas tas ir?'.</qt>

en: <qt>This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.</qt>
lv: <qt>Šis ir virtuālās atmiņas apjoms, ko izmanto process, ieskaitot koplietotās bibliotēkas, grafisko atmiņu, failus diskā u.t.t. Šis skaitlis gandrīz neko neizsaka.</qt>

en: <qt>This is the size of allocated address space - not memory, but address space. This value in practice means next to nothing. When a process requests a large memory block from the system but uses only a small part of it, the real usage will be low, VIRT will be high. <p><i>Technical information: </i>This is VmSize in proc/*/status and VIRT in top.
lv: <qt>Šis ir piešķirtais adresu apgabals - nevis atmiņa, bet adresu apgabals. Praksē šī vērtība gandrīz neko nenozīmē. Kad process no sistēmas pieprasa lielu atmiņas bloku, bet no tā izmanto tikai mazu daļu, patiesais atmiņas izlietojums būs zems, augsts būs VIRT. <p><i>Tehniskā informācija: </i>Šis ir VmSize iekš proc/*/status un VIRT komandā top.

en: All Processes
lv: Visi procesi

en: All Processes, Tree
lv: Visi procesi, koks

en: Are you sure you want to end this process?  Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?  Any unsaved work may be lost
lv[0]: Vai tiešām vēlaties nokaut šo %1 procesu? Visi nesaglabātie darbi var tikt zaudēti.
lv[1]: Vai tiešām vēlaties nokaut šos %1 procesus? Visi nesaglabātie darbi var tikt zaudēti.
lv[2]: Vai tiešām vēlaties nokaut šos %1 procesus? Visi nesaglabātie darbi var tikt zaudēti.

en: Batch
lv: Uzkrātie (bach)

en: Best effort
lv: Labākais mēģinājums

en: Bytes actually read/written
lv: Reāli lasītie/rakstītie baiti

en: CPU Scheduler
lv: CPU plānotājs

en: Change scheduling priority for:
lv: Mainīt plānošanas prioritāti:

en: Characters read/written
lv: Rakstīmez nolasītas/ierakstītas

[ctx: Context menu]
en: End Process | End Processes
lv[0]: Nobeigt procesu
lv[1]: Nobeigt procesus
lv[2]: Nobeigt procesus

en: Continue (CONT)
lv: Turpināt (CONT)

[ctx: Dialog title]
en: End Process | End %1 Processes
lv[0]: Nobeigt %1 procesu
lv[1]: Nobeigt %1 procesus
lv[2]: Nobeigt %1 procesus

[ctx: Dialog title]
en: Forcibly Kill Process | Forcibly Kill %1 Processes
lv[0]: Piespiedu kārtā nokaut %1 procesu
lv[1]: Piespiedu kārtā nokaut %1 procesus
lv[2]: Piespiedu kārtā nokaut %1 procesus

en: Display Units
lv: Rādīšanas vienības

en: Display command line options
lv: Rādīt komandrindas opcijas

en: Displayed Information
lv: Parādītā informācija

en: Divide CPU usage by number of CPUs
lv: Izdalīt CPU izmantojumu ar procesoru skaitu

en: End
lv: Beigt

en: End Process | End Processes
lv[0]: Nobeigt procesu
lv[1]: Nobeigt procesus
lv[2]: Nobeigt procesus

en: Filter which processes are shown by the text given here.  The text can be a partial string match of the Name, Command or Window Title of the process.  It can also be a Username or a Process ID number.<p>
    For example:
    
    <table>
    <tr><th>ksys</th><td>Show processes containing "<b>ksys</b>" in the name, for example the processes "<i>ksysguard</i>" and "<i>ksysguardd</i>".<td></tr>
    <tr><th>root</th><td>Show processes owned by <b>root</b>.  For example <i>init</i></td></tr>
    <tr><th>1234</th><td>Show the processes with the PID or Parent PID of <b>1234</b>.</td></th></tr>
    </table>
lv: Filtrēt rādāmos procesus pēc šeit dotā teksta. Teksts var būt daļēja virknes atbilstība procesa nosaukumam, komandai vai loga nosaukumam. Tas var būt arī lietotājvārds vai procesa ID numurs.<p>
    
    <table>
    <tr><th>ksys</th><td>Rādīt procesus, kuru nosaukums satur "<b>ksys</b>", piemēram, procesus "<i>ksysguard</i>" and "<i>ksysguardd</i>".<td></tr>
    <tr><th>root</th><td>Rādīt procesus, kuri pieder <b>root</b>. Piemēram, <i>init</i></td></tr>
    <tr><th>1234</th><td>Rādīt procesus ar PID vai vecāka PID <b>1234</b>. </td></th></tr>
    </table>

en: Focus on Quick Search
lv: Fokusēties uz ātro meklēšanu

en: Forcibly Kill Process | Forcibly Kill Processes
lv[0]: Piespiedu kārtā nokaut procesu
lv[1]: Piespiedu kārtā nokaut procesus
lv[2]: Piespiedu kārtā nokaut procesus

en: Gigabytes
lv: Gigabaiti

en: Gigabytes per second
lv: Gigabaiti sekundē

en: Hangup (HUP)
lv: Atvienot (HUP)

en: Hide Column '%1'
lv: Paslēpt kolonnu '%1'

en: High Priority
lv: Augsta prioritāte

en: I/O Scheduler
lv: I/O plānotājs

en: Idle
lv: Tukšgaita

en: Interrupt (INT)
lv: Pārtraukt (INT)

en: Jump to Parent Process
lv: Pārlēkt uz vecākprocesu

en: Jump to Parent Process (%1)
lv: Pārlēkt uz vecākprocesu (%1)

en: Jump to Process Debugging This One
lv: Pārslēgties uz šī procesa atkļūdošanu

en: Kill
lv: Nokaut

en: Kill (KILL)
lv: Nokaut (KILL)

en: Kilobytes
lv: Kilobaiti

en: Kilobytes per second
lv: Kilobaiti sekundē

en: Low Priority
lv: Zema prioritāte

en: Megabytes
lv: Megabaiti

en: Megabytes per second
lv: Megabaiti sekundē

en: Mixed
lv: Jaukts

en: Normal
lv: Normāls

en: Number of Read/Write operations
lv: Lasīšanas/rakstīšanas darbību skaits

en: Own Processes
lv: Savi procesi

en: Percentage
lv: Procenti

en: Programs Only
lv: Tikai programmas

en: Quick search
lv: Ātrā meklēšana

[ctx: Real Time scheduler]
en: RT
lv: RL

en: Real time
lv: Reāllaika

en: Resume Stopped Process
lv: Turpināt apstādinātu procesu

en: Round robin
lv: Apļnodošana (Round robin)

[ctx: Round robin scheduler]
en: RR %1
lv: Apļnod. %1

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
lv: Interaktīvs

en: Send Signal
lv: Nosūtīt signālu

en: Set Priority
lv: Iestatīt prioritāti

en: Set Priority... | Set Priority...
lv[0]: Iestatīt prioritāti...
lv[1]: Iestatīt prioritātes...
lv[2]: Iestatīt prioritātes...

en: Show Application Window
lv: Parādīt lietotnes logu

en: Show Column '%1'
lv: Rādīt kolonnu '%1'

en: Show I/O rate
lv: Rādīt I/O ātrumu

en: Show Tooltips
lv: Rādīt paskaidres

en: Suspend (STOP)
lv: Apstādināt (STOP)

en: System Processes
lv: Sistēmas procesi

en: Terminate (TERM)
lv: Beigt (TERM)

en: The CPU usage of a process and all of its threads.
lv: CPU lietojums procesā un visos tā pavedienos.

en: The controlling terminal on which this process is running.
lv: Vadības terminālis, kurā šis process izpildās.

en: The current CPU usage of the process.
lv: Šī procesa procesora izmantojums.

en: The current total CPU usage of the process, divided by the %1 processor core in the machine. | The current total CPU usage of the process, divided by the %1 processor cores in the machine.
lv[0]: Procesa pašreizējais procesora izmantojums, kas dalīts ar %1 procesoru kodolu datorā.
lv[1]: Procesa pašreizējais procesora izmantojums, kas dalīts ar %1 procesoru kodoliem datorā.
lv[2]: Procesa pašreizējais procesora izmantojums, kas dalīts ar %1 procesoru kodolu datorā.sistēmā.

en: The current total CPU usage of the process.
lv: Šī procesa šobrīdējais kopējais procesora izmantojums.

en: The number of bytes read.  See What's This for more information.
lv: Nolasīto baitu skaits.  Variāk informācijas lasiet 'Kas tar ir'.

en: The number of bytes written.  See What's This for more information.
lv: Ierakstīto baitu skaits.  Variāk informācijas lasiet 'Kas tar ir'.

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
lv: Prioritāte, ar kuru darbojas šis process. Normālajam plānotājam vērtības ir no 19 (zemākā prioritāte) līdz -19 (augstākā prioritāte).

en: The process name.
lv: Procesa nosaukums.

en: The unique Process ID that identifies this process.
lv: Unikāls procesa ID, pēc kura var atšķirt procesu.

en: The user who owns this process.
lv: Lietotājs, kuram pieder šis process.

en: User 1 (USR1)
lv: Lietotāja 1 (USR1)

en: User 2 (USR2)
lv: Lietotāja 2 (USR2)

en: User Processes
lv: Lietotāja procesi

en: You must select a process first.
lv: Vispirms jāizvēlas process.

[ctx: process heading]
en: CPU Time
lv: CPU laiks

[ctx: process heading]
en: Command
lv: Komanda

[ctx: process heading]
en: IO Read
lv: IO lasīšana

[ctx: process heading]
en: IO Write
lv: IO rakstīšana

[ctx: process heading]
en: Memory
lv: Atmiņa

[ctx: process heading]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: process heading]
en: Niceness
lv: Prioritāte

[ctx: process heading]
en: Shared Mem
lv: Koplietošanas atmiņa

[ctx: process heading]
en: Username
lv: Lietotājvārds

[ctx: process heading]
en: Virtual Size
lv: Virtuālais izmērs

[ctx: process heading]
en: Window Title
lv: Loga nosaukums

[ctx: process heading]
en: X11 Memory
lv: X11 atmiņa

[ctx: scheduler]
en: (Batch) %1
lv: (Uzkrātie) %1

[ctx: scheduler]
en: Idle
lv: Tukšgaita
