remmina - en to ms translation catalogue (274 entries)

en: %s wants to share their desktop.
    Do you accept?
ms: %s ingin berkongsi desktopnya.
    Anda terima jemputan?

en: 256 colours (8 bpp)
ms: Warna 256 (8 bpp)

en: <Auto-detect>
ms: <kesan sendiri>

en: <big>Permissions</big>
ms: <big>Keizinan</big>

en: About
ms: Perihal

en: Accept certificate?
ms: Terima Sijil?

en: Accept changed certificate?
ms: Terima Sijil?

en: Add a new connection profile
ms: Sambungan VNC gagal: %s

en: Advanced
ms: Lanjutan

en: After connecting
ms: Sambungan Baru

en: Are you sure to delete the selected files on server?
ms: Anda pasti hendak memadam fail terpilih dalam pelayan?

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
ms: Anda pasti hendak memadam '%s'

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
ms: Terdapat %i sambungan aktif dalam tetingkap semasa. Anda pasti hendak menutupnya?

en: Are you sure you want to delete “%s”?
ms: Anda pasti hendak memadam '%s'

en: Attach to console (2003/2003 R2)
ms: Lampir ke konsol (Windows 2003 / 2003 R2)

en: Auto-detect
ms: <kesan sendiri>

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
ms: Terima Sijil?

en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
ms: Menunggu terowong SSH masuk pada port %i…

en: Basic
ms: Asas

en: Before connecting
ms: Sambungan Baru

en: Best (slowest)
ms: Terbaik (paling lambat)

en: Bold colour
ms: Bayang kursor

en: Browse the network to find a %s server
ms: Layar rangkaian untuk mencari pelayan %s

en: By group
ms: Kumpulan

en: By protocol
ms: Protokol

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
ms: Tidak boleh sambung ke pelayan RDP %s

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
ms: Tidak boleh sambung ke pelayan RDP %s

en: Change
ms: Tukar

en: Character set
ms: Set aksara

en: Chat with %s
ms: Sembang dengan %s

en: Choose a Remote Desktop Server
ms: Pilih Pelayan Desktop Jauh

en: Choose a file to upload
ms: Pilih fail untuk dimuat naik

en: Choose download location
ms: Pilih lokasi muat turun

en: Clear
ms: Padam

en: Client build
ms: Nama klien

en: Client name
ms: Nama klien

en: Colour depth
ms: Kedalaman warna

en: Colour theme
ms: Kedalaman warna

en: Composition
ms: Gubahan

en: Connect to remote desktops through the applet menu
ms: Sambung ke desktop jauh melalui menu aplet

en: Connecting to %s via SSH…
ms: Menyambung ke '%s'…

en: Connecting to “%s” via SSH…
ms: Menyambung ke '%s'…

en: Connecting to “%s”…
ms: Menyambung ke '%s'…

en: Connection timeout in ms
ms: Menyambung ke '%s'…

en: Connection to the SPICE server dropped.
ms: Tidak boleh sambung ke pelayan RDP %s

en: Copy
ms: Salin

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
ms: Gagal menyambung ke destinasi terowong SSH: %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
ms: Pengesahihan gagal. Cuba menyambung semula…

en: Could not check list of known SSH hosts. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not connect to SSH tunnel. %s
ms: Gagal menyambung ke destinasi terowong SSH: %s

en: Could not create SFTP session. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not create channel. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
ms: Ralat mencipta fail %s pada pelayan. %s

en: Could not create the file “%s”.
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
ms: Ralat mencipta folder %s pada pelayan. %s

en: Could not create the folder “%s”.
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not delete “%s”. %s
ms: Gagal memadam '%s'. %s

en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not fetch public SSH key. %s
ms: Gagal menyambung ke destinasi terowong SSH: %s

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Could not find the file “%s”.
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not open channel. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not open the file “%s” on the server. %s
ms: Ralat membuka fail %s pada pelayan. %s

en: Could not open the file “%s”.
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not open the folder “%s”. %s
ms: Gagal membuka direktori %s. %s

en: Could not poll SSH channel. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not read from the folder. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not read from tunnel listening socket. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not request port forwarding. %s
ms: Gagal meminta pemajuan port: %s

en: Could not request shell. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not run command. %s
ms: Gagal meminta pemajuan port: %s

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
ms: Perintah %s gagal pada pelayan SSH (status = %i).

en: Could not save the file “%s”.
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
ms: Gagal menyambung ke destinasi terowong SSH: %s

en: Could not start SFTP session. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not start SSH session. %s
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Could not write to SSH channel. %s
ms: Gagal mencipta sesi sftp: %s

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
ms: Ralat menulis fail %s pada pelayan. %s

en: Couldn’t convert '%s' to host address
ms: Tidak dapat tukar '%s' ke alamat hos

en: Create new connection profile
ms: Sambungan VNC gagal: %s

en: Cursor blinking
ms: Kelipan kursor

en: Cursor colour
ms: Bayang kursor

en: Cursor shadow
ms: Bayang kursor

en: Custom
ms: Suai

en: Default
ms: Lalai

en: Default settings saved.
ms: Tetapan lalai disimpan.

en: Default view
ms: Lalai

en: Delete
ms: Buang

en: Delete files on server
ms: Padam fail pada pelayan

en: Description
ms: Keterangan

en: Desktop sharing invitation
ms: Jemputan perkongsian desktop

en: Disconnect
ms: Putuskan

en: Disconnected from the SPICE server “%s”.
ms: Tidak boleh sambung ke pelayan RDP %s

en: Discovered
ms: Ditemui

en: Do you trust the new public key?
ms: Anda percaya kunci awam baru?

en: Don't remember passwords
ms: Simpan kata laluan

en: Donations
ms: Sumbangan

en: Download
ms: Muat Turun

en: Download from server
ms: Muat turun dari pelayan

en: Edit
ms: Ubah

en: Enable SSH tunnel
ms: Benarkan terowong SSH

en: Enable Service Discovery
ms: Benarkan Penemuan Perkhidmatan

en: Encrypt a password
ms: Simpan kata laluan

en: Enter SPICE password
ms: Kata laluan SSH

en: Enter VNC password
ms: Simpan kata laluan

en: Entry
ms: Masukan

en: Export connection in Windows .rdp file format
ms: Eksport sambungan dalam format fail .drp Windows

en: File
ms: Fail

en: Filename
ms: Nama Fail

en: Fingerprint:
ms: Cap Jari:

en: Folder for SSH session log
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Folder for screenshots
ms: Gagal memulakan sesi SSH: %s

en: Font smoothing
ms: Pelicinan fon

en: Forget passwords after use
ms: Kata laluan %s

en: Go to home folder
ms: Pergi ke folder rumah

en: Go to parent folder
ms: Pergi ke folder induk

en: Good
ms: Baik

en: Grab all keyboard events
ms: Cekau semua peristiwa papan kekunci

en: Group
ms: Kumpulan

en: Hidden
ms: Tersembunyi

en: High colour (15 bpp)
ms: Warna Tinggi (15 bpp)

en: High colour (16 bpp)
ms: Warna Tinggi (16 bpp)

en: Issuer:
ms: Pengeluar:

en: Keyboard layout
ms: Bentangan papan kekunci

en: Keyboard mapping
ms: Pemetaan papan kekunci

en: Listen on port
ms: Dengar pada port

en: Listening on port %i for an incoming %s connection…
ms: Mendengat pada port %i untuk sambungan %s masuk…

en: Local
ms: Setempat

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
ms: Tidak boleh sambung ke pelayan RDP %s

en: Make Remmina your default remote desktop client
ms: Klien Desktop Jauh Remmina

en: Medium
ms: Sederhana

en: Menu animation
ms: Animasi menu

en: Minimize window
ms: Minimunkan window

[ctx: Multi password changer]
en: Select
ms: Pilih

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
ms: Kumpulan

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
ms: Nama

en: NLA protocol security
ms: Protokol

en: Name
ms: Nama

en: Nearest
ms: Terdekat

en: Network connection type
ms: Sambungan VNC gagal: %s

en: New Connection
ms: Sambungan Baru

en: New connection profile
ms: Sambungan VNC gagal: %s

en: New fingerprint:
ms: Cap Jari:

en: No
ms: Tak

en: No clipboard sync
ms: Lumpuhkan segerakan papan keratan

en: Notes
ms: Nota

en: Off
ms: Dimatikan

en: Old fingerprint:
ms: Cap Jari:

en: Open Chat…
ms: Buka Sembang…

en: Open Main Window
ms: Buka Tetingkap Utama

en: Open SFTP transfer…
ms: Buka Pemindahan Fail Selamat…

en: Overwrite
ms: Tulis-Ganti

en: Overwrite all files
ms: Tulis-Ganti

en: Password
ms: Kata laluan

en: Paste
ms: Tampal

en: Per connection
ms: Sambungan Baru

en: Permission
ms: Keizinan

en: Please enter format 'widthxheight'.
ms: Sila masukkan format 'lebarxtinggi'.

en: Plugin %s is not registered.
ms: Pemalam %s tidak berdaftar.

en: Plugins
ms: Pemalam

en: Poor (fastest)
ms: Teruk (paling pantas)

en: Preference
ms: Keutamaan

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Progress
ms: Kemajuan

en: Protocol
ms: Protokol

en: Public key (automatic)
ms: Kunci awam (automatik)

en: Quality
ms: Kualiti

en: Quick Connect
ms: Sambung Pantas

en: RDP - Preferences
ms: RDP - Keutamaan

en: RDP - RDP File Handler
ms: RDP - Pengendali Fail RDP

en: RDP - Remote Desktop Protocol
ms: RDP - Protokol Desktop Jauh

en: RDP protocol security
ms: Protokol

en: Recent lists cleared.
ms: Senarai terkini dikosongkan.

en: Reconnection attempt %d of %d…
ms: Menyambung ke '%s'…

en: Refresh
ms: Segar Semula

en: Refresh current folder
ms: Segar semula folder semasa

en: Remmina Applet
ms: Aplet Remmina

en: Remmina Remote Desktop Client
ms: Klien Desktop Jauh Remmina

en: Remmina main menu
ms: Aplet Remmina

en: Remote
ms: Jauh

en: Remote Connection Profile
ms: Sambungan VNC gagal: %s

en: Remote Desktop Gateway domain
ms: Keutamaan Desktop Jauh

en: Remote Desktop Gateway password
ms: Keutamaan Desktop Jauh

en: Remote Desktop Gateway server
ms: Keutamaan Desktop Jauh

en: Remote Desktop Gateway username
ms: Keutamaan Desktop Jauh

en: Repeater
ms: Pengulang

en: Resize the window to fit in remote resolution
ms: Saiz semula tetingkap untuk muatkannya dalam resolusi jauh

en: Resolution
ms: Resolusi

en: Resolutions
ms: Resolusi

en: Resume
ms: Sambung Semula

en: SFTP - Secure File Transfer
ms: SFTP - Pemindahan Fail Selamat

en: SSH - Secure Shell
ms: SSH - Shell Selamat

en: SSH Authentication
ms: Pengesahihan SSH

en: SSH identity file not selected.
ms: Fail Kunci SSh belum lagi ditetapkan.

en: SSH password
ms: Kata laluan SSH

en: Same server at port %i
ms: Pelayan yang sama pada port %i

en: Save password
ms: Simpan kata laluan

en: Scaling quality
ms: Setempat kualiti tinggi

en: Screenshot filenames
ms: Folder kongsi

en: Secret
ms: Rahsia

en: Secured password storage in KWallet
ms: Kata laluan %s

en: Secured password storage in the GNOME keyring
ms: Kata laluan %s

en: Security
ms: Keselamatan

en: Select a folder
ms: Folder kongsi

en: Server
ms: Pelayan

en: Set new password
ms: Simpan kata laluan

en: Share folder
ms: Folder kongsi

en: Show Hidden Files
ms: Papar Fail Tersembunyi

en: Show preferences
ms: Keutamaan

en: Show remote cursor
ms: Papar kursor jauh

en: Show/hide fullscreen
ms: Togol mod skrin penuh

en: Size
ms: Saiz

en: Start-up
ms: Mula

en: Start-up path
ms: Laluan permulaan

en: Start-up program
ms: Program permulaan

en: Subject:
ms: Subjek:

en: Switch tab pages
ms: Tukar halaman tab

en: TLS protocol security
ms: Protokol

en: Telepathy - Desktop Sharing
ms: Telepathy - Perkongsian Desktop

en: The following file already exists in the target folder:
ms: Fail berikut telah wujud dalam folder sasaran:

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
ms: Pelayan tidak diketahui. Cap jari kunci awam ialah:

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
ms: Perintah %s tidak ditemui pada pelayan SSH

en: Theme
ms: Tema

en: This protocol does not support exporting.
ms: Protokol ini tidak menyokong pengeksportan.

en: Toggle fullscreen mode
ms: Togol mod skrin penuh

en: Toggle scaled mode
ms: Togol mod berskala

en: Tool
ms: Alat

en: Tools
ms: Alatan

en: Total %i item. | Total %i items.
ms[0]: Sejumlah %i item.
ms[1]: Sejumlah %i item.

en: True colour (24 bpp)
ms: Warna sebenar (24 bpp)

en: True colour (32 bpp)
ms: Warna sebenar (32 bpp)

en: Tunnel via loopback address
ms: Terowong melalui alamat gelung balik

en: Turn off GStreamer overlay
ms: Lumpuhkan input pelayan

en: Turn off clipboard sync
ms: Lumpuhkan segerakan papan keratan

en: Turn off encryption
ms: Lumpuhkan segerakan papan keratan

en: Turn on smooth scrolling
ms: Pelicinan fon

en: Type
ms: Jenis

en: Unable to connect to VNC server
ms: Tidak boleh sambung ke pelayan VNC

en: Unable to import:
    %s
ms: Tidak boleh import:
    %s

en: Upload
ms: Muat Naik

en: Upload folder
ms: Muat naik folder

en: Upload to server
ms: Muat naik ke pelayan

en: Use '%s' as subgroup delimiter
ms: Guna '%s' sebagai pembatas sub-kumpulan

en: Use as default remote desktop client
ms: Klien Desktop Jauh Remmina

en: Use client keyboard mapping
ms: Guna pemetaan papan kekunci klien

en: Use client resolution
ms: Guna resolusi klien

en: Use secret key authentication for some widgets
ms: Pengesahihan kunci awam SSH gagal: %s

en: User
ms: Pengguna

en: VNC connection failed: %s
ms: Sambungan VNC gagal: %s

en: Version
ms: Versi

en: View only
ms: Papar sahaja

en: Viewport fullscreen mode
ms: Mod skrin penuh port pandang

en: Wallpaper
ms: Kertas Dinding

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
ms: AMARAN: Pelayan telah menukar kunci awamnya. Ini bermakna sama ada anda telah diserang,
    atau pentadbir telah menukar kunci tersebut. Cap jari kunci awam baru ialah:

en: Window drag
ms: Seretan Tetingkap

en: Your connection has been rejected.
ms: Sambungan anda telah ditolak.

en: _About
ms: Perih_al

en: _Clear
ms: _Kosongkan

en: _Delete
ms: _Hapuskan

en: _Send
ms: _Hantar

en: _Tools
ms: Alatan
